Otázky a odpovědi: Stimulanty a energizéry


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Suplement výdrž
autor: Martin • datum: 27.09.2018
Zdravím, chtěl bych doporučit nějaký přípravek vhodný do kzp. Jedná se o nepřetržitou fyzickou námahu 4 5 dní v týdnu. Nemám zájem o žádné kofeinove nakopavace. Spíše nebo na bázi sacharidů atd... Popřípadě něco na regeneraci přes noc. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, průměrně trénovaný jedinec to bez problémů zvládne na stravě, kterou dostane. Velmi důležitý je dostatečný příjem tekutin a v případě energetické krize si můžete výpomoci např. energetickými gely, např.  Express Energy GelEndurosnack. Vhodné jsou také tyčinky, např.  EXXE (R) Protein BarEssential Pure BarHydro Protein Bar 31 % atd. Případně můžete mít pro jistotu v záloze také něco s kofeinem, např.  Speed 8 či  N1 Shot.

Nakopávač
autor: Dominik • datum: 13.09.2018
Dobry den, Dělám velmi těžkou fyzicky náročnou práci, a přicházím neustále z práce unavený. Hodně často po práci spím s nemám síly na cvičení a na svůj náročně fyzicky koníček. Mohl by jste mi prosím doporučit něco, co mě nakopne doslova a zvýší moji energii ? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, zda je to reálné a cvičení je pro vás důležité, zvažte změnu zaměstnání. V současnosti si můžete pomoci použitím stimulantů, ale dlouhodobé používaní není příliš vhodné. Můžete vyzkoušet např.  Agrezz (R)N1 Pre-WorkoutHellgel (R) atd.

Samozřejmě také musíte dbát na kvalitní stravu, a to i během práce. Důležitá je také potréninková regenerace. Doporučuji vyzkoušet některý komplexní potréninkový suplement, např.  All in One Fair Power (R) nebo  Hero.

US
autor: Ladislav • datum: 05.09.2018
Zdravím chtěl jsem se zeptat zda-li jsou Americké nakopávače bezpečné? Díky .

Dobrý den, samozřejmě záleží na složení konkrétního suplementu, ale osobně bych jednoznačně preferoval suplementy původem z EU. Díky přísnější legislativě je mnohem větší jistota, že budou zcela v pořádku.

Nakopávač před sprintem
autor: Michaela • datum: 10.07.2018
Mám ještě jednu otázečku :-) Děláme s holkama hasičský sport, na tréninku běháme cca 5 útoků - 1 útok je 80 metrů sprint a taháme za sebou klubko hadice které váží zhruba 3kg. Na soutěži už je to pak jen jeden útok, max 2 když si nás někdo půjčí na výpomoc. Podle popisů a dostupnosti z těch 4 nakopávačů, které jste mi poslal bych chtěla poradit jestli si koupit ESSENTIAL NITROX PUMP, HELLGEL nebo AGREZZ? Kdyby to mělo účinek i na shazování nějakého toho kilečka tuku :-D bylo by to ideální :-) Nebo je možné je i kombinovat?

Účinnost této kategorie suplementů je velmi individuální, proto je třeba postupně vyzkoušet více variant a sama posoudíte, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Nakopávač před sprintem
autor: Michaela • datum: 10.07.2018
Dobrý den, můžete mi poradit jaký si koupit „nakopávač“ před sprintem?

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet zejména  Agrezz (R)Hellgel (R)PreWorkout Fusion Fair Power (R)Essential Nitrox Pump.

Snášenlivost a účinnost je nutné otestovat v rámci tréninku.

Povzbuzení při závodech
autor: Jan • datum: 04.06.2018
Dobrý den, chtěl bych se poradit co by jste mi doporučili jako „nakopávač“ a něco na delší udržení nabuzeného stavu na závody. Dělám atletiku: Koule, Disk. Takže můj výkon je v řádu vteřina ale soutěž může být i hodinu. Většinou hodinu jedna disciplína, hodinu pauza a hodinu druhá. Předem děkuji za informaci.Honza

Dobrý den, může použít některý z nakopávačů, např.  Agrezz (R)N1 Pre-WorkoutPreWorkout Fusion Fair Power (R).

V každém případě je třeba reakci na tyto suplementy vyzkoušet v rámci tréninku.

Proti únavě můžete počas celého závodu popíjet BCAA, např.  Instant Amino Fair Power (R a iontový nápoj, např.  Ionix Drink Fair Power (R).

Dotaz
autor: Jiří Zimmert • datum: 16.05.2018
Dobrý den je mi čtyřicet let a jezním dlouhé trasy na kole cca kolem 100-200 km většinou tak kolem 4-8 hod, ale během jízdy mne chytají křeče do nohou (lýtka i stehna) doporučíte mi nějaký produkt. Dále se chci zeptat na nějaké podpůrné produkty na vytrvalost předem děkuji Jiří.

Dobrý den, používejte iontové nápoje, např.  Iontex (R) Forte nebo hydratační nápoj s obsahem aminokyselin Intra Amino a vyzkoušejte také zařazení hořčíku -  Magnesium Liquid Fair Power (R).

Během takto dlouhé jízdy je třeba doplnit také sacharidy, může to být pomocí gelů, tyčinek atd.

Pomoci mohou také BCAA, obsaženy jsou např. ve výše doporučeném suplementu Intra Amino, případně lze použít samostatné BCAA -  BCAA 2:1:1 Fair Power (R). Zařadit lze i stimulanty, např.  Coffy 200 mg Stimulant nebo komplexní „nakopávače“  PreWorkout Fusion Fair Power (R).

U stimulantů je třeba vyzkoušet snášenlivost a otestovat, jak bude tělo reagovat.

Nabuzení před tréninkem
autor: Petra Medjmedjová • datum: 13.04.2018
Dobrý den,potřebuji poradit, jaky produkt si u Vás mám zakoupit. Chodím běhat časně ráno a někdy bych se potřebovala trochu nakopnout. Co mi doporučíte? Děkuji, Petra M.

Dobrý den, z mého pohledu a zkušeností je to nejlepší rozběhat. Případně můžete vyzkoušet některý ze stimulantů, ale občas se stává, že takto po ránu to žaludku nemusí dělat úplně dobře.

Vyzkoušet můžete samotný kofein -  Caffeine Jet 200 Fair Power (R) nebo použít některý z vicesložkových „nakopávačů“  Agrezz (R)Hellgel (R)N1 Shot atd.

???
autor: viktor • datum: 30.03.2018
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdybych použil nakopávač jmenovaný PSYCHOTIC GOLD a dělám sport zápas,kde nám kontrolují zakázané látky v krvi pomocí moči, je tedy možnost že PSYCHOTIC GOLD v sobě skrývá nějaké podobné látky ? A ještě jedna otázka pokud jednou za čas mám vysoký tlak ale jinak žádné problémy nemám ani se srdcem, je možnost PSYCHOTIC používat pravidelně nebo bych ho měl i vypouštět ? děkuju moc

Dobrý den, pokud máte problém s tlakem, použití nakopávače je nevhodné.

Co se týká zakázaných látek, musíte používat jen suplementy schválený u nás k prodeji a ideálně od domácích výrobců či výrobců původem z EU.

Nakopávač
autor: Jirka • datum: 05.02.2018
Dobrý den, čekají mě fyzické testy a chtěl bych si před nimi vzít nějaký nakopávač, ale součástí testů je test W170, který měří výkon při 170 tepech za minutu a bojím se, že nakopvač by mi výsledek tohoto testu rozhodil. Můžete mi doporučit takový nakopávač, co mi nerozhodí tepovku? Předem děkuji za radu.

Dobrý den, pokud máte natrénováno, žádný „nakopávač“  nepotřebujete. Pokud natrénováno nemáte, žádný zázračný výkon vám stejně nezabezpečí.

V rámci přezkoušení či testování jsem viděl i některé účastníky testů odpadnout atd. V případě použití těchto přípravků platí, že je nutné je otestovat v rámci tréninku.

Pokud se rozhodnete je použít, doporučuji   AgrezzHellgel (R)N1 Shot,   Drive.

Osobně bych spíše volil proti únavě popíjení BCAA -  Instant Amino Fair Power (R).

Gladiator
autor: Ladislav • datum: 26.01.2018
Dobrý den,chci se zeptat kdy bude k mání napoj Gladiator.Děkuji za odpověd.

Dobrý den, podle informací skladu jej již v nabíce mít nebudeme.

zvyseni vahy, narust svalu
autor: michal • datum: 08.11.2017
Dobrý den, je mi 40, merim 190 a vážím 73 kg. Potřeboval bych přibrat a nabrat svalovou hmotu. Začal jsem se dle návodu stravovat tak, abych měl správný přísun kalorií a 3x týdně dvě hodiny silově cvičím. Bylo mi doporučeno, abych stravu ještě doplnil o nějaké přípravky pro nárůst svalů. Můžete mi něco doporučit? Děkuji, michal

Dobrý den, vyzkoušejte kombinaci kvalitního gaineru a kreatinu, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R)Creatine Creapure (R). Po každém tréninku dávkujte 50 až 70 g gaineru plus 5 g kreatinu. Dle potřeby používejte gainer i ve dnech volna, např. dopoledne mezi jídly. Kreatin ve dnech volna ráno nebo dopoledne s gainerem.

Výživa při maratonu
autor: Michal • datum: 06.11.2017
Dobrý den, které gely nebo tyčinky byste mně doporučil pro dodání energie v průběhu maratonu a půlmaratonu? Děkuji, Michal

Dobrý den, může to být např.  Express Energy Gel,  Carbosnack With Caffeine, Endurosnack,  Power Bike Bar,  Hydro Protein Bar 31 % atd. Hodí se také iontový nápoj, např.  Iontex (R) Forte atd.

!!!
autor: martin • datum: 10.10.2017
Dobrý večer, děkuji za předchozí odpověď. Mohu se ještě zeptat zda li jsou vhodné k podání výkonu i tyto dva výrobky: Extreme napalm a Brutus energy?¨ Děkuji:)

Samozřejmě je to také možnost, ale osobně bych preferoval nabídku z první odpovědi.

!!!
autor: martin • datum: 10.10.2017
Dobrý den, můžete mi prosím doporučit něco co mě zaručeně povzbudí před náročným fyzickým výkonem-fyzickým testem?.., děkuji.

Dobrý den, můžete vyzkoušet některý z nakopávačů, ale nejdříve je musíte otestovat v rámci tréninku. Nikdy je bez otestování nepoužívejte před závodem atd.

Doporučuji vyzkoušet zejména  Agrezz (R)N1 Shot,  Essential Nitrox Pump - vzorek (15 g)Hellgel (R).

Proc pouze hellgel?
autor: Petr • datum: 09.10.2017
Dobry den, z jakeho duvodu jste se zbavili vsech predtreninkovych stimulantu(Assault, C4, Jask3d Advanced, etc) s vyjimkou hell gelu?

Dobrý den, v nabídce není rozhodně je Hellgel, ale jsou tam i další nakopávače, např.  Agrezz (R)Essential Nitrox Pump,  N1 Pre-Workout. To je část nabídky domácích výrobků a ze zahraničních to jsou např.  Pump Booster,  Black Blood Caf+ atd.

Nabídka je poměrně široká a měla by uspokojit i velmi náročné uživatele.

Budete ještě prodávat?
autor: Filip Procházka • datum: 21.09.2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda budete prodávat Assault v dohledné době? Díky za odpověď.

Dobrý den, nikoli, do nabídky znovu zařazen již nebude.

pauza s nakopávačem
autor: Michaela • datum: 06.09.2017
Dobrý den. Chodím do posilovny 6-7x týdně a pokaždé si před tím dávám nakopávač N1. Můžu ho brát pokaždé před tréninkem nebo bych měla dát pauzu.Může si na to tělo zvyknout a přestat to fungovat?Díky.

Dobrý den, tělo si zvyknout  určitě může a velmi často k tomu také dochází. Osobně bych spíše volil nepravidelné užívání, např. jen v případech větší únavy.

?
autor: jana • datum: 27.08.2017
Dobrý den,prosím,co mi můžete doporučit na vytrvalostní extrémní závod trvající cca 6-7hodin ? Pouze jen v tekuté, max.gelové konzistenci,(pro konzumaci i při plavání a běhu)? Děkuji Vám.

Dobrý den, možností je více, ale rozhodně je nutné vše nejdříve otestovat v rámci tréninku. Ze stimulantů to může být např.  Agrezz (R)N1 Shot či  Hellgel (R). Z iontových nápojů  Iontex (R) Forte,  Intra Amino či  Ionix Drink Fair Power (R). Z energetických gelů  Express Energy Gel,   Carbosnack či  Regel (R).

Cyklo
autor: Mountain • datum: 22.08.2017
Dobrý den, chtel bych se zeptat jake suplementy uzivat pri cyklo zavodech. Jedna se o kratke casovky do 30 min. v anaerobnim rezimu, ale i o zavody okolo 2 hodin, s kopci, uniky a sprinty za kazdou zatackou. Pripadne me zajima, zda uzivat aminokyseliny pouze v zavodni dny nebo i ve dny treninkove. Predem dekuji!

Dobrý den, obecně lze použít energetické gely, např.  Express Energy Gel, iontové nápoje -  Iontex (R) Forte a také BCAA -  Instant Amino Fair Power (R). Tyto suplementy lze použít i v rámci tréninku.

Pro nabuzeni to může být  Agrezz (R)N1 Pre-Workout či  Hellgel (R).

Doplňky
autor: Michal • datum: 12.07.2017
Dobrý den, chtěl bych si u Vás na pobočce v Plzni pořídit doplňky. Hraju fotbal, k tomu dost běhám a cvičím s vlastní vahou, doplňkově i s činkami nebo většími váhami. Je mi 26 let, moje váha je 87 kg, chtěl bych váhu postupem času ještě o nějaké kilo snížit. Mohl byste mi poradit nějaké pro mě nejvhodnější doplňky? Chtěl bych doporučit nějaké prostředky pro dobrou regeneraci - byl mi doporučen např. váš BCAA MAX - je to dobrá volba? Dále bych chtěl nějaký stimulant. Je vhodné je používat před běháním a zápasy? Byl mi doporučen váš Essential Nitrox Pump - je to dobrá volba? A nakonec bych se chtěl zeptat, jestli je vhodné doplňovat kreatinem, např. váš Crea Ethyl Estar - nebo máte jinou radu? Zároveň bych do těla nechtěl zbytečně dostávat chemii za každou cenu, kdyžtak bych si vystačil jen s aminokyselinami. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, i vzhledem k hmotnosti bych určitě uvažoval o proteinu, např.  CFM Instant Whey 80 či  Ultra Speed 80 Fair Power (R). Vzhledem k charakteru zátěže bych také volil kreatin a beta alanin. V případě redukce tuku přidejte spalovač, např. komplexní  Thermogenic Fair Power (R), který bude fungovat I jako předtréninkový stimulant.

Svaly
autor: Dominika • datum: 10.07.2017
Dobrý den, už jednou jsem tady psala, a chtěla bych se ještě na něco optat, chodím běhat určitě tak 2x max 3x týdne 4-5km jak kdy většinou ty 4km, velmi rapidně jsem zhubla za měsíc dejme tomu 6 kg nyní vážím 52-53kg málo jím maso teda vůbec, dost mi také vypadaly vlasy a kolega v práci mi říkal at si tím běháním prý neporuším svalstvo, je tedy možné že mým běháním bych to nějak mohla narušit nebo si nějakým způsobet to odrovnat já tomu tolik nerozumím, piju magnezium a taky v tabletkach beru vápník hořčík zinek, běhám protože mě to baví .. Děkuji za odpoveď pěkný den :-)

Dobrý den, během na 4 až 5 km rozhodně žádné svalstvo neporušíte. Tělo bez problémů snese mnohem větší zatížení. Samozřejmě je nutná rozumná strava, a to i v období redukce tuku.

V případě že vaše strava obsahuje málo kvalitní bílkoviny, je velmi vhodné použít protein, např.  CFM Instant Whey 80 či multikomponetní  Long (R) 80 Multiprotein.

Běh
autor: Dominika • datum: 27.06.2017
Dobrý den, velmi často chodím běhat, uběhnu tak 4-5km podle toho jak kdyby a jak to stíhám do prace, nedávno mě z toho dva dny bolely kolena, myslíte ze bych měla začít užívat nějaký kolagen a nečo na svaly ? Děkuji za odpoveď

Dobrý den, kloubní výživu použít můžete, a to zejména jako prevenci. Doporučuji některý z komplexních přípravků např.  Joint Complex Fair Power (R).

Také bych se zaměřil na obuv. Za bolesti velmi často může nevhodná obuv.

doplněk stravy
autor: jana kornerová • datum: 26.06.2017
Dobrý den mám otázku,syn závodí na kajaku má skoro 13 let a 35 kg je hodně hubený ,trenéři pro něho chtějí nějaký doplněk stravy energetický,aby ho bral během týdne ne jenom před závodem ,rust svalové hmoty na přibrání a na energii on se rychle unaví při závodu co mu doporučíte během týdne nebo i před závodem děkuji kornerová

Dobrý den, v podstatě by zcela bez problémů měla stačit běžná strava. Vzhledem k hmotnosti pokryje všechny synovo potřeby. Před závodem může použít např. Endurosnack.

V průběhu týdne může použít gainer, např.  Mass Gain.

Nakopávače
autor: Michal • datum: 05.06.2017
Dobrý den, chtěl bych začít užívat předtréninkový stimulant Grenade aThermo. Jsou nějaké zdravotní hrozby při užívání nakopávačů, např. pro srdce apod.? Cvičím, běhám a hraju fotbal, takže mám obavy, aby to nebyl nápor pro srdce. Pokud víte o nějakých článcích na toto téma, budu vděčný za odkaz. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, Grenade Thermo Detonator je spalovač, nikoliv předtréninkový „nakopávač“. Z předtréninkových přípravků mohu doporučit např.  Agrezz (R)N1 Pre-Workout + vzorek After Training Protein ZDARMA!Hellgel (R) či  Essential Nitrox Pump.

Určitá zátěž pro organismus to určitě je, ale pro zdravého uživatele by to neměl být zásadnější problém.

Energie
autor: Jozef • datum: 01.06.2017
Dobrý den na závody většinou shazuji asi 6 kilo. Problém je v tom že vážení je kolem 8. hodiny a v 10 hodin už bych měl být plný energie a sílu bojovat tak jsem se chtěl zeptat co byste doporučil na rychlý přísun energie před zápasem a jak bychse měl po vážení asi stravovat. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, musíte experimentovat a vyzkoušet co vám bude nejvíce vyhovovat. Zda to bude „ nakopávač„  nebo přidáte také  sacharidy. V úvahu připadají také aminokyseliny a opět dle potřeby i se sacharidy.

Samozřejmě je nejlepší zkoušet to v rámci tréninku.

max
autor: denisa kraglová • datum: 01.06.2017
Dobrý den,zajímá mě jaký suplement je nejlepší pro maximální a dlouho trvající napumpování svalů ,děěkuji

Dobrý den, můžete vyzkoušet  Actinox (R). Volte vyšší variantu doporučeného dávkování.

nakopávač
autor: Ladislav • datum: 16.05.2017
Dobrý den můžete mi doporučit nějaký stimulant který by mě „nakopl“ nejenom při sportu ,ale také při noční směně v práci?(pracuji manuelně).Děkuji za odpověd

Dobrý den, doporučuji nejdříve otestovat více variant a dle vlastního zkušenosti zvolíte vhodný suplement. Doporučuji vyzkoušet zejména  N1 Shot,  Agrezz (R)Essential Nitrox Pump,  Hellgel (R) Xtreme Napalm igniter Shot.

Nakopávač
autor: pavel • datum: 16.05.2017
Dobrý den,myslíte,že má význam pro cyklistický trénink použít nakopávač/pumpu?A pokud ano,je to vhodné spíš pro kratší intenzivní trénik,nebo může být i dlouhý vytrvalostní.Můžete doporučit nějaký konkrétní výrobek a popřípadě doporučit kombinaci s dalšími suplementy ? Děkuji.

Dobrý den, toto je poměrně hodně individuální záležitost. Zda vám použítí této kategorie suplementů bude vyhovovat, to musíte vyzkoušet.

Doporučuji otestovat zejména  Agrezz (R)N1 Pre-Workout či  Essential Nitrox Pump.

Stimulanty
autor: Miloš • datum: 15.05.2017
Máte něco bez kofeinu?

Dobrý den, pokud se bavíme o stimulantech, je výběr bohužel velmi omezen. Použít by se dal  Actinox (R)SynTsize Pump či  Attack! 2.0.

Srdce
autor: Milan • datum: 06.05.2017
Může nakopávač oslabit nějak srdce??

Dobrý den, pro zdravého uživatele je použítí v souladu s návodem v podstatě bezproblémové.

Kombinace výrobků
autor: Miroslav Kučera • datum: 01.05.2017
Dobrý den, prosím Vás o radu při užívání energizeru a proteinů při cvičení. Máme výrobky od fy. Extrifit Hellgel, Express gel a Agrezz, dále pak protein High 80 a BCAA. Cvičíme 3x či 4x pro větší objem svalů a sílu a rádi bychom se s Vámi poradili jak kombinovat tyto výrobky pro jednotlivé dny když cvičíme... Dekuji

Dobrý den, jeden z nakopávačů užívejte cca 30 minut před tréninkem. Protein po tréninku a dle potřeby i kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin. BCAA např. před a během zátěže. Express gel lze použít po tréninku či během déle trvající zátěže.

dotaz
autor: Lenka • datum: 26.04.2017
Dobrý den,doporučil byste nějaký konkrétní dostupný produkt před fyzickými testy?Údajně něco s glukozou??? Díky

Dobrý den, pokud máte netrénováno, žádný nepotřebujete. Pokud netrénováno není, stejně vám zázračně nepomůže.

Pokud je přezkoušení delší, začněte před zahájením popíjet BCAA a s pitím pokračujte i během testu.

Energie na závod
autor: Martin • datum: 23.04.2017
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na doplněk energie a stravy během závodu. S přítelkyní o víkendu poběžíme závod série spartan race, běžíme v sobotu a v neděli cca celkem 20 km. Může te mi prosím poradit jaký doplněk stravy a energie by byl v hodný zakoupit si na závod 13+km. Kamarád mi poradil, že je vhodný jsi zakouit, ale už neřekl jaký je nejlepší. Děkuji

Dobrý den, hodit se mohou tyčinky a energetické gely, např.  Hydro Protein Bar 31 %Express Energy Gel. Případně bych vyzkoušel také BCAA -  Instant Amino Fair Power (R).

Sulbutiamin
autor: Dostálová Markéta • datum: 09.04.2017
Dobrý den, máte v nabídce nějaký stimulant, který obsahuje sulbutiamin. Chtěla bych ho spíš využít k podpoře mozkové činnosti před závěrečnými zkouškami, ale dočetla jsem se, že se používá i k lepším sportovním výkonům. Děkuji za odpověď. Dostálová Markéta

Dobrý den, bohužel o žádném takovém suplementu nevím.

Kofein+zel.caj(+taurin)
autor: Petr • datum: 22.03.2017
Dobry den, doporucite mi, prosim, nejaky stimulant nejlepe v prasku, ktery by v sobe kombinoval kofein, zeleny caj (a event. taurin)?

Dobrý den, nejbliže požadovánemu složení je  Monster Booster, ale je v tabletách.

Běh
autor: Kamila • datum: 27.02.2017
Dobrý den, mám 170cm a 57kg. 4x týdně chodím běhat, chtěla bych zpevnit postavu, co je pro mě nejvhodnější ? Nechci aby moje tělo trpělo a nerozumim tomu. Je tedy neco k běhání nutné užívat ?? Dekuji.

Dobrý den, pokud běháte do 10 km a běh netrvá výrazně přes 60 minut, vše pokryje kvalitní běžná strava. Dle potřeby můžete uvažovat o použití proteinu či BCAA.

Srdeční potíže
autor: Richard • datum: 21.02.2017
Dobrý den, už nevím na koho se obrátit, ale mám dost závažný problém. Před 3 lety jsem poprvé vyzkoušel suplement Hellnox. Užívaj jsem jej asi 3 týdny, ale poté jsem ho vysadil, protože se začali dít změny, při tréninku se mi stalo to, že se mi na 2 vteřiny zastavilo srdce, ale poté pokračovalo dál a před tou zástavou jsem cítil takový tlakový nával. Už 3 roky chodím po doktorech. Holter,EKG,Ultrazvuk,zátěžové testy, tělovýchovný lékař a nikdo nikde nic nezjistil. S tímto problémem bojuji už dlouho a děje se to jak při cvičení, tak v klidu nebo když ležím v posteli před spaním, zkrátka vždy když si to srdce ,,umane,,. 5 měsíců cvičím bez suplementů, ale i přez to to dál přetrvává, děkuji za pomoc nebo za radu, pokud se s tímto problémem na vás už nekdo obrátil.

Dobrý den, v tomto vám bohužel poradit neumím. Toto musí vyřešit lékaři.

Arginin
autor: Tom • datum: 15.02.2017
Dobrý deň Je vhodný arginin pre vytrvalostný beh. Nevytvrdne bežec po použití argininu ?

Dobrý den, funkčnost je třeba otestovat v rámci tréninku. Reakce může být poměrně hodně individuální.

nakopávač
autor: Václav • datum: 15.02.2017
Prosím poraďte mi .Mám bohužel vysoký tlak,ale potřebuji nějaký nakopávač nebo stimulant který uvolňuje postupně energii...nějaký sacharidový přípravek...Něco co mi nevystřelí tlak moc vysoko.Děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte před tréninkem použít aminokyseliny  AminoFree (R) Peptides - vzorek (6,7 g).  Použítí stimulantů a energizérů je bohužel nevhodné.

pumpa bez kofeinu
autor: matus • datum: 04.01.2017
Dobrý deň velmi by som Vás poprosil o pomoc. Nakolko po dlhodobom užívani predtreningových suplementov s kofeinom som po lekárskych vyšetreniach dostal zakaz užívat kofein a prípravy rok. Je možné z vašej ponuky mi poradit doplnky pred-treningove ktoré neobsahuju kofein?

Dobrý den, pokud bych mohl něco doporučit, je to delší pauza od kategorie těchto suplementů. Vyzkoušel bych před tréninkem zařadit  např. AminoFree (R) PeptidesActinox (R) nebo BCAA, a to klidně s větší porci glukózy. Kombinace má na některé cvičence poměrně velmi energizující efekt.

Rada
autor: Petr • datum: 22.12.2016
Dobry den. Chtel bych vas poprosit o radu. Rad bych si u vas zakoupil nejaky spalovac tuku a taky neco pro podporu rustu svalu. Cvicim v posilovne cca 4x do tydne. Chtel bych neco hodne ucineho a v tabletach. Sam se v tom nevyznam, tak proto vas prosim o radu a vyber produktu. Je mi 37 let a merim 187 cm a vazim cca 97 kg. Moc dekuji za informaci a preji vam hezky den. S pozdravem Šuchma Petr

Dobrý den, při vaší hmotnosti je velmi dobré použít protein, např.  CFM Instant Whey 80 a ze spalovačů velmi oblíbený  Thermogenic Fair Power (R).

protejn
autor: Jana • datum: 30.11.2016
Dekuji Vam za odpoved a chci se tedy zeptat ty 2 g bilkoviny na vahu 65 kg,Kolik je to za den odmerek toho protejnu?Dekuji Jana

Nepočítá se jen protein, ale i bílkoviny z běžné stravy. Pokud např. z běžné stravy přijmete 70 g bílkovin,  zbytek do požadovaného množství doplníte proteinem.

protejn
autor: Jana • datum: 29.11.2016
Dobry vecer,chtela bych se zeptat.Jsem zena 36 let,176 cm vaha 65 kg a cvicim 1,5 roku.Zhubla jsem 17 kg a fitnes navstevuji 4x tydne.Piji NUTREND WHEY CORE 100 5000G a to 3x denne vzdy po 2 odmerky,je to moc nebo malo nebo akorat?Tak by me zajimalo kolik protejnoveho napoje bych tedy mela pit za den.Kazdy mi radi neco jineho,tak bych se rada zeptala odbornika,dekuji za odpoved.

Dobrý den, dle mého názoru je to velmi mnoho. Vám stačí přijmout cca 2 g bílkovin na kg TH. Samozřejmě se počítají také bílkoviny konzumované běžnou stravou.

nakopavac
autor: katka • datum: 29.11.2016
Dobry den Chci se zeptat na usa verzi nakopavace.Mam nizky krevni tlak a po poziti mi je vzdy dobre ale cca 30 min pak prijde slabost toceni hlavy a uzkost.Muze to zpusobovat nakopavac pred treningem?Je mi 40 let a cvicim 4x tydne uz 1 rok,vaha 15 kg dole nyni 66 kg pri 175 cm.Dekuji

Dobrý den, ano, za uvedené stavy může opravdu pravděpodobně nakopávač.

weidr
autor: Martin • datum: 29.11.2016
Dobrý den. Chtě jsem se zeptat,jestli budete mí v nabídce speed booster od značky weider? Děkuji!

Dobrý den, produkt mít v nabídce nebudeme, pokud byste o něj měl zájem, ozvěte se kolegům do skladu, mohli by Vám vyhovět a objednat jej pro Vás (je buď v kapslích, nebo ampulích) - obchod@ronnie.cz. Odvolejte se v e-mailu na konverzaci zde.

Dotaz
autor: Radek • datum: 11.11.2016
Dobry den zacinam cvicit ale nechci nabrat svali chci jen zhubnout a proto bych chtel poradit nejakou suplementaci. Je mi 17let vaha 75 kg vyska 170 cm dekuji za odpoved

Dobrý den, svalovou hmotu samozřejmě v určitém množství nabrat musíš, je to záruka dlouhodobého udržení hmotnosti. Právě svolává hmota zaručuje, že i v klidovém stavu bude tělo spalovat dostatek energie.

Jinak samozřejmě platí, energetický deficit,  rovná se redukce tuku.

Vhodným suplementem pro začátek je protein, např.  CFM Instant Whey 80.

Dotaz
autor: Pavel • datum: 31.10.2016
Zdravim, mel bych jeden dotaz. Chtel bych poradit nejakou predtreningovou smes bez kofeinu. Jelikoz si behem dne obcas davam kavu, tak po poziti predtreningove smesky s vysokym obsahem kofeinu mam misto pocitu nakopnuti jen neprijemne stavy spojene s predavkovani kofeinem. Nejde mi o nejake nakopnuti k treningu ale spis chci pred cvicenim doplnit latky, ktere telo behem namahy potrebuje. Cvicim spise kruhove treningy ( crossfit). Diky za radu

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet směs aminokyselin a peptidů  AminoFree (R) Peptides.

Doporučení
autor: Natálie • datum: 08.10.2016
Chtěla bych se zeptat co mám používat před a po cvičení. Váha 80kg, výška 165 cm, 24 let. Chtěla bych redukovat hmotnost postupně na 65kg. Cičit budu 2-4 týdně. Děkuji.

Dobrý den, pro vás je nejdůležitější odpovídající strava a pravidelný pohyb. Ze suplementů doporučuji protein, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R) a přidal bych  Syne Thermogenic 10 mg Burner.

Doporučení
autor: Martin • datum: 08.10.2016
Děkuji za rychlou odpověď. Chtěl bych se vyrýsovat, ale ne žádný velký objem. Budu do toho běhat. Trénink ve fitku 3x týdně. Váhu bych chtěl držet někde kolem 80Kg. Postava je celkem ok, ale v pase už to začíná bez cvičení růst :)

Zatím doporučuji kombinaci proteinu a spalovače, např.  CFM Instant Whey 80Thermogenic Fair Power (R). Thermogenic poslouží i jako předtréninkový stimulant. Později se suplementace dle výsledků upraví.

Doporučení
autor: Martin • datum: 08.10.2016
Dobrý den, Chtěl bych Vás poprosit, zda mi můžete doporučit výživu: Protein, Sacharidy, Stimulant, Spalovač, Je mi 25 let, 170 cm vysoký, 85Kg, Chtěl bych po dvou letech začít opět intenzivně cvičit. Děkuji.

Dobrý den, jaké jsou vaše tréninkové cíle?

No xplode 3.0
autor: Robert • datum: 26.09.2016
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat poprvé jsem zkusil tendle výrobek ale žádný rozdíl jsem necítil .... mužů dat dvě dávky na jednou ? Předem děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte dávkovat 30 g a pokud to nebude ono, ještě 10 g přidejte.

PO CVICENI
autor: MAREK VARGA • datum: 20.09.2016
DOBRY DEN POTREBOVAL BYCH DOPORUCIT CO PO CVICENI PROTEIN ATD?DEKUJI

Dobrý den, kolik měříte, vážíte, jaké jsou vaše tréninkové cíle, jak často cvičíte?

Rada
autor: Josef Jakš • datum: 06.09.2016
Dobrý den, ještě bych chtěl z něčím poradit po práci přijdu domů a jsem dost utahanet a někdy jít po práci do fitka je brutální.....neporadil byste mi něco po čem by byli tréninky příjemnější? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, v případě větší únavy lze občas použít některý z předtreninkových stimulantů, např.  Agrezz (R) či  N1 Pre-Workout.

Rada
autor: Josef Jakš • datum: 05.09.2016
A bylo by správně místo krom toho co jste mi doporučil třeba použít protein High Whey 80 a po těch 3 měsících tréninku zařadit crea monohydrate?

Co se týká proteinu, byl to jen příklad vhodného proteinu. Jinak samozřejmě můžete použít libovolný kvalitní protein, tedy i  High Whey 80.

Rada
autor: Josef Jakš • datum: 04.09.2016
Dobrý chtěl bych poradit je mi 19 let, vážím 85 kilo a měřím 185 cm. Začínám ze cvičením a chtěl bych doporučit něco co by pro mě bylo vhodné chtěl bych nabrat svalovou hmotu. Předem děkuji

Dobrý den, určitě bych použil protein, např.  CFM Instant Whey 80 a po 3 měsících pravidelného tréninku přidejte kreatin -  Creatine Monohydrate Creapure (R).

Vytrvalost
autor: Vojta • datum: 03.09.2016
Dobry den, chtěl bych se zeptat jestli existuji nejake stimulany (nebo nejake jine doplnky) primo urcene na dlouhe vytrvalostni cviceni (dlouhe behy, vícefazove treninky apod.) neco co se napriklad uvolnuje postupne behem treninku, Jestli mi rozumite :-) Diky

Dobrý den, bohužel ne. Je třeba vyzkoušet standartní přípravky a otestovat je během tréninku. Dávkování lze vyzkoušet před zátěží a druhou dávku s ohledem na délku zátěže během tréninku.

Vyzkoušet můžete  Agrezz (R)Hellgel (R)N1 Pre-WorkoutXtreme Napalm Igniter Shot atd.

Pumpa
autor: Luky • datum: 30.08.2016
Dobrý den chtěl bych zkusit nějaký suplement pro větší a lepší prokrvení svalů a větší napumpování. prosím doporučil by jste mi nějaký který má dobré účinky

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet pár vzorků a na základě vlastní zkušenosti se rozhodnete, který použijete. Vyzkoušet doporučuji  Agrezz (R)Hellgel (R)Explosin - vzorek (9 g)Essential Nitrox Pump - vzorek (15 g) a např.  Xtreme Napalm Igniter Shot.

stimulanty
autor: Marek Prokop • datum: 24.08.2016
Dobrý den, nerozuměli jsme si, nepsal jsem o potréninkové únavě, ale o únavě před tréninkem. Ten hellgel jsem také zkoušel ale jak jsem zmínil ty klasické nakopávače na mne nějak neúčinkují. MP

Pokud nechcete užívat přípravky s kofeinem, vyzkoušejte guaranu užít cca 60 minut před zátěží. Dalším vhodným suplementem může  Gutain 1500.

Využít lze i uvedené přípravky podporující vitalizaci organismu.

Guarana
autor: Marek • datum: 24.08.2016
Dobrý den, nemám moc dobré zkušenosti s klasickými nakopávači jako kofein, taurin, beta alanin(nepříjemné svědění), protože jsem se po nich prostě necítil nějak nakopnutý. Nemám potřebu pravidelně brát stimulant, ale někdy se cítím pro tréning unaven, tak bych něco chtěl, co by pomohlo. Myslíte že guarana by mohla pomoci nebo něco jiného? Děkuji. MP

Dobrý den, potréninková únava se neřeší standardně stimulanty, ale potréninkovým nápojem, např. se použije komplexní  Hero.

Pokud se vrátím k použití stimulantů během dne, je to možné, ale nevolí se komplexní přípravky jako  Hellgel (R), ale spíše se to řeší kávou, kofeinovou tabletou či guaranou. Jak na ni budete reagovat, to se musí otestovat. Obecně má jemnější efekt než kofein.

V případě častější únavy lze vyzkoušet např. přípravek Rhodiola či  T.R.T.. Oba mají vliv na celkovou vitalitu.

Fotbal
autor: Premik • datum: 03.07.2016
Zdravím,hraji registrované fotbal na nižší úrovni,2x týdne trénink, víkend zápas, mám 37 let. Rád bych věděl co užít napr.před tréninkem ale hlavne zapasem,p to zvýšení fyzicke vydrze. Poslední dobou mivam krece do lytek, někdy na konci zápasu, jindy v noci během tydne. Díky.

Dobrý den, pomocí mohou iontové nápoje konzumované během zátěže a před zátěží. Pomoci může i  Anticramp (kapsle) či  Magnesium Liquid Fair Power (R).

Pro povzbuzení můžete vyzkoušet některý z „nakopávačů“ např.  Agrezz (R)Explosin atd.

energie
autor: Monika • datum: 26.06.2016
Ahoj Začala jsem běhat v terénu dlouhé běhy 30-40km,nikdy jsem nepoužívala energ.gely, jsem přírodňák. Běhám na hroznový cukr a minerály. Mám bezlepkovou a bez laktózní dietu. Potřebovala bych poradit co by jste mi doporučily na dlouhé běhy. Po závodě mám křeče v břiše, ale to je asi normální. děkuji za vaši odpověď.Monča .

Dobrý den, na použití gelů není nic nepřírodního, ale každému nemusí vyhovovat. Pokud byste je chtěla použít např. Express Energy Gel, je třeba jejich snášenlivost vyzkoušet v rámci tréninku.

Často se používají také datle, rozinky a využít se dají i tyčinky, např.  Power Bike Bar (tato bude díky lepku nevhodná, ale na trhu by se asi něco najít dalo ). Pokud to zjednodušším, použít lze v podstatě vše, co žaludek snese.

Rada
autor: jiri • datum: 25.06.2016
po jake dobe si myslite cca ze by mohl prijit nejaky vysledek ja jsem k tomu spise skeptikcy, jiz nekolikrat jsem sacharidove kury zkousel a popravde mi rostlo jen břicho. pri cvicení 3x tydne a se sestaveným jidelnickem od profesionala.

Výsledek nejvíce ovlivňí strava a trénink. Pokud toto bude v pořádku, výsledky se určitě dostaví.

Není o jen o sacharidech, ale také o bílkovinách a tucích. Musíte přijmout dostatek bílkovin a k nim přidat odpovídající množství sacharidů a tuků.

Rada
autor: jiri • datum: 24.06.2016
Ano take si myslím ze je to spatne ale jiz nekolikrat jsem mel jidelnicek na míru + cvičební plan, vse jsem dodrzoval a výsledek žádny. proto zkouším co se da . mohl by jste mi tedy nejak poradit co mam tedy dělat aby to bylo OK. Byl nějaky vysledek. Dekuji

Co se týká tréninku, můžete např. 3krát týdně procvičit celé tělo a 2krát týdně si jít zaběhat. Se stravou vám pomůže kniha  Výživa pro maximální sportovní výkon (Heidi Skolnik, Andrea Chernus). Informace můžete take čerpat na ronnie.cz v sekci výživa a trénink. Ze suplementů můžete pro začátek vyzkoušet kombinaci gaineru a kreatinu,  Palatinose Gain 20 Fair Power (R)Creatine Creapure (R).

Rada
autor: jiri • datum: 23.06.2016
Dobry den měřím 175 cm váha je již 5-6 let stejna tzn 70 max 71 kg. cvičím 3x 4x v tydnu většinou jeden tyden a druhy beh a kardio....

Dobrý den, pokud jeden týden cvičíte se zátěží a další týden kardio, tak je to špatně. Dále je také rozhodují vaše strava.

Pokud toto dáte dohromady, má smyl začít uvažovat o odpovídající suplementaci.

Rada
autor: Jiří • datum: 23.06.2016
Dobry den mam dotaz ohledne produktů Hydro Peptides 8000 Fair Power + Tribulus Terrestris 90 Fair Power + BCAA 2:1:1 Fair Power zda tyto tři produkty mohu používat spolecne. cílem je nárust svalove hmoty cvičím cca 5 let je mi 34 roků a nedaří se mi nabrat. strava samozdrejme 5-6 x denně.. Děkuji za odpoved na uvedený e-mail.

Dobrý den, kolik měříte a vážíte, jak často trénujete?

nocko
autor: Veronika • datum: 21.06.2016
ja chci prave zredukovat tuk, tak mam objednany spalovac lipodrene . Ale zajimalo me zda mi nakopavac nejak pomuze. Vim jen, ze jsem mela nitrox pump a to, ze me stipalo cele telo uplne me svedely usi a nemohla jsem to vydrzet byla jsem z toho nervozni. JSou to pry ucinky no, ale docela mi to vadilo, bylo mi to neprijemne a to byl obycejny nitrox

Za popsány jev může beta alanin, jedná se o vedlejší účinek zvaný parestézie.

Pokud budete užívat spalovač, „nakopávač“ bych nepřidával. Často tyto přípravky obsahují stejné látky, např. kofein.

Nocko
autor: Veronika • datum: 21.06.2016
Dobry den. Chci se zeptat, kdyz posiluju doma a nechodim do fitka a chodim behat. Ma vubec vyznam kupovat nejaky nakopavac? Nebo je to vylozene spis do fitka , pro ty co tahaji tezke vahy. Docela me to zajima, protoze jsem chtela vyzkouset od znameho veci z usa . Jack 3d, stimul a psychotic. Ale neni to nejlevnejsi, tak se ptam zda se to vubec na behani hodi, nebo je to zbytecnost

Dobrý den, pokud běháte pro radost a kondici, je to v podstatě zbytečné. Pokud chcete ovšem tyto suplementy vyzkoušet, samozřejmě můžete.

Suplementy
autor: Matyáš • datum: 19.06.2016
Dobrý den ,chtěl jsme se zeptat je mi 15 let a nevím jestli je pro mě vhodné používat suplementy v mém věku.V jednom popisku u nakopavace granát jsme se dočetl že je vhodný pro nejméně 18 ti leté.predem děkuji za odpověď .

Dobrý den, suplementy jako protein a gainer použít můžeš. Co se týká např. stimulantů, spalovačů a „nakopávačů“ to je zatím velmi předčasné.

Nejen předtréninkový nakopávač
autor: Barbora • datum: 11.05.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by ste mi mohli doporučit nějaký vhodný „nakopávač“, který dodá energii ale dlouhodobě po celý den. Nechci pouze předtréninkový chvilkový. Dříve jsem jeden měla ale už si nepamatuji název, měla jsem celý den energii i lepší náladu. Tréninky mívám večer takže jsem po tréniku konečně příjemně unavená usla :) děkuji za radu

Dobrý den, co by dodávalo energii po celý den, bohužel v podobě této kategorie neexistuje. Je to záležitost stravy a celkové pohody.

Pro podporu celkové vitalizace organismu se často používají bylinné extrakty. Mezi oblíbené patří např. Rhodiola či tribulus.

běh
autor: Novas • datum: 05.05.2016
Dobrý den, potřebuji se nabudit před vytrvalostním během na 15 min, kde potřebuji po celou dobu max. energii a odklad únavy. Můžete mě něco doporučit?

Dobrý den, vyzkoušejte některý z  předtréninkových přípravků, např. Compress Brutus Energy ShotAgrezz (R)Essential Nitrox Pump atd. Suplementy je nutné nejdříve vyzkoušet v rámci tréninku.

Swim
autor: Petr • datum: 19.04.2016
Dobrý těl bych se zeptat na nějaký nakopávač který bych si mohl dá před závody plavání a vymáčknout ze sebe všechno v těch 50 - 100-200 metrech

Dobrý den, nejdříve je třeba suplementy vyzkoušet v rámci tréninku. Doporučuji např.  Agrezz (R)Essential Nitrox Pump - vzorek (15 g)Compress Brutus Energy Shot či  Speed Attack.

Dotaz
autor: Tomas • datum: 19.04.2016
Dobry den, hraji 2x tydne hokej a mam 42let, potreboval bych neco na regeneraci po treninku, na nabuzeni pred treninkem a redukci vahy.Muzete prosim poradit co?Nesnasim kofein.

Dobrý den, po tréninku si dejte Hero a před tréninkem můžete vyzkoušet použít  SynNOvator Beta+ a přidat můžete  Syne Thermogenic 10 mg Burner.

Fotbal
autor: Slemicek • datum: 27.03.2016
Dobrý den, jaký pripravek zvolit na nakopnuti pred a dodani energie pri fotbalovem zapase? Premyslel jsem o Agrezzu, ale ten bude asi vhodnejsi v posilovne, nebo mate nekdo jinou zkusenost.Diky

Dobrý den, účinnost těchto suplementů je velmi individuální, je třeba otestovat, co vám bude vyhovovat. Může to být  Agrezz (R)Hellgel (R) či Hellnox (R).

Kofein
autor: Petr • datum: 19.03.2016
Dobry den, jake kofeinove tablety ve vasi nabidce maji zarez pro snadnejsi puleni? Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den, bohužel nejsme schopni odpovědět, do balení nevidíme, takže nevíme, zda některé mají zářez, spíše mít nebudou. Nicméně kofein od Survivalu má tabletu plochou, vcelku dobře se láme (vyzkoušeno) - možná netrefíte přesně polovinu, ale zlomit se celkem v pohodě dá. Výrobce plánuje drážku do budoucna.

Stimulant, nakopávač ?
autor: Radek • datum: 10.03.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jetli by jste mi doporučil nějaký přípravek k „nakopnutí“ k běhání. Když jsem posiloval, používal jsem stimulanty jako Jack 3d a jemu podobné, nicméně si nejsem jistý jestli je vhodný i k běhání. Pracuji 8 hodin denně, k tomu 2 až 2,5 hodiny jízdy autem, takže je to celkem náročné a domu přícházím unavený, proto bych potřeboval, něco co by oddálilo únavu. Možna by stačil kofein? Děkuji

Dobrý den, může to být podobné jako u cvičení. Musíte vyzkoušet, co vám bude vyhovovat.

Osobně jsem jednu dobu používal Compress Caliber Pump a kolega si chválil Compress Brutus Energy Shot.

MCT
autor: Ozymandias • datum: 07.03.2016
Dobrý den,máte nějaký gel obsahující MCT tuky ? děkuji.

Dobrý den, pokud jsem něco nepřehlédl, tak jsem žádný takový gel nenašel.

Škoda
autor: Michal Škoda • datum: 22.02.2016
Dobry den sem profesionální Sportovec (fotbalista) Chtěl bych své výkony posunout dál zajímalo by mě jestli mi k tomu mohou pomoci doplňky stravy např Gainer Protein Kreatin atd a jestli do toho musím posilovat nebo když hodně běhám jaké doplňky bych měl používat děkuji za radu

Dobrý den, profesionální sportovci většinou řeší suplementaci s trenérem či výživovým poradcem v rámci klubu. Lze takto reagovat na individuální potřeby každého sportovce.

Co se týká fotbalu, velmi oblíbeným suplementem je kreatin a hodit se mohou i  aminokyseliny. Pokud by strava obsahovala  nedostatek bílkovin či sacharidů, použijte dle potřeby také protein či gainer.

Kreatin můžete dávkovat před a po zátěži společně s aminokyselinami. Po zátěži bych přidal také cca 30 až 50 g  Maltox 100 - maltodextrin (EU) či  Dextrose 100 - hroznový cukr. Ve dnech volna kreatin ráno a odpoledne.

Suplementaci dle potřeby lze rozšířit, např. o glutamin, BCAA atd.

nakopavac
autor: Filip • datum: 10.02.2016
Dobry den poradite mi jaky nakopavac v tabletach pred treninkem ,3dny od rana do vcera pracuji a pak rano jdu cvicit tak bych potreboval naky nakopavac dekuji

Dobrý den, mnohem větší výběr je v sypké formě, konzumace ve formě nápoje. Doporučit mohu např. Agrezz (R) či Essential Nitrox Pump.

Pokud trváte na tabletách, může to být např. Stimul Pump Booster či  Gutain 1500.

únava
autor: Pavel • datum: 09.02.2016
Dobrý den, je mi 16 let. Trénuji 3krát týdně většinou po škole... Jsem odpoledne před tréninkem často unavený. Co byste mi doporučil ? Jinak při tréninku dávám bcaa a po treninku protein. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, užívání stimulantů v tomto věku není vhodné. Pokud tě trénink baví, nemůže být problém kvalitně odcvičit. Vyzkoušej chodit dříve spát.

nakopávač+arginin
autor: Martin • datum: 19.01.2016
Dobrý den, rád bych se Vás touto cestou zeptal, zda-li mohu kombinovat nakopávač ve kterém je obsaženo 2000mg argininu, společně a čistým argininem. Beru místo 4 tablet pouze 2. Jaká je doporučená denní dávka argininu ?

Dobrý den, uvádí se možnost dávkovat až cca 10 g denně minimálně ve dvou dávkách.

dotaz
autor: Ondřej Svoboda • datum: 06.01.2016
Dobrý den, rád bych se Vás touto cestou zeptal na nějaký nakopávač/povzbuzovač. Hraji florbal, většinou máme 2 zápasy denně s 2-3 hodinovou přestávkou. Mohl byste mi prosím doporučit něco na povzbuzení, doplnění energie a uvolnění před zápasem a mezi zápasy. Děkuji

Dobrý den, čistě jako nakopávač poslouží např. Agrezz (R). Mezi zápasy můžete popíjet  AminoFree (R) Peptides s přídavkem  Maltox 100 - maltodextrin (EU) nebo  Palatinose Gain 20 Fair Power (R).m

nakopavac
autor: Ivan Mahylik • datum: 31.12.2015
Dobry den, delam box, treninky jsou velmi intenzivni a pomerne dlouhe - 2h. Jaky byste mi doporucil nakopavac?

Dobrý den, vyzkoušejte novinku Agrezz (R). Refenece na účinnost jsou velmi pozitivní.

NO a spalovače
autor: Buchierko • datum: 29.12.2015
Dobrý den,měl bych dotaz ohledně Spalovačů a NO. Vyrábějí se některé bez kofeinu?A fungují stejně silně jako ty s kofeinem?Mám takový problém,že chodím cvičit kolem šesté hodiny večer a pak mám velký problém usnout.Díky Ondřej

Dobrý den, bohužel bez kofeinu jich moc není. I bez kofeinu mají přípravky svoji účinnost, jen jim schází kofein.

Vyzkoušejte např. Attack! 2.0.

dotaz
autor: Karel Volejník • datum: 27.12.2015
Dobrý den . Je mi 52 let a dva roky pracuji ve fitku na zvětšení svalové hmoty (4-6 tréningů).Nějak se nevede a proto můj dotaz -je možno i v tomto věku počítat s růstem hmoty? Karel

Dobrý den, je to samozřejmě obtížnější než ve 20, ale lze to i v tomto věku. Velmi důležitá je vaše strava, musí obsahovat dostatek kvalitních bílkovin a odpovídající množství tuku a sacharidů.

Zejména bílkoviny se běžnou stravou někdy doplňují obtížně, proto může být výhodné použití proteinu, např. Ultra Speed 80 Fair Power (R) a přidal bych také kreatin. Pokud byste chtěl suplementaci rozšířit, celkovou vitalizaci organismu podpoří  Compress T.R.T.Vitamin D3.

Zásadní je také správný trénink, podrobně se mu věnuje kniha  Funkční silový trénink (Miroslav Petr, Petr Šťastný) nebo  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík) (řeší i stravu ).

krátký čas, maximální výkon
autor: Mirek • datum: 23.12.2015
Dobrý den, jsem sprinter na krátké tratě 60m,100m,200m a chtěl bych se zeptat jaký nakopávač by jste mi doporučil.. samozdřejmě ten který je legalní, ale na krátkou zátěž nejlepěí. Používal jsem Fierce a X-plode hardcore od Sci-mx děkuji za odpověď

Dobrý den, jak jsem zde již několikrát uváděl, je třeba experimentovat. Proto bych doporučil nejdříve otestovat dostupné vzorky.

Velmi zajímavá je novinka Agrezz (R). Mezi velmi oblíbené nakopávače patří také  Essential Nitrox Pump - vzorek (15 g) či  Hellgel (R).

nápoj
autor: Martin • datum: 10.12.2015
Dobry den chtel bych se zeptat jaky napoj by jste mi doporucil k piti behem hokejoveho zapasu pro udrzeni ci zvyseni vykonu a jaky po zapase k doplneni tekutin atd. Zajimaji me varianty jak pro me dospeleho tak pro syna 10 let na profi urovni. Eventuelne jestli jeste neco pouzit i pred treninkem ci zapasem. Dekuji za odpoved a preji hezky den. M.B.

Dobrý den, pro dospělého doporučuji např. The Edge či  Alpha Amino v kombinaci s  Express Energy Gel. Dítě může použít  Iontmaxx Hypotonic Drink for Children. Vždy je možné použití před během a po zátěži.

Dospělí může po tréninku zařadit také potréninkovou směs  Hero.

Zformování bříška
autor: Milan • datum: 03.12.2015
Dobrý den, chtěl bych se optat co by jste doporučili slečně 26let, 155Cm, 45Kg. Potřebuje zpevnit oblast bříška - podpořit při cvičení (3 - 4x týdně)uvažuje o spalovači tuků ale raději ne moc silném protože je vcelku hubená, popřípadě nějaký energizér ?? Děkuji Milan.

Dobrý den, zásadní vliv na výsledek bude mít Vaše strava ( Sacharidové vlny (Michal Kulštejn) ) a trénink. Ze suplementů můžete vyzkoušet např. Compress T.R.T. Suplement bude mít zejména vliv na celkovou vitalizaci organismu.

prosba
autor: Marcel • datum: 21.11.2015
Dobrý den mám 12 letého syna který hraje stolní tenis trénuje cca 7x týdně 3x fyzická příprava ostatní technika jinak každý den běhá 1,6 km na pásu problém je v tom že moc nejí tak jsem se chtěl zeptat jestli by byl pro něj vhodný nějaký doplněk který by mu např. nahradil výživu ze stravy nebo suplement před cvičením děkuji za odpověď

Dobrý den, pestrá strava je velmi důležitá, a to kvůli sportu, ale také zejména kvůli růstu. Ze suplementů mužete vyzkoušet gainery a to zejména po tréninku. Doporučuji např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R).

Energie
autor: Matěj • datum: 18.11.2015
Dobrý den chtěl bych se zeptat co pomáhá když vypiji 1l Crazywolfu a v noci nemuzu usnout

Dobrý den, pomůže, když omezíte konzumaci energetických nápojů.

Výdrž při thaiboxu
autor: Josef • datum: 12.11.2015
Dobrý den chodím na thajský box treninky jsou velmi intenzivní a potřebuji poradit jaký přípravek zakoupit pro zvýšení síly v průběhu tréninku mi dochází síly dík zaodpověď.

Dobrý den, vyzkoušejte před tréninkem a během tréninku popíjet  Alpha Amino či BCAA - Instant Amino Fair Power (R). Vhodný je také přídavek maltodextrinu.

Nakopávač
autor: Dalibor • datum: 10.11.2015
Dobrý den, chtěl bych poradit nějaký nakopávač před zápasem. Hraji hokej a pokaždé, když jdu na led tak při rozbruslení na mě padne únava, začnu zívat a jde na mě spaní a pak se těžko dostávám do tempa. Mám 25 let. Děkuji za rady.

Dobrý den, je třeba zamyslet se nad tím, proč tomu tak je. Může to být nevhodnou předzápasovou stravou.

Vyzkoušet můžete  Hellgel (R) či SynOxy Boost. Během zápasů popíjejte  Alpha Amino.

Použití
autor: Petr • datum: 31.10.2015
Dobrý den chtěl bych se zeptat od kolika let se může použít?

Dobrý den, čím později, tím lépe. Obecné doporučení je od 18 let.

unava
autor: Karel • datum: 27.10.2015
Dobry den, chodim casto cvicit po praci a jsem tak nejak bez energie, muzete mi prosim poradit nejaku dobry nabuzovac? Dekuji.

Dobrý den, použití stimulantů je občas dobrou volbou, ale není to dlouhodobá varianta. Je třeba probrat jídelníček a zapracovat na jeho vylepšení. Právě strava je velmi často příčinou únavy.

Ze stimulantů doporučuji např.  Hellgel (R) a po tréninku protein, např.  Super Hydro 80 DH32.

únava
autor: Vojta • datum: 24.10.2015
Dobrý den, v týdnu chodím třikrát na fotbalový trénink a 3-4 do posilovny a to jest většinou po tréninku ,takže pociťuji při cvičení únavu a výkony nejsou takové jak bych si představoval a o víkendu při sportovním utkání mi schází po náročném týdnu energie.Myslíte,že si tělo časem na tento náročný režim ,který praktikuji cca 2 měsíce zvykne ?? Nějaký nakopávač bych potřeboval minimálně před zápasem. Mohl byste mi prosím nějaký doporučit a má smysl doplňovat energii jednoduchými cukry ? Děkuji

Dobrý den, tuto zátěž bude tělo celkem dobře snášet jen krátkodobě. Z dlouhodobějšího hlediska to bude při běžném životě problémové. Je třeba si určit priority a tomu přizpůsobit trénink.

Po každé fotbalové zátěži doplňte slušnou porci sacharidů s menším množstvím bílkovin. Po posilovně může stačit jen protein. Pokud je Vám více než 17, zařďte kreatin a přidal bych i multivitamín.

Stimulanty opět jen v případě vyššího věku. Z dlouhodobého hlediska to stejně není řešení, z kterého byste profitoval.

Suplementy
autor: Linda • datum: 11.10.2015
Jím delší dobu zdravěji a snažím se mít pestrou stravu..spím v podstatě furt stejně a trénuji 3-4x týdně cca hodku.. Je možné, že to je trénováním, když jsem unavená vždy po posilce..ale nevím.

Vypadá to na příliš nízký energetický příjem. Mohlo by pomocí mírné zvýšení energetického příjmu v době před tréninkem, např. k snídaní či svačině.

Pomoci by mohl protein či BCAA před tréninkem i po tréninku.

Suplementy
autor: Linda • datum: 10.10.2015
Dobrý den. Je mi 20, jsem jen mírně oplácaná a začala jsem před měsícem chodit do fitka, cvičím 3-4x týdně, jenže poslední dobou jsem po cvičení strašně unavená, bez energie a šla bych spát hned jak přijdu domu.. Chtěla bych zhubnout a pak nabrat svaly. Chtěla jsem se zeptat, jaké suplementy byste mi poradil proti únavě po cvičení, při redukci, rust svalů? Žádné zkušenosti se suplementy nemám, tak bych potřebovala poradit i s dávkováním. Od kamarádů mi bylo doporučeno bcaa a protein. Děkuji

Dobrý den, proč jste unavená? Omezila jste příliš příjem energie, jíte jednotvárně, málo spíte, moc trénujete?

doporuceni
autor: Tomas • datum: 05.10.2015
Dobry den. Zajímalo by me jaky je podle vas nejlepsi predtreninkovy suplement na silu a energii. Dekuji za odpoved

Dobrý den, s touto kategorií suplementů je jeden zásadnější problém. Účinnost těchto suplementů je velmi individuální a občas chvílí trvá, než najdete  pro Vás ten nejlepší.

Doporučuji začít vzorky,  Essential Nitrox Pump - vzorek (15 g)Hellgel (R) - vzorek (46 g)SynTsize Pump - vzorek (20 g)Compress Caliber PumpCompress Brutus Energy Shot.

Před závodem
autor: Adam • datum: 05.10.2015
Zdravím Vás, poprosil bych o radu, co pořídit před/během závodu na cca 15-20 km pro vytrvalost/dostatek energie po celou dobou běhu? Případně, jde/má smysl Vámi doporučený přípravek kombinovat s BCAA? Děkuji moc

Dobrý den, tato trať se dá při dobré trénovanosti a odpovídající stravě v době před závodem běžet pouze o vodě.

Pokud chcete některý ze suplementů vyzkoušet, může to být např. některý z gelů,  Endurosnack či Express Energy Gel.

Platí to i pro BCAA, ale pokud tuto variantu chcete otestovat, může to být např.  Alpha AminoAminogel (R) či  BCAA 2:1:1 Fair Power (R).

Vše je třeba nejdříve otestovat v rámci tréninku.

Rada
autor: Michal • datum: 27.09.2015
Dobrý den, může nadměrný dávkování tribulusu vést ku bolesti ledvin? Dekuji

Dobrý den, běžné dávkování by k tomuto vést nemělo. Osobně jsem se s tímto problémem zatím nesetkal.

dotaz
autor: Petr • datum: 25.09.2015
dobrý den, chci poradit s výběrem: chci něco aby po tréningu nebolely svaly, něco na jejich rychlou regeneraci dále chci poradit s výběrem nejlepší bílkoviny na růst svalů a nějaký intenzivní stimulant pro sportovní výkon (hokejbal)

Dobrý den, mírná svalová bolst je zcela v pořádku. Pokud je trénink intenzivní, velmi pravděpodobně žádný suplement svalovou bolest zcela neeliminuje. V případě delších náročných tréninků doporučuji vyzkoušet  Alpha Amino nebo BCAA.

Po zátěži dávkujte např.  Super Hydro 80 DH32Dextrose 100 - hroznový cukr.

Ze stimulantů to může být např.  Compress Brutus Energy Shot či  Explosin.

TF a nakopávače
autor: Zuza • datum: 18.09.2015
Jasně, ale já se ptala, jestli je normální mít 130 TF před pohybem jen po nakopávači. Zdá se mi to moc, ještě před pohybem.Nad 100 TF je klasifikovaná jako srdeční tachynkaride, kdyx srdeční sval není dostatečně zásoben kyslíkem, jak lze poté provádět cvičení kdy jde TF ještě nahoru ? Není to nebezpečné, mít v klidu po nakopávači TF 130 ?

O použití stimulantů není v dotazu zmíňka. Do hry vstupuje citlivost organismu na stimulanty a stále platí i předešlá odpověď. Dále to také ovlivňuje fyzická kondice.

Pochybuji o tom, že užijete stimulant a jste v absolutním klidu.

TF a nakopávače
autor: Zuza • datum: 18.09.2015
a já nepsala o tlaku krve (TK), ale o tepové frekvenci (TF)..

Je použito slova tlak, ale platí to pro tep.:-) Vzrušení, pohyb atd, zvyšuje tepovou frekvenci

TF a nakopávače
autor: Zuza • datum: 18.09.2015
Na to neumím odpovědět, bylo mi řečeno: já mám TF 130 po nakopávači ještě než si sednu na kolo před spinningem. Ale 130 TF je přece tachykardie, která by se v klidu ještě před pohybem neměla vyskytovat..?

Pokud máte dojem, že se jedná o zdravotní problém, je vhodná konzultace s lékařem.

TF a nakopávače
autor: Zuza • datum: 18.09.2015
Chci se zeptat, zdas je normální, když se zvedne TF ještě před cvičením na 130 v klidu ? Děkuju za reakci.

Dobrý den, jed o to, v jakém kontextu se tlak zvedá. Zda za to může rozcvička, předtréninkové vzrušení či jiná událost.

Suplementy
autor: Mara • datum: 17.09.2015
Dobry den, slo by takhle davkovat suplementy? : Rano-Kreatin+Bcaa+Tribulus Pred treninkem:Kreatin+Bcaa+Tribulus Po treninku:Glutamine+Protein+Tribulus+Diosgenin. Nevadi, ze po treninku je tam tribulus a diosgenin? Je lepsi po treninku nebo pred spanim? ;) Predem dekuju za odpoved.

Dobrý den, osobně bych tribulus dávkoval během dne bez ohledu na trénink, např. ráno, odpoledne a večer. Případně jednu dávku společně s diosgeninem můžete zařadit před zátěží.

Davkovani
autor: Mara • datum: 14.09.2015
Dobry den, slo by takhle davkovat supementy? : Rano: Kreatin+Bcaa+Tribulus Pred treninkem: Kreatin+Bcaa+Tribulus Po treninku: Glutamine+Protein Pred spanim: Tribulus+doisgenin Dekuji za odpoved ;).

Dobrý den, ano, dávkování lze použít.

Běh
autor: Honza • datum: 27.08.2015
běh 10 km

Vyzkoušejte vzorky a uvidíte, co Vám bude vyhovovat.

atletický test
autor: Rada • datum: 28.07.2015
Dobrý den,připravuji se na atletický test-běh 12 min.Můžete mi něco doporučit co užít při treninku a před testem nějaké nakopnutí?test je za 1 měsíc.děkuji

Dobrý den, vyzkoušet můžete např. Compress Brutus Energy Shot.

Vzhledem k povaze testu, rozhodne o výsledku jen Vaše kondice.

..
autor: honza • datum: 24.07.2015
dobry den chtěl bych se zeptat na naky nakopavac nikdy jsem to nemnel,chtel bych něco takového vyzkouset

Dobrý den, doporučuji pro začátek vyzkoušet vzorky a dle spokojenosti se  rozhodnete, který si pořídíte ve velkém balení.  Vzorky jsou k dispozici tyto:  Compress Caliber PumpEssential Nitrox Pump - vzorek (15 g)Hellgel (R) - vzorek (46 g)Compress NO Gel.

....
autor: Tomáš • datum: 20.07.2015
Dobrý den chtěl bych se zeptat který nakopávač je pro mě v hodny když hraju hokej ?

Dobrý den, musíte experimentovat a vyzkoušet, co vám bude vyhovovat. Vyzkoušejte např. Hellgel (R) - vzorek (46 g)Essential Nitrox Pump - vzorek (15 g).

regenerace
autor: Radovan Řehořek • datum: 14.07.2015
Dobrý den,potřebuji něco na rychlou regeneraci po cyklo tréningu ,skvěle fungoval plasmex od bolidu ,ale ten se už nevyrábí.Je nějaká náhrada,amino kyseliny mi nikdy nefungovaly. Děkuji za odpověď

Dobrý den, regeneraci po náročném výkonu 1000% podpoří sacharidy s menším množstvím bílkovin. Po vytrvalostním výkonu doporučuji RegenerMultivitamin Fair Power (R).

anemie
autor: ester • datum: 29.06.2015
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, který z kofeinovych suplementu byste mi doporučil. Dlouhodobe (i když ne úplně pravidelne) uzivam železo, přesto jsem neustále na spodní hranici normy nebo pod ní. A přesně tak se i cítím. Takže hledám kofein v tabletách, ovšem ne v koňských dávkách. Díky

Dobrý den, vyhovovat by Vám mohl  Caffeine Energy.

energie
autor: lucie • datum: 22.06.2015
ano stitna je v poradku

Pokud sportujete, mohlo se stát, že jste příliš omezila energetický příjem nebo díky nevyvážené stravě schází tělu mikro živiny.

Mohlo by pomocí zařazení vitamínu, např.  Nexgen nebo to řešit pomocí stimulantů, např.  VemoHerb Rhodiola Rosea.

Nejdříve bych ale doporučil dokončit všechna potřebná lékařská vyšetření.

energie
autor: lucie • datum: 22.06.2015
dobréy den chtěla bych se zeptat proc sem furt unavena ted sem mela problemy z nohami doktorka mi dala magnesko a furt sem unavena dekují

Dobrý den, a co štítná žláza, je v pořádku?

Energy
autor: Petr • datum: 15.06.2015
Plavecky zavod.

V případě jednorázového výkonu je použití sacharidových gelů zbytečné.

Vhodným suplementem by mohl být kreatin -  Creatine Monohydrate Creapure (R). Poskytne svalům rychlou energii pro svalovou práci.

Snack
autor: Peta • datum: 15.06.2015
Dobrý den, dělam silově-vytrvalostni sport ( vykony do 1min. a max. do 2,5min.) Je lepsi dat pred Carbosnack nebo Endurosnack? Anebo by jste mi doporucil neco jineho? Ale bez kofeinu. Dekuji

Dobrý den, o jaký výkon se přesně jedná?

stimulant
autor: Jenok • datum: 14.06.2015
Dobrý den, hledám kvalitní nakopávač s vysokým obsahem bcaa za rozumnou cenu, děkuji.

Dobrý den, doporučuji např. Hellgel (R) nebo Hellnox (R).

////////
autor: martin • datum: 08.06.2015
Dobrý den, připravuji se na náročné fyzické testy (běh,plavání,kliky,shyby,atd:) můžete miprosím doporučit něco co mě nabudí, vyhecuje, udrží v kondici? Děkuji:)

Dobrý den, použít můžete, např.  Compress Brutus Energy Shot. Zda vám bude vyhovovat, to musíte vyzkoušet.

odpověď
autor: Tomáš • datum: 06.06.2015
Děkuji za odpověď,s jídelníčkem souhlasím,nemáte nějaký „všeobecný příklad jídelníčku“ ??? Předem děkuji.

Vzorové jídelníčky se dají najít v sekci výživa. Pomohou také knihy, např.  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).

prosba
autor: Tomáš • datum: 05.06.2015
Dobrý den,chci se zeptat.Dvacet let jsem aktivně a profesionálně sportoval,v rámci tréninku jsme měly i posilovnu,tudíž tělo je navyklé na zátěž,ale posledních 5let jsem necvičil(posilovna),teď už hraju jen tenis (rekreačně) ale tuku stále přibejvá.Vím že musím zase začít cvičit,otázka zní co by jste mi doporučily pro zvýšení svalové hmoty a zároveň úbytek tuku.172cm a 78kg... ohledně váhy bych se chtěl dostat na 85kg ale na úkor svalové hmoty a ne tuku.Doufám a věřím že jste pohopily záměr mé prosby.Děkuji

Dobrý den, naprostým základem je odpovídající úprava stravy. Bez toho nelze dosáhnout odpovídajících výsledků.

Ze suplementů pro začátek doporučuji protein a HMB, např.  CFM Instant Whey 80HMB 4500.

Dodání energie
autor: Polák Martin • datum: 01.06.2015
Dobrý den, manželka má touhu trošku zhubnout, ale odpoledne a večer je téměř bez energie. Koupili jsme rotoped a po ježdění na něm je pak úplně odrovnaná. Je nějaký přípravek, který by mohla použít pro doplnění energie, při cvičení mezi cca 18 a 19 hodinou, s tím, že ve 22 chodí spát, aby jí to nenarušovalo spánek? Děkuji. Polák

Dobrý den, pokud příliš omezila energetický příjem, je nutné tento stav upravit. Jinak to bude mít za následek zpomalení až zastavení redukce tuku a únavu.

Pomoci může také spalovač s obsahem stimulantů a energizérů, např.  Thermogenic Fair Power (R). Zda dojde k ovlivnění spánku, to se musí vyzkoušet.

energie v zápasu
autor: David Stejskal • datum: 31.05.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, používám protein Matrix a zajímalo by mě jestli dokáže dodávat energii během fotbalového zápasu, nebo jestli je na to vůbec vhodný. Děkuji

Dobrý den, bílkoviny slouží jako především k budování tělesných atd. Dodají i energii, ale nesloží přímo k účelu který požadujete.

Při dobré stravě byste měl mít energie dostatek. Důležitý je pitný režim, použijte např.  IsodrinX.

Gely
autor: Patrik Hudec • datum: 25.05.2015
Dobrý den, chci jet na kole do Rakouska cca na 5 dní. Můžete mi doporučit nějaký gely či tablety na doplnění energie, něco na křeče v tomhle se moc nevyznám a jak často to mám brát. Nechci spálit moc svalou hmotu, Bcaa, glutáč, vitamíny a amin mám dostatek. Díky

Dobrý den, doporučit mohu  CarbosnackEndurosnackCarboneX (tablety) a křeče řeší  Anticramp (kapsle).

Vhodné jsou také tyčinky např.  Hydro Protein Bar 31 % a sušené maso -  Sušené maso Jihočeské Jerky.

Vytrvalost
autor: Tomáš • datum: 22.05.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký doplněk je vhodný pro dlouhé a extrémně dlouhé závody - 6+ hodin (krom carbo a enduro gelů). Myslím tím nějaký „nakopávač“ s postupným účinkem. Děkuji.

Dobrý den, osobně se domnívám, že nakopávače vhodné nejsou. Ale samozřejmě je nutné vycházet z toho, že každému vyhovuje něco jiného.

Pokud se tyto suplementy rozhodnete použít, je nutné vyzkoušet je nejdříve v tréninku.

Složením může vyhovovat  Compress Caliber PumpProXtend atd.

protein
autor: Jitka • datum: 17.05.2015
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jaky protein používat,kdž každý den běhám a posiluji.Něco na udržení svalu a jsem docela unavená.Děkuji

Dobrý den, únavu může způsobena nedostatečný příjem energie a to jen zařazením proteinu nevyřešíte. Tělo potřebuje k fungování všechny živiny.

Z proteinů doporučuji např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R) + šejkr Survival ZDARMA!.

Energie na sport
autor: Jakub Peringer • datum: 12.05.2015
Dobrý den, chtěl bych prosím od Vás doporučit nějaký výrobek (výrobky). Budu dělat příjmačky, kde budu v jeden den běhat, plavat, jacíkuv test atd., a předpokládám, že to bude dost náročné. Vím, že na to, abych běhal rychleji nic neni :) , ale potřeboval bych něco (gely, pitíčko), který mi dodá co nejrychleji energii . Abych to mohl aplikovat mez disciplínami a byl co nejméně unaven. Něco ,co tu energii pořádně dodá a nabudí to! :) ...Předem díky za radu . Jakub

Dobrý den, použít můžete energetické gely, např.  Carbosnack či   Endurosnack. Další možností jsou předtréninkové suplementy, např.  Compress Caliber Pump a BCAA -  Instant Amino Fair Power (R). Vše je nutné nejdříve vyzkoušet v tréninku.

Štítná žláza
autor: Tonda • datum: 05.05.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, který tzv. nakopávač je vhodný při poruše funkce štitné žlázy? Užíval jsem extreme napalm, ale posléze jsem se dozvěděl, že není úplně vhodný. Nevíte o nějakém s podobnými účinky, avšak vhodný pro člověka v mé situaci? Děkuji

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet  Explosin. Lze ho zakoupit i jako 9 g vzorek.

rada
autor: Roman • datum: 04.05.2015
dobrý den,co by jste doporučil k nabuzení...k vzhledem prac.vytíženosti je údržba těla(sport,činky,..)někdy očistec....předem děkuji ps:kafe 2-3denně,kofein asi nic...

Dobrý den, vyzkoušejte velmi oblíbený  Hellgel (R) - vzorek (46 g) či  Essential Nitrox Pump.

n.o produkty
autor: Anthony young • datum: 01.05.2015
prosim vas, chtel bych se zeptat nyni si uzivam n.o xplode od bsn,ale za mesic musim jit zavodit vadil by mi kvuli rysovanim?predem dekuji za odpovedi

Dobrý den, v závěrečné fázi přípravy se tyto suplementy vyřazují. Přípravu je vhodné konzultovat s osobním trenérem či postupovat v souladu s knihou  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).

dotaz
autor: Markéta • datum: 23.04.2015
Dobrý den,chci se zeptat,léčím se s hypothyreozou a ráda bych uvítala nějaký suplement,který by napomohl mému mtb,aby fungoval rychleji.Je nějaký?Děkuji

Dobrý den, pomůže sport a kvalitní strava. Ze suplementů můžete vyzkoušet synefrin -  Syne Thermogenic 10 mg Burner.

nadpis
autor: jakub • datum: 17.04.2015
Ahoj, poradíte mi prosím předtreninkovy suplement ktery by mě nakopl po praci před treninkem a udrzel me během 30-40 min. v pochodu. Chodim cvičit vecer kolem 7-8,ale v půlnoci bych rad usnul ;-) nemusí mít hodne kofeinu, ten mam dostatek z kvalitní cerstve kávy. Pripravek bych chtel užívat 4-5x tydne, nejlépe v tekutem stavu, spise do diety.. Dekuji

Dobrý den, bohužel většina těchto přípravků kofein obsahuje a tím se vyběr zužuje.

Vyzkoušet můžete např.  SynTsize Pump - vzorek (20 g)ProXtend či  Compress NO Gel.

energizer
autor: veronika • datum: 13.04.2015
Dobry den chcem sa spytat na radu. Cakaju ma o cca mesiac fyzicke testy(12minutovka,clnkovy beh,brusaky)a nasledne fyzicke testy. Chcela by som sa opytat co by ste mi odporucili..ci carnitin alebo nieco podobne co ma udrzi a doda energiu a podpori vo vykone. dakujem.

Dobrý den, zvládnutí testů Vám zajistí jen dobrá fyzická kondice. Pokud chcete vyzkoušet stimulanty, je nutné je nejdříve otestovat při tréninku. Vyzkoušejte např.  Caffeine Jet 200 Fair Power (R) nebo  Gutain 1500.

Zavod
autor: jari • datum: 12.04.2015
Dobry den Coby jste mi doporucil za Stimulant nebo energizér na 10ti až 20ti kilometrovy překážkovy běh?Před startem,během zavodu nebude možnost. Děkuji

Dobrý den, můžete vyzkoušet  Compress Caliber Pump. Výhodný je obsah palatinózy, dodá energii během zátěže.

Nakopávač
autor: Dominik Novák • datum: 27.03.2015
Dobrý den chtěl bych se zeptat na nakopávač jaký bych si měl zakoupit? Je mi 17 let a hraji profesionálně hokej. Teď nám skončila sezona a budeme mit treninky jak na lede tak na suchu ( hlavne behy 200m, 400m a kratke sprinty) potrebuji se udržet déle v tempu. A u toho chodím sám do posilovny.

Dobrý den, můžete vyzkoušet např.  Explosin či Hellgel (R).

uplatneni certifikatu
autor: Adam Češpivo • datum: 13.03.2015
Dobry den, rad bych se zeptal zda-li je v poradku, kdyz jsem pri objednani zadal dobirku, ale do poznamky jsem napsal cisla mych darkovych certifikatuatů. Dekuji

Dobrý den, ano, v pořádku. Na základě hodnoty certifikátů Vám bude cena za zboží i „účtována“ (viz níže):

Nákup zboží s uplatněním certifikátu:

Po vybrání zboží pokračujte jako při běžném objednávání. Do poznámky vepište: Uplatňuji dárkový certifikát s číslem certifikátu .... a dopište unikátní číslo certifikátu, který vlastníte.

  • v případě nákupu zboží vyšší ceny je částka uvedená na certifikátu od výsledné sumy odečtena
  • v případě nákupu levnějšího zboží se přeplatky nevrací
od kolika let
autor: Ondra • datum: 06.03.2015
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let nakopávače

Dobrý den, tyto suplementy jsou určeny pokročilejším cvičencům, kterým je cca 18 let.

energie do tréninku
autor: vojta • datum: 23.02.2015
Zdravím, před měsícem jsem nasadil BCAA a musím říct, že svaly jsou díky tomu luxusně odpočatý a prostě všechno je při tréninku lepší. :) Chtělo by to ještě nějakej „nakopávač“ abych mohl jet jak stroj. :) Jinak 18 let 77 kg +- kilo a trénuji 7x denně. činky, kickbox, grappling. MOmentálně studuji, takže kdyby by jste měli něco ve studentských cenách, tak bych to hodně ocenil :)

Dobrý den, můžete vyzkoušet např. Hellnox (R).

nakopavač
autor: Lukáš • datum: 22.02.2015
Dobrý den,chci se zeptat běhám 400m a 800m tak jestli byste mi neporadil něco co me nakopne a podám maximalni vykon? neco co bych si dal před zavodem. děkuji za odpověd

Dobrý den, můžete vyzkoušet některý ze stimulantů, např.  Explosin.

rada
autor: dan • datum: 07.02.2015
Dobry den chtel bych neco na napumpovania vytvarovani cvicim cca kazdy den mam 182 cca 87 kg je mi 33 let dekuji

Dobrý den, vyzkoušejte kombinaci proteinu a Hellnoxu. Samozřejmě se musíte také odpovídajícím způsobem stravovat.

Dotaz
autor: Jan Vencel • datum: 05.02.2015
Zdravím, začal jsem běhat a dost cítím kolena (zejména hned pod kolenem nahoře u holení kosti) chtěl bych si koupit něco pro výživu svalů, cena nehraje roli jde mi o kvalitu. A potom se zeptám který stimulant by jste mi doporučil na běhání, pro větší výdrž a více energie ? Díky za info Vencel

Dobrý den, použít můžete protein, kloubní výživu a kofein, např. Ultra Speed 80 Fair Power (R) + šejkr Survival ZDARMA!Animal Flex a   Caffeine Jet 200 Fair Power (R).

Energie
autor: Mirek • datum: 16.01.2015
Moc děkuji za reakci-Gutain 1500 vyzkouším,ale bohužel s kofeinem nemám nejlepší zkušenosti. Zkoušel jsem krátce kofeinové tablety a psychicky jsem to moc nezvládal-velice brzo se dostavil stav kdy jsem byl hodně podrážděný a nepříjemný na všechny a všechno,což normálně nejsem-popsal bych se spíš jako flegmatik. Mějte se

Gutain neobsahuje čistý kofein. Kofein je součástí extraktu guarany. Učinnost od klasického kofeinu je tedy odlišná, viz. první odpověď.

Energie
autor: Mirek • datum: 16.01.2015
Dobrý den rád bych Vás požádal o radu jaký přípravek by jste mi doporučil na dlouhodobější užívání. Mám několik zaměstnání a pracuji denně od cca 01 hodiny do 18-20 hodin večer-zkoušel jsem už snad všechny energetické nápoje,ale po vyprchání jejich účinku se samozřejmě dostavuje ještě větší únava a vyčerpání. Uvažuji tedy o nějakém doplňku stravy,ale nemám zatím žádnou zkušenost a ani vlastně netuším co vybrat. Prosím tedy o radu co užívat. Pracuji nejčastěji jako řidič. Předem velice děkuji za Vaši radu.

Dobrý den, dlouhodobé užívání běžně používaných stimulantů bude mít stejný průběh, tak jak uvádíte. Také bude docházet k postupnému poklesu účinnosti.

Bohužel užívání stimulantů Váš problém nevyřeší.

Vyzkoušet můžete  Gutain 1500. Nebude mít tak výrazný nástup účinků, stimulace bude mírnější, ale měla by být delší a bez závěrečného výrazného útlumu.

