Tribulus Terrestris Turbo

Otázky a odpovědi:
Tribulus Terrestris Turbo


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Stanislav Ebr
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Petr Mořkovský

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Dotaz
autor: Ondřej • datum: 20.09.2017
Dobrý den, je vhodné kombinovat tribulus s kyselinou d-asparágovou? (DAA)

Dobrý den, ano, oba suplementy kombinovat můžete.

Dotaz
autor: Martin • datum: 06.09.2017
Dobrý den,je mi 26 let,chtěl jsem zeptat proč píše výrobce max. jednu tabletu denně,má to ňáké vedlejší účinky?Kolik byste doporučil vy?Dá se brát společně s kreatinem,gainerem či proteinem?

Dobrý den, výrobce musí při doporučení dávkování vycházet z platné legislativy. Proto se velmi často liší doporučení výrobců a praxe.

Můžete vyzkoušet dávkovat 2cps ráno, odpoledne a večer.

kombinace
autor: Tomáš • datum: 31.08.2017
Dobry den je mozne kombinovat Bulgarian Tribulus s Tribulus Terrestris Turbo?Dekuji

Dobrý den, jedná se o stejnou účinnou látku, kombinaci tudíž nic nebrání.

Tribulus
autor: Jaroslav Mareš • datum: 05.08.2017
Dobry den,je mozne kombinovat Tribulus Terrestris Turbo s Hero od Extrifitu? Dekuji.

Dobrý den, ano, kombinace je zcela v pořádku.

Suplementy v dospívání
autor: Petr • datum: 14.05.2017
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký máte názor na suplementaci u mladistvých, jestli může mít nějaká rizika. Jestli může mít třeba u 14 letého chlapce nějaký vliv na dospívání a růst. A v jakém případě je dobré brát BCAA. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, použítí suplementů je možné, ale nemusí být nezbytně nutné. Pokud se jedná o „běžný“ trénink v posilovně 2 až 3krát týdně, lze to většinově v pohodě zvládnou bez suplementů či se v případě potřeby použije protein či gainer.

O potřebě použití suplementů se bavíme především u velmi častých tréninků jako např. hokej atd., opět se používá zejména protein, gainer a iontové nápoje či případně i BCAA.

Pokud se používá rozumné dávkování a uživatel nemá žádné zdravotní potíže, je použítí suplementů v podstatě bezproblémové.

Výsledek
autor: Tom • datum: 11.05.2017
No bohužel, vůbec nic :-( , ale v poho, na tom život nestojí:-)

Bohužel se to stát může. Možností je příště vyzkoušet vyšší dávkování nebo jinou suplementační variantu, např.  T.R.T.. T.R.T. obsahuje směs více látek, které se vzájemně podporují.

Výsledek
autor: Tom • datum: 11.05.2017
Dobrý den, na Vaše doporučení bráno 6-8 tab. a výsledek nulový, žádná změna, strava a trenink zůstal stejný, to se snažím už léta dodržovat, tak jsem z toho trochu zklamyný:-( nebo kde mohla být chyba?

Dobrý den, důležité je, jakou změnu jste očekával. Pokud mělo jít o výrazný růst svalové hmoty, ten se předpokládat jen v souvislosti s užitím tribulu nedal.

Většinou se jedná o vitalizaci organismu, kdy se člověk cítí lépe, má více energie atd. Pokud ani k tomu nedošlo, i to se bohužel stává a platit to může v podstatě pro každý suplement.

slinivka
autor: radek • datum: 27.04.2017
dobrý den mužu užívat tribulus a creatin ,když jsem prodělal operaci slinivky ,které vyustily i občasné záněty .ted dva roky bez problému .jestli mi to nemuže uškodit .je mi 39 .děkuji

Dobrý den, toto musíte pro jistotu konzultovat s vašim lékařem.

Dávkování
autor: Tom • datum: 17.03.2017
Tedy 6-8 tab. denně, i ve dnech volna, je to tak? Děkuji TS

Ano, přesně tak.

Davkovani
autor: Tom • datum: 16.03.2017
Dobry den. A davkovani pro muze 96 kg. 43 let, 1 tab. mi prijde malo :-( co Vy nto? Děkuju

Dobrý den, můžete dávkovat 3 až 4 g tribulusu denně ve 2 až 3 dávkách, a to ráno, odpoledne a večer.

rysovani
autor: tom • datum: 16.03.2017
Dobry den, ma vyznam brat tribulus v dobe rysovani? Dekuji a hezky den.

Dobrý den, ano, může mít pozitivní vliv na udržení svalové hmoty a celkovou vitalizaci organismu.

Dávkování
autor: Petr • datum: 01.03.2017
Dobrý den, jaké je tedy správné dávkování? Podle návodu max. 1 kapsle denně a podle Vašeho doporučení 2-3. Mám 173cm a 74kg. Děkuji

Dobrý den, dávkovat můžete 2 až 3 cps 3krát denně, a to ráno, odpoledne a večer.

Kombinace doplňků
autor: LUBOR • datum: 23.02.2017
Dobrý den, rád bych se zeptal na možné kombinování doplňků. Doplňky beru jako zefektivnění tréninku, lze tento Tribulus kombinovat s Thermogenic fair a Creatin ethyl ester. Ráno po probuzení Tribulus, Před tréninkem Thermogenic a před spánkem nebo po tréninku Creatin. nebo je to zbytečně překombinované??Doplňky beru každý den i ve dny volna. Po dobu cca 1,5 měsíce a pak měsíc volno. 2X týdně 1,5 hod cardio 2X týdně posilko, cvičím několik let a věk 41 let. Děkuji za odpověd a přeji pěkný den

Dobrý den, tribulus užívejte každý den,  minimálně 2krát denně, a to např. ráno a večer. Kreatin bych užil před a po tréninku a ve dnech volna ráno a např. večer. Spalovač před tréninkem a případně i ve dnech volna, např. ráno či před obědem.

Tribulus
autor: Jitka • datum: 21.02.2017
Prosím, obsahuje výrobek TRIBULUS TERRESTRIS TURBO kofein? Díky za odpověď.

Dobrý den, pokud by byl kofein v produktu obsažen, musel by být uveden v popisu složení.

Posun
autor: Eddie • datum: 30.01.2017
173cm a váha 77kg.

Pokud se chcete dlouhodobě zlepšovat, musíte pravidelně měnit trénink. S fázováním tréninku vám pomůže kniha  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).

Ze suplementů bych se zaměřil na maximální podporu proteosyntézy. Tudíž určitě bych použil protein, např.  100 % Whey Protein + šejkr + 4x vzorek ZDARMA!. Důležitý je pro podporu proteosyntézy  Ecdysterone. Pravidelně bych cykloval  Creatine Monohydrate Creapure (R) a pro podporu tvorby testosteronu bych vyzkoušel  T.R.T.ZMA.  Lze zkombinovat také  Tribulus Terrestris Turbo +  T.R.T nebo ZMA.

Posun
autor: Eddie • datum: 30.01.2017
Dobrý den,mám dotaz ohledně suplementace.Je mi 44let a rok cvičím 3x týdně posilka+2x kardio nebo HIIT, jídelníček si myslím že taky ok,výsledky jsou docela dobré, ale chtěl bych se někam posunout. Suplementy mám CFM, creatin,multivitamin a večer si dávám mic.casein.Chtěl bych zařadit ještě na posílení testosteronu Tribulus nebo Arginine, nevím co by bylo lepší a nebo tu suplementaci ještě nějak upravit. Díky Eddie.

Dobrý den, kolik měříte a vážíte?

Obsah
autor: Clage • datum: 29.01.2017
Dobrý den, je mi 22 let 79kg 180cm asi.... Kolik mg extrakt a procent saponinů je pro mne vhodný? Pravidelně užívám Protein,Gainer, BCAA a na cykly glutamine..Kombinace nevadí?

Dobrý den, obecně se tribulus doporučuje užívat až v pozdějším věku, ale samozřejmě ho můžete vyzkoušet a sám posoudíte, zda je pro vás přínosem.

Vyzkoušejte  použít tribulus z této stránky. Dávkovat můžete 2 až 3 cps 3krát denně, a to ráno, odpoledne a večer.

Tribulus
autor: Jirka • datum: 28.01.2017
Dobrý den,jak dlouho v kuse můžu užívat Tribulus.Je mně 43 let.Díky

Dobrý den, uvádí se užívání od jednoho až po několik měsíců. Osobně ho většinou užívám 2 až 3 měsíce.

Tribulus vs hypotyreosa
autor: Zuzana • datum: 26.01.2017
Dobrý den, léčím se s nedostatečnou funkcí štítné žlázy a hubnout se mi daří pomalu, v průměru 1Kg/měsíc. Teď jsem po kontrole a ačkoliv mám hodnoty štítné žlázy v pořádku, bývám dost unavená. Ráda bych se zeptala jestli je přípravek Tribulus vhodný pro ženy, případně co byste mi z nekofeinových přípravků doporučili jako podporu rychlejšího nastartování metabolismu. Děkuji.

Dobrý den, 1kg za měsíc je pomalejší a solidní tempo redukce tuku. Díky pomalejšímu tempu nebude ztrácet svalovou hmotu, což je velmi pozitivní.

Tribulus mohou užívat i ženy, ale v případě zdravotních potíží je třeba užívání probrat s lékařem.

tribulus
autor: Michal • datum: 25.01.2017
dobrý den,chci se zeptat zda mohu brát součastně tribulus a kreatin,děkuji

Dobrý den, samozřejmě ano, ale pokud jste tyto suplementy neužíval samostatně, může být pro vás výhodnější, vyzkoušet je jednotlivě. Lépe tak poznáte, jak na vás budou účinkovat.

Rada
autor: Karel • datum: 21.01.2017
Dobrý den, dobře multivitamín určitě hned obědnam a vzsl bych si rovnou i ten tribulus jakej mi prosím doporučíte Děkuji
Rada
autor: Karel • datum: 21.01.2017
Dobrý den,včera jsme si psali o cvičení je mi 40let a chci se vratit ke cvičení a chci se ještě zeptat mluvil jsem s klukama který se také po čtyřicítce vratili ke cvičení, a prý si koupili testosteron nabo tribulus je to dobré? A pokud ano tak jakej by jste mi doporučil? Na penězích nezáleží ale chci kvalitu moc děkuji za radu.

Dobrý den, tribulus použít samozřejmě můžete, ale není nutné to použít ihned od začátku.

Z počátku bych určitě použil protein - 100 % Whey Protein a vzhledem k počasí i kvalitní multivitamín -  V 52 Vita Complex Forte . Později bych přidal kreatin a zmíněný tribulus.

Tribulus...
autor: Petr • datum: 09.01.2017
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, kdy budete mít dostupný Tribulus Terrestris Turbo na skladě. Děkuji. S pozdravem Petr

Dobrý den, do konce tohoto týdne by měl být naskladněn.

tribulus vs kreaitn
autor: Tohru Ubukata • datum: 19.12.2016
Zdravím vás, 40let, 94kg/188, nabírací fáze,hrubý objemový trénink. K mému dotazu, kreatin hodně váže vodu v těle, naopak jedna z vlastností tribulusu je, že naopak vodu nezadržuje a výrazně močopudný. Jak jdou tyto dvě vlastnosti spolu dohromady při suplementaci? Děkuji Tom

Dobrý den, hlavní účinností kreatinu je dodání rychlé energie pro svalovou práci a co se tyká vody, toto velmi ovlivňuje strava. Vodu hlavně vážou sacharidy včetně glykogenu.  Oba suplementy kombinovat můžete.

Tribulus
autor: Milan • datum: 07.12.2016
Dobry den, Chtel bych se zeptat zda-li se muze tribulus uzivat aniž bych chodil cvicit do posilovny. Dekuji za odpoved

Dobrý den, ano, svoji účinnost má samozřejmě i bez tréninku v posilovně. Zejména by se mělo jednat o zvýšení celkové vitality.

trvanlivost
autor: Petr Linhart • datum: 19.10.2016
Dobrý den produktu Tribulus Terrestris Turbo máte maximální dávkování 1 kapsli denně. V balí nich je 120, takže jedno balení vydrží 4 měsíce. Ale píšete po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Jak to mám udělat, když nemám překračovat doporučenou denní dávku? :-)

Dobrý den, pokud ho budete dobře skladovat, vydrží i 4 měsíce. Velmi často se také používá vyšší dávkování, např. 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer.

Tribulus
autor: Roman • datum: 22.09.2016
Dobry den.Chtel bych se zeptat jestli je nejak omezena doba uzivani tribulusu? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, doporučená doba užívání se pohybuje v rozmezí 1 až 2 měsíců. Pokud by se použil v nižším dávkování pro podporu vitality, lze volit i delší dobu užívání.

Ještě jedna
autor: Pepa • datum: 10.09.2016
Mocopudne to je dobre době špatně

V některých případech to může být prospěšné, ale škodlivé to není.

Tribulus terrestris Turbo nutrend
autor: Pepa • datum: 10.09.2016
Dobrý den používám Tribulus terrestris Turbo už 4den a chodím často na malou na Wc je to normální reakce nebo je to špatně? Prosím odpověď dekuji

Dobrý den, ano, Tribulus může opravdu působit močopudně.

Dávkování
autor: Denny • datum: 29.08.2016
Dobrý den,zajímá mě zda nemůže nějak uškodit dávkování jak píšete v komentářích 2x denně 3cps.Když doporučené je 1x denně 1cps.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud by mohlo uškodit, určitě by se nedporučovalo. Týká se to zdravého uživatele staršího 18 let. Obecně je tribulus doporučován až v pozdějším věku, kolem 25 až 30 let.

Tribulus
autor: Xxx • datum: 23.07.2016
Dobrý deň, môže sa tribulus kombinovať s liekmi na vysoký krvný tlak?

Dobrý den, mělo by to být možné, ale pro jistotu to proberte s lékařem.

strava
autor: Miroslav • datum: 21.06.2016
Dobry den mam zasadni problem pracuji vyhradne vnoci takze cvicim rano,pred cvicenim a po cviceni pouzivam BCAA snergy 2:1:1 prvni vydatne jidlo mam asi ve 14.00 hod a dalsi as ve 23.00hod muze te mi poradit nejakou doplnijici nahrasku stravy.Dekuji

Dobrý den, po tréninku spíše dávkujte protein, např.  Super Hydro 80 DH32. Pokud po tréninku nenásleduje pevná strava, spíše bych volil protein multikomponentní -  Long (R) 80 Multiprotein. Bude zásobovat tělo aminokyselinami během spánku.

Uvedný časový interval je velmi dlouhý a bylo by velmi výhodné řešit to také pevnou stravou a např. jednou porcí suplementů -  Diet MRP.

tribulus
autor: josefbenes • datum: 28.04.2016
Zravím na obale tribulusu píšou dávkování 1 x dene před jídlem. Tak se chci zeptat jestly před jídlem před cvičením nebo před jídlem po cvičení. Děkuji za radu

Dobrý den, tribulus dávkujte 2krát denně, a to ráno a večer před spaním po 3 cps.  Častěji se doporučuje dávkování po jídle, protože na lačno by mohl způsobit zažívací potíže.

Tribulus
autor: MalejDivokej • datum: 14.04.2016
Dobrý den. Je mi 37let,váha 85kg,výška160. Chodím 3x až 5x týdně cvičit. Poslední dobou nezaznamenávám žádnou změnu co se týče nabírání sval. hmoty. Přemýšlím že bych si objednal Caffeine Fair Power, BCAA 2:1:1+nitricoxide a Tribulus Terrestris Turbo.Je to dobrá volba?Nebo co je lepší?Nebo je dobré užívat proti stagnaci sval.hmoty+nakopavač+pro nárůst sval.hmoty?Nemám stímto moc zkušeností a každý říká něco jiného. Díky za radu:)

Dobrý den, nevidím tam nic, co by mělo vykonost výrazněji podpořit. Doporučuji např. all in one suplement  One Stop Xtreme a přidat můžete  AminoFree (R) Peptides. Aminokyseliny dávkujte před tréninkem a ráno po probuzení.

Samozřejme je také nutné v rozumných intervalech měnit trénink (fázovat trénink ) a odpovídajícím způsobem se stravovat.

Tribulus
autor: Patrik • datum: 04.04.2016
Dobrý den, mám dotaz. Kdy je dobré brát Tribulus kdyz aktivně sportuji (atletiku). Pár minut před výkonem, nebo hned ráno? Děkuji za odpoveď

Dobrý den, užíval bych ho standartně. Pokud to bude jedna dávka, tak večer před spaním. V případě dvou, také ráno.

Rada
autor: Tomáš • datum: 08.03.2016
Dobrý den, cvičím třetí měsíc a chci se zeptat jestli používám doplňky cvičení správně abych se vyvaroval zbytečných chyb. Tribulus užívám v tréninkové dny vždy ráno a hodinu před cvičením, ve volných dnech vždy ráno a večer. Dále používám Bcaa a Kreatin půl hodiny před a půl hodiny po cvičení. Dále používám ještě protein na noc. U uvedených výrobků nepřekračuju doporučené dávkování. Děkuju za radu

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste v podstatě stále začátečník, což má mimo jiné tu výhodu, že tělo výborně reaguje na zátěž i bez rozsáhlé suplementace. Tím chci říci, že suplementace je zbytečně rozsáhlá.

Kreatin a BCAA můžete užívat ihned po zátěži. Také je v hodné po tréninku zařadit protein či gainer.

odpověd
autor: Michal • datum: 23.02.2016
Děkuji za informace. Znamená to, že užívat Hero a kreatin a vysadit klasický protein a BCA? Nebo vše současně? Michal

Zda použít protein, to záleží na dávkování Hera a Vaší stravě. Pokud byste dávkoval denně 100 g Hera a strava není vysloveně špatná, mohlo by to jít i bez proteinu.

Pokud BCAA nemáte, zatím bych je nepřidával. Pokud bude třeba, lze je doplnit kdykoliv. Osobně bych případně doporučil otestovat AminoFree (R) Peptides. Dávkovat je můžete před snídaní a před tréninkem.

odpověd
autor: Michal • datum: 23.02.2016
Měřím 185 cm, vážím 86, trénuji 3x týdně, tři série, 8 opakování - děkuji za odpověd

Dobrý den, po tréninku užívejte  Hero. Jednu porci mužete dle potřeby zařadit i během dne, a to i ve dnech volna. Také bych přidal kreatin. Kreatin dávkujte před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne.

dotaz
autor: Michal • datum: 22.02.2016
Dobrý den, cvičím už dva roky, je mi 35 let, chodím pravidelně, dodržuji jídelníček - bohužel výsledky jsou minimální. Po posilce jsou svaly trochu napumpované, pak ochabnou - zejména prsa. Jako suplementy užívám BCA a protein. Mohly by mi pomoci anabolizéry - konkrétně právě tribulus nebo co byste mi doporučili? Děkuji moc za odpověd. M.

Dobrý den, kolik měříte, vážíte a jak trénujete (kolikrát týdně, počet opakování a sérií )?

tribulus
autor: 406 • datum: 14.02.2016
Zdravim mam 27 rokov 180cm/85kg uživam asi tyžden tribulus terrestris od activlab Tribuactiv B6 2 tablety večer pred spanim no od kedy ho berem mam problem so spankom a ma nejako na mna opačny učinok..erekcia jak stary dedo po vysadeni na druhy den všetko ako pred uživanim čim to može byt? Ma to preds podporit a nie znižovat libido :o

Dobrý den, otázkou je, zda je to vinou tribulusu. Také je pravdou, že každé tělo je originál a nelze vyloučit menšinově odlišné reakce.

Co se týká spánku, můžete tribulus užívat ráno a odpoledne. Mohlo by to pomoci.

rada
autor: matylda • datum: 11.02.2016
178/76 cil je nabrat svalovou hmotu dekuji

Doporučil bych vyzkoušet all in one suplement  One Stop Xtreme či  All In One SynChronize. Pokud  Vám budou vyhovovat můžete je v další fázi postupně doplňovat o další suplementy.

Další možností je jako základ suplementace zvolit proteiny, např.  Whey Cream 100 Fair Power (R). Přidal bych také  AminoFree (R) Peptides, a to minimálně před tréninkem.  Ideálně i ráno po probuzení. Dále bych ještě doplnil kreatin -  Creatine Monohydrate Creapure (R).

rada
autor: matylda • datum: 11.02.2016
Dobry den-je mi 37 a nejaky cas uz cvicim.Byli mi doporuceny nejake suplementy,tere by mi pomohli posunout se zas o kousek dal.konkretne tribulis,Kreatim,Aminokyseliny?Glutamin,Arginin a bcaa.Mohly by jste mi prosim poradit nejake dovkovani aby to davalo nejak smysl? Taky jsem se docelt ze trinulus ze bere vetsinou az kdyz se dava kreatinova pauza.Tak co je na tom pravdy.Dekuji moc

Dobrý den, určitě bych zatím nedoporučoval začít užívat vše současně.

Kolik měříte, vážíte a jaké jsou Vaše tréninkové cíle?

KOMBINACE
autor: Marek • datum: 17.01.2016
Dobrý den, docela by mě zajímalo jestli by jsem mohl kombinovat více zdrojů z různých anabolických extraktu. Mám namysli tyto: Tribulus Terrestris Turbo Compress VolcaNO Testo Fusion Compress T.R.T. Compress Ecdysterone With L-Leucine Dá se to kombinovat? chtěl bych využít nějaký maximálně anabolický stav a účinnost, jinak stravu mám perfektní

Dobrý den, kombinovat lze v podstatě cokoliv, ale je dobré, aby to dávalo smysl.

Vhodná může být např. kombinace ecdysteronu, tribulusu a Testo Fusionu.

Automaticky neplatí, že více znamená lépe.

Kombinace
autor: Jan • datum: 12.01.2016
Dobry den,chtel bych se zeptat zda-li je v poradku kombinace tohoto Tribulusu a Diosgenu..? Dekuji

Dobrý den, ano, oba suplementy kombinovat můžete.

Efekt
autor: Filip • datum: 13.12.2015
Dobry den, chtel jsem se zeptat zda to muze mit i nejaky efekt na narust chlupu a vousu :-). Diky za odpoved

Dobrý den, teoreticky ano, ale prakticky asi příliš výrazný nebude.

Dávkování
autor: Vladimír Mikoláš • datum: 13.12.2015
Dobrý den, moc děkuji za odpověď! A jaké byste mi doporučil dávkování a kdy jednotlivé přípravky brát? Ještě jednou děkuji!

Dobrý den, T.R.T. dávkujte dle doporučení výrobce. Zinek zatím jednu tabletu denně po jídle a vit. D3 jednu cps s jídlem.

Tribulus
autor: Vladimír Mikoláš • datum: 12.12.2015
Dobrý den, váhám mezi těmito třemi přípravky /Tribulus Terrestris Turbo, Compress T.R.T., VemoHerb Tribulus Terrestris/. Mohl byste me jeden z nich doporučit? Je mi 48 let, 167 cm, váha 74 kg. 3x týdně chodím do posilovny. Předem velice děkuji za odpověď!

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet  Compress T.R.T. v kombinaci s Vitamin D3Zinc Citrate. Kombinace má velmi velký potenciál.

Suplementy
autor: Jan • datum: 22.11.2015
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jestli suplementy (popřípadě jaké ?) zmenšují penis? Nebo posilování ? děkuji za odpověď

Dobrý den, žádné takové suplementy neexistují.

Věk
autor: David • datum: 13.11.2015
Dobrý den, četl jsem že pokud je mi třeba 20 let tak tento výrobek moje tělo nevyužije protože má testosteronu dostatek. Je to pravda nebo po užívání se hladina testosteronu zvýší i když ho mám dostatek ? Děkuji

Dobrý den, ve Vašem věku je velmi pravděpodobné, že účinky tohoto suplementu nepocítíte. Proto se doporučuje užívání až v pozdějším věku.

autor: jan • datum: 27.09.2015
Dobrý den, je mi 20 let a s tribulusem bych chtěl docílit lepší sexuální činnosti. pomáhá tribulus hodně tímto směrem? děkuji. a ještě se chci zeptat na dávkování. doporučené dávkování je 1cps denně, vy však udáváte mnohem více. jak to tedy je? (185cm 78kg)

Dobrý den, ano, v této oblasti může tribulus pomoci. Vyzkoušejte dávkovat 3 cps večer před spaním společně s 2 až 3 g argininu. Kombinaci užívejte 3 měsíce.

Podpora růstu:...
autor: David • datum: 22.09.2015
Dobrý den, rád bych, aby mi vyrostl více penis podporou některých z: penis se logicky zkládá z tkání, žláz (varlata) a vaziv... a) Čím podpořím růst tkání (nějaké léky, které mají také tu schopnost (např. detralex, ale účinný) b) čím podpořím růst žláz (tedy varlata) c) čím podpořím růst vaziv? Celkově víme, že léky obsahují někdy látky, které podporují růst, ať nevědomky či vědomky, některých částí těla... Co vím, tak některé léky nejsou přímo na danou problematiku, a přesto se třeba někomu zvětší tkáně, žlázy, atd... Co tedy doporučujete na zvětšení daných věcí a podporu růstu? Jinak prý existuje růstový hormon, ale mám se rád, a tak nechci mít zdravotní komplikace, rád bych jen věděl jméno hormonu zase pro dané části - hormon pro růst žláz a tkání, popřípadě vaziv. Ne svalů ani kostí ani ničeho jiného. Díky!

Dobrý den, v tomto Vám žádný suplement nepomůže.

Tribulus
autor: Martin • datum: 20.09.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik bych měl brát gramu tribulusu denně a jak dlouho. Vážím 75kg a to doporučené dávkování 500mg denně se mi zdá málo. Děkuji za odpověd :)

Dobrý den, běžné se dávkuje 3 až 4 g tribulusu ve 2 až 3 dávkách. Doba užívání je 1 až 3 měsíce.

kyselina mléčná
autor: Dáša • datum: 18.09.2015
Dobrý den, co byste mi prosím doporučil na odbourávání kyseliny mléčné? Děkuji. Dáša

Dobrý den, vyzkoušejte před zátěží užívat beta alanin, např.  Beta Alanine 4000.

Začátky ve fitku
autor: Jirka • datum: 16.09.2015
Dobrý den, začínám cvičit a rád bych získal informace jaké produkty pro začátečníka nakoupit.Nechci brát žádné steroidy.Popřžípadě musím i uprzvovat i jídelníček?Nechci nabírat na váze ale čistou svalovou hmotu. Děkuji za info

Dobrý den, pokud se stravujete rozumně, tedy pravidelně a relativně zdravě, nebude razantní úprava stravy nutná. Přesto by bylo dobré, si o výživě něco přečíst, např.  Sportovní výživa (Nancy Clarková) - nové vydání či  Výživa pro maximální sportovní výkon (Heidi Skolnik, Andrea Chernus).

Ze suplementů dle potřeby použijte protein, gainer, multivitamín či HMB.

Dotaz
autor: Tom • datum: 12.09.2015
Dobrý den, poslední dobou jsem nabral tuk, nemám chuť na sex a jsem věčně unavený, pročetl jsem se, že za to může nízká hladina testosteronu, je možné to dohnat tímto produktem? Má to nějaké vedlejší- nežádoucí- účinky? Děkuji

Dobrý den, spíše to bude vinou špatné kondice a nadváhy. Díky tomu může dojít i k poklesu hladiny testosteronu. Tribulus použít můžete, ale mnohem důležitější je redukce tuku  a pravidelný pohyb.

Dotaz nize
autor: Roman • datum: 01.09.2015
Dobre.. Spis mi jde o to, jestli mi to nemuze nejak uskodit? :)

Dobrý den, pro zdravého člověka je užívání bezpečné.

Trib
autor: Roman • datum: 31.08.2015
Dobrý den, je mi 20, poslední dobou jsem po dietě a vůbec nemám chuť na sex, ani sex. apetit se mi nezdá takový.. Může mi tribulus pomoci jak při cvičení tak i na libido?

Dobrý den, tribulus pomoc může, ale zaručit to neumím. Doporučuji přidat také ZMA, kdy zinek a hořčík znásobí celkovou vitalizaci organismu.

Dávkování
autor: Petr Pospíšil • datum: 06.08.2015
Dobra když říkáte ze se mužou dávkovat bezne 4g tribulusu a Já mám v 1 tabletě 500 mg tudíž jich mohu dene 8 je to tak

Dobrý den, ano, dávkování je možné ještě zvýšit, ale neznamenáto, že je to nutné.

Štítná žláza
autor: Petr • datum: 05.08.2015
Zdravím, nedávno u mě doktor nalezl zánět štítné žlázy. Žádné léky neberu, nijak se neomezuji (říkal že s tím nemohu nic dělat, pouze čekat jak se to vyvine). A proto bych se tedy chtěl zeptat, jestli není nebezpečné brát Tribulus Terrestris na zánět štítné žlázy? (hladina testosteronu 14g/mol, věk 18 let, výška 180 cm, váha 73 kg). Díky

Dobrý den, toto musíte konzultovat s Vašim lékařem.

Dávkování
autor: Petr Pospíšil • datum: 05.08.2015
Zdravím beru tribulus 2 ráno 2 odpoledne a 2 večer kámoš mi rikal ze to je prý hod ne na předávkování co myslíte ?

Dobrý den, záleží to na použitém suplementu, ale běžně se dávkují cca 4 g tribulusu, někdy i více.

uzivani
autor: dan • datum: 03.08.2015
je mozne tribulus uzivat neustale?? nebo je nutne zarazovat nejake pauzy? dekuji :)

Dobrý den, osobně jsem jednoznačně zastáncem cyklováni, cca 2 měsíce užívání a následně se zařazuje pauza.

podporuje erekci?
autor: Hanz • datum: 02.08.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda-li tento produkt opravdu pomáhá na pérko.??Myslím tím zlepšení erekce.

Dobrý den, pomocí může, ale zda i Vám, to musíte vyzkoušet.

Dávkování
autor: Petr Pospíšil • datum: 01.08.2015
Dobrý den je mi 24 let měrim 187cm a vážím 110kg cvičím obden k večeru jinak chodim běhat jaky byste mi doporučil dávkování pisou na obalu 1 za den což je Malo mam tribulus terestis turbo 60 procentní extrat a hlavně jak dlouho ho mam vysadit a pak začít zase bratDěkuji Pospíšil

Dobrý den, užívejte 2 až 3 cps ráno, odpoledne a večer. Užívá se 2 až 3 měsíce a následně se zařazuje měsíční pauza.

Dávkování2
autor: Ondra • datum: 01.08.2015
Dobrý den, proč neužívat?

Dobrý den, hladina Vašeho testosteronu je velmi pravděpodobně vysoká, tudíž k užití této kategorie suplementů není důvod.

Dávkování
autor: Ondra • datum: 31.07.2015
Dobrý den, jaké dávkování by jste doporučil při 80 Kg a 20 let. 1 kapsle denně jak píše výrobce se mi zdá velmi málo. Děkuji za odpověd

Dobrý den, doporučil bych tribulus neužívat. Pokud ho  použijete, dávkujte ráno, odpoledne a večer 2 cps.

davkovani
autor: Stanislav • datum: 28.07.2015
Dobry den mam tribulus terrestris turbo 60% saponinu jak byjste my doporucil davkovani aby byl videt vysledek a jak moc musim pritom posilovat diky

Dobrý den, základem úspěchu je odpovídající strava a pravidelný trénink. Bez toho nelze dosáhnout odpovídajících výsledků.

Tribulus davkujte, ráno, odpoledne a večer. V jedné dávce užijte 2 cps.

L-Arginin
autor: Venca • datum: 26.07.2015
Dobrý den,děkuji za odpověď. Ještě se jenom zeptám,vždy jenom jednu tabletu tak jak píšete nebo 3 jak je psáno na baleni? Děkuji.

V jedné dávce lze užít 1 až 2 g argininu.

L-Arginin
autor: Venca • datum: 26.07.2015
Dobrý den,mámo otázku,kdy užívat L-Arginin?Kdy je to nejvhodnější.Děkuji.

Dobrý den, arginin se užívá ráno před snídaní, večer před spaním a také ho lze zařadit  před tréninkem.

tribulus terrestris turbo
autor: Stanislav • datum: 19.07.2015
Dobry den chcise zeptat jestli je toto kvalitni produkt k nabrani svalu driv sem mel tribulus 40% saponinu a svaly za tysen cviceni byli znat tak se chci zeptat kdyz tojle ma 60% jestli se to vyplati diky

Dobrý den, obsahuje 40% saponinů. Osobně bych doporučil vyzkoušet  Compress T.R.T..

tribulus
autor: Venca • datum: 19.07.2015
Dobrý den. Měl bych otázku,kdy je nejvhodnější doba na užívání tribulusu? Myslím či ráno,před cvičením nebo po. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, užívejte ho ráno a večer před spaním. Třetí dávku lze zařadit odpoledne.

otazky
autor: Krystof • datum: 18.07.2015
Dobrý den, je vhodná kombinace Tribulus Terrestris, Arginine a HMB?

Dobrý den, pokud Vám kombinace vyhovuje, její použití je v pořádku.

Dotaz
autor: Jacob • datum: 24.06.2015
Zdravím , může tento produkt způsobovat poruchy erekce ?

Dobrý den, spíše by měl pomáhat k zlepšení v této oblasti.

Dotaz
autor: Ramon • datum: 22.06.2015
Dobrý den, je mi 17 měřím 174 cm a vážím 86 kg. Trénuju 8x týdně a jsem reprezentant. Myslíte, že by mi přípravek pomohl k lepším výkonům? Obsahuje tribulus dopingové látky? Děkuju za odpověď.

Dobrý den, používání tribulusu v tomto věku je poměrně předčasné. Zakázané látky neobsahuje.

Davkovani
autor: jakub • datum: 18.06.2015
Dobrý den, je mi 23, 180 cm, 92 kilo. Chtel bych se zeptat na ideální dávkování, žeze je zde uvedeno maximalne jedna kapsle denne a vy zde pisete, ze 3x denne po dvou kapslich. Jak tedy ? Dekuji

Dobrý den, údaj na obalu výrobku o doporučené denní dávce se řídí legislativou. Je nicméně častou praxí (například u bcaa aminokyselin, nebo právě u tribulusu), že sportovci užívají výrazně vyšší, než doporučené dávky a pozorují lepší výsledky. Je tedy na Vašem uvážení, jakou dávku zvolíte.

Tribulus
autor: Jarda • datum: 30.05.2015
Dobrý den, mohl bys te mi poradit nějaký tribulus, je mi 18 a už jeden výrobek používám, nevím jak to ale jde to na mě hodně poznat, podle toho co jsem četl by to tak být nemělo, jen mě sem tam začalo bolet levé varle, tribulus používám i ke zlepšení krevního oběhu, mám problém se studenýma rukama. Děkuju

Dobrý den, použijte  VemoHerb Tribulus Terrestris.

Kombinace ZMA a Tribulus?
autor: Martin • datum: 24.05.2015
Dobrý den, je kombinace ZMA a Tribulus zbytečná nebo je prospěšná?...popřápadě který z těchto suplementů by jste víc doporučil pro zvýšení hladiny testosteronu?

Dobrý den, úplně zbytečné to není, ale jako vždy to ovlivní zejména Váš trénink, životní styl a věk.

Vhodný věk pro užívání
autor: Lukáš Brand • datum: 19.05.2015
Dobrý den, je vhodné toto brát v 17 letech při váze 75 a výšce 180. Díky

Dobrý den, považuji to v tomto věku za předčasné a poměrně zbytečné.

Regenerace
autor: Deaconn • datum: 12.05.2015
Dobrý den,je mi 36let,vážím 87kg a cvičím cca 2 roky 3-4 týdně.Mám celkem problém s regenarací.Částečně to přičítám věku.Tento přípravek mi byl doporučen.Chtěl bych se zeptat,zda je tento přípravek vhodný pro dané potřeby a jaké dávkování doporučujete?Díky za odpověď.

Dobrý den, začít musíte výživou a řešit, zda konzumujete dostatek všech živin. Pokud tomu tak není, dle potřeby použijte protein či gainer.

Použít můžete i testosteron boostr, ale spíše doporučuji  Compress T.R.T..

Účinky
autor: Svatoslav • datum: 06.05.2015
Dobrý den, cvičím už kolem 2 a půl let a nabral jsem za tu dobu skoro 25 kg, ted mam 194 a 96 kg, je mi 17, chci se zeptat jestli je vhodné užívat prostředek v takovémhle věku a jestli se po době užívání dostaví výsledky? stravu si kontroluji a regenerace je taky v pořádku. Díky za odpověď.

Dobrý den, užívání tribulusu je v tomto věku předčasné a také poměrně zbytečné.

autor: mirek • datum: 02.05.2015
dobrý den, začal jsem cvičit už před rokem s kamarádem, a přesto, že jsem tomu věnoval mnohem více času a příprav, jeho výsledky jsou o mnohem lepší, mohl by mi tento suplement pomoci? 18 let 185cm 75kg

Dobrý den, problém je v tom, že každý jsem jiný a o výsledcích rozhoduje více faktorů. Je to zejména strava, trénink, regenerace a také genetické předpoklady.

Ze suplementů volte prioritně protein, gainer a kreatin.

kombinace
autor: david • datum: 19.04.2015
Dobry den je mi 17 let váha 57kg viska 175cm.(nabiram) mohu kombinovat s kreatinem ? dekuji

Dobrý den, používat tribulus v tomto věku a při takto nízké hmotnosti je poměrně zbytecné.

Davkovani
autor: David • datum: 15.04.2015
Dobrý den,Chtěl bych se zeptat ohledně dávkování. V popisu píšete berte maximálně 1 kapsli Tribulus Terrestris Turbo denně, před jídlem. A tady v diskuzi píšete 3krát denně po 2 cps. Děkuji

Dobrý den, výrobce musí uvádět doporučení v souladu s legislativou.

Doporučuji spíše použít dávkování doporučované v poradně.

dávkování
autor: Lukáš Mikulecký • datum: 14.04.2015
dobrý den chtěl bych se zeptat jak mám dávkovat tribulus je mi 19 let váha 85kg a měřim 179cm předem děkuji

Dobrý den, tribulus dávkujte 3krát denně po 2 cps a to ráno, odpoledne a večer.

Protodioscin
autor: Biron Moller • datum: 10.04.2015
Jaký je obsah protodioscinu?

Dobrý den, výrobce ho bohužel neuvádí. Místo tribulusu bych doporučil vyzkoušet vícesložkoví  Compress T.R.T..

Kombinace
autor: Vi • datum: 27.03.2015
Da se tribulus kombinovat s proteinem ?

Dobrý den, ano, kombinace obou suplementů je velmi vhodná.

kombinácia
autor: ján • datum: 25.03.2015
pozdravujem, cvičím u 3 mesiace 3-4 krát do týždna začal som až teraz uživať protein, tribulus a lipo lebo chcem zhodiť tukovu hmotu a nahradiť to svalovou je to dobra kombinácia alebo by ste mi odporučili aj niečo ine dakujem za odpoved

Dobrý den, pokud Vám kombinace vyhovuje a přináší výsledky, je kombinace v pořádku.

odpověď z 16.3.
autor: David • datum: 16.03.2015
Díky za odpověď, můžete mi ještě poradit s dávkováním.

Tribulus dávkujte 3krát denně po 2 cps, a to ráno odpoledne a večer.

info
autor: David • datum: 16.03.2015
Dobrý den, doporučil by jste mi tento doplněk nebo Tribulus Terrestris Forte, 39 let, 185 cm a 100 kg. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučil bych vyzkoušet  Compress T.R.T. nebo použijte tribulus z této stránky.

Tribulus
autor: Martin • datum: 11.03.2015
Četl jsem že se nedoporučuje jist a pít mléčne výrobky při konzumaci Tribulu.Mužu Tribulus zapíjet rano a večer proteinákem? Díky

Dobrý den, použití kvalitního proteinu nevadí.

rozdíl
autor: Martin • datum: 01.03.2015
Dobrý den, jaký je rozdil mezi Tribulus Terrestris Turbo a Tribulus Maximus? Dekuji

Dobrý den, bohužel Biotech neuvádí žádné podrobnosti, tudíž nelze oba přípravky porovnat.

tribulus terrestris
autor: Patrik Johancsik • datum: 01.03.2015
Dobry den je mozne vzit si za den vic nez 1 doporucenu davku? A chci se ještě zeptat pomuze my tento doplněk zvetsit objem a narust svalu? dekuji za odpoved

Dobrý den, tribulus se běžně dávkuje ve větším množství než doporučuje výrobce. Běžně cca 4 g ve třech dávkách, ráno, odpoledne a večer.

Tribulus se spíše používá jako doplněk k základním suplementům jako je protein, gainer či kreatin. Společně podpoří efektivně růst svalové hmoty.

tribulus
autor: petr vainert • datum: 27.02.2015
Dobry den,chtel bych se zeptat jak by mi mohl pomoct tribulus kdyz cvicim 4x tydne , merim 190 cm a vazim101 kg, dekuji

Dobrý den, tribulus byl měl pomoci zvýšit hladinu vlastního testosteronu a podpořit celkovou vitalitu.

dotaz
autor: Martin • datum: 24.02.2015
Dobrý večer. Chtěl bych se zeptat, zda-li mi pomůže tento suplement při cvičení. Kombinoval bych ho s gainerem proteinem a kreatinem. Je mi 21. 193cm, vaha 94kg. Cvičím 3-4x týdně. Děkuji

Dobrý den, pokud se Vám uvedená kombinace zamlouvá, použít ji můžete.

dotaz
autor: Michal • datum: 16.02.2015
A jaky z kreatinu by jste mi doporučil?

Dobrý den, doporučuji monohydrát, ideálně s ochrannou známkou CREAPURE, např.  Creatine Monohydrate Creapure (R).

dotaz
autor: Michal • datum: 16.02.2015
Dobrý den, je mi 20 let výška 169 a váha 65.chtěl bych alespoň trochu nabrat svalovou hmotu, nějaký základ mám. Cvičím 3x týdně jen doma. Myslíte že by mi Tribulus mohl pomoci alespoň nějaké menší změně? popřípadě kolikrát denně bych ho měl užít a jestli před jídlem nebo po jídle? děkuji za odpověď

Dobrý den, osobně si myslím, že užívání tribulusu je v tomto věku předčasné a doporučil bych Vám vyzkoušet spíše kreatin.

Dotaz
autor: Jan • datum: 11.02.2015
Dobrý den je mi za dva měsíce 18 let váha 73,výška 178 ,Myslíte ,že by mi tribulus pomohl docílit lepší výkonosti a ještě celkového růstu? myslím i kostí prostě celkově ještě vyspělost ,ne jenom svalstvo ,děkuju za odpověď

Dobrý den, spíše se domnívám, že je pro Vás mnohem výhodnější používat protein, gainer a kreatin.

Bulhar.Tribulus porovnání
autor: Václav • datum: 05.02.2015
Dobrý den,je tenhle Tribulus lepší, jak ten Bulharský? U obou produktů se uvádí 60 % saponinů, jaký by jste zvolil Vy na cvičení? Ten Bulharský Tribulus nebo tento Tribulus Turbo z téhle stránky,díky,hezký den kulturisti

Dobrý den, výrobci uvádí odlišné údaje. Tento tribulus má uveden celkový obsah saponinů. VemoHerb uvádí obsah protodioscinu (nejdůležitější účinné látky ).

nabírání
autor: petr vainert • datum: 04.02.2015
Dobrý den,chtěl bych poradit v nějakém suplementu, cvičím 2 roky je mi 29 let a vážím 102 kg, po dvou letech se mi zastavil růst. Díky

Dobrý den, doporučil bych radikálnější změnu, a to včetně stravovacího režimu.

Vyzkoušejte tento jídelníček a ze suplementů tuto kombinaci:  Super Hydro 80 DH32Dextrose 100 - hroznový cukrMicelar CaseinCompress T.R.T.Vitamin D3ZMA.

Kombinace
autor: Petr • datum: 27.01.2015
Dobrý den, mám 21 let, cvičím přesně rok a vážím 79kg na 179cm a jsem ektomorf. V průběhu tohoto roku jsem vyzkoušel kreatin, gainer, no-xplode. Za posledních 6 měsíců jsem neměl ani jedno ze zmíněných. Uvažuju že bych vyžkoušel Kreatin monohydrát v kombinaci s Tribulusem ve snaze nabrat poslední objemy před jarem. Chci se vás tímto zeptat, doporučil by jste mi tyto dvě věci v kompbinaci, nebo tribulus obecně? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, z kreatinů doporučuji jednoznačně monohydrát, např.  Creatine Monohydrate Creapure (R). Tribulus přidat můžete, ale osobně bych spíše doporučil vyzkoušet přípravek s obsahem více látek, např.  Compress T.R.T. v kombinaci se ZMA a vitamínem D3.

Dávkování
autor: Lukáš • datum: 27.01.2015
A vždy před jídlem? nebo je to jedno. Jinak mockrát díky

Tribulus dávkujte po jídle.

Dávkování
autor: Lukáš • datum: 27.01.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal na dávkování. Jelikož jsem tu četl, že 1kapsle jak doporučuje výrobce je málo. Je mi 24 vážím 71kg měřím 175cm Děkuji

Dobrý den, doporučuji dávkování 3krát denně po 2 až 3 cps, a to ráno, odpoledne a večer.

Kombinování
autor: Tomáš • datum: 21.01.2015
Dobrý den, je vhodné a má nějaký smysl užívat tribulus společně s e-nox a antinox? Děkuji Tomáš

Dobrý den, uvedené suplementy se vhodně doplňují, tudíž jejich vzájemná kombinace je možná.

unava
autor: peter • datum: 19.01.2015
dobry den. prosim o radu. je mi 27 let 178cm a 63kg. nedavno (asi pred 3mesici) kvuli vaze jsem predelal jidelnicek a zacal jsem trenovat 3x za tyden. bohu zel mam narocnou (casove+psychicky nikoliv fizicky) praci a po treningu,casto i behem treningu citim strasne unavene. vym ze unava po ci behem treningu je normalni :-) ,ale ne tolik.doktor mi poradil mene stresu a vyce odpocinku,ale bohu zel u mne je to nermozne.mozna zni to banalne,ale jsem stoho zcela nestastej,pac ma to spatni vliv i na sexualni zivot. znamej mi poradil tribulus ale nevym kterou vybrat. muzete mi poradit prosim. dekuji

Dobrý den, odpočinek je opravdu velmi důležitý a nemusí se jednat o výrazně dlouhou dobu. Stačí si najít chvilku, kdy vypnete a budete dělat něco, co Vás baví a uspokojuje.

Tribulus použijte z této stránky a doporučuji také zařadit vitamín D3, např.  Vitamin D3.

Dávkování
autor: Tylor • datum: 19.01.2015
Dobrý den je mi 17 let měřím 175cm a vazim 54kg chtěl bych nabrat svalovou hmotu, rad bych se zeptal na dávkování. Děkuji

Dobrý den, osobně si myslím, že jste s ohledem na Váš věk a tělesné parametry zvolil špatný doplněk a mnohem větší užitek by Vám přinesl gainer, protein, nebo kreatin. Co se týče dávkování, osobně doporučuji vyšší, než výše uvedené, tedy 3 - 4 kapsle denně (ale doporučuji jej pouze lidem, kterým dle mého názoru přinese efekt, tedy zhruba ve věku 25 a více let, kdy hladina testosteronu klesá).

tribulus terrestris
autor: Barbora • datum: 17.01.2015
Přeji krásny dobrý chci se zeptat mam hormonalni antikoncepcii de proveru asi vdaka ni mam malo estradiolu vdaka tomu se mi občas zvyši tlak a srdecna aritmie nevim v jakem rozsahu je možne namiesto hormonalni lečby praškama od lekaře ktere opet zvyši tlak pořidit si tribulus terrestris?je možne že mi zvyši frekkvenci srdce a nebo muže mi to uškodit na srdcce prosim o radu děkuji předem Bara

Dobrý den, toto zde bohužel nevyřešíme. Vyzkoušejte uvedenou variantu probrat s Vašim lékařem.

Tribulus
autor: Aleš • datum: 13.01.2015
Nutrend Tribulus Terrestris Turbo 120 kapslí Dobry den, mel bych dotaz na obale je napsano ze se nedoporucuje pit mlecne vyrobky. Nevim jak tomu mam rozumet, jestli mam omezit vsechny mlecne vyrobky nebo kde je ta hranice. Dekuji za odpoved.

Dobrý den, mléčné výrobky nekonzumujte v čase, kdy užíváte tribulus. V jinou dobu, si je v průběhu dne dát samozřejmě můžete.

otazka
autor: marek • datum: 10.01.2015
dobry den beru mega tribulus+zinek beru 3 tableti dene a uz sem dobral dve baleni a necitim zmenu mel bych to brat jinak muzete mi poradit

Dobrý den, pokud suplement nezabírá, bude výhodnější ho vysadit a vyzkoušet jiný.

Dobrý den
autor: Anton • datum: 08.01.2015
Dobrý den, mam 23 rokov, 180 cm a 90 kg. Chcel by som nabrat svalovu hmotu a vyformovat postavu..3x do týždna mam posilovnu + cvičím každé ráno cviky s vlastnou váhu....nemám závažné zdravotné problémy okrem toho žeby som nemal dvíhať ťažké závažia lebo mam vysoký oční tlak a beriem na to kvapky..cvičím už 3. mesiac a mam k dispozicíí Whey core 100, Palatinose Gain 20 Fair Power, Glutamin Fair Power a Creatine Monohydrate Creapure... ako to mám všetko dávkovať?

Dobrý den, gainer užívejte po tréninku společně s 5 g kreatinu. Vzhledem k Vaší hmotnosti můžete kreatin dávkovat před tréninkem a třetí dávku ráno nebo večer. Ve dnech volna ráno, odpoledne a večer.

Protein můžete dle potřeby zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin během dne, např. ráno po probuzení a k svačině.

Glutamin po tréninku společně s gainerem a kreatinem a druhou dávku večer před spaním, ve dnech volna ráno a večer.

Dávkování
autor: Pavel • datum: 06.01.2015
Dobrý den, je mi 35 let, mám 198 cm a 115 kg. jak mám tribulus dávkovat. Děkuji

Dobrý den, doporučuji dávkování 3krát denně po 3 cps, a to ráno, odpoledne a večer.

význam
autor: Marek • datum: 29.12.2014
Dobrý den. Má to význam brát tento Tribulus ve 21 letech ?

Dobrý den, v podstatě to poznáte jedině tak, že tribulus vyzkoušíte. Obecně se doporčuje užívat ještě o něco později.

dotaz
autor: Pavel • datum: 28.12.2014
Dobry den, merim 185cm a vazim 83 kg. Uzivam Whey Core 100 a Mass Gain vse od nutrendu, chtel jsem se zeptat zda je lepsi k tomu uzivat tribulus nebo Creatin ? A jake by melo byt davkovani v treninkovych dnech i v pauze? Mym cilem je co nejrychleji nabrat svalovou hmotu. Predem dekuji za odpoved

Dobrý den, osobně bych jednoznačně volil kreatin. Kreatin užívejte před tréninkem a po tréninku společně s gainerem. Ve dnech volna ráno a odpoledne. Jedna dávka je 5 g.

tribulus
autor: kuba • datum: 15.12.2014
Ale vysledky pujdou videt ?

Dobrý den, podle mého názoru je užívání tribulusu v tomto věku zbytečné a na růstu výkonnosti se nijak neprojeví.

tribulus
autor: kuba • datum: 15.12.2014
Dobry den jemi 16 let a chci se zeptat zda jej muzu uzivat zdravy sem a cvicim kazdy den beru taky sacharidak a protein ??

Dobrý den, pokud se bavíme o silovém tréninku se zátěží, je trénování každý den nevhodné.

Použití tribulusu v 16 letech považuji za předčasné, dostačující je zařazení proteinu a gaineru.

Nutrend
autor: Láďa • datum: 17.11.2014
Dobrý den, nově jsem zakoupil Whey Core 100, Creatine Ethyl Ester a Tribulus Terrestris Turbo. Vše od Nutrendu. Chtěl bych poradit, jak vše zkombinovat a nejlépe užívat při cvičení ve fitness 3krát týdně. Každé cvičení cca 1,5 hodiny. Děkuji moc za radu.

Dobrý den, dávkování proteinu je závislé na vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. po tréninku a k svačině.

Tribulus 3krát denně po 2 cps, a to ráno, odpoledne a vačer.

Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna např. ráno a večer. Jedna dávka 1,5-3 g CEE.

dávkování
autor: martin • datum: 09.11.2014
Dobrý den chodím 3-4 krát týdně do fitka v průměru na 1 hodinu a chci se zeptat jak mám užívat Tribulus ve dnech tréningu a mimo něj ? Děkuji za odpověď

Dobrý den, tribulus užívejte každý den ráno, odpoledne a večer. Vyzkoušejte v jedné dávce užít 2 cps.

tribulus
autor: Mates • datum: 09.11.2014
Dobry den,mam problemy s vysokym tlakem a chtěl jsem se zeptat jstli mužu použivat tribulus terrestris turbo včera jsem si ho u vas obědnal ale mam obavy jestli nezvyšuje tlak.Děkuji za odpověd.

Dobrý den, s užíváním tribulusu by žádný problém být neměl.

Výběr suplementů
autor: Pep • datum: 07.11.2014
Chci nabrat svalovou hmotu.....měřím 180cm vážím 77kg.

Dobrý den, doporučuji použít kombinaci proteinu, gaineru a kreatinu, např.  Whey Core 100Compress B. I. G.Creatine Monohydrate Creapure (R).

Výběr suplementů
autor: Pep • datum: 07.11.2014
Dobrý den, mám tyto suplementy : Glutamine, BCAA, Creatine monohydrate, tribulus Z-FORCE a protein Whey CORE 100...chtěl bych poradit které z těchto suplementů používat a jak ....Děkuji za odpověď

Dobrý den, jaké jsou vaše tréninkové cíle, kolik měříte a vážíte?

proč
autor: Mirek • datum: 23.10.2014
se u tohoto druhu přípravku jednou zveřejňují celkové saponiny a u jiného saponiny protodioscinu(o kterého jde snad především)Jak si má člověk výrobky porovnat když se uvádějí neúplné údaje?

Dobrý den, u nižších zastoupení saponinů se obecně protodioscin neuvádí (resp. neznám produkt, který má nižší celkový podíl saponinů a protodioscin zvlášť by uváděl). Otázka „proč“ je spíše na jednotlivé výrobce, než na nás.

otazka
autor: igor • datum: 15.10.2014
prosim vas chcem sa opytat na vas nazor ze ci staci cvicit partiu jedenkrat alebo dvakrat do tyzna.dakujem.....

Dobrý den, na to nelze jednoznačně odpovědět. Vždy záleží na konkrétním treninkovém programu, tělesném somatotypu, atd.

Dobré je vyzkoušet více tréninkových programů a sám posoudíte, který vám bude vyhovovat.

Cyklování
autor: Martin • datum: 12.10.2014
Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho by se měl tribulus užívat a jaká by měla následovat pauza?

Dobrý den, tribulus se užívá cca dvě měsíce a následně se zařazuje minimálně měsíční pauza.

tribulus
autor: Láďa • datum: 10.10.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik bych mohl brát tablet při dvoufázovém režimu thajského boxu + fitko mezi 73 až 75 kg, aby to mělo nějaký dobrý účinek? Předem děkuji

Dobrý den, tribulus užívejte 3krát denně po 2cps, a to ráno, odpoledne a večer.

Tribulus Terrestris Tubro-Nutrend
autor: Suky • datum: 18.09.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli lze používat 2 tobolky místo jedné od tohoto typu tribulusu? Protože u jiného jsem bral třeba 2-3 denně... A taky zdali teda mají mléčné výrobky nějaký vliv na jeho působení? Za den totiž do sebe dostanu vcelku dost mléčných výrobků a nechtěl bych aby se to teda nějak mlátilo. Mockrát Vám děkuji.

Dobrý den. Sportovci běžně používají denně 3 - 4 gramy tribulu terrestris. Dávkování, které je na obale produktu, vyplývá z české legislativy a je tedy takové, jaké je - nízké. Nicméně budete-li používat dávku, jakou píšete, určitě Vám to nic špatného neudělá, naopak.

Mléčné výrobky
autor: David • datum: 29.08.2014
Dobrý den, v knize od Lukáše Roubíka jsem četl, že za 2-2,5 hodiny po dávkování Tribulu mohu přijmout mléčný výrobek (jogurt, tvaroh) bez obav na večer. Bude mít vliv na účinky Tribulu, když si dám k snídani, popř. ke svačině bílý jogurt?

Dobrý den, konzumace jogurtu standartní velikosti k svačině či snídani se obávat nemusíte.

vlasy
autor: pepa • datum: 27.08.2014
dobrý den, má vliv na růst vlasů? jde mi o zlepšení vlasového porostu, mužete něco doporučit? díky.

Dobrý den, v tomto vám tribulus nepomůže. Doporučuji nechat si poradit v lékárně.

Dotaz
autor: Dotaz • datum: 25.08.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, může se kombinovat Tribulus Terrestris Turbo s NO-Xplode 2.0??? a jestli ano, tak prosím jak :-) předem díky

Dobrý den, tribulus dávkujte 3krát denně po 1 - 3 cps, a to ráno, odpoledne a večer. NO Xplode dle doporučení výrobce.

Tribulus
autor: Vladimír Vinklárek • datum: 12.08.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat proč není Tribulus od Verma Herb?

V jedné ze starších šarží byl nález nepovolených látek a produkt se tedy aktuálně nesmí prodávat.

Dotaz
autor: Standa • datum: 30.07.2014
Dobry den, prijde mi,ze jedna kapsle denne je opravdu malo. Beru 4 rano a 4 vecer. Chtel bych slyset Vas nazor na tohle davkovani. 100 kg,56 let,4-5x tydne fitko. Mockrat diky

Dobrý den, dávkování se běžně zvyšuje, tudíž tribulusu užívejte tak, jak uvádíte.

Tribulus
autor: Vaclav • datum: 30.07.2014
Dobry den,chci se zeptat,zda-li se muze pouzivat zaroven Tribulus a HMB soucasne? Dekuji

Dobrý den, ano, kombinace je zcela v pořádku.

Tribulus
autor: David • datum: 26.07.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli má tribulus nějaké negativní účinky pokud ho berete před 25tým rokem třeba v 18 nebo 19 letech ? Děkuji za odpověď

Dobrý den, pro zdravého uživatele je použití tribulusu bezproblémové.

ucinky
autor: Radek • datum: 25.07.2014
Zdravim je mi 18let, myslim si, že testosteronu mam dost ale rikam si ze bych to zacal brat od 30tky. Ma to náké negativní učinky? (např. moc testosteronu zvětšuje prostatu). A muže se po tom zvětšit/zmenšit penis?

Dobrý den, zmenšit se vám nic nemůže.

delka uzivani
autor: petr • datum: 08.07.2014
Dobrý den, jak dlouho je mozne uzivat tento přípravek? Resp. je zde nejaka doporucena maximalni delka uzivani v kuse jako u kreatinu (u kreatinu sem cetl max.6 tydnu). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, běžně se používá dávkování cca dva měsíce a následně se zařazuje cca měsíční pauza.

otázka
autor: jan vacin • datum: 17.06.2014
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli mohu používat tribulus terestis. Bude mi 19 let za pár měsíců. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, můžete, ale spíše bych doporučil preferovat jiné suplementy, protein, gainer, kreatin či glutamin.

otazka
autor: KrystofB • datum: 05.06.2014
DObrý den,mám dotaz ohledně dávkování suplementu Tribulus terrestris turbo.Píše se ,že se má dávkovat jedna denně před jídlem.Znamená to že když si ji vezmu třebe ráno ,tak bude působit celý den i během tréninku?

Dobrý den, tribulus se doporučuje dávkovat ve více dávkách, např. ráno, odpoledne a večer. Případně minimálně ráno a večer.

Otázka
autor: KrystofB • datum: 29.05.2014
Dobrý den,chtěl jsem se vás zeptat.Když vezmeme na porovnání Nutrend Cyclox ,Tribulus Terrestris turbo a creatine creapure.Který z nich se více hodí na Tenis?(který mi dá více energie?)Konkrétně abych měl velký výkon při běhání a rychlém pohybu na kurtě.

Dobrý den, každý jsme jiný a může nám vyhovovat jiný suplement. Je třeba experiment a postupně jich vyzkoušet více. Začal bych kreatinem.

otazka
autor: KrystofB • datum: 28.05.2014
Dobrý den,hlédám něco , co mi pomůže při fyzickém výkonu na kurtě(drilly).Nehledám něco co mi pomůže s růstem svalů , ale něco co mi pomůže podat opravdu velký ,,,neunavný,, výkon.Myslíte že se na to hodí například výrobek Nutrend Cyclox? Prosím zašlete kdyžtak další možne suplementy. Děkuji

Doporučil jsem vám kreatin, vyzkoušet můžete uvedený Cyclox nebo např.  Compress Caliber Pump.

otázka
autor: KrystofB • datum: 28.05.2014
Dobry den, chci se zeptat jestli je Tribulus vhodný uzívat pro Tenis? (pro vetší výkonnost). Jestli by to bylo možné ,chtěl bych vás poprosit o doporučení i jiného doplnku.Nejaký takový ,který by mi dál skoro stejnou výdrž a sílu při pohybu,jako doping. :D Děkuji za odpověd.

Dobrý den, žádný legální suplement nemůžete srovnávat s AS či jinými zakázanými látkami.

Tribulus má vliv na celkovu vitalitu, tudíž ho vyzkoušet můžete. Vhodným doplněk může být i kreatin, např.  Creatine Creapure (R).

Věk
autor: Pavel • datum: 15.05.2014
Dobrý den, pro jakou věkovou kategorii je Tribulus určen? Slyšel jsem různé názory, děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučuje se užívat až v pozdějším věku, 25 a více let.

max
autor: rhota • datum: 26.04.2014
zdravím chci se zeptat jestli je tento povolen v hokejovém odvětví? aby mně po krevních testech před sezonou neřekli že jsem užíval nějaké zakázané látky a tím pádem nehrál, diky

Dobrý den, je povelen ve všech sportech.

Tribulus terrestris turbo
autor: Daniel • datum: 18.04.2014
Dobrý den, chci se zeptat. Je mi 16let, cvičím přibližně už rok a půl, kamarád mi doporučil tento výrobek. Chtěl bych přibrat svalovou hmotu + zároveň si ji udržet.¨ Mám 76kg. Jak bych to měl dávkovat, aby to mělo vůbec nějaký účinek ? A bude to mít nějaké negativní vedlejší účinky ?

Dobrý den, pokud chcete nabrat svalovou hmotu, je pro vás mnohem výhodnější zařezení proteinu, případně gaineru, např.  Whey Core 100 či  Compress B. I. G.. Samozřejmě musíte přidat odpovídající stravu.

Legion Entragne
autor: Bado • datum: 02.04.2014
Dobrý deň chcel by som sa spýtať na denné dávkovanie tohto produktu Terestis Tribulus Turbo pri váhe 105 kg.a ako bi som ho mal spravne uzivat ked cvicievam len rano a kolko toboliek hlavne rano na obed a vecer ... dakujem za visvetlenie a vasu odpoved

Dobrý den, ačkoliv výrobce doporučuje 1 kapsli denně, běžná praxe je užívání až 3 - 5 kapslí denně. Je tedy na Vás, jaké užívání zvolíte. Někteří uživatelé tribulusu udávají lepší výsledky při vyšším dávkování, ale je to skutečně individuální. Celkovou denní dávko rozložte rovnoměrně k hlavním jídlům.

Tribulus Terrestris Turbo
autor: Michal Malysz • datum: 24.03.2014
Dobrý den, objednal jsem si balíček Pro nárůst svalů #1, kde píšete, že se mají brát 2 kapsle 2x denně, ale u doplňku Tribulus Terrestris Turbo píšete užívat max. 1 tabletu denně... Tak teď nevím co a jak prosím poraďte. Děkuji

Dobrý den, tribulus můžete užívat 3krát denně po 1 cps, a to ráno, odpoledne a večer.

Paže
autor: Michal • datum: 12.03.2014
dobry den cvicim pravidelne 2 roky,34rokov,paže s 32 na 41,ale momentalne stagnacia uzivam Beta ecdyst a 2,2g bielkovin s BCAA ale rast uz zastal,myslite ,ze je mozny dalsi rast? ako dalej

Dobrý den, další růst je možný téměř vždy. Zkuste změnu v tréninku. Inspiraci můžete najít zde.

CREAT
autor: tomsss • datum: 25.02.2014
Dobrý den, chci se zeptat jestli je vhodné dávkovat Tribulus Terrestris 90 % Fair Power ® 3x denně a do toho jednu kapsli Creatin Ethyl Ester před cvičením a jednu po cvičení. díky moc

Dobrý den, dávkování tribulusu je v pořádku. U kreatinu je v pořádku načasování, ale dávkování je třeba zvýšit. Doporučuji v jedné dávce užít 3 cps. Případně použijte jen jednu dávku před tréninkem a ve dnech volna večer.

tribulus
autor: george • datum: 21.01.2014
Dobrý den, mám dotaz ohledně dávkování s přípravkem NUTREND TRIBULUS TERRESTRIS TURBO .. dočetl jsem se jednu tabletu denně před jídlem se mi zdá nějak málo, předem díky za odpověď

Dobrý den, dávkujte 3krát denně 1-2 cps, a to ráno, odpoledne a večer.

Dakujem
autor: David • datum: 15.01.2014
Ďakujem za odpoveď. Užívam Tribulus Complex(45% saponinov). 1 tableta obsahuje: Tribulus extrakt 500mg Sensoril extrakt 100mg Andrograph extrakt 100mg Rhodiola extrakt 50mg Green Tea ext. 50mg Teda mohol by som tento produkt dobrať 3 cps denne a tak si dať pauzu povedzme mesiac a potom vymeniť za Tribulus Turbo ?? Dakujem ..

Dobrý den, jednu tabletu bych klidně ještě přidal. Jinak je třeba vždy dávkování konzultovat výrobcem či vaším prodejcem.

Zdravim
autor: David • datum: 13.01.2014
Zdravim.. táto ponuka ma celkom zaujala aj hlavne pre to vyššie percento saponinov .. momentalne asi mesiac užívam Tribulus complex no príde mi slabý apropo neevidujem neaky nárast sily a pod. .. je možné že by som mal zvýšiť dávkovanie? .. beriem totiž len 1 tabletu denne

Dobrý den, nevím jaký přesně suplement užíváte, ale tribulus se běžně užívá 3krát po 1-2 cps (přesné dávkování je závislé na konkrétním přípravku).

Diki za radu
autor: Mico • datum: 13.01.2014
Potrebujem poradit ako na zaciatok co by som mal spravit. Začinam cviciť neviem co na zaciatok co jest aku doplnkovu stravu je pre mna si kupit najlepšie

Dobrý den, pro začátek prostudujte tyto články s tréninkovou tématikou a tyto zaobírající se výživou a suplementací.

Potrebujem poradit
autor: Mico • datum: 12.01.2014
Je tribulus aj pre zaciatocnika(ako mna) a s cim ho kombinovat a presne davkovanie mam 97kg. Dakujem

Dobrý den, suplementy doporučuji vybírat v souladu s tímto článkem.

jak dlouho brát
autor: Martin • datum: 20.12.2013
Dobře, díky. A prosím ještě, jak dlouho mám užívat a jak dlouho mám mít pauzu? děkuji za odpověď !

Tribulus se užívá cca dva měsíce a následně se zařadí měsíční pauza.

denní dávkování
autor: Martin • datum: 19.12.2013
Dobrý den, jaké je dávkování prosím? čtu zde „berte maximálně 1 kapsli Tribulus Terrestris Turbo denně, před jídlem“ to znamená, že maximálně 1 tableta denně, nebo jaké je denní doporučené dávkování? díky.

Dobrý den, běžně se dávkuje 3krát denně po 1 cps a to ráno, odpoledne a večer.

užívání v 17-ti
autor: Tom • datum: 14.12.2013
Dobře, díky. A v mém věku, mohlo by mi to snížit hladinu testosteronu, nebo to třeba nebude mít takový vliv na mě? doufám, že jste mě dobře pochopil :-)

Účinnost je velmi individuální, předem nelze řící, jak moc vám pomůže.

Tribulus se používá k zvýšení hladiny testosteronu a ne k jeho snížení.

užívání v 17-ti
autor: Tom • datum: 14.12.2013
Dobrý den, sice tu už je jedna odpověď pro 15ti letého, ale chtěl bych se zeptat, zda bych mohl užívat v 17-ti letech? děkuji za odpověď.

Dobrý den, užívat ho můžete, zda vám pomůže, to posoudíte sám.

tribulus / věk
autor: Lukáš • datum: 02.12.2013
Jaký máte názor na užívání tohoto doplňku v 27 letech?

Dobrý den, jedná se o věk, v kterém se již užívání tribulusu běžně doporučuje.

tribullus terrestris
autor: Simon • datum: 28.11.2013
What could it hapen if I took tribulus terrestris. I'm 15 years old and I take it four abaute 7 days. Thanks for the help.

Hello, nothing wrong could happen, however, there is no reason to use tribulus in your age, due to naturally high level of testosterone in your body. It won´t improove your performance, strength or muscle gains, so I don´t recommend to use it.

Tribullus
autor: Michal • datum: 10.11.2013
Ale pořád jste mi neodpověděl, jestli se mi může něco stát, nebo ne. Prosím vás odpovězte mi.

Na dětech se přípravky netestují. O užívání se poraďte se svým dětským lékařem.

Tribulus
autor: Michal • datum: 10.11.2013
A kdybych i přesto užíval, může se mi něco stát?

Moje odověď byla zcela jasná, není to suplement pro vaši kategorii. Pokud ho chcete užívat, proberteto s rodiči a vašim dětským lékařem.

Pro vás je zcela dostačují dle potřeby zařazení proteinu či gaineru.

Tribullus terrestris turbo
autor: Michal • datum: 10.11.2013
Dobrý den, je mi 15 a chtěl sem se zeptat jestli by mi uškodilo nějak, kdybych bral tento tribullus?

Dobrý den, tribulus není určen pro vaši věkovou kategorii, tudíž doporučuji tribulus neužívat.

tribuluss
autor: dušan • datum: 26.10.2013
Dobrý den, má tribulus bulharský nějaký vliv na akné?

Dobrý den, na toto vám bohužel neodpovím. Poznáte to jedině tak, že to vyzkoušíte.

tribuluss
autor: dušan • datum: 24.10.2013
Zdravím, má bulharský tribulus nějaké vedlejší učinky? jestli ano,tak jake? ajak snimi zatočit ?

Dobrý den, žádné závažné vedlejší účinky nejsou popsány.

Kmbinace
autor: Ivo Panáček • datum: 29.09.2013
Dobry den chci s zeptat z čím se da Tribulus kombinovat ? jestli z nějakýma protejnama nebo tak děkuji za odpověď

Dobrý den, suplementy vybírejte v souladu s tímto článkem.

mix
autor: David • datum: 16.09.2013
ano, energetický příjem musí být nižší, ale měl bych v plánu zařadit cardio, ten burner a pomalu a jistě tuky odbourávat,svaly zvyšovat a v zimě nasadit hydro a creatin a po té rýsovačka ( sach. vlny )...

Vyzkoušet to můžete a uvidíte, jak to bude fungovat.

mix
autor: David • datum: 16.09.2013
Že bych měl specifický cíl, že chci dávat na benchpress o 40 kg víc apod. nemám, jde mi spíš o nabrání svalové hmoty a maximální redukci tuků..

V uvedeném je tenn problém, že pokud se redukuje tuk, musí být energetický příjem deficitní a při nábírání nové svalové hmoty by to měl být opak, tedy nadbytek.

Spalovač užívejte dle doporučení výrobce. Tribulus 3krát denně a to ráno, odpoledne a večer po 1-2 cps. Dávkování proteinu a komplexních aminokyseliny je závislé na vaší stravě a příjmu bílkovin. Oba přípravky můžete dávkovat v podstatě  kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. po tréninku, ráno po probuzení a večer před spaním.

mix
autor: David • datum: 16.09.2013
Dobrý den, můj dotaz bude trošku rozsáhlejší - Cvičím 3 rokem, 4-5 týdně posilka do „mrtva“(jak jinak) :)... Za celou dobu neberu žádné suplementy,(pouza obyč. strava), ale rozhodl jsem se, že už do toho investuju nějakou korunu a proto bych rád viděl výsledky..Mám vybráno tyto suplementy - Amino Hydro 4000, Xtreme 24 Hours Fat Burner,Professional WPC 80 ,Bulgarian Tribu 90 %- vše od extrifitu...Moje otázka zní, jaké zvolit dávkování těchto suplementu- jsou-li vhodné.. v tréningový den a v den volna.. 188 cm, 81 kg, 20 let..Děkuji za odpověd..

Dobrý den, jaké jsou vaše tréninkové cíle?

nitrix kreatin
autor: Filip • datum: 15.09.2013
stravu mam pestru bielkovinovu...tych cca 200 gramov denne bielkovín,som zvedavy na ten nitrix,chvalia si ho...dakujem za poradenie teda.Majte sa zatial :-)

Není zač, ať se daří!

nitrix kreatin
autor: Filip • datum: 14.09.2013
a s toho nitrixu aj ostane objem svalov ci to len nafukne cloveka a potom ked prestane cvicit tak sfukne? nejak som vernejsi proteinu,ale chcel by som vyskusat nitrix

Základem musí být vždy dostatečný příjem všech živin. Pokud tomu tak nebude, nepomůže vám žádný suplement.

Nitrix vám umožní tvrději trénovat, díky němu využijete lépe všechny živny atd.

nitrix kreatin
autor: Filip • datum: 14.09.2013
a jesto nieco aj proti tomu aby napr. zredli aspon..bo depilacia holenie,lasery to je obtiazne...asi nie by som povedal vsak? :-/

Bohužel ne.

nitrix kreatin
autor: Filip Kelement • datum: 14.09.2013
dobrý,chcel by som sa len opytat ,ci s nitrixu alebo s kreatínov mozu ovplivnit vacsi rast ochlpenia? dakujem.

Dobrý den, nemusíte se obávat, nic takového se nestane.

Protodioscin
autor: Kryštof • datum: 11.09.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké množství protodioscinu je v tomto přípravku?

Dobrý den, výrobce tento údaj neuvádí.

dotaz
autor: dsd • datum: 03.09.2013
Když sem ted dobral nitrix muzu zacit hned brát tribulus terrestris turbo ? dekuji za odpoved

Dobrý den, ano, můžete.

otazka
autor: jan • datum: 03.09.2013
dobry den.prosim vas poradte stale som unaveny a nevyspaty hoci spim vela.poradte nejaky suplement.dakujem.

Dobrý den, pokud máte pravidelný a dostatečný spánek a přesto je stále unavený, jděte nejdříve k lékaři. Až bude po vyšetření, můžeme řešit suplementy.

...
autor: lukas • datum: 02.09.2013
Podporuje rustovy hormony?

Dobrý den, tribulus je díky obsahu steroidních saponinů přírodním stimulantem hladiny testosteronu.

Dobry den.
autor: Zoltan Pasztor • datum: 15.08.2013
Mám 36 rokov chcem začat cvičit ako na to už som si kupil aj vežu na cvičenie,treba niečo začat brat alebo nie

Dobrý den, než budete přemýšlet o suplementech, přečtěte si tyto články o tréninku a tyto o výživě.

Tribulus délka užívání
autor: Jakub • datum: 29.07.2013
Dobrý den. Je zde nějaké omezení nebo cyklování tribulusu obecně? Nebo jako bylina se může brát v podstatě případně nepřetržitě? Děkuji

Dobrý den, doporučuje se cyklování, např. 1-2 měsíce užívání a následně se zařazuje přibližně stejně dlouhá pauza.

otazka
autor: michal • datum: 24.07.2013
dobry den.beru profesionalni kulturisti tabletky na vypadavanie chlpov.ak hej tak ako sa volaju.dakujem

Dobrý den, osobně  žádné takové tabletky neznám.

Kreatin a Tribulus
autor: Michal • datum: 10.07.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, pokud nyná suplementuju kreatin monohydrát, tak jeslti se smí s tím užívat i tribulus, tedy s těmito suplementy v těle cvičit? Nebo brát jen jeden a pak druhý..?.. Děkuji

Dobrý den, používají se obě varianty. Nejdříve bych vyzkoušel samostatné užívání a pak kombinaci.

otazka
autor: jan • datum: 01.07.2013
dobry den.ma nieco spolocne anabol 5 s testesteronom v tele.su nejako na seba nadviazane.dakujem.

Dobrý den, přípravek nemá s testosteronem nic společného. Pokud se nic nezměnilo, je prodej zákázán pro obsah neschválených látek.

otazka
autor: igor • datum: 30.06.2013
dobry den.aky je podla vas najsilnejsi suplement na naberanie svalovej hmoty.dik

Dobrý den, je to kombinace gaineru, proteinu a kreatinu. Samozřejmostí je kvalitní strava, trénink a regenerace.

tribulus
autor: jan • datum: 28.06.2013
dobry den.prosim vas chcem zacat uzivat tribulus.je pravda ze zvysuje rast ochlpenia na tele kedze zvysuje testosteron.alebo sa nemam nicoho obavat.mam30r.dakujem

Dobrý den, zjednodušeně řečeno, tribulus pracuje jen s vašim vlastním testosteronem, tedy nedochází k dodávání testosteronu z venčí. Tudíž to čeho se obáváte je velmi velmi nepravděpodobné

dávkování
autor: Patrik • datum: 22.06.2013
Proč se u tohoto produktu doporučuje max. jedna kapsle před jídlem, když u většiny jiných produktů s procentuelně vyšším obsahem saponinů se doporučuje 3-6 a více kapslí během celého dne a v komentářích radíte dávkovat po jídle? Jak tedy správně dávkovat?

Dobrý dne, jedná se o doporučení výrobce, které si můžete upravit. Dávkování po jídle se doporučuje z důvodu, že dávkování nalačno nemusí každému vyhovovat, může být příčinou žaludečních potíží.

Běžně se tribulus doporučuje dávkovat 3krát denně po 1-2 cps a to ráno, odpoledne a večer.

tribukus
autor: libor • datum: 05.06.2013
dobry den, Meta anabolon ® se zaměřuje na sílu sportovců, síla-vytrvalost a sílu. Složení přípravku je založen na Smilax officinalis obsahuje stigmasterol, pollinastanol, sitosterol, smilageninę, parillinę a sarsapogninę a množství steroidních saponinů v sarsaponinę, smilasaponinę, sarsaparillozyd. T-100T -100 je unikátní přípravek, který vyvolává prudký růst hladiny testosteronu v těle. Nejdůležitější složka v tomto patentovaném přípravku je standardizované množství 30% protodioscinu. Protodioscin stimuluje produkci hormonů, zároveň stimuluje uvolňování testosteronu. T -100 obsahuje celkově devět přísad, které současně působí na konečné zvýšení hladiny testosteronu. Zvýšená hladina testosteronu zvyšuje svalovou hmotu a sílu, vytváří větší napumpování, zlepšuje chuť k jídlu a snižuje procento tuku. T-100 je ideální pro zvýšení nízké hladiny testosteronu a výsledky lze vidět a cítit. Stacker T představuje elitní přípravek na zvýšení hladiny testosteronu. HMBbolon Hydroxymetylbutyrat - je nejsilnější přírodní suplement pro podporu růstu svalové hmoty.Je odvozený od aminokyseliny L-Leucin. Kulturisté dělají velké pokroky v počátcích jejich tréninků, ale i navzdory adekvátní výživě a obnovení periody často dosahují útlumu. HMB pomáhá chránit svalovou tkáň zvýšením proteinového obsahu buněk, současně působí antikatabolcky. podporuje nárůst svalové hmoty (anabolizér) zvyšuje sílu odbourává podkožní tuk urychluje regeneraci zastavuje rozpad svalů způsobený tréninkem (proteokatabolismus) po vysazení snáze udržíte získanou svalovou hmotu posilam vam strucny popis pripravku,ja stoho nejsem moc chytry,vy urcite budete vedet co to vsechno znamena.nezlobte se ze vas stim tak otravuji.spoleham na vasi skusenost predem dekuji za odpoved.

Dobrý den, uvedený přípravek bohužel vůbec neznám.

tribukus
autor: libor • datum: 05.06.2013
dobry den,kterych konkretne?

Dobrý den, T-100,Metananabolonem,HMBbolonem.

tribukus
autor: libor • datum: 04.06.2013
dobrý den je mi 45let a cvicim 6dni v tydnu,prosim chtel bych se zeptat jestli mužu kombinovat Tribulus s creatinem,T-100,Metananabolonem,HMBbolonem a ecdystelonem. dekuji za odpovéd.

Dobrý den, bohužel, něteré názvy uvedených suplementů mi vůbec nic neříkají.

dotaz
autor: Petr • datum: 30.05.2013
Dobrý den,potřeboval bych poradit.momentálně se snažím nabírat na objemech.Užívám gainer,aminokyseliny,glutamin a kloubní výživu.Z počátku šla váha příjemně nahoru,ale po nějaké době se zastavila na 90kg.Dál to nějak nejde.Jídelníček je si myslím ucházející.Doporučil byste mi nějaký suplement,který by mě posunul zase o krok dál?Díky za odpověď

Dobrý den, stále je třeba dodržovat odpovídající stravu, pokud nepřibíráte, zvyšte ještě eneregetický příjem. Další možností je, dát chvilku pauzu (udržovací období ) a pak se opět pustit do nabírání.

Ze suplementů vyzkoušejte např. předtréninkové stimulaty -  E.NOX Shock.

Je mozne jist maso?
autor: Vojtech • datum: 06.05.2013
Dobry den, z nekolika zdroju jsem se docetl, ze tribulus terestris obsahuje alkaloidy a konkretne pak harmin, ktery pusobi jako Inhibitor monoaminooxidázy (pouziva se jako antidepresivum prvni urovne) a pri pouziti takovehoto inhibotoru je nebezpecne jist maso, syry a dalsi potraviny, ktere obsahuji tyramin. Nebezpecne proto, ze kombinaci techto latek muze vzniknout silna reakce a muze dojit az k zastave srdce. Znamena to tedy, ze pokud beru tribulus terestris, nesmim jist maso a syry a pokud jej jist budu, bude to nebezpecne pro moje telo? Nebo je uz latka upravena tak, ze k teto reakci dojit nemuze? Dekuji za odpoved

Dobrý den, maso, sýry atd. můžete zcela bez problémů jíst. Reálně žádné takové nebezpečí nehrozí.

Pauza
autor: Petr Podskalsky • datum: 05.05.2013
Dobrý den, je tento přípravek možno brát jako „náhradu“ , když zrovna mám měsíční pauzu při braní CEE? Děkuji za odpověd.

Dobrý den, ano, takové použití je v pořádku.

box
autor: Jan • datum: 26.04.2013
dobrý den boxuji už 6 měsíc .. mám 195 cm a 73 kg chtěl bych se zeptat zda je tribulus dobrou volbou k přidání energie a nabrání síly a svalu popřípade mi poradtě jiný suplement tréninky mám intenzívní 3x týdně díky za odpověd

Dobrý den, osobně bych jako první vyzkoušel kreatin v kombinaci s gainerem, např.  Compress B. I. G..

Tribulus
autor: Vlado • datum: 22.04.2013
Dobrý deň. Mám 19 rokov, 167cm a vážim 84 kg. Už to bude skoro 5. rok čo sa venujem kulturistike. Štýl tréningu mám 3+1.Za celý čas som z doplnkov používal max. protein,kreatin a BCAA a občas nejaký NO produkt pred tréningom.Rastiem celkom v pohode a kvalitne (svalovo) ale chcel by som vyskúšať pre telo niečo silnejšie ako je napr ten tribulus. Pýtam sa to preto lebo ho tu neodporúčate mladým chlapcom . Anabolické steroidy zatiaľ brať nechcem kým to ide pekne prirodzenou cestou. Preto sa pýtam, odporučili by ste mi tribulus aj ked mám 19 ale nie som jak tí chlapci v „šlapkách a tielkach čo posilujú len hrudník a biceps 3 krát do týždna“ s mizernou stravou atd.atd. ?

Dobrý den, tribulus je doporučován starším cvičencům z důvodu, že u nich dochází k poklesu hladiny testosteronu. Ve vašem věku by měla být přirozeně hladina vysoká, tudíž ji teoreticky není kam zvedat.

Občas se objevují i pozitivní reakce od mladších uživatelů, tudíž ho klidně vyzkoušejte.

bolí svaly
autor: aleš • datum: 03.04.2013
dobrý den , je mi 38 a bolí mně svaly ,např držím ve stoje časopis tak že si ho chci přečíst a a cca po 30 s mně začnou bolet ruce a tak je to i s nohama , když cvičím tak se mi zdá vše ok , neberu žádné doplňky a taky cvičím jen dvakrát týdně ,nekdy třikrát podle toho jak se cítím, kokal jsem že bych koupil Tribulus Terrestris Turbo ale nevím zda není něco vhodnějšího díky aleš

Dobrý den, pokud vás bolí svaly jen po tréninku, jedná se o svalovou horečku. Určitě bych doporučil po každém tréninku doplnit spotřebovanou energii. K tomu je vhodné použít gainer, např.  Compress B. I. G. nebo speciální potréninkovou formuli, např.  Growth Matrix. Tribulus samozřejmě použít můžete také.

Dotaz
autor: Radek • datum: 28.03.2013
čau, mohl bych se zeptat zda to semnou nebude dělat nejaké nežádoucí změny?? Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, pro zdravého uživatele je použití zcela bezproblémové. Tribulus se obecně doporučuje užívat cvičencům starším 25 let.

tribulus
autor: mila • datum: 21.03.2013
ahoj merim 175 a vazim 100 kg a cvicim uz 45let je mi 60let a hlavne jsem jel silovy trojboj s dobrymi vysledky ted uz cvicim pro sebe ale fest dik

Dobrý den, tribulus užívejte 3krát denně po 1-2 cps a to ráno, odpoledne a večer. Tribulus užívejte cca dva měsíce a následně se zařazuje měsíční pauza.

tribulus
autor: mila • datum: 20.03.2013
beru tribulus terrestris turbo beru 1 tabletu denne jak dluoho ho mam uzivat a jak dluoho pauzu dik za odpoved

Dobrý den, kolik vážíte a měříte?

Dobrý den
autor: Tomáš • datum: 03.03.2013
beru tribulus testeris ked užijem alkoholicke napoje může se mi něco stát??? alebo pred užitim alkoholu mám vysadit tribulus??? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, stát se vám nemůže nic, jen negujete účinky tribulusu.

Dobry den
autor: anton • datum: 01.03.2013
chci se zeptat ked prestanu uzivat tibulus jak dlho ješte bude učinkovať

Dobrý den, někde jsem četl, že to je 2-3 týdny, ale neumím vám říci, zda tomu opravdu tak je. Pokusím se dohladat více informací a odpověď případně doplním.

Dotaz
autor: Michal Veselý • datum: 15.02.2013
Dobrý den chci se zeptat beru tribulus terrestris turbo a jestli k tomu mohu brát nějaký spalovač tukú a popřípadě jaký.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace samozřejmě možná je, to závisí především na tom, jaké jsou vaše tréninkové cíle. Doporučil bych vyzkoušet komplexní spalovače, jakými jsou Xtreme 24, nebo Thermogenic Fair Power.

Dávkování
autor: Matěj Veselý • datum: 13.02.2013
Dobrý den, objednal jsem si u vás balíček(CEE,tribu,mass gainer - je to balíček pro nárust svalů *1) a koukal jsem na dávkování jednotlivých produktů a je odlišné než to které uvádíte v tomto balíčku(tribu,CEE,Mass gainer).Třeba konkrétně u tribulu se píše max. 1 kapsli denně a v tom balíku se uvádí \“tribulus zařaďte dvakrát denně po dvou kapslích\“...tak bych se chtěl optat které dávkování platí. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, použijte dávkování, které je uvedeno u balíčku.

Dotaz
autor: Adam • datum: 04.02.2013
Dobrý den, chci se zeptat je mi 18 let a začínám posilovat. Už posiluji asi 1 měsíc a zajímalo by mě jestli bych už mohl začít brát TRIBULUS TERRESTRIS TURBO ?

Dobrý den, osobně to považuji vzhledem k věku za zbytečné. Také jste naprostý začátečník, který cvičí teprve měsíc.

Doporučuji suplementy vybírat dle tohoto článku.

tribulus davkovani
autor: Michal • datum: 29.01.2013
Dobry den,koupil jsem si tribulus terrestris a tribu max od aminostaru,na obalu je jedna tableta denne,neni to malo?dekuji za odpoved

Dobrý den, tribulus dávkujte 3krát denně po 1-2 cps.

kreatin+tribulus
autor: Tobi • datum: 20.01.2013
Dobrý den, rád bych se zeptal, pokud bych používal tribulus terrestris turbo s kreatinem, jestli si to nebude navzájem škodit nějak nebo vedlejší účinky, předem děkuju:))

Dobrý den, tyto suplementy můžete bez problémů kombinovat.

tribulus
autor: Radek Hornof • datum: 17.01.2013
dobrý den,chtel bych se zeptat,jestli je mozne,ze se mi po uzivani tribulusu udelala vyrazka..uzivam gainer,protein,creatin a tribulus..vsechny suplementy jsem uzival i predtim az na tribulus..nevim jestli je to nahoda,ale premyslim po cem by to mohlo byt??A zvyseni testosteronu by mohla byt pricina...ale bral jsem jenom jednu tabletu denne,coz je divne..??..

Dobrý den, vyrážku bych určitě nespojoval se zvýšením testosteronu, ale jako reakci na tribulus ji vyloučit nemohu.

Pokud bude vyrážka přetrvávat, vyzkoušejte užívání tribulusu přerušit. Ovšem je také možné, že to s užíváním suplementů vůbec nesouvisí.

TT
autor: pepa • datum: 14.12.2012
A mohly by mít tyto dva doplňky nějaký vliv na vyšší tlak, pokud budu dodržovat zvýšený pitný režim?

Kreatin by teoreticky mohl, ale neumím odhadnout, jak moc.

TT
autor: Pepa • datum: 14.12.2012
Děkuji za předešlou odpověď, užívám také prášky na vyšší tlak Diroton 5mg 1xráno, mám je nyní když jsem začal sportovat a brát zmiňované TT a Krealk. vysadit, nebo není potřeba?

O vysazení léků může rozhodnout jen lékař. V případě zdravotních potíží je velmi vhodné s ním také konzultovat užívání suplementů.

Tribulus a krealkalyn
autor: Pepa • datum: 14.12.2012
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně dávkování, pořídil jsem si krealkalyn 1pc 750g crealkatecu, a Tribulus Terrestris Extrakt (90% steroidních saponinů)Začal jsem posilovat, mám 183 cm 100kg, rád bych rychle zvýšil svalovou hmotu, a snížil tuk v tělě, hlavně tlusté břicho, s váhou jsem jinak docela spokojený, cvičím 3x týdně v posilovně ráno hodinu a půl a 2x týdně doma s čínkama hodinu a půl, Jak mám dávkovat společně tyto dva produkty, a jestli vůbec společně jdou děkuji. můj plán byl TT 3x 2pc a kreatin, 3 před tréninkem, 3 ihned po, a 2x2pc ve dny regenerace. co vy na to? mohu polykat kreatin a TT společně v jeden okamžik, nebo mám mít mezi tím nějakou pauzu, třeba pl hodiny, děkuji

Dobrý den, kreatin můžete dávkovat před a po tréninku, jedna 1,5 g kreatinu. Ve dnech volna ráno a např. večer.

Tribulus 3krát denně po 1-2 cps a to ráno, odpoledne a večer.

Společná konzumace je v pořádku.

Ucinky
autor: Majkl • datum: 11.10.2012
Dobry den chtel bych se zeptat je mi 17let vazim 65 kg cvicim skoro rok a chtel bych vyzkosuet tento produkt prosimvas po jake dobe bych mohl videt vysledky ? kdyz cvicim 4x tydne? a jak presne to ucinkuje na telo a jestli to nema zadne vedlejsi ucinky a nenici to nejake organy v tele jako treba ledviny nebo jestli to neni spatne na srdce dekuji predeme

Dobrý den, tribulus se doporučuje užívat až v mnohem pozdějším věku. Ve vašem věku je velmi pravděpodobné, že přípravek nebude mít žádný výraznější vliv na růst svalové hmoty.

Doporučil bych použít gainer, protein a pokud cvičíte pravidelně déle než šest měsíců, můžete přidat i kreatin.

tribulus
autor: daniel • datum: 09.10.2012
muzou tribulus670 extract uzivat take zeny. diky

Dobrý den, ano, tribulus je vhodný i pro ženy.

dotaz III.
autor: Radim • datum: 01.10.2012
Chtěl bych se ještě zeptat,zda je možné také užívat tribulus terrestris turbo + nějaké aminokyseliny zároven...např. Beef amino hydro 4000 nebo by jste mi doporučil nějaké k tomu tribulusu? Díky moc za odpověd´

Dobrý den, kombinace tribulusu a aminokyselin je zcela v pořádku.

dotaz II.
autor: Radim • datum: 23.09.2012
A ještě bych se chtěl zeptat na dávkování tribulus terrestis turbo...zde se uvádí max. 1 kapsle denně...Je možné užít třeba 2 - 3 denně? Díky za odpověd´

Tribulus užívejte 3 x denně a to ráno odpoledne a večer.

dotaz
autor: Radim • datum: 22.09.2012
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli můžu užívat tribulis terrestris turbo + egg100 argentinas albumin zároven? A bude tato kombinace užitečná? Díky za odpověd´

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. EGG vám pomůže zvýšit příjem bílkovin a tribulus pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu. Kombinace podpoří růst svalové hmoty.

tribulus
autor: Vít • datum: 19.09.2012
Není Vemo herb forte složením stejný jako od Extrifitu?Jestli je stejný Extrifitácký vychází levněji...ale nevím když u Vemo herb je dávkování max 4 tbl a od Extrifitu 10 tbl denně

Dobrý den, VemoHerb - 1 cps 200 mg obsah protodioscinu 60%. Extrifit - 1 cps 500 mg  kapsle obsahuje 90,75 % saponinů, z toho 180 mg protodioscinu, t. j. 40 %.

Na rozdílném dávkování není nic neobvyklého, stačí se podívat na ostatní suplementy.

Tribulus
autor: Daniel • datum: 19.09.2012
Dobry den, da se tribulus terrestris turbo kombinovat s creatinem ethyl ester?myslim tim pri treningu.dekuji za odpoved..

Dobrý den, tribulus užívejte nezávisle na tréninku ráno, odpoledne a večer. Kreatin před a po tréninku.

tribulus
autor: Vít • datum: 18.09.2012
Moc děkuji za odpověd,jaký tribulus byste mi doporučil?Vermo herb přímo bulharský,nebo Extrifit,nebo...?Nechám si poradit od Vás.Díky

Dobrý den, doporučil bych např.  VemoHerb Tribulus Forte.

tribulus
autor: Vít • datum: 17.09.2012
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,mam již druhý měsíc creatin a chtěl bych vysadit.Poradili mi HMB s kombinací ZMA a Tribullus.Je tato kombinace vhodná?Vím že hmb by se mělo s něčím kombinovat pro lepší účinek,ale již se nepamatuji s čím..Poradíte mi i dávkování ?Děkuji

Dobrý den, osobně bych v pauze vyzkoušel kombinaci glutaminu a tribulusu a poté zařadil kreatin v kombinaci s HMB.

Tribulus dávkujte 3 x denně a to ráno, odpoledne a večer. Glutamin po tréninku a večer před spaním, ve dnech volna ráno a večer.

Dotaz
autor: Petr • datum: 12.09.2012
Dobrý den přeji,chtěl bych se zeptat jestli Tribulus má nějaký vliv na štítnou žlázu,na štítnou žlázu beru léky,proto bych chtěl vědet jestli mi Tribulus muže nějak uškodit,předem děkuji za odpověd :)

Dobrý den, uvádí se, že tribulus způsobuje zvýšení hladiny hormonu štítné žlázy, tudiž případné užívání konzultujte s lékařem.

tribulus
autor: dave • datum: 12.09.2012
Chtěl bych se zeptat jestli tribulus terestis turbo je považován za doping Jsem. Registrovány sportovec a chodím i na dopingové kontroly tak jestli mi to můžou najít jako dopingu

Dobrý den, nikoliv, tribulus je schválený doplněk výživy a jako takový nezpůsobí pozitivní dopingový nález.

Dotaz
autor: Kuba • datum: 11.09.2012
Dobrý den, uvažuji o koupi balíčků pro nárust svalů 1 , tedy Mass Gain 14, Creatine Ethyl Ester,Tribulus Terrestris Turbo + to podpořím proteiňákem Whey core 100. Blížím se k hranici 22 let, mám cca 70 kg, 185 cm. Cvičit budu 3x týdně. Hodlám přibrat a nabrat svalovou hmotu. Jsou k tomu tyto komponenty vhodné ? + bych poprosil o orientační dávkování. A ještě ohledně Tribulus Terrestris Turbo, oplatí se mi to v tomto věku využít a je to nezávadné ? Co se týče vedlejších účinků tvorby akné, růstu chlupů, onemocnění apod. , nevyvolají se tímto ? Hodlám terrestris Turbo a Creatin brát cca 4 týdny poté 4-6 týdnů pauza. Vřele děkuji za radu.

Dobrý den, pokud s tréninkem teprve začínáte, tak je použití tohoto balíčku zatím velmi předčasné. Z počátku tělo na trénink reaguje velmi dobře, tudíž není třeba přílišná suplementační podpora.

Pro začátek bych použil protein + gainer a další suplementy začněte přidávat až později.

Tribulus je bezpečný doplněk stravy a žádných vedlejších účinků se obávat nemusíte.

tribulus
autor: davebojka • datum: 09.09.2012
dobry den chtel sem se vas zeptat koupil sem si tenhle pripravek (tribulus terrestris turbo) a (creatine ethyl ester) a sacharidak.tak se vas chci zeptat muzu si to dat vse pred cvicenim tak 15-25 minut dekuji je to dobra kombinace dekuji.MAM i protejne stejn a ten pouzivam po cviceni dekuji za odpoved

Dobrý den, tribulus dávkujte bez ohledu na trénink ráno, odpoledne a večer. V jedné dávce užijte 1-2 cps.

Gainer s kreatinem cca 60 minut před tréninkem a po tréninku. Protein kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

otazka
autor: pavel • datum: 06.09.2012
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli nevadí kombinace Tribulus Terrestris Turbo a Beverly Sun s koenzimem q10 se žen-šenem a zda-li to má vedlejší učinky. A jak dlouho bych měl cvičit? Nebo stačí jízda na kole? Děkuji za odpověď Je mi 18 a a vážím cca 65kg

Dobrý den, kombinace jako taková ničemu neuškodí, ovšem nevím nic o Vašich tréninkových cílech, takže více opravdu nejsem schopen poradit. Volba doplňků se mi s ohledem na Váš věk také rozhodně nezdá příliš dobrá.

otázka
autor: milan • datum: 03.09.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nevadí kombinace creashock od aminostáru s tribulus terrestris turbo a jestli mohou být i nějaké vedlejší ůčinky u tohoto dáného suokementu tribulus ? Předem děkuji za odpověd

Dobrý den, kombinace je v pořádku. Vedlejších účinků se obávat nemusíte.

dotaz
autor: Petr • datum: 29.07.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na kombinaci suplementů tribulus,l- carnitin,creatin a bcaa.mohu požívat vše naráz v patřičních dávkách nebo byste něco nedoporučoval?Je mi 30,váha 90kg.cvičím 4x týdně.Díky moc

Dobrý den, obecně je kombinace v pořádku. Vhodnost použití je závislá na vašich tréninkových cílech.

sex
autor: tribulus • datum: 27.07.2012
Dobrý den je mi 55 a sex už není co býval zkoušel jsem i viagru trochu lepší pak jsem se dočetl že můžu mít nízkou hladinu testosteronu je vhodná kombinace Tribulusu Terrestris Turbo a po čase znova viagru

Dobrý den, ano, Tribulus určitě vyzkoušet můžete.

Tribulus dávkujte dle doporučení v tomto článku.

tribulus
autor: Petr • datum: 27.07.2012
Dobrý den,chtěl bych se zeptat na vhodné dávkování tribulus.ter.a zda je vhodna kombinace s aminokyselinami.je mi 30 let. a cvičím 3x týdně.děkuji za odpověď.

Dobrý den, tribulus dávkujte 3 x denně 1-2 cps, a to ráno, odpoledne a večer.

Kombinace s aminokyselinami je v pořádku.

Drazdivy tracnik
autor: jiri • datum: 27.07.2012
Dobry den mam 4 roky drazdivy tracnik snazim se alespon trochu posilovat zajimalo by me mohuli pouzivat tribulus nebudeli to zhorsovat me strevni problemy?Nemuzu brat protejnove doplnky je neco co by jste mi doporucil v mem pripade?Dekuji za odpoved....je mi 35 roku

Dobrý den, především sám musíte vědět, co smíte a co nesmíte. Pokud si nejste s použitím některých suplementů jístý, je vhodné to konzultovat s lékařem.

tribulus
autor: Marian • datum: 13.07.2012
Dobrý den,chci se zeptat jestli je možné,že po zvýšení hladiny testosteronu mi třeba začnou vypadávat vlasy? Děkuji

Dobrý den, pokud se bavíme o legálních suplementech, nemusíté se ničeho takového obávat.

Zvýšené dávky suplementů
autor: Killy • datum: 27.06.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně dávkování. Přítel užívá tribulus terrestris turbo, creatin a BCA. Podle dávkování na obalu „přesypává“ asi 3x denní dávku. Necvičí závodně, jen pro radost a svůj pocit cca 10 let, je mu 24 let. Je zde nějaké nebezpečí pro organismus? Děkuji

Dobrý den, není se čeho obávat. Vyšší dávkování se u mnoha suplementů používá zcela běžně.

dotaz na výživu
autor: Rosťa • datum: 16.05.2012
Dobrý den. potřeboval bych poradit nějaký doplněk pro zvýšení výdrže s velkou zátěží na organismus. běhám strmé kopce (nebo výškové budovy)střídavě se silovou zátěží, na čas. je mi 24let děkuji za odpověď

Dobrý den, vyzkoušejte kombinaci  Creatine Monohydrate CreapureCordyceps CS-4. Samozřejmě se táké musíte odpovídajícím způsobem stravovat, přijímat dostatek bílkovin a sacharidů.

Upřesnění
autor: Roman • datum: 14.05.2012
Děkuji za předchozí odpověd, ale ptám se znovu...může se Tribulus kombinovat s lékem Detralex...?????

Dobrý den, ano, může - mezi mechanismy působení obou věcí není žádný vzájemný vztah.

Tribulus
autor: Roman • datum: 11.05.2012
Dobrý den! Mám náročné noční zaměstnání a potřebuji trochu oživit tělo....abych vůbec měl chut na cvičení a celkově....k fungování... Chci zkusit Tribulus. Je možné ho používat s kombinací léku Detralex..které užívám na hemeroidy...?? Je mi 33... Doporučíte nějakou střední rozumnou cestu?

Dobrý den, tribulus vám může pomoci k celkové lepší vitalitě a tím i k lepšímu tréninku. Případně vyzkoušejte před tréninkem použít „nakopávač“, např.  Hell NO GelNO Shotgun V.3Compress Caliber Pump.

Věk
autor: Waax • datum: 10.05.2012
Dobrý den, je vhodné brát tribulus v 16 letech? Četl jsem, že Schwarzenegger ho bral dokonce od 15..

Dobrý den, považuji to za velmi předčasné a také poměrně zbytečné. Dejte přednost základním suplementům, proteinu či gaineru.

málo spermatu
autor: tomáš hájek • datum: 15.04.2012
dobrí den mám problém mam hodně málo spermatu a né moc kvalitní co mám dělat mně je 38 let

Dobrý den, určitě to je třeba řešit s lékařem.

Tribulus
autor: Jirka • datum: 08.04.2012
Dobrý den je mi 35 chtěl jsem se zeptat beru už měsíc Tribulus terrestris turbo tam je dávkování 1 tableta před jídlem můžu dávkování zvednout na 2 tablety.Děkuji Jirka

Dobrý den, doporučil bych dávkovat minimálně 3 x denně 1 cps.

Kombinace
autor: Vítek • datum: 30.03.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je možné užívat Tribulus Terrestris společně se spalovačem Comress Fever? S pozdravem V. Prchal

Dobrý den, ano, kombinace obou přípravků je možná. Tribulus pomůže v dietě lépe udržet svalovou hmotu.

gym
autor: Jára • datum: 22.03.2012
dobrý den chtěl jsem se zeptat cvičím 1rok a beru kreatin a chtěl bych začít brát testosteron aby byly vidět výsledky v krámě mi byli nabízený tauro a nebo anabol testo nevím co bych měl zvolit.děkuji za odpověd

Dobrý den, bohužel uvedené doplňky neznám a nemám s nimi žádnou zkušenost, takže nejsem schopen posoudit, který z nich je lepší. Pokud chcete podpořit tvorbu testosteronu, vyzkoušel bych klasický Tribulus.

..
autor: martin • datum: 17.03.2012
Dobrý den. Je mi 18 let a cvičím už 3 roky. Mohu užívat tento výrobek i v mém věku, aby mi zajistil nárust svalové hmoty? Děkuji.

Dobrý den, můžete, ale klidně se může stát, že jeho účinky vůbec nepocítíte. A to je velmi pravděpodobné, protože v tomto věku by měla být hladina vašeho testosteronu na maximu, tudíž ji není kam zvyšovat.

Dotaz
autor: Adam • datum: 16.03.2012
Dobrý večer. Chtěl bych se zeptat, jestli tento výrobek má veliký vliv na nárust svalové hmoty. Pokud ano, je lepší ho kombinovat s proteiny nebo užívat volně.

Dobrý den, podrobné informace a to včetně dávkování a popisu účinnosti naleznete zde. Kombinace s proteinem či gainerem je vhodná, přidat se mohou i další suplementy.

tribulus
autor: František • datum: 13.03.2012
Dobrý den. Chtěl jsem Vás požádat o doporučení na nějaky tribulus. Poměr cena/kvalita/množství. Jde mi o doplnění testosteronu(doufám že mi po těm začnou konečně rust vousy). Děkuji

Dobrý den, vousy vám po tribulusu s nějvětší pravděpodobností růst neznačnou, pokud to ovšem chete vyzkoušet, doporučuji  VemoHerb Tribulus Terrestris či  Bulgarian Tribu 90 %.

Dotazy
autor: Pavel • datum: 12.02.2012
Dobrý den, tento přípravek sem si koupil na zvýšení svalové hmoty, chtěl bych se zeptat, proč tento výrobek není vhodný pro mlaďistvé, mě je 16, pak jestli mi tento výrobek pomuže k nárostu svalové hmoty i v mém nizkém věku, a jestli je dostatečně silný, nebo-li jestli zvýšení svalové hmoty bude rychlý, jelikož tento přípravek je poměrně drahý, a jestli je drahý proto, že pomáhá ke zvýšení toho testosteronu, nebo že je i dobrý k nárustu?Pak se chci ještě zeptat, jestli k tribulusu mužu používat zároven i bcaa a nějaký protein či gainer, a jestli zvyšuje akné? děkuji za odpověďi. S pozdravem Pavel

Dobrý den, tribulus se obecně doporučuje spíše starším sportovců (řekněme od 25 let výše), protože ve vašem věku by měla být hladina hormonu testosteronu přirozeně vysoká a není třeba ji pomocí různých doplňků zvyšovat a ani to není příliš efektivní. Jinými slovy, pokud jste ve věku, kdy je Vaše přirozená hladina testosteronu na maximu, jen stěží ji užíváním tribulusu zvýšíte. Doporučil bych tedy zvolit jiný doplněk, například protein, gainer a kreatin. Co se týka kombinace doplňků, lze tribulus kombinovat prakticky s libovolnými doplňky.

Akné
autor: Vojtěch • datum: 07.02.2012
Dobrý den. Je mi 17 let, mám 185 cm a vážím 75 kg. Závodně plavu, a tento produkt se chystám za měsíc trvale přidat k mým ostatním doplňkům stravy (krea-alkalin, BCCA, sachariďák ). Už od 7 třídy ZŠ, trpím výrazným akné v oblasti ramen a zad. Proto jsem se chtěl zeptat jestli se mi akné, po užívání, nějakým rapidním způsobem nezhorší. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, do jaké míry tribulus ovlivní akné, tak to opravdu nevím. Každý oranismus je originál a reakce mohou být různé.

Osobně bych v tomto věku na tribulus příliš nesázel, spíše je vhodnější pro starší uživatele.

Podpora stravy, snížení váhy
autor: Pavel • datum: 25.01.2012
Zdravím, je mi 37 a řeším nadváhu (185cm-99kg)omezil jsem tuky,jezdím spining, chodím na squash. Poradíte mi nějaký spalovač tuku během dne( co Nutrex Lipo 6?) a něco na večer, nápoj jako náhrada stravy na doplnění proteinů, vitamínů... Nechci nárust svalů. Díky Pavel

Dobrý den, pokud se Vám Lipo 6 zamlouvá, klidně ho vyzkoušejte, uživateli je tento spalovač hodnocen velmi dobře.

Z proteinů bych doporučil  Long 80 - 7 Hours.

Dávkování Tribulus
autor: Marek • datum: 14.01.2012
Dobrý den, cvičím přes dva roky, měřím 175, vážím 65 Kg. Jaké dávkování by jste mi doporučili? Děkuji

Dobrý den, užívejte 3 x denně + 1 až 2 cps a to ráno, odpoledne a večer.

RADA
autor: Lukáš • datum: 06.01.2012
Dobrý den,chtel bych se zeptat začínám cvičit mám 175cm 85kg budemi 30let,užívám bcaa,a gainer ale který je spíše sacharidový má na 150gramu (dení dávka) 115g.sacharidu a uplné minimum bílkovin,jeto vhodné,neměl bych mít spíše nějaký s obsahem více bílkovin než sacharidu...a kdy ho mužu užívat celý den,i na noc,nebo jen po cvičení...mohu ješte neco pořídit nebo nejlepe nekombinovat už nic jiného...dekujhi za odpoved.

Dobrý den, pokud budete v nejbližších týdnech a měsících usilovat o snížení tělesného tuku, bude pro Vás vhodnější přípravek s nižším obsahem sacharidů, nicméně již zakoupený gainer lze využít v menších dávkách ( 40-50g) např. v potréninkové dávce nebo jako dopolední svačinu ( občas i jako náhrada snídaně, pokud byste ji např. nestíhal...). Až gainer doberete, nahraďte jej např.  Whey Core 55 ( ten pak můžete užívat po tréninku i během dne a klidně i večer jako náhradu stravy) , BCAA určitě berte i nadále.

uzivani poradi
autor: jirka • datum: 07.12.2011
Dobry den prosim vas mam 22roku 185cm a 73kg a nemuzu nabrat chodim do posilovny streda.patek,nedele koupil sem si protein 50%,Megamass,Tribulus,creatin,aminokyselinu a chci se zeptat jak bych toto vsechno mel uzivat aby to bylo co nejuspesnejsi.diky

Dobrý den, protein užívejte ve 2 - 3 dávkách po cca 30 g v průběhu dne, Megamass vždy po tréninku v dávce 50 - 60g, tribulus ve  2 - 3 dávkách v průběhu dne společně s jídlem, kreatin 2x denně 5 g (jedna čajová lžička) a aminokyseliny před a po tréninku.

Tribulus
autor: Robert • datum: 25.11.2011
Vážím 93kg, mám užívát 3x 2 kapsle?

Jedna kapsle má 600 mg, kdybych stejný suplement užíval já, chtěl bych docílit cca 4.000 mg denně, tzn. 6 - 7 kapslí denně. Vážím ale o cca 10 kg méně, tzn. při váze 93 kg bych zvolil dávkování 3x 3 kapsle denně.

Tribulus
autor: Robert • datum: 25.11.2011
Dobrý den, mám užívat tribulus i ve dnech volna? 3x denně?

Dobrý den, ano, dávkování stejné jako v den tréninku.

Dávky
autor: Dunkel • datum: 12.11.2011
Dobrý den,chěl bych se zeptat jak dlouho bych měl tribulus užívat? Měla by být něaká pauza po určité době napřů. jako u kreatinu že se užívá 2 měsíce pak měsíc pauza a pak zas.... Díky za odpověď :)

Dobrý den, doporučil bych užívat 2-3 měsíce a následně zařadit cca 2 měsíce pauzu.

Tribulus
autor: Roman • datum: 10.11.2011
Dobrý den,chtěl bych se zeptat je mi 18 let cvicim už 3roky,chtěl bych vyzkoušet tento produkt,měl sem problémi z pletí tak se chci zeptat jestli mi obsahující testosteron nemůže zvýšit počet mazových žlaz .Děkuji

Dobrý den,

zvýšená hladina testosteronu může teoreticky působit na kvalitu pleti. Osobně se ale domnívám, že ve Vašem věku je užívání tribulusu zbytečné, protože tělo produkuje přirozeně dostatek vlastních hormonů a není třeba jejich produkci nijak dále stimulovat.

Tribulus Turbo
autor: Martin • datum: 05.11.2011
Dobrý den, existuje doplněk na nárůs a zvetšení penisu? Je vhodný tribulus...?? Cvičím pravidelne 3 roky. Předem děkuji
Dobrý den, žádný takový přípravek neznám a tribulus vám v tomto rozhodně nepomůže.
Rada
autor: Robert • datum: 03.11.2011
Dobrý den, vážím 90kg, měřím 185cm, mohl by jste mi poradit jak mám užívat během dne Protein, Gainer, Kreatin a Tribulus. Předem děkuji
Dobrý den, gainer užívejte zejména po tréninku, protein kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin. Kreatin po tréninku společně s gainerem a případně i před tréninkem a ve dnech volna ráno. Tribulus ráno, odpoledne a večer.
Dotaz
autor: Jiří • datum: 21.10.2011
Dobrý den, chci se zeptat začínám cvičit už 2 měsícem a beru Carnitine MAX L 110000 chtěl bych k tomu brát Tribulus Terrestris Turbo můžu to kombinovat? ... Vážím 105 kg a chci zhubnout pomůžou mi tyto dva produkty ?
Dobrý den, vzhledem k tomu, že cvičíte teprve dva měsíce, což je velmi krátká doba, by neměl být problém hubnou jen pomocí upravené stravy a dostatku pohybu. Pokud se vám zatím redukce tuku příliš nedaří, bude třeba zapracovat na stravě. Pokud vám jde i os valovou hmotu, doporučil bych zařadit protein, např. tento. Dostatek bílkovin je velice důležitý pro ochranu svalové hmoty a dobrou regeneraci. Proteinem také můžete nahradit 1-2 denní jídla. Tribulus bych zatím nezařazoval.
Dotaz
autor: Kory • datum: 12.10.2011
Dobrý den,chci se zeptat delám box a pokazde pred zápasem mám tremu a vubec si neveřím pomuze mi tento pripravek s mim problemem? nebo neni neco co by jste mi doporucil?dekuji
Dobrý den, tento problém Tribulus a ani jiný přípravek nevyřeší.
Dotaz
autor: Ava • datum: 07.10.2011
Dobrý den, chci se zeptat, zda mohu brát tento produkt dohromady s Creatinem tablety a BCAA Pure, děkuji za odpověď :)
Dobrý den, kombinace uvedených suplementů je zcela v pořádku.
Dávkování
autor: Sypač začátečník • datum: 05.10.2011
Dobrý den, jaké je ideální dávkování tohoto tribulu společně s gainerem (22 let, 184cm, 88kg, cvičím 6x týdně? Tím myslím kdy, co a kolik, moc díky za odpověď.
Dobrý den, po tréninku dávkujte dle tohoto článku. Jinak musíte dávkování gaineru přizpůsobit stravě a tréninkovým cílům. Tribulus dávkujte např 3 x denně a to ráno odpoledne a večer, celková dávka může být cca 2 g a dle potřeby ji můžete zvýšit.
Užívání tribulu
autor: Petr L. • datum: 04.10.2011
Dobrý den, chci se zeptat, zda je vhodné společně s creatynem ethyl esterem a gainerem užívat i tribulus, když je mi 22 a posiluji 9 měsíců - v současné době 6x týdně. Jde mi hlavně o to, zda to má cenu, když jsem ještě relativně mladý. Díky za odpověď
Dobrý den, jediná možnost, jak to zjistit, je Tribulus vyzkoušet. Občas se objevují velmi dobré reference i od uživatelů vašeho věku.
Chut na sex
autor: Petr • datum: 30.09.2011
Dobrý večer mám už 2 roky potíže s erekcí zkoušel jsem totiž v 17 letech zakázané látky (clenbuterol) bral jsem ho hodně od té toby se mnou nehne žádná :( doktoři mě v 17 letech cpali viagrou ale to nepomáhalo dělali mi testy na hormony a mám nízký FSH hormon trpím od té doby depresemi zkoušel jsem všelijaké volně prodejné preparáty na stylu argin max atd ale pořád nic jen jednou se mi dostal pod ruku zase nelegální UNDESTOR a po něm mi bylo dobře jak psichicky tak tělesně ale ale doktoři mi ho nechtěj napsat tribulus terresis jsem ještě nezkoušel mám doma L-arginin anabolic acid od NUTRENDU a má otázka zní když ten undestor je vlastně testosteron tak jestli mi tribulus + L-arginin tato kombynace mohla pomoci A v jakém množství tuto kombynaci dávkovat Děkuji za odpověd
Dobrý den, kombinaci argininu a tribulusu samozřejmě vyzkoušet můžete, ale vzhledem k problémům které popisujete pochybuji, že bude mít požadovaný účinek. Pokud nefunguje správně Váš hormonální systém, skutečně je to spíše na řešení u specialisty - endokrinologa, než formou běžně dostupných doplňků.
testosteron
autor: Míra • datum: 29.09.2011
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda-li je tento výrobek vhodný pro zvýšení testosteronu a popřípadě jak často,kolik a kdy ho mám užívat? Jsem sportovec, 70 Kg, 175 cm.(kdyby tento výrobek nevyhovoval mím požadavkům tak mi prosím napište, kterej....)Předem děkuji.
Dobrý den, podrobnou odpověď naleznete v tomto článku.
nvm
autor: Martin • datum: 29.09.2011
Dobry den je dobre kombinovat tenhle pripravek s creatinem ethyl esterem od stejny znacky? Zajimalo by me hlavne jestli to bude mit nejakej ucinek v bojovych sportech?
Dobrý den, nejdříve bych doporučil každý přípravek vyzkoušet samostatně abyste posoudil jak na vás působí a následně lze vyzkoušet i kombinaci.
expirace
autor: ivan • datum: 26.09.2011
dobrý den kdy konči doba expirace ?
Dobrý den, produkty, které jsou aktuálně skladem, mají 8/2013.
Prosim o radu:
autor: Martin • datum: 05.09.2011
Otazka,nemam moc zkusenosti s temito vyrobky,ale cetl jsem zajimavy clanek v Maximu od Roberta R. ktery popisoval tento vyrobek jako velice zajimy,oslovil me:)nejsem zadny sportovec,ktery vyvadi v posilovne,spise tak strecingove,napr.. v posteli,ale vykony uz take nejsou to co byvali:)je tedy tento vyrobek urcen i jako dopnek stravy?,protoze v nekterych potravinach ktere se dnas dovazi,rychlovypestovanim uz vitaminy moc nejsou..je mi 36.let 177cm,71kg.a bavi me sex:)dekuji.
Dobrý den, určitě stojí za vyzkoušení. Dávkovat můžete dle tohoto článku.
Prosím o radu...
autor: Dan • datum: 01.09.2011
Dobrý den, je mi 17 let a chtěl bych zkusit použít tento přípravek, ale všude čtu, že to nemá cenu. Chtěl bych tedy znát Váš názor. Předem moc děkuji
Dobrý den, sice může být prospěšný i v tomto věku, ale spíše bych doporučil použít ho až o několik let později.
Stari
autor: Honza • datum: 17.08.2011
Dobry den. Pokud vypadam mladsi je nejaka sance ze s timto vyrobkem muzu zestarnout? Dekuju
Dobrý den, ne, rozhodně nic takového není možné.
dotaz k délce užívání
autor: Honza • datum: 11.08.2011
Dobrý den.Je mi necelých 41 let,věnuji se silovým sportům a Tribulus pravidelně užívám.Můj dotaz je zdali mám kvůli účinku udělat přestávku v užívání a jestliže ano po jaké době a na jak dlouho.Za odpověď Vám předem děkuji.
Dobrý den, obecně bych doporučil cyklování, tedy užívat cca 3 měsíce a následně dva měsíce pauzu. pokud jste ovšem zvolil nižší dávkování a stále jste s účinností spokojen, lze užívat i dlouhodoběji.
davkovani
autor: Tom • datum: 09.07.2011
dobry den, chci se zeptat jak mam tento tribulus davkovat kolikrat denne a jestli pred nebo po jidle..mam 20 let,178cm,70kg..2x tydne chodim do posilovny a 1x na box..dekuji
Dobrý den, volil bych dávkování 3 x denně po jídle.
kombinace
autor: martin • datum: 14.06.2011
dobry den chtel bysem se zeptat je dobra volba mit glutamin protein a tenhle tribulus ? nebo je nejaka lepsi kombinace s timto tribulusem ? dekuji za odpoved
Dobrý den, kombinace tribulu s proteinem je jistě jednou z možných a vhodných, určitě bych ji volila.
testosteron
autor: Petra Čermáková • datum: 08.06.2011
Dobrý den, mému manželovi je 50 roků a podle všech příznaků má méně testosteronu. Pan doktor mu zatím doporučil užívat nějaký přípravek, který se dá koupit ve fitnes obchodě. Doporučil mu čistý testosteron s vitamíny. Dívala jsem se na přípravky v tomto inter. obchodě, ale nevyznám se v nich. Můžete mi nějaký doporučit. Předem děkuji. Petra
Dobrý den, doporučuji zakoupit tento přípravek nyní ve výhodném balení.
užívání
autor: Jiří • datum: 07.06.2011
Dobrý den, ovlivňuje nějak tribulus velikost penisu? Moje otázka je spíše opačná - jestli se při užívání penis nezmenší
Dobrý den, nemusíte se obávat.
dávkovaní
autor: petr • datum: 20.05.2011
Dobrý den, doporučil bych dávkování zvýšit na 3 x 1 cps a to ráno, odpoledne a večer. prosim Vás jeste toto dávkování má být vždy před jídlem? před snídaní, obědem a večeří? děkuji
Dobrý den, ano, uvedený způsob dávkování můžete použít.
dávkování
autor: petr • datum: 18.05.2011
Dobrý den, je mi 17 let, vážím 75 kg a cvičím 4x týdně, mohu dávkovat Tribulus Terrestris Tubro i víckrát denně, než pouze jednou? děkuji
Dobrý den, doporučil bych dávkování zvýšit na 3 x 1 cps a to ráno, odpoledne a večer.
Tribulus dávkování
autor: hynek • datum: 09.05.2011
Dobrý den, je mi 49, váha 63, výška 170. Byl mi doporučen Tribulus terestris turbo, pravidelně cvičím a cílem je nárůst svalové hmoty. Zajímalo by mě dávkování, zatím beru 1 ráno jak uvádí výrobce, vy všude uvádíte brát večer ?? Zároveň ale ke každé večeři piji víno, co na to Tribulus pokud bych ho měl brát i večer ?? Děkuji za odpověď
Dobrý den, co se týká vína, jedna či dvě sklečinky nepovažuji za problém. pokud by ho bylo více, nebude až tak vadit Tribulusu, ale spíše to bude celkově problém s regenerací a zlepšováním sportovní výkonnosti. Doporučil bych dávkování zvýšit na 3 x 1 cps a to ráno, odpoledne a večer. V případě potřeby je ještě možné ke každé dávce přidat jednu cps a dávkovat 3 x 2 cps.
dotaz
autor: petr • datum: 29.04.2011
Dobrý den, prosim Vás před jakým jídlem se tribulus dávkuje? je to jedno? děkuji
Dobrý den, příliš na typu jídla nezáleží.
rada
autor: tomaš • datum: 20.04.2011
ok moc dakujem za odpoved.a možte mi poradit čo a ako mam spravne jest a keby aby to nebolo zbytočne?
Konkrétní odpověď by přesahovala možnosti této poradny. Doporučuji prostudovat co nejvíce materiálu o výživě, začít můžete zde. Také bych doporučil odbornou literaturu, např. Sportovní výživa.
rada
autor: tomaš • datum: 20.04.2011
takto ja som pred tym cvičil asi poctivo 4 mesiace a potom som prestal a po 4 mesiacoch som sa k tomu vratil spet a cvičim po tej prestavke asi dva tyždne
Na mém doporučení se nic nemění. Stále jste začátečník a uvedené suplementy bych zatím nepoužil, považuji to za zbytečné.
rada
autor: tomaš • datum: 20.04.2011
dobry den,chcel by som sa spytat začinam cvičit a kamarad mi doporučil tribulus ale nepovedal že aky je toho vela a široky vyber mohli by ste mi niečo doporučit?berem creatin CEE MALATE a proteinak 100% mohol by som to kombynovat aby to malo nejaky učinok a bolo to na mne vydiet?dakujem
Dobrý den, pokud začínáte, nepotřebujete Tribulus ani kreatin. Zatím je pro Vás zcela dostačující pravidelná strava s dostatkem všech živin a vhodný trénink. Ze suplementů je plně dostačující protein či gainer.
dotaz
autor: jakub • datum: 15.04.2011
Dobry den,merim185cm a vazim 89kg a jemi 16 ublizil by mi tento vyrobek ? A co bys te mi doporucil . Dekuju
Dobrý den, doplněk by Vám neublížil, ale s ohledem na Váš věk by Vám nejspíš ani nijak nepomohl, protože v tomto věku je hladina testosteronu přirozeně vysoká a další její zvýšení není pravděpodobné.
Dotaz
autor: Mirek • datum: 14.04.2011
Dobrý den,mohu užívat Tribulus,když mám příznaky dny.
Dobrý den, osobně si myslím, že můžete, ale řiďte se doporučením vašeho lékaře.
Dotaz?
autor: Daniel • datum: 15.03.2011
Dobrý den chtěl bych se zeptat také k těm mléčným výrobkům. Když teda beru tribulus nemůžu brát protein smíchaný s mlíkem? A ještě by mě zajímalo kolik obsahuje tento tribulus ,,protodoscinů'' Děkuji za odpověď
Dobrý den, proteim s mlékem užívejte s delším časovým odstupem. Procentuelní obsah protodioscinu výrobce neudává.
Dotaz2
autor: Petr • datum: 11.03.2011
Děkuji za odpověď, zajímalo by mne ale, proč se nesmí kombinovat s mléčnými výrobky?
Dobrý den, konzumace společně s mléčnými výrobky může snížit účinnost obsažených látek.
Dotaz
autor: Petr • datum: 11.03.2011
Dobrý den, mohu na tento přípravek konzumovat mléčné výrobky jako je tvaroh, mléčná rýže apod? Uvádí se nezapíjet mléčnými nápoji, tak se ptám zdali se to vztahuje i na jídlo. A dále bych se chtěl zeptat zdali bych mohl dávkovat 3x3 tablety za den. Děkuji
Dobrý den, uvedené doporučení se týká i jídla, tvaroh atd.. uvedené dávkování můžete použít.
dotaz
autor: Václav • datum: 06.03.2011
Dobrý den, dá se tento přípravek kombinovat s přípravkem naNO Vapor Hardcore? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, kombinace je možná.
Dotaz
autor: Juryk • datum: 04.03.2011
Dobrý den. Setkal jsem se s názorem, že při používání Tribulusu lidské tělo přestane samo testosteron vytvářet (protože ho má ze suplementu) a v případě vysazení tělo bude v šoku a než se naučí naplno zase testosteron vytvářet, část svalstva se ztratí. Je toto tvrzení pravdivé? Děkuji
Dobrý den, tato úvaha je jednoznačně špatně. V tribulusu není žádný testosteron, který byste tělu dodával. Tribulus má pouze podporovat jeho tvorbu v těle takže o nahrazení přirozené tvorby nemůže být řeč a žádný podobný efekt skutečně nenastane.
Kombinace
autor: Honza • datum: 17.02.2011
Dobry den,chtel bych se zeptat jestli je dobra kombinace Crea Pure Ethyl Ester + Tribulus Terrestris Turbo...dekuji za odpoved
Dobrý den, jedná se o běžně používanou kombinaci, kterou bych dle potřeby doporučil doplnit o protein či gainer.
kombinace
autor: Pavel • datum: 16.02.2011
Dobrý den,rád bych se pozeptal na kombinaci : tribulus terrestris + amino 2000 complex + creatin monohydrát... popřípadě jak v průběhu dne dávkovat. Děkuji za odpověď
Dobrý den, tribulus dávkujte v průběhu dne, např.ráno, odpoledne a večer. Aminokyselny mezi jídly a případně před a po tréninku, kreatin např. ráno a po tréninku.
DOTAZ
autor: Honza • datum: 16.02.2011
dekuji za prvni odpoved...este sem se chtel zeptat co by se dalo kombinovat s timto tribulusem...neco na silu
Hezký den. Víte...není žádný přípravek který vám dodá sílu a objemy, nebo někoho zbaví zbytečných kilogramů. Je to o stravě a práci. Tedy tréninku. Jak tvrdě a správně trénujete. Přípravky mohou trochu pomoci při regeneraci a intenzitě tréninku, doplnění živin atd. Doporučuji tedy cvičit a jíst. Z doplňků by mohl pomoci protein.
DOTAZ
autor: Honza • datum: 16.02.2011
Dobry den trenuju kazdy den a davkovani 1 cps denne mi prijde malo...kolik cps bych mel denne brat a jak casto?...dekuji
Dobrý den, vyzkoušel bych dávkování 3 x 2-3 cps, např. ráno, odpoledne a večer.
Dobra rada ?
autor: Tomas • datum: 13.02.2011
dobry den chtel jsem se zeptat jesli je vhodna kombinace COMPRESS WHEY AMINO 10 000 a TRIBULUS TERRESTRIS TURBO.A jeste davkovani-u tohoto tribulusu stoji v navodu max.jedna tableta denne.Neni to malo?Dekuji
Dobrý den, kombinace uvedených suplementů je zcela v pořádku. Tribulus bych dávkoval 3 x 2-3 cps.
DOTAZ
autor: x.zibit • datum: 03.01.2011
Dobrý den,do posilovny chodim cca 2-3 roky 3x tydne,zkousel jsem proteiny,gainery,kreatiny a stale se mi nedari pribrat,co by ste mi doporucil,pokud chci masivne pribrat na vaze?vazum 60kg
Dobrý den, jediné co vám mohu doporučit je dlouhodobě zvýšit příjem energie, tedy více jíst. Není jiný způsob jak zvýšit tělesnou hmotnost, než dostatečným energetickým příjmem. Ze suplementů bych opět použil protein + gainer + kreatin. Pokud jste i předtím jedl dostatečně a přesto se vám nedařilo přibrat, možná by to stálo za konzultaci s lékařem, zda se nejdná o ňáký zdravotní problém. Případně vyzkoušejte spoluprácí s osobním trénérem, který vám může sestavit jídelníček a trénink přesně dle vaších potřeb.
Dotaz
autor: Spacek • datum: 08.12.2010
jaky protein by jste doporucil prosim?k tribulusu,krealkalynu a HMB je mi 17 let a vazim 75 kg dekuji
Hezký den. Proteinů je mnoho a hodně z nich je dobrých. Těžko doporučit jeden. Zkoušejte. Sám poznáte který Vám bude vyhovovat. Začít můžete třeba s Professional WPC 80.
dotaz
autor: Spacek • datum: 08.12.2010
Dobry den chci se zeptat jestli je vhodna kombinace-krealkalyn,tribulus terrestris a HMB dekuji
Dobrý den, zda je kombinace konkrétně pro vás vhodná, tak to nemám dle čeho posoudit, ale určitě je možné ji použít. Také bych doporučil přidat protein.
Kombinace
autor: Petr Novák • datum: 28.11.2010
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Zda je vhodná kombinace s kreatinem. Popřípadě poradit jinou kombinaci k rychlému a účinnému nárustu svalové hmoty.
Hezký den. Kombinace vhodná je. Ovšem za předpokladu, že používáte gainer a protein. Jinak asi moc spokojen nebudete. Pokud nepoužíváte, tak právě gain a protein upřednostněte. Pochopitelně můžete kombinovat vše.
dotaz
autor: SenatoR • datum: 13.11.2010
dobry den chystam si objednat Professional WPC 80, HMB, kreatin ethyl ester a prave tento tribulus...jen se chci zeptat, jestli jeto vhodna kombinace na nabrani hmoty dekuji _je mi 19 let do posilovny chodim rok a pul
Dobrý den, pokud jste si kombinaci vybral a vyhovuje vám, klidně ji vyzkoušjte. Osobně bych vynechal zatím HMB a tribulus, ale to vůbec nic neznaméná. Vyzkoušejte a sám posoudíte, zda budete spokojen.
Kombinace
autor: Michal • datum: 03.11.2010
DObrý den, zajímalo by mě zda je možná kombinace Tribulus Terrestris a Kre-Alkalynu ? Děkuji za odpověd´
Dobrý den, ano, kombince kreatinu a tribulusu je zcela v pořádku, také bych ještě doporučil přidat kvalitní protein, např. Professional WPC 80.
Dotaz
autor: Martin • datum: 14.10.2010
Dobrý den, je mi 20 let a do posilovny chodím cca rok a půl. Zatím jsem bral pouze Mutant Mass. Chci se zeptat, jestli mi Tribulus nějak pomůže se zvýšením svalové hmoty a popřípadě s čím by se dal kombinovat. Děkuji
Dobrý den, tribulus bych nechal spíše na později. Vyzkoušejte kombinaci protein + gainer + kreatin.
Dotaz
autor: otazka • datum: 21.09.2010
Dobry den, ublizi mi tento vyrobek kdyz je mi 16 let?
Dobrý den, neublíží, ale pravděpodobně ani nepomůže.
alkalyn
autor: alkalyn • datum: 21.09.2010
Dobry den, chtel jsem se zeptat, jestli je mozne uzivat tribulus spolu s kre-alkalynem od nutrendu. Dekuji za odpoved.
Dobrý den, ano, určitě to je možné.
otázka
autor: Jan • datum: 04.09.2010
Dobrý den jen mi 20 let měřim 182 Cm a vážim 83 Kg chodím do posilivny už 2 roky 5x týdně a užívám Creatine Ethyl Ester a chtěl bych se zeptat jestli bych k tomuto mohl přidat ještě tenhle Tribulus. Děkuji za odpověd.
Dobrý den, ano, můžete.
poradit
autor: Alex • datum: 18.08.2010
zakoupil jsem u vás Tribulus Terrestris Turbo. vždy jsem bral po cvičení a před jídlem jednu tabletu jak je předepsáno...není to málo 1 tableta ?? můžu brát více tablet ? je mi 36 let, 90 kg
Dobrý den, dávkování můžete zcela bez problémů zvýšit. Inspiraci na možné dávkování naleznete v tomto článku.
tt turbo
autor: =)) • datum: 28.06.2010
Dobry den, je mi 16 let,vazim 60kg,merim 174cm a tedka zacinam chodit do posilovny, tak bych se chtel zeptat, jestli by to bylo pro me vhodny a co se mnou to vsechno udela, kdyz to zacnu pozivat. predem dekuji za odpoved.
Dobrý den, předpokládám, že vaším cílem je zvýšení tělesné hmotnosti. V tomto věku zatím na tribulus zapomeňte. Doporučil bych použít gainer s vyšším obsahem bílkovin, např. Compress B. I. G.. Tribulus více ocenítě až v pozdějším věku.
TT Turbo
autor: Dominik • datum: 26.06.2010
Dobrý den , prosímvás chtěl bych se zeptat , jestli je možné Tribulus užívat když jím i obyčejné syrovátka , protože na obalu je napsané že by se neměly kozumovat mloéčné výrobky. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, tribulus můžete klidně se syrovátkou kombinovat jen oba přípravky neužívejte současně. Tribulus dávkujte cca 45 minut před, nebo cca 90 minut po syrovátce.
tribulus
autor: Kamila • datum: 17.06.2010
Dobrý den, našla sem u vás pár přípravků ,které zvyšují tvorbu spermatu.Chtěla bych se zeptat,zda je na tohle vhodný l karnitin,l arginin a tribullus.Dá se tahle kombinace vůbec skloubit?Nebo co by jste případně doporučil-kromě urologa.A jaké by případně mělo být dávkování při 100 kg?A je to vhopdné pro srdcaře-bradykardie. Díky moc za odpověd.
Dobrý den, ano, obecně lze kombinaci použít. Vzhledem ke zdravotním problémů bych rozhodně doporučil vše konzultovat s lékařem.
Kombinace
autor: Smoke • datum: 18.05.2010
Dobrý den, aktuálně užívám protein 80%, creatin pure, carnitin, BCAA, a pak kloubní želatinu a multivitamín a minerály. Je možné k tomu užívat ještě Tribulus. Je mi 30. Děkuji
Dobrý den, ano, zařazení tribulusu je naprosto bezproblémové.
=)
autor: =) • datum: 11.04.2010
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možná kombinace CFM Gainer 20 + CEE +NO Compromise + Tribulus Terrestris Turbo. Děkuji za odopvěď.
Dobrý den, ano, kombinaci můžete zcela bez problémů použít.
xxx
autor: xxx • datum: 19.03.2010
dobry den,mam dotaz jestli mi tenhle pripravek nejak ublizi v 19 letech ? Kdyz mam vlastne testosteron na vysoke urovni ..diky
Dobrý den, přípravek vám neublíží, ale jeho užívání bude pravděpodobně zbytečné.
....
autor: Pavel • datum: 14.02.2010
Ještě jeden dotaz, proč by tenhle produkt neměl být přínosný populaci mladší zhurba 25 let..? Jaky na to má vliv věk pokud připravek chci používat kvůli nabíraní svalové hmoty, zvýšení síly a vytrvalosti svalů a zyvešní jak fyzické tak psychické regeneraci...?
Sportovci je Tribulus terrestris vyhledáván především pro zvýšení hladiny testosteronu a do cca 30 let je většinou přirozená hladina testosteronu na dobré úrovni a proto není účinek tribulusu tak patrný.
....
autor: Pavel • datum: 14.02.2010
Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat na dávkování. Odpovídal ste na dotaz kolik tablet brát s vahou 100kg, odpověděl ste, že 5 cps... Není to trošku moc o proti tomu co máte uvedeno v popisu produktu...?
Dobrý den, jedná se o přibližné dávkování, které si může uživatel upravit dle svých konkrétních potřeb. Běžně se používají ještě vyšší dávky než doporučených 5 cps.
otazka.
autor: jakub • datum: 14.02.2010
Ahoj.chtel bych se zeptat mam 90kg a vyska 183cm a pouzivam aminokyselyny a tribuluterestis turbo,a strava 6 krat dene.doporucil byste mi neco na masivnejsi narust svalu.diky za odpoved.
Dobrý den, vhodné by mohlo být zařazení proteinu či gaineru v kombinaci s kreatinem.
dotaz
autor: Michal • datum: 14.02.2010
Dobry den, chtel bych zacit uzivat Tribulus Terrestris Turbo a Creatine Ethyl Ester 750mq k nabrani svalove hmoty. Vaha 70 kg ...
Dobrý den, pokud máte zabezpečen dostatečný příjem sacharidů. bílkovin a zdravých tuků je možné oba přípravky použít.
dotaz
autor: Michal • datum: 22.01.2010
dobrý den, chci se zeptat na pripravek na vyrisovani ???uvazoval jsem o tribulusu ale nevim zda je tomu vhodny..dekuji za odpoved
Dobrý den, tribulus mé jiný účel a hodí se spíše pro podporu silového a objemového tréninku (ale užívat jej lze samozřejmě i v období redukce tuku). není ale určený přímo pro podporu spalování tuku. K tomuto účelu se mnohem lépe hodí například Compress Fever.
dotaz
autor: milan • datum: 19.01.2010
Dobrý den, chci se zeptat, zda by se měla brát kapsle před posilováním nebo až po...děkuji za odpověd
Dobrý den, osobně bych doporučil tribulus užívat večer před spaním a případně ještě druhou dávku ráno.
nitric/tribulus
autor: tututu • datum: 03.12.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co je pro mě vhodnější jestli Nitrix nebo tribulus. Vážim pouze 65Kg a měřim 179cm a je mi 22let. Beru proteiňak 82 většinou 2x denně + Kre-alkalyn 2x tabletka před treningem a BCAA - 2x před a 3x po treningu a sacharidak "Carbo 3X" po treningu. Díky za odpověď :)
Dobrý den, pokud Vám jde o přibrání, kromě proteinu + gaineru + kreatinu bych zatím zapoměl na ostatní doplňky a soustředil se na zvýšení kalorického přijmu, které Vám pomůže přibrat. Ještě je možné uvažovat o zařazení Glutaminu, v tomto období Vám pomůže posílit zejména imunitu a urychlí regeneraci.
tribulus
autor: jan • datum: 29.11.2009
dobry den beru kratce tribulus od carne labs je mozno treba zvisit davkovani z jedne tablety na dve bez rizika dekuju predem za odpoved
Dobrý den, možné to je, není se čeho obávat.
Dávkování
autor: Petr • datum: 20.11.2009
Dobrý den, tento produkt se užívá před jídlem. Je to nějak časově omezeno (např 1/2 hod před), nebo je to myšleno doslova tzv.s prvnim soustem:) Díky za odpověď
Dobrý den, není důležité zda to bude 30 nebo 15 minut před jídlem.
Pravda?
autor: Tomáš • datum: 06.11.2009
Dobrý den, chtěl by jsem se vás zeptat, jestli je pravda, že Tribulus často berou pornoherci, aby nabraly čistou svalovou hmotu a zároveň podpořili růst penisu. Je možné aby tento přípravek podpořil růst penisu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, je možné, že ho užívají, ale penis jim z Tribulusu rozhodně nevyroste.
PROSIM O RADU
autor: ALOIS ČONKA • datum: 12.10.2009
PROSIM O EŠTĚ JEDNU RADU..CHCI CVYČIT NA VELKY OBJEM .JAK CVYČIT A CO BYCH SI MĚL KOUPYT..TĚT POUŽYVAM TABLETY TRIBULUS TERRESTRIS.A BERU DVĚ TABLETY DENNĚ PŘED CVIČENIM JEDNU A PO JEDNU..JETO SPRAVNĚ.KDYŠ VAŽIM STO KYLO....MOC DĚKUJI ZA POMOC.MICHAL
Dále můžete použít, protein, gainer, kreatin atd.
RADA
autor: ALOIS ČONKA • datum: 12.10.2009
DOBRI DEN .CHTĚL BYCH SE EŠTĚ ZEPTAT VAŽYM STO KYLO KOLYK BYCH MĚL BRAT TABLET PŘED CVIČENIM A PO ..MOC DĚKUJI ZA RADU..MICHAL .
Dobrý den, užíval bych cca 5 cps večer před spaním.
Davkovani
autor: Tomas • datum: 08.10.2009
Dobry den,chtel bych se zeptat jestli je vhodne brat Tribulus Terrestris Turbo(jedna kapsle dene pred jidlem) a Dymatize Xpand Nitric Oxide Reactor (2 kapsle rano a 2 kapsle vecer)jestli je vhodne to kombinovat a jestli to nema spatny vliv na zdravy.Predem dekuji za odpoved
Dobrý den, uvedené výrobky můžete kombinovat zcela bez obav. Negativní vliv na zdraví mít nebudou.
Dávkování
autor: Kamil • datum: 19.09.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké dávkování byste mi doporučil při váze 87 Kg?? A také čas dávkování? Jestli ráno,večer nebo jak..předem děkuji za odpověd
Dobrý den, vyzkoušejte 5 cps před spaním, v případě potřeby dávku zvyšte.
kvalita
autor: Ondra • datum: 30.08.2009
Dobry den..nejlepsim tribulusem na trhu je tento TURBO nebo ten od weidra,ktery ma 80% saponinu?
Dobrý den, doporučuji vyzkoušet Bulgarian Tribulus.
dávkování
autor: Martin • datum: 19.08.2009
Dobrý den! Vážim 100kg. Chtěl jsem se zeptat na doporučenéné dávkování na moji váhu. Předem díky za odpověď!
Dobrý den, vyzkoušel bych dávkovat 4 cps.
tribulus
autor: tomasek • datum: 15.07.2009
a muzu brat treba 2 tablety pred obedem nebo by mi to mohlo neco udelat.... ??
Užívejte před spaním.
tribulus
autor: tomasek • datum: 15.07.2009
Dobrý den..... chci se zeptat...sem vrcholový sportovec....je mi 16 let a koupil sem si tribulus....pomuzem mi to nejak v sile nebo narustu svalu ??
Dobrý den, domnívám se, že vám moc nepomůže.
Tribulus
autor: Majda • datum: 13.07.2009
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jaké účinky má užívání tribulusu u žen.Ráda bych taky trochu víc "vašeho" testosteronu. Je mi 40,cvičím 3x týdně, aerobní aktivita 5x týdně (spinning)a líbí se mi, když jsou na ženách svaly vidět.. Díky za odpověď.
Dobrý den, v tom případě Tribulus vyzkoušejte.
XXX
autor: XXX • datum: 08.07.2009
Dobry den chci se zeptat jestli tato latka neni skodliva pro mladez ve veku 18 let ..docetl jsem se take,ze se muze uzivat maximalne 4 tydny a pak vysadit,prosim o presnejsi davkovani ..dekuji za odpoved
Dobrý den, v tomto věku je pro vás užívání Tribulusu zbytečné, pravděpodobně vám v ničem nepomůže. Užívání je doporučováno od 30 let .
Echm....
autor: Lukas • datum: 05.07.2009
Dobrý den.....mam takovou otázečku......Při braní Tribulusu se zvětšuje penis?
Dobrý den,ne, nezvětšuje.
Davkovani
autor: Petr • datum: 25.06.2009
Dobry den, rad bych se zeptal na vhodne davkovani Tribulus Terrestris Turbo. Na vasich strankach jsem nasel Doporučené dávkování: * max. 1 kapsle denně Nicmene na internetu jsem se dozvedel informaci ze vhodne davkovani je Na každých 20 kg váhy užít jednu 500mg kapsli denně. Kapsle Tribulus Terrestris Turbo obsahuje 600mg ucinne latky, proto bych se chtel zeptat zda jedna kapsle dene bude dostacujici. Za odpoved dekuji
Dobrý den, můžete použít 2 x 3 cps, ale je běžné i mnohem větší dávkování.
tribulus
autor: jarek • datum: 01.05.2009
Dobrý den ctel bych se zeptat jesli mužu uživat tribulus v 17 letech a jestly to bude mit naky učinek na narust svalové hmoty a síly spolu s proteinem je mi 17 let,172cm,75kg.Děkuji za odpověd
Dobrý den, v tomto věku bych na Tribulus Terrestris zapoměl a raději investoval do proteinu. Tento přípravek se doporučuje užívat až v mnohem pozdějším věku.
Tribulus
autor: Martin • datum: 26.04.2009
Mají tablety Tribulusu i pozitivní účinek na růst vlasů a vousů u můžů? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ne.
hm
autor: Kouba • datum: 21.04.2009
Dobrý den, kdyz ucinkuje jako "viagra" nebude mi porad "stát" ? diky.. to by bylo totiz docela neprijemne
Dobrý den, přípravek rozhodně neučinkuje jako viagra a proto se takového účinku nemusíte obávat.
přibrat na váze
autor: Petr Pavlas • datum: 16.04.2009
Dobrý den, doporučil byste tribulus terrestris na přibrání na váze. je mi 34 let, muž, výška 183 cm, váha 65 kg potřebuji přibrat a nedaří se mi to. Nebo něco jiného?
Dobrý den, v kombinaci s gainerem ho můžete rozhodně vyzkoušet.
Otazka 2
autor: Milan • datum: 13.04.2009
Chtel bych se take zeptat jestlůi muze mit uzivani tribulusu v mem veku 20 let..opacny efekt..ze by branil prirozene tvorbe testosteronu.
Dobrý den, potlačení produkce vlastního testosteronu se obávat nemusíte, ale je velmi pravděpodobné, že v tomto věku efekt tribulusu nezaznamenáte.
Otazka
autor: Milan • datum: 13.04.2009
Dobry den, je mi 20 let cvicim uz 3 roky a koupil jsem si zminovany Tribulus...chtel bych se zeptat na davkovani..cetl jsem ze v mem veku mam dost prirozeneho testosteronu a ze nemusi byt ucinek znát, proto se chci zeptat jestli muze nejak uskodit, kdyz jsem z davkovani ktere je psane jedna kapsle dene zmenil na dve kdy davam jednu rano pred snidani a jednu vecer pred veceri.Chci docilit onoho zvyseni hladiny testosteronu, samozdrejmne aby mi to ale neuskodilo.Dekuji za odpoved.
Dobrý den, nežádoucích účinků se obávat nemusíte. Osobně se domnívám, že budete muset dávkování ještě zvýšit.
tribulus
autor: petr • datum: 29.03.2009
Dobrý den, chci se zeptat - spotřeboval jsem již jedno balení tribulus terrestris, mám si pořídit to samé na pokračování nebo by bylo učinější pořídit tribulus terrestris turbo?
Dobrý den, po 6 až 8 týdnech užívání je vhodné zařadit stejně dlouhou pauzu. Můžete klidně užívat stejný, nebo značku změnit. Záleží jen na Vašem rozhodnutí.
tribulus
autor: Apolooooo • datum: 09.03.2009
Dobrý den, chci se zeptat na vhodnost tribulus. Je mi 30let vážím 105kg 177cm chodím cvičit 3xtýdně po 1hod. Chtěl bych více nabrat na objemu. co mi poradíte? Ted jsem bral měsíc taurin. Mam ho brát dál nebo ho uplně vynechat. díky apolo
Dobrý den, zařadit tribulus je velmi vhodné. V užívání taurinu můžete pokračovat.
Tribulus
autor: Marek • datum: 04.03.2009
dobry den. Mel bych dotaz ohledne techto tabletek. Je mi 16 let a mam pocit ze moje hladina testosteronu je nizka. Vyplyva to z toho ze mam nizkou produkci spermii, ze moji kamaradi kterym je treba 14 let vypadaji starsi. Chtel bych se zeptat jestli muzu tyto tablety pouzivat abych zvysil tvorbu spermii a jestli mi napomuze k tomu abych vypadal KONECNE jako chlap. Dekuji za odpovedi
Dobrý den, tělesný vývoj v tomto období je individuální u každého a tribulusem tento proces neurychlíte. Buďte trpělivý a raději se soustřeďte na trénink a správnou stravu, protože zvýšení množství svalové hmoty Vám ve výsledku přinese mnohem lepší efekt na celkový fyzický vzhled a svalnatá postava rozhodně vypadá "mužněji".
Tribulus
autor: Michal • datum: 18.02.2009
Dobrý den, v návodu na užívání tribulusu se píše, že ampuli není vhodné zapíjet mléčnými výrobky. Tak mě zajímá, jestli nevadí když hned ráno na lačno spolknu ampuli tribulusu a asi po 15 minutách posnídám ovesné v ločky s mlékem. Kdy je podle vás vhodné užívat tribulus, když trénuji spíše v podvečerních hodinách. Děkuji za radu
Dobrý den, Tribuluis bych Vám doporučil užívat vždy večer před spaním.
dotaz
autor: Jakub • datum: 06.02.2009
Dobrý den, zanedlouho oslavím 23.narozeniny a chtěl bych začít užívat tribulus terrestris jako doplněk výživy. Měl bych dva dotazy. Mohu již tento přípravek užívat, aby měl kýžený efekt?? A můj druhý dotaz by se týkal toho, jaký doplněk byste mi doporučil, pokud nechodím do posilovny, ale dělám kondičně 2x týdně kickbox. Děkuji S pozdravem Jakub
Dobrý den, tribulus použít můžete, ale s ohledem na váš věk se domnívám že to není zapotřebí, protože vaše přirozená hladina testosteronu bude vysoká. Jako dplňky, které najdou využití prakticky u všech sportů, bych vám doporučil kvalitní protein a kreatin.
Tribulus.
autor: Jozi • datum: 13.01.2009
dobry den. mam problemy so zvyseminou hladinou bilirubinu v peceni a chcem sa opytat ci mi Tribulus Terrestris Turbo nemoze nejako uskodit v tomto smere a ci ho mozem pouzivat v kombinacii s NITRIXOM ....dakujem
Dobrý den, tribulus by Vám uškodit neměl, ohledně užívání Nitrixu se však poraďte s lékařem.
tribulus
autor: michal • datum: 25.12.2008
dobrý den, chtěl sem se zeptat,zdali tento produkt může ovlivnit celkový vývoj těla v období vývinu
Nemyslím si. Ono ale v tomto období ho nemá smysl brát, protože vlastní produkce testosteronu lidského těla v tu chvíli je tak vysoká, že účinky tribulu nebudou znát. Význam začíná mít někde řekněme nad 23 - 25 lety věku, tam už znatelný bude.
Testosteron
autor: Kulhy • datum: 09.11.2008
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli to bude mít efekt když mi je 17 let. Vím že jsem mladý a mám v sobě dost testosteronu, ale chtěl bych ho ještě více zvednout. Beru Elite Whey protein, goliath, Beef amino, Kre-alkalyn. Děkuji předem za odpověd.
Dobrý den! Ve Vašem věku je to zbytečné.
tribulus
autor: jan • datum: 05.11.2008
jsou učinky i když se pije jako čaj?
Dobrý den! Ano, jsou. Tyto doplňky výživy však obsahují více účinné látky, a proto jsou efektivnější.
Kombinace.
autor: Volverin • datum: 30.10.2008
Dobrý, den měl bych na Vás pár otázek ohledně užití různých produktů. Zda jde zkombinovat. Creatine eltyl ester+Nitrix AVPT+Tribulus Terrestris Turbo+ Protein Laktofit65 a 80. A jaký je cyklus U Tribulus Terrestris Turbo? Zda Např. po 8 týdnech na 4 týdny vynechat. Předem děkuji za odpoveď
Dobrý den, kombinace přípravků je možná, cyklus u Tribulusu 8+4 je vhodný popř. 8+8.
Tribulus Turbo.
autor: Dana • datum: 24.10.2008
Dobrý den, je Tribulus vhodný pro mého 15 letého syna, který hraje za dorost hokej. Vypadá to na zázračnou bylinku bez vedlejších účinků. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě by bylo použití Tribulusu zcela nevhodné. Vhodnými doplňky výživy pro Vašeho syna jsou např. : Weider Super Mega Mass 4000 nebo Promil Laktofit 50 Muscle Builder.
kapsle nebo prasek
autor: Miroslav • datum: 14.10.2008
Dobry den.Zakoupil jsem tribulus terrestris turbo a chtel bych se zeptat,zda se musi kapsle otevrit a pouzit pouze prasek,nebo jestli se to polyka cela komplet kapsle.Dekuji.
Dobrý den! Polyká se celá kapsle.
Tribulus Terrestris Turbo
autor: M.Jeřábek • datum: 04.10.2008
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jesli je vhodné kombinovat Tribulus Terrestris Turbo s kreatinem monohydrátem, popřípadě jak jej zprávně kombinovat. Předem děkuji.
Dobrý den! Ano, je to možné. Tribulus berte před spaním. Kreatin pak prvních 5 dní 20 gramů denně (rozděleno do 4 dávek po pěti gramech). Pak stačí již jen udržovacích 5 gramů denně.
Tribulus Terrestris Turbo
autor: F.Kopecký • datum: 20.09.2008
Dobrý den kupuji na dobírku 1 krát tot zboží :Tribulus Terrestris Turbo , v ceně 474,- Kč , Pošlete mi to dobírkou na adresu : F. Kopecký , Firma EIVR sro, Kurta Konráda 500/6 , Praha 19000 telefon : 773650002 , Děkuji, jak bych měl udělat objednávku u Vás jinak jsem při své inteligenci nepochopil...., Všude jinde si vyberu zboží kliknu zakoupit a napíšu adresu - u Vás to nejde....síla je v jednoduchosti...
Dobrý den. Však ono to tak je, stačí kliknout jednou výše na Chci koupit, na následné stránce vyplnit údaje, odeslat a je to. Každopádně i takto jsme Vaši objednávku přijali a vyřídíme co nejrychleji.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Tribulus Terrestris Turbo
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131 (licenční podmínky zde).
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: VÝPRODEJ
:: SPECIÁLNÍ BALÍČKY
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy

:: DVD filmy
:: Plakáty a fotografie
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Veslovací trenažery
:: Běhací pásy
:: Steppery
:: Posilovací lavice
:: Posilovací stroje

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Solární kosmetika
:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
6
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby