Otázky a odpovědi: Tyčinky


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Proteinová tyčinka
autor: Pavel B. • datum: 30.07.2018
Dobrý den, rád bych se zeptal zda existuje nějaká proteinová tyčinka bez čokolády a zároveň vhodná pro diabetiky. Bohužel jako vhodná se mi jevila EXXE protein bar, ale zde je přímo psáno, že není vhodná pro diabetiky. Děkuji za odpověď. P. vhoytyčinka

Dobrý den, minimum sacharidů obsahuje např.  tyčinka Clean Bar.

tyčinky,koktejly
autor: Lenka Nová • datum: 26.02.2018
Dobrý den,máte nějaké tyčinky a koktejly vhodné do ketodiety?Děkuji

Dobrý den, v podstatě vše s nízkým obsahem sacharidů, např.  EXXE (R) Protein Bar a  Long (R) 80 Multiprotein.

velkoobchod
autor: Tomáš Jiříček • datum: 20.02.2018
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně velkoobchodní spolupráce. Je tato varianta možná? Popřípadě za jakých podmínek? Máme menší fitko a rádi by jsme rozšířili naší nabídku doplňků stravy. Děkuji za opdpověď. S pozdravem Tomáš Jiříček

Dobrý den, obraťte se na kolegy ve skladu obchod@ronnie.cz. Děkuji

kolekce tyčinek
autor: Leciánová Milena • datum: 09.01.2018
To si nepamatuji, kupovala jsem jako dárek. Bylo to větší balení, cca 9 kusů, ve formě jako bonboniera či kolekce.

Pokud se nepletu, jednalo se o  Deluxe Protein Bar - původní obal. Uvedené balení v nabídce již není.

kolekce tyčinek
autor: Leciánová Milena • datum: 09.01.2018
Dobrý den, kupovala jsem si ve vašem obchodě kolekci tyčinek, nyní ji marně sháním, nemáte ji v nabídce? Děkuji

Dobrý den, o jaké tyčinky se jednalo?

proteinové tyčinky
autor: Jiří Kuchta • datum: 05.01.2018
Dobrý den, potřeboval bych doporučit nějaké proteinové tyčinky.Potřebuji zakoupit větší množství.Používám jako náhradu jídla,především svačin,a to z časových důvodů,sice jako nouzové,ale dost pravidelné řešení. Prostě v principu,když není čas na zdravou normální svačinu. Je mi 40,měřím 187cm,vážím 85kg. Princip zdravého stravování při sportu znám a dodržuji.Nedělám žádný sport fanaticky,posilovna 3x týdně,k tomu 1-2x kardio,dle času. Laicky hledám tyčinky s co nejmenším obsahem tuků.Ale rád si nechám poradit samozřejmě.Díky

Dobrý den, doporučuji např.  EXXE (R) Protein Bar,  Essential Pure Bar,  Clean Bar atd. A až bude skladem, také  Protein Bar 40 Fair Power (R).

dárek
autor: A • datum: 07.12.2017
Mám koupit jako dárek proteinové tyčinky bez cukru (velmi důležité), příchut čokoláda nebo vanilka. Muž 45 let, posilovna a jezdí na akce typu spartan. Co z vaší nabídky doporučíte? děkuji

Dobrý den, vašemu požadavku nejvíce vyhovuje EXXE (R) Protein Bar, která obsahuje v příchuti čoko pouze 2,1 g cukrů a celkový obsah sacharidů je 3 g a  Clean Bar 4,3 g z toho 3 g cukrů.

Vyšší obsah sacharidů celkově má  RealPro Low Carb Bar či  Essential Pure Bar ale cukrů obsahují jen 3 g.

tyčinky
autor: vondra • datum: 14.10.2017
Dobrý den, z Vaší nabídky se vytratily tyčinky Wellness Oats Cake od Nutrend. Již nebudou v nabídce? Děkuji za odpověď, pozdravem vondra.

Dobrý den, výrobce je již nemá v nabídce.

tyčinky
autor: Honza • datum: 02.10.2017
Dobrý den, je mi skoro 15 let a chci se zeptat, co mam jist pred a po posilovani a kdy presne? a proteinové tyčinky mam jist kdy?(na svačinku,po, pred posilovanim) Díky.

Dobrý den, co se týká stravy, je to natolik rozsáhlé téma, že ho tu nelze podrobněji probrat. Ideální je koupit knihu, která výživu podrobně popisuje. Doporučuji  Sportovní výživa (Nancy Clarková) - nové vydání nebo  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík) (strava i trénink).

Info lze najít také na Ronnie.cz v sekci výživa.

Proteinova tycinka
autor: Rosta • datum: 13.07.2017
Dobrý den přeji,je mi 40 let hraji zavodne fotbal a chtěl bych se zeptat jestli před zápasem by mi pomohla proteinova tycinka a jaká???Děkuji

Dobrý den, tyčinka je v podstatě náhradou jídla. Může tedy posloužit jako lehká svačina před výkonem. Pokud se cítíte během výkonu unaven, vyzkoušejte před a během zátěže popíjet BCAA s přídavkem sacharidů.

Proteinové tyčinky
autor: Petra • datum: 08.07.2017
Dobrý den, mám takový hloupý dotaz. Dostala jsem k narozeninám hromadu nejrůznějších proteinovych tyčinek. Do jídelníčku občas zařadím jednu nebo dvě, ale opravdu jen výjimečně. Některým už se blíží datum spotřeby, a je mi líto je potom vyhodit. Proto mě zajímá, zda si mohu dát třeba jeden den pouze na proteinovych tycinkach? Může to nějak uškodit? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, konzumujte je jako doposud. Budou v pořádku i několik týdnů po datu expirace.

suplement na podporu hubnutí
autor: Kristýna • datum: 08.06.2017
Dobrý den, je mi 39 let, měřím 172 cm, vážím 67 kg a ráda bych 3-5 kg zhubla. Do posilovny chodím 2-3x týdně téměř rok, ale váhu i množství tuku mám plus/mínus 1 kg stále stejnou. Ca. 3 týdny užívám před tréninkem (i během něj) 1 dávku instantní BCAA a uvažuji ještě o nějakém spalovači. Je možné kombinovat spalovač s BCAA? Případně jaký spalovač byste mi doporučil? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, velmi pravděpodobně bude problém ve stravě. Je třeba zapracovat na jídelníčku do kterého můžete dle potřeby zapracovat protein, např. multikomponetní  Long (R) 80 Multiprotein. Spalovač použít samozřejmě můžete, ale pokud nebude strava v pořádku, tak příliš nepomůže.

Ze spalovačů bych doporučil komplexní  Thermogenic Fair Power (R) nebo Thermogel (R).

posilovna
autor: adam • datum: 22.05.2017
je mi 13 let a chodim do posilovny a nevim co po posilovani uzivat a co mam uyivat po posilovani a co děkuji

Dobrý den, stačí např. banán a později běžnou stravu, např. maso a rýži.

Výběr správného suplementu
autor: Tomáš • datum: 13.05.2017
Dobrý den, chtěl bych poradit s vhodným výběrem přípravků ke své sportovní aktivitě. Je mi 40 let, měřím 182cm, vážím 70kg. Dělal jsem atletiku (400, 800m) a posledních pár let jsem se věnoval rekreačně vytrvalostním běhům. Nyní moje týdenní, sportovní aktivita vypadá takto: 1. Běh (aerobní práh, do 60min) + několik cviků na břicho, pár sérií kliků 2. Lehký běh 30 min, intenzivní cvičení s malými pauzami cca 40 min (cross fitové cvičení na hrazdě, kliky, kliky vzad, výpady, břicho na hrazdě, apod.) 3. Posilovna, větší váhy (zaměření na prsní svaly, biceps, triceps, ramena) Rád bych přibral svalovou hmotu a objem, ale udržel přitom například vyrýsované břicho. Dotazy: jaké přípravky z vaší nabídky zvolit ke 3 tréninkům výše? Je vhodné k nabrání svalové hmoty a objemu trénink č. 2 a 3? 1 vím že vhodná není :-), ale uplně se běhu zbavit nechci, navíc, udržuji jím svaly dolních končetin. V tuto chvíli užívám pouze BCAA po každém z těchto 3 tréninků a každý den jím proteinovou tyčinku Excelent od Nutrendu. Snažím se 5x denně pravidelně jíst. Děkuji moc za radu. T.

Dobrý den, pokud chcete nabírat svalovou hmotu, musíte minimálně 2 až 3 týdně trénovat se zátěží. Zda udržíte vyrýsovné břicho, to v podstatě záleží pouze na vaší stravě. Ze suplementů bych vzhledem k sportovním aktivitám doporučil komplexní Hero. Další variantou je např. protein a kreatin. Později se dle výsledků suplementace úpraví.

Tyčinky
autor: Nováková • datum: 10.05.2017
Dobrý den, kamarádka hubne a svačí odpoledne proteinovou tyčinku každý den- jídelníček má vyvážený a občas svačí třeba bílý jogurt nebo milko. Ale bojí se, že s tyčinkami bude přibírat, což by nechtěla. Když ale přeci zvolí nějaké „low carb“ jako je questbar nebo promin, nepřibere ne? Nebo jaké byste jí doporučil?

Dobrý den, důležitá je celodenní strava, nikoliv jedno jídlo. Proteinová tyčinka či jogurt může být vhodnou svačinou.

svacina
autor: Jarek • datum: 15.04.2017
Dobrý den, rad bych se zeptal zda je proteinová tycinka vhodnou dopolední svačinou? Je mi 33let, 83kg, 184 cm. Pracuji v lese s motorovou pilou. K tomu cca 4x týdne cvicim( 2x kardio, 2x posilovna). Celkově se snazim o správný a vyvážený jídelníček. Diky Jarek

Dobrý den, občas bych ji bez problémů použil. Ovšem také jde o to, jak moc energie při práci vydáte. V případě většího energetického výdeje by se mohl spíše hodit kvalitní gainer, např. Palatinose Gain 20 Fair Power (R).

Dozaz
autor: Novák • datum: 12.04.2017
Dobrý den je mi 13 sportuju a posiluju mihu jíst proteinové tyčinky

Dobrý den, občas si tyčinku můžeš klidně dát, ale pravidelná konzumace není nutná.

Protein
autor: Káťa • datum: 26.02.2017
Dobrý den, jsem holka a je mi 17 let. Chodím 1-2x týdně na florbalový trénink a chci začít běhat. Tak bych se chtěla zeptat jestli by bylo dobrý pořídit si nějaký ioňťák(popř. jaký), proteinovy nápoj (a kdy bych ho měla brát)a nebo proteinové tyčinky( a jestli bych je měla brát každý den) 😀

Dobrý den, vše v podstatě záleží na tvé stravě. Pokud obsahuje dostatek bílkovin, použití proteinu není nutné. Tyčinky můžeš občas pro spestření stravy použít, ale rozhodně ne každý den. Iontový nápoj bych zařadil až se více oteplí a budeš se více potit.

PRotein
autor: Míra • datum: 07.02.2017
DObrý den, mám otázku, bylo by dobře kdybych začal jíst jen proteinové tyčinky? dělám závodně atletiku, takže mám cca 7 tréninků týdně.

Dobrý den, byla by to absolutní hloupost. Suplementy jsou pouze doplněk běžné stravy. Tudíž základem je běžná strava.

doplňky stravy
autor: Tereza • datum: 05.02.2017
Dobrý den, přítel brzy podstoupí vojenský výcvik a hledáme, nějaké vhodné doplňky stravy na doplnění energie. Můžete nám něco doporučit? Děkuji

Dobrý den, mohou to být právě tyčinky, gely nebo sušené maso.

Petr Flášar
autor: René • datum: 15.01.2017
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,zdali by byla možnost telefonické konzultace??

Dobrý den, co se týká parametrů suplementů a případné objednávky , je možné kontaktovat kolegy ve skladu na tel: 800 203 209 (volání ZDARMA).

Zbytek lze řešit zde v poradně.

Spalovače
autor: Petra • datum: 14.01.2017
Dobrý den, je dobré kombinovat Carnitin 110000 Fair Power a Thermogenic Fair Power? Děkuji za odpověď. Petra Š.

Dobrý den, použití uvedené kombinace spalovačů je možné. Zda vám bude vyhovovat, to posoudíte nejlépe dle dosažených výsledků.

Produkt na objem
autor: Paťa • datum: 10.01.2017
Dobrý den, můj taťka (50 let) začal pravidelně každý den cvičit. Není to nějaké extrémní posilování. Po pracovním dnu u PC se uvolní a protáhne tělo + občas zahrne i činky a posilovací stroj. Jde o to, že má bezlepkovou dietu a enormně se mu snížila váha, tělo se mu sice trošku vyrýsovalo, ale zdá se mi, že má náběh na podvýživu. Co by měl užívat, aby nabral objem? Respektive co si dávat třeba po cvičení? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud má stravu pod kontrolou a cítí se dobře,  podvýživa asi nepřipadá v úvahu.

Po tréninku si může dát protein, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R) nebo komplexní potréninkovou směs Hero.

sacharidový nápoj
autor: Eva • datum: 03.12.2016
Dobrý den, potřebovala bych odbornou radu ohledně syna. Je mu 13 let, měří 155 cm a váží necelých 37 kg. Hraje fotbal (trénink 5x týdně) a stolní tenis (2-3x týdně) + o víkendu zápasy. Bylo nám řečeno od trenérů, že je podvýživený a že by měl přibrat. Objednala jsem mu u vás sacharidový nápoj HERO Amino 50 a už 14 dní užívá 1x denně po tréninku. Mohli byste mi poradit, zda vůbec je vhodné u takhle malého kluka užívat tento nápoj a zda může nabrat svalovou hmotu? Popřípadě byste doporučili něco jiného? Děkuji mockrát za odpověď.

Dobrý den, nápoj Hero Amino 50 v nabídce nemáme, tudíž netuším o jaký nápoj se jedná.

Pro syna je vhodný např.  G 15 Anabolic Gainer. Dávkovat ho budete po každém tréninku.

Spalovač, protein??
autor: Veronika • datum: 02.11.2016
Dobrý den, jsem žena, 24 let, měřím 165cm, vážím 61kg, za dva měsíce jsem zhubla z 68kg zdravou stravou, především se snažím jíst hodně bílkovin, málo sacharidů, chodím do posilovny cca 5* týdně. Co by pro mě bylo vhodné, když chci zhubnout ještě tak 5kg, trochu se vyrýsovat..spalovač, protein?? tyčinky? Děkuji za odpověď

Dobrý den, velmi často se používá kombinace proteinu a spalovače, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R)Thermogenic Fair Power (R). Pro zpestření stravy lze použít také proteinové tyčinky, např.  EXXE (R) Protein BarProtein Bar 40 Fair Power (R).

tyčinky
autor: Míša • datum: 13.10.2016
Dobrý den, snažím se přibrat ale marně. Jsou nějakého tyčinky po kterých bych mohla přibrat? Třeba s kombinaci nějakého proteinu bez laktózy. Tyčinka s laktozou nevadi. Dekuji

Dobrý den, tyčinky pomohou zvýšit příjem energie, tudíž je použít můžete, např. Hydro Protein Bar 31 %Quest Bar - dýňový koláč atd. Samozřejmě je takė nutná odpovídající strava. Co se týká proteinu, pravděpodobně ho nepotřebujete. Při nižší hmotnosti by měl stačit příjem bílkovin z běžné stravy.

protein
autor: Kristýna • datum: 22.09.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli si po cvičení můžu dát jak proteinový nápoj, tak tyčinku?? Děkuji

Dobrý den, vhodné je po tréninku zařadit protein a cca 60 až 90 minut po tréninku se zařazuje pevná strava. Pokud ji nemáte k dispozici, muže to být tyčinka.

Tyčinka
autor: Tereza • datum: 09.09.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy je lepší si dát proteinovou tyčinku. Jestli před a nebo až po cvičení, děkuji

Dobrỷ den, tyčinky jsou vhodné spíše k použití během dne, např. k svačině. Po tréninku je výhodnější použití proteinu či jiného vhodného suplementu.

Proteinove tycinky
autor: Lucie Matusova • datum: 03.09.2016
Dobrý den, chtěla bych sem se zeptat, jaka je nejlepší varianta proteinových tyčinek hnedka po sportu (kruhový trénink a běh). Děkuji za odpověď- Lucie Matušová

Dobrý den. Z mého pohledu žádná, v tu chvíli je rozumné dát nějaký rychle se uvolňující protein. Nicméně pokud byste absolutně trvala na tyčinkách, pak bych podíval na nějaké, co rychleji se uvolňující proteiny obsahují, např. Hydro Protein Bar 31 % - ale platí, že přímo proteinový suplement je výrazně lepší varianta.

Protein bar
autor: Klara • datum: 11.08.2016
Dobrý den, ráda bych se zeptala na proteinové tyčinky..chtěla bych si nějaké nakoupit, ale jsem v redukčním režimu - snažím se prostě zhubnout a momentálně jedu krabičkovou dietu. Cvičím cca 3 x týdně ve fitku. Doporučíte mi nějakou, která má dobré hodnoty, hodí se na hubnutí a uspokojí i nějaké ty chutě na sladké ? :) Děkuji Klára

Dobrý den, pokud máte krabičkovou dietu a je kalorický příjem dobře spočítán,  nesmíte zapomenout započítávat i kalorie z proteinové tyčinky.

Z tyčinek doporučuji zejména  Protein Bar 40 Fair Power (R)EXXE (R) Protein Bar.

protein
autor: Jana • datum: 24.06.2016
dobry den, jsem kucharka a delam 13h smeny a vubec nemuzu dodrzovat pravidelnou stravu neni cas si sednout a kazdy tri hodiny jist. poradite mi prosim neco cim nahradit obed, svaciny nejaky tycinky nebo napoje. nejlepe bez cukru dekuji za odpoved

Dobrý den, strava má být pravidelná, ale nemusí to být  vysloveně po třech hodinách. Pokud se chce najít řešení, dá se to vždy určitým způsobem zařídit. Pomoci mohou i suplementy, např. právě tyčinky - Protein Bar 40 Fair Power (R) či protein - Long (R) 80 Multiprotein.

Protein.tyčinky
autor: Alžběta • datum: 01.06.2016
Zdravím, prosím o posouzení která protienová tyčinka je pro mě nejvhodnější...mám nadváhu, snažím se hubnout, střídně cvičím, stravu mám správně upravenou, přesto jsou situace kdy nemám možnost si uvařit, jsem na cestách, chvátám nebo tak a pak bych chtěla sáhnout po protein.tyčce...chtěla bych nějakou s nejvyšším dostupným podílem proteinu s vysokou vstřebatelností...jaké mi poradíte?

Dobrý den, doporučuji novinku od Survivalu  Protein Bar 40 Fair Power (R) a např.  Hydro Protein Bar 31 %.

Proteinove tyčinky
autor: Šmerdová Pavlína • datum: 15.05.2016
Dobrý den,po jak dlouhé době po hodině a půl posilování si můžu dát proteinovou tycinku? Děkuju

Dobrý den, po tréninku je výhodnější použít protein a tyčinku použít během den, např. k svačině.

Pokud trváte na tyčince, také je to možné (cca 45 minut po tréninku ).

Objednavka
autor: Ilona Ettlerova • datum: 02.05.2016
Dobry den, vcera jsem si objednala 50 kusu tycinek PRO PLEX- ananas kokos. Nedostala jsem na email potvrzeni objednavky.Nevim zda objednavka plati nebo jsem nekde udelala chybu. Zatim se mi to u Vas nikdy nestalo a zbozi vzdy prislo vporadku.Prosim o odpoved. Dekuji Vam! Ettlerova!

Dobrý den, kontaktujte kolegy ve skladu - obchod@ronnie.cz. Děkuji

Náhrada
autor: Viktor • datum: 06.04.2016
Dobrý den, běžné gely mi na dlouhé běhy moc nevyhovují. Zatím jsem našel dobrou kombinaci dát si před vyběhnutím tyčinku ENERVIT POWER SPORT COMPETITION 40G a při běhu průběžně cucat bonbony Gu-chomps. Ani jedno na stránkách nemáte. Můžete mi prosím doporučit něco podobného?

Dobrý den, můžete si dát v podstatě cokoliv, co vám bude vyhovat. Pokud není intenzita běhu vysoká, žaludek snese skoro vše.

Mohou to být energetické tyčinky, např.  Just Fruit či  Power Bike Bar.

sleva
autor: jirka • datum: 16.03.2016
Maji u vas slevu policiste a vojaci?

Dobrý den, ano, pro bližší informace kontaktujte, prosím, přímo kolegy ve skladu - kontakty.

Dálkové závody
autor: Martin Boček • datum: 10.03.2016
Dobrý den, máte nějaké tyčinky vhodné pro závody nad 5 hodin, aby obsahovali v nějakém dobrém poměru i tuky?

Dobrý den, obsah tuku v tyčinkách je většinou minimálně 10 g na 100 g výrobku.

Předpokládám, že se jedná o zátěž nižší intenzity. Při této zátěží je konzumace pevné stravy vhodná.

Použít můžete proteinové tyčinky, např.  Essential Pure Bar či Hydro Protein Bar 31 %. Další možností jsou tyčinky energetické, např.  Voltage Energy Cake či Power Bike Bar.

Tyčinky
autor: Pavel Pospíšil • datum: 17.02.2016
Dobrý den, od kolika let mohou děti proteinové tyčinky. Syn je hokejista s velmi vysokým energetickým výdejem. Pomohla by proteinová tyčinka cca 1 denně?

Dobrý den, použít tyčinku může. Je třeba zohlednit jeho hmotnost a stravu. Každodenní konzumace bude možná zbytečná.

Náhrada stravy
autor: Pavel • datum: 07.02.2016
Dobrý den,hledám částečnou náhradu stravy na celodenní lyžování, jsem v dietě. Děkuji

Dobrý den, v podstatě lze použít libovolnou proteinovou tyčinku. Vzhledem k velkému energetickému výdeji pár gramů sacharidů navíc vůbec nevadí.

Doporučuji např.  Deluxe Protein BarHydro Protein Bar 31 % či  Essential Pure Bar.

Tyčinky
autor: Miroslav Albrecht • datum: 01.02.2016
Dobry den Mate v nabídce nejake proteinové tyčinky,které neobsahují palmový olej? Dekuji

Dobrý den, dle uvedeného složení by to měla být  Essential Pure Bar. Jinou jsem nenašel.

Proteinové tyčinky
autor: Vendula • datum: 08.11.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak často můžu jíst proteinové tyčinky?

Dobrý den, tyčinka je doplňkem stravy, tudíž takto bych ji také doporučil používat.

Většinu živin přijímejte z běžné stravy a menšinový podíl doplňujte suplementy včetně tyčinek.

Závody
autor: Terka • datum: 04.11.2015
V sobotu jedu na závod na 5 km a v neděli také. Kdy si mám dát proteinovou tyčinku, aby mi aspon „pomohla“ k dobrému, ne-li lepšímu? :D

Dobrý den, mužete si ji dát dle potřeby kdykoliv během dne, např. k svačině.

otázka
autor: Ondra • datum: 09.10.2015
Dobrý den , chtěl bych se vás zeptat jak dlouho před zátěží bych měl pít energy drink nebo je lepší to pít při zátěži ??? Děkuji

Dobrý den, tato kategorie suplementů se dávkuje většinou cca 30 minut před zátěží. Některé lze užívat i během zátěže.

.
autor: Josef • datum: 28.09.2015
Dobrý den , chtěl bych se vás zeptat , které látky/složky/vitamíny... Vám dodají nejvíce energie do zátěže ?

Dobrý den, zdrojem energie jsou zejména sacharidy, např.  G 15 Anabolic Gainer. Ty mají zásadní podíl na krytí energetických potřeb organismu.

tyčinky před sportem
autor: František • datum: 28.09.2015
Dobrý den , hraju fotbal a potřeboval bych vědět jak dlouho před zápasem mam \\\“skunzumovat\\\“ energy tyčinku aby pořádně zabrala ? Nebo mám konzumovat tyčinku přímo při zápasu ? Děkuji za odpověď .

Dobrý den, tyčinka je v podstatě velmi podobná klasické běžné stravě. Tedy na trávení potřebuje více času a není tedy ideální k řešení akutním energetické krize. Tyčinku si dejte cca 60 - 90 minut před zátěží.

Během zátěže se používají iontové nápoje, např.  IsodrinX.

tyčinky při sportu
autor: Vlasta • datum: 13.08.2015
Dobrý den, ráda bych si u vás v obchodě koupila nějaké tyčinky (proteinové/energetické/...???), které jsou vhodné pro konzumaci PŘI SPORTOVNÍ AKTIVITĚ. Sháním něco vhodného pro aerobní déle trvající aktivitu (pro delší projížďku na kole ve spalovacím tempu). Něco co má optimální poměr bílkovin, sacharidů a tuků pokud chci hubnout a zároveň chci dopřát během tréninku tělu vše potřebné. Popř. můžete doporučit jiné produkty krom tyčinek? Moc děkuji za odpovědi, Vlasta

Dobrý den, pokud je hlavním cílem redukce tuku, je nejvýhodnější během zátěže nic konzumovat. V případě opravdu dlouhé zátěže se bohužel konzumaci energie nevyhnete. Volte klasické energetické tyčinky, gely či iontové nápoje.

Během dne či po zátěží lze volit tyčinky s výšším obsahem bílkovin ( Quest BarHydro Protein Bar 31 %, Growth Factor 50 atd. ), proteinové nápoje ( CFM Instant Whey 80Ultra Speed 80 Fair Power (R) atd. ) či aminokyseliny ( Amino HydroAlpha AminoInstant Amino Fair Power (R) ).

Vhodné mohou být také komplexní spalovače se silnou energetickou stimulační složkou. Podpoří redukci tuku a současně budou fungovat jako předtréninkové stimulanty.

zpevnění
autor: Marta • datum: 26.06.2015
Dobrý den, chodím už rok s trenérem cvičit - zpevnit postavu.......zvýšila jsem konzumaci masa proto, aby měli svaly z čeho ''růst'', ale výsledek moc nepřichází (nějaké změny určitě jsou, ale malé). Je nějaký vhodný doplněk, kterým bych svaly podpořila? (mám sedavé zaměstnaní, 53Kg, 172 cm, 30 let) Jsem trochu bezradná......mimo tréningů v posilovně 3x týdně mám 2x týdně po dvou hodinách šerm. Děkuji

Dobrý den, pokud ve Vaší stravě chybí bílkoviny, pak by dobře posloužil kvalitní proteinový doplněk, například Ultra Speed 80 Fair Power, nebo Iso 90 CFM Instant Whey. Dále by mohl být užitečný také kreatin. Rezervy je pak vždy nutné hledat i v jídelníčku a tréninku.

quest/de luxe bar
autor: Rox • datum: 08.06.2015
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda jsou tyčinky quest bar při redukci vhodné? Vždy max.1/2 balení+ovoce jako dopolední svačinu...děkuji

Dobrý den, bude-li celkový energetický příjem splňovat redukční parametry, je záření tyčinek možné.

Tyčinky pro děti
autor: Martina Lorencová • datum: 19.05.2015
Jaký je rozdíl mezi energetickými a proteinovými tyčinkami? Co doporučujete přidat k dětské odpolední svačině, kdy po jogurtu s ovocem má dítě do hodiny hlad? Co radíte sbalit na dětské svačiny při cestování? Děkuji.

Dobrý den, energetické tyčinky budou většinou obsahovat více energie a hlavní složkou budou sacharidy.

Doporučuji ne sledovat toto rozdělení, ale tyčinky posuzovat dle jejich složení.

Výživa
autor: Petr • datum: 14.05.2015
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jestli je vhodný doplněk stravy Sušenky ( Celozrnné sušenky s vysokým obsahem vlákniny, s podílem vitamínů, minerálů a stopových prvků. Ideální sušenka pro Váš aktivní životní styl ), které nabízíte. Potřebuji nabrat kvalitně a podle jídelníčku nejím žádné sladké, koukal sem na hodnoty a zde je velké množství sacharidů, takže by mohlo být toto, nebo je ještě něco lepšího, děkuji.

Dobrý den, jako občasný doplněk je zajisté použít můžete.

