Tribulus Maximus


Kategorie: Sportovní výživa > Anabolizéry > tribulus terrestris
Výrobce: BioTech Nutrition - http://obchod.ronnie.cz/biotech-nutrition


Jedinečný obsah rostlinného výtažku z Tribulus terrestris - 1500 mg v každé tabletě Tribulus Maximus - účinný stimulant přirozené hladiny hormonu testosteronu. Mezi sportovci známý a často používaný legální přípravek, který podporuje udržení svalového tonu a energetické hladiny v těle. Představuje účinný stimulant podporující správnou hormonální aktivitu a sexuální funkce u mužů. Tribulus terrestris (kotvičník zemní) nabízí firma Biotech v unikátní koncentraci 1500 mg účinné látky v každé tabletě.

balení druh běžná cena cena pro vás
90 tbl (neuvedeno)
- oblíbenost: 10/10
579 Kč399 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Přírodní stimulant hladiny testosteronu je svými účinky vhodný pro:

Tribulus terrestris je mezi starými kmeny známá jako léčivá rostlina a používaná jako afrodiziakum. Tribulus terrestris zvyšuje hladinu testosteronu tím, že zvyšuje hladinu luteinizačního hormonu (LH). Účinkem LH podmozková žláza zvyšuje tvorbu testosteronu v organismu.

BioTech Tribulus Maximus je bezpečným a legálním způsobem zvyšování hladiny testosteronu. Vyzkoušejte i Vy fantastický účinek produktu Tribulus Maximus.

Doporučené dávkování:

Přehled účinných látek:

1 tbl
Tribulus terrestris 1500 mg

Složení:

Informace:


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: http://obchod.ronnie.cz/s-2308-tribulus-maximus.html