Nakopavac
autor: Ladislav Černý • datum: 14.01.2015
Asi budu muset experimentovat :) skoda, ze ty co mam vyhledle nemaji vzorky.Zkusim tedy asi ten C4 nebo Nitrix. Rad bych to oddelil, ale do prace jezdim v 7:30 a v pul seste nedokazu vstat, abych sel behat :)

Volba je samozřejmě na Vás, ale výhodnější je nejdříve otestovat vzorky.

Nakopavac
autor: Ladislav Černý • datum: 14.01.2015
C4 Extreme podle recenzi vychazi asi jako nejlepsi. nitrix 2.0. me zaujal mate snim nejakou zkusenost? Vim, ze by bylo lepsi to oddelit, ale beham 5 tydne a cvicim 4 krat takze to neni zase tak lehke :)

Stačí, pokud to oddělíte v rámci jednoho den, např. ráno běh a večer cvičení.

Problém je v tom, že účinnost těchto suplementů je velmi individuální. Spíše bych doporučil nejdříve vyzkoušet suplementy, které je možné zakoupit ve formě vzorků.

Nakopavac
autor: Ladislav Černý • datum: 14.01.2015
Zrovna s uzitim kofeinu nemam nejlepsi zkusenosti.Nejde mi ani o to o nakopnuti pro bezecky trenink, ale pro cviceni, ktere nasleduje.

Uvedené rozdělení tréninku není zcela vhodné, výhodnější je obě činnosti oddělit. Jeden den běhat a další cvičit.

Pokud Vám kofein nevyhovuje, je třeba experimentovat a zkoušet různé varianty. Doporučuji např. Explosin, ale jako většina těchto přípravků, obsahuje také kofein.

marathon
autor: Michal • datum: 14.01.2015
Dobry den, co byste doporucil me, ja mam jen bezeckou pripravu na marathon, zadny silovy trenink. Hledam neco, co by mi mohlo dodat vice energie pri behu, abych docilil maximalniho vykonu. Je velky rozdil mezi caffeine200 a 3000? neni kofejn skodlivy? Něco, co dalšího, co byste mi doporucili pro ciste bezecky trenink? Dekuji moc

Dobrý den, osobně se také připravuji na maraton a mimo občasného použití kofeinu jiné stimulanty neužívám. Pokud je chcete používat, musíte experimentovat a vyzkoušet, co Vám bude vyhovovat.

Dále používám hydrolyzovaný proteinionotový nápoj multivitamínglutaminmicelární kasein. Dle potřeby můžete přidat i samotné sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU) či  Palatinox 100 - čistá palatinóza.

U kofeinu je důležitý celkový obsah kofeinu. Běžně se v jedné dávce užívá 100 až 200 mg kofeinu. Pro zdravého člověka je užívání bezproblémové. Jak budete na kofein reagovat, to musíte vyzkoušet.

Nakopavac
autor: Ladislav Černý • datum: 13.01.2015
Dobrý den, potreboval bych poradit ohledne nakopavacu mam pripravu na pulmaraton/maraton tzn tak 1 hodina behu nasleduje cca hodina cviceni. Zaroven, aby potom vylezla nejaka ta zila :) dekuji za radu( zkousel sem jiz napalm,hmb a vysledky nic moc).

Dobrý den, osobně se také připravuji na maraton a mimo občasného použití kofeinu jiné stimulanty neužívám. Pokud je chcete používat, musíte experimentovat a vyzkoušet, co Vám bude vyhovovat.

HMB je pro kombinaci běhu a silového tréninku velmi vhodné, má silné antikatabolické účinky. Dále používám hydrolyzovaný protein, ionotový nápoj multivitamín, glutamin a micelární kasein.

jack3D
autor: mexin • datum: 12.01.2015
Proc neni Jack3D v sekci stimulanty a energizery ? Je to jeden z nejsilnejsich nakopavacu.

Dobrý den, je zařazen v sekci anabolizéry, najdete ho zde.

dotaz
autor: František Király • datum: 08.01.2015
DOBRY DEN DA SE NĚKTERY Z ENERGIZERU POUŽÍT I VE FOTBALE? A KTERÝ MUŽETE PORADIT?

Dobrý den, v podstatě lze použít libovolný připravek. Osobně mi celkem vyhovoval  Compress Caliber Pump. Výhodu je obsah palatinózy, která Vám dodá energii během zátěže.

Dotaz
autor: David • datum: 27.12.2014
Šlo by ho užívat v 15ti pouze v úterý při velké fyzické námaze nebo 1 za měsíc popřípadě jaké dávkování by jste doporučil?

Tato kategorie suplementů není určena pro pro Vaši věkovou kategorii. Užívání této kategorie suplementů nedoporučuji.

dotaz
autor: David • datum: 27.12.2014
Dobrý den, mám doma vzorek Explosinu od Nutrend, chtěl bych se zeptat zda když je mi 15 mužů Explosin využít na trénink MMA a pokud tyto nakopávače nijak neškodí mohl byste mi některý doporučit na trénink MMA např. Na zvyšení agresivity?

Dobrý den, vzorek vyzkoušet můžete, ale pravidelné užívání určitě vhodné není.

Stimulanty a energizery
autor: Vasking • datum: 20.12.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, který přípravek můžu používat při hokeji. Potřebuji, aby mě přípravek nastartoval a pomohl soustředit na hru.

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet např.  Compress Brutus Energy ShotExplosin či  Hellgel (R).

dotaz
autor: Michal • datum: 08.12.2014
Mockrat Vam dekuji

Není zač, ať se daří.

Dotaz
autor: Michal • datum: 07.12.2014
Dobry vecer,potreboval bych poradit,mam fyzicky namahavou praci,kde taham tezke baliky hlavne po ranu a potreboval bych nejaky produkt,ktery by mi pri tehle praci zvetsil objem svalu a zaroven bych i pribral na vaze,mockrat dekuji za odpoved

Dobrý den, bohužel zvětšení objemu svalstva vám nezaručím. K tomu je nutné zařadit také odpovídající trénink se zátěží.

S přibíráním vám pomůže gainer, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R). Nabudit a stimulovat se k vyšší výkonnosti lze pomocí  Compress Brutus Energy Shot či  Compress Caliber Pump.

nakopávač
autor: Michal • datum: 27.11.2014
Dobrý den, chtěl bych se poradit o nějakém vhodném nakopávači.. dělám vrcholově požární sport a nemám s těmito stimulanty zkušenosti a rád bych věděl jestli to není bráno jako doping a popřípadě jaký byste mi doporučil, když bych to chtěl brát před závodem na nabuzení energie..děkuji.

Dobrý den, pokud by se jednalo o doping, určitě by se to nesmělo volně prodávat.

V případě déle trvající zátěže doporučuji vyzkoušet  Compress Caliber Pump. Při kratší a intenzivnější zátěži to může být  Compress Brutus Energy Shot.

stimulant
autor: Honza • datum: 27.11.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, nejsem kulturista ale aktivní fotbalista a hokejista. Rád bych se zeptal konkrétně na nejsilnější stimulant (efedrin tu asi nemáte :-)), který by jste mi doporučili. Je mi už přes 30(srdce prý jako Zátopek:-D ), tak abych ještě nějakého toho mladíka uběhal :-). Děkuji za radu, s pozdravem Jan Děd.

Dobrý den, efedrin opravdu nemáme, a také bych vám doporučil, velkým obloukem se mu vyhnout. Osobně jsem viděl dva ukázkové kolapsy po užití efedrinu s následnou akcí RLP.

Kolega si velmi pochvaluje  Compress Brutus Energy Shot.

rada
autor: Michal • datum: 20.11.2014
Dobry den, chci se zeptat co je na dpdani a nabuzeni pred treninkem nejlepsi, myslim konkretni latku nebo smes 2 az 3 latek, klasicke predtreninkove smesy na me nemaji moc vliv ,jestli by jste doporucil koupit kofein nebo neco podobneho co by mi dodalo rychle energii? Spise bez rychlych cukru:) dekuji a hezky den

Dobrý den, kofein funguje velmi dobře, ale při pravidelném dávkování poměrně rychle klesá jeho účinnost.

Doporučil bych vyzkoušet  Thermogenic Fair Power (R). Sice se jedná o spalovač, ale u velké části uživatelů funguje velmi dobře jako stimulant. Mimo jiné obsahuje právě kofein.

Otázka
autor: Tomáš • datum: 12.11.2014
Zdravím,mám dotaz,na zimu chci začít objemovku a potřebuju nějakej pořádnej nakopávač,jelikož přijdu unavenej z práce kde tahám těžké věci.Nechci ale žádné N.O ani nic s kofeinem,protože budu brát kreatin.díky za odpověd.

Dobrý den, v tom případě máte smůlu a na pořádný nakopávač můžete zapomenout.:-)

Uvádí se, že kofein může negativně ovlivnit účinnost kreatinu, ale přesto se obě látky velmi často kombinují a dle všeho kombinace celkem bez problémů funguje.

Další problém bude v tom, pokud budete nakopávač používat často, poměrně rychle dejde k poklesu účinnosti. Doporučuji tedy nepoužívat „nakopávač“ pravidelně, ale jen vyjímečně, při opravdu velké únavě. Pokud tělu dodáte dostatek všech živin, bude mít dostatek energie pro trénink i bez stimulace.

Pro začátek doporučuji vyzkoušet přípravky, které lze zakoupit jako vzorky, najdete je zde.

POMOC!
autor: Lukáš • datum: 02.11.2014
Dobrý den,mám fyzicky náročnou práci je to zhruba od 5hodin ráno do 1odpoledne jak kdy ale max 8hodin ovšem pokud bych se dokázal nabudit tak to jde i za 3-5hodin máknout.můžete mi poradit co by mě nakoplo a podrželo ovšem mákám venku v hale otevřené za každého počasí.mám křeče brnění v prstrech a celý ruce až po paže mě bolí už to pokračuje až do zad někdy v noci mi pak bolestí nejde spát někdy.děkuji za radu

Dobrý den, co se týká brnění prstů a bolestí zad, je nutné jít k lékaři. Tento problém žádným suplementem nevyřešíte.

Bohužel příliš vám nepomohu ani s nabuzením před zátěží a během zátěže. Pokud budete užívat pravidelně stimulanty, tělo si zvykne a nebude na ně časem reagovat.

Musíte dbát na dostatečný příjem energie, ptom bude tělo schopno zvládnout zátěž a dostatečně regenerovat. Ze suplementů vám může pomoci gainer, např. Palatinose Gain 20 Fair Power (R). Pomoci by mohlo také zařazení BCAA, např. Compress BCAA Instant Drink.

otazka
autor: pavel • datum: 25.10.2014
Dobry den,schanim taky preparat D-riboza a tak se chci zeptat jestli to prodavate?

Dobrý den, tento suplement v nabídce nemáme.

otázka??
autor: Milan • datum: 20.10.2014
dobrý den,měl bych dotaz když jsem začal s tréningem,co by jste mě poradili na začátek jen jako náboj.Děkuji

Dobrý den, důležitý je dostatečný příjem všech živin, dle potřeby je vhodné zařadit protein či gainer.

Co se týká stimulantů, můžete použít  Caffeine Jet 200 Fair Power (R).

Nakopávač
autor: Monika • datum: 13.10.2014
Dobrý den. Do fitka chodím půl roku. Před tím jsem ne cvičila. Začínala jsem na TRX. Teď jsem přešla na činky a stroje. Jsem v dietě. Proto byorker mě zajímalo, zda mám používat nakopávač a jestli ano,tak jaký? Děkuji za odpověď

Dobrý den, „nakopávač“ použít můžete, ale nevolil bych pravidelné užívání, ale spíše nárazové dle pocitů únavy.

Doporučuji např.  Compress BrutusSynTsize Pump - vzorek (20 g)Hellgel (R) - vzorek (46 g) či  Essential Nitrox Pump - vzorek (15 g).

Nákopávač -odbourávání tuku
autor: Tereza • datum: 01.10.2014
Dobrý den,chci se zeptat.Ráda bych nakej nákopávač,když jdu běhat..zatím jsem nikdy nic nepila a ani nepožila a běham už 3 měsíce,3týdně ale vetšinou jsem bez energie a potřebovala bych něco,co mě nakopne a plus mi to bude odbourávat tuky.Nakej typ? Díky moc:)

Dobrý den, můžete vyzkoušet např. kofein či komplexní spalovač s obsahem stimulantů a energizérů, např.  Thermogenic Fair Power (R).

Nakopavačka
autor: Michal • datum: 23.09.2014
Dobrý den! Chci se zeptat a poradit. Přibral jsem deset kilo a mám 41 roků a ať dělám co dělám jde to hodně pomalu dolů. Mám koníčka vysokohorské expedice a vytrvalostní maratony. Trenuji nejčastěji tak, že jezdím na kole a běhám. Jenže jsem na to sám a tak se někdy musím nutit, mám sice cíle, ale zárověň sedavé zaměstnání a lidi mne někdy dokážou pořádně vycucnout. Poradíte mi něco na nakopnutí k tréninku? Potom bych chtěl něco k mobilizování sil třeba uprostřed „akce“ třeba po 60km... a ještě to zkombinovat s nějakým spalovačem by to bylo uplně komplexní. Momentálně polykám Grenade thermo detonator, přípravky od Enervitu a k tomu Brutus. Nechci nabírat svalovinu, ale mít dostatek energie před, při a po a ještě se dostat do formy a taky kila hodit dolů. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud chcete mít dostatek energie pro pravidelný trénink, musíte se odpovídajícím způsobem stravovat. To samé platí pro redukci tuku.

Během dlouhých vytrvalostních výkonů je nutné tělu dodávat sacharidy, a to 30-60 g za hodinu. Pokud trénujete často, musíte doplňovat sacharidy i po tréninku.

Během vytrvalostní zátěže používejte iontové nápoje, např. IsodrinX či  Cytomax. Lze použít také vodu s přídavkem maltodextrinu nebo palatinózy. Po tréninku bych preferoval kvalitní gainer, protože je třeba dodat tělu i bílkoviny.

Použití stimulantů je možné, např. před tréninkem je dobrou volbou  Compress Caliber Pump nebo cokoli s kofeinem.

Místo stimulantu lze používat komplexní spalovač, např.  Thermogenic Fair Power (R), ale bude plnit spíše funkci stimulantu než spalovače.

Vzhledem k zhoršujícímu se počasí je vhodné myslet také na podporu imunity. Před spaním dávkujte 10 g glutaminu a ráno po snídani multivitamín. Glutamin podpoří regeneraci i imunitní systém.

Dotaz
autor: Michal Lejska • datum: 19.09.2014
Dobrý den,je mi 15let, a dělám požární sport na vyšší úrovni. Chtěl bych prosím poradit nějaký produkt pro mírné nabrání svalové hmoty a i nakopávač, který můžu použít jak před tréninkem tak před závodem. Moc by mi to pomohlo, díky za odpověď.

Tato kotegorie suplementů není určena pro vaši věkovou kategorii. Postupujte dle předchozího doporučení.

Dotaz
autor: Kristyna • datum: 10.09.2014
Dobrý den, mám takový dotaz. Pomůže ženě k nabrání svalové hmoty tribulus? Slyšela jsem, že po tom ženám rostou vousy a jsou chlupaté, je to pravda? Díky za odpověď.

Dobrý den, základ suplementace by měl dle potřeby tvořit protein, gainer a případně i kreatin

Tribulus běžně používají i ženy a stížnost na růst vousů jsem zatím žádnou nezaznamenal.

Lipodex
autor: Sandra • datum: 07.09.2014
Takže si myslíte, že se to časem zlepší? Užívám ho už 3 den a zatím se to zlepšilo jen o trochu. Mám to podle Vás zatím stále brát? :)

Ano, k zlepšení určitě dojít může. Občas se stává, že první reakce je bouřlivější a postupně se to uklidní.

Lipodex
autor: Sandra • datum: 05.09.2014
Dobrý den, zakoupila jsem si přípravek Lipodex a hned první den jsem dostala průjem. Je to normální?

Dobrý den, zcela takovou reakci vyloučit nelze. Je tedy mozné, že to souvisí s úžitím spalovače.

Hokej
autor: Robert • datum: 23.08.2014
Dobrý den, hraju profesionálně hokej, je mi 17 let a občas bych potřeboval něco na doplnění energie na zápas. Co by jste mi doporučili?

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet  Compress Caliber Pump či  ProXtend.

Nakopávač
autor: Bob • datum: 20.08.2014
Dobrý den,poradili by jsme mi nějakej nakopávač v rozumné cenně,cvičit chodím většinou po práci a někdy to hold bez nakopávače nejde,díky

Dobrý den, jsem přesvědčen, že to jde bez nakopávače vždy, ale když chcete některý použít, doporučuji např.  Essential Nitrox Pump.

stimulant
autor: roman kezlinek • datum: 18.06.2014
Dobry den, momentalne dobiram jeden pred treninkovy NO produkt a chtel bych dat mesic pauzu od argininu a kofeinu. Ale mam hodne intenzivni trenink a ctel byh podporit mozkovou cinost v prubehu treninku. Uvazoval jsem produktech z vaseho obchodu inosin a taurin od nutrendu a HMB 3800 od weidera , co vy na to ? nebo neco jineho? Jidelnicek mam v poradku. Dik za odpoved.

Dobrý den, pokud se vám kombinace zamlouvá, vyzkoušejte ji a sám posoudíte, zda vám bude vyhovovat.

Stimulant
autor: Patrik • datum: 27.05.2014
Dobrý den, mohl by jste mi doporučit nejaký stimulant na beh na 5 000 metrů? Trénuji velmi často.

Dobrý den, je to poměrně krátká vzdálenost, dá se tedy bez problémů zvládnout bez jakékoliv podpory.

Vyzkoušejte např. Compress Brutus Energy Shot.

tribulus nebo hmb?
autor: David Kubica • datum: 26.05.2014
Je vhodné kombinovat hmb s tribulusem a anabolizeren one stop extrem od reflex na oběmové období?

Dobrý den, bohatě stačí užívat pouze One Stop, ale pokud chcete něco přidat, tak spíše tribulus.

krea a kofein
autor: Jan • datum: 19.05.2014
Zdravim jakej mate nazor se spojenim kreatinu s kofeinem? Dekuji

Dobrý den, zkoušel jsem několikrát při užívání kreatinu kofein zcela vysadit a výraznější rozdíl v účinnosti jsem nezaznamenal.

Obecně velmi pravděpodobně kreatin a kofein společně fungují, ale nelze vyloučit, že vyšší příjem kofeinu by mohl účinnost kreatinu negativně ovlivnit.

otazka
autor: Jan • datum: 15.05.2014
Dobry den, jde kombinovat s.a.w. anabolic s CEE? popripade jaky nakopavac by jste mi doporucil, aniz neobsahuje kreatin monohydrat? Dekuji moc

Dobrý den, z nakopávačů kreatin neobsahuje např.  Compress NO Gel. Kombinace S.A.W. a kreatinu je možná.

Půlmaraton
autor: Petra • datum: 13.05.2014
Dobrý den, chystám se za 14 dní na půlmaraton, právě jsem ukončila kojení, takže jsem dosud nic při tréninku neužívala. Prosím o doporučení přípravků na stimulaci před závodem a během závodu. Děkuji Petra

Dobrý den, pokud chcete použít předtréninkový stimulant, je třeba ho nejdřív vyzkoušet při tréninku. Určitě ho prvně neužívejte před závodem.

Vyzkoušet můžete, např.  Compress Caliber Pump či  Compress Brutus Energy Shot.

Jinak je nejdůležitější před závodní zásobení sacharidy a dostatečný pitný režim.

Studium
autor: Lucka • datum: 12.05.2014
Zdravím, chtěla bych poradit účinný stimulant oddalující únavu, zvyšující koncentraci pozornosti... Učím se ke státnicím. Díky

Dobrý den, vyzkoušejte např.  Compress Brutus Energy Shot.

strong stimulation
autor: chelios • datum: 09.05.2014
zdravim,potrebuji produkt, ktery by me dokopal ke cviceni doma,existuje neco opravdu silneho, aby me to dokazalo povzbudit a zaroven motivovat ? Delam crossfit a hardcore. A pokazde kdyz se na cviceni vybodnu, tak jsem nasranej,ale naopak kdyz si zacvicim, tak se citim skvele. Disponujete necim prevratnym, co by me dokazalo pokazde vyprovokovat k treningu nebo musim hledat jinde ?!

Dobrý den, obávám se, že doplněk, který dodává motivaci neexistuje. Pokud hledáte silný předtréninkový stimulant, vyzkoušejte například Hellnox.

talentové zkoušky
autor: Baru • datum: 17.04.2014
Dobrý den, příští týden mě čekají talentové zkoušky z tělesné výchovy na vysokou školu a ráda bych podala, co nejlepší výkon. Bohužel mám všechny disciplíny nahuštěné do jednoho dne (plavání, gymnastika, atletika) a mám strach, že mi dojde energie. Samozřejmě jsem dopředu trénovala, ale přeci jenom to bude docela nápor. Co byste mi poradil pro energii po celý den? a popřípadě, jak to dávkovat? Děkuji moc :)

Dobrý den, doporučuji pár dní před zkouškou dostatečně pít a zvýšit příjem sacharidů. Ráno v den zkoušky je třeba dostatečně, ale lehce posnídat.

Stimulant použít můžete, ale reakci na konkrétní přépravek je třeba vyzkoušet předem. Doporučuji např.  Stimulus a energetický gel -  Carbosnack.

re:kickbox
autor: martin • datum: 14.04.2014
Na kickbox jsem zacal chodit take protoze se mi to zda jako vhodny zpusob intervaloveho treninku (na vyrisovani postavy). Nebude v tomto pripade gainer spise na skodu?

Doporučuji rysování řešit, až se zlepší vaše tělesná kondice. Pokud v současnosti ompzíte energetický příjem, budete mít problém se zvládnutím tréninků a také budete přicházet o svalovou hmotu.

kickbox
autor: martin • datum: 14.04.2014
Dobrý den Začal jsem chodit na kickbox a treninky jsou pro mě velice náročné, většinou je ani nedokončím:D. Jaký prostředek by jste mi doporučili na zvýšení výdrže?

Dobrý den, za problém může nedostatečná fyzická zdatnost, ta se bude samozřejmě postupně zlepšovat. Hodinu před tréninkem si dejte gainer, např.  G 15 Anabolic Gainer a cca 30 minut před tréninkem  Hellgel (R).

Jak dlouho cvičit?
autor: Martin • datum: 31.03.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho cvičit ve fitku? Kombinuju nejčastěji První hodina posilovna + 30 min kardio. Je to tak správně? Nebo bych měl jeden den cvičit jenom v posilovně cca 60min a další dny cvičit kardio? Jinak bych potřeboval něco na nabuzení k tréninku, občas chodím cvičit unavený a výkon pak neni takový. Díky za radu (18 let, 178kg, 80Kg)

Dobrý den, žádný přesný čas tréninku neexistuje. Trénujte tak, aby vám to vyhovovala a přinášelo výsledky.

Povzbudit vás může některý z předtréninkových přípravků, např.  Hellgel (R) nebo  Compress NO Gel.

vecerni trenink
autor: Pavel • datum: 27.03.2014
Dobrý den potřebují poradit chci něco před tréninkem co mi dodá energii a zvýši napumpovaní ale trénuji večer takže by stimulanty typu kofein nebyly dobrou volbou abych v noci dobře spal děkuji za radu

Dobrý den, osobně mi třeba večerní použití problém se spánkém vůbec nezpůsobuje. Doporučuji zakoupit vzroky NO přípravků a vyzkoušet, jak budete na jejich použití reagovat.

pomoc
autor: Ondřej Svoboda • datum: 24.03.2014
Dobry den, cvicim aktivne rok ..beru kreatin,sacharidak,proteinak..poradite mi neco na zvyseni energie a napumpovani pred vykonem? :)

Dobrý den, můžete vyzkoušet např.  E.nox (R) Shock nebo  SynTsize Pump.

VPX
autor: David • datum: 21.03.2014
VPX redline white heat dá se tady koupit byl jsem v usa a ve fitku dávali zkušební vzorek ,byla to bomba co se týče energie.Dá se tady někde koupit díky

Dobrý den, bohužel vůbec netuším, zda se v ČR smí prodávat.

Bojové sporty
autor: Lukáš • datum: 17.03.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat ohledně cratinu monohydratu mám téměř před zápasem trenér říká ať ho neužívám ale raději bych to slyšel od více lidí mám ho tedy začít nyní užívat nebo až po zápase ? Mohla by mi ta voda zpomalit nebo něco takového ? Děkuji za odpověd s pozdravem Lukáš

Dobrý den, kreatin hydratuje a je jedno, zda ho budete dávkovat ráno či před tréninkem.

Bez obav o účinnost můžete jednu dávku zařadit ráno a druhou po tréninku.

tréning
autor: Jiří • datum: 04.03.2014
Dobrý den zakoupil jsem u vás produkt ( Compress Caliber Pump ) pro tréningy na muay thai 2x týdně 2 hodiny ale moc mi tento produkt nezabíral dá se říct že téměř vůbec chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to a jestli by jste doporučil jiný. děkuji

Dobrý den, co se týká „pumpování“, tak mám stejnou zkušenost jako vy, ale velmi dobře mi funguje jako zdroj energie. Lépe se mi trénuje a déle udržím výkonnost na vyšší úrovni.

Pokud chcete vyzkoušet něco jiné, doporučuji např.  Hellnox (R) či  Essential Nitrox Pump.

Běh
autor: Jan • datum: 03.03.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký přípravek (stimulant) by jste doporučil pro jednorázovou událost - běh 3 km pod 12 minut při přijímacím řízení. Potřeboval bych něco, co by mohlo pomoci při oddálení únavy. Samozřejmě legální. Děkuji

Dobrý den, je to tak krátká trať, že pokud nemáte natrénováno, nic vám zásadnějším způsobem nepomůže.

Vytrvalostní běh
autor: Honza • datum: 28.02.2014
Dobŕy den Potřebuji poradit při výběru doplňku stravy pro zvýšení energie. Vytrvalostně běhám a zatím jsem za celou dobu žádný doplněk neužíval. Hledám doplněk co zvýší mou energii ale zároveň nebude působit negativně na další tělesné funkce. Zatím se mi jeví jako nejlepši cesta taurin? Ale tým si plně nejsem. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud potřebujete více energie pro vytrvalostní výkon, musí suplement obsahovat sacharidy. Osobně používám před vytrvalostním výkonem  Compress Caliber Pump.

rada
autor: lubor • datum: 25.02.2014
dobry den prosim vas mam na vas takovy mozna hloupý dotaz. nevim zda jste koukal na olympiádu a zvlast na ledni hokej. jestli jste si vsiml hokejisti na stridackach často něco čuchali a krenili se u toho jako vy to byl křen. mohl by ste mi prosim vas rict co to bylo a hlavne jestli se to da u vas také sehnat moc diky za odpovedi!

Dobrý den, bohužel nevím, o co se jednalo.

stimulant
autor: Lukas • datum: 24.02.2014
Dobry den, rad bych dostal radu jaky stimulant koupit, neco co me radne nakopne mam ted praci kde delam delsi smeny a jsem totalne unaveny delam i fyzicky cely den a rad bych vecer odjel trenink trvajici 50-70min, ale vetsinou ani na to moc nemam stavu. Samotne kafe-kofein me pomaha ale jen trosku. Doporucite neco co hodne nakopne a stimuluje fyzicky i psychicky a nabudi na trenink,doda energii? Aniz by to hybalo s inzulinem? Co ma jedndochy cukry byl bych po chvilce unaveny. Navic se sacharidy nyni setrim, jim je ale omezene, kvuli tomu ze lehce me jdou do tuku a ja pribirma nyni dost ciste. Navic kdyby bylo neco co svym slozenim treba zvedne i GH pred treninkem tim lepe :) Napiste variace ktere jsou bezpecne a jsou s nimi vyborne reference. Pripadne da se shant nejaky vzorek, protoze co pak s velkym balenim ,kdyby na me nepusobilo? Dekuju.

Dobrý den, uvedená únava může také souviset s nedostatečným energetickým příjmem, což není dlouhodobě dobré. Pokud máte náročnou práci, není příliš rozumné sacharidy příliš omezovat. Jen musíte hlídat ,jaké sacharidy jíte, a kdy je jíte.

Z předtréninkových přípravků bych doporučil např.  E.nox (R) ShockHell Gel (R) či  Compress NO Gel.

Dotaz
autor: Radek • datum: 21.02.2014
Dobrý den, měl bych dotaz. Zajímalo by mě zda by mi pomohl NO přípravek při problémech se zápěstím, kde se mi zužují cévy a s tím jsou související záněty šlach. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, bohužel vám na tuto otázku neumím odpovědět. Vyzkoušejte to probrat s lékařem.

Predtreninkovna/potreninkova ? co z toho ?
autor: Ušnualá • datum: 20.02.2014
Dobry den, cvicím pole-dance 3x tydně a ještě 2x do tydne zumbu. Jidenlcicek s samém spěchu a stresu flákám a chci se zeptat na nejakej předtreninkovej nakopávač nebo neco po treninku co by mi doplnilo potřebné (bílkoviny nebo co mi chybí po tom treniku). Abych to telo aspon necim podpořila bud pred treninkem nebo po. Děkuji za odpoved

Dobrý den, před tréninkem můžete vyzkoušet dávkovat např.  Hellnox (R) a po tréninku hydrolyzovaný protein -  Super Hydro 80 DH32.

Práce a sport
autor: Marek • datum: 09.02.2014
Dobry den potřeboval bych poradit.Mám dost náročné zaměstnání (rozvoz piva) jezdím převážně od 06:00 cca 18:00. Do práce jezdím na kole 3 km a 3 km zpět. Doma si odpočinu najím a asi tak hodinu cvičím nebo když to stíhám tak jdu do bazénu. Bazén sobota i neděle pravidelně. Pořídil jsem si pár doplňku - Actions Whey Gainer + Pre Training XXL + Taurine 1000 mg. Poradíte mě jak správně tyto doplňky používat??? Děkuji vám za Odpověď Marek 29 let.

Dobrý den, gainer užívejte zejména po tréninku a PreTraining před tréninkem společně s 1 g taurinu.

predtreninkovy suplement
autor: tomas • datum: 09.02.2014
dobry den, chtel bych se zeptat jaky byste mi doporucil predtreninkovy „nakopavac“, ktery by se hodil pred klasickym silovym treninkem v posilovne, ale take aby se hodil pred treninkem MMA . dekuji

Dobrý den, takových přípravků je celá řada. Bude třeba experimentovat a postupně jich pár vyzkoušet. Doporučuji např.  Hellnox (R)Compress Caliber Pump či  E.nox (R) Shock.

Protein
autor: T366 • datum: 31.01.2014
Dobry den cvicim rysovacku myslite ze je v hodny protein Iso Whey Zero co sa tyka kvality

Dobrý den, použít ho určitě můžete, ale doporučil bych Vám raději použít  Ultra Speed 80 Fair Power (R). Vynikájící složení a protein je nyní v akci za velmi příjemnou cenu.

Dotaz
autor: jirka • datum: 07.01.2014
Dobry den prosim o radu pracuji 11 hod denne nekdy vic a po praci se me do posilovny moc nechce co me doporucite aby me to maximalne nakoplo a vyhecovalo? Dekuji moc

Dobrý den, můžete vyzkoušet některý z předtréninkových stimulantů, např.  Hell NO Gel (R)Hellnox (R) či  E.nox (R) Shock.

stimulant
autor: JakuŽatečka • datum: 12.12.2013
Dobrý den,předevčírem jste mi odpovídal na dotaz ohledně vyjímečného stimulantu , cvičím crossfit a chci podávat co nejlepší výkony při cvičení. Zároveň ale redukuji tělesný tuk, takže mi dnes od Vás přišel Grenade detonator. Na podporu redenrace mám BCAA instant drink který beru před treninkem, během treninku a někdy i po. Chci se zeptat jstli to takto mohu brát dohromady.Nevím, jesli se po Hellnoxu nepřibírá.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Hellnox se užívá před tréninkem a během tréninku vydáte tolik energie, že i kdyby Hellnox obsahoval ještě více energii, tak ta nemá šanci se uložit ve formě tuku.

Vámi uvedené dávkování lze použít.

dotaz na stimulant
autor: Jakub Žatečka • datum: 10.12.2013
DObrý den, cvičím crossfit 3x týdně. Chtěl bych při trenincích podávat co nejlepší výkon. Dopoeučíte mi nějaký opravdu vyjímečný stimulant? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet  Hellnox. Kromě stimulačních účinků dodává tělu po čas tréninku živiny pro lepší zvládnutí zátěže a kvalitnější následnou regeneraci.

Hell Gel a nespavost
autor: Jirka • datum: 21.11.2013
Dobrý den, před pár měsícema jsem si u vás zakoupil Hell Gel od Extrifit který obsahuje taurine 2000mg, green tea extrakt 300mg acaffeine 100 mg, nevím jestli je to hodně nebo málo, ale vzal jsem si jeden sáček v 16 h. a krátce na to měl trénink. Vše bylo v pořádku, až na to ,že mi ta dávka pořád fungovala až do rána a já ten den nemohl usnout ani s práškama na spaní??? Tak teda nevím co je špatně

Dobrý den, špatně není vůbec nic. Prostě je vidět, že Hell Gel opravdu funguje.

Je možné, že po pár dávkách se stav upraví a již nebude docházet k ovlivnění spánku.

?
autor: Aleš • datum: 16.11.2013
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, co byste mi doporučil před tréninkem.V jednom článku jsem četl, že je důležité před tréninkem použít nakopávač?Můžu se zepat co to je a jestli byste mi nějaký doporučil.Před tréninkem se často cítím unaveně a nepodám 100% výkon.

Na tuto otázku jste již odpověd dostal, viz. Hellnox.

dotaz
autor: Michal • datum: 16.11.2013
Dobrý den, chci se zeptat, jestli před tréninkem užívat maltodextrin,glutamin,bcca,gainer nebo nějaký xpower??Může se užít i všechno dohromady??Děkuji moc.

Pokládáte velké množství poměrně zmatených dotazů. Nejdříve se seznamte se základy výživy a tréninku a potom se vám budou lépe pokládat dotazy, které budou mít smyl.

?
autor: Pavel • datum: 16.11.2013
Dobrý den, nějak jsem nepochopil, kdy a k čemu užívat xpower gti??Je to něco jako nakopávač??

Dobrý den, uvedený přípravek nemáme v nabíce, tudíž ho podrobněji neznám.

bcaa a xpower
autor: Marian • datum: 06.11.2013
Dobrý večer, krátký dotaz. Můžu užívat bez problémů BCAA a xpower gti společně? Děkuji

Dobrý den, pokud vám kombinace vyhovuje, můžete ji bez problémů použít.

Rada
autor: Dáša • datum: 06.11.2013
Dobrý den, čekají mě fyzické testy při přijímacím řízení ka HZS, podmínkou je běh na 2 km za určitý čas. Do této doby jsem si žádnou fyzičku bohužel nedělala a proto je pro mne dost těžké splnit daný limit. Na přípravu jsem měla si 10 dní, kdy jsem tedy každý den běhala, ale na požadovaný čas jsem se stále nedostala. Můžete mi prosím poradit, čím (dostupným) se nabudit, abych podala maximální výkon a necítila hned bolest svalů a únavu? Děkuju moc

Dobrý den, musím vás zklamat, pokud nemáte natrénováno, žádný suplement vás v tomto nezachrání a nepomůže zaběhnout požadovaný čas.

dobrý den
autor: ondra • datum: 31.10.2013
bude mi 16 let ale věčně se mi do posilovny nechce a musí mě vytáhnout kamarád.. a taky sem neustále utahaný když už mám odcvičíno... ted myslím až nenormálně unaven :).. a tak hledám něco ve vašem sortimentu co by mě nakoplo zvýšilo popř. fyzickou i psychickou stránku... a dodalo chut ke cvičení... ale mam poměrně nízký věk tak se chci zeptat jako odborníka vás :) jinak 176/70.Díky moc

Dobrý den, pokud se vám nechce trénovat, žádný stimulant to nezachrání. Každého prostě posilovna nebaví.

Co se týká únavy, je třeba dostatečně spát a hlavně pravidelně a kvalitně jíst. Ze suplementů vám může pomoci gainer či protein.

Rada
autor: Michal Král • datum: 29.10.2013
Dobrý den, chodím cvičit spíše večer a potřeboval bych nějaký produkt co vás do tréninku „nakopne“, ale nechci používat produkty na bázi koffeinu, jelikož se bojím, že by to pak ovlivnilo spaní, spíše nespaní. Večer cvičím kvůli tomu, že každý den pracuji od 8h do 17h. Který energizér je vhodný i do večerních hodin? Děkuji za radu.

Dobrý den, žádný, u každého hrozí, že negativně ovlivní spánek.

Musíte postupně vyzkoušet několik přípravků a tak zjistíte, jak na ně budete reagovat. Vyzkoušejte např.  Hell NO GelCompress NO Gel či  E.nox Shock.

Výběr
autor: Pavel • datum: 21.10.2013
Dobrý den, potřeboval bych poradit - máme velmi náročné plavání, na zápočet 400m kraulem a polohovku (4x40m všechny plavecké styly) při těchto náročnostech bych potřeboval něco, co mě ,,sakra!“ nakopne a dodá mi takovou tu dravost po výkonech, nehledám něco, co by mne napumpovalo, spíš něco nakopávajícího, děkuji za upřesňující odpověď. Jendá se o jednorázový výkon.

Dobrý den, můžete vyzkoušet např.  Stimulus nebo  Compress Caliber Pump.

Dotaz
autor: Hokejista • datum: 21.10.2013
Dobrý den, chci se zeptat, jelikož hraju profesionálně hokej potřeboval bych něco na nabuzeni před zápasem.Co by jste doporučil? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, můžete vyzkoušet např.  Compress Brutus nebo  E.nox Shock.

Assault...8-P
autor: Roger • datum: 19.10.2013
Děkuji za odpověď-tak,jak jsem jí očekával ... 8-) Stejně tvrdím,že pří-(chuť...) Assaultu je děsná,neporovnatelné třeba s Mutantem triple chocolate...8-d ! Těch jsem zdolal metráky...8-) Krásný den,R.

Dobrý den, každému „jede“ něco jiného. Je třeba zkoušet a sám posoudíte co vám bude vyhovovat.

Assault...8-P
autor: Roger • datum: 18.10.2013
Zdravím, víte o fungujícím stimulantu,ne tak hnusné chuti s umělými sladidly??? Assault jsem musel vysypat do kanálu...8-P jak je na tom schutí nějaký Tribulus,než to riskovat???8-) Roger.

Dobrý den, vnímání chutí je velmi individuální a co se týká konkrétně Assaultu, ten je mezi cvičenci poměrně hodně oblíben.

Tribulus je většinou v kapslích, tudíž je bez chuti.

Z předtréninkových stimulantů vám mohu doporučit, např. Hellnox, ale neumím odhadnout, zda vám bude chutnat.

Dotaz
autor: Danek • datum: 13.10.2013
Dobry den,chtěl bych se zeptat, co musim zacit uzivat pro nabrani svalove hmoty mam problem s rychlym spalovanim nevazou se na me tuky.Byl by nejaka sance ziskat hmotu nejakym pripravkem? Děkuji

Dobrý den,

pro budování svalové hmoty je rozhodující především kvalitní strava bohatá na všechny potřebné živiny. Inspiraci včetně vzorového jídelníčku můžete nalézt například v tomto článku.

Co se týče doplňků, lze jich použít celou řadu v závislosti na konkrétních potřebách daného sportovce. Velmi přehledně je funkce těch nejdůležitějších doplňků popsána v tomto článku.

Z gainerů bych doporučil  Palatinose Gain 20 Fair Power nebo pro začátek můžete použít některý ze základních gainerů, např.  Mass Gain 14.

energie
autor: Jan • datum: 13.10.2013
Dobrý den, závodně tančím na vrcholové úrovni a scháním něco, co mě extrémně nakopne a dodá mi strašně velké množství energie, co byste mi doporučil, mám 17 let, měřím 175 ?

Dobrý den, vyzkoušejte např.  E.nox Shock či  Hellnox.

Dotaz
autor: Horst • datum: 10.10.2013
Dobrý den, chtěl bych vás požádat o radu s výběrem nějakého přípravku, který bych mohl použít na doplnění energie před závody. Běhám tratě na 10 km a v rámci trénování cca 150 km měsíčně. Do současné doby jsem užíval synephrin od spol. Survival (používal jsem to zároveň jako spalovač tuku a velice mi vyhovoval a taky jsem si na něj zvykl)a tak si říkám jestli není čas na změnu. Občas běhám i dlouhé tratě a mám strach, abych neztrácel svalovou hmotu a i zde bych Vás chtěl požádat o radu (do současné doby jsem užíval protein od Extrifitu 90 a BCAA mega strong od Nutrendu) Děkuji za odpověď a rady.

Dobrý den, vyzkoušejte  Compress Caliber Pump a déle bych se stále držel proteinu a BCAA.

Assault
autor: Petr Hoza • datum: 06.10.2013
Mužu použít Assault na zvýšení vykonosti při hokeji

Dobrý den, ano, použít ho můžete.

dotaz
autor: PETR • datum: 26.09.2013
dobry den,chtel bych se jen zeptat,co je lepsi volba pro rychly narust svalove hmoty a sily,poradte co je lepsi volba hell NO GEL nebo ANABOL 5??predem dekuji za odpoved

Dobrý den, v první řadě potřebujete dostatečný příjem všech živin, bez toho nelze budovat svalovou hmotu. Dle potřeby tedy použijte gainer a protein, a k těmto suplementům můžete přidávat další, např.  Compress NO Gel.

Caliber pump
autor: michal • datum: 26.09.2013
Dobrý den, chci se zeptat na produkt Compress caliber pump, který je zde hojně doporučován. Jde o to, že je určen i pro vrcholové sportovce, ale zároveň je nevhodný pro registrované sportovce. Chci se zeptat proč a celkově nějak vysvětlit, co tedy platí.. Díky za objasnění

Dobrý den, týká se to kofeinu, který byl dříve považován za doping, Přesto, že už to doping není, vyhláška nařizuje toto doporučení uvádět.

otázka
autor: tomas • datum: 24.09.2013
dobrý den chtěl bych poradit nákej učinej nakopávač na box za rozumnou cenu děkuji.

Dobrý den, vyzkoušejte např.  E.nox Shock.

Jiné Stimulanty
autor: Bas • datum: 19.09.2013
Dobrý den Ráno beru kofein,taurin a piracetam ,ale i tak bych potřeboval nějaký jiný a silnější stimulant. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, problém je v tom, že postupně, jak si na stimulanty tělo zvyká, jejich účinnost klesá. Nejlepší je stimulanty na pár týdnů vysadit.

Energizér
autor: benja • datum: 07.09.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký by byl nejvhodnější energizér pro vyšší výkonost při hokejovém zápase. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučil bych vyzkoušet  Compress Caliber Pump.

zadek a břicho
autor: Tereza • datum: 02.09.2013
Dobrý den,mám dotaz,je mi 25let vážím 56kg a měřím 173cm.Se svojí váhou jsem celkem spokojena,ale můj zadek a břicho by potřebovalo zpevnit,chtěla bych tedy radu od zkušeného co za přípravky si pořídit,aby mi to šlo lépe,moc děkuji za odpověd Tereza

Dobrý den, pro vás je velmi důležité zařadit odpovídající trénink a to je třeba řešit osobně s trenérem. Sestaví vám trénink na míru.

Pokud máte v současnosti pravidelnou a kvalitní stravu, v podstatě žádný suplement nepotřebujete.

Pokud byste chtěla časem vyzkoušet spalovač tuku, doporučuji  Thermogenic Fair Power nebo  Xtreme 24 Hours Fat Burner.

podpora výkonu
autor: Martin • datum: 23.08.2013
Dobrý den, potřeboval bych nějaký prostředek na vysokou dávku energie před zápasem, ( fotbalový zápas - 90min), jsem poměrně dobře fyzicky připravený,ale poslední dobou unavený. Můžete mi poradit? děkuji.

Dobrý den, krátkodobě lze někzerý ze stimulantů použít. Jinak musíte zjistit původ únavy a odstranit ho.

Doporučuji vyzkoušet  Compress Caliber Pump.

Trénink
autor: Roman • datum: 18.08.2013
Dobrý den, chci se zeptat zda je rozdíl v užívání ZMA před spaním nebo před tréninkem? Děkuji za odpověď

Dobrý den, ZMA obsahuje kombinaci látek, které je vhodné užívat před spaním. Tudíž doporučuji ZMA dávkovat dle doporučení výrobce.

doplnek stravy
autor: Radek • datum: 12.08.2013
Dobrý den. Chtěl bych si objednat nejak před-treninkovy doplněk. muj tydení plan cca: 2x týdně fitness kickbox, 3x tydne beh 5-10km,1-2x tydne streetworkout nebo kruhač 5x tydne shyby a kliky ( 70+130), kdyz vyjde cas tak MTB. dik za nejake doporučení. Jinak vek 31,183cm, 85kg R Dik

Dobrý den, doporučil bych vyzkoušet  Compress Caliber PumpE.NOX Shock nebo Hell NO Gel.

Pre-Workout
autor: Ozymandias • datum: 02.08.2013
Dobrý den, je vhodné brát před tréninkem gainer nebo protein nebo nejaký sacharid ? teda krom NO a stimulantů. Děkuji.

Dobrý den, pokud máte pravidelnou stravu ajste schopen v době před trénikem přijmout dostatek živin, není použití gaineru a proteinu nutné.

Pokud je to se stravou horší nebo jsou vaše tréninky delší a náročné, je použití proteinu či gaineru vhodné.

dotaz
autor: Roman • datum: 30.07.2013
dobrý den, je mi padesát let , kondičně na tom nejsem špatně . začal jsem cvičit a chtěl bych nabrat více svalové hmoty , začal jsem brát VPC 80, kamarád mi říkal , že bych měl brát ještě kreatin , tak bych se chtěl zeptat co by jste mi doporučil. váha 86 kg měřím 178 cm.cvičím 4 x týdně . děkuji za odpověď

Dobrý den, kreatin patří mezi nejúčinnější suplementy, tedy jeho použití v období náročného tréninku je vhodné. Z kreatinů doporučuji např.  Creatine Monohydrate Creapure.

info
autor: pavel • datum: 25.07.2013
chtel bych se zeptat na vyzivove doplnky pro 12kluka cela kanoistiku a potreboval bych aby zesilil a nabral trochu svalove hmoty?

Dobrý den, samozřejmostí je celodenní kvalitní strava a dále bych se zaměřil na potréninkovou suplementaci. Po každém tréninku doporučuji doplnit energii pomocí gaineru, např.  G 15 Anabolic Gainer.

svaly
autor: Patrik • datum: 16.07.2013
Dobry den, merim 180cm a vazim 86kg, cvicim asi mesic v kruhovem treninku ve fitku, pouzivam spalovace, vaha sla dolu, ale ze svalu, tuky zustaly na svem... co by jste mi doporucil za suplement abych si svaly udrzel a tuky sly dolu prosim? dekuji

Dobrý den, především je to záležitost vhodného stravovacího režimu. Velmi důležité je dotat tělu dostatek bílkovin, doporučuji použít protein, např.  Professional WPC 80 + sáček.

Celkově byste měl přijmout minimálně 2 g bílkovin na kg TH, počítají se bílkoviny z běžné stravy a suplementů.

Stimulant pro víc energie v zaměstnání
autor: Jan • datum: 11.07.2013
Dobrý den,pracuji jako dřevorubec,mám 52 let,pomalu mi dochází síla,energie a vytrvalost.Mám nízký tlak,po dvou hodinách práce se cítím vyčerpaný,změny tlaku mi způsobují závratě.Dlouho mi trvá regenerace.Dřív jsem aktivně sportoval,silový trojboj,posiloval a jezdil na kole.Během léta piji iontové nápoje,vyzkoušel jsem Vaše kofeinové tablety,tribulus t.,guaránu,taurin,ale pořád to není nějak ono.Nejvíc se mi asi osvědčila ta guarána.Vím,že to je neodvratný proces stárnutí,ale nedá se to nějak zmírnit?Pomohlo by BCAA?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, BCAA by mohli proti unavě pomoci. Doporučuji vyzkoušet instantní BCAA a popíjet je během dne.

regenerace a výkon
autor: Václav • datum: 12.06.2013
Dobrý den, jezdím závody horských kol a čeká mě 5 závodních dnů hned za sebou. Každý den 45-75 minut ve velké intenzitě. Potřeboval bych poradit nějaké doplňky pro udržení výkonu a regeneraci. nechci to ale přehánět s množstvím doplňků. Po výkoně mám gainer. např. jestli je pro mne vhodnější BCAA spíš než iontový nápoj. Děkuji

Dobrý den, použil bych kombinaci iontového nápoje a BCAA.

co by ste mi doporučily?
autor: David • datum: 10.06.2013
dobrý den cvičím 3x týdně ráno ob týden mám zápas Americkeho fotbalu delka zápasu cca 2,5h trenink rano hodinku.Teď užívám BCAA4:1:1 a gainer,co by ste mi doporučil na povzbuzení.Děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte některý z předtréninkových stimulantů, např.  E.NOX Shock.

Je vhodné užívat Undestor na zvýšení výkonu a objemu.?
autor: Peter • datum: 01.06.2013
Dobry den,mam 31 rokou 182 cm a 82 kt,cvičim 3x do tyzdna a potrebujem nabrat.Je vhodné užívat Undestor na zvýšení výkonu a objemu???Mam to za pár korún a potrebujem vedieť davkovanie a čo najlepšie využitie .Mam 120 tabliet.Za odpoved vopred ďakujem .Peter z Bb

Dobrý den, poradna se anabolickými steroidy a ani dalšími zakázanými látkami nezaobírá.

Weider caffeine
autor: David • datum: 29.05.2013
Dobrý den, prosím vás, mám takýto problém, dneska sme mali vystúpenie a kamrát mi dal 2 kapsuly... 110 kps, necvíčím ani nič, tak sa do toho nevyznám, ale tak dal som si 2 mám 16 rokov, predtým tak 3 h. dozadu bol aj alkohol ako som si ich da, chcem sa spýtať, či mi niečo nehrozí, dakujem

Dobrý den, vzhledem k věku určitě nemáte konzumovat alkohol a ani bych nedoporučoval kofein a ani jiné stimulanty.

Závod
autor: Jakub • datum: 21.05.2013
Dobrý den,závodně vesluji a potřeboval bych poradit nějaký stimulant na zhruba šesti-minutový závod. díky

Dobrý den, vyzkoušejte např.  Stimulus nebo  Compress Brutus. Vhodné dávkování je třeba vyzkoušet při tréninku.

Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně krátký výkon, nedovedu posoudit, jak moc vám to pomůže.

pumpy
autor: Milan • datum: 21.05.2013
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na nejakú PUMPU pred vrcholovým zápasom..ideme na MS v hokejbale a potreboval by som niečo poradiť..ďakujem

Dobrý den, použit můžete např.  E.NOX Shock, ale je to nejdříve třeba vyzkoušet při tréninku.

ochabnutí svalstva
autor: Vašek • datum: 19.05.2013
Dobrý den, cvičím pravidelně 4x týdně asi dva roky. Z důvodu pracovní nabídky nebudu mít čas na trénink jeden měsíc. Můžete mi doporučit nějaký suplement, který by mi pomohl proti ochabnutí svalstva. Děkuji.

Dobrý den, měsíc je poměrně krátká doba a taková přestávka může tréninku velmi prospět. Pokud nebudete cvičit, není nutné žádné suplementy užívat.

Velmi vhodné by bylo udržet si v rámci možností ňákou sportovní aktivitu, např. si jít 3krát týdně zaběhat.

P.S
autor: Honzi • datum: 18.05.2013
Díky, ale zapomněl jsem dodat, že mi Guarana, ani Kofejn před zátěží, nedělají dobře, mám pak divné stavy a bušení srdce. Je k dispozici i něco bez guarany či kofeinu? moc díky

Nepoužívejte klasické stimulanty, ale vyzkoušjte BCAA nebo  Amino 1.

Jaký energizer
autor: Honzi • datum: 18.05.2013
Dobrý večer. Začal jsem chodit do fitka, každé ráno běhám na pásu. Prosím o doporučení vhodného energizeru, který bych rád doma vypil, než pojedu běhat, abych nebyl unavený a měl dost energie.. Tzn. 20 minut před běháním. díky moc

Dobrý den, z konkrétních přípravků bych doporučil např.  Stimulus.

váha
autor: Phil • datum: 18.05.2013
Dobrý den, chtěl bych nabrat svalovou hmotu. Mám 192 cm a 75 kg. Cvičím asi rok 3-4 týdně, váhy zvyšuji a cítím že mám víc síly, ale nenabírám. Proto bych se chtěl zeptat jaký doplněk je pro mě nejvhodnější. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, pokud nepřibíráte, málo jíte. Bude nutné zvýšit příjem energie a to zejména pomocí běžné stravy, ale pomoci vám mohou i suplementy.

Pro začátek bych doporučil použít gainer, např.  Go Pro 30 nebo  Compress B. I. G..

výcvik
autor: Tomáš • datum: 17.05.2013
Dobrý den, v současné době podstupuji vojenský výcvik, který je fyzicky velmi náročný a mám pouze 69 kg na 183 cm, rád bych se zeptal jaký výživový doplněk by byl nejvhodnější, abych neklesal na váze ale zároveň nepřibýval na tuku, popřípadě čím bych mohl urychlit regenaraci. Děkuji mockrát

Dorbý den, použijte některý z gainerů např.  Go Pro 30 nebo Compress B. I. G.. Můžete ho používat dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne.

výdrž,výkon
autor: dan • datum: 12.05.2013
zdravim,jezdim na kole ,4 týdně cvičim a dotoho běhám,potřeboval bych suplement na výdrž a sílu,díky Dan

Dobrý den, doporučil bych po tréninku zařadit gainer, např.  Compress B. I. G. nebo speciální potréninkovou směs -  Growth Matrix.

Během dne můžete živiny doplňovat gainer a během zátěže použijete BCAA.

dřevorubec
autor: Pavel • datum: 08.05.2013
Dobrý den, začal jsem pracovat v těžbě dřeva je mi 32let, 175cm cca 75kg. Chtěl jsem poprosit o radu ohledně zvláštní výživy. Asi tim dost trpí klouby,ruce po ránu sotva zavřu v pěst jak jsou oteklé prsty atd... také by mě zajímalo jestli se dá užívat i nějaké přídavky třeba na výdrž a nadměrné pocení

Dobrý den, pokud začínáte, tělo bude samozřejmě ňákou dobu bolet, ale časem si určitě zvykne.

Začíná teplé počasí, tudíž je nutné dodržovat pitný režim, vyzkoušejte iontové nápoje, např.  Unisport a lépe regenerovat by vám mohli pomoci BCAA.

Pokud nestíháte pravidelně jíst, můžete energii doplnit pomocí gaineru, např.  Go Pro 30.

zma vs. vápnik?
autor: Tomas • datum: 25.04.2013
Dobrý den objednal som si ZMA od scitec nutrition pretože som ho už raz mal a bol som velmy pozitívne prekvapený jeho učinkami.Chcel by som sa spýtat ako si mám vysvetlit etiketu vzadu na obale kde sa píše že sa nemá uživat s jedlom s vysokým obsahom vápnika.Teraz nechápem či to znamená že ho nemám jest spolu s mliečnymi výrobkami alebo mám zo stravy vyškrtnut uplne mliečne výrobky?Alebo stačí zopár hodín pred užitím resp. pred spaním že nebudem jest žiadne mliečne výrobky?Pýtam sa preto lebo mlieko,syry..atd tvoria v mojom jedálničku podstatnu čast živín ,hlavne bielkovín.Dakujem za odpoved.

Dobrý den, vhodné není současné užívání, tedy běhe dne mlečné výrobky omezovat nemusíte.

Stimulanty pro běžce
autor: Jerry • datum: 12.04.2013
Dobrý den, čekámě Cooperův test a chtěl bych dosáhnout co nejlepších výsledků, chodím každy den běhat na ovál a zjistil jsem že můj největší problém je běh udýchat neboť aˇsebevíc chci běžet kostantně nebo rychleji vždy po pár kolech začnu rychle dýchat a zpomalím na takovéto šourání nouhou, už jsem zjistil jak má správně dýchat ale chtěl bych vědět jestli není nějaký přípravek na zvýšení okysličování těla a přenosu kyslíku a nebo na podporu kardiovaskulárního systému a taky jestli není něco co ás doslova nakopne tak že vás to skoro přinutí běžet. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, takové přípravky jsou - InosinCordyceps CS-4, ale doporučuji na ně nespoléhat. Pokud nemáte dostatečně natrénováno, nepomůže vám nic.

Stimulanty
autor: Jirka • datum: 12.04.2013
Dobrý den, trénuji každý den brzy ráno a cca obden, někdy i častěji používám před tréninkem spalovač nebo nóčko, popř.zelený čaj, dle typu zaměření tréninku.Kombinuji v rámci veslařského tréninku silové i vytrvalostní věci. Trénink je pak o dost kvalitnější a cítím se pak lépe i přes den v práci. Je to možné takto dlouhodobě dělat, aniž by si tělo vypěstovalo na tyto přípravky výraznou toleranci a už by pak nefungovaly? Většinou používám třeba jen poloviční dávky a přípravky střídám. Zatím to funguje stále dobře..

Dobrý den, většinou časem dojde k poklesu účinnosti, proto se doporučuje tyto přípravky cyklovat.

Pokud vám zatím fungují, můžete v užívání pokračovat a až dojde k poklesu účinnosti, zařadíte pauzu.

energizer
autor: Eva • datum: 21.03.2013
Dobrý den! jaký předtréninkový energizér byste mi doporučil jako ženě před komplexním kruhovým tréninkem? Existuje nějaký energizér, který má zároveň účinky spalovače? Děkuji za odpověď!

Dobrý den, spíše bych to otočil a spalovač použil i jako předtréninkový „nakopávač“. Vyzkoušejte  Thermogenic Fair Power nebo  Fat Stove Gel.

stimulanty nebo NOX
autor: David • datum: 19.03.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi stimulantem a NOX popř co by jste mi doporučil. Je mi 21 let měřím 178 cm, vážím 78 kg a do posilovny chodím 6x týdně. Preferuji značku extrifit momentálně beru protein - professional WPC 80, gainer - go pro 30 a BCAA pure. Chtěl bych začít užívat ještě něco na energii jelikož jsem často unavený.

Dobrý den, stimulant - jedna konkrétní látka, např. kofein, bude mít účinek kofeinu. Směs více látek - E.NOX vám poskyte konfort více látek, které se navzájem podporují a tím vzniká komplexní přípravek, který působí více směry.

energeizery
autor: Matěj • datum: 05.03.2013
Dobrý den, existuje nějaký energizer který redukuje i hmotnost?? nebo jí alespon kontroluje? tak do 500kč

Dobrý den, vaše hmotnost je závislá na vaší stravě a dostatku pohybu. Žádný suplement sám o sobě hmotnost uživatele neovlivní.

pomoc na kolo
autor: Lukas • datum: 26.02.2013
Dobry den,zacal jsem jezdit na kole 1a 2rok to slo umisteni atd,ale minuly rok zmena nedarilo se nic,proto bych chtel tento rok zkusit razantnejsi verzi a podporit to lepsimy suplementy,pouzival jsem carbosneky,jointaky a ruzne energetaky ale na me asi nefunguji.mohl by jste mi poradit s prostredky ktere brat?na hokeji mi ted radily gutain napr.Dekuji za odpoved Lukas

Dobrý den, glutamin, BCAA atd. se samozřejmě použít mohou. Glutamin umí velmi efektivně podpořit imunitu a regeneraci, BCAA regeneraci a také mohou sloužit jako zdroj energie při vytrvalostním výkonu.

Pokud se jedná o vytrvalostní závody, je nejdůležitějším faktorem dostatečný příjem sacharidů. Bez nich nebudete mít dostatek energie pro zvládnutí takto náročné zátěže. Proto je použití sacharidových přípravků velmi důležité. Samozřejmě musíte přijmout odpovídající množství i dalších živin.

Výkonnost také velmi ovlivní váš trénink. Možná by stálo za to, za měřit se i na tuto oblast.

Běh
autor: David • datum: 18.02.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak můžou ovlivnit výkon energetické nápoje. Konkrétně XpowerEnergy Booster 25ml. Ale určitě i jiné. Aby jste se mě pochopili, proč mám dotaz na malou tubičku. Běhám celkem pravidelně, prokládam to v kolosezóně kolem, né na nějaké vrholové úrovni, čistě pro radost a potěšení z přírody. Nikdy jsem žádné energy drinky, gely nepoužíval! Teď zpět k dotazu je možné, abych se po požití tohoto přípravku zlepšil natolik, že rozdíl mezi bývalým mým rekordním čase v běhu na 20km a dosaženým po požití této“zázračné“ tekutiny činil skoro 12 minut??? Neby jednoduše řečeno zafungoval „PLACEBO-EFEKT“? Děkuji za odpověď. Hezký zbytek dne.

Dobrý den, tyto přípravky určitě výkon ovlivnit dokáží. Obsahují např. kofein, který má prokazatelný vliv na vytrvalostní výkony.

trenink
autor: madzura • datum: 13.02.2013
dobry den mam dotas jsem trochu vedle stech vsech prasku a tablet nvimcoje nejlepsi na silovej tren na dodani energie muzete poradit dekuju

Dobrý den, pokud hledáte předtréninkový suplement, který vás nabudí na trénink a dodá Vám energii, vyzkoušejte například E.NOX.

Energetické nápoje
autor: Milan • datum: 06.02.2013
Dobry den. Rad bych se zeptal jak moc velky vliv ma konzumace energ. napoju na moje telo co se tyce zateze na srdce a potazmo jiny ziv. organ... jsem pravidelnym konzumentem s denni spotrebou (cca 5litru napoju denne) je to zrejme moc ale jelikoz mam velmi nizky tlak tak resim tento problem takto... diky za odpoved...

Dobrý den, z dlouhodobého hlediska to problé určitě je, ale jak moc vás to zatěžuje a ohrožuje, to spíše konzultujte s lékařem.

Stimulanty a energizéry
autor: Daniel • datum: 01.02.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by jste my doporučili nějaký stimulant nebo energizér , který neodvodňuje a nepůsobí močopudně když to mám takto říct. Jde o to , že jsem u armády a budem mýt náročné cvičení a během toho máme zákaz si odskočit ( mám odzkoušené z Coffy Stimulant 200 mg od extrifitu , který hodně odvodňuje i když je účinný , ale musím jít po něm častěji na záchod) Tak jestli je něco co takto neodvodňuje.Píšu tento dotaz za vícero našinců , kteří by si po případě taky něco takového objednali kdyby to bylo účinné.Děkuji za vyslechnutí.

Dobrý den, bohužel pro vás, je kofein součástí skoro každého energetického přípravku, ale uvádí se, že dávka do 3OO mg kofeinu nepůsobí silně močopudně. Tudíž by některým uživatalům použití kofeinu problém dělat nemuselo.

Z dalších látk lze vyzkušet  TaurineL-Tyrosine.

Dotaz
autor: Daniel Smolař • datum: 27.01.2013
Dobrý večer. Mám velkou chuť na sladké i když s ní bojuji. Existuje nějaký prostředek, který by mi pomohl tuto chuť potlačit? Děkuji za radu. Dan Smolař

Dobrý den, vyzkoušejte  Chrom pikolinát 200 mcg. Vliv na to má také vaše strava. Musíte jíst pravidelně a přijímat dostatek energie. Potom by mohlo dojít k omezení chutí na sladké.

thajsky box
autor: Robert • datum: 12.01.2013
Zdravím chtěl bych si nechat od vás poradit co si koupit na zvetšení vykonosti v thajboxu,hodně lidi používa NO produkty mel jsem nano vapor i hot blood,z techto produktu jsem začal více chlupatět vím ze to neni problem ale v 16 byt chlupatý :D to nepotřebuji,slyšel jsem ze je dobrý inosin nechci nějak přibrat jen neco na zvyšení výkonu,koncentrace a tak dále něco vhodného.Stravu si dodržuji doma mam protein a gainer a beru podle potřeby.

Dobrý den, „chlupacení“ s použitými suplementy nesouvisí a uvedené suplementy určitě nejsou určeny 16 letým cvičencům. Jejich použití se doporučuje až od 18 let.

Dle potřeby použijte protein, gainer a multivitamín.

dávkování
autor: Marin Mlíko • datum: 06.01.2013
Dobrý den zakoupil jsem tento produkt od Vitalmaxu CFM protein 82 a nevím jak ho dávkovat v ne tréningové dny a dále jsem si zakoupil od Vitalmaxu CFM Gainer 1 a o tom taky nevím jak ho mám dávkovat v netréningové dny :) díky za odpověď S pozdravem Melka

Dobrý den, protein můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Gainer užívejte převážně po tréninku. Ve dnech volna jen v případě, že máte nedostatečný příjem sacharidů z běžné stravy.

dotaz k posilnění DK
autor: Mertová Kateřina • datum: 04.01.2013
Můj syn má 18let,je po mozkové obrně s postižením DK,chodí o francouzských holích,horní část těla má vypracovanou ale nožky slabé v lýtkách a stehnech.Cvičí ale chtělo by to něco na podporu svaloviny existuje něco co by mohl zkusit?Děkuji Mertová

Dobrý den, existuje, ale určitě to konzultujte s lékařem. Dalo by se uvažovat o použití kreatinu.

Zrychlení
autor: petr • datum: 01.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na nějaký doplněk, který by pomohl zrychlit sprint a výbušnost dlouhodobě, ne jenom před aktivitou jako například kofein. Díky předem za odpověd.

Dobrý den, v tomto vám pomůže jedinně odpovídající trénink. Suplementy vám pomohou efektivněji trénovat, budete lépe regenerovat, dodáte tělu potřené živiny atd.

Pro podporu výkonnosti doporučuji vyzkoušet kreatin.

dotaz
autor: Tomáš • datum: 28.11.2012
Zdravím,jakej by jste mi poradil předtréninkovej stimulant kterej neobsahuje NO a kofein?měl jsem Gutain,ale chci něco nového.Dík za odpověd.

Dobrý den, doproučil bych vyzkoušet kombinaci těchto suplementů:  SynephrineTaurine a přidat by se mohl  Cordyceps CS-4.

stimulanty
autor: madzura • datum: 17.11.2012
zacal jsem dost narocnej trenink 2x tezkej do maxima a 2x lachkej a po mesici dochazi stava co je tak nejlepsi a osveceny

Dobrý den, v první řadě musíte tělu dodat tělu každý den dostatek všech živin a to z běžné stravy a případně i pomocí suplementů, gaineru a proteinu.

Také může pomoci zařazení předtréninkového stimulantu, např.  E.NOX Shock a při potížích s regenerací BCAA.

ZMA
autor: Vláďa • datum: 14.11.2012
Dobrý den chci se zeptat jestli můžu používat protein + creatin a HMA na večer před spaním ... když jsem nemocný (nemám ale antibiotika) předem děkuji :)

Dobrý den, pokud stále trénuje, tak suplementy užívat můžete. Samozřejmě pokud nemáte od lékaře jiné doporučení.

Brutal Anadrol
autor: Jakub • datum: 28.10.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by jste mi mohl udělat nějakou představu o doplňku Brutal Anadrol, mám 19 let,80kg a jsem professionální sportovec. Nemůže mi způsobit nějaké zdravotní potíže nebo dopingové nálezy ? Popřípadě Vás moc prosím o jaké ? Děkuji moc krát za odpověd.

Dobrý den, uvedený přípravek bohužel podrobněji neznám. Pokud napíšte k jakému účelu budete suplement používat, mohu vám doporučit některý ze suplementů z naší nabídky.

Kombinace
autor: Jakub • datum: 20.10.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal, když u výrobku Assault uvádí výrobce obsah kreatinu 5g v dávce zda je možné užívat i spolu s Assaultem kreatin monohydrate nebo jestli je to zbytečné? Děkuji za odpověď

Dobrý den, běžně se doporučuje kreatin užívat ve dvou dávkách po 5 g, tudíž samotný kreatin ještě přidat můžete.

Vhodnost užití
autor: aleš • datum: 06.10.2012
Je vhodné užívat Undestor na zvýšení výkonu a objemu.Je mi 49 let.Děkuji

Dobrý den, jedná se o lék, nikoliv běžný doplněk stravy. Tudíž jeho užívání rozhodně nedoporučuji.

aky doplnok ?
autor: David • datum: 04.10.2012
dobry den som profesionalny hokejista a chcem sa opytat co by som mohol uzivat pred zapasom na zlepsenie vykonu ? co doporucujete ? nepotrebujem silu ale skor nabudenie ! cize kreatin nemusi byt obsiahnuty.

Dobrý den, doporučuji použít např.  Stimulus nebo jiný podobný přípravek.

aakg 1000
autor: David • datum: 04.10.2012
dobry den, chcem sa opytat mam uzivat aakg 1000 aj v netreningove dni ? ak ano kedy ? v treningove uzivam 3 tablety pred treningom.

Dobrý den, pokud chcete dosáhnout efektu déle trvajícího napumpování, můsíte přípravek užívat ve více dávkách v průběhu celého dne a to i ve dnech volna.

míchání
autor: Kuba • datum: 01.10.2012
dobrý den můžu hodinu po tréningu najednou vypít kreaty sacharid protein ? přesne hodinu po tréningu namíchám 3 doplnky víživy a za sebou je vypiju nevadí to ?

Vaše otázky jsou v podstatě stále stejné a svědčí o tom, že nemáte ani základní znalosti o výživě.

Doporučuji udělat si trochu času a pročíst pečlivě tyto články. Najdete tam odpovědi na drtivou většinu vašich otázek.

Brutal Anadrol
autor: Rykeess • datum: 30.09.2012
Zdravím,chcel by som sa spytat ci tu niekto ma skusenosti s Brutal Anadrolom? mam 16rokov 80kg..a cvicim pravidelne uz asi 8 mesiacov az viac.. a kebyze berem brutal anadrol a este nejake vitaminy na pecen a oblicky ci by mi to ajtak nejak ublizilo?

Dobrý den, uvdený přípravek není určen pro vaši věkovou skupinu. Jinak by jeho užívání nemělo způsobit žádné zdravotní problémy.

aakg 1000
autor: David • datum: 25.09.2012
chcem sa opýtat dá sa porovnat aakg 1000 s nitrixom ? c com je zasadny rozdiel ? ked som v objemovke a uzivam AAKG je to okej ? nespálim moc tuku ? a mám 17 rokov takze ide mi aj o zdravie co mi odporucate ? mylsim ze AAKG je o poznanie slabsie ako nitrix a menej skodí ? alebo ? dakujem moc za odpoved

Dobrý den, všechny zde prodávané suplementy jsou zdravotně nezávadné a jsou samozřejmě schváleny k prodeji.

Nitrix navíc obsahuje další látky např. kreatin, tedy ho lze označit za „silnější“.

Co se týká spalování tuku, je to především záležitost vaší stravy - výběr potravin a celkový energetický příjem. Tudíž v souvislosti s Nitrixem se redukce tuku obávat nemusíte.

doplňky
autor: Katka • datum: 22.09.2012
Dobrý den,chci se vás zeptat jaké doplňky by byly pro mě vhodné(mám jen protein)... cvičím denně kromě neděle,střídám posilování a cardio(resp.cardio cvičím jen dva dny v týdnu a to 40 až 60 minut,ostatní dny posilují přibližně jen hoďku a čtvrt) stravu si samozřejmě hlídám,ale ráda bych si něčím ještě pomohla,a to i co se týče úbytku tuku tak i výdrže.Uvažovala jsem o grenade a pak o assault nebo jack3d.Jenže jak tak čtu upozornění tak to není pro lidí s nízkým tlakem(můj připad,občas se mi zamotá hlava ale že bych kvůli tomu trpěla nějak často se říct určitě nedá) nebo pro lidí co trpěli někdy depresemi(jako malé dítě jsem si i timhle prošla) a teď nevím jestli to nemám brát až tak vážně a zkusit to nebo si najít něco šetrnějšího.V tom případě co by jste mi poradili? Předem vám moc děkují za odpověď

Dobrý den, vyzkoušel bych „obyčejný“ kreatin monohydrát, např.  Creatine Monohydrate Creapure. Patří mezi nejúčinnější suplementy na trhu.

regenerační doplnky
autor: Ladislav • datum: 15.09.2012
Dobrý den ,Mužete mi nabidnout nějakou kombinaci suplementů ? Ale neni to ke kulturistice,ale potřebuji něco ke kolu a k rychlobrulení.Celou sezonu jsem jel bez ničeho.Cítím ,že potřebuji mnohem rychleji regenerovat,zesílovat,zrychlovat,vydržet i delši a intezivnějši tréninky ,jelikož začina zimní připrava ,kde samozřejmě ty tréninky jsou zmaximalozovány...Moc děkuji za pomoc a připadnou nabidku..

Dobrý den, základem je potréninkové doplnění živin. Vhodné je po tréninku přijmout sacharidy a menší množství bílkovin, doporučil bych  G 15 Anabolic Gainer či Actions Whey Gainer. V případě, že se jedná o dlouhé vytrvalostní výkony, doporučuji potréninkovou regeneraci zahájit pomocí Regeneru.

Z dalších suplementů, které mohou velmi pozitivně ovlivnit vaši výkonnost jsou BCAAGlutamin a kreatin. Co se týká pitného režimu, doporučuji iontové nápoje.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 08.09.2012
Zdravím, chtěl jsem se zeptat co by jste mi doporučil za přípravek když chci zhubnout a přitom rýsovat svaly ? Díky

Dobrý den, redukce tuku je především o stravě a dostatku pohybu.

Ze suplementů je vhodné použít protein a BCAA. Podpoří regeneraci a ochrání svalovou hmotu před devastací.

Stimulant
autor: Petr Běhounek • datum: 29.08.2012
Dobrý večer, věnuji se intenzivně spinningu + posilování,jaký stimulant by jste mi doporučil,zatím používám Coffy Stimulant 200 mg?Díky

Dobrý den, doporučil bych např.  Stimulus či Gutain 1500.

spalovač
autor: honza • datum: 26.08.2012
Dobrý den, potřeboval bych doporučit nějaký učinný produkt s kofeinem ohledně na spalvání tuků děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte  Thermogenic Fair Power.

poradenství
autor: Miras • datum: 07.08.2012
Dobrý Den,prosim vás,mam dotaz na dávkování suplementů co beru...jestli je vše v pořádku..Tak za prví rano na lačno beru Optibol,před cvičení Xplode+iontový nápoj,po cvičení Omni-MX Hardcore od Sci-mixu a noc zase optibol...Ale důvod proč se ptám,protože poslední dobou registruju zvýšené močení..Tak si říkám,jestli nemam v sobě příliš proteinů??Děkuji za odpověd s pozdravem Miroslav Lenčéš

Dobrý den, pokud by se jednalo o nadměrný příjem bílkoivn, měl byste mít i potíže s trávením, např. zvýšená plynatost.

Pokud takové potíže máte, vyzkoušejte na přechodnou dobu snížit dávkování a uvidíte zda se to upraví.

Testosteron
autor: Stanislav Fiala • datum: 30.07.2012
Je to T-UP od firmy Nitrix

Přípravek vysaďte a po pár dnech ho znovu vyzkoušejte. Pokud se bude problém opakovat, přípravek neužívejte.

Testosteron
autor: Stanislav Fiala • datum: 30.07.2012
Dobrý den, začal sem užívat testosteron v kapslích a mam po něm silný průjem, rád bych věděl co byste mi doporučil, děkuji za odpověď

Dobrý den, vůbec netuším, jaký přípravek užíváte.

Pokud vám nedělá dobře, přestaňte ho užívat.

Vhodnost přípravku vzhledem k věku
autor: Martin • datum: 21.07.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda by mohli krátkodobě užívat Aminostar Xpower NoCramp a Aminostar Xpower GTI osoby ženského pohlaví ve věku 13 - 14 let provozující judo na velmi dobré úrovni. Bude to mít nějaký negativní účinek na jejich výkonost či zdraví? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, GTI v zhledm k obsahu kofeinu určitě nedoporučuji. Aminostar Xpower NoCramp je určen především pro vytrvalostní výkony jako proti křečový přípravek.

Pokud jsou závody delší, je důležité dodržovat pitný režim. Při použití vhodného nápoje dodáte tělu energii, a také potřebné minerálné látky a vitamíny. Doporučuji např.  IsodrinX.

Extrémní únava
autor: Martin • datum: 15.07.2012
Dobrý den, potřeboval bych poradit, co na extrémní únavu. Mám na mysli únavu z nedostatku spánku - 12 hodin spánku za 4 dny, v ostatní hodiny fyzická a psychická zátěž. Děkuji za odpověď

Dobrý den, bohužel pomůže jen více spánku. Krátkodobě lze použít stimulanty, např.  Gutain 1500.

schotgun
autor: Pavel Piller • datum: 11.07.2012
Dobry den ! Uzival jsem schotgun asi pred 4 roky . Byl jsem s nim moc spokjeny. Nyni jsem zijstil,ze se vyrabi pod nazvem i schogun V3. Jaky je mezi nimi rozdil prosim? Trenuju ultimatni zapasy ,potrebuji energii ,dynamiku ,vykon diky.

Dobrý den, bohužel se nepamatuji, jaké měl před čtyřmi roky přípravek složení, ale NO Shotgun V.3 mohu jednoznačně doporučit.

Několikrát jsem ho použil a vždy fungoval velmi dobře.

svalová hmota
autor: Petr V. • datum: 26.06.2012
Dobrý den, je mi 23 let měřim 187 cm a vážim 85 kilo a chtěl bych přibrat na svalové hmotě. už cvičim 3 měsíce 3x týdně a poslední měsích užívám hell no gel, ale nějaký změny nevidim. chci se zeptat, jestli bych neměl ještě užívat nějaký ten protein nebo tak ? prosim o radu. předem děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučil bych vyzkoušet gainer s převahou komplexních sacharidů a vyšším obsahem bílkovin, např.  Instant Mass Native.

stimulant
autor: Marek Jedruch • datum: 25.06.2012
Dobrý den, posiluji již 4 roky a užívám, proteín, creatin ethyl ester a BCAA.Dostal jsem se k armádě a čeká mě základní výcvik, chtěl bych poradit stimulant, který by mě opravdu nakopnul a pomohl by mi k co nejlepším výkonům.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, zapomeňte na stimulanty a podobné přípravky. Pokud bude občas problém s jídlem, s nedostatkem energie atd., dejte si kvalitní gainer, např.  Instant Mass Native. Jinak je vše o pravidelném tréninku a pevné vůli.

stimulátor
autor: Radek Kopecký • datum: 12.06.2012
Dobrý den, pro syna, který vesluje, bych rád zajistil vhodný stimulátor a regenerátor pro závodní, velice těžký vikend. Standardně užívá BCAA a 80%whey (koupený u vás), jako doplňky. Standardně omezuje tuky, snaží se jíst min. 7x denně, hodně prokládá ovocem. BCAA a Whey užívá tak jak má (já cvičím, tutíž na něj dohlížím), žádné excesy. Nicméně víkendy jede cca 3 rozjížďky za den a je vidět velká únava. Zároveň pojede nejdůležitější závody v sezóně cca za tři týdny - mistrovství republiky. Přemýšlel jsem nad osvědčeným Speed8 cca 60 minut před výkonem + Endurosnak cca 15 minut před výkonem a samozřejmě BCAA po výkonu. Věk syna je 16,5 let. Díky za radu Příjemný den

Dobrý den,

  1. roustoucí organismus tuk určitě potřebuje, samozřejmě méně nasycených a více nenasycených, tudíž pozor na kvalitu, ale určitě je striktně neomezujte
  2. co se týká použití stimulantů, osobně bych to nepovažoval za nejlepší řešení, a to zejména kůli věku, a také už jsem viděl v několik případech díky stimulantům náhlý pokles výkonnosti. Pokud není vyzkoušená reakce organismu v tréninku, během závodů určitě nepoužívat. Samozřejmě konečné rozhodnutí je jen na Vás.
  3. velmi může pomocu zařazení vhodné stravy a předzávodní doplnění glykogenu na maximum. Samozřezně se energie musí doplňovat i během celého závodního dne -  Výživa pro maximální sportovní výkon (Heidi Skolnik, Andrea Chernus).
Dotaz
autor: Pepin • datum: 11.06.2012
Dobrý den. Je mi 17 let, závodně vesluji. Už delší dobu(1-2měsíce) jsem hrozně unavený. Spánku mám dostatek. Doufám, že se nejedná o přetrénování. Nyní nemůžu vynechat trenink, protože za nedlouho je MČR. Existuje nějaký doplněk, který by mi pomohl? Předem děkuji.

Dobrý den, vyzkoušel bych mírně zvýšit příjem energie a zaměřit se na kvalitní potréninkovou regeneraci. Ze suplementů bych doporučil po tréninku použít  Growth Matrix. Také bych přidal kvalitní multivitamín.

Energie
autor: Nikdo • datum: 31.05.2012
Dobrý den, každý den mimo víkendů vykonávám fyzicky náročnou práci (od 6 - 13h), k tomu odpoledne 4-5x do týdne chodím cvičit, ale poslední dobou jsem po ránu strašně unavený, do práce se jen tak z povinnosti dokopu a jsem úplně bez energie, spát chodím okolo 21-22h a chtěl bych vás poprosit, zda byste mi tu mohli poradit podle vašeho názoru nejlepší a nejvhodnější suplement stimulant/energizér nebo cokoliv pro každodenní užívání, co by tomuto mohlo co nejlépe zabránit..? Na ceně nezáleží a budu velice vděčný, děkuji.

Dobrý den, v první řadě je třeba objektivně zvážit svoje možnosti. Pokud je práce velmi fyzicky náročná, možná by bylo dobré v tréninku mírně ubrat, např. cvičit jen 3 x týdně.

Vzhledem k velkému energetickému výdeji se také musíte odpovídajícím způsobem stravovat. Pokud máte nízký energetikcý příjem, žádný stimulant vám dlouhodobě nepomůže.

Pokud není strava úplně v pořádku, použijte protein a gainer pro doplnění potřebných živin. Z dalších suplementů by se mohl hodit kvalitní multivitamín, např.  Nexgen. Z předtréninkových stimulantů bych doporučil vyzkoušet např.  NOS FusionCompress Caliber PumpHell NO Gel či  NO Shotgun V.3.

dobrý den
autor: martin • datum: 30.05.2012
dobry den,chtěl bych se zeptat.trénuji 3x týdně.už nějaké 2roky.nemůžu pořádně přibrat.ze sacharidu jsem přibral hodně přez břicho.je nějaký přípravek po kterém přiberu svalovou hmotu,a nepujde to do břicha?případě nějaké kombo kterém přiberu a přebytečný tuk spálí?děkuji,přeji hezký den

Dobrý den, ve vašem případě to vypadá na nevhodnou stravu, a také možná trénink nebude přesně jak by měl být.

Vzhledem k tomu, že cvičíte již dlouhou dobu a výsledky jsou špatné, doporučuji místo suplementů investovat do osobního trenéra. Ušetří vám to zbytečně vyhozené peníze za suplementy.

ještě jednou
autor: Michal • datum: 25.05.2012
prosim Vás, sám Trek ne probrat nechce v zadnem případě, tak jake bude nejlepší časově rozmezí kdy po tréninku si vzít ten WPC 80? děkuji

Dobrý den, protein užijte do 30 minut od skončení tréninku.

dobry den
autor: Michal • datum: 24.05.2012
Prosim vas chtel bych vas poprosit o radu. Me mamce je 53let chodi pravidelne cvicit 3x tydne. chtel bych pro ni nejaky rozumny spalovac. rozumny myslim to, at to sni nesekne. A dale neco pred a po cviceni na regeneraci a energii, co by jste mi doporucili. Nechal bych to na vas.. mic dekuji

Dobrý den, pokud je máma zdravotně fit, doporučil bych vyzkoušet  Thermogenic Fair Power a po tréninku např.  Professional WPC 80 + sáček ZDARMA!.

Dotaz
autor: Petr Běhounek • datum: 21.05.2012
Dobrý den,věnuji se intenzivně spinningu a posilování,je mi 40.let,vážím 75 kg a měřím 182 cm.,v poslední době se mi často stává,že jsem před závěrečnou tréningovou jednotkou v týdnu velice unavený a podle toho ten tréning tak vypadá,chtěl bych se Vás zeptat,jaký stimulant a energizér by jste mi doporučili,abych ten poslední tréning zvládl naplno?Díky moc.

Dobrý den, stimulant samozřejmě použít můžete, ale také bych se zamyslel nad stravou. Pokud jste unaven, pravděpodobně málo jíte a tělo není schopno dostatečně regenerovat.

Ze suplementů doporučuji např.  Gutain 1500Hell NO Gel či  Compress Caliber Pump.

rozdiel
autor: peter • datum: 12.05.2012
aky je prosim vas rozdiel medzi N.O.explode a Brutal N.O.V.A ? ktory je ucinnejsi ? a lepsi pred fyzickym vykonom na nabudenie ? dakujem

Pípravek Brutal bohužel neznám, tudíž nemohu oba přípravky srovnávat.

Obecně stejně nejde říci, který je lepší či horší. Každému vyhovuje něco jiného a dává přednost jiným suplementům.

Co na závody?
autor: Pepa • datum: 22.04.2012
Dobrý den. Závodně plavu a chtěl bych se zeptat, co byste mi doporučili si dát před závodem pro maximální výkon. Plavu delší tratě (400-800 metrů). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, můžete vyzkoušet některý ze stimulantů, např.  Gutain 1500Compress VolcaNO či  Assault.

Stimulant X
autor: Lukáš • datum: 22.04.2012
Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat, před cca půl rokem jsem používal stimulantX, ale v poslední době nejsem schopný ho někde koupit. Nevíte, kde by byla možnost ho pořídit? Jinak jsem dostal dobrý typ na Oxyelite PRO, prý je to stejné jako StimulantX. Dokážete mi poradit? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bohužel ani jeden z uvedených přípravků neznám.

Únava
autor: Tomáš Martínek • datum: 18.04.2012
Dobrý den, posledních 14 dní jsem v posilovně hrozně unavenej a celkově bez energie. Mohl byste mi doporučit nějáký doplněk, který by mi zlepšil energii? Děkuji

Dobrý den, překontrolujte jídelníček, zda přijímáte dostatek všech potřebných živin.

Před tréninkem můžete zařadit některý z předtréninkových stimulantů např.  Hell NO Gel.

stimulant
autor: marcel • datum: 09.04.2012
Dobry vecer, chtel bych se zeptat je mi 20let vazim 72kg, jedu tedka obejmovy trenink, ale chtel bych trochu snizit tuk na brise, ale nechtel bych prijit o svalovou hmotu, tak vas prosim co by jste mi doporucili pred treninkem za stimulant , jde mi pouze o ubytek tuku. Dekuji

Dobrý den, redukci tuku a ochranu svalové hmoty předtréninkový stimulant nevyřeší.

Pokud chcete redukovat tuk, musíte se odpovídajícím způsobem stravovat. Ze suplementů doporučuji protein, dostatečný příjem kvalitních bílkovin je velmi důležitý pro ochranu svalové hmoty.

Pokud chcete zařadit i předtréninkový stimulant, vyzkoušejte  Hell NO Gel či  NOS Fusion.

jak decentně narůst
autor: vasek • datum: 05.04.2012
DD. Začínám opět po čtyřech letech s cvičením a momentálně mám nějakých 110kg a držím dietu . pomalu shazuji k čemuž používám lipodex a k nárůstu svaloviny beru tribumax. mám Klinefelterův sy, kde je jasné, že mám velmi nízkou hladinu tst a mě by zajímalo , zda-li se dá tst. ještě zvýšit ten tribulus je silný,ale na můj případ je to málo. a ještě jedna otázka , jaký máte názor na ultra diet shake když ho budu používat místo večeře, děkuji Stašek

Dobrý den, tribulus je pro vás určitě vhodným přípravkem, dávkování bych doporučil zvýšit na 2 x denně po 3 kps ( dopoledne a večer). Použití dietního kotejlu jako náhradu večeře určitě mohu taktéž doporučit ( obzvláště ve dnech, kdy necvičíte a můžete tak snížit kalorický příjem).

Výživa
autor: Tom,17let • datum: 31.03.2012
Dobrý den. Mám dotaz ohledně suplementů. Jsem cyklista,jezdím silnici i horský kola . je mi 17 let, 6x týdně trénuju(20-25hodin) + závody. Užívám Bcaa,Ionták,gainer,vitaminy, gely. :-) A chtěl bych Vás poprosit,zda byste mi poradili jaké produkty brát na regeneraci, sílu, posunutí výkonosti,stimulanty,vitamíny,klouby.. Atd.. .samozřejmě vše kvalitní a 100% legální :-) Děkuji moc za odpověd

Dobrý den, vše potřebné již užíváte, jen bych doplnil kloubní výživu a případně by se dal vyzkoušet i kreatin.

Energie
autor: Daniel • datum: 13.03.2012
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat koupil jsem si před měsícem Extrifit: G 15 Anabolic Gainer, 3000 g už ho mám dobraný. Nejspíš si budu kupovat další dávku jsem s ním celkem spokojen použival jsem ho i jako svačinky :D čekal jsem trochu víc, ale toho se můj dotaz netýká chtěl bych se zeptat jsem hodně unavený a nemám dostatek síly na treninky jak v posilovně tak na basketbalu je mi 19 váha 83 výška 197 chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučily na nabrání energiie před tréninkem čím více variant tím lépe. Děkuji za odpověd

Dobrý den, mezi nejúčinnější legální stimulanty patří bezesporu kofein. Před tréninkem basketbalu bych doporučil vyzkoušet Gutain, mezi populární „nakopávače“ před tréninkem ve fitku patří například No-Xplode, nebo Hell NO Gel.

kombinacia
autor: miro • datum: 02.03.2012
jedna sa o tento: BRUTAL ANADROL - 90kapsúl.

Podle toho, co se mi podařilo dohledat, jde o doplněk na bázi tribulusu, takže v kombinaci nevidím problém.

kombinacia
autor: Miro • datum: 02.03.2012
Dobry den. chcel by som sa informovat ohladom kombinacie. Je vhodne kombinovat pred treningom NO-xplode a anadrol a po treningu mega kreatin?

Dobrý den, kombinace No-Xplode a kreatinu je v pořádku. Co se skrývá pod pojmem anadrol bohužel netuším, takže nemohu soudit.

BCAA
autor: Michal • datum: 11.02.2012
Dobrý den. Chci se zeptat, ohledně článku u Vás na ronnie.cz o aminokys. BCAA. Je lepší tekutá forma nebo tabletová? A jak je to prosím s dávkováním u tekuté formy, když optimální dávka je 0,2g/kg hmotnosti/den? Stačí převést na ml?Děkuji.

Dobrý den, tekutá forma má o něco rychlejší vstřebávání, jinak je to stejné a to platí i o dávkování.

U tekutých se musíte podívat kolik mg BCAA je obsaženo ve 1OO ml a dle toho zvolit dávkování.

Regenerace
autor: jitka • datum: 09.02.2012
ještě prosím mi poratte co je dobry na regeneraci pro hokejisti když je bolí svalstvo děkuji

Dobrý den, vyzkoušel bych po tréninku dávkovat gainer a BCAA.

Gainer dle potřeby dávkujte i během dne, např. jako doplněk k svačině či snídani.

energie
autor: jitka • datum: 09.02.2012
Dobrý den co je dobry pro hokejisti při zápase aby měli dostatek energii děkuji

Dobrý den, během sportovního výkonu bych doporučil konzumaci Isodrinku a můžete také zařadit bcaa aminokyseliny před výkonem i v průběhu výkonu. Zhruba půl hodiny před zápasem je možné zařadit některý předtréninkový stimulant, například Gutain, nebo NO_Xplode.

stimulancia
autor: Česlav Wawreczka • datum: 29.01.2012
Který doplněk stravy byste si vzal pro psychickou stimulaci při učení na lepší paměť a soustředění

Dobrý den, vyzkoušejte např.  Gutain 1500.

únava
autor: Martin • datum: 26.01.2012
Dobrý den.Posiluju 4x týdně těžký tréning.Stravu si myslím, že mám dostačující,doplňky v rámci fin. možností.Creatin,suš.vaj.bílek,tribulus,vitamíny,amino,maltodoxtrin.Poslední dobou se ale cítím hodně unavéný.Spím 7 hod.Poradíte mi ňákej „startér“.Díky za info.

Dobrý den, zvážil bych možnost týdenního odpočinku, abyste načerpal nové síly. Co se týče předtréninkových stimulantů a energizérů, mezi nejoblíbenější patří bezpochyby No-Xplode. Další možností je například Hell NO gel, který jsem osobně zkoušel a jsem s ním také velmi spokojený.

shotgun
autor: Řezníček • datum: 15.01.2012
Dobrý den.Potřebuji vědět zda může No shotgun brát 16tiletý kluk.Předem děkuji za odpověď.Ř.

Dobrý den, tento přípravek je vhodný pro pokročilé cvičence starší 18 let. Doporučuji zatím tento přípravek neužívat.

Stimulant
autor: Silvie • datum: 27.11.2011
Dobrý den. Dobrý den. Můžete mi doporučit nějaký účinný energetický stimulant? Snažím se denně cvičit dvě hodiny, ale citím se v tomto podzimním období velice unavená. Na vašich stránkách jsem našla Assult a Compress Brutus, ale nevím co by bylo pro mně bylo lepší. Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den, abyste pouze „nepřebíjela“ únavu stimulantem (krátkodobé řešené), doporučil bych Vám raději tento přípravek, který je energizující a stimulační a zároveň by Vám mohl pomoci únavu odstanit nebo zmírnit ( dlouhodobě). Jinak budete-li chtít navíc použít předtréninkový stimulat, z uvedených bych doporučil MP Assault.

Unava
autor: radoslav • datum: 12.10.2011
Dobrý den, poslední dobou se špatně soustředím na učivo, trpím nedostatkem energie a tazkzvaně řečeno mi to málo pálí. Potřeboval bych nějaký přípravek na zlepšení především psychické koncentrace. Děkuji za odpověd. Váš čtenář
Dobrý den, mám obavu, že to přípravek přípravek nevyřeší, ale částečně by třeba pomohl tento.
inosin
autor: Adam • datum: 03.10.2011
Dobrý den. Na balení u inosinu, který sem si od vás obědnal se píše, že se zlepší účinky při užívání zároveň s kreatinem. Musí se kreatin a inosin jíst v jedné dávce, nebo na tom nezáleží?
Dobrý den, nemusí, můžete dávkovat i samostatně.
Únava
autor: Michal • datum: 22.08.2011
Dobrý den, pokud chci přemoct únavu např. po fotbale, abych si mohl jít zacvičit, je lepší použít něco jako Maltodextrin, nebo spíše nějaký energetický doplněk, kofein atp.? Díky za váš čas
Dobrý den, v první řadě je třeba doplnit spotřebovanou energii. Použil bych gainer, vhodný je např. Go Pro 30. Použití stimulantu před samotným tréninkem je také možné.
Pomoc
autor: Libor • datum: 13.08.2011
Dobrý den, hraju fotbal a hodně na sobě makám. Běhám sprinty se záteží atd.. každý den něco. Teď mám ale problém stím, že mám hodně unavený svaly. Bolí mě dost nohy, stale to masíruju ,, voltarenem ,, ale moc to nepomáhá. Poradíte mi prosím nějakou účinější mastičku? Nebo nějaký přípravky ( prášky ... ) Potřebuju něco abych zapomněl o trénink na bolesti a makal dál. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, dostatek tréninku je velmi důležitý, ale také je nutné zařadit dostatek regenerace. Za prvé musíte také věnovat dostatek času regeneraci a také je velmi důležitá strava. Po každém tréninku by se mohl hodit tento gainer.
Zlepseni fzyicky
autor: Standa • datum: 28.07.2011
Dobrý den... Asi dva roky jsem se moc nehýbal a teď, po těch dvou létech, vůbec nemám fyzicku. Mohl byste mi prosim poradit něco s čím bych, teď pro začátek, vydrzel déle běhat? (hraji totiž fotbal a ostatním zdaleka nestačím)
Dobrý den, možná se vám to nebude příliš líbit, ale musíte více trénovat. Dejte tomu pár týdnů pravidelného tréninku a uvidíte, že uděláte velký výkonnostní skok.
běh na 100m
autor: Martin • datum: 21.06.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaky doplněk by jste mi doporučil pro zvyšeni vykonu, síly na závodě. Běhám hasičskou stovku, což je hodně náročných 100m. Děkuji za odpověď
Dobrý den, nejdůležitější je mít dostatečně natrénováno a obecně si nemyslím, že by některý z přípravků výrazněji ovlivnil váš výkon. Pro stimulaci výkonu lze vyzkoušet použít např. Compress Brutus.
Extrémní vytrvalostní běh
autor: Adéla • datum: 16.06.2011
Dobrý den, chci se zeptat, jaké doplňky výživy by jste mi doporučili na trénink vytrvalostních ( 80-100km) horských běhů. Potřebuji zlepšit výkonnost,vytrvalost,rekonvalescenci,nárůst svalů. Děkuji Vám za informace
Dobrý den, při tomto tréninku nemůžete rozhodně počítat s nárůstem svalové hmoty. Ze suplementů je možné použít např. Cordyceps. Dalším vhodným suplementem můžou být přípravky na podporu regenerace, např. Regener, iontové nápoje a energetické gely, nebo tyčinky pro doplnění energie během výkonu.
Dotaz
autor: Majk • datum: 09.06.2011
Dobrý den :) Sháním nějaký nakopávač do cvičení.. Mám totiž problém že se mi prostě do posilovny nechce. Vím že bych chodit měl, ale bohužel to postel a lenost vyhraje :/ a pak sem naštvanej. Prostě potřebuju nějaký suplement po kterém budu chtít cvičit. Existuje to vůbec? :)prosím a děkuji za odpověď
Dobrý den, takový suplement bohužel neznám. Záleží jen na vás, zda půjdete cvičit či ne.
Energizér
autor: Kateřina Fialová • datum: 05.06.2011
DObrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je nejlepší energizér, nebo něco na výkon, děkuji.
Dobrý den, možné je použít některý z předréninkových stimulantů, např. Performance Matrix Caffeine Free.
Zvýšení výkonnosti
autor: David • datum: 27.05.2011
Dobrý den,věnuju se MTB cyklistice.Potřeboval bych od Vás poradit,co by jste mi doporučili k tomu,aby se mi zvýšila výkonnost a výdrž?Před pár lety jsem docela dost věnoval cvičení ve fitu,takže mám nějaké zkušenosti se suplementy na náběr sval hmoty,síly (kreatin,proteiny atd...)Jenže v tom,co by mi pomohlo na kolo,tak v tom takovou zkušenost nemám.Káždé ráno jezdím do práce 20km na kole,takže denně udělám 40km.Tohle beru jako tréning,protože jak mám volno,tak vyrážím na svém druhém kole na hory,kde je to úplně o něčem (myslím tím zátěž) jiném.Je to samý kopec a vyjížďka má cca 70km.Co by jste mi doporučili,abych požíval přes týden,když jezdím do té práce a co by jste mi doporučili na ty víkendy?O víkendu požívám jenom ty gely ENDUROSNACK a CARBOSNACK,ale to mi připadá málo :o( Moje váha je teď 98kg,ale chtěl bych se dostat na 90kg,takže bych byl rád,kdyby jste mi poradili i v tomhle.Děkuji za rady.David
Dobrý den, začnu tím základním: zvýšení výkonnosti docílíte tréninkem, tzn. ve Vašem případě byste musel zvýšit objem najetých km( samozřejmě, pokud to dovolí časové možnosti). Na 20km trať žádný speciální přípravek nepotřebujete, doporučil bych Vám však aspoň zvýšit intenzitu zátěže ( rychlost). Na delší vyjížďku můžete kromě zmíněných gelů použít BCAA v dávce 5g před výkonem, během výkonu doporučuji Enervit G Sport a ve druhé části trasy 1 amupuli přípravku Turbosnack. Před zátěží můžete přidat ještě 2kps Inosinu ( ten můžete vyzkoušet i při kratších vzdálenostech během týdne - jako časovku).
Stimulant
autor: Sany • datum: 20.05.2011
Dobrý den.Prosím o radu jaký stimulant si vybrat ke studiu.Užívala jsem Ginko bilobu ale nebylo to ono, Speed 8 dobrý poté jsem přešla na Shlehu bylo to sice lepší že jsem necítila únavu a mohla se dlouho učit, ale za to mi občas pořádně bušilo srdce.Za chvilku mě čeká zkouškové období takže budu potřebovat plno energie.Děkuji za odpověď Sany
Dobrý den, vyzkoušený mám Rescue Coffeinum nebo Synephrine Thermo Tabs.
Stimulant+spalovač
autor: Hedvika • datum: 16.05.2011
Dobrý den! Prosím o informaci, jaký stimulant si vybrat, pokud chci být dobře nabuzená, chtěla bych, aby pomáhal i spalovat a zároveň reguloval chuť k jídlu? Vidím, že níže doporučujete Performance Matrix Caffeine Free, ale nevím, zda je tento stimulant vhodný i pro ženy? Děkuji za odpověď! Zdraví Hedvika
Dobrý den, ano, uvedený přípravek mohou použít i ženy. Jen nemůže počítat, že by ovlivnil chuť k jídlu. Návaly hladu se dají velmi dobře ovlivnit vhodnou skladbou potravin a pravidelnou stravou.
Jaký stimulant použít?
autor: Jiří Hlaváček • datum: 28.04.2011
Dobrý den! chtěl bych Vás poprosit o radu, který stimulant použít? Několik měsíců jsem bral OxyElitePro (s přestávkami), který se u nás bohužel nedá sehnat.Byl jsem velmi spokojen jak se sílou "nabuzení",tak s konečnými výsledky. Prosím Vás o radu, který stimulant člověka před výkonem dostatečně nabudí a zároveň dobře reguluje chuť k jídlu? Piju tak dvě-tři kávy denně, takže na kofein jsem zvyklý a účinkuje na mě jen málo... děkuji!
Dobrý den, vyzkoušejte něco co není založeno na běžných stimulantech jako je kofein, např. Performance Matrix Caffeine Free.
Dotaz
autor: Jakub Z. • datum: 20.03.2011
Dobrý den. Budete v dohledné době prodávat: Mega Tabs Energy 6000mg 25x od Penco? + je ve Vašem e-shopu možnost koupě Compress Brutus 60ml jako kusovky? děkuju za odpověď
Dobrý den, Penco neplánujeme. Ano, po jednom kusu je zakoupit můžete, viz výrobek - Brutus.
gutar
autor: Zuzka • datum: 13.03.2011
Dobrý den,běhám 3-4 krát týdně a na podporu výkonu beru přípravek Gutar půl hod.před tím.Až dosud jsem s ním byla max.spokojena,ale poslední dva týdny mi vůbec nepomáha,což si neumím vysvětlit,rychle se zadýcham(páli mě na hrudníku) a taky mě začnou pobolívat nohy.Beru ho asi jenom tři týdny.Děkuji mnohokrát.
Dobrý den, lidské tělo se na většinu stimulantů, stejně tak i na kofein po určité době adaptuje, což se projeví sníženým efektem těchto stimulačních látek. Pokud ovšem pociťujete další příznaky, které popisujete, pak je možné, že jste ve stavu prohloubené únavy nebo přetrénování, nebo se o Vás například pokouší nějaká viróza.
dotaz
autor: Venca • datum: 13.03.2011
dobrý den, omlouvám se, ale Vámi udaný odkaz mi nejde otevřít, mohu poprosit o název doplnku? děkuji velice za odpověd
Dobrý den, odkaz jsem opravil, jedná se o Compress Fever.
dotaz
autor: Venca • datum: 12.03.2011
Zdravím, chtěl jsem se optat který stimulant by byl vhodný při redukci tuku (rýsovací trénink) co jsem koukal tak hodně stimulantu obsahuje cukry. Děkuji předem za odpověd
Dobrý den, použil bych tento spalovač tuku, funguje i jako velmi dobrý stimulant.
otazka
autor: tomas • datum: 04.02.2011
dobry den,,, ma otazku ohladom vyrobku Brutal Anadrol,, co mozem od neho ocakavat,,, mam ho doma,, dneska som ho kupil,,, ako h mam uzivat v netreningovy den,, lebo v treningovy je 30 min pred treningom 3tablety,,, a netreningovy den tom mam davkovat pocas dna,,, ze ci mam tie 3kapsule rozdelit na 1rano, druhu na obed a 3 na vecer? a treba to brat na lacno? dakujem
Dobrý den,

nemám osobní zkušenosti s výrobkem, užívejte ho tudíž tak, jak uvádí výrobce. Pokud se o dávkování v netréninkový den nezmiňuje, neberte jej.

Psychostimulant
autor: Zdenka • datum: 29.12.2010
Dobrý den, potřebuji poradit ohledně výběru vhodného stimulantu. Nejde mi ani tak o stimulaci pro sportovní výkon, spíš potřebuji něco co mi dodá energii a chut ke každodenním činnostem. Trpím poslední dobou strašnou únavou a nechutí cokoliv dělat. Vyzkoušela jsem zatím pouze kofeinové tablety a Tyrosin, ale absolutně žádný účinek. Nedávno jsem četla, že výborný psychostimulant je Synephrine, prý se účinky téměř podobá efedrinu, ale jinde se to zase popíralo. Řešila jsem svůj problém i s lékařem, ale medikace od něj nezabírá. Nechci skončit u Ritalinu nebo ještě něčeho horšího, věřím, že účinou pomoc najdu třeba ve vašem e-shopu. Díky.
Dobrý den, bohužel je velmi těžké poradit. Únava a nechuť cokoliv dělat může souviset s Vašim životním stylem, málo pohybu, špatná strava, stres atd., nebo se může jednat jen o přechodné období, které může samo odeznít. Synefrin má velmi dobré stimulační účinky, tedy vyzkoušet ho můžete. V případě potřeby přidejte pohyb, zlepšete stravu atd., třeba to zabere a bude lépe.
Rada
autor: Vašek • datum: 27.12.2010
Dobrý den,potřeboval bych poradit s výběrem vhodného energ.výrobku.Chtěl bych ho dlouhodobě užívat proti únavě a jako zdroj energie k výkonu v práci,pracuji jako dřevorubec.Např.požít ho v polovině pracovní doby,aby můj výkon neklesal..Děkuji
Dobrý den, u Vás do bude především záležitost stravy. Vzhledm k velkému energetickému výdeju se musíte stravovat tomu odpovídajícím způsobem. Ráno bohatá sacharidová snídaně a také bílkoviny, např. ovesné vločky a vajíčka, následně svačina, oběd a atd. Pokud máte problém s pravidelnou starvou, můžete použít některý z doplňků jako náhradu stravy, např. tento gainer. S použitím stimulantů bych byl opatrný, po velkém nárůstu energie může přijít velký útlum. Pokud chcete, můžete ňáký vyzkoušet a uvidíte, jak bude na Vás působit. Vyzkoušejte např. Gutain 1500 či Speed 8 .
fotbal
autor: Pavel • datum: 13.09.2010
dobry den prosim Vas potrebuju poradit nejaky energy drik nebo neco takoveho na zvyseni vykonosti oddaleni unavy a kreci pro fotbal diky
Dobrý den, co se týče zachování správné rovnováhy elektrolytů v těle během výkonu, mohu doporučit Isostar v sekci Iontové nápoje. Pokud trpíte křečemi, vypadá to na nedostatek hořčíku v těle a možná i vápníku, který je důležitý pro svalovou kontrakci a relaxaci. Doporučuji zvýšit příjem hořčíku a vápníku (více mléčných výrobků), zařadit doporučený iontový nápoj a sledovat, zda se Vaše stavy při tréninku zlepšily.
únava
autor: Janča • datum: 30.07.2010
Dobrý den, mám prosbu. Potřebuji doplnit nějak výkonnost v oblasti pracovní (psychickou i fyzickou)..klasická káva zatěžuje ledviny a už neúčinkuje.. Přípravků na trhu je obrovské množství, ale já se v nich nevyznám. Můžu požádat o radu. Díky
Dobrý den, samozřejmě se budeme snažit vám poradit, ale bude to poměrně složité. Každý organizmus je jiný a tudíž co pomáhá Jirkovy, nemusí působit na Pavla. Pokud budu vycházet ze svých osobních zkušeností, velmi dobře na mě působila kombinace Green Tea + Syne Thermogenic Fat Burner , nebo tento přípravek..
dynapep
autor: Martin • datum: 19.07.2010
Dobry den, mel bych dotaz na energizer DYNAPEP ktery tu neni k dostani. Jestli mate nejake zkusenosti uzivat ho pri cviceni. Dekuji
Dobrý den, tento přípravek bohužel neznám.
novotný
autor: mirek • datum: 08.07.2010
ahoj chlapy,chtel bych nabrat svalovou hmotu a nevim jak na to.poradite mi
Dobrý den, pokud chcete nabrat svalovou hmotu je nutné splnit tří základní podmínky. stimul - trénink, energie - strava, regenerace - odpočinek. Než zahájíte trénink snažte se získat co nejvíce informací o tréniku a stravě, začít můžete zde a zde. Po prostudování těchto základních informací vám rádi zodpovíme případné doplňující dotazy.
dotaz 2
autor: Ondrřej • datum: 28.06.2010
V pořádku. Chápu , že to má jít postupně a trochu jinak. V tom případě , bych požádal o radu co se týče spalovačů tuku. Nemam v podstatě žádné zkušenosti. Děkuji .
Dobrý den, vyzkoušel bych použít některý z komplexních spalovačů s obsahem více účinných látek, např. Compress Fever .
Dotaz
autor: Ondřej • datum: 27.06.2010
Potřebuju sundat asi tak 5-8kg tuku a bylo by fajn nabrat sílu , ale bez nárustu hmoty, abych zůstal na stejný váze cca 85kg. Můžete mi něco doporučit ? Děkuji.
Dobrý den, váš cíl je celkem nereálný. Pokud budete spalovat podkožní tuk je samozřejmé, že se vaše tělesná hmotnost bude snižovat. Také je velice nepravděpodobné, že by se vám v režimu energetického deficitu povedlo zlepšit silové výkony. Jedinou možností je začít redukcí tuku a poté se snažit v rámci možností nabrat co nejvíce svalové hmoty s co nejmenším množstvím tuku.
lisa
autor: pavlina • datum: 10.06.2010
zavodne jezdím na kole a potrebuju bej do 1 desítky je to na 150km a potrebuju poradit co si mam dat ??? nejakej klidne i trochu doping dekuju moc
Dobrý den, zvýšení výkonu můžete očekávat například při zařazení výrobku Gutain 1500. Použití látek dopingového charakteru je zakázáno, takže Vám v tomto ohledu skutečně nemohu poradit.
taurin ci lecitin?
autor: Kristýna • datum: 10.05.2010
Dobrý den, s přítelem pravidělně chodíme do fitness, ale blíží se zkouškové a potřebujeme se soustředit na učení. Co by jste nám doporučili? taurin nebo radějí lecitin? Děkuji za odpověď
Dobrý den, spíše bych doporučil vyzkoušet komplexnější přípravek s obsahem více látek, např. Aminostar GTI .
speed buster
autor: Tomáš • datum: 31.03.2010
Dobrý den, měl jsem kdysi SPEED BUSTER Plus…bohužel ho již nevyrábí, protože se jim stále srážel a nebyl sypký, jak chtěli..ale nic náhradního nemají. Ale bylo to na rychlejší odbourávání únavy a „dodávalo“ to energii J s tou regenerací to bylo dobrý s tím druhým už nevím, spíše psychicky J, mohl byste poradit prosim něco místo toho. Děkuji
Dobrý den, pokud hledáte účinný předtréninkový stimulant, pak mohu doporučit například No-Xplode, nebo Gutain 1500.
unava
autor: Roman • datum: 25.03.2010
Dobrý den, pracuji 12h denne na stavbě a potreboval bych neco na potlačení unavy, protože večer ještě cvičím děkuji
Dobrý den, doporučil bych použít předtréninkový stimulat. Z konkrétních přípravků mohu doporučit NO-Xplode AVPT.
nitrix
autor: martin kůrka • datum: 10.03.2010
Dobrý den já mám nitrixAVTP a NOxplod prý se to má užívat sdohromady ale nevím jak mohli by jste mi poradit?Díky moc za odpověd.
Dobrý den, oba přípravky je možné kombinovat, ale lze je užívat i samostatně. Při dávkování postupujte dle doporučení výrobce.
san waso flow
autor: pavel • datum: 02.03.2010
zdravim chtel bych se zeptat na vyrobek uvedeny v nadpisu. jestli ho doporucujete nebo ne a proc cvicim trikrat tydne objemovy trenink a jsem mirne pokrocili.
Dobrý den, uvedený přípravek můžete použít a sám posoudíte, zda vám bude vyhovovat.
dotaz
autor: pavel • datum: 12.01.2010
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jestli jsou tyto látky vhodné pro cyklistiku.
Dobrý den, ano, určitě lze některé přípravky z této kategorie použít i v cyklistice, např. energetické gely, inosin, kofein atd.
fyzicka kondice
autor: novak josef • datum: 21.12.2009
Dobrý den.Třikrát týdně běhám 7km za 35min.ale potřebuji se zlepšit. Můžete mi poradit vhodný přípravek.Je mi 52let.Děkuji.
Dobrý den, s běháním mám poměrné značné zkušenosti a za sebe mohu říct, že mi žádné stimulanty příliš nepomáhaly. Pro běh má velký význam předtréniková strava, výživa před tréninkem by měla být převážně sacharidová a ze stimulantů by se dal použít např. Coffy Stimulant 200 mg nebo Inosin. Také Vám mohu doporučit tuto knihu o výžitvě pro běžce.
DOTAZ
autor: Michal • datum: 15.12.2009
Dobrý den. Chci se zeptat na vhodný stimulant či energizér pro sport-hokej. Používám od Vás Gutain 1500. Vyhovuje mi. Jen se poohlížím po něčem novém, jiném. Do oka mi padnul Cordygen 5. Požadavky - 2 hodiny hraji hokej (výbušnost na ledě a výdrž na 2 hodiny). Prosím o srovnání těchto dvou produktů, nebo doporučení něčeho jiného (co největší efekt). Předem děkuji
Dobrý den, osobně jsem také příznivcem Gutainu, který mi maximálně vyhovuje. Z ostatních stimulantů jsem zkoušel například No-Xplode, který má ale pro moje potřeby příliš vysoký obsah kofeinu a na celkovou vytrvalost podle mých zkušeností nemá takový efekt, jako gutain. S cordygenem bohužel nemám žádné zkušenosti, ani jsem nesledoval studie, které by jeho účinnost zkoumaly. Můžete jej vyzkoušet a posoudit, jaká je jeho účinnost.
zvyseni sily
autor: Paja • datum: 13.12.2009
dobry den chtel bych se zeptat jak nejlip nabrat na vaze..zkusil jsem snad uplne vsechno a nic nepomaha..muzete mi poradit? dekuji
Dobrý den, bohužel nevím co jste zkoušel a zda to bylo prováděno správně, ale pro přibrání je nutné pracovat s energetickým přebytkem. Musíte více energie přijímat než vydávat.
energie
autor: Kubyk • datum: 08.12.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je podle vás nejlepší přípravek pro vzbuzení velké energie před cvičením, se kterým máte zkušenost a cítíte že vám hodně pomohl, jak už ve vytrvalosti, tak i zvýšení energie. Děkuji, NAshledanou:)
Dobrý den, osobně mám velmi dobrou zkušenost s přípravkem Gutain. Nabuzení bylo pozvolné, ale vydrželo dostatčně dlouho a inosin jsem pocítil v lepším dýchání při náročných sériích. Efekt stimulace bude značně ovlivněn tím, jak moc je vaše tělo navyklé na kofein, ale tak tomu bude u většiny stimulantů, jelikož kofein bývá jejich základní složkou.
Stimulant
autor: robert • datum: 29.11.2009
HALODROL Liquigels od Gaspari Nutrition ma vedlajšie učinky ked ano tak aké.
Dobrý den, uvedený přípravek podrobněji neznám, tudíž nejsem schopen na otázku odpovědět.
Zvýšení energie a síly
autor: Markéta • datum: 20.10.2009
Dobrý den, můj syn chodí na vzpírání (druhým rokem), je mu 12 let, měří 175cm a váží 90kg. Jeho trenér nám doporučuje, že by mohl brát něco na zvýšení energie a síly. Mohl byste mi něco doporučit? Postavově není obézní, naopak, vzhledem ke svému věku, vypadá jako dospělý muž. Předem velmi děkuji za Vaši odpověď.
Dobrý den, pro zvýšení energie je možné zařadit předtréninkové stimulanty na bázi kofeinu a pro nárůst síly je velmi účinný kreatin, nicméně bez ohledu na fyzickou vyspělost trénujícího, považuji zařazení těchto doplňků v tomto věku za předčasné.
Pumpa
autor: jirek • datum: 10.10.2009
Dobry den, potreboval bych poradit s volbou predtreningove pumpy. Kterou by ste mi doporucil ?? Samozrejme hledam vybornou kvalitu cistotu a ucinost. Predem dekuji
Dobrý den, mohu vám doporučit NO Shotgun V.3.
Doporučení
autor: Karel • datum: 07.10.2009
Chtěl bych požádat o doporučení vhodného Stimulantu na zlepšení postřehu a dynamické výbušnosti při volejbalu. Je mi 47 let a potřebuji udržet krok s mladšími spoluhráči. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete vyzkoušet kombinaci Coffy Stimulant 200 mg + Taurine.
Stimulant do hor.
autor: Tomáš • datum: 15.09.2009
Dobrý den. Potřeboval bych poradit, jaký stimulant(y), popřípadě doplněk(y) stravy doporučit pro rodiče( 57 a 60 let)na trek do Himalájí? Bude se jednat o celodenní treky po dobu asi 14 dnů.Rodiče sportují a aktivně provozují horskou turistiku.Jsou v dobrém zdravotním stavu.Na kratší treky příležitostně používají Aminostar GTI.Jde mi o prostředek(y) na oddálení únavy a také na odstranění, či zamezení následných bolestí svalů....Díky za odpověď. Tomáš
Dobrý den, pro případné bolesti svalů nebo křeče můžete použít Anticramp (kapsle). Jako stimulant je možné použít Endurosnack.
stimulant
autor: jakub • datum: 26.08.2009
dobry chcel by som poradit nejyk konkretny stimulant na vykon a silu
Dobrý den, osobně mám velmi dobrou zkušenost s přípravkem GUTAIN 1500.
tchýně
autor: fightman • datum: 24.08.2009
Dobrý den, potřeboval bych něco pro tchýni(to není vtip):-)Je ji 65let nějaké kompl.vitamíny s něčím...v poslední době se cítí unavena.Po zdravotní stránce je v pořádku a její stav není způsoben nemocí??Děkuji za odpověď
Dobrý den, v tomto věku není "experimentování" s doplňky vhodné. Právě proto, aby se mohla vyloučit možnost nějaké závažnější nemoci, je vhodné kompletní lékařské vyšetření.
rada
autor: marek • datum: 22.08.2009
dobrý večer co by jste doporučil z výběru Caffeine,Inosin,Taurin,Green Tea, nebo komplex od Aminostaru GTI? Děkuji za odpověd
Dobrý den, pokud má přípravek sloužit jako stimulant, mohu doporučit Kofein + Taurin.
regenerace
autor: Jaroslav Daniš • datum: 04.08.2009
dobrý den, je mi 36 let, hraju od malička fotbal na krajské úrovni, poslední roky mám svalové problémy, 1x do roka si natrhnu stehenní sval či něco podobného, rozcvičení věnuju hodně času, v zimní přípravě mě bolí holenní kosti, trénujeme na umělé trávě/pouze v zimě/, pak to přestane, při tréninku a při zápase mám pocit hodně těžkých nohou, potom se dávám několik dní dohromady, fyzicky jsem na tom dobře, žádné jiné problémy nemám, co by jste mi doporučil? předem děkuji za odpověď
Dobrý den, je možné, že trpíte nedostatkem vitamínů a minerálů. Doporučil bych vám vyzkoušet užívání Multi Mineral + Multiple Ultra 4.
problém s váhou
autor: Olga Winzigová • datum: 22.07.2009
Dobrý den prosím co by jste mi doporučil na nabrání hmotnosti pro tatínka je mu 65 let a nyní váha 54 kg výška 195 cm, postupem času jí menší a menší porce jídel.Děkuji za odpověď
Dobrý den, nejsem si jist, zda to není spíše otázka pro lékaře, který mu lépe doporučí vhodnou výživu, ale hlavně může vyloučit, že nechuť k jídlu není způsobena nemocí.
Přibrat na váze
autor: Zdeněk • datum: 21.07.2009
Dobrý den,vážím 67 kg a měřím 190cm,a chci se zeptat jestli je nějaký přípravek po kterém bych nabral na váze.Předem děkuji za odpověd.
Dobrý den, vhodný je pro vás gainer, např. Giant Mega Mass 4000.
dotaz
autor: Roman • datum: 21.07.2009
Dobrý den chtěl bych se zeptat pokud chci začít brat nitrix jestli ho můžu brat samotne nebo ještě s něčím.preedem diky
Dobrý den, pokud máte dostatečný příjem sacharidů a bílkovin z běžné stravy, můžete Nitrix užívat samotný. Jinak je vhodné použít protein a gainer.
Regenerátor
autor: Karel • datum: 14.07.2009
Dobrý den, mohl by jste mi doporučit nějaký regenerační produkt? Děkuji.
Dobrý den, můžete použít např. Laktofit 50 Muscle Builder.
:)
autor: :) • datum: 14.06.2009
znova ja... dekuju za radu, ale stale me trapi ten coffein, ktery prave spaluje tuky... je to pri pouzivani spalovani tuku zanedbatelne ?
Tím se opravdu vůbec nemusíte trápit a můžete ho klidně použít.
:)
autor: :) • datum: 13.06.2009
Dobry den, mam dotaz, uz delsi dobu posiluji a zvedam vetsi vahy, ale v treningu jsem vetsinou unaveny a poterbuju vice energie... co mam pouzivat stimulanty energizery anabolizery... rozhodne kvuli nim ale zase nechci ztratit na vaze
Dobrý den, vyzkoušejte Taurine + Caffeine 200 mg.
jeste raz
autor: Tom • datum: 07.06.2009
no vim ze to neni dulezity ale i tak bych byl rad kdyby ste mi doporucili neco co bych mohl brat na regeneraci svalstva apod. dekuji
Můžete použít Laktofit 50 Muscle Builder.
dotaz
autor: Tom • datum: 06.06.2009
dobry den. mam nastoupit na vojensky vycvik a chtel bych se zeptat jestli by ste mi nemohli doporucit neco pro vetsi vydrz a vice energie. doufam ze vite co myslim a dekuji za radu.
Dobrý den, tento výcvik znám velice dobře a jsem přesvědčem, že pro jeho zvládnutí žádné přípravky nepotřebujete.
zapas!!!
autor: Eros • datum: 07.05.2009
Dobry den , za mesic mam zapas v MMA a potreboval bych na neho nejakej silnej energizer bude to hodne narocne coz ultimatni zapasy byvaji .)potrebuju podat co nejlepsi vykon muzete mi neco doporucit? dekuju moc
Dobrý den, doporučuji Vám vhodnost přípravku konzultovat s Vašim trenérem.
..
autor: Jonáš • datum: 05.05.2009
Zdravím mám otázku myslíte si že bych mohl brát Gainier( Gfm Gainier )plus Maltrodexin plus Speed 8 natrénováno mám si myslím dost z hokeje a z posilovny a suplementy beru už tak tři měsíce
Dobrý den, pokud užíváte gainer je zbytečné ještě užívat Maltodextrin, užívání Speddu mi taky nepřijde jako nutnost, ale záleží na Vašem rozhodnutí.
Dotaz
autor: UrsacherJan • datum: 28.04.2009
Dobry den chtel jsem se zeptat! Jsem stihlej a pracovne vytizenej tak nemam cas jist abych nabral vahu!Tak hledam nejaky pripravek kterym bych nabral vahu ,svalovou hmotu a energii! Jem 21 merim 175 a vazim 56Kg! Tak jestli by ste mi mohli poradit jaky pripravek by bl idealni! Dekuji za rychlou odpoved. S pozdravem Ursacher
Dobrý den, bez kvaltní stravy to půjde jen velmi těžce. Je třeba si uvědomit, že sportovní výživa je jen doplňkem stravy a není náhradou stravy. Můžete vyzkoušet např. Spectra 75 + Winner Gainer 14 + Creatine Ethyl Ester.
otazka
autor: Honza • datum: 23.04.2009
Dobrý dne chtěl bych se zeptat budu si asi objednat kofein ale budu mit i kre-alkalin. Nebude kofein nejak snizovat ucinky toho kre-alkalinu? Děkuji.
Dobrý den, dávkujte oba přípravky s odstupem a nemusíte se obávat o snížení účinku.
dotaz
autor: Vašek • datum: 23.04.2009
Dobrý den, začal jsem chodit do posilovny, je mi 18let, hraju na dobré úrovni fotbal...moje první prosba by byla na nějaký doplněk k tomu cvičení na ¨"svaly" a druhá prosba by byla na zvýšení výkonu či energie při fotbalovém zápase...děkuji předem za odpověď a prosil bych dyžtak konkrétní produkty,které by jste doporučoval...
Dobrý den, doporučuji zařadit protein, např. Laktofit 50 Muscle Builder. Jako další Vám mohu dporučit kreatin, ve fotbale se jedná o velmi oblíbený doplněk, např. 100 % Creatine Monohydrate.
Obj. na SK
autor: Miro Siba • datum: 21.04.2009
Dobry vecer,chcem sa spytat,ci je mozne objednat tovar aj na Slovensko.Uprednostnil by som platbu bankovym prevodom.Dakujem
Tento dotaz směřujte na obchod@ronnie.cz. Děkuji
dávkování
autor: Kubišta Petr • datum: 14.04.2009
Dodrý den. Jezdím na kole delší tratě cca 8-10 hodin a nevím kolik můžu a jak sníst CARBOGEL PROFESSIONAL.Na obalu je uvedeno jeden před nebo v průběhu záteže.
Dobrý den, při takto dlouhém výkonu můžete použít během jízdy až dva CARBOGELY
nedostatek energie
autor: Tomáš • datum: 09.04.2009
Dobrý den, měřím 178 cm a vážím 83 kg . Hraji fotbal a jezdím na kole (2-3 hodiny větší zátěže). Potřebuji se zbavit přebytečného tuku v oblasti břicha a boků. Ráno na lačno beru 1 tab. Guggulbolic, odpoledne před sportovní zátěží beru 2 tab. Guggulbolic a večeři nahrazuji Elite Whey Proteinem. Problém je v tom, že už asi po hodině zátěže mě dochází síly (nedostatek energie). Pravděpodobně bych asi měl brát něco i před zátěží popř. při zátěži. Chtěl bych Vás tedy poprosit o radu co a kdy by bylo pro mě brát nejlepší, když chci dodat energii, nepřibírat a podpořit odbourávání tuků. Měl bych brát protein před nebo nějaký energizér nebo gainer anebo iontový nápoj? Děkuji za radu.
Dobrý den, pokud držíte dietu a máte omezený příjem sacharidů je zcela přirozené, že výkonnost klesne. Můžete zkusit mírně zvýšit příjem sacharidů a zařadit před tréninkem energizér, např. Caffein Pyrin X-treme Stimulant.
vice energie
autor: Roman • datum: 29.03.2009
Dobrý den, je mi 33 let a pracuji jako tesař 12h denně,posiluji 4krat tydne vecer ,alepo praci jsem uz dost unaveny doporučil by Jste mi něco na podporu energie děkuji
Dobrý den, vyzkoušejte před tréninkem dávkovat Caffein Pyrin X-treme Stimulant.
Jak pribrat
autor: Radek • datum: 29.03.2009
Dobrý den,je mi 38 let,existuje nejaký přípravek na zvětšení hmotnosti,už deset let mi nejde přibrat ani kilo,děkuji.
Dobrý den, zákledem je mít větší energetický příjem než výdej, pokud s tímto máte problém, mohu Vám doporučit přípravky z této kategorie.
hasičský sport
autor: Venca • datum: 24.03.2009
Dobrý den potřeboval bych poradit, je mi 18 let dělám hasičský sport, 2x týdně do posilky a 3 trenink z hasičema a potřeboval bych něco na běh na 100 metrů abych energii a rychlost děkuji za odpověd´
Dobrý den, dlouhá léta jsem sám běhal a mohu Vás ubezpečit, že v tomto Vám žádný volně dostupný suplement moc nepomůže.
kondice
autor: Petr • datum: 03.03.2009
Je mi 15. a chtěl bych se zeptat co byste mi doporučil k zlepšení kondice.
Dobrý den, kondici (předpokládám že máte namysli fyzickou kondici) lze zlepšit především vhodným tréninkem.
Caffeine
autor: Michaela Sztankovicsová • datum: 24.02.2009
Dobrý den!Chtěla bych poradit,jaký si mám vybrat stimulant či energizér, ... jsem žena, je 25 let, moje povolání je voják a chtěla bych rychleji nabrat kondičku. Děkuji
Dobrý den, nenapadá mě jiný způsob nabrání fyzické kondice než tréninkem, jinak kofein jako stimulant výkonu působí velmi dobře.
únava
autor: já • datum: 24.02.2009
Dobrý den, po práci jsem někdy unaven (především koncem týdne) a musím ještě do posilovny. Můžete mi prosím doporučit nějaký přípravek vhodný proti únavě. dík
Dobrý den, malá dávka gaineru (40-50g) společně s předtréninkovým stimulantem (no-xplode nebo například gutain) zhruba 30 minut před tréninkem by Vám s tímto problémem mohly velmi efektivně pomoci.
Creatin
autor: Marek • datum: 14.02.2009
Je mi 14let a chtěl bych se zeptat jesttli mohu místo 10-20cps za den brát tak 5-10?? Jedná se o výrobek Creatin Monohydrate 100 % Caps. Díky
Dobrý den, s ohledem na Váš věk bych Vám užívání kreatinu zatím nedoporučoval.
Creatin + kofein
autor: petysek0007 • datum: 11.01.2009
Přeji pěkný den. Měl bych dotaz, zda-li je vhodné užívat kreatin (Kre-Alkalyn) s kofeinem (Kofein - Caffeine Active) Za odpověd moc děkuji S pozdravem Petr S
Dobrý den, zda-li přímo vhodné, nevím, ale možné to je.
cyklistak
autor: Danek • datum: 07.09.2008
Dobrý den,jedu na 7 dnu na cyklisticky výcvik po horach.Budeme mit i narocné stoupáni na Sněžku.Prosím poraďte co by jste mi doporučíli si vzit s sebou(hlavně aby to bylo na povzbuzeni,a na odbourani kyseliny mléčné).bude to opravdu náročné.Děkuji
Dobrý den! Doporučuji Vám přípravek Regener od firmy Nutrend.
stimulant
autor: seismograf • datum: 17.08.2008
Jakub17, dobrý den prosím o radu, chtel bych vyzkoušet nějaký stimulant kombinovaný s kvalitní stravou. Strava není problém ale chtěl bych nějaký silný a ůčinný přípravek který by neohrozil mé zdraví. Co by ste mi doporučil?? děkuji
Dobrý den! Vyzkoušejte přípravek Aminostar GTI, případně Gutain 1500
Fotbal
autor: Honza • datum: 11.08.2008
Dobrý den, hraji fotbal a mám problém, že plíce by chtěli, ale nohy nechtějí (trénuji cca 3x týdně + zápas, normální váha/výška 85kg/185cm). Jaký dlouhodobý přípravek by byl ideální pro mne ? A jaký by byl ideální přípravek pro zvětšení svalů (v kombinaci s fotbalem) ?
Dobrý den! Dlouhodobé užívání předtréninkových stimulantů nedoporučuji. Vhodné přípravky k "nabuzení" jsou Gutar, Gutain 1500, kofeinové tablety, taurin.
Stimulanty
autor: Mirek • datum: 30.07.2008
Dobrý den, na nějaký čas chci vysadit předtréninkové stimulující nápoje s obsahem kreatinu a NO(Smash apod.), a proto bych se chtěl zeptat, jaký s nabízených produktů by byl nejvhodnější jako stimulant pro posilování.
Dobrý den! Bylo by vhodné na nějaký čas tyto výrobky úplně vypustit a cvičit bez předtréninkových stimulantů. Jestliže ale na jejich použití trváte, pak doporučuji taurin.
narocny vycvik
autor: Ladis • datum: 20.07.2008
Zdravicko, mam drobny dotaz na ucinny doplnek pro intenzivni 3. mesicni vycvik narocny po fyzicke i psychicke strance. Co byste mi doporucili pro vyrovnany vykon a pokud mozno minimalizovat odbourani sval. hmoty.Dik
Dobrý den! Vhodných kombinací by se dalo najít jistě více. Jedna z možných kombinací by mohla vypadat následovně (vycházím z předpokladu, že máte zajištěný dostatečný příjem vitamínů a minerálů): iontový nápoj Reg-ge Dynamic (výrobce Nutrend), svalovou hmotu by bylo dobré ochránit pomocí BCAA (např. BCAA Mega Strong kapsle, opět od Nutrendu). K dopnění potřebné energie po výkonu by byl vhodný také sacharidový přípravek (gainer), zkusit můžete např. Laktofit 15 Gainer Regeneration (výrobce Promil).
Čím nebo jak zvětsim svaly ?
autor: carv_R • datum: 01.07.2008
Dobrý den potřeboval bych náke steridy na svaltsvo na hrudniku a na paže doporučil by jste neco?
Dobrý den, doporučit Vám mohu jedině cvičení a kvalitní stravu.
No shotgun.
autor: SIMČA • datum: 17.06.2008
Dobrý den,používám jako doplněk stravy mega mass 4000 vždy po cvičení a večer metrix,ale objednala jsem si ješta no shotgun a tam je,že se má brát před a po cvičení,tak se chci zeptat jek to mám zkombinovat s mega massem 4000,co po tom cvičení,oboje asi ne že?Jestli jo tak v jakých intervalech,prostě jak ty 3 doplnky dohromady?díky
Dobrý den, SMM 4000 a Matrix užívejte i nadále tak, jak jste uvedla, NO Shotgun postačí pouze jedna předtréninková dávka ( asi 20 min. před výkonem).
Energie na squash.
autor: Katka • datum: 24.04.2008
Dobry den, chodim 1-2x na squash jako doplnkovou ae aktivitu. JInak 2-3 fitko. Momentalne drzim dietu, kde se snazim hlidat bilkoviny, sacharidy. NIcmene chybi mi prave ta "vybusna" energie. Jaky suplement byste mi doporucili? Dekuji Katka
Dobrý den, doporučuji Vám přípravek Aminostar GTI popř. navíc v kombinaci s BCAA.
Turistika.
autor: Tomáš • datum: 26.03.2008
Dobrý den.Jaký by jste doporučili životabudič na vysokohorskou turistiku(intenzivní tůry asi 6 hodin á den)? Nejedná se mi o nárust svalové hmoty, ano o hubnutí,pouze o oddálení únavy.Preferuji ve formě kapslí či tablet.Díky Tomáš
Dobrý den, v tomto případě bych Vám doporučil výrobek Aminostar GTI .
Nitrix
autor: Martina Lovíšková • datum: 03.03.2008
Dobrý deň! Môj manžel má záujem o Nitrix-NO STIMULANT od firmy BSN,bolo to v časopise MUSCLE FITNES.Chcela by som vedieť cenu,chcem mu to darovať.Ďakujem za spätnú odpoveď.Martina
Dobrý den, cena Nitrixu a možnost objednání ZDE .
Energie a síla.
autor: Michal • datum: 30.01.2008
Dobry den delam thai-box 3x tydne a potreboval bych spalit nejakej tuk abych byl vyrysovanej chodim do posilovny 2x nekdy 3x tydne a potreboval bych zvysit jeste nejak silu dekuju moc krat za odpoved Michal Němec
Dobrý den, na sílu a vyrýsování Vám doporučuji Syntrax Syntra EC + aminokyseliny Amino 4000 .
Jak přibrat?
autor: Karel • datum: 21.01.2008
Dobry den mnoho lidi chce zhubmout ale já se chci zeptat jak mám přibrat na váze a objemu hrudniku.Mám 82 kg a chtel bych vážít vic a jeste co mam delat abych pribral na objemu roukou.Dekuji za odpoved Karel Sedláček
Dobrý den, pro přibrání svalové hmoty v uvedených partiích je při cvičení musíte jednoduše upřednostnit. Z doplňků výživy pak můžete použít kreatin a proteinový přípravek (60-80% bílovin) např. Elite Whey nebo Aminostar 100% Whey Protein.
Energizer.
autor: Pavel • datum: 18.01.2008
Dobry den,chci se zeptat,hraju hokej a mam zapasy 3krat tydne a chtel bych brat nejaky energyzer pred zapasem neco jako efedryn,mate neco takoveho,diky za odpoved.
Dobrý den, efedrin neprodáváme, ale možná byste mohl vyzkoušet Gutain 1500 ( ve výkonnostním sportu se poměrně dobře osvědčil).
Gainer + protein?
autor: didie • datum: 03.10.2007
Dobrý den, chtel bych se zeptat, zacinam opet cvicit, asi po dvou letech. Jsem ale porad celkem hubene postavy. Nechcu to ale prehanet s branim vsemoznych doplnku, jen jsem si objednal iontak a ted premyslim jeste o nejakem protejnu (Actions Whey protein 85), chci se zeptat jestli to postaci, nebo by byla i dobra kombinace s gainerem (Super Mega Mass 4000)? Ten gainer treba jen jedno, dve baleni ze zacatku, pak uz jen ten protejn. Díky
Dobrý den, gainer Super Mega Mass 4000 bych Vám doporučil jako základ a Actions Whey 85 spíše jako druhý doplněk, dokud nedosáhnete Vámi stanovenou hmotnost.

Klikněte pro výpis kategorie:
Stimulanty a energizéry
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby