Otázky a odpovědi: Běhací pásy


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Dotaz
autor: Honza • datum: 06.11.2018
Dobrý den. Mohu se zeptat na Váš názor na tento běžecký pás ? Běžecký pás elek. HRS T-700S (autosklon, š. 48cm, do 150kg) Sloužil by pro každodenní potřebu cca 20 lidí . Děkuji za reakci :)

Dobrý den, pro uvedené zatížení potřebujete profesionální stroj se zajištěnou servisní sítí. Zaměřte se např. na značky Housefit, Kettler, Tunturi, Finlo či Nordictrak.

Náklon běžeckých pasů
autor: Franta • datum: 03.10.2018
Dobrý den. Nevíte, v jakých jednotkách se uvádí číslo nastavení náklonu běžeckých pasů? Předem Děkuji. S pozdravem f.

Dobrý den, uvádí se ve stupních nebo procentech. Obě jednotky lze mezi sebou převádět.

Mechanický pás
autor: Milena • datum: 20.09.2018
Dobrý den. Přítel si doma striktně nepřeje bežecký pás s motorem, kvůli spotřebě elektřiny. Proto vás moc poprosím o radu, jaký pořídit mechanický pás? Bohužel jsem ještě omezená tím, že vážím 140 kg a jelikož jsem se právě rozhodla dát dolů tak 60 kg, pro mně jao pro invalidu s operovanou páteří mi chůze přijde jako nejlepší pohyb. Tudíž potřebuji nějaký tichý, pokud možno složitelný mechanický pás. Poradíte prosím? Děkuji

Dobrý den. Bohužel Vám příliš nepomohu, protože dle mého je mechanický pás nevhodný a to nejen pro Vás, ale celkově jako typ sportovního zařízení - proto jsme jej ani v sortimentu nikdy neměli. Jedním ze základních požadavků na fitness stroj je, aby se člověku na něm cvičilo v rámci možností pohodlně a příjemně (protože úměrně tomu nebude tréninky vynechávat) a do toho má pohyb na mechanickém pásu na míle daleko. Přesto, pokud byste se pro něj nakonec rozhodla, zkuste si ho prvně někde v okolí najít, vyzkoušet si na něm pohyb a teprve poté jej kupte. Spíše byhch doporučoval - i přesto, že píšete „striktně nepřeje“ - zkuste ještě jednou zvážit pás klasický elektrický. Co do plynulosti pohybu je naprosto nesrovnatelný. Argument spotřebou energie je nelogický, pokud vezmu klasický pás s výkonem okolo 2,5 koní a spotřebou okolo 3 kW, pak za hodinový trénink spotřebuje cca 15 Kč. Takže i pokud by člověk trénoval 4krát do týdne, tj. 20krát do měsíce, je spotřeba 20*15 = 300 Kč v porovnání s obrovským přínosem pro zdraví naprosto, ale naprosto zanedbatelná.

BEZICI PAS
autor: marta • datum: 07.09.2018
dobry den muzete mi poradit proc mi bezici pas pri behani brzdi dekuju

Dobrý den, bohužel nemohu konkrétně poradit, u každého pásu to může být vždy jiný problém, je nejlepší kontaktovat přímo výrobce.

bežecký pás
autor: Lucka • datum: 17.08.2018
Dobrý den, je pro mě vhodný tento trenažér? Acra GB5000. Mám 70kg měřím 158cm ...Chci běhat 10km a víc min 3x týdně.

Dobrý den, pokud se něco nezměnilo, tato značka nemá servis doma u zákazníka. Neumím si při váze stroje představit, jak ho budete posílat do opravy.

Osobně bych doporučil něco připlatit a koupit stroj od renomovaného výrobce, např. Housefit Spiro 50.

bežecký pás
autor: Lucka • datum: 15.08.2018
Dobrý den, prosím Vás můžu bežecký pás umístit venku pod pergolou?

Dobrý den. Já bych to nedělal, jednak se za deště pár kapek mnohdy dostane i tam, druhak jak začnou na podzim mlhy a podobně, bude tam hodně vlhko a to tomu pásu na životnosti výrazně ubere.

mazání pásu
autor: Petr • datum: 14.08.2018
Prosím je třeba mazat běžící pás značka insportline cirrus,jestli ano jak často a čím...děkuji

Dobrý den, použijte silikonový olej ve spreji, alespoň 1krát za 2 měsíce.

BĚHACI PAS
autor: MILAN PEČKO • datum: 07.08.2018
CHCI SE ZEPTAT NA VÁŠ NÁZOR NA BĚHACÍ PAS KLARFIT PECEMAKER FX5 A ZDA SE DA TAKY POUŽÍT PRO CHŮZI BEZ MOTORU. DĚKUJI

Dobrý den, bohužel nemohu poradit, s tímto strojem nemáme zkušenosti, nikdy jsme jej v nabídce neměli. Doporučuji se obrátit na jeho výrobce či prodejce.

ztišení hlasitosti
autor: Petr • datum: 16.06.2018
Dobrý den, mám bežecký pás Housefit Spiro 40. Lze nějak ztišit hlasitost pípání při ovládání pásu? Pípání je hlasitější než samotný běh, první začne po spuštění hlavního vypínače a panelák je vzhůru. Děkuji

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď. Bohužel jsem ale odpověď i tak nedohledal, ale zkuste napsat přímo dovozci těchto pásů do ČR na e-mail info@fitnestore.cz, předpokládám, že oni vědět (pokud to jde ztišit) budou.

Běžecký pás Kettler pacer new 2012
autor: Josef Karvaš • datum: 01.04.2018
Dobrý den, Po určitém množství odběhnutých kilometrů(4-6) se mi začne pás zpomalovat a následně zrychlovat. V čem může být problém ? (před necelým rokem se mi měnila řídící jednotka) Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučil bych Vám se obrátit na servis Kettler (kde Vám pravděpodobně i měnili řídící jednotku - https://www.kettler.cz/servis/).

Energetics Power Run 970 HRC
autor: Kosicek • datum: 24.03.2018
Dobry den, chci se zeptat mam teto běžecký pas Energetics Power Run 970 HRC. Muzete mi poradit jestli je na to nejaky opravar ? Dekuji

Dobrý den, bohužel odpověď neznám, ale zkuste kontaktovat tuto společnost, třeba Vám pomohou: https://www.fitnessambulance.cz/

Zkratka P.I.
autor: René • datum: 18.03.2018
Dobrý den. Pravidelně chodím na pásu Technogym. Na konci cvičení, když se na displayi objeví sumarizace údajů (tep, rychlost, převýšení atd) se také objeví zkratka P.I. a číslo (obvykle v rozmezí 27-34). Zatím se mi nepodařilo zjistit, co tato zkratka znamená. Dokážete mi prosím poradit? Děkuji.

Dobrý den, jedná se o index výkonnosti.

Index výkonnosti Technogym (PI) se vypočítá na základě spotřeby kyslíku během cvičení (MET = kalorie za hodinu dělená hmotností (v kilogramech)) a průměrná srdeční frekvence během cvičení (udává se jako% maximální tepové frekvence).

Běžecký pás
autor: Marta • datum: 10.03.2018
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jaké zkušenosti máte s typem pásů Housefit Spiro (konkrétně přemýšlím o zakoupení pásu Housefit Spiro 20) z hlediska poruchovosti? Případně bych Vás poprosila o doporučení jiných pásů, na které dle Vašich zkušenosti spolehnutí. Do pásu mohu investovat maximálně 18 000, chci ho využívat 3-4x týdně na hodinku chůze/běhu při nízké tepové frekvenci (výška 170 cm, váha 60 kg). Děkuji Vám a přeji hezký den.

Dobrý den, běhací pás Housefit Spiro 20 je velice dobrá a kvalitní volba pro Vás. Obecně řada běhacích pásů Housefit Spiro je jedna z nejprodávanějších a nejméně poruchová.

MASTER F 14
autor: milan • datum: 03.03.2018
dobry den,htěl bich opravit běžici pas Master f 14,,,,prosím poradite mi,,,,problem,,,klouzani pasu

Dobrý den, oslovte výrobce či prodejce tohoto zařízení. Doporučí vám servis či poradí, zda to lze opravit svépomocí.

běžecký pás
autor: Radek • datum: 28.02.2018
Dobrý den,můžete mi poradit jaký pás si koupit.Běhám obden 10km,vážím 98kg,výša 186cm.Děkuji

Dobrý den, pokud plnohodnotně běháte denně 10 km, doporučil bych značku Housefit Spiro 50, nebo popřípadě Spiro Pro, které je podstatně dražší. Spiro 50 je nejvyšší typ z řady běhacích pásů určené na domácí použití. Spiro Pro se řadí už do téměř poloprofi běhacích pásů. Doporučuji tyto dva typy z důvodu neporuchovosti a spolehlivosti. Na oba jsou 3 roky záruky a veškerý servis je prováděný u zákazníka. Oba mají silné motory, dostatečný počet programů, které využijete.

žádost o opravu
autor: Lubomír Gregor • datum: 25.02.2018
Dobrý den prosím Vás o kontakt, popř. zprostředkování opravy běhacího pásu XFact - předpokládám, že je chyba v displeji, případně v pojistce. Displej se nerozsvítí. Děkuji Vám

Dobrý den, opravu musíte probrat s výrobcem či prodejcem vašeho běhacího pásu.

Běžecký pás
autor: Alena • datum: 14.01.2018
Dobrý den, přivezla jsem si již používaný bezmotorový běž.pás. Dle návodu by se mezi pás a desku měl nanést gel, který umožní bezproblémové běhání. Dá se gel někde sehnat, nebo něčím nahradit? Děkuji za typ.

Dobrý den, bohužel bezmotorové běhací pásy nemáme v nabídce. Zkuste kontaktovat prodejce, který se zabývá prodejem nebo servisem bezmotorových pásů, například firmu Domafit.

Běžecký pás
autor: Markéta • datum: 13.01.2018
Dobrý den, prosím o radu ohledně výběru běžeckého pásu na hubnutí pro ženu 167cm/ 70kg a muž 190cm/110kg. Nejde nám o množství funkcí, programů, ale spíš kvalitu a tichost (byl by v patře - dřevěné stropy). Je dostačující Spiro 40, 50 ? Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, Spiro 50 by bylo nejideálnější, tichý chod mohu zaručit, ale pokud jde o dřevěné stropy, nejsem si jistý, jelikož při běhání a došlapování na plochu k rázům dochází.

Běžecký pás
autor: FRANTA • datum: 10.01.2018
Dobrý den, prosím o doporučení běžeckého pásu pro osobu 185cm, 140kg, převážně ne chůzi. Je vhodný i HRS T-700S? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bohužel tento běhací pás nemáme v nabídce. S tímto běhacím pásem nemáme zkušenosti. Vzhledem k vyšší hmotnosti uživatele bych zvolil běžecký pás značky Housefit Spiro Pro.

Běžecký pás
autor: Laca • datum: 06.01.2018
Dobrý den, rozhodujeme se zakoupit běhací pás. Můžete doporučit do cca 35000. Děkuji

Dobrý den, v této cenové relaci bych doporučil značku Housefit a typ Spiro Pro. Má silný motor, velkou běhací plochu, řadí se do poloprofesionálních běhacích pásů. Má záruku 3 roky na součástky, 10 let na rám, veškerý případný servis se provádí přímo u zákazníka.

Běžecký pás
autor: Linda • datum: 25.12.2017
Dobrý den, sháním běžecký pás do 15 000 Kč. Rozhoduji se mezi běžeckým pásem Esprit ST 70 a Housefit Tempo 30. Je mezi nimi nějaký větší rozdíl? Budu ráda za každou radu. Nejdůležitěší je pro mě hlučnost stroje a odpružení.

Dobrý den, Esprit ST 70 je spíše určen na chůzi. A momentálně není skladem. Tempo 30 je vhodný i na běhání a na domácí trénink, je i dobře odhlučněný, kvalitní odpružení a výkonnější motor.

bezecky pas
autor: Jarda • datum: 17.12.2017
Dobry den mam Acru okolo 12000,- motorovy bezecky pas i s podlozkou. Otazka zni jen jestli muze takovy bezecky pas porusit statiku v panelaku 4p nebo tak neco. Pas je pouzit 4h tydne, urcite nejaky otresy na podlahu tam urcite jsou i pres podlozku jak clovek beha... dekuji za odpoved

Dobrý den, statiku určitě nepoškodí.

bezecky pas - darek
autor: dana • datum: 17.12.2017
Dobry den, chci pro manzela jako darek k vanocum bezecky pas. Beha rad, ale nepravidelne. Je hodne pracovne vytizeny. Kdyz beha, beha cca 16-20km. Muzete mi prosim doporucit nejaky vhodny pas, kdyz ho bude ho pouzivat, tak muj odhad je 1-2 tydne. Ma 90kg. Urcite motorovy. Premyslim, ze idealni je i elektricky naklop. Cena cca 20 tis. Moc dekuji !

Dobrý den, doporučil bych Spiro 40 značky Housefit nebo značku Brother GB5000. Oba mají elektrický náklon, pevnou konstrukci, kvalitní motor. Dokonce GB5000 má prodlouženou záruku na motor, rám a běžeckou plochu 5 let.

Bežecký pás
autor: Zuzana • datum: 17.12.2017
Dobrý deň, chcela by som kúpiť bežecký pás pre dcéru, Cvičí rekreačne 3x do týždňa. Aký by ste mi doporučili. Ďakujem Zuzana

Dobrý den, určitě bych doporučil značku Housefit a řadu Spiro 20, 30, 40, 50, popřípadě Spiro Pro jsou jedny z nejprodávanějších běhacích pásů. Jsou téměř bezporuchové, je na ně prodloužená záruka 36 měsíců, veškerý servis se provádí přímo u zákazníka. Bohužel momentálně jsou vyprodané. Budou v lednu 2018. Je skladem pouze Spiro Pro.

běž.pás pro psy
autor: Haltufová • datum: 10.12.2017
Dovezli by jste mě z SRN běžecký pás pro psy?

Dobrý den, bohužel, takovéto služby neposkytujeme.

Bezecke pasy
autor: Michal • datum: 05.12.2017
Dobry den prosim o doporuceni beziciho pasu.mam 110 kg a jsme doma na to 4 osoby takze takova 3 hodiny vytizeni denne.ktery je opravdu kvalitni i dobre vybaveny??jaky mate nazor a pasy od insportline??dekuji

Dobrý den. Insportline jsme měli v sortimentu, nicméně s ohledem na velmi špatné zkušenosti jsme je u nás ukončili - což můj názor, věřím, popisuje dostatečně. :) Pro takové zatížení, jaké píšete, to chce silný motor a pevnou konstrukci rámu, takže bych doporučil například Spiro Pro (značka Housefit) nebo značku Tunturi, kde máte prodlouženou záruku na motor a rám na 15 let, navíc na tyto značky je v ČR velmi dobrý servis pro případné záruční či pozáruční reklamace.

Odkazy:

Běžecký pás Housefit Spiro Pro

Běhací pás Tunturi Pure Run 3.1

Jinak uvědomuji si, že posílám odkazy na pásy, co jsou cenově hodně vysoko, jenže pro zatížení, které píšete, levnější takové, které vydrží, neznám (bez ohledu na to, že by někteří prodejci tvrdili v zájmu vlastních prodejů opak).

Běžecký pás
autor: Zuzana • datum: 21.11.2017
Dobrý den. Chceme si koupit běžecký pás.Já bych raději magnetický(mechanický)a manžel motorový.Poraďte,prosím k čemu je jaký lepší atd. Děkuji.S pozdravem....Bujárková.

Dobrý den. Mechanický nechcete. :) Já jsem na stejnou otázku odpovídal o dva dotazy níže, mechanický pás je věc, na které člověk vydrží cvičit jen dost krátkodobě, ale dlouhodobý pravidelný trénink mi na něm přijde prakticky nemožný. Proto doporučuji jednoznačně pás motorový.

reset
autor: Milan • datum: 19.11.2017
Dobry den mam beziaci pas Master F25. chcem sa spytat i napriek tomu ze v navode je uvedene ze programy sa navzdy ulozia ci existuje moznost resetu programov. vsetkych 25 prg je nadstavenych rovnako dakujem.

Dobrý den, bohužel nemáme zkušenosti s tímto typem běhacího pásu. Zkuste kontaktovat prodejce nebo případný servis značky.

Rozbity běhaci pás
autor: Jarmila • datum: 18.11.2017
Dobrý den, doma máme běhací pás spiro 40, dnes jsme ho zapli, ale nechce se rozjet. Co s ním může být?

Dobrý den, prosím pošlete na Vás kontakt přes webové stránky autorizovaného dovozce těchto strojů www.fitnestore.cz, sekce servis/technici, oni se Vám ozvou a pomohou. Hezký den.

běhací pás
autor: Ivana • datum: 16.11.2017
Dobrý den,který pás je lepší pro domácí využití:motorový nebo memotorový :) děkuji

Dobrý den, z mého pohledu po všech stránkách jednoznačně klasický běhací pás s motorem. Bezmotorové pásy vidím spíš jako dočasný výstřelek trhu, který má snad opodstatnění v případě použití v rámci různých skupinových lekcí ve fitkách (HEAT Program), ale pro klasické použití ať už pro zlepšení kondice, vytrvalosti, shození tuků a podobně z mého pohledu jasně pás klasický s motorem.

servis
autor: Adam • datum: 15.11.2017
Zdravím, pokazil se mi běhací stroj zn. Proteus. Nevíte o nějakem servise okolí Ostravy? Koupil jsem ho před XY lety od pána z Prahy takže na prodejce se obrátit nemohu. Děkuji za případnou odpověď Adam

Dobrý den, servis na Proteus pásy dělá firma Fitness store, www.fitnestore.cz obratte se na ně. Hezký den.

Běžecký pás
autor: Hurtová • datum: 10.11.2017
Dobrý den,mám el.běžící pás a po obou stranách se mi pás vyboulil.Tak nevím,jestli by pomohlo,pás přitáhnout. Předem děkuji za radu.Hurtová

Dobrý den, zkuste pás přitáhnout. Pokud bude závada přetrvávat, kontaktujte příslušný servis nebo dodavatele, od kterého jste stroj zakoupila.

Rada
autor: Jirka • datum: 09.11.2017
Dobrý den, můžete mi poradit, jaký zvolit běhací pás? Potřebuji takový, aby nerušil sousedy z nižšího patra. Mám 180 cm a 86 kg. Dá se sehnat do 12 tisíc? Nechci hned napoprvé kupovat super stroj.

Dobrý den, jediná možnost v této cenové relaci je značka Housefit Tempo 15, stojí 12.900,-. Je skladem. Ale raději bych Vám doporučil Spiro 20, které má i silnější motor a přehledný displej zobrazující všechny hlavní funkce běhacího pásu (rychlost, tepovou frekvenci, uběhlou vzdálenost, spálené kalorie) a má mnohem větší běhací plochu, což je důležité pro pohodlnou chůzi či běh. Spiro 20 má záruku na 3 roky a veškerý případný servis je prováděn přímo u zákazníka, stojí 15.990,-. Bude bohužel skladem až v lednu 2018.

běžecký pás
autor: Vladimír • datum: 24.10.2017
Dobrý den, chtěl bych koupit pás na váhu 110,-kg do 20.000,-. Použití 3x za týden 40minut. Co mi doporučíte?

Dobrý den, z běhacích pásů, které máme momentálně skladem, je jediná možnost dle Vašich kritérií značka Housefit a typ Spiro 40. Stojí 20 990 Kč. Pokud byste počkal do 20. listopadu, bude skladem značka Brother a typ GB5000. Cena 19.996 Kč.

Běžecký pás JKExer
autor: Martin Inneman • datum: 21.09.2017
Dobrý den, hledám servis pro běžecký pás JKExer Polar 5090, který má poškozenou běžeckou plochu. Propadá se. Pás je starší, ale pro nás vyhovující. Můžete mi prosím poradit, kde na něj sehnat servis? Děkuji Inneman 777 210 469

Dobrý den, určitě doporučuji obrátit se na jeho výrobce, případně prodejce, měli by umět konkrétně pomoci.

Běžecký trenažér Kettler
autor: Martin • datum: 28.08.2017
Dobrý den.Prosím o radu či názor zkušeného.Mám běž.pás Kettler Tempest 200 cca 6 let starý.Byl používán sporadicky a to na chůzi.Fungoval bez problémů.Po letech jsem jej oprášil a začal intezivně používat.Po půl roce začal vrzat a chroupat.Pás ale běžel dobře.Pročetl jsem tedy znovu návod a připomněl si že je třeba pás a došlap.desku občas prostříknou speciálním sprejem.To jsem udělal. Po měsíci už nejsem schopen urajdovat běh pásu.Ani sebe citlivější dopínání nepomáhá(přesně dle manualu).Studený se chová jinak (tedy sune se k jedné straně) jako když se při běhu ohřeje.Tím pádem ani seřídit nelze.Pás ale viditelně poškozený není.Je i přesto dle vás po něm , nebo snad došlapová deska.Byť by se mohl zdát starý nebyl doposud plně využíván , myslím tím tedy opotřebován. Děkuji za názor , s pozdravem Martin

Dobrý den, může jít o mechanické poškození motoru. Značka Kettler by měla mít náhradní díly ještě 10 let po stáhnutí výrobku z prodeje. Zkuste kontaktovat značkový servis na Kettler.

Pomoc
autor: Marketa • datum: 23.08.2017
Dobrý večer mám otázku mám pás značky sedcofit cca 6 let,chtěla jsem si pás sama utáhnout ale v leve strany začal vyjíždět na pravou,teď je tam zasekly a já nevím co stim poradíte mi ?

Dobrý den, bohužel s tímto běhacím pásem nemáme žádné zkušenosti, kontaktujte prosím výrobce a příslušný servis. U některých běhacích pásů je možnost pás povolit v zadní části, kde není motor, pomocí klíče, pokud máte uživatelskou příručku, mělo by to tam být popsané.

rozdiel v značke
autor: lubos • datum: 18.08.2017
Dobrý deň, tak som zistil ako to je s dvomi nápismi na bežeckých pásoch ACRA a Brother. Česká firma Acra si necháva vyrábať bež.pásy v Číne pod zn. Brother, pri dodržiavaní prísnych nemeckých noriem.

Dobrý den, děkujeme za konkretizaci pro ostatní zákazníky.

umístění
autor: Pavel • datum: 14.08.2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat uvažuji o pásu Housefit Spiro Pro a chtěl bych ho mít umístněný v garáži. Pochopitelně budu běhat pouze v běžeckých botech, z důvodu větší prašnosti atd v garáži, je vhodné mít pás i v těchto podmínkách? nebo pouze doma \“na koberci\“. Může dojít k poškození v důsledku menších nečistot na páse? děkuji

Dobrý den, myslím, že to není takový problém, záleží, jak moc prašnou máte garáž. Pokud si přece koupíte běhací pás, doporučoval bych častější údržbu, která je podrobně popsaná v návodu. Určitě bych se snažil prašné prostředí co nejvíce odstranit. K poškození může dojít v důsledku prašného prostředí.

Výběr pásu
autor: Jitka • datum: 11.08.2017
Dobrý den,chtěla bych motorový pás na rychlejší chůzi, příp. lehčí běh. Jsem žena 180/76. Vybrala jsem Housefit Spiro 30 nebo Insportline InConti T70i, který by byl podle Vás lepší? Případně jiný tip..Děkuji.

Dobrý den, určitě doporučím Spiro 30. Je vhodný jak na chůzi, tak běh. Doporučil bych všechny běhací pásy této řady. Běhací pásy Insportline nemáme v nabídce.

Rozdiel v značke
autor: lubos • datum: 05.08.2017
Dobrý deň, môžete mi povedať aký rozdiel je v značkách bežeckých pásov Brother a Acra. Jeden obchod ich predáva pod zn. Acra, ale na výrobku je napísaná značka Brother.

Dobrý den, Brother je výrobce a Acra je výhradním dovozcem této značky do ČR.

běžecký pás
autor: Renata • datum: 04.08.2017
Prosím o informaci, zda a za jakou cenu lze koupit běhoun na běžecký trenažér š.39cm a délky 264cm, děkuji

Dobrý den, náhradní díly na stroje nemáme v nabídce, záleží na výrobci daného běhacího pásu, obraťte se prosím přímo na něj.

Stehovani pasu
autor: Martin Sobola • datum: 25.07.2017
Prosím Vás, jak mám správně navolit, aby mi dopravce s běžeckým pásem (100kg) pomohl do třetího patra bez výtahu? Asi budou muset přijet 2-3 řidiči...je to vůbec možné? Díky moc.

Dobrý den, pokud jste z Prahy, je možnost dovézt běhací pás osobně k Vám námi a vynést jej. Pokud jste mimo Prahu, tam posíláme běhací pásy k zákazníkovi paletovou přepravou dopravcem. Zde záleží, zda u pásu vidíte psáno, že je možnost dopravy a montáže zdarma, pak Vám náš partner pás donese a smontuje na místě. Pokud to u výrobku uvedeno není, doveze jej obecný dopravce, který tuto službu neposkytuje. Nabídka „doprava, montáž a dárek zdarma“ je nabízena jen u některého zboží.

Běžecký pás - porucha E 2
autor: Daniela • datum: 24.07.2017
Dobrý den, mám cca 7 let běžecký pás INSPORTLINE SHEEN, který mi po letech přestal fungovat a hlásí chybu E 2. Prosím o radu, o jakou závadu se může jednat. Děkuji. S pozdravem Daniela Beranová

Dobrý den, prosím kontaktujte přímo servis inSportLine, oni budou s jistotou vědět, kde je zakopaný pes. Kontakt na ně najdete přímo na jejich stránkách www.insportline.cz.

Běžecké pásy bezmotorové
autor: Pavel • datum: 23.07.2017
Dobrý den.Prosim o radu, nebo i typ zdali existuje běžecký pás bezmotorový, a bez made? Tzn. Jen jakási deska na běhání ( pás ). Děkuji za rady...Pavel

Dobrý den. Bezmotorové pásy znám dvou typů - první, extra levné čínské produkty, tu a tam k zahlédnutí v nějakých supermarketech a podobně, v praxi absolutně k ničemu a nepoužitelné (zcela bez nadsázky) - a druhý, naopak relativně dost drahé pásy typu Maxerrunner, které jsou sice použitelné velmi dobře a jsou konstrukčně doopravdy povedené, ale jejich cena je někde okolo 60-80 tis. Kč (ten údaj berte, prosím, plus mínus). Další informace o těchto pásech najdete třeba zde - www.heatprogram.cz. Bohužel žádnou variantu „něco mezi“ osobně neznám.

běhací pas
autor: Martin • datum: 02.07.2017
Dobrý den, běhám atletiku a chtěl bych znát váš názor na běhací pás in condi 6000 a jeho spolehlivost při denním maximálním zatížením stroje. Děkuji Martin

Dobrý den, bohužel toto nemohu objektivně zhodnotit a zodpovědně posoudit, tento stroj jsme nikdy neměli v nabídce. Stroje insportline jsme vzhledem k jejich poruchovosti z naší nabídky již před časem vyřadili.

jaký pás vybrat?
autor: Jindra • datum: 27.06.2017
Dobrý den, přečetla jsem na této stránce dotazy a odpovědi. O běhacích pásech nevím nic, jen jsem myslela, že by to bylo fajn, pořídit si pás z důvodu nemožnosti dostatečného pohybu venku. Jsem postižená, tak jsem měla namysli spíš rychlejší chůzi (s oporou, držením) než nějaký velký běh. Zamýšlela jsem si koupit magnetický nemotorový pás, ale podle Vašich odpovědí, by to asi by to nebylo to pravé ořechové. Mám 95 Kg. Děkuji za odpověď Jinda

Dobrý den, určitě bych doporučil motorový běhací pás z důvodu bezpečnosti. Na držadlech je ovládání rychlosti chůze a náklonu běhací plochy, takže si můžete kdykoliv zpomalit chůzi. Běhací pás také má bezpečnostní pojistku, kterou si připnete na sebe a druhý konec je magneticky připojen k počítači běhacího pásu. Který se v případě, že by se Vám udělalo nevolno, odpojí a pás se okamžitě vypne, aby nedošlo ke zranění. Doporučil bych Vám běhací pás značku Housefit a typ Spiro 20, který je určen spíše na chůzi a pomalejší běh. Běhací pás dovezeme až k Vám domů, sestavíme stroj a v případě poruchy se veškerý servis provádí přímo u zákazníka.

Poptávka
autor: Milan • datum: 09.06.2017
D.den, chtěl bych ženě udělat radost a koupit ji maxerrunner o kterém již dlouho sní. Je tento stroj ještě k dostání?

Dobrý den, v naší nabídce se již bohužel tento stroj nenachází.

bezaici pas
autor: Zuzana • datum: 17.05.2017
Ďakujem za odpoved, potrebovala by som pas co najskor, a dva z nich nie sú dostupne. Na Slovrensku by rto kolko trvlao a aka je cena dopravy? Dakujem.

Dobrý den, nedostupný je pouze Spiro 70 iRun. Je mi však líto, ale na Slovensko stroje nedovážíme - informace o tom najdete zde pod záložkou „Slovensko“.

beziaci pás
autor: Zuzana • datum: 17.05.2017
Dobrý deň, chem Vás poprosiť o radu pri výbere bežiaceho pásu. Mám záujem o domáci bežiaci pás, s výkonom motora min. 3, odpruženou plochou, elektronickým sklonom a meraním pulzu na rukovätiach. A aby mal tichší chod. Ďakujem krásne.zuzana

Dobrý den, zkuste podívat na některý z následujících modelů, jsou tiché, spolehlivé, mají bezproblémový záruční i pozáruční servis a celkově jsou s nimi zákazníci hodně spokojení.

Běžecký pás Housefit Spiro 40
Běžecký pás Housefit Spiro 50
Běžecký pás Housefit Spiro 70 iRun
Běžecký pás Housefit Spiro Pro

Dotaz
autor: Petra • datum: 12.05.2017
Dobry den.mam 80kg merim 168cm.Bydlim v panelaku a chtela bych si poridit pas pouze na rychlou chuzi prosim jaky by mi stacil dekuji

Dobrý den, paradoxně chůze zatěžuje motor pásu více než běh, takže by bylo dobré zvolit pás se silnějším motorem, například běžecký pás Housefit Spiro 40.

Spiro 20
autor: Věra • datum: 28.04.2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když si u vás koupím běhací pás Housefit Spiro 20 a dovezete mi ho domů, i doma smontujete....jestli mi ho i vynesete do prvního patra panelového domu, nebo si musím zajistit nějakého siláka? :-) Děkuji.

Dobrý den, pásy montujeme u nás, vyzkoušíme ho, že je v pořádku a následně vezeme k zákazníkovi. Do 1. patra Vám ho vyneseme.

Pískání běžeckého pásu
autor: Richard • datum: 27.04.2017
Dobrý den, pořídil jsem si běžecký pás DOMYOS comfort run využití má přibližně 3x týdně a po použití a po vypnutí se ozívá z pásu podivné pískání. Můžete mi prosím poradit co s tím dělat? Děkuji

Dobrý den, s touto značkou nemáme zkušenosti, nemáme je v nabídce, doporučuji obrátit se na jeho výrobce či prodejce.

běhací pás
autor: Markéta • datum: 20.04.2017
Dobrý den, chci koupit běhací pás na doma, pro tři lidi manžel 180cm/90kg,já 168/70 d cera 173/58.v provozu bude asi 3hod denně.Podle recenzí se přikláním k GB5000.Poraďte mi prosím, zda je tato volba správná,popř.jiný model. Také mne zajímá jaký je servis tohoto modelu a zda mi ho doma složíte.Děkuji a pěkný den. Markéta

Dobrý den, doporučil bych Vám raději běžecké pásy, u kterých je v budoucnu možné využít hrudní pásy pro měření tepové frekvence, protože běh s kontrolou srdečního tepu v tepových zónách je to nejdůležitější, co by měl uživatel využívat (ruční měření na madlech není pohodlné, protože se nemůžete celou dobu tréninku držet). Navíc servis značky Housefit je prováděn u zákazníka doma, stejně jako montáž pásu při koupi.

Odkazy:
Běžecký pás Housefit Spiro 40
Běžecký pás Housefit Spiro 50
Běžecký pás Housefit Spiro Pro

Kettler
autor: Šárka • datum: 11.04.2017
Dobrý den,dá se zjistit kolik mám na běhacím páse celkem naběháno celkem?Šárka

Dobrý den, pokud tuto funkci máte napsanou v manuálu, tak ano, tato funkce bývá pouze u profesionálních běhacích pásů ve fitness centrech.

Porucha pasu
autor: Jana • datum: 04.04.2017
Dobry den, da sa este opravit Tunturi T20 pri tejto poruche: Pocas behu sa pas zdvihol do najvyssej vysky, spomalil az sa uplne zastavil a displej zacal preblikavat. Nezpamatoval ani po vytiahnuti z elektriny a uz zostal v najvyssej vyske - neda sa s nim nic robit. Pas je cca 10rokov stary, Podotykam, ze o pas nebolo dobre postarane - ziadne preventivne ochranne opatrenia ako napr. nic sa na nom za poslednych 8 rokov nemazalo. Bol vyuzivany obcas. Pripadne za aku sumu sa da pas dat este do obehu?

Dobrý den, obraťte se na servis Tunturi v ČR, e-mail servis@fitnestore.cz, kde Vám sdělí postup při opravě, pokud bude možná.

motor náklonu
autor: Macháček • datum: 23.03.2017
vlastníme bežiaci pás Reebok ZR8 Treadmili. Prestal pracovať motor náklonu pásu. Viete poradiť kto robí v SR resp. ČR servis. Dakujem

Dobrý den, bohužel nejsme s to poradit, stroje Reebok v nabídce nemáme. Zkuste se obrátit na výrobce zboží, měl by pomoci.

běžecký pás
autor: Petra • datum: 22.03.2017
Dobrý den, uvažujeme o koupi běžeckého pásu. Zaujali nás pásy GB 5000 (výrobce Acra) a Spiro 40 (Housefit). Který byste doporučovali? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, oba dva pásy jsou velmi kvalitní, u GB5000 je výkonnější motor a může být více zatěžován. Má maximální rychlost běhu 22km/h a 22 % náklon běhací plochy. Spiro 40 je jeden z nejprodávanějších běhacích pásů. Má větší běhací plochu. Funkce a počet tréninkových programů jsou podobné.

běžecký pás
autor: Jiří • datum: 19.03.2017
Dobrý den, zakoupili jsme u vás Spiro 40, zhruba po třech týdnech používání začal pás dost vrzat a poslední dva dny se ozývá pískání při spuštění pásu. Poradíte?? Děkuji za odpověd

Dobrý den, poprosím Vás, abyste se ozval přímo kolegovi, který má u nás na starosti stroje a bude s Vámi zakoupený pás řešit - prezac@dafit.cz, 774 490 714.

Pás
autor: Soňa • datum: 14.03.2017
Dobrý den, chtěla bych si pořídit do bytu běžecký pás. Chtěla bych ho ale hlavně používat pro rychlou chůzi. Vážím 60 kg, měřím 164 cm. Jaký typ a značku by jste mi doporučili? Cenově bych ho chtěla tak do 18 000 Kč. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vhodný by byl pro Vás model Housefit Spiro 20, 30 nebo 40. Pásy této značky jsou velmi spolehlivé s minimem reklamací a pro rychlou chůzi potřebujete silný motor, minimálně 2HP, což všechny splnují. Odkazy: Běžecký pás Housefit Spiro 20, Běžecký pás Housefit Spiro 30 a Běžecký pás Housefit Spiro 40.

Pás do bytu
autor: Gabriela • datum: 13.03.2017
Dobrý den, ráda bych Vás požádala o tip. Potřebovala bych běžecký pás vhodný do bytu (plovoucí podlaha, 4.patro), takže musí být co nejvíce tichý. Jsem amatér, nic profi. Kdyby to měřilo pulsy a bylo by to třeba i skladné, bylo by to skvělé. Cena nerozhoduje, ale budu ráda za několik tipů a Vaše preference :) Děkuji srdečně

Dobrý den, doporučuji vybírat z řady běžeckých pásů HOUSEFIT SPIRO.

pás
autor: Denisa • datum: 06.03.2017
Dobrý den, mám trenažer orbitrek,ale praskl mi pás..lze koupit? Děkuji

Dobrý den, doporučuji se obrátit na výrobce Vašeho trenažeru.

Gurt
autor: František Vaňous • datum: 02.03.2017
Dobrý den Mám dotaz, Běžecký pas při běhání a tudíž po zahřátí začne zpomalovat a to dost značně.Už jsem vyměnil ložiska ve vodících válcích, komplet v motoru a na kladce řemenu. Je nová běhací deska a běhací plochu mažu silikonem, každé druhé běhání. Jediné co není nové je gumový běhoun, ale ten je nepoškozený z obou stran, jako nový. Je fakt, že běhoun má už něco naběháno, tak mně jedině napadá, jestli spodní třecí plocha běhounu není nějak sedřená, jako myslím nějaká vrstva speciálního nástřiku atd. Jedná se o kvalitnější pás Horizon Fitness. Děkuji za rady, už si nevím rady. Sportu zdar Vaňous Fr.

Dobrý den, napište prosím na e-mail prezac@dafit.cz Váš typ běhacího pásu a zkusíme zkontaktovat servisní středisko.

Oprava behacich pasu Brno
autor: Lucie • datum: 23.02.2017
Dobrý den, můžete mi prosim poradit, kde nechat opravit behaci pas v Brně a okolí? Mam značku Body sculpture. Děkuji.

Dobrý den, obraťte se prosím na prodejce, od kterého jste běhací pás zakoupil, jestli nemají poblíž servisní středisko.

Pas na chozeni
autor: rtep • datum: 19.02.2017
Dobry den, rad bych si poridil pas na chozeni pri praci. Kriteria: tichost, mala velikost, skladnost, moznost odmontovat drzadla. Vykon neni podstatny, protoze by slo jenom o chuzi, ne o behani, a vazim 60kg

Dobrý den, pro chůzi musíte mít naopak motor silný, protože je více zatěžován než při běhu. Moje doporučení je třeba na pásy Housefit, například Běžecký pás Housefit Spiro 30.

Běžící pás
autor: Pavluša • datum: 10.02.2017
Dobrý den, ráda bych si pořídila běžící pás. Jsem ale v tomto směru úplný laik, proto bych vás ráda požádala o radu, jaký typ si pořídit? Na pásu bych se chtěla „naučit“ správně běhat, abych na jaře mohla běhat i v přírodě. Běh mi dělal bohužel vždy spíše potíže.. prý jsem špatně dýchala, ale i tak mě stále láká. Ráda si „vyčistím“ hlavu i shodím nějaké to kylčo. Výška 165cm/82kg. Běhat bych chtěla každý den.

Dobrý den, doporučil bych Vám značku Housefit řadu Spiro (Spiro 20, Spiro 30). Jsou jedny z nejprodávanějších běhacích pásů. Mají široký výběr funkcí programů, hodí se i do bytu, protože běhací plochy jsou velikostně variabilní. Určitě bych doporučil větší běhací plochu kvůli komfortu při běhání. Spira mají záruku 3 roky na součástky a 5 let na rám. Veškerý servis je prováděn u zákazníka.

Energetics
autor: Kosicek • datum: 05.02.2017
Dobrý den,pořídil jsem si běží pás energetics Power run 970 Hrc,pas normálně zapnu rozběhne se ale když na něj chci stoupnout zastaví se a napíše chybu E1 nevíte co stim může být? Děkuji

Dobrý den, tyto stroje nemáme v sortimentu, doporučuji se obrátit na jeho výrobce či prodejce, který s ním bude mít zkušenosti.

Dobrý den,
autor: Jarka • datum: 03.02.2017
nevím jestli poradíte, jestli máte zkušenost i s obyč. nejlevnějšími pásy. Mám magnetický B4228. Teď jsem ho složila a mám obavy, je-li možnost zabránit posunu pásu na rámu do stran.

Dobrý den, pásy této značky nemáme v našem sortimentu, nemáme s nimi zkušenosti. Doporučuji se obrátit na výrobce či prodejce.

Pas
autor: Martin • datum: 25.01.2017
Dobrý den, potřeboval bych poradit, jaký koupit běžící pas do panelového bytu. Máme sousedy pouze pod sebou. Děkuji

Dobrý den, záleží, kolik místa máte určeno pro běhací pás, liší se velikostí běhací plochy, vybral bych značku Housefit a řadu Spiro. Má tichý chod, odpruženou běhací plochu, takže sousedi nemusí mít strach. K tomu podložky pod běhací pás zdarma. Ta ochrání vaši podlahu a také částečně ztlumí zvuk při používání. Mnoho využitelných tréninkových programů. A funkcí, at je to rychlost běhu, nebo nastavení stoupání běhací plochy.

pás do panelového domu
autor: Hynek • datum: 24.01.2017
Dobrý den, chceme si s manželkou pořídit běžecký pás. Bydlíme ale v panelovém domě tak jsme dlouho váhali. Manželka běhá takřka denně 10km rychlostí cca 11km/hod. Já běhám cca 3x týdně normálně také 10km občas ale i 20km rychlostí 12 až 13 km/hod. Stroj by měl být především dimenzovaný pro tuto zátěž a být co nejvíce „přívětivý“ pro sousedy. Sousedy máme pouze nad/pod sebou. Vedle nás je chodba. Obávám se hlavně otřesů. Žádné elektronické „vychytávky“ nepotřebujeme - navolím rychlost a běžím. Uvažoval jsem o cenové hladině 20-30 000 CZK. Jsme z Prahy tak se rádi přijedeme na pás podívat/vyzkoušet a případně se poradit osobně.

Dobrý den, doporučoval bych značku Housefit řadu Spiro, tu můžete zhlédnout bohužel pouze v obci Bělotín na Moravě. Od značky Kettler, který má showroom v Praze Hostivicích, přímo ve skladu nebo prodejně v Průhonicích. Pokud chcete do panelového domu, obě značky mají kvalitní odpružení.

Výber bežeckého pásu
autor: Peter • datum: 22.01.2017
Dobrý deň, môžete mi poradiť pri kúpe bežeckého pásu? Vážim 114 kg a som dosť vysoký. Na páse chce behať aj priateľka. Uvažovali sme medzi značkami Kettler alebo TUNTURI. Viete mi poradiť aký typ by bol pre mňa vhodný? Ďakujem vám vopred za radu :)

Dobrý den, Určitě bych doporučoval běhací pás s velkou běhací plochou, kvůli délce kroku při chůzi nebo běhu. Aby uživatel nepřesáhl nosnost stroje. Doporučil bych Tunturi řadu Pure Run 3.1 nebo 1.1, jde o kvalitní běhací pásy s kvalitním motorem a vysokou nosností rámu. Na tuto řadu je záruka na motor 15 let a 20 let na rám. V případě poruchy je veškerý servis prováděn u zákazníka. Značka Kettler nabízí podobnou řadu, a to Track 3, který je skladem, a Track 5, na který čekáme. Záruka je na 3 roky a veškerý servis je stejný jako u Tunturi (u zákazníka). Stačí jen vybrat, které programy a funkce budou pro Vás důležité a které budete využívat. Například počet uživatelských tréninkových programů, max. rychlost běhu a procentuální náklon běhací plochy.

pás do panelového domu
autor: Miroslav Kapler • datum: 20.01.2017
Podle čeho mám vybrat pás do panelového domu?

Dobrý den, podle velikosti běhací plochy. Ale nejvíce záleží na výšce, hmotnosti uživatele a dálce jeho kroku při chození či běhání.

výška stropu?
autor: Milada • datum: 14.01.2017
Dobrý den. Uvažuji o koupi běžícího pásu Housefit Spiro 20. Mám nízké stropy (podkroví). Jaká je potřeba minimální výška stropu? Má výška je 170 cm. Děkuji

Dobrý den, rozložený stroj má rozměry: délka - 175, šířka - 90, výška - 140. Po sklopení délka - 100, šířka - 90, výška - 155. Minimální výšku stropu bych určil na 210 cm, jelikož na běhacím pásu budete mít výšku cca 180, tzn. ještě vy 170 + výška pásu nad podlahou. A k tomu ještě pokud si zvednete běhací plochu, bude to skoro na 200 cm.

Výběr pásu
autor: Petra • datum: 20.12.2016
Dobrý den, můžete mi poradit s výběrem pásu? Já 175/75, muž 185/105, chceme běhat cca hodinu denně. Vybrala jsem podle parametrů a ceny tyto modely: Housefit Spiro 40, 50, Esprit CT100, GB5000, GB6000. Všechny máte v nabídce, poradíte mi který z nich je nejvhodnější? A dal by se nějaký z nich vyzkoušet někde u vás na prodejně? U tak drahé věci nechci vybírat jen na eshopu. Jsem z Plzně, ale můžu dojet do Prahy. Děkuji

Dobrý den, bohužel na prodejnách nemáme žádné běhací pásy. Doporučil bych Housefit Spiro 50, kde je max. rychlost běhu 20 km/h a možnost nastavení výškového stupně až 18%. Záleží na tom, jaké funkce běhacího pásu preferujete. Spiro 40 je téměř totožný jako 50, jen liší se jen max. rychlostí běhu, menší nastavení max. výšky, počtem uživatelských programů a velikostí běhací plochy. Obě Spira mají 3 roky záruky na součástky a 5 let na rám. Spira jsou nejprodávanější běhací pásy. Veškerý servis se provádí přímo u zákazníka. U GB6000 jde o skoro profi běhací pás max. rychlost 22 km/h a stoupáním 22 %. Kvalitní motor se zárukou 3 roky.

oprava
autor: zuza • datum: 13.12.2016
dobrý den, potřebuji opravit pas Master 10, zapnu do zásuvky a pás nefunguje, bohužel nemohu najít záruční list jsem z Prahy , děkuji

Dobrý den, bohužel s tímto typem běhacího pásu nemáme žádné zkušenosti. Zkuste kontaktovat výrobce.

Obuv na pás
autor: Jarda • datum: 13.12.2016
Dobrý den, můžete mi prosím poradit jakou obuv pro chůzi na pasu tvrdou měkou a pod Děkuji

Dobrý den, doporučil bych jakoukoliv běžeckou obuv.

pomoc s výběrem
autor: vendula • datum: 06.12.2016
Dobrý den, můžete mi prosím doporučit běhací pás pro domácí využití. Používat budou rozdílné osoby 174 cm/62 kg a 190 cm/80 kg. Chápu, že pro stabilizaci je nutná „určitá“ váha stroje, přesto při výběru preferuji co nejnižší váhu. Předpokládám využití pro zimní období a pak uložení v garáži. Děkuji za pomoc.

Dobrý den, doporučil bych nějaký pás ze sortimentu Housefit, jsou velmi spolehlivé a bez reklamací, pro Vaši výšku 190 cm to chce dost široký i dlouhý pás, takže nejlépe Běžecký pás Housefit Spiro 50.

Dotaz
autor: Katka • datum: 04.12.2016
Dobry den merim 175/62kg chtela jsem se zeptat na bezecky pas do 35000kc beham kazdy den 2 hod.Dekuji

Dobrý den, záleží na tom, které funkce budete využívat. Jsou pásy, kde můžete běhat až 20km/h při stoupání až 18 %. Nebo například můžete připojit tablet a přes aplikaci simulovat běh různých profilů tratí, to umí Housefit Spiro 70 iRun. Každý trenažér má jiný počet tréninkových programů. U značky Kettler bych doporučil Track 3, který má plynulý a  tichý chod motoru. Mnoho funkcí, které uživatel určitě využije. Obě značky mají 3 roky záruky a servis se provádí přímo u zákazníka doma.

Koupě běžeckého pásu
autor: Ivo Urbanec • datum: 03.12.2016
Dobrý den, mohl byste mi prosím doporučit kvalitní běžecký pás na domácí rodinné využití (manželka i já, cca 2-3x týdně na 1 hod)? Prosím o doporučení značky a modelu. Hledám něco, s čím máte dobrou zkušenost. Díky moc.

Dobrý den, doporučil bych Vám běhací pás Housefit Spiro 50, Tunturi Go Run 20, Kettler Run 1, Obě značky mají kvalitní servis, který provádějí přímo u zákazníka, mají 3letou záruku a Housefit a Tunturi 5letou záruku na rám trenažéru. Záleží na tom, jaké funkce nebo programy jsou pro Vás důležitější.

dotaz
autor: Martin Chalupa • datum: 07.11.2016
dobrý den, vybírám běžecký pás pro každodenní používání 3osoby po 1hod (180cm/90kg). Vybíráme ze značek HouseFit (Spiro30 nebo 40) a Diadora( Fassi F 6.5 HRC). můžete mi poradit, děkuji.

Dobrý den, doporučil bych značku Housefit, vzhledem k jejímu servisnímu zázemí, které je vyzkoušeno stovkami zákazníků, značka je na českém trhu 20 let. Cenový rozdíl mezi Spirem 30 a 40 není velký, takže raději volte Spiro 40 - budete mít k dispozici širší plochu a silnější motor. Pozor - budou k dispozici na konci listopadu, ale skladem jich bude jen cca 30 ks a už jsou na ně předobjednávky, takže pokud byste se pro značku Housefit rozhodli, chce to rychlou reakci.

Pro form endurance s7
autor: miloslav dufek • datum: 07.11.2016
dobry den chtel bych se zeptat jestli se da koupit samostatne cidlo do motoru zdvihu pri preskouseni to vypada ze dostava spatne impulzi zajimalo by me kde by se dalosehnat a zakolik velice dekuji za odpoved

Dobrý den, doporučuji se obrátit na výrobce či prodejce, snad budou schopni u konkrétního modelu nasměrovat, případně dodat.

běžecký pás se při došlapu zastavuje
autor: Filip vysatvěl • datum: 20.10.2016
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Koupil jsem použitý běžecký pás. Při došlapu se občas jakoby pod nohou zastavuje. Tak jsem desku naolejoval silikonovým olejem. Ale dělá mi to stále. Zkoušel jsem různě napínat pás, ale nic nepomáhá. Kde by mohl být ještě problém?

Dobrý den, v tomto by bylo nejlepší obrátit se na dovozce, prodejce nebo výrobce pásu, nicméně jak jste neuvedl značku, nedokážu Vás lépe nasměrovat. Můžete se zkusit obrátit na autorizovaný servis pásů Tunturi - odkaz zde - jsou velmi ochotní a třeba Vám pomohou (zmiňte jim, že jsem Vám odkaz předal já a že o tom ví pan Mořkovský, což je majitel zmíněné společnosti).

chyba Master F-12
autor: Anna Baksová • datum: 16.10.2016
Mám bežiaci pás Master F-12, prenášali sme ho z miestnosti do miestnosti a pri zapojení hlási chybu E0, nefunguje. Viete mi poradiť aká je to chyba?

Dobrý den, bohužel netuším o jakou chybu by mohlo jít. Zkuste kontaktovat prodejce nebo výrobce strojů Master.

Běhací pás
autor: Petr • datum: 16.10.2016
Dobrý den, prosím o radu. S manželkou vybíráme BĚHACÍ PÁS. Prosím o doporučení modelu pro každodenní běh v délce trvání 2 x 2 hodiny, tak aby byl schopen vdržet tuto zátěž bez nějaké poruch. Vybíráme ze značek Tunturi , Housefit příp. KETTLER. Děkuji Petr.

Dobrý den, pro každodenní běh Vám mohu doporučit běhací pásy Tunturi Go Run 30 a 50, Pure Run 1.1, 2.1 či 3.1, Housefit Spiro 50 a Spiro 70 iRun, Kettler Track 3 a 5.

dotaz
autor: Martin • datum: 15.10.2016
Dobrý den, chtěl bych si pořídit domácí pás na rychlou chůzi (ne běh). Mám přes 100 kg. můžete mi něco doporučit? Děkuji

Dobrý den, z naší nabídky Vám mohu doporučit běhací pás Housefit Spiro 30, 40, 50, Kettler Sprinter 5 nebo Tunturi Go Run 10.

dotaz
autor: Pavel • datum: 10.10.2016
Dobrý den, chci si koupit běhací pás uvažuji o Kettler Run 11.Měl by sloužit pro manželku,dceru na chůzy a běh začátečníci a 3-4x týdně pro mne 190/90 běh,intervaly,kopce atd. cca 1,5-2h.Je tato volba tou nejlepší?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nejlepší volbou bude pravděpodobně běhací pás Kettler Run S, který má funkci SRS (systém permanentní kalibrace rychlosti), vyšší nosnost a více programů něž Run 11. Dle Vašich nároků na technické parametry a využití Vám bude plně postačovat běhací pás Kettler Run 11.

Odpružení pásu
autor: Iveta • datum: 06.10.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné, aby laik zjistil, jestli je běžecký pás odpružený a jak. Nedávno jsem si koupila běžecký pás Spokey arizona - odpružení bylo jedním z kritérií, podle čeho jsem vybírala, tehdy jsem se dočetla, že má 8x odpružení. Dnes to ale nikde na webech uvedeno není, a nemůžu to najít ani v manuálu. Jde mi o to, že mě po běhání (i chůzi) příšerně bolí nohy, jinak, než únavou. Před koupí pásu jsem občas běhala venku, ale hlavně jsem celkem pravidelně cca 2x týdně chodila do fitka (na pás), tam nebyl žádný problém. Vyzkoušela jsem od té doby, co ho mám, už troje boty, z toho dvoje, ve kterých jsem běhala předtím, a ta bolest je strašná, jakoby šla \“od kostí\“, nejde mi to moc popsat. Při běhu se mi zdá pás hodně tvrdý, navíc je i v základní poloze mírně nakloněný. Všude čtu pozitivní recenze, ale já si vážně myslím, že je to tím pásem, jinde problémy nemám. Může to být nedostatečným odpružením, náklonem, byť mírným, nesetkal jste se s tím někdy? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, z popisu výrobku laik zjistí velice obtížně, jak dobře je běžecký pás odpružený. Doporučuji před zakoupením běžecký pás vyzkoušet. Pokud Vás bolí nohy při běhání pouze na běhacím pásu a jinde problémy nemáte, bude problém určitě v běhacím pásu. Mírný náklon určitě nevadí. Obávám se, že Vás běhací pás je velmi špatně odpružený.

inSPORTline Mystral
autor: Tomáš • datum: 28.09.2016
a jakou by jste doporučit děkuji za ochotu

Dobrý den. Já v souladu s mými odpověďmi zde níže bych doporučil pásy od Tunturi, které jsou konstrukčně kvalitní ať už ve smyslu rámu a základní konstrukce, tak ve smyslu použitého motoru. Míra reklamací na ně je naprosto minimální a když už nějaký problém vznikne, servis od společnosti, která je v ČR zastřešuje, je velmi dobrý. Tzn. proto bych vybíral z nabídky této značky.

inSPORTline Mystral
autor: DLUSKI Tomáš • datum: 28.09.2016
Dobrý den mám nabídku na koupi běžeckého pásu inSPORTline Mystral vážím 109 a měřím 175 bude vhodný děkuji za odpověď

Dobrý den. My jsme prodej této značky ukončili s ohledem na dlouhodobě ne-nízký počet reklamací. Osobně bych při výběru běhacího pásu pro sebe tuto značku nezvolil.

Sheen
autor: Denis • datum: 26.09.2016
Dobry den mam bezecky pas sheen. Ked dam vacsiu rychlost same sa to vypne a na dysleji mi ukaze E2 a prestane ist. Co moze byt chyba?.

Dobrý den, z názvu usuzuji, že se jedná o inSPORTline, doporučuji tedy oslovit jejich servisní oddělení, budou určitě vědět lépe.

Běžecký trenažér Kettler Tempest 200
autor: Martin • datum: 31.08.2016
Dobrý den.Prosím o radu.Lze rozebrat pro účely změny místa v domě tento běž.trenažér? Jedná se nám o snížení hmotnosti s ohledem na manipulaci v úzkém prostoru kde není možné aby pomohlo více rukou? Děkuji a zdravím

Dobrý den, z běhacího pásu Kettler Tempest 200 by měl jít odmontovat hlavní panel s computerem, madla na ruce a stojky na kterých je připevněn hlavní panel a madla na ruce.

Vykon
autor: Emilie • datum: 11.08.2016
Dobrý den. ráda bych se zeptala zda je možné zvyšit výkon., přetaktovat motor a zvyšit výkon u tohoto typu běhacího pásu.BH FITNESS F2W DUAL děkuji

Dobrý den, na Vaši otázku bohužel neznám odpověď. Stroje této značky ani nevedeme, doporučuji směřovat dotaz na výrobce.

Běžecký pás HOUSEFIT
autor: Milan • datum: 18.07.2016
Dobrý den. Vybíráme náš první běž. pás a se nám zamlouvají pásy Housefit hlavně tím, že i u levných typů nabízí regulaci sklonu desky motorem. Vybíráme levný pás v ceně okolo 15 000 a víme, že kvalitní pásy začínají s vyšší cenovkou, ale přesto bych rád věděl, zda pásy Housefit jsou alespoň trochu kvalitní, zda je můžete v téhle cenové relaci doporučit nebo navrhnete něco jiného. Koukali jsme i po pásech Insportline, ale na fórech jsem četl na jejich výrobky docela dost negativních názorů, týkajících se hlavně kvality zpracování ( vrzání , občasné bouchání a jiné různé pazvuky). Za odpověď děkujeme

Dobrý den, podle reakcí zákazníků pásy Housefit v cenové kategorii pod 20 tis. jsou tiché a dobře odpružené, doporučil bych model Housefit Spiro 30, ten má už velmi širokou běžeckou plochu 48 cm, která je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru, pás má také silný motor, takže může být v provozu i několik hodin denně. Ohledně značky InSportLine, tu jsme vyřadili z našeho sortimentu a to právě s ohledem na nedobré reference zákazníků.

Závada
autor: jan • datum: 08.07.2016
Dobrý večer. Jedná se o motorové běhátko Landfit, číslo modelu G-FIT-T1000.

Dobrý den, pokud používáte běhací pás Landfit již delší dobu, je možné, že je nekonečný pás (běhoun) natažený a pomocí seřizovacích šroubů již nejde napnout. Pravděpodobně bude třeba zakoupit nový nekonečný pás (běhoun). Náhradní díly bohužel nevedeme. Zkuste kontaktovat prodejce nebo výrobce těchto běhacích pásů.

Závada
autor: Jan • datum: 05.07.2016
Dobrý den. Potřeboval bych poradit s běžeckým pásen. Při dnešním běhání mi pás přestal sloužit. Všechno běží normálně, ale pás stojí. Pokud z něho sestoupím, normálně funguje. Nastoupím a nejede. Doufal jsem, že by se mohlo jednat o prokluzování pásu. Pokoušel jsem se seřídit pás pomocí seřizovacích šroubů, ale bez úspěchu. Mohl byste mi poradit, o jakou závadu by se mohlo jednat? Děkuju a přeju krásný den.

Dobrý den, prosím o jaký typ pásu (název, značka) se jedná?

Motorovy bezecky pas
autor: Jarmila • datum: 21.06.2016
Dobry den.chcem poradit ohladom motoroveho bezeckeho pasu.chcela by som si zakupit na domace cvicenie ale bojim sa ze spalim vela elektrickej energie.preto sa chcem opytat ci by ste mi mohli poradit taky s nizsou elektrickou spotrebou a cenovo vyhodnejsi.vopred vam dakujem.

Dobrý den, všechny pásy mají odběr elektřiny tak minimální, že s jejich provozem nebudete mít žádné zvláštní výdaje. Displej a ovládací elektronika mají spotřebu symbolickou, samotný motor pak nepřevyšuje průměrný domácí spotřebič (což s ohledem na délku jeho použití - maximálně několik hodin denně, dělá zanedbatelnou spotřebu).

Kupa bezeckeho pasu
autor: Janka • datum: 20.06.2016
Dobry den, Behavam vonku, Chcela by som si kupit bez. Pas. Na kazdodenne behanie. 1. Mal by byt skladny aj mnou zlozitelny, idealne nie hlucny a Myslim ze Robim velke kroky (ale mam 158/49). 2. Chcem sa zlepsit, teraz po nie pravidelnom behani za 1 hodku zabehnem CCA 14 km ale nepretrhnem sa ;) ocakavam ze na pase by som nebezala mozno tak dlho ale rychlejsie. 3. Cena by nemusela byt vysoka;) idealne prosim viac alternativ s ich vyhodami. Na pase son bezala Len par krat pred par rokmi v posilke. Dakujem. Janka

Dobrý den, Vašim potřebám by mohla vyhovovat kolekce běhacích pásů Housefit Spiro, konkrétně modely 30, 40 a 50, které se liší výkonem motoru, rozměrem běhací plochy, maximální rychlostí a počtem programů. Čím vyšší model, tím lepší technické parametry. Dále mohu nabídnout Kettler Sprinter 3 a 5 nebo Tunturi Go Run 10, který má záruku na motor 10 let.

zničená pojistka
autor: Marie SLámová • datum: 18.06.2016
Vážení pánové, mám běhací pás Master F 10, rozlomila se u něho pojistka, kterou jsem si připínala na tričko po dobu chodu pásu, bez této pojistky se pás vůbec nerozběhne. Kdo tyto pojistky montuje k pásu? Děkuji za odpověď. Přeji pěkný den, Slámová

Dobrý den, tento pás nemáme v nabídce. Ohledně bezpečnostní pojistky, doporučuji kontaktovat jeho výrobce nebo prodejce.

Výroba Běžeckého Pásu
autor: Verule • datum: 29.05.2016
Dobrý den, většinou pásy přijdou draze a tak ho plánujeme s přítelem vyrobit. Jsme šikulky a zvládnem vše. Ale máte nějaké rady pro nás?

Dobrý den, nejsme výrobci pásů, ale prodejci těchto fitness zařízení. Tudíž rady pro Vás skutečně nemáme, snad by poradili v poradně pro kutily :)

rada
autor: helena hlinkova • datum: 23.05.2016
dobry den...mam beziaci pas mastrer F45 dnes sa mi asi pokazil..t.j..vsetko funguje iba podlaha sa neda zdvihnut...to znamena ze slaim sklon na 20%a pride asi len na 4%a ostane stat...naspet ide....a le na 20%stupanie nie...akujem za odpoved

Dobrý den, tento pás nemáme a neměli jsme v nabídce, doporučuji zkontaktovat jeho výrobce či prodejce.

silikonovy olej pre motorovy bezecky pas
autor: Monika • datum: 09.05.2016
Dobry den, chcela by som Vas poziadat o zaslanie presnej web stranky kde bude konkretny silikonovy olej na mazanie bezeckeho pasu s elektromotorom, typ pasu je spokey-arizona. Vsade uvadzaju len silikonovy olej ale u Vas je uvedeny Repsol silikonovy olej no ja ho nemozem najst-s nadstavcom ani bez. Dakujem

Dobrý den, v naší nabídce máme pouze toto mazivo na pásy. Návod na mazání najdete zde. Pás Spokey Arizona nemáme a neměli jsme v nabídce.

Hubnutí se spalovačem
autor: David • datum: 03.05.2016
Dobrý den. Jsem kuřák, alkohol jednou za měsíc, teď jsem řidič dodávky ale každé ráno když jsem v práci nakládám ručně 300-400 ks 3kg pytlů ledu a přes den je postupně vykládám po určených místech. Rád se přejídám i když ani nějak hlad nemám stejně si něco vezmu. Koupil jsem si spalovač tuku-thermogenic fair power poté i Maxx gain 15 + tribulus maxx 1000 ale nevím v mém případě kdy a jak dávkovat aby to bylo co nejúčinější. Začínám s ježděním na kole a chci zhubnout protože vážím 118 kg a měřím 187 cm, je mi 20 let. Jak mám postupovat s těmito přípravky pro nejlepší efekt? Děkuji

Dobrý den, pokud se nebudete stravovat rozumně, suplementy můžete hodit do kontejneru. Základem úspěšné redukce tuku je rozumná strava, dostatek kvalitní regenerace a v rámci možností co nejméně stresu.

Spalovač davkujte před zátěži. U vás klidně před nakládáním ledu. Tribulus ráno a večer po 2 cps.

Bezecky pas
autor: Jarmila • datum: 23.04.2016
Dobry den mam zakupeny bezecky pas bezmotorovy na zotrvacnik olpran 8552 tm.chcem sa opytat ci sa da nanom behat aj bez drzania a ci sa da namazat aj ked je bezmotorovy

Dobrý den, běžecké pásy Olpran nemáme v naší nabídce. Doporučuji obrátit se na výrobce nebo prodejce. Na běhacím pásu Olpran by se mělo dát běhat i bez držení. Každý běhací pás je potřeba mazat (vhodným silikonovým olejem) mezi nášlapnou deskou a nekonečným pásem, aby nedocházelo k velkému tření, zvýšení teploty nášlapné desky a nekonečného pásu, které by mohlo vést k poškození.

Kluzna deska pro bezici pas
autor: Martin • datum: 02.04.2016
Dobry den mohu se zeptat jaky se používá za material na kluzne desce. Mam stroj sportsmaster T40 a nemůžu ji sehnat tak premyslim ze bych si ji nechal vyrobit ale nevim jaky material zvolit. Skrz tření. Diky za radu

Dobrý den, přesné složení materiálu na kluzné desce bohužel neznám. Možná by Vám dokázali poradit servisní technici firmy Domafit na jejich stránkách.

běžecká pás
autor: Marie • datum: 24.03.2016
Dobrý den, prosím můžete mi poradit zda je nějaký rozdíl mezi běžeckým pásem s magnetem a motorem??Který je výhodnější pro domácí použití. moc děkuji

Dobrý den, magnetický (bezmotorový) běhací pás funguje na mechanickém principu. Běhací pás uvedete do pohybu vlastní silou. Manuálně můžete nastavit více úrovní zátěže, sklon a brzdíte magnetickou brzdou. Díky magnetickému brzdnému systému mají velmi tichý chod. Motorové běhací pásy jsou poháněné elektromotorem, který zaručuje pohodlný, efektivní trénink s možností přesné regulace rychlosti a sklonu běžecké plochy. Vynikají přesnou a plynulou regulací výkonu a rychlosti, ovládanou elektronicky. Osobně doporučuji na běhání motorový běhací pás.

master f25
autor: jaroslav • datum: 02.03.2016
chcel som sa opytat ako namastit master f25 mam olej len neviem ako na to dakujem

Dobrý den, návod na údržbu běhacích pásů naleznete zde.

Náhradní díly
autor: Lenka • datum: 29.02.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde se dají sehnat náhradní díly na běžecké pásy, nemůžu sehnat bezpečnostní klíč na insportline jocker. Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučuji se obrátit na výrobce daného stroje, jeho servisní středisko.

Hubnutí
autor: Beáta • datum: 21.02.2016
Dobrý den, chtěla bych si co nejdříve koupit běžecký pás (na chůzi a běh), aby se dal měnit i sklon (nevím, jestli to jde automaticky u všech pásů) a aby byl skladný a tichý (máme malý byt. Doporučil byste mi nějaký konkrétní do 20 tisíc? A také mě zajímá, co je na tom pravdy, že mi mohou až příliš zesílit lýtka. Mám štíhlá lýtka a nerada bych, aby nabraly na objemu. Souvisí to nějak se sklonem pásu (když je pás lehce zvednutý, neměla by to být pro nohy taková námaha)? Jde mi opravdu jen o zhubnutí pár kil, svaly nabírat nechci. Díky

Dobrý den, vhodný výběr běhacího pásu záleží na Vaší výšce a váze. Do 20.000 mám mohu doporučit běhací pás Housefit Tempo 30, Kettler Sprinter 3 nebo 5. Při běhání Vám mohou trochu zesílit lýtka. Na rozdíl od tvrdého posilovacího tréninku, který svaly zkracuje, Vám běh pomůže vytvarovat dlouhé a štíhlé svaly. V nárůstu svalů Vám zabrání a ke spalování tuků pomůže redukčně upravený jídelníček. Při hodně zvednutém pásu je simulován běh do kopce a lýtka zabírají více.

sklon bežeckého pásu
autor: Monika • datum: 14.02.2016
Dobrý deň, pri elektronicky nastaviteľnom sklone bežiaceho pásu sa tento sklon nastavý pre daný cvičebný program na začiatku a ostáva nemenný po celý čas trvania zvoleného programu, alebo dochádza k zmene sklonu aj počas cvičenia jedného zvoleného programu?Uvažujem o ķúpe a neviem sa rozhodnúť medzi mechanicky a elektonicky nastaviteľným sklonom.Ďakujem za odpoveď

Dobrý den, pokud zvolíte program Manual, můžete elektronicky měnit sklon a rychlost pásu kdykoli během cvičení. Většina běhacích pásů má od výrobce přednastavené programy řízené stoupání, rychlostí a pulsem. U přednastavených programů od výrobce dochází ke změně sklonu a rychlosti za určitou časovou jednotku ve Vámi vybraném programu, ale můžete také elektronicky měnit sklon a rychlost kdykoli během cvičení. Doporučuji běhací pás s elektronicky nastavitelným sklonem.

hluk
autor: Hana • datum: 03.02.2016
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli se dá nějak utlumit dunění z běžeckého pásu? Koupila jsem si master F-15. Moc děkuji.

Dobrý den, částečně se dá dunění běžeckého pásu utlumit vhodnou podložkou pod běhací pás, např. Kettler 220 x 110 cm.

mazáni bezeckeho pásu
autor: Pavel • datum: 01.02.2016
dobry den, chtel bych se zeptat jak správne mazat bezecky pás. koupil jsem si silikonovy olej 20 ml, nicméne se s nim nedostanu az do prostred pásu. musí se nejaka soucást stroje odmontovat? dekuji za radu jak správne technicky promazat.

Dobrý den, návod na údržbu pásů najdete zde. U silikonového oleje by měla být plastová hadička (cca 20 cm dlouhá), se kterou pohodlně namažete i střed běžeckého pásu. Pokud máte silikonový olej bez trubičky, aplikujte olej dle návodu. Mezi běžící (nekonečný) pás a pod ní se nacházející nášlapnou desku naneste krátkými střiky silikonový přípravek. Pokud nepůjde běžící (nekonečný) pás nadzvednout prsty, můžete použít opatrně např. šroubovák a nekonečný pás jím nadzvednout pro aplikaci silikonového oleje. Z obou stran, po délce pásu, naneste tento olej na třech až čtyřech místech. Přitom je třeba dbát na to, aby byla celá plocha běžícího pásu zespodu namazána. Doporučuji olej rozetřít rukou a poté nechat stroj běžet na prázdno asi 5 minut na stupeň rychlosti 3-4, aby se olej rovnoměrně rozetřel. Žádnou součástku stroje nemusíte demontovat.

Běžecký pás
autor: Iva • datum: 27.01.2016
Dobrý den,chtěla bych poradit pokud možno mezi 3mi mnou vybranými běžeckými pasy😊spíš rychla chůze.Klarfit Pacemaker X20,Acra 05-GB4600 a Diadora EDGE2.0. ps-vím ze neodpovídají vašim preferencim

Dobrý den, Vámi zmíněné stroje nemáme v nabídce, tudíž s nimi nemáme zkušenosti, doporučuji obrátit se na jejich prodejce.

jaký vybrat pás
autor: Bohunka • datum: 27.01.2016
Dobrý den, z nabídky běhacích pásů se mi nejvíc líbil Esprit CT50 a Housefit Tempo 20, který je lepší? Ptám se i z důvodu, že u obou je garantován servis od výrobce...Děkuji

Dobrý den, oba zmíněné pásy mají podobné technické parametry. Lepší volbou bude běhací pás Housefit Tempo 20, který má silnější motor a o trochu větší běžeckou plochu než Esprit CT50.

Který?
autor: Verča • datum: 24.01.2016
Dobrý den, poprosila bych vás o radu. Pátrala jsem po recenzích a rozhodla jsem se pro 4 typy pásu na doma a nevím pro který se rozhodnout-chci několikrát týdně rychle chodit a občas si jen tak zaběhat.Vybrala jsem tyto:inSPORTline Cirrus, inSPORTline Zondi nebo Master F-10, Mater F-12. Moc děkuji za radu.

Dobrý den, ani jeden z uvedených běhacích pásů nemáme v naší nabídce, ale podle technických parametrů, které uvádí výrobce, bude pravděpodobně nejlepší variantou běhací pás Master F-12. Tento pás má největší běžeckou plochu a nejsilnější motor. Z naší nabídky Vám mohu doporučit běhací pás Esprit ST 70 nebo Housefit Tempo 30.

Jaky vybrat bez.pas
autor: Eva • datum: 22.01.2016
Dobry den, chci si koupit bezecky pas, ale chci jej jenom na chozeni, muzete mi, prosim, poradit nejakou sikovnou, ale lacinou variantu? Jsem drobne postavy 158/50. Dekuji za Vasi laskavou odpoved.

Dobrý den, z naší nabídky Vám mohu nabídnout běžecký pás Esprit CT 50 či ST 70 a dále Housefit Tempo 20 a 30.

bezecky pas.
autor: marie • datum: 19.01.2016
Dobry den. Je mi 51 let a mam 105 kg. Jaky by jste mi doporucil bezecky pas s odpruzenim do 20000 kc.divala jsem se na acra gb 5000 nebo na jkexer focus 860. Nebo nejaky jiny? Dekuji za radu. Nashledanou

Dobrý den, já bych Vám Vámi zmíněné stroje nedoporučil, ono obecně v té cenové hladině najít dobrý pás je velmi komplikované (až spíše nemožné, bez ohledu na reklamu nebo popisky výrobců). Doporučil bych i s ohledem na Vaši váhu Tunturi Go Run 15, i když si uvědomuji, že je mimo Vámi uvedené cenové rozpětí. Na druhou stranu investice do pásu není investice na rok, ale na mnohem delší dobu, kde se právě benefity tohoto pásu podtržené zárukou na motor na 10 let výrazně vyplatí.

chůze na běžeckém páse
autor: Iveta Blaschkeová • datum: 18.01.2016
Dobrý den, chci se zeptat. Přítel si koupil běžecký pás Master F 35. Používá ho pravidelně na běhání. Já bych ho chtěla používat taky, jen s tím rozdílem, že ho chci používat jen při chůzi. Měla jsem před pár lety mozkovou mrtvičku a moje stabilita je v háji. Chůze mi na něm jde, ale nevím co na něm můžu dělat. Potřebuju je zpevnit svaly, cvičit nemůžu běhat už vůbec. Potřebuju poradit, moc by mi to pomohlo. Zkoušela jsem chůzi do kopce 6 km/h. Jde mi to. MOc děkuji

Dobrý den, pokud si nejste jista stabilitou, doporučuji na pásu pouze chůzi. Můžete střídat chůzi po rovině a do kopce. Zároveň zvyšovat a snižovat rychlost (podle toho, co zvládnete vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu) za určitý čas, který můžete postupně navyšovat. Nikam nespěchejte. Přeji hodně úspěchů.

Pás pro začátečníky
autor: Kateřina J. • datum: 17.01.2016
Dobrý den, poradíte prosím pás pro začátečníky. jde nám zejména o kondiční běh a spalování tuků, jsme spíš vyšší postavy já 182, manžel 190, manžel s váhou osciluje, zatím nejvíc vážil cca 127kg, já cca do 90kg. Cena cca kolem 30tisíc plus mínus...bydlíme v činžáku, takže spíš něco odpruženého... Poradíte?

Dobrý den, vzhledem k Vaší výšce a váze doporučuji běhací pás s větší běžeckou plochou (cca 140 x 40 cm) a silnější motorem. Vhodný běhací pás pro Vás by mohl být Tunturi Go Run 20, 30 a dále Tunturi Pure Run 1.1.

běžící pás vs.eliptický trenažer
autor: Lucie • datum: 13.01.2016
Dobrý den,mám zájem o koupi běžícího pasu do bytu.Dozvěděla jsem se,že to dělá“rámus“,sousedi by z toho nebyli nadšení,ale přesto si věřím,že nějaké řešení je,kterou by jste mě doporučovali?A nebo mám radši zvolit“orbitek“?Jen proto,že je tichý nikoho neobtěžuje...děkuji...

Dobrý den, běhací pásy nad 20.000,- mají kvalitní odpružení, ale může se stát, že i když vyberete drahý stroj, tak sousedé nebudou rádi, neboť došlap na desku nebude úplně tichý.

Došlapy na desku se dají částečně eliminovat vhodnou obuví a gumovou podložkou pod běhací pás (případně lze podložky navrstvit). Pokud máte problematické sousedy, dal bych raději přednost crossovému trenažéru (orbitreku).

Výběr vhodného běhacího pásu i crossového trenažéru se řídí dle váhy a výšky cvičence, který je bude využívat, a hlavně na četnosti a stylu tréninku.

mazání
autor: Lada • datum: 11.01.2016
Dobrý den, při postupu mazání píšete, že se má mazadlo aplikovat mezi běhoun a běžeckou desku.. Zde se ale nic nenechází. Mezi běhounem a deskou nic není. Co mám tedy mazat? Desku nebo pás? Děkuji

Dobrý den, mazadlo se aplikuje na desku.

Běhoun
autor: Karel • datum: 08.01.2016
Dobrý den.Objednal jsem si u Fitness Store Praha běhoun na běhátko HouseFit HT-9085E(Sirius).Poslali mi místo šíře 44cm jenom 40cm.Délku jsem neměřil. Domnívám se, že k objednání stačí uvést typ Běhátka. Po reklamaci mi odpověděli, že jiný nemají.Prosím o radu,kde si můžu tento objednat.Děkuji. Karel

Dobrý den, rozdíl šíře pásu o 4 cm menší tolik nevadí, důležitá je hlavně délka pásu, aby se dal dobře napnout. Fitness Store se specializuje na běhátka Housefit, pokud nemají vhodný běhoun, můžete zkusit servisní středisko firmy Domafit.

Běhací pás
autor: Pavla • datum: 05.01.2016
Dobrý den, prosím o radu, jaký pás si koupit pro sebe, 165/65,budu ho používat sama.Nechci šetřit za každou cenu,ale taky ne platit něco, co nevyužiju.Děkuji

Dobrý den, záleží, jakou maximální částku chcete do pásu investovat. Mohu Vám nabídnout běhací pás Tunturi Go Run 10 či 15, Kettler Sprinter 5.

Pás
autor: Len • datum: 03.01.2016
Dobrý den, chtěla bych si koupit běžecký pás, tak do 12000,-, můžete mi prosím nějaký doporučit? Děkuji

Dobrý den, ideální bude pro Vás buď pás Housefit Tempo 20, nebo Tempo 30, rozdíl je v nastavení sklonu desky buď manuálně, nebo elektronicky.

Nosnost-cena
autor: Gabriela • datum: 29.12.2015
Dobrý den, mám věk 45 let a přes 160kg. Chci si koupit běhací pás a potřebuji poradit, který vybrat. Mohu investovat do 30 000Kč. Budu začínat chůzí. Děkuji za radu.

Dobrý den, vzhledem k Vaší váze 160 kg a cenové relaci do 30.000 Kč Vám bohužel nemohu z naší nabídky doporučit žádný běhací pás. Vhodné běhací pásy pro Vás začínají kolem částky 70.000 Kč, např. Kettler Track 9.

Poptávka
autor: Anna • datum: 27.12.2015
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, který pás je vhodný na běhání jestli magnetický nebo motorový? Děkuji za odpověď :)

Dobrý den, magnetický (bezmotorový) běhací pás funguje na mechanickém principu. Běhací pás uvedete do pohybu vlastní silou. Manuálně můžete nastavit více úrovní zátěže, sklon a brzdíte magnetickou brzdou. Motorový běhací pás je poháněn elektromotorem, který zaručuje pohodlný, efektivní trénink s možností přesné regulace rychlosti a sklonu běžecké plochy. Na běhání je vhodnější motorový běhací pás.

beziaci pas
autor: Andrej • datum: 22.12.2015
dobry den..mam beziaci pas insportline maderos a pri vacsej rychlosti sa mi vypina..vzdy musim potom na nom zatlacit tu poistku a za chvilu ide..ale predtym mi to nerobil..neviete mi s tym poradit prosim vas? mam 185cm a 95kg

Dobrý den, pravděpodobně bude vadný bezpečnostní klíč (pojistka). Doporučuji obrátit se přímo na servisní středisko inSPORTline.

reebok zr8
autor: Karolina • datum: 11.12.2015
Dobry den, jak spravne namazat novy pas reebok zr8. Dekuji, Karolina.2

Dobrý den, návod na údržbu běhacích pásů najdete v kategorii „běhací pásy. Odkaz zde.

běhací pás
autor: Jiří • datum: 11.12.2015
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat.Chtěl bych si koupit běhací pás do 50 000kč.Mohl by jste mi poradit nějakou kvalitní značku? Třeba i značky které neprodáváte např.Nordic Track. Chtěl bych názor z vlastní zkušenosti. Děkuji

Dobrý den, běhací pásy Nordic Track nemáme v nabídce, ale mohu Vám doporučit běhací pásy Tunturi, které jsou kvalitní a mají prodlouženou záruku na motor.

Vhodný výběr pásu záleží na Vaší výšce, váze a četnosti používání. Z naší nabídky Vám mohu nabídnout běhací pás Tunturi Pure Run 2.1 a 3.1, dále Tunturi Go Run 50 a 70.

Poradíte
autor: Olda • datum: 10.12.2015
Dobrý den, mám doma běhací pás pro-form 360P a při promazávání přestal fungovat zdvih. Dá se nějak restartovat ( kalibrovat). Ještě nám pás při běhu zastavuje. Dokážete poradit? Děkuji za odpověď

Dobrý den, v tomto případě doporučuji se obrátit na servisní středisko výrobce. Tyto stroje nemáme ani v nabídce, bohužel nejsem schopen poradit.

tanturi
autor: Táňa • datum: 27.11.2015
Dobrý den, záruka na motor je jen u Tanturi? Chceme koupit pás do rodiny, největší váha 80, největší výška 183, 3 dospívající děti. Neumíme si vybrat, např. Freewil, Esprit taky, nebo Cirrus, tam sou lepší ceny, ale chtěla bych něco co vydrží, nebo jít rovnou do Tanturi, našla sem i Spokey Arizona, že má silný motor a teď dobrou cenu/20 tis/. Děkuji za odpověď

Dobrý den, prodloužená záruka na motor je pouze u značky Tunturi. Běhací pásy Frewil, Esprit, Cirrus mají slabší motory, malé běžecké plochy a záruku pouze 2 roky. S běhacím pásem Spokey Arizona nemám bohužel zkušenost. Pokud bude běhací pás využívat více osob, doporučil bych běhací pásy Tunturi, které mají silnější motory, větší běžeckou a prodlouženou záruku na motor. Např. model Tunturi Go Run 20 a Pure Run 1.1. V nižší cenové hladině mohu nabídnout běhací pásy Esprit CT 100 nebo Spirit XT 185.

Běžecký pás Master F-04
autor: Michaela • datum: 23.11.2015
Dobrý den, chci si zakoupit běžecký pás Master F-04. Je v levné cenové relaci. Chtěla bych ho na běhání a občas na rychlou chůzi. Někde jsem se dočetla že není vhodný na běh. Ještě bych se ráda zeptala jak magnetický běžecký stroj funguje jde ztěžka rozběhat? A je nějak moc hlučný? Děkuji za odpověď.

Dobrý den. My ten pás v nabídce nemáme (a určitě mít ani nebudeme), nicméně když na něj dívám na internetu, připomínám mi pás, se kterým jsem osobní zkušenost (před dobrými 15 lety) měl a upřímně pochybuji, že na takovém pásu může člověk vydržet dlouhodobě pravidelně trénovat. Samozřejmě v popisku u toho stroje v jiných obchodech vidím tvrzení opačná - ale sám bych ho tedy určitě nedoporučil. V této cenové hladině se dá stěží koupit rozumný rotoped, použitelný běhací pás (bez ohledu na to, že bezmotorový) je dle mého holé sci-fi.

Běžecký pás Reebok ZR8
autor: Renata • datum: 23.11.2015
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co říkáte na běžecký pás Reebok ZR8. Chtěla bych víc chodit než běhat.Chodila jsem na H.E.A.T., ale je moc drahý.Můžete mi poradit zda běžecký pás Reebok ZR8 je podobný Maxerrunner? Nevím zda není moc hlučný a zda se hodí do bytu. Děkuji. Renata

Dobrý den, běžecký pás Reebok ZR8 nemáme v naší nabídce. Podle technických parametrů, které uvádí výrobce se jedná o motorový běhací pás s náklonem 12 stupňů. Maxerrunner je bezmotorový pás s náklonem 40 stupňů. Jedná se tedy o rozlišné stroje. Běžecký pás Reebok ZR8 můžete použít, ale efekt při cvičení nebude stejný jako na pásu Maxerrunner.

Tunturi
autor: Jana • datum: 21.11.2015
Dobrý den, chtěla bych si běžecký pás zn. Tunturi (jakýkoli model kolem 30.000,- Kč) před koupí vyzkoušet. Kde tak mohu učinit? Děkuji. Jana

Dobrý den, zašlete mi prosím Váš kontakt na e-mail standa@dafit.cz a následně se domluvíme, kde si můžete běžecký pás Tunturi vyzkoušet.

H.e.a.t.
autor: david • datum: 20.11.2015
Dobrý den, mám zájem o koupi nějakého pásu na chození..na aktivitu Heat jaký pás bych měla preferovat. předem děkuji

Dobrý den, na aktivitu Heat je nejvhodnější speciální bezmotorový pás Maxerrunner, ne kterém lze plynule měnit sklon až do 40 stupňů. Lze použít jakýkoliv bezmotorový pás, který poháníte vlastní silou nebo i motorový pás. Bohužel bezmotorové i motorové pásy mají sklon maximálně 20 stupňů. Tudíž efekt při cvičení nebude totožný jako na pásu Maxerrunner.

Běhací pás
autor: Drsňák • datum: 14.11.2015
Zdravím, už delší dobu běhám ale jak jistě chápete aktuálně mě celkem omezuje počasí , proto přemýšlím nad koupí běhacího pásu...ale nechci do toho moc investovat když vím že ho budu používat minimálně , za předpokladu že bude jen trochu hezky půjdu běhat ven..potřebuju proto co nejlevnější pás,bude mi stačit bezmotorový ? (vím že to moc nejde dokupy s tou nízkou cenou) ale aby taky něco vydržel kdybych byl kvůli počasí nucen běhat třeba i 4- 5 x týdně ? Děkuji mnohokrát..:)

Dobrý den, dal bych určitě přednost motorovému běhacímu pásu. Výběr běhacího pásu záleží na Vaší výšce, váze a četnosti cvičení. Pokud je Vaše výška do 185 cm, postačil by Vám pás s běžeckou plochou do 140 x 40 cm. Např. FitLogic Freewill D225, Esprit CT 80 nebo inSPORTline Cirrus.

Rada
autor: Petra • datum: 10.11.2015
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda doporučujete spíše motorové nebo magnetické pásy?? Pokud motorové, jaký min. výkon by měl mít? Má představa je kolem 10tis. Děkuji

Dobrý den, rozhodně kupte pás motorový, v ceně kolem 10tis. by to mohl být od značky Sportop - Běžecký pás Esprit CT 50 - nebo novinka od značky Housefit pás TEMPO 10, ten budeme zařazovat do prodeje do konce měsíce. Cena bude 10990 Kč. Minimální výkon motoru pásů by měl být 1,2 HP (mluvím o výkonu trvalém, ono někteří výrobci trochu klamou zákazníky, že uvádějí výkon špičkový, což je rozdílný údaj).

Běžecký pás
autor: Kateřina • datum: 05.11.2015
Dobrý den, prosím o radu jaký pás vybrat. Budeme ho používat doma čtyři dospělé osoby. Největší a nejtěžší je tatínek - 196/127kg. :) Upřednostňujeme výkon a masivnost stroje, nikoliv počet programů atd. Velmi děkuji za odpověď. Hezký den. Kateřina

Dobrý den, doporučil bych některý z pásů značky Tunturi PURE - modely 1.1, 2.1, 3.1 Jsou velmi masivní konstrukčně a mají širokou běžeckou plochu, a čím dražší pás tím silnější motor, který je pro používání, které plánujete, důležitý. Co je výhodou u této značky je záruka právě na motor na 10 let, kterou zákazníci velmi oceňují. V ceně je doprava a montáž k zákazníkovi a zaškolení pro používání pásu. Odkazy na stroje: Tunturi Pure Run 1.1, Tunturi Pure Run 2.1 a Tunturi Pure Run 3.1.

dotaz
autor: Filipka • datum: 26.10.2015
Dobrý den, mám dotaz ohledně běžeckého trenažeru Kettler Runnd 500. Po 26 - 30 min se sám zastaví a následně po 2-5 vteřinách opět rozjede, toto udělá tak 2x po 2-3 minutách a pak se zastaví uplně. Teď se tam objevila v lavém spodním rohu ikonka s manuál s ulazující rukou. nevíte někdo co by to mohlo být. Děkuji za radu

Dobrý den, ohledně této závady doporučuji kontaktovat servisní středisko firmy Kettler.

do paneláku
autor: Petra • datum: 25.10.2015
Dobrý den, prosím o radu bež. pásu , který lze zvažovat do paneláku, tak abych nerušila denně sousedy. Pro váhu 60 kg žena a 70 kg muž. Nejlépe s investicí 25 tis. Děkuji. S pozdravem, Petra

Dobrý den. Ono došlap na pás bude vždycky „ne-potichý“, tzn. tam toho moc k ovlivnění není a i při volbě nejlepšího stroje se může stát, že sousedé nebudou rádi. Co se ovlivnit dá je hlučnost motoru, která třeba u mnou často doporučovaných pásů Tunturi je (v porovnání s celou řadou jiných značek) velmi nízká. Zároveň můžete pod pás dát gumovou podložku (případně několik vrstev), což také částečně pomůže.

bezecky pas
autor: Vendula • datum: 22.10.2015
Dobry den,chteli by jsme s pritelem si koupit bezecky pas,ale nevime jaky..ja mam 168/65 a on 185/125..tak bych vas chtela poprosit o radu..dekuji ;-)

Dobrý den, vzhledem k výšce a váze Vašeho přítele bych doporučil pás s výkonným motorem, větší běžeckou plochou a s vyšší maximální nosností. Mohu doporučit běhací pásy Tunturi, které mají záruku na motor 10 let. Tunturi Pure Run 2.1 nebo 3.1 dále Tunturi Go Run 50 či 70. Další možností je běhací pás Kettler Track 5.

Běhací pás
autor: Zelená • datum: 19.10.2015
Zdravím. Můžete mi prosím (ne)doporučit běhací pás insportline inCondi T400i pro domácí užívání? Díky moc.

Dobrý den, tento běhací pás nemáme v naší nabídce, ale podle technických parametrů, které uvádí výrobce, by mohl být vhodný na domácí užívání. Ale raději bych Vám doporučil některý pás z naší nabídky například Tunturi Pure Run 1.1 či Pure Run 2.1. Běhací pásy značky Tunturi mají velmi silné motory, dostatečně dlouhou a širokou běžeckou plochu a nadstandardní záruku na motor.

Insportline???
autor: Petr • datum: 12.10.2015
Dobrý den, prosím o radu. Chci koupit běhací pás Insportline Mystral nyní ve slevě za 32700,-kč. Je to dobrá volba? Proč ne? Prosím o podobnou alternativu. Moc děkuji

Dobrý den, běžecký pás v této cenové hladině by byl pro Vás z mého pohledu výhodnější od značky Tunturi, například model Tunturi Pure Run 1.1. Spolehlivost je tam dle mého neporovnatelná. Na všechny pásy od značky Tunturi máte prodlouženou záruku na motor a servis zajištěn u zákazníka doma, v ceně je také zahrnuta doprava a montáž.

Behaci pas
autor: Zuzana • datum: 10.09.2015
Dobry den, chci se zptat na pas Insportlina Flas, zda je kvalitni na behani a chuzi do kopce pro zenu 55kg, děkuji.

Dobrý den. Z našeho sortimentu tuto značku rušíme, tzn. i z toho částečně plyne můj názor. Spíše bych Vám doporučil investici do některého ze strojů značky Tunturi, za jejichž kvalitu dám ruku do ohně.

Dobrý den
autor: Zdeněk • datum: 09.09.2015
Měrim 190 cm váha 80 kg ,prosím o radu jaký pořídit běhací pás. Na kterém budou trénovat i synové 11 a 12 let . Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučil bych pro Vaši výšku (máte dlouhý krok) pás Tunturi Pure Run 1.1Tunturi Pure Run 2.1 nebo Tunturi Pure Run 3.1, protože mají dlohou a širokou běžeckou plochu, velmi silný motor a hlavně je na ně dávána výrobcem záruka 10 let na motor. Běžecký pás je investice na mnoho let, takže je dobré přemýšlet nad záručními podmínkami.

Prosba
autor: Antónia Podlahová • datum: 24.08.2015
Dobrý den, mám možnost koupit od sestřenice běžící pas zn.SOLOGIUM NEXIUM SR-5100e V.1. Chtěla bych od Vás radu jestli je to dobrý stroj, jestli si ho mám pro sebe koupit. Budu na něm cvičit pouze doma, je mi 51 let a cvičím jenom pro kondičku.Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Antónia Podlahová.

Dobrý den, bohužel já ten stroj ani značku neznám, tzn. nedokážu Vám poradit.

Dotaz
autor: Renata • datum: 19.08.2015
Dobrý den, chodila jsem na h.e.a.t. program a moc mi vyhovovalo to ,že jsem pás rozjížděla svou silou a v zátěži mne udržel a neujížděl./byl dostatečně dlouhý. Chtěla bych si domů pořídit tento chdící pás. Co mi poradíte je to dobrá volba, není moc hlučný? Jaký máte názor na tento stroj, dá se s nějakým jiným srovnat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Maxerrunner (H.E.A.T.) je mechanický pás, který díky své konstrukci nemá ve světě fitness konkurenta. Vyrábějí se i bezmotorové běhací pásy, které napodobují Maxerrunner, ale do jeho kvalit a technických parametrů mají hodně daleko. Většina bezmotorových pásů je hlučnější, ale je to spíš o pocitu každého cvičence. Maxerrunner je určitě dobrá volba. Mechanické běhací pásy ani Maxerrunner bohužel nemáme v naší nabídce.

HouseFit-Sirius
autor: Karel Červenka • datum: 17.08.2015
Dne 5.8.jsem dle Vašeho doporučení vyplnil servisní formulář ale nikdo se neozývá.Existuje ještě výrobce HouseFit na běžecké pásy.Je ta firma důvěryhodná ? Hledal jsem na internetu ale nic jsem nenašel.Běžecký pás je 5let starý, takže by měla existovat ještě pozáruční oprava. Jsem dosti naštván a nevím co mám dál dělat.Pás stál 20tis.a nechce se mi jen tak vyhazovat další peníze za nový.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, mluvila jsem nyní osobně s pánem ze servisu, kam jste odeslal formulář, pravděpodobně toho mají mnoho, takže se ještě ozvat osobně nestihli, potvrzení o přijetí žádosti prostřednictvím formuláře Vám mělo být zasláno po jeho vložení. Na Váš pás zakoupený u firmy v Mostě pozáruční servis samozřejmě existuje. Jsem s pánem domluvena, že se Vám nyní ozve, abyste měl jistotu, že je Váš požadavek v řešení.

Běžecké pásy
autor: Barbora • datum: 12.08.2015
zdravím :) Chci se zeptat, jaké rozdíly jsou u běžeckých pásů magnetických, mechanických, elektrických, motorových a bezmotorových? Jsem z toho jelen, jaký je nejlepší, když potřebuju aby pás jel sám a nemusela bych ho rozjíždět svou silou? Díky :)

Dobrý den, žádný rozdíl mezi magnetickým, mechanickým, elektrickým, motorovým a bezmotorovým běhacím pásem není. Je pouze rozdíl mezi motorovým a bezmotorovým běhacím pásem. Motorové běhací pásy jsou poháněné elektromotorem, který zaručuje pohodlný, efektivní trénink s možností přesné regulace rychlosti a sklonu běžecké plochy. Vynikají přesnou a plynulou regulací výkonu a rychlosti, ovládanou elektronicky. Bezmotorové běhací pásy fungují na mechanickém principu, běžecký pás uvedete do pohybu vlastní silou. Manuálně můžete nastavit více úrovní zátěže, sklon a brzdíte magnetickou brzdou. Díky magnetickému brzdnému systému mají velmi tichý chod. Pro Vás tedy bude lepší výběr motorového běhacího pásu.

HouseFit-Sirius
autor: Karel Červenka • datum: 05.08.2015
Přestal mi běžet elektromotor na běhátku vč. natrženého gumového pásu.Prosím o kontakt na náhradní díly, případně servis.Děkuji.

Dobrý den, servisní formulář najdete na těchto stránkách, prosíme o jeho vyplnění, technici se s Vámi spojí a dohodnete si opravu.

Dotaz
autor: Jitka • datum: 28.07.2015
Dobrý den, prosím Vás můžu se Vás ještě zeptat na,zda byste doporučil běžící pás Master? Pro ženu 172cm/66kg, muž 185cm/89kg. A když tak Master 25 nebo 35? Použití 4x týdně. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, běhací pásy Master nemáme v naší nabídce, ale na základě technických parametrů, které uvádí výrobce, bude lepší volbou běhací pás Master 35, neboť má silnější motor, větší běžeckou plochu, vyšší nosnost a pro Vaše potřeby bude vhodný.

Dotaz
autor: Jitka • datum: 27.07.2015
Dobrý den, chtěla bych si pořídit ele.běžící pás. Moje váha 66kg, výška 172cm, manžel 89kg, výška 185cm. Využítí 4x týdně. Poraďte prosím typ od Insportline. Cena cca 20 tis.

Dobrý den, pokud budou běhací pás používat 2 osoby s rozdílnou váhou, výškou a požadujete běhací pás od inSPORTlinu, mohu Vám doporučit běhací pás Aluvis, Gallop nebo Gilavar.

běžecký pás
autor: Luky • datum: 09.07.2015
Hezký den, mám parametry 193cm a 115kg, zároveň mám problém s plotýnkou, ale běh snáším, doporučili by jste nějaký vhodný běžecký pás, cena není na prvním místě. S pozdravem Luky.

Dobrý den, vzhledem k Vaším tělesným parametrům mohu doporučit běhací pás Tunturi Go Run 50 nebo 70, dále Tunturi Pure Run 2.1 nebo 3.1 a Kettler Track 5, Run 7 nebo Track 9.

odhlučnění
autor: Martin Kašpar • datum: 29.06.2015
Dobrý den, existuje na trhu nějaká profesionální podložka na odhlučnění běžeckého trenažéru? Podložka Kettler nefunguje ani s kombinací podložek pod fitness stroje SPOKEY Scrab 61. Děkuji za info. Hezký den.

Dobrý den, žádná profesionální podložka na odhlučnění běžeckého trenažéru bohužel neexistuje.

Dotaz
autor: Milena • datum: 29.05.2015
Dobrý den, mám 112kg a 49let, chtěla bych si koupit běžící pás a chtěla bych poradit jaký typ...ale ještě než ho koupím se chci zeptat, když mám problém s kolenem, tak jestli je tento stroj vůbec pro mne vhodný. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud máte problém s kolenem, doporučuji nejdřív navštívit lékaře a poradit se s ním o vhodném pohybu pro Vás. Možná pro Vás bude lepší volbou rotoped.

Výška řiditek
autor: Milena • datum: 25.05.2015
Dobry den.mam doma kvalitni behaci pas,na kterem kazdy den chodim.o prazdninach odjizdime na 2mesice na lod na more a potrebovala bych si s sebou poridit bezmotorovy behaci pas,cca do 6-7tisic kc...merim 185 cm a doma na pasu jsem zvykla se obcas pridrzovat rukama rukojeti...muj dotaz:poradte jaky bezmotorovy pas s vysokymi „řídítky“? Dekuji za odpoved

Dobrý den, z naší nabídky Vám mohu nabídnout bezmotorový běhací pás inSPORTline Jorney, Sprynkl, Excel Run nebo Bajamo.

Pas
autor: Dario • datum: 24.05.2015
Dobrý den, je mi 41. Mám 119 kg. Chtěl bych koupit pas na kterém mužu chodit - běhat asi ne. Zatím chodím s rychlosti 5-6 km / hod. Už několik měsíců každy den dělám 6 až 11 km. Vyzkousel jsem si několik pasu we fitness centrech nebo hotelových fitkach, ale jsou to proti zařízení, na které pochopitelně nemám. Co doporučujete do 30.000 Kč ?

Dobrý den, vzhledem k Vašim potřebám a tělesným proporcím mohu doporučit běhací pás inSPORTline Aluvis, Gallop, Tunturi Go Run 15, Go Run 20 a Pure Run 1.1.

Běhací pás
autor: Jana • datum: 20.05.2015
Dobrý den,ráda bych se synem /11 let / zakoupila starší běhací pás pro domácí užití.Mám 176 / 90 kg .Myslíte že by mohl být inSPORTline.? Díky moc za Váš čas a odpov. Jana

Dobrý den, pokud potřebujete starší běhací pás na domácí užití pro sebe a syna, plně Vám postačí běhací pás značky inSPORTline.

Dotaz
autor: Milan • datum: 20.05.2015
Dobrý den.Je dostačujácí běžecký pás Kettler sprinter 3 na denní užívání 30min.Vážím 80kg,výška 170cm.Děkuji.

Dobrý den, již Vám bylo zodpovězeno zde, kde jste položil tutéž otázku.

Dotaz
autor: Milan • datum: 06.05.2015
Dobrý den.Vážim 80kg,výška 170cm,jakou značku běžeckého pásu koupit na denní běhání 30minut.Cena do 20 tisíc. Děkuji.

Dobrý den, doporučil bych nějaký pás ze značky Tunturi, hlavně z důvodu prodloužené záruky na motor na 10 let. Je to velmi spolehlivá značka prodávající se po celém světě a u nás má velmi kvalitní servisní zázemí. Nejvíc prodejný za poslední 2 roky je model  Tunturi Go Run 20, Tunturi Go Run 30 a model z řady Tunturi Pure Run 3.1. Pokud byste chtěli dodržet Vaši podmínku kolem 20 tis. Kč, pak bych vybíral mezi  modely Tunturi Go Run 10 a Tunturi Go Run 15.

Mazání
autor: Mikulecký Jakub • datum: 29.04.2015
Dobrý den, Prosím o radu jakým způsobem promazat běžecký pás Master F-25. Výrobce radí „Roztáhněte olej na vnitřní plochu pásu a desky“ ale já se nemám jak k tomuto místu dostat. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, při používání běžeckého pásu dochází k vysychání prostoru mezi běžícím pásem a nášlapnou deskou. Vzniká zde vysoké tření těchto ploch, které je nutné eliminovat přiměřeným mazáním. K mazání se nejčastěji používají silikonové oleje ve spreji. Z naší nabídky Vám mohu doporučit Mazivo na běžecké pásy T-Lube. Mazání běžeckého pásu: Mezi běžící (nekonečný) pás a pod ní se nacházející nášlapnou desku naneste krátkými střiky silikonový přípravek. Pokud nepůjde běžící (nekonečný) pás nadzvednout prsty, můžete použít opatrně např. šroubovák a nekonečný pás jím nadzvednout pro aplikaci silikonového oleje. Z obou stran, po délce pásu, naneste tento olej na třech až čtyřech místech. Přitom je třeba dbát na to, aby byla celá plocha běžícího pásu zespodu namazána. Používejte pouze vhodný silikonový olej! V běžném domácím provozu (max. 60 minut denně) byste měli jednou za měsíc zkontrolovat mazání. Pás mažte pouze v případě nutnosti. Při náročnějším používání musí být mazání kontrolováno v kratších intervalech. Nejlépe před začátkem cvičení.

Stop magnet
autor: Jirka • datum: 19.04.2015
Dobrý den, ztratil jsem magnet s náramkem na ruku k zastavení běhacího pásu, chtěl bych se proto zeptat kde bych ho mohl sehnat, děkuji.

Dobrý den, zkuste zkontaktovat výrobce stroje.

běžecký pás
autor: Slávka • datum: 15.04.2015
Dobrý den, můžete mi, prosím, doporučit běžecký pás v ceně kolem 20-22 tisíc pro mne (55/153) a manžela (102/182) s tím, že na něm budeme spíš chodit než běhat, a to dohromady kolem 1-1,5 hodiny denně? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vzhledem k prodloužené záruce na hnací motor na 10 let i dobrým zkušenostem zákazníků bych Vám doporučil některý z pásů Tunturi - například Go Run 15 nebo Go Run 20.

Běhání
autor: Zdenda • datum: 14.04.2015
Dobrý den, začal jsem běhat 3x týdně 40min.( nejde mi o to zhubnout ale udělat si kondici) a chtěl bych se zeptat jestli se mi při běhání spaluje také svalová hmota? Podle mne 3x týdně 40 min. není moc tudíž by neměl být znát nějaký ůbytek na váze....Děkuji

Dobrý den, to, jestli spalujete svalovou hmotu, je především otázkou vašeho kalorického příjmu a také intenzity běhu. Pokud byste nepřijímal dostatek kvalitních živin a zejména bílkovin a trénink by byl vysoce intenzivní, pak nejspíš k určitým ztrátám svalové hmoty dojde. Při kondičnm běhání a kvalitní stravě se ale úbytku svalů obávat nemusíte.

Rada
autor: Lucie • datum: 11.04.2015
Dobrý den, chtěla bych poradit jestli mohu běhat na běhacím pásu pokud vážím 10kg nad limit nosnosti děkuji za odpověď.

Dobrý den, běhat na pásu můžete, ale obávám se, že stroj bude více namáhán a mohlo by dojít k poškození. Doporučuji raději vybrat běhací pás s vyšší maximální nosností.

Rada
autor: Hanka • datum: 10.04.2015
Dobry den, chci si zakoupit pro domaci cviceni bezecky pas na kterem budu behat denne jen ja 170cm 56kg. Rozhoduji se mezi Master F35 nebo insportline Gallop. Prosim muzete mi poradit v rozhodovani. Dekuji

Dobrý den, oba výše uvedené stroje mají podobné parametry. Osobně bych dal přednost běhacímu pásu Master F35, který má silnější motor než inSPORTline Gallop.

Jak?
autor: Pavla • datum: 17.03.2015
Dobrý den, je mi 40 let a mám 134kg. Jak dlouho a často a při jaké rychlosti bych měla běhací pás používat, když chci dát pryč tuk a získat zase kondici. Děkuji Pavla

Dobrý den, doporučil bych začít každodenní krátkou chůzí a postupně zvyšovat délku tréninku podle toho, jak se bude zlepšovat Vaše kondice. Zpočátku bude stačit i 20 - 30 minut denně v mírném tempu.

Dobrý den,
autor: Dana • datum: 16.03.2015
mám běžecký pás Sologium 633C a porouchal se mi, nevíte, kdo by se mi na něho podíval? Děkuji Dana

Dobrý den, bohužel nevím, tento produkt nemáme v nabídce, doporučuji se obrátit na jeho výrobce či prodejce.

promazávání pásu
autor: Gabriela Belková • datum: 11.03.2015
Prosím o radu, čím promazávat běžící pás? Děkuji za odpověď, Belková.

Dobrý den, například tímto mazivem - T-Lube.

Dotaz
autor: Pavla • datum: 05.03.2015
Dobrý den,co říkáte na tento běžecký pás BROTHER GB4000 pro domácí použití s každodením používáním.Děkuji moc za info Pavla

Dobrý den, běžecký pás BROTHER GB4000 nemáme bohužel v naší nabídce. Ale podle technických parametrů uvedených na webu je možné tento běhací pás využívat každý den.

problem so zapínaním
autor: tatiana • datum: 16.02.2015
Dobrý den , stratila som kľúčový magnet na zapínanie stroja, bez toho len pípa a nezapne sa...Dá sa nejak stroj spustiť aj bez magnetu? Ďakujem za radu

Dobrý den, bez magnetu se bohužel běhací pás spustit nedá.

náhradní pás
autor: Marek Krystek • datum: 12.02.2015
Dobrý den, potřeboval bych náhradní pás na svůj přístrojmtm 4500 proteus treadmill, poradˇte mi prosím kde se dá koupit. Jedinný co jsem našel je v austrálii a to je dost z ruky. Děkuji za radu. Marek

Dobrý den, tento stroj nemáme v nabídce, doporučuji zkusit se obrátit na jeho výrobce. Případně pak zkusit přímo další výrobce obdobných strojů, zda by to nevyřešili svými komponentami.

PÁS
autor: HELMUT KLIMA • datum: 08.02.2015
Mám 140 kg 75 let.Existuje pás na kterém nebudu běhat-pouze chodit?Dík.

Dobrý den, potřebujete pás, který má v parametrech maximální hmotnost uživatele aspoň 130 kg a silný motor, který bude při chůzi velmi namáhán, doporučil bych značku Tunturi, kde máte na výrobek prodlouženou záruku na 3 roky, například tento model: Běhací pás Tunturi Go Run 30.

behaci pas
autor: Karin • datum: 02.02.2015
Dobry den, Aky mate nazor na tento behaci stroj insportline.cz/6569/magneticky-bezecky-pas-insportline-bajamo-3-v-1 Dekuji za Vasi odpoved

Dobrý den, tento pás bych nedoporučil pro nějaké intenzivní používání, je vhodný spíš jen pro použití občasné, nárazové.

prosba
autor: Irena • datum: 31.01.2015
Dobrý den,prosím o radu.Mám běžecký pás Kettker Track Motion.Po jeho použití vždycky zůstane na jeho konci na podlaze (když na něm běžím,tak jakoby za zády)a taky na rámu jemný prach,nebo prášek,nevím jak bych to nazvala.Má to tak být,nebo je něco špatně?Díky za odpověď.

Dobrý den, pokud Vám po cvičení na běhacím pásu zůstává na podlaze a na rámu jemný prach, může to být způsobeno za 1. Obuví s příliš měkkou podrážkou, která se při běhání obrušuje. Za 2. Máte možná příliš napnutý nekonečný pás a pravidelně pás nemažete silikonovým olejem podle návodu. Přikládám jednoduchý návod na údržbu běhacích pásů.

PRO FORM
autor: Klara • datum: 23.01.2015
Dobry den.Mam bezecky pas PRO FORM ENDURANCE S7 a nevim si rady cim mazat a jak casto pas mazat. Vazim 70 kg a beham kazdy den tak 60 minut. Dekuji moc za Vasi odpoved.

Dobrý den, návod na údržbu pásů uvádíme zde.

Prosba
autor: Magdaléna • datum: 20.01.2015
Dobry den, chcela by som sa Vas opytať či ste sa nestretli s bežiacim pásom od Kanadskej firmy. Pás je Strong Roots CT990 e. Chcela by som sa opýtať či náhodou nemáte skúsenosti a neviete ako sa dá pás nastaviť aby mi ukazoval nie 0,8 km ale aj 0,85 km respektíve 850 m. Neviem si moc dať rady tak skúšam nikoho kto s tým pracuje ďakujem velmi pekne za odpoveď. Alebo ako sa tak na bežiacich pásoch nastavuje distance / vzdialenosť (ako ukazovať)

Dobrý den, je mi líto, tento pás neznám a neumím tedy poradit.

Běžící pás
autor: Radek • datum: 19.01.2015
Dobrý den. Mám 192 cm a 103 kg a uvažuji o zakoupení běžícího pásu pro domácí použití. Podle recenzí se jako vhodný jeví inSPORTline Gilavar a Master F35. Můžete provést srovnání případně doporučit jiný typ? Děkuji.

Dobrý den, pokud mohu poradit, spíš bych se při Vaší výšce a váze orientoval na značky, kde budete mít prodlouženou záruku na motor (a motor sám o sobě dost výkonný), např. na osvědčené Tunturi. Vaší výšce a váze by vyhovovali pásy Tunturi PURE, konkrétně Běhací pás Tunturi Pure Run 1.1, Běhací pás Tunturi Pure Run 2.1 či Běhací pás Tunturi Pure Run 3.1. Servis je prováděn autorizovaným dovozcem do ČR u zákazníka doma a značka Tunturi je nejspolehlivější v oblasti fitness běžeckých trenažérů více jak 50 let na evropském trhu. O značce Tunturi najdete take více informací na www.tunturi.cz nebo www.tunturi.com.

Srovnání
autor: Dušan • datum: 02.01.2015
Dobrý den, po Vašem doporučení tunturi go run 30 bych se chtěl ještě zeptat na rozdíly s tímto výrobkem behaci pas tunturi-pure-run-1-1. Děkuji

Dobrý den.  Tunturi Go Run 30 je vyšším modelem svojí řady, Pure Run 1.1 je ve své řadě modelem „nejnižším“ - nicméně svými přímo porovnatelnými parametry si jsou oba modely dost podobné. Osobně bych hledal rozdíly v těch nejzákladnějších parametrech a to je výrazně silnější motor u Go Run 30 (3,25 HP maximálního výkonu vs. 2,0 HP u Pure Run), z toho částečně plyne i vyšší maximální rychlost (18 vs 16 km/h) - to jsou obě věci hovořící z pohledu domácího uživatele pro Go Run 30. Na druhou stranu Pure Run má širší a delší nášlapnou plochu a větší nastavení sklonu. Pokud ale mluvíme o tom zatížení, jaké jste zmiňoval, rozhodoval bych se podle motoru, protože ten bude dostávat nejvíce zabrat - a zvolil tedy jednoznačně Go Run 30.

Běhací pás
autor: Dušan • datum: 29.12.2014
Dobrý den, chtěl bych poradit s výběrem běhacího pásu. Denně by byl v provozu počítám tak 3hod,aby měl tichý chod s cennou do 25t.kč.

Dobrý den. 3 hodiny provozu denně je už hodně silné vytížení, viděl bych jako adekvátní Tunturi Go Run 30, nicméně ten je nad Vámi uvažovanou cenovou relací. Stejně jej ale zkuste zváží. Jako alternativu bych viděl nižší model téhož a to Tunturi Go Run 20. Oba mají výhodu v nadstandardní záruce na motor, což je část, která při tomto vytížení bude mít tendenci u většiny pásů relativně brzy „odejít“ - tady ale máte záruku 10 let, tzn. máte v tomto ohledu po starostech. Jinak Tunturi má v rámci ČR naprosto nadstandardní servis, tzn. i v případě jakýchkoliv jiných potíží se pak vše snadno řeší. Ne že bych tedy potíže předpokládám, značku doporučuji obecně právě kvůli velmi nízkému výskytu reklamací a velmi dobré spokojenosti stávajících zákazníků.

Kettler
autor: Marta Nosková • datum: 29.12.2014
Dobrý den, můžete mi prosím zjednodušeně napsat, jaký je rozdíl mezi Kettler Pacer a Kettler Track Motion? Uvažuji o koupi běhacího pásu pro domácí použití. Děkuji Marta Nosková

Dobrý den, běhací pás Kettler Track Motion má výkonnější motor, vyšší nosnost, větší regulaci stoupání, vyrovnávací mechanismus nerovností podlahy, měření vydýchávacího pulsu s vyhodnocením a aerobní tréninkové zóny (fat, fit a manual).

spínač vypínání
autor: Jirka • datum: 28.12.2014
Dobrý den, kde mohu sehnat náramkový magnetický vypínací spínač na běhací pás zn. Alex

Dobrý den, běhací pásy značky Alex, bohužel nemáme v nabídce a netuším, kde by se dal Vámi požadovaný výrobek sehnat.

Excel run Insportline
autor: Petra • datum: 27.12.2014
Dobrý den, dneska jsem poprvé vyzkoušela bezmotorový pás Excel Run.Nejdou mi na rozum dvě věci.Když chci použít páky ,chod pásu se zastaví a druhá a velmi zasádní věc je,že když se chci rozběhnout,musím se hodně naklonit dopředu a chytit se madel,takže jsem nepřirozeně skrčená po celou dobu běhu.-měřím 175 cm.Dělám něco špatně?Děkuji Petra

Dobrý den, pravděpodobně máte špatně nastavený magnetický brzdný systém nebo je pás příliš napnutý a je nutné jej povolit. Můžete zkusit povolit nebo utáhnout štelovací šroub. Pás by se měl volně odvíjet. Páky jsou mechanické a stupeň zátěže lze nastavit utahovacím šroubem.

bežiaci pás
autor: Veronika • datum: 25.12.2014
Ako prestavím na bežiacom páse sprynkl scan?

Dobrý den, na běhacím pásu Sprynkl je funkce SCAN automatická. Pokud chcete manuálně přepínat mezi zobrazením jednotlivých parametrů během cvičení, použijte tlačítko MODE.

Pokud Vám nenaskočí automaticky SCAN a display Vám nic nepočítá a neukazuje, může být vadné či špatně nastavené čidlo nebo vadný komputer. Doporučuji kontaktovat servisní středisko inSPORTline.

porovnání 2 typů
autor: Tomáš Imrich • datum: 09.12.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na vhodnost jednoho z těchto dvou strojů, je tam nějaký řádový rozdíl? je to asi jiná třída. Já budu na něm přes zimu 4 -5 týdně běhat do 15 km. Rodiče také tak často 1/2 - 1 chůze. Běhací pás Tunturi Go Run 50, Běhací pás Tunturi Pure Run 2.1

Dobrý den, volil bych raději silnější motor, proto tedy GO50, sice má o 1 cm užší běžeckou plochu, ale je to 0,5 cm na každou stranu a tento rozdíl nepoznáte, takže díky intenzitě běhání, resp. i chůze, o které píšete bych volil řadu GO.

Doplnění otázky
autor: Pavla • datum: 02.12.2014
Dobrý den, děkuji za odpověď ohledně maziva na běžící pás. Jen prosím o upřesnění, jak se pod pás dostanu? Pás je umístěný přesně uprostřed, tzn. že ani z jedné strany není možnost pod pás vložit ruku. Mám tedy otočit o několik otáček šroub vzadu na stroji, aby se pás dostal víc ke straně a dal se lépe nadzdvihnout? Nebo mám někde něco odšroubovat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nic se nešroubuje. Je potřeba si něčím pomoci (třeba opatrně zrovna šroubovákem) a pás z boku jakoby shrnout a zároveň nadzvednout. Dostat pás nad okraj plastové lišty a pak se pod pás rukou dostanete...

Mazání
autor: Pavla • datum: 30.11.2014
Dobrý den, zakoupila jsem si běžecký pás Tunturi Go Run 20, prosím o doporučení nějakého mazání. Jak často pás promazávat a jak na to? Díky za odpověď.

Dobrý den, mazání je doporučeno pouze olejem od výrobce pod názvem T-LUBE. Olej se aplikuje mezi běhoun a běžeckou desku do míst, kde cvičenec běhá (doprostřed). Interval - radíme často kontrolovat rukou, kterou když vložíte pod běhoun, otřete běž. desku, měl by mít člověk konečky prstů mastné.

Tunturi Go Run 15
autor: Peter • datum: 26.11.2014
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať ako je potrebné doma sa o bežiaci pás starať. Je potrebné ho nejako mazať? Ak áno, čím? Akú spotrebu el.energie má konkrétne tento pás? Čo konkrétne znamená manuálny program a čo prednastavený program? Je v niektorom z týchto programov zahrnutý program na reguláciu behu s hrudným pásom?

Dobrý den,

- údržba běžeckého trenažéru - ano, je potřeba se o pás starat. Čistit/vysávat motorový prostor od prachu, který se usazuje a může dojit ke zkratu motoru a základové desky. Dopínat běžecký pás/běhoun.

- mazání - ano maže se. Pouze olejem od výrobce pod názvem T-LUBE. Olej se aplikuje mezi běhoun a běžeckou desku do míst, kde cvičenec běhá (doprostřed). Interval - radíme často kontrolovat rukou, kterou když vložíte pod běhoun, otřete běž. desku, měl by mít člověk konečky prstů mastné.

- spotřeba el. energie - nedokážeme určit, jelikož ani výrobce neudává.

- manuální program - cvičenec si v průběhu programu může měnit rychlost a zdvih. Může a nemusí si nastavit čas běhání.

- přednastavený program - jsou to vlastně jakoby kopcovité terény, kde si cvičenec nastaví čas a program mu v tom čase rozděluje zátěž, to znamená rychlost a zdvih.

- regulace běhu s hrudním pásem - toto běhátko nemá program/nepodporuje regulaci běhu s hrudním pásem.

Tunturi GO RUN 15 alebo GO RUN 20
autor: Peter • datum: 20.11.2014
Dobrý deň. Chcem sa opýtať, ktorý stroj z týchto dvoch by ste mi doporučili. Budú na ňom behať dvaja ľudia, váha 80 a 100 kg, niekoľkokrát týždenne.

Dobrý den, rozhodně doporučuji na tu zátež, co plánujete, pás Tunturi Go Run 20, hlavně z důvodu silnějšího motoru.

beecky pas
autor: keselak pavol • datum: 17.11.2014
Dobry den.Radi by sme si kupili domov bezcky pas.Sme stvorclenna rodina a predpokladam,ze by si rad kazdy zabehal cca 1hod,denne.aky pas by sme si mali zabespecit,aby tuto zataz vydrzal? Za odpoved vopred dakujem.

Dobrý den, doporučil bych raději běžecký pás od značek, které jsou na trhu několik desítek let a je jistota, že budou na trhu i v budoucnu, tím pádem máte zajištěn i po mnoha letech servis a náhradní díly. Například značka Tunturi Vám toto splní a navíc Vám poskytne prodlouženou záruku na motory běžeckých pásů až na 10 let. Oblíbené a velmi dobré modely jsou třeba Běhací pás Tunturi Go Run 20 nebo Běhací pás Tunturi Go Run 30.

Behaci pas
autor: Jan • datum: 08.11.2014
Dobry den Chtel bych se zeptat podle ceho bych se mel ridit při vyberu behacich pasu

Dobrý den, základní info jsme vytvořili zde.

Běžecký pás
autor: Simona • datum: 03.11.2014
Dobrý den ! Prosím dáte mi radu ? Chci si koupit Běžecký pás , mám 58 kg a váha mi jde dolů , protože cvičím .... běhám atd ... nerada bch si koupila něco , co mi třeba nebude dlouho sloužit, přece jen ty ceny ... Děkuji mockrát za radu !!!

Dobrý den, osobně preferuji značku Tunturi, kde máte zajištěnu prodlouženou záruku na motor na 10 let, vzhledem k Vaší hmotnosti bude ideální pás z řady GO, například Běhací pás Tunturi Go Run 15.

Hlucne dopady
autor: Abece • datum: 28.10.2014
Dobry den, prednedavnom som si kupil beziaci pas Master F-25 za 700 eur. Pas funguje perfektne ale co mi vadi su neuveritelne hlucne dopady na bezecku plochu. Byvame v rodinnom dome a tie dopady pocut z pivnice cez dva stropy az na tretie poschodie. Akoby po nom behal slon. (mam 90kg) Da sa nejako nastavit aby ta hlucnost pri dopadoch bola nizsia? akakolvek rada pomoze. Vdaka

Dobrý den, tento produkt v nabídce nemáme, doporučuji se obrátit na jeho prodejce či výrobce.

Tunturi Go Run 15 nebo 20
autor: Markéta • datum: 21.10.2014
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda pro člověka, který chce na páse běhat a chodit, má váhu 100 kg a cvičil by denně půl hodiny je dostačující Tunturi Go Run 15 nebo je lepší Go Run 20. Je rozdíl ve výkonu tolik znatelný? Díky.

Dobrý den, člověk, který váží 100 kg, by měl rozhodně mít pás Tunturi Go Run 20. I vzhledem k tomu, že předpokládáte i chůzi, je lepší tento model, protože má silnější motor, který bude při chůzi zatěžován více než při běhu. Chůzí je pás více bržděn respektive více se tento pohyb přenáší prostřednictvím klínového řemene na motor.

bezecky pas
autor: radim • datum: 20.10.2014
chtěl jsem jen vedet, jestli se pas od insportline po slevě ze 35tis. na cca 20tis muze pribliit k pásum od Tunturi za 20tis.bez jakekoli slevy. (Vyšší řada insportline vs. zakladni Tunturi). Za 10 let si urcite koupim pas novy, proto neresim, jestli mám zaruku 2,5 nebo 10 let.

Dobrý den, maloobchodní cena a výše slevy mnohdy bývá jen obchodní politikou výrobce nebo dovozce, což je dle mého i tento případ. Stroji, který máte na mysli, odpovídá (cenové hladině 24 tis.) u Tunturi model Tunturi Go Run 30.

bezecky pas
autor: radim • datum: 20.10.2014
Dobrý den, chtěl bych znát váš názor na běžecké pásy od značky Insportline. Vím, že doporučujete značku Tunturi, vše jsem si přečetl níže. Ale zajímalo by mě, jestli si koupit běž.pas od Insportline, ktery je výrazně slevněný (insportline Gallop) nebo Tunturi 1O nebo 15. Jinak stroj bude více méně používán denně dvěma dospělými. Díky za odpověď

Dobrý den, já doporučuji pásy Tunturi, protože máme dobré zkušenosti se záručním, pozáručním servisem a dostatkem náhradních dílů i po mnoha letech používání. Galop má silnější motor, ale já s tím pásem zkušenosti nemám a nejsem schopen říct, jaký provoz a jak vydrží. Kdybych volil pro sebe, volil bych model  Běhací pás Tunturi Go Run 20 nebo  Běhací pás Tunturi Go Run 30 s desetiletou zárukou na motor, a máte jistotu, že se o Vás za několik let někdo postará. Značka Tunturi je na trhu fitness od roku 1922, což mluví samo za sebe. Mimochodem je to i firma, která je díky svým výsledkům obchodována na burze cenných papírů. Prostě, já bych volil ji - ale to koresponduje s mými odpověďmi níže.

Běžecký pás na domácí použití
autor: Eleanor • datum: 19.10.2014
Dobrý den, rozhodla jsem se pro pořízení běžeckého pásu pro použití v bytě. Jsem úplný začátečník a tak bych ráda pomalu přešla z rychlejší chůze na běh. Pás bych využívala denně nebo obden asi na jednu hodinu. Z pásů, které jsem viděla na internetu a z informací, které jsem se dočetla, jsem vyloučila výrobky InSPORTline, jelikož jsem přesvědčená o jejich nízké spolehlivosti. Naopak mě velmi zaujal pás Kettler Pacer, připadně některý z pásů Tunturi. Je možné některý pás z uvedených značek doporučit v panelovém domě při použití na parketách? Jak je to s tlumící schopností? Je vhodné pás využít nejprve pro rychlejší chůzi a později pro běh? Můžete mi, prosím, doporučit nějaký konkrétní pás? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dle Vašeho vyjádření budete pás používat skoro denně, to znamená budete mít dost zatížený motor, který pás pohání, proto bych raději volil nějaký model ze značky Tunturi -  Běhací pás Tunturi Go Run 20Běhací pás Tunturi Go Run 30 nebo Běhací pás Tunturi Go Run 50. Momentálně výrobce nabízí prodlouženou záruku na motory na 10 let, a to je důvod, proč značku zvolit. Motor je nejdražší součástka uvnitř a dle našich zkušeností se mění cca po 7-8 letech, vy jej dostanete zadarmo, tudíž ušetříte cca 8tis. Kč. Na parkety je nejlépe dát podložku pod běžící pás, kterou k Tunturi pásu dáváme jako dárek, tichost pásů je bez problémů a sousedy rušit nebude, samozřejmě, že pás můžete využít nejdříve pro chůzi 4 - 6 km /h  a po několika hodinách tréninku přejít do klusu či běhu 8 - 10 km/h. Důležité je si sledovat tepovou frekvenci při cvičení.

Pokažený běžecký pás
autor: Tamara • datum: 15.10.2014
Dobrý den, mám běžecký motorový pás Bufallo, cca 7 let (poměrně využívaný 2-3 dny v týdnu po cca 25 minutách, běh 8 km/h).S největší pravděpodobností odešel motor (zápach, jiskření, stoj přestal fungovat). Prosím mám se pokoušet nechat pás opravit, nebo koupit nový (pořizovací cena byla kolem 13 tis.). Pokud se rozhodnu pás nechat opravit, existuje nějaký servis, nebo na koho se můžu obrátit? (jsem z Havířova). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, neznám značku Bufallo, nicméně ten motor spálený nejspíš bude a pravděpodobně i základová deska, těžko odhadovat, ale po konzultaci se servisními techniky značky Tunturi, kterou prodáváme, by oprava měla být cca někde mezi 10-20 tis. Kč, to znamená, že nový běžecký pás (třeba Tunturi Go Run 30), na který můžete nyní dostat prodlouženou záruku na motor až 10 let, je rozhodně lepší investice do budoucna než oprava.

rada
autor: viktor • datum: 13.10.2014
dobrý chcem si kupit beziaci pas na kazdodenne pouzizie 5 clennej rodiny a pozeral som na internete a najviac sa mi pacili Kettler TRACK MOTION inSPORTline Gilavar a inSPORTline Gallop mohli by ste mi prosim poradit ktory z nich je najvhodnejši na kazdodenne využitie minimalne 5 ludi dakujem

Dobrý den, předpokládejme že každý člen rodiny bude denně běhat cca 45 - 60 minut, to znamená, že pás bude v denní „práci“ 5 - 6 hodin, dle zkušeností, které s pásy máme, toto zatížení žádný z těch výrobků, co uvádíte, nevydrží déle jak jeden rok. Protože, jak píšu i o odpověď níže, jsou tam motory slabší a prostě to nezvládnou. Proto bych raději doporučil běžecký pás značky Tunturi, kde dostanete od výrobce kromě běžné 3leté záruky taky 10letou záruku na motor, který je navíc sám o sobě už dost silný. Odkazy stejné jako o odpověď níže, tzn. Běhací pás Tunturi Go Run 20 nebo lépe Běhací pás Tunturi Go Run 30.

pomoc
autor: Maria • datum: 13.10.2014
mam vyhliadnute 2 bezecke pasy bud inSportline Gallop alebo Kettler TRACK MOTION a neviem ktory by som si mala kupit mohli by ste mi prosim poradit

Dobrý den, já bych Vám asi nejraději doporučil nějakou značku s delší zárukou na motor jako například Tunturi. Protože především u Kettleru není dle mého dostatečně silný motor. Osobně bych v první řadě doporučil Běhací pás Tunturi Go Run 20 nebo Běhací pás Tunturi Go Run 30, oba mají jednak motor dostatečně silný a hlavně na něj mají i záruku 10 let (motor je přitom nejčastěji po letech měněná součást - zároveň i nejdražší).

Pás
autor: Kamila • datum: 09.10.2014
Dobrý den , chodím cvičit do fitka 3xtýdně 50-60 minut na motorovém běžeckém pásu. Začínám na 4,5km a končím na 6km , střídám chůzi a běh. Chtěla bych si nějaký pás pořídit domů, cca do 10 000kč. Nevím zda koupit magnetický nebo motorový.Jsem z Ostravy , je tady možnost si je někde vyzkoušet?A jaký by jste mi doporučili?Děkuju za odpověď

Dobrý den, Váš požadavek na cenu a zároveň takovou zátěž - 3x týdně hodina cvičení - je nesplnitelný, toto vytížení žádný pás v této cenové kategorii nevydrží, respetive nevydrží to motor. Hlavním důvodem je ten pohyb - chůze - který zatěžuje motor více než běh. Pokud skutečně Vaše požadavky platí, pak je potřeba se orientovat na pásy od 20tis. Kč, např. Tunturi Go Run 10 nebo Esprit CT 100. Důležitá je také záruka na motor, která například u značky Tunturi je prodloužená na 10 let. Samozřejmě nepochybuji, že Vám některý prodejce nabídne i levný pás a bude říkat, že tuto zátěž vydrží - nicméně to, co píšu výše, přese všechno platí. Jinak osobní vyzkoušení by bylo možné v Bělotíně, to je od Ostravy kousek (v daném případě mi jen napište na martin.jebas@ronnie.cz, pošlu Vám bližší informace).

běžecký pás
autor: Hanka • datum: 08.10.2014
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli by byl dobrý běžecký pás Master F-35.Chtěla bych ho pro domácí využití.Zajímá mě hlavně kvalita jelikož s Insportline mám špatné zkušenosti. Děkuji

Dobrý den, tuto značku neprodáváme, tudíž s těmito pásy nemáme servisní zkušenosti, navíc u těchto neznačkových výrobků může hrozit v budoucnu nedostatek náhradních dílů. Orientoval bych se spíše na značky , které vyrábí běžecké pásy desítky let - například značka Tunturi, která v oboru fitness pracuje 50 let a založena byla v roce 1922. Navíc v současné době dává tento výrobce na motor běžeckého pásu, prodlouženou záruku 10 let, což je obrovské ušetření pro zákazníka do budoucna, tato součástka je nejdražší z celého pásu a pokud je pás užíván pravidelně většinou po 7-8 letech je potřeba motor vyměnit. Vhodný by byl třeba tento model: Běhací pás Tunturi Go Run 20.

Běžecký pás za cca 50 tis. Kč
autor: Vašek • datum: 07.10.2014
Hezký den. Chtěl bych požádat o doporučení na kvalitní pás na běhání. Bude nás běhat více. Proto bych přivítal možnost více profilů. Denne předpokládám 2-3 hodiny běhu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Vaše požadavky odpovídají pásům značky Tunturi, kde máte od výrobce důležitou spotřebitelskou výhodu a to 10letou záruku na motor, který je nejdražší součástkou uvnitř. Vzhledem k tomu že budete cvičit 2-3 hodiny denně, potřebujete zároveň, aby motor byl relativně dost silný, tzn. bych doporučil tyto modely: Běhací pás Tunturi Go Run 50, Běhací pás Tunturi Go Run 70 nebo Běhací pás Tunturi Pure Run 4.0. Pokud byste k jakémukoliv z nich potřeboval vědět cokoliv navíc, než je uvedeno v popisu na stránkách, napište mi.

volba běžeckého pásu
autor: Iveta • datum: 25.09.2014
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s tímto trenažerem--BH Fitness G6488 Jet Set běžecký pás. Uvažuji o jeho koupi. Děkuji za radu

Dobrý den, tyto stroje nemáme v nabídce, doporučuji se obrátit spíše na výrobce či prodejce, který moci sdělit zkušenosti.

náhradní pás
autor: Zuzana • datum: 24.09.2014
Dobrý den, mám takový dotaz chceme koupit běžecký pás insportline od známého ale je natržený pás. Je možnost sehnat bez problémů náhradní. Děkuji za odpověď. Zuzana

Dobrý den, v tomto případě bude nejlepší obrátit se přímo na výrobce, kontakt najdete na jeho webových stránkách, věřím, že Vám pomohou.

Volba běžeckého pásu
autor: Petr • datum: 22.09.2014
Hezký den, rozhodl jsem se pro koupi běžeckého trenažéru, který využiji především v zimním období. Trénink 4x týdně,rychlostní vytrvalost,mé míry 182/83,ostatní členové rodiny také 4x týdně, ale menší zatížení i rychlost.Rozhoduji se mezi Kettler Track Motion (ale malá rychlost),Spirit XT285, Insport Gallop. Prosím o doporučení. Děkuji

Dobrý den, doporučil bych Spirit XT 285, je naprosto bezporuchový a máme s ním výborné zkušenosti, zatím jsem na něj u nás nezažil reklamaci. U toho modelu mi přijde navíc ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Ještě se podívejte na pásy od značky Tunturi, pokud chcete mít delší jistotu záruky, poskytuje tato značka 10letou záruku na motor, což je nejdražší součástka uvnitř, např. model Tunturi Go Run 30, třeba Vás také zaujme.

Tunturi vs inSPORTline
autor: Zdeněk • datum: 15.09.2014
Hezký den, zvažuji koupi běhaciho pásu a rozhoduji se mezi Tunturi Go Run 50 a inSPORTline Mystral Pro - D. Co je podle vás lepší volba? Děkuji

Dobrý den, ono je z mých jiných odpovědí tady asi znát, že Vám doporučím i v tomto případě Tunturi. Moje důvody jsou tyto:

- 10letá záruka na motor (nejdražší součástka ve výrobku), ostatní součásti 3 roky záruka,
- servisní zásahy jak záruční tak pozáruční u zákazníka doma,
- zázemí v Evropě - distributor v ČR má dodavatelskou „matku“ v Holandsku,
- dostatek náhradních dílů z Evropy (distributor, dostává pravidelně každý týden dodávku náhradních dílů z Holandska),
- servis a údržbu provádí vyškolení technici,
- zkušenosti s prodejem na českém trhu od roku 1998,
- historie firmy - Tunturi založeno roku 1922,
- pro Váš přehled se podívejte také na www.tunturi.com.

Bezecky pas
autor: Lenka • datum: 10.09.2014
Dobry den, prosim vas chcela som sa opytat aky by bol vhodny bezecky pas na domace pouzitie na beh aj chodzu, skor motorovy alebo bezmotorovy?Na spevneie svalstva, mam 55 kg, v cene do 10 000kč. Dakujem za odpoved

Dobrý den, rozhodně bych doporučil motorový běžecký pás, cenově by Vám mohl vyhovovat tento: Běžecký pás Esprit CT 50. Kdybyste k němu měla nějaké otázky, napište mi, prosím.

Který Tunturi?
autor: Pavla • datum: 08.09.2014
Dobrý den: Uvažuju o koupi pásu Tunturi Go, ale potřebovala bych poradit, který pořídit? Mám 100 kg a chtěla bych jej používat pro chůzi, asi hodinu denně 4-6x týdně. Stačí mi Tunturi Go 10?

Dobrý den, chůze zatěžuje motor pásu více než běh, takže bych doporučil raději model Běhací pás Tunturi Go Run 15, který má silnější motor a je záruka, že se Vám nebude přehřívat. Výhodou u značky Tunturi je prodloužená záruka na motor na 10 let, což momentálně nenabízí žádná firma na běžecké pásy v České republice.

Tunturi vs Kettler
autor: Robert • datum: 03.09.2014
Dobrý den, zvažuji koupi běhaciho pásu a momentálně se rozhoduji mezi Go Run 70 nebo 50 a Track Performance. U Tunturi se mi líbí dlouhá záruka ma motor, ale nemám žádné zkušenosti s touhle značkou nebo s dostupností a kvalitou servisu. Co je podle vás lepší volba? Děkuji

Dobrý den, ono to je znát i tady z mých ostatních odpovědí, není potřeba se ničeho obávat, co se týká značky Tunturi, byla založena v roce 1922, začala s výrobou kol a mopedů a od roku 1969 vyrábí fitness trenažéry, se kterými přišli jako první firma na světě. Servisní zázemí je v ČR vynikající, náhradní díly jsou k dispozici a rozhodně bych se přiklonil k výhodám záruky u této značky, jeden  z nejčastěji vyměňovaných dílů po uplynutí záruky je motor, a na ten Vám dává značka Tunturi prodlouženou záruku na 10 let. Té bych rozhodně využil, protože zároveň se jedná o náhradní díl nejdražší. Servisní zásahy, jsou prováděny vyškolenými techniky přímo u zákazníka doma, a není potřeba pás nikam vozit. Více si o firmě taky můžete přečíst na www.tunturi.com. Jinak hlavním rozdílem mezi Go 50 a 70 je v síle motoru, ta je důležitá pro faktor času - jak často a intenzivně (rychle) se bude běhat, platí čím větší zatížení, tím je potřeba mít silnější motor. Když porovnám Kettler a Tunturi, tak Tunturi má motor silnější - řídí se hodnotou maximálního trvalého výkonu, ne hodnotou záběrového výkonu.

Běžecký pás
autor: Inka • datum: 19.08.2014
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na motorový běžící pás, který je vhodný do panelového bytu. Mám strach abych při koupi pásu neobtěžovala sousedy hlukem. Jsem zvyklá běhat venku cca 3x týdně zhruba hodinu, rychlostí 7,4 km/h. Bylo by i fajn, kdyby šel pás složit k vůli prostorového omezení v bytě. Cena max. 20 000 kč. Děkuji Vám moc za odpověď a přeji hezky zbytek dne.

Dobrý den, běžecké pásy kolem 20 tisíc Kč už mají všechny dostatečně kvalitní odpružení, takže zvuk není nějak hlučný, nicméně žádný pás není úplně tichý, to ani nejde, když doskakujete svou váhou na dřevěnou desku, tak samozřejmě musí být nějaký zvuk slyšet. Spolehlivé jsou v této cenové hladině pásy Tunturi, například Go Run 15. Značka Tunturi vznikla v roce 1922 (www.tunturi.com), je to velmi spolehlivý výrobce fitness trenažérů z Holandska a má v ČR kvalitní servisní zázemí s dostatkem náhradních dílů. Na běžecké pásy dává značka Tunturi prodlouženou záruku na motor 10 let, což je nejdražší a nejdůležitější součástka každého pásu.

Kettler pacer
autor: Majda • datum: 09.08.2014
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na kolik je zhruba spolehlivý měřič tepové frekvence u pásu kettler pacer? Lze se podle něj řídit nebo člověk nutně potřebuje koupit nějaký měřič zvlášť? Děkuji

Dobrý den, osobně bych zvlášť nekupoval a řídil se tím přímo na pásu. Jeho přesnost mi přijde plně dostačující.

běžecký pás
autor: Lenka • datum: 05.08.2014
Dobrý den,s partnerem chceme koupit běžecký pás a mě se líbila kombinace s pohyblivými holemi na trénink schůze.Oba jsem kolem 50 let. On navštěvuje pravidelně posilovnu 193/110 a já potřebuji vylepšit kondici-práce=zdravotní potíže 168/83 Poraďte ...Dík Lenka

Dobrý den, bohužel nevím a ani kolegové mi neporadili, co myslíte tím „kombinace s holemi“. Myslíte nějaký crossový trenažer?

bezecky pas
autor: Galba • datum: 25.07.2014
dobry den manželka ma 172, 60kg a ja 193, 108 kg. behala by ale spise manželka. Chtel bych se zeptat zda by jste mi doporucili Kettler track motion nebo Tunturi Go 20. výhodou GO je mensi velikost ( budeme to mit v obyvacim pokoji) a tlačítka na rukojetích. ale je to pry novy model , kde nikdo nevi kolik vydrzi.. Výhodou Kettlera je asi lepsi znacka?? vybiram uz 14 dni... Puvodne vybrany Kettler Pacer kvůli me vaze mi nebyl doporucen. Adekuji moc za info...

Dobrý den,

značka Tunturi byla založena v roce 1922 a je ve světovém měřítku prodávána více než Kettler, holandský majitel této značky dodává do 80 zemí po celém světě.

U běžeckých pásů je nejdůležitější servis a záruka. Servis je prováděn u obou značek u zákazníka doma, co se týká záruky je velkou  výhodou u Tunturi, že máte prodlouženou záruku 10 let na motor, což je v běžeckém pásu ta nejdůležitější a také nejdražší součástka.

bezecky pas-nahradny diel
autor: maria • datum: 18.07.2014
Dobry den, Mam bezecky pas Proform asi 5rokov, funguje vyborne, teda fungoval... kym dcerka nestratila taku tu poistku, ktorou sa vypina zapnuty pas (jedna cast je ako magnet prisata na bezeckom pase na prednom paneli) a druha sa prichyti na odev bezca (ked spadne, poistka sa odpoji od stroja a zastane). No a odvtedy sa stroj neda zapnut, kedze poistka „zmizla“. Prosim viete mi poradit kde sa da zakupit? Verim, ze da a netreba kvoli malemu elementarnemu dieliku vyhodit cely stroj:)) Dakujem Maja

Dobrý den, je třeba oslovit prodejce či výrobce nebo vyzkoušet, zda by nešla použít pojistka z jiné značky pásů.

běžecký pás
autor: Markéta • datum: 15.07.2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Chtěli bychom koupit domů běžecký pás - rozhodujeme se mezi gallopem a gilavarem. Který je lepší? Jsme čtyřčlenná rodina a chceme ho užívat všichni 3-4x týdně. Nebo by jste nám doporučil jiný? Cena do 22.000 Kč. Děkuji mnohokrát za info.

Dobrý den, vzhledem k intenzitě používání, která je rozhodně nadprůměrná, bych raději doporučil pásy značky Tunturi, které jsou sice o něco málo dražší, ale vyplatí se Vám z hlediska prodloužené záruky na 10 let u této značky na motor. To je totiž jediná součástka, která Vám časem na páse přestane fungovat, řekněmě odhadem za 6-8 let, a pak motor dostanete vyměněn zdarma (běžná cena náhradního motoru se pohybuje kolem 10tis. Kč, pokud by Vám ho vyměňovala jiná značka po záruce). Je to tedy investice do budoucna, a zároveň je u značky Tunturi spolehlivý servis u zákazníka doma, takže minimální starosti. Podívejte se například na model Běhací pás Tunturi Go Run 20.

běžecký pás
autor: Andrea • datum: 08.07.2014
Dobrý den, chci se zeptat. Jaký jerozdíl mezi motorovým a bezmotorovým pásem? A který je lepší? Díky

Dobrý den, rozhodně motorový pás je pohodlnější a bezpečnější pro cvičení, cenová hladina motorových dnes už začíná na 10tis. Kč, viz odkaz níže, ale pozor na hmotnost uživatele a sílu motoru, pokud je hmotnost člověka vyšší než 90-100kg, museli byste vybírat mezi vyššími modely, viz níže odkaz. Běžecký pás Esprit CT 50. Běhací pás Tunturi Go Run 10.

běžecký pás
autor: Pauli • datum: 07.07.2014
Dobrý den, mám dotaz,chci si koupit do bytu běž.páskolem 20 000,rozhoduji se mezi značkama Tunturi,Kettler nebo Insporline.Mohli by jse mi poradit,který by byl tak nejlepší a na jaké paramatery se má člověk zaměřit?děkuji

Dobrý den, prosím, podívejte se na moji odpověď o jedno níže, kterou jsem teď dopsal, prakticky stejně bych poradil i Vám. Co se důležitých parametrů týče, pak důležitá je vždy šířka pásu (ne délka) a síla motoru, samozřejmě pak také doporučená maximální hmotnost uživatele.

běžecký pás
autor: Magda • datum: 01.07.2014
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o pomoc při výběru běžeckého trenažeru pro domácí použití. Potřebuji ho vlastně na rychlejší chůzi,3x až 4 týdně 1 hodinu ve stanovené tepové frekvenci vyloženě na zhubnutí. Věk 45 váha 66 kg, výška 165. Byla bych ráda aby měl měřič tepu a dal se i snadno uskladnit ( sklopení běžecké plochy a kolečka ). Také bych chtěla aby měl tichý chod. Cenově max. 20 tisíc. Moc děkuji Magda

Dobrý den, dle té částky, kterou uvádíte, už můžete vybírat i mezi velmi kvalitními značkami, jako je například Tunturi. Značka, která je na trhu od roku 1920 a má u nás vynikající servisní zázemí, což je u běžeckých pásů nejdůležitější. Vaše tělesné parametry jsou bez problémů a pásy, které nabízíme níže by Vám vyhovovaly, skládací jsou všechny, navíc Vám můžeme zajistit při dodání motáž a dopravu zdarma. Podívejte třeba na Běhací pás Tunturi Go Run 10 nebo Běhací pás Tunturi Go Run 15.

Běžecký pás
autor: Leona • datum: 25.06.2014
Dobrý den, zvažujeme koupi běžeckého pásu pro babičku, a proto potřebujeme poradit, už skoro nechodila a teď když jsme ji zase rozhýbali, tak ji potřebujeme minimálnš v tomto stavu udržet. Nechceme do toho investovat zase mnoho, myslím, že ten magnetický by na chůzi stačil, ale nejsem si jistá,jestli ho rozhýbe i slabší osoba, zatím jsem se nikde nekoukala jak to vypadá. Můžete prosím poradit? Děkuji

Dobrý den. Právě proto, že je to pro staršího člověka, je potřeba, aby měla pás elektronický, ne magnetický. Potřebuje, aby se plynule a bez její prvotní námahy rozjel. Na druhou stranu chápu, že nechcete až tolik investovat, ale například tento pás za rozumnou cenu by byl pro ni dostatečný: Běžecký pás Esprit CT 50

Zahřívání pásu
autor: Honza • datum: 20.06.2014
Dobrý den, mám nový běž.pás s nosností 120kg (já mám 100kg). Při běhání cca na rychl.12km/h po cca 30 minutách je plocha mezi pásem a deskou v místech došlapu dost horká (téměř neudržím ruku),před během jsem mazal plochu sil.olej.ve spreji -je to zahřívání normální?

Dobrý den, pokud běháte na pásu 30 minut a více je zahřívání pásu normální.

Závada na běžeckém pásu
autor: Martina • datum: 15.06.2014
Dobrý den, mám běžecký pás Master F 15 - motorový a dnes jsem poprvé vysávala prach na motoru. Když jsem nasadila kryt nazpět a chtěla si ověřit zda vše funguje, tak po zapnutí do zásuvky a jeho vypínače sice zapípal a rozsvítil se display, ale po přiložení bezpečnostního klíče, bez kterého pás nefunguje se nic nedělo a ten klíč se na magnet ani nepřipnul. Na display svítí pouze EO ale nic se neděje a nefunguje. Nejsem si vědoma že bych narušila nějaký kontakt nebo něco jiného pod krytem, tak nevím a jsem z toho celkem zoufalá. V návodu píší ještě něco u magnetu u levého předního kolečka, ale nic závadného jsem tam nenašla proč by to nemělo jít. Moc Vás prosím o radu co s tím nebo kontakt na někoho, kdo provádí servis daných pásů. Velmi děkuji za odpověď.

Dobrý den, výrobky značky Master nemáme v naší nabídce. Ale pokusím se Vám poradit. Pravděpodobně to nebude velká závada, když před vyluxováním stroj fungoval. Běhací pásy mají různé pojistky nebo vypínače. Možná bude nějaký malý vypínač u levého předního kolečka. U hlavního vypínače by mělo být tlačítko Reset, které vymaže případné chyby. Ještě můžete zkusit pohybovat bezpečnostním klíčem po magnetu, jestli se chytne. Mám dojem, že stroje Master vyrábí firma Master Sport z Ostravy.

Náhradní díly
autor: Roman Pittl • datum: 11.06.2014
Dobrý den, mám Reebok i-trainer+, model No.:REGF-14211BK, utrhla se mi jistící špička u pravého pedálu. Dá se u vás sehnat?

Dobrý den, v tomto případě je potřeba se obrátit na servis dodavatele fitness strojů Reebok v ČR.

prosím o odpověd
autor: Renáta • datum: 06.06.2014
Dobrý den.Děkuji za odpověd.Píšete mi,že si mám hlídat svou frekvenci.Je mi 45 let a když jsem to spočítala tak mi to vychází kolem 90 tepů za minutu.To se mi zdá dost málo.To budu mít když budu pomalu chodit na běžícím páse.A taky nevím jak si ji uhlídat.Děkuji za odpověd.

Dobrý den, předpokládal jsem, že máte doma pás, který má v rukojetích snímače tepu. Dnes toto vybavení mají většinou všechny pásy na trhu, pokud je nemáte, můžete si zakoupit sadu hodinek se srdečním pásem - investice cca kolem 1500-2000 Kč, například značku POLAR. Po někoho je 90 tepů málo, pro někoho moc, záleží jakou kondici člověk má, pokud se Vám to zdá málo, přidejte si na rychlosti pásu, budete mít tep 100, 110, 120 a není to špatně, jen se v něm udržujte tu dobu 30 min. Ten vzorec, který jsem Vám psal, je obecné pravidlo, ne dogma.

Jak dlouho běhat aby to k něčemu vedlo?
autor: Renáta • datum: 05.06.2014
Dobrý den.Prosím Vás-jak dlouho běhat na běžícím páse aby byly vidět výsledky.165/86.Začala jsem běhat po 30 minutách a rychlost mám 5,5.Děkuji za odpověd

Dobrý den, nejdříve je potřeba prvních 5 minut jít chůzí cca 3-4km/h, aby se organismus zahřál a nastartoval se proces spalování, pak 30 minut běžíte to je v pořádku, jen si hlídejte tepovou frekvenci, měla by se pohybovat na cca 50 - 60% Vašeho maxima (výpočet 60% je jednoduchý, 220 minus Váš věk je Vašich 100%). Na závěr cvičení je nutné opět 5minut chůze klidně i velmi pomalé na uklidnění organismu. Nezapomente hodně pít, před , během i po cvičení, ne sladké, pouze vodu bez bublinek.

dotaz
autor: anna Kunčická • datum: 31.05.2014
Dobrý den, je mi 63 let a jsem obézní. Jezdím sice na kole, ale chtěla bych si pořídit motorový běžecký pás.Mohl byste mi, prosím, říci, jestli je to pro mne vhodné,jestli to bude dobré na moje klouby/dost často mne bolí nohy od kotníků dolů. Co byste mi doporučil. Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Dobrý den, kolo a rotoped jsou pro Vás optimální. Ale pokud už nějakou dobu na nich jezdíte, je dobré pohybovou aktivitu obměnit, aby tělo znovu dobře reagovalo spalováním tuku. Běhací pás je pro Vás vhodnou alternativou za předpokladu dodržení dvou podmínek. Za prvé - neběhat na něm, jen chodit (zatím) a za druhé - zaměřit se na posilování zad a trénink hlubokého stabilizačního systému (s balančními pomůckami), abyste předešla přetěžování zad a kloubů. Bolest chodidel a nártů můžete alespoň částečně kompenzovat vhodným cvičením na posílení klenby chodidla.

Mazanie bežeckého pásu
autor: Jozef • datum: 22.05.2014
Dobrý deň, mám doma bežecký pas a potreboval by som ho namazať, ale v návode sa k tomu neviem dočítať. Tak by som Vás chcel poprosiť či by ste mi to v skratke vysvetlili ako nato. Motorový pás G-Fitness 1.6..... Ďakujem

Dobrý den, návod na údržbu běhacích pásu naleznete zde.

olej pro běžecký pás
autor: Helena • datum: 18.05.2014
Dobrý den, můžete mi prosím poradit značku silikonového oleje k mazání mechanického běžeckého pásu MASTER F-04? V návodu je jen uveden silikonový olej ve spray a nic víc. Nerada bych použila nějaký nevhodný. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, k mazání magnetického pásu můžete použít jakýkoliv silikonový olej ve spreji, např. značku Coyote nebo Vám mohu nabídnout Mazivo na běžecké pásy T-Lube. V balení u maziva je přibalena trubička s tryskou o délce 40 cm pro snadnější aplikaci.

ROZDIL
autor: MARTINA • datum: 13.05.2014
PROSIM VAS MOHL BY JSTE MI POMOCI PŘI VYBĚRU PASU.IN SPORT LINE STRATOS IN SPORT LINE CIRRUS?MAME DO 178 CM A DO 90 KG-36 LET.DOPOSUD JSME NA PASE NEBĚHALI TAK TŘEBA NAS TO CHYTNE JAK VŠICHNI PÍŠÍ 4X TYDNĚ PO 40 MINUTACH:) A NEVIM PODLE ČEHO SE ROZHODOVAT.MISTA K VYZKOUŠENI PASU JSOU DALEKO OD BYDLIŠTĚ:(.ZDA SE MI TEN STRATOS ASI LEPŠÍ.ORBITREK MĚ VYLOŽENĚ NEBAVIL PRODALA JSEM HO.CHUZE A BĚH MI NEVADÍ.ANI NEVIM JAK DLOUHO BYCH MĚLA BĚHAT POTŘEBUJI HUBNOUT SPÍŠ PARTNER JEN KONDICI NEBO SPÍŠ ZPESTŘENÍ ABYCH V TOM NEBYLA SAMA:)DĚKUJI MARTINA

Dobrý den, běhací pás inSPORTline Stratos má silnější motor, větší běžeckou plochu, vyšší nosnost. Pokud budou používat běhací pás 2 osoby doporučuji Stratos. Doporučuji začít pomalu a nikam nespěchat. Na začátek Vám postačí trénink 5 minut 3x týdně s minimální zátěží. Postupně můžete navyšovat minuty na 20 - 30 minut 3x týdně a následně 30 - 60 minut 3x - 4x týdně. Důležitá je také tepová frekvence, vhodný jídelníček, pitný režim a odpočinek.

Odhlučněný pás
autor: Josef • datum: 12.05.2014
Dobrý den, prosím o radu jaký pás vybrat do domu, kde se velmi šíří hluk skrze stropy. Jsem ochoten si připlatit za tišší a lépe odpružený model a také potřebuji, aby byl pás skládací, nejlépe s kolečky pro úsporu místa a snadnou manipulaci. Předem děkuji.

Dobrý den, mohu Vám doporučit běhací pásy značky Tunturi a Kettler. Běhací pásy obou výrobců mají silné a tiché motory, kvalitní odpružení, jsou skládací, mají přepravní kolečka a prodlouženou záruku. Mohu doporučit modely Tunturi - Classic Run 1.0, 3.0. a 4.0. Kettler - Track Perfomance a Experience. Dále doporučuji pod běhací pás umístit podložku, která ztlumí dopady a otřesy při běhání.

Názor na Spokey Arizona
autor: Petr • datum: 11.05.2014
Dobrý den prosím o Váš názor na běžecký pás Spokey Arizona.Děkuji.

Dobrý den, tento výrobek bohužel nemáme v naší nabídce. Podle technických parametrů, které uvádí výrobce, má tento běhací pás celkem silný motor, ale rozměry běžecké plochy jsou vhodné pro menší cvičence.

Výběr běžeckého pásu
autor: Markéta • datum: 30.04.2014
Dobrý den. Uvažuji o koupi běžeckého pásu a chtěla bych Vás poprosit o radu. Doma mám sice eliptický trenažer, ale ten mi nevyhovuje, poněvadž na něm stejně jakoby „běžím“ a nepoužívám rukojeti. Běh je pro mě nejpřirozenější, a proto uvažuji o běžeckém pásu. Jde mi hlavně o kvalitu, skvělé odpružení a životnost přístroje. Je mi 33 let, měřím 170cm a váha cca 75-80kg. Na elipticalu jsem cvičila denně 45minut a více. Takže je také důležitý výkon motoru. Chci běhat zhruba 5x týdně těch 45min-1 hod. Není to zrovna levná investice, takže bych chtěla vybrat ten pravý :-) Přikláním se k německé značce KETTLER, např. Track Motion - nevím však, zda šířka pásu 48cm je zcela pohodlná a Track Performance je pro mě asi zbytečně drahý? Nebo Horizon Fitness, např. Adventure 3Plus? Také jsem se chtěla zeptat, jestli může dojít k přehřátí motoru, a jaká by měla být ideální tloušťka pásu? Budu moc ráda, když mi poradíte ve výběru toho správného pásu. Třeba mi nakonec doporučíte úplně jinou značku. Předem Vám děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký zbytek dne. Markéta

Dobrý den, ve Vašem případě, tak jak popisujete každodenní využívání pásu, bych jednoznačně doporučil pásy značky Tunturi (s  tradicí výroby od roku 1922 - www.tunturi.com). Jejich běhací pásy (resp. motory) jsou vyráběny ve spolupráci s americkou firmou specializující se na elektromotory, ale hlavně je pro Vás důležitá jejich záruka, kterou Vám žádná jiná značka nenabídne - dostanete na motor záruku 10 let (pokud jej budete používat doma). Pásy se poprvé servisují dle našich zkušeností cca po 7-8 letech a v této době vy budete mít od výrobce pořád nárok na výměnu motoru zdarma. Motor je mimochodem jedna ze dvou nejdražších součástek uvnitř, tím druhým je základová deska. Odpružení všechny pásy v této kategorii mají víceméně stejné - je tam většinou 8 ks gumových špalků - tzv. silentbloků, které odpužení zajištují, kvalita běžeckých desek je taky podobná u všech značek. Důležitý je samozřejmě i rozměr běžecké plochy, kdy šířka je důležitější než délka, aby se člověk cítil bezpečně, tak jako když jdete či běžíte po „širokém či úzkém chodníku“. Doporučil bych v tomto případě vyzkoušení pásu u nás na vzorkovně, je to velká investice a na dlouhou dobu. Moje tipy jsou Běhací pás Tunturi Classic Run 1.0 nebo Běhací pás Tunturi Classic Run 3.0.

Běžící pás
autor: Šebestová • datum: 27.04.2014
Dobrý den, uvažuji nad koupí běžeckého pásu, + - kolem 5 tis., a chtěla jsem se optat, jestli nějaký doporučujete (do většího bytu) a hl., jaký je rozdíl mezi motorovým a magnetickým ? Který z nich musím jakoby rozbíhat sama, magnetický ? A motorový jede jakoby sám a já běžím ?

Dobrý den, je to jak píšete. Motorové běhací pásy jsou poháněné elektromotorem, který zaručuje pohodlný, efektivní trénink s možností přesné regulace rychlosti a sklonu běžecké plochy. Vynikají přesnou a plynulou regulací výkonu a rychlosti. Bezmotorové běhací pásy fungují na mechanickém principu, běžecký pás uvedete do pohybu vlastní silou. Můžete nastavit více úrovní zátěže, sklon a brzdíte magnetickou brzdou. Díky magnetickému brzdnému systému mají velmi tichý chod. V této cenové hladině Vám mohu doporučit běhací pásy inSPORTline Sprynkl, Jorney a Excel Run.

běhací pás
autor: lída • datum: 22.04.2014
Moje výška - váha je 173/58,běhám 6krát týdně 12km.Manželova výška - váha je 183/82 a běhá 3krát týdně 7km.Oba v téměř každém počasí prší,mrzne,sněží,v teplu - horku.Přesto bychom chtěli běh při nepříznivém počasí kombinovat s možností doma na běhacím pásu.Bydlíme v domku.Doporučte nám nějaký opravdu kvalitní asi max. do 50000,-Kč.Děkujeme

Dobrý den, dle uvedených informací běháte cca 2-3 h denně, v tomto případě bychom doporučovali jeden z pásů Tunturi - Classic Run 1.0 nebo 3.0. Jsou testovány na 6 h práce denně, takže byste měli jěště rezervu. Mají příjemně širokou běžeckou plochu, bezpečně se člověk na ni cítí, (délka je taky na horní hranici cm ve své kategorii, ale není tak důležitá jako šířka), má skvělé odpružení, což je důležité pro ochranu páteře a kolenních kloubů a hlavně má výrobce prodlouženou záruku pro užívání doma na motor na 10 let, což je velmi důležité, protože motor je jedna z nejdražších věcí uvnitř. V ceně máte taky montáž a dopravu zdarma.

mazání teflonem
autor: Pavel • datum: 16.04.2014
Dobrý den Mám doma pás Spirit XT285. Mohu mazat pás teflonovým sprejem. Mám Interteflon Fin Lube TF a po pravdě neznám lepší mazivo Děkuji za info.

Dobrý den, mazivo Interteflon Fin Lube TF je určitě velmi kvalitní mazivo, ale výrobce doporučuje mazat běhací pás pouze schváleným typem maziva s obsahem silikonu, který je přibalen u běhacího pásu. Pokud přiložené mazivo spotřebujete, je možné nové mazivo objednat na webu Ronnie.cz (ke koupi bude koncem týdne). Chápu Váš zájem, ale pokud budete mazat pás jiným typem maziva, než je schválen výrobcem, můžete mít v budoucnu problém se zárukou.

cross trainer?
autor: xxxx • datum: 15.04.2014
zdravim,chtela jsem se jen zeptat,mam cross trainer ale strasne mi onich rostou svaly na lykach a to nehcci,aak jsem e rozhodla ho prodat a uvazuji o bezicim pasu.nebo je ten elipicl lpi nez cross trainer?chci zhubnout ale nenabrat moc svalu na lykach,diky

Dobrý den, pokud máte pocit, že Vám po pravidelném běhání na crossovém trenažéru rostou svaly na lýtkách, běhacím pásem si příliš nepomůžete, naopak, tam se zapojují ještě více. Mohu Vám k aerobní aktivitě doporučit například veslovací trenažér. V nárůstu svalů Vám zabrání a ke spalování tuků pomůže redukčně upravený jídelníček.

mohou to děti
autor: Milan • datum: 31.03.2014
dobrý den je mi 13 let a chci se zeptat jestli na tom mohu běhat a jestli tomu budu rozumět potřebuju to abych yvýšil svuj běh abych měl rychlejší čas.

Dobrý den, výběr běhacího pásu záleží na Vaší výšce, váze a četnosti tréninku. U každého výrobku musí být dle zákona přiložen návod k montáži a obsluze v českém jazyce. Běhací pásy mají jednoduché ovládání. Pokud budete běhat pravidelně, určitě zlepšíte svůj běh a zlepšíte si čas.

běžecký pás
autor: Lea • datum: 28.03.2014
Dobrý den, chceme si s manželem pořídit běžecký pás. Já mám 167 cm a 58 kg, manžel 180 cm a 80 kg. Jakou značku a typ byste nám doporučili? Běhat bych chtěla 4x týdně, 40 minut. Manžel alespoň 3x týdně. Já chodím běhat i ven, manžel je začátečník.

Dobrý den, doporučili bychom pás, který již vydrží tuto zátěž týdně, o které píšete, váha a výška Vaše a manžela je běžná. Je potřeba, abyste měli motor o síle minimálně 2hp a také zajištěný případný servis u zákazníka doma, což nabízené značky splňují, důležitá je taky záruka, například značka Tunturi nabízí prodlouženou záruku na motory 5 let, ty jsou v podstatě to nejdražší, co uvnitř pásu je, níže odkazy na doporučené produkty.

Bremshey RN 2
Tunturi Classic Run 1.0

beziaci pas
autor: Tatiana • datum: 27.03.2014
Dobry den, aky beziaci pas by ste nam doporucil v strednej cenovej kategorii ak ja mam vysku 170 cm a 78 kg a manzel ma vysku 185 cm a vahu 90 kg??? Chceme pouzivat obaja denne cca 45-60 minut. Zijeme v byte, preto tichy chod je dolezity parameter. Dakujem.

Dobrý den, vzhledem k výšce a váze manžela a taky vytížení dennímu, o kterém píšete, by bylo dobré mít pás od výrobce, který používá motory, jež mají prodlouženou záruku, jako je například značka Tunturi - původně finská značka, kterou dnes vlastní Holanďané. Je to spolehlivý výrobce, u kterého funguje výborně servis a dostatek náhradních dílů je samozřejmostí i mnoho let po záruční době. Vybírám z nabídky např. Classic Run 1.0.

bežiaci pás
autor: natalia • datum: 18.03.2014
Dobrý deň chcela by som sa opytať aký je rozdiel medzi magnetickým bežiacim pásom a mechanickým ...ďakujem

Dobrý den, žádný rozdíl mezi magnetickým a mechanickým běhacím pásem není. Je pouze rozdíl mezi motorovým a bezmotorovým běhacím pásem. Motorové běhací pásy jsou poháněné elektromotorem, který zaručuje pohodlný, efektivní trénink s možností přesné regulace rychlosti a sklonu běžecké plochy. Vynikají přesnou a plynulou regulací výkonu a rychlosti. Bezmotorové běhací pásy fungují na mechanickém principu, běžecký pás uvedete do pohybu vlastní silou. Můžete nastavit více úrovní zátěže, sklon a brzdíte magnetickou brzdou. Díky magnetickému brzdnému systému mají velmi tichý chod.

behací pás
autor: Iveta • datum: 18.03.2014
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jaký běhací pás by jste nám doporučil. Chtěly bychom se na něm střídat 2, cca 4x do týdne po hodince s rychlostí 7 až 9km/h. Možná víc po získání kondice:-) Obě vážíme 80 kg a měříme 180 cm. Bydlíme v panelovém bytě v 11. patře. Nechceme, aby nám pás při této zátěži po chvilce odešel. Myslíte, že by se dalo vlézt do 20 000 Kč? Přemýšlíme nad pásem inSPORTline Aluvis. Jaká by mohla být jeho životnost při popsané frekvenci užívání? Předem Vám velice pěkně děkujeme za Vaši odpověď:-) Ještě dodávám, že bychom každá chtěla cvičit asi 4 krát týdně, tzn. cca 8 hodin užívání stroje týdně.

Dobrý den, běžecký pás inSPORTline Aluvis zatím nemáme v nabídce, a tudíž s ním nemám žádné zkušenosti. Podle technických parametrů, které uvádí výrobce by měl být výkon 2,5 HP dostačující pro Vaše potřeby, ale běžecká plocha 126 x 46 cm při Vaší výšce 180 cm asi dostačující nebude. Doporučuji běžecký pás před zakoupením vyzkoušet. Prodloužená záruka 5 let je pouze na rám stroje a na ostatní komponenty je záruční doba 2 roky. Nedokážu odhadnout životnost pásu. Podle Vaší popsané frekvence užívání, doporučuji běhací pás nad 20 000 Kč, např. Esprit CT 100, Bremshey RN 2, Kettler Track Motion, FitLogic Miracle V 550 nebo inSPORTline Stratos či Gilavar.

Bezecky pas
autor: Svetlana • datum: 11.03.2014
Dobry den. Rozhoduji se mezi bezeckym pasem inSPORTline Gallopom a inSPORTline Gilavar. Prosim poradte, co je lepsi pro domaci vyuziti?

Dobrý den, výběr běhacího pásu záleží na výšce a váze cvičence, dále kolik cvičenců a jak často budou pás používat. Oba výše zmíněné produkty mají podobné technické parametry. Běžecký pás inSPORTline Gallop má větší běžeckou plochu, ale slabší výkon motoru než inSPORTline Gilavar. Dal přednost Gilavaru se silnějším motorem, ale pokud jste vyšší postavy doporučuji spíš Gallop.

běžecký pás
autor: Monika • datum: 20.02.2014
Dobrý den, chtěla bych si domů pořídit běžecký pás. CHodila jsem na HEAT a moc mě to bavilo jenže ted není čas a ráda bych cvičila aspon doma. akorát vůbec nevím jestli si mám koupit bezmotorový běhací pás nebo motorový, tak prosím o radu děkuji

Dobrý den, u bezmotorového běžeckého pásu je k jeho pohybu využívána pouze mechanická energie běžce (chodce) a je podobný jako HEAT. Bezmotorový běhací pás ale nebude zdaleka dosahovat takové kvality jako HEAT. Před zakoupením doporučuji vyzkoušet motorový i bezmotorový pás a rozhodnout se podle osobních pocitů.

Běžecký pas x eliptical
autor: Michaela • datum: 16.02.2014
Dobrý den, zajímal by mě Váš názor na koupi běžeckého pásu či elipticalu. Ráda bych cvičila každý den, cca. 40minut za účelem zhubnutí a zlepšení fyzické kondice, protože pracují v administrativě je mým jediným pohybem bohužel chůze ke kopírce a nazpět. Sport a pohyb jako takový mám velice ráda, jen chybí čas. Protože bydlíme v paneláku, potřebují velice tichý stroj, a protože bych ráda cvičila opravdu každý den, i dostatečně výkonný. Poradil byste mi spíše běžecký pás nebo eliptical? Měřím 165cm, váha 58kg, předem velice děkují za odpověď...

Dobrý den, oba typy strojů jsou vhodné na hubnutí a zlepšení fyzické kondice. Doporučuji eliptický trenažér. Na eliptickém trenažéru můžete zapojit všechny svalové skupiny a do paneláku bude určitě vhodnější a skladnější. Vzhledem k Vaší výšce, váze a požadavkům doporučuji eliptické trenažéry značky Kettler. Mohl by Vám vyhovovat model Rivo M, Rivo P, Vito M, Unix M nebo Unix P. Osobně bych dal přednost modelu Unix M nebo Unix P.

nemotorový pás
autor: Renata • datum: 11.02.2014
Dobrý den, lze na bezmotorovém běžeckém pásu běhat, nebo je vhodný jen k chůzi? Běhám 2-3x týdně 5 km (rychlost cca 9 km/h), v dobrém počasí venku, ale při nepřízni počasí a hlavně v zimním období bych ráda běhala doma. Je k tomu bezmotorový pás vhodný? Líbí se mi insportline sprynkl. Děkuji za odpověď

Dobrý den, na bezmotorovém běhacím pásu se dá i běhat, ale je to úplně jiný pocit než na motorovém pásu. Doporučuji před zakoupením vyzkoušet!

Bezici pas
autor: Petra • datum: 10.02.2014
Dekuji za Vasi odpoved.... Trenazer by byl spise jen pro me, takze podle toho budu i vybirat.... Jeste se chci zeptat, ktery z techto pasu byste spise doporucil do paneloveho bytu (2.patro)....dekuji

Dobrý den, do panelového domu můžete použít všechny běhací pásy uvedené v předchozí odpovědi. Pokud bude běhací pás jen pro Vás, mohl by Vám vyhovovat Kettler Track Motion. Dále doporučuji zakoupit podložku pod běhací pás, která ztlumí nárazy a hluk při běhání.

Pás
autor: Lucie • datum: 09.02.2014
Dobrý den, chtěla bych si koupit pás. Chodím na H.E.A.T., ale nevím, zda preferovat MaxerRunner nebo pořídit pás elektrický. Kde lze pásy vyzkoušet? Je nějaké centrum v Praze? MaxerRunner je poměrně drahý... Díky za info Lucie

Dobrý den, H.E.A.T. MaxerRunner je úplně jiný než klasický elektrický běhací pás. MaxerRunner uvádíte do pohybu vlastní silou a elektrický běhací pás stiskem tlačítka Start. Mohu doporučit www.heatprogram.cz pan Michal Pietrak. Občas mají k dispozici repasované (levnější) stroje.

Bezici pas
autor: Petra • datum: 08.02.2014
Dobry den, poradil by jste mi, jaky pas by byl pro me nejlepsi, beham denne 10 km a i vice.....takze aby byl asi vykonny a neodesel mi po trech mesicich.... Ma vaha je 47 kg a merim 163cm, tak to by problem byt nemusel, ale aby na to mohl i muj muz apod.... Dekuji

Dobrý den, výběr běhacího pásu záleží na váze, výšce, věku a počtu uživatelů. Dále také na délce a četnosti cvičení. Vzhledem k Vašim tělesným parametrům a četnosti běhání, doporučuji běhací pásy Kettler Pacer, Track Motion nebo Track Performance. Pokud budou běhací pás používat cvičenci s rozdílnou váhou a výškou, řídí se výběr běhacího pásu podle vyššího a těžšího cvičence.

Otázka
autor: Renata • datum: 07.02.2014
Dobrý den chtěla bych vědět jaký bežecký pás si mám koupit při váze 96 kg a výšce 159 cm pás bych chtěla na redukci své váhy a nevím jestli je dobrý motorový nebo bez ?? a jaký by jste mi doporučily za nějakou rozumnou cenu děkuji předem

Dobrý den, u bezmotorového běhacího pásu je k jeho pohybu pásu využívána pouze mechanická energie běžce (chodce), pohyb je na nakloněné rovině. U motorového můžete běhat dle nastavení po rovině i do kopce, pohyb zajišťuje výkon motoru (rychlost nastavíte individuálně). Výběr běhacího pásu záleží na váze, výšce, věku a počtu uživatelů. Dále také na délce a četnosti cvičení. Na domácí cvičení doporučuji motorový běhací pás Kettler Pacer nebo Track Motion. Dále inSPORTline Stratos nebo Esprit CT 80.

Chodící pás
autor: Mirek • datum: 04.02.2014
Dobrý den, mám možnost koupit chodící pás s pohonem zn. GB 4000 za cca 8 tis. Kč. Je to dobrý nákup? Zn. „Jen na chození“

Dobrý den, tento výrobek nemáme v nabídce a nemám s ním osobní zkušenost. Podle parametrů, které uvádí výrobce, je plocha o rozměrech 126 x 40 cm hodně malá na běhání. Tento běhací pás je opravdu jen na chození.

sologium 6300C
autor: LUCIE • datum: 30.01.2014
Dobry den,chtela bych se zeptat jestli se dal koupit motorek nebo nahradit za jiny motorek na bezecky pas sologium 6300C..dekuji za odpoved

Dobrý den, tento pás jsme neměli ani nemáme v nabídce, doporučuji se obrátit na jeho výrobce či prodejce.

ÚDRŽBA PÁSU
autor: Lea • datum: 29.01.2014
Dobrý den, chtela jsem se zeptat na udrzbu beziciho pasu? jak casto se musi promazavat a hlavne co je nejlepsi na promazani?? dekujii

Dobrý den, pro tyto účely jsme na stránce kategorie běhacích pásů uvedli návod na údržbu - najdete ho zde.

dSPIRIT Esprit XT 285otaz
autor: Martina • datum: 26.01.2014
Prosím rozhoduji se koupit běžecký pás a rozhoduji se. Zatím technicky vyhrává SPIRIT Esprit XT 285. Prosím můžete mi tu značku doporučit? Jaké jsou zkušenosti? Moc děkuji

Dobrý den, tento běhací pás Vám mohu doporučit. Naši zákazníci jsou s tímto modelem spokojeni. Zatím jsem na tento pás neřešil žádnou reklamaci. Je to dobrý běhací pás poměr cena/výkon.

Rozhodnuti bezecky pas ktery
autor: Martin • datum: 26.01.2014
Dobry den, rozhoduji se mezi koupi Kettler track motion nebo spirit esprit xt285, kde me zaujalo odvetrani motoru, protoze na pasu bude behat 130kg clovek. Prosim o radu. Vyhoda kettlera je 3 leta zaruka, muzete mi nabidnout primerene cenovy pas, popr i s odvetrani motoru. Jde mi o zivotnost pasu. Pas by se vyuzival denne. Dekuji za odpoved

Dobrý den, pokud budete běhací pás využívat denně a vážíte 130 kg, doporučuji běhací pás Spirit XT 285. Tento pás má silnější motor, vyšší nosnost a větší běžeckou plochu.

který vybrat
autor: petr • datum: 22.01.2014
Dobrý den prosím vás pokud bych nekoukal na cenu v jakém pořadí by jste doporučil tyto stroje Master F25 Speedart 500 polar a kettler Pacer. (podle parametrů) Má váha 90kg děkuji

Dobrý den, podle parametrů bych Vámi poptávané běhací pásy doporučil takto. První místo Speedart 500 polar. Druhé místo Master F25. Třetí místo Kettler Pacer.

maraton
autor: Anna • datum: 21.01.2014
Dobrý den, v říjnu bych se chtěla zúčastnit půlmaratonu. Proto uvažuji o koupi běžeckého pásu, abych mohla intenzivně trénovat i přes zimu. Výška 162, váha 60. Mohl byste mi prosím doporučit nejvhodnější pás? Uvažovala jsem o běžeckém pásu Master F-15, či F-25. Jaké by bylo vaše doporučení? Děkuji, pěkný den

Dobrý den, běžecké pásy Master bohužel nemáme v naší nabídce a nemám s nimi osobní zkušenost. Podle parametrů, které uvádí výrobce, doporučuji Master F-25. Tento pás má větší běžeckou plochu, silnější motor a více programů. Z naší nabídky mohu doporučit běhací pás Kettler Pacer nebo Track Motion.

dotaz
autor: Marie • datum: 14.01.2014
A ješte bych se chtěla prosím zeptat jaký by byl pro mě vhodný tzv. „orbitrack“?Výška 162 váha 103 kg.Moc děkuji za info.

Dobrý den, vzhledem k Vaší váze a výšce mohu doporučit eliptical Atlanta 2.0, Housefit Motio 50, Kettler Cross P, Rivo P nebo inSPORTline Madison.

Běžecký pás
autor: Marie • datum: 13.01.2014
Dobrý den, chtěla bych co nejdříve koupit běžecký pás za účelem ubnutí :-).Zaujal mě běžecký pás inSPORTline Gallop a nebo ještě víc mě zaujal Běžecký pás inSPORTline Aluvis.Mám v plánu na něm cvičit každý den.Má váha je 103 kg.Mohl by jste mi prosím poradit,který pás by byl vhodnější a jak je to s kvalitou?Předem moc děkuji za radu.

Dobrý den, běžecký pás inSPORTline Aluvis má menší běžeckou plochu a slabší motor. Pokud chcete běhat každý den, doporučuji běžecký pás inSPORTline Gallop, který má větší běžeckou plochu a silnější motor. Naši zákazníci jsou s tímto běhacím pásem spokojeni.

Běžecký pás
autor: Vlaďka • datum: 11.01.2014
Dobrý den, uvažuji o koupi běžeckého pásu pro domácí použití. Do nedávna jsem chodila na pás do fitcentra 2-krát týdně přibližně na 45-60 minut spíše rychlé chůze (trvalo to asi 18 měsíců). Dělala jsem to ráda a hlavně za účelem zlepšení fyzické kondice, ale pozorovala jsem i úbytek váhy. Nyní bych z časového hlediska ráda poklačovala doma a to i každodenně. Je mi 32 let, výška 175 cm, váha 90 kg. Nemám vůbec žádnou představu o tom, jaký pás by byl pro mne vhodný a ani cenový limit. Prosím tedy o Vaše doporučení na základě uvedených informací případně cokoliv ráda doplním. Předem moc děkuji!

Dobrý den, vzhledem k Vaší váze a výšce mohu doporučit běhací pás Kettler Pacer. Můžete mi prosím napsat cenový limit, abychom pro Vás mohli vybrat další vhodné varianty - nejlépe s dotazem na mé jméno na obchod@ronnie.cz.

dotaz
autor: Helena • datum: 09.01.2014
dobrý den, je mi 61 let, měřím 159 cm, váha 105 kg. Jaká by měla být tepová frekvence při rychlé chůzi na běžícím pásu, když mám 65 tepů za minutu Děkuji za odpověď

Dobrý den, na zjištění maximální tepové frekvence je tzv. Karvonenova formule. Jedná se o metodu, jejíž pomocí získáme hodnověrný odhad maximální tepové frekvence. Pro většinu amatérských sportovců bez závodních ambic je tento údaj dostačující. Karvonenova formule: Muž: 220 (max TF) - 30 (věk) = 190, Žena: 226 (max TF) - 30 (věk) = 196. Maximální tepová frekvence 30letého muže je přibližně 190 a 30leté ženy 196. Lehká tepová frekvence - se pohybujeme mezi 50 a 60 % maxima. V této zóně organismus aktivně odpočívá. Střední TP se pohybujeme mezi 65 a 75 % maxima tepové frekvence. V této zóně se nejefektivněji spalují tuky. Těžká TP - pohybujeme se mezi 75 a 85 % maxima tepové frekvence. Slouží k rozvoji síly a výbušné rychlosti. V této fázi bychom měli vydržet 5 - 8 minut.

kettler pás
autor: manželé • datum: 06.01.2014
Dobrý den, mám dotaz na pásy Kettler. Chtěli bychom s manželem chodit a běhat pro snížení váhy, zhruba každý druhý den okolo 45 min. Já vážím 57kg, manžel 97kg. Plánujeme koupit běhací pás, samozřejmě raději levnější. Myslítensi, že při manželově váze bude stačit Pacer nebo byste raději volil model Track Motion? Je odpružení znatelně lepší u dražšího typu? Díky moc za odpověď

Dobrý den, pokud manžel váží 97 kg a pás budou využívat dvě osoby, doporučuji Kettler Track Motion, který má silnější motor a vyšší nosnost. Odpružení je srovnatelné.

cekam na odpoved
autor: anda • datum: 05.01.2014
dobry den mela jsem dotaz na pás 8552 tm-7,ale asi to neni pro vas nic moc ze jste neodpovedeli uz je mi dost roku tak si nechci kupovat drahy dekuji

Viz odpověď na Vaši otázku níže.

Výběr běžeckého pásu
autor: Michal Kačer • datum: 05.01.2014
Dobrý den, chceme si koupit běžecký pás na denní domácí používání. Já denně spíše na běhání a manželka spíše na chůzi. Po několika denním hledání různých inforkmací na webu jsem zjistil, že se mi líbí InsportLine Gallop nebo Kettler Pacer nebo Track Motion.. Mohl bych Vás poprosit o praktické porovnání těchto tří typů strojů? Neplatím u Kettleru více za značku v porovnání s Insportline? Díky za odpověď

Dobrý den, pokud budou běhací pás denně využívat dvě osoby doporučuji Kettler Track Motion nebo inSPORTline Gallop. Oba uvedené běhací pásy mají podobné technické parametry. Pouze inSPORTline Gallop má o trochu větší běžeckou plochu. Kettler má záruku 3 roky a inSPORTline pouze 2 roky. Uvedená záruka 5 let u inSPORTline platí pouze na rám stroje.

pas 8552
autor: anda • datum: 03.01.2014
dobry den chci se zeptat jestli by mi stacil pas 8552 tm-7 bude mi 70 let a vazim 104

Dobrý den, Vámi poptávaný běhací pás bohužel nemáme v naší nabídce. Výrobce u tohoto pásu udává nosnost 100 kg. Vzhledem k Vaší váze není tento stroj pro Vás vhodný.

Doporučení, manipulace
autor: Radka • datum: 02.01.2014
Dobrý den, uvažujeme o koupi běžeckého pásu KETTLER TRACK MOTION. Je vhodný pro kombinovaný běh s chůzí? Případně doporučili byste nám jiný pás v cenové relaci do 30 tisíc? Může se na pásu i převážně jen chodit? Pás by střídavě využívala žena 60 kg a muž 95 kg.Nejsme sportovci, jde nám o domácí využití za cílem zlepšení kondice a zhubnutí. Další dotaz máme k manipulaci. Bydlíme v panelovém domě, máme nedostatek místa, je možné pás přesouvat z místa uložení na místo, kde bude užívám v chodu? Pás má kolečka, ale všimli jsme si jen koleček na konci pásu a potřebujeme pás přesouvat cca 3 m do strany, tzn. ne ve směru délky pásu ale do boku. Pokud je tento přesun možný, zvládne jej přesunout i žena sama? Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den, běžecký pás Kettler Track Motion je dobrou volbou pro Váš trénink, zlepšení kondice a hubnutí. Tento pás je vhodný pro kombinaci běhu s chůzí nebo můžete pás používat pouze k chůzi. Kettler Track Motion má v přední části přepravní kolečka a po sklopení je možné stroj přesunout. Obávám se, že manipulace s pásem do boku, bude v chodbě panelového domu dosti náročná. Kolečka jsou pouze ve směru délky pásu. Zadní kolečka slouží k vyrovnání nerovností podlahy. Doporučuji navštívit některý ze show-roomů Kettler a osobně si vyzkoušet pás i manipulaci s pásem. Dále mohu doporučit běhací pás do 30 tisíc Spirit XT 285. Tento pás má větší běžeckou plochu, silnější motor a vyšší nosnost.

Motorový vz.bezmotorový
autor: Kika • datum: 02.01.2014
Dobrý deň, mám 20 rokov, 165 cm a 57kg, som zvyknutá pravidelne behávať, avšak s príchodom zimy sa podmienky zhoršujú(počasie, ľad, vo vyhovujúcom čase je už tma), preto by som Vás chcela poprosiť o radu pri kúpe bežiaceho pásu. Keďže som študentka, dôležitá je pre mňa cena, a tá je veľmi rozdielna pri motorových a bezmotorových pásoch. Potrebovala by som pás na domáci, intenzívny tréning(1x denne 45 min, stredne rýchly až rýchly beh, len rýchlejšia chôdza mi nevyhovuje), kedže bývam v bytovke, je potrebné aby bol čo najmenej hlučný a skladateľný. Oslovil ma bezecky-pas-insportline-sprynkl, vzhľadom na cenu, kvalitu, nehlučnosť a skladateľnosť, ale obávam sa toho, či bude možné na ňom intenzívne behať-rýchlosť aspoň tých 15km/hod. Ďakujem pekne za odpoveď.

Dobrý den, běžecký pás inSPORTline Sprynkl je bezmotorový běhací pás. S tímto pásem nemám žádné osobní zkušenosti, ale obávám se, že tento pás nevydrží intenzitu Vašeho tréninku.

Pacer vz. Gallop
autor: Tana • datum: 27.12.2013
Dobrý den, přemýšlím nad koupí bžeckého pásu. Používat ho budeme já 28let (170/65) a manžel 30 let (192/80). Rozhoduji se mezi Kettler Pacer nebo Insportline Gallop. Kettler jsem chtěla volit hlavně z důvodu pověsti kvality, na druhou stranu jde o jejich nejobyčejnější model (proto mám strach, aby nebyl horší, než stejně drahé vyšší modely levnějších značek). Insportline Gallop mě zaujal zárukou na 5 let a vyššími rozměry. Já jej budu používat na běh a chůzi pro hubnutí (nejsem žádný sportovec), přítel rád sportuje a bude na něm běhat pro kondici zřejmě denně. Který model by jste doporučil a proč? Děkuji

Dobrý den. Osobně bych doporučil jednoznačně Běhací pás Pacer a to s ohledem na jeho konstrukci, kterou pokládám za lepší a dlouhodobě spolehlivější. Samozřejmě třeba větší rozměr samotné nášlapné plochy by nebyl na škodu, přesto by moje volba byla jednoznačná.

běžecký pás BH Fitness ProAction Explorer
autor: Věra • datum: 25.12.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mi neporadíte kde sehnat servis na výše uvedený běžecký pás.Vím, že je to již starší stroj (asi 5 let) a v žádné nabídce ho nemohu již najít, ale třeba budete vědět kde by se dal opravit. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, značku BH Fitness nemáme a ani jsme neměli v naší nabídce. Můžete zkusit web výrobce.

Pacer X Motion Track
autor: Michaela • datum: 22.12.2013
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se nějak konstrukčně výrazně liší trenažery Pacer a Motion Track od Kettleru, čili velikostně, nebo komfortem při běhání, jestli se to tak dá nazvat...či je rozdíl pouze v nabídce programů nebo lehce výkonu, jak je uvedeno níže. Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, běhací pásy Kettler Pacer a Track Motion jsou konstrukčně hodně podobné. Kettler Track Motion je rozměrově větší o pár centimetrů, má silnější motor, vyšší nosnost, více programů. Oba běhací pásy mají stejně velkou běžeckou plochu. Komfort při běhání bude hodně podobný.

dodatek k dotazu ze dne 21.12.2013
autor: Helena • datum: 22.12.2013
Dobrý den, chtěla bych se ještě zeptat, zda tento chodící pás inSPORTLine Excel Run umožňuje chůzi po rovině, i do menšího kopečku už mi chůze dělá problém. Děkuji

Dobrý den, magnetický pás inSPORTline Excel Run neumožňuje chůzi po rovině. Tento pás má 2 úrovně nastavení sklonu a obě jsou na nakloněné rovině.

rada
autor: Helena • datum: 21.12.2013
Dobrý den, chtěla bych si koupit magnetický pás inSPORTLine Excel Run , ale je jen do 100 kg. Mohu na něm chodit i když mám 106 kg? Mám problémy se srdeční chlopní a musím chodit, ale u nás je věčně smog na chození venku.Děkuji za odpověď

Dobrý den, magnetický pás inSPORTline Excel Run má maximální nosnost 100 kg. Vzhledem k Vaší váze nebude tento pás pro Vás vhodný.

Náhradní pás
autor: Pavlík • datum: 17.12.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné sehnat náhradní pás k Motorovému běžeckému trenažéru BT-3130E. Velikost dle návodu 2430x400x1,6t. Děkuji, s pozdravem Pavlík.

Dobrý den, uvedený běhací pás bohužel nemáme v naší nabídce. Zkuste prosím kontaktovat výrobce nebo prodejce.

Běžecký pás - dotaz
autor: Milada • datum: 16.12.2013
Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o radu ohledně výběru domácího běžeckého pásu: Maximální cenový limit mám 25-30 tisíc. Chci ho na běhání v zimě a v hnusném počasí, cca 5x týdně 10-15 km. Jaro, léto běhám venku. Kromě výkonu a odpružení plochy, je pro mě podstatná také hlučnost pásu, náročnost na prostor a pravděpodobnost poruchovosti. Uvažuji o inSPORTline Gallop, Kettler Pacer, Kettler Track Motion a MASTER F-35. Můžete mi některý z nich nebo i jiný doporučit. Děkuji.

Dobrý den, běhací pás Master F-35 nemáme v naší nabídce a bohužel nemám s tímto pásem osobní zkušenost. Podle parametrů, které uvádí výrobce, má Master F-35 větší běžeckou plochu, vyšší nosnost, silnější motor a větší možnost náklonu. Bude tedy pravděpodobně méně poruchový a pro Váš trénink asi nejvíc vhodný. Běhací pásy Kettler Track Motion a inSPORTline Gallop budou také dobrou volbou.

Dotaz
autor: Jindrich Kaizler • datum: 16.12.2013
Dobry den, chtel bych vas poprosit o radu ohledne beziciho pasu. Vazim 125kg a shanim nejaky cenove prijatelny behaci pas, ktery je uskladnitelny a v byte nezabere moc mista. Muzete mi nejaky doporucit. Predem dekuji.

Dobrý den, vzhledem k Vaší hmotnosti doporučuji běhací pás, který má maximální nosnost alespoň 140 kg. Mohu nabídnout běhací pás Spirit XT 285, JKexer Focus 860, JKexer X-TRA875, inSPORTline Gallop nebo Spirit XT 385.

běžecký pás
autor: lenka • datum: 13.12.2013
dobrý den, prosím o radu při výběru běž.pásu do 15-20tis.Na běhání 5x týdně 1 hod.pro rodinu. Rozhoduji se mezi Stratos, pacer, cirrus,gallop. děkuji

Dobrý den, mohu doporučit běhací pás inSPORTline Gallop nebo Kettler Pacer. Oba stroje jsou vhodné. Lepší volbou bude běhací pás inSPORTline Gallop. Tento běhací pás má větší běžeckou plochu, silnější motor a vyšší nosnost. InSPORTline Gallop je bohužel momentálně vyprodaný a bude opět skladem v lednu 2014.

pás
autor: Mirek • datum: 11.12.2013
Dobrý den, potřeboval bych poradit, který pás by jste mně doporučil. Jedná se o Bremshey RN7 nebo Kettler Performance. Děkuji

Dobrý den, oba stroje jsou dost podobné. Osobně bych dal přednost běhacímu pásu Kettler Performance. Tento běhací pás má silnější motor, vyšší zatížení, více pulsem řízených programů a záruku 3 roky.

běžecký pás
autor: Petra • datum: 08.12.2013
Dobrý den, vybírám mezi běžeckým pásem Master F-25 (Kettler) a inSPORTline Stratos. Můžete mi poradit, který je výkonově lepší a méně poruchový? Můžete i poradit, přes jaký internetový obchod běžecký pás koupit? Děkuji

Dobrý den, běžecký pás Master F-25 není výrobkem firmy Kettler. Pokud srovnám parametry Vámi poptávaných strojů, dal bych přednost běhacímu pásu Master F-25. Tento běžecký pás má větší běžeckou plochu, silnější motor, větší možnost náklonu a bude méně poruchový. Běžecký pás Master F-25 nemáme bohužel v naší nabídce. Mohu Vám nabídnout pouze běhací pás inSPORTline Stratos.

pás nebo rotoped
autor: Lukáš • datum: 04.12.2013
Dobrý den. chtěl bych se zeptat odborníků co tomu rozumí. poradily by jste mi co je lepší pro tělo jak na spálení tuku tak i na protažení a tak, jestli si mám pořídit rotoped nebo raději běžecký pás. děkuji

Dobrý den, pokud chcete spálit tuk a protáhnout všechny svalové partie, doporučuji crossový trenažér. Na crossovém trenažéru je pohyb nejpřirozenější, nejpříjemnější a procvičíte na něm celé tělo.

bezecky pas
autor: Lucka V. • datum: 25.11.2013
Dobrý den, děkuji za odpověď. Chtěla jsem se ještě zeptat na jednu technickou maličkost - když se pá složí, je bezproblémové ho rozložit (v případě stěhování)? Jedná se o pás Kettler Track motion. Mnohokrát děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, běhací pás Kettler Track Motion se dá bezproblémově rozložit. Je to jednodušší než montáž. Sundáte plasty, odšroubujete a odpojíte konzoli s počítačem, odšroubujete boční stojky a zůstane Vám pouze pás s motorem.

bezecky pas
autor: Martin • datum: 24.11.2013
Dobry den, chtěl bych bežecky pas něco kolem 10 000-15 000 na běhani a chuzi 5x tydne cca 60min. Děkuji

Dobrý den, v této cenové relaci mohu nabídnout pouze běhací pás Cirrus nebo Esprit ST 70. Doporučuji si připlatit a zakoupit Freewill D 225, Esprit CT 80 nebo Stratos.

bezecky pas
autor: Lucka V. • datum: 17.11.2013
Dobry den, chtela bych si poridit bezecky pas do 30.tisic. Beham minimalne 4x tydne 45min a rada bych investovala do stroje, ktery je kvalitni a bude ho moci vyuzivat i pritel, ktery ma pres 100kg. Moc dekuji

Dobrý den, mohu Vám nabídnout běhací pás Kettler Track Motion, FitLogic Miracle V550, Spirit XT 285 a inSPORTline Gallop. Velmi dobré zkušenosti mají naši zákazníci i já osobně s běhacím pásem Kettler Track Motion.

info este raz
autor: Martina • datum: 13.11.2013
Dakujem vam velmi pekne za odpoved. Vedeli by ste vy mne odporucit nejaky produkt, (aj z vasej ponuky), ktory by splnal moje poziadavky, ktore som uviedla? Cena: s manzelom sme sa nakoniec dohodli do 700eur, co najtichsi, robustny, elektricke nastavenie sklonu. Kedze mame problem s priestorom, potrebujeme,aby mal max. sirku tych 75 a dlzku 165cm. Existuje v tejto cene stroj,ktory sa da vyuzivat naozaj pravidelne, alebo pri spanku dietata? (v inej izbe). Pardon za vela otazok,ale je to nakladna zalezitost, potrebujeme si to poriadne premysliet. A zabudla som, bola by som rada,keby sa servis poskytoval u zakaznika. Dakujem este raz.

Dobrý den, pokud potřebujete běhací pás o rozměrech 165 x 75 cm a v cenové relaci do 700 eur, mohu Vám z naší nabídky nabídnout pouze běhací pás FitLogic Freewill D 225 nebo Freewill R 115. Ostatní běhací pásy mají větší rozměry nebo nemají elektronické nastavení sklonu. Běhací pásy FitLogic máme jako novinku, nemám je osobně vyzkoušené a nevím, jak moc jsou hlučné. Servis u zákazníka je samozřejmostí.

čím mazat Adventure 5 plus
autor: Johan • datum: 11.11.2013
Dobrý den, mám běhací pás Horizon Adventure 5 plus a došlo mi originální mazání. Čím mám pás dále mazat. Děkuji za odpověď Johan P.S.: je to super mašinka!

Dobrý den, jsem rád, že jste spokojen s běhacím pásem Horizon Adventure 5 plus. Na mazání běžeckého pásu můžete použít silikonový olej ve spreji. Mohu doporučit silikonový olej Silkal 93 od firmy Coyote.

Aky pas
autor: martina • datum: 11.11.2013
Dobry den, nakolko mam male dieta a do fitka daleko, chcem si kupit bezecky pas. Moje podmienky: motorovy,elektricky zdvih, co najtichsi, sirka pasu cca 42cm,dlzka nie je podstatna, maximalna sirka 75cm. Cenovo do 600 eur, prosim o radu aky tip je vhodny. Zvazujem Diadora edge 2.4 alebo Master f-15. Prijmem kazdu radu, kedze som v tejto oblasti lajk,dakujem velmi pekne. Este pre istotu doplnuje info: Pas budem pouzivat sama, cca 4x do tyzdna 60min a vazim 80kg.

Dobrý den, uvedené produkty bohužel nemáme v naší nabídce. Porovnal jsem tedy technické parametry obou strojů. Vzhledem k Vašim požadavkům doporučuji běžecký pás Master F-15. Tento běžecký pás má vyšší maximální zatížení, větší běžeckou plochu, vyšší hmotnost a má tišší chod.

Behaci pas
autor: Petra • datum: 06.11.2013
Dobrý den,chceme si koupit běhací pás s manželem,ale nevíme,jestli motový nebo bez motorový.A je motorový moc hlučný?A jaký pás je na doma lepší?Děkuji

Dobrý den, u bezmotorového běhacího pásu je k jeho pohybu pásu využívána pouze mechanická energie běžce ( chodce), pohyb je na nakloněné rovině. U motorového můžete běhat dle nastavení po rovině i do kopce, pohyb zajišťuje výkon motoru ( rychlost nastavíte individuálně). Motorový pás není moc hlučný. Výběr běhacího pásu záleží na váze, výšce, věku a počtu uživatelů. Dále také na délce a četnosti cvičení. Na domácí cvičení doporučuji motorový běhací pás.

běžecký pás
autor: marketa • datum: 12.10.2013
Dobrý den, reším koupi pásu, vzhkedem k počasí :-) Běhám 4-5 krát týdně. Po procházení recenzí jsem se pozastavila u Master f-25 a Kettler Pacer. Mohli byste, prosím, poradit, prípadně dát jiný tip? Děkuji, Markéta

Dobrý den, osobní zkušenost mám pouze s běhacím pásem Kettler Pacer. Po prostudování technických parametrů obou běhacích pásů, bych dal pravděpodobně přednost pásu Master F-25. Master F-25 má silnější motor, vyšší možnost náklonu, vyšší maximální rychlost, delší záruku, atd.

rada
autor: Jana • datum: 10.10.2013
Dobrý den,ráda bych si pořídila domů skladný stroj na cvičení. Ve fitness jsem cvičila pouze na bezmotorovém pásu určeném pro indoor walking (chůze, trošku běh, aerobické cvičení), moc mě to bavilo, ale je hodně drahý,také nevím,jeslti by mě po roce stroj třeba neomrzel.Co by pro mě bylo vhodné, tak do 10 000 Kč, chtěla bych něco jen na podzim-zimu, v jiném období můžu jezdit na kole venku. Uvažuji o pásu na běhání, nikdy jsem ale neběhala a nevím, jestli by mi nevadilo, že je motorový a zapíná se do elektriky,hlanvě něvím, na něm jde pouze běhat? Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost. Zase u magnetických bezmotorových p. čtu, že jsou jen na chůzi a zdají se mi až moc levné a vetché. Hill je drahý.Rotopedy a elyptic nechci, to má bratr a to by mě nebavilo, nemyslím si, že bych denně cvičila hodinu, jak tady uvádějí ostatní. Spíš tak dvakrát třikrát týdnně 45 minut. Vážím 46 výška 165 hubnout nic nepotřebuji, prostě bych jen měla ráda nějaký pohyb doma, stroj který by mě bavil.

Dobrý den, na běhacím pásu se dá běhat i chodit. Záleží jen na vás, jakou si nastavíte rychlost. Pokud nemáte s motorovým běhacím pásem zkušenost, doporučuji navštívit show-room společnosti inSPORTline, Kettler, Domafit (nebo jiného prodejce s fitness zařízením) a osobně si pás vyzkoušet. Běhací pás do 10.000 Kč bohužel nemáme v naší nabídce. V podobné cenové relaci Vám mohu nabídnout pouze běhací pás inSPORTline Sheen nebo Cirrus.

bezecky pas
autor: Stanina • datum: 05.10.2013
Dobry den,chci zakoupit bezecky pas inSPORTline-Jorney.jsem po odstraneni poloviny leve plice a tak beh nepripada v uvahu.Ale chuze mi nevadi.Bude vhodny tento typ?Dekuji za odpoved

Dobrý den, běžecký pás inSPORTline Jorney je mechanický bezmotorový pás. U bezmotorového běžeckého pásu je k jeho pohybu pásu využívána pouze mechanická energie běžce (chodce). Obávám se, že tento typ stoje pro Vás nebude vhodný. Doporučuji konzultaci s lékařem.

běžecký pás
autor: Blansch • datum: 30.09.2013
Dobrý den, chtěla bych si pořídit běžecký pás. Mám občas potíže s koleny a také jsem zjistila, že není pás jako pás:)Líbí se mi např. Insportline Gallop,ale taky hodně řeším podlahu. Bydlím ve starším řadovém domě s nájemníky, podlahy plovoucí a parkety. Mám hlavně obavu, že pás bude hlučný a bude dunět. Můžete mi někdo pomoci s výběrem? Předem díky

Dobrý den, běžecký pás je potřeba vybírat podle toho, kdo a jak na něm bude běhat. Je třeba zohlednit výšku, váhu cvičence, délku cvičební jednotky atd. V hlučnosti motorů nejsou velké rozdíly. Hlučnost otřesů můžete eliminovat podložkou pod běžecký trenažér. Důležité je i odpružení. Čím kvalitnější odpružení, tím dražší běhací pás. Pokud máte občas potíže s koleny a obavu o hluk, upřednostnil bych možná eliptický trenažér před běhacím pásem.

běžecký pás
autor: Katka • datum: 22.09.2013
Dobrý den, chtěla bych si zakoupit běžecký pás pro domácí využití tak 4x týdně 6Omin. Myslíte, že bude dobrý Master F-1O?

Dobrý den, trenažéry této značky neprodáváme a nemáme s nimi ani vlastní ani zprostředkované zkušenosti. Z naší nabídky Vám mohu, z trenažérů v nižší cenové relaci, doporučit Běžecký pás inSPORTline Cirrus .

Bezecky trenazer-vyber
autor: Sarka Kleinova • datum: 18.09.2013
Dobry den, bydlim v panelovem dome a rada bych si poridila domaci bezecky trenazer. Rozhoduji se mezi Insportline Gallop, Kettler Track Motion a BH Fitness F4R. Planuji kazdodenni trenink 60-90 min. Muzete mi prosim doporucit ten nejvhodnejsi s ohledem na hlucnost a otresy?

Dobrý den, z hlediska poměru cena/výkon bych Vám doporučil:č.1 Insportline Gallop č.2 Kettler Track Motion. V hlučnosti motoru  nejsou velké rozdíly, důležité bude maximálně eliminovat hlučnost otřesů, proto bych doporučil zakoupit Podložka pod trenažer .

nefunguje
autor: Lucie • datum: 17.09.2013
Dobrý den, mám běžecký pás cirrus. Není moc používaný. Včera jsem si ho chtěla spustit a zjistila jsem že byl asi 2dny od posledního použití zapnutý, hlavní spínač na páse svítí ale dislej nereaguje a nespustí se. Čím to může být? Děkuju za radu :-)

Dobrý den, zkuste vypnout běhací pás hlavním spínačem, zkontrolujte přívodní kabel (rozpojte a spojte), vyjměte a opět vložte bezpečnostní klíč zpět do zdířky v počítači. Pokud bude závada stále trvat, kontaktujte prosím servisní oddělení firmy inSPORTline.

děkuji
autor: jana • datum: 10.09.2013
Moc děkuji za tip. Když porovnám ty dva, které jste mi nabídl, tak určitě lepší bude ten kettler, což?

Dobrý den, ano, Kettler bude určitě lepší volba.

Náklady
autor: Peter • datum: 08.09.2013
Dobrý den, kolik může prosím Vás měsíčne vyjít provoz elektrického pásu? Mám na mysli spotřebu elektřiny. Děkuju.

Dobrý den, spotřeba elektřiny u běhacího pásu záleží na mnoha faktorech, výška a váha cvičence, výkon motoru, délka cvičební jednotky, vybraný program atd. Uvedu tudíž jen příklad spotřeby. Průměrný běhací pás má maximální momentální výkon cca 2 kW. 1 kW elektřiny stojí cca 5 Kč. Pokud budete běhat 30 dní, každý den, po dobu jedné hodiny, vyjde Vás měsíční provoz běhacího pásu na 300 Kč.

běžecký pás
autor: jana • datum: 06.09.2013
Děkuji za odpověď. Tak po prodiskutování ceny s manželem mi daný stroj doma neprojde. Mohla bych poprosit o typ, který by byl do 20 tis?

Dobrý den, v tomto případě bych doporučil přidat ještě 2 tis. kč a zakoupit

Běhací pás Pacer .

běžecký pás
autor: jana • datum: 05.09.2013
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na běžecký pás. Již nějaký ten pátek zvažuji koupě takového stroje, ale nejsem si jistá výběrem. Než bych prostudovala všechny parametry, tak by uteklo hodně vody, tak jsem chtěla poprosit o radu. Dívala jsem se na kettler tr. motion nebo potom na insportline stratos. Nebo byste mi doporučil nějaký jiný, tichý a lehký v ovládání? Chtěla jsem stroj na zlepšení kondice a zhubnutí, tak opravdu nevím, který zvolit, abych zbytečně nepřeplatila, ale zase to neošidila a potom litovala. Budeme běhat s manželem, takže nosnot by měla být do 80 kg Moc děkuji za pomoc při výběru. Známi nám doporučili kettler track performance, ale to už se mi zdá na domácí užívání trochu velká investice. Nebo raději zainvestovat, ať vydrží? Ještě jednou moc děkuji!

Dobrý den, investice do Kettler Track Motion bude zcela dostačující, životnost trenažéru bude u domácího použití stejná jako u modelů ve vyšších cenových relacích. I když v nabídce od fy Kettler patří mezi levnější, v porovnání s celkovou nabídkou na trhu v řadě HB ( domácí použití) se řadí již mezi ty lepší.

pas na H.E.A.T.
autor: marie • datum: 22.08.2013
Dobrý den, ještě jeden dotaz prosím, myslíte si že jsou srovnatelné stroje maxerrunner a walking trainer co se týče náronosti pohybu? walking trainer je levnější ale mám strach abych nebyla zklamaná co se týče náročnosti pohybu na něm a hubnutí.

Dobrý den, Walking trainer nemáme,bohužel, přímo v nabídce, takže Vám nemohu dát reference na základě vlastních zkušeností, nicméně dle uvedených parametrů ( konstrukce, ložiska...) v popisu výrobku přímo u dovozce se jeví jako dobrá investice v poměru cena/výkon.

pas na H.E.A.T.
autor: marie • datum: 20.08.2013
Dobrý den, hrozně ráda chodím na H.E.A.T. bohužel skupinové cvičení nestíhám tak bych chtěla pořídit pás domů. Můžete mi poradit při výběru? Nevím zda je lepší mechanický nebo elektrický? Jde mi o to aby to bylo co nejpodobnější heatům a to jak zátěží tak i intenzitou hubnutí. Prozatím jsem vybrala: kettler tx 1.Bude dostačující nebo mi můžete poradit jiný. Jsem ochotná koupit i přímo maxerrunner ale nevím zda investice není příliš zbytečně vysoká.

Dobrý den, pokud byste chtěla absolvovat domácí cvičební jednotku H.E.A.T., pak by bylo nejvhodnější zakoupit přímo Maxerrunner . Pokud byste chtěla investovat nižší částku, pak doporučuji elektrický Běhací pás Track Performance .

Běžecký pás
autor: Martin • datum: 19.08.2013
Dobrý den, chtěl bych si koupit běžecký pás Insportline Gallop nebo Kettler Track Performance. Poradíte mi, který a zda rozdíl v ceně stojí za to? Děkuji

Dobrý den, přestože na základě velmi dobrých zkušeností obecně doporučuji spíše zn. Kettler, v tomto případě bych upřednostnil  Insportline Gallop, kde za nižší cenu dostanete trenažér ve stejné kvalitě, navíc se silnějším motorem.

rada
autor: michal • datum: 18.08.2013
dobry den,chcem sa opitat ci je dobre behat rano aj vecer,dakujem

Dobrý den, běhat můžete dle kondice a pocitu v kteroukoli denní dobu a klidně i dvoufázově. Záleží pouze na vás, co vám bude vyhovovat.

Chodza
autor: Peter • datum: 14.08.2013
Dobry den, je prosim Vas velky rozdiel, co sa tyka pocitu cloveka pri behani na motorovom a bezmotorovom pase? Konkretne pas nepotrebujem na behanie, iba na pomalsiu-stredne rychlu chodzu. Dakujem.

Dobrý den, u bezmotorového běhacího pásu je k pohybu pásu využívána pouze mechanická energie běžce (chodce), pohyb je na nakloněné rovině (dle individuálního nastavení). U motorového můžete běhat dle nastavení po rovině i do kopce, pohyb zajišťuje výkon motoru (rychlost nastavíte individuálně).

rada
autor: Pavel • datum: 11.08.2013
Dobrý den, bude mi 46 let, výška 194 cm a vážím cca 104 Kg. Mám vyšší krevní tlak a chtěl bych zhubnout.Jsem řidič kamionu a chůze mi nevadí. Doporučíte mi prosím nějaký běžecký pás. cenová relace max 30000 Kč. Domácí použití já a žena. Děkuji Pavel

Dobrý den, mohu Vám doporučit běhací pás Horizon Adventure 3 Plus, inSPORTline Gallop nebo Kettler Track Motion. Osobně bych dal přednost běhacímu pásu Kettler Track Motion.

servis b.p. nexium
autor: kudielka • datum: 21.07.2013
Dobrý den.Chtěl bych se dotázat,provádí li někdo v ČR servis a opravy běžeckých pásů Sologium Nexium.Stroj je starý cca 5 let a pravděpodobně dosloužil motor.Děkuji.

Dobrý den, tento produkt nemáme a neměli jsme v nabídce, doporučuji obrátit se na jeho výrobce či prodejce.

Běžecký pás
autor: jelínková • datum: 18.07.2013
Dobrý den, chtěli bychom si domů pořídit běžecký pás,kvůli hubnutí, který bude sloužit nejen k rychlé chůzi, ale i k běhání.Aby byl odpružený a běh byl na něm pohodlný.Nosnost 120 kg. Moc se v tom nevyznám, takže nevím jaký kvalitní běžecký pás koupit? V cenovém rozmezí do 25 tisíc. Zároveň bych se chtěla zeptat, jakou životnost má běhací pás.Děkuji.

Dobrý den, mohu Vám nabídnout běžecký pás inSPORTline Stratos, Kettler Pacer, Horizon Adventure 3 plus, Kettler Track Motion. Kvalitnější běhací pásy mají vyšší hmotnost, silnější motor, lepší odpružení a větší možnost zatížení. Pokud bude pás používat více osob, doporučuji koupit Horizon Adventure 3 plus nebo Kettler Track Motion (silnější motor, vyšší zatížení, větší běžecká plocha). Nelze jednoznačně říci, jakou životnost má běhací pás. Životnost běhacího pásu záleží na mnoha faktorech. Pokud se o běhací pás staráte podle doporučení výrobce uvedeného v návodu, vydrží Vám opravdu dlouho. Několik našich zákazníků má běhací pás značky Kettler 6 let a pás jim stále funguje.

jak mazat
autor: soukupová • datum: 27.06.2013
mám jeden rok chodicí pas CIRUS a začal vrzat, mám malou ampulku oleje, jak namazat a čím děkuji

Dobrý den, návod na údržbu běhacích pásů uvádíme zde.

bežecký pás a vibro
autor: susan • datum: 21.06.2013
Dobrý deň, mám bežecký pás Excel run od insportline a tiež aj vibromasážny pás ResoBelt. Chcela by som vás poprosiť o radu, neviem ako postupovať, behávam 45-60 min denne a 20 minut vibro. Čo by ste mi odporúčali? Najprv beh a potom vibro alebo naopak? Čo je lepšie? ďakujem veľmi pekne za odpoveď

Dobrý den, na běžeckém pásu se hodně unavíte a již nebudete mít dostatek síly k cvičení na Vibru. Doporučuji nejdříve Vibro a potom běžecký pás.

mazani pasu
autor: novakova • datum: 24.05.2013
Zdravim,muzete prosim poradit, zakoupila jsem pred 2 lety bez.pas Insportline-Ahora, a skoro porad stal.Pred asi 3 mesici jsem ho pustila a nechce se rozjet, tak jak ma, kopili jsme silik.olej a nastrikali a po dvou dnech jsem ho opet pustila a na rychlost 1 skoro nejede a to na nem nestojim.Je mozne, ze je neco s motorem? Dekuji

Dobrý den, doporučuji obrátit se na servisní středisko firmy inSPORTline.

Surf Simulátor
autor: Tomáš • datum: 02.05.2013
Dobrý Deň, bolo by možné takéto zariadenie u Vás objednať? Ďakujem

Dobrý den, bohužel ne, takové zboží skladem nemáme.

rozdiel
autor: trolo • datum: 01.05.2013
ja by som sa chcel spytat ze aky je rozdiel medzi motorovym a bez motorovym beziacim pásom

Dobrý den, u bezmotorového běhacího pásu je k pohybu pásu využívána pouze mechanická energie běžce (chodce), pohyb je na nakloněné rovině (dle individuálního nastavení). U motorového můžete běhat dle nastavení po rovině i do kopce, pohyb zajišťuje výkon motoru (rychlost nastavíte individuálně).

Běhání na pásu s činkama?
autor: Niki • datum: 23.04.2013
Dobrý den, už jsem vás kontaktovala ohledně běhání na pásu, běhám už 20 dní, nejdřív po 30 min. ráno a večer, ted jsem na vaše doporučení přešla na jedno běhání za den. Momentálně jdu svižnou chůzí 50-55min/5-5,5km 6xtýdně, den volno. Můžu k té svižné chůzi, přidat činky do rukou? Zapojit i ruce? Děkuji Nikol

Dobrý den, ano, činky přidat můžete. Jen je třeba zvolit odpovídající hmotnost.

Běžecký pás - doporučení
autor: Sarina • datum: 16.04.2013
Dobrý den. Chci si koupit běžecký pás, stále nevím, pro který se rozhodnout. Cenová relace do 16.000,- Kč. Můj typ Master F-15 nebo InSPORTline Rasio. Nevím, pro který e rozhodnout. Děkuji

Dobrý den, ani jeden z uvedená¨ých trenažérů nemáme v nabídce, takže s nimi nemáme vlastní ani zprostředkované zkušenosti. Nicméně z obecného popisu na webu nevypadá špatně Insportline Rasio.

mazání
autor: olda • datum: 11.04.2013
Dobrý den. Mám doma běžecký pás MASTER F-25 ale z návodu nevím kde přesně mám pás mazat. A co se nazývá deskou,která se má mazat? Děkuji

Dobrý den, info k údržbě běhacích pásů najdete zde.

odpružení
autor: stryhy91 • datum: 09.04.2013
Dobrý den. Můj dotaz bude na odpružení a hlučnost běžeckých pásů. Již delší dobu hledám ten vhodný stroj, už jsem byl rozhodnutý pro Kettler Pacer, později zase jestli by mi nestačil levnější inSPORTline Cirrus. Dočetl jsem se, že ať už bude mít pás jakékoliv odpružení, budou klouby i s dobrou obuví více či méně trpět kvůli nárazům. Co se týče odpružení výše uvedených strojů, je mezi nimi velký skok ve kvalitě provedení po praktické stránce? Nebo budu mít zhuntovaný kolena a kyčle po dlouhodobém používání z obou strojů stejně (nehledě na predispozice). Budu stroj vybírat s prioritou na odpružení, ale nejsem si právě jistý, zda rozdíl cca 9tis mezi stroji už není zbytečně velký na to, aby hlavním důvodem koupě lepšího kettler pacer bylo „MOŽNÁ“ lepší odpružení … Ještě bych Vás poprosil, jestli nevíte, který z oněch strojů má tišší chod motoru a dopad, případně jestli u kettler pacer systém odpružení Shock Absorber výrazně eliminuje hlučnost dopadu… Moc děkuji za názory. Mějte se hezky.

Dobrý den, bez ohledu na výrobci udávanou kvalitu odpružení resp. pohlcování nárazů ( Shock Absorber) bude dopad na běhacím pásu vždy tvrdší,takže nárazy můžete částečně eliminovat spíše tlumivostí běžecké obuvi ( vybírejte vhodnou pro silniční běh + tělesnou hmotnost + typ došlapu).Významnou roli hraje i technika běhu. Z tohoto hlediska si můžete pořídit i levnější Běžecký pás inSPORTline Cirrus resp. osobně bych 9 tis. pouze za účelem „lepšího odpružení“ nepřiplácel. Hlučnost ( motoru) je u většiny běžeckých pásů +- stejná, poblémem spíše bývá ( jak jste ost. uvedl v otázce) hluk při dopadu, ten bych dopoučil částečně eliminovat Reebok podložka pod běžecký trenažer .

pás
autor: katka • datum: 08.04.2013
Dobrý den, děkuji za odpověď. A ještě se zeptám, , když je poháněn motorem a pás se sám točí, tak je do elektriky? Děkuji

Dobrý den, ano, pás musíte zapojit do zásuvky.

pás Stratus či Rasio
autor: katka • datum: 07.04.2013
Dobrý den, rozhoduji se o koupi běž.pásu od Insportline Stratus nebo Rasio. Nevím jaký je princip motorového pásu, zda je poháněn vlastní silou cvičejiciho či jinak. A pokud ano, zda utáhnu chod pásu vlastni silou, , když vážím 50 kg. Děkuji

Dobrý den, oba uvedené trenažéry jsou poháněné motorem tzn. pouze spustíte motor a pás ubíhá pod nohama zvolenou rychlostí.

EXCEL RUN
autor: Grepl • datum: 04.04.2013
DOBRÝ DEN MĚL BYCH, JEŠTĚ JEDEN DOTAZ K PÁSU OD INSPORTLINE EXCEL RUN JAKÁ JE DOPORUČENÁ MAX HMOTNOST VÝROBCE UDÁVÁ 100KG, ALE VZHLEDEM KE KONSTRUKCI SE MNĚ NEZDÁ, JE MOŽNÉ ŽE UNESE OSOBU S 88KG DÍKY ZA ODPOVĚD GREPL

Dobrý den, ano, vzhledem k údajům o nosnosti, poskytnutým výrobcem resp. dovozcem, je to možné.

EXCEL RUN
autor: Grepl • datum: 03.04.2013
DOBRÝ DEN MĚL BYCH ZÁJEM O BĚŽÍCÍ PÁS DO 7000 KČ MÁM VYBRANÝ MANUÁLNÍ OD INSPORTLINE EXCEL RUN CHTĚL BYCH SE ZEPTAT JESTLY TENTO PÁS JE DOBRÝ A JESTLY NENÍ MOC HLUČNÝ DO PANELÁKU DÍKY ZA ODPOVĚD

Dobrý den, v uvedeném cenovém limitu je tento pás jediná možná volba v naší nabídce,samotný chod pásu hlučný není, problémem by mohly být otřesy při dopadu, ktreré můžete eliminovat podložkou pod trenažér : Podložka pod trenažer nebo Reebok podložka pod běžecký trenažer .

Crossovy trenažer/pás
autor: Linda • datum: 03.04.2013
Dobrý den, děkuji za odpoved. Ještě bych se chtěla zeptat, dívala jsem se na vase crossove trenažery a mám pocit, že při nich zabírá více svalů, též jsem se divala na veslovaní, ale z toho me sileně boli záda.Kdyz příjdu do vasi prodejny v praze, poradite mi tam, jaky stroj je pro me nejvhodnejsi, jsem totalni začátečník a ráda bych zvolila vhodny stroj, hlavne tedy na spalování. Děkuji jeste jednou za odpoved, Linda

Dobrý den, kolegové vám určitě poradí a vše vysvětlí.

orbitrek či pás
autor: Linda • datum: 03.04.2013
Dobrý den, ráda bych si pořídila pás domů, potřebuji hodně schodit a dostat se do kondice, do fitka nechci kvuli tomu, že se tam necítím dobře, a že mi hodiny nevyhovuji, proto volím koupi domu, chci ho převážně na heat (zatím jsem nenašla rozdíl mezi normalním pásem a heat). Kamaradka mi doporučuje orbitrak uz jednak kvuli námaze kloubu a ceně. Prosim, co byste mi poradil. PC co nejnižší. Děkuji za odpoved. Linda

Dobrý den, na domácí cvičení pro Vámi uvedený účel bych doporučil  Běžecký pás inSPORTline Cirrus . Pokud byste však chtěla pás s ještě nižší PC, pak doporučuji Běžecký pás inSPORTline Sheen ( v zájmu zachování kvality a funkčnosti bych levnější trenažér než je tento již nedoporučoval). Pokud byste chtěla trenažér, který nejméně zatíží pohybový aparát, pak bych doporučil rotoped ( nižší cena + na zlepšení kondice a snížení tělesné hmotnosti zcela dostačující) Rotoped Cycle M , při tělesné výšce nad 175cm pak raději o něco větší Rotoped Giro M.

jak často?
autor: Niki • datum: 02.04.2013
Zdravím a moc děkuji za odpověď!!! Ještě dotaz, můžu běhat ráno i večer těch 30minut každý den, nebo mám tělo jeden den nechat odpočinout? Děkuji Nikol

Dobrý den, doporučil bych Vám neběhat 2x, ale pouze 1x denně. Tzn. spíše 1x denně 45-60 min. ( samozřejmě až se na tuto délku cvičení postupně propracujete, nyní běhejte pouze 1x denně 30min.) než 2x po 30 min. Běhat můžete 5 - 6 dnů v týdnu s jedním až dvěma dny odpočinku ( buď dle pocitu např. 3 dny běh + 1 den volno popř. 4 dny běh + 1 den volno..., nebo si můžete pevně stanovit 1-2 dny v týdnu, kdy běhat nebudete, např. po+pá volno, ostatní dny tj. út+st+čt+so+ne běh...). Pro zpestření bych Vám ještě doporučil prokládat běh na trenažéru s běháním/svižnou chůzí venku ( v terénu, po schodech...).

jak běhat
autor: Niki • datum: 01.04.2013
Dobrý den, zakoupila jsem si běžecký pás Pro-form 900 ZLT. Je mi41let 169/78Kg, vyšší tlak léčený. Ráda bych během dala kila dolů... Jak běhat správně, jak často, je lepší ráno na lačno, nebo až po snídani tak hodinku, nebo večer? Momentálně nemám žádnou kondičku, začínám od začátku. Zatím cvičím každé ráno na lačno, rychlá chůze ca 30 minut , ale pak se mi lehce motá halava. Poradte jak na to jít správně, moc děkuji Nikol

Dobrý den, začít svižnou chůzí po dobu 30 min. je krok správným směrem. Trénujte každý den ( nebo dle možností minimálně 5 x týdně) a délku cvičební jenotky zvyšujte každé 2 týdny o 5 min. až se dostanete na 60 min. Délku cvičebních jednotek pak udržujte (dle pocitu a časových možností) mezi 45-60 min. Pokud se Vám po ranním cvičení motá hlava ( a nemusí to být pouze v důsledku cvičení na lačno), zkuste cvičit raději v odpoledních resp. večerních hodinách.

Výběr běhací pás
autor: Nikola • datum: 31.03.2013
Dobrý den, též mám zájem o koupi běhacího pásu, ale nejsem si jistá s výběrem toho pravého. Pás by měl být pro běh začátečníka a nosnost by měla být do 120 kg. Mohu si dovolit pás pouze max do 15 000,-. Doporučil byste mi prosím nějaký vhodný? Děkuji za odpověď, Nikola.

Dobrý den, Vašim požadavkům bude plně vyhovovat Běžecký pás inSPORTline Cirrus .

Běhací trenažer
autor: Marcela • datum: 20.03.2013
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co dělám špatně na běhacím trenažeru. Běhám 14 dní spíš teda než běh je to rychlá chůze (zatím) občas zkouším už i běhat, ale málo. A váha nejde dolů :-( Je to jídlem nebo špatně běhám? Děkuji za odpověď Marcela.

Dobrý den, 14 dní je velmi krátká doba na to, abyste mohla zaznamenat znatelné výsledky. Úprava jídelníčku je samozřejmě velmi důležitá a bez ní nemusí s redukcí hmotnosti pomoci ani pravidelný běh. Bude tedy nutné se právě na jídelníček více zaměřit. Rychlá chůze v délce 45 - 60 minut denně je dobrou volbou pro redukci tuku, takže v tomto směru postupujete dobře.

Rada
autor: Michal • datum: 17.03.2013
Dobrý deň prajem. Mám problémy s klbami a achilovkou.Rád by som si zakúpil bežiaci pas na rekreačné behanie, aby som nebehával po asfalte. Je to dobré rozhodnutie? Ak áno, prosím o radu pri výbere. Rozhodujem sa medzi inSportline Stratos a Kettler Pacer. Ktorý by ste mi poradili? Aká je optimálna šírka a dlžka pásu. Aký je rozdiel medzi pasom s rýchlosťou 18km/h a 16km/h z praktického hľadiska? Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den, při uvedených obtížích bych upřednostnil běh v terénu před asfaltem, není-li to možné, tak jako alternativu běh. pás. Minimální délka (aby se dalo pohodlně běhat) by měla být 125 cm a šířka 40 cm. Osobně bych doporučil min. d 130 a  š 45 cm. Možnost nastavení vyšší rychlosti ( 16 resp. 18 km/h i výše) má význam u trenovanějších běžců, kteří tuto rychlost udrží i na delší vzdálenosti, popř. pro nácvik tempového tréninku. Z uvedených trenažérů bych jednoznačně doporučil Běhací pás Pacer .

BP do paneláku
autor: Lucie • datum: 13.03.2013
Dobrý den, chtěla bych si vybrat běžecký pás do panelového domu, bydlíme v 5. patře a dům je plný důchodců, tak bychom nechtěli mít zbytečné problémy. co byste nám doporučili? Budeme na něm běhat, abychom shodili nějaké to kilečko a cenově bychom se chtěli vejít do 30tis. Děkuji za odpověd

Dobrý den, z kvalitních běžeckých trenažérů bych Vám doporučil Běhací pás Track Motion a pro tlumení nárazů Podložka pod trenažer ( 220x 110 cm).

Běhání + vytvrvalost
autor: david • datum: 06.03.2013
Dobrý večer Hraji hokej a asi jako každý hokejista nemá rád letní přípravu když běháme nebo třeba děláme něco na vytrvalost např.(běh 10km, běhy 200,300,400m) atd . Se strašně rychle zadýchám to pak vede že sem často pozadu při tom nohy silný mám . Nevíte něco jak to zlepšit ? Děkuji díky

Dobrý den, v tomto případě nejde ani tak o sílu nohou jako spíše o výkonnost - trénovanost oběhového systému. Určitě bych Vám doporučil ( v rámci možností) udržovat se v kondici ( tzn. trénovat vytrvalost) během celého roku, ne pouze v letní přípravě ( během herní sezóny samozřejmě v rámci možností, ale i tak bych Vám doporučil  se ve dnech volna proběhnost nebo projet na kole ( rotopedu). Podrobný tréninkový plán by Vám měl sestavit trenér. Pozn. : neuvedl jste Vaše tělesné parametry, ale máte-li nějaká ta kila navíc, tak se jich určitě zbavte a hned se Vám poběží lépe :-)

Bezecky pas
autor: Lydia • datum: 06.03.2013
Dobry den, chceli by sme si s manzelom zadovazit beziaci pas, nevieme, ktory by bol pre nas vhodnejsi ci magneticky alebo elektricky, ja mam 175/64 manzel 185/103 , pas by mal sluzit len na rychlu chodzu, poprosime aj drahsiu aj lacnejsiu variantu. dakujeme

Dobrý den, doporučil bych Vám motorový pás, levnější a na chůzi zcela dodstačující varianta je Běžecký pás inSPORTline Cirrus , dražší pak Běhací pás Pacer .

trenažer chůze do kopce
autor: Káťa • datum: 04.03.2013
Dobrý den:)nenašla jsme žádné speciální trenažery na chůzi do kopce, stačí tedy bezmotorový s možností náklonu? a jaký nejméně je náklon potřeba? přes léto žiju v horách a pak mi ten pohyb moc chybí:) prosím,poradíte mi nějaký co nejlevnější, nejd emi o výkon,ale jen o tu možnost jít do kopce a realxovat u toho i doma v Praze:)děkuju moc Káťa

Dobrý den, nejlevnější bezmotorový pás, vhodný pro chůzi do kopce ( náklon 10-30%) v naší nabídce je Běžecký pás inSPORTline Hill.

běžecký pás
autor: kamila • datum: 01.03.2013
dobrý den,chtěla sjem se zeptat,zda je možno někde k zakoupení náhradní pás na běžecký trenažer JKexer polar,nikde ho nemohu sehnat a taky by mě zajímala cena takového náhradního pásu,jestli je to možné předem děkuji za odpověď kamila

Dobrý den, náhradní díly seženete pouze u dovozce této značky, popř. u výrobce.

běžecký pás
autor: Marcela • datum: 26.02.2013
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, který běžecký pás bych si měla pořídit. Nevím na jaké principu funguje bezmotorový pás a mechanický pas a který je méně hlučný? Vím,že nejlepší je el., ale to si nemohu dovolit. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, bezmotorový tzn. mechanický pás ovládáte především Vaší silou. Platí zde triviální pravidlo: „Pokud chci jít rychle, musím zrychlit, pokud chci jít pomalu, musím zpomalit.“ Zároveň zde máte ovládací prvky, pomocí nichž měníte sklon pásu a zvyšujete či snižujete odpor. Hlučnost je samozřejmě nižší než u motorového.

běhací pás
autor: Michaela • datum: 23.02.2013
Dobrý den, chtěla bych si pořídit domů běhací pás a chtěla bych poradit jaký. Běhací pás chci z důvodu zlepšení kondice, ale hlavně za účelem hubnutí. Bude používat předpokládám i partner, takže nosnost do 120 kg. Bydlíme v bytě, takže nechceme ani žádný hlučný pás, aby se dal příp. složit, byl stabilní a při běhu/chůzi sebou nemlátil na všechny strany ... co třeba pás Master F-10? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, z trenažérů v naší nabídce bych Vám mohl doporučit Běžecký pás inSPORTline Cirrus. Vámi uvedený model trenažéru, bohužel, neprodáváme.

Dobry den v Cesku! :)
autor: Alexandr • datum: 18.02.2013
Je mi sedmdesat, ziji 28 roku v Kalifornii a diky dobre chti k jidlu a bajecne kucharce, coz je moje zena, vazim pri sve vysce 184cm cca 95kg a mam pupek, coz se mi libi nejmene! Zakoupil jsem tady Treadmill, ktery jsem zacal ja i manzelka pouzivat a sice kazdy den cca 20 - 25 minut, ja rychlejsi chuzi a ona volnou chuzi, protoze je 5 roku po lecbe chemoterapii a je tim jedem hodne oslabena! Moje otazka je, jestli nam to staci na shozeni par kil a hlavne v mem pripade, projevi-li se mi to na mem prismim balastu a za jak dlouhou dobu? Dekuji za profesionalni nazor a radu! Vas Alexandr

Dobrý den, zvolení trenažéru ( běhací pás) je správné, zvolená aktivita tzn. chůze je také správná, ovšem čas zatížení je třeba zvýšit ( postupně) na minimálně dvojnásobek. Samozřejmě, že pokud Vaše paní cvičí pro kondici a nemá ještě adekvátní sílu a vytvalost, postačí u ní i zmíněných 20-25 min. Pro zpestření doporučuji střídat chůzi na pásu s chůzí v přírodě v terénu ( je-li to možné).

běžecký pás
autor: Nikola • datum: 11.02.2013
Dobrý den.Chci si pořídit běžecký pás.Mám 164cm a 62kg a chci pás využívat pro rychlejčí chůzi asi 5krát týdně ke zlepšení kondice.Limituje mě cena, takže se mi nejvíce zamlouvá inSPORTline Excel Run.Mám pro toto využití zakoupit nebo raději ještě šetřit?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučuji ještě chvíli šetřit zakoupit aspoň Běžecký pás inSPORTline Sheen , investice do motorového trenažéru určitě se vyplatí.

Hledám pás
autor: Marek • datum: 08.02.2013
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat.Hledám pás, který je vhodný pro mě i pro mého otce. Já vážím 90 kg a otec 117 kg. Vybral jsem si tento pás inSPORTline Stratos Tak prosím o odborný názor. Děkuji předem za odpověď Marek

Dobrý den, v cenové relaci kolem 20 tis kč je tento pás i vzhledem k vyšší nosnosti dobrou volbou.

Náhradní pás
autor: Zdena • datum: 07.02.2013
Dobrý den, mám starší motorový běžecký pás. Chtěla bych se zeptat, zda se dá koupit náhradní pás (mám běžeckou plochu 40x120cm.)

Dobrý den, náhradní díly nemáme v nabídce, doporučuji obrátit se na výrobce Vašeho pásu.

Návod na údržbu
autor: Zdena • datum: 07.02.2013
Dobrý den, mám doma motorový běžící pás, ale nevím, jak ho správně udržovat. Bylo by možné zaslat mi návod na údržbu?

Dobrý den, návod si můžete stáhnout zde.

Který Kettler
autor: Vendula • datum: 03.02.2013
Dobrý den, vybírám si běžecký pás a rozhoduji se mezi Pacerem a Track motion.Mám 55kg/173cm.Využívala bych nejvíce na rychlou chůzi či pomalejší běh cca 5x týdně.Pás bude v panelákovém bytě,takže i když počítám s nějakou hlučností,ráda bych vybrala stroj méně hlučný.Dále mě zajímá,jestli má Track Motion oproti Paceru nějaké top vlastnosti,které bych mohla ocenit nebo naopak?Nebo je v této cenové relaci nějaký pás,který tyto dva předčí?Pomozte mi prosím rozhodnout se. Děkuji

Dobrý den, v tomto případě zcela postačí model Pacer. Běžecká plocha i rychlost je shodná s Trackem, ten má možnost nastavení vyššího stupně stoupání a 2 pulsem řízené programy (Pacer 1), což jsou rozdíly zanedbatelné.

běžecký pás
autor: Niki • datum: 02.02.2013
Dobrý den, chceme si pořídit bežecký pás, moc se mi zamlouvá PRO FORM 500 ZLT. Já vážím 79/170 manžel 183/110, oba máme vysoký tlak, potřebujeme dát kila dolů. Myslíte si, že je tento pás pro nás vhodný, nebo by jste doporučil nějaký jiný? Děkuji za odpověď

Dobrý den, uvedený trenažér , bohužel, neprodáváme, takže nevím... Z naší nabídky bych doporučil Běhací pás Pacer .

Behaci pas
autor: Veronika • datum: 31.01.2013
Dobrý den, chtěli bychom si koupit behaci pas. Jsme ochotni do nej investovat, nemáme problém s místem, je nám 32 a 37 let, do 90 kg. Co nám doporucite? Moc díky!

Dobrý den, velmi dobré vlastní zkušenosti i reference od jiných uživatelů mám s Běhací pás Track Performance.

udrzba
autor: jan reistetter • datum: 29.01.2013
mozete mi poslat zasady udrzby beziaceho pasu?

Dobrý den, kolega Vám je pošle na e-mail.

otázka
autor: Eva • datum: 29.01.2013
Doporučujete Cirrus, proč jen tento pás? Je opravdu tak dobrý? Jeho celková váha 56kg neni to málo, když budu běhat nebude se vyklat. A jeho rozměr pásu na běh 120x 40 je dostačující? Opravdu nemám zkušenosti.

Dobrý den, Vaše otázka zněla, že si chcete pořídit běhací pás Master nebo Cirrus... Pokud bych měl obecně doporučit dobrý trenažér v relativně nižší cenové relaci, pak by to byl Běhací pás Pacer .

prosba
autor: Pavel Tarasov • datum: 28.01.2013
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli nedělate servis pro běžecý pasy Horizon. Tel 720 759 825 Děkuji Tarasov

Dobrý den, kontakt na servis trenažérů zn. Horizon Fitness: 724 500 965.

Který běžecký pás?
autor: Eva • datum: 28.01.2013
Dobrý den, chci si pořídit běžecký pás a to buď Master12 a nebo insportline Ciruss. Značka Master mi nic neříká.Co by jste doporučili? A váš názor, na snížení váhy a celkové kondičky je lepší pás nebo orbitrek? Děkuji.

Dobrý den, na fyzickou kondici a spálení tuku určitě běhací pás,zn. Master též neznám, takže bych doporučil Běžecký pás inSPORTline Cirrus.

Nosnost běžeckého pásu
autor: Petra • datum: 28.01.2013
Dobrý den, jakou by měl mít běžecký pás nosnost v případě, že by na něm běhala osoba, která váží 117 Kg? Děkuji

Dobrý den, minimálně 120kg.

běžecký pás
autor: Kučerová • datum: 24.01.2013
Dobrý den, mám doma magnetický pás EXEL RUN a chtěla jsem se zeptat jak,čím, a jak často mám mazat pás. Zda stačí nastříkat silikonový olej na desku pod chodícím pásem. Děkuji.

Dobrý den, ano, běhací pásy se mažou silikonový olejem. Silikonový olej se aplikuje na desku pod chodícím (nekonečným) pásem. Pokud budete chtít, můžeme Vám zaslat emailem zásady údržby běžeckých trenažérů.

Běh
autor: Naďa • datum: 21.01.2013
Dobrý den, chci se zeptat zda je účinné se vrhnout do běhání jak v posilovně, tak v zimním období.Před 8 lety jsem intenzivně sportovala (běh, plavání, volejbal, kolo...)a kila z 80 na 55 šla sama dolů.Nedržela jsem žádné diety, ale opravdu sport byl u mě na 1.místě.Těď bych se chtěla dostat do stejné formy, ale mám nohy samí sval, ale svaly už nechci aby se zvětšovaly naopak chci dostat z těla tuk který se mi začal ukládat v problematických částech (boky, stehna, zadek):-) Prosím o radu zda se do toho mohu zase vrhnout jako dřív, ale nechci svaly..

Dobrý den, pokud se Vám chce, můžete začít hned trénovat ( tréninkové dávky zvyšujte postupně).

bežecké pásy
autor: Veronika • datum: 16.01.2013
Ještě bych chtěla znát Váš názor na Insportline Excel Run.Je vhodný, pokud mám zájem jen o rychlou chůzi? Pokud ne, tak proč.Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, na chůzi je zcela dostačující.

běžecký pás
autor: Veronika • datum: 16.01.2013
Dobrý den,uvažuji o koupi běžeckého pásu.Jde mi především o rychlou chůzi ne o běhání,mám sedavé zaměstnání, takže udržení fyzické kondice.Je mi 50 let,52 kg, 158cm.Bydlím v paneláku v přízemí. Poraďte prosím s výběrem. Děkuji

Dobrý den, pro uvedený účel bych doporučil běhací pás Běhací pás Pacer , pokud byste chtěla něco levnějšího, pak zcela postačí  Běžecký pás inSPORTline Cirrus .

Servis
autor: Michal • datum: 15.01.2013
Dobrý den, mám běžící pás Proteus mtm 6500 a nemůžu ho spustit, máte nějaké tipy, které by to vyřešily? Popřípadě existuje nějaký servis či technik, který by se mi na to doma podíval? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, zkuste se obrátit na dovozce popř. na některého z prodejců výrobků této značky.

vyber behaciho pasu
autor: Lucka • datum: 15.01.2013
Dobrý den, mohl byste mi prosím doporučit běhací pás do paneláku pro taťku (asi 85 kg) k 50tým narozeninám? Není to profi sportovec, jde jen o kondičku. Prosím o levnější i dražší variantu. Díky, Lucka

Dobrý den, levnější varianta  Běhací pás Pacer , dražší Běhací pás Track Performance .

pravda alebo lož?
autor: Júlia • datum: 11.01.2013
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či pri bezmotorovom bežeckom páse dochádza k väčšiemu rastu svalovej hmoty a menej k chudnutiu ako pri motorovom, keďže pri bezmotorovom bežeckom páse je k jeho pohybu využívaná len mechanická energie bežca. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Dobrý den, tak to , bohužel, nevím.

běžící pás
autor: Zdenka • datum: 07.01.2013
Děkuji za info,ale opravdu jsou všechny běžící pásy jsou s magnetickým polem,líbil se nám běžící pás Spartan 780,inSPORTline Cirrus děkuji za odpověď Lexová

Dobrý den, pokud by nebyla překážkou instalovaná elektronika, pak byste ev. mohla běhací pás Cirrus použít. Výrobky zn. Spartan nejsou, bohužel, v našem sortimentu.

běžící pás
autor: Zdenka • datum: 04.01.2013
Prosím,poraďte mi vážím 100 kg mám ,ale srdeční vadu a voperovaný DEFIBRILÁTOR. Proto nemohu sportovat a pouze chůze připadá v úvahu,ale i počasí venku mi dělá potíže potřebuji zhubnout a proto se ptám zda je pro mě chodecký stroj vhodný asi do 13000kč. Nesmí tam být magnet,magnetické vlny a vibrace v rukovětích. Děkuji za odpověď Lexová

Dobrý den, výběr trenažéru pro Vás nebude jednoduchý a bude velmi omezený. Běhací pás nepřipadá, vzhledem k magnetu, v úvahu. Bez magnetu by se nabízel jedině cyklotrenažér s mechanickou brzdou např. Jota, Cyklotrenažer inSPORTline Evotron nebo  Cyklotrenažer inSPORTline Signa.Pokud by byla problémem i jakákoli elktronika, nemusí se na tyto trenažéry instalovat a lze cvičit i bez ní. Eventuálním problémem by mohly být vibrace v rukojetích... Asi by to chtělo vyzkoušet.

pás
autor: Mirek • datum: 04.01.2013
Dobrý den, chci se jen zeptat, jaký je rozdíl mezi magnetickým a motorovým běžeckým pásem? děkuji

Dobrý den, u bezmotorového běhacího pásu je k jeho pohybu pásu využívána pouze mechanická energie běžce ( chodce), pohyb je na nakloněné rovině ( dle individuálního nastavení). U motorového můžete běhat dle nastavení po rovině i do kopce, pohyb zajišťuje výkon motoru ( rychlost nastavíte individuálně).

Mazání
autor: Zuzka • datum: 03.01.2013
Dobrý den, mám nový běžecký pás a dostala jsem k němu malou tubičku silikonového mazadla... jenže nevím kde a jak hodně ho mám promazat, proto prosím o radu. Děkuji

Dobrý den, mazání běžeckého pásu by mělo být popsáno v návodu. Silikonový olej se aplikuje mezi nekonečný pás a došlapovou desku (plošinu). Stroj musí být vypnutý! Nadzvednete nekonečný pohyblivý pás, zasunete trysku spreje mezi pás a plošinu. Aplikujete olej od středu plošiny na 5 cm od okraje. Nanášejte olej odpředu dozadu běžeckého pásu po obou stranách. Aby se silikon rozložil, spusťte běžecký pás na nízkou rychlost a opatrně stoupejte na pás zleva doprava, zatímco se pás pomalu pohybuje. Tuto operaci opakujte několik minut, aby se silikon mohl vsáknout do běžícího pásu. Výrobce doporučuje mazat běžecký pás 1x za 2 měsíce.

nadváha
autor: Alena • datum: 02.01.2013
Dobrý den, moje váha dosáhla 100kg, nejsem sportovně založená a ráda bych konečně zhubla.Nabízí se mi rychlejší chůze či mírný běh. Doporučil byste mi Běžecký pás inSPORTline Excel Run, či něco jiného?Děkuji

Dobrý den, pokud byste nebyla limitována cenou, doporučil bych motorový Běhací pás Pacer nebo Běžecký pás Horizon Adventure 1 Plus ,popř. levnější Běžecký pás inSPORTline Sheen. Pokud ano, pak nezbývá než zvolit Běžecký pás inSPORTline Excel Run .

Dotaz pro koupi stroje
autor: Pavla • datum: 02.01.2013
Hledám alternativu stroje pro chození - na heat. Našla jsem u Vás stroj Hill, zdá se mi dost krátký není něco delšího či něco se sklonem 25 a více stupňů. Cena max 33 000 Děkuji Je mi 50 let, váha 70 kg, ale chci využívat s manželem váha 100 kg.

Dobrý den, z bezmotorových běhacích pásů ve vyšší kategorie máme v nabídce pouze tento ( Hill).

Běžecký pás
autor: Roman • datum: 29.12.2012
Dobrý den, 23.12.2012 jsem se dotazoval na vhodnost běžeckého pásu pro 8 leté hyperaktivní dítě. Dostalo se mi odpovědi, že vhodný je i s doporučením konkrétního typu. Chtěl bych se ještě zeptat, zdali pás inSPORTline Sheen má výškově nastavitelné „záchytné“ madlo. Předem díky za doplňující odpověď. Roman.

Dobrý den, tento model trenažéru ( ani žádný jiný) bohužel nemá nastavitelnou výšku madel.

Běhací pás do paneláku
autor: Martina • datum: 27.12.2012
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor ohledně výběru běhacího pásu do paneláku (mám 164cm, 62kg). Nerada bych, aby na mě chodili kvůli hluku rozzuření sousedé. Koukala jsem na master F-15 a nejlevnějšího Kettlera Kettler PACER. Poradíte který, případně jaký jiný do cca 20tis? Děkuji

Dobrý den, obecně je běžecký pás Běhací pás Pacer velmi dobrou volbou a určitě bych Vám jej doporučil. Tedy doporučil bych za předpokladu, že by nebyl do paneláku, protože ať budete mít jakýkokli běžecký trenažér v panelovém domě a Vaši sousedi nebudou úplně hluší, tak na Vás určitě přijdou ( nemusí to být pouze ti, co bydlí přímo pod Vámi). Na (mírné) tlumení hluku slouží Podložka Horizon pod trenažery .

Běžecký pás
autor: R.Tesař • datum: 23.12.2012
Dobrý den, potřebovala bych poradit jestli je běžecký pás nebo rotoped vhodný i pro 8 leté hyperaktivní dítě. Pokud ano, kterou značku doporučujete, cena cca do 10 000Kč.Předem děkuji za odpovědˇ. R.Tesař

Dobrý den, vzhledem k tělesné výšce by rotoped pro dítě nebyl vhodný, naopak běhací pás ano. Z levnějších bych doporučil Běžecký pás inSPORTline Sheen .

Kvalitní a levný
autor: Týna • datum: 12.12.2012
Dobrý den, potřebovala bych poradit běžecký pás. Potřebuji něco co vydrží, co je nějak kvalitní a aspoň trochu pohodlné a aby to chvilku vydželo. Rozpočet není velký chci do toho investovat max. 6tis. , je mi jasné, že v tomto finančním rozmezí toho moc nebude, ale přesto bych nechtěla koupit uplně šunt. Potřebuji to na rychlou chůzi a běh, používání tak 4x týdně k zlepšení kondice a hlavně hubnutí. Měřím 169cm a vážím 63kg. Děkuji mockrát

Dobrý den, v uvedené cenové relaci u nás můžete zakoupit pouze bezmotorový ( u motorového pásu můžete využít zátěžové programy, udržovat konstantní - nastavenou- rychlost a nemusíte běžet na nakloněné rovině) Běžecký pás inSPORTline Excel Run .

běžecký pás
autor: Semanová Jana • datum: 06.12.2012
Dobrý den, již dlouho přemýšlím o koupi běžeckého pásu, nyní v zimě, kdy nemohu běhat venku se má tužba po běžeckém pásu ještě více prohloubila. Absolutně nemám tušení jaký pás by byl nejvhodnější, abych později nelitovala, co jsem si to pořídila. Vím co bych u pásu zaručeně potřebovala, ale nevím co bych ještě potřebovat měla, aby mi to u pásu příjemně překvapilo . Samozřejmě také koukám na cenu , představovala jsem si pás tak kolem 25 000,- pokud se za tu cenu dá kvalitní pořídit. Pokud ne jsem ochotná připlatit a nebo naopak pokud se dá pás pořídit kvalitní za nižší cenu, tak ušetřit. Běhám venku ca 3-4 týdně 10 km. Je mi 38 let, vážím 65 kg, měřím 174 cm. Využila bych ho určitě zimě nejvíce, v létě , na jaře a na podzim běhám raději venku. Co by měl mít , žádné složité ovládání, základní funkce, které jsou přehledné, sklon, - běz do kopce, dostatečná šíře pásu. Držátko na pití, připojení na MP3 nebo jiný přehrávač hudby, určitě odpružení, aby klouby netrpěly. Nenapadá mě dále nic co je u pásu ještě dobré mít. Za jakouko-li pomoc při výběru pásu vám děkuji Semanová jana

Dobrý den, zcela dostačující běžecký trenažér pro Vás v uvedené cenové relaci je Běhací pás Pacer popř.  Běhací pás Track Motion , bohužel, ani jeden nemá držák na láhev. Pokud byste jej vyžadovala, pak bych doporučil Běžecký pás Horizon Paragon 308 ( ovšem cena je o 10 tis Kč vyšší), který má i širší běžeckou plochu ( ale i 48 cm u Kettlerů bude stačit). Z hlediska poměru ceny a kvality ( spolehlivosti) bych doporučil vybrat pás z výše uvedených značek.

olej na trenažer
autor: Eva • datum: 04.12.2012
Dobrý den ,prosím o radu ,poradil by jste mi jáký olej je vhodný na běžecký pás,bojím se ,že ho těmito oleji poškodím Silikonový spray Stac Plastic nebo WD-40 univerzální mazivo, pokud nevyhovuje ani jeden ,prosím napište ,konktrétně který by jste mi doporučil děkuji za odpověď

Dobrý den, k ošetření bych doporučil aerosolové mazivo WD- 40 popř.  Čistící set pro běhací pás .

pás 30-40.000
autor: Mila • datum: 21.11.2012
Rozhoduji se mezi Kettler Track Performance a Horizon adventure 5 plus. Který pás doporučíte?

Dobrý den, trenažér Kettler Track Performance mám osobně vyzkoušený a i od uživatelů, kteří si jej zakoupili, máme velmi dobré reference.

pás
autor: štěpán • datum: 05.11.2012
Dobrý den. rád bych si pořídil pás do 15 000 kč, který by byl používán denně- Jaký by jste mi doporučil(motorový či magnetický). Hlavně mi jde o to, aby ten pás během chvíle neodešel. Vím, že 15 000 není mnoho, ale domu je zbytečný dražší. Děkuji za odpověď

Dobrý den, v nižší cenové relaci bych Vám doporučil Běžecký pás inSPORTline Cirrus .

Druh bežeckého pásu
autor: Júlia • datum: 03.11.2012
Dobrý deň, na jednu otázku ste odpovedali, že je určite lepšie kúpiť si motorový bežecký pás ako magnetický. Môžem sa opýtať prečo? Tiež totiž teraz riešim takú dilemu. S motorovým som sa stretla v posilňovni ale s magnetickým nemám vôbec žiadne skúsenosti, preto by som rada poznala Váš názor. Je pravda, že magnetický je skôr na posilnenie ako na schudnutie? Ďakujem.

Dobrý den, magnetický ( resp. s mechanickým pohonem) běžecký pas bych mohl ev. doporučit v případě, že chcete pás v nízké pořizovací ceně a nebude Vám vadit běh na nakloněné rovině ( do kopce - dle volitelného sklonu). Jinak běháním na magnetickém pásu můžete vydat stejné množství energie jako na motorovém, tzn. můžete i zhubnout.

cardio
autor: Pavel • datum: 29.10.2012
Dobrý den, rád bych měl trochu vedlější otáku k tomuto, kdy je nejlepší si dávat cardio, vždy jen po tréninku nebo i v netréninkový den?

Dobrý den, obě možnosti mají své pro a proti, takže vyzkoušejte, co Vám více vyhovuje. Pozitivní vliv budou mít bezpochyby obě varianty.

běžecký pás
autor: Michal • datum: 29.10.2012
Dobrý den, plánuji domů pořídit běžecký pás. Budeme ho využívat s manželkou na běhání nebo chůzi 3-4x týdně. Jde mi o pohodlí při běhání (dostatečný rozměr pásu, malou hlučnost a vysoké odpružení), možnost složení kvůli prostoru a možnost pracovat s funkcemi tak, abychom optimálně sportovali (tepová frenvence, spalování, nabírání fyzické kondice) a pás byl schopen toto funkcemi hlídat. Je nám okolo 35, hmotnost maximálně 90 kg. Uvažovali jsme o pásech Kettler - buď Pacer nebo Track Motion. Prosím o konzultaci, který pás byste doporučovali. Děkuji za pomoc. M. Satrapa.

Dobrý den, Vaše volba mezi uvedenými trenažéry je správná, v poměru cena/výkon bych zvolil model Pacer ( bežecká plocha, programové vybavení,max. rychlost, systém odpružení jsou shodné s Track Motion - cena o 5 tis. Kč nižší). Track Motion má o trochu silnější motor a možnost náklonu běž. plochy na 12 st. ( Pacer na 10), což jsou rozdíly téměř zanedbatelné.

dotaz
autor: Katka • datum: 16.10.2012
Dobrý den, chtěla bych si zakoupit běžecký pás. Je mi 33 let, mám dvˇ%e malé děti,díky tomu nepravidelnou stravu, mám cca 77kg/160cm. Dřív jsem měla orbitrek, ale ten mě extra nezaujal, ikdyž to byl starší typ. Pak jsem chodila na vacushape, kde jsem vlastně chodila a to mě bavilo. Chtěla bych si troch uzlepšit fyzičku, aspoň nepřibírat, ne-li hubnout. Poradíte i prosím vhodný, kvalitní pás, kolem 15tis? děkuji.

Dobrý den, za vyšší kvalitu bych doporučil připlatit a zakoupit Běhací pás Pacer , ve stanoveném cenovém limitu by byl pro vás vhodný Běžecký pás inSPORTline Cirrus .

Stratos nebo Gallop
autor: Eva Fiřtová • datum: 30.09.2012
Dobrý den,uvažuji o koupi z těchto 2 běhacích trenažérů.Chci ho na doma,na běhání cca 5 x týdně a chci kvalitu.Nebo poradíte jiný,lepší v cenové hladině do 25 tisíc? Poradíte? Budu moc ráda. Děkuji a přeji pěkný den Fiřtová

Dobrý den, z vybraných trenažérů bych upřednostnil Gallop z větší běžeckou plochou a silnějším motorem, z jiných výrobců bych doporučil a před těmito modely i upřednostnil  Běhací pás Track Motion.

Gallop nebo Track Motion
autor: Jana • datum: 27.09.2012
Dobrý den, nevím si rady, zda vybrat pás Gallop - Insportline nebo Track Motion - Kettler. Podobné vlastnosti i cena, jen se rozhodnout. Nebo úplně jiný typ?

Dobrý den, Gallop má sice o trochu silnější motor a širší běžeckou plochu, ale osobně bych vám jednoznačně doporučil Kettler Track Motion ( pro domácí využití plně dostačující a spolehlivý).

Běhací pás
autor: Kateřina • datum: 09.09.2012
Dobrý den,chtěla bych zakoupit běhací pás a rozhoduji se mezi značkami Horizon fitness/TI 32 nebo TI 52HRT/ a KETTLER/Performance nebo Experience/.Veškeré hodnoty včetně pořizovací ceny jsou podobné,mohla bych požádat o objektivní názor,který z výrobků preferujete a proč?Děkuji mockrát.

Dobrý den, osobně bych preferoval trenažér s nejpevnější konstrukcí a vyšším výkonem motoru tzn. Horizon Fitness TI 52HRT.

Dotaz
autor: Eva • datum: 03.09.2012
Pěkný den,chtěla bych poděkovat za vyjádření níže,které mi hodně pomohlo,jelikož jsem na vás měla podobné dotazy.Nicméně i přesto bych se dodatečně chtěla zeptat,který z těch strojů je dle vašich zkušeností nejméně hlučný(údajně KETTLER hlučný je) a zda je možnost náklonu 12% dostačující?(Nimbus uvádí 22%).Bydlím v patře a nerada bych měla problémy se sousedy a jednoznačně preferuji chůzi před běháním,takže si obecně myslím,že je limit sklonu důležitý.Nebo se pletu?Děkuji za odpověď,Eva.

Dobrý den, hlučnost behacích pásů je přibližně stejná, resp. neexistuje běhací pás, který by byl téměř bezhlučný resp. hlučný tak málo, aby jej neslyšeli sousedi pod vámi, popř. i vedle vás a nad vámi. Navíc určitě zaznamenají i otřesy ( v závislosti na stavebním materiálu a tloušťce zdí - stropu a podlahy) při každém dopadu ( při běhu silnější, při chůzi slabší) na pás. Tedy chod samotného pásu nebude hlučnější než např. ždímající pračka , problémem mohou být spíše zmíněné otřesy. Sklon 22% je nadstandardní a zároveň vhodný,chcete-li simulovat chůzi do hodně příkrého kopce. Pro běh určitě postačí 12%.

Běžící pás
autor: Roman • datum: 01.09.2012
Dobrý den,rád bych si zakoupil běžící pás pro domácí ale intenzivní používání.Jelikož jsem opravdu laik,potřeboval bych opravdu velice seriózní informaci,který produkt byste mi doporučili.Přiznám se,že za posledních 14 dnů jsem pročetl snad všechny recenze různých výrobců i konkrétních typů pásů.Jenomže mám pocit,že jsem den co den „hloupější“ s totálním zmatkem v hlavě.Velice nerad bych pořídil stroj,který se po nějaké době užívání rozsype.Zároveň přiznávám,že podvědomě hledám jakousi dokonalost(silný a tichý motor,kvalitní odpružení kvůli šetrnosti kloubů,široká škála programů i s kardio,kde spalování hlídá inteligentní program,atd.)Značek máte v nabídce nespočet a v cenové hladině od 20 do 50000 Kč. Napadá mě INSPORTLINE Nimbus,Gallop...KETTLER Track Motion,Performance,Experience...HORIZON FITNESS Paragon anebo HRT...atd.Opravdu moc prosím o co nejlepší radu.Děkujiiii

Dobrý den, z uvedených modelů lze určitě vybrat několik vhodných. Obecně výběrem zn. Horizon (Paragon a vyšší modely) či Kettler ( Track Motion a vyšší) určitě neuděláte chybu. Osobně bych, na základě vašich požadavků, doporučil Běhací pás Track Performance .

Běžící pás
autor: Andrea • datum: 23.08.2012
Dobrý den, ráda bych si zakoupila bežící pás, ale potřebovala bych poradit, zda na moje domácí běhání (např. hodinku denně) postačí inSPORTline Cirrus a nebo bych si měla připlatit a koupit Kettler Pacer. Nerada bych zjistila po zakoupení levnějšího pásu, že se mi při pravidelnějším používání rozsype. :-)Děkuji

Dobrý den, jednoznačně doporučuji připlatit a investovat do trenažéru Kettler Pacer.

šetrny bežeckypas na klby
autor: Martin • datum: 22.08.2012
Dobry den, kupil som si pas kettler kinetic s3, a chcel by som sa opýtať či je na trhu ešte neaky bežecky pas s lepšim pruženim, dakujem za odpoved

Dobrý den, patrně máte na mysli odpružení, z u nás nabízených trenažérů mají nejlepší Běhací pás Denver XL a Běžecký pás Technogym Spazio Forma, nicméně je srovnatelné ( stejné) z Kinetic S3.

Hubnutí
autor: Renča • datum: 19.08.2012
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je pro mne vhodný nějaký běžící pás v ceně kolem 10tis.kč,pročetla jsem vaše odpovědi a většinou doporučujete drašší typy vážím 90kg?Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, vhodným trenažéreme v nižší cenové relaci by pro Vás byl Běžecký pás inSPORTline Cirrus s dostatečnou nosností i sílou motoru. Doporučuji však pečlivě zvážit, zda Vám bude vyhovovat užší běžecká plocha 40 cm.

bezecky pas nebo behaci pas
autor: marie • datum: 09.08.2012
Dobry den,jaky je rozdil behaci pas nebo bežecký.Nemám zkušenost ale chci si bezecky nebo behací pas koupit jaky me poradíte.Budem behat s manželem vaha 119 moje 90 a je 57 let a manželovi 60 let.dekuji

Dobrý den, běhací či běžecký, jedná se o ten samý trenažér, z kvalitních bych Vám doporučil ( v nižší až střední cenové relaci) Běhací pás Pacer nebo Běhací pás Track Motion.

Štíhlé nohy
autor: Barbora • datum: 02.08.2012
Dobrý den, je mi 17 let a mám asi normální postavu. Jen bych chtěla zhubnout stehna, abych neměla ty velké svaly, ale spíš takové ty „tyčky“. Je k tomuto dobrý běhat na běhacím páse nebo jiné cvičení? Nebo k tomu ještě něco přidat.. Děkuji předem za odpověd.

Dobrý den, běh na páse bude dobrá volba, stejně jako třeba cvičení dřepů a výpadů. Velice důležitá je také kvalitní strava.

Koupě běhacího pásu
autor: Kamil • datum: 28.07.2012
Dobrý den, mám zájem si koupit nějaký běhací pás. Ve školních letech jsem běhal závodně dlouhé tratě. Bavilo mě to. Postupem času jsem vysadil. Nyní se chci k běhání vrátit. Bohužel jsem o dob běhání celkem razantně přibral na váze, 120 kg, 178 cm. Jaký typ byste mi doporučil. Zajímá mě - značka,minimální nosnost pro mou váhu, a takový, který mi nějaký rok vydrží. Žádnej číňan! Mám jen strach, ze při mé váze běhací pás zničím. Opravdu bych ocenil seriozní radu. Cena do 50 000. Děkuji s pozdravem Kamil

Dobrý den, doporučím Vám běžecký pás od kvalitního výrobce ( záruka 3 roky, dostupnost náhradních dílů 10 let) s vysokou nosností ( 150 kg) a silným motorem: Běhací pás Track Performance. Tento pás, ani při vaší současné tělesné hmotnosti, běháním určitě nezničíte.

Běhací pás
autor: Jaroslava • datum: 27.06.2012
Dobrý den,kamarádka prodává běhací pás sologium nexium SR-5100..chtěla jsem se zeptat na jeho kvalitu..pův.cena 22000kč a nyní mi ho nabízí za 10000kč...nemám zkušenost a nepodařilo se mi ho ani vyhledat...děkuju za odpověd JARKA

Dobrý den, s tímto strojem nemáme zkušenosti, neboť ho nemáme ani v nabídce.

dotaz
autor: gabca • datum: 24.06.2012
Dobry den, chtela jsem Vas poprosit o radu. Chtela bych zhubnout, cvicim kazdy den doma podle kazety posilovaci cviky. Bohuzel me po kazdem cviceni boli zda, nejvice bederni cast. Premyslim o koupi beziciho pasu. Co by jste me doporucil. Je opravdu realne zhubnout kazdodenni chuzi ci behem na bezicim pase? Dekuji

Dobrý den, rychlá chůze či běh obecně jsou opravdu patří mezi nejúčinnější aktivity na spalovaní tělesného tuku. Z dobrých běžeckých pásů v relativně nižší cenové relaci bych Vám doporučil Běhací pás Pacer popř. o stupeň vyšší model Běhací pás Track Motion .

Běžecký pás Excel Run od Insportline
autor: Antonie • datum: 18.06.2012
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda nevíte, zda se dá chodit/běžet na běžeckém pásu Excel Run od firmy Insportline také bez držení se madel? Jsem instruktorka H.E.A.T. programu, kde chodím na výborném, avšak samozřejmě také hodně drahém pásu MaxerRunner a zmiňovaný pás Excel Run jsem si pořídila kvůli prázdninovému udržení kondice, avšak zatím jsem nepřišla na to, JAK na něm chodit bez držení... S držením se madel mě to bohužel skoro nebaví a hlavně se sotva zadýchám, prosím, poraďte - odpovězte! :( :) Mockrát děkuji a jsem s pozdravem, Antonie! :)

Dobrý den,  s užíváním pásu a možností běhu bez držení se madel Vám poradí přímo u dovozce Insportline.cz.

Dotaz
autor: Alča • datum: 02.06.2012
Dobrý den, mám dotaz ohledně toho, zda je možné, že když zhubnu tak zpomalím. Záleží jakým stylem hubnu, nebo jak moc a v jaké míře? Rychlost u mě hraje velkou roli, jelikož závodím a nechtěla bych ji ztratit. Zároveň ale toužím po nižším čísle mého pasu. Díky za radu!

Dobrý den,patrně při hubnutí ztrácíte i sílu a energii ( hubnete moc rychle), proto se zároveň zpomalujete. Odhaduji, že chyba bude ve stravovacím plánu.

Hubnutí
autor: Alena • datum: 25.05.2012
Zdravím, prosím vás potřebuji se zeptat, co je lepší, když chci zhubnout a vytvarovat stehna a zadeček- Trampolína či běhací pás? Děkuji za odpověď

Dobrý den, na tvarování svalstva bych doporučil posilovací cviky, na zhubnutí je výborný běhací pás.

Běhací pás
autor: Lenka • datum: 20.05.2012
Dobrý den,prosím potřebuji poradit. Mám 55kg a jsem celkem malého vzrůstu a chtěla bych zhubnout na bříšku a vytvarovat zadeček a stehna. Slyšela jsem, že je na to dobrý běhací pás a tak vás prosím o radu zda si mám koupit magnetický nebo motorový.? Předem Moc Děkuji za odpověď

Dobrý den, určitě si kupte motorový, v nižší cenové relaci, ale dobré kvalitě bych doporučil Běhací pás Pacer .

Běh
autor: Dominik • datum: 12.05.2012
Dobrý den chci se zeptat když bežim nějakejch 200 metru a chci bežet co nejrychlejš je lepší dělat dlouhý kroky nebo maly kroky ?

Dobrý den, běhání je velká věda a ani jedna odpověď asi není univerzálně správná. Musíte experimentovat a sám zjistit, co je pro Vás to pravé.

Běžecký pás využíván jen na chůzi
autor: Lucie • datum: 20.04.2012
Dobrý den, prodělala jsem embolii plic. Bylo mi lékařem doporučeno chodit. Chtěla bych se zeptat jestli a jaký druh bežeckého pásu by jste mi doporučil? Jiný druh sportu dovolen zatím nemá. Vážím 58kg a měřím 160cm. Děkuji

Dobrý den, na chůzi popř. i lehký běh postačí pás v nižší cenové kategorii např. Běhací pás Run !me nebo Běžecký pás inSPORTline Cirrus .

servis
autor: natale • datum: 19.04.2012
Dobrý den, mám doma běžecký pás Sologium 6300 C od firmy DAUN. Chtěla bych se zeptat , zda nevíte kdo by mi ho mohl opavit. Děkuji

Dobrý den, bohužel, nevím.

Excel run nebo Sheen od Insportline?
autor: Ivana • datum: 27.03.2012
Dobrý den, chci si pořídit běžecký pás. Prozatím nemám žádnou kondičku, mým cílem je zhubnout tak 10-15kg. Mám 156cm, 73kg. Preferuji rychlou chůzi, proto se chci zeptat jestli byste mi doporučili spíše magnetický pás (Excel Run od Insportline) nebo motorový (Insportline sheen). Slyšela jsem na jednu stranu že magnetický je pro rychlou chůzi lepší, na druhou stranu že je to spíše posilovací než aerobní. Předem děkuji za odpověď! Přeji hezký zbytek dne, Ivana

Dobrý den, určitě bych Vám doporučil běžecký pás s motorovým pohonem, u kterého oceníte možnost nastavení rychlosti bez nutnosti změny sklonu, rovnoměrné tempo a především širší běžeckou plochu.

bežecký pás Nimbus od Insportline
autor: Jozef ČERŇAN • datum: 06.03.2012
Dobrý den. Já(193cm a 120kg) už nejakej ten pátek(10let) cvičím takže problematiku posilování zvládám myslím si dobre, Otázku mám na Vás jinou.Chci si pořídit bežecký pás domú...spíš na rychlou chuzi do kopce,protože mám při spalování tuku s tímhle typem kardia nejlepší zkušenosti.V brzké dobe chci objednat a taky koupit pás: Insprtline NIMBUS...myslíte si že pro mne jako pro náročného uživatele s vyšší telesnou hmotností a výškou jeho parametry a konstrukce budou pro mne ok?Dekuju Vám za odpoved. Jozef

Dobrý den, tento běhací pás je má, v porovnání s jinými v této cenové kategorii, silný motor,velkou běžeckou plochu a  pevnou konstrukci, při Vašich tělesných parametrech je to velmi dobrá volba.

dotaz
autor: ing.Ján Miško • datum: 01.03.2012
Dobrý den. Mám pás kettler Maraton a počas behu úplne zastal. Displej je celý zapisaný a vôbec neovladatelný. Je možné ho zresetovat alebo dať do servisu kde? dakujem.

Dobrý den, pokud je displej i po vypnutí trenažéru ze zásuvky a opětovném zapnutí nefunkční je třeba kontaktovat servisní oddělení .

Vhodný běžecký pás
autor: Renata • datum: 21.02.2012
Dobrý den,chci si pořídit motorový běžecký pás v cenové relaci do cca 20 000 Kč (max.25 000).Vážím cca 55 kg, chci běhat pravidelně (asi 4-5x týdně 1-1,5 hod denně především za účelem redukce a následně udržení tělesné hmotnosti.V plánu mám pořídit si sporttester POLAR FT - 40.Běh ráda prokládám chůzí do kopce(ovládání sklonu rozhodně elektonicky).Jelikož bydlím v menším bytě,můj výběr docela omezují rozměry pásu - pás bych musela vždy rozložit a následně zase složit- často bez cizí pomoci.Z Vaší nabídky mě nejvíce zaujal Kettler Pacer, i když uvítala bych trochu menší rozměry.Poradíte mi? Předem děkuji.Renata

Dobrý den, vzhledem ke všem vašim uvedeným požadavkům bude trenažér Kettler Pacer jednoznačně nejlepší volbou.

Běžecký pás inSPORTline Sheen
autor: Milena • datum: 18.02.2012
chtěla bych si koupit běhací pás INsportline Sheen, který momentálně nabízíte za 9 999,- kč. Zajímá mě zda na něm lze také chodit rychlostí 4 -6 km v hodině a také, jak je hlučný, protože bydlím v 1. patře, tak aby soused pode mnou nenadával. Děkuji Milena

Dobrý den, na tomto pásu můžete běhat rychlostí až 10km/h a také chodit v uvedeném rozsahu 4-6Km/h. Soused pod vámi patrně uslyší chod motoru a také nárazy při dopadu ( především při běhu). Také záleží na síle a materiálu zdiva a podlahy ( plovoucí je z hlediska přenosu hluku asi nejhorší).

oprava
autor: Mirka • datum: 28.01.2012
Mam běžici pas značky Pro-form z USA dají se tady v Česku sehnat nahradní dily na tuto značku Děkuji

Dobrý den, běhací pásy této značky se prodávají na Slovensku a myslím, že v omezeném výběru i v ČR. Ovšem pro informaci o dostupnosti náhradních dílů bude nejlépe kontaktovat přímo některého z prodejců této značky.

bezecky pas
autor: Aneta kucerova • datum: 28.12.2011
Dobry den, prosim Vas potrebovala bych doporucit nejaky pas na behani..jelikoz se v tom vubec nevyznam.Ja se snazim behat kazdy den koem hodiny..mamka by ho vyuzivala spise pro chuzi..Cena maximalne do 30 tis.jestli mi muzete poradit ??dekuji..

Dobrý den, vynikající běhací běžecký trenažér, který bych Vám doporučil, je

Běhací pás Pacer . Je kvalitní a navíc za příznivou cenu.

Rada nad zlato
autor: Marian Geci • datum: 31.10.2011
Dobry den,mám zájem o běhací pás,poradíte mi vhodny typ?-muž-90kg-175cm-použití deně cca 30 min-cena kolem 25tis.Děkuji za odpovědˇ
Dobrý den, Vašim požadavkům bude plně vyhovovat běhací pás Kettler Pacer .
servis
autor: blanka • datum: 10.10.2011
Dbrý den, kde se dají sehnat náhradní díly na běhací pásy formerfit.dděkuji
Dobrý den, tyto pásy bohužel nemáme v nabídce, doporučuji Vám se obrátit na výrobce, snad si bude vědět rady.
Maxerrunner
autor: Marie • datum: 08.02.2011
Kde a za kolik koupit běhací pás Maxerrunner pro heat programy???
Dobrý den, v našem e-shopu tento přístroj nemáme, zkuste využít vyhledávače na internetu.
běhací pás
autor: Zdeňka • datum: 06.02.2011
Dobrý den, velmi populárním sportem je nyní H.E.A.T.. Proto by mne zajímalo, zda něco obdobného lze provozovat na nějakém stroji doma v bytě. Uvažuji o magnetickém běžeckém pásu Diadora Sky a zajímal by mne Váš názor na tento výrobek. Případně komu je určen. Děkuji.
Dobrý den, bohužel tento výrobek nemáme v našem e-shopu, tedy s ním nemám osobní zkušenost, nejsem schopen Vám kvalitně a zodpovědně poradit.
údržba
autor: petr • datum: 03.01.2011
Dobrý den, mám od Vás běhací pás KETTLER Marathon TX2. Je potřeba nějaká údržba? (byl u toho olejíček)kde se má promazávat?:-D Děkuji
Dobrý den, ten olejíček je na mazání pásu (běhounu).

Běhací pás (ne celý stroj, jen ten běhoun, po kterém se běhá) se nadzvedne a ten olej se nastříká po celé délce pásu na obou stranách. Toho oleje stačí přiměřeně. Není potřeba celá lahev. Pak se stroj zapne a nechá se naprázdno bez zátěže asi 3 minuty běžet střední rychlostí, aby se olej všude rozlil. Poté se stroj vypne a je připraven k používání.

Hlavní údržba je mazat pás. Výrobce doporučuje mazat pás alespoň 1x měsíčně. Kdo maže, ten jede! Pokud olej dojde, dá se objednat nový, nebo stačí koupit silikonový olej ve spreji.

běžicí pas
autor: ulča • datum: 01.01.2011
Dobrý den moc prosím o adresu obchodu s běžicím pasem?Potřebují ten pas vidět a výzkoušet,abych ho mohla koupit a nikde nemůžu sehnat adresu takových obchodu :-) Děkují
Dobrý den, prosím, zkontaktujte náš obchod na tel. 267 310 917 (Francouzská 98, P10), zda tam mají zboží, které by Vás zajímalo.
jaký typ
autor: jana • datum: 24.10.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký běhací pás by jste doporučil pro domácí použití pro mne a manžela. Já běhám cca 40 min denně a manžel chodí cca 1 hodku. Něco kolem 50 tisíc. Běhat do fitka je pro nás časově náročné. Děkuji Jana
Hezký den. Bohužel ani s jedním z těchto pásů nemám osobní zkušenost. Doporučil bych to co píši níže. Vyplatí se Vám najít kamenný obchod a pás vyzkoušet. Zaměřte se na velikost běžecké plochy, která by měla být dostatečně velká a odpružená, abyste se při běhu cítila dobře a bezpečně. Lepší pásy tuto plochu mají sklopnou, aby v době nečinnosti nezabírala tolik místa. Síla motoru, maximální rychlost a programové vybavení je na Vás a Vašich potřebách. Velmi se hodí elektronicky ovládaný sklon.
reebok ^ Kettler
autor: monika • datum: 13.07.2010
dobry den, rada bych se zeptala,ktery z domacich behacich pasu byste doporucili pro zenu 57-60kg, beh cca 5x tydne,cena max. 25tis. V diskuzi nize uprednostnujete Kettler Run !me, ale premyslim i nad znackou Reebok. Je rozdil pouze ve znacce? Pripadne podle jakych parametru pas vybirat (dle vykonu elektromotoru ?) Dekuji za odpoved a preji hezky den monika
Hezký den. Dal bych si tu práci a našel obchod, kamenný obchod, kde bych si pás vyzkoušel. Kde si ho nakonec koupíte je jen na Vás. Ale není nad osobní prohlídku a zkoušku. Zejména u levnějších pásů, což je u 25tis. tak na hraně. Může se totiž snadno stát, že zjistíte příliš pozdě, že pás je úzký, krátký, nebo že je běžecká plocha tvrdá a celý trenažér poněkud vratký.... Pokud nejste závodník, jsou to možná důležitější kritéria, než výkon motoru.
bezecky pas - sousedi
autor: nora • datum: 24.05.2010
dobry den, bydlime v novostavbe a uz rok mame doma bezecky pas, kdyz jsme ho kupovali vubec nas nenapadlo, ze by mohlo byt behani slyset pod nami... beham docela casto, ale sousedi pod nami statecne cely rok trpeli a az nyni si zacali stezovat.. protoze uz asi neni mozne pas vratit, chci se zeptat, jestli existuje nejake reseni, jak pas lepe odizolovat, aby sousedy neobtezoval, nemam predstavu jestli je to mozne... Dekuji
Hezký den. Existují podložky pod trenažéry. (běhátka, rotopedy, atd) Ale jsem v tomto případě skeptický k výsledku. Většinou nebývá problém. Nejčastěji je zvuk přirovnáván k puštěné pračce, což není žádná tragédie. Nejjednoduší možná bude, je-li to možné, domluvit nějaké hodiny, kdy budete mít prostor pro Vaše cvičení a nebudete rušit. Třeba by pomohlo i přemístění běhátka do jiné místnosti. Je mi líto, ale lépe Vám nepomohu. Hodně štěstí,
Nahradni pas
autor: Petr Zika • datum: 23.03.2010
Mam dotaz dovezl jsem bezici pas z nemecka ale bohuzel u nej neni ten pas co se na nem beha da se sehnat nejaky univerzal a kolik stoji ? Dekuj za odpoved
Dobrý den, parametry různých strojů od různých výrobců strojů se liší, takže jedinou možností bude obrátit se na servis dané značky přístroje.
maxerrunner
autor: Štěpánka Vyšínová • datum: 22.03.2010
Dobrý den.Zajmalo by mě kolik stojí běžecký pás maxerrunner?Je omezená jeho nosnost?Dekuji
Dobrý den, bohužel uvedený výrobek není v naší nabídce a nemám o něm žádné informace.
Poničený oběhový pás
autor: Martin Krýsl • datum: 20.03.2010
Dobrý den.Chtěl jsem Vás poprosit o informaci zda se dá oběhový pás běžeckého trenažeru kettler TRACK SC,když ještě není zcela zničen,třeba jen opravit,popř.kdo to provádí a nakolik by toto vyšlo,nebo zda musím zakoupit zcela nový pás a nakolik by pak vyšla tato varianta.Za Váš čas a ochotu děkuji.
Dobrý den, pokud není zcela zničen, měl by jít opravit. Kontaktujte, prosím, servis fy Kettler ( www.kettler.cz).
Dotaz
autor: Nikoleta • datum: 14.03.2010
Dobrý den, ráda bych si u Vás koupila běžecký pás. Bydlím v novostavbě a obávám se, že by pás mohl být hodně slyšet. Je možné pás zakoupit a společně se sousedama odzkoušet? Také bych potřebovala poradit - na pásu hodlám běhat já a vážím 58 kg. Můžete mi doporučit nějaký model do 20 tis. Kč? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, z vhodných modelů bych Vám doporučil Kettler Run!me. Ohledně možného vyzkoušení kontaktujte centrální sklad tel.241 403 508.
maxerrunner
autor: šimon • datum: 08.03.2010
Dobrý den .Rád bych se zeptal na běhací pás nadpisu.Děkuji .Cena,nosnost ,použití,váha atd.
Dobrý den, bohužel uvedený výrobek není v naší nabídce a nemám o něm žádné informace.
mechanický běhací pás
autor: Sára • datum: 02.02.2010
Dobrý den, začínám hubnout a rozhodla jsem se pro běhací pás. Na internetu jsem narazila na dva typy běžících pásů a to s motorem a mechanické. Pásy s motorem jsou ale většinou poměrně drahé. Prosím proto o radu, zdali i s pásem mechanickým mohu docílit úbytku na váze a jak na něm cvičit, aby bylo cvičení co nejúčinnější? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, běhací pás je bohužel ze všech aerobních strojů finančně jeden z nejnáročnějších. Mechanické pásy sice použitelné jsou, ale pokud nechcete investovat příliš velkou částku, pak bych doporučoval spíše crossový trenažér..
Běhací pás - kdy?
autor: lucie • datum: 26.01.2010
dobrý den, chci se zeptat jestli je vhodné zařadit při redukci váhy běhací pás, když chodím běhat do fitka, hned, když přijdu 30 minut a nebo až poté co si zacvičím na strojích? děkuji
Dobrý den, na začátku je vhodné využít běhací pás na zahřátí cca 5 - 10 minut a delší aerobní aktivitu zařadit na konci silového tréninku.
Běhací pás
autor: A • datum: 09.12.2009
Moje aktivita je běhací pás - rychlost 6,5km/h do kopce, úroveň 10 z 15 stupňů. Spálím cca.700kcal/50 minut. Stačí to na hubnutí?
Dobrý den, na tuto otázku bohužel nemohu bez dalších informací o vašem jídelníčku, tělesných parametrech a dalších pohybových aktivitách odpovědět. Nicméně pokud běhací pás zařazujete 3-4x týdně a máte vhodným způsobem upravenou stravu, pak bude vliv na redukci hmotnosti jistě pozitivní.
Dotaz - běhací pás
autor: A. • datum: 09.12.2009
Dobrý den,chci se zeptat, zda při tréninku v posilovně záleží, zda je kardio (třeba běhací pás) 40minut před samotným posilováním nebo po. Nebo mám to rozdělit 10minut před a 30minut po? Děkuji
Dobrý den, záleží především na tom, jak vypadá část tréninku se zátěžemi a jaký je cíl tréninku. Osobně bych doporučoval zařadit běhací pás / kardio trénink až po posilování. Rozdělit jej na dvě části (10 minut jako zahřátí před posilováním a 30 minut na závěr) je ale také v pořádku.
Běhací pás - výběr
autor: Katka • datum: 20.10.2009
Dobrý den chtěla bych běhací pás domů, nechci za něj dát více jak 30t, pokud bude ještě levnější budu radši. Nerada sportuji a jsem líná, co se týče cvičení, nikdy mě to dlouho nebavilo...ale chtěla bych konečně trošku hýbat tělem a být pevnější. Mám malé děti, nemám moc času na posilovny, tak chci nějaký běhací pás domů, který může semtam použít i muž(100kg) Já mám 50kg, celý život jsem hubená, tudíš docela zlenivělá,ale teď po dětech bez svalů, které chci dohnat, byl mi doporučen běh. Běhací pás je ale pro mě cizí, pásům vůbec nerozumím a máte jich tu tolik...mohu poprosit o pomoc s výběrem???Pokud mi doporučíte i nějaký driák po kterém trošku naberu a získám svalstvo, budu ráda... Moc děkuji hezký večer Katka Pardubice
Dobrý den, jako vhodný běhací pás v uvedené cenové relaci bych Vám doporučil Horizon Fitness Omega 309. Mám tento běhací pás osobně vyzkoušený a v poměru cena/výkon bych jej hodnotil jako vynikající. Běhat můžete zcela bez problémů Vy a manžel, běhací pás má pevnou konstrukci. Pokud chcete posílit i svalstvo trupu a paží, doporučil bych Vám ještě přikoupit pár jednoručních činek a 2-3x týdně tyto svaly procvičit. Bude to i vhodná doplňková aktivita k běhu.
tuky 15 kg
autor: jaku stanek • datum: 15.10.2009
odpise mi nekdo pls a poradi mi dietu je to hrony vazit 56kg ve 12 plss dekuji hodne jim mno..miluji jidlo co mam delat hlavne tucne vyrobky
Viz odpověď níže.
tuky
autor: Jakub Staněk • datum: 15.10.2009
je mi 12 let merim 149 cm a vazim 56kg co stim mam delat ????
Doporučuji poradit se s lékařem, který provede odpovídající vyšetření a určí další postup.
Běhací pás
autor: holec miroslav • datum: 10.08.2009
Dobry den , chtel bych se zeptat , moje pritelkyne ma problemi s koleny , kdyz beha po tvrdem povrchu. Chtel bych poradit nejaky stroj (behaci pas) tak do osumnatcti , dvaceti tisic, jestli je mozne? a druha otazka jestli mohu je lepsi behaci pas a nebo crossovy trenazer ..? (vek 28, vaha 55) Dekuju a hezky den!
Dobrý den, jako vhodný běhací pás (pro zvyšování aerobní kondice bych jej obecně upřednostnil před crossovým trenažérem) bych Vám doporučil jako č. 1 běhací pás Kettler Runner 500 (cena 22990Kč je o něco vyšší, než požadovaná, ale vyplatí se připlatit). Pokud jsou problémy s koleny vážnější, pak bych doporučil crossový trenažér Reebok C 5,1 E (16990Kč).
Běhací pás do 25tis
autor: Geronima • datum: 27.07.2009
Dobrý den. Můžete mi poradit běhací pás v ceně kolem 25 tis. Budeme běhat s manželem, váha do 90 kg, denně tak 60 min. Rychlost do 15 km/h. Jaké máte zkušenosti s odpružením u: běhací pás Kettler a běhací pás Horizon? Jaká velká je potřebná běžecká plocha? Manžel měří 185 cm. Děkuju a hezký den.
Dobrý den, z vlastních i zprostředkovaných zkušeností bych Vám určitě doporučil běhací pás Horizon Fitness Omega III v akční ceně 26 722 Kč. Síla motoru, funkce, šířka běžečké plochy bude plně dostačující. Běhací pás Kettler i běhací pás Horizon mají zhruba stejné odpružení, pro eliminování nárazů a přetížení pohybového aparátu je však důležitější správný výběr běžecké obuvi.
Běhací pás
autor: Katalina • datum: 11.05.2009
Krásný den,ráda bych se zeptala,jaký běhací pás si mám pořídit.Je mi 16 let a vážím 55kg.Využívala bych ho na tréning na maraton.V cenové relaci do 60 000.Děkuji
Dobrý den, doporučil bych Vám model Horizon Fitness TI 32 HRT popř. TI 52 HRT nebo Vision Fitness T9450. Nicméně i levnější TI 32 HRT bude pro Váš trénink zcela jistě dostačující.
Běh. pás
autor: Marek • datum: 19.04.2009
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně běžícího pásu. Potřeboval bych běžící pás pro domácí použití. Běhat budou asi tři lidi, nejtěžší z nás má 113 kg, tak bych potřeboval vědět, který by byl vhodný v nějaké rozumně cenové relaci třba do 35 000. děkuji
Dobrý den, velmi dobré zkušenosti máme s běžeckými trenažéry zn. Horizon Fitness, doporučil bych Vám model Omega 309 nebo 409 ( modely Omega vydrží i zatížení v klubových fitcentrech).
Maxerrunner
autor: Ivana Vaněčková • datum: 08.03.2009
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné koupit u Vás mechanický pás na chození či běhání zn. Maxerrunner. Děkuji Ivana V.
Bohužel nikoli.
Rozdíl
autor: Marika • datum: 28.02.2009
Prosím vás co má H.E.A.T. zajímavého navíc oproti běžnému běžeckému pásu??
To sám příliš nevím, avšak na oficiálních stránkách to jistě najdete.
dotaz
autor: Jirka • datum: 26.02.2009
dobrý den,je možné koupit maxerrunner pro domácí posilovnu,pokud ano tak za kolik a zdali ve vašem obchodě?
Bohužel v současnosti nikoli.
Běhací pás.
autor: Katerina • datum: 06.10.2008
Dobry den, chtela bych vedet, jestli kdyz koupim behaci pas ve vasem internetovem obchode, jestli ho muzu vratit a dostat penize zpet, pokud nebudu spokojena? Mym problemem je totiz, ze v okoli se mi nepodarilo behaci pasy najit a vyzkouset. Diky za odpoved K. Cermakova
Dobrý den, vzhledem k vyšší ceně tohoto zboží byste musela specifikovat typ trenažéru o který byste měla zájem, v rámci možností by šlo zařídit vyzkoušení předem i v případě že nejste přímo z Prahy.
běhací pás
autor: vera • datum: 21.08.2008
scháním starší pás nevíte kde se dá koupit třeba bazarový
Zkuste se podívat do sekce Bazar přímo na www.ronnie.cz.
Kettler - Kinetic S3
autor: Šimko Peter • datum: 26.05.2008
Pekny den. Som zo Slovenska a mamzaujem o behaci pas vyrocu Kettler model Kinetic S3 Ako sa k nemu mozem dostat??? Dakujem
Dobrý den. Pokud byste souhlasil s dodací dobou cca 1 - 2 týdny, pak dodání na Slovensko není problém. Zboží objednejte přes e-shop či telefonicky, ohledně termínu dopravy Vás budeme obratem kontaktovat.
Běžecký pás do domácnosti.
autor: Jana Samkova • datum: 28.04.2008
Dobry den, muzete mi prosim poradit, jaky je pro me vhodny behaci pas pro domaci pouziti? Hlavnim pozadavkem je, aby byl dostatecne odpruzeny, aby nedochazelo k poniceni kolen. Mo je predstava o cene je do 30 000Kc - je mozne v teto cenove relaci sehnat kvalitni pas a pokud ano je mozne jej nekde si pred koupi prohlednout a vyzkouset? Bydlim v hornim patre, tak se chci take zeptat, jestli kdyz na pase bezite, tak jestli se odrazy promitaji hodne do podlahy?Dekuji JS
Dobrý den, pro uvedený požadavek je vhodný běžecký trenažér Omega III HRT nebo Marathon SC . Bydlíte-li v panelovém domě nebo v novostavbě, tak sousedi pod Vámi pravděpodobně zaznamenají, že na trenažéru běžíte. Možnost vyzkoušení je na prodejně ve Francouzské ul. 98 v Praze 10, otevřeno Po-Pá 10-18h.
Běžecký pás do domácnosti
autor: Jana Píclová • datum: 08.02.2008
Dobrý den, přemýšlím o koupi běžeckého pásu do domácnosti a prosím o radu ohledně cenové relace. Pokud na pásu budou běhat 2 lidi s váhovým rozpětím 14kg (68-72) je dostačující pás v ceně lehce nad 20tis anebo v této cenové relaci nelze očekávat žádný zázrak? Děkuji mockrát JP
Dobrý den, pokud se jedná o tělesnou hmotnost uživatelů, bude dostačující každý pás v uvedené cenové relaci. Kolem 20 tis. zakoupíte např. Kettler Temptest 200 a pokud nebudete požadovat vyšší rychlost běhu než 12 km/h, bude i tento velmi vhodný. Osobně bych Vám doporučil Kettler Track SC v akční ceně 25 990,- s max. rychlostí 16km/h a širší běžeckou plochou.
Kettler Marathon TX2
autor: Koblicová Jarmila • datum: 22.12.2007
Dobrý den, ve čtvrtek 20.12.07 jsme obdrželi běhací pás Kettler Marathon TX2.Ušní úpinka nebyla součástí dodávky. Děkuji
Dobrý den, snímání pulsu u tohoto typu trenažéru je prováděno buď dlaňovými senzory v madlech nebo sestavou cardio Puls Set ( hrudní pás), ušní upínka se zde nepoužívá.
Posilovna v oddíle.
autor: • datum: 28.11.2007
Dobrý den, mám k vám prosbu, potřebovali bych poradit jaký by byl optimální běžecký trenažér do běžeckého oddílu v hodnotě tak do 120 000,- Kč a univerzální posilovací stroj v hodnotě tak do 60 000,- Kč, náš běžecký oddíl mívá tak maximálně 20 běžců,jsou tam jak běžci kteří intenzivně trénují a závodí tak i kondiční běžci, kteří jezdí na závody pro své potěšení, chtěli bychom tyto stroje pořídit začátkem prosince. Předem vám děkujeme za radu, s pozdravem František Hlaváč.
Dobrý den, vhodným běžeckým pásem, který splní požadavky výkonnostních běžců ( nosnost, bežecká plocha,odpružení, náklon, výkon motoru, rychlost) by byl pro Vás Vision Fitness T 9700 ( doporučuji s computerem HRT) v ceně 102 980 Kč. Z posilovacích strojů doporučuji KF - 1860 buď samostatně za 51 990Kč nebo doplněný o legpress ( pro běžce vhodné) v celkové ceně 67 980 Kč. Individuální slevu, popř. další vybavení jako dárek zdarma (např. cyklotrenažér, činky...) pro Váš oddíl při koupi obou trenažerů je možné domluvit na tel. 605 571 745.

Klikněte pro výpis kategorie:
Běhací pásy
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby