Creatin Fair Power (R)

Otázky a odpovědi:
Creatin Fair Power (R)


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Rada
autor: Sabina • datum: 18.09.2018
Dobrý den mám doma tento creatin a chtěla bych se zeptat proč by se měla dělat creatinova pauza? A jestli je vhodnější tento creatin dát do vody nebo džusu? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, už to tu bylo zmíněné mnohokrát. Jedním důvodem je fázování tréninku. Aby byl trénink efektivní, je vhodné, aby měl několik na sebe navazujících fází. Každá fáze má rozdílné zaměření a tomu by měla odpovídat strava, trénink i suplementace. Dalším důvodem je reakce těla na nové podměty. Pokud cvičíte již delší dobu, měla byste si všimnout, že největší pokroky jsou dosaženy po pauze či po redukční dietě.

Možné je i dlouhodobé užívání kreatinu, ale i výrobce či odborné články dooručují velmi často právě kreatin fázovat.

Zvýšení hmotnosti
autor: Vlastik • datum: 04.09.2018
Dobrý den, přítelkyně váží 48 kg při výšce 166 cm a má po úraze, takže nemůže moc cvičit. Jaký je vhodný potravinový doplněk nebo kombinace pro rychlé zvýšení hmotnosti, včetně tuku z řady Survival? Děkuji za odpověď

Dobrý den, může použít jeden z gainerů, a to  Palatinose Gain 20 Fair Power (R) či  Muscle Gain 15 Fair Power (R). Případně by v úvahu připadal i protein s vyšším obsahem sacharidů  Gourmet Protein 50 Fair Power (R).

Výživa pro běh
autor: Michael • datum: 15.08.2018
Dobrý den, jen mi 34, mám 195cm a 110kg. Dříve jsem hodně běhal a měl jsem 95kg. Teď znova začínám na běhacím pásu, který mám doma. Běhám okolo 45min, někdy ještě 15 min navíc chůze do kopce. Poté 10 min cviční (sed leh, prkno, dřepy) pro začátek. Posledních pár dní jsem ale víc unavený a bolí mě svaly na nohou. Můžete mi doporučit nějaké doplňky stravy? Cíl je dostat se k 90kg a lepší kondici. Běhám když to jde, tak každý den. Ale 4x týdně ano. Děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte do jídelníčku zařadit protein, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R), a to minimálně jednu porci po každém tréninku. Případně můžete místo proteinu zvolit směs esenciálních aminokyselin  Instant Essential Fair Power (R).

autor: Jiří v • datum: 14.08.2018
co brát při kreatinové pauze? normálně beru kreatin, bcaa a protein díky

Dobrý den, kreatin nahrazovat nemusíte a po pauze můžete v jeho užívání pokračovat.

Případně můžete v podstatě použít libovolný suplement bez obsahu kreatinu, např.  Glutamin Fair Power (R).

kreatin a gainer
autor: Honza • datum: 25.07.2018
Dobrý den. Mohu tento kreatin po tréninku smíchat s gainerem Palatinose Gain 20 Fair Power? Děkuji.

Dobrý den, ano, jedná se běžný způsob konzumace kreatinu.

Creatin
autor: Filip • datum: 13.07.2018
Děkuji za odpověď, ještě bych se chtěl zeptat jestli to mohu kombinovat s již zmiňovanými suplementy. Díky

Samozřejmě je kombinovat můžete.

Creatin
autor: Filip • datum: 12.07.2018
Dobrý den, chtěl bych zlepšit sílu a výbušnost, ale zároveň moc nepřibrat. Hraji fotbal a často se věnuji tréninku v posilovně. Před tréninkem, jak v posilovně, tak i fotbaloovým používám BCAA a po tréninku glutamin+protein, většinou jednu odměrku proteinu i během dne. Myslíte, že je creatin dobrou volbou? Díky

Dobrý den, určitě bych doporučil vyzkoušet kombinaci kreatinu a beta-alaninu. Konkrétně např.  Creatin Fair Power (R)Beta Alanine 4000.

autor: Václav P. • datum: 16.03.2018
Dobry den, Je možné užívat kreatin a zároveň fair power extreme? Pomůže mi to zhubnout a zároveň nárůst svalů? (Samozřejmě se správnou stravou a pohybem) díky.

Dobrý den, nemůžete redukovat tuk a současně nabírat svalovou hmotu. Takto to bohužel nefunguje.

Použití uvedené kombinace je možné. Kreatin dodá svalům rychlou  energii pro jejich práci.

autor: Štěpán • datum: 18.02.2018
Dobrý den, dělám závodně silniční cyklistiku. Neberu žádné suplementy. Měřím 178 cm a vážím 53 kg. Chtěl bych trochu nabrat a zvýšit vytrvalost. Od kolika let je vhodný kreatin. Je mi 15 let

Včera jsem ti jako vhodný suplement doporučil gainer. Konkrétně to může být např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R) či  Muscle Gain 15 Fair Power (R).

autor: Štěpán • datum: 18.02.2018
Je mi 15 let, výška 178 cm a vaha 52 kg. Dělám silniční cyklistiku a trénují 5x týdně. Od kolika let je vhodný kreatin?

Použití kreatinu je zatím předčasné. Kreatin se hodí pro silově či rychlostně-silové sporty. U vytrvalostní zátěže nebude efekt kreatinu příliš výrazný.

Dotaz
autor: Michal • datum: 06.01.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co byste mi doporučili do měsíční pauzy misto creatine monohydratu. K tomu beru ještě protein a malrodextrin. (jedu objem 4x týdně, 178cm 80kg) děkuji.

Dobrý den, volil bych např. glutamin nebo HMB. Samozřejmě také nemusíte zařazovat nic a v pauze užívat jen protein.

DOTAZ2
autor: Adam • datum: 08.12.2017
Nabrat svalovou hmotu a shodit přebytečné tuky.

Bude třeba to oddělit. Je třeba si vybrat, čemu dáte přednost a tomu přizpůsobit zejména stravu a suplementy. Ze suplementů bych určitě zařadil protein, který budete dávkovat po tréninku a pravděpodobně i během dne. Výhodný může být také noční protein -  Micellar Casein 80 Fair Power (R). Kasein lze využít i během dne. V objemu bych určitě použil kreatin.  Což může jako základ stačit. Samozřejmě lze suplementaci rozšířit a využít i další produkty, zejména bych uvažoval o HMB a hodně práce za pár korun odvede také leucin.

Redukci tuku vyřešíte především úpravou stravy a přidáním spalovače. Začněte s  Thermogenic Fair Power (R), který následně nahradíte silnější verzí  Thermogenic Extreme Fair Power (R).

DOTAZ
autor: Adam • datum: 08.12.2017
Dobrý den, je mi 21-let 187cm 105kg . Cvičím zhruba 4-5x týdně a chtěl bych se zeptat jakÉ doplnky bych měl užívat . Děkuji za Vaší odpověď .

Dobrý den, jaké jsou vaše tréninkové cíle?

Rozpustnost
autor: Michal • datum: 01.10.2017
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na rozpustnost, jestli je normální že na dně zůstane kal, nebo jestli se má creatin rozpustit úplně do ztracena. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, je to úplně běžné a v podstatě se to týká každého monohydrátu.

Kombinace
autor: Marek • datum: 18.09.2017
Mohl byste mi nějaký spalovač doporučit ? Který je vhodný s kombinací s tímto kreatinem . Díky

Osobně mám v oblibě  Thermogenic Fair Power (R) a následně ho můžete náhradit silnější variantou  Thermogenic Extreme Fair Power (R).

Kombinace
autor: Marek • datum: 18.09.2017
Dobrý den , chci se zeptat jestli je možné používat zároveň kreatin se spalovačem tuku ? Pokud ano prosil bych o doporučení spalovače k Creatin Fair Power . Díky za odpověď.

Dobrý den, kombinaci spalovače a kreatinu lze použít. Kreatin je sice spíše vnímán jako objemový suplement, ale velmi často se používá i v redukčním období.

Dávkování
autor: Tomáš • datum: 17.08.2017
Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně dávkování. Cca v 15h chodím cvičit a v 18h mám fotbalový trénink. První dávku zařazuji 30 minut před cvičením. Jen nevím, kdy zařadit druhou dávku, zda-li po cvičení či před tréninkem...? Děkuji za radu.

Dobrý den, kreatin bych zařadil po každém tréninku společně s bílkovinou sacharidy.

Kreatin a zeny
autor: Michaela • datum: 09.08.2017
Dobry den, muzou kreatin uzivat i zeny? Koupila jsem si od vas pred nedavnem Creatin Fair Power ® a znami mi rekli, ze zeny by nemneli uzivat kreatin. Clanky rikaji, ze je to bezpecne ale ja ted nevim...jsem zmatena.. Dekuju

Dobrý den, ano, kreatin mohou užívat i ženy. Stačit by mělo dávkovat 3 g denně, a to po tréninku a ve dnech volna ráno.

Nárůst svalů a budování postavy
autor: Martin • datum: 02.08.2017
Dobrý den, je mi 18 let, 182cm a 71kg. Chci začít cvičit a budovat postavu. Chtěl jsem se zeptat, zda je to možné i doma a jaké suplementy byste mi doporučili? A ještě jedna otázka.. vaše speciální balíčky pro nárůst svalů jsou očíslovány.. to podle toho, že bych si měl nejdřív koupit #1, spotřebovat a tak dále? Poněkud obsáhlejší dotaz, ale i tak děkuji moc za jeho zodpovězení a ochotu :)

Dobrý den, cvičit můžeš i doma, ale samozřejmě je třeba určité vybavení. Minimálně to je lavice a jednoruční nebo velká činka. Velmi důležitá je odpovídající strava a pravidelný trénink. S tím ti pomůže kniha  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)Výživa pro fitness a kulturistiku (Ivan Mach, Jiří Borkovec). Ze suplementů bych zatím volil protein nebo gainer s vyšším podílem bílkovin. Později, minimálně po 3 měsících pravidelného tréninku mužeš přidat kreatin.

dávkování
autor: Andrej • datum: 25.07.2017
dobrý den, cvičím 5x týdně cca 60 minut. Je mi 27, 205 cm, 125kg. Můžete mi říct dávkování? Je nejaké dávkování mg/kg. Děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte dávkovat 2krát denně 5 g, a to po tréninku a před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Jatra
autor: Radek • datum: 21.07.2017
Lze brát kreatin pokud mám zvýšené jaterní bilirubin 38 ,ggt 1,1, mám prodelanou mononukleozu před 20 20 l

Dobrý den, samotný zvýšený bilirubin nemusí být v podstatě žádným problémem, ale přesto je třeba užívání kreatinu konzultovat s vašim lékařem.

užívání
autor: Martin • datum: 11.07.2017
Dobrý den, rád bych se zeptal na pár věcí: 1) čemu se vyvrovat při užívání kreatinu ( káva = kofein, džusy)? Někde se dočítám, že kreatin je vhodné zapít džusem, jinde že je to naopak na škodu 2) Co naopak podpoří kreatin kromě gaineru, proteinu? 3) Užívání: mám 75kg - pravidelně sportuji silově vytrtvalostní sporty ( triatlon, crossfit, venkovní workout, posilka). Tréninkový den: 5g před sportem. Netréninkový: 5g se snídaní. Je to takto správně? Moc děkuji M.

Dobrý den, vyvarovat se v podstatě nemusíte ničemu. Co se týká sacharidů, je kombinace s kreatinem výhodná, a to zejména v rámci objemu a v potréninkové suplementaci. Kreatin můžete dávkovat po tréninku a před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne. Jedna dávka je 5 g.

Creatin
autor: Martin K. • datum: 30.06.2017
Mám opakovaně v moči zvýšené množství creatininu nad povolenou hranici. Mohu i přes to užívat creatin? Špatně se mi uvolňuje s ledvin. Minimálně 5 let jsem jej neužíval.

Dobrý den, kreatinin je odpadním produktem metabolismu svalových buněk. Zvýšený může být např. i po náročné fyzické zátěži. Tudíž nemusí automaticky znamenat potíže s ledvinami.

Pokud ho máte zvýšení, je třeba to nejdříve konzultovat s lékařem a až následně případně používat kreatin. Pokud s tím bude lékař souhlasit.

Creatin
autor: Jiri Grepl • datum: 01.06.2017
Dobry den. Chtel bych objednat na zkousku jedno 300gr. baleni mikronizovaneho creatinu za tech 279kc. Pres nakupni kosik se mi nedari. Dekuji. Adresa je : Jiri Grepl, Evaldova 40, 78701, Sumperk.

Dobrý den, zboží objednejte pomocí bezplatné telefoní linky 800 203 209. Děkuji

Creatine
autor: Josef • datum: 09.05.2017
No nevidim asi tak jakou bych si představoval , a Creatine by jste mi doporučil jaky? A Jeho Dávkování s kombinací proteinu a gaineru , který mám od značky AmiX? Děkuji mnohokrát

Otázkou je, zda jsou vaše představy reálné. Výsledky také velmi ovlivňují genetické předpoklady.

Z kreatinů doporučuji monohydrát, např. z této stránky.

Creatine
autor: Josef • datum: 09.05.2017
Dobrý večer, Prosím vás mám dotaz cvičím už rok takřka s pauzami a teď se mi daří poslední 3 měsíce chodit aspoň 3x v týdnu do fitness beru nějaky ten gainer a protein, nic vic dodržuji stravu docela pevně a mě zajímá nazor na užíváni Creatinu ... jelikož nevidím tak nějak změnu pomuže mi Creatin a jaký by bylo doporučení ?? Slyšel jsem že zavodňuje ale to je sto lidi sto názorů. Mě Zajímá ten váš . Děkuji mockrát

Dobrý den, pokud nevidíte výraznější změnu, jen celkem pravděpodobné, že strava a trénink nejsou zcela v pořádku.

Doporučuji postupovat v souladu s knihou  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).

Co se týká kreatinu, je to jeden z nejúčinnějších suplementů. Tudíž určitě stojí za vyzkoušení.

Dobry den
autor: Jakub • datum: 02.05.2017
Dobrý den, Chtel bych se zeptat. Na krabici je uvedene denni davkovani 1x 5g cca 30 min pred treninkem, zatimco na strankach je uvedeno 2x pred a po. Podle ceho se mam ridit

Dobrý den, dávkování také ovlivňuje tělesná hmotnost. Pokud nevážíte přes 80 kg, může zcela bez problémů opravdu stačit 5 g denně.

Kombinace s gainerem
autor: Kristina • datum: 27.04.2017
Dobry den, cvicim 5-6 x silovy trening, vzpiram a delam crossfit. Uzivam jenom komplexni bcaa synergy + glutamin rano, pak pred a po treningu a veccer doplnim proteiny krome stravy jeste suplementaci. Chtela bych zaradit kreatin, abych zvysila silu,ale mam 70 kg a 164 cm a nechci moc nabirat, spis opacne, nebo minimalne nenabirat na vaze. Rada bych se tedy zeptala, jestli je pro mne vubec kreatin vhodny a jestli ho musim kombinovat s gainerem, nebo by stacil treba banan nebo kousek jineho ovoce, nebo trochu dzusu.

Dobrý den, kreatin je používán i při redukci tuku. Tudíž nabírání nemusí být s kreatinem přímo spojeno. Zda budete příbírat, o tom rozhodne především vaše strava.

Creatin
autor: David • datum: 15.03.2017
Dobry den chtel bych se zeptat jak a po jak dlouhych intervalach nebo snad dokonce i michat creatin fair powr s palatinose gain 20 fair power ? Diky za odpoved

Dobrý den, výhodná je společná konzumace s gainerem. Tudíž po tréninku konzumujte oba suplementy současně.

Re: Dlouhodobé užívání
autor: Honza • datum: 10.03.2017
Dobře, a ještě se tedy dovolím zeptat, mohu tedy po tréninku přimíchávat k proteinu + gaineru i kreatin? Pokud je tedy všechno od stejné značky - Survival

Samozřejmě ano, uvedená kombinace je zcela v pořádku.

Dlouhodobé užívání
autor: Honza • datum: 09.03.2017
Je adekvátní po dobrání prvního kusu zařadit další balení? Nezvykne si na to tělo? A další věc, mohu brát 20 Gainer od Survivalu + Protein od Survivalu + kreatin od Survivalu po tréninku zároveň v jednom nápoji? Nesníží se účinnost?

Dobrý den, dávkování proteinu a gaineru je závislé zejména na vaší hmotnosti a stravě. Obecně je použítí této kombinace v pořádku.

Pokud se u kreatinu použije cyklování, užívá se 1 až 2 měsíce a následně se zařazuje měsíční pauza.

Přibraní
autor: René Obluk • datum: 07.03.2017
Dobrý den chtěl bych si objednat Creatin Fair Power ale mam strach aby to nebylo zbytečné.. Potřeboval bych poradit creatin si chci obejdnat jen proto že chci přibrat jsem podživený mám 17 Let měřím 185 cm a važím 45 Kg prosím poradtě mi jestly s toho přiberu . prosím o odpověď děkuji :)

Dobrý den, v tvém případě bych kreatin zatím nepoužil. Pro tebe je zásadní kvalitní strava a po tréninku bych zařadil gainer, např.  Muscle Gain 15 Fair Power (R).

Dávkování
autor: Tom • datum: 06.03.2017
Dobrý den,vážím zhruba 70kg,je mi téměř 18,cvičím 3x týdně,chci zvýšit objem a váhu,jak dávkovat prosím.Nebo byste doporučil jiný kreatin ?

Dobrý den, kreatin samozřejmě použít můžete, ale nesmíte zapomenout na pestrou stravu, která vám zajistí energetický nadbytek.

Použijte dávkování doporučené výrobcem.

Dotaz
autor: Míra • datum: 21.02.2017
Dobrý den, potřebuji poradit, mám kolem 100kg, delší dobu jsem necvičil, nyní se vracím ke cvičení a potřeboval bych co nejrychleji zvýšit výkonnost při silovém cvičení, je vhodný nyní ihned zařadit Creatin, popřípadě jakou kombinaci, necvičím již cca rok a půl. Děkuji za radu Míra.

Dobrý den, použil bych protein, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R) a po cca 3 měsících pravidelného tréninku bych přidal kreatin.

Survival
autor: Honza • datum: 15.02.2017
A ten kreatin mohu tedy též zařádit?? Pokud bych ubral ten protein?

Kreatin po tréninku a ve dnech volna ráno nebo dopoledne s gainerem.

Survival
autor: Honza • datum: 15.02.2017
Jsem ektomorf .. 19let 61kg 176cm cvičím 6měsíců,z čehož jsem nepřibral ani nezhubl.. což je chyba. Je tedy možnost této kombinace? Před tréninkem: Kreatin Po tréninku: Gainer, Kreatin, Protein.. Nerad bych však, aby vše šlo do tuků.

Protein bych zatím vynechal. Pokud budete rozumně jíst, bílkovin budete mít dostatek, plus musíte započítat gainer. Gainer dávkujte po tréninku a ve dnech volna dopoledne mezi jídly. Pokud nebudete přibírat, gainer zařaďte 2krát denně.

Survival
autor: Honza • datum: 15.02.2017
Dobrý večer, měl bych dotaz skrze užívání proteinu, gaineru a creatinu zároveń. Tedy od značky Survival, mám zatím protein a pecka. Pokud by to šlo, napište mi prosím dávkování jak to smíchat do sebe, a bylo to co nejefektivnější, Děkuji Honza.

Dobrý den, vždy musíte vycházet z vaší hmotnosti, stravy, náročnosti tréninku a tréninkových cílů.

Obecně se gainer zařazuje především po tréninku, protein dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne a kreatin např. před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Suplementace
autor: Natálie • datum: 27.01.2017
Dobrý den, je vhodné takto kombinovat suplementace? Váha 68, výška 169, věk 20 let, trénink cca 3x-5x týdne, kombinace běh, squash, posilovna. V tréninkový dny - těsně před tréninkem (a při něm) BCAA cola 10g+ Kreatin5g - po tréninku Kreatin 5g+60g glukozy + 30g protein V netréninkové dny - ráno 30g protein + 5g kreatin - odpoledne 30g protein + kreatin

Dobrý den, u kreatinu by mohlo stačit 5 g denně, ale pokud vám současné dávkování vyhovuje, můžete ho používat. Také bych ubral na sacharidech na cca 30 g, ale je to stejné jako u kreatinu.

Kreatin + kloubní výživa
autor: JK • datum: 06.01.2017
Zdravím, je v pořádku suplementovat kreatin zároveň s kloubní výživou Alavis?

Dobrý den,  žádný problém by v tom být neměl.

.
autor: Honza • datum: 09.12.2016
Dobry den, používám po treninku gainer. Při zařazeni kreatinu, muzu smích at obě do jednoho shakeru ?

Dobrý den, ano, kreatin a gainer užívejte společně v jednom nápoji.

davkovani
autor: Filip • datum: 09.08.2016
Dobry den, rad bych se zeptal na rozdil v doporucenem davkovani tohoto pripravku (Creatin Fair od survivalu) uvedenem zde nastrankach - 2 x 5g denne a na samotnem baleni, kde se uvadi celkova denni davka 1 x 5g denne. Cim z toho se mam ridit? Vazim 75 kg, sportuji 6x tydne (plavani+beh, posilovani jen doplnkove) Dekuji.

Dobrý den, stačit by mělo i 5 g, ale při vyšší hmotnosti se poměrně často dávkovní zvyšuje na 2krát denně 5 g.

kreatin
autor: Mars • datum: 12.07.2016
Dobry den,jsem mesic po operaci praskleho vredu,krea jsem predtim uzival.Dle Vaseho nazoru muzu ho nyni uzivat?Lekar nevi co krea vubec je takze mi neporadil.Dekuji

Dobrý den, pokud  nemáte již od lékaře doporučena žádná omezení, mělo by být použití možné.

kombinace
autor: igor • datum: 09.06.2016
Zdravím,pouzivam pouze značku survival u suplementu a je možné před tréninkové (kreatin,amino,nakopavac) rozmíchat najednou v shakeru nebo musím vše zvlášť?

Dobrý den, v podstatě lze užít vše současně.

Mono nebo ethyl
autor: Pete • datum: 07.06.2016
Dobrý den :) ,chtěl bych se zeptat zda li je monohydrát lepší nez ethyl ester. Neboť jsem monohydrát užíval ale po dobrání tohoto creatinu jsem postupně o vse vybudované přicházel. Naopak s ethyl ester,to šlo pomaleji ale svaly zůstaly :) Užíval jsem ethyl ester od my protein. A musím zaručit že pecka. Ale zahlédl jsem tento creatin a přemýšlí jestli do toho jít :) děkuji za odpověď.

Dobrý den, dle mého názoru je nejlepší volbou právě monohydrát. Samozřejmě můžete vyzkoušet i jiné formy kreatinu a sám posoudit, co je pro vás nejlepší.

Pokud jste stále cvičil a vhodně se stravoval, o svalovou hmotu jste určitě nepřicházel.

Je to stejné jako se sacharidy. Pokud snižte jejich příjem, také „splasknete“. Je to díky vodě a glykogenu.

 

kombinace
autor: kata • datum: 05.05.2016
Dobrý den, mohu kombinovat spalovač - Thermogenic Fair Power s BCAA - BCAA 2:1:1 Fair Power a kreatinem? Nemá nějaký z těch přípravků vliv na antikoncepci? děkuji

Dobrý den, uvedenou kombinaci můžete zcela bez problémů použít.

příprava
autor: Martin • datum: 04.05.2016
Dobrý den, mám 84kg a 180cm, hraji hokej na profi úrovni a nyní se nacházím v období letní přípravy. Jako doplňky jsem si pořídil Gainer (palatinose 20), protein (cfm 80) a taky kreatin (fair power) chci se zeptat, jak nejlépe suplementy přes den užívat, v případě že mám dvoufazovy trénink, ráno spíše silový a odpoledne silove vytrvalostní až vytrvalostní. Chtěl bych se také vyvarovat ztrátě svalové hmoty vzhledem k náročným vytrvalostnim treninkum, je proto vhodné zařadit i bcaa, nebo už je toho zbytečně moc?

Dobrý den, gainer užívejte společně s kreatinem po každém tréninku. Protein lze zařadit v podstatě kdykoliv během dne pro doplnění bílkovin.

V případě pravidelného náročného tréninku se zařazení BCAA může hodit. Lze je konzumovat např. během zátěže.

Dávkování
autor: Pavel Mačura • datum: 27.04.2016
Dobrý den, vážím 112kg bude dostačující 10g denně,(v dietě) děkuji

Dobrý den, asi je to dostačující, ale klidně bych ještě 5 g přidal.

bez cukru
autor: tom • datum: 26.04.2016
Zdravím, Uz jsem mnohokrát cetl ze lze kreatin užívat v pohodě bez cukru a vysledek je stejný.Jaky je Vás názor na toto?Držím momentalze sachry dost nízko tak bych nerad zbytecne pridaval další. A Váš tip,který kreatin zakoupit?dekuji

Dobrý den, funguje je i bez sacharidů, ale zda je účinnost zcela stejná, to nevim.

kreatin
autor: Petr • datum: 19.04.2016
Ráno ke snídani do jakého nápoje ho mám zamíchat?

Voda, džus atd.

rada
autor: Patrik • datum: 18.04.2016
Dobrý den před pár dotazy jste poradil 79 ti kilovemu borci 2x za den 5g kolik by jste doporučil 60kilovemu klukovi? Taky dvakrát nebo jednou?

Dobrý den, stačit bude 5 g denně, a to po tréninku a ve dnech volna např. ráno.

vyber
autor: Jakub • datum: 10.04.2016
Dobry den, posiluji jiz neco pres 3 roky, od mala aktivni sportovec. Nejsem tedy zadny zacatecnik. Pravidelne suplementuji napr. protein, BCAA, Glutamin. Nicméne bych rad zvedl sve vykony, trenink a predevsim nabrani svalo hmoty na dalsi uroven. Do kreatinu se mi dlouho uprimne nechtelo z duvodu znameho zadrzovani vody, ale nyni zacinam o nejakem premyslet, kdyz me treninky a vaha stagnuje (stravu dodrzuji). JE tedy kreatin vubec dobrou volbou v mem pripade? A ktery si vybrat a jake jsou mezi nimi rozdily, kdyz je nekolik druhu jako monohydrate, ethyl ester, kre-alkyn...? Vyska 172 cm, vaha 78 kg, posilovna 3x tydne. Predem dekuji za radua tipy.

Dobrý den, kreatin hydratuje a jednoznačně je to pozitivní vlastnost. Zvýšená hydratace (nafouknutí, otok ) je menšinová záležitost, a také je třeba brát v potaz, že ji ovlivňuje také strava (sůl, sacharidy ). Mimochodem, galutamin také podporuje hydrataci.

Z kreatinů bych volil jednoznačně monohydrát. Obecně je považován za nejúčinnější formu kreatinu.

Dotaz
autor: Radim • datum: 13.03.2016
Dobrý den , zajímalo by mě jestli je lepší použít kreatin nebo HMB resp. Jaký je mezi nimi rozdíl . Je nějáký z nich účinnější nebo se dají použít i zároveň?

Dobrý den, v objemu určité kreatin. Jinak je vhodné oba suplementy vyzkoušet samostatně a poté i kombinaci obou suplementů.

Otázka
autor: Lukáš • datum: 11.03.2016
Díky z info

Není zač, ať se daří.

Otázka
autor: Lukáš • datum: 11.03.2016
A časově by to mělo byt plus minus jak ? 30min pred s 30min po tréninku ?

Ano, přesně tak.

Otázka
autor: Lukáš • datum: 11.03.2016
Vážím 79kg

Dávkujte 5 g před a 5 g po tréninku. Ve dnech volna 5 g ráno a 5 g odpoledne. Minimálně po tréninku je výhodné společně s kreatinem přijmout sacharidy a bílkoviny.

Otázka
autor: Lukáš • datum: 11.03.2016
Zdravím , chci se zeptat na dávkování aby byl účinek co nejlepší. Na obalu je napsané 5g pred treningem(30min). Děkuji z odpoved.

Dobrý den, kolik vážíte?

Poradte
autor: Natural • datum: 29.01.2016
Dobrý den, vracím se po dlouhé dobe k posilování a přemýšlel jsem nad kreatinem, jelikož jsem dřív s ním měl dobré výsledky a tak se chci zeptat, jestli je to pro mne dobrá volba?

Dobrý den, zda kreatin použijete ihned nebo nějakou dobu počkáte, to je pouze na Vašem rozhodnutí.

creatin
autor: petr • datum: 21.01.2016
dobry den chci se zeptat jakej pomer vody mam dat na jednu polevkovou lzici creatinu dekuji

Dobrý den, v jedné dávce se užívá standartně 5 g kreatinu (cca plná kávová lžička ) a používá se 300 až 500 ml nápoje.

zátěž suplementů
autor: Pavel • datum: 15.01.2016
Dobrý den.Jsem diabetik a při návštěvě lékaře jsem byl upozorněn,že suplementy zatěžují ledviny.Můžete mi napsat které? Používam creatin,HMB,BCAA,protein 80,L-glutamine a tribulus.Děkuji za odpověd.

Dobrý den, pokud máte zdravotní omezení, měl by Vám lékař říci, co můžete a čemu je nutné se vyvarovat.

Zatížení čehokoliv, nemusí znamenat problém. Problém je v podstatě vždy dlouhodobé přeťěžovaní. „Problémem“ je také to, že poměrně hodně cvičenců se z nějakého záhadného důvodu domnívá, že čím více suplementů, tím lépe.

Použití proteinu je v pořádku, ale problém může způsobit nadměrný příjem bílkovin. Podobné to může být s kreatinem. Běžně ho přijímáte běžnou stravou, ale opět by mohlo vyšší dávkování způsobit problém. Otázkou je, jak určit optimalní dávku, a jak budete sledovat, že nepřetěžuje ledviny. V podstatě to platí i pro glutamin. Tribulus by vadit neměl, dokonce některé zdroje uvádí pozitivní vliv na průběh diabetu.

dobrání kreatinu
autor: p • datum: 06.01.2016
Zdravím. při cca 2/3 kreatinového cyklu jsem onemocněl střevní chřipkou a na víc než týden mne to „vyřadilo“ úplně z cvičení a pomalu se dostávám zpět do pohybu, kreatin jsem vysadil protože mi přišlo zbytečné ho brát. už je to cca desetidenní pauza. chci se zeptat, zda-li má smysl nyní opět kreatin dávkovat jako před nemocí, bude to mít vůbec efekt na těch pár zbývajících dní? A nebo jestli si ten zbytek kreatinu nebude efektivnější dávat třeba jen při příležitosti tréninku a) do gaineru po treninku nebo b) před treninkem s Instant amino. Vím, že už pro mě teď nebude mít smysl si ho schovávat na další kreatinový cyklus, jelikož posilku zařazuji do treninkového plánu jen přes zimu. Zkrátka mne zajímá, jak tu zbývající cca 1/3 balení co nejlépe a nejvhodněji využít. Prosím Vás proto o radu. Moc děkuji. Váš věrný zákazník :)

Dobrý den, kreatin normálně doužívejte. Dávkujte ho např. 1krát denně 5 g.

kreatin
autor: Erik • datum: 29.10.2015
Dobrý deň.Je lepšie v netréningové dni užiť kreatín večer pred spaním alebo o niečo skôr ako idem spať?Ďakujem

Dotaz byl již zodpovězen, viz. předešlá odpověď.

kreatin
autor: Erik • datum: 28.10.2015
Dobrý deň.Kedy je najlepšie brať v netréningové dni kreatin?Ďakujem

Dobrý den, v podstatě kdykoliv během dne, např. ráno a odpoledne.

Použití
autor: Lukáš Kohout • datum: 13.09.2015
Dobrý večer chci se zeptat jestli mohu používat kdyz mi je 16 let?

Dobrý den,  zatím je to předčasné. Dle potřeby používej protein a gainer.

otázka
autor: Venca • datum: 30.08.2015
Dobrý den, chci se zeptat jak mám dávkovat a mixovat mezi sebou. Creatin Fair Power, High Whey 80, Delicious Vitamin C Fair Power, Glutamin Fair Power, BCAA 2:1:1 Pure. Děkuji za odpověď Venca

Dobrý den, kreatin užívejte v celkové denní dávce 5 - 10 g dle tělesné hmotnosti a náročnosti tréninku, protin dle potřeby tak, abyste celkový denní příjem bílkovin doplnil na požadovanou úroveň. Bcaa doporučuji zařadit v dávce cca 5 - 6 v době před tréninkem, glutamin ve dvou 5g dávkách po tréninku a na noc.

creatin + mléčné výrobky
autor: Petr • datum: 25.08.2015
Ahoj, creatin zařadit po nebo před snídani, je na závadu nízkotučné mléko které je (ovesné vločky zalité mlékem)součástí snídaně a po tréninku gainer nápoj (piškoty, banán, mléko) mohu do toho zamíchat creatin? Díky za odpověď, Petr

Dobrý den, po tréninku se doporučuje suplementy připravovat ve vodě. Takto je zabezpečena maximální rychlost vstřebávaní a využití suplementů.

Během dne lze použít i mléko, platí to zejména pro gainer a protein.

co jo co ne ?
autor: David M. • datum: 16.08.2015
Dobrý den, posiluji zhruba půl roku. Vyzkoušel jsem, řekl bych požehnaně suplementů. whey 80, BCAA, Arginin, Glutamin, Gainer,Beta-alanin, pumpy, hmb, kreatin... první 4 měsíce jsem bral vše jako modlu, ale postupně upouštím.. Ne kvůli nedostatečným výsledkům, ale protože nechci furt jen přemýšlet co a kdy... Rozhodl jsem se pro cyklování hmb a kreatinu, užívám protein a multivitamín... chtěl bych se tedy zeptat.. Mám si ještě něco ponechat co mi nezbytně pomůže, nebo mi mulťák, protein a cyklování kreatinu s hmb stačí ?? Děkuji

Dobrý den, problém je v tom, že jste v poměrně krátkém časovém úseku vyzkoušel hodně suplementů, a to v době, kdy mělo tělo dostatečný potenciál k zlepšování i bez rozsáhlé suplementace.

Díky tomu bylo problematické rozpoznat, jak na Vás jednotlivé suplementy působily.

Cyklujte HMB s kreatinem a později postupně zkoušejte další suplementy.

Dotaz
autor: Jan • datum: 08.07.2015
Dobrý den, je dobré užívat po tréninku ihned protein a v druhém šejkru rozmíchaný právě tento kreatin s glutaminem? A v kolika mililitrech (cca) ten kreatin doporučujete rozmíchávat? děkuji za odpověď

Dobrý den, všechny uvedené suplementy konzumujte současně, ideální je přidat také sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU).

Kreatin + HMB
autor: RH • datum: 08.06.2015
Dobrý den. Mám připravenou na jeden měsíc suplementaci kreatin monohydrát a HMB, čas dávkování mi přijde u obojího stejný (tj. 30min před tréninkem a ihned po a netréningové dny rozložit do čtyř dávek ráno, dopoledne, odpoledne a večer) je to tak ideál - defakto vždy kreatin spolu s HMB? Ještě dotaz ráno po snídani nebo na lačno? ...a večer těsně před spaním, nebo je to jedno? Děkuji Vám mnohokrát.

Dobrý den, v podstatě je to v pořádku a to za předpokladu, že se Vám chce 4krát denně myslet na suplementace.

Kombinaci dávkujte nalačno v připadě žaludečních potíží, po jídle.

Kvalita
autor: Michal • datum: 17.05.2015
Dobrý den, je tento Creatin Fair Power ® kvalitnější než Creatine Creapure ® od Extrifitu? Děkuji mnohokrát za odpověď

Dobrý den, pokud to bude brát z pohledu použité suroviny, je na tom papírově lépe značkový kreatin s ochrannou známkou CREAPURE.

Jinak bych bez obav použil i tento kreatin, který bude také bezpro lémově funkční.

Doplňky
autor: Filip Běla • datum: 26.04.2015
Dobrý den, je mi 19 let, měřím 182 cm, vážím cca 70 kg. Dělám závodně atletiku - trénink 6x týdně (z toho 1-2x týdně posilovna, 4-5x týdně běžecký trénink). Je možné brát cca 30 min před tréninkem kreatin (5-10g), BCAA (5g), Beta-alanin (3g)? Ihned po tréninku BCAA (5g), kreatin (5-10 g), glutamin (5g), HMB (3-5g), beta-alanin (3g), 30 min po tréninku gainer a před spaním glutamin (5g) a tribulus? Děkuji moc za Vaši radu a za Váš čas.

Dobrý den, použití kombinace je v pořádku. Co se týká kreatinu, stačí v jedné dávce 5 g.

Creatin+T.R.T compress
autor: David • datum: 17.04.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda mužů brát creatin a potom třeba za 5 minut předtim nez půjdu spát brát T.R.T díky

Dobrý den, ano, oba suplementy lze užít i současně.

Creatin
autor: Jarda • datum: 28.03.2015
Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda je možné kombinovat creatin Fair power s Stimul pump booster před treninkem ..? a po treninku go pro 30 ? děkuji.

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. Kreatin dávkujte i po tréninku společně s gainerem.

Creatin
autor: Petr • datum: 22.03.2015
Dobry den chtěl bych se zeptat mohu používat creatin s syrovatkovym napojem ajak ho mam davkovat

Dobrý den, ano, můžete, např. společně po tréninku. Samotný kreatin také před zátěží a ve dnech volna ráno a odpoledne.

složení suplementů
autor: Tomáš • datum: 20.03.2015
Dobrý den, rád bych se zeptla jaké podle Vás ideální složení doplňků mám tento creatin, CFM Instant Whey 80, Amino BCAA Mega Strong, a zbytek gaineru. Mám nějaké svoje představy jen jsem se chtěl zeptat odborníků jaké je podle Vás ideální složení co a kdy Děkuji

Dobrý den, kreatin se dávkuje běžně před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne. Gainer zejména po tréninku společně s kreatinem. Protein dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

amino
autor: f • datum: 19.03.2015
Bcaa nebo kompletni amino?co je lepsi? Dik

Dobrý den, pokud chcete především doplněk, který zvýší Vaši výkonnost na tréninku, zvolte bcaa a užívejte je před tréninkem a v jeho průběhu. Pokud chcete především zvýšit Váš denní příjem bílkovin, zvolte komplexní aminokyseliny.

kreatin
autor: f • datum: 18.03.2015
dobrý den!co je lepší creatin monohydrát a nebo ethyl ester?nebo jaký je v tom rozdíl?díky

Dobrý den, osobně považuji jednoznačně za nejlepší monohydrát. Je to prokazatelně funkční forma kreatinu.

hubnutí
autor: lubiks • datum: 17.03.2015
Dobrý den, právě jsem ukončil měsíční cyklus thermogenic a protein Whey 100,můžu ted bez spalovače zařadit kreatin a whey 100 a před běháním a nebo jiným treninkem podpořit carnitinem 100000 ?? Od ledna jsem shodil 10kg a rád bych pokračoval dalších osm. jde mě o to že ve fázi bez spalovače bych nerad zase nabíral tuky. Myslíte že můžu tyto cykly střídat pravidelně po 4-5 týdnech?? Děkuji vám za odpověd a přeji pěkný den

Dobrý den, ano, uvedená kombinace supleemntů je v pořádku.

kombinace
autor: Pepa • datum: 15.03.2015
Dobrý den, po tréninku si dávám kreatin, sacharidy a BCAA. Mužů všechny tři suplementy smíchat do jednoho nápoje?

Dobrý den, můžete ale výhodnější bude BCAA nahradit proteinem -  Ultra Speed 80 Fair Power (R) + šejkr Survival ZDARMA!.

creatin
autor: Jirka • datum: 13.03.2015
Dobrý den,dotaz ohledně creatinu a kávy,pokud si dává člověk 3 presa denně,je snížený opravdu ůčinek creatinu?

Dobrý den, uvádí se, že kofein může negativně ovlivnit účinnost kreatinu, přesto se obě látky běžně kombinují a kombinace je dle všeho funkční.

vhodnost
autor: Dominik • datum: 11.03.2015
Dobrý den,mám 170 cm a 64 kilo ,chodim 4xrat týdne na muay thai a chtěl bych nabrat jen svalovou hmotu. Jelikož mám na břiše ještě nějaké tuky,tak používám spalovač ,je vhodné použít tento kreatin a je vhodné ho kombinovat se spalovaci?Dekuji

Dobrý den, pokud omezíte energetický příjem, velmi těžce bude nabírat novou svalovou hmotu.

Kreatin lze používat i při redukci tuku.

kreatin
autor: Ondra • datum: 19.02.2015
Dobrý den chci se zeptat ještě jsem nikdy nepoužil kreatin, chodím 3krát týdne cvičit a mam 90kilo je lepší použít Creatin Fair Power? nebo Creatine Creapure? děkuji za odpověď

Dobrý den, osobně preferuji monohydrát s ochrannou známkou CREAPURE, ale funkční bude i tento.

Dotaz
autor: Petr • datum: 16.02.2015
Dobrý den chci se zeptat na užívání kreatinu, kdy je nejlepší jej užívat, a jak je to s užíváním rychlých cukrů, kolik gramů a slyšel jsem že je dobré si dát ke kreatinu mléko děkuji :)

Dobrý den, kreatin můžete užít v podstatě kdykoliv během dne. Nejčastěji se dávkuje před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne. Minimálně po tréninku je velmi výhodné kombinovat kreatin s gainerem, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R).

Pro společnou konzumaci s mlékem není žádný důvod.

Akné na zádech po užití
autor: Hynek • datum: 08.02.2015
Dobrý den, po užití tohoto kreatinu se mi objevilo na zádech silné akné. Je to dáno složením kretinu nebo když zkusím jiného výrobce, nemusím mít žádný problém? Děkuji

Kreatin může tvorbu akné ovlivňovat jen velmi výjimečné (ale možné to je). Nicméně v tu chvíli si změnou značky nijak nepomůžete, kreatin je stále jen kreatin a jestli takto reagujete na jeden, budete stejně reagovat i na jiný. Mimochodem, potíže s akné při používání kreatinu někdy bývají jen zpočátku jeho užívání a následně postupně mizí.

Creatin+glukopur
autor: Mira • datum: 07.02.2015
Zdravim, krátký dotaz: dám 5g kreatinu před a 5g po treninku, můžu k tomu přimíchat lžičku glukopuru? Píšete, že je to supr s jednoduchými cukry...nebo poradíte něco jiného/lepšího? diky

Dobrý den, přídavek jednoduchých sacharidů je velmi výhodný. Po tréninku to může být až 1 g sacharidů na kg TH.

Míchání
autor: Jiří Kánský • datum: 27.01.2015
Dobrý den zakoupil jsem si Creatine Fair Power mám 175 cm 94 kg cvičím již 4 týdnem asi po 10 letech, zjistil jsem že to v člověku pořád zůstává ale nevím s jakým množstvím tekutiny ho mám rozmíchat díky za odpo.

Dobrý den, běžně se používá cca 300 až 400 ml tekutiny.

dotaz
autor: oco • datum: 25.01.2015
dobry den chci se zeptat kolik je normalni nabirani hmotnosti po mesici pouzivani growth metrixu dekuji

Dobrý den, to bohužel netuším. Přibírání není závislé jen na užívání jednoho suplementu.

dotaz
autor: oco • datum: 18.01.2015
dobry vecer chci se zeptat zda je dobra kombinace creatin fair power pred treninkem a growht matrix po treninku, a pokud ano jak dovkovat dekuji za odpoved

Dobrý den, před tréninkem užívejte 5 g kreatinu a po tréninku  Growth Matrix dle doporučení výrobce.

dotaz
autor: Zdenda • datum: 12.01.2015
Dobrý den,chci se zeptat kolik minut před tréninkem mám použít creatin a kolik minut po treninku,vážim 95kilo,děkuji za odpověď.

Dobrý den, obecné doporučení je cca 30 minut před tréninkem a po tréninku společně s potreninkovím nápojem. Může to být tedy   v podstatě ihned po tréninku.

Dotaz
autor: Michal • datum: 12.01.2015
Dobrý den. Zakoupil jsem si od Vás Creatin Fair Power a Platinose Gain Fair Power 20. Sportuji, skoro 18 let, váha zhruba 80 kg a výška 186. Tréninkovou jednotku na ledě mám každý den a pokouším se do toho zapojit i jednotku na suchu (posilovnu). Tréninky jsou průměřně v 5 hodin a do posilovny se snažím chodit před tréninkem na ledě ale někdy i po. Mám tedy na Vás otázku ohledně dávkování obou přípravků jak v tréninkový den, tak v netréninkový. Kdy a kolik obojí brát. Vím, že dostáváte určitě hodně dotazů ohledně fitnessu a je to určitě velmi náročné na vše odpovídat, ale žádám Vás o co nejdetailnější odpověď. Děkuji mockrát předem za Vaši zpětnou vazbu. :)

Dobrý den, gainer se dávkuje zejména po tréninku (70 až 100 g ) společně s kreatinem. Samotný kreatin také před tréninkem a ve dnech volna např. ráno a odpoledne. Jedna dávka je 5 g.

Gainer můžete dle potřeby dávkovat také cca 60 minut před tréninkem a ve dnech volna např. jako doplněk k svačině. V těchto případech může stačit cca 50 g.

krea
autor: matejss • datum: 09.01.2015
Takže dávkování dopoledne(9:45) pred gainerem fair power a poté odpoledne (17:00)zase pred gainerem ? 5 g takže 10g dohromady. Šlo by toto dávkování ? Nemůžou být nějaké nežádoucí účinky ? ( 17 let,70kg)

Dávkujte ho společně s gainerem.

gain+ krea
autor: Matejss • datum: 09.01.2015
dobrý den .. jak zakomponovat kreatin k braní gaineru ? gainer beru od survivalu 2x denně během školy a po treninku .. ;) bude mi 17.. ;) kreatin fakt potřebuju nevím asi jsem mezoform .. prostě nepřibírám

Dobrý den, pletete si mezomorfa (svalnatý typ se silnou kostrou ) s ektomorfem (obtížně přibírajíci ) a kreatin opravdu fakt nepotřebujete. Přibírání ovlivňuje celkový energetický příjem a ten kreatin žádným způsobem neovlivní.

Kreatin se užívá po tréninku společně gainerem a ve dnech volna např. dopoledne opět s gainerem.

Kreatin
autor: Není duležité • datum: 06.01.2015
Potřeboval bych nabrat sval. hmotu. Myslíte že je dobrý nápad používat kreatin v 15 letech?

Dobrý den, považuji to za předčasné a zbytečné. Zatím máš dostatek potenciálu k zlepšování i bez kreatinu.

Kombinace s gainerem který obsahuje kreatin
autor: Tomáš • datum: 25.12.2014
Dobrý den, je vhodné kombinovat tento kreatin s gainerem volumass 35 který již kreatin obsahuje? (2,5g) na jednu dávku. V tréninkové dny by to znamenalo že to dávalo dohromady 15g kreatinu, pokud bych fair power dávkoval podle doporučení. Je tedy vhodné dávat 5g tohto creatinu před/po cvičení s gainerem? V tom případě by ale neseděly doporučené cykly pro využívání kreatinu. Díky.

Dobrý den, pokud chcete využít kreatin naplno, je vhodné dávkování kreatinu zvýšit.

Pokud nevážíte výrazně přes 80 kg, stačí 10 g kreatinu denně.

dotaz
autor: Petr Plhák • datum: 14.12.2014
Dobrý den chci se zeptat jak je to s užíváním creatinu. Ještě nikdy jsem ho nebral a píše se že je lepší jej užívat s jednoduchými cukry. Chtěl bych vědět kolik g jednoduchých cukrů podávat spolu s creatinem. Děkuji

Dobrý den, ano, společná konzumace s jednoduchými sacharidy je velmi výhodná, kreatin se lépe vstřebá a bude maximálně využit. Během dne stačí cca 20 g a po tréninku to může být až 1 g sacharidů na kg TH.

otázka
autor: Petr • datum: 10.12.2014
Dobrý den, je normální takový „plastový“ zápach/vůně u tohoto výrobku?

Dobrý den, asi bych to takto nenazval, ale určitý „zápach“ je běžný.

Dávkování
autor: Tony • datum: 02.12.2014
Zdravím, mám doma od vás ještě tento produkt. Postupem času jsem zjistil, že na mě nejlépe působí konstantní braní 20g kreatinu denně po dobu jednoho měsíce. Doporučil by jste mi při tomto dávkování 5g 4x denně nebo 10g před a 10g po tréninku. Děkuji :)

Dobrý den, výhodnější je více menších dávek, tedy 4krát 5 g nebo 3krát 6 - 7 g.

Kreatin L-karnitin
autor: Tomáš • datum: 13.11.2014
Dobrý den měl bych dotaz ohledně Kreatinu a l-karnitinu snažím se zhubnout a zároven nabrat svalovou hmotu a chtěl bych vědět jestli je můžu používat obě nebo nebo doplnky střídat? děkuji.

Dobrý den, oba suplementy kombinovat můžete, ale s redukcí tuku a současným nabíraním příliš počítat nemůžete. Dosáhnout tohoto cíle je velmi složité a poměrně často to končí nezdarem.

Kreatin po exporaci
autor: Dave s. • datum: 12.11.2014
Dobry den, nasel jsem doma celou butel kreatinu ale je vice jak rok po exporaci. Byl nacnuty ale uskladneny normalne doma,v pokoji a zapomelo se na neho. Z Vaseho pohledu, muze byt nejak zavadny? Chtel bych ho normalne vyuzivat. Co si myslite? Dekuji.

Kreatin je relativně citlivý na vlhkost, tzn. rok po expiraci kdyby nebyl otevřený, nejspíš bych ho použil, ale pokud už předtím otevřený byl, spíše bych koupil nový.

dávkování
autor: Tomáš • datum: 14.10.2014
Dobrý den, mám cca 70kg a měřím okolo 185 cm, objednal jsem si tento kreatin a chtěl jsem se zeptat jak ho mám dávkovat. Trénuju cca 4x týdně a piju dotoho gainer.Děkuji

Dobrý den, dávkujte 5 g kreatinu po tréninku společně s gainerem. Dalších 5 g před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Krea
autor: Ondřej • datum: 04.10.2014
Dobrý den, před pár dny mi přišel tento Kreatin, ale jsou v něm celkem hrudky, které se ale po „rozmáčknutí“ normálně rozsypou, měl by být tedy v pořádku?

Dobrý den, pokud nejsou vlhké a bez problémů se rozpadnou, je kreatin v pořádku.

kreatin
autor: Josef • datum: 23.09.2014
Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat jestli by byl problém kdyby jsem užíval kreatin cca 1 měsíc a potom by jsem si dal pauzu cca 1-2 měsíce a znovu pokračoval. Děkuji

Dobrý den, pokud vám to vyhovuje, klidně kreatin takto užívejte.

CEE-Fair Power
autor: Martin • datum: 21.09.2014
Zdravím,chci se zeptat dávkování tohoto CEE,jestli jeho efekt snižuje komzumace alkoholu a jestli je ho lepší využívat před a po fyzické námaze (např.pondělí posilovna a v úterý vím,že si pudu zahrát fotbal).Prosím přesné vysvětlení toho co v těle dělá(četl jsem,že svaly se „napumpují“,jsou větší,zvednu víc a zároveň víc praskají svalová vlákna a tím pádem víc rostou,jak to tedy je..

Dobrý den, pravidelná a vyšší konzumace alkoholu ovlivní účinnost všech suplementů.

Kreatin se velmi často používá před i po zátěži.

Podrobně je účinnost kreatinu popsána v tomto článku.

Creatin
autor: Tomáš • datum: 19.09.2014
Takže třeba když budu jíst tvarohy,maso,vajíčka a tím pádem získám bílkoviny tak začnu příbírat svalovou hmotu?

Nejedná se jen o bílkovny, musíte přijmout také dostatek sacharidů a tuků.

Pokud tedy přijmete dostatek všech živin a budete pravidelně trénovat, budete přibírat svalovou hmotu.

Creatin
autor: Tomáš • datum: 19.09.2014
Dobrý den. Chtěl bych se poradit ohledně vašeho výrobku. Mohu ho užívat když vážím 70kg a výška 190cm? A pomohl by mi nabrat svalovou hmotu nebo popřípadě nějak pomoci k nabrání svalové hmoty? Děkuji

Dobrý den, kreatin použít můžete, ale naprostou nutností je mít zabezpečen dostatečný příjem všech živin. Pokud tomu tak nebude, nebudete přibírat.

Dle potřeby je vhodné použít také protein a gainer.

Váha
autor: Honza • datum: 19.09.2014
Dobrý den chtěl bych se zeptat je mi devatnáct a vážím 65 kilo měl sem 70 ale pořád hubnu ale přitom stále jim.. potřeboval bych něco na cvičení a připirání váhy nevím co stím už

Dobrý den, pokud není hubnutí způsobeno zdravotním problémem, je na vině nedostatečný energetický příjem.

Ze suplementů je vhodné použít gainer, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R). Samozřejmě také musíte odpovídajícím způsobem jíst.

svaly
autor: martin • datum: 26.08.2014
dobra den, chci se zeptat, jsem uplny zacatecnik a cvicim jen doma a zatim bez cinek. jsem 170 cm , 73 kg a mam vetsi bricho. chci si koupit na doma cinky, a chci se zeptat jestli si mam koupit nejaky spalovac popr.jaky a jestli si mam koupit treba protein a treba i kreatin a tez jaky presne protein a kreatin? predem vam dekuji za odpoved. Martin

Dobrý den, zatím nepotřebujete žádné suplementy. Důležitá je odpovídající strava a kvalitní trénink.

Užívání posilovna/aerobní cvičení
autor: Michal Černý • datum: 15.08.2014
Dobrý den, rád bych se optal, jak byste mi doporučil dávkování. Mám 2-3x kondiční trénink (odpoledne) a k tomu cca 2-3x trénink v posilovně (ráno). Tréninky se mi většinou nekryjí, takže dávkování v den kdy je posilovna, předpokládám 5g před a 5g po. Ale jak brát v den, kdy mám kondiční trénink? Úplně stejně, nebo spíše ráno? Díky moc za odpověď.

Dobrý den, dávkování může být stejné jako v den posilování nebo zvolte dávkování bez ohledu na čas tréninku, klidně ráno a večer.

rada
autor: Patrik Weiss • datum: 07.08.2014
Dobry den. Mam syna, ktory hra futbalovu prvu ligu. Ale mame jeden problem. Ma 16r. meria 180cm a vazi 58kg. Trener mu doporucil pribrat minimalne 10kg. Mohli by ste nam prosim Vas poradit, ako a cim nadobudne pozadovanu vahu? Za kladnu odpoved vopred dakujem. S pozdravom Weiss Patrik

Dobry den, v první řadě se musíte snažit o co nejlepší stravu s dostatkem všech živin. Ze suplementů je vhodné použít gainer, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R). Gainer dávkujte po každém tréninku a jako doplněk k svačině, a to i ve dnech volna.

užití
autor: Adam • datum: 14.07.2014
Dobrý den, Chtěl bych po cvičení užívat protein 100% Whey Protein proffesional a Creatine fair power. Chtěl bych se zeptat, zda je možné s tímto proteinem smíchat tento kreatin jako jeden nápoj a vypít po cvičení nebo zda je lepší míchat každý přípravek zvlášť, popřípadě jaký by měl být časový interval mezi těmito dvěma přípravky, na mysli mam užití hned po cvičení. Děkuji za případnou odpověď

Dobrý den, oba suplementy užívejte současně a velmi vhodné je také přidat do nápoje sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU).

Odměrka
autor: Lukáš • datum: 03.07.2014
Dobrý den je v balení obsažena odměrka?

Ne ne, v kreatinech většinou nebývá a odměřování se dělá čajovou lžičkou.

creatin
autor: Jan • datum: 02.07.2014
Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějaký rozdíl v creatin monohydrate a creatin fair power? Děkuji za odpověď

Dobrý den, v obou případech se jedná o stejnou účinnou látku.

Creatin
autor: Jarolav Diviš • datum: 25.06.2014
Ten Creatin máme normálně rozmíchat z lžičkou v té tekutině nebo rozmixovat?

Dobrý den, stačí rozmíchat.

Creatin
autor: Makrolouš • datum: 24.06.2014
A s vodou to jde taky? ...a jak dlouho před tr. ho mám dávat?

V předešlé odpovědi je uvedeno, že ho lze dávkovat i bez sacharidů, tedy i s vodou. Dávkuje se cca 30 minut před tréninkem.

Creatin
autor: Makrolouš • datum: 24.06.2014
Dobrý den chci se zeptat ten kreatin si mám dát cca půl hodky před tréninkem? a když nemám žádnej Gainer apod. stačí když si ho dám jen v samostatné vodě? popříklad kolik ml vody? Děkuju moc za odpověd :)..

Dobrý den, kreatin můžete dávkovat i bez sacharidů, připadne lze místo gaineru použit džus či jiný nápoj s obsahem sacharidů. Běžně se používá cca 400 ml tekutiny.

Creatin
autor: Tomáš • datum: 15.06.2014
Dobry chtel jsem se zeptat kdyz budu brat creatin a pak ho vysadim tak stratim objem rukou? nechtel bych to brat a pak abych stim prestal a vysela name jen vytahana kuze dekuji za odpoved

Dobrý den, pokud budete stále cvičit a konzumovat dostatek všech živin, získaná svalová hmota vám zůstane.

Dotaz
autor: Patrik • datum: 11.06.2014
Dobrý den měl bych dotaz na produkt Kreatin Fair Power. Jaké jsou nežádoucí účinky. Po 2 denním užití se mi na rukách udělala ošklivá vyrážka která nepříjemně svědí . Nevím zda je to Kreatinem nebo na druhou stranu to mohu mít z práce Děkuji za co nejrychlejší odpověď

Dobrý den, pokud se dobře pamatuji, zatím jsem o vyrážce z kreatinu neslyšel. Předpokládám, že to skreatinem nesouvisí, ale 100 % to zaručit nemohu.

fair power
autor: Tomas92 • datum: 07.06.2014
dobry den chcem sa opytat ak som este nedobral tento kreatin mozem prerusit na tyzden branie tohto produktu a zacat brat Aminostar Creatine Monohydrate 240 tbl?

Dobrý den, pořád je to monohydrát, tudíž bude opět užívat tu samou účinnou látku.

Fair Power!Opravdu?
autor: Mirda • datum: 02.06.2014
OK takže můžu vztáhnout článek z vašich stránek“Aminostar a údajné AS v suplementech“ i na tenhle případ?Jo a děkuji za odpovědi :-)

Ano, v podstatě to platí.

Fair Power!Opravdu?
autor: Mirda • datum: 02.06.2014
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) odhalila nebezpečný doplněk stravy, který obsahoval anabolické steroidy. Nařídila jeho stažení z trhu, výrobci hrozí pokuta. Jedná se o doplněk Survival Tribulus Terrestris 90% Fair Power v balení 90 kapslí od výrobce Sport Wave se sídlem v Praze. Jak je na tom creatin?

Dobrý den, kreatin je zcela jiná látka, která s tímto nemá žádnou souvislost.

Kombinace se spalovacem
autor: Adam • datum: 28.05.2014
Čert se v tom vyznej, na konkurenčním eshopu jsem zase dostal odpoved: kombinace je kontraproduktivní, v dietě není vhodné užívat kreatin protože zadržuje v těle vodu, osobně v dietě kreatin neužívám. Vas povazuji za odbornika, tak Vám budu věřit :D

Pokud se nejedná o předsoutěžní dietu, nemusíte trochu více zadržené vody řešit. Hydratace také souvisí se stravou, kdy zejména sacharidy mají také vliv na zadržování vody. Při redukci tuku příjem sacharidů omezujete, tudíž zadržování vody nebude tak masivní, jako při dávkování kreatinu s velkým množstvím sacharidů.

Při redukční dietě, tedy v režimu omezeného energetického příjmu, se rychlá energie pro svalovou práci bude určitě hodit. Tuto energii svalům zabezpečíte pravě užíváním kreatinu.

Kombinace se spalovacem
autor: Adam • datum: 28.05.2014
Kreatin pouzivam spolu se spalovacem tuku. Podle toho co ctu, tak creatin vodu zadrzuje, kdežto spalovac naopak. Je to nesmysl to tak brát? Děkuji

Dobrý den, hlavním účinkem kreatinu není hydratace, tudíž z tohoto hlediska je to v pořádku.

Kreatin a spalovače se celkem běžně kombinují.

davkovani
autor: Adam • datum: 27.05.2014
Dobry den, zminujete tu, ze davkovat rano a odpoledne. Rano uzivat na lacno nebo az po jidle? Dale v treninkovy den 30 minut pred treninkem. Pokud zaroven beru Cellucor C4 Extreme pred treninkem, mohu kombinovat nebo radeji dodrzovat nejaky odstup? Dekuji

Dobrý den, oba přípravky můžete bez problémů užívat současně.

??
autor: Adam • datum: 22.05.2014
Dobrý den chci se zeptat tu akci máte u Ronního v Plzní

Dobrý den, zde zveřejněné akce se týkají jen eshopu.

Dávkování
autor: Dan Vrzák • datum: 21.05.2014
Dobrý den, je v pořádku, když bych první týden na nalaďovací fázy zařadil 4x5g creatinu denně a pak creatin dobíral s 1x5g X 1x10g (jaké dávkování na dobrání by jste preferoval?)creatinu denně?? Děkuji

Dobrý den, v udržovací fázi se běžně užívá 5 g jednou denně. Těžší jedinci někdy dávkování zvyšují na 5 g 2krát denně.

CREATIN
autor: Milda • datum: 21.05.2014
Dobrý den, jaký gainer ne nejlepší ke kreatinu Fair Power? A dá se například prášek kreatinu smíchat s práškem gaineru a pak až rozmíchat? Děkuji

Dobrý den, z gainerů doporučuji vyzkoušet  Palatinose Gain 20 Fair Power (R). Kreatin můžete konzumovat současně s gainerem v jednom nápoji.

Kreatin
autor: Karel • datum: 21.05.2014
Dobrý den, prosím vás chtěl bych se zeptat na Creatin Fair Power. Nedávno jsem si ho od vás koupil, bral jsem ho a pak jsem vynechal. Spotřeba je do roku 2016. Otázka zní jestli ho mohu bez problémů používat dál, když jsem to otevřel a nespotřeboval.Ptám se pro jistotu. Asi mohu.Děkuji za Vaši odpověď. Karel

Dobrý den, pokud netvoří vlhké hrudky, bez obav ho můžete použít.

Kreatin
autor: Tom • datum: 18.05.2014
Dobrý den, při pití toho kreatinu s vodou nebo sirupem mě začne strašně natahovat, měl bych to zkusit pít s něčím jiným a nebo radši produkt vysadit ? Děkuji.

Dobrý den, bohužel se to občas stává. Pokud kretin užíváte nalačno, dávkujte ho po jídle. Vyzkoušet můžete i jiné nápoje.

dotaz
autor: 100 • datum: 13.05.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké dávkování bych měl brát při dvoufázovém tréninku, ať už chvíli po sobě jdoucích nebo s delší pauzou (pár hodin). Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, kreatin dávkujte po každém tréninku, a to 5 g v jedné dávce. Ve dnech volna ráno a odpoledne.

spotřeba
autor: Ondřej Košař • datum: 07.05.2014
Dobrý den, kreatin jsem zakoupil před měsícem a půl, půl měsíce ho bral, protože předchozí množství mi došlo, zbylo i tedy množství na další měsíc. Měsíc jsem měl od kreatinu pauzu a teďko ho zase chci brát, ale už není tak sypký, ale spíše hrudkovitý, nevadí to nijak? Díky.

Dobrý den, pokud se hrudka po dotyku bez problémů rozpadne a není vlhká, je kreatin v pořádku.

Dávkování
autor: Honza • datum: 02.05.2014
Dobrý den, Cvičím Po ,St, Pá jindy nemůžu(St jen ráno a Po a Pá ráno i odpoledne) Jak dákovat creatin v Pondělí a v Pátek? Středu dávkuju před tréninkem 5g a po tréninku 5g s proteinem.

Dobrý den,

dávkuje 5 g před každým tréninkem.

creatin
autor: Honza • datum: 30.04.2014
Dobrý den, může se creatin monohydrát míchat v mléce?

Dobrý den, může, ale výhodnější je např. společné potréninkové použití s gainerem.

Dotaz
autor: Michal • datum: 26.04.2014
Dobrý den, mohu kombinovat creatin fair power s Hellnoxem? Děkuji

Dobrý den, samozřejmě ano. Hellnox obsahuje plnohodnotnou dávku kreatinu, tudíž před tréninkem již samotný kreatin zařazovat nemusíte. Kreatin dávkujte po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Dotaz
autor: Michal • datum: 26.04.2014
Dobrý den, je možné smíchat dávku kreatinu s dávkou sacharidu? Děkuji

Dobrý den, ano,  je to velmi výhodné. Zvýší se tím využitelnost a účinnost kreatinu.

Dotaz
autor: Lukáš • datum: 25.04.2014
Zdravím,chtěl sem jen optat jaké je optimalní množství vody v ktere se tento kreatin rozmíchává.děkuji

Dobrý den, běžně se používá 300 - 400 ml vody.

Dotaz
autor: Dominik • datum: 17.04.2014
Zapoměl jsem tam napsat že je mi 16 let je i tak dobré užívat všechny tyto prostředky? Děkuju

Dobrý den, vzhledem k věku kreatin zatím nezařazujte. Dávkování proteinu je podrobněji popsáno v tomto článku. Gainer dávkujte po tréninku a dle potřeby i během dne, např. jako doplněk k svačině, a to i ve dnech volna.

monohydrat
autor: Ondřej Auer • datum: 16.04.2014
Dobry den, jedna se o monohydrat, jestli jsem cetl dobre?

Dobrý den, ano, je to kreatin monohydrát.

Dotaz
autor: Dominik • datum: 16.04.2014
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Jsem zhruba 195 cm vysoký a vážím 76 kg. Běhám vždy ráno aspoň 4 v týdnu na vytrvalost a 3 - 4 v týdnu mám tréninky boxu a to večer. Potřeboval bych nějaký suplement nebo kombinaci suplementů na zvýšení svalové hmoty, síly a pokud možno na rychlejší regeneraci svalstva. Mohli byste mi něco doporučit prosím? Děkuju

Dobrý den, doporučuji vyzkoušejte kombinaci proteinu - Ultra Speed 80 Fair Power (R) a gaineru - Palatinose Gain 20 Fair Power (R) a kreatinu - Creatin Fair Power (R) .

Gainer dávkujte pokaždém tréninku společně s kreatinem. Ve dnech volna kreatin ráno a odpoledne. Dávkování proteinu je podrobněji popsáno v tomto článku.

rada
autor: lukas • datum: 14.04.2014
Dobrý den,chci se zeptat chci nabrat a daří se mám 180cm na 73kg (cca 3 měsíce zpět jsem měl 67kg) strava to je jasny to se snažím přizpůsobit podle financí .... Ale z5 na můj dotaz koupil jsem si tenhle creatin monohydrat fair power + hroznovy cukr mam doma ještě mass gainer 14 mužů všechny 3 kombinace dohromady užívat ??např. Glukopur+creatin před treninkem (i v netreninkovy den) a po treninku creatin+glukopur+gainer ?(i v netreninkovy den) děkuji moc + mužů to vše smichat do jedné sklenicky ?

Dobrý den, gainer obsahuje sacharidů dostatek, tudíž není třeba další přidávat. Pokud bude příjem jednoduchých sachridů příliš vysoký, budete přibírat převážně tuk.

Jinak je dávkování v pořádku.

Dotaz
autor: Víťa • datum: 11.04.2014
Dobrý den, mám dotaz ohledně dávkování kreatinu,chtěl jsem se zeptat proč se doporučuje brát kreatin 30-60min. před tréninkem, když kreatin zhušťuje krev a tím pádem je během tréninku extrémně namáhané srdce, když musí pumpovat zhuštěnou krev, přeci může hrozit i infarkt nebo poškození srdečního svalu,můžu poprosit o váš názor, určitě by to zajímalo i jiné sportovce, kteří kreatin užívají. Předem děkuji za váš názor.

Dobrý den, pokud by něco takové reálně hrozilo, výrobci by jistě takové dávkování nedoporučovali.

Užívání
autor: Díma • datum: 08.04.2014
Dobrý den, měl bych na vás 2 dotazy. Zaprvé - četl jsem, že když je balení kreatinu dlouho otevřené, ztrací kreatin účinnost, je to pravda? Zadruhé - vadí když si kreatin rozmíchám ve vodě(džusu) pár hodin před tím, než to vypiju? Děkuju za odpovědi

Dobrý den, pokud bude skladování v pořádku a nebude kreatin znehodnocem vlhkostí, bude samozřejmě v pořádku. Kreatin připravujte těsně před konzumací.

Kreatin a fruktóza
autor: David • datum: 01.04.2014
Dobrý den, na internetu jsem našel informaci, že fruktóza je naprosto nevhodná při braní kreatinu. Chci se zeptat, zda bych se měl fruktóze (džus apd.) vyhýbat úplně a nebo jen vynechat při konzumaci kreatinu (například kolem 1h nepít džus) Děkuji mnohokrát.

Dobrý den, kretin se běžně doporučuje konzumovat s džusem, který obsahuje i fruktózu a kreatin přesto funguje jak má.

Problém by byl v konzumaci s čistou fruktózou, protože nezvyšuje hladinu inzulinu.

Dotaz
autor: Petr • datum: 27.03.2014
Dobrý den, je možné míchat kreatin s glukopurem v čaji?

Dobrý den, ano takové použití je v pořádku.

creatin
autor: Honza • datum: 25.03.2014
Dobrý den, doplňků je spousty a já si nevím rady, chtěl bych se zeptat, který by jste doporučil.

Dobrý den, s výběrem vhodných suplementů vám pomůže tento článek.

Dotaz
autor: Honza • datum: 25.03.2014
Dobrý den, je možné kreatin míchat s normálním cukrem nebo šťávou?

Dobrý den, je to spíše nouzové řešní, ale možné to je. Co se týká šťávy, obsah sacharidů bude skoro nula.

Dotaz
autor: Víťa • datum: 25.03.2014
Dobrý den,mám dotaz ohledně Creatinu,tady je napsané dávkování 2x5g každý den po dobu 30ti dní ale u jiných Creatinů je dávkování první týden 20-25g a následně udržovací dávka 3g na den. Jak mám Creatin Fair Power dávkovat, mám 101kg. Předem děkuji za odpověď :)

Dobrý den, běžně se používa jí zejména dva způsoby dávkování, a to konstantní a plnící fáte s následnou udržovací fází.

Při konstantním dávkování se každý den dávkuje 2krát 5 g. Při použití plnící fáze se první týden užívá 4krát denně 5 g a následně 5 g 1krát denně.

Dotaz
autor: GM • datum: 25.03.2014
Dibrý den chtel bych se zeptat v cem se nejlepe creatin rozpusti? Dekuji

Dobrý den, není třeba vymýšlet žádné složitosti. Kreatin konzumujte ideálně společně se sacharidy, např. s gainerem či s džusem.

hellgel
autor: Jan Pavlíček • datum: 24.03.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli se může používat současne creatin a hellgel když už je kreatin součásní hellgelu. Děkuji

Dobrý den, běžně se kreatin dávkuje 2krát denně, tudíž samotný kreatin použít můžte. Jednu dávku po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Tribulus a Kreatin
autor: Jan Rathouský • datum: 23.03.2014
Dobrý den rád bych se zeptal zda je Tribulus možno kombinovat s creatinem. Z důvodu zdravotního by to mělo být v pořádku ale spíš mě zajímá zda to není plýtvání. Vím že mi každý obchodník řekne berte všechno a najednou aby byl zajištěn odbyt. Ale pokud to už nezvedá účinnost je to zbytečné. Proto se ptám vás jako odborníka... Děkuji

Dobrý den, vycházejte z toho, že účinnost obou přípravků je zcela odlišná. Tudíž v tomto případě se kombince může vyplatit.

Pokud jste oba výrobky zatím nezkoušel samostatně, tak to udělejte a později můžete použít jejich kombinaci.

Kreatin
autor: GM • datum: 23.03.2014
Dobrý den, mám dotaz na kreatin, který nemáte ve vašem E-shopu. Jedná se o kreatin UFO Pure monohydrat a chtěl bych se zeptat na váš názor, kdybychom porovnali UFO Pure monohydrat s Creatin Fair Power? jaký je rozdíl v těchto produktech a případně, jaký bys te mi doporučil. Děkuji GM

Dobrý den, uvedený kreatin bohužel vůbec neznám, tudíž porovnání nejsem schopen.

Obecně je výhodné dávat přednost suplementům od osvědčených a známých výrobců. U těchto výrobců je velmi malá pravděpodobnost, že koupíte nekvalitní přípravek.

Z kreatinů doporučuji např. kreatin z této stránky.

maros
autor: maros • datum: 21.03.2014
jeto dobrenasvalina 100%

Dobrý den, jJak by měla vypadat suplementace pro podporu růstu svalové hmoty je uvedeno v tomto článku.

Trvanlivost
autor: David • datum: 19.03.2014
Když balení kreatinu uschovám doma neotevřené, jak dlouho vydrží trvanlivý?

Dobrý den, datum expirace je uvedeno na každém balení. Obvykle je doba trvanlivosti v řádu 12 - 24 měsíců (dle šarže výrobku).

Trvanlivost?
autor: Ondra • datum: 14.03.2014
Dobrý den, dobírám kreatin od Reflexu, jenže ten byl při dávkování cca. 5g na 15dní, tedy dalších 15dní budu používat tento, mohu ho s klidem za další cca. měsíc po paue použít? Díky.

Dobrý den, ano, žádný problém v tom není.

sach.
autor: Ondra • datum: 28.02.2014
Dobrý den, pokud nepoužívám gainer, s čím jiným bych mohl kreatin míchat dohromady, pokud neuvažuji dokoupení maltodextrinu, glukopuru aj.? Šlo by to přimíchat do snídaně mléka s vločkami, kde jako cukr je použit med?

Dobrý den, mléko příliš vhodné není. Výhodnější bude např. džus či jiný nápoj s obsahem sacharidů.

Dotaz
autor: petr • datum: 25.02.2014
Dobrý den, je v pořádku užívat tento kreatin po tréninku společně s WPC 80 a maltoxem? Do čeo si mohu kreatin dát před tréninkem? může to být i čistá voda? Chci přibrat svaly ale zase né abych byl moc zavalitý. Mohu ho použít? 186cm 74Kg.. Děkuji

Dobrý den, kombinace s proteinem a maltodextrinem je v pořádku. Před tréninkem můžete klidně přidat cca 20 g maltodextrinu i proteinu.

Dotaz
autor: Vašek • datum: 25.02.2014
Dobrý den, má tento kreatin nějáké vedlejší účinky? Chci nabrat svalovou hmotu ale nechci aby se mi zalilo vyrýsované břišní svaly. Mohu tento kreatin použít? Společně s WPC 80 a maltodextrinem. Děkuji

Dobrý den, pokud se obáváte, že vám monohydrát pokazí vaše vyrysování, použijte  Creatin Ethyl Ester Fair Power (R).

Ještě jednou kreatin
autor: Jean • datum: 06.02.2014
Ještě prosím doplnující dotaz ke kreatinu,piju černou,tak kávu jestli se nebude tlouct s účinky kreatinu či toho tribulusu.Díky Jean

Pokud se dáte 1-2 kávy denně, ničemu to nevadí.

kreatin
autor: Jean • datum: 06.02.2014
Zdravím.Nepatřím mezi nejmladší sportovce,ale celý život sportuju,rekreačně cvičím.Vzhledem k problému s diabetem druhé stupně jsem se rozhodl radikálně shodit,nicméně samodomo koncepce,rozdělení jídel,hlídání si jejich složení atd.Ze 102 kg jsem poklesl 87 kg,cítím se dobře,ale mám obavu o velký úbytek sval.hmoty a energie.Momentálně dle váhy mám při výšce 182 cm.,67 kg sval.hmoty,ale pořád ještě 19% tuku v těle.Vzhledem k diabetu jsem zařadil a zakoupil u vás protein maxi pro 90,ještě bych chtěl přidat kereatin a tribulus(nevím jaký je pro diabetika vhodný),a jak to vše skombinovat abych s hmotností již neklesal,svalovou hmotu trochu navýšil a tuk krok za krokem odbourával.Pohybu mám dost,strava vyvážená v mezích možností zdravá a plnohodnotná.Děkuji za čas a odpověd.Jean

Dobrý den, kreatin monohydrát je vhodné užívat společně se sacharidy, což je u vás problém. Proto by pro vás mohlo být výhodnější použíti CEE - Creatin Ethyl Ester Fair Power (R). V pořádku by měl být i užívání tribulusu - Tribulus Terrestris 90 % Fair Power (R), ale určitě to proberte také s lékařem.

Kreatin dávkujte před a po tréninku a ve dnech volna ráno a večer.

dotaz
autor: Jarek • datum: 04.02.2014
Dobry vecer,koupyl jsem si Creatin Fair Power,a jeste jsem si dokoupil gainerem a chci se zeptat jesty to muzu zmichat spolecne z Creatin FairPower a jakou davku mam dat a kolik vody.Muzu to uzivat 2krat dene dekuji

Dobrý den, kreatin dávkujte dle doporučení výrobce. Gainer převážně po tréninku společně s kreatinem. Použijte tolik vody, aby vám nápoj chutnal a nezpůsoboval žaludeční potíže.

dodatek
autor: Tomáš • datum: 03.02.2014
Jestli mohu ještě dodat. Kreatin se přimíchává společně ke Gaineru do 300ml a nebo se pije každé zvlášť?

Kreatin konzumujte společně s gainerem. Použijte tolik vody, aby vám nápoj chutnal a nezpůsoboval žaludeční potíže.

Dávkování creatinu
autor: Tomáš • datum: 03.02.2014
Dobrý den, koupil jsem si tento creatin spolu s Palatinose Gain 20 Fair Power. Chtěl bych se zeptat v jakých dávkách tento suplement užívat? Zatím jím Gainer bez kreatinu, ale chtěl bych ho k tomu zařadit. Gainer jim denně 2x 50 g. Kreatin např. první týden 4x 5 g denně a další 3 týdny 1x 5 g denně (s vodou??) a na stejnou dobu ho pak vysadit? Nebo by se hodila jina kombinace? Vážím 71 kg, měřím 187 cm, pravidelná strava 5x denně. Posiluji již 3 měsíce. Děkuji

Dobrý den, pokud plánujete kreatin užívat měsíc, dávkujte 2krát 5 g denně společně s gainerem.

Balení kreatinu má 300 g, vydrží vám přesně na měsíc užívání.

dotaz
autor: Jarek • datum: 03.02.2014
Dobry den,koupyl jsem si Creatin Fair Pover, a chci zeptata sacharidy jde to uvas tes nejak koupit a jesly ano tak muzu to vse redit z vodou a nebo mi doporucite nejaky protejn co us to ma vse sacharidy, dekuji

Dobrý den, ideální je kombinace s gainerem a to zejména po tréninku. Z gainerů doporučuji např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R).

Dotaz
autor: Maxi83 • datum: 31.01.2014
Dobry den preji,mam dotas merim 170cm a vazim 86kg potrbuji to telo dat do poradku at se muzu podivat do zrcadla co byste mi nabydl za protejny uzivam prozatim creatin fair power dekuji

Dobrý den, s výběrem proteinu vám pomůže tento článek.

Dotaz
autor: Aleš Dřeza • datum: 30.01.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je možné kombinovat tento creatin s (BCAA 4:1:1 Fair Power) a s (Mass Gain 14) věechno dohromady najednou děkuji

Dobrý den, ano, použití uvedené kombinace je v pořádku.

děkuji
autor: mirek • datum: 21.01.2014
Ještě o tom popremyslim. Bylo by to v kombinaci s wpc 80 a maltoxem které již mám. Každopádně děkuji :)

Není zač, ať se daří!

dotaz 2
autor: mirek • datum: 21.01.2014
A nezaleje mi to vyrysovane břicho ?

Teoreticky se to stát může, ale v drtivé většině případů se nejedná o nic výrazného.

dotaz
autor: mirek • datum: 21.01.2014
Dobrý den. Je pravda že lze s kreatinem probrat za pár týdnů i 5 kg? Jestli ano tak čeho je to 5 kg? Svalové hmoty asi těžko. Děkuji

Dobrý den, samozřejmě, že to nebude jen čistá svalová hmota, ale ta to není v podstatě nikdy. Vždy tam bude ňáký tuk, voda a gykogen.

Crea
autor: Pavel • datum: 21.01.2014
Zdravím, můj dotaz je na zde ukázaný kreatin. Můj dotaz zní: Mohu používat jen čistý kreatin bez žádných sacharidů,proteinů atd.? Díky za odpověď, hezký den.

Dobrý den, můžete, ale nesmíte zapomínat, že dostatečný příjem všech živin je velmi důležitý. Bez toho nelze dlouhodobě dosahovat kvalitní výsledky.

dodatek
autor: Ivan • datum: 12.01.2014
Ještě jednou zdravím, objednal jsem si tedy na vaše doporučení Palatinose Gain 20 Fair power ke kreatinu Creatn Fair Power. Jak přesně byste mi doporučil užívání? Během dopoledne gainer, před tréninkem dávku kreatinu, a po treninku to zkombinovat? :) Ještě jednou díky za odpověď.

Dobrý den, jednu dávku po tréninku splečně s kreatinem a další dávku dle potřeby můžete zařadit během dne, např. jako doplněk k svačině. Kreatin ještě před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Kreatin
autor: Filip Stoklassa • datum: 11.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je lepší tenhle kreatin a nebo Creatine creapure ? předem díky

Dobrý den, bez obav o kvalitu a funkčnost, můžete použít tento kreatin.

koktejl
autor: Ivan • datum: 11.01.2014
Zravím, chci se zeptat, jestli je možné lžičku creatinu přidat např. do koktejlu po ránu (nejen po ránu - např i po treninku), například banán rozmixovaný v mléku. Neztratí účinnost, nebo něco? Děkuji.

Dobrý den, banán s mlékem není zrovna ideální potréninkový nápoj, ale i v tomto nápoj kreatin fungovat bude.

Ideálnější a výhodnější je použití kvalitního  gaineru, kdy je zaručeno rychlé trávení a využití živin.

creatin monohydrát
autor: Fridolín Tlustý • datum: 10.01.2014
Dobrý den, zajímalo by mne jestli se u každého creatin monohydrátu mělo prvních pět dnů brát 15g a potom už jenom udržovací 5g. Protože u některých je to napsané a u některých ne....tak se raději zeptám :) děkuji

Dobrý den, v podstatě jsou možné dvě varianty - nasycovací + udržovací fáze (Vámi popsaná), nebo užívání stálé dávky (5 - 10 g denně). Obě varianty přinesou srovnatelné výsledky s tím rozdílem, že při použití nasycovací fáze se plný efekt projeví o něco rychleji.

Creatine nebo Anabolizér
autor: Marek • datum: 07.01.2014
Dobrý den, chtěl bych ze sebe vydat víc při tréninku, měl bych si koupit tento creatin a nebo spíš anabolizér(například HMB 1500). Mimochodem můžete mi poradit co nejlepší protein poměr cena a kvalita? :)

Dobrý den, vyzkoušejte kreatin, např. z této stránky.

dotaz
autor: david • datum: 05.01.2014
Dborý den mím cílem je do léta nabrat svalovou hmotu,už dva měsíce používám gainer G15 a chtěl bych zařadit tento kreatin,chi se zeptat jestli kreatin můžu brát v 15 letech výška 175 váha 67kg a jestli ano tak jak ho užívat? Děkuji

Dobrý den, kreatin nepotřebujete. Hlidejte si stravu a postupně přejděte na gainer s vyšším podílem bílkovin nebo přidejte protein.

Mutant Mass Gainer + Creatin Fair Power
autor: Rades • datum: 04.01.2014
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jestli je vhodné užívat Mutant Mass Gainer spolu s Creatin Fair Power. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, kombinace gaineru a kreatinu je velmi dobrá, tudíž je v pořádku.

Míchání s kaší
autor: Jirka • datum: 20.12.2013
Dobrý den mohu Kreatin míchat do ovesných kaší?

Dobrý den, doporučuji kreatin konzumovat samostatně a ne jako součást pokrmů.

První týden
autor: Avik • datum: 12.12.2013
Dobrý den, u některých kreatinů od ostatních výrobců se uvádí, že by se měl první týden zařadit vyšší objem kreatinu a poté jeho obsah udržovat menšími dávkami. U tohoto výrobku se to neuvádí. Ptám se tedy, je to nezbytně nutné, nebo to je jedno?

Dobrý den, u monohydrátu se nejčastěji používají dva způsoby dávkování a to plnící fáze a konstantní dávkování. V plnící fázi se užívá první týden 4krát 5 g a následně po dobu cca 7 týdnů 5 g. U konstantního dávkování se po celou dobu dávkuje 2krát 5 g.

dostupnost
autor: Dominik • datum: 04.12.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy očekáváte, že bude tento kreatin znovu dostupný?

Ode dneška je opět v dostatečném množství skladem.

dávkování
autor: Jirka • datum: 23.11.2013
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně dávkování. U kreatinu Fair power se píše, že jedna dávka tzn. 5g = 2 kávové lžičky. U kreatinu Extrifit, je napsáno jedna dávka 5g = 1 čajová lžička. Předpokládám, že obě lžičky jsou stejné :D Zajímalo by mě tedy, která dávka je těch 5g. Děkuju.

Dobrý den, pokud dáte vrchovatou lžičku bude to cca 5 g. Pokud byste pro jistotu ještě trochu kreatinu přidal, nic se nestane.

Maltodextrin + creatine
autor: Dzon • datum: 22.11.2013
Dobrý den při užívání creatinu se doporučuje užívat společně s rychlými cukry. Předpokládám že vzhledem k tomu že se maltodextrin uvolňuje postupně, nepatří mezi rychlé cukry a tak není pro toto vhodný je to tak? Kromě džusu, je vhodný také například hroznový cukr? Děkuji

Dobrý den, maltodextrin vhodný je. GI maltodextrinu je cca 100, tudíž na něj inzulímn reaguje stejně ja na dextrózu. Samozřejmě můžete použít džus nebo jiný nápoj s obsahem sacharidů.

Dobrý Den
autor: Tomas • datum: 21.11.2013
Dobry Den,ja sem se chtel zeptat,do čeho to mam nasypat,do vody?a kolik vody mam nalit,a do šejkru?Děkuji moc

Dobrý den, kreatin je vhodné konzumovat společně se sacharidy a to minimálně po tréninku. Ideální je tedy kombinace s gainerem. Během dne můžete kreatin rozmíchat např. v džusu - cca 400 ml.

kreatin
autor: Jirka • datum: 19.11.2013
Dobrý den, tento kreatin vypadá dobře a kvalitně, zřejmě takový i bude že? Myslíte si, že má tedy smysl užívat tento kreatin s glukopurem? Tzn. požadový efekt - nárůst síly. Děkuji.

Dobrý den, tento kretain je určitě kvalitní a stejně tak další suplementy této značky.

Kreatin je velmi vhodné kombinovat po tréninku s gainerem, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power. Po tréninku je třeba přijmout i bílkoviny, samotný sacharidy nestačí.

Ucinek
autor: semka • datum: 18.11.2013
Dobrý den, uzival jsem kreatin jak monohydrat tak cee, ale nezpozoroval jsem zadny rozdil. Dvkovni sem se snžil držet, nebylo to 100% pravidelne ale vzasade ano. Chci se zeptat zda ma smysl jej ješrě zkoušet s naprostym dodržováním, anebo zda je prvdepodobne že jsem jeden z techpar procent, na koho to nefunguje. Díky

Dobrý den, doporučil bych ho vyzkoušet ještě jednou a to monohydrát s ochrannou známkou CREAPURE, např.  Creatine Monohydrate Creapure.

Vyzkoušejte 3 týdny dávkovat 3-4krát denně 5 g. Po třech týdnech zařaďte 2 týdny pauzu a pak opět dávkujte 3-4krát denně 5 g.

dotaz
autor: jkj • datum: 17.11.2013
Dobrý den, je vhodné při redukci váhy konzumovat creatin popřípadě který? Děkuji za odpověď ...

Dobrý den, můžete použít libovolný kreatin dle vašeho výběru, např. kreatin z této stránky.

:)))
autor: Kryštof • datum: 13.11.2013
Dobrý večer, mám dotaz. POužívám kreatin od Reflexu ( monohydrat ) , ale dochází.. Je i tento kreatin dobrý a účinný? .. Děkuji :) upřímně prosím :)

Dobrý den, osobně jsem ho neužíval, ale předpokládám, že bude fungovat zcela bez problémů. Ohlasy zákazníků jsou kladné.

prvni davka kreatinu
autor: David • datum: 12.11.2013
Dobry den, cetl jsem ze pokud s kreatinem zacinam, potrebuji zezacatku prijimat cca 25g denne nez si navyknu na klasickou davku 2g chci se zeptat, zda mam u tohoto vyrobku jiz od zacatku davkovat 2g nebo by to nemelo takovy ucinek jako s tou naladovaci fazi. Dekuji.

Dobrý den, běžně se používají dva způsoby dávkování. Pokud se použije plnící fáze, dávkuje se první týden 4krát denně 5g a následně po cca 7 týdnů 5 g denně. Další možností je konstantní dávkování 2krát denně 5 g po dobu 1-2 měsíců.

loading phase
autor: Rafael • datum: 07.11.2013
Dobry den, mam dotaz..preco sa v popise uzivania tohto produktu autor nezmienil o tzv. „loading phase“? Ztotznuje sa s teoriou, ze kreatin by sa mal uzivat prvy tyzden az 4 krat do dna? Dakujem

Dobrý den, je to jedna zmožností, ale dnes se celkem hodně používá právě uvedené konstantní dávkování.

zdravim
autor: Tomas • datum: 07.11.2013
dobry den,ja sem chtel od vas poradit,ja cvicim a porad sem natym stejně,a potreboval bych nejaky kreatin nebo neco na pribirani a na objem.ale ad to neni moc drahe.co byste mi doporucil?Diky moc

Dobrý den, v první řadě musíte zapracovat na jídelníčku a tréninku. Pokud toto nebude v pořádku, žádný suplement vám příliš nepomůže.

Jinak je velmi výhodná kombinace proteinu, gaineru a kreatinu, např.  Whey Core 100Palatinose Gain 20 Fair PowerCreatine Monohydrate Creapure.

Svalová hmota
autor: Jakub • datum: 28.10.2013
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli tento kreatin by jste mi doporučil na nárůst svalové hmoty a přibrání, nebo by jste raději vybral nějaký jiný? Společně bych to užíval s gainerem. Děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, doporučit ho určitě mohu.

ss
autor: michal • datum: 24.10.2013
dobry vecer pokud jsem mel kreatinovou pauzu tak zase musim prvne dat tyden nasycovaci fazi atd? dekuji

Dobrý den, plníci fázi použít můžete, ale nemusíte. Pokud ji použijete, bude nástup účinků rychlejší, ale konečný výsledek bude stejný.

Dotaz
autor: Mirek • datum: 07.10.2013
Dobrý den. Koupil jsem si od Vás tento creatin a po otevření jsem zjistil, že jemně zapáchá, tak se chci zeptat, zda můžu nadále užívat tento creatin nebo je lepší ho vyměnit. Datum spotřeby je dobrý a hrudky také nejsou.

Dobrý den. Být by mu nic nemělo, každopádně pro vyloučení všech možností bych doporučil výměnu za nový. Pošlu Vám e-mail s postupem.

Rada
autor: Honza • datum: 06.10.2013
Dobry den chtel bych se zeptat cvicil jsem 5 let v kuse a pravidelne cviceni i zpravna strava cviceni jsem prerusil na 2 roky kvui praci (ridic kamionu) a pribral jsem 15 kilo ted opet chci zacit a potrebuji poradit jaky doplnek koupit na zacatek jestli protejn a jaky doporucite nejake BCAA a jake a neco na hubnuti ? (carnitin) dekuji za radu

Dobrý den, v první řadě musíte změnit váš stravovací režim. Ze suplementů může pro začátek stačit protein, např.  Whey Core 100. Hodit se může také kvalitní multivitamín nebo vitamin C.

Dotaz.
autor: Jiří • datum: 04.10.2013
Dobrý den, začínám posilovat a chtěl bych nabrat co nejvíc svalové hmoty. Je dobré kombinovat tento kreatin s Gainerem Actions whey gainer? Nebo jestli by ste mohl mě napsat nejlepší kombinaci na přibrání. Děkuji 75kg 178cm

Dobrý den, vzhledem k tomu, že začínáte, není nutné hned nasazovat kreatin. Doporučuji zatím kombinaci proteinu, gaineru a přidat můžete HMB. Hodit se ještě může multivitamín nebo aspoň vitamín C.

Dieta
autor: Dominik • datum: 26.09.2013
Dobrý den, je vhodné brát creatin i v dietě? :-)

Dobrý den, určitě je to možné a vzhledem k omezenému energetickému příjmu se energii pro svalovou prácí bude hodit.

.
autor: David • datum: 20.09.2013
Dobrý den, a bílkovinu myslíte např.protein? Protein beru dopoledne a potom během dne. Doporučil by jste mi tento kreatin nebo máte zkušenosti třeba s jiným a je s ním spokojenost? Díky

Potréninkový nápoj by měl obsahovat i bílkovinu, je to velmi důležité pro kvalitní regeneraci. Potréninkový nápoj by měl obsahovat cca 0,8 g sacharidů na kg TH a 0,4 g bílkovin na kg TH.

Tento kreatin můžete bez obav o kvalitu použít.

dotaz
autor: Tomáš • datum: 20.09.2013
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je v balení i nějaká odměrka popřípadě jak mám přesně odměřit 5g?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že výrobce v popisu uvádí, že dvě zarovnané kávové lžičky jsou 5 g, předpokládám že odměrku neobsahuje.

..
autor: David • datum: 20.09.2013
Dobrý den, tak by jste kreatin doporučil se sacharidy a užívat jen po tréninku? A to si mám dát do šejkru vodu společně s kreatinem a např.Maltox 100 - maltodextrin (EU)? Díky za odpověď.

Dobrý den, nemusí to být jen po tréninku, ale po tréninku bych tuto kombinaci určitě zařadil. Samozřejmě je třeba přidat i bílkovinu. Vše připravte v jednom šejkru.

..
autor: David • datum: 19.09.2013
Dobrý den, chci se zeptat. Beru Protein Whey Core 100 a Amino BCAA Mega Strong, chtěl bych si k tomu koupit i Creatin Fair Power. Jak by jste mi doporučil dávkování? Protein 2x denně během dne, a aminokyseliny + creatin před (30minut) a hned po tréninku? A s čím je nejlepší creatin ředit, někde jsem se dočetl, že je nejlepší džus, má stejný účinek i voda? Díky za odpověď.

Dobrý den, ideální je kreatin užívat společně se sacharidy a to zejména po tréninku, může to být např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU).

Creatin Fair PoWer
autor: David • datum: 29.08.2013
Dobry den chci se zeptat, na creatin fair power.... jestli podporuje narust svalove hmoty, a urychleni regenerace... a posle te mi naky odkaz kde se muzu podivat nize-blize...

Dobrý den, je to kreatin, tudíž všechno uvedené podporuje.

Podrobnější info o kreatinu je uvedeno zde.

creatin fair power
autor: Jirka • datum: 19.08.2013
Dobrý den, mám doma Xtreme Napalm a chtěl bych si objednat tento creatin. Mám počkat až doberu Napalm a pak začít brát creatin nebo by se to dalo někaj skombinovat, případně mi prosím poraďte jak. Nebo se Vám zdá zbytečné kombinovat tyto dva doplňky? Děkuji.

Dobrý den, oba přípravky můžete kombinovat. Kreatin užívejte po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Dotaz
autor: Jarda • datum: 16.08.2013
Dobrý den mám ještě dotaz, jaké je ideální množství vody pro rozmíchání s tímto creatinem fair power? Já rozpouštím 5g creatinu ve 300ml vody. A jestli je dosačující když creatin ještě zapiji hrnkem s 300ml vody ve které rozpustím 30g hroznového cukru nebo je to malá dávka sacharidů?

Dobrý den, kreatin si připravte společně se sacharidy v jednom nápoji. Používá se 300-500 ml vody.

otázka
autor: Milan • datum: 08.08.2013
Dobrý den, můžu na lačno Creatin Fair Power a hned potom kloubní výživu Flexit Drink, nebo jeli možné do kloubní výživy rovnou přidat creatin? Předem děkuji.

Dobrý den, společná konzumace by ničemu vadit neměla, tudíž oba přípravky užívejte současně.

otazka
autor: martin • datum: 07.08.2013
Dobrý den mám 86kg 190 cm a mám dvou fázové tréninky, přičemž po tréninku si dám vždy Gainer 14 a 2x denně po snídani a po večery Why core 100 a chtěl bych do toho začlenit i tento creatin, poradíte mi prosím jak dávkovat, nebo dávkuji to takto vůbec dobře? A kdy do toho mám vloži ten C.Fair power?

Dobrý den, kreatin dávkujte po každém tréninku.

Pokud vám uvedené dávkování vyhovuje a přináší výsledky, je v pořádku.

Snídaně před fitkem
autor: Filip • datum: 30.07.2013
Ok...po tréninku tedy mohu smíchat 30g proteinu + 5g creatinu + mléko?

O něco vhodnější je voda, ale pokud na tom trváte, může být i mléko. Kreatin je v pořádku.

Snídaně před fitkem
autor: Filip Zielinský • datum: 30.07.2013
Po tréninku banán a po hodině 30g proteinu s 250ml mléka...

Nechápu proč s proteinem čekáte hodinu. Po tréninku tedy protein a banán.

Snídaně před fitkem
autor: Filip • datum: 30.07.2013
Dobrý den je vhodná kombinace ke snídani cca hodinu před fitkem: 250ml mléka + 150g vloček + 20g proteinu + 5g creatinu? A po tréninku 5g creatinu s 300ml vody? Děkuji PS: případně prosím doporučte vhodnější kombinaci.

Dobrý den, osobně se domnívám, že je to příliš velká nálož živin, odstup od tréninku by měl být větší.

A co doplnění živin po tréninku?

kombinace
autor: brian • datum: 30.07.2013
Dobrý den, mohu používat Creatin Fair Power spolu s proteinem ( Why Core 100 ). Děkuji

Dobrý den, kombinace je samozřejmě v pořádku.

creatin fair power
autor: mirek • datum: 23.07.2013
Dobrý den, neztratí na účinku pokud ho budu konzumovat jen v ciste vode 5g před tréninkem a 5g po opet jen ve vode? a jaký pomer vody vs 5g kreatinu nebo je možno si kreatin odsypat na lzicku a proste jen davku zapit?? :) děkujia hezky de!!

Dobrý den, účinkovat bude, ale je dokázáno, že společná konzumace se sacharidy je mnohem efektivnější.

Použijte cca 300 ml vody.

Zmena
autor: Tom • datum: 21.07.2013
Dobry den, bude to temer mesic co uzivam crea monohydrat od extrifitu. Rad bych pro zmenu zkusil tento vyrobek (creatin fair power) abych mel porovnani. Je to problem zaradit jiny kretin v dannem dvou mesicnim cyklu? Nebo na ten druhy mesic muzu zkusit tento. Diky za odpoved

Dobrý den, pokud je chcete porovnávat, je vhodné teď zařadit mesiční pauzu a pak zařadit další kreatin.

užívání
autor: Jaroslava • datum: 18.07.2013
Dobrý den mohu užívat před a po tréninku kreatin 5g+2 tbl BCAA 4:1:1 a to samé po tréninku? Váha 54kg Děkuji

Dobrý den, ano, kombinace i dávkování je v pořádku.

užívání
autor: Miroslav Šimáček • datum: 18.07.2013
Dobrý den mohu užívat kreatin aniž bych užíval sacharidový suplement. Děkuji

Dobrý den, můžete. konzumujte ho např. rozpuštěný v džusu.

davka
autor: LOPP • datum: 14.07.2013
Zdravim, davka 5g preci nemůže reagovat stejne na ruzne vazici jedince,nebo se pletu?Cili bude rozdil 80kg clovek(kde ta davka 5g je pry vhodna)a clovek vazici 100kg(kde by se davka mohla dostat az k 10g)tusim ze jsem to cetl nekde i na vasem webu ronnie. Dekuji za reakci

Dobrý den, v poslední době se nejvíce používá konstantní dávkování 2krát 5 g, což je pro většinu uživatelů dávkování zcela dostačující.

dotaz
autor: B.eny • datum: 09.07.2013
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,zda je vhodné kombinovat kreatin monohydrát,L-glutamin a tribulyn Max 90.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, uvedené suplementy můžete kombinovat. Důležité je ovšem přijmout dostatek bílkovin, dle potřeby tedy použijte protein a gainer.

dotaz
autor: Mirek • datum: 09.07.2013
Dobrý den, mohu užívat kreatin spolu s BCAA (Mega amino). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

Dotaz
autor: Honza • datum: 07.07.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné po užívání Creatin Fair Power užívat creatin ethyl ester nebo kre-alkalyn a který byste mi doporučil. Nebo mam dat pauzu. Děkuji za odpověď

Dobrý den, kreatin obecně je vhodné užívat cca dva měsíce a pak je vhodné zařadit měsiční pauzu. Je třeba experimentovat, tedy postupně vyzkoušejte více kreatinů. Jedině tak poznáte, který vám bude vyhovovat.

Creatin
autor: Milan Barták • datum: 29.06.2013
Dobrý den měl bych dotaz, je mi 27 let a užival sem od Vás creatin, ze začátku sem nepoocitoval žádné změny ale po měsící sem měl zavodněný až namodralý špičku údu a creatin všude jinde bez výsledku, po vysazení mě penis otekl a navštivil sem lekáře.Který mi řekl že sem přez noc prodělal zmenšení penisu, je to možné?

Dobrý den, toto slyším poprvé a velmi pochybuji, že to má jakoukoliv souvislost s užíváním kreatinu.

trvanlivost
autor: tomas • datum: 21.06.2013
Ještě mám jeden dotaz .. má tenhle creatin nějakou záruční dobu nebo datum, do kterého by se měli spotrebovat ? Děkuji

Dobrý den, pokud ho neotevřete, je záruční doba dostatečně dlouhá, abyste ho případně doma skladoval několik měsíců.

kreatin
autor: tomas • datum: 21.06.2013
Dobry den, chtěl bych se zeptat, jestli je kreatin vhodný používat v 16-letech a jestli ano, tak jaké jsou rizika. Slyšel jsem že se musí hodně pít, ale to je tak všechno co vim. Děkuji za odpověď

Dobrý den, kreatin je jeden z nějúčinnějších suplementů a podle toho by se s ním mělo zacházet. Dle mého názoru je užívání v tomto věku předčasné.

Doporučuji zatím spoléhat především na protein a gainer.

strava
autor: pavel • datum: 05.06.2013
dobrý den,chtěl bych se zeptat,užívám tenhle kreatin,plus protein a bcaa a chci se zeptat,když se vše dává po tréninku,tak mi to přijde divné když vše naliji do těla c cirka cca 5 minutách..veme si to tělo? zdá se mi toho najednou moc..a delší pauza se mi nechce,protože se zas potřebuji kvalitně najíst

Dobrý den, tělo si to přebere, ale můžete nejdříve dávkovat BCAA s kreatinem a do 30 minut dejte protein.

Kombinace
autor: Sedad Sadiki • datum: 30.05.2013
Dobrý den, chci se zeptat jestli je vhodné kombinovat tento kreatin s Xtreme Napalm Pre-Contest ? Díky

Dobrý den, ano, kombinac můžete použít. Samotný kreatin můžete dávkovat po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Dotaz
autor: Jan • datum: 27.05.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, chodím 2xdenně do fitka mam si kreatin brát před nebo po? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, někteří uživatelé preferují užívání před tréninkem a jiní zase po tréninku. V obou případech bude kreatin bez problémů fungovat.

dávkování
autor: Macheda10 • datum: 15.05.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, s kolika gramy glukózy jednotlivé dávky kretinu užívat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, cca 20 g by mělo stačit.

dotaz
autor: Honza • datum: 14.05.2013
Dobrý den, kdy se má použít kreatin před treninkem a kdy po treninku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, cca 30 minut před a v podstatě ihned po tréninku společně s potréninkovým nápojem.

Dotaz
autor: Honza • datum: 14.05.2013
Dobrý den,vadí když kreatin budu míchat s džusem před treninkem a po treninku mam míchat s sacharidem nebo s proteinem?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, džus je v pořádku a po tréninku ideálně s gainerem, tedy sacharidy a menší množství bílkovin.

Kreatin
autor: Michal • datum: 03.05.2013
Dobrý den mám takový problém chtěl bych si koupit kreatin ale v září jdu na operaci kolen.Tak se chci zeptat zda to má cenu i když to je za 4 měsíce. Děkuji

Dobrý den, pokud zatím trénujete, tak to smysl má.

objasnění
autor: Lukas • datum: 30.04.2013
Dobrý den. Děkuji za odpověď, ale myslím si, že jste mě pochopil trošinku jinak. Smyslem mého příspěvku nebyla kritika kreatinu, de facto jsem sám uvedl, že jeho účinky opravdu cítím, a tudíž o jeho funkčnosti nepochybuji. Energický příjem mám také dostatečný a gainer užívám také. Problém spatřuji jen v tom kofeinu, který je obsažen v pití jako je pepsi, kofola atd. To, co píšete o kofeinu vy, to jsem četl právě mnohokrát, ono když se řekne „větší množství“, tak je to opravdu moc široký pojem a nevím, co si mám pod tím větším množstvím představit. Každý si pod takovým označením představí pokaždé něco jiného. Rozhodně nepatřím mezi zdejší náctileté odborníky, kteří pravidelně nejí, stravu si nahrazují suplementy a pak se diví, že to nefunguje. Šlo mi jen o ten kofein, to je celé.

Je to velmi jednoduché, pokud se vám zvýšení hmnotnosti o 2 kg zdá málo, jedinou možností, jak přibrat více, je zvýšít příjem energie. Tedy přibírání jako takové nemá přímou souvislost s kreatinem.

Každé tělo je jiné, proto nejde přesně říci, jaké množství kofeinu vadí. Vzhledem k tomu, že účinky kreatinu cítíte velmi dobře, je zřejmé, že ve vašem případě kofein jeho účinnost negativně neovlivnil.

jak je to s kofeinem
autor: Lukas • datum: 30.04.2013
Dobrý den. Před měsícem jsem u vás zakoupil Creatin Fair Power (monohydrát). Po měsíci užívání je regenerace rozhodně lepší a větší sílu na sobě cítím taky. Přibral jsem ale cca jen 2 kg a i toto tvrzení je možná ještě moc velký optimismus z mojí strany, protože bych se chtěl optat, jak je to například s kofeinem v nápojích jako je pepsi? zdali velká konzumace tohoto pití může mít opravdu vliv na nižší účinek kreatinu? Klasickou kávu nepiji radši vůbec, jelikož jsem ji dříve konzumoval ve velkém množství, ale domnívám se, že nabrání svalové hmoty by mohlo být opravdu výraznější, protože trénuji tvrdě a poctivě celé tělo. Pepsi piji nyní opravdu hodně a opravdu mám podezření, že tím snižuji účinky kreatinu aniž bych o tom věděl. Děkuji za vaši případnou reakci.

Dobrý den, to, že jste nepřibral dle vašich představ, za to nemůže kreatin, ale nedostatečný energetický příjem.

Pokud cítíte lepší regeneraci a větší sílu, kreatin jednoznačně funguje.

Co se týká kofeinu, uvádí se, že větší množství kofeinu může negativně ovlivnit účinnost kreatinu.

Příště bych doporučil kreatin kombinovat s gainerem, např. s  Go Pro 30.

...
autor: Petr • datum: 28.04.2013
Dobrý den, cvičím jak mám a stravuji se jak mám ale tento přípravek na mě nemá žádný účinek. Proto se ptám co dělat, nebo by jste mi mohl doporučit něco účinějšího? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kreatin je jeden z nejúčinnějších suplementů, ale na určité procento cvičenců „nefunguje“.

Můžete vyzkoušet jiný monohydrát a to s ochrannou známkou CREAPURE -  Creatine Monohydrate Creapure nebo jinou formu kreatinu např.  CEE 1000.

Z dalších suplementů např.  L-GlutamineHMB 4500 .

Dotaz
autor: Daviex • datum: 27.04.2013
Dobrý den, je možné používat creatin i v rýsovacím období nebo se to nedoporučuje?

Dobrý den, kreatin můžete použít i v období redukce tuku.

creatin + sacharidy
autor: Tom • datum: 25.04.2013
Dobrý den, měl bych jen dva krátké dotázky...Je nutné kreatin dávkovat společně se sacharidy i v den, kdy nemam silový trénink v posilovně, ale třeba jen cardio, nebo stačí ho přimíchat do proteinového koktejlu? A je dobré po tréninku v posilovně si dát koktejl ve stylu protein + sacharidy + kreatin - vše v jednom nápoji, nebo to rozdělit..např. po tréninku sacharidy s kreatinem a po cca hodince samotný proteinový nápoj?...Moc děkuju za odpověď, s pozdravem Tom

Dobrý den, kreatin bude fungovat i bez společné konzumace se sacharidy, tudíž ho můžete užít jen s proteinem.

Protein, sacharidy a kreatin konzumujte společně v jednom nápoji. Obecně se uvádí obsah bílkovin 0,4 g bílkovin na kg TH, 0,8 g sacharidů na kg TH a 5 g kreatinu.

hmotnost
autor: mirek • datum: 23.04.2013
Dobrý den, zvýší se tímto creatinem svalová homta? nebo se zvýší jen fyzická síla?

Dobrý den, pokud dodáte tělu dostatek živin, poroste i svalová hmota.

dotaz
autor: lubos • datum: 23.04.2013
Dobrý den, koupil jsem si od vas Creatin Fair POwer a Maxx Gain15. Cim mám Creatin smíchat- voda nebo mleko? Maxx Gain brát před nebo po tréninku? Díky.

Dobrý den, gainer užívejte zejména po tréninku společně s kreatinem. Pro přípravu nápoje použijte vodu. Gainer lze použít i před tréninkem a to opět s kreatine a vodou.

Pokud budete gainer používat i jako doplněk svačiny a snídaně, můžete ho připravit v mléce.

voda
autor: Ondřej • datum: 23.04.2013
a tento kreatin natahuje do svalů vodu? a jestli ano, doporučíte nějaký, kerý ne?

Dobrý den, monohydrát hydratuje, ale to je určitě velmi pozitivní vlastnost.

protein
autor: Ondřej • datum: 23.04.2013
Dobrý den, je to nevhodné používat kreatin s proteinem?

Dobrý den, kombinace proteinu a kreatinu je v pořádku, zcela běžně se používá.

lol
autor: Honza • datum: 05.04.2013
Chtěl bych se zeptat jestli je pro mě tento vurobek vhodný když je mi 15 let :) chci nabrat svalovou hmotu jídelníček jsem si už změnil ... ale rust se mi zdá pomalý

Dobrý den, v tomto věku považuji použití kreatinu z předčasné a zbytečné. Pokud dotáte tělu dostatek živin, budete kvalitně trénovat a dostatečně odpočívat, bez problémů se budete pomalu a jistě zlepšovat.

Dle potřeby použijte protein a gainer.

Hrudky
autor: Dk • datum: 25.03.2013
Dobrý den, koupil jsem si tento kreatin v jedné z vašich kamenných prodejen a pak ho skladoval v suchu po dobu 3 měsíců, tj. nerozdělaný. Nyní jsem ho již otevřel, avšak není zcela sypký, ale takový „hrudkovitý“. Nebylo přesaženo datum expirace. Užívám ho již týden, zažívací problémy se neprojevují a kreatin nijak nezapachá. Je jeho užívání i tak v pořádku? Předpokládám, že jeho účinky nijak ovlivněny nejsou. Díky

Dobrý den, pokud nejsou hrudky vysloveně vlhké a po doteku se rozpadnou, je to zatím v pořádku. Doporučuji ho co nejdříve spotřebovat.

Dotaz
autor: Radim • datum: 18.03.2013
Dobrý den , píšete tady že kombinace creatinu s gainerem tvoří lepší využitelnost , jenže co když mám dostatek sacharidů ve stravě a nechci přibrat z toho gaineru ? To si mám upravit stravu tak abych nepřibral ? A o kolik se prosím Vás sníží účinek creatinu když ho budu brát jen s proteinem?

Dobrý den, po tréninku je určitě velmi vhodné přidat do potréninkového nápoje i sacharidy. Je jednoznačně prokázáno, že tato forma potréninkové suplementace je nejúčinnější. Během dne bohatě stačí sacharidy z běžné stravy.

Trvanlivost kreatinu
autor: Jiří • datum: 12.03.2013
Dobrý den, v komentářích jsem se dočetl, že pokud kretin zvlhne tak tvoří hrudky a tím pádem je i znehodnocen. Jde mi o to,že ihned po otevření Creatinu Fair Power se v něm tvoří malé hrudky a kreatin od pohledu vypadá jako vlhký... Nikdy jsem dříve monohydrát neměl a tento jsem před otevřením skladoval v suchu při pokojové teplotě tak se chci zeptat jak moc jsou pak hrudky velké nebo spíše jak poznám jestli ho mohu brát a je ok či nikoliv..? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, prášek by měl být sypký a neměl by tvořit hrudky. Vlhkost může kreatin znehodnotit.

Alkohol
autor: Jiří Štencel • datum: 11.03.2013
Dobrý den, chci se zeptat jak je to s konzumací alkoholu. Nejsem alkoholik :),ale jednou za 14 dni o víkendu se jdu s přáteli bavit a tím pádem i pít. Mluvím teď ne o 1-2 piva, ale spíše se opít. Dodržuji vše jak mám včetně jídelníčku i tréninku + užívám Creatin Fair Power + No-explode. Předem Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud se opijete, samozřejmě to bude mít vliv na regeneraci atd. Jak moc vás to bude brzdit, to poznáte sám.

Kreatin + protein/gainer
autor: Radim • datum: 11.03.2013
Dobrý den , chtěl bych se zeptat zda je lepší účinek kreatinu buď s proteinem nebo naopak s gainerem , případně jak se účinky v obou kombinacích od sebe liší , předem díky

Dobrý den, kreatin se doporučuje užívat společně se sacharidy - gainerem. Díky sacharidům bude kreatin rychle vstřebán a maximálně využit.

Kreatin + Protein 90
autor: Pavel • datum: 09.03.2013
Dobrý den, Chci vás poprosit o radu mám tady Creatin Fair Power + BCAA od stejného výrobce ve stejné doze + Protein 90% který máte teď v akci za 666 Kč a chci se vás zeptat jak toto vše kombinovat ? Kreatin už mám skoro dobraný beru ho ráno a před posilkou tak bych si dal po posilce BCAA a protein a v netréningový den ráno BCA pak protein pak kreatin a odpoledne to samé šlo by to ? Děkuji za stručné a jasné vyjadření váš fanda Pavel

Dobrý den, pokud vám takové dávkování vyhovuje, klidně to takto používejte.

dotaz
autor: Lukas • datum: 07.03.2013
Dobrý den! Chtěl bych se optat speciálně na to, jaké nápoje či potraviny by se neměly konzumovat v době, kdy užívám kreatin? Mám konkrétně na mysli např. konzumaci kávy, jelikož jsem někde četl, že by káva měla snižovat efektivnost kreatinu?! Děkuji za případnou odpověď.

Dobrý den, vyhýbat byste se měl velkým dávkám kofeinu (konzumace kávy v malém množství ovšem nevadí). Nedoporučuje se užívat kreatin společně s mléčnými výrobky.

??
autor: Adam • datum: 07.03.2013
Dobrý den chci se zeptat když jsem dobral tenhle creeatin za jak dlouho si ho můžu koupit,jaká tam musí být přestávka na další balení?? A taky pár lidí tvrdí když se vynechá jakejkoliv creaitin a pak si ho nevezmu nikdy tak se mi zmenší svaly neboli vyfouknou je to pravda ???Děkuji za odpověd

Dobrý den, obvyklá délka kreatinovéhu cyklu je 6 - 8 týdnů, po kterých následuje 3 - 4 týdny pauza. Při užívání kreatinu budou vaše svaly „plnější“ díky retenci vody, lepšímu zásobení živinami apod. a po jeho užívání tento efekt samozřejmě do jisté míry ustoupí.

Svaly
autor: Luki • datum: 06.03.2013
Dobrý den prosím Vás chodím 4xplavat týdně a cvičím 5x týdně.chtěl bych rychle nabrat kvalitní svalovou hmotu a objem.Co mám vše koupit prosím Vás děkuji.

Dobrý den, pro začátek doporučuji vyzkoušet gainer a přidat můžete kreatin z této stránky.

Samozřejmě se také musíte odpovídajícím způsobem stravovat.

rada
autor: krásny • datum: 05.03.2013
Děkuji za velmi rychlou odpověd. Beru na vědomí a děkuji jen se chci zeptat jestli by byl lepší Mass Gain 14 nebo Actions Whey Gainer? A jestli chápu kreatin jde pak přidat do shaku ke sacharidům? Děkuji

Po tréninku je zařazení gaineru velmi dobrou volbou. Kreatin přidejte ke gaineru a konzumujte v jednom nápoji.

Oba gainery bez problémů splní svůj účel, je na vašem rozhodnutí, kterému dáte přednost.

rada
autor: Krásny • datum: 05.03.2013
Dobrý den, Mám dotaz ohledně použití tohoto výrobku četl sem že se dá rozpustit např v džusu a nebo ve vodě. (vždy sem bral jen tablety) vím že tekutin má byt 300 až 500ml. Ale jde mi o to v čem to rozpustit. Beru jen protein a ted kreatin mám bohatou stravu takže mi přijde zbytečné zařazovat sacharidy

Dobrý den, společná konzumace se sacharidy zajistí lepší vstřebatelnost a využitelnost kreatinu, tedy určitě bych společnou konzumaci se sacharidy doporučil.

Můžete použít džus, ale lepší variantou je přidat cca 30 g  Dextrose 100 - hroznový cukr nebo  Maltox 100 - maltodextrin (EU).

Creatin
autor: Jiri • datum: 04.03.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, k užívání creatinu na následující. Jsem ve fázi „nasycování“. Měl bych užívat cca 30g denně. Je nutné rozdělit těchto 30g denní dávky do více menších dávek, nebo je možné vzít jednu dávku za den v objemu 30g? Děkuji.

Dobrý den, v této fázo stačí užívat 4krát denně 5 g, ale vyšší dávkou nic nezkazíte.

Creatin Protein pauza
autor: Pavel • datum: 03.03.2013
Dobrý den, Mám dotaz ohledně užívaní doplnků. Dřív sem užíval protein po treninku a creatin před a po treninku. (Půl roku sem měl nevyžádanou pauzu)... Ted chci začít brát -Maxi Pro 90 % -Creatin Fair Power -a zařadit L-carnitine 500 šel jsem s váhou dolů cca 10kg. Můj dotaz tedy spočívá jestlu mohu užívat přípravky jako předtím tedy- V treninkové dny protein po treninku creatin před a po a L-carnitine 30min před. A netréninkové dny protein během dne např místo svačiny a creatin před spaním. Děkuji

Dobrý den, pokud vám to takto vyhovuje, je dávkování v pořádku.

suplementacia
autor: tomáš • datum: 03.03.2013
prosim vás mam dotaz kupil som si tento vyrobok a uživam ho pred a po spoločne s bcaa 3 tabletky pred a tri po v podstate každy den ale chcel by som sa spitat kolko vody a kolko glukozi na jednu davku davku mam davat dakujem za odpoved

Dobrý den, sacharidů stači cca 30 g a po tréninku to může být až 0,8 g na kg TH. Vody použijte 300-500 ml.

Užívání kreatinu
autor: David • datum: 02.03.2013
Dobrý den, prosim Vás měl bych dotaz ohledně kreatinu a jeho užívání. Je mi 20 let, cvičím 8 měsíců, zatím jsem nabral nějakých 10 kg na váze a chci se zeptat jestli bych mohl, popřípadě měl užívat kreatin. Užívál jsem ho celý leden a teď v únoru jsem si udělal měsíční pauzu a přemýšlím jestli zase začit brát kreatin a nebo ne, protože kámoš mi říkal, že kreatin mám brát zase za rok a ne za měsíc. Myslel to tak, že když ho zase budu brát až za rok tak, že na mě bude mnohem lépe působit než kdybych ho bral teď. A ještě mám dotaz, užívám hellNo gel, E.NOX a gainer Aminostar, a zajímalo by mě jestli by užívání těchto suplementů ovlivnilo účinek užívání čistého kreatinu, pač HellNO gel už kreatin obsahuje. Děkuji mnohokrát za odpověď :)

Dobrý den, suplementace by měla vždy odpovídat náročnosti tréninku. Proto nelze jednoznačně říci, zda kretain použít nebo ne. Pokud je třeba lze ho klidně užívat v cyklech půl roku, tedy užívání jednou za rok je v podstatě „nesmysl“.

Kombinace kreatinu a předtréninkových přípravků je v pořádku.

Creatin
autor: Michal • datum: 22.02.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Doporučuje se, že po tréninku je vhodné brát kreatin společně se sacharidy, nejlépe gainery. Znamená to že mám dávku kreatinu přimíchat přímo do sachariďáku nebo rozmíchat zvlášt ve vodě? Díky za odpověď

Dobrý den, kreatin konzumujte společně s gainerem.

Creatin
autor: Jaryn • datum: 20.02.2013
Dobrý den chci se zeptat mohu creatin používat 2měsíce a pak si dát 2měsíce pauzu?Šel jsem docela dost váhově ale i silově nahoru docela se bojím že jak mile jej vysadím půjdu s obojím dolu.Beru ještě amino kyseliny protein sacharidy před i po cvyčení a NO děkuji za vaši odpověď popřípadě za radu jaké doplňky si koupit abych nešel se sílou dolu.

Dobrý den, používání kreatinu v cyklech a zařazení pauzy je určitě rozumné. Při jeho vysazení možná zaznamenáte mírný pokles hmotnosti a síly, nicméně pokud se budete nadále kvalitně stravovat a budete kvalitně trénovat, bude rozdíl minimální. Co se týče doplňků pro silový a objemový trénink, doporučil bych řídit se tímto článkem.

Pivo
autor: Jan • datum: 18.02.2013
Dobrý den, předem chci poděkovat za odpovědi, velice v krátkém časovém horizontu odpovídáte, což je nevídané a hlavně se člověk hodně věcí dozví. Chtěl jsem se vás zeptat, jak je to třeba s pitím piva a braním tohoto creatinu (mám na mysli 2 až 3 piva)?

Dobrý den, v občasné konzumaci bych problém neviděl, ale určitě bych nedoporučoval denní pití. Samozřejmě je třeba dodržet dostatečný nealkoholický pitný režim.

Děkujeme za pochvalu.

Dotaz
autor: Vladimír • datum: 18.02.2013
Dobrý den, objednal jsem si od vás tento creatin, ale chtěl bych se osobně vás zeptat na váš názor jak je to s pitím kávy při užívání :-) Hodně jsem četl že se nemá s cretinem pít káva tak by mě zajímal čistě váš názor...

Dobrý den, kofein má diuretické účinky, což je přesný opak funkce kreatinu. Pokud ovšem konzumaci kofeinu udržíte v normě (řekněme do 200mg denně), pak účinek kreatinu nenarušíte.

užití
autor: adam • datum: 17.02.2013
Dobrý den co by se stalo kdybych vás neposlechl a užíval tento kreatin i když mám 15 let. Posiluji už pár měsíců doma a mám i gainer. Chci se zeptat jestli jsou nějaké následky že bych to užíval v 15 letech.

Dobrý den, kretain je bezpečný doplněk stravy, ale to vůbec nic nemění na tom, že není vhodným doplněkem pro děti.

Korte
autor: Rosi • datum: 11.02.2013
Dobrý den objednal jsme si u vás B.I.G. mass a tady creatin protože už posiluji přes 15 měsíců a s nabráním hmoty mam stále problém teď cvičím KORTE (pondělí střea pátek) a chci se zeptat zda by tomuto tréningu vadili i případné doplňující cviky úterý čtvrtek děkuji... :)

Dobrý den, vzhledem k náročnosti tréninku bych se osobně držel plánu, ale pokud se na to cítíte a dobře regenerujete, vyzkoušet to můžete.

Dávka
autor: Tomáš • datum: 10.02.2013
Dobrý den jen bych se chtěl zeptat zda se uvedené lžičky Creatinu musí nebo mají něják rozpouštět ve vodě nikde jsem se to nedočetl...

Dobrý den, kreatin je vhoné konzumovat společně se sacharidy, např. společně s gainerem, voda + glukopur nebo s džusem.

suplementacia
autor: tomáš • datum: 10.02.2013
dobrý den chcel by som sa vás spítat či by som mohol uživat creatin fair power s bcaa fair power do kopi pred treninkom a po treninku?a v netreninkových dnoch ráno a po obede?alebo keby som vás mohol poprosit poradte my dakujem za odpoved

Dobrý den, v den tréninku je dávkvání zvolene dobře. Ve dnech volna jednu dávku kreatinu společně s BCAA ráno a další můžeet zařadit večer.

Další možností je zvolit menší dávku BCAA - 3 g a dávkovat ráno, odpoledne a večer.

Hmotnost
autor: David • datum: 07.02.2013
Dobrý den, jsem fotbalista, měřím 186 cm a vážím 79 kg a chtěl bych se zeptat jestli užívání Creatin Fair Power nezvyšuje hmotnost?? Potřeboval bych si držet zhruba stejnou váhu a nepřibrat. Děkuji za odpověď

Dobrý den, kreatin hydratuje, tudíž muže dojík k zvýšení hmotnosti, ale většinou se nejedná o žádné velké zvýšení.

antibiotika
autor: ROMAN • datum: 06.02.2013
Dobry den,mam zranenou pravou nohu a uzivam antibiotika a ibalgin.Mohu na tyto leky uzivat Creatin Fair Power?Děkuji za odpoved.

Dobrý den, pokud necvíčíte, je používání kreatinu zbytečné.

Trvanlivost
autor: Lukáš • datum: 05.02.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho Creatin Fair Power vydrží po otevření?

Dobrý den, v balení je 300 g, tedy měsíční dávka. Otevřený sice vydrží i déle, ale je poměrně náchylný k znehodnocení (stejně tak každý kreatin ). Čím dříve ho zkonzumujete, tím lépe.

Dotaz
autor: Marek • datum: 04.02.2013
Dobrý den, vybírám si mezi Crea Mono Pure a Creatin Fair Power vým že je to v podstate to stejne ale rad bych se zeptal ktery znich doporučujete vy? Děkuji za odpoved.

Dobrý den, je to přesně jak uvádíte. Jedná se o stejnou účinnou látku, je tedy jen na vás, kterému kreatinu dáte přednost.

Dotaz
autor: Lukáš • datum: 03.02.2013
Dobrý den, chápu tedy správně, že u creatinu Creatin Fair Power mám brát 10g denně a to i mimo tréningové dni?

Dobrý den, ano, kreatin dávkujte každý den, tedy i ve dnech volna.

Creatine
autor: Lukas • datum: 02.02.2013
Dobrý den, koupil sem si creatine Fair Power a vrchni ochanej alobal byl trošku poodlepenej a prášek není úplně sypkej ale neřekl bych že je hrudkovatej, mám si saději objednat nový?

Dobrý den, pokud se nelepí - netvoří hrudky, měl by být v pořádku.

otazka
autor: Tibor • datum: 02.02.2013
Dobry den ja sa chcem spitat na tieto pripravky Survival Tribulus Terrestris Fair Power Extrifit Bulgarian Tribu 90 % aeste jedna otazka ze co ja n tom Tribulus Terrestris pravdy???

Dobrý den, vašemu dotazu bohužel vůbec nerozumím.

Dotaz
autor: Karel Weiss • datum: 01.02.2013
Měl bych ještě jeden takový dotaz..Beru Creatin Fair Power,ale nedoplnuji žádným gainerem..Stačí,když místo gaineru jim deně 250g tvarohu,najake maso a ovesne vločky jako příděl sacharidu?Můžete mi poradit?děkuji za odpověm..popřípadě jak užívat..

Dobrý den, opravdu nevím. Neumím spočítak kolik sacharidů přijímáte a jaká je vaše energetická potřeba.

Pokud přibíráte je to dostatečné, pokud ne, je to málo.

Ideální je kreatin kombinovat se sacharidy, doporučil bych přidat ke každé dávce 20-30 g  Glukopur - hroznový cukr.

Kreatin
autor: Petr Pavlásek • datum: 01.02.2013
Je kreatin závadný, když se hrudkuje?

Dobrý den, ano, je znehodnocen vlhkostí.

Creatin
autor: Karel Weiss • datum: 31.01.2013
Dobrý den,mám takový dotaz..Hodně mých kamarádů říka,že Creatin udržuje vodu v těle,,je to pravda??Děkuji za odpově.

Dobrý den, ano, týká se to především monohydrátu. Hydratace je velmi pozitivní, zaručuje lepší výkonnost a regeneraci.

Zeptani
autor: Kamil • datum: 30.01.2013
Dobrý den, koupil sem si tady tento kreati aji protein Whey-Core-100 jak mám dovkovat před treninkem a po treninku mužu to smichat do hromady? Nebude to vadit. děkuji.. :)

Dobrý den, společná konzumace je v pořádku, ale pokud chcete maximalizovat účinnost těchto suplementů, je třeba přidat také sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU).

Crea s Glutaminem
autor: Ondra • datum: 29.01.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda-li je vhodné tento přípravek kombinovat společně s Glutaminem, nebo je lepší Glutamin nechat až do creatinové pauzy? Dále ještě užívám BCAA, gainer, protein a glukopur.

Dobrý den, možné jsou obě varianty, je tedy na vás, které dáte přednost. Při rozhodování berte v úvahu náročnost tréninku a vaši současnou formu.

kreatin
autor: fispus • datum: 29.01.2013
A jaký může mít negativní učinek pro nesportovce třeba v 15 letech?

Negativní žádný, ale není žádný důvod, aby 15 leté dítě užívalo kreatin.

Je to předčasné a také zbytečné. Protože velmi dobře se bude zlepšovat i bez kreatinu. Důležité je dodat tělu dostatek všech živin. Tedy mnohem vhodnější a účinnější je použití proteinu či gaineru.

ucinky
autor: fispus • datum: 29.01.2013
Má Kreatin negativní účinky?

Pro zdravého člověka je užívání zcela bezpečné. Kreatin je určen pokročilejším cvičencům starším 17 let.

kreatin
autor: Filip • datum: 29.01.2013
je možné užívat kreatin s čistou vodou? a jak se má dlouho pravidelně užívat? měsíc?

S čistou vodou ho užívat můžete, ale mnohem efektivnější je společné užívání se sacharidy.

Běžně se používá cyklování a to 1-2 měsíce užívání a následuje měsíční pauza.

Vše bylo uvedeno v předešlé odpovědi.

Dotaz
autor: Luky • datum: 26.01.2013
Doporučil by jste mi nějáké články o výživě a tréninku? děkuju

Dobrý den, čánky o výživě naleznete zde a o tréninku zde. Vhodné je také infromace získávat z odborné literatury, např.  Sportovní výživa (Nancy Clarková) - nové vydáníTvarování těla pro muže a ženy (Petr Tlapák).

Dotaz
autor: Luky • datum: 26.01.2013
Dobrý den, je něják omezen věk vhodný pro užívání kreatinu? od kolika let už se můžu užívat? Děkuji

Dobrý den, kreatin doporučuji užívat cvičencům cca od 17 let a to za předpokladu, že pravidelně cvičí nejméně 6 měsíců. Také je třeba, aby měli základní znalosti o výživě a tréninku.

Whey Gainer
autor: marek • datum: 25.01.2013
Mohol bi som Brať tento podukt ak mam 14 rokov a 9 mesiacov a cvicim uz skoro 9 mesiacov av talku na lavicke som dal 77.5 kg strednim úchopom. Mam 175cm a 67.3kg Za odpoved vopred Dakujem :)

Dobrý den, kreatin není určen 14 letým dětem. Zatím je zcela dostačující použití proteinu či gaineru.

gainer, hell no gel
autor: lukas • datum: 24.01.2013
dobrý den, je vhodná následující kombinace? PŘED TRENINKEM: půlka denní dávky HMB, pytlík Hell no Gel, gainer WEIDER Mega Mass 4000 PO TRENINKU: půlka denní dávky kreatinu, gainer, půlka dávky BCAA je toho dost, ale stravu mám ok a odcvičeno mám již dost let

Dobrý den, gainer cca 60 minut před tréninkem a cca 30 minut před tréninkem Hell Gel a HMB.

Po tréninku HMB, kreatin a BCAA a po cca 20 minutách gainer.

dotz
autor: Martin • datum: 24.01.2013
Takže ráno si můžu připravit koktejl z proteinu a kreatinu a po tréninku můžu připravit koktejl z gaineru a kreatinu? Bude to tak v pořádku? Doporučil by jste mi spíše, níže uvedený Maltox nebo Compress B.I.G. ?

Po tréninku bych dal rozhodně přednost gaineru a ráno můžete přidat k proteinu cca 30 g maltoxu nebo glukopuru.

dotz
autor: Martin • datum: 24.01.2013
Mohu tento kreatin přidat do proteinového koktejlu? Musí se přidat voda?

Dobrý den, ano, kombinace s proteinem je v pořádku a vhodné je přidat i sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU). Nápoj si připravte tak, aby vám chuťově vyhovoval. Většinou se používá 300-500 ml vody.

Dotaz
autor: David • datum: 23.01.2013
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je vhodná kombinace proteinu Whey core 100 s tímto kreatinem a přípravkem Compress B. I. G. Popřípadě jestli je i kombinace vhodná pro nábrání objemu svalů. Děkuji

Dobrý den, kombinace gaineru, proteinu a kreatinu je velmi vhodná a účinná.

-
autor: Ondřej • datum: 23.01.2013
Nevadí tomuto výrobku smíchání proteinu,glukopuru na delší dobu?Myslím tím,pokud připravím nápoj,který vypiji až za 1.5-2h.Neovlivní to účinnost kreatinu?Díky moc.

Dobrý den, uvedený čas by teoreticky vadit neměl, ale přesto doporučuji pro jistotu připravovat nápoj s obahem kreatinu těsně ped konzumací.

dotaz
autor: duji • datum: 22.01.2013
Dobry den, je dobre uzivat tento kreatin spolecne s proteinem monster beef anabolic kdyz obsahuje take kreatin? Predem dekuji za vasi odpoved,

Dobrý den, běžně se kreatin dávkuje 2krát denně po 5 g a takové množství z proteinu nepřijmete, kombinace je tedy v pořádku.

dotaz
autor: John • datum: 22.01.2013
Dobrý den, je tento kreatin vhodný do kombinace s proteinem Whey core 100 pro nabrání svalů?

Dobrý den, ano, kombinace proteinu a kreatinu je v pořádku. Vhodné je přidat i sacharidy, např.  Compress B. I. G..

cre
autor: ondra • datum: 18.01.2013
dobry den chci se zeptat když uživam creatin mužu si dat jedno 2 piva večer nebo vubec nepit ? Dekuju

Dobrý den, pokud si občas dáte jedno či dvě piva, nic zásadního tím nezkazíte.

creatin protein
autor: Pavel • datum: 18.01.2013
Dobrý den prosím vás mohu po treninku v posilovně do šejkru s proteinem hodit rovnou i creatin mužu to takhle míchat děkuji

Dobrý den, můžete a velmi vhodné je přidat i sacharidy.

Kreatin
autor: Petr • datum: 16.01.2013
Dobrý den měl bych na vás dotaz ohledně Creatin Fair Power zda jse mi jako dobrý kreatin ale jsem zvyklí Kreatinem nešetřit a běžně mívám 500g balení a na ten 6 týdení cyklus mě akorád vystačí tak mám obavy jesi 300g nebude málo Přeji hezký den a děkuji za odpověd

Dobrý den, o kvalitu tohoto kreatinu se obávat rozhodně nemusíte. Osobně se domnívám, že 10 g kreatinu denně je dávka zcela dostačují.

sda
autor: Michal • datum: 16.01.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je kombinace Creatinu monohydrate a Proteinu Maxi Pro 90 % vhodná .. A stačí když creatin budu brát jen po tréninku v dávce 5g .. A mám brát i v netréninkové dny, popřípadě kdy a jakou dávku. Děkuji moc za odpověd

Dobrý den, kreatin můžete kombinovat s libovolným proteinem.

Kreatin bych doporučil užívat 2krát denně a to po tréninku a druhou dávku ráno nebo před tréninkem. Ve dnech volna ráno a odpoledne. Kreatin užíveje cca dva měsíce a následně zařaďte měsíční pauzu. Jedna dávka je 5 g.

Dotaz
autor: Max • datum: 16.01.2013
Mohu tento kreatin rozmýchat v šejkru společně s proteinovým nápojem? Děkuji

Dobrý den, ano a vhodné je přidat i sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU).

Dotaz k dávkování
autor: Patrik • datum: 16.01.2013
Dobrý den, mám dotaz ohledně dávkování, u produktu je napsáno že se mají konzumovat dvě zarovnané kávové lžičky, no mně by zajímalo, jak to konzumovat. Jelikož tu neni nic o míchání s různými nápoji, nabral jsem si na lžičku a polknul. No byl jsem rád že jsem se z toho nepozvracel ... Je možné to míchat například s džusem?

Dobrý den, ideální je konzumace společně s jednoduchými sacharidy, např. s glukopurem nebo gainer. Tyto dvě varianty jsou nejefektivnější.

Jinak lze použít i džus.

pár dotazů
autor: Adam • datum: 15.01.2013
Dobrý den, mám na vás pár dotazů 1) je tento kreatin účinější než např Creatin monohydrate od aminostaru(300tbl cena 526) popř jaký kreatin z těchto stránek je podle vás nejúčinější nebo jaký byste doporučil....2) je možné při užívaní kretinu a Pre Training XXL užívat např tento spalovač Mega Fat Burner 1+1 ZDARMA! popř s jakým spalovačem máte dobré skušenosti...3) co zařadit do kreatinové pauzy místo kreatinu (je mi 20) a jestli bude možné daný doporučený výrobek užívat se spalovačem....Předem díky za opověď

Dobrý den,

  1. Monohydrát je stále jen monohydrát, proto je účinnost stejná.
  2. Kombinace s uvedeným spalovačem je v pořádku.
  3. Vyzkoušejte glutamin a pokud je vám více než 25, tak tribulus. Uvedené přípravky může kombinovat se spalovačem.
PhD Creatine
autor: Martin Veselý • datum: 15.01.2013
Dobrý den, asi dotaz nesměřuji na správné místo, ale chtěl bych se zeptat, proč na českém trhu neni moc k sehnání kreatin od firmy PhD Nutrition. On k sehnání je nejspíš, ale z míst, kde bych si je objednával nerad. Děkuji za případnou odpověď. Hezký den

Dobrý den, produkt od PhD nenabízí nic jiného než další výrobci, suroviny jsou stejné a navíc, byl by poměrně za drahý peníz, jako např. od Reflexu (je také z Anglie). V republice není pravděpodobně proto, protože ho nikdo za tyto peníze nekupuje. Doporučuji srovnatelný např. MuscleTech, Reflex nebo Ultra Pure od Scitecu.

.
autor: Ondřej • datum: 15.01.2013
Dobrý den,je možné vmíchat 5g kreatinu do 1.5l vody? DÍky moc.

Dobrý den, kreatin se konzumuje ihned po rozmýchání, tudíž takové velké množství vody není vhodné.

nevim
autor: lazar • datum: 15.01.2013
Dobrej chci se zeptat mužu creatin rozpouštět v mleku a mužete mi doporučit nakej doplnek stravy (nakej protein )ale neco po čem nepřiberu dekuju

Dobrý den, použití mléka možné je, nicméně to není příliš vhodné. Dejte přednost gaineru nebo jinému nápoji s obsahem sacharidů.

Z dalších přípravků můžete např. uvedený protein.

kombinace
autor: Soob • datum: 14.01.2013
Dobry den, chtel bych se zeptat, zda je vhodna kombinace kreatinu a bcaa pred a po treninku, dekuji.

Dobrý den, ano, oba přípravky je vhodné kombinovat. Předpokládám, že jejich účinnost velmi brzy poznáte na zlepšené výkonnosti.

otázka
autor: mary • datum: 14.01.2013
Dobrý den. Když si koupím kreatin za 300kč nebo za 1000kč je vtom nějaký,rozdíl ? děkuji

Dobrý den, největší rozdíl bude v tom, že vydáte o 700 Kč více. A s velkou pravděpodobností za větší částku zakoupíte také větší balení kreatinu.

(Jinak se řiďte podle nutričních tabulek produktů, které Vás zajímají.)

cre
autor: vojta jakoubek • datum: 14.01.2013
Dobry den objednal jsem si po prve creatin a chci se zeptat na dafkovani pri cviceni a pri regeneraci a jesli muzu do toho pouzivat heall gel dekuju

Dobrý den, před tréninkem dávkujte Hell Gel a po tréninku kreatin. Ve dnech volna dávkujte kreatin ráno a např. odpoledne. Jedna dávka je 5 g.

...
autor: David • datum: 13.01.2013
A kolik by toho džusu mělo být? Třeba 250ml nebo to nezáleží?

Použijte 300-400 ml tekutiny.

Ředění
autor: David • datum: 13.01.2013
Dobrý večer, chci se zpetat koupil jsem si Creatin Fair Power a je tam napsáno dávkování 2 zarovnané kávové lžičky. To mám používat samotný nebo to mohu s něčím ředit? Díky za odpověď

Dobrý den, ideální je kombinace se sacharidy, např. s  Dextrose 100 - hroznový cukr. Lze použít i džus nebo jiný nápoj s obsahem sacharidů.

dotaz2
autor: michal • datum: 12.01.2013
A proč je tedy napsáno u kreatinu „v tréninkové dny: berte jednu dávku před tréninkem a druhou dávku případně po tréninku“, mohl bych to dávkovat tak, že si dám např. kreatin s džusem před tréninkem a po tréninku gainer?

U většiny suplementů se dá použít více způsobů dávkování, je jen na vašem rozhodnutí, kterému dáte přednost.

dotaz
autor: michal • datum: 12.01.2013
Dobrý den, přišel mi od Vás tento kreatin a gainer massive 1100. Četl jsem komentáře a i info u dávkování, ale furt si nejsem jistý zda se má kreatin namíchat s vodou a dát se před tréninkem a gainer se má vypít po tréninku, nebo zda se má kreatin přisypat do gaineru a vypít to vše po tréninku. Poraďte mi prosím, děkuji předem za odpověd, pěkný den.

Dobrý den, jednu dávku kreatinu užijte po tréninku společně s gainerem a pokud zařadíte i druhou dávku kreatinu, tak tu užijte ráno nebo před tréninkem.

dotaz po druhé
autor: Tom • datum: 11.01.2013
Takto, něco v oblasti játer mě bylo nalezeno nic vážného že bych se stím lečil.Oni sami neví ,tak že bych chtel vedet jestli kreatin nebo gainer obsahuje neco co by mě to zhoršilo.

Dobrý den, při běžném dávkování by snad žádný problém nastat neměl, ale rozhodně užívání suplementů doporučuji probrat s lékařem.

dotaz
autor: Tom • datum: 11.01.2013
Dobrý den ješte by mě zajimalo jestli kreatin nebo gainer nema nejaký vliv na játra?

Pro zdravého člověka je užívání zcela bezpečné.

kombinace
autor: Tom • datum: 10.01.2013
Dobrý den Může se kloubní vyživa užívat společne s kreatinem a gainerem?děkuji

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

zavodnění
autor: Jiří • datum: 10.01.2013
Chtěl bych se zeptat, jak je to se zavodněním u monohydratu. Děkuju za odpověď.

Dobrý den, zvýšená retence vody ve svalech je běžným a pochopitelně žádoucím, efektem při užívání kreatin monohydrátu.

dotaz
autor: michal • datum: 09.01.2013
Dobrý den, kolik cca minut před tréninkem mám vypít kreatin? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, 30-60 minut před tréninkem.

věk
autor: Tom • datum: 09.01.2013
Dobrý den od kolika let by se měl tento kreatin neboli všechny kreatiny užívat?

Dobrý den, kreatin je vhodný pro pokročilejší cvičence starší 17 let.

..
autor: Mirek • datum: 09.01.2013
A creatine mám sypat normálně do šejkru do gainru nebo zvlášť ?

Konzumujte ho společně s gainerem.

dotaz
autor: Mirek • datum: 09.01.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli se dá creatin fair power použít na nabrání objemu. A jestli je kombinace Hardcore Gain 21 + creatine fair power v pořádku. Děkuji

Dobrý den, kombinace gaineru a kreatinu je jedna z nejlepších objemových kombinací. Její použití mohu jednoznačně doporučit.

..
autor: Ondřej • datum: 09.01.2013
Dobrý den,ano,jedná se o mě,moc vám děkuju za ochotu a rychlou odpověď :-)

Není zač :)

.
autor: Ondřej • datum: 09.01.2013
Objednal jsem si tento kreatin v pondělí,stále se zpracovává,je zboží na skladě?Děkuju moc.

Dobrý den, nemám Vás jak dohledat v objednávkách, vyplnil jste do formuláře jen jméno. Nicméně jsem dotaz předala kolegům do skladu (předpokládám, že jste Ondřej, který objednával 6. 1. ve 20:28) - ozvou se Vám. Případně využijte kontaktů ke zjištění stavu objednávky zde.

rada
autor: Martin • datum: 09.01.2013
Dobrý den,který creatin by jste mi doporučil?(popřípadě se kterým máte zkušenost)- Creatin Fair Power nebo Crea Pure? děkuji.

Dobrý den, bez problémů můžete použít libovolný monohydrát z naší nabídky a to bez obav o jeho kvalitu.

Váha
autor: Jan • datum: 08.01.2013
Děkuji za odpověď ale produktů gainer máte strašně moc mohl by jste mi jeden konkrétní doporučit a zaslat odkaz?

Dobrý den, z gainrů bych vám doporučil vyzkoušet  Compress B. I. G..

Váha
autor: Jan • datum: 07.01.2013
Dobrý den je mi 25 let a vážím 64 kilo a měřím 188 cm chtěl bych přibrat abych mohl začít posilovat můžete mi něco poradit nebo doporučit?

Dobrý den, abyste přibral, musíte nejdříve začít posilovat. Ze suplementů doporučuji gainer a to po tréninku a další dávku jako doplněk svačiny nebo snídaně.

Samozřejmostí je také zařazení odpovídajícího stravovacího režimu. Podrobnější informace naleznete zde.

,,
autor: Ondřej • datum: 06.01.2013
Jen bych se chtěl ještě zeptat,našel jsem několik odkazů,že kreatin může mít dopad na lidské tělo,jaký je váš názor?Děkuju moc.

Dobrý den, kreatin - kreatin monohydrát je jeden z nejprobádanějších suplementů a pro zdravého človaka je užívání bezpečné a to i dlouhodobé.

....
autor: Adam • datum: 06.01.2013
Dobrý den, chci se zeptat pokud chci hubnout a zaroven nabirat svalstvo je mozne pouziti: Pre Training XXL a Creatin Fair Power. Takže pokud budu užívat tyto dva přípravky budu shazovat prebytecny tuk nebo koupit jeste nejaky pripravek? Dekuji za odpoved

Dobrý den, kombinaci použít můžete, ale zásadní problém je v tom, že pokud chcete redukovat podkožní tuk, musí být váš celkový energetický příjem v mírném deficitu. Pro nabírání musíte dosáhnout opaku, tedy mírného energetického nadbytku.

...
autor: Ondřej • datum: 05.01.2013
Dobrý den,měl bych zájem o tento kreatin,chtěl bych se zeptat,máte nějaké zkušenosti s tímto kreatinem,popřípadě jiným?Díky moc.

Dobrý den, jedná se o kvalitní přípravek, který můžete bez obav použít.

Junior Protein 65
autor: miso • datum: 05.01.2013
a este som zabudol mam 14 rokov

Platí doporučení z předešlé odpovědi.

ake davkovanie
autor: miso • datum: 05.01.2013
Junior Protein 65 ake bi ste mi odporucili davkovanie Davkovanie na tento protein :)

Dávkování je závislé na vaší hmotnosti a přijmu bílkovin z běžné stravy. Jednu dávku např. po tréninku a druhou večer před spaním.

mohol bi som brat kreatin ???
autor: miso • datum: 05.01.2013
Dobry den mam 14 rokov a 8 mesiacov cvicim uz 7 mesiacov. Chcel bi som sa spitat ci bi ste my neodporucili daki kreatin alebo protein mam 67kg a visku 175 cm. chcel bi som sa spitat na daki kreatin alebo protein taki abi som s toho nabral svali a nie moc na vahe. chodim do posilovni 3 krat do tyzdna do fitka a 2 dni v tizdni aj doma cvicim. Za odpoved dakujem :)

Dobrý den, kreatin není určen 14 letým dětem, ale starším pokročilejším cvičencům.

Z proteinů bych doporučil  Junior Protein 65.

Survival vs. Extrifit
autor: Marek • datum: 04.01.2013
Dobrý den, mám doma zbytek Creatinu Monohydrát (v prášku) od Extrifitu a chci zkusit tento Creatin Monohydrát od Survivalu. Chci se zeptat jestli mohu dopoužít zbylé množství (cca. 100g) od Extrifitu a napojit Survival. Děkuji. A ještě bych se chtěl zeptat, jestli je vhodné přimíchat creatin do gaineru hned po tréninku. Děkuji mnohokrát

Dobrý den, v obou případech se jedná o kreatin monohydrát, tedy je užívání obou přípravků v pořádku.

Společné užívání kreatinu a gaineru je velmi vhodné, jednoznačně ho doporučuji.

mozem daki vizivovi doplnok ?
autor: marek • datum: 04.01.2013
dobry den chcem sa spitat mam 14 a pol roka cvicim uz asi 7 mesiacov chcel bi som sa spitat ci bi som mohol brat nejaki vyživovi doplnok na svali mam 176 cm a 69 kg dakejem za odpoved :)

Dobrýd den, doproučil pro začátek některý z gainerů, např.  Compress B. I. G.. Vyzkoušel bych zatím dávkování jen po tréninku a to cca 70 g.

Dávkování
autor: Martin • datum: 03.01.2013
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli je lepší dávkovat ráno+po tréninku nebo před+po tréninku nebo jestli je to vyjde na stejno.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučuji použít dávkování, které doporučuje výrobce. Je uvedeno v popisu přípravku.

dávkování
autor: Michal Kubík • datum: 02.01.2013
Dobrá den, rád bych se zeptal na dávkování Creatin Fair Power a Massive 1100. Děkuji moc předem za odpověď.

Dobrý den, gainer dávkujte zejména po tréninku a přidejte 5 g kreatinu. Další dávku kreatinu můžete zařadit ráno nebo před tréninkem.  Gainer lze také dávkovat před tréninkem a během dne jako doplněk svačiny a snídaně.

Přesné dávkování je závislé na vaší tělesné hmotnosti, stravě a náročnosti tréninku.

rada
autor: Ladius Magnus • datum: 01.01.2013
Dobrý den.Je me 36let posiluji už půl roku.Zatím jsem nebral žádné přípravky např.kreatin protein sacharid atd.Mohl by jste me doporučit nějakou vhodnou kombinaci protein,sacharid aminokiseliny pročítám mnoho stránek,ale upřímně raději dám na radu odborníka.Vážím 95kg a chtěl bych se dostat na 105kg.Děkuji za odpověd

Dobrý den, doporučill bych použít  One Stop Xtreme + Creapure Creatine ZDARMA!. Přípravek obsahuje všechny potřebné látky pro podporu růstu svalové hmoty.

Kombinace výrobků
autor: Petr • datum: 28.12.2012
Dobrý den, je účinná kombinace Creatin Fair Power + BCAA 4:1:1 Fair Power + Gainer Massive 1100. Nebo je některý suplement v této kombinaci zbytečný? Díky.

Dobrý den, kombinace je v pořádku a lze ji takto bez problémů použít.

Věk
autor: Uhli • datum: 28.12.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je vhodné užívat kreatin v 17 letech. Posiluji už cca 2 roky nepravidelně a chtěl bych začít pravidelně

Dobrý den, v tomto věku a při pravidelném tréninku lze kreatin bez problémů použít.

otázka
autor: Pavel • datum: 26.12.2012
Dobrý den, Je vhodné používat kreatin ve věku 15 let? Nehrozí nějaké zdravotní rizika? Děkuji

Dobrý den, kreatin není rozhodně určen 15 letým dětem. Užívání je velmi předčasné a také zbytečné. V tomto věku máte dostatečný potenciál k zlepšování i bez kreatinu.

dotaz
autor: rosa • datum: 25.12.2012
Dobrý den, chtěl sem se zeptat jaký byste mi doporučili protein a hlavně kreatin na větší objem?? :)) Jinak ten kreatin bych radeji práškový . Děkuju za Váš čas. A at se daří . rosa

Dobrý den, doporučil bych kombinaci  Professional WPC 80 + sáček ZDARMA!Creatine Monohydrate Creapure. Po tréninku je vhodné přidat také sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU).

?
autor: Marek • datum: 22.12.2012
Chtěl bych se zeptat.Rozhoduji se zda mám začít používat kreatin, ale slyšel jsem, že lidé, kteří užívají kreatin rychle naberou svalovou hmotu a poté co přestanou posilovat hrozně rychle zhubnou. Je to pravda? Děkuji za odpověd. (+zda má creatin nějaká zdravotní rizika)

Dobrý den, pravda to není. Sice po vysazení kreatinu může dojít k změnšení objemů, ale získaná svalová hmota vám zůstane.

Pro zdravého cvičence je užívání kreatinu zcela bezpečné.

Cukrovka
autor: Dany1 • datum: 19.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento výrobek vhodný pro diabetiky typu 1. Děkuji.

Dobrý den, v případě zdravotních potížích je třeba užívání kreatinu konzultovat s lékařem.

Dávkování
autor: David • datum: 16.12.2012
Dobrý den , jsem ektomorf a chtěl bych něco nabrat cvičím 4x týdně a chtěl bych jsi koupit protein Long 80-7 hours ,gainer compress B.I.G a kreatin Fair Power doporučil byste mi dávkování?

Dobrý den, gainer především po tréninku a případně i jako doplněk snidaně, svačiny a před tréninkem.

Protein můžete užít v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Kreatin po tréninku a např. ráno nebo před tréninkem. Ve dnech volna ráno a např. odpoledne.

Kladná reference
autor: Petr • datum: 15.12.2012
Dobrý den, rád bych doporučil tento výrobek všem, kteří o něm uvažují. Pomohl mi překonat delší stagnaci a nabrat další kila.

Dobrý den, děkujeme za referenci pro ostatní zákazníky.

x
autor: Martin • datum: 10.12.2012
Dobrý večer,měl bych na Vás 2 otázky. 1.Je nutné vypít nápoj s kreatinem hned po připravení nápoje nebo i po nějaké pauze.Kvůli vlastně vyučování..bude obtížnější připravovat nápoj v hodině.. 2. 3x týdně chodím do posilky a 3x týdně cvičím cardio (běh..atd.).Mám používat kreatin před a po běhu nebo ráno a během dne. Moc děuju za odpověď.

Dobrý den, kreatin užívejte např. ráno a po tréninku. Ideální je připravit kreatin těsně před konzumací.

Dotaz
autor: Lukáš • datum: 10.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné míchat kreatin s hroznovým cukrem v jedné sklenici? Anebo je leppší prvně vypít sklenici s kreatinem a potom s hroznovým cukrem?? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, samozřejmě to míchejte společně v jedné sklenici.

Dotaz
autor: Jirka • datum: 03.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat v jakých příchutích se tento kreatin dodává. Díky za odpověd.

Dobrý den, v žádné, kreatin není ochucen.

Dotaz
autor: David • datum: 02.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda je lepší kreatin měnit. Mám na mysli, že když jsem bral před měsícem jedne produkt, tak jestli mám zakoupit jiný nebo je to jedno a tělo si na to neýzvyká. Děkuji za odpověď

Dobrý den, aby si tělo nezvyklo, tak se používá cyklování. Kreatin se užívá cca dva měsíce a pak se zařadí měsíční pauza.

Dávkování s gainerem
autor: Martin • datum: 30.11.2012
Dobrý den.Nedávno jsem četl,že prý užívání kreatinu společně s gainerem(či jinými cukry) zakyselují žaludek a tím se část kreatinu znehodnotí. Lepší je ho prý užívat mezi jídly,když už jsou sacharidy v krvi a nepotkají se s kreatinem v žaludku. Co si o tom myslíte ? Díky

Dobrý den, určitá část kreatinu bude vždy znehodnocena a co se týká společného užívání kreatinu s proteinem a gainerem, výrobci běžně vyrábějí gainery a proteiny s obsahem kreatinu.

Konkrétně tyto výrobky jsou co se týká účinnosti, hodnoceny velmi dobře a to právě díky kreatinu. To tedy značí, že společné užívání těchto suplementů bez problémů funguje.

Jako příklad bych např. uvedl výrobky špičkového výrobce sportovní výživy Reflex Nutrition. Podívejte se na složení těchto přípravků:  Growth MatrixOne Stop Xtreme, oba obsahují kreatin.

strava
autor: pavel • datum: 27.11.2012
kdy lze očekávat působení kreatinu-síla a samoz.když bude dobrá strava k tréni kům:-)

Dobrý den, to záleží na zvoleném dávkování. Pokud budete kreatin dávkovat dle doporučení výrobce, tak to bude cca 14 dní.

Creatin - zařadit přestávku?
autor: Dsvid • datum: 24.11.2012
Dobrý den. Je lepší zařadit v užívání kreatinu přestávku či nikoli? Jsou nějaká rizika při užívání bez přestávky ? Děkuji

Dobrý den, cyklování je velmi dobrou variantou užívání kreatinu. Díky cyklování je zajištěna maximální účinnost kreatinu po celou dobu užívání.

Creatin , alkohol
autor: Lukáš • datum: 23.11.2012
Zdravim, chtěl jsem se zeptat zda mi nak zdravotne ublizi pouzivani kreatinu a sem tam naka akce 1 za tyden kde se bude pit alhokohol ..diky

Dobrý den, pokud jste zdráv a nebudete to s alkoholem výrazně přehánět, tak se není čeho obávat.

Creatin , alkohol
autor: Lukáš • datum: 23.11.2012
Zdravim, chtěl jsem se zeptat zda mi nak zdravotne ublizi pouzivani kreatinu a sem tam naka akce 1 za tyden kde se bude pit alhokohol ..diky

Dobrý den, pokud jste zdráv, není se čeho obávat. Samozřejmě je vhodné to s alkoholem nepřehánět, potom by bylo užívání kreatinu celkem zbytečné.

crea
autor: tom • datum: 23.11.2012
DOBRÝ DEN, je možné, že má creatin za následek zvýšenou potřebu močení? Diky

Dobrý den, ano, možné to je. Při užívání kreatinu většinou stoupá i spotřeba tekutin, tudíž se chodí častěji na WC.

Doporučení
autor: Mara • datum: 22.11.2012
Dobry den, chtel bych se zeptat, kdyz davkuji podle navodu 2*5g denne, snazim se dostatecne prijmat ziviny + kvalitni trenink, za jak dlouho se zhruba dostavi nejaky ucinek kreatinu? Deukji

Dobrý den, pokud se vám jedná o viditelné výsledky, počítejte minimálně s jedním měsícem.

Káva
autor: Jirka • datum: 21.11.2012
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda mohu pít kávu, když užívám tento creatin? Jde mi o to abych nesnižoval jeho účinky. Děkuji a hezký den :-)

Dobrý den, pokud to nebudete s kofeinem přehánět, mělo by být vše v pořádku.

Pokud chcete mít jistotu, že kofein negativně kreatin neovlivní, musíte ho zcela vynechat.

davkovani
autor: koudy • datum: 14.11.2012
Dobry den,chtel sem se zeptat ohledne davkovani .. tento kreatin sem pouzival zhruba pred pul rokem a davkoval sem ho prvni tyden 2xdenne 10g a potom 2x 5g .. a vcera sem si ho zakoupil znovu stim,ze bych skusil zvetsit davkovani .. prvni tyden 2xdenne 10g a dalsi tydny 2x 15g .. myslite si ze by by to melo ucinek ? .. a pak sem jeste uvazoval 3x denne 15g ..nebylo uz by to moc ?? dekuju za rady a preju prijemny zbytek dne:)

Dobrý den, takové dávkování je zcela bytečné. Přebytek kreatinu bude z těla stejně bez užitku vyloučen.

aaa
autor: vojta • datum: 09.11.2012
Dobry den chtel jsem se zeptat jestli se ,i uživanim creatinu nějak razantně zavodni břicho,takže zvetši i obvod,“ješte s nim stale zapasim“ a nerad bych aby se mi centimetry vratili zpět. děkuji

Dobrý den, u drtivé většiny uživatelů se o žádné větší zavodnění nejedná. Na zavodnění nemá vliv jen kreatin, ale také vaše strava.

Rada
autor: David • datum: 08.11.2012
Dobrý den, jsem ektomorf, cvičím již něco přes rok, ze suplementů používám gainer, protein a multivitamín. Stravu považuji za dobrou. Lze kreatin zařadit pro zlepšení výsledků? Stagnuji na váze. Obecně je mi známo, že to je především o stravě, ale nemyslím, že bych tak mohl růst donekonečna:) .. doporučil byste mi kreatin zařadit? Jde mi o další nabrání váhy / svalové hmoty. Díky

Dobrý den, pokud chcete přibírat, musíte přijímat dostatečné množství energie, jinak nelze přibrat.

Kreatin samozřejmě použít můžete, je to výborný suplement, který dodá svalům energii pro jejich práci a tím velmi zefektivní trénink.

Rozdíl
autor: Janek • datum: 07.11.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi Creatin Ethyl Ester Fair Power a normálním Creatin Fair Power, popřípadě který je učinější, a který by jste mi doporučil. Děkuju

Dobrý den, rozdíl je v tom, že jeden je kreatin monohydrát - základní osvědčená forma kreatinu a druhý CEE - novější verze a dle výrobců účinnější.

Doporučil bych jako první vyzkoušet monohydrát.

Rada
autor: Dušan • datum: 07.11.2012
Tak ja si myslim ze bilkoviny mi nechybi a ani sacharidy. Nemuzu prit na to jak se zbavit podkozniho tuku na prise. Dvakrat tydne mam trenink(fotbal)a kazdy vikend zapas .. poradili by jste i nejake vciky ?

Pokud chcete redukovat tuk, musíte snížit energetický příjem. Většinou je třeba omezit jednoduché sacharidy a živočišné tuky. Pokud se sníží energetický příjem, může docházet k ztrátě svalové hmoty. Tomu zabráníte dostatečným příjmem bílkovin, ve vašem případě to je cca 160 g denně. Tedy cca 2 g na kg TH, přijmout toto množství z běžné stravy je poměrně náročné.

Zda protein použijete, je jen na vašem rozhodnutí.

Konkrétní tréninkové rozpisy naleznete zde.

Rada
autor: Dušan • datum: 07.11.2012
Dobrý den, už pul roku posiluju a nejde nic videt. Jsem trochu silnejsi postavy zadny vychrtlik. Pritom se snazim zvysovat vahy a tak .. vazim 81kg a vysku mam 190cm .. je cas prejit na kreatin nebo tak neco ?

Dobrý den, pokud se vám nedaří, musíte nejdříve hledat chybu ve stravě a tréninku. Ze suplementů bych vyzkoušel zařadit protein, např.  Professional WPC 80 + sáček ZDARMA!.

Pokud máte ve stravě málo bílkovin, mělo by použití proteinu zajistit zlepšení výsledků.

a
autor: xxx • datum: 07.11.2012
Dobry den,je vhodne michat před treninkem jen s vodou a po treninku s džusem? dekuji

Dobrý den, pokud není vašim cílem redukce tuku, přidejte sacharidy i před tréninkem.

Rada
autor: pepa • datum: 07.11.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat když se creatin muze kombinovat s gainerem ale do toho se dava 350 ml vody muzu to tam proste prisipat ten creatin neni v tom problem ?

Dobrý den, společná konzumace s gainerem je velmi vhodná. Sacharidy slouží jako dopravní systém pro kreatin.

Kreatin konzumujte společně s gainerem v jednom nápoji.

užívání
autor: Tomáš • datum: 04.11.2012
Dobrý den, chci se zeptat, jak mám užívat Creatin Fair Power společně s gainerem. Byl jsem zvyklý brát 1 dávku gaineru po tréninku a druhou hned 30 minut poté. U tohoto kreatinu je napsáno, že se má brát rovněž po tréninku. Jak to mám tedy zkombinovat? A ještě doplňující otázka, jakou dobu před tréninkem se má užívat první dávka kreatinu? (váha 72 kg) Děkuji za odpověď

Dobrý den, kreatin užívejte po tréninku společně s první dávkou gaineru a druhou dávku můžete zařadit např. ráno nebo 60-30 minut před tréninkem.

Kreatin
autor: Michal • datum: 03.11.2012
Dobry den,po otevreni byl kreatin spise ve forme kusu kamene a nesel ani poradn rozdrtit..vada vyrobku?

Dobrý den, učitě to v pořádku není. Napište na obchod@ronnie.cz a kolegové to vyřeší. Děkuji

Kreatin
autor: jan • datum: 31.10.2012
Dobrý den do posilky chodím už 11 měsícu a je mi 16 let, pil jsem protein a ted jsem zjistil že jsem měl tam zařadit hlavně gainer než protein, za 11 měsícu jsem nabral asi 5kg čistě svalove hmoty, a ted zlepsim i t stravu navýšim více energie ze stravy, a můžu to podpořit kreatinem? jsem ektomorf 16 let 170cm 55kg

Dobrý den, použití kreatinu považuji za předčasné, osobně ho doporučuji zatím nepoužívat.

Rada
autor: Michal • datum: 28.10.2012
Dobrý den, chtěl bych poradit. Pomůže mi kreatin přibrat svalovou hmotu a nebo budou ty svaly plné vody? A Jestli neznáte nějaký prostředek díky kterému by se dalo přibrat mám 196cm a 73kg. Kvůli váze jsem začal před půl rokem cvičit a změnil stravovací návyky.Ale mám stále pohyblivé tři kila... A nic víc ... Děkuji za radu

Dobrý den, přibírání je především o dostatečném energetickém příjmu, musíte tedy dostatečně jíst. Ze suplementů je vhodné použít gainer, který vám pomůže zvýšit příjem energie a tím podpoří přibírání.

Kreatin je vhodné přidat až cca po šesti měsících pravidelného tréninku.

Doporučení
autor: Mara • datum: 26.10.2012
Zdravím, cvičím cca 6 měsícu, doporučil by jste mi pomalu zařadit kreatin? Co se týče druhu, zřejmě asi monohydrát, je to tak?

Dobrý den, pokud ho chcete vyzkoušet, klidně to udělejte. Doporučuji vyzkoušet kreatin z této stránky, tedy  Creatin Fair Power.

Creatin Fair Power
autor: Roman • datum: 14.10.2012
zdravím, je výrobek vhodný na začátek, když se k fitness vracím po pěti letech? Díky

Dobrý den, kreatin se obecně doporučuje až po delším pravidelném tréninku, ale pokud ho chcete použít, nic tím nezkazíte.

kombinace
autor: Milan • datum: 12.10.2012
Dobrý den, chci se zeptat, jestli se může tento kreatin bez problémů kombinovat s pyruvátem vápenatým a Nitrixem AVPT, děkuji.

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

Nasycovací fáze
autor: David • datum: 08.10.2012
Dobrý den, jednou jsem tento výrobek již zakoupil. Byl jsem spokojený, konstantně jsem dávkoval bez jakékoliv nasycovací fáze. Chci se zeptat jestli je nasycovací fáze opravdu nutností, nebo jde konstantně dávkovat se stejným výsledkem? Samozřejmě mám na mysli dobu 4-6 týdnů, nemyslím nepřetržité užívání. Je v těchto dvou přístupech velký rozdíl? Děkuji

Dobrý den, sám jste se přesvědčil, že kreatin výborně funguje i bez plnící fáze. Tato fáze není nutností a konečný výsledek je stejný.

Kreatin a kombinace
autor: David • datum: 08.10.2012
Dobrý den, dnes jsem si objednal tento kreatin. S čím je vhodné tento kreatin míchat? S vodou, nebo s jiným nápojem? Je kombinace Creatin Fair Power + G 15 Anabolic Gainer dobrá?

Dobrý den, vhodná je kombinace se sacharidy. Tedy s uvedeným gainerem, džusem atd.

Kreatin
autor: Tomáš • datum: 04.10.2012
Omlouvám se, ale zapomněl jsem ještě na jeden dotaz. Až doberu kreatin (po 30 dnech) mám nějak upravit cvičení nebo stravu, aby mi nespadla váha? Děkuji za odpoveď

Žádná speciální úprava není nutná. Strava musí stále odpovídat vašim tréninkovým cílům.

Kombinace
autor: Tomáš Benda • datum: 04.10.2012
Dobrý den, je mi 17 let, vážím 72 kg a chci si zakoupit Creatin Fair Power, který gainer společně s proteinem byste mi doporučil, tak aby byly doplňky cenově dostupné? A rovnou bych poprosil o zaslání dávkování. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučil bych např.  Actions Whey Gainer100 % Pure Whey Star.

Dávkování proteinu a gaineru je podrobněji popsáno zde a zde.

dotaz
autor: martin • datum: 04.10.2012
dobrý den,chtěl jsem se zeptat co můžu užívat po dobrání tohoto výrobku?,děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud chcete dodržet cyklování, tedy v pauzách neužívat žádný kreatin, můžete použít libovolný přípravek s obsahem kreatinu. Konkrétně např. HMB, samozřejmě protein a gainer.

davka
autor: Menhetn • datum: 30.09.2012
Dobry den, chtel bych se zeptat, zda-li je lepsi davkovat i pred treninkem s troskou sacharidaku a nebo cisty kreatin a ve dnech volna (rano+odpoledne) pouzit kreatin samotny, nebo s nejakyma cukrikama, diky za odpoved ;-)

Dobrý den, pokud budete kreatin užívat před tréninkem, menší množství sacharidů je určitě v pořádku cca 20-30 g.

Pokud nemáte problém s ukládáním tuku, klidně přidejte sacharidy i ve dnech volna. Jinak bude stačit klidně džus či dávkování kreatinu po jídle s obsahem sacharidů.

Dotaz
autor: Martin • datum: 30.09.2012
Dobrý den, mám otázku ohledně dávkování. Když si kreatin rozpustím např. v džusu před a po tréninku,má se dávka vypít na ex nebo se může pít i během tréninku? A jak velké množství džusu na jednu dávku kreatinu mám použít? Děkuji za odpověď

Dobrý den, dávkovat kreatin během tréninku je zbytečné. Kreatin se běžně dávkuje 30-60 minut před tréninkem. Používá se 300-500 ml tekutiny.

depr
autor: Mirek • datum: 25.09.2012
a co by se mohlo například stát kdy bych bral creatyn ? jestly byste nemel nejakej článek např..

Jak jsem již uvedl, je nutná konzultace s lékařem. Čtení článků rozhodně nestačí.

depr
autor: marek • datum: 25.09.2012
dobrý den můžu užívat creatin i když beru antidepresiva ? děkuji

Dobrý den, v tomto případě je nutné použití keatinu konzultovat s vašim lékařem.

Dotaz
autor: Marťas • datum: 23.09.2012
Dobrý den. Chystám se koupit si Creatine Fair Power. Dá se míchat s vodou nebo i s něčím jiným? Vyskytují se nějaké vedlejší účinky jako například nevolnost atd.? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kreatin je vhodné užívat společně se sacharidy, džus, vody + glukopur, gainer atd.

Kreatin je zcela bezpečným doplňkem stravy. Co se týká nevolností, občas se mohou objevit, ale je to spíše jev vyjímečný.

dotaz
autor: tomas • datum: 18.09.2012
dobry den, pred pul rokem jsem si zakoupil tento creatin, chvili uzival a pote nejak vysadil, a tak se chci zeptat jestli i po otevreni ho mohu uzivat po temer pul roce nebo radeji koupit nove baleni. dekuji

Dobrý den, pokud netvoří hrudky, měl by být v pořádku.

dotasss
autor: bob • datum: 18.09.2012
dobry den prosim oradu cvicim objem a zacalo mne bolet predlokti sval co bi stemi doporucil dekuji za inf

Dobrý den, hodně zálaží na tom, jak moc to bolí. Určitě bude vhodné snížit váhy a to minimálně u cviků, které vám dělají největší problém.

Použít můžete také bandáže a určitě vyzkoušejte mast proti bolesti s pritizánětlivým účinkem.

Pokud nebude bolest ustupovat, přestaňte trénovat a zajděte k lékaři.

Otázka
autor: Kuba • datum: 16.09.2012
Dobrý den, prosím vás pokud kondičně plavu po snídani jak mám dávkovat tento creatin ? A vzhledem k tomu ze jsem z gainru nabral dost tuku (i když mám jen 70 kg na 187cm) tak bych rád věděl, zda mám po tréninku brát gainer a nebo stačí jen 2 banány ? A myslíte, že stačí jen 5g creatinu v treningovych dnech, aby to bylo hodně účinné s kvalitní stravou ? Děkuji moc za odpověď Omlouvám se za dlouhý text.

Dobrý den, pokud chcete z kreatinu „vyždímat“ maximum, dávkujte ho i ve dnech volna, dávka 5 g je dostačující.

Tukovou zásobu nemůžete svádět jen na gainer, vždy je to věcí celkové stravy a né jen na dávkování jednoho suplementu.

Po tréninku bych opět určitě zařadil gainer a kreatin. Dle potřeby si upravte množství gaineru, tak aby to vyhovovalo vašim potřebám, zejména intenzitě tréninku.

Creatin Fair Power
autor: Miloš • datum: 15.09.2012
Zdravím a díky za rady! Pořídil jsem si na vyzkoušení Creatin Fair Power a na netu jsem se dočetl o negativních účincích týkající se deprese a také dost zhušťuje krev a zatěžuje ledviny. Nechci moc strašit, ale je to blud a nebo mám tyto informace brát vážně. Stres je můj hlavní problém a při cvičení se dost potím, což prý u těchto příznaků ještě zesiluje negativní účinky. Měl bych si dát asi pozor. Díky za odpověď.

Dobrý den, z dostupných zdrojů je patrné, že kreatin je jeden z nejprobádanějších suplementů a vedlejí účinky nejsou doleženy ani při dlouhodobém užívání. Tedy užívání kreatinu je bezpečné.

Obecně se doporučuje při užívání kreatinu více pít, a co se týká zahušťovaní krve, pokud by to byla pravda, stačí neužívat kreatin před tréninkem.

creatin
autor: parid • datum: 14.09.2012
Zdravím a děkuji za předchozí odpověď. Je nějaký kvalitativní rozdíl mezi tímto Creatin Fair Power a Creatine Monohydrate 500g(nyní v akci + tribulus)??? Který je lepší, bez ohledu na akce a slevy? Díky

Dobrý den, pokud chcete garantovanou kvalitu, použijte kreatin s ochrannou známkou  Creapure®.

Obecně bych bez obav použil libovolný monohydrát z naší nabídky. Tedy můžete klidně vybírat dle ceny či jiných akčních nabídek.

kombinace
autor: parid • datum: 13.09.2012
Dobrý den, chci se zeptat, má-li pro mě smysl užívat creatin když: je mi přes 30 a kondičně cvičím cca 3x týdně už několik let. Jsem v objemové fázi a ze suplementů užívám protein (ráno, po tréninku a před spaním), gainer (po tréninku) a tribulus terrestris? Tento creatin jsem uvažoval smíchat v šejkru společně s proteinem před tréninkem a pak s gainerem po tréninku ... je to tak ok? Díky.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že kreatin je špičkový suplement, který za pár korun poskytuje vynikající podporu růstu svalové hmoty, určitě se jeho použití vyplatí.

Dávkování je v pořádku, a i před tréninkem bych přidal menší množství sacharidů.

výživa
autor: Mirek • datum: 12.09.2012
dobrý den příspěvek podemnou by mě také zajímal a potřebuji vědět jestli když cvičím tak jestli muim brát víživu pro klouby a nebo jestli to neni nutné. děkuji

Vše je podrobně rozebráno v této sérii článků o kloubní výživě.

Obecně
autor: Kuba • datum: 12.09.2012
dobrý den chci se zeptat jak se projevují příčiny když promě nebude vhodná kombinace creatinu z protienem a sacharidem. a jeste kdys doberu Creatin Fair Power tak pak mám cvičit bez doplnký stravi nebo ne. moc děkuji

Dobrý den, kombinace je v pořádku a je velmi účinná. Pokud se po ní nebudete zlepšovat, pravděpodobně se nevhodně stravujete a špatně trénujete.

To zda budete suplementy užívat opakovaně, tak to záleží jen na vás.

Použití
autor: Ondra • datum: 11.09.2012
Dobry den mužu se vas zeptat hraju hokej před treninkem chodim do posilovny mam si vzit kreatin a protein před posilovnou nebo si ho mam vzit před hokejovim treninkem ????

Dobrý den, kreatin před posilovnou a místo proteinu doporučuji použít gainer, např.  Compress B. I. G.. Kreatin dávkujte i po tréninku. Je třeba si uvědomit, že hokej je energetický velmi náročný, a je tedy třeba tělu dodat dostatek sacharidů.

Strava
autor: Jakub • datum: 11.09.2012
Dobry den mohl bych se vas zeptat zdali mužu brat Kreatin a protein ??

Dobrý den, obecně ano, ale zda je to pro vás vhodné, to nemám dle čeho posoudit.

Voda
autor: Ondra • datum: 10.09.2012
dobrý den dozvědel jsem se prí když se bere creatyn tak se má pít 4,5 - 5 litru vody. chcise zeptat jestli otom nevite něco více co by mi mohlo pomoci. hlavně mě zajímá jaká to musí být voda

Dobrý den, ano, uvádí se, že je třeba dodržovat dostatečně pitný režim, ale přímo 5 litrů to být určitě nemusí. Samozřejmě také záleží na vaší fyzické zátěži.

Jadné se o běžné tekutiny, voda, džus, minerálky atd.

 

Strava
autor: Kuba • datum: 09.09.2012
Dobrý den, mám 3 dotazy. Pokud nemám gainer jakou potravu po tréninku bych měl konzumovat? Nejspíš sacharidy, ale spíš by mě zajímalo co by bylo nejvhodnější, poněvač v tom mám zmatek jak sem se dozvěděl o jednoduchých cukrech a pomalých sacharidů apod. Druhá otázka je, jak bych měl dávkovat Creatine fair power společně s WPC 90 mám-li 70 kg + je možno konzumovat WPC 90 společně s večeří ? Děkuji moc za odpověď

Dobrý den, pokud máte protein, přidejte k němu  Maltodextrin či  Glukopur a tento nápoj konzumujte po tréninku. Složení potréninkového nápoje je uvedeno v tomto článku.

Pokud večeře obsahuje dostatek bílkovin, není důvod ještě přidávat protein. Pokud víte, že bílkovin bude nedostatek, zařaďte protein cca 30 minut před večeří.

Dávkování kreatinu je stále stejné. Jednu dávku bych určitě zařadil po tréninku a další kdykoliv během dne.

kreatin+glukopur
autor: Satko • datum: 06.09.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik cukru Glukopur mám přidat k 5g kreatinu? Díky.

Dobrý den, pokud to bude po tréninku, může to být až 1 g na kg TH. Během dne bude stačit 20-30 g.

dotaz
autor: Prokop Žerníček • datum: 05.09.2012
Dobrý den, včera mi přišel tento výrobek s odlepenou fólií pod zátkou, můžu být nějak poškozen? Datum výroby 13.02.2012

Poškozen určitě ne, ta folie se občas sama sundá při odšroubovávání nebo nebyla jen domáčknutá při výrobě na výrobní lince, každopádně produkt má dvojí ochranu a ta druhá (sleevování, které jste odtrhl), byla jistě neporušená, tzn. produkt je určitě v pohodě.

Dotaz
autor: Jan • datum: 05.09.2012
Dobrý den, chci se zeptat na množství vody, ve které nechám rozpustit 5g? A mohu pozřít přípravek ihned od zamíchání nebo musím čekat na úplné rozpuštění? Děkuji.

Dobrý den, běžně se používá 300-500 ml vody.

Pořádně zamíchat a klidně ho můžete hned vypít.

dotas
autor: bob • datum: 04.09.2012
dobry den prosim oradu cvicim objem hci nabrat svalovou hmotu jestli je supliment vhodni Creatine Ethyl Ester Malate mov dekuji za radu

Dobrý den, osobně bych vám doporučil vyzkoušet monohydrát, např.  Creatine Monohydrate Creapure či Creatin Fair Power.

Dotaz
autor: Pavel • datum: 03.09.2012
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na dávkování tohoto kreatinu v treninkový a netrenínkový den. Cvičím +- rok a půl 3x týdně. K tomuto kreatinu bych chtěl prát i sacharidy. Bral bych Kreatin v treninkový den před cvičením 5g a po cvičení 5g. Ke každé 5g dávce 20g sacharidu. A v netreninkový den 5g s 20g sacharidů jen ráno. je to tak správně?

Dobrý den, ano dávkování je v pořádku. Jen co se týká potréninkové dávky, tam by mělo být sacharidů mnohem více, a to až 1 g na kg TH.

Dotaz
autor: Zdeněk • datum: 02.09.2012
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda když jedu v posilovně trenink na rýsování (menší zátěže a více opakování) tak jestli je tento přípravek vhodný na nabírání svalové hmoty. Nebo se tento kreatin hodí spíše na objemové fáze? Díky za odpověď

Dobrý den, pokud vaše strava odpovídá redukci tuku, tedy máte deficitní energetický příjem, nemůžete nabírat.

Co se týká tréninku, doporučuji do tréninku zařadit základní cviky, bench press, dřep a mrtvý tah a tyto cviky cvičit s větší zátěží a menším počtem opakování. Těžké cviky vám pomohou lépe udržet svalovou hmotu.

Poprvé creatin
autor: Radek • datum: 31.08.2012
Dobrý den. Mám prosím dotaz: poprvé jsem si objednal Creatin Fair Power. Mám doma i ostatní suplementy(gainer, protetin apod.). Sestavil jsem si to takhle: ihned po cvičení si dávám BCAA, do 20-30 min si dát 40-50 g Compress B.I.G. + to smíchat 5 g Creatin Fair Power a smíchat to s vodou 300-400 ml? Pak někdy v průběhu dne si dát protein na doplnění stravy a zároveň užívat i Tribulus. Lze to takhle? Děkuji, přeji krásný den.

Dobrý den, ano, dávkování je v pořádku.

Tribulus užívejte 3 x denně, a to ráno, odpoledne a večer.

Prosba
autor: Tomáš • datum: 31.08.2012
...ještě doplnění k předchozímu článku: nebo by bylo lepší si dát ten creatin s vodou do 20 min po cvičení v poměru tak cca 250-300 ml a ten compress s wpc pak třeba za 45 min doma s vodou 300-400 ml? Tahle kombinace asi bude lepší, co myslíte?

Ihned po tréninku bych dal menší porci gaineru a zbytek živin můžete doplnit až doma. Je celkem jedno, jestli kreatin užijete v první porco nebo až doma.

Prosba
autor: Tomáš • datum: 31.08.2012
Zdravím.. Lze smíchat 40 g Compress B.I.G. + do toho 20 g WPC Professional 80 + ještě přidat 5 g Creatin Fair Power a vypít to s vodou všechno najednou v poměru 300-400 ml vody a to hodinu po tréninku? Bral jsem rady z článku „potréninkový nápoj“, kde píšou ze zvýšena využitelnost živin trvá do 2 hod po tréninku, proto si myslím, že do hodiny po cvičení, kdy se dostanu domů a nemusím to pít někde na cestě venku, je v pořádku?

Dobrý den, v zásadě máte pravdu, ale čím dřívě začnete s doplňováním živin, tím lépe. Tudíž by bylo ideální dát si menší porci sacharidů a bílkovin ihned po skončení tréninku a zbytek můžete doplnit až dojdete domů.

Prosím o radu
autor: Radek • datum: 28.08.2012
Dobrý den.. Uvažuji vyzkoušet creatin. Chtěl jsem se zeptat jaký by jste mi z Vašeho hlediska doporučil? Já jsem uvažoval nad „Creatin Fair Power“. Creatin jsem ještě nikdy nebral. Cvičím rok, je mi 25 let, 178 cm, 73 kg. Zároveň užívám BCAA, Tribulus a Protein a občas i gainer, tak se chci zeptat jestli nebude kombinace vadit a dělat problémy, když to budu brát vše dohromady? Dále se chci zeptat jestli je možné tento creatin smíchat s proteinem WPC Professional 80 a to hodinu po cvičení, jestli jo, tak kolik ml? A první dávku smíchat s vodou před cvičením 300-500 ml?Děkuji předem za radu!

Dobrý den, kombinace kreatinu a ostatních uvedených suplementů je v pořádku. Kreatin se běžně užívá po tréninku a velmi vhodná je kombinaci se sacharidy. Potréninkový nápoj by měl vypadat takto.

Jinak lze kreatin dávkovat v podstatě kdykoliv během dne.

Creatin Fair Power je kvalitní přípravek, který mohu určitě doporučit.

začátečník
autor: Otmar • datum: 27.08.2012
Dobrý den, jsem začátečník a užívám Creatin Fair Power.Chtěl jsem se vás proto zeptat jaké další nápoje bych měl užívat,hlavně kdy a jaké množství.Mojím cílem je přibrání na váze a přibrání svalové hmoty.Měřím 174cm, vážím 63kg a mám 31 roků.Děkuji...

Dobrý den, zatím bych přidal jen gainer, např.  Compress B. I. G..

Uvidíte jak bude tělo reagovat, a dle toho se může suplementace postupně rozšiřovat.

rada
autor: Michal • datum: 27.08.2012
Dobry den davkovani G 15 Anabolic Gainer+Glutamine muzu to michat dohromady nebo pit zvlast a jestli to muzu brat i ve dnech volna a kolik popripade dat kdyz to budu michat :) prasek +vodu :) dekuju.

Dobrý den, oba suplementy můžete užívat současně v jednom nápoji.

Gainer můžete dle potřeby dávkovat i ve dnech. Přesné dávkování je závislé na vaší hmotnosti a přijmu sacharidů z běžné stravy. Glutamin můžete ve dnech volna dávkovat ráno a večer před spaním. V jedné dávce se užívá 5 g glutaminu.

rada
autor: Michal • datum: 26.08.2012
Dobry den delam sebeobranu takze spise posilovani vlastni vahou, takze bych mohl puzivat G 15 Anabolic Gainer + neco na regeneraci ? :) dekuju za zlate rady :)

Dobrý den, použití gaineru je v pořádku a přidat můžete glutamin.

rada
autor: Michal • datum: 26.08.2012
Dobry den chtel bych se zeptat jelikoz budu mit 6 treniku tydne, v pondeli jeden, v utery dva po sobe, ve stredu jeden, a ve čtvrtek dva po sobe, ty v pondeli a ve stredu budou spis oddychove :)a bojim se abych to zvladal, a chci i neco udelat se svyma svalama trenuju asi pul roku ale nejsem spokojenej se svoji postavou :) chtel bych abych mel nakej narist svlau ale abych je mel porad vyrisovane :) mohli byste my neco doporucit ? :) dekuji mockrat. a jak bych popripade mohl brat pripravek kdyz budu mit ty treniky dva po sobe :)

Dobrý den, nevím jakým sportům se věnujete, ale pokud by se jednalo jen o posilovnu, bude vhodnější trénovat jen jednou denně.

Ze seplementů se bude určitě hodit gainer, např.  G 15 Anabolic Gainer či  Compress B. I. G.. Vzhledem k náročnosti tréninkového programu bych použil také BCAA + glutamin + taurin. Hodit se bude i kvalitní multivitamín, např.  Nexgen.

Pokud máte ve stravě nedostatek bílkovin, bude třeba je doplnit pomocí proteinového přípravku. Doporučil byh vícesložkový protein, např.  Peptide Fusion či  Long 80 - 7 Hours.

Kreatin plus Gainer
autor: Tom Jurka • datum: 24.08.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné hned po tréninku si dát klasickou dávku gaineru a do toho hodit ty dvě lžičky kreatinu?:) Jinak druhou dávku si mám dát přibližně hodinu před tréninkem? Děkuji

Dobrý den, ano, uvedené dávkování je v pořádku.

...
autor: drob • datum: 20.08.2012
Dobrý den, chci se zeptat, jestli i při mé postavě 209cm, 138kg je 10g denně standartní dávka nebo bych měl brát více? Díky

Dobrý den, klidně bych přidal a užíval 3-4 x 5 g kreatinu.

dotaz
autor: vlasta • datum: 16.08.2012
Je vhodné kombinovat bcaa ,tribulis a kreatin? Mým cílem je jak nabrání svalové hmoty , tak redukce tuku.(potřebuji i zhubnout a mám obavy zda je i za tímto učelem vhodný creatin) Díky

Dobrý den, kombinace je v pořádku a to platí i pro kreatin.

uvaha
autor: honza • datum: 12.08.2012
Chtěl bych se zeptat co si myslíte o tvrzení, že se kreatin bere 4x za den (ráno před cvičením po cvičení a večer) ?

Dobrý den, tento způsob dávkování se používá u monohydrátu. První týden se dávkujte 4 x 5 g (plnící fáze ) a následně se dávkuje každý den 5 g kreatinu.

voda
autor: Ondra • datum: 12.08.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat z kolikati Decilitry vody mám ředit prášek?

Dobrý den, použíte 300 - 500 ml vody.

krea
autor: petr • datum: 10.08.2012
dobrý den, je možné konzumovat kreatin s dzusem? je mi nevolno po mem sacharidu compress B.I.G. ..a nebo aspon zredit muj sacharidak dzusem?(100-200) mililitri např. díky.

Dobrý den, ano, použití s džusem je v pořádku.

dotaz
autor: david • datum: 08.08.2012
dobrý den, když budu užívat více může mi kreatin nějak uškodit?

Dobrý den, kreatin vám neuškodí, ale výrazně vyšší dávky jsou zbytečné. Kreatin bude bez užitku z těla vyloučen.

dotaz
autor: david • datum: 07.08.2012
dobrý den, chci se zeptat jestli mám tento kreatin užívat 10 g denně i když má protein Pro-antium který obsahuje kreatin?nevadí to? díky za odpověd

Dobrý den, celkovou dávku bych uzpůsobil tak, abyste přijímal cca do 10 g kreatinu denně (pokud mluvíme o klasickém 8 - 10 týdenním kreatinovém cyklu).

..
autor: Jaroslav Buršík • datum: 06.08.2012
Jinak to jsem se chtěl zeptat. vy jste mi odpověděli na tuhle otázku. ,,Dobrý den, možný příklad dávkování: po tréninku gainer + 5 g kreatinu a s odstupem cca 6O minut protein. Další dávku kreatinu např. ráno nebo cca 6o minut před tréninkem společně s gainerem. Večer před spaním protein.,, A tak se chci zeptat po tréningu tomu chápu gainer s kreatinem potom na noc protein ale mám si dat i hodinu před trenálem gainer s kreatinem a pak potom po cvičení takhle stejně? jako mylím to tak že si vemu gainer s kreatinem třeba hodinu před a potom po trenále bych si to tak dal stejně a na noc protein můžu to tak dělat? Vím ptám se divně. Děkuju

Ano, přesně tak, jak je to napsáno v odpovědi.

Přesněji je dávkování proteinu a gaineru popsáno zde a zde.

-.-
autor: Jaroslav Buršík • datum: 06.08.2012
Chci se zeptat. jen tak úvaha, když budu pravidelně cvičit a brát kreatin po jaké době poznám účinek?

Dobrý den, ta úvaha nebere zřetel na to, že nezáleží jen na kreatinu, ale především na vaší stravě a tréninku.

Dotaz
autor: Luken • datum: 06.08.2012
Dobrý den,chci se zeptat zda můžu užívat tente kreatin společně s Xtreme Napalm Pre-Contest ??? Děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. Pokud tento Napalm obsahuje i kreatin, tak potom budete samotný kreatin dávkovat jen po tréninku.

dávkování
autor: david • datum: 03.08.2012
chci se ještě zeptat jestli při dávkování kreatinu záleží na hmotnosti člověka ,nebo každý má užívat denní dávku 2x5 g....slyšel jsem něco o nalaďovací fázi a udržovací

Sytící fáze se dnes moc nepoužívá, více „populární“ je uvedené konstantní dávkování.

Pokud nevážíte výrazně nad 90 kg, uvedených 10 g je zcela dostačující dávkování.

dotaz
autor: david • datum: 03.08.2012
dobrý den chci se zeptat kdybych užíval větší dávku kreatinu než doporučujete jestli by měl větší účinek nebo by mohl uškodit?jakou dobu se má užívat před tréninkem a po tréninku?děkuji

Dobrý den, běžně se používá konstantní dávkování 2x5 g, dávkování je stejné v tréninové dny i ve dnech volna.

Tělo upotřebí jen určitě množství kreatinu a zbytek je z těla vyloučen. Tedy výrazně vyšší dávkování neznamená automaticky větší účinnost.

Kreatin se užívá 30-60 minut před tréninkem a 0-30 minut po skončení tréninku.

-.-
autor: Jaroslav Luskač • datum: 02.08.2012
Dobrý den, chci nějaký doplněk stravy na vyrýsování svalstva potřebuji spíše rýsovat co mi doporučíte? Předem děkuju za odpověd.

Dobrý den, určitě víte, že nejdůležitější je zařazení odpovídajícího stravovacího režimu. Pokud tuto podmínku splňujete, má smysl přemýšlet o vhodných suplementech.

Uričtě se bude hodit protein. Dostatek kvalitních bilkovin je velmi důležitý pro ochranu svalové hmoty a pro kvalitní regeneraci. Pokud chcete redukci maximálně zefektivnitm, zařaďte také spalovač, např.  Thermogenic Fair Power.

-.-
autor: Jaroslav Buršík • datum: 02.08.2012
ještě bych se chtěl zeptat... kreatin mám zamíchat zároven s gainerem jakože mám si do šejkru nasypat gainer i ten kreatin nebo ten kreatin mám pít zvlášt.

Dobrý den, kreatin můžete klidně přidat do šejkru a umíchat společně s gainerem.

.......
autor: pepa • datum: 02.08.2012
A po kolika měsících cvicení bych si ho měl teda koupit ? :)

Klidně až po roce pravidelného tréninku. Pokud budete dostatečně tvrdě trénovat a dobře jíst, budete se velmi dlouhou zlepšovat i bez kreatinu a podobných suplementů.

.......
autor: pepa • datum: 02.08.2012
Dobrý den chci začít s posilováním a měl bych dotaz jestli je dobre hned na začátek brát Creatin,gainer,a protein merim 185 a 60 kg díky za odpověd :)

Dobrý den, kombinace proteinu a gaineru je určitě v pořádku a její použití je vhodné.

Kreatin jako začátečník vůbec nepotřebujete.

---
autor: Jaroslav Luskač • datum: 01.08.2012
Měřím cca 180 cm a vážím 64. A chci se zeptat co by pro mě bylo vhodnější jestli tenhle kreatin nebo aminokyseliny?? předem děkuju za odpověd

Dobrý den, pokud chcete přibrat, tak nejlepším suplementem je pro vás gainer.

.
autor: Jaroslav Buršík • datum: 01.08.2012
Dobrý den, prosím o radu. Mám protein MAXI PRO 90, dnes jsem si objednal tenhle kreatin a gainer ACTIONS WHEY GAINER 14. tak bych prosil jestli by jste mi mohli poradit jak to mám všechno dát do sebe. tím chci říct jak to mám užívat. podřídím se vám zkušeným. předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, možný příklad dávkování: po tréninku gainer + 5 g kreatinu a s odstupem cca 6O minut protein. Další dávku kreatinu např. ráno nebo cca 6o minut před tréninkem společně s gainerem. Večer před spaním protein.

Více podrobností o dávkování proteinu a gaineru se dozvíte zde a zde.

kapsle
autor: michal • datum: 26.07.2012
dela se tenhle kreatin v kapslich? dekuji za odpoved

Dobrý den, ne, v kapslích se nevyrábí.

Kreatin a gainer
autor: host • datum: 25.07.2012
Dobrý den kreatin míchat přímo do gaineru nebo mužu nejdřív vypít kreatin s vodou a pote gainer, před treninkem a mimo treninkove dny michat kreatin s cim?

Dobrý den, v tréninkové dny kreatin klidně přidejte ke gaineru a ve dnech volna stačí kreatin užít po jídle bohatém na sacharidy či v libovolném nápoji s obsahem sacharidů.

Dotaz2
autor: Daniel • datum: 24.07.2012
A jak mam davkovat kreatin, kdyz mam tyden 3x denne trenink?

Dobrý den, klidně můžete přidat 5 gramů do každého potréninkového nápoje.

Dotaz
autor: Daniel • datum: 23.07.2012
Dobrý den, jedu na soustředění, kde jsou tréninky 3x denně, chtěl bych se zeptat jak ho plně využít, mám ještě od Vás sachariďák Maltox (1,5kg) a potom jak ho využívat a dálkovat při normálním tréninkovém plánu v posilce obden. Vážím 85kg, 180cm

Dobrý den, použití samotného maltoxu nestačí, také je třeba přidat bílkoviny, např.  Professional WPC 80 + sáček ZDARMA!. Po každém tréninku si připravte nápoj s obsahem sacharidů a bílkovin.

Davkovani
autor: Honza • datum: 14.07.2012
A po mesici na mesic vysadit nebo se v takle mensich davkach jede furt pryc?

Kreatin užívejte max. dva měsíce a následně zařaďte měsíční pauzu.

Davkovani
autor: Honza • datum: 14.07.2012
Dobry den, prosim o par rad ohledne konstantniho davkovani. Je lepsi uzivat g/20kg TH jednou nebo 2x denne (tedy celkem 2g/20kg denne)? A bude v tomto pripade vhodne zaradit cyklovani (po mesici vysadit kreatin zhruba na mesic)? Dekuji za reakci

Dobrý den, doporučil bych dvě dávky po 5 g. V přípdě tělesné hmotnosti na 100 kg bych klidně ješte jednu dávku přidal.

dotaz
autor: fungys • datum: 13.07.2012
Dobrý den.Chtěl bych se prosím zeptat zda je možné brát c.fair power po treninku s proteinem misto džusu dik Karel.

Dobrý den, ano, možné to je, ale pokud přidáte sacharidy, bude kreatin využit lépe.

dotasss
autor: bob • datum: 13.07.2012
MUSCLEPHARM CREATINE 300G vazim pres 120 kg prosym oradu jednu davku mam brat kolik kramu budu to brat 3krat zaden dekuji

Dobrý den, pokud se jedná o monohydrát, tak bych při vaší tělesné hmotnosti klidně dávkoval 3 x 5 g denně.

dotas
autor: jiri • datum: 12.07.2012
Amino Maxx 6000 moho nahradit misto proteinu moc dekuji za radu

Dobrý den, ano, můžete.

dotasss
autor: jiri • datum: 12.07.2012
prosCreatine Ethyl Ester Malate (CEEM)ym poradtemi jedobrej dekuji moc za odpovet

Osobně dávám přednost běžnému monohydrátu, např.  Creatine Monohydrate Creapure či  Creatin Fair Power.

dotasss
autor: jiri • datum: 12.07.2012
prosym oradu den cviceni muzu brat kreatin pul hodyni pred cviceni a hnet pocviceni dekuji

Dobrý den, ano, takové dávkování je možné.

dotasss
autor: jiri • datum: 11.07.2012
dobry den prosym o radu beru kreatin z glutaminem a hci dat dotoho spalovac mohu to tak brat cvicim objem moc dekuji za odpovejet

Dobrý den, užívání spalovače v objemovém tréninku považuji za zbytečné.

dotaz
autor: Pepa • datum: 08.07.2012
Dobrý den, chci se zeptat jestli Creatin Fair Power můžu míchat s mlékem? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, míchání s mlékem nedoporučuji.

Sytící fáze
autor: Jan Myšák • datum: 06.07.2012
Dobrý den,u Creatin Fair Power neni třeba žadná sytící fáze??Stačí teda těch 10 gr denně a ne 4*5 gr denně jak je zvykem v sytící fázi?

Dobrý den, plnící fáze se již tolik nepoužívá, uživatelé dávají přednost konstantnímu dávkování 2 x 5 g.

Výsledný efekt je zcela stejný.

Dotaz
autor: Satko • datum: 05.07.2012
Dobrý den, užívám protein Amix WheyPro Elite 85%. Chtěl bych se zeptat jestli k tomu mám užívat tento kreatin nebo Amix Creatine Monohydrate 500g ? Děkuji.

Dobrý den, můžete použít libovolný kreatin dle vašeho výběru.

Dotaz
autor: Honza • datum: 03.07.2012
Dobrá den kolik kg přibližně se po kreatinu přibere za měsíc?

Dobrý den, musíte si uvědomit, že přibírání nezáleží jen n akretainu, ale především na vaší stravě. Někdo přibere 3 kg a jiný zase ani kilo.

kreatin
autor: K • datum: 01.07.2012
Omlouvam se ale jeste bych se rad zeptal Creatin Fair Power mam teda brat pred treninkem 5g a po treninku?5g? a davat k tomu 250ml vody?

Ano, přesně tak.

spalovac tuku+kreatin
autor: K • datum: 01.07.2012
Dobry den pouzivam spalovac tuku Guggulbolic je vhodne pouzivat na to kreatin Creatin Fair Power? Dekuju za odpoved

Dobrý den, kreatin můžete bez problémů používat i při redukci tuku.

Gainer + kreatin
autor: Tonda • datum: 30.06.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli nebude problém v braní kreatinu, když mi je 15 let. Cvičím cca 6 měsíců, 3x týdně. Poslední měsíc užívám gainer Compress BIG. Byla by tedy vhodná kombinace tohoto kreatinu s BIG? Díky za odpověď, Tonda

Dobrý den, osobně považuji užívání kreatinu v tomto věku za velmi předčasné. Zda ho použijte, tak to záleží jen na vás.

Glutamin
autor: Laďa • datum: 29.06.2012
A ještě bych se chtěl zeptat, zda-li by bylo vhodné zařadit ještě Glutamin, nebo HMB, popřípadě, která varianta by byla lepší. Děkuji Vám.

Dobrý den, osobně bych použil kombinaci kreatinu a glutaminu.

Gainer + protein + kreatin
autor: Laďa • datum: 29.06.2012
Dobrý den, zakoupil jsem gainer G 15, protein 100% pure whey star a creatin fair power a chtěl bych se zeptat na dávkování a dobu podávání těchto přípravků. Já osobně bych v TRÉNINKOVÉ DNY bral gainer hodinu před tréninkem společně s kreatinem, následně po tréninku opět gainer s kreatinem a hodinu na to protein. A jídlo po tréninku by mělo přijít až třeba hodinu poté? Aby té energetické hodnoty nebylo zase mnoho. A v NETRÉNINKOVÉ DNY bych bral gainer společně s kreatinem před snídaní, poté snídaně a následně protein. Další dávku gaineru s kreatinem během dne. Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji Vám mnohokrát. 178 cm, 75 kg, 21 let.

Dobrý den, obecně je dávkování v pořádku, ale vždy také záleží na vaší stravě.

Pokud snídaně obsahuje dostatek bílkovin, je zbytečné přidávat protein. Musíte zvolit takové dávkování, které bude vhodně doplňovat vaši stravu.

Dotaz
autor: Petr • datum: 29.06.2012
Dobrý den, po Vašem doporučení jsem se rozhodl pro tento creatin. Rád bych se ještě zeptal na jeho dávkování s G 15 anabolic gainerem a WPC 80 proteinem. Výska 195cm, váha 75kg. Jestli by to bylo možné, rád bych poprosil i o nějaký odkaz na dobrý jídelníček, který by mi mohl přispět k lepšímu nabírání váhy. Děkuji, hezký den.

Dobrý den, kreatin můžete dávkovat dle doporučení, které uvádí výrobce. Dávkování gaineru a proteinu je podrobněji popsáno zde a zde.

Kreatin + Anabolic Gainer
autor: David • datum: 26.06.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je dobré jak zde píšete dát do shakeru kreatin, g 15 anabolic gainer a hrznovy cukr s vodou nebo zda se nejak tyto pripravky nesedi, nekde jsem cetl ze kreatin neni dobre brat se sacharidy, dekuji.

Dobrý den, kombinace kreatinu a sacharidů je naprosto v pořádku. Sacharidy slouží jako transportní systém pro kreatin.

Pokud použijte kreatin + G 15, glukopur bych nepřidával.

dotas
autor: jiri • datum: 26.06.2012
prosym o radu cvicim objem kolikrat jednoum ttydnu mam cvicit jeden sval mnese zda ze jednou tydnu je malo na objem moc dekuji za odpovjet

Dobrý den, sestavit trénink vám pomůže tento článek.

Dotaz
autor: Daniel • datum: 25.06.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak správně konzumovat creatin v prášku jako například tenhle. Zda by se měl jen nabrat na lžíci nebo rozmíchávat v čisté vodě nebo nějakém jiném nápoji. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kreatin je vhodné konzumovat společně se sacharidy, tedy můžete ho rozpustit v džusu, ve vodě a přidáte maltodextrin či glukopur.

dotaz
autor: Petr • datum: 24.06.2012
Dobry vecer, chtel bych se zeptat na creatin. Zda je lepsi tento, nebo Crea Pure Ethyl Ester. Bral bych k tomu G 15 anabolic gainer a WPC 80 protein. Hodne dbam na beznou stravu. Posiluji rok, 5xtydne. V yska 195cm, vaha 75kg. Dekuji, preji hezky vecer.

Dobrý den, osobně bych volil monohydrát, tedy Creatin Fair Power.

Kreating + Anabolic Gainer
autor: David • datum: 23.06.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda tento kreatin (Creating fair power) a G15 Anabolic Gainer je dobré kombinovat, pokud ano mám brát dopoledne gainer, pote hodinu a pul pred treningem (gainer), pote kreatin pred treningem a po treningu si dat gainer s kreatinem ?

Dobrý den, gainer užívejte zejména po tréninku společně s kreatinem. Další dávku gaineru můžete zařadit dle potřeby během dne, např. k svačině, před tréninkem či k snídani.

Rada
autor: Kuba • datum: 21.06.2012
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu. Přemýšlím o koupi kreatinu. Cvičím rok cca 5x týdně + 2x týdně běhám. Vážím 82 kg a měřím 186. Chci mít tak 85 kg ale zároveň mít svaly vyrýsované a to hlavně břicho. Beru před tréninkem Bcaa(Max protect od aminostar) a po tréninku gainer(mass gain 14) a chtel bych jeste proteiny a uvažuju o PROFESSIONAL WPC 80. Tak sem se chtěl hlavně zeptat, jestli je dobrá volba kreatin a hlavně jestli by ste nedoporučili jiný gainer,bcaa,protein, abych na tom byl co nejlépe...A ještě jedna otázka, když už budu mít tento kreatin jestli nejak vadí, že si po tréninku vemu Bcaa a gainer, protein i ten kreatin najednou rozpuštěn dejme tomu v 500ml vody. Tak díky za rady a byl bych rád kdyby ste našli nějaké chyby v suplementech nebo v čemkoli jiném aby ste mě upozornili. Děkuju mnohokrát.

Dobrý den, uvedená suplementace je v pořádku.

Bezprostředně po tréninku užijte 50-70 g gaineru společně s kreatinem a BCAA. Protein následuje až 45-60 minut po tréninku.

dávkování
autor: Mirek • datum: 20.06.2012
Dobrý den, zajímalo by mě jak mám v tréninkový den zkombinovat gainer, BCAA, creatin, jestli není problém když beru vše najednou, myslím s odstupem cca 30 min po tréninku, to samé jen s BCAA a creatin před tréninkem. Díky za odpověď

Dobrý den, gainer cca 60 minut před tréninkem společně s kreatinem a BCAA 30 minut před tréninkem. Po tréninku BCAA + kreatin a po cca 30 minutách gainer.

creatin
autor: Martin • datum: 19.06.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dávkování creatinu, v doporučeném dávkování u tohoto creatinu je psano že jeden cyklus trvá 30 dní, u creatinu Crea Pure je psáno že cyklus trvá 8 týdnů, s creatinem teprve začínám, vážím 78kg, měřím 175cm a je mi 23 let, pravidelně cvičím 6 měsíců a poslední měsíc užívám protein Professional WPC 80. Společně s creatinem mám v plánu užívat dál protein: Professional WPC 80 + navíc sachatyďák: MALTOX 100. Podaďte mi prosím, jak dlouhý cyklus má byt. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, v obou případech se jedná o stejnou látku, tedy kretain monohydrát. Běžně se používá více způsobů dávkování, je jen na vašem rozhodnutí, kterému dáte přednost.

Dotaz
autor: Pavel • datum: 18.06.2012
Dobrý den, když budu užívat cratin spolu s gainerem Mass Gain 14 mám creatin přimíchat do roztoku gaineru a 200-250ml vody jak je uvedeno v návodu? A to samé můžu i před tréninkem s proteinem Whey Core 100? A kdybych bral creatin samotný tak v jakém množství vody ho rozmíchat? Děkuji.

Dobrý den, kreatin můžete bez problémů konzumovat společně s proteinem i gainerem. Pro přípravu používejte 300-500 ml vody.

creatin
autor: radek • datum: 12.06.2012
Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli ještě někdy bude náká vtěší sleva třeba 35 % prosimvas ??

Dobrý den, cenové akce nejsou dopředu známy, vznikají den před jejich uvolněním, tedy v tuto chvíli přesný termín ani % slevy nikdo neví. V každém případě určitě nějaká akce někdy bude.

Dávkování s NO
autor: Jakub • datum: 12.06.2012
Dobrý den,kopil jsem si Creatin Fair Power,a na etiketě je napsané dávkování v tréninkové dny 5g 30min před tréninkem a 5g do 30min po tréninku.Ještě k tomu ale užívám NO produkt od Axis Labs-HEMODRAULIX a to se bere také 30 min před tréninkem,mám mezi tím dát nějaký časový odstup a nebo si to klidně můžu vzít oboje 30min před tréninkem.Děkuji

Dobrý den, oba suplementy můžete klidně dávkovat společně.

dotaz
autor: Filip • datum: 09.06.2012
zdravím .koupil jsem si creatin fair power protože začínam v posilovat.chci se zeptat s čím mam neo v čem mam ten prášek užívat??rozpustit v jakemkoli nápoji nebo hole??nikde jsem se to nedočetl.děkuji

Dobrý den, kreatin je vhodné pro dosažení maximální účinnost konzumovat společně se sacharidy, tudíž ho konzumujte současně s gainerem, džusem či jiným nápojem, který obsahuje sacharidy.

Dotaz
autor: Dan • datum: 08.06.2012
Ještě rychlý dotaz. Když tedy v té výsledné směsi s creatinem úplně chybí ať už rychlé nebo pomalé sacharidy, má to nějaký vliv na účinek creatinu? Děkuji mnohokrát

Dobrý den, pokud je kreatin užíván současně se sacharidy, bude jeho využití mnohem efektivnější. Sacharidy slouží pro kreatin jako transportní látka.

Dotaz
autor: Lukáš • datum: 08.06.2012
Dobrý den, má Creatin nějakou účinnost, když mám špatný příjem živin? A když nemám, tak předpokládám, že je dobré k němu dokoupit gainer a protein? A ještě se chci zeptat jaký je vůbec rozdíl mezi proteinem a creatinem. Děkuji.

Dobrý den, samozřejmě účinnost mít bude, ale celkové výsledky budou značně ovlivněny nedostatkem živin.

Příjem živin zlepšíte použitím gaineru či proteinu.

Dotaz
autor: Dan • datum: 08.06.2012
Dobry den,nemůžu se rozhodnout jestli společně s creatinem před a po treninku dávat gainer a nebo protein s přidáním hroznového cukru. Je v tom nějaký podstatný rozdíl? Vím, že gainer je pomalý cukr narozdíl od Glukopuru, ale co to znamená v praxi? Mým cílem je teď hlavně přibrat.

Dobrý den, nemáte zcela pravdu. Vždy záleží na složení gaineru, gainer může obsahovat směs více sacharidů, nebo jen pomalé či rychlé sacharidy.

Doporučil bych použít směs sacharidů, např.  G 15 Anabolic Gainer.

Dotaz
autor: Tro • datum: 08.06.2012
Dobrý den, je mi 19 let, vážím 83kg, měřím 180cm. Chci se zeptat jestli můžu používat tyto doplňky všechny najednou podle doporučeného denního dávkování. A ještě jestli by jste za mě rozhodli z více nabízených možností. Děkuji. -Creatin Fair Power -Whey Core 100 nebo Whey Protein 80 -Actions Whey Gainer 15 nebo MALTOX100 Děkuji.

Dobrý den, kombinace je v pořádku. Osobně bych volil tuto kombinaci:  BCAA 4:1:1 Fair PowerWhey Core 100G 15 Anabolic Gainer nebo  Actions Whey Gainer 14.

creatin
autor: Jirka • datum: 06.06.2012
Dobrý den, chtěl bych ses Vás zeptat, z důvodu nemoci sem musel přerušit braní creatinu na dobu 3- 4týdnů, (měl sem ho hruba do půlky dobraný), jestli ho můžu ted dobrat, vím že píšetě že creatin zhruba po měsíci začně kazit, ale zatím tomu nic nenasvědčuje, přijde mi to jako ztráta peněž ho nyní nedobrat, předem děkuji za odpověd

Dobrý den, normálně ho doberte, není v tom žádný problém. Pokud ho máte standartně uzavřený atp., nic se určitě nezkazilo.

creatin fair power
autor: patrik • datum: 05.06.2012
Dobrý den chtěl sem se zeptat zda je tento produkt vhodné si koupit ve 14 letech jestli mě to nak neohrožuje a jestli to není uplně zbytečné..děkuji :)

Dobrý den, použití kreatinu v tomto věku je velmi předčasné a také poměrně zbytečné.

Pokud pravidelně trénuješ, použij dle potřeby protein či gainer.

dotaz
autor: Honza • datum: 04.06.2012
Dobrý den, můžete mi prosím sdělit rozdíl mezi XXTREME CREATINE ETHYL ESTER MALATE nebo klasický mohohydrát creapure? Je lepší CEEM užívat spolu s Glutaminem? Jaké jsou výhody nevýhody u obou kreatinů? Prosím o konkrétní odpověď

Dobrý den, monohydrát je základní forma kreatinu. CEEM je kreatin monohydrát s připojeným esterem + kyselina jablečná.

Výrobci uvádějí, že esterové formy jsou účinnější.

creatin
autor: patrik • datum: 04.06.2012
Dobrý den chtěl sem se hodně zeptat zda je si možné objednat tento creatin fair power ještě dnes abych měl tu slevu ?? ..děkuji

Dobrý den, jak je psáno ve žlutém rámečku, akční nabídka platí do 6. 6.

Přeměna
autor: Jakub • datum: 01.06.2012
Dobrý den, za jak dlouho se přemění kreatin na kreatinin (ve vodě nebo v gaineru)? Děkuji

Dobrý den,

rychlost odbourávání je:
- závislá na pH faktoru (čím je pH nižší, tím rychlejší je odbourávání)
- závislá na teplotě (čím je teplota vyšší, tím je odbourávání rychlejší)
.

krátkodobé užívání
autor: AdAm • datum: 01.06.2012
Dobrý den. V popisu tohoto Creatin přípravku je psáno, že balení je přesně na měsíc. Píše se zde i, že po měsíčním užívání by měla přijít měsíční přestávka. Chtěl bych se zeptat, co by se stalo, kdybych užíval přípravek měsíc (k tomu samozřejmě cvičil a tím i tedy přibral na váze) a poté bych přípravek nadobro vysadil, ale v tréninku bych stále pokračoval. Váha by spadla nebo by se držela? Neboli, je potřeba užívat tento přípravek pravidelně? Snad je otázka dosti srozumitelná. A ještě jedna. Je Creatin něčím škodlivý pro tělo? Děkuji za odpovědi. Moc mi pomohou.

Dobrý den, ano, otázka je naprosto srozumitelná a byla již mnohokrát zodpovězena.

Pokud budete stále cvičit a vhodně se stravovat, získaná svalová hmota vám zůstane. Váha může mírně klesnout a také může dojít k mírnému objemovému zmenšení.

Dotaz
autor: Oncek • datum: 31.05.2012
Tréninkové cíle ? samozřejmě nabrat co nejvíc kvalitní svalové hmoty :)...ale momentálně spíš tvarovací trénink než objemovka. Děkuji

Dobrý den, kreatin např. ráno a po tréninku společně s Anabolic Halo + BCAA a cca 60 minut po tréninku protein.

Dotaz
autor: Kev • datum: 31.05.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento kreatin lepší používat v netréninkový den společně s gainerem jako svačinu nebo s proteinem Extrifit Long před spaním?

Dobrý den, kreatin užijte společně s gainerem k svačině.

Doba
autor: ToM • datum: 31.05.2012
DObry den mam dotaz jak dlouho pred a po treninku mam kreatin pouzit? Dekuji

Dobrý den, kreatin můžete užívat ráno, nebo 30-60 minut před tréninkem a ihned po skončení tréninku společně s gainerem

dotaz
autor: Lukáš • datum: 30.05.2012
Dobrý den, chci se jen zeptat, kolik je potřeba vypít tekutin denně při užívání tohoto kreatinu?

Dobrý den, dá se řící, že čím více, tím lépe. Minimálně to bude běžně doporučovaných 2,5 litrů.

dotaz
autor: Honza • datum: 30.05.2012
Dobrý den, cvičím asi necelý rok. Beru po treninku MusclePharm Re-Con a do hod. protein. Stravu si hlídám a myslím, že je vše OK:) Chtěl bych ale vyzkoušet něco nového. Neumím si z toho všeho vybrat to neujdůležitější a nechci do sebe tolik toho sypat. Přemýšlím nad Cellmassem od BSN nebo tento monohydrát nebo samotný Glutamin. Nebo co bystem mi doporučil z hlediska komplexního řešení. Je Cellmass opravdu dobrý? Obsahu již vše potřebné látky?Nebo užívat jen Glutamin jestli to stačí. Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučil bych jako první vyzkoušet kreatin monohydrát a příště vyzkoušejte zase jiný suplement.

Dotaz
autor: Oncek • datum: 30.05.2012
Dobrý den, potřeboval bych pomoct s uspořádáním suplementů před a po tréninku...jedná se o Creatin Fair Power, Hardcore Gain 21, Anabolic Halo Hardcore Pro Series, MyoFusion(protein), BCAA 4:1:1 Fair Power...předem děkuji za odpověď, hezký den :)

Dobrý den, jaké jsou vaše tréninkové cíle?

Značka
autor: Petr • datum: 29.05.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kterou značku Creatin Monohydrate doporučujete? (přemýšlel jsem o Survival,Extrifit)Jde mi o kvalitu. Děkuji

Dobrý den, obě značky jsou naprosto v pořádku, patří mezi osvědčené a velmi kvalitní značky.

Jak pribrat na vaze
autor: Michal • datum: 27.05.2012
Dobry den chtel bych se zeptat jak pribrat na vaze jim docela dost ale jaksi nepribiram vazim 73kg 23let 183cm.dekuji za odpoved

Dobrý den, pokud přibírání nebrání zdravotní problém, je to jen o jídle. Musíte prostě více jíst a velmi vhodné je také zařadit trénink se zátěží.

Podrobnosti o jídle a tréninku naleznete zde a zde.

Ze suplementů doporučuji použít gainer. Pomůže vám navýšit energetický příjem a tím podpoří přibírání.

náhrada 2
autor: arnošt • datum: 26.05.2012
Dodatek dotazu pod: Koukal jsem na Creatin v kapslích a našel jsem jeden co mne zaujal: Creatin Ethyl Ester od Extrifitu. Byl by to snad ten vhodný jako náhrada kapslového za práškový? Díky

Použít můžete libovolný kreatin, tedy i CEE. Osobně bych dal přednost monohydrátu.

náhrada
autor: arnošt • datum: 26.05.2012
Dobrý den, tento Creatin je velmi dobrý, ovšem vzhledem k mé pracovní aktivitě nejsem schopen si jej namíchat v časovém intervalu před a po tréninku. Je nějaká alternativní náhrada v kapslích? Je to i pohodlnější na cesty. Ale jsem člověk, který si nechá poradit a poku napíšete, že je přeci jen tak kvalitní, že se vyplatí jej oproti ostatním koupit, tak se holt budu muset přizpůsobit :-))) Díky za radu

Dobrý den, samozřejmě můžete použít i kreatin v tabletách, ale musíte počítat s vyšší cenou.

Klidně můžete jednu dávku užít ráno a druhou po tréninku.

ml
autor: Petr • datum: 22.05.2012
dobrý den v kolika ml vody se to má rozmíchat ?

Použijte 3OO-500 ml vody.

dotaz
autor: dotaz • datum: 21.05.2012
a kdys mám jen Creatin Fair Power a protein tak to je jedno nemusim mít creatin , protein , sacharidy nebo jo ?

Dobrý den, pro dosažení maximální účinnosti je velmi vhodná kombinace se sacharidy, a to zejména po tréninku.

dotaz
autor: dotaz • datum: 21.05.2012
zdravim píše se tam v tréningové dny berte 1 dávku před a po ale mě by taky zajímalo jak dlouho před a jak dlouho po kdo to víte prosim o odpověd děkuji

Dobrý den, 30-60 minut před a do 30 minut od skončení tréninku společně se sacharidy a proteinem.

jak dlouho
autor: lukáš • datum: 21.05.2012
dobrý den tady se píše v cvičení dny berte 2 dávky před a po a já se chci zeptat jak dlouho před a po děkuji

Dobrý den, 30-60 minut před a do 30 minut od skončení tréninku společně se sacharidy a proteinem.

dotaz
autor: dotaz • datum: 20.05.2012
dobrý den je dobrý míchat Creatin Fair Power z protein 65% junior ? Creatin Fair Power prý je lepší 2 dávky po 5g nez jedna 10g tak si mám dát 1dávku hodinu pred cvicenim a druhou 30pred cvicenim nebo jak ? dekuji

Dobrý den, první dávku ráno, nebo před tréninkem a druhou po tréninku.

Kreatin
autor: David • datum: 20.05.2012
Zdravím, mám dotaz ohledně kreatinu četl jsem si článek ohledně jeho účinku, ale zajímá mě zda je kreatin dobrý pro nabrání jak svalové hmoty tak tělesné hmotnosti. Protože když jsem četl článek o gainerech, tak jsem se dozvěděl že v některých gainerech, ale je jich většina přimíchávají navíc kreatin, takže teď nevím jestli si koupit ten gainer např. Compress B.I.G. nebo raději tento kreatin fair power. Musím na závěr upozornit, že jsem naprostý amatér v užívání suplementů, takže nevím co je pro mě příjatelnější. Potřebuji od Vás poradit, protože odkazy které mi posíláte, kde mohu najít jednotlivé články. Jsou pro mě doslova španělskou vesnici, takže bych potřeboval poradit přímo od Vás. Předem děkuji za Váš názor.

Dobrý den, kreatin může při nabírání pomoci, ale jen v kombinaci s dostatečným energetickým příjmem.

Doporučuji použít kombinaci gaineru a samotného kreatinu.

Doporučované články jsou napsány velmi dobře a jsou snadno pochopitelné i pro začátečníky.

kreatin
autor: david • datum: 19.05.2012
Dobry den je mi 17 let hraji hokej a chtel bych se zeptat jestli je tento vyrobek pro me vhodny na nabrani svalove hmoty nebo by jste mi doporucil neco jineho?

Dobrý den, pokud budete pravidelně cvičit a dotáte tělu dostatek všech živin, může vám kreatin určitě pomoci.

Hroznovy cukr
autor: Martin • datum: 19.05.2012
zdravim , zajima mě jestli je dobre davat před treninkem tenhle monohydrat spolu s hroznovym cukrem a pokud ano kolik gramů hroznového cukru s nim dávat , děkuji

Dobrý den, pokud budete kreatin užívat před tréninkem, přidejte cca 20 g glukopuru. Další možností je zařezní jedné dávky kreatinu ráno a druhé po tréninku.

Rada
autor: Párkooos • datum: 19.05.2012
dobrý den, prosím váás můžu míchat před tréninkem a po tréninku Creatin Fair Power s Nutrend: Mass Gain 14?? děkuju za odpověď :)

Dobrý den, ano, kombinace sacharidů a kreatinu je velmi vhodná. Kreatin se díky sacharidům dostane lépe do svalové buňky.

hmm
autor: hmm • datum: 18.05.2012
a nebude v balení náhodou nějaká umělá odměrka kupoval jsem si protein tam bilo dávkování 20g a byla tam odměrka z 20g přesně za měsíc si obednam asi tenhle creatin a napíšu vám nedoporučil byste mi někdo nejakej jinej ? chci aby nebil moc drahej ale aby mel 90g a víc

Dobrý den, pokud vám jde vyloženě jen o cenu, můžete použít např.  Creatine Powder.

jak to tedy je?
autor: dávkovAČ • datum: 18.05.2012
Zdravím, trošku mě uniká dávkování, všude se uvádí jedna čajova žlička (5gramů) zde uvadí že 5 gramů jsou dvě zarovnané kávové žličky, jak mám tedy dávkovat, mám rozbitou momentálně váhu :-D předpokládám, že pravda bude taková, že jedna zarovnaná čajová žlička je 5 gramů? :))

Dobrý den, nikoliv, cca 5 g bude vrchovatá kávová lžička.

Dotaz
autor: Mira • datum: 18.05.2012
Je ucinejsi uzivat monohydrat s taurinem?

Dobrý den, určitě se jedná o velmi zajímavou kombinaci, která stojí za vyzkoušení.

dotaz
autor: Petr • datum: 18.05.2012
dobrý den chci se zeptat muzu si dát tech 10g 30 minut pred cvičením nestane se nic ?

Dobrý den, více kreatinu v jedné dávce neznamená lepší účinnost. Doporučuji držet se doporučení výrobce.

Dotaz !!!
autor: lukáš • datum: 17.05.2012
posiluji doma mám jednorucní čínky hrazdu a lavici bench press chci si koupit protein 65% junior ten se bere 3krát deně a můžu brát i tenhle kreatin ? a včem se rozmíchává ? dekuji

Dobrý den, pokud necvičíte pravidelně více než šest měsíců, kreatin zatím nepoužívejte.

Vhodná je kombinace kreatinu se sacharidy a proteinem, a to zejména po tréninku.

Dávkováni
autor: jakub • datum: 17.05.2012
Zdravím, chtěl bych se zeptat kolik ml vody mám dávat, když beru kreatin s glukoprem. a jaká je idealni davka glukopru. díky za odpověď

Dobrý den, použijte cca 400 ml vody a 10-20 g glukoporu. Po tréninku může být glukopuru více až 0,8 g na kg TH.

Dotaz
autor: Petr • datum: 16.05.2012
Dobrý den, měl bych dotaz. Je mi 17 let, meřím 185 cm, vážím 96 kg. Do posilovny chodím 5-6 týdně, dodržuji jídelníček. První měsíc používám kreatin + gainer a chci se zeptat když přestanu používat kreatin zeslábnu a splasknu nebo mi moje síla a hmota zůstane?

Dobrý den, pokud budete stále cvičit a odpovídajícím způsobem se stravovat, tak vám získaná svalová hmota zůstana.

Jinak může dojít k celkovému mírnému zmenšení objemů a samozřejmě to bude znát i na silových výkonech, ale to je zcela běžné.

Smíchání
autor: Emil • datum: 16.05.2012
Dobrý den, je vhodné smíchat tento kreatin s Maltoxem? Děkuji

Dobrý den, určitě ano, zvýší se tím vstřebatelnost a využitelnost kreatinu.

Dávkování
autor: Jakub • datum: 12.05.2012
Dobrý den, “v ideálním případě užívejte denně 10 g Creatinu Fair Power, rozdělte je do dvou dávek“ - vadilo by, kdybych užíval pouze jednu dávku o 10g? Snížila by se tak účinnost? Děkuji.

Dobrý den, možné to je, ale mnohem výhodnější je užít dvě dávky po 5 g.

zkusenosti
autor: mtes • datum: 09.05.2012
Máte nekdo zkusenosti s timto kreatinem?

Dobrý den, osobně jsem ho neužíval, ale zákaznické ohlasy jsou velmi kladné.

Glukopur
autor: martin • datum: 08.05.2012
Dobry den,chtel sem se zeptat jestli je vhodny primichavat Glukopur primo do kreatinu a kdyz jo,tak kolik Glukopurku mam primichavat?dekuju

Dobrý den, ano, Glukopur konzumujte společně s kreatinem. Stačit bude 10-20 g Glukoporu a po tréninku může být sacharidů ještě o něco více.

CREATIN
autor: Michal • datum: 08.05.2012
Dobrý den, přemýšlím o koupi creatinu monohydrát a chtěl bych se jen na něco zeptat. Dělám vzpírání a teď sem si objednal creatin ethyl ester malate ale jelikož je hodně drahý a ještě studuji tak ho dobru a chci přejít na monohydrát který stojí o mnohem méně. Jde mi to o že pokud začnu brát monohydrát který zadržuje hodně vodu tak se bere na cykly tak jestli během té měsíční pauzy nespadnou ty svaly? A ještě popřípadě jaký doporučujete cyklus a jaký creatin ohledně levné ceny děkuji

Dobrý den, monohydrát je velmi oblíbený suplement v mnoha sportech, např. ve fotbale. Pokud by to se zadržováním vody bylo tak strašné, určitě by jej fotbalisti s takovou oblibou nepoužívali.

Pokud budete stále cvičit a odpovídajícím způsobem se stravovat, získaná svalová hmota vám zůstane.

Z kreatinů bych doporučil např.  Creatine Monohydrate Creapure či kreatin z této stránky, tedy  Creatin Fair Power.

Dávkování
autor: Jiří • datum: 05.05.2012
Dávkování creatinu monohydrátu.. V netréninkové dny mám celkem jasno, 5g ráno, ale v tréninkové dny nevím jestli 5g po, či před tréninkem, či s nějakou prodlevou a hlavně jak to mám brát měsíc a měsíc pauzu, nebo třeba tři týdny a pak dva týdny pauzu? ( Dělám americký fotbal ap otřebuju být dost atletický a bojím se právě zbytečného zavodnění). Nebo brát kreatin monohydrát 3 týdny, po té 4. týden vysadit(odpočinkový týden) a pak zase tři týdny brát creatin ,ale nějakou směs creatinů, např. od muscle pharmu kde je creatin matrix(Creapure, Creatine AAB, DiCreatineMalate,Creatine Nitrate, Con-Cret® Creatine HCl (100% Concentrated Creatine), Cinnulin PF®.), či něco s podobným složením a pak zase na 4. týden vysadit a vrátit se k monohydrátu? Předem děkuji za odpovědi.

Dobrý den, kreatin hydratuje svalovou buňku což je velmii výhodné, zvyšuje to výkonnost a zlepšuje regeneraci.

Kretain bych užíval cca dva měsíce, tedy vše mezi jedním a dvěma měsíci je naprosto v pořádku a následuje cca měsíční pauza. V tréninkové dny ho užívejte po tréninku a případnou druhou dávku ráno, nebo  před tréninkem.

Kreatin je velmi oblíbeným suplementem fotbalistů, pokud by byl se zavodňováním problém, určitě by ho tak rádi nepoužívali.

co je lepší
autor: Kreatin man • datum: 26.04.2012
Zdravím, chtěl bych se zeptat, co by jste mi doporučili k tomuto, nebo jinému creatinu monohydrate, zda-li vyloženě míchat s glukopurem, nebo postačí klasický sachariďák? Mám od Vás Go Pro 30, tak jestli to po tréninku míchat sním a nebo raději koupit glukopur...Těch pár korun už mě nezabije pokud je to lepší metoda...a ještě se chci zeptat, zda-li ráno v den tréninku a netreninkové dny mám creatin brát také s cukrama (jako po tréniknu) nebo stačí samotný...děkuji...

Dobrý den, kreatin je vždy dobré přijímat s cukry.

Po tréninku ho klidně přidejte ke gaineru, sám to tak dělám. Mimo to míchejte kreatin buď s glukopurem, anebo ho rozmíchejte do džusu. Rád to tak dělám, už jen proto, že džus je mnohem chutnější, než voda s glukopurem, z které se mi upřímně zvedá žaludek :o)

voda
autor: tomas_34 • datum: 23.04.2012
Dobrý den. Zadržuje tento kreatin vodu v těle ? Dle popisu jde o klasický čistý monohydrát. Po zkušenostech s jinou značkou mi to dost vadilo. Nikde se tady o tom nepíše. Jaký byste mi případně doporučili ? Cvičím 4xtýdně, 174cm a 88kg. CEE už nikdy víc a cokoliv v kapslích také nechci. Preferuji čistý kreatine.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o monohydrát, tak určitě bude hydratovat, to ovšem platí pro všechny monohydráty.

nabrani
autor: petr • datum: 15.04.2012
dobrý den mám dotaz jakou kombinaci přípravků zvolit,cvičím 3-4 tydně v posilovně plus 1 tydne kondicní trenink,používám klasicky gain nutrend 14 po cviceni a chtel bych nabrat,jaky přípravek by jste mi doporucili jinak 186cm 74,5 kg dekuji

Dobrý den, uvažoval bych ještě o proteinu a pokud cvičíte déle než šest měsíců, přidal bych i kreatin.

stejné ?
autor: Petr Šmach • datum: 12.04.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak jste mě doporučil Creatine Monohydrate Creapure jestli je to stejné s Creatine Monohydrate jen ve velikosti se to liší ?

Dobrý den, příliš nerozumím otázce - jediný rozdíl je v tom, že kreatin s ochrannou známkou Creapure zaručuje nejvyšší čistotu (je vyráběn v Německu firmou Alzchem).

Glukopur
autor: Martin • datum: 12.04.2012
Dobry den..chci se zeptat, jak se tento kreatin ma davkovat s Glukopurem..predem dekuji za odpoved..

Dobrý den, cca 10 až 20 gramů cukru na 5 gramů kreatinu by mělo stačit.

Dávkování
autor: Martin • datum: 10.04.2012
Dobrý den,objednal jsem si N.O. XPLODE a zajímá me dávkování kreatinu společně s no xplode. a jestly by bylo možné si dát před treninkem jen no xplode a po treninku společně s gainerem kreatin a nebo i pred treninkem kreatin. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, NO Xplode dávkujte před tréninkem a kreatin po tréninku.

creatin
autor: Petr • datum: 07.04.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat,v objemové fázi bych chtěl použít kreatin,jaký by byl nejvhodnější kreatin monohydrát a nebo creatin ethyl ester

Dobrý den, osobně dávám přednost monohydrátu, doporučuji např.  Creatine Monohydrate Creapure.

kombinace
autor: Jirka • datum: 04.04.2012
Dobrý den, mám gainer Massive 1100, chci si objednat protein 100% Pure whey star a k tomu tento kreatin (CFP). Jaké je podle vás nejlepší dávkování v tréninkové a netréninkové dny? A je tato kombinace v pořádku pro nabírání? Předem děkuji

Dobrý den, jedná se o základní a velmi účinnou kombinaci, její použití mohu jednoznačně doporučit.

Doporučuji přečíst tyto články o proteinech a gainerech a tento o potréninkovém nápoji.

Případné doplňující dotazy rádi zodpovíme.

Creatine
autor: Jirka • datum: 30.03.2012
Dobrý den.Mám problém s creatinem v netréninkových dnech.Můj trenér mi říkal že ho mám dát po snídani.Když mám tedy v práci ranní tak je to v pohodě , ale když mám volno tak se mi stávat nechce abych si dal kreatin.Tak tedy otázka zní , můžu si ho dát místo rána třeba odpoledne po obědě?Děkuji moc za odpověd

Dobrý den, kreatin můžete zařadil kdykoliv během dne.

Pribrani na vaze
autor: David • datum: 27.03.2012
Dobry den,chtel sem se zeptat jestli mi poradite jak pribrat na vaze pomoci sacharidu,kreatinu atd,posiluji nepravidelne kvuli nedostatku casu.Je mi 23let 178cm 72kg.Moc mi na tom zalezi.Dekuji za odpoved...

Dobrý den, přibírat musíte hlavně pomocí běžné stravy, tedy musíte se odpovídajícím způsobem stravovat. Podrobnosti o výživě naleznete zde.

Pokud necvičíte pravidelně, je užívání kreatinu zbytečné. Gainer dávkujte zejména po tréninku a dle potřeby i během dne, např. jako doplněk k snídani či svačině.

ml
autor: Jakub • datum: 27.03.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat v kolika ml vody se má rozpustit těch 5g, děkuji

Dobrý den, použijte 300 - 500 ml tekutiny.

Vázání vody
autor: Michal • datum: 25.03.2012
Dobrý den, chtěl bych zeptat, který kreatin na sebe váže nejméně vody? Jestli mono, kre-alkalyn, popřípadě CEE? Dále s jakým NO přípravkem je takový kreatin možno kombinovat? Děkuji

Dobrý den, nejméně hydratuje CEE. S kreatinem můžete kombinovat libovolný NO suplement.

Dávkování
autor: Martin • datum: 16.03.2012
Dobrý den mám dotaz. Kolik glukopuru smíchat s kreatinem před cvicením? Děkuji.

Dobrý den, přidal bych cca 20 g glukopuru.

Creatin
autor: David • datum: 12.03.2012
Dobrý den, po cvičení neužívám žádný přípravek, cukry se snažím doplnit přirozeně (banány nebo jiné ovoce). Mohu creatin konzumovat v kombinaci s například s ovocem, tedy s tuhou stravou? děkuji za odpověď

Dobrý den, po cvičení je mnohem vhodnější a účinnější použití rychlých sacharidů, dextróza či maltodextrin. Záleží jen na vás, které variantě dáte přednost.

Dávkování
autor: Filip • datum: 11.03.2012
Dobrý den, potřebuji doporučit dávkování. Budu si objednávat gainer Mutant Mass 6,8kg, Creatin Fair Power a BCAA. Co použít před tréninkem a co po tréninku? Děkuju

Dobrý den, Mutant Mass zařaďte vždy po tréninku, kreatin v dávce 2x 5 g denně například ráno a po tréninku společně s gainerem. Bcaa zařaďte vždy před tréninkem.

Creatin FP
autor: kika • datum: 10.03.2012
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda creatin bude mít učinek i bez společné konzumace sacharidů? Děkuji

Já bych k tomu nějaké sacharidy doporučil dávat, když už ne vyloženě ve formě glukózy (např. Glukopur) tak alespoň nějaký sladký ovocný džus. Samozřejmě pokud ani to neuděláte, creatin svoji práci odvede, ale ne tak dobře, jako kdyby tam cukry navíc byly.

Rýsování
autor: Michal • datum: 09.03.2012
Dobrý den, je tento přípravek vhodný při rýsování? předem děkuju za odpověď

Dobrý den, ano, kreatin lze používat i při redukční dietě.

Míchání
autor: Jakub • datum: 06.03.2012
Dobrý den, můžu po tréninku smíchat DOHROMADY glukopur, hi anabol protein a creatine fair power? Nezmění to nějak účinnost výrobků? Děkuji

Dobrý den, ano, uvedená kombinace je v pořádku a její zařazení po tréninku je velmi vhodné.

zadržováni vody
autor: kuba • datum: 06.03.2012
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli tento Kreatin zadržuje méně vody než u jinych Kreatinu..Děkuji za odpověd.

Dobrý den, jedná se o monohydrát, tudíž o kreatin, který zadržuje vodu nejvíce. A také díky této vlastnosti je monohydrát považován mnoha cvičenci za nejúčinnější formu kreatinu.

.
autor: Mara • datum: 05.03.2012
Dobrý den, připravuji se na přijímací zkoušky, kde jde hlavně o běh a plavání. Jídelníček mám upraveny, ale chtěl bych do toho zařadit nějaký doplněk. Jde mi o zvyseni výkonu a vytrvalosti. Kreatin je casto doporučován, nevím vsak jaka jeho forma by byla nejvhodnější. Dále sem uvažoval o tribulu, je mi 19 let. Za každou řadu předem děkuji.

Dobrý den, pokud se jedná o kratší tratě, je kreatin dobrou volbou. Důležité je také potréninkové doplnění živin, doporučill bych např.  Hardcore Gain 21.

Použití Tribulusu považuji za zbytečné.

cukry
autor: Vojta • datum: 29.02.2012
Chci se zeptat, s jakými cukry mám creatin konzumovat.. Zda stačí nějaký džus či sacharidový nápoj ? A kolik gramů cukrů na 1 gram creatinu použít. Chci se zeptat, zda mi creatin může horšit akné. Vím, že u většiny populace to asi nebude tak drastické. Ale chci se vědět, zda je to možné. Moc děkuji

Dobrý den, ano, může to být džus, gainer, Maltodoxtrin, Glukopur. Během dne bude dostačující cca 20 g sacharidů a po tréninku i více.

Co se týká akné, tak to opravdu nevím. Reakce může být různá, osobně jsem se s žádným případem výrazného zhoršení ještě nesetkal.

strava
autor: pavel • datum: 28.02.2012
sem myslel když budu používat monohydrát a crea pure tak budou větší učinky:-)to bych se aso předávkoval...

V předešlém dotazu jste uváděl, že máte monohydrát a Creatin Fair Power. Creatin Fair Power je také kreatin monohydrát.

Zvolte si jeden kreatin a ten užívejte, je to zcela dostačující.

strava
autor: pavel • datum: 28.02.2012
takže i crea pure a další creatiny jsou na stejno...takže se vyplatí koupit ten nejlevnější,když všechny creatiny jsou se stejnýma učinkama

Nejsou na stejno, je více různých forem kreatinu, monohydrát,  Kre-Alkalyn, CEEKrea-Genic a další. Výrobci uvádějí odlišnou účinnost, čím novější forma, tím uvádějí větší účinnost. V praxi je třeba vyzkoušet více kreatinů, jedině tak poznáte, který vám bude nejlépe vyhovovat.

strava
autor: pavel • datum: 28.02.2012
dobrý den,chtěl bych se zeptat když mám dva creatiny,monohydrát a fair power tak jak se to dávkuje po tréninku? mám dat napřed jeden a po cca 10min.druhý ?nebo jak to kombinovat aby to mělo učinek

Dobrý den, máte sice dva suplementy, ale jejich obsah je stejný a to kreatin monohydrát, tudíž je zcela jedno jaký použijete.

Dávkujte 5 g kreatinu před a 5 g kreatinu po tréninku.

Rada
autor: Petr • datum: 26.02.2012
Dobrý den. en se chci zeptat,jestli tenhle suplement bych mohl smíchat dohromady s předtréninkovým suplementem NO-EXPLODE 2.0 Jenom v tréninkové dny. Děkuji s pozdravem Sendrei.

Dobrý den, NO Xplode již kreatin obsahuje, ale pokud ještě přidáte samostatný kreatin, nic tím nezkazíte.

Creatin se sacharidy
autor: Pavel • datum: 23.02.2012
Dobrý den, měl bych takovou otázečku. U tohoto Creatinu je psáno: “pro zvýšení účinku je velmi vhodné podávat společně s jednoduchými cukry (glukóza, gainer)“ Četl jsem že jako náhrada za Gainer je možné použít Maltox (Gainer mi dělá při větší dávce (dvě odměrky) zaýívací obtíže). Jenže u maltoxu je napsáno: „obsahuje převážně složené sacharidy s nízkým zastoupením jednoduchých cukrů.“ Co je tedy lepší používat Gainer, nebo maltox přezto že obsahuje málo jednoduchých cukrů i když to pro lepší učinnost Creatin vyžaduje? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, Maltodextrin má přibližně stejný GI jako Glukopur - dextróza (100% D-Glukóza), tudíž reakce inzulinu bude skoro stejná.

Záleží jen na Vás, které variantě dáte přednost.

Díky za radu
autor: Mára • datum: 23.02.2012
Dobrý den, nedávno jsem si u vás koupil tento kreatin, spolu s užíváním mutant massu. Chtěl bych vám touto formou poděkovat za radu - během měsíce měsíce jsem nabral zhruba 7kg a ještě mi pár dávek zůstává. S přáním pěkného dne Mára

Dobrý den, velmi nás těší, že jste spokojen a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Cyklus
autor: Jakub • datum: 22.02.2012
Dobrý den, je podle Vás lepší první týden udělat nasycovací fázi (0,3g kreatinu/kg TH/den) a poté udržovací fázi (0,03g k/kg TH/den), nebo je lepší užívat, jak to radí výrobce (5-10g k/den)? Jde mi o max. využitelnost a tudíž i o max. efektivnost. Díky moc

Dobrý den, osobně bych volil konstantní dávkování 2 x 5 g. Dnes se již plnící fáze tolik nepoužívá a konečný výsledek je u obou variant stejný.

V čem smíchat
autor: Martin • datum: 22.02.2012
Dobrý den, když užívám před tréninkem tento kreatin spolu s maltoxem a rozmíchám ve vodě, tak jelikož jsou oba suplementy bez chuti tak nápoj není moc dobrý. Chtěl bych se zeptat, v čem lze tyto suplementy před tréninkem míchat a v kolikati ml. Děkuji

Dobrý den, můžete použít v podstatě jakýkoliv nápoj s obsahem sacharidů - gainer, ovocný džus, nebo iontový nápoj.

míchání
autor: Aeš • datum: 21.02.2012
Dobrý den chci se zeptat jestli je v pořádku míchat Creatin Fair Power s proteinem Maxi Pro 90 % a + kloubní výživa Flexit Drink. Díky.

Dobrý den, kreatin monohydrát je důležité pro dosažení maximální účinnosti podávat společně se sacharidy. K proteinu ještě přidejte cca 20 g maltodextrinu či glukopuru.

V případě potréninkového nápoje bude množství sacharidů ještě větší a to až 0,8 g na KG TH.

 

 

Dávkování
autor: Martin • datum: 14.02.2012
Dobrý den, objednal jsem si u vas Professional WPC 80, Maltox 100 a Creatin fair Power. Chci se zeptat, jestli spojení těchto tří je v pohodě, a také jestli kreatin stačí brát spolu s maltoxem 60 minut před tréninkem a nebo ho mám přimýchat i do potréninkového nápoje tj. maltox spolu s WPC 80. Děkuji

Dobrý den, kombinace proteinu, sacharidu a kreatinu je velmi dobrá. Kretain a Maltox určitě dávkujte i po tréninku společně s proteinem.

Dotaz
autor: Martin • datum: 12.02.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda můžu po tréninku tento kreatin smíchat s WPC80. A s jakým časovým odstupem po tréninku použít tento kreatin

Dobrý den, ano kretin můžete do potréninkového koktejlu přidat zcela bez problémů, snad jen bych doplnil ještě dávku sacharidů, například maltodextrinu. Co se týká načasování, nevidím velký rozdíl v tom, jestli koktejl zařadíte 5, 10, nebo 20 minut po tréninku.

Dotaz
autor: Ládín • datum: 11.02.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli vadí když k tomuto kreatinu si dávám 1-2týdně před cvičením JACK 3D který obsahuje cofeine? Nebude to mít nějaké negaitivní účinky? Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, menší množství kofeinu by vadit nemělo, tudíž kombinaci můžete použít.

Kreatin vs BCAA
autor: Marek • datum: 10.02.2012
Dobrý den Potřeboval bych vědět,zda-li můžu v kreatinové měsíční pauze nasadit BCAA místo kreatinu a potom zase kreatin a pak zase BCAA,nebo co by jste mi doporučili.(samozřejmostí je protein a maltox k tomu:-D)

Dobrý den, kreatin a bcaa můžete samozřejmě užívat zároveň a dávalo by to i větší smysl, než uvedený způsob, jaký zmiňujete. Doporučil bych tedy v daném cyklu užívat vždy všechny uvedené doplňky.

Kreatin a kofein
autor: Mox • datum: 09.02.2012
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak je to s kofeinem při užívání kreatinu. Slyšel sem že moc kofeinu snižuje účinnost. Děkuji

Dobrý den, ano, uvádí se, že větší množství kofeinu může negativně ovlivnit účinnost kreatinu.

Dávkování
autor: Jakub • datum: 04.02.2012
Dobrý den, užívám Mutant Mass Gainer a přikoupil jsem si k tomu Creatin Fair Power a spalovač Carni 50000 Multivitamin. Mohl by jste mi poradit nějaké společné dávkování? Děkuji.

Dobrý den, kreatin užívejte před a po tréninku a ve dnech volna např. ráno. Gainer zejména po tréninku a v případě potřeby i během dne. Karnitin před tréninkem a to 1 g.

cykly
autor: Martin • datum: 30.01.2012
Dobry den, chci se zeptat jak ma byt tedy dlouhy 1 cyklus? nekde pisou 2 mesice.. tady 1 mesic.. jak to teda je? jak dlouho bych mel brat keatin a na jak dlouho pak vysadit.. pro maximalni vyuziti. Dekuju predem

Dobrý den, běžně se používá cyklus v délce jednoho až dvou měsíců, tedy dávkování v tomto rozmezí je zcela v pořádku.

acneon
autor: JJ • datum: 25.01.2012
Dobrý den, užívám přípravek ACNEON (www.acneon.cz). Nebude se to s kreatinem nějak tlouct? Díky.

Dobrý den, nikoliv, nevidím v tom žádný problém.

Dávka
autor: James • datum: 25.01.2012
Dobrý den. Právě mi přišel tento přípravek a koukám na dávkování. Základní dávka je 2 kávové lžičky a ideálně by mělo být 2 kávové lžičky před tréninkem a 2 po? Rozumím tomu dobře? V tomhto množství se totiž velmi špatně určuje kolik gramů přesně člověk nabral...

Dobrý den, ano, dávkování jste pochopil zcela přesně. Kreatin také ve stejném množství dávkujte i ve dnech volna.

Dotaz
autor: Jakub • datum: 23.01.2012
Dobrý den je dobré po posilování míchat tento kreatin společně s gainerem a proteinem??

Dobrý den, určitě ano, jedná se o velmi dobrou potréninkovou kombinaci.

Potréninkový nápoj je podrobněji popsán v tomto článku.

Dotaz
autor: Lukáš • datum: 22.01.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat sčím můžu ten kreatin míchat kromě vody děkuji

Dobrý den, kreatin monohydrát je třeba pro dosažení maximální účinnosti konzumovat společně se sacharidy, tedy použijte nápoj s obsahem sacharidů, např. džus, gainer, voda + Maltodextrin atd.

davka
autor: Tomas Lipert • datum: 20.01.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat tech 5 gramu ma nasipat do jakyho možství vody?děkuji

Dobrý den, většinou se používá cca 300 ml, ale  klidně to může být i více.

Dotaz
autor: Martin • datum: 15.01.2012
Dobrý den. Zajímalo by mě jestli mohu tento produkt využívat v horkém mléce, děkuji za odpověd.

Dobrý den, mléko bych osobně nedoporučil. Mnohem vhodnější bude například džus, nebo gainer.

Creatin Fair Power
autor: ondra • datum: 14.01.2012
Dobrý den.Chtěl bych se jen zeptat zda tento výrobek zavodňuje.Děkuju za odpověď

Dobrý den, pokud se ptáte na to, zda hydratuje svalovou buňku, tak ano, hydratuje.

Dotaz
autor: Ládín • datum: 13.01.2012
Dobrý den.. CHtěl jsem se zeptat jak je to u tohoto kreatinu s nasycovací fází? Na obale píší každý den 10g po dobu 1ho měsíce, ale o žádné nasycovací fázi tam nic nepíšou, a u jiných kreatinů se doporučuje.. Předem díky za odpověd

Dobrý den, nasycovací fáze je jedna z možností jak kreatin užívat, ale konstantní dávkování poslouží stejně dobře, pouze dojde k dosažení maximální hladiny o něco později. Oba způsoby jsou možné a je jen na Vás, kterému dáte přednost.

Creatin
autor: Marta • datum: 10.01.2012
Dobrý den. Mám dva výrobky(Creatin Fair Power a MASS GAIN 14). Jak bych je měl kombinovat ?? Před cvičením Creatin a po cvičení oba dva najednou ?? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kreatin užívejte před tréninkem a po tréninku. Gainer zejména po tréninku společně s kreatinem. V případě potřeby můžete zařadit menší množství gaineru i před tréninkem.

kreatin vs kreatin
autor: Zdeněk • datum: 09.01.2012
Dobrý den,chtěl bych se zeptat který kreatin by jste doporučil tento creatin-fair-power(survival) nebo crea-pure(extrifit) ? Budu ho užívat společně s professional-cfm-iso-90(extrifit) . Děkuji za odpověď Zdeněk

Dobrý den, bez obav o kvalitu můžete použít oba uvedené kreatiny.

Kreatin
autor: Tomáš • datum: 06.01.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nějak ovlivní účinnost kreatinu, když ho smíchám s gainerem (nebo s jiným „cukrem“) 2-3 hodiny před vypitím. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nápoj s obsahem kreatinu připravujte až těsně před konzumací. Jinak by mohlo dojít k jeho znehodnocení.

Kolik vody pro tento kreatin?
autor: Láďa • datum: 05.01.2012
Dobrý den, když budu rozpouštět tento kreatin ve vodě samotný, kolik doporučujete jejího množství? A můžu ho smíchat s proteinovým koktejlem a rozmixovaným banánem?

Dobrý den, ano, uvedený postup je v pořádku. Použil bych 300 - 500 ml vody.

použití
autor: zdeněk • datum: 02.01.2012
dobrý den chtěl bych se zeptat jestli můžu Creatin fair Power míchat z dextroza Monohydrat plus v jedné sklenici děkuji

Dobrý den, dá se se říci, že musíte:-). K dosažení maximální vstřebatelnosti a účinnosti je nutné kreatin konzumovat společně se sacharidy.

Re:spalovač tuků
autor: Daniel • datum: 01.01.2012
Tedy, když chci nabrat svalovou hmotu, tak nemohu současně brát něco na spalování tuků?

Je to zbytečné. Pokud chcete nabírát, musí být váš celkový energetický příjem nadbytečný, tedy více energie přijimáte než vydáváte a při redukci tuku je tomu přesně naopak.

Spalovač tuků
autor: Daniel • datum: 01.01.2012
Chtěl bych s ezeptat jestli mohu užívat nějaký spalovač tuku k tomuto kreatinu a popřípadě jaký doporučujete

Dobrý den, obecně se kreatin spíše užívá v období objemové přípravy, ale lze ho použít i při redukci tuku. Ze spalovačů bych doporučil např.  Compress Fever.

strava
autor: tomáš • datum: 30.12.2011
a který protein a gainer?děkuji
použití
autor: petr • datum: 29.12.2011
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je vhodné po tréninku míchat tento kreatin s proteinem (Muscletech Nitrotech)?

Dobrý den, kombinace s proteinem je v pořádku a také doporučuji přidat sacharidy např.  MALTOX 100 - Maltodextrin EU. Potréninkový nápoj je podrobně popsán zde.

strava
autor: tomáš • datum: 28.12.2011
a doporučil byste mi preparát kde jde síla nahoru?děkuji

Dobrý den, doporučuji soustředit se především na stravu a vhodný trénink a ze suplementů bych použil protein a gainer.

Pokud se chcete silově zlepšovat, je třeba tomu přizpůsobit trénink. Pokud nejste začátečník, vyzkoušejte tento.

strava
autor: tomáš • datum: 28.12.2011
takže jestli to dobře chápu,tak je to uplně na stojno jestli beru creatin monohydrate nebo craetin fair power,sem myslel že je tam rozdíl

Je to úplně to stejné, Creatin Fair Power je obchodní název suplementu, jehož obsahem je čistý kreatin monohydrát.

strava
autor: tomáš • datum: 28.12.2011
dobrý den,chtěl sem se zeptat kdy jdou očekávat výsledky v zlepšení sily? používám to měsíc a moc poznat síla větší není,dřív sem používal creatine monohydrate a zdálo se mi že byl lepší,je to možné?mám opět přejit na monohydrate,nebo už jak se říká stagnuji a síla se zastavila a pujde pomalu nahoru

Dobrý den, nemůžete se vrátit k monohydrátu, protože monohydrát právě používáte:-). Maximálně můžete zvolit jinou značku.

Spíše než v suplementu, bych hledal chybu v tréninku či stravě, nebo nedostatečném odpočinku. Také musíte počítat s tím, že se nebudete zlepšovat pořád stejně rychle. Postupně to bude těžší a pracnější.

poměr
autor: Petr • datum: 25.12.2011
Dobrý den, koupil sem si tento kreatin Creatin Fair Power a k tomu glukopur. Kolik je poměr vody a glukopuru ku jedné dávce kreatinu (5g)? Díky

Dobrý den, po tréninku dávkujte až 0,8 g sacharidů na  kg TH, během dne bude dostačující 20-30 g sacharidů. Použijte cca 300 ml vody.

davka
autor: kuba • datum: 25.12.2011
zdravim, je dobra kombinace tohoto kreatinu, cfm proteinu 63 s cfm gaineru 10 a jak to bude s davkovani.

Dobrý den, gainer dávkujte zejména po tréninku společně s kreatinem a proteinem. Kreatin také před tréninkem a ve dnech volna např. ráno. Protein kdykoliv během dne a to tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Také bych doporučil přečíst tyto a tyto články, dozvíte se více podrobností o proteinech a gainerech.

Creatin Fair Power
autor: jarda • datum: 24.12.2011
Dobrý den ... Máte tu doporučené dávkování 10 g na den a naopak známí mi doporučoval první týden brát až 30 g jakoby zasicovací týden tak jaký je váš názor

Dobrý den, v dnešní době se více upřednostňuje konstantní dávkování, tedy dávkování doporučené v popisu tohoto kreatinu. Záleží jen na vašem rozhodnutí, kterou variantu zvolíte.

Creatin Fair Power
autor: Příhoda Matěj • datum: 23.12.2011
Dobrý den prosím vás má Creatin Fair Power nějaké vedlejší učinky?

Dobrý den, pokud jste zdráv, je kreatin zcela bezpečný doplněk stravy.

dotaz
autor: Mario • datum: 22.12.2011
Dobrý den, zvažuji koupi creatinu fair power.Samozřejmně jsem sem si toho obecně o kreatinu přečetl co nejvíc z více zdrojů a tak jsem se dočetl mimo jiné že když se pak (asi po měsíci) cratin vysazuje na stejnou dobu tak se ztratí určité množství nabrané hmoty nevím co je na tom pravda ale rád bych měl jasno. Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, k určitm ztrátám hmoty dochází i bez vysazení kreatinu, stačí pár dní více trénovat a něco méně se napít a najíst a hned může být pár kilogramů dole. Další den vše doženete a je vše v původním stavu. Žádných výrazných změn se nemusíte vůbec obávat.

Creatin Fair Power
autor: Michal Majsniar • datum: 21.12.2011
dobrý den, chtěl bych se optat, zda se tento přípravek míchá s vodou či jen zapijí? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, ideální je rozpustit kreatin v nápoji s obsahem sacharidů, např. gainer, voda s maltodextrinem atd.

dotaz
autor: Zdenek • datum: 20.12.2011
dobry den.kopil jsem si od vas creatin fair power a chci se zeptat,v jake forme ho mam brat? mam ho rozpustit ve vode? nebo zapit vodou? dekuji

Dobrý den, ideální je rozpustit kreatin v nápoji s obsahem sacharidů, např. gainer, voda s maltodextrinem atd.

dotaz
autor: tomas • datum: 19.12.2011
jaky suplement byste mi tedy doporucil na zvyseni vybusnosti,vydrze ci sily?

Dobrý den,

pokud hledáte i to správné „nakopnutí“ do tréninku, tak doporučuji Hell NO Gel. Jestli hledáte pouze produkt pro navýšení síly a výdrže, tak volte kreatin, např. CM Creapure.

dotaz
autor: tomas • datum: 14.12.2011
dobry den, chci se zeptat jestli byste mi doporucil uzivat tento suplement...zajima me hlavne jestli ma pro me nejake opodstatneni delam thajsky box trenuji 2-3x tydne...do posilovny nechodim..myslite ze i tak muzu cekat zlepseni vydrze ci sily?... uzivam jeste gainer+vitaminy .dekuji

Dobrý den, v tomto případě bych od kreatinu příliš neočekával. Vzhledem k jeho ceně bych doporučil jedno balení vyzkoušet a sám posoudíte jestli vám v něčem pomohl.

Dotaz
autor: Ládín • datum: 14.12.2011
DObrý den, koupil jsem si tento kreatin a na obalu píšou že maximální dávka denně je 10g.. A když jsem se vas tady ptal kolik by pro mě bylo vhodné, tak jste mi řekli taky 10g.. CHtěl jsem se jenom ujistit jestli to neni moc a jestli je to v pořádku pokud je mi čerstvě 17let, měřim 186cm a vážím 71kg.. Předem děkuji za radu.

Dobrý den, zcela bez obav můžete použít dávkování doporučené výrobcem.

creatin+big
autor: petr • datum: 11.12.2011
dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné užívat creatin fair power současně s compressem big, myslím tím najednou v shakeru, protože compress big užívám také před a po tréninku a jestli je dobré užívat creatin s mlékem. Děkuji za odpověď a prosím o případné řešení.

Dobrý den, současné použití gineru a kreatinu je naprosto v pořádku. Pro dosažení maximální účinnosti a vstřebatelnosti je kreatin třeba užívat společně se sacharidy. Lze ho míchat i v mléce, ale po tréninku je vhodnější použít vodu.

CEE
autor: kika • datum: 09.12.2011
Dobrý den, nedávno jsem si koupila creati ethyl ester.(Provozuji fitness a chtěla bych nabrat svaly,ovšem co nejmín tuku).Druhý den co jsem ho použila jsem byla hodně unavená,více mně bolely svaly,motala se my hlava.Mám to i niní.Zkusila jsem jíst více sacharidů,kdyby to bylo třeba jejím nedostatkem a myslím,že se to trochu zlepšilo.Ale chtěla bych mít jistotu,zda my to nic neudělá :-) .Dále je na etiketě napsáno-žádné ukládání tuků.Zajímalo by mně,jak toto funguje.Děkuji,přeji hezký den.

Dobrý den, pokud se snažíte přibrat svalovou hmotu, nemůžete sacharidy ve stravě příliš omezovat. Konzumujte převážně sacharidy komplexní a jednoduché jen po tréninku společně s proteinem.

Co se týká ukládání tuku, tak to je především záležitost stravy-celkového energetického příjmu. Kreatin to ovlivní jen velmi málo.

výživa
autor: michal • datum: 07.12.2011
dá se prosím nějak kombinovat creatin s dalším preparátem na sílu?nebo postačí jen creatin,záleží mi na síle a aby bylo menší přibráni.

Co se týká zvyšování tělesné hmotnosti, tak to je především záležitost vaší stravy - celkového energetického přijmu. Pokud chcete dosáhnout zlepšení silových výkonů, není to záležitost jen suplementů, ale především musíte zařadit vhodný trénink. Z dalších suplementů bych přidal ještě protein.

sportovní výživa
autor: Lukáš • datum: 07.12.2011
Dobrý den,chci se ještě zeptat když jsem u Vás zakoupil tento gainer Compress B.I.G a dále protein Whey Core 100 jak by jste mi doporučoval s dávkováním nějak cca hodku před treninkem?? Nebo dám na vaše doporučení Děkuji

Dobrý den, gainer s kreatinem dávkujte cca 60 minut před tréninkem a po skončení tréninku. Protein můžete v podstatě zařadit kdykoliv během dne a to tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

výživa
autor: michal • datum: 06.12.2011
chtěl bych se ještě zeptat pokud se po měsíci dobere creatin a následně cca měsíc pauza zda bude menší síla,nebo je možno to brát déle?děkuji

Dobrý den, při vysazení kreatinu půjde síla pravděpodobně trochu dolů. Můžete jej ale brát i déle než měsíc, v tom nevidím problém.

výživa
autor: michal • datum: 06.12.2011
dobrý den,chtěl bych se zeptat na který přípravek by ste mi doporučil aby stoupla sílá ale nabrat co nejmín kg,jedná se mi pouze o sílu.znám jen dva přípravky a který je dle vás lepší na sílu-creapure creatine monohydrate a nebo creatin fair power-který užívám téměř 14dní a na síle to moc poznat nejde.děkuji

Dobrý den, kreatin je podle mé zkušenosti nejúčinnější doplněk pro zvyšování síly. Obvykle při jeho užívání dochází i k mírnému nárůstu hmotnosti, ale to lze samozřejmě regulovat kalorickým příjmem. Je jedno, jaký kreatin zvolíte. Kvalita kreatin monohydrýtu je u většiny výrobců zcela srovnatelná.

unava
autor: lukas • datum: 06.12.2011
Dobry den, tento kreatin jsem zakoupil. Prvnich 7-10dni uzivani v pohode ale pak jsem zacal bývat strasne unaveny... Nevim cim to je kdyz jsem si kreatin treba dalsi den nedal tak to bylo v pohode, ale jak jsem si zase dal 2 davky tak zase me prepadla unava. Cim to muze byt?? S tim jsem se jeste nesetkal.Hraji hokej a k tomu cvicim. Diky

Dobrý den, s podobným vedlejším efektem jsem se nikdy nesetkal a jsem přesvědčený o tom, že s užíváním kreatinu nesouvisí. Spíše se bude jednat o běžnou únavu z tréninku, obzvlášť pokud jste díky kreatinu cvičil o něco tvrději, než jste třeba zvyklý.

Creatin
autor: Láďa • datum: 06.12.2011
Dobrý den, děkuji za odpověď. A creatin byste mi také nedoporučoval, nebo ten bych narozdíl od gaineru mohl? Děkuji!

Dobrý den, kreatin v tomto případě vidím jako bezproblémový a můžete ho zařadit.

sportovní výživa
autor: Lukáš • datum: 06.12.2011
takže můžu tento protein:Whey Core 100 užívat s gainerem tímto:Compress B. I. G

Ano, jak sem uvedel, kombinace proteinu a gaineru je velmi vhodná.

sportovní výživa
autor: Lukáš • datum: 06.12.2011
Ano právě že hodně těžko přibírám na váze:D;) dobře děkuji moc za rady a doporučení

Není zač:-)

sportovní výživa
autor: Lukáš • datum: 06.12.2011
Děkuji moc,a myslíte že by stačil gainer(sacharid)Compress B. I. G.,potom z proteinů Whey Core 100,nebo myslíte že stačí jeden z nich bud gainer nebo protein? a třeba tento creatin Creatin Fair Power šlo by to takto užívat v tomto složení? Děkuji

Hodně záleží na vaší stravě a konkrétně na přijmu živin. Obecně se z běžné stravy lépe doplňují sacharidy, tudíž určitě bych doporučil protein. Pokud patříte mezi obtížně přibírající, přidal bych i gainer. Kreatin zařaďte až po cca 6 měsících pravidelného cvičení.

sportovní výživa
autor: Lukáš • datum: 06.12.2011
Dobrý den,prosím Vás chci se zeptat co by jste doporučil na začátek posilování za stravu creatin nebo nějaký protein? Děkuji

Dobrý den, při volbě suplementace doporučuji postupovat dle tohoto článku.

sportovní výživa
autor: michal zapletal • datum: 05.12.2011
jak tady čtu,tak pokud cvičím cca 4krát týdně,na sílu,tak zbytek dní nemusím užívat?nebude to mít vliv na ubidku síly?

Dobrý den, doporučil bych držet se osvědčeného dávkování a kreatin zařadil i ve dnech volna.

sportovní výživa
autor: michal zapletal • datum: 05.12.2011
dobrý večer,chtěl bych se zeptat kolika cca procenty bude větší síla?a zdali jsou i jinčí zaručeně lepší preferáty

Kreatin je jedním z nejúčinějších doplňků sportovní výživy, ale naprostým základem vždy musí být pravidelná pestrá strava, vhodný trénink a dostatek odpočinku. O kolik se zlepšíte, to neumím odhadnout.

Porucha cukrové tolerance
autor: Láďa • datum: 02.12.2011
Dobrý den, lékaři mi diagnostikovali poruchu glukózové tolerance, často označovanou jako předstupeň cukrovky. Prášky na to neberu, inzulín si nepíchám, ale doktoři mě varovali před konzumací cukrů, kterým se v jídle vyhývám a můj stav je stabilní. Děkuji za radu.

Dobrý den,

v takovém případě bych se gaineru raději vyhnul a vystačil bych si s proteinem po tréninku. Doporučuji konzumovat co nejméně monosacharidů a věnovat pozornost celozrnným výrobkům a dostatku vlákniny.

Dávkování
autor: Petr • datum: 01.12.2011
Dobrý den, chtěl bych vědět, zda stačí brát kreatin před a po cvičení. S nadcházejícím zkouškovým obdobím budu cvičit nepravidelně a nechci zbytečně plýtvat kreatinem i ve dnech volna. Děkuji.

Dobrý den, pokud cvičíte nepravidelně, můžete kreatin klidně užívat jen před i po tréninku.

?
autor: Máca • datum: 30.11.2011
Chtěl bych se zeptat jestli stačí 10ml džusu na 10g ? děkuji :)

10 ml je maličko, rozhodně bych dal více (např. 300 ml).

Doporučení k nabrání svalové hmoty
autor: Láďa • datum: 29.11.2011
Dobrý den, zdravím Ronnie.cz. Chtěl jsem poprosit, zda byste mi neporadili jak co nejlépe nabrat svalovou hmotu. Je mi 25 let, měřím 187 cm, vážím 72 kilo. Do posilovny chodím cca 4x týdně a jsem diabetik. Doposud jsem používal protein CFM Whey Protein Isolate (příliš mi nechutná, ale dá se to bez problémů vydržet) a tekuté BCAA Mega Shot (vyhovuje). Nějaký alternativní protein byste mi vymysleli? A co gainer nebo creatin? Děkuji!

Dobrý den,

jste diabetik prvního nebo druhého typu?

trenink
autor: Míra • datum: 24.11.2011
Děkuji za předešlou odpověď. Chtěl bych ještě poprosit o informace jak je to s Nabírací a Rýsovací fází... Půl Roku jet na objem a pak rýsovat ? nebo jak by jste mi z vlastní zkušenosti doporučil? Děkuji moc.

Dobrý den, to je velmi individuální, ale obecně je možné to rozložit jak uvádíte. Více podrobnějších informací naleznete zde.

Věk
autor: Pepa • datum: 24.11.2011
Od kolika let můžu kreatin užívat ?

To není ani tak o věku jako spíš o tréninkových zkušenostech. Pro někoho může být zbytečně brzo ve 30 letech, naopak jiný si ho může dovolit třeba v šestnácti a vytěží z něj maximum. Obecně doporučuji držet se rad uvedených v tomto článku.

Nasycovaci faze
autor: Míra • datum: 24.11.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to s nasycovací fází u tohoto creatinu. Děkuji

Dobrý den, je stejná jako u každého monohydrátu. Plnící fáze se již tolik nepoužívá, mnohem oblíbenější je konstantantní dávkování, které je uvedeno v popisu výrobku.

Dotaz
autor: Dan • datum: 23.11.2011
Hezký den,chtěl bych se zeptat jestli můžu dávkovat tento kreatin před spaním a v případě že jo tak kolik minut před spánkem.Děkuji a jsem s pozdravem

Dobrý den, monohydrát je třeba užívat společně se sacharidy, tudíž bych ho před spaním nedával. V den tréninku dávkujte před a po tréninku a ve dench volna např. ráno a pokud zařadíte ještě druhou dávku, tak tu můžete užít cca po 12 hodinách po první dávce.

Užívání
autor: Jan • datum: 20.11.2011
Dobrý den, chci se zeptat jestli pri užívaní kreatinu hraje roli užívanání před a po stravě tzn, Jestli je nějaký rozdil, kdys kreatin užiju na lačno. Někde jsem se dočetl že je to dobré ráno, kdyš žaludek neprodukuje kyseliny které ktere maji vliv na kreatin. Nebo po jidle po trávícím procesu. a potom jestli je vhodné rozmíchat kreatin v Sušeném Syrovátku(Zatim

Dobrý den, ráno bych klidně kreatin užil po snídani bohaté na sacharidy. U citlivějších jedinců může konzumace nalačno způsobit žaludeční potíže. Sušenou syrovátku použít můžete, ale vzhledem k obsahu velkého množství laktózy bych raději volil maltodextrin či glukopur a po tréninku přidal ještě protein. Další možností je použití gaineru.

dávkování
autor: máca • datum: 15.11.2011
dobrý den, musí se c. f. power brát půl h před treinkem nebo těsně před treninge¨m děkuji :)

Dobrý den, dávkujte cca 30 minut před tréninkem.

Kreatin vs SV
autor: LindaS • datum: 15.11.2011
Dobrý den, chci se zeptat, zda je vhodné užívat kreatin při držení sacharidových vln. Zvláště ze začátku vlny, kdy přítomnost sacharidů je zhruba 50g/den. Zbavím se tak tuků a kreatin mi pomůže nabrat více svalové hmoty pro urychlení spalování? Posiluji 3x týdně, běhám 2x týdně. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

efekt kreatinu bude menší než při vysokém příjmu sacharidů, ale jsem přesvědčený o tom, že dobře poslouží i v dietě. Díky kreatinu budete mít o něco více energie na trénink, takže lépe udržíte svalovou hmotu a při vyšším výkonu i lépe podpoříte spalování tuku.

.
autor: martin • datum: 10.11.2011
dobrý den koupil jsem si crea f.p. .U tohoto kreatinu není nasycovací období ? děkuji :)

Dobrý den, jedná se o kreatin monohydrát, tudíž plnící fáze může být, ale nemusí. Jedinou její výhodou je rychlejší nástup účinnosti kreatinu. Záleží jen na vás zda ji použijete, nebo dáte přednost konstantnímu dávkování.

otazka
autor: dan • datum: 08.11.2011
dobry den, muže se to delat treba z stavou nebo tak samotny to je strasny :D

Creatin je nejlepší dávat s nějakými jednoduchými cukry, tzn. můžete buď třeba s gainerem, Glukopurem a nebo třeba jen ovocným džusem.

creatin
autor: novas • datum: 07.11.2011
Mohl by jste mi to teda prosím upřesnit s čím kromě gaineru je to vhodné konzumovat? Například si k tomu dát třeba sladkou tyčinku? Díky
Použil bych Glukopur, nebo Maltodextrin.
creatin
autor: novas • datum: 07.11.2011
Dobrý den, je vhodné tenhle creatin nechat rozpouštět například v nějakém džusu ? Ale nevadí ne když bych si ho občas rozpustil jen ve vodě? Dík
Dobrý den, kreatin potřebuje pro zabezpečení optimální účinnosti sacharidy. Pokud ho budete dávkovat po jídle bohatém na sacharidy, může stačit i vody. Jinak ho konzumujte společně se sacharidy.
přípravky..
autor: Dědek • datum: 05.11.2011
Dobrý den, važím 73,3kg měřím 181cm potřeboval bych nabrat na váze. Již jsem koupil sacharidák Go pro 30 a chtěl bych to kombinovat s jedním z kreatinu a to Fair power nebo Monohydrate, který by jste mi doporučil nebo by jste doporučil jiný ?
Vezměte přímo Creatin Fair Power z této stránky, budete s ním spokojený.
Dotaz
autor: Michal • datum: 03.11.2011
Dobrý den chci se optat když vážím 70kg. kolik bych měl dávkovat kreatinu před i po tréninku. A jestli je to nutné i v den volna. Děkuji
Dobrý den, doporučuji dávkovat dle doporučení uvedeného v popisu přípravku, tedy dávkujte i ve dnech volna.
creatin
autor: mi7o • datum: 02.11.2011
Díky za odpověď, cvičím přes dva roky a podle pyramidy s řídím, kreatin monohydrát je tedy vhodná volba?
Dobrý den, použití kreatinu nic nebrání.
Dotaz
autor: PEtr • datum: 28.10.2011
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je nejaký silnější Kreatin Monohydrát který by jste mi mohl doporučit ?
Dobrý den, kreatin monohydrát je stále jen kreatin monohydrát a žádný slabší nebo silnější neexistuje. Vyzkoušejte např. tento z této stránky, tedy Creatin Fair Power.
creatin
autor: mi7o • datum: 28.10.2011
Dobrý den, už delší dobu řeším jednu otázku, nějakou dobu už cvičím a chtěl bych začít užívat kreatin abych se posunul někam dále, ale bojím se, že jakmyle to přestanu užívat tak půjde všechno do kytek a naopak zhubnu. Není tedy lepší nějaká varianta jako je Kre-alkalyn? díky za odpověď
Dobrý den, bohužel neuvádíte jak dlouho cvičíte, ale pokud je to několik měsíců či něco kolem roku, je stále mnoho možností jak se zlepšovat i bez kreatinu a dalších suplementů. To ovšem neznamená, že nemůžete kreatin použít. Pokud budete stále cvičit a vhodně se stravovat, svalová hmota vám zůstane. Doporučil bych při pořizování suplementů postupovat dle tohoto článku.
rada
autor: Honza • datum: 27.10.2011
Dobrý den, mám takový dotaz zda tento kreatin zavodňuje svaly. A popřípadě který by jste doporučil, jestli tento nebo CEE který svaly nezavodňuje. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, "svaly zavodňuje" a to je dobře, Hydratovaný sval bude lépe pracovat a regenerovat. Osobně bych volil monohydrát, tedy tento kreatin.
Doplňky stravy
autor: Petr • datum: 26.10.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je vhodné užívat doplňky stravy jako jsou proteiny, gainery a kreatin pokud mi je 17 let a posiluji již měsíc jen tak pro zábavu, ale teď bych chtěl začít trénovat pravidelně a přijde mi že není možné zkonzumovat 100g(vážím 70kg) bílkovinm za den z přirozené stravy. Několikrát mi ale bylo řečeno, že tyto přípravky nejsou v tomto věku vhodné. Děkuji za objasnění.
Dobrý den, vzhledem k tomu, že posilujete teprve měsíc, je zbytečné uvažovat o kreatinu a podobných suplementech, ale určitě je dobrou volbou zařazení proteinu či gaineru. Doporučil bych použít protein s vyšším obsahem sacharidů, např. PROFESSIONAL WPC 60.
Kreatin
autor: Kateřina Fialová • datum: 26.10.2011
DObrý den, chci se zeptat, co je podle vás nejlepší kreatin nebo něco, na růst svalů,děkuji.
Dobrý den, pokud chcete doporučit kvalitní kreatin, můžete použít kreatin z této stránky. Jinak je obecně pro podporu růstu svalové hmoty dodat tělu dostatek všech potřebných živin, tedy musíte se kvalitně a pravidelně stravovat, zařadit vhodný trénink a dopřát tělu dostatek regenerace.
dotaz
autor: bob • datum: 22.10.2011
Můžu ho tedy užívat s rozmixovaným banánem v mléku? Děkuji
Ano můžete, ale po tréninku dejte přednost proteinu a sacharidům připraveným ve vodě.
Dotaz
autor: Martina • datum: 22.10.2011
Dobrý den, pomůže tento přípravek k nabrání váhy i bez pravidelného posilování? Syn (19 let) při výšce 183cm váží pouhých 58kg. U lékaře byl, všechny lékařské prohlídky a testy má v pořádku a stravuje se normálně. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, nikoliv, nepomůže. Přibírání je o energetickém příjmu. je třeba se zaměřit na vhodnou stravu a jíst a jíst a jíst, bohužel jiná cesta není. Pokud by syna bavila posilovna, určitě by to mohlo pomoci. Energetický příjem můžete zvýšit pomocí gaineru, doporučil bych tento. případně by bylo vhodné jídelníček konzultovat s dietologem.
dotaz
autor: bob • datum: 22.10.2011
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jaká je max.doba užití po tréninku? Děkuji
Dobrý den vhodné je přidat kreatin do potréninkového nápoje a můžete ho dávkovat bezprostředně po skončení tréninku.
fáze sycení
autor: Dominik • datum: 21.10.2011
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak to, že u tohoto výrobku není kladen důraz na nasycovací fázi a poté fázi udržovací. Předem děkuji.
Dobrý den, obecně lze říci, že se již dnes plnící fáze tolik nepoužívá. Sice nástup účinnosti trvá o něco déle, ale výsledná účinnost je stejná a také se není třeba tolik kreatinu, tedy mírně ušetříte.
příprava #2
autor: Liz4rd • datum: 19.10.2011
Zdravím, můžu míchat 30 min před tréninkem 5g a po tréninku společně se sacharidy ( Super Gainer 4200 ) ?
Jasně, to je dobrá volba.
Příprava
autor: Pavel Antalik • datum: 17.10.2011
Dobrý den, ať čtu, jak čtu nemůžu najít jak kreatin připravit. Asi vypadám jako vůl, ale nevím jestli ho mám rozpustit ve vodě a vypít, nebo ho přimíchat do gaineru, či jak. Jak to tedy je? Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, kreatin monohydrát je velmi vhodné konzumovat společně se sacharidy, tedy po tréninku konzumujte s gainerem a v ostatních případech můžete konzumovat rozpuštěný ve vodě po jídel bohatém na sacharidy, nebo přidejte trochu maltodextrinu či jiného sacharidu.
Dotaz
autor: Filip • datum: 16.10.2011
Dobrý den,chtěl bych se zeptat na kvalitu tohoto kreatinu.Vzhledem k nízké nákupní ceně se obávám o nízké kvalitě toho suplimentu.Chtěl bych se zeptat jestli se tento kreatin vyrovná jiným na trhu(např.:Creatine Ethyl Ester,který je o něaké 200Kč dražší).Někde sem četl,že se nevyplatí kupovat levnější kreatin.Chtěl bych slyšet Váš názor.Předem děkuji.
Dobrý den, o kvalitu se rozhodně nemusíte obávat. V popisu přípravku máte uvedeno vyjádření Pavla Provázka, jehož jméno v oboru něco znamená a určitě by ho veřejně nespojil s nekvalitním výrobkem.
Pravda
autor: Jan Jírek • datum: 16.10.2011
Dobrý den, přečetl jsem ledacos o creatinu, pár lidí mi řiká, že je to skvělý doplněk stravy, co se týká síly a nárustu svalové hmoty. Jiní zase, že se člověk akorát zavodňuje a potom co ho sportovec přestane brát je to vidět. Proto se chci zeptat Vás jako odborníka. Děkuji
Dobrý den, kreatin je bezesporu jeden z nejlepších doplňků stravy. Kreatin hydratuje a to je jedině dobře, tedy jedná se o velmi dobrý suplement, který bych určitě doporučil pokročilejšímu cvičenci vyzkoušet. Svalová hmota, kterou díky kreatinu získáte vám za předpokladu, že budete stále cvičit a vhodně se stravovat, tak vám zůstane i po vysazení kreatinu.
Ahoj:
autor: backora • datum: 14.10.2011
Ahoj. Chtěl jsem se zeptat jak se snese kreatin a káva? Dříve jsem četl, že tato kombinace nebyla dobrá.
Dobrý den, a platí to stále. Je dobré to s kofeinem nepřehánět, ale úplně ho vynechávat nemusíte. Jeden či dva šálky kávy by neměli znamenat žádný zásadní problém.
Dávkování?
autor: jakub • datum: 14.10.2011
Dobrý den, kreatin chci vyzkoušet už delší dobu, neb se dostavila stagnace v mých přírůstcích. Problém je, že trénuji ráno po probuzení, jindy čas nemám. Jaký nejmenší časový odstup mezi příjmem předtréninkové dávky Kreatinu a tréninkem samotným je nutný? Nebo exsituje nějaká jiná dávkovací alternativa? Děkuji.
Dobrý den, není v tom třeba hledat žádné složitosti. Pokud se rozhodnete dávkovat kreatin jednou denně, dávkujte po tréninku a ve dnech volna můžete také ráno. Pokud bude užívat dávky dvě, můžete vyzkoušet dávkování po tréninku a před tréninkem (pokud vám to nebude způsobovat žaludeční potíže ), případě místo před tréninkem můžete další dávku zařadit v odpoledních hodinách.
Dotaz
autor: David • datum: 14.10.2011
Zdravím, mám dotaz od jakého věku je možné užívat. Syn má 10let od 5let hraje aktivně hokej. Děkuji
Dobrý den, kreatin je bezpečný doplněk a nepředpokládám, že by mohl v tomto věku ublížit, nic méně jeho zařazení považuji za velmi předčasné. Pokud o jeho zařazení i tak uvažujete, doporučuji určitě to probrat s dětským lékařem.
doporuceni
autor: darina • datum: 08.10.2011
dobry den mohli by jste mi poradit co bych mohla podavat dceri ma maly BMI coz jeji vyska je 160 a vaha 39,5 je nutne aby pribrala ,ale nevim co ji doporucit dekuji za odpoved
Dobrý den, v první řadě bych bych doporučil konzultaci s lékařem. Pokud vyloučí možnost zdravotních potíží, je možné uvažovat o použití některého z gainerů, ale základem musí být pravidelní strava v dostatečném množství.
CFP
autor: Martin • datum: 07.10.2011
Zdravím, když píšete užít před tréninkem, tak je to myšleno 5 minut nebo jak? A s čím se míchá těch 5g? Voda? A kolik ml.? Děkuju
Dobrý den, dávkujte 30 - 60 minut před tréninkem společně se sacharidy, např 20 g Maltodextrinu. Použijte 300 - 500 ml vody.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Creatin Fair Power (R)
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
4
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby