L-Carnitine 150000 + Synephrine Maxx ZDARMA!


Kategorie: Sportovní výživa > Spalovače > L-karnitin (tekuté)
Výrobce: MaxxWin - http://obchod.ronnie.cz/maxxwin


L-karnitin je neesenciální aminokyselina, která usnadňuje přenos mastných kyselin do mitochondriální membrány a jejich přeměnu na buněčnou energii. Pro tyto jedinečné vlastnosti je L-Carnitine 150000 vhodný jako bezpečný doplněk každého, kdo se právě nachází v období redukce hmotnosti a rýsování. L-Carnitine 150000 je určený pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou aktivitou. Díky svým účinkům má pozitivní efekt na optimalizaci a zlepšení sportovního výkonu. V jednom balení L-Carnitine 150000 najdete 100 dávek, v každé dávce pak 1500 mg čistého vysoce účinného karnitinu.

Synephrine Maxx obsahuje 100 % synefrin. Synefrin je extrakt z oplodí rostliny Citrus aurantium, který se používá pro různé účely v tradiční čínské medicíně. Synefrin má podobné účinky jako kofein a efedrin. BioPerine ® je přírodní patentovaný produkt, který má zlepšit vstřebávání výživných látek. Synephrine Maxx je vhodný pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou aktivitou. Citrus Aurantium (synefrin) usnadňuje odbourávat tukové zásoby, snižuje procento tělesného tuku a přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.

Akční nabídka:

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 779 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 479 Kč! Ušetříte 300 Kč.

balení druh běžná cena cena pro vás
1 pack pomeranč
- oblíbenost: 10/10
779 Kč479 Kč
1 pack grep
- oblíbenost: 3/10
779 Kč479 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Více informací o jednotlivých položkách v tomto balíčku získáte kliknutím na následující odkazy:

Informace:


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: http://obchod.ronnie.cz/s-6391-l-carnitine-150000-synephrine-maxx-zdarma.html