Dotaz
autor: Kamila • datum: 03.05.2015
Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda-li jsou proteinové tyčinky vhodné pro cyklistiku? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, používají se tyčinky proteinové i energetické, např.  Deluxe Protein BarPower Bike Bar.

tyčinky pro děti
autor: Jiří Kuchta • datum: 23.04.2015
Dobrý den, chci se zeptat,jaké tyčinky by byly vhodné pro děti,myšleno jako rychlá energie před,po tréninku, dětem je 9 let,syn,dcera,závodně plavou a hrají pingping,čtyři tréninky týdně, je nějaké množství tyčinek,které by jste vedle normální,pravidelné pestré stravy považoval už za přehnané? díky za odpověď

Dobrý den, po tréninku bych nespoléhal na tyčinky, ale spíše na ovoce, např. banán.

Z tyčinek můžete použít např.  Street-XL Fruity či  Bio Wellness Cake.

Z množstvím tyčinek bych to nepřeháněl. Stačí jedna, občas i dvě.

před a po tréninku
autor: Andrea • datum: 17.04.2015
Dobrý den, zajímalo by mě, co by se mělo jíst před a po tréninku. Nechci užívat žádné doplňky stravy ...

Dobrý den, doporučil bych Vám tuto sérii článků, která nabízí velice komplexní odpověď na Vaši otázku.

Tabletky
autor: Markéta • datum: 24.03.2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte v nabídce tabletky které fungují jako spalovače a zároveň dodají energii a omezí chuť k jídlu? Předem děkuji za odpověď a poslané nabídky

Dobrý den, použít můžete komplexní  Fat Stove Gel + 500 ml ZDARMA! či Thermogenic Fair Power (R).

Samozřejmě se také musíte adekvátně stravovat a pravidelně cvičit.

výživa
autor: štefan • datum: 11.03.2015
dobrý den... u některých enrgetických doplňků tyčinky,nápoje - ( myslím to obecně,bez udání názvu produktu ) jsem četl...nevhodné pro registrované sportovce. znamená to že tam jsou nepovolené podpůrné prostředky ??

Dobrý den, předpokládám, že to bylo uvedeno u doplňků s obsahem kofeinu. Ten byl v minulosti na seznamu zakázaných látek. To již neplatí, ale legislativa vyžaduje, aby se toto upozornění stále uvádělo.

proteinova tyčinka
autor: alice • datum: 08.03.2015
Dobrý den, prosim vas budu přibírat když si hodinu po cvičení dám proteinovou tyčinku? (V dopo hodinách) děkuji za odpověď.

Dobrý den, přibírání ovlivňuje celková strava, nikoliv konzumace jedné tyčinky.

Tyčinky
autor: terka frol • datum: 12.02.2015
Dobrý den, kdy je nejlepší si dát tyčinku quest bar? před treninkem nebo po treninku a jak dlouho?

Dobrý den, nejvýhodnější je použití v průběhu dne, např. k svačině. Kolem tréninku je výhodnější používat protein, gainer či speciální formule.

Redukce váhy
autor: Zuzana Seňko • datum: 02.02.2015
Dobrý den, 28let, 158cm, 60kg. Poradíte mi doplňky na redukci váhy ? Náhražky vecere, co po cviceni ? Chci schodit 5-7kg Děkuji za odpoved, zs

Dobrý den, použijte vícesložkový protein, např.  Long (R) 80 Multiprotein. Dávkujte ho cca 45 minut po tréninku a dle potřeby kdykoliv během dne.

Proteinka
autor: Deny • datum: 28.01.2015
Dobrý den,zbožňuji proteinové tyčinky a chtěla jsem se zeptat, zda jejich nadměrná konzumace může vést k přibírání na váze. Stravuji se pouze nimi a něco menšího ze zdravé stravy k tomu. Děkuji za odpověď

Dobrý den, tento způsob stravování je z dlouhodobého hlediska naprosto nevhodný. Strava má být pestrá a pokud se podíváta na složení tyčinek, je si většinou velmi podobné.

výživová rada
autor: Tomáš Koníř • datum: 27.11.2014
Dobrý den, děkuji za typ, doplnil bych otázku o právě redukci podkožního tuku. Měřím 175cm, vážím 85kg. Jsem spíše muskulaturní typ.

Dobrý den, preferujte protein, pokud to bude poslední jídlo dne, je vhodný multikomponentní protein  Long (R) 80 Multiprotein + šejkr ZDARMA! nebo SynPro Matrix.

výživová rada
autor: Tomáš Koníř • datum: 27.11.2014
Rád bych se vás zeptal na doplněk stravy, který by nahradil porci večeře po večerním sportování. Nejlépe tyčinka, nebo jiné. Pochopitelně energeticky vyvážený a co nejméně chemie.Děkuji

Dobrý den, pokud není vašim cílem redukce tuku, je nejlepší volbou po náročném tréninku použít gainer. Při večerním tréninku je vhodný gainer s vyšším podílem sacharidů s nízkým GI, např.  Go Pro 30 + šejkr Extrifit ZDARMA!.

ahojj
autor: Michal Růžek • datum: 01.11.2014
Ahoj, Hele mohl bych se na něco zeptat?..Si zkušenej, tak k věci..Jsem atlet a chtěl bych se vyrísovat..K tomu je určitě důležitá strava..O ní nevim vůbec nic..Jak by měl asi vypadat jídelníček? ?.Stačilo by k obědu pouze rýži??..Napsal bys mi co bych asi měl jíst??.A je důležitý i pití??..Díky jestli odpovíš..Měj se hezky..

Dobrý den, redukce tuku je opravdu zejména o stravě a pravidelném pohybu.

Stravou se podrobně zaobírá kniha  Výživa pro maximální sportovní výkon (Heidi Skolnik, Andrea Chernus)Sportovní výživa (Nancy Clarková) - nové vydání či  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).

Kyselina mléčná
autor: Alena Novakova • datum: 31.10.2014
Dobrý den, chci se zeptat, při trénování nohou a hýždí, se mi uvolňuje kyselina mléčná rychleji než by asi měla. Při stálém zatěžovani, mě bolest a pálení ne přechází. Můžete mi prosím doporučit, co bych měla užívat, že by ta bolest přestala. Děkuji

Dobrý den, problém může být v treninkové zátěži, která neodpovídá vaší kondici. Při vyšší tréninkové frekvenci může také docházet k nedostatečnému doplnění spotřebované energie, což se projeví na výkonnosti.

Vhodným suplementačním řešením může být zařazení  Beta Alanine 1000 1+1 ZDARMA!.

G 15 Anabolic Gainer.
autor: Digi • datum: 18.09.2014
Dobrý večer,zajímalo by mě,jestli potom přiberu,a budu mít supr postavu,nebo se mi udělají šílené svaly robustné postavy,to bych opravdu nerada.

Dobrý den, ženy nemají k masivnímu růstu svalové hmoty dispozice, tudíž masivního růstu svalové hmoty se obávat nemusíte.

Pokud bude celkový energetický příjem v nadbytku, budete přibírat.

Tyčinky
autor: Digi • datum: 16.09.2014
Dobrý den,potřebovala bych přibrat na váze,tak bych se chtěla zeptat,jestli na to jsou protejnový tyčinky vhodný.

Dobrý den, nejdůležitější je odpovídající strava a trénink se zátěží.

Ze suplementů je ideálním přípravkem gainer, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R), ale občas si můžete dopřát i tyčinku, např.  Excelent Protein Bar.

Odpověď
autor: Michal Babuljak • datum: 21.08.2014
Měřím 178cm a vážím 75,5kg

Uvažoval bych o zařazení proteinu nebo komplexních aminokyselin, a to minimálně po tréninku a ráno po probuzení.

Př redukci tuku se sacharidy omezují, ale určité množství je třeba přijmout. Menší porci sacharidů si klidně můžete dát i k večeři. To samé v podstatě platí i po tréninku, ale tam je třeba vyzkoušet, zda vám to bude vyhovat. Případně po tréninku dávkujte jen bílkoviny a sacharidy až v pevné stravě cca 60-90 minut po tréninku.

Dotaz
autor: Michal Babuljak • datum: 21.08.2014
Dobrý den, pravidelně lehce posiluji, každý týden běhám, snažím se dbát na zdravou stravu(zelenina, večer bez sacharidů) za účelem zhubnutí a následně také vyrýsování postavy. Koupil jsem od Vás nějaký spalovač. Potřeboval bych přesto poradit, jaký spalovač by byl vhodný (nespoléhám na něj, beru to jen jako doplněk) a zda máte nějaké tablety s hořčíkem proti křečím při běhu. Dále je vhodné po posilování doplnit nějaký sacharid. Co je vhodné za tyčinku? Děkuji Babuljak

Dobrý den, kolik měříte a vážíte?

Jaké tyčinky
autor: Daniel • datum: 11.08.2014
Dobrý den Chystám se na výstup nas Mont Blanc a potřeboval bych poradit vhodnou tyčinku, která by mě udržela v tempu když nebude čas na teplé jídlo. popřpadě kombinaci tyčinek.

Dobrý den, v podstatě můžete použít proteinovu tyčinku a energetickou, např.  Hydro Protein Bar 31 %Voltage Energy Cake. Použít se dají i další tyčinky z obou kategorií.

Jak přibrat
autor: Rusnyaková • datum: 11.08.2014
Dobrý den, potřebovala byc přibrat na váze mám 26 let vážím 40kg a 163cm nepřibrala jsem ani po dítěti. Myslela jsem že by pomohl proteinoví nápoj poradíte prosím. Děkuji

Dobrý den, potřebujete zvýšit energetický příjem, v tomto vám pomůže gainer (sacharido-proteinový nápoj ). Konkrétně doporučuji např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R).

tyčinky
autor: evča • datum: 07.08.2014
dobrý den, chtěla bych se zeptat, která proteinová tyčinka je vhodná při hubnutí jako svačinka? :) Nejlépe mi vychází asi tyčinka T-meal??

Dobrý den, zcela ideální není asi žádná, ale občas se určitě použít mohou.

Vhodná je např. vámi uvedená tyčinyknebo i další tyčinky s vyšším obsahem bílkovin, např.  Growth Factor 50 či  50 % Protein Bar.

tyčinky
autor: Kaňkovská • datum: 31.07.2014
V nabídce nemáte tyčinky Voltage energy cake 65 g, mám zájem o příchuť kokosovou. Kdy je bude možné objednat?

Dobrý den, již jsou skladem, můžete si je zakoupit v tabulce cen u produktu Voltage.

Questbar
autor: Criss • datum: 18.07.2014
Dobrý den, máte v plánu zařadit do nabídky tyčinky Questbar? Jsou v současné době velmi populární a složení je též skvělé.

Dobrý den, podle informací skladu by měly být za cca 3 - 4 týdny.

Tičinky
autor: Martin • datum: 06.07.2014
Kedy sa maju proteínove tyčinky užívať ?

Tyčinku si můžete dát kdykoliv v průběhu dne, když budete potřebovat přijmout základní živiny.

redukce
autor: Miroslav Rink • datum: 22.05.2014
Dobrý den Užívám Fat Stove Gel+ Amino Pills pro vysokou nadváhu. Nikdo není schopen mi poradit co za doplňky jsou vhodné. Stravuji se hodně zeleninou hovězím či jehněčím masem . Chtěl bych zařadit tyčinku která má málo tuku . Zkrátka potřebuji celkovou radu Děkuji s pozdravem krásného dne Mirek

Dobrý den, tyčinky většinou obsahují také poměrně  hodně sacharidů, tudíž jejich použití při redukci tuku není úplně to pravé.

Pokud potřebujete zvýšit příjem bílkovin, dejte přednost proteinu nebo aminokyselinám.

Tyčinky
autor: Petr • datum: 25.04.2014
Dobrý den, potřeboval bych od Vás poradit, jakou bych měl zvolil tyčinku v dietě. Jestli vůbec nějakou. Co jsem tak různě hledal, tak jsem našel Weider Low Carb High Protein Bar. Ale nejsem si s cela jist, a tak bych Rád znal Váš názor a co by jste případně doporučil. Děkuji

Dobrý den, občas můžete použít v podstate libovolnou proteinovou tyčinku, např.  Probake 50Hydro Protein Bar 31 %. Jinak spíše spoléhejte na protein, např.  Professional WPC 80 - nově CFM Instant Whey 80.

Proteinové tyčinky - větší množství
autor: Matej Volf • datum: 16.04.2014
Dobrý den, chci se zeptat, je možné dojednat nějakou množstevní slevu na odběr řekněme 30-50 proteinových tyčinek? Děkuji předem za odpověď, Matěj Volf

Dobrý den, pokud by nějaká byla možná, je nutné se obrátit na kolegy ve skladu - 773 222 250.

dotaz
autor: majjda • datum: 16.04.2014
Dobrý den, zajímalo by mě, po které tyčince by se dalo přibrat? Trpím podváhou a sháním vhodné doplňky k normálnímu jídlu

Dobrý den, tyčinku občas použít můžete, např. Voltage Energy Cake, DeNuts, Hydro Protein Bar 31 % atd., ale jinak bude výhodnější použití gaineru, např.  G 15 Anabolic Gainer.

tyčinka
autor: Petr • datum: 10.04.2014
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat, zda existuje adekvátní náhrada za tyčinku firmy Reflex Pit Stop Bars 80g. Děkuji

Dobrý den, mrkněte na  Growth Factor 50Hydro Protein Bar 31 % či  Compress CFM 34.

Otázka
autor: Petr • datum: 30.03.2014
Dobrý den, když si dam hned po treninku ten Palatinose Gain 20 Fair Power.. Tak třeba po 3O minutách, mám dát něco z pevné stravy, jako třeba maso s rýží? Díky

Dobrý den, pevná strava se zařazuje 90-60 minut po tréninku.

Otazka
autor: Petr • datum: 30.03.2014
Dobrý den, chci se jeste zeptat, jestli ten zmíněný gainer Palatinose Gain 20 Fair Power neškodí nejak zdraví? Díky

Dobrý den, pokud se užívá doporučeným způsobem, je pro zdravého člověka konzumace zcela bezproblémová.

Otazka
autor: Petr • datum: 17.03.2014
Dobrý de, chci se zeptat na Váš názor na proteinové tyčinky? Že bych si hned po cvičení vždycky jednu dal? Popřípadě konretní typ na nějaké dobré?

Dobrý den, proteinové tyčinky jsou vhodné k doplnění živin během dne, např, k svačině, ale rozhodně se nejedná o vhodnou variantu potréninkového doplnění živin.

Po tréninku používejte gainer, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R) nebo protein.

Tyčinka
autor: Pavel • datum: 15.03.2014
Dobrý den mohli byste mi poradit které proteinové tyčinky jsou nejměkčí děkuji

Dobrý den, všechny jsem neochutnal, ale vyhovovat by vám mohla, např.  Compress CFM 34 či  Hydro Protein Bar 31 %.

Dotaz Qestbar
autor: Markéta • datum: 11.03.2014
Dobrý den, zajímalo by mne, zda máte v plánu do budoucna do svého sortimentu zařadit i Quest bars? V ČR jsou již dostupné na 2 eshopech a prodávají se prý velice dobře. Předem díky za odpověď.

Dobrý den, podle informací skladu zatím v plánu nejsou.

Tyčinky + cvičení
autor: Nat • datum: 10.02.2014
Dobrý den, potřebovala bych zhubnout zadeček a stehna, ale nevím, jaký druh cvičení mám provozovat. Slyšela jsem, že je dobré kardio, pás atp., ale zase jsem slyšela, že je lepší k tomu spíše posilovat než chodit na páse. Kamarádka si od Vás kupuje tyčinky a je spokojená, proto bych to chtěla také zkusit a skloubit to společně s cvičením. Předem díky za odpověď

Dobrý den, ideální je kombinace aerobního cvičení a posilování. S tréninkem vám podrobněji poradí odborný peresonál ve vašem fitness centru. Případně můžete najít tréninkovou inspiraci v těchto článcích.

Jako základ suplementace bych doporučil určitě protein. S výběrem a dávkováním proteinu vám poradí tento článek.

Občas můžete pro spestření stravy zařadit i proteinové tyčinky, vyzkoušejte např.  Hydro Protein Bar 31 %High Protein FlapjackProbake 50 atd.

Dotaz
autor: Amy • datum: 30.01.2014
Dobry den, mate tu v nabidce proteinove tycinky bez umelych sladidel? Dekuji

Dobrý den, jsou to např.  Hydro Protein Bar 31 %Compress CFM 34, ale najdou se tam i další.

tyčinky
autor: Tereza • datum: 10.01.2014
Dobrý den,mám dotaz... začala jsem aerobně cvičit, ale občas nestíhám před cvičením oběd...mohl byste mi doporučit nějakou tyčinku, kterou nahradím oběd a nenaruší mi redukci hmotnosti? děkuji

Dobrý den, pokud už musí dojít k náhradě oběda, je určitě vhodnější použít komplexní náhradu stravy, např. Diet MRP.

Pokud je to blíže k tréninku, použijte protein, např.  Whey Core 100.

dotaz
autor: Pavla • datum: 09.01.2014
Dobrý den, upravila jsem jídelníček, jím po 3 hodinách a místo snídaně a večeře mám koktejly herbalife F1. Pokud ale dodržuji i svačiny a oběd, večeře mi kolikrát vyjde těsně před spaním. Mám si ji i přesto dát nebo vynechat? Nebo vynechat odpolední svačinu? Jak dlouho před spaním bych už neměla jíst? Moc děkuju za radu

Dobrý den, existuje více možností. Nikde není psáno, že jídlo musí být přesně po 3 hodinách. Hodně záleží na složení konkrétního jídla a také na pohybu během dne.

Jídelníček můžete upravit tak, aby večeře byla s větším odstupem od spánku nebo večeři těsně před spaním vynecháte.

dotaz
autor: Lucie • datum: 04.01.2014
Dobrý den chtěla bych se zeptat, jestli je protein dobrý při hubnutí. Cetla jsem že protein slouží k nárustu svalové hmoty. Chtěla bych se zeptat jestli po něm přiberu? děkuju za odpověd

Dobrý den, podpoře růstu svalové hmoty slouží, ale jen protein nestačí. Dostatek svalové hmoty je velmi důležitý, bude držet metabolismus v obrátkách a díky tomu se vám bude lépe udržovat požadovaná hmotnost.

doplnění při výkonu
autor: Štěpán • datum: 22.12.2013
Zdravím, chystám se na hory a vím předem že tam nebude čas na svačinu a přemýšlím o proteinových tyčinkách.. článek o nich jsem si četl ale stále nevím kterou vybrat mohl bych prosím dostat nějaké typy děkuji (jde mi o malý obsah tuku a cukru)

Dobrý den, náčný výkon vyžaduje odpovídající přísun sacharidů, ale pokud dáte přednost bílkovinám, je to vaše volba. Naštěstí většina proteinových tyčinek obsahuje i dostatek sachaidů.

Z tyčinek by vám mohla vyhovovat např.  Growth Factor 50Hydro Protein Bar 31 %Probake 5050 % Protein Bar atd.

jakou tyčinku?
autor: Jakub • datum: 26.11.2013
Dobrý den. Časový rozvrh mi nedovoluje pravidelně se řádně stravovat a největší problém mám s příjmem sacharidů. Můžete mi doporučit tyčinku s nejvyšším obsahem sacharidů, abch byl schopen dodržet požadované množství g/kg hmotnosti při snaze navýšit hmotnost? Děkuji.

Dobrý den, spíše než používat jen tyčinky, bude vhodnější kombinovat gainer a tyčinky, např.  ProFigur CerealCompress CFM 34 atd.

Obchodní balení
autor: Pavel Zemen • datum: 14.10.2013
Dobrý den, prosím Vás, po kolika tyčinkách v krabici je u druhů - 50% protein bar, - 42% Maximum protein bar, - Compress CFM 34 a - Hydro Protein bar 31%? A za druhé, kdy, alespoň přibližně, bude možné opět objednávat 42% Maximum protein bar? Děkuji.

Dobrý den:
- 50% protein bar - 24 ks (Multipower)
- 42% Maximum protein bar - bývaly po 16 ks, ale dlouho zřejmě nebudou...
- Compress CFM 34 - malé balení 24 ks, velké balení taky 24 ks
- Hydro Protein bar 31%- 32 ks

Chimpanzee
autor: Marcel • datum: 26.09.2013
Dobrý den, budete mít v nabídce i produkty firmy Chimpanzee?

Dobrý den, podle informací skladu neplánujeme jejich zboží zařadit.

dotaz
autor: Lucka • datum: 23.09.2013
Dobrý den, dá se u Vás platit kartou? Děkuji Lucka

Dobrý den, ano, kartou platit můžete.

Rada
autor: Anna Kadlečková • datum: 15.09.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli zde najdu proteinové doplňky zcela bez sacharidů, umělých sladidel apod. Díky!
Jak pribrat na vaze
autor: Lucie • datum: 09.09.2013
Dobry den, mohl by jste mi prosim poradit? Chtela bych pribrat telesnou hmotnost a nevim si rady. Je nejaka tycinka nebo cokoliv, co by mi mohlo pomoct? Necvicim, mam i sedavou praci, kde sedim nekolik hodin v kuse. Moc dekuji za odpoved a Vasi radu

Dobrý den, v první řadě bych to doporučil konzultovat s lékařem, aby vyloučil případný zdravotní problém.

Pokud jste fit, doporučuji gainer -  Palatinose Gain 20 Fair Power. Pro začátek jednu porci k svačině.

Tyčinky
autor: Matěj • datum: 03.09.2013
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli existují nějaké tyčinky, po kterých se nabírá tělesný tuk, které bych mohl brát i když netrénuji, Děkuji

Dobrý den, co se týká tyčinek, doporučuji přečíst tento článek.

živiny
autor: Lukáš • datum: 01.09.2013
Dobrý den, v průběhu dne mám dostupnou normální stravu, jenomže nevím jaké živiny mám doplnit po tréninku, tak jsem se chtěl zeptat jestli by jste mi doporučil nějaký protein nebo gainer nebo úplně něco jiného(je mi 17 let, měřím 175cm., vážím 63kg. a cvičím 4-5krát týdně 50-60min.) Děkuji

Dobrý den, dopoučuji gainer -  Compress B. I. G. nebo kombinaci  Hydro Instant + Maltox 100 - maltodextrin (EU).

zdravie
autor: Marcel • datum: 01.09.2013
Skodia proteíny,kreatínya gainery

Dobrý den, pro zdravého člověka je užívání v doporučených dávkách bezpečné.

Tyčinka
autor: Peter • datum: 29.08.2013
Je mi 16 a chcel by som sa spytať aka by bola premna vhodna tyčinka a ako ju dávkovat

Dobrý den, pokud se vám jedná o doplnění živin, dejte přednost proteinu či gaineru.

Tyčinku bych doporučil zařadit k občasné svačině či jako občasnou nouzovku v případě, že není k dispozici běžná strava. Použít můžete, např.  Compress CFM 34Hydro Protein Bar 31 %Excelent Protein Bar atd.

Váha
autor: Jarda • datum: 20.08.2013
Dobrý den, při své výšce 178 cm mám pouhých 63 kilogramů. Jaký produkt by jste mi doporučil pokud chci co nejvíce zvýšit svou tělesnou hmotnost a současně při tom posilovat?

Dobrý den, doporučuji zařadit gainer, např.  Compress B. I. G.. Gainer dávkujte po každém tréninku a během dne např. k svačině a to i ve dnech volna.

kvalita
autor: Karel • datum: 07.08.2013
DObrý den, doporučíte mi prosím nejkvalitnější tyčinky které máte. Díky

Dobrý den, je to velmi jednoduché. Preferujte tyčinky od renomovaných výrobců, např.  High Protein FlapjackHydro Protein Bar 31 %50 % Protein BarExcelent Protein Bar atd.

tyčinky
autor: Ondřej • datum: 30.07.2013
Dobrý den, chci nabrat svalovou hmotu a před cvičením „Müsli Energy Bar“ a po cvičení „After Sport Bar“, tak se chci zeptat jestli to je dělám dobře a jestli existuje nějaká lepší varianta, jaké tyčinky jíst před a po cvičení.

Dobrý den, mnohem výhodnější je po tréninku použít gainer, který můžete použít pro doplnění živin i během dne, tedy i před tréninkem. Z gainerů doporučuji např.  Compress B. I. G. nebo  Hardcore Gain 21 + triko ZDARMA!.

Tyčinky GRENADE RELOAD PROTEIN FLAPJACK
autor: Lucka • datum: 27.07.2013
Dobrý den,ráda bych se zeptala zda neuvažujete zařadit do Vašeho sortimentu tyčinky značky GRENADE RELOAD PROTEIN FLAPJACK? Díky moc za odpověď

Dobrý den, podle informací skladu zatím ne.

tyčinka
autor: Ondřej Dytrych • datum: 23.07.2013
Dobrý den, chtěl bych jsem se zeptat jestli je nějaká vhodná proteinová tyčinka před cvičením, která mi doplní dostatek energie a sacharidů v těle. Děkuji za odpověď

Dobrý den, použít můžete např.  Hydro Protein Bar 31 % nebo  Compress CFM 34. Místo tyčinek můžete použít gainer, např.  Go Pro 30.

tyčinka
autor: Pavel • datum: 20.07.2013
Dobrý den, chtěl by sem se zeptat která tyčinka je nejvhodnější po cvičení pro podporu růstu svalové hmoty, ale zároveň, abych po ní nenabíral tuky.

Dobrý den, po cvičení preferujte protein, např.  Hydro Instant. Pokud si nechcete míchat nápoj, tak použijte komplexní aminokyseliny -  Amino Hydro.

Pro Anie
autor: Martin • datum: 10.07.2013
Dobrý den, jestliže jste ve fázi hubnutí, rozhodně ne hydro protein bar 31%, jak doporučuje pan Petr, nevím, jak na tuto volbu přišel. Tyčinka má více jednoduchých cukrů než bílkovin, po tréninku možná, chybí li gainer, ale rozhodně ne na svačinu v období diety. Flapjack od Reflex určitě lepší volba, nebo zrovna tak Low carb protein bar 30. Hledejte tyčinku, která má co nejméně jednoduchých sacharidů - cukrů.

Dobrý den, děkujeme za radu, ale výběr je zcela v pořádku. Fanatické vyhýbání se sacharidům není nutné.

Pokud se chcete prezentovat, nic vám nebrání zařídit si vlastní poradnu.:-)

proteinová tyčinka
autor: Anie • datum: 24.06.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou proteinovou tyčinku by jste doporučoval při hubnutí třeba místo svačiny?

Dobrý den, z konkréních tyčinek doporučuji např.  Hydro Protein Bar 31 %Probake 50High Protein Flapjack nebo v podstatě libovolnou proteinovou tyčinku, která vám svým složení bude vyhovovat.

Další variantou je použití proteinového nápoje, např.  Essential Pure CFM 80.

dieta + protein
autor: Káťa • datum: 28.05.2013
Dobrý den, mám dotaz ohledně hubnutí, jsem ve fázi kdy chci jen spalovat, je možný použít k vaření nějaký protein ?(jedu proteinovou dietu, vzhledem k tomu že jsou jídla kupovaná stejná chtěla jsem si uvařit něco sama...lze to z nějakých proteinů co jsou tady v nabídce? popř. který? Hlavně aby byl bez tuku a sacharidů, popř. mohli byste prosím poradit s jinými produkty k hubnutí -carnitin např.? (opravdu nepřibírat svalovinu jen redukce váhy)

Dobrý den, z proteinů bych doporučil např.  Professional CFM Iso 90 % a ze spalovačů  Thermogenic Fair Power.

Bezlepková dieta - celiakie
autor: Martin • datum: 23.05.2013
Dobrá den. mám dotaz na proteinové přípravky, které bych mohl užívat i při bezlepkové dietě. mám 190cm, 70kg, a používal jsem ruzné kreatiny, ale nabral jsem jen na síle a ne objemu.

Dobrý den, doporučil bych použít např. přípravky značky Extrifit. Z proteinů  Professional WPC 80 a z gainerů  Go Pro 30.

fitness tycinka
autor: simona • datum: 20.05.2013
Dobrý den,chcem sa opitat ci je proteinova tycinka vhodna na vecer,po treningu vo fitku som hladna ako vlk a kym pridem domov a dostanem sa k jedlu tak je 8 vecer.viem ze je to bielkovina ale nieje to moc sladke aj ked sa snazim este coto zhodit?

Dobrý den, pokud je vaší prioritou redukce tuku, nemusíte po tréninku užívat nic, jen doplnit tekutiny. Hodinu po tréninku následuje pevná strava nebo protein.

Dotaz
autor: Jan • datum: 12.05.2013
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda existuje i nějaká proteinová tyčinka ve vaší nabídce, která neobsahuje cukr? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, neexistuje, musíte použít protein nebo aminokyseliny.

Nárůst svalů
autor: petr • datum: 10.05.2013
Dobrý den, 3x týdně cvičím nějakých 45 minut rotoped a 1 hodina cvičení s činkami (1 trenink ). Je mi 15 let cvičím 3 měsíce a na váze jsem neubral a svaly mám pořád stejný možná i menší než před tím, tak jsem se chtěl zeptat jestli bych nemohl užívat nějakou tyčinku či přípravek. Předem děkuji

Dobrý den, pokud se snažíte přibrat, musíte tomu přizpůsobit stravu. Musíte přijmout více energie než vydáte, pokud ne, tak nemůžete přibrat. S výživou vám pomohou tyto články, ale také bych doporučil čerpat info z odborné literatury -  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).

Než vše prostudujete, zažaďte minimálně po tréninku gainer -  G 15 Anabolic Gainer + šejkr ZDARMA!.

Nárůst svalů
autor: petr • datum: 09.05.2013
Dobrý den, 3x týdně cvičím nějakých 45 minut rotoped a 1 hodina cvičení s činkami (1 trenink ). Je mi 15 let cvičím 3 měsíce a na váze jsem neubral a svaly mám pořád stejný možná i menší než před tím, tak jsem se chtěl zeptat jestli bych nemohl užívat nějakou tyčinku či přípravek. Předem děkuji

Dobrý den, předpokládám, že bude problém se stravou. Pro začátek doporučuji prostudovat tyto články o výživě a případně by se hodila i odborná literatura, např.  Výživa pro maximální sportovní výkon (Heidi Skolnik, Andrea Chernus).

Dotaz
autor: Tery • datum: 04.05.2013
Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda existují i proteinové tyčinky co by měly větší obsah bílkovin než sacharidů? A byla by menší gramáže např. 40 g? Mám DM1 a proto bych raději nějakou takovou.Případně co doporučujete. Děkuji.

Dobrý den, vysoký obsah bílkovin má např.  Probake 50, Growth Factor 50 nebo  50 % Protein Bar. Další variantou je použití proteinu, např.  Professional WPC 80 + sáček ZDARMA!.

lenka
autor: lenka • datum: 22.04.2013
Dobry den potrebovala by som trocha pribrat na vahe je pripravok PANGAMIN vhodny

Dobrý den, pokud chcete přibrat, musíte zvýšit energetický příjem a v tom vám pangamin nepomůže. Musíte tedy více jíst nebo můžet použít některý z gaineru, např.  Go Pro 30.

Přibrat =)
autor: Tereza • datum: 14.03.2013
Dobrý den, potřebovala bych poradit nějaký doplněk stravy na přibrání.Trenérka mi nadává že jsem hubená jak žížala a že bych měla trochu přibrat. Jenže to nějak nedokážu,začala jsem jíst pravidelně a i velké porce ale nic moc =) dozvěděla jsem se že se prodávají tyčinky na přibráni.Děkuji za radu.

Dobrý den, doplňky „pro přibrání“ slouží v první řadě všechny doplňky, kterými zvýšíte kalorický příjem. Tedy proteinové a sacharido-proteinové koktejly a také tyčinky, ať už čistě energetické, nebo se zvýšeným obsahem bílkovin. Správně jste udělala úpravy ve stravě, to je první krok. Co se týče doplňků, můžete zkusit po každém tréninku zařadit dávku sacharido-proteinového koktejlu, například Go Pro 30 a z tyčinek můžete zkusit napříkladb High Protein Flapjack.

laktóza
autor: Denisa • datum: 21.02.2013
Dobrý den, mohu poprosit o radu jaká tyčinka je vhodná při intoleranci laktozy? Díky

Dobrý den, použijte např.  Müsli ProFigur a z tyčinek obsahujících více bílkovin např.  High Protein Flapjack (laktozu sice obsahuje, ale velmi malé množství ), možná by šla použít.

Vyživa thajsko
autor: Lukáš • datum: 16.02.2013
Zdravím, jedu na soustředění trénovat thaibox do Thajska to znamená ráno běh 10km a pak 2x trénink box. To vše každý den po dobu 14 dní. Mám špatné zkušenosti kolegů o transportu doplňků stravy přes hranice v Thajsku(přeci jen sypký prášek vypadá jako droga), takže jsem zvolil tyčinky jako záchranu. Doporučil by jste mi nějaké před a po tréninku? Abych udržel svalovou hmmotu? Děkuji

Dobrý den, můžete použít libovolnou tyčinku z naší nabídky. Při výběru jen zohledněte vaš požadavek na obsah živin.

Pokud preferujete více bílkovin, doporučuji např.  Growth Factor 50 nebo  Hydro Protein Bar 31 %.

Hubnutí
autor: KARIN • datum: 07.02.2013
Dobrý den, prosím vás o radu ohledně tyčinek. Potřebuji shodit nějaké to kilo, chodím na H.E.A.T program a ZUMBU a nevím si rady které tyčinky by mi vyhovovaly před cvičením a zároveň i po cvičení. Předem Vám děkuji za radu. S pozdravem Karin

Dobrý den, před a zejména po tréninku je třeba přijmout bílkoviny, které budou rychle využity a to určitě tyčinky nesplňují. Vhodnější je použití proteinu, např.  Hydro Instant nebo  Professional CFM Iso 90 %.

Tyčinky se budou víc hodit k svačině, např.  Hydro Protein Bar 31 %Probake 50High Protein Flapjack atd.

tyčinka ?
autor: iva • datum: 01.02.2013
Dobrý den, trénuji cca 9 hod týdně, jsou to kombinace aerobních tréninků (spining, h.e.a.t.) s těmi silovějšími (bosu, total body tr., 6 pack ABS, pilates, joga) mezi jednotlivými lekcemi mám někdy hlad, ale hlavně po. Často se vracím dom až kolem 21 hod a to už na jídlo ani není síla. Můžete mi doporučit nějakou tyčinku či jinou občasnou náhradu stravy?

Dobrý den, máte v podstatě dvě možnosti. Buď proteinovou tyčinku - velmi kvalitní složení mají například High Protein Flapjack, nebo Hydro Protein Bar, nebo můžete zkusit tekutou náhradu jídla, například One Stop Native, nebo vícesložkový protein Long 80.

Trvanlivost
autor: Tomas • datum: 26.01.2013
Dobry den, bude vadit kdyz bude proteinova tycinka po zaruce? Minimalni trvanlivost prekrocena tak mesic? Dekuji

Dobrý den, pravděpodobně bude v pořádku, ale zaručit to nemohu.

tyčinka
autor: Janča • datum: 19.01.2013
Dobrý den, pracuju v obchodě tím pádem jsou svačinky tak trochu problém, mohl by jste mi poradit nějakou proteinovou tyčinku a jak velká by měla být? Děkuji za odpověď

Dobrý den, z konkréních tyčinek bych doporučil např.  Excelent Protein Bar 4+1 ZDARMA!. Pokud bude tyčinka jediným jídlem k svačině, bude asi vhodnější větší, tedy 85 g.

Vhodné tyčinky
autor: Janule • datum: 09.01.2013
Dobrý den a děkuji moc za odpověď. Mám ještě jednu prosbičku. Mohl byste mi prosím doporučit nějaké dobré tyčinky při bezlepkové dietě, které neobsahují lepek ? Dříve mě moc chutnaly Excelent protein, ale ty bohužel obsahují pšenici. Snad budou i nějaké bez lepku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, obávám se, že pokud jde o tyčinky vhodné do bezlepkové diety, tak jich příliš mnoho nenajdete, pokud vůbec nějaké. Osobně bohužel nevím o takové, na které by bylo výslovně uvedeno, že je vhodná do bezlepkové diety.

proteiny
autor: Sebastian • datum: 08.01.2013
Ano,laktoza a moc tuků.Děkuji to bych byl rád kdy jste mi nějaký našel.

Dobrý den, doporučuji použít proteinový izolát, např.  Professional CFM Iso 90 % a ze sacharidů  Palatinox 100 - čistá palatinóza - během den a  Maltox 100 - maltodextrin (EU) - po tréninku.

Z dalších zdrojů bílkovin můžete použít  Egg 100 - sušený vaječný bílekBeef Amino Hydro 4000.

Proteinové tyčinky
autor: Sebastian • datum: 31.12.2012
Dobrý den,cvičím 4x týdně doma s činkami a kliky.Je mi 15 let.Chtěl bych se zeptat jeslti se po kvalitních proteinových tyčinkách přibírá.Jím asi 5x denně.Gainery atd..mi nedělají dobře. Děkuji.

Dobrý den, doplňování energie pomocí tyčinek vás přijde poměrně hodně draho a složením jsou velmi často podobné proteinu či gaineru.

Pokud uvedete co vám dělá potíže, laktóza atd. mohu vám doporučit vhodný přípravek.

Zaciatocnik
autor: Lukas • datum: 30.11.2012
Dobry vecer ja by som sa len chcel poinformovat mam 22 a chcel by som nabrat nejaku tu svalovu hmotu ako to je z kreatinom keby som ho zacal brat aspon na pol roka potom prestal a nadalej cvicil ci sa to oplati ak ano aky kreatin odporucate za odpoved vopred dakujem

Dobrý den, tudy opravdu cesta k úspěchu nevede. Základem vašeho snažení musí být kvalitní strava a pravidelný trénink.

Základem suplementace by měl být dle potřeby protein a gainer. Další suplementy se přidávají až postupem času. Jako začátečník, který se kvalitně stravuje a trénuje, porostete velmi dobře i bez kreatinu a podobných suplementů.

snídaně
autor: Lukáš • datum: 21.10.2012
Dobrý den, snídaně - EMCO Müsli Na internetu jsem našel, že 20g obsahuje 381kJ energie, 1,8g bílkovin, 3,3g tuků a 1,5g vlákniny , 12,8g sacharidu... ale chtěl bych se zeptat, jestli radši s mlékem či jogurtem? např. 3x týdně s mlékem a 2x s bílým jogurtem Activia Děkuji

Dobrý den, klidně to můžete střídat nebo si vločky smíchejte s jogurtem a zapíjejte to mlékem.

dotaz3
autor: Lukáš • datum: 20.10.2012
Dobrý den, dotaz k tomu tvarohu s ovesnýma vločkama, mám jen s vločkama nebo k tomu ještě trochu cukru ? Předpokládám že ne, ale jaký čas byste mi doporučil - ráno, večer, nějakou dobu před tréninkem nebo po ? A ještě bych měl dotaz, na svačinu mívám bílé pečivo s něčím, myslíte, že je lepší celozrnné či černé pečivo ? Je tam velký rozdíl ? Děkuji moc za rady, moc si toho vážím

Dobrý den, cukr nepřidávejte, je to zbytečné. Tvaroh se většinou jí večer před spaním, ale dá se použít i během dne, např. k svačině.

Více podrobností o výživě naleznete zde.

otázky
autor: Lukáš • datum: 19.10.2012
Dobrý den, už jsem psal níže, zakoupil jsem Actions Whey Gainer, ale měl bych pár otázek 1) kamarád mi doporučil jíst navečer tvaroh s cukrem, tak by mě zajímal Váš názor 2) a druhá otázka je zas ohledně jídla, myslíte že na snídani stačí 4 sušenky Bebe ? Děkuji moc za odpověd

Dobrý den,

  1. Popřejte kamarádovy dobrou chuť a pokud jste ektomorf, přidejte do tvarohu raději trochu ovesných vloček.
  2. Rozhodně nestačí, je to jen cca 32 g sacharidů. Musíte přidat kvalitní bílkovinu a ještě sacharidy a tuky.
jak přibrat pár kil
autor: Lukáš • datum: 10.10.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký přípravek byste mi doporučil, abych přibral pár kg ? Je mi 17 a vážím pouze 62kg. Právě se snažím jíst pravidelně, doma cvičím s činkami, kliky, apod.. Děkuji moc

Dobrý den, doporučil bych použít gainer, např.  Actions Whey Gainer. Jednu dávku po tréninku a druhou v dopoledních hodinách.

přibrak kg
autor: Tonda • datum: 30.09.2012
Dobrý den, mohl byste mi prosím doporučit nějakou tyčinku či přípravek k přibrání pár kg ?

Dobrý den, pokud se snažíte příbrat, doporučuji použít gainer, např.  Compress B. I. G..

protejny
autor: Simona Kožušková • datum: 17.09.2012
Dobrý den,byl mi zjištěn nedostatek protejnů,ubývá mi svalová hmota a tuku docela hodně,na to,že měřím 175 a vážím 62kg-30,3%.Cvičím tak 2-3x v týdnu flowin,posilování-funkční trenink.Jaké protejny byste mi prosím doporučil-kvalitní.Na trhu je jich mraky.děkuji

Dobrý den, doporučil bych použít vícesložkový protein, např.  Peptide Fusion.

Hokej
autor: Tureček • datum: 13.09.2012
Dobrý den potřebuji doporučit pro syna 11 let hrajícího hokej energetickou tyčinku k užití těsně před nebo během zápasu nebo tréninkové jednotky

Dobrý den, zvolil bych například Bio Welness Cake, nebo Musli Energy Bar.

marian28.6.012
autor: Marian Rafael • datum: 28.06.2012
dobry den prosím chtěl bych poradit chtěl bych zhubnout tak 15kg začínám cvičit.s jakým přípravkem mám od vás začít, mám nízký tlak.díky za odpověd

Dobrý den, redukce tuku je především o stravě a dostatku pohybu. Doporučuji nejdříve sestavit vhodný výživový plán a pravidelně sportovat. Až se dostaví první výsledky, můžete uvažovat o zařazení suplementů. V případě silového tréninku se bude hodit protein a přidat můžete spalovač.

Vlny
autor: Vítek • datum: 26.06.2012
Dobrý den, poradíte mi prosím nějakou tyčinku, která obsahuje minimum sacharidu.

Dobrý den, doporučuji např.  Growth Factor 50 či  Probake 50.

Tyčinky
autor: Mirka • datum: 25.06.2012
dobrý den, mám nepravidelnou pracovní dobu a někdy bohužel není čas na odpolední svačinku,můžete mi poradit s výběrem nejvhodnější tyčinky.(abych nepřibrala :) )

Dobrý den, doporučil bych např.  Hydro Protein Bar 31 % či jakoukoliv jinou proteinovou tyčinku.

tyčinky na cesty
autor: Alice • datum: 21.06.2012
Dobrý den,jaké tyčinky si máme zvolit pro několika denní túry v horách? A lze tyčinkami nahradit i plnohodnotné jídlo?

Dobrý den, tyčinky kvalitní stravu nahradit nemohou, ale v situacích jakou popisujete jsou určitě dobrou variantou. Dobrou volbou budou například tyčinky Power Bike Bar.

Müsli tyčínky
autor: Jerry52 • datum: 20.06.2012
Jaké tyčínky a kolik stojí

Dobrý den, vašemu dotazu bohužel vůbec nerozumím.

Cyklovýlet
autor: Daniel Zlý • datum: 28.05.2012
Dobrý den můžete mi poradit plánuji cca 9ti hodinový \“výlet\“ na kole kde ujedu cca 140km terénem a nastoupám cca 3500 metrů. Co a v jakém množství pít a jíst v celém průběhu. a eventuálně co před a co po s ohledem na ochranu svalů. Děkuji dan

Dobrý den, pokud se jedná o nepravidelnou aktivitu, určitě bych neřešil ochranu svalů, je to zcela zbytečné.

Během výletu musíte pravidelně doplňovat energii, např. banán, energetické tyčinky a pro řešení akutní energetické krize použijte energetický gel.

Pitný režim vyřeší iontový nápoj.

protein tycinky se syrovatkou
autor: Petra • datum: 14.05.2012
Dobry den, muzete mi prosim poradit proteinove tycinky, ktere obsahuji vyhradne syrovatkovy protein? nemohu konzumovat kasein, kaseinaty, mlecnou bilkovinu, nevadi mi jen syrovatkovy protein ci izolat. Dekuji, Petra

Dobrý den, doporučuji např.  High Protein Flapjack.

protein bar
autor: spirit • datum: 29.02.2012
Dobrý den, po tréninku piju gainer a potřebuju tyčinku, která mi pomůže nabrat svalovou hmotu a kterou můžu jíst i ke svačině.. Taky bych chtěl aby se pohybovala v nějaké rozumné cenové relaci.

Dobrý den, doporučil bych například tyčinku Hydro Protein Bar, která vyniká jak složením, tak i příznivou cenou. Dobrou volbou bude také Flapjack tyčinka od firmy Reflex.

Tyčinka
autor: xxx • datum: 28.02.2012
Dobrý den, mohli by jste mi poradit nějakou tyčinku na vyrýsování svalů?

Dobrý den, bohužel nikoliv, žádná tyčinka Vám k vyrýsování svalů nepomůže. To umí pouze vhodná úprava stravy v kombinaci s tréninkem.

Proteinové tyčinky
autor: Holubová • datum: 28.02.2012
Dobrý den, vzhledem ke svým dlouhodobým zdravotním problémům spojeným s podváhou bych se chtěla poradit.Musím dodržovat bezlepkovou dietu a nesnáším mléčné výrobky.Proto bych śi chtěla koupit na posílení třeba po nemoci apod.nějaké proteinové tyčinky,s nižším obsahem tuku a více proteinu nemléčného typu.Co byste mi prosím doporučili? Děkuji za odpověď

Dobrý den, obávám se, že bezlepkovou tyčinku bez obsahu syrovátkového proteinu na trhu téměř nenajdete. Pokud hledáte zdroj bílkovin, pak bude řešením například čistý sójový protein.

Whey core 100
autor: Lukáš • datum: 24.01.2012
Dobrý den, chci se zeptat na přípravek Whey core 100. Je mi 15 let a vážím 68Kg. Cvičím domá každý den a do posilovny chodím minimálně 1x až 3x týdně. Doporučil byste mi tento připravek piji ho už v posilovně a uvažuji i o koupi domů, je to vhodné? Děkuji za radu

Dobrý den, použití proteinu je určitě vhodné a to zejména po tréninku společně se sacharidy a také vždy, když nemáte ve stravě dostatek kvalitních bílkovin.

Více podrobností o proteinech naleznete v tomto článku.

tyčinky
autor: Anie • datum: 08.01.2012
Dobrý den, chci se zeptat jaká tyčinka by byla vhodná po tréninku ve fitku nebo i během dne k svačině, pokud ale chci spíš zhubnout než nabrat svalovou hmotu. Nerada bych ještě přibrala :)

Dobrý den, po tréninku bych spíše doporučil použít protein, např. Professional WPC 80 + sáček ZDARMA! a z tyčinek např. High Protein Flapjack.

Proteinové tyčinky bez cukru
autor: Láďa • datum: 20.12.2011
Dobrý den, máte v sortimentu i proteinové tyčinky bez cukru? Objednal jsem si Hy-Pro, protože u nich nemáte uvedený obsah cukru, ale když dorazily, zjistil jsem, že v nich je. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, minimální množství jednoduchých cukrů obsahuje např.  High Protein Flapjack.

Zvýšit váhu
autor: Tomáš • datum: 07.10.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, měřím asi 195 cm a vážím 75 kg. Potřeboval bych nějakým účinným způsobem přibrat. Cvičím obden půl hodiny denně. Prosím zda byste mi mohli poradit s výběrem produktů, které by pro mě byly vhodně
Dobrý den, nejúčinnější způsob,jak přibrat, je dlouhodobě zvýšit energetický příjem, tedy musíte více jíst. Ze suplementů bych doporučil kombinaci protein + gainer. Pomoci vám může také tento článek.
výběr tyčinky po tréninku
autor: Markéta • datum: 27.08.2011
Dobrý den, chodím do posilovny a chtěla bych pomoci s výběrem tyčinky, kterou bych si mohla vzít po cvičení, abych nabrala energii a tak, ale také abych ji mohla použít místo nějakého jídla během dne. Děkuji
Dobrý den, po tréninku bych spíše doporučil protein, ale pokud trváte na tyčince, vyzkoušejte např. Hydro Protein Bar 31.
pomoc s vyberem tycinek
autor: Mexin • datum: 15.08.2011
zdravim team ronnie, chci se zeptat ohledne tycinek, jaka by pro me byla nejidealnejsi, zameruji se na vyrysovani a budovani sv. hmoty, takze urcite nejakou proteinovou a nejlepe ktera by fungovala i jako NAHRADA STRAVY, nalezl jsem 42% Maximum Protein Bar, ale cena neni moc prizniva, chtel bych nakoupit vetsi mnozstvi techto tycinek, abych mel do zasoby. Dekuji za doporuceni. S pozdravem Petr 23let/88kg/180cm
Dobrý den, doporučil bych vyzkoušet Excelent Protein Bar.
jídelníček
autor: Ondřej • datum: 11.07.2011
dobrý den,je mi 14 letposiluju kolem jednoho roku važim 59 kg a měřim 173 cm chtěl bych vás velmi poprosit sestavení jídelníčku i stim ,že byste my tam i přidělali nějaké doplnky stravy z vašich produktů-ještě jednou prosim
Dobrý den, tato poradna není příliš určena k sestavování kompletních výživových či tréninkových plánů. Doporučuji proto se obrátit na kvalifikovaného odborníka přímo, popř. nastudovat informace, např. z dostatku článků na Ronnie.cz. Můžete tam využít i sekci online trenér. Koukněte se také na článek suplementační pyramida, zjistíte, že základem je strava a ve Vašem věku maximálně ze suplementů proteiny či gainery.
mužská prsa
autor: Petr • datum: 06.07.2011
Dobrý den, mám zvětšená prsa, chci se zeptat jestli se jich dá zbavit posilováním nebo jedině chirurgickým zákrokem děkuji za odpověd.
Dobrý den,neznám rozsah vaše problému, ale s největší pravděpodobností to budete muset řešit s lékařem. Cvičení vám asi nepomůže.
Přibrat
autor: Vincent • datum: 17.06.2011
Přeji příjemný den, mam na Vás malou otázku co by jste mi doporučili. Měřím 170cm vážim 61kh- cvičím když to jde každý den hlavně kliky(300-700 v průběhu dne) a všemožné kde jako závaží slouží mé tělo. Rád bych přibral aspoň tak 6kg, ale at dělámm co dělám váhu nahoru nedostanu. Jim hodně,často a myslím i kvalitní stravu, ale váha nahoru nejde už pár let. Jedinné co nemužu je pít proteinové nápoje - poradili by jste mi nějaké řešení? díky za odpověď a přeji mnoho spokojených zákazníku Vincet
Dobrý den, v první řadě bych doporučil běžný silový trénink se zátěží, tedy činky. Jinak nejúčinnější způsob, jak přibrat, je dlouhodobě zvýšit příjem energie, tedy více jíst. Pokud jste přesvědčen, že opravdu je vaše strava dostatečné a přesto nemůžete přibrat, doporučuji tento problém konzultovat s lékařem.
tyčinka
autor: Libor • datum: 07.06.2011
Dobrý den,prosím o doporučení vhodné tyčinky,která by mi váhově co nejméně přitížila,chci ji používat jen v krizových situacích kdy se z pracovních důvodů nemohu držet časového harmonogramu dle jídelníčku/jednání/.Děkuji
Dobrý den, doporučuji Vám tyčinku Growth Factor 50.
jakou tyčinku
autor: Martin • datum: 04.05.2011
Dobrý den, chci se zeptat jáká tyčinka by byla vhodná ráno před tréningem pokud už nic jiného nejím. Nebo jestli dát něco jiného?
Dobrý den, doporučuji tyčinku Reflex High Protein Flap Jack.
tyčinka
autor: Marcela • datum: 12.04.2011
Dobrý den, ráda bych Vás chtěla poprosit o radu ohledně vhodné tyčinky, kterou bych mohla použít místo jednoho jídla, když nestíhám jíst nebo chci jídlo tak nějak ošidit - zasitit se, ale zároveň s malým množstvím kaloriíí a tuků. Děkuji za odpověď
Dobrý den, použijte tyčinku s vyšším obsahem proteinů, např. Compress CFM 34.
Priberanie na vahe
autor: Renata Bokšaiova • datum: 05.04.2011
Dobry den poradte mi prosím ako by som mala pribrat na váhe lebo mi nezabera nič.Mám 27 rokov a 40kg.Chut do jedla mám ale nepriberam len chudnem.Zdravotny stav mám dobry a preto neviem ako nato s priberaním.
Dobrý den, bohužel bez toho abych o Vás měl detailní informace (denní režim, jídelníček atd.) mohu poradit pouze zvýšení kalorického příjmu, ať už formou běžné stravy, nebo například s pomocí doplňků výživy, například sacharidových koktejlů.
proteinové tyčinky
autor: anomiska • datum: 14.03.2011
Dobrý den, prosím, je vhodné jíst každý den jednu proteinovou tyčinku místo sladkého, na kt. jsem byla zvyklá? Zároveň se pokouším zhubnout a přitom nabrat svalovou hmotu. Cvičím a změnila jsem jídelníček:) děkuji, anomiska
Dobrý den, není to nutné, ale pokud si dáte, např. každý den k svačině proteinovou tyčinku, určitě tím nic nezkazíte.
tyčinky
autor: Pavel Jedličks • datum: 13.03.2011
dobrý den potřeboval bych poradit tyčinku, která má velký poměr bílkovin a minimální procento tuků. Děkuji . Jedlička
Dobrý den, vyzkoušejte např. Pit-Stop Bars.
Kde je nejméně sacharidů
autor: Marta • datum: 21.02.2011
Dobrý den, zajímalo by mě která tyčinka je nejvhodnější při redukci váhy. Nějaká která obsahuje hodně bílkovin a co nejméně sacharidů,která je vhodná?
Hezký den. Při redukci je nejdůležitější jídelníček. To jak se stravujete. Může se stát, že žádná tyčinka nebude nutná. Ale na druhou stranu se může stát, že se dostanete do situace, kdy byste měla jíst a nebudete mít ani čas ani kde... a potom je vhodné použít tyčinku. Můžete zkusit třeba Hydro Protein Bar, Pro-Plex Bar, aj...
Pomoc
autor: Petr • datum: 07.02.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká tyčinka je vhodná do práce, jako číšník na plesech nemám moc času se najíst a tak dodá energii a zasytí a trochu pomůže i na váze
Dobrý den, můžete zkusit Voltage Energy Cake nebo Power Bike.
Co svačit na horách během lyžování?
autor: Tereza • datum: 24.01.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká tyčinka by byla nejvhodnější jako dopolední svačina při lyžování v Alpách. Aby nasytila a zároveň dodala energii.
Dobrý den,

doporučuji VE Cake nebo Power Bike.

Trenink s vl.-vahou a zesileni?
autor: Vit • datum: 15.01.2011
Dobry den, rad bych vedel, jestli ( a kdyz, tak kolik kg. ... ) muzu pribrat \"100%\" svalovou hmotu, kdyz cvicim 3x tydne, ale, jen, cv. s vyuzitim vl.-vahy, anebo, s medicine ballem. K tomu zhr. 1 hodina tydne na kole, nebo 4x 15 min., na rotopedu. Pred rokem a ctvrt jsem mel uraz, od te doby jsem prestal cvicit s cinkami. Stravu uspesne zvladam ( snad az na psenicno-zitn. chleba \"Sumavu\", a, na dzem na chlebu k snidani ). Je lepsi vyradit \"bilou\" ryzi, a, nahradit ji celozrn.-ryzi ( casto se setkavam s nazorem, ze \"bila\" je malo vyzivna )? Jim nejcasteji 6x denne,kdyz mi to casove nevychazi, tak casteji. Je mi 28, vyska 186-187, vaha 73, ale, dost mozna, ze mene, od urazu jsem jiste shodil. Dekuji.
Dobrý den, tímto tréninkem se vám určitě povede zpevnit postavu a dostatet se do formy, ale nemužete počítat s nárůstem svalové hmoty a pokud ano, tak s velmi mírným.
jak nabrat
autor: karel šterc • datum: 20.12.2010
dobrý den moc se nevyznám a potřboval bych poradit po kterych proteinech nejvíce přiberu???děkuju předem za odpověd
Hezký den. Tak nejlépe přiberete při dostatečném příjmu energie. Hodně jíst a lépe gainer. Nejlépe pak hodně jíst, gainer a i protein. Doporučuji syrovátkový.
prosím o radu
autor: Jan Dvořáček • datum: 01.12.2010
Dobrý den,chtěl bych se zeptat v tomhle se moc nevyznám chtěl bych zkusit nějakou tyčinku na účinek svalstva(nárustu) jaké tyčinky by jste mi prosím doporučily... :-) děkuju předem za odpověď
Hezký den. Tak nejdříve....pokud Vám jde o nárůst svalstva, nějaká tyčinka Vás nespasí. Žádná!! Musíte dobře a hodně jíst, cvičit a používat doplňky jako protein a gainer. Tyčinka slouží jako svačina ve chvílích časové nouze... Při jízdě autem, na dovolené, při sportovních aktivitách (kolo, běžky, sjezdové lyže....aj.) Ve chvílích, kdy potřebujete jíst, ale není nic po ruce, není příležitost. Potom je velmi vhodná. Místo tatranek, párků v rohlíku, langošů, apod. Tyčinek je mnoho, a dělí se na energetické a proteinové. Vhodnější pro Vás budou asi proteinové. Doporučit jich mohu mnoho, ale je to o chuti, o mé chuti, a není jisté, že se shodneme. Ale zkuste klidně Pro-Plex Bar, Pit-Stop Bars, Hy-Pro Deluxe, Hydro Protein Bar 31 %, 42% Maximum Protein Bar, Excelent Protein Bar....aj.
Náhrada stravy
autor: Tomáš • datum: 06.09.2010
Dobrý den, Mám takový možná hloupý dotaz... občas šidím příjem potravy a rád bych se zeptal, kterou tyčinku použít jako "náhradu svačiny, jídla" Snažím se nabrat , co nejvíc tělesné hmotnosti (gainer používám, ale přeci jen občas šídím příjem potravy) Děkuji
Dobrý den, to bude záležet na tom, co potřebujete zrovna doplnit, zda bílkovinu či sacharidy, nebo případně oboje. Při výběru si prostudujte složení tyčinky a dle toho vybírejte.
jaký protein zvolit
autor: Lukáš Füle • datum: 02.07.2010
Dobrý den,je mi 26 let a před měsícem jsem začal chodit do posilovny a to pod dozorem trenéra.Vážím 70kg a jsem trošku hubenější.Rád bych vyzkoušel nějaký proteinový doplněk,ale vůbec se v té záplavě výrobků nevyznám.Trenér mi poradil 60-80 procentní obsah proteinu.Děkuji za odpověď
Dobrý den, není jediný důvod proč se neřídit doporučením trénéra. Také bych se vůbec neobával před a po tréninku použít gainer. Z konkrétních přípravků mohu např. doporučit Professional WPC 80 + Hardcore Gain 21.
tycinka
autor: markus • datum: 07.06.2010
dobry den je tahle tycinka Nutrend Excelent Protein Bar dobra ke svacine na podporu rustu svalu dekuji
Dobrý den, ano, proteinová tyčinka je určitě k tomuto účelu vhodná. Lze také použít gainer, nebo protein.
rada
autor: a • datum: 05.06.2010
dobry den prosim vas jaka tycinka je dobra na svacinu dekuji na pribrani svalove hmoty
Hezký den. Zvolil bych nějakou proteinovou. Osobní zkušenost mám s Nitro-Tech Hardcore, Pro-Plex Bar , Pit-Stop Bars, nebo CFM tyčinky od Nutrend...všechny mohu doporučit.
CVIKY
autor: inga • datum: 28.05.2010
Dobrý deň, som žena chcem pribrať na zadok :) počula som o bulharských drepoch ako cvičiť? po 3 sérii obe nohy? takže 6 krát? alebo ked mi viete niečo poradiť na zadok :) dakujem
Dobrý den, k zodpovězení dotazu zvolte místní forum, zde se zodpovídají dotazy ohledně tyčinek a výživy.
Po treningu
autor: Karel • datum: 19.05.2010
Su vhodne tieto tycinky (resp. ktora je najvhodnejsia) pre doplnenie cukrov po treningu namisto glukozy ? Dakujem.
Dobrý den, po tréninku bych dal spíše přednost gaineru, ale pokud preferujete tyčinku, vybírejte tyčinku s vyšším obsahem sacharidů, např. Power Bike Bar.
Otázka
autor: Nebraska • datum: 08.05.2010
Dobrý den, chcela by som sa opýtať chodím cvičiť na nabratie svalstva hlavne by som chcela pribrať mám 170cm a 50kg čo by som mala robiť a hlavne jesť? nejaké proteínové tyčinky a podobne? dakujem za odpoved.
Dobrý den, ze suplementů bych doporučil gainer s vyšším obsahem bílkovin, např. Compress B. I. G. . Velmi důležitá je také pravidelná a energeticky vydatná strava. Konkrétní informace o stravě naleznete zde.
DOTAZ
autor: Renek • datum: 28.03.2010
Dobrý den,chci se zeptat jakou bych měl zvolit tyčinku abych přibral,ptam se protože jsem už vyskoušel mnoho věcí,ale pořad se vaha neměni je mi 19let a važím 67kg a měřim 189cm předem děkuju za odpověd
Dobrý den, zvýšení hmotnosti nemůžete stavět na konzumaci tyčinek, ale na pravidelné energeticky vydatné stravě. Ze suplementů je vhodné použití gaineru, např. Hyper Mass 6000. Při výběru tyčinek, volte tyčinky s vyšším obsahem sacharidů, např. Voltage Energy Cake .
>>DOTAZ
autor: jana • datum: 01.02.2010
Ještě k těm tyčinkám...začala jsem ted chodit do posilovny 2x týdně...ale pohybu mám více. Dva měsíce dodrzuji dietu a zatím mi to nečiní žádné problémy. Bez hladovění a posilovny jsem zhodila 5 kg za 2 měsíce, ale váha se pomalu zastavuje, tak začínám cvičit. Chtěla jsem se ještě zeptat, zdali si mám pořídit něco typu L-karnitin, jestli mi to pomůže v dalším shazování. Děkuji za radu:)
Dobrý den, ano, určitě můžete vyzkoušet některý z přípravků podporujících spalování tuků, doporučil bych např. Fat Burner Thermogenic .
DOTAZ
autor: jana • datum: 01.02.2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, která tyčinka by byla vhodná při držení diety. Například jako náhrada hlavního jídla. Někdy není čas na vaření, tak jsem se chtěla zeptat jestli je možné jídlo takto nahradit...
Dobrý den, pokud by se mělo jednat o plnohodnotnou náhradu hlavního jídla v dietě, pak připadá v úvahu například tyčinka Low Carb. Kvalitní teplé jídlo bude samozřejmě vždy vhodnější varianta, ale pokud se budeme bavit o obsahu živin, pak je tato tyčinka jedna z nejlepších možností.
Náhrada
autor: Ivo • datum: 29.01.2010
Dobrý den, byla by nějaká tyčinka vhodná jako svačina, pro člověka s nadváhou, který mezi snídaní a obědem nejí nic? Druhý problém je, že má kys. močovou v krvi a k tomu má upraven jídelníček od lékaře (nesmí masu krom ryb a v malé míře libovou drůbež). Děkuji za odpověď a pokud byste mi nějakou doporučil, byl bych moc rád. Vím, že by byl asi lepší nějaká cocktail, ale ten není možné si při práci připravit. Díky, Ivo.
Dobrý den, jako malé svačinka velmi dobře poslouží například Muscle Protein Bar.
dotaz
autor: Mirka Čiháková • datum: 21.01.2010
Zdravím, můžeš mi, prosím, poradit, které rozpustné multivitamíny jsou dobré? Chtěla bych ráno a navečer před tréninkem vypít spolu s vodou.Dále bych chtěla užívat HCA tbl a Karnitin tbl jako podpůrný prostředek k odbourávání tuků. Chodím do posilky už 2 roky, 3x týdně, snažím se tak 30-40 min climbernebo stepper a pak cca 40 min na strojích ( s pomocí personálu).Nechci žádné velké svaly, ale chci, aby bylo vidět, že cvičím. Bohužel, jídelníček moc nezvládám :-(( Moc díky a přeju fajn den, Mirka :-)
Dobrý den, klasické rozpustné vitamíny bohužel v naší nabídce nenaleznete, ale dobře poslouží jakýkoliv, který zakoupíte v lékárně. Co se týká redukce tuku, trénink a doplňky výživy jsou důležité, ale bez správné stravy bohužel nebudou výsledky nikdy optimální.
pomoc"
autor: pimjo52 • datum: 09.01.2010
Dobrý den.mam pritelkyni ktera by chtela pribrat na vaze a zpevnit telicko.) poradili byste mi prosim nejaky odkaz kde bych se o tom neco dozvedel?? dekuji za odpoved
Dobrý den, doporučil bych především první, druhý a třetí díl průvodce pro začátečníky. Informace naleznete také na diskusním fóru ronnie.cz.
Weider
autor: Jon • datum: 10.12.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by se nedala udělat hezčí cena u 32% Protein Bar, kdybych bral tři balení? tj. 3x24. Děkuji za odpověď.
Prosím, napište mi na ronnie@ronnie.cz, nějak to vymyslíme.
tyčinky
autor: Pepa balik • datum: 30.11.2009
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jaká je nejvhodnější proteinová tyčinka v případě, že chci maximalizovat nárůst svalové hmoty, ale zároveň nabrat minimum tuku. Tyčinky míním jíst jako svačinu. Je mi 13 chodim občas do posilovny
Dobrý den, ve Tvém věku je pravidelné používání proteinových tyčinek zbytečné.
Proteinová tyčinka
autor: Jakub • datum: 27.10.2009
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jaká je nejvhodnější proteinová tyčinka v případě, že chci maximalizovat nárůst svalové hmoty, ale zároveň nabrat minimum tuku. Tyčinky míním jíst jako svačinu. Je mi 36, chodím 3x týdně posilovat a minimálně 2x týdně si dám hodinu aerobního cvičení. Díky! :-)
Dobrý den, domnívám se, že je poměrně jedno jakou tyčinku zvolíte. Zda budete přibírat svalovou hnmotu je především závislé na vaší klasické stravě. Můžete volit tyčinky, které mají přibližně stejný pměr bíkovin a sacharidů.
tyčinka de luxe 33
autor: Petr Veselý • datum: 14.10.2009
Dobrý den, prosím o sdělení, zda je při redukční dietě vhodná konzumace tyčinek de luxe 33, případně kolik denně, kde je možné tyto tyčinky objednat a v jaké ceně. Jsem z Prahy, ale rád si je objednám odkudkoliv. Děkuji za zprávu a přeji hezký den. Petr Veselý
Dobrý den, tyčinka deluxe 33 bohužel aktuálně není v naší nabídce. V redukční dietě je možné ji použít, pokud dodržíte určený kalorický příjem.
tyčinky vs.klasický pretein
autor: pavel • datum: 12.10.2009
dobrý den, protože se mi zdá o hodně jednodušší jíst proteinové tyčinky tyčinky než si míchat klasický protein.proto se ptám, má proteinová tyčinka stejné účinky jako klasický protein? děkuji pavel
Dobrý den, doplňovat bílkoviny z tyčinek vyjde poměrně hodně draho, ale možné to je.
Tyčinka
autor: Alena • datum: 12.10.2009
Jakou tyčinku byste mi doporučil,dělám jachting a jsme i 5hodin na vodě.Je mi 15 a mám 45kg,nechci přibrat ale potřebuji zasytit.Děkuji
Dobrý den, můžete např. použít Wellness Cake.
jak přibrat
autor: Matěj Nový • datum: 17.09.2009
UŽ JSEM PROČETL CELÝ, ZJISTIL JAKÉ POTRAVINY A CVIKY DĚLAT. aVŠAK HELDÁM PŘÍPRAVEK POMOCÍ , KTERÉHO CO NEJVÍC "PŘIBERU" MÁM TOTIŽ JEN 74KG A MĚŘÍM 183CM RÁD BYCH MĚL VÍC KG, ALE JAK KDYŽ JÍM CO MÁM, ALE NEPŘIBERU PS. ZATÍM NECVIČÍM
Dobrý den, doporučuji vyzkoušet gainer, pomůže vám zvýšit váš energetický příjem a tím vám pomůže přibrat.
Váha
autor: Míra • datum: 15.09.2009
A ještě jedna otázka to co jste mi doporučil nemůže mi to při používání či vysazení poškodit zdraví ten výrobek Laktofit 65 Whey Protein. Předem děkuji
Jedná se o zcela bezpečný doplněk stravy.
Váha
autor: Míra • datum: 15.09.2009
Dobrý den mám otázku když chci přibat ty nějaká kila nahoru a i trochu svalové hmoty co by jste mi doporučili za výrobek. A chci se zeptat když bych to bral není to škodlivé zdraví. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, mohu vám doporučit Laktofit 65 Whey Protein.
GAINERI
autor: PETR • datum: 06.09.2009
DOBRY DEN PSALI JSTE MI,ZE MNOHEM EFEKTIVNEJSI JE POUZITI GAINERU V CEM HO NAJIDU A JE MOZNE TO U VAS TAKY KOUPIT?DEKUJI ZA ODPOVED.
Dobrý den, nabídku gainerů najdete zde.
VAHA
autor: PETR • datum: 11.08.2009
DOBRY DEN.CHTEL BYCH SE ZEPTAT JESTLI JSOU NEJAKY TYCINKY NA PRIBRANI A JESTLI JE PRODAVATE,MEL BYCH ZAJEM.
Dobrý den, mnohem efektivnější než tyčinky je použití gaineru. S tyčinek můžete použít např. Power Sport.
Proteinové tyčinky Excelent
autor: Jaroslava Knesplová • datum: 07.08.2009
Dobrý den, ráda bych se vás zeptala, zda je nějak omezena konzumace tyčinek Excelent Protein Bar. Nejsem profesionální sportovec, ale mám pravidelný pohyb - 3x týdně spinning a 1x týdně posilovnu. Většinou zařazuji do jídelníčku tak jednu denně, ale právě si nejsem jistá, zda neobsahuje látky, které by mohly být ve větším množství škodlivé. Mnohokrát Vám děkuji, mějte se krásně :-) Járina
Dobrý den, bez obav můžete pokračovat v dosavadní komzumaci tyčenek.
Přibírání hmotnosti
autor: Dana • datum: 31.07.2009
Dobrý den,je 43 let,denně cvičím v posilovně,běhám, plavu, jezdím jako lektorka spinningu, hraju tenis a přesto jsem za posledního půl roku přibrala z 52 na 62 kg.netrápí mě obezita,to v žádném případě,jen nerozumím tomu,proč při takovém výdeji energie jde váha nahoru.
Dobrý den, pokud máte stravu v pořádku, může se jednat o zdravotní problém.
tyčinka
autor: Fanda • datum: 24.07.2009
Dobrý den,ještě jednou já mohu používat Excelent Protein Bar i když se snažím zhubnout?a pokud ne co je lepší varianta.Děkuji
Ano, můžete. Máte hodně pohybových aktivit a i v dietě tělo potřebuje sacharidy.
tyčinka
autor: Fanda • datum: 23.07.2009
Dobrý den,mam dene 1-2 treninky a jeste chodim do posilovni a mezi tim nestiham jist muzete mi doporucit nakou tycinku a nakou jeste po treninku.Dekuji
Dobrý den, pro oba případy můžete např. použít Excelent Protein Bar.
tyčinky
autor: michal • datum: 08.07.2009
Dobrý den.chtěl bych přibrat tak se chci zeptat jestli na to nejsou nějaké tyčinky.můžete poradit?děkuji...
Dobrý den, pro přibrání je nutné mít větší energetický příjem než výdej a k tomu vám může pomoci gainer, např. Giant Mega Mass 4000.
sacharidy
autor: Pavel • datum: 02.07.2009
dobry den,chci spalit tuk (rysovani)muzete mi poradit co je dobry zdrojem sacharidu a co obsahuje nejmin tuku?...nemyslim tedka ryzi...ale nejakou tycinku ci neco co se da rychle skonzumovat...dekuji
Dobrý den, vyzkoušejte High Protein Low Carb Bar.
Tyčinky
autor: Oskar • datum: 14.06.2009
Zdravim, mam 16rokov 180cm 60kg a chcel by som sa opytat jaku tycinku a ako casto uzivat ked chodim 5-krat tyzdenne posilovat tak 1hod, poprosil by som konkretny nazov dik
Dobrý den, raději než tyčinky bych vám doporučil použít protein Laktofit 50 Muscle Builder. Použijte před a po tréninku.
Domaci posilovani
autor: Michal • datum: 28.05.2009
Zdravim, je mi 24 let, merim 190 cm a vazim 85 kg a cvicim doma (jednorucni cinky, sikma lavice + aerobni cviky). Uzivam pravidelne tycinky Weider 42% Maximum Protein a napoj Whey Protein od Dynamitaze. Netouzim po bodybuilderske postave, pouze si chci trochu vyrysovat telo. Bude muj zpusob cviceni efektivni? Diky
Dobrý den, v kombinaci s kvalitní stravou se výsledky určitě dostaví.
Tyčinky
autor: Štěpán • datum: 01.04.2009
Jsem mladý atlet,trenuji 4-5 tydne.Jakou tyčinku by jste mi dopurucil na nabrani sval.hmoty a jakou na doplneni energie.
Dobrý den, tyčinky spíše slouží jako náhrady stravy, můžete střídat proteinové a energetické tyčinky.
prosba
autor: Jana Paličková • datum: 31.03.2009
Jaké tyčinky by byly vhodné pro čtrnáctidenní vysokohorský pobyt ukončený výstupem na Elbrus? Děkuji za odpověď Jana
Dobrý den, osobně bych použil kombinaci proteinové a energetické tyčinky.
mates
autor: Metes • datum: 26.03.2009
1-2krat kidně chodím do posilovny a každý den 30 minut jezdím na rotopedu nebo chodím behat dekuju
Dobrý den, snad by Vám mohla vyhovovat Soy Zoom 22.
Jakou tyčinku si vybrat?
autor: Lenka • datum: 08.03.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat vás zeptat jaká tyčinka by byla pro mě vhodná když: je mi 18let, měřím 157 a vážím 51kg, 2x týdně chodím do posilovny, 1x na spinning, squash a badminton. Zároveň jsem začala užívat lipo 6 a jde mi o to zbavit se podkožního tuku, snažím se postavu vyrýsovat. Poraďte mi prosím jaká tyčinka by byla pro mě vhodná a kdy bych ji měla konzumovat. Předem děkuji za odpověď!
Dobrý den, doporučil bych Vám tuto tyčinku. Hodí se na dopolední svačinu, večer bych jí už nezařazoval.
Doplňky k bojovým sportům
autor: Michal Ryba • datum: 25.02.2009
Dobrý den je mi 14let a chtěl bych si jaká by byla promě vhodná sportovní výživa, když se věnuji Thajskému boxu. Děkuji za odpověd.
Dobrý den, před a po tréninku bych mohl doporučil Enervit Energy Bar, jako svačinu nebo náhradu stravy pak Nutrend Excelent Bar nebo De Luxe 33.
CFM Protein Bar
autor: Honza • datum: 19.02.2009
CFM Protein Bar - co říkáte na tyto tyčinky..a je možné nějáký kvalitní jídelníček doporučit a treninkovou sestavu?
Dobrý den, CFM Protein Bar například jako svačina přijde vhod. Mnoho užitečných rad ohledně výživy a tréninku naleznete na hlavním webu ronnie.cz ZDE
problém z váhou
autor: Honza • datum: 18.02.2009
Co a jak a čím docílit efektivně nárůstu svalové hmoty..
Dobrý den, osvědčená je kombinace pravidelného tréninku, kvalitního jídelníčku a použití vhodných doplňků výživy, paříklad proteinů, gaineru a kreatinu.
tyčinka penco
autor: ledr • datum: 13.12.2008
dobrý den. mám blbou otázku. vím že neprodáváte tyčinku penco ale rozhoduji se že ji kvuli její nízké ceně(26,-Kč) zakoupím. tyčinka má obsahovat 2g čistého kreatinu a tak se vás chci zeptat co o té tyčince víte. dík
Bohužel o této značce a jejich produktech nevím téměř nic.
Cyklistika
autor: Lukáš • datum: 12.12.2008
Dobrý den,chci se optat ohledně tyčinek a cyklistiky. Začal jsem závodně jezdit,ale při celodenní jízdě je potřeba něco zakousnout. Po různých cyklistických gelech se mi už dělá špatně od žaludku. Je možné užívat tyto tyčinky,nebo něco jiného??? Jakou by jste mi doporučil? Děkuji za odpověď.
Jednoznačně Power Bike Bar od Nutrendu, je pro Vámi popsané účely přímo navržena a vyrobena.
vegetarián
autor: Hana • datum: 09.12.2008
dobrý den chci se zeptat co užívat když trénuji 3x-4x za týden fitbox a jsem vegetarián?Jaké doplňky stravy a iontové nápoje?Děkuji za odpověď
Dobrý den! Záleží, co je cílem Vašeho snažení. Z iontových nápojů bych Vám doporučil Reg-ge Unisport, případně FormDrink, který i podporuje spalování tuků. K ochraně a lepší regeneraci svalové hmoty pak aminokyseliny BCAA, např. BCAA Mega Strong kapsle od firmy Nutrend (3 kapsle zhruba 45 minut před tréninkem a 3 ihned po něm). Samozřejmostí je komplex vitamínů a minerálů.
Co jíst?
autor: Petr • datum: 08.12.2008
Dobrý den, prosím o radu...mám svůj první turnaj v kick boxu, který bude trvat celý den a tak se chci zeptat jak doplňovat energii během turnaje. Myslíte že stačí během dne konzumovat proteinové tyčky a pořádně se najíst až po turnaji? Děkuji
Dobrý den, myslím, že během turnaje nebudete mít na nějaké větší jídlo chuť ani náladu, takže se najezte až po turnaji. Během zátěže dodržujte především pitný režim, z vhodných tyčinek bych Vám doporučil Vitargo Performance Bar, Enervit Power Sport + Gel Enduro Snack ( ten možná ani nepoužijete, ale pro jistotu bych si 1ks s sebou vzal).
jaká
autor: LADA • datum: 05.12.2008
zdravím. chci se zeptat která proteinová tyčinka je na trhu nejlepší pro rychlý nárust svalové hmoty.dík
Dobrý den! Z Vašeho dotazu usuzuji, že proteinovým tyčinkám přisuzujete téměř magické účinky, které bohužel nemají. Je v podstatě jedno, kterou z nich si vyberete, je to jen doplněk stravy vhodný díky své praktičnosti např. do školy, práce nebo na cesty. Základ je kvalitní strava.
Kolik
autor: filip • datum: 29.11.2008
Dobrý den kolik tycinek je v balen weidr High Protein Low Carb Bar Dekuju
Dobrý den! 20 tyčinek.
Dotaz
autor: Igor • datum: 21.11.2008
AKolko chcem a kolko mat chut??? co javiem 3 musli a jeden puding dennec alebo dva pudingy denee ae bez klasickeho cukru
Dobrý den, obecně - výběr a množství potravin zvolte dle vlastních zvyklostí a zkušeností.
Dotaz
autor: Igor • datum: 21.11.2008
Dakujem za odpoved a ked ich bude viac napriklad dve ale nie proteinove ale anpriklad musli tycinky,moze ich byt aj viac??? pudingy piskoty a taketo veci do objemu???Som cisty Ektomorf a chcem sa pripravit na jarnu cast poriadne a ist vahou skutocnehore mozem tieto veci zarazovat?
Dobrý den! Ano, můžete.
Tyčinky.
autor: Igor • datum: 18.11.2008
Mozem zaradovat proteinove tycinky kazdy den jednu v objemovem obdobi treningu???
Ano.
Tyčinky.
autor: Koudy • datum: 05.11.2008
Dobrý den,Chtěl bych vás poprosit o radu.Závodně boxuju a před zápasem několik dní schazuju,tudiž bych potřeboval před zápasem doplnit energii,např.tyčinkama a třeba ještě nějakým stimulantem(bylo by dobré kdyby to obsahovalo co nejmeně tuku a bylo to povolené pro registrovanné sportovce).Předem děkuji za odpověd.
Dobrý den, v období shazování by použití tyčinek vhodné nebylo, pokud by se jednalo již o pouhé doplnění energie v den zápasu, pak bychj Vám doporučil Vitargo Endurance Bar.
Jakou tyčinku
autor: ludek • datum: 01.11.2008
Dobrí ded chtěl bich se zeptat jaká je nejlepší proteinová tičinka která nahradí proteinoví kokteil a zasití ale nemá moc cukru? Děkuji za odpověd
Dobrý den! High Protein Low Carb Bar od firmy Weider.
Tyčinky
autor: Honza • datum: 26.09.2008
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli Whey protein bar od Nutrendu jsou dobré pro příbytek svalů? A jestli ne tak jakou tyčinku byste doporučoval?(prosím nějakou kolem 30 kč)
Dobrý den! Je to praktická věc s sebou na cesty, ale stavět na nich rozhodně nejde. Zaměřte se na správnou stravu, dostatek kvalitních bílkovin a komplexních sacharidů.
Svacina
autor: Milos • datum: 16.09.2008
Dobry den potreboval bych doporucit nejakou tycinku kterou bych mohl brat misto svaciny ve skole je nejaka takova?
Dobrý den! Samozřejmě. Na výběr máte hned několik druhů - proteinové tyčinky, sacharidové tyčinky a pak klasické müsli tyčinky. Otázkou je, kolik jste ochoten do takovéto svačinky investovat. Jelikož se jedná o dopolední svačinu doporučoval bych spíše sacharidovou tyčinku (např. Power Sport, Bio Wellness Cake, Voltage Bar).
Tyčinky.
autor: nikola • datum: 02.09.2008
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat z čistě osobního důvodu tyčinky dietline jsou hodně určené k hubnutí? a můžou hodně uškodit když už hobnout nepotřebujete?? děkuju za odpověd nashledanou
Dobrý den, dle informací a složení, které jsem získal z prezentace těchto tyčinek na netu jsou spíše energetické a jako takové se i prodávají. Takže nežádoucího hubnutí se určitě obávat nemusíte.
dotaz
autor: jisak • datum: 22.08.2008
dobrý den,dá se koupit samostaně cereální svačinka od Dymazize,která je k dostání zdarma k produktu Nitric oxide reaktor?..díky
Zatím nikoli, ale máme ji objednanou, tzn. určitě dorazí a v prodeji bude.
Tyčky-doporučení
autor: Filip • datum: 27.07.2008
Dobrý den chtel bych se zeptat jaké tyčinky lze vyměnit za hlavní chod, a zaroveň nějaké ne moc kalorické (potrebuji zhubnout). A popřípadě kolik by stalo celé balení. Děkuji za odpověď
Upřímná odpověď se liší od odpovědi, kterou bych Vám dal jako obchodník:-). Každopádně volím první možnost a odpovídám, že bych příliš tyčinky (jakékoliv) do diety nezařazoval, protože povětšinou nejsou svým složením vhodné a zbytečně dietní režim nabourávají. Jako náhradu jídla bych spíše volil nějaký čistší protein. Pokud byste ale na tyčinkách trval, zvolte např. High Protein Low Carb Bar od Weidera.
Pro-Flex Bar
autor: slawa • datum: 30.05.2008
Dobrý den.Chtěl by jsem se zeptam kolik by stálo balení proteinových tyčinek Pro-Flex Bar a kolik jich tam je.Děkuji
Dobrý den, jedno balení obsahuje 30ks tyčinek a stojí 810Kč.
Tyčinky.
autor: Lucka • datum: 22.04.2008
dobrý den chtěla bych se zeptat kolik by stálo bakení tyčinek High Protein Low Carb Bar
Dobrý den, jedno balení obsahuje 20 ks á 85 Kč.
Tyčinky.
autor: liba • datum: 02.04.2008
dobry den chcela som sa spytat ci tie tycinky mozu brat aj zeny? ci to nema neaky inu reakciu na telo. vdaka.
Dobrý den, všechny zde nabízené tyčinky mohou používat i ženy.
Tyčinky.
autor: Renata • datum: 17.03.2008
Dobrý den,prosím o informaci, které tyčinky jsou nejvíce vhodné jak náhrada hlavního jídla při cestování.Nejde mi o přibírání svalové hmoty, spíše o ubývaní tuku :-) ale zároveň zasycení na delší dobu.děkuji
Dobrý den, doporučuji Vám Weider Low Carb nebo All Stars High Protein Bar.
Tyčinky.
autor: maštalíř • datum: 01.11.2007
kolik by prosím Vás stálo balení tyčinek why protein bar od nutrendu?
V jednom balení je 25ks, cena by činila 700,- Kč.

Klikněte pro výpis kategorie:
Tyčinky
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
6
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby