Gymnastický míč Ronnie.cz

Otázky a odpovědi:
Gymnastický míč Ronnie.cz


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Alternativa
autor: Lukáš Pop • datum: 26.07.2017
A je (hypertext transfer protocol)://obchod.ronnie.cz/s-595-gymnasticky-mic.html kvalitativně srovnatelný? (Odkaz přímo vložit nešlo)

Dobrý den, hrubě asi ano.

75 cm
autor: Lukáš • datum: 26.07.2017
Dobrý den, bude opět i 75 cm verze?

Dobrý den, v současné chvíli to vypadá tak, že spíše již nebude.

Velikost míče
autor: Ivan Kotlín • datum: 10.03.2017
Dobrý den, zakoupil jsem u vás dnes tento míč, velikost 75 cm. Po nafoukání je teď míč v průměru cca 64 cm, předpokládám tedy, že je to velikost 65 cm a ne 75 cm. Myslím, že dofouknout to o 10 cm v průměru to asi nepůjde :) Jak dál postupovat?

Dobrý den, pokud jste nafukoval dle instruktáže výše (tedy nechal 1 den v pokojové teplotě stát o 10 cm nafouknutý menší a posléze teprve dofoukl na danou velikost), a přesto se Vám nedaří nafouknout do 75 cm, zkontaktujte kolegy ve skladu.

prasklý míč
autor: Katka • datum: 12.02.2016
Dobrý den,prosím o radu -měli jsme míč 65 průměr takový s těmi masážními bodlinkami,začali jsme ho s mužem používat i místo židle u PC.Já měřím 175 a váha asi 82kg a manžel měří 190 a váha 110kg.Míč nám nedávno praskl pod mužem.Byla zvolená španá velikost nebo čím se toto mohlo stát.Co doporučíte za velikost.Děkuji za info Kaka

Dobrý den, důvodů může být mnoho, skutečně netuším, proč ten Váš praskl, nicméně při výšce a váze manžela byl pro něj naprosto nevhodný o průměru 65 cm. Základem je, že se při sedu kyčle nemají dostat pod úroveň kolen. Obávám se, že neexistuje varianta míče, která by vyhovovala oběma z Vás. Můžu doporučit pro Vás 65 cm a pro manžela 85 cm (nebo spíše i větší).

Menší míče
autor: Martin • datum: 23.01.2016
Dobrý den, děkuji za radu ohledně malých míčů, již jsou v nákupním košíku. Koupil jsem jich za tu cenu více :-) Pěkný den Martin

Není zač, ať se daří.

Menší míče
autor: Martin • datum: 17.01.2016
Dobrý den, potřeboval bych sehnat míč s průměrem těch 30CM, v tabulce jak vybrat správně míč ho máte uveden, ale v prodeji nikoli. Díval jse se na ty o jiné značky co mají průměr 25CM, ale u těch píšete že už je nebudete prodávat. Potřebuji tento malý míč kvůli rehabilitaci kolene, tak abych ho mohl zmáčknout v leže mezi kolena. Je nějaká šance sehnat u Vás i takto malé míče, nebo o ně není zájem a proto se to nevyplatí?! Děkuji za odpověď. Pěkný den Martin

Dobrý den, k požadovanému průměru se nejvíce přibližuje  OverballOverball Top (Ledraplastic).

Gymnastický míč 85 cm
autor: Alice • datum: 25.11.2015
Dobrý den, uvažuji o koupi gymnastického míče pro přítele, který je vysoký asi 191cm, proto bych volila průměr 85 cm. Chci se zeptat, zda i já budu moci používat míč, s mojí výškou 178 cm nebo zda je na mě míč příliš velký? Děkuji za odpověď. Hezký den

Dobrý den, už jsem Vám odpovídal dříve u jiného míče, stále platí to stejné - na cvičení jej využívat můžete, ač na Vás jinak bude velký.

problém s průměry
autor: Petr Zmeškal • datum: 25.02.2014
dobry den, chci se zeptat, mohu se opravdu spolehnout na rozmery techto micu po spravnem nafouknuti ? Jiz dvakrat jsem koupil gymball (1-supermarket 2-trznice), pokazde byla na krabici uvedena vel. mice 75cm, ale vzdy mel po nafouknuti a naslednem zmereni v prumeru pouze 65cm!

Dobrý den, pokud při nafukování zvolíte správný postup (viz popis výše), neměl byste mít s míči zde problém. Kdyby náhodou přece jenom cokoli nebylo v pořádku, kolegové ve skladu jsou ochotni vždy poradit, pomoci, či vyřešit vše k Vaší spokojenosti.

Mix suplementů
autor: Filip • datum: 04.01.2014
Dobrý den, chci se zeptat zda má cenu užívat společně: Scitec ULTRA AMINO 200 NUTREND MASS GAIN 14 / 1000g Universal ANIMAL FLEX Scitec 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g Universal ANIMAL PAK 44 Scitec 100% WHEY PROFESSIONAL 920g Nebo pokud máte tip na lepší kombinaci, napíšete mi jí prosím?

Dobrý den, v kombinaci nevidím problém, ale je samozřejmě vždy nutné volit doplňky na základě individuálních cílů a podmínek. Užitečné informace o tom jak vybírat doplňky naleznete například v tomto článku.

Redukce
autor: Filip Svoboda • datum: 28.04.2013
Dobrý den, v návodu na nafouknutí píšete „ Našroubujte přiloženou redukci „ žádnou redukci jsem k míči ale neměl.. jedná se o špatný popisek nebo mi chybí redukce? Děkuji

Dobrý den, mluví se tam o redukci u pumpičky, u míče redukce ani jiné věci pro nafukování nejsou. S pomocí druhého člověka lze většinu míčů nafouknout i bez jakýchkoli pomůcek typu redukcí (osoba přidrží šlaufek u otvoru míče, druhá pumpuje). Jinak např. tato pumpička má dvě redukce pro nafouknutí různých typů pomůcek (pro míče bývá ta tlustší, např. pro dynair se využije jehlový násadec).

dopuručení k prodeji - doplňující
autor: David Jakubec • datum: 15.02.2013
Aha, a výrobce tohoto prozradíte? citace: Nabízí Vám kdokoli cenu lepší? s tím nápisem asi těžko..

Obávám se, že míč Ronnie.cz bude prodávat pouze obchod Ronnie.cz.

dopuručení k prodeji
autor: David Jakubec • datum: 14.02.2013
Jsem po nemoci vyhřezlé ploténky dolní části zad (8leté, bezoperativní). Chci Vám jen doporučit (pokud už o tomto výrobci nevíte) míče tohoto výrobce. Sám vlastním tento míč o průměru 75cm. Moje výška je 194cm a váha 85-87kg. Nikdy bych nekoupil takový míč v supermarketu. Koupen v prosinci 2012 za 570kč. Je tedy 2x dražší, ale jste předpokládám prodejci kvalitních sportovních pomůcek. Zdar

Dobrý den, děkujeme za návrh, o tomto výrobci víme, výrobců podobných pomůcek je skutečně mnoho a nelze v nabídce obsáhnout všechny. Jsme rádi, že jste sáhl po jednom z kvalitních a věříme, že Vám bude dobře sloužit.

75 vs 65 cm
autor: pegoun • datum: 01.02.2013
Dobrý den,při mé výšce 179cm jsem si pořídil odpovídající velikost a přijde my,že je opravdu veliký,nedokážu si představit velikost 85cm.Když sedim s celou plochou chodidel na zemi,je docela obtížné na něm sedět déle než 15min,pak mam tendenci přenášet váhu,sedat si více do středu,nohy dávat více od sebe a jít na špičky.Vlastně všude vidim menší verze jak v tělocvičnach,youtube (workout) apod. na různých youtube videích poměrně vysocí borci cvičej na menší verzích.Můžu sedět na menší verzi?Vaše tabulkové doporučení my nějak nesedí.Děkuji

Dobrý den, základ, čím se řídit, je to, že pokud míč používáte k sezení (u stolu apod.), měly by Vaše kyčle být výše než kolena. Pokud jej používáte k cvičení, pak také, přípustná je varianta kolena stejně vysoko jako kyčle. Nikdy by kyčle neměly být v nižší úrovni než kolena (kvůli malému průměru míče).

85cm
autor: mirek • datum: 27.07.2012
Dobry den, míče Ronnie.cz 85cm nahodou nevedete ?

Dobrý den, nikoli, míče jsou pouze ve velikostech, které vidíte v popisu výše.

dotaz - gymnastický míč
autor: Dana • datum: 18.05.2012
Dobrý den, mají gymnastické míče Ronnie.cz testy zdravotní nezávadnosti? A dají se ve vaší prodejně vyzkoušet, když si nejsem jista správnou velikostí? Děkuji za odpověď. Dana

Dobrý den, od výrobce máme potvrzení, že míče neobsahují nebezpečné ftaláty, které nám vystavil 1/7/2008. Od té doby jsme žádné další potvrzení nežádali, neboť se vyrábí stále ze stejného materiálu a navíc se jedná o míče ze zemí EU, kdy si jednotliví výrobci od doby vzniku EU odpovídají v příslušné zemi za zdravotní nezávadnost.

Dotaz
autor: Jana Zemenová • datum: 10.12.2011
Dobrý den,zakoupila jsem si u vás gymnastický míč + pumpičku,ale bohužel souičástí dodávky nebyl žádný návod na správné cvičení.Myslela jsem,že to je samozřejmostí.Můžete mi tedy sdělit,kde tyto informace najdu?Ráda bych míč využívala nejen k sezení u PC,ale i k správnému cvičení! Děkuji za odpověď a přeji krásný den! Jana

Dobrý den, pokud si kupujete míč, kupujete si míč, pokud činku, dostanete činku, bohužel, návody k cvičení k tomu nejsou, ale je jich plný internet, popř. publikace. Chcete-li nějakou z nich využít, vybrat si můžete zde. Ať se Vám pěkně cvičí i sedí!

Místo kanc.židle
autor: FerryTaz • datum: 26.01.2011
Dobrý den, měřím 170 cm, a plánuji zakoupení míče o průměru 65 cm. Chtěl jsem se zeptat, zda bych mohl míč používat i místo kancelářské židle při sezení u počítače. Někde jsem četl, že jsou na to tyto míče naprosto vynikající, neboť nás nutí sedět správně a zárověň si procvičuji i svaly zad.
Dobrý den, míče jsou s výhodou využívány i místo židlí při kancelářské práci, nicméně stejně je doporučováno střídat posez na židli a na míči, aby si pohybový aparát nezvykl a musel se stále přizpůsobovat novým podmínkám. Míč Vám vřele doporučuji k zakoupení pro blaho Vašich zad a svalů.
Nosnost
autor: Lenka • datum: 10.12.2010
Dobrý den,jaká je nosnost míče? Děkuji
Dobrý den, nosnost udávaná výrobcem je 150 kg.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Gymnastický míč Ronnie.cz
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby