Ergometr Kettler E 3

Nový ergometr Kettler E 3 představuje maximálně efektivní domácí trénink, a to prostřednictvím pulsem řízených tréninkových programů a manuální regulace výkonu. Ergometr byl vyroben v Německu a tato tradice výroby již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost. Tréninkový počítač s moderním LCD displejem je kompatibilní s Cardio Puls Setem pro bezdrátové snímání pulsu a disponuje komunikačním rozhraním pro snadné připojení k uživatelskému PC.

Toto zboží lze u nás koupit i na splátky bez jakéhokoliv navýšení - nezaplatíte tedy ani jedinou korunu navíc. Možnost splátkového nákupu bez navýšení mezi fitness obchody nabízí pouze internetový obchod Ronnie.cz. Bližší informace o našem splátkovém prodeji najdete zde, o splátkách bez navýšení zde.

Proč nakupovat právě u nás?
• jsme největší fitness obchod v ČR
5 kamenných poboček v Praze
• 99 % zboží máme skutečně skladem, odesíláme tedy ihned
• nejnižší možné poštovné (0 - 89 Kč), balné 0 Kč
• jediní v oboru máme certifikát Sdružení ochrany spotřebitelů
Poslat tip e-mailem
Vytisknout
Přidat do mé složky
Sdílet na Facebook
Zeptat se prodavače
Klikněte pro zvětšení.
Ergometr Kettler E 3
Ergometr Kettler E 3 - monitor
Ergometr Kettler E 3 - sedlo a pedály
Ergometr Kettler E 3 - sedlo a kolečka pro přepravu
Akční nabídka:
doprava:po celé ČR zdarma
dárek:ke každému ergometru DVD Osobní trenér v ceně 349 Kč zdarma
záruka:36 měsíců, případný servis u zákazníka
objednávky:prostřednictvím tohoto internetového obchodu nebo na zelené lince 800 203 209
doplňující info:

možnost nákupu na splátky již od 0 Kč
dodací lhůta: ihned
Ergometr Kettler E 3 (sleva 0 %)
balenídruhběžněu náspočet kusů
1 ks(neuvedeno)13990 Kč13990 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH. Balné zdarma. Poštovné od 0 kč (více o dopravě zde).
Nabízí Vám kdokoli cenu lepší? Klikněte zde, zlevníme více!

Informace výrobce:

Díky připojení k Vašemu uživatelsému PC si lze trénink ještě zpestřit například využitím specializovaného počítačového programu nebo připojením k on-line komunitě závodníků. Pokročilá technologie e-Sys je zárukou dokonalé ergonomie všech prvků trenažéru.

Programovatelný ergometr Kettler E 3 vychází z nejmodernějších poznatků a technologií na trhu aerobních fitness trenažérů a je určen předně pro intenzivní domácí trénink. Vhodný je také k lékařským účelům a pro další použití, při nichž je vyžadována robustní konstrukce a široká škála nastavení zátěže s důrazem na přesné měření výkonu. Snadnou a pohodlnou obsluhu ocení jak starší lidé, kteří se chtějí nenásilným tréninkem udržovat v kondici, tak i každý, kdo se potřebuje pozvolna rehabilitovat například po úraze.

Speciální funkce ergometru E 3:

  • Pokročilá technologie e-SYS. Garance perfektně sladěného tréninkového počítače a indukčního systému s mechanickými součástmi při zachování vysoké ergonomie.
  • Indukční brzdný systém řízený počítačem. Kalibrovaný brzdný systém je založen na indukční cívce ovládané tréninkovým počítačem. Tréninkový počítač přesně nastavuje brzdný odpor v závislosti na aktuální kadenci tak, aby bylo dosaženo požadovaného výkonu. Rozsah zátěže je zadáván v rozmezí 25 - 400 W (v krocích po 5 W). Zátěž je nastavovaná s přesností 3 %, což je garantováno z výroby přiloženým protokolem o kalibraci brzdného systému.
  • Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu na základě věku a podle zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku dávkováním zátěže a udržuje tak optimální tréninkové tempo.
  • Propojení s osobním počítačem. Díky sériovému komunikačnímu rozhraní lze trenažér propojit s osobním počítačem a využít tak specializovaných programů, které výrazně rozšiřují možnosti tréninku (například on-line závody).

Další parametry ergometru E 3:

  • Tréninkový počítač. Velký a přehledný LCD displej se zátěžovými profily. Měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost (včetně celkového počtu ujetých km), puls, frekvenci šlapání a spotřebu energie v závislosti na stupni zátěže. Optická i akustická signalizace při překročení horní hranice pulsu spolu se zobrazením procentuálního údaje. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1 - 6. Po skončení tréninku se zobrazují průměrné tréninkové hodnoty.
  • Paměť pro ukládání osobních dat. Paměť pro osobní data 1 osoby.
  • Programové vybavení. Celkem 2 pulsem řízené programy. Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual)
  • Foliovaný displej a klávesnice počítače. Ochrana zařízení před agresivním potem.
  • Tichý převodový systém. Šlapací střed je osazen průmyslovými ložisky SKF, energie vynaložená na šlapání se převádí do setrvačníku za pomoci plochého průmyslového řemenu s podélným drážkováním. Setrvačník o hmotnosti 8 kg je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed/setrvačník je 1:8.
  • Vybavení trenažéru. Sportovní sedlo s možností výškového a horizontálního posuvu, ergonomická řídítka s nastavitelným sklonem v rozmezí 360 stupňů, stabilní konstrukce pro maximální zatížení až 150 kg, samonastavovací řemínkové pedály, kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu).
  • Elektronické měření pulsu. Ušní upínkou (je součástí) nebo prostřednictvím hrudního pásu, který měří s přesností EKG (volitelné příslušenství).
  • Napájení trenažéru. Síťová přípojka: 230 V / 50 Hz.
  • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 115 × 54 × 125 cm.

Trénink na rotopedu - posilované partie a vliv na zdraví:

  • dolní polovina těla: stehna, lýtka

Jízda na ergometru příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost. Tento typ tréninku umožňuje především komplexní posilování všech svalových partií dolních končetin, a je tak vhodný nejen pro udržování kondice, spalování tuků a prevenci zdravotních komplikací. Díky přesnému dávkování zátěže se hodí i pro lékařské využití a sportovní medicínu. Současně je ideální také při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo kloubních potížích.

Použité technologie:

  • e-SYS, elektromagnetický indukční brzdný systém, elektronika Siemens, KETT.NET, přijímač signálu Polar, samonastavovací řemínkové pedály

Servis a záruky:

Ergometr Kettler E 3 navržený v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Na veškerý fitness sortiment Kettler garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo a výrobce garantuje dostupnost všech náhradních dílů ještě 10 let po ukončení výroby daného produktu. Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce Kettler trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

Kvalita značky KETTLER:

  • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
  • DIN EN 957-1/5, třída HA, bezpečnostní volnoběh
  • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
  • ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

TECHNICKÁ DATA
Brzdný systém: indukční
Převodový systém: plochý, podélně drážkovaný řemen
Poměr otáček střed/setrvačník: 1:8
Hmotnost setrvačníku: 8 kg
Regulace výkonu: nezávisle na otáčkách
Rozsah výkonu: 25 - 400 W (v 5 W krocích)
Osazení otočných spojů: průmyslová kuličková ložiska SKF
Rychlé nastavení výšky sedla: ano
Horizontální posuv sedla: ano
Gelové sedlo: ne
Hluboký nástup: ano
Nastavení řídítek: sklon
Samonastavovací řemínkové pedály: ano
Vzdálenost pedálů (min / max): 72 / 100 cm
Přepravní kolečka: ano
Vyrovnávání nerovností podlahy: ano
Síťová přípojka (230 V / 50 Hz): ano
DIN EN třídy: DIN EN 957-1/5, třídy HA
Rozměry po sestavení (d x š x v): 115 x 54 x 125 cm
Pro maximální tělesnou hmotnost: 150 kg

TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ
Měření výkonu ve Wattech: ano
Tréninkový čas: ano
Tréninková vzdálenost: ano
Celková vzdálenost: ano
Rychlost: ano
Frekvence šlapání: ano
Spotřeba energie: ano
Hodiny a datum: ne
Průměrné hodnoty na konci tréninku: ano
Uložení osobních dat do paměti: 1 osoba
Displej / grafické zobrazení: LCD
Podsvícení displeje: ne
Čtečka čipových karet: ne
Snímání pulsu: ušní upínka (součástí), hrudní pás (vol. příslušenství)
Integrovaný přijímač Cardio Puls Setu: ano
Signalizace překročení horní hranice pulsu: procentuální údaj, optický a akustický varovný signál
Měření vydýchávacího pulsu s vyhodnocením: ano
Aerobní tréninkové zóny (fat / fit / manual): 1
Manuální nastavení zátěže: ano
Možnost předvolby cílových hodnot: ano
Celkový počet tréninkových programů: 2
Přednastavené Wattové profily: 0
Uživatelsky nastavitelné Wattové profil: 0
Pulsem řízené programy: 1
Přednastavené pulsní profily: 0
Uživatelsky nastavitelné pulsní profily: 0
Programy Count-up a Count-down: ano
Programy Warm-up a Cool-down: ne
Nepropustná foliovaná klávesnice: ano
PC rozhraní KETT.NET: RS 232

Možnosti financování:

Související zboží:
Eliptický ergometr inSPORTline SEG 1658
-35 %
Eliptický ergometr inSPORTline SEG 1658 kombinuje eliptický rotoped a kluzný stepper.
1 ks
17.390 Kč
26.890,-
Ergometr
inSPORTline Chevron
-29 %
Ergometr s elektronickým ovládáním zátěže a 9 kg setrvačníkem pro domácí použití.
1 ks
9.890 Kč
13.990,-
Ergometr inSPORTline Venus Ergo SE
-46 %
Magnetický rotoped inSPORTline Venus Ergo SE s LCD displejem a rozšířenou funkční výbavou.
1 ks
5.990 Kč
11.049,-
Zeptejte se prodavače:
Na otázky odpovídají:
Ing. Martin Jebas
Zakladatel serveru o kulturistice, fitness a silových sportech Ronnie.cz.
Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.
Michal Širůčka
Odborný redaktor serveru Ronnie.cz, trenér kulturistiky a fitness.
Mgr. Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.
Mirek Krpata
Specialista na výživu a fitness zařízení (Weider Shop Praha).
Michal Richter
Odborník v oblasti výživy a fyziologie člověka.
Jan Kohoutek
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.
Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis:Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Dotaz bude zveřejněn na této stránce.
E-mailová adresa zveřejněna nebude.

V této sekci zatím není žádný dotaz.

Klíčová slova:
  • Ergometr Kettler E3, ergometr, ergometry, ergometri, ergometrE3, ergometr - E3, ergometr-E3, ketler, kettler
e-shop pro ČRe-shop pre SR
::NNákupní košík


Nyní můžete:
- nakupovat
::PPraktické
::DDobrý tip


Možnosti platby
Možnosti dopravy
DAFIT s.r.o., Valtínovská 1571/4, 140 00 Praha 4, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím a autorským textům: Ing. Martin Jebas (licenční podmínky zde.
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.
Jméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: VÝPRODEJ
:: SPECIÁLNÍ BALÍČKY

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače tuků
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Přírodní výtažky
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Ostatní suplementy
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy

:: DVD filmy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Veslovací trenažery
:: Běhací pásy
:: Steppery
:: Posilovací lavice
:: Posilovací stroje

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Pro závodníky

:: Solární kosmetika
:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
| Ronnie.cz - Erasport.cz
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby