...obsahuje 50 % CFM
WPC, 30 % CFM WPI
a 20 % hydrolyzátu?
...absolutně zveřejňuje
poměry jednotlivých
složek bílkovin?
...obsahuje nejkvalitnější
hydrolyzát se stupněm
hydrolýzy DH32?
...jako sladidlo používá
z největší části stévii?

...je plně instantní,
nepění a má
fantastickou chuť?

...uvádí skutečné
nutriční hodnoty
po přičtení vlhkosti?
...obsahuje
přes 5.000 mg BCAA
v každé dávce?

...je plně instantní, nepění a má fantastickou chuť?

Jak jsem již zmiňoval v části o složení, náš nový protein je plně instantní, to znamená, že ho stačí nasypat do vody a promíchat třeba jen vidličkou. Samozřejmě můžete použít i šejkr, rozpuštění bude ještě dokonalejší. Díky své instantnosti výsledný nápoj nepění, na druhou stranu je ale příjemně krémovitý. Ideální chuti dosáhnete, pokud rozmícháte jednu odměrku (=30 g) ve 200 ml chladnější vody. Máte-li ale raději sladší či naopak nevýraznější chutě, můžete použít vody o něco méně nebo naopak více. Ve zmíněných 200 ml jsou však chuťové vlastnosti nejlepší, protein je „akorát“ sladký, příjemně vanilkový či čokoládový a i přesto, že celých 20 % obsahu tvoří nejkvalitnější syrovátkový hydrolyzát s nejvyšším stupněm hydrolýzy (DH32), nemá ani v jedné ze svých příchutích hořký nádech. Navíc není cítit a ani nechutná jakkoliv „chemicky“.

Jak jsme uvedených vlastností dosáhli? Předně použitím nejkvalitnějších surovin a příchutí, dále ale také speciálním způsobem výroby a balení. Protein je vyráběn v prostorách s přísně regulovanou vzdušnou vlhkostí (k té se vrátím ještě v další části mého povídání), samotná dóza je pak speciálně balena, na jejím hrdle je indukčně zatavené hliníkové podvíčko, potom klasické plastové víčko a následuje ještě průhledný smršťovací obal. Výsledkem je dokonalé uzavření obsahu. To má velkou výhodu v zachování všech vlastností a perfektní chuti.

Náš nový proteinový suplement od chvíle prvotní receptury až po definitivní výrobu ochutnaly zhruba tři desítky lidí. Od našich zaměstnanců, přes návštěvníky mé posilovny až po několik vrcholových sportovců. Původní očekávání, že protein s tak perfektním složením a navíc slazený stévií „prostě nemůže chutnat dobře“ vystřídalo u všech testujících příjemné překvapení. Je plný a krémový, příjemně voní a fantasticky chutná. Těšte se, až ochutnáte i Vy!

Pavel Provázek

Foto: Sport Wave, Pixmac