Isodrinx

Otázky a odpovědi:
Isodrinx


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Složení suplementu
autor: Míla • datum: 10.10.2018
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli při dlouhodobém užívání denně při fyzické zátěži nebude mít tento suplement nějaký vliv na zdravou funkci jater. Ve složení je toho spousty co by tomu mohlo škodit. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, při doporučeném dávkování je pro zdravého uživatele použití bezpečné.

Iontové nápoje se zařazují především při vytrvalostním tréninku nebo při déle trvající zátěži.

BCAA a isodrinx
autor: Miska • datum: 14.08.2017
Dobry den. Profesionalne sportuji a beru tabletky BCAA (3 pred a 3 po treninku). Muzu isodrinx pouzit v prubehu vykonu? Je tento vyrobek bez dopingoveho charakteru? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, IsodrinX samozřejmě nedovolené látky neobsahuje, profesionální sportovci ho běžně používají.

Oba suplementy kombinovat můžete.

dítě
autor: L. Škarda • datum: 02.02.2016
Dobrý den, synovi je 8 let, měří 124cm, váží 22kg. 4x týdně trénuje 1,5 hodiny fotbal + o víkendech turnaje nebo zápasy. V jídle je dost vybíravý, takže „zdravých“ potravin nebo jídel do něj moc nedostaneme. Chci se zeptat, který nápoj je vhodný při trénincích (např. IsodrinX) a co použít pro doplnění energie po tréninku (nějaký Gainer?). Dále, jestli používat nějaký doplněk během celého dne. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, i vzhledem k hmotnosti dítě není žádný problém přijmout dostatek všech živin z běžné stravy. Použití gainru je poměrně zbytečné a předčasné.

S dodržováním pitného režimu pomůže  Iontmaxx Hypotonic Drink for Children.

Vyrýsování postavy, doporučení doplňků
autor: Pavlína • datum: 29.06.2015
Dobrý den, je mi 24 let, měřím 170cm, vážím 63kg. Každé ráno hraji půl hodiny basketball, každý večer chodím hrát na hodinu tenis. Snažím se zařadit i o domácí posilování základního svalového korzetu podle Musscle & Fitness ( dřepy/výpady/kliky/tricep.kliky/záda/břicho ). Miluji sport a chtěla bych sporty střídat dle počasí,chuti. (inline brusle,volejbal,vodní lyže,běh,při špatném počasí rotoped,v zimě lyžování,lezecká stěna apod.). Což je popsání mého cíle a momentálních fyzických proporcí. Má první otázka je ohledně doporučení, jak bych mohla dosáhnout vyrýsování (tedy redukce podkož.tuku) postavy jako jsou například tyto ilustrační obrázky: 41.media.tumblr.com/0f4eb7c3f19724710233a3fd5767360c/tumblr_mz087ajYbM1slfm49o1_500.jpg nebo s6.favim.com/610/150117/abs-belly-black-faith-Favim.com-2393006.jpg Zdravá strava je mi samozřejmostí, spíš mi jde o doporučení typu cvičení (přidat nějaký typ cvičení - jako se na internetu často píše „krátké intervalové cvičení“), a také jaký poměr složek ve stravě je vhodný pro dosáhnutí cíle - procenta bílkovin.potravin/ovoce&zele/přílohy/tuky ?? Z doplňků stravy jsem teď objednala (mnou již dříve vyzkoušený) WHEY CORE 100,Flexit Drink. A dosud nevyzkoušený produkt „Carnitin 60000 + Synephrine“ . Neustále slýchám, že pro regeneraci při sportu už při intenzitě kterou mám já, je také nutné doplňovat energii/minerálů v nápojích jako je např. IsodrinkX. Je to pravda? Při jaké intenzitě sportu už jsou takové přípravky nutné? Moc moc děkuji. Těším se na Vaší radu. Pavlína S

Dobrý den, poměr živin je individuální. Pokud byste ho chtěla určit přesně, je třeba sestavit ve spolupráci s osobním trenérem jídelníček na míru.

V rámci tréninku je vhodné kombinovat silový trénink a aerobní aktivity.

Stravě cílené na redukci tuku se věnuje kniha  Sacharidové vlny (Michal Kulštejn).

cytomax
autor: tomáš • datum: 18.06.2015
dobrý den, chtěl bych se zeptat na rozdíl ve využití tohoto výrobku a cytomaxu od cytosportu, děkuji

Dobrý den, oba suplementy mají stejné zaměření, viz jejich popis.

rada
autor: Michal Houska • datum: 01.12.2014
Dobrý den,prosím o radu,kamarád chodí na trening stolního tenisu 3x v týdnu na dvě hodiny. Prosím o nejúčinější dávkování, a jak má správně konzumovat. O víkendech mají zápasy který je cca na celý den,tam by měl konzumovat jak prosím.

Dobrý den, dávkování tohoto suplementu je podrobně popsáno v popisu přípravku.

Lepší volba
autor: Co je vhodnější • datum: 31.03.2014
Dobrý den, co je lepší a vhodnější při náročném fyzickém výkonu - IsodrinX nebo ProfiDrinX?

Dobrý den, dobrou volbou jsou oba přípravky. Přečtě si popis obou přípravků, a zvolte ten, který vám více vyhovuje.

Trvanlivost
autor: Lucas • datum: 21.10.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na trvanlivost tohoto výrobku. Mám ho doma cca rok ('1kg balení a mám tam ještě cca polovinu) jestli je možno to ještě užívat?

Dobrý den, je možné, že je stále v pořádku, ale zaručit vám to nemohu.

IsodrinkX
autor: Petronela • datum: 16.06.2013
dobry den, moze tento napoj - Isodrink X uzivat 14 rocny hokejista? pripadne podla Vasich odpovedi rozmyslame nad vyrobkom Compress B.I.G. dakujem za pomoc. S uctou Petronela

Dobrý den, pokud vám jde o potréninkové doplnění živin, doporučil bych  Compress B. I. G.. Iontový nápoj může použít během zátěže.

Rozdíl?
autor: Jirka • datum: 31.05.2013
Jaký je rozdíl mezi tímto nápojem IsodrinX a ProfiDrinX? Který je vhodnější na vytrvalostní závod? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, IsodrinX bych zvolil zejména pro hydrataci. v případě, že budete potřebovat kompenzovat velký výdej energie, zvolil bych ProfiDrinX, který bude díky svému složení efektivnější variantou.

Dobrý den
autor: marta • datum: 16.05.2013
Kdy a jaké nápoje mám užívat? Trénuji latinsko-ametické tance 5x týdně 2 hodiny. Při závodě nám krátkodobou zátěž /6 a půl minuty/ většinou ve třech sériích a krátkým časovým odstupem. Děkuji. Marta

Dobrý den, můžete použít iontový nápoj a k němu přidat BCAA. Nápoj popíjte průběžně před, během a po zátěži.

Isondrinx?
autor: Jana • datum: 02.05.2013
Dobrý den. Prosím o radu. Začala jsem docházet 3x týdně na hodiny Jumpingu. Moc mě to baví, ale je to někdy vyčerpávající a mrzelo by mne kdybych s ním musela přestat. Poradíte mě jaký nápoj bych měla během Jumpu pít? Děkuji za odpověď

Dobrý den, vyzkoušejte nápoj z této stránky a přidat můžete odměrku BCAA a po tréninku můžete zařadit  Hydro Instant.

Poměr ředění
autor: Arnošt Anderle • datum: 13.04.2013
Dobrý den, zakoupil jsem tento přípravek a mam dotaz ohledně poměru dávkování. Vzhledem k tomu, že používam běžecký opasek, mam v něm dvě lahve na 500ml každá. Při přípravě isotonického nápoje 35g na 500ml vody nemam problem, jednz lahev mam plnou. Ale při přípravě hypotonického nápoje 35g na 700ml už mam problem s množstvím vs. objem lahve. Je možné poměr ředění hypotonického nápoje upravit na 500ml, že bych místo 35g příklad dal 25g? Pokud to teda neovlivní účiné látky? Díky za odpověď

Dobrý den, poměr samozřejmě upravit můžete. Účinných látek bude méně, ale iontový nápoj svůj účel i tak splní.

Iontový nápoj
autor: Jíša • datum: 17.03.2013
Dobrý den, prosím Vás o radu. Vyzkoušel jsem vzorek/balíček Hell No gelu při dřepech a účinek byl více než překvapující. Ovšem chuť je otřesná! Teď, prosím, o argumentaci na mou úvahu: žádný jiný cvik mě „nevyšťaví“ jako dřepy, a to ani nezvedám žádné velké váhy. S Hell No gelem to bylo o mnoho lepší. Jenže i tak se musím druhý den „hýbat“ v práci a po dřepech i po dvou dnech to jde ztěžka. Ovšem díky super pocitu z tréninku to obětuji, jen vyzkouším něco jiného, více chuťově přijatelného. Pokud budu doslova popíjet při tréninku iontový nápoj, např. IsodrinkX, zmírní se „příjemná“ bolest nohou/urychlí se regenerace? Čili můj postup by byl: před tréninkem gainer - (ne snadno nabírám objem), krátce na to nějaká „pumpa svalů“, v průběhu tréninku iontový nápoj, po tréninku: maltox + WPC 80 + creatin monohydrate + glutamine. Jde mi o co nejlepší/nejrychlejší regeneraci, aby svaly co nejdříve „přestaly bolet“. Případně jak mám naředit iontový nápoj při váze 82kg a době intenzivního tréninku cca 35 minut? Děkuji.

Dobrý den, dřep je komplexní cvik, který zatíží celé tělo. To co popisujete svědčí o poměrně špatné kondici, při správném tréninku by mělo postupně docházet k zlepšní. A to by se mělo týkat i potréninkových stavů.

Při tak krátkém tréninku je opravu zbytečné cokoliv během tréninku užívat. Stačit bude 60 minut před tréninkem gainer, cca 30 minut před tréninkem „nakopávač“ a po tréninku opět gainer + kreatin + glutamin.

Iso vs. Hypo
autor: Lukáš Hrdlička • datum: 03.10.2012
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat na hlavní rozdíl mezi Hypotonickým a Isotonickým nápojem? Vím, že hypotonický je pro trénink s nižší intenzitou, ale o jak moc nižší. Můj případ: Teď jedu Freimenův těžko lehký split, tak nevím jestli mám v lehké dny dávat hypo nebo mám dávat Iso. Trénink trvá zhruba hodinu a něco.

Dobrý den, hypotonický nápoj - osmolalita je nižší než u tělesných tekutin. Můžete ho použít při jakékoliv sportovní aktivitě. Lze ho užívat i během dne, např. i v práci.

Isotonický nápoj - osmolalita je stejná jako u tělesných tekutin.  Hodí se při intenzivním tréninku, trénink do cca 60 minut. Není vhodný pro celodenní užívání.

poloprázdný výrobek
autor: Petr • datum: 28.03.2012
ISODRINX je vynikajíci nápoj s příjemnou a osvěžující chutí. Škoda jen, že krabice je vždy naplněná práškem jen do 50%. Kontaktovali jste výrobce? Proč to dělají?

Dobrý den, pokud balení obsahuje udávanou gramáž výrobku, pak nevidím důvod k reklamaci. Osobně jsem u velkých balení naplněnost dózy pouze do 50% nezaregistoval. Jak je tomu u menších balení nevím.

Rada
autor: Pady • datum: 23.01.2012
Dobrý den chcu se zeptat.To dávkovani stači treba po tréninku?popřípadně kolik ml? a nebo co me muzete doporučit? hlavne nemuzu mit svaly skrz rychlost apod. hraji aktivne fotbal 4-5X tydne trenuji ktomu beham 20 km týdně.

Dobrý den,během výkonule (dle charakteru výkonu, intenzity a prostředí): dávkujte 500 - 700 ml nápoje v časovém intervalu jedné hodiny, každých 15 minut cca 100 - 150 ml nápoje.

Ponožky
autor: Tomáš Hrček • datum: 13.09.2011
Jak je to? Dáváte ještě v akci ponožky zdarma k 525g ionťáku jak máte uvedeno tady na stránce? Objednal jsem si a přišel ionťák bez ponožek
Dobrý den, tento problém s vámi vyřeší na těchto kontaktech: zelená linka: 800 203 209 (volání ZDARMA) pevná linka / fax: 241 403 508, mobilní telefon: 773 22 22 50, e-mail: obchod@ronnie.cz. Děkuji
iontový nápoj
autor: Jiří Novák • datum: 12.10.2009
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli neuvažujete zařadit do své nabídky iontový nápoj g30? Vím, že je to poněkud specifický výrobek - má nemoderní obal a je až zázračně neatraktivní (na druhou stranu působí dojmem poctivého výrobku za levný peníz). Já jsem ho jednou měl a znám i špičkového sportovce, který ho doporučoval. V Praze není moc k dostání (alespoň v internetových obchodech vůbec). Takže si myslím, že by ten výrobek mohl být výhodný pro obě strany, myslím, že by o něj mohli mít zájem hlavně aerobní sportovci. Je v něm vše, co potřebují - glukóza, sodík, vitamín C a myslím, že i draslík. Dále bych se chtěl zeptat na pufry, které prý značně zmenšují působení laktátu. Na serveru atletickytrenink.cz se píše, že je jich na trhu bezpočet. Ale já nic takového neviděl... Tak bych se chtěl zeptat, jestli něco takového máte? Děkuji, Jiří Novák
Dobrý den, výrobek, který zmiňujete skutečně nenípřiliš rozšířený a do nabídky našeho eshopu ho bohužel v dohledné době zařadit neplánujeme. Nabídku iontových nápojů v tuto chvíli považujeme za dostatečnou. Co se týká druhé části Vašeho dotazu, musím bohužel konstatovat, že jsem se s ničím podobným nesetkal a nevím o jaké výrobky se jedná.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Isodrinx
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Kontakty


Přepnout na verzi pro mobilní telefony
(funkční pouze z mobilních telefonů)Jméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Fitness potraviny
:: Zdraví a vitalita

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Ostatní literatura
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby
Vyzkoušejte novou
verzi Ronnie.cz