BCAA Instant

Otázky a odpovědi:
BCAA Instant


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

BCAA
autor: Tereza • datum: 19.02.2019
Dobrý den, je účinné užívat BCAA i v den volna? A je lepší si užít BCCA před cvičením a po cvičení užít protein? Děkuji za odpověď

Dobrý den, při běžné zátěži stačí užití BCAA před tréninkem a po tréninku a ve dnech volna dle potřeby protein.

autor: Rosťa • datum: 19.01.2019
Dobrý večer přeji, prosím vás chtěl bych se pozeptat je mi 42let hrají fotbal a teď nám začíná zimní příprava a potřeboval bych poradit jaké BCA po tréninku a během a nějaké výživy na energii.. Děkuji moc

Dobrý den, BCAA použít můžete, ale spíše než po tréninku, tak před a případně během zátěže. Po tréninku preferujte protein nebo komplexní suplement, např.  CFM Instant Whey 80 nebo  Hero. Hodit se může také kreatinExpress Energy Gel.

nárust svalové hmoty
autor: Zdeněk • datum: 13.01.2019
Dobrý den, zajistí BCAA nárůst svalové hmoty? Je to uvedeno v dávkování, díky

Dobrý den, zásadní vliv na výsledky má vždy strava, trénink a regenerace. Suplementy a to včetně BCAA mohou pomoci, ale jen v případě, že bude funkční prvně zmíněně.

Ranní kardio
autor: Michal • datum: 03.01.2019
Dobrý den, cvičím 3x týdně na objem a k tomu mám 3x týdně kardio. Od nového roku jsem si kardio z časových důvodů prohodil z odpoledne na ráno. Po probuzení kopnu BCAA, jdu na cca hodinu plavat a pak si dám bohatou snídani. Nicméně na internetu se různě doporučuje před ranním kardiem dávat BCAA i protein. Můžete mi prosím v tomto směru poradit? Mám CFM Instant Whey 80 a ten už má v sobě dávku BCAA, mám dávat před bazénem pouze ten protein? Předem děkuji.

Dobrý den, zůstal bych u BCAA a po tréninku se dle potřeby nasnídáte. Případně bych místo nebo  v kombinaci s BCAA použil komplexnější aminokyselinový suplement  Aminogel (R).

autor: Rene • datum: 12.12.2018
Dobrý den, beru BCAA během posilování. Bude mít nějaký efekt i u běhání? Dávám 7-12 km. Přemýšlel jsem si ho dát před a během běhu. Děkuji.

Dobrý den, uvedený běh je poměrně krátkou záležitostí, tudíž není úplně nutné BCAA zařazovat. Jinak je samozřejmě používat můžete.

autor: Kiki • datum: 19.11.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné po tréninku dávat dohromady bcaa s creatinem. Dávám si půl před tréninkem a po. Nebo si mám dávat creatin dohromady s proteinem. Děkuju za odpověď

Dobrý den, možné to je, ale osobně bych kreatin doplnil po tréninku společně s proteinem.

bcca
autor: Vladislav Sedlařík • datum: 09.11.2018
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat je rozdíl mezi těmito BCCA Survival Instant Amino Fair Power a BCCA Instatnt od Extrifitu děkuji

Dobrý den, BCAA od Survivalu mají přídavek glutaminu, jinak v nich zásadní rozdíl není.

BCAA
autor: Tonda • datum: 31.10.2018
Dobry den, chodim cvicit zhruba 2x tydne. Nejak to neprehanim, spis cvicim abych nesedel jen doma na gauci. Ma smysl tyto BCAA brat? Beru je behem treninku. Nemuzou telu nejak ublizit jestli to beru treba zbytecne? A 1x tydne chodim hrat fotbal na 2 hodiny (intenzivni behani tam a zpet) - ma smysl pit tyto BCAA behem hrani? Dekuji, hezky den.

Dobrý den, bez BCAA se celkem bez problémů obejdete, ale rozhodně vám neublíží. Zařadit je můžete i při fotbale.

Osobně bych spíše preferoval zařazení proteinu, např.  CFM Instant Whey 80 nebo komplexního Hera po zátěži. Oba suplementy lze dle potřeby použít i během dne, např. dopoledne mezi jídly.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 29.10.2018
Dobrý den, je možné si BCAA po tréninku udělat v 1 „šejku“ s proteinem a creatinem? Nebo všechno zvlášť?

Dobrý den, BCAA spíše dávkujte před a během tréninku. Po zátěži protein a kreatin.

Dotaz
autor: Lukáš • datum: 28.10.2018
Dobrý den, jaké je podle vás nejlepší dávkování? Tím myslím KDY? Když mám Hardcore Gain 21, Creatine Creapure a BCAA Instant?

Možné dávkovaní je uvedeno u každého suplementu.

autor: Alois • datum: 20.10.2018
Dobrý den Je možné užívat creatin a tyto bcaa, plus jeste protein ?

Dobrý den, kombinace je naprosto v pořádku.

autor: Petra • datum: 10.10.2018
Dobrý den, prosím o doporučení BCAA vhodného pro vegany. Děkuji.

Dobrý den. Mnou uvedenou informaci berte bez záruky, nicméně píšu ji dle nejlepšího vědomí o jednotlivých produktech a jejich složení. Dle mého jsou veganské např. BCAA Instant, pod kterými si píšeme, dále např. tabletové BCAA 4:1:1 Fair Power (R) nebo Instant Amino Fair Power (R).

autor: Kateřina N. • datum: 10.09.2018
Dobrý den. Prosím vás, doporučujete bcaa při kojení a pokud ne tak proč? Děkuji

Dobrý den, v tomto období se obecně užívání suplementů nedoporučuje, u některých je to dokonce uvedeno. Je to případ i tohoto suplementu. Použítí konzultujte s lékařem.

Dotaz
autor: Pavel • datum: 03.09.2018
Dobry Den Hraju Hokej cca 5-6 Tydne .Beru Protein ted jsem si u vas objednal creathyn a chtel bych jeste Bcaa jake by jste mi doporucil ? Nebo popripade co jineho?Dekuji.

Dobrý den, BCAA můžete použít instantní, např.  BCAA Instant nebo kapslové - tablety či ve formě gelu, např.  BCAA GT+ či  BCAA 1800 mg Mega Tablets.

Můžu užívat Bcaa a Glutamin?
autor: Marie • datum: 19.08.2018
Dobrý den, je mi 15 let (172cm,57 kg) Cvičím doma už 2 roky 2hod.(s činkama) Chci přibrat nějakou svalovou hmotu (v pozdějším věku bych chtěla na bikini závody)Výsledky vidím ,ale chtěla bych je vyditelnější můžu užívat BCAA a L-Glutamin ?

Dobrý den, úvedené suplementy použít můžeš, ale spíše je otázkou, zda to není zatím zbytečné.

Efektivnější by bylo probrat trénink s trenérem, a to včetně stravy.

co
autor: Radek • datum: 15.08.2018
Dobrý den chtěl bych se zeptat co nejlépe začít používat při cvičeni? Dostal jsem se na určitou mez a dal to nejde. díky

Dobrý den, mnohem důležitější je v tomto případě věnovat pozornost stravě, tréninku a regeneraci. Trénink je třeba pravidelně obněňovat, aby tělo mělo dostatečný impuls k růstu. Jak se mění tělo, je nutné na to reagovat také upravením stravy či můžete zkoušet různé výživové protokoly.

Obecně není nutné během tréninku nic užívat. Toto je aktuální v případě, že trénink trvá cca 90 a více minut. Pak to mohou být např. právě BCAA.

autor: Jarda • datum: 05.08.2018
Dobrý den, chtek bych se zeptat, jezdím aktivně na kole, pomůžou mi bcaa udržet zatím nabranou svalovou hmotu, abych je též nespálil s tuky? Díky

Dobrý den, BCAA pomoci mohou, ale zásadní je dostatečný příjem bílkovin. Dle potřeby používejte protein, např.  CFM Instant Whey 80.

autor: Pavel • datum: 01.08.2018
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat je mi 25 a zjistili mi zvětšení jater než mají být. Není to nic hrozného tak teď mám dietu a prášky. Doktor říkal že by se to mělo do měsíce srovnat když budu vše dodržovat jak mám. Chci se zeptat jestli tyto BCAA těm jatrum můžou nějak škodit. Chodím cvičit a BCAA jsem užíval normálně. Předem děkuji za Váš čas a odpověď. Hezký den.

Dobrý den, vše co se týká léčby je třeba konzultovat s vašim lékařem

BCAA
autor: Petr • datum: 17.06.2018
Dobrý den , má smysl si kupovat BCAA když je budu chtít používat jenom při tréninku? Protože před tréninkem dávám občas nakopávač a po tréninku protein. Budou mít ty BCAA nějaký účinek když je teda budu dávat jenom při tréninku ? Děkuji když tak za odpověď

Dobrý den, pokud se nejedná o velmi náročné tréninku v délce přes 90 minut, klidně bych zatím BCAA nezařazoval.

Případně vyzkoušet několik tréninků s BCAA a několik bez BCAA a sám posoudíte, zda budou pro vás přínosné.

autor: Tom • datum: 17.05.2018
Dobrý den je mi 15 let měřit 196 cm a vážím 87kg a chtěl bych užívat tento produkt a k tomu i Hero. Chtěl bych se zeptat jestli je vhodné užívat tyto produkty?

Dobrý den, zatím je to poměrně zbytečné. Je třeba dodržovat odpovídající stravovací režim a ze suplementů i vzhledem k hmotnosti bych doporučil protein, např.  CFM Instant Whey 80 či  High Whey 80.

BCAA+Agrezz
autor: Vlasta • datum: 01.05.2018
Dobrý den, je před treninkem možná kombinace 10g BCAA s Agrezzem? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, kombinace je zcela v pořádku.

autor: Alfredo Angulo • datum: 29.04.2018
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jestli je vhodné dávat si před tréninkem Bcaa a k tomu ještě míchat Glutamine? A to samé i po treninku. Děkuji

Dobrý den, BCAA používejte zejména před a během zátěže. Po tréninku je mnohem výhodnější zařízení proteinu, případně gaineru nebo komplexní potréninkový suplement.

Glutamin k BCAA přidat můžete.

autor: Dalibor • datum: 21.04.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat.Začínám cvičit...Chtěl trochu zhubnout a hlavně nabrat svalovou hmotu a vyrýsovat..Mohli byste mi prosím poradit jaký protein a bcaa koupit?nebo bych potřeboval něco jiného?

Dobrý den, nelze redukovat tuk a současně nabírat svalovou hmotu. Je třeba zvolit, co je pro vás prioritou a tomu se věnovat.

Použit můžete např.  BCAA InstantCFM Instant Whey 80.

Pukman
autor: Evelina • datum: 19.04.2018
Dobry den , mohli by jste mi prosim poradit jak bych mohla pribrat navaze pomoci proteinu a bcaa ? Vazim 53 kg . Vcera jsem si koupila bcaa instant nevim kolik odmerek si mam dat pred treninkem a za jak dlouho do treninku a jestli to mam pit pri treninku nebo az po. Take mi prosim poradte proteiny dekuji moc.

Dobrý den, v podstatě ani jeden z uvedených suplementů nebude mít vliv na přibírání. Z tohoto hlediska je velmi důležitá běžná strava.

Dávkování proteinu je vždy závislé na vaši hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistila rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin, např. po tréninku a dopoledne mezi jídly. BCAA můžete dávkovat před a během tréninku.

autor: Evelina • datum: 17.04.2018
A jeste se zeptam nemelo by se vypít to bcaa 20 min pred treninkem ? A mam ho take pit pres den nebo jenom pritom cviceni ?

Možné vhodné a často používané dávkování jsem vám doporučil. Pokud je nechcete popíjet i během zátěže, je samozřejmě možné dávkování jen před tréninkem.

Ve dnech volna je použítí spíše zbytečné.

autor: Evelina Pukman • datum: 17.04.2018
Dobrý den chtela bych vedet jakou davku bych mela si dat pred treninkem a po treninku vazim 53 kg dekuji predem za odpoved.

Dobrý den, připravte si nápoj s obsahem 5 až 10 g BCAA a popíjejte ho před a během zátěže. Po tréninku je výhodnější použít protein, např.  Super Hydro 80 DH32 nebo komplexní potréninkový suplement  Hero.

Výhradně čistá BCAA?
autor: David • datum: 04.04.2018
Dobrý den, mohu se zeptat, když jedna dávka 6,5 g obsahuje 5 g BCAA, co je těch zbývajících 1,5 g. V textu je, že neobsahují žádné přídatné (balastní) látky. Kupuji jiná BCAA která jsou výhradně čistá, kde na 5 g prášku vychází 5 g BCAA. Děkuji za upřesnění.

Dobrý den, všechny obsažené látky jsou uvedeny v popisu složení. Nic jiného výrobek neobsahuje.

BCAA
autor: Zdeněk • datum: 18.03.2018
Dobrý den, chci se zeptat zda je možné přijmout 5g BCAA z CFM80, 10g BCAA instantnt před tréninkem a po tréninku 5g BCAA z Hydro DH 32. 181cm 104 kg, díky za odpověď

Dobrý den, ano, je to v pořádku. BCAA obsahují i bílkoviny přijaté z běžné stravy.

mužu smíchat
autor: Vašek • datum: 15.03.2018
Můžu smíchat Bcaa a Protein od myprotein do jedné dávky mělo by to bát 25g proteinu na 250 ml vody a k tomu bych dal 10g bcaa do 300 ml vody šlo by to takhle míchat ?? tak že bych měl v jednoum shakeru 550 ml vody s 25 g proteinu a 10g bcaa ??

Dobrý den, BCAA bych spíše dávkoval před tréninkem a protein po tréninku. Výhodnější je tedy oddělená konzumace.

Použití po expiraci
autor: Petr • datum: 01.03.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mohu tento produkt používat i po datu doporučené spotřeby, nebo jestli se mohl „zkazit“. Nějak se mi podařilo ve skříni zahrabat jedno balení tohoto BCAA. Jedná se o nové neotevřené balení, přesně tak, jak mi bylo doručeno. Expirace byla 2/2017. Bylo skladováno ve skříni, tzn. ve tmě, suchu, teplota cca 20°C. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, velmi pravděpodobně suplement bude v pořádku, ale 100% to zaručit neumím.

BCAA
autor: Petr • datum: 28.02.2018
Dobrý večer , mám dotaz , když budu chtít BCAA v 700 ml vody neboli celý šejkr BCAA změní se trochu skladba těch BCAA když doporučené dávkování je do 400ml ? Děkuji za odpověď a omlouvám se za blbé otázky

Dobrý den, vypijete více vody, ale množství BCAA se nezmění.

Bcaa
autor: Jan • datum: 25.02.2018
Dobrý den Proč je vhodne kupovat zvlášť BCAA když jsou obsazena i v Proteinovem doplnku? A pokud je vhodne je brát i zvlášť tak kdy, když ihned po tréninku piji směs gaineru a protejnaku? Abych bcaa nepřebral Dekuji

Dobrý den, BCAA v proteinu jsou vázané a v samotném suplementu jsou volné. To ovšem neznamená, že musíte BCAA použít.

V rámci objemu či tréninku zaměřeného na sílu bych doporučil kreatin -  Creatine Creapure (R).

autor: Zdeněk • datum: 05.02.2018
Dobry den, uzivam Hydro DH32, a BCAA 2:1:1, oboji obsahuje BCAA mohu uzivat oboji i v den kdy neni trenink? Rano po probuzeni BCAAinstant a ke svacine protein. Jde mi o ty dve davky Bcaa. Díky za odpověd.

Dobrý den, větší dávky BCAA nejsou žádným problémem. Tudíž to klidně takto užívejte.

BCAA-voda
autor: Jiří • datum: 25.01.2018
Dobrý den, je vhodnější užívat instantní BCAA rozpuštěný ve vodě během posilování nebo před a po tréninku? Děkuji

Dobrý den, s ohledem na délku tréninku bych BCAA užíval před a během zátěže. Po tréninku bych dle potřeby volil protein či gainer.

Dotaz
autor: Jan • datum: 27.12.2017
Dobrý den, mámna vás dotaz.Lze před cvičením užívat BCAA a zároveň nakopávače např.N1? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, oba suplementy můžete zcela bez problémů kombinovat.

BCAA
autor: Pavel • datum: 21.11.2017
Zdravím, koupil sem si bcaa a chci se zeptat zda-li je možné je ráno rozpustit ve 2l vody a užívat po celý den. Jestli to nějak pomáhá/škodí nebo případně jak je správně používat.

Dobrý den, takové použití je možné, ale osobně bych je spíše využil před a během zátěže.

BCAA-PROTEINY
autor: Martin • datum: 30.10.2017
Zdravím, koupil jsem si proteiny, a BCAA od firmy... , na BCAA je psáno 1-4x 3 tablety denně. Do posilky budu chodit 2x týdně. Chci se zeptat kolik a kdy toho brát :) Děkuji moc.

Dobrý den, s dávkováním by vám měl poradit váš prodejce či výrobce suplementu.

V první řadě je dobré vědět, že použítí BCAA při tomto zatížení je poměrně zbytečné. Pokud je používáte, dávkujte cca 5 g BCAA před tréninkem.

BCAA a glutamin
autor: Filip • datum: 20.10.2017
Děkuji za odpověď, ještě by mě zajímalo jestli by nebylo lepší rovnou si koupit glutamin + BCAA v jednom, děkuji

To samozřejmě můžete, ale samostatně máte věští možnost volby individuálního dávkování.

BCAA a glutamin
autor: Filip • datum: 20.10.2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je vhodné mixovat BCAA s glutaminem dohromady v jednom shakeru, popřípadě jaké zhruba dávky, a jestli je to vhodné před, během, nebo po tréninku, mockrát děkuji

Dobrý den, BCAA bych spíše zařadil před a během tréninku, např. v celkovém množství 10 až 20 g, s ohledem na tělesnou hmotnost a náročnost zátěže. Glutamin po tréninku a večer před spaním a ve dnech volna ráno ráno a večer před spaním v množství 5 g na dávku.

BCAA
autor: Tomáš • datum: 03.08.2017
Dobrý den, při trénincích používám tyto BCAA společně s Glutaminem a Argininem, po tréninku nebo během dne ještě užívám proteinový nápoj. Chtěl bych se zeptat, zda tyto přípravky můžu užívat při trénincích v průběhu celého roku nebo zda je lepší na nějaký měsíc vysadit ? V případě vysazení v jakém poměru(užívání/neužívání) a proč je vysazení potřeba? Předem díky za odpověď.

Dobrý den, aby byl trénink co nejefektivnější, měl by se fázovat. Každou tréninkovou fázi by měl doprovázet odpovídající jídelníček a suplementace. Tudíž použítí stále stejných suplementů nemusí být efektivní.

BCAA
autor: Misa • datum: 03.08.2017
Dobry den, muzu pred treninkem pouzivat tablety syntho amino stack (3) a v prubehu treninku pit tento napoj? Pomuze mi to k lepsi vykonosti a narustu svalove hmoty? Je tento napoj bez jakehokoliv dopingu?

Dobrý den, v obou případech se jedná o BCAA suplement. Osobně bych spíše použil jen BCAA Instant a popíjel je před a během tréninku. Po tréninku můžete použít protein, gainer nebo komplexní Hero.

začátek
autor: Adam • datum: 10.07.2017
Dobrý den Budu teprve začínat s nabráním svalů a zhubnutím. Chtěl bych se zeptat, zda k sobě jde synephrine, bcaa a protein. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, uvedenou kombinaci lze použít, ale také musíte myslet na odpovídající stravu, kvalitní trénink a regeneraci.

BCAA
autor: Patrik • datum: 23.06.2017
Dobrý den, žiji v zahraničí a chtěl jsem se zeptat, jaké nejlepší BCAA by pro mě byli, když jsem ektomorf - měřím 190 cm a vážím 87,4 kg. Děkuji, přeji hezký den.

Dobrý den, otázkou je, zda BCAA musíte použít. Pokud nepodstupujete extrémní tréninkovou zátěž, vašim cílem je nabírání a máte zabezpečen plusový příjem energie s vhodným poměrem živin, nejsou BCAA prioritním suplementem.

Hodit se může určitě protein, kreatin, komplexní potréninková formule či gainer. Pokud se rozhodnete pro BCAA, mohou to být BCAA z této stránky nebo  BCAA 1800 mg Mega Tablets.

Srdečni vada
autor: Josef Jahoda • datum: 19.06.2017
Dobrý den. Můžu brát bcaa když mám šelest na srdci? Je mi 15 za měsíc. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, BCAA šelestu nevadí. Zda bude pro tebe užití BCAA výhodné, to nemám dle čeho posoudit.

BCAA
autor: Jozef • datum: 08.06.2017
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je lepší dávát BCAA před cca 30 - 60 min. běháním nebo spíše před tréninkem v posilovně? Zvedám těžké váhy D-200 MT-230 B-170. Co se týče ochrany svalů, která cesta je vyhodnější? Dávát BCAA před běháním i před fitkem je dost finančně náročné. Cvičím 4x - 6x týdně ve volných dnech běhám 1x - 3x týdně.

Dobrý den, najde se hodně cvičenců, kteří BCAA nepoužívají, a také mají velmi dobré výsledky. Velmi důležité je přijmout dostatek kvalitních bílkovin jako základní stavební látky.

BCAA bych zařadil zejména v době sníženého energetického příjmu či velmi náročného tréninkového programu. Nerozhoduje jen množství tréninkových jednotek, ale zejména intenzita a objem tréninku.

Běh trvající cca 60 minut není nic, co by ohrozilo svalovou hmotu. Samozřejmě za předpokladu, že se rozumně stravujete.

BCAA můžete užívat např. před a během zátěže.

BCAA
autor: Kateřina • datum: 06.06.2017
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na užívání BCAA. Zakoupila jsem BCAA v sypké formě, problém je,že nevím kdy tento produkt správně používat. Chodím do fitka 3x týdne a ostatní dny zařadím jiné aktivity. Ve fitku trávím približně hodinu a půl a dávám do toho všechno,takže bolesti svalů se opravdu nevyhnu a bylo mi řečeno,že BCAA pomáhají i s regenerací. Ale kolikrát denně je mám používat?A máte prosím třeba i nějakou radu do budoucna jaké si správně koupit? Děkuji předem za odpověď. Katka

Dobrý den, vyzkoušejte je dávkovat před a během zátěže. Po tréninku je vhodné použít protein, např.  CFM Instant Whey 80 nebo komplexní  Hero.

BCAA a protein
autor: Lukáš • datum: 24.05.2017
Dobrý den chci se zeptat ,je mi 13 a pravidlě cvičím a chtěl bych nabrat hodně svalové hmoty, v tom případě bych se chtěl zeptat jestli bych mohl brát protein a BCAA? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, zatím bez problémů stačí rozumná strava a pravidelný trénink. Zatím stačí trénovat 2krát týdně celé tělo.

Dotaz
autor: Honza • datum: 15.05.2017
Dobrý večer.chci se ešté zeptat.kyž koukam na jiný cvičence který choďej posilovat.tak SOU mohutný ale i vodňaty sama voda.jsou otekli. Prosím sčeho SOU tak ovodňaťeli. Z glutaminu z bcaa..a nebo sčeho.díky za odpoveť

Dobrý den, všichni určitě nejsou „vodnatí“. Často nejde jen o vodu, ale také o tuk, je to zejména záležitost tzv. objemové připravy. Nejčastěji je to záležitost stravy.

Dotaz
autor: Honza • datum: 15.05.2017
Dobrý večer.chci se zeptat.jaký bcaa jsou silnéjši..praškovi nebo tabletovy.koukal sem se na Koritenskyho.a pravé říkal že tablety jsou silňejši.díky za odpoveť

Dobrý den, silnější je chápáno množstvím účinné látky v jedné  tabletě. Není to bráno z pohledu účinnosti, ta bude stejná i např. u  BCAA Instant.

Dotaz
autor: Honza • datum: 12.05.2017
Dobrý den chtél bych se zeptat.koupil sem si bca Instant.beru jednu lžičku před cvičením a apak po cvičením.beru včas asi 14 dnů a cítím že spíš hubnu .nemám spiš používat bca v tabletu.4.1.1.diky za odpovéť

Dobrý den, pokud dochází k snížení hmotnosti, je to díky nedostatečnému energetickému příjmu, málo jíte. Nemá to souvislost s použitím BCAA.

Dle potřeby můžete použít protein či gainer, např.  CFM Instant Whey 80 nebo  Hardcore Gain 21.

Rada
autor: Radka Rozsypalová • datum: 28.04.2017
Dobrý den,potřebuji poradit.Chodim 3x týdně do fitka pro ženy a ze zdravotních důvodů víc cvičím na orbitreku či na běžeckém páse.Podle počasí kolo nebo kolečkové brusle a hodně chodím pěšky.Uživám spalovač tuku.Rády bych i něco na svaly ale pokud nebudu je přímo posilovat se zátěží,bude mít vliv užívání BCAA,nebo u užívání tohoto přípravku musím i posilovat?Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud chcete podpořit růst svalové hmoty, samozřejmě ji musíte procvičovat. Jinak lze BCAA užívat i při aerobním tréninku.

Kombinace
autor: Aneta • datum: 18.04.2017
Dobrý den, Cvičím už 3 měsíce a zatím využívám spalovač a protein. Chtěla bych ale zařadit i BCAA, chtěla jsem se zeptat zda je možné si dát cca 30 minut před tréninkem spalovač tuků a těsně před tréninkem nebo během něj BCAA, případně jak je možné toto nakombinovat ? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, uvedenou kombinaci i dávkování lze takto použít. Samozřejmě je také velmi důležitá odpovídající strava.

BCAA kdy brát
autor: Lucy • datum: 13.04.2017
Dobrý den, mám BCAA od Prominu synergy. Chtěla bych se zeptat, jestli je dobré pít bcaa během tréninku (15g)? Chodím do fitka přes 2 měsíce.

Dobrý den, ano, vyzkoušejte to, a uvidíte zda vám to bude vyhovovat.

BCAA užívání
autor: Míra • datum: 15.03.2017
Dobrý den, rád bych se zeptal zda je užívání vhodné cyklovat třeba jako kreatin, nebo se u BCAA časem tolerance nevypěstuje? Zároveň bych BCAA doporučil všem co se cítí druhý den po cvičení jako zmlácení psi. Trénink zvládám tvrdší, ve stejném tempu, nasazení a svalová bolest druhý den je pryč :-)

Dobrý den, BCAA s ohledem na tréninkové cíle a další suplementy můžete užívat v podstatě libovolně dlouhou dobu.

BCAA sleva
autor: Kamil • datum: 13.03.2017
Dobrý den, na stránce BCAA instant je napsáno, že do 16. března jsou za 256kč, ale když přejdu do objednávek, je tam cena 469kč.

Dobrý den, nic takového v textu není. Je tam napsáno se slevou 256 Kč. Cena je tedy 469 Kč.

ja
autor: Luboš • datum: 10.03.2017
Dobrý den chtěl jsem se zeptat který spalovací tuku pro mě by byl nejlepší mám 132kg a chtěl bych mít tak 105 115 do dvou let jak dlouho bych to vše musel brát a netluce se to z BCAA a tak

Dobrý den, 105 nebo 115 je obrovský rozdíl. Ovšem podstatné je to, že to vůbec nezáleží na užívání suplementů, ale na vaší stravě, pohybu, stresu atd.

Suplementy mohou celý proces redukce tuku zefektivnit a vaše úsilí podpořit.

Pokud nepoužíváte protein, doporučil bych ho zařadit, klidně místo BCAA. Ze spalovačů bych volil komplexní  Thermogel (R), ale jen v případě, že nemáte problém s tlakem či srdcem.

V případě, že bude vše fungovat, můžete uvedenou hmotnost dosáhnout během jednoho roku.

BCAA
autor: Patrik • datum: 28.02.2017
Mám ještě jednu otázku. Vážím 80 kg, měřím 192 cm. Kolik tablet doporučujete a mám je brát všechny naráz před tréninkem? :) Děkuji

Můžete dávkovat 5 až 10 g BCAA před tréninkem a po tréninku protein či gainer.

Bcaa
autor: Patrik • datum: 28.02.2017
Dobrý den, chci se prosím zeptat. Mám BCAA 4:1:1 Fair Power a dávkovat během treninku je mám jak, když trenink mi trvá hodinu. Děkuji

Dobrý den, při této délce tréninku bude stačit dávkování před tréninkem. Případně můžete vyzkoušet i dávkování v cca polovině tréninku.

BCAA
autor: ŠTĚPÁNKA • datum: 26.02.2017
Dobrý den, vážim 47 kg a měřim 155 cm,cca 4x týdně crossfit a 2x Běh 10 km,je vhodné zařadit tento výrobek?Děkuji

Dobrý den, BCAA vyzkoušet můžete. Sama posoudíte, zda vám budou vyhovovat.

nevolnost
autor: tobi • datum: 22.02.2017
dobrý den, mám problém poslední dobou že ať si dám cokoliv za doplněk před tréninkem (bcaa + kreatin) tak po 10 minutách je mi dost nevolno od žaludku. Po proteinu nic ale když si dám buď agrezz, bcaa nebo kreáč tak se mi to děje. Nevím jak tomu předejít díky snad mi odpovíte :-)

Dobrý den, je to velmi jednoduché, prostě určitou dobu před tréninkem nic neužívejte. Suplementy zařaďte až po tréninku a během dne.

poměr
autor: Tom • datum: 17.02.2017
Dobry den, da se prosim rici, ze zdejsich 300g odpovida 300 tabletam v tabl. forme? Dekuji a hezky den. TS

Dobrý den, 300 tablet obsahuje 540 g BCAA.

Bcaa
autor: Pepa • datum: 04.02.2017
Dobry den je vhodne podat dohromady s nakopavacem? Napr. Agrezz + bcaa v jednom drinku pred treningem ? Dekuji

Dobrý den, možné to je, ale chuťově to asi nebude nic moc. Osobně bych spíše oba suplementy konzumoval samostatně.

Užíváni během kojeni
autor: Kate • datum: 02.02.2017
Dobrý den,je možné užívat BCAA když kojím dvouleté ditě? Dekuji

Dobrý den, běžně používané dávkování by vadit nemělo, ale přesto je vhodné to probrat s lékařem.

Suplementy
autor: Patrik • datum: 02.02.2017
Dobrý den, mám glutamin,protein, bcaa a micelarni kasein. Jak si to nejlépe rozvrhnout na treninkovy den? A dale pri nejlepším jake nápoje lze smichat. Děkuji

Dobrý den, protein můžete dle potřeby užívat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin během dne. Micelární kasein večer před spaním, případně i během dne. BCAA před a během tréninku a glutamin s proteinem po tréninku a další večer před spaním a ve dnech volna ráno a opět večer.

Míchání napoje
autor: Patrik • datum: 24.01.2017
Dobrý den, je možné smichat bcaa a protein v jeden nápoj? Popridpade i bcaa,glutamin a protein v jeden nápoj.

Dobrý den, BCAA spíše konzumujte samostatně, např. ihned po tréninku a po cca 20 minutách protein s glutaminem.

Bcaa + glutamin
autor: Patrik • datum: 24.01.2017
Dobrý den, je možné smíchat bcaa a glutamin v jeden nápoj?

Dobrý den, ano, samozřejmě je to možné a zcela bezproblémové.

Dávkování
autor: Dan • datum: 23.01.2017
Dobý den, měřím 176cm vážím 77kg trénink 3x týdně. Je vhodné dávkovat tyto BCAA v netréninkové dny jednu odměrku ráno a v tréninkové dny jednu odměrku před cvičením a druhou během cvičení? Nebo je toto množství nedostačující ? Děkuji

Dobrý den, uvedené dávkování vyzkoušejte a pokud vám nebude vyhovovat, později se upraví.

rada
autor: Viktor • datum: 20.01.2017
Dobrý den chtěl bych poradit je mi 26 výška 173cm váha 78kg cvičim 3-5 týdně a každou sobotu chodim hrát fotbal ,který z výrobků by mi dopomohl dorýsovat postavu a par kg schodit děkuji za odpověď

Dobrý den, určitě bych volil protein, např.  CFM Instant Whey 80 a komplexní spalovač  Thermogel (R). V případě zvýšené únavy přidejte také BCAA.

dávkování
autor: michal • datum: 17.01.2017
Dobrý den, má se užívat BCAA instant i ve dny, kdy necvičím? Děkuji

Dobrý den, prioritně v době kolem tréninku a v případě potíží s regenerací či při zvýšené únavě vyzkoušejte dávkování i ve dnech volna.

energie
autor: Patrik • datum: 16.01.2017
Dobry den, snazim se shodit kila, ziskat kondici, ale zaroven nechci ztratit svalovou hmotu. Kombinuji tak crossfit 2-3x tydne a 1-2x tydne silovy trenink. Zacal jsem pred treninky brat Thermogel a pomaha mi, ale nekdy mi i tak opravdu chybi energie na dokonceni treninku v pozadovanem tempu. Pomuze doplneni BCAA instant v piti pred a pri treninku? Ted jsem si objednal tycinky EXXE protein bar, abych je doplnil cca 1-2 hodiny misto jidla pred treninkem. Nemam zajem suplementy prekombinovat, ale rad bych zvladal treninky dokoncit vzdy v pohode. Nejsem zacatecnik, ale nyni jedu velke tempo a energie nestaci. Dekuji za odpoved

Dobrý den, pokud při redukci tuku omezíte příjem energie, samozřejmě se to projeví také na výkonnosti. V rámci redukce tuku je vhodné to se zátěží příliš nepřehánět. Je to výborná prevence předcházení ztrátám svalové hmoty.

BCAA používat samozřejmě můžete, ale také nezapomínejte na dostatečný příjem kvalitních bílkovin. Dle potřeby použijte protein, např.  CFM Instant Whey 80.

Dávkování
autor: Tomáš • datum: 07.01.2017
Dobrý den kolik bcaa by měl člověk denně přijmout či přijmout v den tréninku? Moje váha je 92kg děkuji

Dobrý den, sice nějaké doporučení existuje, ale je třeba brát v úvahu užití dalších suplementů, stravu a náročnost zátěže. Při vaší hmotnosti to může být klidně až 20 - 30 g.

Po tréningu
autor: Patrik • datum: 27.12.2016
Dobry den, co je nejlepsi hned po treninku? Protein áno, a jaký sacharid? Vetsinou jsem si dal 2 banany a protein. Staci to nebo by jste mi jeste neco doporucil?

Dobrý den, po tréninku se používají rychlé cukry, zejména tedy dextróza a případně také maltodextrin. Maltodextrin je sice polysacharid, ale má vysoký glykemický index a tělo na něj reaguje podobně stejně jak na dextrózu.

Davkovani
autor: Sasa • datum: 26.12.2016
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat jak tyto bcaa dávkovat v případě že bych měl trénink 3-4x týdně a strava by byla vyřešená. Rád bych minimalizoval ztrátu svalové hmoty. Děkuji předem

Dobrý den, dávkování je podrobně uvedeno v popisu výrobku. Často se BCAA dávkují např. před a během, zátěže. Je třeba brát v potaz délku a náročnost tréninku.

BCAA
autor: Rostislav • datum: 26.12.2016
Dobrý den,teď mi začne fotbalova zimní příprava a chtěl bych se poradit když už beru po tréninku protejn Hero, zda by nevadilo ještě brati BCAA Instant,?Neboli co by jste mi doporučil dekuji.

Dobrý den, pokud chete zařadit BCAA, užívejte je před a během tréninku.

Denní příjem bílkovin
autor: Aleš • datum: 15.12.2016
Dobrý den, taková obecná otázka - počítá se příjem aminokyselin do denního příjmu bílkovin?

Dobrý den, komplexní aminokyseliny ano, BCAA např. ne. Neobsahují kompletní spektrum aminokyselin.

BCAA a WHEY 80
autor: Viktor • datum: 17.11.2016
Dobry den, po trech letech kdy jsem mel problemy s kycli, zacinam znovu s treninkem 3-4x tydne. Predne potrebuju znovu nabrat svalovou hmotu. Je mi 43 let, merim 190 cm / 98 kg. Na doporuceni jsem si u vas zakoupil BCAA free form mega tablets a WHEY 80. Muzete mi prosim poradit vhodne davkovani behem treninkovych i volnych dni? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, BCAA dávkujte před tréninkem a protein po tréninku a dle potřeby i kdykoliv během dne, např. k svačině.

Bcca
autor: Lada • datum: 15.11.2016
Dobrý den mužů používat v Bcca a kreatin zároveň před a po tréninku Děkuji

Dobrý den, ano,  je to určitě možné. Osobně bych spíše BCAA dávkoval před a během tréninku a po tréninku protein či gainer. Případně je velmi dobrou volbou komplexní   Hero.

Bcaa a kombinace
autor: David • datum: 15.11.2016
Dobrý den, chci se zeptat na vhodnost kombinace přípravků. Mám 189 cm, váha 93 kg. Ve fitku jsem 4x týdně, případně venkovní běh či box. Chci nabrat svalovou hmotu a rýsovat, klasika. Je vhodné brát před tréninkem (chodím ráno) přípravek C4 od Cellucoru na nabuzení a k tomu BCAA Instant od Extrifitu. Následně ihned po tréninku opět BCCAA a Creatine Gainer od ATP, a do 30 minut také protein Maxi PRO 90 od ATP. Druhou dávku proteinu v odpolední hodinách. Či jaká kombinace těchto přípravků by byla nejvhodnější a zda-li má smysl je takto míchat. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, „nakopávač“ před tréninkem použít můžete. BCAA bych dávkoval před a během zátěže. Po tréninku bych zařadil hydrolyzovaný protein  Super Hydro 80 DH32 nebo komplexní Hero a během dne  CFM Instant Whey 80 nebo multikomponentní  Long (R) 80 Multiprotein. Samozřejmě je možné využít i jiné varianty suplementů.

Pití BCAA během dne
autor: Marek • datum: 07.11.2016
Dobrý den, poslední dobou piji cca 20g BCAA denně,kolem 15 si dám do vody a piju během dne,vetsinou dopiju pri/po treninku a zbytek si dávám spolu s proteinem po tréninku. Není to špatné?

Dobrý den, pokud vám to takto vyhovuje a přináší výsledky, je to v pořádku.

Bcaa
autor: Miloš • datum: 06.11.2016
Trénuji 5x - 6x týdně okolo těch 30-50 minut maximálně hodinu, většinou si dávám jenom jednu partii abych ji zacvičil na 100% za týden tak projedu celé tělo,takhle intenzivně cvičim 3 měsíce a už je vidět trochu změna a chci v tom pokračovat dělám si syrovátkový protein 80 3xdenně + bcaa před treninkem, stravu se snažím taky nešidit ,tak mně zajíma jestli to takhle stačí nebo mám do toho ještě přimíchat glutamin jestli je to vhodné nemám s ním totiž žádné zkušenosti? je mi 32let měřím 177 a vážím 83 v minulosti jsem dělal bojové sporty box, thaibox,ted na to nemám čas při rodině mám doma nějaké činky lavici kladku tak cvičím doma chci trochu vybudovat postavu pro lepší pocit sám ze sebe, postavou jsem asi nejblíže mezomorf. děkuji za odpověd.

Dobrý den, suplementy určitě přidat můžete, ale na druhou stranu neplatí, že více suplementů zajistí lepší výsledky.

Pokud chcete něco přidat, doporučuji kreatin -  Creatine Creapure (R).

Bcaa
autor: Miloš • datum: 06.11.2016
Ještě bych se chtěl zeptat jestli stačí užívat před a během treninku jenom Bcaa nebo jestli je dobré si koupit ještě glutamin? děkuji za odpovědi.

Vždy záleží na intenzitě tréninku, stravě atd. Pokud se rozhodnete použít glutamin, dávkoval bych ho po tréninku, večer před spaním a ve dnech volna ráno a opět večer před spaním.

Bcaa
autor: Miloš • datum: 06.11.2016
Dobrý den možná blbá otázka, mám bcaa v tabletách a to polykani mi nedela moc dobre kdyz uz sem je koupil tak je nevyhodím příšte kupuji instant, mužu si nechat rozpustit tablety bcaa v iontovem napoji nebo limonádě a popíjet při tréninku?

Dobrý den, výhodnější a rychlejší je tablety rozkosnout a zapít.

Bcaa
autor: Daniel • datum: 01.11.2016
Mohu se zeptat jestli mám brát Bcaa i po posilovně nebo jen před tréninkem ? A jestli si je mám brávat třeba po tréninku když hraju fotbal ?

Dobrý den, vždy existuje více variant. Spíše bych volil dávkování před a během zátěže a po tréninku zařadil protein či gainer.

dlouhodobé užívání bcca
autor: David • datum: 26.10.2016
A jake by ste mi pripadne doporucoval? merim 184 cm vazim 78 kg v posilovne jsem tak 4x tydne a 2x tydne hraji hokej. snazim se nabrat svaly. Predem dekuji za odpoved

Spíše dejte přednost proteinu či gaineru. BCAA -   BCAA Instant používejte případně jako doplněk k proteinu či gaineru.

dlouhodobé užívání bcca
autor: David Lisý • datum: 26.10.2016
dobry den, chtel jsem se Vas zeptat zda muze mit nejaky negativni dopad na zdravi kdyz bych dlouhodobe uzival denne 2 odmerky techto bcaa? děkuji

Dobrý den, negativní dopad to mít nebude. Ovšem je otázkou, zda je takové dávkování výhodné a potřebné.

Bcaa
autor: David • datum: 23.10.2016
Dobrý den,je potřeba vysazovat BCAA nebo je mohu brát dlouhodobě.dekuji za odpověď ať se vám daří.

Dobrý den, BCAA můžete dle potřeby užívat i dlouhodobě.

Množství
autor: Michal • datum: 10.10.2016
Dobrý den. V doporučeném dávkování je uvedeno, že se má jedna odměrka rozpustit v 200-300ml vody. Když chci tento přípravek používat během tréninku a nosím s sebou 1l láhev, má množství BCAA zůstat stejný? nebo do tohoto množství mám přidat? Děkuji za odpověď

Dobrý den, použití většího množství vody nevadí. Je to pouze na vaší volbě.

Dávkování
autor: Lukáš • datum: 04.10.2016
Dobrý den užívám bcaa 5g před tréninkem a 5g po tréninku je toto v pořádku ? + jsem se chtěl zeptat jak dávkovat v netréninkové dny. Děkuji

Dobrý den, BCAA bych dávkovat zejména v tréninkové dny. Můžete použít uvedený způsob nebo připravit nápoj s obsahem 10 až 15 g BCAA a nápoj popíjet před a během zátěže. Po tréninku protein či  Hero + šejkr Extrifit ZDARMA!.

Dotaz
autor: Ludvík • datum: 29.09.2016
Dobry den dnes mi od vas přišel Pure glutamine+Bcaa instant mam dotaz mužů to kombinovat s creatinem před a po treninku +glutamin ješte pred spanim moc děkuji za odpověď

Dobrý den, BCAA užívejte před a během tréninku. Glutamin po tréninku, večer před spaním a ve dnech volna ráno a opět večer. Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Fermentace
autor: Petr • datum: 14.09.2016
Dobrý den, jsou BCCA od Extrifitu vyáběné fermentací? Děkuji

Dobrý den, podle mých informací ano.

Kcal
autor: Honza • datum: 11.09.2016
Dobrý den, nikde jsem nenašel uvedené množství kalorií.. Řekl byste mi ho? Pokud jsem to přehlédl, omlouvám se za svoji nepozornost..

Dobrý den, 100 g: 1431,7 kJ / 340,9 kcal

dotaz
autor: Vladimír • datum: 07.09.2016
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je vhodné nebo jestli nevadí smíchat BCAA instant dohromady s Unisport Zero a popíjet směs během tréninku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, společné užívání obou suplementů je velmi výhodné, tudíž je to takto v pořádku.

Smíchání suplementů
autor: Lukáš • datum: 30.08.2016
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je vhodné před tréninkem smíchat kreatin monohydrate creapure společně s těmito BCAA a po tréninku opět kreatin monohydrate společně s těmito BCAA + k tomu protein?.. jedná se mi to to, zda je možné mít toto všechno v jedné sklenici/shakeru anebo je lepší mít mezi těmito suplementy časový odstup jak před tak i po tréninku? Díky za odpověď.

Dobrý den, ano, společná konzumace obou suplementů je v pořádku.

BCAA
autor: Jana • datum: 27.08.2016
Dobrý den, ráda bych věděla, zda mám použít na regeneraci kloubů BCAA Instant nebo BCAA Mega Strong. Co mi doporučíte jako lepší přípravek? Děkuji

Dobrý den. Na regeneraci kloubů ani jedno ze zmíněných. Pro podporu kloubů můžete zkusit např. produkty jako Flexain (R), Gelatina 2000 Fair Power (R), Flexit Drink či obecně produkty z kategorie Kloubní výživa. Instantní aminokyseliny a nebo obecně BCAA aminokyseliny slouží pro lepší regeneraci svalů a celkově pro ochranu svalů před odbouráváním při náročných trénincích a podobně.

BCA
autor: Jenda • datum: 21.08.2016
Dobry vecer,pisu trochu pozde, ale dostal jeem se az te.dneska sem si u vas zakoupil dve baleni BCAA instant,ptam se mlade pani kde to najdu,ochotne ukazala zaplatil.jsem a odesl.koukam doma.na vase stranky a bcca imstant mate v akci za 580 misto 725 kc a to me fakt nasralo,volam ji a rikam ji to a ona na me ze sem si nerekl o internetovou slevu,no to me taky dostalo,ja vas vsude.doporucuju a tohle sem fakt od vas necekal

Dobrý den. Ceny na všech pobočkách máme různé, jak mezi pobočkami navzájem, tak mezi pobočkami a internetem, máme to tak od nepaměti. Chcete-li mít jistotu, že zboží budete mít za ceny internetové, je nejlepší zboží na internetu objednat a jako způsob dopravy zadat osobní vyzvednutí na Vámi preferované pobočce. Každopádně to píšu spíše obecně na vysvětlenou. Samozřejmě nejsem rád, že nejste rád, proto chcete-li, až byste objednával zboží příště, objednejte ho prostřednictvím internetu a bezprostředně po odeslání objednávky mi napište na martin.jebas@ronnie.cz, zpětně bych Vám nastavil ceny takové, abych Vám Vámi zmíněný rozdíl vykompenzoval. Prosím jen, přidejte k dané e-mailové zprávě tuto naši konverzaci. Hezký den.

Dávkování
autor: Vojta • datum: 19.08.2016
Dobrý den, mám brát bcaa i když v ten daný den nejdu cvičit?

Dobrý den, BCAA dávkujte zejména v době kolem tréninku. V případě nedostatečné regenerace bych je zařadil i ve dnech volna.

Dávkování
autor: Karel • datum: 18.08.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat vážím 70 kg, kolik g bcaa mám denně přijmout a kdy? Mám použít jednu odměrku před tréninkem a jednu po? Nebo stačí jen před?

Dobrý den, dávkujte je před a během tréninku. Celkově minimálně 10 g BCAA.

Dávkování
autor: Aleš • datum: 03.08.2016
Dobrý den, trochu bojuji s dávkováním, ostatní není problém zjistit a spočítat, ale bcaa jsou pro mě pořád s otazníkem. Můžete doporučit kolik bych tak měl přijmout - pokročilý sportovec, 90kg, cca 4% tuk (měřeno kaliprem), 2-2:15 hod trénink, bílkoviny ke 2g/kg. Díky.

Dobrý den, není třeba z toho dělat přílišnou vědu. Vyzkoušejte cca 10 g BCAA před a během zátěže. Dle reakce těla, můžete toto dávkování upravit, např. ještě 5 g BCAA přidat nebo je zařadit i ve dnech volna, např. před snídaní.

bcca
autor: Vlado • datum: 01.08.2016
Zdravim. Chcem sa opytat ci sa mozu bcca brat aj po treningu napriklad z glukozou a az po cca 30 minutach dat nejaky srvatkovy protein. Pytam sa len kvoli tomu ze vacinou odporucate pred treningom alebo pocas neho. Dakujem

Dobrý den, možné to je, ale spíše bych se držel varianty užití před a během tréninku a po tréninku protein.

kardio
autor: Petr • datum: 29.07.2016
Dobrý den začínám cvičit a chtěl jsem se zeptat jestli má nějaký smysl posilování v redukční dietě nebo jestli se mám zaměřit jen na kardio. děkuji za odpověď

Dobrý den, posilování samozřejmě smysl má. Pomůže udržet svalovou hmotu a udrží zvýšený metabolismus. Tělo bude v klidu spalovat více energie.

volba amin
autor: Josef • datum: 28.07.2016
Dobrý den, před tréninkem dávám 2x odměrku Actinoxu (vyhovuje mi že nemá stimulanty) a po tréninku 2x HERO. Myslíte, že je v průběhu tréninku přínosnější pít Instant BCAA nebo Aminofree Peptides když se bavíme pouze o 2 odměrkách jednoho nebo druhého? Díky

Dobrý den, dvě odměrky Actinoxu obsahují 8 g BCAA a další aminokyseliny. Pokud se nejedná o velmi náročný 2 hodinový trénink, bude zcela dostačující potréninkové Hero.

Jinak můžete zakoupit od obou suplementů vzorky a otestovat, co vám bude více vyhovovat.

Kdy užívat BCAA
autor: Adéla • datum: 21.07.2016
Dobrý den, mám nově zakoupené, chtěla bych se zeptat, kdy je užívat a kolik. Často je uvedeno, že by se měly podávat před a po tréninku a někde naopak při a po tréninku... Našla jsem mnoho verzí, tak jsem z toho zmatená.

Dobrý den, z dávkováním by vám měl poradit výrobce či prodejce vašeho suplementu.

BCAA bych dávkoval zejména před a během zátěže.

Běh
autor: Petr • datum: 21.07.2016
3-4 týdně, 5-8 km

V tomto případě není třeba suplementy příliš řešit.

Pokud ovšem chcete BCAA vyzkoušet, samozřejmě můžete. Doporučuji např. právě  BCAA Instant.

Běh
autor: Petr • datum: 21.07.2016
Dobrý den běhám ráno chvelku po probuzení a nemám čas ani na snídani.. dám si pouze banán a běžím ale četl jsem že by bylo vhodné zařadit i nějaké bílkoviny protože mám problémy s regenerací. Chtěl bych se zeptat jestli BCAA jsou vhodné případně jestli dávkovat před nebo po běhu. Děkuji :)

Dobrý den, kolik km a jak často běháte?

dávkování
autor: Adam • datum: 06.07.2016
Dobrý den chtěl jsem se zeptat, které dávkování by jste mi dopočuil 30 minut pred treninkem a pak behem treninku pít bcaa instant nebo 30 minut pred treninkembehem treninku vodu nebo tak a pak hned po treninku bcaa ? díky moc

Dobrý den, vyzkoušejte obě varianty a sám posoudíte, co vám bude více. Je to jediná možnost, jak to poznat.

Liquid
autor: Budy • datum: 02.07.2016
Zdravím. Dá se kombinovat při tréningu s Iontex ® Liquid? 500ml iontaku a 500ml bcaa.

Dobrý den, ano, použití kombinace je velmi výhodné zejména u déletrvajícího tréninku.

BCAA
autor: Marek • datum: 24.06.2016
Dobry den, prosim, chci se informovat, jestli je pro me vhodne uzivat BCAA. Merim 175cm a vazim 55kg. Jde mi o to nabrat svalovou hmotu. Mam intoleranci laktozy a ulcerozni kolitidu (zanet tlusteho streva)z toho duvodu nemuzu syrovatkovy protein. Dekuji za radu. S pozdravem Marek

Dobrý den, použití BCAA je poměrně zbytečné, stačí pestrá kvalitní strava. Suplementační možnosti proberte s vaším lékařem.

Bcaa
autor: vašek • datum: 15.06.2016
Dobrý den jaké je pro mě vhodné dávkováni Bcaa 23 let 65 kg děkuji za odpověd

Dobrý den, otázkou je, zda má pro vás vůbec užívání BCAA smysl. Spíše bych dle potřeby využíval gainer či protein.

Jinak platí dávkování doporučené výrobcem.

Bcaa
autor: Vašek • datum: 07.06.2016
Dobrý den , mam dotaz jaké je pro mě vhodné dávkování Bcaa 22 let 64 kg díky 3x tydně cvičím děkuji

Dobrý den, pokud vaším cílem není redukce tuku, bez BCAA se obejdete. Spíše bych dle potřeby zařadil protein či gainer a přidat můžete kreatin.

Pokud BCAA použijete lze je např. dávkovat před a během zátěže.

hubnutí
autor: Adam • datum: 29.05.2016
DObrý den, je mi 22 let dříve jsem boxoval ale protože jsem se zranil už rok a půl jsem nic nedělal.Nyní začínám chodit do posilovky a potřebuju zreduokvat hmotnost. Měřím 176 cm a vážím skoro 88 a mám opravdu velké břicho. Chtěl bych vědět jestli se dají bcaa kombinovat s nákým l-carnitinem a zda li jsou lepší tablety nebo instantní přípravky ? Mockrát děkuji

Dobrý den, zatím bych volil protein a komplexní spalovač, např.  CFM Instant Whey 80 a Thermogel (R). Je to velmi oblíbená a funkční kombinace.

Užívání
autor: Štěpán Holuša • datum: 10.05.2016
Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho můžu tyhle BCAA užívat. Dochází mi první 300g balení a chci si objednat další. Jsou nějaká rizika při delším užívání? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dle potřeby je můžete užívat libovolně dlouhou dobu.

Směs
autor: Vojtěch • datum: 08.05.2016
Dobře vyzkouším to. Jen jste mi neodpověděl na otázku, můžu nahazet bcaa, glutamin a arginin do jednoho šejkru a smichat to dohromady ?

Samozřejmě můžete, stačí se podívat na složení některých komplexních přípravků. Dávka BCAA i glutaminu je zbytečně vysoká.

Tato suplementace se mnohem více vyplatí při redukčním treninku, kdy je tělo náchylné ztrácet svalovou hmotu. Případně také při náročném tréninkovém programu, kdy se např. trénuje 5 až 7 týdně.

Směs
autor: Vojtěch • datum: 08.05.2016
Měřím 170cm a vážím 73kg, snažím se jet silové tréninky a základní cviky + doplnění ostatních parrtií. celé tělo procvičeno 2x za týden, strava kvalitní - zvěřina, králíci a domácí vejce, bílkoviny tedy pokryji ze stravy, protein dávám jen po tom tréninku. Asi jsem ta oblíbená verze „ektomorf“. Tělo se zlepšuje, síla přibývá, váha se ani nehne.

K proteinu po tréninku přidejte cca 30 až 40 g maltodextrinu či glukopuru a  přidal bych také kreatin -  Creatine Creapure (R). Kreatin dávkujte před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Směs
autor: Vojtěch • datum: 07.05.2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li je možné do jednoho šejkru smíchat bcaa,glutamin a arginin před tréninkem ? Každý doplněk od jiného výrobce kvůli ceně a ochucené budou pouze bcaa. Dávkování 15g BCAA, 10g glutaminu a 5g argininu, je to v pořádku ? Po tréninku dávám 50g 80% proteinu CFM. Díky mějte se

Dobrý den, kolik měříte a vážíte?

Iontový nápoj
autor: Radek • datum: 25.04.2016
Dobrý den. V kolika letech můžou děti přejít z dětských iontových nápojů na iontové nápoje pro dospělé? Děkuji za info.

Dobrý den, vysloveně dětských iontových nápojů na trhu moc není. V rychlosti jsem našel jeden a dávkování je u něho možné i v podstatě pro dospělé, jen se upravuje poměr ředění. Tudíž by toto šlo použít i u“běžných“ iontových nápojů. Také děti jsou různého věku. U starších dětí cca 12 a více to řešit vůbec nemusíte.

Bcaa ,protein
autor: Jan • datum: 17.04.2016
Dobrý den chtěl bych se zeptat.. Už jsem viděl pár lidí užívat jenom BCAA bez nějakého proteinu. Chtěl bych tedy védět jestli to má cenu užívat jen BCAA a nekupovat žádný protein a jakou by to mělo účinnost bez toho proteinu?

Dobrý den, vždy je rozhodující strava, trénink a dostatek odpočinku. Také rozhodují vaše tréninkové cíle. Pokud chcete svalově růst, musíte přijmout dostatek všech živin, pokud toto nesplníte, jakou vám BCAA v podstatě k ničemu.

glutamin
autor: Milda • datum: 15.04.2016
Dobrý den, chci se zeptat, kdy je lepší efekt dávat glutamin před nebo po? A kdy je lepší dávat protein, ihned po tréninku nebo třeba až po 15 minutách?

Dobrý den, protein se dávkuje cca 30 minut po tréninku, ale může to být i dříve, např. při použití hydrolyzovaného proteinu.

Glutamin lze dávkovat před i po tréninku.

Fotbal
autor: Dan15 • datum: 12.04.2016
Dobrý den. Hraju fotbal a rád bych si udržel svalovou hmotu . je tento suplement pro mě ten pravý? díky za odpověd :) popřípadě mám ho dávkovat před tréninkem nebo po? děkuju :)

Dobrý den, hraní fotbalu nemusí znamenat ztrátu svalové hmoty. BCAA ale samozřejmě použít můžete. Dávkujte je během zátěže.

Doba doručení
autor: Radim • datum: 04.04.2016
Pěkný den, chtěl bych se zeptat, jak dlouho trvá doručení zboží o kterém píšete, že je na skladě. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, zboží je většinou odesláno tentýž či následující pracovní den.

Dotaz
autor: Honza • datum: 31.03.2016
Dobrý den. Ještě mám takový dotaz ohledně mého předešlého dotazu. Dají se tyhle BCAA brát i ve dnech bez tréninku? Případně jak a v jakém množství? Děkuji za odpověď

Ano, dle potřeby je samozřejmě možné užívání i ve dnech volna. Opět to může být 5 až 10 g v jedné dávce, např. před snídaní a obědem.

BCAA před aerobkou
autor: Přemek • datum: 30.03.2016
Dobrý den. Chci se zeptat, jestli má cenu dávat instantní BCAA před aerobním tréninkem, který trvá 30 minut? Jde mi o to, aby mi balení vydrželo co nejdéle a nemusel jsem brzo kupovat další... Dále cvičím 3x týdně v posilovně přibližně hodinu a půl, tam asi o vhodnosti použití BCAA není potřeba diskutovat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, o výhodnosti použití BCAA by se dalo právě diskutovat velmi dlouho. Obecně je to prospěšný suplement, který přináší spoustu pozitiv, ale to neznamená, že je použití nutné ve švech situacích.

Před uvedeným aerobním tréninkem bych BCAA nezařazoval

Dotaz
autor: Honza • datum: 29.03.2016
Dobrý den. Dnes jsem začal dietu. Během dne na doplnění stravy používám CFM Instant Whey 80. Před tréninkem AminoFree Peptides a po tréninku Hero. Na spaní potom Micellar Casein. Je potřeba doplňovat ještě samotné BCAA a případně Glutamin? Nerad bych zbytečně přicházel o nabranou hmotu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, cca a 14 dnů počkejte, ale dle výsledků můžete suplementaci upravit, např. přidat BCAA.

Kombinace
autor: Pavel • datum: 23.03.2016
Dobrý den, cvičím každé ráno cca 1,5 hod a před, během a po cvičení užívám BCAA instant dvě dávky, v rámci následné snídaně pak protein Whey 80. Doporučil byste mi nějaký produkt vyjma kreatinu, především s ohledem na růst hmoty. Děkuji

Dobrý den, nejúčinnější je právě suplement, který zmiňujete, a to kreatin.

Z dalších to může být např. glutamin či předtréninkové suplementy jako Hellgel (R)Agrezz (R) atd.

dotaz na ochranu svalove hmoty
autor: David • datum: 23.03.2016
Dobrý den, Mám takový konkrétnější dotaz, a nevím zda-li budete moct odpovědět. Týká se to BCAA všeobecně. Minulý rok - dodržuji tréninkové plány a stravu. Když držím stravu i v objemu i v dietě a k tréninku ještě přidám dvakrát denně kole (2x 45 min) na cestě do a z práce každý den, tak jsem ani v objemu moc nerostl a nejspíš si pálil i svaly + i při dávkování přesných živin a veškeré suplementace (BCAA, protein, Glutamin, Kreatin....) To bylo minulý rok. tento rok jsme to zkusil bez kola a v objemu sem rostl víc a teď při přechodu do diety bych Chtěl zařadit to kolo i jako kardio zase teď v dietě, ale bojím se, abych zase nepřišel o procento svalů. Mám denně 2,5g bílkovin a tuším že zhruba 4gr sachr z nejčistčích zdrojů. nastaveno všechno podle Vaši knihy od Roubíka příprava na soutěž v Kulturistice. Doporučili by jste mi prosím jak tedy dávkovat BCAA a co případně dalšího? Abych neměl starost a mohl do toho šlápnout? Případně na koho se obrátit s radou? Děkuji a přeji příjemný den

Dobrý den, v minulém roce jste svalové nerostl, protože jste přijímal málo energie. Jízda na kole nenamáha tělo tak vyrazným způsobem, aby díky této aktivitě v uvedeném časovém rozsahu došlo k ovlivnění růstu svalové hmoty či dokonce k ztrátě hmoty.

BCAA  se standartně dávkují před a po tréninku a ve dnech volna např. před snídaní a obědem. Přidat lze také glutamin -  Gluta Pure. Dávkujte ho po tréninku a večer před spaním. Ve dnech volna ráno a opět večer.

Dotaz
autor: David • datum: 21.03.2016
Dobrý den, prosím o radu jak zkombinovat užívání BCAA a cretinu, když doporučené je užívat obojí před a po tréninku. Mám tedy užívat obojí před a po nebo je lepší dávkování rozložit jinak? Po tréninku užívám ještě G15 od extrifitu. Trénuji 4x týdně. Děkuji

Dobrý den, před tréninkem užívejte BCAA a kreatin současně. Po tréninku nejdříve BCAA a po cca 15 minutách kreatin s gainerem.

kofein, bcaa
autor: Prokop • datum: 20.03.2016
Dobrý den, chci se zeptat, stačí dát 5 g bcca instant, když si dám před kardiem kafe, stačí kardio kolem 45? Děkuji

Dobrý den, 5 g BCAA je obecně doporučované množství. Zda Vám bude vyhovovat, to musíte otestovat.

Uvedená délka kardia je dostačující, ale samozřejmě také záleží na intenzitě cvičení.

Suplementy 2
autor: Patrik • datum: 18.03.2016
Děkuji za odpovědi. Ještě mám poslední dotaz..Je mi 28 mam citlivější žaludek..nasel jsem si tyto suplementy. Nakopavac , Nano BCCA, Pure elite cfm od ..je i zde BCCA nadbytečné?Moc děkuji za všechny rady

Uvedeno značku podrobně neznám, tudíž to neumím posoudit.

Suplementy 2
autor: Patrik • datum: 18.03.2016
Dobrý den, Mé cíle jsou ..udržet si zdraví..a získat svalovou hmotu do váhy 90 kilogramů..Měřim 178 cm vazim 89 kg a díky s měnám trénují 2 az 3 tydne..

Pokud před tréninkem použijete např. Hellgel (R), ten BCAA již obsahuje. Z proteinu bych doporučil po tréninku hydrolyzát -  Super Hydro 80 DH32. Při této kombinaci je použití BCAA poměrně nadbytečné.

Suplementy 2
autor: Patrik • datum: 18.03.2016
Dobrý den Něco jsem si načetl a jako začátečník bych se chtěl zeptat zda by mohlo spolu fungovat tohle.. Před tréninkem část deni dávky BCCA s nakopavacem?Po tréninku druhou část BCCA a k tomu Protein?A druhý dotaz je nutno Mít BCCA jako zastupitele aminokyselin a protein i když nejsem profík už od začátku sportovani? Stoji to moc a nevydrží to dlouho...za odpovědi Děkuji

Dobrý den, jaké jsou vaše tréninkové cíle, jak často trénujete, kolik měříte a vážíte?

BCAA
autor: Bedřich • datum: 17.03.2016
Ahoj. 182cm,80kg,52let,3x týdně posilka. Koupil jsem BCAA Instant 2:1:1, píše se, že je to pro nárůst svalové hmoty: rozdělte svou dávku BCAA (pokročilí sportovci a sportovci nad 80 kg tělesné hmotnosti 2 až 3 odměrky) na tři části, první užijte 20 - 30 minut před tréninkem, druhou v průběhu tréninku a třetí do 30 minut po něm. Dotaz k užítí: mohu nasypat 6 odměrek do 1l vody a začít užívat před tréninkem v tréninku a dopít po tréninku? To znamená cca v průběhu dvou hodin. Díky za odpověď. Béďa.

Dobrý den, uvedené dávkování vyzkoušet můžete. Sám vyhodnotíte, zda Vám bude vyhovovat.

Jen bych rád doplnil, že použití BCAA není zárukou svalového růstu. Také musíte přijmout odpovídající množství všech živin. Pokud tomu tak nebude, svalový růst bude omezen.

Suplementy
autor: Patrik • datum: 17.03.2016
Dobrý den Chtěl bych se zeptat zda mužů michat Gainery s aminokyselinami značky A mi no star 2300 když také obsahují složky Gaineru? A jestli mužů k tomu nakopavac? Jsem začátečník a mam narocny trénink a nevím zda to dohromady muže byt...Děkuji za odpovědi

Dobrý den, uvedenou kombinaci použít můžete.

BCAA
autor: Kaja • datum: 15.03.2016
Dobry den, jak si mam rozlozit bcaa kdyz kazdy den beham a mam i trenink, Dekuju za odpoved

Dobrý den, existuje více variant dávkování. Musíte experimentovat a tak zjistit, co Vám bude vyhovovat. Začít mužete např. 5 až 10 g užívaných během zátěže.

BCAA
autor: Lukáš • datum: 03.03.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mi 6,5 g BCAA za den před tréninkem stačí... Jsem dorostenec a chystám se na soutěž, jenže jako student počítám každou korunu, tak se snažím aby mi to vydrželo co nejdé. Díky za odpověď

Dobrý den, pokud si pohlídáte dostatečný příjem bílkovin, mohlo by to stačit. Samozřejme je to pouze odhad. Je to také o tréninku, stravě, regeneračních schopnostech atd.

BCAA + Iontový nápoj
autor: Jan Trávníček • datum: 17.02.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné tyto aminokyseliny při tréninku smýchat s litrem iontového nápoje, nebo je lepší si namíchat zvlášť 200-300ml samostatných aminokyselin?

Dobrý den, pokud Vám kombinace nebude vadit po chuťové stránce, můžete oba suplementy smíchat.

ISO 90 CFM + BCAA
autor: Jenda • datum: 17.02.2016
Dobrý den, po cvičení používám protein ISO 90 CFM instant whey který ma v sobě BCAA jsem po zranění a jsem v solidním zápřahu a přemýšlím že si obejdnám nápoj BCAA Instant, který chci pít před a během cvičení nebo výkonu je dobré tyto produkty takto kombinovat? a druhý dotaz píšete že je „pro energetizaci treningu“ to znamena jako ze je jako lekhy iontový/nakopavaci nápoj? děkuji

Dobrý den, BCAA mohou být využity i jako zdroj energie, ale jen za určitých podmínek, např. v případě energetického deficitu. Tudíž se nejedná o klasický stimulant.

Protein a BCAA se běžně kombinují.

Pokud chcete využít před tréninkem „běžný“ nakopávač, doporučuji např. Hellgel (R) či  Agrezz (R).

bcaa
autor: michaela • datum: 07.02.2016
Dobrý den chtěla jsem se zeptat chodim 4 krát tydne do fitka potrebuju hubnout a nechci stratit svaly ktere i pri hubnuti buduju koupila jsem si bcaa instant je lepší si dat před tréninkem nebo v průběhu tréninku. .dekuji

Dobrý den, nápoj popíjejte od začátku do konce zátěže.

tavlety nebo prášek
autor: Laďa • datum: 27.01.2016
Dobrý den, je lepší brat bcaa v tabletách nebo v prášku, děkuji

Dobrý den, to je pouze na Vašem rozhodnutí. Pokud budete BCAA např. používat během tréninku, je výhodná konzumace ve formě nápoje - instantní BCAA. Během dne mohou vyhovat kapsle.

sacharidové vlny a bcaa
autor: Standa • datum: 26.01.2016
Dobrý den myslíte, že bude stačit tento cyklus sach. vln na spalování tuků a vyrýsování 50, 100, 300 potom zase 50, 100, 300. A jen pro ujištění před každým a po každém tréninku bcaa ? Děkuji

Dobrý den,  stačit to asi bude, ale není to  ideální. Tomuto tématu se věnuje velmi podrobně kniha  Sacharidové vlny (Michal Kulštejn).

kafe a bcaa
autor: Pepan • datum: 25.01.2016
Dobrý den, chci se zepat jako nakopávač používám kofein (kafe), kafe vůbec nepiju pouze před tréninkem a nabudí mě to, myslíte že si na to tělo za nějaký čas zvykne ? jde mi o to že mě to vždycky nabudí a spaluje to tuky, a s tím souvisí moje druhá otázka je nutné třeba před kardiem dávat bcca když se po kofeinu spaluje více tuk. Děkuji za odpověď

Dobrý den, tělo si časem na kofein zvykne. Proto se volí cyklováni nebo nepravidelné užívání. BCAA se používá zejména v souvislosti s energetickým deficitem. Kdy chrání svalovou hmotu a mohou být využity jako zdroj energie.

nakopávač
autor: Karel • datum: 18.01.2016
Dobrý den, mohl byste mi prosím napsat nějaký typ na předtréninkový nakopávač? nebo něco před tréninkem abych měl posilování efektivní a abych byl nabuzenej. Děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte novinku Agrezz (R) či  Essential Nitrox Pump.

BCAA
autor: Luboš • datum: 26.12.2015
Dobrý den, beru před kardiem (běh, kolo) 10 g bcca je to dobře nebude se ztrácet svalová hmota ? a pak mám ještě jeden dotaz teď během 3 měsíců sem přibral 3 kg přitom se nezdravě nestravuji, myslíte že je to nárůst svalové hmoty když chodím 3-4 týdně do posilovny + kardia. Děkuji za odpověď

Dobrý den, jen svalová hmota to nebude, ale při pravidelném tréninku se zvyšuje množství uloženého glykogenu a tím i množství vody. Tudíž může jít o kombinaci svalové hmoty, glykogenu a vody. Nemohu také vyloučit, že v tom může být i tuk.  Zdravá strava  neznamená, že se nemůže ukládat i tuk. Ovlivní to množství přijaté energie.

Vzhledem k tomu, že přibíráte, svalovou hmotu velmi pravděpodobně neztrácíte.

bcaa
autor: Jarda • datum: 23.12.2015
Dobrý den, kdy je lepší brát bcaa před tréninkem nebo v průběhu, před tréninkem to je na ochranu svalů a v průběhu tréninku proč ? a po tréninku mám glutamin a v proteinu 5 g bcca stačí to na regenareci popřípadě na svalový růst ?

Dobrý den, striktně to rozdělit nelze. Vždy se ta účinnost bude prolínat, zdroj energie, regenerace atd.

Místo teorie, je nejlepší vyzkoušet více způsobů dávkování. Sám posoudíte, který Vám nejvíce vyhovuje.

předešlý dotaz
autor: Pepan • datum: 23.12.2015
Dobrý den, beru stejné dávky suplementů jako v předešlém dotazu a chci se zeptat když se chci vyrýsovat stačí 15 minut po tréninku jenom protein ? Nebo v čem je lepší např ten banán ? abych toho v sobě neměl moc. Děkuji

Dobrý den, v případě redukce tuku se většinou sacharidy po tréninku nekonzumují.

Potréninková suplementace je  důležitá, ale důležitější je celodenní strava.

protein / sacharidy
autor: Mára • datum: 23.12.2015
Dobrý den, po tréninku dávám 10 g bcaa a 5 g glutaminu a chci se zeptat co mám ještě dávat dříve po tréninku protein nebo rychlé sacharidy např. banán ? a v jakém časovém rozmezí ? Děkuji za odpověď

Dobrý den, ihned po tréninku BCAA a po cca 15 minutách potréninkový nápoj (bílkoviny, sacharidy atd. ).

Bcaa
autor: Patrik • datum: 23.12.2015
Dobry den, Chci se zeptat zdali staci pouzivat bcaa instant v prubehu treninku,nebo jej musim zaradit pred i po. Hodinu lo treninku uzivam protein Whey. Jinak merim 176cm a vazim 81kg. Cvicim 3-4x tydne. Jsem ten typ co lehce nabere ale i shodi. Predem dekuji za vycerpavajici odpoved :)

Dobrý den, jaké dávkování Vám bude vyhovovat, to musíte vyzkoušet. Co se týká proteinu, není nutné čekat s jeho dávkováním hodinu. Pokud se jedná o rychlé syrovátkové bílkoviny, lze ho dávkovat do 30 minut od skončení tréninku.

Bcca
autor: Chada • datum: 21.12.2015
Dobrý den, vybral jsem si tento produkt pro regeneraci svalu po tréninku. Je mi 15, mohu to užívat a jaké je vhodně dávkování, trénuje 3x tydne . Dekuji

Dobrý den, mnohem výhodnější je pro tebe použití gaineru či proteinu. Základem kvalitní regenerace a podpory růstu svalové hmoty je dostatečný příjem všech živin v odpovídajícím množství.

Davkovani
autor: Daniel • datum: 20.12.2015
Dobry den, vyrobce doporucuje pro narust svalove hmoty 5g pred treninkem, v prubehu i po treninku. Bude dostacujici 5g pred a 5g v prubehu, kdyz po treninku davkuji Hero, ktery uz obsahuje 5g bcaa?

Dobrý den, samozřejmě ano. Dávka BCAA z Hera se také počítá.

BCAA nebo Gainer?
autor: Míra • datum: 20.12.2015
Dobrý den, jsem začátečník, cvičím v posilovně cca 4 měsíce (2×, 3× týdně), do toho občas doma. Rád bych nabral svalovou hmotu, vzhledem k tomu, že jsem hubený, tak to jde velmi pomalu. Vážím 70 kg, měřím 175 cm. Ve dny tréninku užívám protein 3x denně. Stravu se snažím přizpůsobovat. Je vhodné zařadit i BCAA nebo Gainer? Děkuji

Dobrý den, dávkování proteinu musíte přípůsobit Vaší stravě a tělesné hmotnosti. Celkový denní příjem bílkovin je dostačující v množství 1,7 až 2 g bílkovin na kg TH.

Zvýšení příjmu sacharidů může být dobrou volbou, a to zejména po tréninku. Doporučuji např. komplexní potréninkové Hero.

Bcca
autor: Radek • datum: 15.12.2015
Doby den chci se zeptat. Je mi 40 187/ 77kg posilují 4 x do týdne snažím se nabrat na objemu používám od extifitu gainer c15 a Creatin před and po cvičeni. Navíc ještě před cvičením si dam e-nox. Mám použití bcca nebo je to zbytečné. Dekuji

Dobrý den, v současnosti se bez BCAA bez problémů obejdete.

/
autor: Ja45 • datum: 13.12.2015
Dobry den,je vhodne brát bcaa když zároveň beru spalovač?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se BCAA zařazují zejména v období redukce tuku, je kombinace v pořádku.

Bcaa užití
autor: Pavel • datum: 07.12.2015
Dobrý den, kdy je nejvýhodnější užívat bcaa před po nebo během treninku a jakou příchut byste doporučil? Děkuji.

Dobrý den, obecně se doporučuje užívání právě před, během a po tréninku. Jaké konkrétní dávkování Vám bude vyhovovat, to musíte otestovat.

Kladný ohlas mají všechny příchutě. Osobně mi poměrně hodně chutnalo jablko.

bcaa forma
autor: Pavel • datum: 02.12.2015
Dobrý den, doporučil byste bcaa spíš ve formě tablet nebo instantní? Mohl byste prosím uvést nějaké produkty? Děkuji.

Dobrý den, je na Vaší volbě, kterou formu BCAA zvolíte. Pokud byste je dávkoval během zátěže, je dobrou volbou instantní varianta např. BCAA Instant . V případě preferencí cps, to mohou být  BCAA 2:1:1 Pure. V nabídce jsou také BCAA ve formě gelu -  BCAA GT+.

Dotaz
autor: Jakub • datum: 02.12.2015
Dobrý den. Můj dotaz směřuje na redukci tuku. Měřím 187 cm a vážím otřesných 130 kg, je to způsobeno sedavou prací. Chtěl bych si koupil BCAA Instant 2:1:1. Mám k tomu ještě něco dalšího zařadit pro rychlejší spalování tuku, nebo pro regeneraci? Cvičím 4x týdně a upravil jsem stravu.Děkuji moc.

Dobrý den, BCAA zatím nepotřebujete. Dejte přednost proteinu, např.  CFM Instant Whey 80 a přidat můžete také  Syne Thermogenic 10 mg Burner.

bcaa
autor: jan • datum: 01.12.2015
Dobry vecer. Pred cvicenim beru tekute bcaa 40ml (slozeni v 80ml L-leucin 1600mg, L-isoleucin 800mg, L-valin 800mg) Po cviceni dalsich 40ml.Po cviceni dal gainer ktery obsahuje taky bcaa (slozeni ve 100g isoleucin 6150mg, leucin 9950mg, valin 5540mg) gainer se davkuje 50g. Tak bych rad vedel jestli po cviceni jeste brat tekute bcaa kdyz uz jsou v gaineru jestli to neni uz moc. Dekuji za odpoved

Dobrý den, pokud je Vašim cílem objem a tomu také odpovídá strava, bez BCAA se obejdete.

Dávkování gaineru je závislé na Vaší hmotnosti a náročnosti tréninku.

bcaa
autor: Jan • datum: 30.11.2015
Dobry den, chci se zeptat jestli muzu tekute bcaa od amixu po cviceni zapit gainerem od amixu ktery jiz bcaa obsahuje.Nebo je jen brat pred cvicenim? Dekuji za odpoved

Dobrý den, netuším jaké složení uvedené suplementy mají, tudíž Vám neumím přesně poradit. Standartně se gainer dávkuje cca 15 minut po gaineru.

Reahabilitace
autor: Jan • datum: 29.11.2015
Dobry vecer Momentalne jsem mimo posilovnu, zotavuji se ze zraneni ramene a rehabilituji. Rehabilituji jak zada, tak rameno. Chtel bych vedet, zda-li ma cenu kupovat bcaa narehabilitaci nebo zda-li je to zbytecne. Diky moc :-)

Dobrý den, považuji to za poměrně zbytečné. Spíše bych suplementaci nechal až na trénink.

bcaa
autor: Jakub • datum: 18.11.2015
dobrý den, je vhodné brát tyto bcca + ještě BCAA 1800 mg mega tablets ? Nebo je to zbytečné a tělo tolik bcaa stejně vyloučí? K tomuto mám protein wpc 80, je místo dvou BCAA lepší něco jiného? Děkuji

Dobrý den, je poměrně jedno v jaké formě je užíváte, důležité je celkové množství. BCAA jsou stále BCAA a mají stejnou účinnost.

dotaz
autor: Jirka • datum: 16.11.2015
Dobrý den. Měl bych malou otázku. Je BCAA vhodné pro chlapce 18let,který je začátečník? Nestačily by sacharidy,proteiny? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jaké jsou Vaše tréninkové cíle, kolik měříte a vážíte?

protein + BCAA po tréninku
autor: Štěpán • datum: 15.11.2015
Dobrý večer. Je vhodné smíchat dávku proteinu s dávkou BCAA v jednom šejkru ihned po tréninku?

Dobrý den, BCAA užijte ihned po tréninku a po cca 15 minut protein. Je to výhodnější než společná konzumace.

Výhoda ?
autor: Jakub • datum: 11.11.2015
Dobrý večer. Momentálně jsem v redukci tuku. Měřím 168cm/81Kg, cvičím 4x týdně, velké váhy/míň opakování. Před tréningem používám NO nakopávač, během tréningu piji BCAA instant, po tréningu protein a do 45. min. po treningu ještě rychlý cukr v podobě jablka. Chci zařadit ještě Creatin. BCAA instant dobírám a chci se zeptat, jestli mám obědnat další, nebo bude efektivnější použít Glutamin místo BCAA ? Jde mně samozdřejmně o efekt katabolizace. Děkuji za reakci a přeji hodně zdaru.

Dobrý den, zůstal bych u BCAA nebo vyzkoušel  Aminogel (R).

mix
autor: Michal • datum: 08.11.2015
Dobry den chtel jsem se zeptat, chodim trikrat tydne cvicit a beru pred treningem Trec Nutrition S.A.W. rano nic a vecer nic. Mohu to doplnit bcaa nebo ne ? Boli mne svaly potrebuji nejakou regeneraci. Diky za odpoved a preji hezky den.

Dobrý den, v první řadě je třeba mít zabezpečen dostatečný příjem všech živin. Pokud tomu tak není, má to negativní vliv na regeneraci a budování svalové hmoty. Dle potřeby bych doporučil nejdříve použit protein či gainer a až následně případně přidal také BCAA.

Znehodnocení
autor: Michal • datum: 01.11.2015
Dobrý den, může se stát, že pokud zanechám instantní BCAA rozpuštěné déle ve vodě (přes 24h), může dojít ke znehodnocení? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, obecné doporučení je, připravovat nápoj těsně před konzumací. Běžně se nápoj připravuje na pár hodin. Připravovat nápoj na delší dobu je zbytečné.

Připravte si tolik nápoje, kolik vypijete během pár hodin.

BCAA
autor: Lukáš • datum: 12.10.2015
Dobrý den Když si BCAA dám do pet láhve s vodou jak dlouho vydrží ? Aspoň dva dny nebo je dobré je spotřebovat ještě následující den ? Díky

Dobrý den, pokud je budete konzumovat po dobu několika hodin, je to v pořádku, ale do příštího dne bych nápoj neskladov.

věk?
autor: zikto • datum: 07.10.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zaptat, zda je možné užívání těchto aminokyselin u dítěte 10.let při náročném tréninku, děkuji.

Dobrý den, možné to asi je, ale stále je dobré myslet na to, že se jedná o dítě.

Měla by stačit odpovídající strava a dostatek odpočinku.

Dotaz/odměrka
autor: Martin • datum: 07.10.2015
Omlouvám se, skutečně byla zahrabaná až na dně. díky za info

Není zač, ať se daří.

Odměrka
autor: Martin • datum: 07.10.2015
Dobrý den, na videu jsem viděl, že kolega upozorňuje na odměrku, která je součást každého balení. Mé balení BCAA a dokonce ani CFM WPC80 odměrku neobsahují. Dá se u Vás sehnat? děkuji

Dobrý den, odměrka bývá velmi často zasypána. Vyzkoušejte obě balení prohledat.

Dotaz
autor: Libor • datum: 06.10.2015
Dobrý den děti hrají hokej 12 a 14 let jsou bcaa vhodným doplňkem a od kolika let.

Dobrý den, rozumím tomu, že rodiče chtějí dopřát dětem to nejlepší a zabezpečit kvalitní regeneraci atd. Pro většinu zdravých děti stačí kvalitní strava odpovídajícího složení a množství. Případně vystačíte s doplněním vitamínů, minerálních látek a také se používají iontové nápoje a po zátěži se pro okamžité doplnění energie může hodit gainer.

Glutamin/BCAA
autor: Dan • datum: 01.10.2015
Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat na pár otázek. Co je lepší v objemové fázi glutamin, BCAA nebo mám zařadit obojí? Nyní mám 79kg 176cm mohu mít poměr 1,8g/kg bílkovin a 5,4g/kg sacharidů a mám to držet stejně i v netréninkové dny? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

  1. Lze použít oba suplementy, ale dá se to zvládnou i bez těchto suplementů. Osobně bych preferoval protein, gainer, kreatin a vzhledem k ročnímu období se hodí také multivitamín.
  2. Co se týká bílkovin, vše v rozmezí 1,5 až 2 g bude v pořádku. Sacharidy jsou více individuální, tudíž je třeba experimentovat. Začal bych na 5 g na kg TH.
,
autor: Vojta • datum: 26.09.2015
Dobrý den, do posilovny chodím 3 týdně a vždy na druhý den se cítím zesláblý tak ,že nemůžu cvičit další partii. Jak mám tento problém odbourat ??

Dobrý den, jak se stravujete, kolik přijmete bílkovin, sacharidů, není trénink příliš intenzivní atd. ?

užívat ano či ne
autor: Petr • datum: 25.09.2015
Dobrý den, Měřím 184 cm a vážím 78kg. Se cvičením sem začal v lednu. Převážně vlastní vahou a vetsinou HIIT cviceni. Postupne k tomu pridavam posilovnu. Chci zaradit posilovnu pravidelne 2x tydne a 2x tydne zustat u HIIT. Jelikoz sem za ten pulrok snizil tuk na minimum tak se ptam, zdali je dobre uzivat bcca pro ochranu svalu. Trenink me zabere 60-90min a je intenzivní. Nezvedam velke vahy ale spis vice opakovani a serii. Po treninku piju gainer s proteinem 15%. Cíl je pár kg svalů nabrat. S vyrýsováním jsem spokojen. Pokud bcaa uzivat prosim i o doporucene davkovani. Dekuji

Dobrý den, spíše bych se zaměřil na kvalitní stravu s dostatkem kvalitních bílkovin. Tudíž vhodným suplementem může být protein, např. CFM Instant Whey 80.

BCAA můžete vyzkoušet také, např. instantní od Survivalu.

Mají smysl ?
autor: Aleš • datum: 18.09.2015
Dobrý den, začínám s cvičením a přemýšlím, zda má smysl si již užívat BCAA (jinak beru gainer a vitamíny) . Jezdím objemové tréninky - maximální váhy. Pokud ano, jak by mělo vypadat správné dávkování pro mě, jako 16ti letého začátečníka :) Děkuji za odpověď

Dobrý den, bez BCAA se zatím zcela bez problémů obejdete. Důležité je přijímat dostak všech živin.

Bcaa
autor: Laik • datum: 12.09.2015
Dobrý den,je pro mě zbytečné dávkovat BCAA ,když nejsem v rýsovací fázi,spíše v objemu? Jídelníček držím,dále beru gainer,noční protein,vitamíny. Děkuji za odpověd

Dobrý den, spíše bych to označil za poměrně zbytečné. Dal bych přednost kreatinu.

Kdy ?
autor: Stefan • datum: 10.09.2015
Dobry den, hraju fotbal tudiž trenuji v aerobni zone a pote chodim hned do posilovny abych nabral na svalech a zesilil. Kdy doporučujete brát bcaa ? Je lepsi je brat před,behem,po jelikož nechci spalovat ale nabírat. Dekuji za odpoved

Dobrý den, standartní fotbalový trénink není určitě jen v aerobní zóně. Vyzkoušejte více variant dávkování a zvolte tu, která vám bude vyhovovat. Vyzkoušel bych dávkování během zátěže.

Dávkování v dnech volna
autor: Martin • datum: 06.09.2015
Dobrý den, potřeboval bych poradit s dávkováním, vím že ve dnech tréninku před, v průběhu a po tréninku ale nevím kdy užívat BCAA ve dnech volna. Děkuji

Dobrý den, ve dnech volna není konzumace nutná. Pokud je zařadíte, tak před velkým jídlem.

Aminokyseliny
autor: Petr • datum: 01.09.2015
Dobrý den, koupil jsem si instant bca, glutamin a argenin. A dávkuju ho před treninkem 5g bcaa, 10g glutamin, 3g argenin. Dále 5g bcaa při treninku a na večer 3 g argrninu pře spanim. Můžete Mi ťíct váš názor na mé dávlování? Děkuji

Dobrý den, glutamin bych před zátěží snížil a vyšší dávku zařazoval před spaním nebo po zátěží.

Dotaz
autor: jan vavrečan • datum: 22.08.2015
Promiň tě že furt otravuji,takže je lepší cvičit na fázi pondělí, čtvrtek ,neděle, středa,sobota atd atd ,než pondělí, středa pátek, volno volno pondělí ,středa ,pátek volno volno KTERÁ VARIANTA JE LEPŠÍ PRO MĚ PRO ZAČÁTEČNÍKA Moc děkuji za odpověď

Pokud se v jednom tréninku cvičí celé tělo, trénuje se max. 3krát týdně, např. v pondělí, středu a pátek. U začátečníků se dokonce doporučuje trénovat jen 2krát týdně.

Dotaz
autor: jan vavrečan • datum: 22.08.2015
ještě jedna otázka,moc mě baví cvičit tak jsem se chtěl zeptat proč cvičit 3 krát týdně,můžu cvičit pravidelně obden,nebude to mít vliv na růst svalstva?DĚKUJI

Svaly rostou ve dnech volna. Pokud budete obden procvičovat celé tělo, svaly nebudou mít dostatek času na regeneraci.

Dotaz
autor: jan vavrečan • datum: 20.08.2015
dobrý den,teď určitě zvedáte oči v sloup kdo to zas píše za tak dlouhý román,mám pár otázek se kterými potřebuji poradit.Mám 176 cm 85 kg 33 let,cvičím 14 dní ,beru protein G 15 2 krát denně po 2 odměrkách a k tomu ještě CFM taky 2 krát denně po 2 odměrkách,ráno a večer okolo 17 hodiny.cvičím pondělí, středa,pátek,neděle, uterý ,čtvrtek atd no prostě obden a co se týká tréninku,cvičím 5 min kardio a hodku posiluji všechny základní partie těla,10 opakování po 3 seriích a to jsem se chtěl zeptat,vadí že cvičím všechy partie v jednom tréninku?A že cvičím obden?Jídelníček si hlídám,jím ovesné vločky,tvaroh ,šunku,mléko,atd atd,a chtěl bych nabrat svalovou hmotu.Je lepší si na každý trénink rozplánovat různé partie cviků ať necvičím pořád to stejné dokola? A máte nějaký rozpis cviků na obden?Anebo nějakou knihu.Tak snad už je to všechno jo a nekoukejte na češtinu určitě se tam najde chyba,předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

  1. Pokud není Vaše strava zcela špatná, dávkování proteinu je zbytečně vysoké.
  2. Pokud se při tréninku neflákáte, cvičte trénink celého těla max. 3krát týdně. Svaly rostou ve dnech volna, nikoliv v posilovně.
  3. Tréninku se věnuje kniha  Tvarování těla pro muže a ženy (Petr Tlapák) či  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).
Rada
autor: Nikola • datum: 09.08.2015
Dobry den a zeptam se jeste na rozdil super hydro 80 a iso90?nejaky zasadni tam je? Diky

Dobrý den, rozdíl mezi nimi samozřejmě je. Patrné to je i z  popisu obou proteinů. Izolát má vyšší stupeň zpracování než koncentrát a díky tomu obsahuje méně sacharidů (laktózy ) a tuků.

Hydro má nejvyšší stupeň zpracování, a to tak, že se jedná o předtrávenou bílkovinu (bílkovina je  rozložena na menší částice - peptidy ).

BCAA rada
autor: Nikol • datum: 05.08.2015
Dobrý den, chodím 4x týdně hodinu běhat a poté na intenzivní tréninky (cca 45minut), stravu si hlídám, před tréninkem si dávám karnitin. Je vhodné k němu přidat popř.synephrine a BCAA v případě toho, že chci ještě pár kilo zhubnout a hlavně vyrýsovat svaly? Děkuji N.

Dobrý den, spísě než BCAA, zařadil bych menší porci hydrolyzovaného proteinu -  Super Hydro 80 DH32 nebo  Amino Hydro.

Spalovač vyzkoušet můžete.

Neco je spatne
autor: Ivan Manousek • datum: 03.08.2015
:-))) ja jsem s redukci tuku nezacal mluvit,,, do toho me tlacite vy ))) po nekolikate pisi ze jsem ani ve strave ani v nicem jinem zadne zmeny neudelal ani nijak nehubnu,,, jen hned po zmene pripravku me zacaly potize. ))) snad jsem to ted napsal srozumitelne.

Pokud to chceme vyřešit, je třeba znát co nejvíce informací. Vzhledem k tomu, že používate suplementy běžné při redukci tuku, proto jsem ji zmínil. Jinou informací jste neuvedl, proto jsem uvedl řešení tykající se této problematiky.

Pokud nechcete pochopit, že problém nemusí souviset přímo se suplementací, suplementaci změňte a uvidíte. Můžete vyzkoušet kombinaci směsi volných aminokyselin -  Alpha Amino, proteinu -  CFM Instant Whey 80Compress T.R.T..

Neco je spatne
autor: Ivan Manousek • datum: 03.08.2015
tak redukci tuku ma asi za cil kazdy,,, mim cilem byla obmena produktu,,, problemy zacaly prave po obmene,,, tak co jsem zmenil spatne? nebo radite navrat k overenemu?

Redukce tuku opravdu není cílem každého.

Pokud jste tedy měl omezen energetický příjem, pravděpodobně díky tomu došlo k únavě organismu. Při nízkosacharidových dieatach se to stává velmi často. Řešením může být mírné zvýšení energetického příjmu, např. zařazením cca 30 g dextrózy po tréninku.

Neco je spatne
autor: Ivan Manousek • datum: 03.08.2015
Vsechno delam stejne, zmenil jsem jen ty dve veci,, ja chtel poradit ne me napadnout.

To není napadnutí. Pokud to máme výřešit,mje nutné znát všechny důležité okolností.

Pokud je vašim současným cílem redukce tuku. Tedy omezujete energetický příjem, může to být způsobeno postupným vyčerpáním organismu.

Pokud to tak není, můžeme pokračovat.;-)

Neco je spatne
autor: Ivan Manousek • datum: 03.08.2015
Nedavno jsem udelal dve zmeny,,, vymenil jsem NITRO-TECH(MUSCLETECH) za Iso 90 CFM Instant Whey a AMINO PRO /DYMATIZE/ za BCAA PURE 100! ,,,stalo se nekolik veci a zadna pozitivni,,,pri stejnych vahach a poctu serii jsem uz posledni dve-tri opakovani malem neudelal, druhy den boleni svalu, puvodne jsem byl pri cviceni nabitej ze bych ty cinky rozkousal a ted unava, dokonce jsem si i zivnul,,, poradite me co je spatne?

Dobrý den, je otázkou, zda se nedošlo k změně ve výživě, zda trénink odpovídá Vaší kondici atd.

BCAA rada
autor: Tomi • datum: 22.07.2015
Dobrý den, chci se zeptat ohledně dávkování. Mám doma Hero od extrifitu-zde je davkovaní 1odmerka hlavne po treninku cca do 30min a dalsi se dava zaradit mezi jidlo a svacinu taktez 1odmerka...chci si poridit tyhle tekuta BCAA kde by jsem volil pouzivani spise jen behem treninku. Jinak mezi jidlem konzumuji AminoPills od Amixu. Pred spanim davam protein...Prosim o radu zda je davkovani dobre a zda se sem hodi tekuta BCAA a zda ma cenu je vubec porizovat. Mockrát Vám děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den, dávkování Hera musíte upravit dle Vaší hmotnosti. BCAA můžete dle potřeby dávkovat před a během tréninku.

fermentace
autor: Viktoria Fialková • datum: 19.07.2015
Dobrý den, jsou tyhle bcaa fermentované? děkuji

Dobrý den, výrobce v produktu používá fermentované i hydrolyzované BCAA.

BCAA u kondičního cvičence
autor: Tomáš • datum: 04.07.2015
Dobrý den, je nutné dávat BCAA před tréninkem a po tréninku celého těla dlouhým cca 75 minut, který cvičím 2x týdně? Před trénikem jím bílky s pohankou. Po tréninku si dávám Hydro 80 a zhruba hodinu po Hydru maso se zeleninou. Trénuji spíše pro kondici a pro dobrý pocit, na profi kulturistiku nebo na soutěže ambice nemám. Žádné rýsování neprovádím, stále si držím stejný poměr tělesného tuku. Svalovou hmotu nabírám pomalu (jsem převážně ektomorf). BCAA má samozřejmě chránit svalovou hmotu před devastací a vyvolávat produkci růstového hormonu. Dále má zvyšovat energii během tréninku díky glukogenním aminokyselinám, ovšem žádný příval energie z BCAA nepociťuji, a to ani z různých stimulantů. Energii mně dodávají hlavně polysacharidy a nerafinované jednoduché cukry (melasa, med), kterých mám v den tréninku asi 9 gramů/kg hmotnosti. Proto mě zajímá, zda jsou u mě v běžném tréninku BCAA opravdu nutností.

Dobrý den, BCAA bych při uvedeném tréninku a suplementaci nezařazoval.

bcaa
autor: michal • datum: 27.06.2015
jak dlouho tedy trvá transport. děkuji

Vstřebatelnost je v podstatě okamžitá.

BCAa
autor: michal • datum: 26.06.2015
Zdravím, chci se zeptat jak dlouho trvá transport v těle, má smysl dávat tyhle bcáčka po tréninku před kardiem které má max. 30 minut ?

Dobrý den, 30 minut kardia je tak krátká doba, že v této době o žádnou svalovou hmotu nepřijdete. Mnohem zásadnější je potreninková suplementace a následná strava.

BCAA jsou užitečným  suplementem, ale také hodně preceňovaným přípravkem a to zejména běžnou většinou kondičních cvičenců.

dotaz
autor: Michal • datum: 21.06.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je možně si BCAA Instant namíchat například do litrové lahve a průběžně to během dne pít. Ptám se proto, že mám fyzicky namáhavou letní brigádu „s lopatou“ a nebudu mít možnost to s sebou brát, takže bych si to každé ráno míchal doma. Nemine se to nějak účinkem ? Popřípadě jak byste mi to doporučil dávkovat za těchto podmínek. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, ano, takové použití je možné.

dotaz
autor: Michal • datum: 18.06.2015
Dobrý den, můžu kombinovat v trenink. den nitrix avtp ráno 3 večer 3, před tréninkem 20 min. no fusion reflex a během treninku bcaa instant? po treninku one stop reflex, díky

Dobrý den, uvedené dávkování je v podstatě v pořádku. V případě One Stopu je vhodné použít dvě dávky denně.

Laktóza
autor: Pavek • datum: 18.06.2015
Dobrý den, Lze tento produkt používat i při nesnášenlivosti laktózy a lepku? Zajímal by mě i nějaký proteinový koktejl a docela bych uvítal možnost odfiltrování produktů které tyto látky neobsahují. Nebo aspoň jasné označení.

Dobrý den, uvádění bezlepkovosti je v současnosti díky legislativě v podstatě nemožné.

BCAA Instant použít můžete. Z proteinů lze užívat při potížích s laktózou  IsoBeef (R) nebo syrovátkové proteiny s minimálním obsahem laktózy a to  Iso 90 CFM Instant WheyHydro Isolate 90.

ochrana svalů
autor: Tomas • datum: 14.06.2015
Vážím 78kg, věk 22, výška 198 cm... Chtěl jsem se ještě zepat, jestli je možné BCAA smíchat s iontovým přípravkem do jednoho nápoje nebo jestli je to nevhodné? Díky za odpověď

Dobrý den, pokud Vám nevadí vyšší obsah sacharidů, je tento způsob konzumace velmi vhodný.

dotaz
autor: kaja • datum: 13.06.2015
Dobrý den,chci se zeptat jaké bcaa jsou lepší nebo by jste spíše doporučil Essential syngery nebo bcaa instant od extrifitu? Děkuji.

Dobrý den, BCAA Instant jsou velmi oblíbené pro svoji výborno chuť. Druhý výrobek obsahuje přídavek glutaminu, AAKG a také vitamín B6.

Je na Vašem rozhodnutí, kterému suplementu dáte přednost.

Příchuť
autor: Šimon • datum: 13.06.2015
Dobrý den. Příchuť višeň už nebude? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bude skladem v tomto týdnu.

ochrana svalů
autor: Tomas • datum: 13.06.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je vhodné používat BCAA v průběhu jizdy na kole? Cvičím 3x týdně k tomu ale také jezdím 2x-3x týdně na kole a i při dodržování stravy mám problém s hubnutím, jsem ektomorf (asi 4% tuku).. Případně existuje nějaká lepší volba jak v průběhu vyjíždky ochránit svaly?

Dobrý den, BCAA problém s hubnutim nevyřeší. Jejich zařazení není nutností, ale je možné. Zda Vám jejich použití bude vyhovat, to musíte vyzkoušet.

Pro Vás je naprostou nutností zajistit dostatečný příjem energie, tedy konzumovat dostatek všech živin.

Prosím o doplnění váhy a věku. Děkuji

BCAA
autor: Honza • datum: 11.06.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by jste byl tak moc hodný a vysvětlil mi, co znamená u BCAA, když je instantizovaný L-Leucin nebo jako komplet BCAA jsou instantizované? Předem moc děkuji za Vaší odpověď a pěkný den.

Dobrý den, pokud jsou BCAA či protein instantní, snadno se rozpouští. Příprava nápoje je snadnější a nápoj také lépe chutná.

BCAA
autor: Ondřej • datum: 10.06.2015
Dobrý den mohl bych se zeptat kdy mám brát BCAA? popř kolik tablet a mám je brát i v dny kdy nemám trénink?Popř taky kolik tablet a kdy.. Díky :)

Dobrý den, doporučil bych BCAA dávkovat v souladu s doporučením výrobce.

x 4:1:1
autor: Jirka • datum: 10.06.2015
Zdravím, volil byste spíš tyhle instaty od Extrifitu či 4:1:1 od Survivalu? Obě firmy jsou kvalitní, zajímá mě Váš názor osobní. Díky :)

Dobrý den, osobně bych z cele bez problémů použil oba suplementy.

Co se týká účinnosti, dovolím si tvrdit, že žádný zásadní rozdíl nepoznáte.

snížení váhy
autor: Vlasta • datum: 08.06.2015
Dobrý den, mám prosbu je možné že bcaa zastaví snížení váhy? užívám před cvičení nebo běháním spalovač a toto piji také před tréninkem. moc děkuji

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se běžně používají v předsoutěžní přípravě, nemělo by k takovému ovlivnění docházet.

Instant nebo tablety?
autor: Lukáš • datum: 07.06.2015
Dobrý večer, chci se zeptat jestli jsou lepší bcaa v tabletách nebo v prášku. Cvičím pravidelně, používám zatím pouze spalovák a protein. Dočetl jsem se, že pokud se cvičí takto často (4 treninky, den pauza), že je lepší používat bcaa, tak je chci zařadit do tréningu, ale rozhoduji se, co bude pro me nejlepsi. Dekuji za odpoved. Lukáš

Dobrý den, co se týká účinnosti je to v podstatě úplně jedno.

Volte takovou formu, která Vám bude vyhovovat.

Kardio
autor: Tomáš • datum: 03.06.2015
Dobrý den, užívám bcaa ale mám dilema s kardiem a pálením tuku, když dám 6-7g bcaa před kardiem a pak v průběhu kardia, dejme tomu že 30 minut po začátku kardia, zase 6-7g, ochrání to svaly dostatečně?

Dobrý den, svaly ochrání zejména dostatečný příjem kvalitních bílkovin a odpovídající množství tuků a sacharidů.

Zařazení BCAA ochranu svalové hmoty zefektivní.

působení
autor: Ludvík • datum: 31.05.2015
Dobrý den chtel bych se zeptat jak dlouho působí bcaa v těle? Mam krátké intenzivní treninky. Tak by mě zajimalo jestli se vyplatí použít bcaa pred, nebo v prubehu tréninku. Dekuju předem za odpověď

Dobrý den, je otázkou, zda má smysl vůbec při takovém tréninku BCAA užívat. Pokud se rozhodnete, že ano, dávkujte je před tréninkem. Během zátěže se dávkují jen při delší zátěží.

Příchuť
autor: Martin • datum: 25.05.2015
Dobrý den, chci se zeptat zda budou v nabídce a popřípadě kdy, ostatní příchuťě? Díky za odpověď

Dobrý den, dnes byly naskladněny první příchutě, zbylé přibydou na začátku příštího týdne.

Užívání
autor: Jakub • datum: 25.05.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je v hodné užívání těchto BCAA pouze v průběhu tréninku a to 3 odměrky. Výška 180 cm, váha 82 kg měsíc a půl v dietě Děkuji.

Dobrý den, pokud Vám takovéto dávkování vyhovuje, je zcela v pořádku.

uzivani
autor: Tomáš Marek • datum: 20.05.2015
Dobry den chtel bych se zeptat na davkovani v jakych si to mam brat na vahu 130 kg a hlavne bych se chtel zeptat jestli to brat pouze v dny cviceni nebo v prubehu celeho tydne dekuji za odpoved

Dobrý den, základní dávkování je kolem tréninku. Doporučuji v jedné dávce použít cca 10 g.  Pokud budete chtít, je možné i dávkování ve dnech volna, např. před každým velkým jídlem.

Rysovacka
autor: Conp • datum: 30.04.2015
Dobrý den, právě se snažím o vyrýsování.. Momentálně mám 80kg při 178cm výšce a chtěl bych se zeptat na dávkování.. Stačí 5g před a 5g BCAA po tréninku? Po kardiu? Děkuji

Dobrý den, 5 g je minimum, pokud použijete více, tím více účinnost BCAA oceníte.

Otázka
autor: Jan • datum: 28.04.2015
Jak dlouho působí BCAA vtěle ? Kdžy posiluji Měl bych Brát BCAA Před tréningem a i po posilovacím tréningu když hned po jedu hodinu Kardio na kole ? Nebo až po obou ?

Dobrý den, BCAA se standartně užívají před a po tréninku a v případě delších tréninků i během zátěže.

Dotaz
autor: Janek • datum: 22.04.2015
Dobrý den, píše se 5g BCAA před a 5g po tréninku, takže zařazuji 3 tablety před a 3 po a chtěl jsem se zeptat jak v netréninkové dny ? Děkuji

Dobrý den, BCAA užívejte prioritně jen v době kolem tréninku.

Otázka
autor: Honza • datum: 19.04.2015
Lze míchat tyto BCAA s Long 80 Protein ihned po tréningu ?

Dobrý den, BCAA ihned po tréninku a protein po cca 15 minutách.

Kombinace ?
autor: Jakub • datum: 16.04.2015
Dobrý den. Užívám před tréningem N.O.nakopávač, po tréningu, nebo večer protejn s vysokým obsahem bílkovin a postupným uvolňováním, během dne i vitamíny a rád bych zkusil zařadit BCAA kvůli menšímu katabolismu. Je vhodnější pít je ráno, kdy je tělo vyhladovělé, nebo během tréningu ? Děkuji ;)

Dobrý den, pokud tělu dodáte dostatek živin, katabolismu se obávat nemusíte.

BCAA lze dávkovat ráno po probuzení a v době kolem tréninku.

BCAA
autor: Radek • datum: 13.04.2015
Dobrý den chci se zeptat používám před cvičením Helnox a chci zařadit BCAA Instant .A kdy je používat? Po cvičeni si potom ještě dávám Hydro 77.

Dobrý den, osobně bych BCAA nezařazoval nebo je používal během tréninku.

dotaz.
autor: Dominik • datum: 12.04.2015
Dobrý den, přes zimu jsem na sebe nabalil nějakou hmotu a teď na jaro bych chtěl rýsovat ale žádný extrém dále bych chtěl ještě nabrat nějakou hmotu.. Co by ste mi doporučil za doplňky? Používám Impact whey protein od Myprotein. Předem děkuji

Dobrý den, k proteinu můžete přidat předtreninkový stimulant, např.  Hellgel (R).

Bcaa
autor: David • datum: 12.04.2015
Dobry den.. Zacinam cvicit po Bariatraickem zakroku,odstraneni Části žaludku.Nyni 183.5cm 113.5kg (pred zakrokem 175kg) Uzivam Protein od Scitec Nutrition 100% 30g/den.Muzete mi doporucit neco,abych posilil a zpevnil postavu a zaroven nepribral a jake Bcaa zvolit..dekuji

Dobrý den, je to především o stravě a pravidelném pohybu. Ze suplementů bych zatím použil právě protein.

Pokud trváte i na BCAA, použijte suplement z této stránky.

bcaa
autor: Juraj Dulík • datum: 09.04.2015
Dobrý den, cvičím pár měsíců 75 kg, 185mm, 17 let. Do posilovny chodím 3krat týdne + 3 krat tydne trenink tenis. Chtěl bych nabrat svalovou hmotu a kamarád mi poradil bcaa Compress BCAA Instant Drink. Používám protein CFM Instant Whey 80. chci se zeptat jestli brát bcaa a jake dávkování. to dávkování prosim i u proteinu. Děkuji

Dobrý den, použití BCAA je zbytečné, dejte raději přednost kreatinu -  Creatine Monohydrate Creapure (R).

Dávkování s NO
autor: Petr • datum: 09.04.2015
Dobrý den , objednal jsem si od vás tyto BCAA , mam protein , NO ( predtreninkac) a chtěl bych se zeptat , když NO dávám 30 min před tréninkem , jak mam do toho zařadit BCAA ( dávkování )

Dobrý den, pokud chcete BCAA užívat před zátěží, můžete je užít současně s NO.

BCAA
autor: Petr • datum: 05.04.2015
Dobrý den, je mi 23 let, výška 172, váha 83 kg, posiluji od začátku roku, mám protein whey 80, multivitamin, a karnitin, kamarad mi jeste doporučil zařazení BCAA, můžete mi nějaké doporučit? popřípadě zda-li je vhodná kombinace těchto suplementu? dekuji

Dobrý den, použití BCAA není nutností, ale pokud je chcete použít, samozřejmě můžete.

Doporučuji např. BCAA z této stránky nebo  BCAA 1800 mg Mega Tablets.

dotaz
autor: Michal Kouble • datum: 21.03.2015
dobrý den,budu ted asi mesic mimo z treninku,a chtel bych se zeptat jestli bude mit nejaky efekt brat denne bcaa a pomuze mi to k mensimu ubytku hmoty,predem diky za odpoved

Dobrý den, takovéto užívání je neekonomické. Efekt na udržení svalové hmoty nebude příliš výrazný.

lepek
autor: Jakub • datum: 19.03.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jsou tyhle bcaa vhodné pro lidi na bezlepkové dietě

Dobrý den, ano, jsou bezlepkové.

BCCA
autor: renaa traučová • datum: 18.03.2015
Dobrý večer, chtěla bych se optat na sportovní výživu pro dceru, je jí 16 let, cvičí 3x týdně 3 hodiny teamgym , poslední dobou jí trápí natažený sval stehenní, doporučil byste jí instanttní BCCA od firmy EXTRIFIT nebo nějaké jiné? Renata

Dobrý den, BCAA vyzkoušet může, pomohou tělu lépe regenerovat.

špatná odměrka
autor: Miloš • datum: 09.03.2015
já že podle propočtů jsem měl dobrat bcaa ale furt tam mám aspoň na 1 týden tak jsem dal na váhu 1 zarovnanou odměrku a má přesně 5g a né 6,5g pro všechny převažte odměrky hned ze začátku ať neuděláte chybu jako já :)

Běžně se používá vrchovatá odměrka, je to běžné u všech suplementů.

Dotaz
autor: Radek Rybárik • datum: 05.03.2015
Dobry den.Jsem v objemu a hledám si něco na regeneraci a napadáj mě právě tyhle BCAA.Doporučil by ste případně něco jiného?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, v objemu bych vsadil hlavně na protein, gainer a kreatin. Pokud chcete, můžete přidat i BCAA.

Dotaz
autor: Tomáš • datum: 04.03.2015
Dobry den chci se zeptat..Hraji fotbal 3 tydny trenink a dotoho posiluju taky tak 3* tydně..jak bych měl tedy brat BCAA děkuji

Dobrý den, doporučuji použít dávkování doporučené výrobcem.

Rýsování
autor: Vojta • datum: 02.03.2015
Děkuji, a ještě jsem se chtěl zeptat. V létě půjdu k vám na trenérskou školu, a celkově bych se chtěl tomu v budoucnu věnovat. Tak bych chtěl do toho „zajet“ více. V některých článcích jsem četl, že na rýsování/hubnutí jsou dobré BCAA, aby se nerozkládal sval (když se hubne), pak jsem četl, že je dobré brát Creatin, anabolizéry apod. Když bych klidně nějaké ty peníze do supplementace dal, co by mi teda pomohlo když bych chtěl zhubnout/vyrýsovat (hlavně bych se potřeboval zbavit části břicha s kterým léta bojuji, je na to dobrý spalovač, nebo to nemá smysl?). + Je tu nějaký doplněk, který by mi mohl „nahradit“ oběd, jelikož ve škole nemám šanci si ve 12 dát něco hodnotného. Děkuji

Je Vám 16 let a jste kodniční cvičenec, nikoliv soutěžní kulturista.

Rýsování
autor: Vojta • datum: 01.03.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, co za suplementy bych si mohl koupit, když budu teď rýsovat. V článku jsem četl, že objem by měl končit max u 20% BF což já se k tomu za chvíli dostanu (asi to není správně, proto to chci dát pryč). Je mi 16, a do posilovny chodím na 1h 15min hned po škole - 15:00. A kdy bych to měl dávkovat? Děkuji

Dobrý den, určitě bych použil kvalitní protein, např.  CFM Instant Whey 80 a samozřejmě musíte přidat odpovídající stravu.

Dávkování BCAA
autor: Honza • datum: 28.02.2015
Dobrý den, chci se zeptat zda stačí používání BCAA jen v tréninkových dnech pro nárůst svalové hmoty nebo je nutné je používat i v netréninkové ?

Dobrý den, doporučuji použít dávkování dle doporučení výrobce, tedy jen v době kolem tréninku.

co dříve
autor: mirek • datum: 25.02.2015
dobrý den, rád bych koupil nějaké suplementy, nyní do objemu. uvažuji nad kreatinem, nebo BCAA. jaké mají podle vás větší prioritu? zajimalo by mě také, co vydrží déle, řeším totiž i finanční stránku. díky

Dobrý den, základ suplementace by měl být dle potřeby tvořen proteinem a gaineremy např.  CFM Instant Whey 80BeefMass (R). Přidal bych také kreatin.

BCAA a alkohol
autor: Kuba • datum: 22.02.2015
Dobrý den, chci používat bcaa nejen při trénincích ale i před/po akcích v hospodě, kterých většinou za měsíc pár stihnu... Myslíte, že je tento nápad úplně vedle a s alkoholem by se bcaa kombinovat neměly nebo mohou pomoci tělu ochránit svalstvo během vypořádání se s alkoholem? Díky! :-)

Dobrý den, uvedený nápad je nesmyl, který Vám v ničem nepomůže.

dotaz
autor: Honza • datum: 19.02.2015
dobře děkuji za onfo. Jen bych měl dotaz, kulturista Grznár, je odpůrce ginerů a vysokého příjmu sacharidů, naopak vyzdvihuje bilkoviny. Jaký názor na to máte vy?

Potřebujete všechny živiny, ne jen bílkoviny. A také nejste kulturista, ale kondiční cvičenec.:-)

Bcaa a L-glutamin
autor: Honza • datum: 19.02.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal zda kombinace Bcaa a L-glutamin zlepší mou tréninkovou schopnost a tudíž pak budu moct podávat lepší výkony (cvičím a hraji fotbal). Nebo zda se k tomu musí ještě něco dokoupit, například výrobek s širším spektrem aminokyselin. Z běžné stravy jsem schopný bez přemáhání se a přejídání se vytěžit plus mínus 100g bilkovin, 300g sacharidů a 50g tuků, na mých 65kg si myslím, že je to dostačující.

Dobrý den, v případě pravidelné sportovní aktivity, může být uvedeny příjem sacharidů nedostatečný. Minimálně po fotbalovém tréninku bych doporučil používat gainer, např.  Hardcore Gain 21 či  Go Pro 30.

Použití BCAA a glutaminu je v pořádku. Příznivě ovlivní regeneraci.

BCAA, glutamin a gramáž bílkovin
autor: Karolína • datum: 19.02.2015
Dobrý den, započítávají se BCAA a glutamin do denního příjmu bílkovin nebo ne? Pokud mám v plánu 120g bílkovin, mám tedy počítat že část z toho pokryji těmito suplementy?

Dobrý den, nikoliv, samotné aminokyseliny do příjmu bílkovin nepočítejte.

L-glutamine
autor: Peky • datum: 18.02.2015
Dobrý den, Co je podle vás lepší na ochranu sval.hmoty v diete. BCAA jsou jako že lepší ale dá se to i nahradit L-glutaminem ochrání to stejně dobře jako BCAA ?

Dobrý den, naprostým základem je dostatečný příjem bílkovin a vhodný trénink. BCAA a glutamin jsou suplementy s odlišnou působností. Výhodná je kombinace obou suplementů.

Redukce tuků
autor: Pavel • datum: 17.02.2015
Dobrý den, chci provést redukci tuků. Jakou suplementaci ke správnému jídelničku byste mi doporučil? Uvažoval jsem spalovač grenade+bcaa+tribulus. Je to to vhodné? Díky.

Dobrý den, určitě doporučuji protein. Ideálně jeden pro denní použití -  CFM Instant Whey 80 a jeden pro noční dávkování -  Micelar Casein. Plus můžete přidat Vámi uvedené suplementy.

S čím začít
autor: Fanda • datum: 15.02.2015
Dobrý den,je mi 21 měřím 186 a 86 kilo a dělám fotbal,box,občas běhám a chtěl bych začít chodit do posilovny a potřeboval bych doporučit něco na výživu a něco pro regeneraci Děkuji

Dobrý den, suplementy doporučuji vybírat v souladu s tímto článkem.

Dávkování a kombinace
autor: Vít • datum: 15.02.2015
Dobrý den, po nějakém pauze způsobené zraněním a později leností jsem se vrátil opět ke cvičení. Civčím od nového roku 4x týdně, mezi tím mám různé aktivity jako fotbal, florbal a tréninky, kde se také nešetřím. Měřím 194cm a vážím 112kg. Mám nakoupený protein Whey 80-ku od Extrifitu a chci začít brát kreatin creapture a instant BCAA od Extrifitu, které mám také. Mým cílem je nabrat svalovou hmotu a začít postupně hubnout a shazovat tuk. Mohu se prosím zeptat, jak bych měl denně dávkovat tyto suplementy a co brát v netréninkové dny, popř. jestli nějaké suplementy dokoupit ? Děkuji mnohokrát za ochotu.

Dobrý den, protein můžete dle potřeby dávkovat dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne. BCAA se nejčastěji užívají před a po tréninku. Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

dotaz
autor: Radek • datum: 11.02.2015
Zdravím, prosím Vás můžu míchat dohromady do cca 400ml vody L-glutamin, tyto instatní BCAA + creapure po tréninku?

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

spalovač+bcaa
autor: honza • datum: 09.02.2015
dobry den, užívam spalovače tuků před cardio treninkem, je mozne to míchat s BCAA?

Dobrý den, ano, uvedené dávkování je v pořádku.

BCAA
autor: Petr • datum: 07.02.2015
Dobry den chtel jsem vas poprosit jestli byste mi neporadil jak tyto bcaa uzivat..kolikrat denne je brat a jake mnozstvi (ve dni volna i v den treninku).vaha 110kg vyska 200cm.k udrzeni sval.hmoty a rustu. dekuji

Dobrý den, doporučuji použít dávkování doporučené výrobcem. Dávkování je možné zvýšit.

cvičení
autor: Honza • datum: 06.02.2015
Dobrý den, měl bych k tomuto přípravdu dotaz. Je vhodné ho používat po cvičení na posílení svalstva nebo se doporučuje před tréninkem a po tréninku si dát třeba pouze Super Hydro 80 DH32? Já totiž před tréninkem užívám MaxxWin L-CARNITINE 110000. A nerad bych zbytečně kombinoval, když to nemá žádný efekt. Při tréniku jedu především posilování horní části těla a pak kardio. Měřím 176cm a vážím 78kg. Díky za odpověď

Dobrý den, po tréninku je ideáůní zařadit rychle stravitelnou bílkovinu, např.  Super Hydro 80 DH32. BCAA před tréninkem a hydro po tréninku.

BCAA
autor: Petr • datum: 04.02.2015
Dobry den rad bych se zeptal jak velke mnozstvi uzivat BCAA z teto stranky pro udrzeni sval.hmoty. vyska 199cm,vaha 111kg. dekuji

Dobrý den, užívejte 2 až 3 odměrky BCAA v jedné dávce. Samozřejmě je také velmi důležitý dostatečný příjem bílkovin. Dle potřeby používejte také protein, např.  CFM Instant Whey 80.

BCAA
autor: petr • datum: 02.02.2015
a jake davkovani b jste mi doporucil vazim 108 kg a merim 194 cm.

Vyzkoušejte 10 g v jedné dávce. Přesnější dávkování viz. doporučení výrobce.

BCAA
autor: petr • datum: 02.02.2015
Dobry den, chtel bych se zeptat na nejake ucinne a chutne BCAA. Kazdy mam fyzickou zatez a obcas nestiham zregenerovat. Dekuji

Dobrý den, doporučuji BCAA z této stránky nebo případně tabletové  BCAA 1800 mg Mega Tablets.

Thermogenic Fair Power ®.
autor: Tommy • datum: 28.01.2015
ok díky...je mi to jasný však já se snažim i u toho kardia zlehka posilovat musí se to jen správně nakombinovat...děkuju moc za váš čas a rady:-)

„Bohužel“ stále platí, že energetický deficit je potřebný k redukci tuku a nadbytek k přibírání, a také k nabírání svalové hmoty, zlehka posilovat nestačí.:-)

Pro drtivou většinu cvičích je výhodnější obě činnosti oddělit, takto lze dosáhnout lepších výsledků.

Thermogenic Fair Power ®.
autor: Tommy • datum: 28.01.2015
Mám ještě jednu otázku jak to mám užívat?:D nidke to tam není napsaný..mám to brát třeba jen při aerobním cvičení běhání box atd..nebo i když cvičim..(posiluju)+zapomněl sem se zeptat na nějaký protein který by ste mi doporučily...snažim se dost redukovat ale u toho nabírat svalovou hmotu tak nák půl napůl

Dobrý den, spalovač užívejte cca 30 minut před tréninkem. Dávkování je uvedeno i v popisu přípravku.

Z proteinů doporučuji  CFM Instant Whey 80.

Pokud výrazněji omezíte energetický příjem či výrazněji zvýšíte poměr aerobního tréninku, nemůžete očekávat přibírání svalové hmoty.

BCAA
autor: Petr • datum: 28.01.2015
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat jako odborníka, jestli je lepší cyklovat užívání BCAA a Glutaminu jako např. Kreatin, nebo zařadit pauzu ve dnech volna (3 dny v týdnu)a nebo oba suplementy užívat neustále. Děkuji mnohokrát za odpověď.

Dobrý den, volba suplementů by měla vždy odpovídat konkrétní trénikové fázi. Trénovat napalno celý rok je nevhodné a z tohoto hlediska je poměrně zbytečné celorčně užívat některé suplementy.

Obecně lze bez problémů dlouhodobě užívat protein s gainerem a další suplementy se přidávají s ohledem na konkrétní tréninkové cíle.

bcaa
autor: kuba • datum: 25.01.2015
Dobrý den, je dobré brát po cvičení bcaa místo gaineru, protein( nutrend whey core 100 nebo extrifit whey 80) beru ráno a večer beru micelar casein, gainer jenom po cvičení(4x týdně)

Dobrý den, pokud není Vašim hlavním cílem redukce, preferoval bych po tréninku protein či gainer.

Pokud používáte micelar kasein ráno po probuzení, tak to vhodné příliš není. V tuto je třeba použít rychlé bílkoviny, např.  Super Hydro 80 DH32 či  CFM Instant Whey 80 .

BCAA FREE
autor: Tommy • datum: 24.01.2015
Fajn děkuju za odpovědi a mám ještě jednu otázku , je nějaký rozdíl v bcaa v tabletách ,gelu,nebo tomhle rozpustnym..třeba kvůli vstřebávání?

Dobrý den, mírně rozdílná bude rychlost vstřebávání, ale nepůjde o žádný zásadní rozdíl.

BCAA FREE
autor: Tommy • datum: 24.01.2015
Tak to je paráda a ještě sem přemýšlel o nějakém spalovači tuků..?jaký by ste mi doporučily v tomhle se vůbec nevyznám jen sem slyšel něco o carnitinu

Dobrý den, doporučuji některý z komplexních spalovačů, např. velmi oblíbený  Thermogenic Fair Power (R).

BCAA FREE
autor: Tommy • datum: 23.01.2015
Zdravíčko....známí z posilovny mi říkali že na bcaa musí být napsáno free něco jako volně větvené jinak prý nejsou tak kvalitní a hlavně funkční. Tyhle bcaa jsou ten tip že ano?

Dobrý den, ano, samozřejmě se jedná o větvené aminokyseliny ve volné formě (free form).

Pouziti
autor: Honza • datum: 21.01.2015
Chci se jen zeptat když ten den nejdu do posilovny tak kolik a kdy tento produkt mam použit ? Děkuji za odpoved

Dobrý den, BCAA doporučuji užívat zejména v době kolem tréninku. Ve dnech volna bych je použil v případě potíží s regenerací, např. ráno před snídaní či před větším jídlem.

dávkování
autor: martin99 • datum: 21.01.2015
Dobrej, užívám po tréninku gainer 20, za 20-30 min protein 82, normální jídlo za dalších 30min. Mužů ty bcaa případně smichat s proteinem?? Chutě se spolu perou ale důležité jsou živiny. Jde to?, nebo mám něco na výše uvedeném popisu změnit??

Dobrý den, pokud po tréninku užíváte gainer a protein, je zařazení BCAA zbytečné.

Pokud chcete BCAA použít, popíjejte je během tréninku.

konkurence
autor: Lukáš • datum: 20.01.2015
Dobrý den, na stránkách jedné Vaší konkurence jsem našel 2 kg BCAA bez ochucení za 1400 Kč. Mohu se zeptat v čem jsou tyto BCAA lepší? (Např. jestli je možný nějaký méně kvalitnější výrobní proces?) (Tímto na Vás nechci útočit, jen chci vědět, co za tím vším je a podle toho se rozhodnout) Děkuji za Váš čas, Lukáš J.

Dobrý den, předpokládám, že nejsou instantní, tudíž máte mnohem nižší komfort konzumuce. Výši ceny také samozřejmě ovlivní ochucení přípravku. Vzhledem k tomu, že tyto BCAA patří dlouhodobě mezi nejprodávanější, jsou zakazníci s kvalitou velmi spokojeni.

kolik
autor: Lukáš • datum: 19.01.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik gramů BCAA na den bych měl spotřebovat - 75 kg.

Dobrý den, standartně se BCAA dávkují před a po tréninku po cca 5 g. Přesné dávkování je závislé na příjmu živin z běžné stravy a suplementů a také na tréninkových cílech.

Dieta
autor: Roman • datum: 19.01.2015
Dobrý den jsem nyní v redukční dietě a obávám se katbolismu.. užívám bcaa ve větším množství než doporučeném.. Chodím 6xtýdně posilovat + 7x týdně aerobní cvičení na spalování tuků.. Vím že při této stravě nenaberu svalovou hmotu snažím se jí spíše udržovat myslíte že užívání bcaa je dostačující?? přemýšlel jsem ještě o proteinu isobeef ale je v něm hodně kcal.. vzhledem k jídelníčku který mám pro dietu. 24let,173cm,100kg(velký podíl svalové hmoty) Děkuji moc

Dobrý den, první volbou by měl být určitě protein a BCAA používat jako doplněk k proteinu.

Pokud je Vaše hmotnost vyšší, doporučuji použít také protein noční, např.  Micelar Casein a pro denní použití CFM Instant Whey 80.

Od kolika let ?
autor: Tomáš • datum: 17.01.2015
Dobrý den chtěl bych se zeptat od kolika let lze užívat tyto BCAA od Extrifitu nebo jiných značek např. ?

Dobrý den, omezení platí v podstatě jen pro malé děti. V ostatních případech je spíše na zvážení, zda je opravdu potřebujete.

BCAA jsou v některych situacích (např. omezený energetický příjem ) velmi účinným suplementem. V jiné situaci, může být zase vhodný jiný suplement.

Dotaz
autor: Martin • datum: 14.01.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je dobrá kombinace těchto doplňků BCAA Instan, CFM Instant Whey 80 a Mass Gain a pokud ano tak jak je správné dávkování v tréninkových dnech. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, to záleží zejména na Vašich tréninkových cílech. V případě objemového tréninku a nadbytečného energetického příjmu je použití BCAA možné, ale také se bez nich obejdete.

rada pro bezce
autor: maratonec • datum: 14.01.2015
Dobry den , pro rychlejsi regeneraci po bezeckem treninku 5 x tydne celkem 100 - 120 km , bude dobre zaradit BCAA , bude dostacujici pred treninkem 5 g a po treninku 5 g , nebo je nejaka jina lepsi alternativa , sacharidu v prubehu a po treniku mam dostatek .

Dobrý den, osobně používám hydrolyzovaný protein a regenerace je v pořádku, a to trasy do 20 km běhám bez doplňování sacharidů.

Uvedené dávkování BCAA lze použít, případně ho můžete zvýšit.

dotaz
autor: Petra • datum: 11.01.2015
Dobrý den,může BCAA Gold užívat i žena

Dobrý den, BCAA mohou samozřejmě užívat i ženy.

množství vody
autor: martin • datum: 06.01.2015
Dobrý den, můžu BCAA rozpustit ve větším množství vody než je uváděno? Děkuji

Dobrý den, ano, použijte takové množství vody, které Vám bude vyhovovat.

rozpustnost
autor: David • datum: 06.01.2015
Dobrý den, lze v BCAA instant rozpustit Glutamin a společně vypít? Děkuji

Dobrý den, ano, je to možné. Případně můžete glutamin s BCAA jen zapít.

mix
autor: Pean • datum: 04.01.2015
Dobry den, prosim vas je dobre na zrysovanie pre vysportovane dievca chudsie tieto suplementy? Thermogenic Fair Power, Ico 90 CFM Instant Whey alebo CFM Instant Whey 80? Dakujem

Dobrý den, ano, kombinace je zvolena dobře. Co se týká proteinů, lze použít obě varianty.

Pokud preferujete protein s s minimálním množstvím sacharidů a tuků, použijte  Iso 90 CFM Instant Whey. V případě, že v tomto ohledu nejste tak striktní, vyberte  CFM Instant Whey 80.

BCAA
autor: Nikola • datum: 03.01.2015
Dobrý den, v poslední době jsem si přečetla hodně článků o BCAA a utvrdila jsem se v tom, že pro ženu není nijak špatný. Ale i tak by mě zajímalo, v jaké míře působí na nárůst svalů u žen. Trošku mě děsí Iris Kyle a další ženy z oboru a ačkoli před nimi skláním hlavu, nerada bych vypadala jako ony. A také bych se chtěla zeptat jaký vliv má u žen na růst svalů kreatin. Nevím, jestli Vám to pomůže při odpovědi, ale posiluji 5x-6x týdně a kardio dělám tak 3x-4x do týdne. K tomu užívám protein iso 90 a nově bych chtěla zařadit i BCAA. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, každá látka má svoji účinnost a je v podstatě jedno, zda ji užívá můž či žena, účinnost je stejná.

Mnoho odoborníků na výživu doporučuje BCAA užívat zejména v období redukce tuku a při vytrvalostní zátěži. Při těchto aktivitách lze využití BCAA označit za velmi efektivní.

Ženy většinou cvičí kombinci silově vytrvalostního tréninku, kdy zařazení BCAA může mít opravdu kladný efekt.

Masivního nárustu svalové hmoty se obávat nemusíte. Drtivá většina žen nemá pro masivní nárůst svalové hmoty opdovídající hormonální výbavu.

BCAA
autor: Martin • datum: 03.01.2015
dobý den,cvičím 3x týdně a tyto BCAA dávám pouze před treninkem v průběhu a zbytej dopíjím po tréninku :) chci se zeptat,jestli je mám dávat v den když necvičím?mám psychické problémy,hlavně stres,takže moje regenerace nebude moc dobrá,jenom jestli by to mělo vůbec význam..

Dobrý den, dávkování ve dnech volna můžete vyzkoušet a uvidíte, zda Vám to pomůže.

bcaa
autor: Roman • datum: 30.12.2014
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je vhodné brát bcaa před a po tréninku v objemovce a i v netréninkové dny? Děkuji

Dobrý den, v objemové přípravě, kdy má tělo nadbytečný energetický příjem, tedy svalová hmota má dostatek všech živim k růstu. Není suplementace BCAA nutností. Pokud je použijete, můžete je dávkovat během zátěže a po tréninku. Ve dnech volna bych je nedávkoval.

Rada
autor: Ondra • datum: 29.12.2014
Dobrý den, chtel bych se zeptat je mi 20 let meřim 176 cm a 70 kg a posiluju 3x tydně a 3x tydně hraju fotbal a 1x tydne chodim plavat. Muj dotaz smeřuje na davkovani beru protejn CFM Instant Whey 80 beru ho po treniku a bcaa chci začit brat taky ale potřeboval bych poradit jak davkovat protein a do toho i bcaa

Dobrý den, pokud je Váš celkový příjem bílkovin dostačující a stejně tak i celkový energetický příjem, doporučil bych spíše zařadit glutamin.

Pokud preferujete BCAA můzete použít dávkování doporučené výrobcem, např. BCAA ihned po tréninku a po cca 15 minutách protein.

co
autor: Honza • datum: 26.12.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Je mi 16 let, merim 181 a vazim 72. Konzumuju 2x dene Hardcore Gain 21 a chtěl bych přidat i tyto BCAA. Chtěl bych se zeptat zda je-li to možne, a jak a kdy je dávkovat ? Za odpověď předem děkuji.

Dobrý den, pokud se jedná o „běžný“ silový trénink, spíše bych BCAA nezařazoval. Uvažujte o nočním proteinu, např.  Micelar Casein.

bcaa
autor: Olda • datum: 25.12.2014
Dobrý den, kolik gramu by jste mi doporučil ráno nalačno a před tréninkem při celkové hmotnosti 105 kg.? díky Olda

Dobrý den, užijte v jedné dávce 5 - 10 g BCAA.

Klaustrofob
autor: Klaustrofob • datum: 19.12.2014
Hoj, můžu to normálně míchat i s kreatinem v jedné skleničce najednou ne? Dik za odpověď :-)

Dobrý den, ano, společná konzumace je v pořádku.

Dávkování
autor: Jana • datum: 12.12.2014
Dobrý den, prosím o radu ohledně dávkování BCCA. Vážím asi 57 kg, cvičím 5-6 x týdně (posilovna, kruháče)a jde mi o vyrýsování + „odtučnění“. Jáká by měla být denní dávka v mém případě? A můžete mi doporučit konkrétní výrobek? Děkuji. Jana

Dobrý den, pokud vám vyhovuje konzumace ve formě chutného nápoje, použijte BCAA z této stránky. Dávkovat je můžete dle doporučení výrobce.

BCAA instant užívání
autor: Ondrej Odehnal • datum: 01.12.2014
Dobr den, není mi jasno užívání u bcaa instatnt(extrifit), respektive zda jednu odměrku rozpuštenou mám vypít na ty tři doby u nárustu anebo 3 x jednu rozpuštěnou odměrku, tedy dohromady asi 15 g Bcaa? Pokud je to ta druhá varianta, tak by mě ještě zajimalo zda, pokud mám protein se 6,5g bcaa, tedy dohromady by to bylo přes 20g bcaa, zda to není moc velký nápor na zdraví? dále by mě zajimalo zda to stačí užívat pouze ve cvičící dny a v necvičíci nic nebo jen malou dávku.Děkuji moc

Dobrý den, dávkování BCAA je velmi individuální a běžně se pohybuje od 3 g až po 10 - 15 g v jedné dávce. Dávování ovlivňuje náročnost tréninku, tréninkové cíle, tělesná hmotnost atd.

Můežet si např. připravit nápoj s obsahem 10 - 15 g BCAA a postupně ho popíjet od začátku do konce tréninku.

BCAA, protein a spalovač
autor: Honza • datum: 29.11.2014
Zdravím, měl bych otázku.. Cvičím tak 4-5 týdně, chci něco málo shodit a trošku vyrýsovat. Potřeboval bych doporučit jaké BCAA, jaký protein (nejlépe s označením CFM) a jaký spalovač k tomu.. Koukal jsem na Fat Stove Gel Gold Holma, ale nevím jestli je dobrý, či ne. Děkuji

Dobrý den, z proteinů doporučuji kombinaci proteinu pro denní a noční použití, např.  CFM Instant Whey 80Micelar Casein.

Fat Stove je komplexní spalovač funkčního složení, tudíž ho k použití mohu doporučit.

Pokud vám vyhovuje konzumace ve formě nápoje, použijte BCAA z této stránky. V případě, že preferujete tablety či cps, doporučuji  BCAA 1800 mg Mega TabletsBCAA 2:1:1 Pure.

dávkování
autor: Monika • datum: 25.11.2014
Dobrý den, když cvičí přítel 3-4krát v týdnu, měl by brát aminokyseliny i v dny kdy nemá trénink?

Dobrý den, většinou se BCAA dávkují jen v době kolem tréninku. Pokud byste se cítila únavená, vyzkoušejte BCAA dávkovat také ve dnech volna.

bcca
autor: martin sagner • datum: 21.11.2014
dobry den chci se zeptat jestli je dobre kombinovat bcaa instant s bcaa normalni od reflexu?

Dobrý den, je to stejná účinná látka, ale pokud chcete kombinovat instantí a kapslové BCAA, klidně můžete.

BCAA
autor: Jakub • datum: 21.11.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali je vhodné užívat BCAA, když beru protein před tréningem a gainer po tréningu a k tomu creatin. Děkuji.

Dobrý den, pokud absolvujete objemovou přípravu, je v podstatě při odpovídající stravě nemožné ztrácet svalovou hmotu. Tudíž dávkovaní BCAA před tréninkem je poměrně zbytečné. Pokud BCAA, tak spíše ihned po tréninku a po cca 15 minutách následuje gainer.

Smysl
autor: Kamil • datum: 19.11.2014
Dobrý den, cvičím už 4 roky a nepoužívám žádné suplenty. Užíval jsem dříve proteinové a sacharidové nápoje, ale nedělaly mi dobře ( opravdu jsem vyzkoušel vše možné suplenty dříve, ale prostě nemůžu žádný přípravek do sebe dostat) Chtěl bych ovšem po tréninku zařadit tyto BCAA, jelikož chuťově to je jak džus a to vypiju v pohodě. Má smysl používat tento suplement i bez dalších suplementů ? Nebo to budpu jen vyhozené peníze? Velice si vážím vaší odpovědi :) Krásný den.

Dobrý den, smysl to má v případě, že přijmete dostatek všech živin z běžné stravy. Pokud se to nepodaří, BCAA si svoji účinnost zachovají, ale přesto s růstem svalové hmoty počítat nemůžete.

Pro doplnění bílkovin můžete použít komplexní aminokyseliny v tabletách, např. Amino Hydro.

hubnutí, zpěvnění
autor: Dominika • datum: 14.11.2014
Dobrý den, je mi 19 let, měřím 175 cm a vážím 85 kg. Ráda bych dostala dolů nějaké to kilo. Cvičím 6 x týdně, zhruba hodinu, pouze doma podle Jillian Michaels, Fitness Blender nebo jiné cviky. Nedržím dietu, pouze se snažím nejíst sladké. Jaký přípravek by mi pomohl při tréninku zvýšit spalování kalorií či při formování postavy? Přemýšlela jsem o koupi aminokyselin -BCAA Instant, ale nevím zda je zrovna toto pro mě vhodné. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, omezení sladkého je správným krokem, ale stačit to nemusí. Celkový energetický příjem musí být v mírném deficitu.

Po tréninku cca 60 minut nejezte a nezařazujte žádné suplementy. Během dne můžete použít protein, např.  CFM Instant Whey 80. Lze ho použít jako náhradu 1-2 denních jídel.

dávkovaní
autor: patrik • datum: 13.11.2014
dobry den. když davam 2 odměrky tak musím dat tich 300 ml vody nebo mužu dat více třeba 400 ml vody. děkují

Dobrý den, množství vody můžete samozřejmě zvýšit tak, aby vám to vyhovovalo.

Dávkování
autor: Tomas • datum: 11.11.2014
ještě doplňuji, že cvičím zhruba 4x - 5x týdně a k tomu většinou 2x týdně jízda na kole, nebo běh

Platí předešlé doporučení.

Dávkování
autor: Tomas • datum: 11.11.2014
Dobrý den, mám 197 cm, 80kg, kolem 5% tuku a hodně těžko nabírám. Poslední měsíc jsem si začal počítat, abych přijmul správné množství bílkovin a sacharidů ze stravy. Z doplňků používám zatím pouze multivitamín s minerály MedPharm a gainer Mutant dvě odměrky (120g) ihned po tréninku, občas druhou dávku během dne jako náhradu za svačinu. Mělo by pro mě užívání tohoto produktu smysl, případně v jakém dávkování? Nebo je vhodnější zařadit ještě něco jiného? děkuji

Dobrý den, po tréninku doporučuji zařadit gainer s převahou rychlých sacharidů, což Mutant není. Doporučuji  Hardcore Gain 21, dávkujte 50 g ihned po tréninku a dalších 50 g po cca 30 minutách. Mutant užívejte během dne, např. jako doplněk k svačině (nikoliv jako náhradu savčiny ). Z dalších suplementů bych přidal kreatin -  Creatine Creapure (R).

BCAA v současnosti nepotřebujete.

Výběr
autor: Aleš • datum: 06.11.2014
ad. předchozí dotaz: Ano, podle potřeby protein a kombinace sacharid + kreatin. Čili k tomuto byste již amino nedoporučoval? Pro který typ tréninků se tedy aminokyseliny nejčastěji používají (klidně mě odkažte na nějaký slušný článek)? Děkuji.

Dobrý den, samozřejmě se aminokyseliny použít mohou, ale spíše bych to v tomto případě vnímal jako nástavbu. Něco na víc, co není nutností, ale může to pomoci.

BCAA se velmi často používají při redukci tuku, kdy je omezen energetický příjem. BCAA chrání svalovou hmotu před devastací a mohou být využity i jako zdroj energie.

Výběr
autor: Aleš • datum: 05.11.2014
Dobrý den, budu přecházet na objemový trénink a rád bych mimo jiné zařadil i amino, nabídka je široká, můžete mi doporučit něco konkrétního pro pokročilého sportovce s náročnějším tréninkem. Tablety ani prášek mi nevadí. Děkuji.

Dobrý den, je otázkou, zda má zařazení aminokyselin v objemovém tréninku smysl. Jako základ suplementace bych určitě volil protein, a to jeden rychlý a pro noční použití pomalý, např.  CFM Instant Whey 80Micelar Casein. Minimálně po tréninku je vhodné použít gainer, např. BeefMass (R). Vhodným objemovým suplementem je také kreatin -  Creatine Creapure (R).

Pokud se rozhodnete pro aminokyseliny, mužete použít komplexní, např.  Amino Hydro či Beef Amino Hydro.

Kardio
autor: a.liga.tor • datum: 21.10.2014
Dobrý den, lepší kardio před nebo po tréninku? Pokud je vhodné, jak nejlépe při kardio užít BCAA? Díky moc a mějte se.

Dobrý den, běžně se kardio zařazuje po silovém tréninku, a to cca 20-30 minut. Samozřejmě je možné i jiné individuální nastavení.

BCAA se mohou s ohledem na náročnost tréninku zařadit před, během a po skončení celého tréninku.

Nabrání
autor: Josef • datum: 15.10.2014
Dobrý den. Je mi 18 let mám 85kg a 190cm. Jsem štíhlý a mám malý obsah tuku. Vhtěl bych se zeptat na nějaký suplement na přibrání hmoty :) Děkuji.

Dobrý den, doporučuji gainer, např.  Go Pro 30 a po cca 6 měsících pravidelného tréninku přidejte kreatin. Samozřejmě se také musíte odpovídajícím způsobem stravovat.

Vhodnost+dávkování
autor: Lukáš • datum: 15.09.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je vhodné kombinovat anabolizér Hellnox s tímto produktem BCAA Instant 2:1:1 a jak dávkovat v tréninkových dnech?? Děkuji předem za odpověď

Dobrý den, zda je kombinaci vhodné použít, to záleží především na vašem, tréninku, stravě a tréninkových cílech.

Dávkování
autor: Karel • datum: 14.09.2014
Dobrý Chci si koupit tento produkt a zajímá mě dávkování vážím 100 kg . děkuji .

Dobrý den, použijte dávkování, které doporučuje výrobce.

BCAA
autor: Jan • datum: 14.09.2014
Dobrý den 3x denně užívám Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g takže to činí 15 g bcaa a když si budu chtít koupit Extrifit BCAA Instant 300g tak už by mi stačilo jen jedna odměrka před a jedna po tréninku a činilo by to 25 g bcaa .A chci se zeptat jestli tohle dávkování je optimální nebo bych měl dávkování bcaa zvýšit vyšším počtem odměrek Extrifit BCAA Instant 300g ? Vážím 109 kg a posilovně se věnuji 5x týdně . Děkuji za odpověď .

Dobrý den, pokud používáte protein, máte stravu v pořádku a neméte omezen energetický příjem, může být uvedené dávkování zcela dostačující.

Davkovani
autor: Martinn • datum: 07.09.2014
Dobrý den, mám HMB 4500, BCCA instan, Essential Pure CFM 80 a HELL GEL. CHtel bych se zeptat jak mám tyto suplementy dávkovat. Mohu davkovat před trénikem BCCA, HMB a HEll GEL soucasně? pak BCCA pri trénku a po téninku Protein a po 30 MIN. HMB společně s BCCA? Děkuji za odpovět..

Dobrý den, Hellgel obsahuje 4 g BCAA, tudíž je otázkou, zda není zbytečné před tréninkem zařazovat ještě samotné BCAA. Po tréninku můžete BCAA dávkovat společně s HMB.

Davkování
autor: Donny • datum: 01.09.2014
Dobrý den mám doma nově IsoBeef BCAA instatnt a Gluta Pure vše od extrifitu. Potřeboval bych poradit se správným dávkováním aby se to nějak netlouklo. Jde mi o přibrání hmoty. předem děkuji

Dobrý den, dávkování proteinu je podrobně popsáno v tomto článku.

BCAA můžete dávkovat během tréninku a glutamin po tréninku a večer před spaním. Ve dnech volna dávkujte glutamin ráno a večer.

Dotaz
autor: Martin • datum: 30.08.2014
19 let, 200 cm, 140 kg, ( cca 17 % tuku) cvičím 5 rokem.

Určitě byste měl použít protein, např.  Long (R) 80 Multiprotein. Denně byste měl přijmout cca 280 g bílkovin, což je jen z běžné stravy velmi obtížné.

Uvedené množství mléka před spaním vůbec nic neřeší, je to pouhých 9 g bílkovin.

BCAA zařadit samozřejmě můžete, ale důležitější je mít zabezpečen dostatečný příjem všech živin.

Dotaz
autor: Martin • datum: 30.08.2014
Dobrý den, v současné době beru Beefmass, ale už mi dochází tak vyzkouším Serious Mass, cvičím 5x týdně z toho 2x týdně to mam na 2 hodiny, ale mám problém s regenerací, nevím zdali si objednat bcaa a nebo glutamin, jsem v objemu, stravu a spánek dodržuji. Chtěl bych se zeptat co by mi mohlo pomoci, a zda-li se kdyžak dá míchat glutamin v mléce, mam na mysli od Extrifitu. Denně si dávám před spaním 300 ml mléka na noc. Děkuju

Dobrý den, kolik vážíte?

Info
autor: Honza • datum: 29.08.2014
Dobrý den, když užívám zároveň před a po tréninku protein, můžu v něm společně zamíchat i tyhle bcaa nebo je opravdu musím míchat pouze ve vodě?

Dobrý den, spíše bych je zařadil samostatně. Pokud užíváte protein i před tréninkem, dávkoval bych BCAA jen po tréninku či během tréninku.

dávkovat?
autor: Luboš Cícha • datum: 26.08.2014
Dobrý den mám od této značky i creatin i bcaa prosil bych radu jak je správně dávkovat a v jakém pořadí děkuji mockrát :)

Dobrý den, pokud se nejedná o redukční dietu, dávkujte 5 - 10 g BCAA po tréninku společně s 5 g kreatinu. Kreatin také užívejte před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne.

doplnky
autor: kuba • datum: 26.08.2014
Dobrý den. Dělám na vysoké úrovni běžecké lyžování, závody trvají 20-45´, kde potřebuji rychlost, sílu i vytrvalost. Je mi 18 let a potřeboval bych poradit z hlediska suplementace. Nemám nadváhu ale potřebuji snížit hladinu tuku na minimum (z 9% přibližně na 5%). Kromě speciálních tréninků se snažím dávat 1-2 do týdne posilovnu( série nebo kruháč)+ 3-4 týdně lehčí posilování do 30´doma. Děkuji za radu

Dobrý den, redukce tuku je především o energetickém příjmu. Ve vašem případě by ale omezení enmergetického příjmu mohlo vést k snížení výkonnosti.

Tudíž je třeba k tomuto přistupovat velmi opatrně. Ze suplementů by mohlo být vhodné použít glutamin, protein a mohou to být i BCAA.

hmmm
autor: dominik • datum: 25.08.2014
dobry den jen bych chtel upozornit lidi co si budou kupovat tento produkt ze i ja sem si jej koupil a po otevreni vika chybel ochrany papir a v celem baleni nebyla ani odmerka :) a cele toto baleni bylo takove zdrspcle a zpusobovalo mi nechutenstvi to je vse:) velice me to zklamalo extrifit uz nikdy :)

Dobrý den, dóza BCAA Instant má dle vyjádření výrobce indukčně zatavené podvíčko + sleeve přes víčko + odměrku uvnitř. Sleeve přes víčko sám o sobě zaručuje, že produkt nemůže být otevřen, než se dostane k zákazníkovi. Produktu se prodaly již tisíce a zatím nikdo podobný problém nehlásil, pokud však máte přesto podezření na závadný obsah, zkontaktujte naše kolegy ve skladu, zašlete jej zpět, vše prověříme.

rada
autor: pavel • datum: 24.08.2014
dobrý den vážím 80kg a cvičím pravidelně 3x týdně v posilovně a ve dnech volna jezdím na rotopedu 50min.a zajímalo by mě dávkováni jestli stačí jedna odměrka po posilováni a nebo mám dávat odměrku před a odměrku po

Dobrý den, v případě omezeného energetického příjmu můžete BCAA dávkovat před i po tréninku.

Játra
autor: Tomas • datum: 23.08.2014
Dobrý den. Po rozboru krve mam špatné jaterní testy. Používám dlouhodobě BCAA od extrifitu a ještě jsem používal 2 měsíce kofeinové kapsle. Může to být z těchto přípravků? Děkuji. Tom

Dobrý den, pokud jste měl „špatné“ výsledky jaterních testů, je třeba oznámit lékaři užívání suplementů, a také mu říci, že pravidelně trénujete. Výsledek testů může ovlivnit i trénink před odběrem krve či moči.

Davkovani
autor: Martin • datum: 22.08.2014
Dobrý den, chapu to spravně,že pri redukci tuku mam pouzivat jen jednu odmerku denne pred treninkem? nebo nebude nicemu vadit i druha odmerka po treninku?

Dobrý den, dávkování je poměrně hodně individuální. Ovlivňuje ho vaše hmotnost, příjem živin, náročnost tréninku atd.

BCAA můžete dávkovat před, během i po tréninku.

BCAA
autor: patrik • datum: 22.08.2014
Dobrý den, je rozdíl mezi užívání prášku BCAA Instant či tablet BCAA 2:1:1 Pure. Dále s porovnáním s BCAA Free Form Liquid 80000 mg. Asi není dobré používat vice produktů ohledně BCAA vždy maximálně jeden produkt, že?

Dobrý den, žádný rozdíl v podstatě není, jedná se o stejnou látku. Jednotlivé přípravky vždy porovnávejte dle uvedeného složení (obsah BCAA a přídavných látek ).

Více přípravků BCAA užívat můžete. Pokud někdo užívá BCAA během dne, volí např. kapslové BCAA a během treninku použije např. instantní (konzumace ve formě nápoje ).

BCA-recenze
autor: patrik • datum: 21.08.2014
Dobrý den, nemáte ve vlastnictví článek o bca či recenzy produktů rozhuduji se mezi značkam a nevím kterou si vybrat, Děkuji.

Dobrý den, co se týká výběru konkrétní značky, většinou rozhodují zákaznické reference a také osobní sympatie k jednotlivým výrobcům.

Konkrétně tyto BCAA patří dlouhodobě mezi nejprodávanější, zákazníci je velmi chválí i po chuťové stránce.

BCAA v akci
autor: Gabin • datum: 21.08.2014
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli zboží, které je v akci zde na e-shopu, je také v akci v kamenných prodejnách? Díky za odpověď.

Dobrý den, zde uvedené ceny jsou platné jen pro e-shop.

davkovani
autor: Honza • datum: 21.08.2014
chci se zeptat je lepší brát 1 nebo 2 odměrky cvičím 6x týdně děkuji

Dobrý den, při dávkování doporučuji postupovat dle doporučení výrobce, které je uvedeno v popisu přípravku.

Bcaa
autor: Ondras • datum: 15.08.2014
Dobrý den používám Bcaa instant během tréninku a po tréninku tekuté bcaa, instanty odměrku rozpouštím v 0,5l vody, doporučené ve 0,2 l vody ..nikdy mě nenapadlo že bych mohl ztratit něco z té dávky aminokyselin když to rozmíchám ve větším než doporučeném množství vody, je to pravda ? Podle mne je to blbost teda

Dobrý den, míra naředění je pouze na Vás, efekt bcaa to v žádném případě neovlivní.

Dávkování výrobku
autor: Patrik • datum: 13.08.2014
Dobrý den ,vážím 74 Kg jaké mám použit dávkování. A lze použít s gainerem po cvičení ? Díky

Dobrý den, BCAA můžete konzumovat během tréninku a gainer po zátěži.

Suplementy
autor: Martin • datum: 06.08.2014
Dobrý den,mám dotaz ohledně BCAA,ATP GLUTAMINE CAPS a GAINERU kdy správně brát tyhle přípravky?BCAA beru před a během tréninku,GAINER po tréninku ale nevím kdy brát ATP GLUTAMINE CAPS aby toho nebylo moc najednou.Děkuji za odpověď

Dobrý den, glutamin dávkujte po tréninku a večer před spaním. Ve dnech volna ráno a opět večer. Jedna dávka je cca 5 g.

Dotaz
autor: Michal • datum: 29.07.2014
Chtěl bych se zeptat zda mohu BCAA kombiovat s maltodextrinem?

Dobrý den, můžete, ale je otázkou, zda kombinace není zbytečna. Pokud se jedná o potréninkové použití, je výhodnější kombinace maltodextrinu s proteinem.

Prosim o radu
autor: Vasek • datum: 21.07.2014
Dobry den, prosim vas jsou nezbytne BCAA pro kvalitni tvorbu svalove hmoty nebo mi staci protein? A jakym zpusobem prispivaji telu?

Dobrý den, tyto tři aminokyseliny jsou samozřejmě nezbytné, ale to neznamená, že automaticky musíte užívat BCAA suplement. BCAA jsou součástí bílkovin, tudíž je přijímáte i z běžné stravy.

Suplementy vybírejte v souladu s tímto článkem.

???
autor: dominik • datum: 15.07.2014
pokud potrebuji vetsi regeneraci.... a mam 82kg kolik by ste mi doporucil davkovat celkove bcaa mac na den dekuji :)ted sem mel kolem 20g mohu to tak uzivat porad dal nebo mistama zmensit nebo klidne i navysit dekuji za odpoved :)

Dobrý den, BCAA sice podporují regeneraci, ale samotné to většinou nezvládnou. Je nutné mít odpovídající stravu a dle potřeby používat také protein a gainer.

Uvedené dávkování by mělo být dostačující.

???
autor: dominik • datum: 15.07.2014
dobry den rad bych se zeptal jestli muze cloveku napriklad ublizit priliz velka davka bcaa nebo stale uzivani ve vetsich davkach jestli to ublizuje telu nebo napriklad jatrum nebo necemu .... nebo jestli se prebytek vylouci stejne jako napriklad vitamin C :) dekuji za odpoved

Dobrý den, BCAA vám neublíží, ale pokud budete dlouhodobě užívat zbytečně vysoké dávky, může to způsobit aminokyselinou dysbalanci, což by mohlo již zdravotní problém způsobit.

Kdy
autor: MT • datum: 15.07.2014
Děkuji, měl bych ještě upřesnující dotaz: Jde mi o nárust hmoty...ale nemám nad 80kg (jak je psáno v popisu suplementu) ...jsem z toho lehce zmaten...jak mám tu dávku rozdělit na 3 etapy?

Pokud není vaše hmotnost výrazné nižší, dávkujte BCAA dle uvedeného doporučení.

Při výrazně nižší hmotnosti můžete popíjet cca 5 g BCAA během tréninku.

Kdy
autor: MT • datum: 15.07.2014
Dobrý den, mám náročné tréninky a sáhl jsem tedy po těchto BCAA. Kdy je nejvýhodnější je užívat? Před, během a nebo po treninku?

Dobrý den, doporučuji použít dávkování, které je součástí popisu suplementu.

Kombinace
autor: Milan • datum: 13.07.2014
Dobrý den, mohu tyt BCAA kombinovat se spalovačem Syne Thermogenic 10 mg Burner??

Dobrý den, ano, kombinace je velmi vhodná.

proteiny
autor: nik • datum: 12.07.2014
Dobrý den, když užívám proteiny (WPC 80), potřebuji ještě amino či BCAA? V čem jsou přínosem?

Dobrý den, BCAA se zařazují zejména v režimu omezeného energetického přijmu v kombinaci s náročným tréninkovým programem. Kdy mohou sloužit jako zdroj energie a také chrání svalovou hmotu.

bcaa
autor: roman • datum: 12.07.2014
dobry den chcem sa informovat na bcaa extrifit instant mam taky problem mal som uraz pri ktorom sa mi poskodil mozog myslite ze tieto bcaa mi nemozu uskodit a este jednu otazocku co je to free form je to prirodna forma bcaa alebo co to znamena vopred dakujem za odpoved.

Dobrý den, použití BCAA by asi vadit nemělo, ale raději to proberte s vašim lékařem.

Vázané aminokyseliny jsou běžnou součástí aminokyselinového spektra bílkovin. Volné nejsou spojeny žádnou vazbou, v tomto případe se tedy jedná o  tři samostatné aminokyseliny vyrobené synteticky.

BCAA
autor: Vasek • datum: 09.07.2014
Dobry den mam takovej problem ma byt měrka v balení ? ze ja jí tam nemam :(

Dobrý den, ano, odměrka je součástí balení. Někdy se stane, že je zasypána na dně.

BCAA
autor: Pavel • datum: 09.07.2014
chtěl bych se zeptat koupil jsem si bcaa od etxrifitu višen,ale brutálně pění nevím čím to je dávám 200 ml vody a 2x odměrky protřepu asi 10-20 sekund a plno pěny je to normální ??

Dobrý den, v šejkru se nepřipravuje, ve sklenici pouze zamíchat, 2-3 min. počkat a opět zamíchat a je rozpuštěno.

bcaa
autor: petr • datum: 05.07.2014
dobrý den,chci se zeptat,každé instantní bcaa obsahuji soju v podobě sojového leticinu?ale soja snizuje hladinu testosteronu v těle,není to problém?

Dobrý den, problém to rozhodně není, je to velmi malé množství, které nemůže negativně nic ovlivnit. Sojový lecitin je součást technologie instantizace.

BCAA
autor: Jarda • datum: 05.07.2014
Děkuji za předchozí odpověď. Měl bych ještě jeden dotaz. Chtěl bych se ještě zeptat, zda je vhodné v dietě před tréninkem BCAA nedávat, protože ty bych měl mít z poslední pevné stravy (cca 1,5 hodiny před tréninkem 120 g masa a 80 g rýže), a dát je až po tréninku v množství cca 0,25 až 0,3 g na kg mojí váhy?

Dobrý den, vždy záleží na vaší stravě, tréninku atd. Nikde není psáno, že se musí BCAA bezpodmínečně užívat před každým tréninkem.

Pokud vám to vyhovuje, kldině je dávkujte jen po tréninku.

BCAA
autor: Jarda • datum: 04.07.2014
Dobrý večer. V dietě jedu po klasickém posilování ještě aerobní cvičení. Mohu dát BCAA až po aerobním cvičení? Díky za odpověď. Jarda

Dobrý den, ano, takové dávkování je v pořádku.

bca instant
autor: tommy • datum: 25.06.2014
já sem to vážil a byly to stěží 2 gramy podle váhy:D....jinak děkuju za vaší vstřícnost a nervy:D:-)

Dobrý den, při takto malém množství může mít běžná váha poměrně velkou odchilku. Pokud použijete vrchovatou odměrku, bude mít opravdu cca 6,5 g.

bca instant
autor: tommy • datum: 24.06.2014
dobrý den k těmhle bcaa sem dostal odměrku v ml stejnou jako je u sirupu a určitě se doní nevejde 6 g jak tady píšete tak to nějak nechápu:D

Obsah jedné odměrky je opravdu cca 6,5 g.

Bcaa instant
autor: tommy • datum: 24.06.2014
zdravíčko, dneska mě přišly tyto bca a v tej nádobě je toho tak 1/3 to je normální poměr ?a chtěl sem se optat na vaše doporučené dávkování z praxe...jedu smíšenej trénink..redukci + posilovánní atd...

Dobrý den, že není dóza plná, je běžné. Pokud byste obsah převážil, zjistíte ze je vše v pořádku.

Vyzkoušejte BCAA popíjet během tréninku.

trénink
autor: Ivan • datum: 19.06.2014
Dobrý den, hraji fotbal, ale bylo to teď poslední dobou takové laxnější, takže jsem docela nabral na svalech. Nicméně, čeká mě teď letní příprava a hodně náročné tréninky a nechci o to zase přijít, jaké BCAA byste mi mohl doporučit? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, velmi důležité je mít neustále zabezpečen dostatečný příjem všech živin. Dle potřeby tedy používejte protein a gainer.

BCAA bych použil z této stránky, můžete je konzumovat ve formě nápoje během zátěže.

BCAA
autor: Jirka • datum: 10.06.2014
Dobry den, prosim Vas potreboval bych poradit nejaky BCAA v prasku

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet BCAA z této stránky. Zákazníci je mají velmi v oblibě, dlouhodobě patří mezi nejprodávanější.

Běhání po ránu
autor: Thib • datum: 09.06.2014
Dobrý den, jsem v objemové fázi tréninku, nicméně rád po ránu běhám (cca 30 min.). Je výhodné běhat hned po probuzení (na lačno) a poté doplnit energii proteinem+glukopurem a samozřejmě později vydatnou snídaní? Nebo je lepší dát si protein popř. tento BCAA ještě před během? Děkuji

Dobrý den, 30 min je poměrně krátká doba, a pokud po běhu doplníte živiny, problém bych v tom neviděl.

Spalovač tuku
autor: Kaneshko Karim Zade • datum: 06.06.2014
Dobry den, lze BCAA Instant a Carni Liquid 120000 mg kombinovat a brat 20 - 30 minut před tréninkem na redukci tělesného tuku, a je to efektivnější? Děkuji.

Dobrý den, kombinace BCAA a spalovače je možná. Při redukci tuku se jedná o běžně používanou kombinaci.

Dovolena
autor: Petr • datum: 04.06.2014
Dobry den, jedu na 14 denni dovolenou, kde nebudu cvicit, max s vlastni vahou. Ma smysl brat behem dovolene nejaka amina, protein nebo creatin? Jde mi o to, abych pokud mozno neztratil nic ze svalove hmoty a sily. Pokud to ma smysl, prosim o radu s vyberem suplementu. Dekuji

Dobrý den, doporučuji vypnout a odpočívat. Suplementy nechte doma!:-)

Dotaz
autor: Lada • datum: 03.06.2014
Dobrý den, je lepší brát BCAA 2:1:1 před tréninkem a BCAA 4:1:1 po tréninku? A na lačno po probuzení je lepší brát které? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, teoreticky to máte napsáno správně, ale prakticky si myslím, že rozdíl nebude tak zásadní.

Ráno by to mělo být stejné jako po tréninku, tedy 4:1:1.

Bcaa X glutamine
autor: Martin • datum: 01.06.2014
Dobrý den. Užívám E-NOX, BEEFMAS a kreatine od Extrifitu který kombinuju s glukopurem. Četl jsem skvělé recenze na BCAA instant a také na GLUTA PURE a nevím kterým z těchto dvou produktů k ostatním produktům zařadit. Jsem ektomorf a potřebuji další skvělou věc na nabrání svalové hmoty. Děkuji za radu!

Dobrý den, jako ektomorf potřebujete zejména dostatečné množství sacharidů a bílkovin. To je naprostý základ, bez kterého se vám nemůže podařit přibrat.

Dle mého názoru, v současnosti nepotřebujete BCAA ani glutamin. Pokud je přesto chcete vyzkoušet, postupně je otestujte oba. Sám posoudíte, který vám bude více vyhovovat.

bcaa davkovani
autor: Denis Hertrampf • datum: 30.05.2014
Dobrý den, momentálně začínám dietní sezonu a už mám bordel v tom jak mám brát bcaa instant, někde čtu ráno někde během dne někdy před pak zas po celkem to vychází na +- 4 doměrky a bohužel ještě nepracuji takže si nemůžu dovolit kupovat každých 15 dní nové bcaa asi bude nejlepší se vás zeptat.Aby to bylo snadnější napíšu Vám i co užívám. Ráno 1 odměrka Hydro 80, před cvičením E-nox nebo hell gel, po cvíčení zase 1 odměrka Hydro 80, svačínka 2 odměrky Whey 80 nebo ISO 90, tak a ted by mě zajímalo jak nejlépe zařadit bcaa. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud jste finančně omezen a používáte protein, klidně jste mohl BCAA vynechat.

BCAA dávkujte po tréninku nebo je spíše užívejte během zátěže.

Bcaa + protein
autor: Tomáš • datum: 28.05.2014
Dá se bcaa instant míchat s proteinem? (Wpc 80)

Dobrý den, možné to je, ale výhodnější je dávkovat BCAA 15 minut před proteinem.

rada
autor: martin • datum: 27.05.2014
Dají se tyto bcca použít jako ochrana svalové hmoty při sacharidových vlnách?.. Poprípadě jak zvolit dávkování odměrku ráno a večer? Děkuji.

Dobrý den, ano, BCAA se takto běžně používají, ale také je nutné mít zabezpečen dostatečný příjem bílkovin. Tedy většinou se BCAA zejména v dietě kombinují s proteinem, např.  Professional CFM Iso 90 %.

BCAA se standartně dávkují před a po tréninku. Dále se mohou také užívat i během dne a to i ve dnech volna.

Dieta - suplementy
autor: Lubo • datum: 17.05.2014
Dobrý den, mám dotaz jestli při dietě mohu používat tyto suplementy BCAA Instant, Gluta Pure, Syne, Whey 80 a Coffy. Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, ano, složení kombinace je v pořádku.

BCAA pro ženy
autor: Kamila • datum: 12.05.2014
Dobrý den, prosím které BCAA se hodí pro ženy? Mohl byste mi prosím některé doporučit? Cvičím 2x - 3x týdně v posilovně a 2x týdně kardio. Jde mi spíše o zhubnutí pěti kilo a zbavení se tuku. BCAA bych chtěla zařadit z toho důvodu, že některé dny nemám dostatečný příjem bílkovin. Děkuji! K.

Dobrý den, zcela bez problémů můžete použít libovolná BCAA dle vlastního výběru.

Pokud potřebujete zvýšit příjem bílkovin, musíte použít komplexní zdroj bílkovin, a to BCAA nejsou.

Doporučuji použít protein, např.  Professional CFM Iso 90 % či komplexní aminokyseliny, např.  Amino Hydro.

Dotaz
autor: Markéta • datum: 11.05.2014
Dobrý den mám od extrifitu bcaa glutamin a synephrine je mi 17, jaky by jste mi doporucil davkovani a zda je to vubec dobra kombinace, chci zhubnout prebytecny tuk vazim 57kg a vybudovat si svaly. Předem moc děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den, BCAA používejte dle doporučení výrobce. Glutamin po tréninku a večer před spaním. Jedna dávka je 5 g. Ve dnech volna užívejte glutamin ráno a večer. Synefrin dávkujte před tréninkem, a to jednu tabletu.

dotaz
autor: Míra • datum: 09.05.2014
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaká je cca optimální denní dávka L-leucinu, L-isoleucinu a L-valinu. Popřípadě jaká je max. dávka těchto látek, aby byl účinek pořád přínosný. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, dávkování je vždy závislé na tělesné hmotnosti, stravě a náročnosti tréninku.

Použít můžete dávkování, které je uvedeno v popisu výrobku.

dotaz
autor: Mike • datum: 09.05.2014
dobrý den chci se zeptat jestli tyto BCAA mám pít i mimo trénink a jestli to nebude mít nějaké špatné účinky? Hraji hokej a zatížení je tedy celkem velké.

Dobrý den, pokud není vaše regenerace v pořádku, užívejte BCAA i ve dnech volna, např. před snídaní, obědem a před spánkem.

rada
autor: robert • datum: 05.05.2014
Dobry den chci se zeptat zda mám bcaa používat každý den nebo jen ve cvičící den děkuji

Dobrý den, při běžném tréninku jen v kombinaci se zátěží. Při omezeném energetickém příjmu či velmi náročném tréninkovém programi i ve dnech volna.

dotaz
autor: Petr • datum: 01.05.2014
Dobrý den chci se zeptat jestli je v pořádku kombinace: spalovač, kreatin a bcaa a po treninku protein díky za odpověď

Dobrý den, ano, uvedená kombinace je v pořádku.

dotaz
autor: Pavel • datum: 22.04.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč závodníci od extrifitu dostávají balení s černými víčky a lidi kteří si produkt chtějí koupit tak mají víčka bílé, není to tak že ty s černými víčky jsou lepší ?

Kdepak, obsah je totožný, důvod tam je ryze technický. Postupem času budou všude víčka už jenom bílá (která vypadají lépe).

spalování
autor: Borg • datum: 20.04.2014
Dobrý den, pokud tento suplement omezí „spalování“ svalové hmoty, ovlivní metabolismus i co se týče tůků? Nepřestanu při používání spalovat i tuk? Díky

Dobrý den, pokud bude vaše strava odpovídat redukci tuku, spalování tuku neomezí.

BCAA vs kreatin
autor: Jindřich Veselý • datum: 18.04.2014
Dobry den, jidelnicek mam v poradku, cvicim pravidelne 3x-4 tydne, bilkovin mam dostatek momentalne mi sedi 2g na kg moji vahy. Uzivam vitaminy multy,B a C protein od reflexu a extrif a na noc micel.kasein. Ale chtel bych se posunout dal. Muj dotaz spociva v tom pro co se rozhoudnout dal BCAA nebo kreatin. Co jsem se tak docetl tak oba jsou na regen. svalu a zviseni vykonosti. Tak bych byl rad kdyby jste mi doporucil co by bylo urcite lepsi pro me a taky mi doporucil neco na unavu bo posledni dobou sem vic unaveny jestli naky minerali nebo neco specialni dekuju.

Dobrý den, určitě bych preferoval zařazení kreatinu -  Creatine Creapure (R). A regeneraci můžete výrazněji podpořit kombinací porcí glutaminu večer před spaním a samozřejmě lze přidat i  multivitamín - V 52 Vita Complex Forte.

BCAA
autor: Honza • datum: 17.04.2014
dobrý den ,, chci se zeptat mam 65kg a muzu používat tydle BCAA když chci nabirat svolou hmotu ?

Dobrý den, použití BCAA je ve vašem případě zbytečným luxusem. Raději použijte protein a gainer, např.  G 15 Anabolic GainerLong (R) 80 - 7 Hours.

otazka
autor: José • datum: 17.04.2014
Je možné pripravit a pit treba az za hodinu ?

Dobrý den, ano, to je stále ještě celkem přijatelná doba.

V doplňku stravy se nacházel anabolický steroid, zjistila inspekce :)
autor: Extrifit • datum: 15.04.2014
m.novinky.cz/articleDetails?aId=331135&sId=&mId=

Dobrý den, vašemu dotazu bohužel nerozumím. Netuším na co se ptáte.

Akce
autor: Jakub • datum: 13.04.2014
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, pokud je nabízené zboží v týdenní akci, dá se za stejnou cenu pořídit i v kamenných prodejnách, nebo jsou to ceny pouze pro e-shop? děkuji

Dobrý den, zde uvedené ceny, jsou platné jen pro eshop.

BCAA
autor: Petr • datum: 12.04.2014
Dobrý den, beru BCAA od Aminostar 4:1:1 Powder. Před cvičením 3g prášku, který zapiju vodou, to samé po cvičení. Mohu takto užívat i BCAA instant popř. jakou alternativu by jste mi doporučil.

Dobrý den, doporučuji přípravit si nápoj s obsahem cca 10 g BCAA a konzumovat ho během zátěže.

dotaz
autor: Adam • datum: 12.04.2014
Je nutno také po nějaké době vysadit ?

Dobrý den, BCAA můžete dle potřeby užívat libovolně dlouhou dobu.

Užívání
autor: Tomáš • datum: 09.04.2014
Dobrý den, když mám 67kg jak mám užívat tyto BCAA?. Jednu odměrku před trénínkem a jednu po nebo jak ? Děkuju.

Dobrý den, přípravte si nápoj s obsahem cca 10 g BCAA a konzumujte ho během tréninku.

Bcaa
autor: Tomáš • datum: 02.04.2014
Dobry den, mam dotaz zda muzu na míchat protein wpc80 30g , maltox 60g a bcaa 6,5 g do jednoho sejku a užívat po tréninku? Nebo jestli mam protein užít s nejakym odstupem času a nemichat vše dohromady ? Mam 80kg jedu objemovou fázi . Děkuji .

Dobrý den, BCAA ihned po tréninku a protein s maltoxem po cca 15 minutách.

davkovani
autor: gejzir • datum: 28.03.2014
Dobry den staci BCAA davkovat len treningovy den ? napr 15g ? alebo ich mam davat aj ked netrenujem

Dobrý den, základní dávkování je v tréninkových dnech. Pokud budete mít potíže s regenerací nebo trénujete velmi intenzivně, vyzkoušejte dávkování i ve dnech volna.

BCAA a výsledky po 3 týdnech užívání
autor: Standa • datum: 24.03.2014
Zdravím, na vaše doporučení jsem koupit na podporu regenerace (běh 5 krát týdně) BCAA Instant. Doufal jsem, že se budu cítit lépe (méně utahaný) a třeba shodím nějaké to deko. Výsledek? Cítím se lépe při i po tréninku, ale hlavně jsem shodil cca 2,5 kg. Dle váhy (taková ta rádoby chytrá, co umí vodu, tuk, svaly atd.) víceméně tuku. Máte pro to nějaké vysvětlení? Stravu/dietu jsem neměnil, jím tak nějak pořád stejně (minimum masa; zelenina, luštěniny, polévky, ovoce, rýže, brambory, pečivo). BCAA jsem dávkoval tak 5 gramů před a 10 gramů po tréninku. Ve volných dnech tak 5 gramů ráno. Díky předem za názor a zda je taková reakce těla běžná. Standa

Dobrý den, je fajn, že vám BCAA zabrala a cítíte se lépe. Je možné, že díky tomu, že se cítíte lépe, vydáte při běhu více energie, což se projevilo na vaší hmotnosti.

Shazování
autor: David • datum: 15.03.2014
Zdravím, je tento výrobek dobrá volba do diety na poměrně markantní shazování před zápasem(box), nebo byste doporučil jiný. Díky za odpověď.

Dobrý den, BCAA se při redukčních dietách použivají pro ochranu svalové hmoty a také mohou sloužit jako zdroj energie. Při razantní redukci tuku může být vhodná kombinace s HMB a glutaminem.

suplementace
autor: Marek • datum: 15.03.2014
A jde vůbec zařadit do stravy BCAA, protein, gainer, předtréninkáč?

Pokud by to nebylo možné, asi bych vám to nedoporučoval.

sacharidy
autor: Marek • datum: 15.03.2014
bude teda stačit když zařadím ještě do toho sportovního programu po tréninku nějakou Müsli tyčinku?

Tyčinka není úplně to pravé. Potréninkový nápoj má být lehce stravitelný a vstřebatelný. Běžně se používají k tomuto účelu gainery.

Dávkování
autor: Marek • datum: 15.03.2014
Dobrý den, když si zvolím brát BCAA Instant + Protein Mutant Whey + nějaký ten předtréninkáč, tak bych se chtěl zeptat jak to mám dávkovat před tréninkem, po tréninku a během dne.

Protein můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin. BCAA např. během zátěže a po zátěži. Předtréninkový přípravek před zátěží.

Při takto náročném sportovním programu, nezapomínejte na dostatečný příjem sacharidů. Při jejich nedostatku dojde k poklesu výkonnosti.

Doporučení
autor: Marek • datum: 15.03.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, který BCAA by jste mi doporučil? Hraju fotbal, do posilovny chodím 2-3 tydně vážím kolem 67kg a měřím kolem 170cm.

Dobrý den, jako základ suplementace bych určitě volil protein a gainer. Pokud by byl problém s regenerací, můžete přidat BCAA -  BCAA Instant.

bcaa
autor: martin • datum: 15.03.2014
dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je normální pěnivost těchto bcaa. ted mám druhé balení-jinou příchut těchto bcaa instant a když dám bcaa s vodou do lahve a lehce protřepu, tak mi vznikne pěna a bcaa jsou lehce nahořklé-ne moc. chci se tedy zeptat, zda je pěnivost a lehounká nahořklá chut normální, děkuji.

Dobrý den, mírně nahořklá chuť je v pořádku, ta je pro bcaa charakteristická. Mírné napěnění také.

BCAA INSTANT
autor: Jirka • datum: 06.03.2014
Nechystáte v nejbližší době opět nějakou slevu na tyto BCAA? :)

Dobrý den, jak už tu bylo mnohokrát zmíněno, většina akcí se připravuje těsně před zveřejněním. Tudíž akční zboží není předem známé.

Suplementy této značky se v akční nabídce objevují pravidelně, tudíž je velmi pravděpodobné, že se BCAA Instant v budoucnu opět v akční nabídce objeví.

použitelnost
autor: Tomáš • datum: 05.03.2014
Dobrý den, cvicim zhruba 1,5 roku 3x tydne plus jednou tydne kardio. Pred 6 tydny jsem zkusil zaradit creatin, ktery jsem tento tyden dobral. Za techto 6 tydnu jsem pribral neco pres 6kg (nyni 190cm/90kg), pricemz cast z toho jsou samozrejme tuky a voda. Chtel bych nyni zkusit nabrany tuk odbourat - pridat vice kardia a obmenit mirne jidelnicek (omezit ryzi/sacharidy, pridat zeleninu atp). Zajimalo by me, jestli by pro me melo smysl uzivat v rysovaci/hubnouci fazi BCAA (denne poziju pres gainer/protein zhruba 10g) nebo se to da resit jen pres jidelnicek (tzn vice masa?)? Dekuji za odpovedi.

Dobrý den, pokud používáte protein a budete kvalitně jíst, měl byste se bez BCAA zatím celkem dobře obejít.

Otázka
autor: Michal • datum: 04.03.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné tyto BCAA kombinovat NAJEDNOU s proteinem Instant Hydro + Glukopurem v jednom shakeru, zapít to vše dohromady. Děkuju za odpověď

Dobrý den, přidávat BCAA k hydrolyzovanému proteinu je zbytečné. Předtravený protein se vstřebává ještě rychleji než volné aminokyseliny a také samozřejmě obsahuje i BCAA.

Sport
autor: Petr • datum: 02.03.2014
Dobry den chci se zeptat jestli jsou BCAA vhodna kdyz posiluji a zaroven hraji basketball. Nechci s nim zkoncit ale zase nechci abych postupem casu prichazel o svaly. Jsou BCAA vhodnem resenim ? Pripadne jaka ? Dekuji Petr

Dobrý den, je to jedna ze suplementačních možností, ale mnohem důležitější je přijmout dostatečné množství bílkovin. Po každém tréninku je třeba také doplnit spotřebovanou energii, je to nutné pro kvalitní regeneraci a doplnění glykogenu. Doplnění energie je vhodné provést pomocí kvalitního gaineru, např.  BeefMass (R). Pokud by tato opatření nestačila a byl jste unaven a nestíhal regenerovat, může být výhodné suplementaci doplnit o BCCA.

bcaa
autor: Ondra • datum: 19.02.2014
Dobrý den, budu mít tak trochu všeobecnou otázku. Kdy je vhodné zařadit Bcaa do doplňků? Cvičím cca 3roky a používám protein/gainer občas NO....nikdo mi říká že BCAA je základ, nikdo zase že aby byl nějaký účinek, musela by se brát 3x a větší dávka....mohli byste mi to prosím objastnit? Je vhodné případně brát celoročně, nebo jen v rýsovací fásy, kdy nemám tak velký přísun stravy? Předem děkuji

Dobrý den, BCAA doporučuji použít zejména v souvislosti s omezeným energetickým příjmem, tedy při redukci tuku - rysování nebo při velmi náročném tréninkovém zatížení.

Jinak by mělo stačit zařazení základních suplementů proteinu, gaineru a samozřejmostí je odpovídající strava.

Pro Vás může být nejjednodušší variantou BCAA vyzkoušet a sám posoudíte, zda a kdy je budete používat.

Bcaa
autor: Tomi • datum: 16.02.2014
Dobrý den používam GoPro30 chci se zeptat jestli mam k nabírani hmoty zaradit i Bcaa pokud ano jaký? jinak moje vaha je 74 kg a 180 cm cvicim 4-5 krat fitko tydne a 2 krat tydne box. Děkuji Tom

Dobrý den, spíše doporučuji přidat protein a případně i kreatin, např.  Professional WPC 80 + sáčekCreatine Creapure.

Amino
autor: Vítek • datum: 16.02.2014
Existuje nějaká aminokyselina v prášku bez konzervantu a umělých sladidel. Jestli ano, která?

Dobrý den, je to např.  Leucin Fair Power (R)L-Lysine 500 či  Gluta Pure.

Davkovani-3
autor: Slávek • datum: 15.02.2014
Dobře, no jelikož už jsme si BCAA instatnt od Extrifit objednal tak je už využiju prave tak jak jsem psal a pak bych tedy zkusil zařadit ten Hellnox.

Ano, přesně tak. Je třeba experimentovat a zkoušet různé varianty. Jedině tak zjistíte, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Davkovani-2
autor: Slávek • datum: 15.02.2014
A kdybych BCAA pil před treningem ... během treningu BCAA a pak na konci ten Hydro ... bylo by to dobry?

Taková varianta je určitě možná, ale pokud něco předtréninkem, tak osobně se mi více zamlouvá Hellnox. Mimo jiné obsahuje i BCAA.

Davkovani
autor: Slávek • datum: 15.02.2014
Dobrý den, mám protein Hydro od Extrifit. a uvažuji na dkupí těchto BCAA instatnt od Extrifit. Vážím 71 kg a jde mi o navýšení svalové hmoty. Jake mám dat davkovani? děkuji

Dobrý den, vzhledem k tomu, že používáte hydrolyzovaný protein je zařazení BCAA poměrně zbytečné. Po tréninku užívejte Instant Hydro a před tréninkem můžete zařadit např. předtréninkový  Hellnox (R).

Davkovani
autor: Lukáš Hřivňák • datum: 10.02.2014
Dobry den, chci davad dietu od dubna. a jezdim bmx. a chci to aspon do leta at nespalim na kole svaly. kolik bych mel koupit baleni tak na 4 mesice? diky

Dobrý den, pokud je to možné, popíjete je během tréninku. Nápoj by měl obsahovat 10-15 g BCAA.

dotaz
autor: sawel • datum: 10.02.2014
jak by melo vypadat davkovani pro vahu 85kg...isobeef,G 15 anabolic gainer a creatine creapure.diky

Po tréninku cca 80 g gaineru a 5 g kreatinu. Kreatin také před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne. Protein v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. ráno po probuzení a k svačině. Pokud jste v době před tréninkem neměl optimální stravu, můžete protein či gainer zařadit i před tréninkem.

rada
autor: sawel • datum: 10.02.2014
dobry den,kdybych si chtel koupit isobeef,bcaa instant a bulgarian tribu 90% je to dobra volba?a jak bych to mel davkovat?cvicim 4-5 tydne,jedu objemovy trenink..

Dobrý den, dle mého názoru by objemová suplementace měl vypadat jinak. Základ suplementace by měl tvořit protein -  IsoBeef (R) a gainer, např.  G 15 Anabolic Gainer nebo  Go Pro 30. Pokročilejší cvičenec by měl určitě přidat i kreatin -  Creatine Creapure.

pomer
autor: Marek • datum: 10.02.2014
Dobře děkuji za doporučení, a myslite si že napr. HMB3800 weider je uz zbytečny zařazovat ?

Nejdříve bych vyzkoušel doporučenou kombinaci, velmi pravděpodobně to bude zatím dostačující.

Pomer
autor: Marek • datum: 10.02.2014
Cvicim 4-5krat tydne hodinu a pul, je mi 24 let/ 74kg, v kazdem treninku zapojuji dve hlavni partie s brichem vcetne kardia..muj cil je dorysovat bricho a nabrat svalovou hmotu..ale premyslim ze kdyz kvuli tomu brichu zacnu s nakou extra dietou tak si odbouram svalovou hmotu co jsem doted nabral treba na rukach ci zadech..dal byste mi nake doporuceni dekuji ..

Doporučuji místo BCAA zařadit protein, např.  Professional WPC 80 + sáček. Protein dávkujte před tréninkem a po tréninku společně s leucinem. Další dávky můžete dle potřeby zařadit kdykoliv během dne tak, aby jste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin. Případně ještě můžete přidat glutamin a dávkovat 5 g po tréninku společně s proteinem a leucinem a 5 g s proteinem večer před spaním.

poměr
autor: Marek • datum: 10.02.2014
Dobry den, chci se zeptat piju leucin fair power survival a chci jeste naka bcaa..myslite si ze jsou vhodna tyto i kdyz leucin beru zvlast nebo by jste mi doporucil naka jina bcaa s vetším obsahem isoleucinu a valinu ? Mockrat dekuji za odpoved

Dobrý den, jak trénujte, jaké jsou vaše tréninkové cíle ?

rada
autor: sawel • datum: 09.02.2014
dobry den,kdybych si chtel koupit isobeef,bcaa instant a bulgarian tribu 90% je to dobra volba?a jak bych to mel davkovat?diky

Dobrý den, nevím jak cvičíte, neznám vaše tréninkvé cíle atd., nemohu tedy odpověděť.

BCAA INSTANT
autor: Tomáš • datum: 09.02.2014
Dobrý den, když hraji fotbal a nebo si chci jít jen zaběhat mám si dát předtím BCAA a nebo po zátěži? Děkuji.

Dobrý den, zařazením BCAA před a po aerobním tréninku rozhodně nic nezkazíte. Doporučuji toto dávkování vyzkoušet a sám posudíte, zda je to takto pro vás přínosné.

upřesnění
autor: Pavel • datum: 05.02.2014
Pochopil jsem tedy správně, že dávkovat během tréninku znamená popíjet průběžně jako nápoj nebo to do sebe uprostřed tréninku „hrknout“ ?

Výhodnější je postupná konzumace během tréninku.

Dotaz
autor: David • datum: 04.02.2014
Dobrý den objednal jsem si tyto amina a chtěl jsem se zeptat. Chci dávkoat ve dnech treninku a jen jednu odměrku. Jaká se podle vás vplatí nejpříhodnější doba: Před treninkem, během treninku a nebo po trninku? Chtěl bych si vybrat jen jednu z těchto možností. Děkuji za odpověď

Dobrý den, dávkujte je během tréninku a po tréninku dávkujte protein nebo gainer.

Dávkování
autor: resy • datum: 04.02.2014
Dobrý den, chtěl bych si jen ujasnit to dávkování. V doporučení píší, že máme dávku rozdělit a mě by zajímalo, zda-li jednu odměrku (tj. 6,5g) rozdělit na tři části anebo dát si tři 6,5g odměrky? Děkuji za odpověď

Dobrý den, dávkování je u každého individuální dle tělesné hmotnosti, náročnosti tréninku apod. Osobně bych doporučil zařadit jednu odměrku krátce před tréninkem a jednu v průběhu tréninku, nebo ihned po tréninku.

Dotaz
autor: David • datum: 01.02.2014
Dobrý den chtěl bych se zeptat, zda se neplánuje nějáká týdení sleva tohoto produktu BCAA Instant?

Dobrý den, jak už tu bylo mnohokrát řečeno, slevy se většinou připravují těsně před zveřejněním, tudíž není akční zboží předem známé.

Instant BCAA se v akci objevují poměrně často, je tedy předpoklad, že se v akci v budoucnu opět objeví.

Dotaz
autor: Roman • datum: 31.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda do rýsovacího programu se více hodí tyto BCAA instant a nebo kapslové provedení BCAA 1800 mg Mega Tablets? Co mě více ochrání svaly?

Dobrý den, je to stejná látka, tudíž bude i stejná účinnost. V podstatě se jedná o to, zda chcete BCAA konzumovat ve formě nápoje, což je např. výhodné během zátěže nebo dáte přednost tabletám či kapslím.

Objem
autor: Jára • datum: 30.01.2014
Dobrý den, je mi 18 let,mám 70 kg a výška 186 cm. Chtěl bych se zeptat,čerstvě mám jídelníček do objemu,užívám protein,po treninku protein s palatinozou,kreatin a chci se zeptat i kdyz ted po delsi dobe zacinam je dobre i takto brzo bcaa zaradit? Dekuji

Dobrý den, v případě objemové přípravy a k tomu odpovídající stravy se bez BCAA velmi dobře obejdete. Bohatě stačí protein, gainer, kreatin atd.

Protein+BCAA
autor: Martin • datum: 30.01.2014
Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat na dávkování proteinu Extrifit(WPC 80 nebo ISO 90) a Extrifit BCAA (forma?) a je-li to vhodná kombinace při běhání. Jde mě o zachování, ochranu svalové hmoty a úbytek tuku. Děkuji

Dobrý den, pokud není energetický příjem omezen příliš a pohlídate si stravu, žádného masivního úbytku svalové hmoty se obávat nemusíte. Protein můžete dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. ráno po probuzení a k svačině. BCAA se standartně užívají před a po tréninku.

Doporučení
autor: Emil • datum: 29.01.2014
Děkuji za odpověď. Nešlo mi ani tak o formu konzumace, jako spíš o kvalitu a účinnost (?) Přeji příjemný zbytek noci.

Ta je samozřejmě stejná, přeci se jedná o stejnou účinnou látky - BCAA.

Doporučení
autor: Emil • datum: 29.01.2014
Zdravím Vás, rád bych jestli byste mi doporučili tady ty BCAA Instant (Extrifit) nebo BCAA 1800mg Mega Tbl (Extrifit)? Děkuji za radu.

Dobrý den, záleží jen na vás, zda chcete raději polykat tablety nebo BCAA konzumovat ve formě chutného nápoje.

Pokud byste chtěl BCAA používat během zátěže, bude výhodnější instantní forma.

regenerace
autor: David • datum: 27.01.2014
Dobrý den, má nějaký smysl brát BCAA i v odpočinkové dny, pro urychlení regenerace? Děkuji za odpověď

Dobrý den, v případě náročného tréninkové programu a omezeného energetického příjmu, to může mít velmi pozitivní vliv na regeneraci.

BCAA nebo protein?
autor: Jan Mrázek • datum: 26.01.2014
Dobrý den, přemýšlel jsem zda si koupit tyhle BCAA, ale nevím jestli to není zbytečný a radši bych si neměl koupit další protein když 1 dávka proteinu obsahuje cca 5g BCAA. Cvičím 3 roky. 195 cm 98 kg. Jde mi spíš o objem. Děkuji

Dobrý den, při vaší hmotnosti musí být základem suplementace určitě protein. S výběrem proteinu a jeho dávkováním vám pomůže tento článek.

BCAA
autor: Michal Bolfík • datum: 26.01.2014
cvičím korte asi 3 týdní beru gainer mutant mass moje cíle jsou abych stratil tuk a vyrýsoval cvičím už přes 1 rok :)

I při kortem lze redukovat tuk, ale spíše je to silově objemový trénink. Při vaší hmotnosti dejte raději přednost kvalitnímu proteinu, např.  Professional WPC 80 + sáček. Bude to prospěsnější než zařazení BCAA.

BCAA
autor: Michal Bolfík • datum: 26.01.2014
Dobrý den chcel bych se zeptat jake BCAA by byli pro mě lepší jestli instatní nebo tablety vážím 85kg 15 let děkuji

Dobrý den, jak trénujete, jaké jsou vaše tréninkové cíle, jaké další suplementy užíváte?

objem
autor: JiříS • datum: 25.01.2014
jsou tyto bcaa vhodné při objemu společně s gainerem ? díky

Dobrý den, použití možné je, ale pokud vaše strava odpovídá objemové přípravě a používáte gainer či protein, není zařazení BCAA nutností.

učinky
autor: JiříS • datum: 25.01.2014
Dobrý den chtěl sem se zeptat jaké mají učinky bcaa na tělo nehubne se po nich nebo po nic naberu ?

Dobrý den, BCAA nemají přímý vliv na redukci tuku a ani na přibírání. Používají se zejména při redukčních dietách pro ochranu svalové hmoty a případně mohou sloužit i jako zdroj energie.

bcaa
autor: martin • datum: 25.01.2014
Dobrý den beru tyto bcaa + Mega mass4000 a purecreatine je to dobrá kombinace ?

Dobrý den, jedná se o běžně používanou kombinaci. Pokud vám vyhovuje, je to v pořádku.

dotaz
autor: Lukáš • datum: 25.01.2014
DObrý den, lze tento produkt míchat společně s maltodextrinem? Děkuji

Dobrý den, ano, kombinace se sacharidy je možná.

BCAA
autor: Milan; • datum: 22.01.2014
Dobrý den , chtěl bych shodit nějaký ten tuk , nejsem si jistý jestli je BCAA vhodné , potřeboval bych poradit něco na rychle a kvalitní spálení tuku .

Dobrý den, základem je zařazení odpovídající stravy a pravidelného pohybu.

Ze suplementů by měl být první volbou protein. S výběrem proteinu vám pomůže tento článek. V případě náročného tréninkového programu se budou hodit také BCAA.

do kdy vypít?
autor: Páleník • datum: 20.01.2014
Lze BCAA Instant mít rozpuštěné ve vodě delší dobu - třeba několik hodin, nebo je nutno jako např. kreatin nebo glutamin vypít během krátké doby? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kratší doba nevadí, ale několik hodin je příliš dlouhá doba. Nápoj se raději připravujte těsně před konzumací.

Dotaz
autor: David • datum: 18.01.2014
Dobrý den, jak bych měl tohle bcaa kombinovat s hellnox? Cvičím 2 -3x týdně a vážím 82 kg. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Hellnox se dávkuje před tréninkem a BCAA např. během tréninku a po tréninku. Dávkování BCAA během tréninku má smysl pouze při delších a velmi intenzivních trénincích.

Osobně bych spíše volil kombinaci Hellnoxu a proteinu.

dotaz
autor: adam • datum: 16.01.2014
Trenuji 6x týdně thaibox a 2-3x posiluju . Myslíte že je to vhodné kombinovat ?

Při této tréninkové frekvenci může být tato kombinace velmi výhodná.

dotaz
autor: adam • datum: 16.01.2014
Myslíte, že bych měl brát BCAA instatnt k Hydro beef které už užívám ? Nebo to není potřeba už ?

Dobrý den, kombinace je možná. Zda ji využijte, to záleží na vaší stravě a náročnosti tréninku.

chuť
autor: Em • datum: 15.01.2014
Dobrý den, můžete mi říct na férovku, jak jsou na tom s chutí tato sypká bcaa? měl jsem třeba od aminostaru jo ale tam to byl humus a to jsem prase a dokážu zbouchnout vše... tak jestli se daj nebo je to peklo?

Dobrý den, co se týká chuti, jsou zákaznické reference velmi pochvalné a díky instantní formě se lehce rozpouštějí.

dotaz
autor: adam • datum: 14.01.2014
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak mám dávkovat BCAA instant ještě s hydrobeef ? v treninkovy den i netreninkovy. Dekuju

Dobrý den, použijte dávkování, které doporučuje výrobce.

Prosba
autor: David • datum: 09.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat jak je to s ideálním dávkováním instantních BCAA? cca 30 min před zátěží a po ní užívám od Extrifitu kreatin ethylester, po tréninku zaražuji protein WPC 80. Chtěl bych se zeptat jak je to ideální s dávkováním těchto BCAA, při tělesné hmotnosti 75 kg? Díky moc za vaši odpověd.

Dobrý den, doporučil bych připravit si nápoj s obsahem cca 10 g BCAA a konzumovat ho od počátku do konce tréninku.

BCAA pro ženy
autor: Jiří • datum: 08.01.2014
Dobrý den, užívám BCAA tady od vás, jsme s nimi velmi spokojený. Chci se zeptat, jestli jsou vhodné i pro ženy, přítelkyně cvičí doma na rotopedu, snaží se redukovat svoji váhu a chodí pravidelně na pilates. Děkuji.

Dobrý den, ženy je užívat samozřejmě mohou, v tom není žádný problém. Pokud není přítelkyně unavená, není zatím pro jejich užívání v podstatě důvod.

Dávkování
autor: Michal Dvořák • datum: 07.01.2014
Dobrý den, jaké je vhodné dávkování v tréninkový den při sacharidových vlnách? Odměrku před a po tréninku? Děkuji

Dobrý den, ano, takové dávkování je možné. V případě zvýšené únavy lze BCAA dávkovat i během dne.

Cena
autor: Patrik • datum: 06.01.2014
Je zajímavé ze tady máte cenu 580 Kč ale v obchodě 706kc. Jakto?

Dobrý den, zde uvedné ceny jsou platné jen pro e-shop. Kamenné obchody mají ceny vlastní - jiné.

Lado
autor: Ladislav Ziga • datum: 02.01.2014
dik za radu,prosim vas este mali dotaz,cize som zvolil spatne ked som si kupoval ten Profesional WPC 80?a myslite si ze travim zbytocne 2 hod.Proste pridem do posilky,nalozim si 120 kg na Bench,s 80 kg jednoruckamy tlakujem na rovnej lavicke,proste si nalozim kolko vladzem,rozbijem sa a takto vydrzim max.1 hod a 45 min.spatne..to je zatial vsetko.Dik za uzitecne rady.

Kvalitní protein se určitě hodí, a to i vzhledem k vaší hmotnosti. Můžete ho užívat např. ráno po probuzení, dle potřeby k svačině nebo kdykoliv během dne.

Co se týká tréninku, dvě hodiny není žádný extrém. Pokud máte v tréniku zařazeny zejména vícekloubové cviky, je celkem běžné, že trénink trvá déle.

V případě, že vám současný trénink vyhovuje a přináší výsledky, je v pořádku. Pokud tomu tak není, mrkněte na tyto články, konkrétně např. na tento.

Lado
autor: Ladislav Ziga • datum: 02.01.2014
Takze uplne staci pred cvicenim Hell gel?Co je potom dobre uzit hned po cviceni?Mam 84 kg,do posilky chodim 3x tydne som tam kolem 2 hodin,a praveze dost cvicim na objem-cize extrem...sorry no neviem ci je to spravne preto sa pitam.Dik

Etrémem bude spíše dlouhý trénink vysoké intenzity a případně ještě při omezeném energetickém příjmu.

Objemové tréninky by příliš extremní být neměly, protože by to negativně ovlivnilo růst svalové hmoty.

K obejmovému tréninku také patří „objemová“ strava. Při této stravě se předpokládá, že máte nadbytečný energetický příjem, tedy tělo by nemělo v ničem strádat. V objemové přípravě je nejvýhodnější po tréninku použít gainer, např.  Go Pro 30.

Zda BCAA použijete, je jen na všem rozhodnutí. Pokud vám vyhovují a jejich užívání jste vyhodnotil jako přínosné, klidně je užívejte.

Lado
autor: Ladislav Ziga • datum: 02.01.2014
super,ale neni potom zbytocne brat pred cvicenim Hell NO Gel?ked pocas cvicenia budem konzumovat BCAA,ide o to,ci Hell NO Gel pak splny svoj ucel...dik za info

Hell Gel je stimulantem produkce NO, má stimulační účinek na nervovou soustavu a díky glutaminu a BCAA chrání také svalovou hmotu. Pokud vaše tréninky nejsou extrémně náročné, je spíše zbytečné užívat samotné BCAA.

Spravna volba
autor: Ladislav Ziga • datum: 02.01.2014
Dobry den.Mam prosbu,kupoval som si u vas BCAA instant,a Hell NO Gel,ako si tie 2 vyrobky mam rozdelit?Hell NO Gel beriem 20 min.pred cvicenim,a BCAA instant,pocas cvicenia(2 odmerky-10gr v pul litru vody)nestacil by Iontovy napoj pocas cvicenia,a to BCAA po cviceny?Lebo hned po cviceny(cca.15-20 min)beriem este Protein Profesional WPC 80(2 odmerky v 3dc vody)Je to spravne?mam v tom trosku zmetek.Dik za info.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že po cvičení užíváte protein, je výhodné BCAA konzumovat během tréninku a super bude, když je budete konzumovat společně s iontovým nápojem.

Dodatecne otazky
autor: Petr • datum: 26.12.2013
A ještě jsem se ptal zda se přípravky užívají i dny kdy se necvičí jedná se o ty BCAA instant a Whey core 100 . Děkuji

Dobrý den, dávkování proteinu je jasné, bylo uvedeno kdykoliv, tedy dle potřeby i ve dnech volna.

BCAA bych prioritně užíval jen v době kolem tréninku.

Dávkování
autor: Petr • datum: 26.12.2013
Dobrý den , chtěl bych si u vás koupit přípravky BCAA Instant a Whey Core 100 poradíte mi jak s dávkovaním těchto přípravků? Pořádně nevím kdy je během dne brát. Chodím cvičit tak 4x týdně a vážím 102kg. Berou se tyto přípravky i v dnech kdy se nechodí cvičit ? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, dávkování závisí na Vaší tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Zařadit jej můžete v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Instantní BCAA užívejte např. během tréninku, a to cca 15 g.

nekupovat
autor: pýdžej • datum: 15.12.2013
Uplne nejhorsi beceacka co jsem kdy mel, vubec nedavaj, ale vubec, naopak jsem jeste neskutecne rozsekanej a vypnutej.

Dobrý den, netuším kdě děláte chybu, ale v BCAA Instant chybu rozhodně nehledejte. Spíše se vyzkoušejte zaměřit na stravu, trénink a regeneraci.

Děkujeme, že jste se s námi podělil o Vaši zkušenost s tímto přípravkem.

Jedna dávka
autor: ton • datum: 12.12.2013
Dobrý den, cvičím objem tak 90 min 5x týdně. Kdybych si chtěl dát jen 5g BCAA denně ,kdy si je mám vzít ? před, během, po treninku nebo až před spaním ? děkuji

Dobrý den, preferoval bych užívání během tréninku.

omluva
autor: Tomáš • datum: 03.12.2013
omluvam se odměrku jsem našel, višen je fakt vynikající

Dobrý den, jsme rádi, že jse s přípravkem spokojen.

Objem
autor: Kryštof • datum: 02.12.2013
Dobrý večer, chci se jen zeptat, jestli je tento přípravek vhodný do objemové přípravy, ale zcela vážně, jestli to neni zbytečné, protože se zkušenostmi BCAA spíše do diety. Děkuji.

Dobrý den, pokud budete dostatečně jíst a dle potřeby použijte gainer a protein, bez BCAA se celkem dobře obejdete.

Redukce
autor: Martin • datum: 01.12.2013
Dobrý den, chtěl chtěl bych se zeptat jestli jsou tyhle bcaa vhodné pri redukci tuku, s kombinaci proteinu a spalovače, mohl by jste mi popřípadně doporučit jak dávkovat bcaa, jen po treningu a kolik. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, v případě redukce tuku je můžete dávkovat před i po tréninku. V jedné dávce užijte cca 5 g BCAA.

BCAA
autor: Milan • datum: 26.11.2013
A v netréninkové dny je to jak s dávkováním?

Jak jsem psal, může stačit dávkování jen během tréninku. To znamená, že ve dnech volna to není nutné.

Jiná situace může být při omezeném energetickém příjmu.

BCAA
autor: Milan • datum: 26.11.2013
Zdravím, chtěl bych se zeptat, koupil jsem si vaše bcaa instant a zajímá mě dávkování. Měl bych dávkovat 5g před tréninkem a 5g po, ale odměrka má 6,5 g. Je to asi jedno ne? A ještě se chci zeptat na dávkování v netréninkové dny, jestli se dávkuje nebo se neužívá?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, zda to bude 5 nebo 6,5 g, to je opravdu celkem jedno. Dávkování je závislé na vaší stravě a tréninku. Pokud nemáte omezen energetický příjem, může být dostačující dávkování během téninku, např. 10 g BCAA.

akce
autor: Lukáš • datum: 25.11.2013
Zdravím, neplánujete zařazení těchto bcaa do nadcházející týdenní akce? Jestli si nemám s objednáním počkat do středy :)

Dobrý den, akce se plánují těsně před vyhlášením, tudíž v drtivé většině se neví, co v akci bude.

dotaz
autor: Vašek • datum: 16.11.2013
Děkuji za odpověď.Kolik dávek doporučujete? Jednu před tréninkem a jednu po něm?Nebo třikrát?

Běžně se dávkují před a po tréninku.

dotaz
autor: Vašek • datum: 16.11.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký BCAA byste preferoval BCAA Free Form Liquid 80000 mg, BCAA 1800 mg Mega Tablets nebo BCAA Instant?Poměrr 2:1:1 se mizdá nejlepší, ale nevím kolik celkového BCAA je dobré, jestli není 5000 mg až moc. Také nevím, jestli je lepší forma tablet, tekutiny nebo prášku.V jednom článku psali, že tablety mají rychlejší nástup, je to pravda?

Stále se jedná o stejnou účinnou látku, je tedy jen na vás, jaký přípravek zvolíte.

Běžně se doporučuje v jedné dávce užít 5 g BCAA.

Nejrychlejší vstřebatelnost má tekutá forma, ale rozdíl není nijak zásadní, tudíž toto bych při výběr příliš nezohledňoval.

dotaz
autor: Julius • datum: 16.11.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to s užívaním bcaa, před tréninkem po tréninku? A jaký bcca suplement byste mi, kdyžtak doporučil.Děkuji.

Dobrý den,

pro budování svalové hmoty je rozhodující především kvalitní strava bohatá na všechny potřebné živiny. Inspiraci včetně vzorového jídelníčku můžete nalézt například v tomto článku.

Co se týče doplňků, lze jich použít celou řadu v závislosti na konkrétních potřebách daného sportovce. Velmi přehledně je funkce těch nejdůležitějších doplňků popsána v tomto článku.

Dávkování
autor: Ton • datum: 16.11.2013
Dobrý den, potřebuji poradit. Mam vaše BCAA ,ale nejsem si jistý jestli je brát před nebo při treninku. Trenuji 3-4 hodiny. Mam si dát jednu dávku před nebo to pít postupně při treninku? Druhou dávku beru po treninku. Děkuji

Dobrý den, doporučuji nápoj s obsahem konzumovat od počátku do konce tréninku.

pokračování
autor: jan • datum: 10.11.2013
A vy byste mi doporučil samotná bcaa nebo bcaa v ganeiru? Prosím přidejte i nějakou značku preferovaného výrobku, předešlé odkazy jsem si otevíral, ale kdyby ste měl ještě něco kvalitního, nevadilo by mi to. Děkuji za váš čas

Doporučil jsem vám přípravky, které bych bez problémů sám použil.

Pokud je to pro vás proveditelné, použil bych během tréninku instantní BCAA a po tréninku doporučený gainer či Regener.

pokračování
autor: jan • datum: 10.11.2013
A po tréninkách na regeneraci svalů by ste mi doporučil spíš bcaa nebo gainer? Prosím napište mi i nějakou dobrou značku pro mě (pro mé tréninkové zatížení) a vpohdné dávkování. děkuji moc

Pokud kliknete na odkazy, jsou tam doporučeny konkrétní přípravky. Oba regenerační potréninkové nápoje obsahují také BCAA, ale samotné ještě přidat můžete.

pokračování
autor: jan • datum: 10.11.2013
Ráno 4x týdně cca hodinu a půl a odpoledne 2h plus tak jednou až dva krát týdně hodina posilovna. A o víkendu závody a 4x do roka soustředění. Plavu tratě hlavně dlouhé 400,800,1500 kraul a také 200 motýl.

Co se týká podpory výkonnosti, může být pro vás velmi efektivní kombinace kreatinuBeta Alanine 1000 1+1 ZDARMA!.

Po tréninku je vhodné doplnit spotřebovanou energii, tedy můžete použít již dříve doporučený gainer nebo Regener. Výhodné můžete být také zařezní BCAA během tréninku. V průběhu tréninku můžete také popíjet iontový nápoj  The Edge či Cytomax.

pokračování bcaa/gainer
autor: jan • datum: 10.11.2013
Jedná se o plavání. Dělám ho na repre úrovni a mám tréninky 2x denně+někdy suchou přípravu. Ted´používám bcaa instant, ale když si ted´budu kupovat nový preparád, rád bych se poradil, jestli by pro mě nebylo něco vhodnější. Děkuji za odpověd´

Délka tréninku, jaké tratě plavete atd.

bcaa/gainer
autor: jan • datum: 10.11.2013
Dobrý den, Dělám závodně sport na vrcholové úrovni a mám tréninky 9x týdně po 2 hodinách. Přemýšlím o nějaké doplňce stravy a rád bych se zeptal, jestli je lepší na regeneraci svalů bcaa nebo gainer?

Doobrý den, základem je vždy dostatečný příjem všech živin. Ze suplementů se to tedy týká proteinu a gaineru. Gainer se užívá zejména k doplnění spořebované energie a nastartování regenerace.

Pokud napíšete o jaký sport se jedná, můžu v doporučování vhodného suplementu pokračovat konkrétněji.

rada
autor: rada • datum: 08.11.2013
Dobry den bcaa muzu brat porad nebo musim je cyklovat dekuji.

Dobrý den, cyklování bcaa není nutné, můžete je užívat dlouhodobě.

Dávkování
autor: Ton • datum: 04.11.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na maximální dávku pro 85 Kg. 25g denně je ještě optimální ? děkuji

Dobrý den, přesné dávkování je hodně závislé také na náročnosti tréninku a stravě. Obecně je možné uvedené dávkování použít.

Dotaz
autor: Já • datum: 30.10.2013
Dobrý den Chtěl bych se zeptat zda-li jsou BCAA vhodné do objemu a proč?

Dobrý den, použít se mohou, ale nevidím to jako nutnost. Základ suplementace by měl tvořit protein a gainer. Dále lze použít zejména kreatin a glutamin.

dieta
autor: David • datum: 27.10.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jake jsou nejlepší bcaa do diety. děkuji za odpověď

Dobrý den, použít může libovolné BCAA z naší nabídky, např. instantní z této stránky.

Důležité je, aby nebylo přidáno větší množství sacharidů.

bcaa
autor: Monika • datum: 27.10.2013
dobrý den kdy bude zase na tyto bcaa akce? děkuji

Dobrý den, akce se připravují těsně před zveřejněním, tudíž předem není akční zboží známé.

BCAA+NAPALM
autor: Martin Nevěřil • datum: 24.10.2013
Dobrý den, chci se zeptat jestli nevadí když si BCAA instatnt smíchám s Xtreme Napalm Pre-Contest který jste tu prodávali do jednoho nápoje. Oboje beru 20-30minut před tréninkem ale napalm má odpornou chuť kdežto BCAA výbornou tak sem to začal míchat. A druhá otázka proč jste zboží Xtreme Napalm Pre-Contest přestali prodávat? Děkuji

Dobrý den, pokud vám to vyhovuje, oba výrobku současně užít můžete.

Info
autor: Petr • datum: 22.10.2013
Dobrý den, již nějakou dobu beru BCAA ale tablety. To už mě ale přestává bavit polikat a právě přemýšlím and instatní formou. Jakou bych tedy měl zvolit, nebo jakou by jste mi doporučil ? Děkuji

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet  Compress BCAA Instant DrinkBCAA Instant. První jsou v poměru 4:1:1 plus je přidán glutamin, druhé mají klasický poměr 2:1:1.

BCAA
autor: Hulk • datum: 22.10.2013
Odpoveď na otázku pod. Ano, takže jedu objem. V jídelníčku by problém být neměl. Cvičim 4x týdne a do toho ještě hraji fotbal (dost spaluji) Proto se ptám jestli by bylo lepší brát je před, v průběhu nebo po tréninku? (i fotbalovém) Děkuji.

BCAA nejsou vůbec špatným doplňkem stravy, ale vy potřebujete zejména poměrně vysiký příjem kvalitních sacharidů a bílkovin. BCAA se dají trochu zjednodušeně označit v tomto případě až za přípravek „druhého“ sledu.

Pokud nebudete zbytečně omezovat energetický příjem a budete mít dostatek všech živin, stačí BCAA užívat po tréninku případně i během a to zejména fotbalového tréninku. Přidat můžete  Unisport.

Velmi zajímou kombinací suplementů je pro fotbal kombinace kreatinuBeta Alanine 1000 1+1 ZDARMA!

BCAA
autor: Hulk • datum: 22.10.2013
Dobrý den, BCAA používám spíše k ochraně svalové hmoty, je tedy lepší je pít před, v průběhu nebo po treninku? Děkuji moc.

Dobrý den, to záleží na tom, jak se stravujete a trénujete? Pokud se jedná spíše o udržovací či objemový trénink, můžete BCAA užívat po tréninku a případně i během tréninku.

Ke Kreatinu?
autor: Gustav • datum: 21.10.2013
V tom pripade, jak by bylo davkovani ve dne cviceni a ve dne volna? Protein kdykoliv 2-3x denne, BCAA + Kreatin pred treninkem, BCAA behem treninku, BCAA + kreatin po treninku. V den volna protein taktez kdykoliv, kreatin se snidani a odpoledne, a BCAA? Znovu Dekuji.

Dobrý den, uvedené dávkování může být. BCAA ve dnech volna dávkovat nemusíte.

Ke Kreatinu?
autor: Gustav • datum: 21.10.2013
Sel by udelat cyklus mesic proteinak + kreatin + hmb, mesic proteinak + kreatin + BCAA, mesic pouze proteinak, a opakovat? Da se take davkovani BCAA mixovat s kreatinem? ze bych to pil v jednom napoji pred a po cviceni. Znovu dekuji

Dobrý den, ano, takové dávkování je možné a to včetně společného užívání suplementů.

Ke Kreatinu?
autor: Gustav • datum: 21.10.2013
Dobry den, jaky byste mi doporucil supplement ke kreatinu a proteinu, za ucelem nabrani svalovky? Koukal jsem na HMB tablety, ale bylo mi receno, ze lepsi je k tomu brat BCAA nebo Glutamin. Stravu samozrejmne drzim. Dekuju.

Dobrý den, vůbec bych si nedevolil tvrdit, že lepší je HMB či BCAA. Účinností jsou si oba suplementy trochu podobné, ale jinak jsou odlišné.

Doporučil bych postupně vyzkoušet oba a sám posoudíte, který je pro vás lepší.

Glutamin je zase v něčem podobný kreatinu, také hydratuje.  Všechny uvedené suplementy je možné i kombinovat.

Dotaz
autor: Jakub • datum: 18.10.2013
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli instantni bcaa jsou k narustu svalove hmoty nebo jenom k regeneraci tela po vykonu. A jestli je vhodne je kombinovat napriklad s kreatinem. Diky

Dobrý den, suplementaci vybírejte v souladu s tímto článkem, vše je tam podrobně vysvětleno.

BCAA samozřejmě také podporují růst svalové hmoty, ale jen za určitých podmínek, viz. doporučený článek.

sladidla
autor: mireček • datum: 03.10.2013
Můžete mi potvrdit, že byl do výrobku přidán Acesulfam K oproti předchozímu balení, kde byla jen sukralóza? Díky.

Dobrý den, ano, podle informací skladu je v každém balení sukralóza i acesulfam K.

mimo trenink
autor: Ondra • datum: 02.10.2013
Dobrý den, rád bch se zeptal jestli je možné tyto BCAA používat i mimo treninkové dny a jestli ano jak je davkovat dekuji

Dobrý den, možné to určitě je a to zejména při potížích s regenerací nebo omezeném energetickém příjmu. Můžete je dávkovat před snídaní obědem a před spaním.

Dávkování
autor: Jakub • datum: 01.10.2013
Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat na doporučené dávkování. Od výrobce je napsáno, že v případě objemové fáze je možné dávku rozdělit na před, během a po tréninku. Chápu to tedy dobře, že si 1 dávku rozmíchám ve 3dcl vody a vždy vypiji 1dcl před, během a po tréninku?..díky za odpoveď

Dobrý den, přesné dávkování je závislé na vaší hmotnosti, stravě, náročnosti tréninku atd. Pokud budete BCAA popíjet od začátku do konce tréninku, použil bych dvě odměrky.

cena
autor: Tomáš • datum: 28.09.2013
dobrý den chtěl by sem se zeptal jaký bcaa by ste doporučil plavu spíše delší tratě a tréninky mám devětkrát týdně ve vode a potřebuji to do 350 kč

Dobrý den, pokud budete chtít použí funkční dávkování, musí mít jedna dávka minimálně 5 g. Vyzkoušejte  BCAA 2:1:1 Fair Power.

hořkost II
autor: Michal • datum: 23.09.2013
děkuju za odpověď níže. nicméně tam nejde ani tak o tu nižší sladkost jako o tu lehkou hořkost. ale člověk si na to zvykne, neni to naponěkolikáté už tak hrozné. menší sladkost mi samozřejmě nevadí, ta je v pohodě. Říkal jsem si, jestli ta hořkost nemůže být způsobená nově větším podílem acesulfamu (který je nahořklý) a menším podílem sukralózy (která tu hořkost neutralizuje, ale je mnohem sladší, takže jí bylo možná ubráno, aby se ubralo na celkové sladkosti). Ale to je jen moje teorie, která může být mylná. Každopádně ještě jednou děkuju za odpověď.

Není zač.

hořkost
autor: Michal • datum: 19.09.2013
dobrý den, objednal jsem tyto nové BCAA v příchuti jablko a překvapila mě nepříjemná hořkost, když jsem drink dnes poprvé zkusil. Jablko mám poprvé (doteď jsem jel citron a višeň), ale nechce se mi věřit, že by tam ta hořkost byla jako prvek ochucení:-/ trošku se bojím, aby na to neměla vliv změna poměrů jednotlivých látek - viz tabulky složení, které jsou od nového oranžového balení (09/2013) jiné než u starého modelu. Nemáte prosím podobný feedback od dalších lidí, co už si tyto BCAA koupili? díky

Dobrý den, přikládám vyjádření výrobce: „Změna složení je nepatrná. Nyní mají lepší parametry. Více BCAA a méně sacharidů. Děkujeme za reference, budeme tedy ladit chuť více do sladka. Ale právě kvůli referencím, že je to sladké příliš, jsme kapku ubrali. Všem zatím vyhovovaly... Děkujeme.“

využití
autor: Ondřej • datum: 14.09.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je přípravek vhodný i pro 16leté profesionální sportovce, kteří mají každý den trénink nejmín 2-3 hodiny. Myslíte že je to vhodné i pro ně? Mimochodem jedná se o fotbal. Děkuji!

Používat BCAA je možné i v tomto věku, ale pokud použijete Football Nutripack, zatím bych samotné BCAA nezařazoval.

bcaa
autor: Tomáš • datum: 14.09.2013
dobrý den, mám dotaz chodím na judo a do posilovny teď přibírám na váze a chtěl sem se zeptat jestli můžu konzumovat instantní bcaa s 10g kreatinu. Děkuji.

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. Kreatin dávkujte ve dvou dávkách po 5 g.

Poměr v BCAA
autor: Pavel • datum: 14.09.2013
dobrý den,chtěl jsem se zeptat ktérý poměr BCAA je tedy lepší??na trhu je hodně preparátu které si v informacích navzájem odporují..nedávno jsem zde u jiných četl že podle nejnovějších studií je nejlepší poměr 4:1:1 a zde se zase naopak dozvídám,že nejlepší je ten který byl preferován dříve tedy 2:1:1 jak to tedy je??mám v tom trochu chaos :) děkuji

Dobrý den, nevím a obecně na tom shoda není. Někdo tvrdí, že je nejlepší poměr 4:1:1 a jiní zase 2:1:1.

Osobně se domnívám, že v obou případech se jedná o funkční poměry.

BCAA
autor: Filip • datum: 13.09.2013
Dobrý den, nemáte nějaké informace, která příchuť těchto aminokyselin je nejlepší? Nevím, kterou objednat. Děkuji Tuma

Dobrý den, osobně jsem ochutnal jablko a pomeranč. V obou přídach to chutnalo dobře, počítám, že stejné to bude i u ostatních příchutí.

dotaz
autor: Iva • datum: 13.09.2013
Dobry den, asi 6x tydne beham na lacno, cca hodinu, ovsem hodne volnym tempem cca 6-7 km/h. Jde mi o redukci tuku, je nutne bcaa zaradit, nebo to u tak lehke aerobky neni potreba? Dekuji moc!

Dobrý den, v tomto případě mi přijde zařazení BCAA poměrně zbytečné. Pohlídejte si dostatečný příjem bílkovin, proto bych dle potřeby raději preferoval zařazení proteinu, např.  Professional CFM Iso 90 %

novy obal
autor: Lada • datum: 12.09.2013
koukam ze Extrifit zmenil obaly, budou nove obaly i u proteinu a gaineru? spis me zajima jestli WPC 80 bude porad v pytliku nebo v doze.

Já bych Vám rád odpověděl, ale spíš to zatím napíšu jen „politicky“. Změny čekají celý sortiment a stejně jako je např. aktuální obal BCAA Instant praktičtější než ten předchozí, budou praktičtější i obaly proteinů a gainerů.

Dostupnost
autor: Miroslav Kosík • datum: 02.09.2013
Dobrý den, chci se zeptat, kdy budou tyto BCAA dostupné? Máte tu uvedeno 1. září a pořád nic. Jde mi o týdenní akci, na jisté produkty, která končí 4. září a chci to objednat vše naráz, abych nemusel platit několikrát poštovné, jestli mi rozumíte. Díky za odpověď

Dobrý den, bohužel, BCAA by měla být skladem cca v polovině září.

dotaz
autor: MJ • datum: 30.08.2013
Dobrý den je mi 14, za rok chci jít na mladší dorost do 65kg a chci se zeptat jestli mohu brát bcaa instant od extrifitu nebo od compressu? (bral bych to 10g za den). Můžete mi to prosím napsat kdy to mám pít? (před nebo po tréningu?)a jaké jsou pro mě asi vhodnější? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, i přesto, že se chystáte připravovat na závody, je zatím použití BCAA trochu předčasné. Dle potřeby preferujte protein, gainer a BCAA mnohem více oceníte až budete v předsoutěžní přípravě.

dotaz
autor: fanda • datum: 24.08.2013
Dobrý den. Dělám intenzivně atletiku, trénink každý den, a začal jsem mít problémy se svaly ( časté zranění ) nikdy jsem nic předtím neužíval ale známý mi doporučil kombinaci těchto BCAA a Gaineru. Je to dobré ?

Dobrý den, ano, kombinace je zvolena dobře. Uvidíte, zda vám bude vyhovovat.

dotaz
autor: ja • datum: 22.08.2013
Dobrý den je mi 13 a chtěl byxh se zeptat jestli jsou pro mě vhodné BCAA

Dobrý den, ne, je to zbytečné.

Dotaz
autor: Já • datum: 16.08.2013
Dobrý den vidím, že zde máte pouze příchuť grep. Kdy budou k dostání i ostatní příchutě? Děkuji

Dobrý den, snad by měly být cca do 14 dnů.

pálení tuků
autor: Jirka • datum: 31.07.2013
Dobrý den, v rámci triatlonového tréninku chci naučit tělo pálit tuky a zařazuji k tomu lehčí ranní aerobní tréninky na lačno s tím, že živiny (gainer nebo protein, snídaně) doplňuji až cca 1hod někdy i více po tréninku. Je to v pořádku a je vhodné před a po tomto tréninku zařazovat BCAA? Dočetl jsem se, že BCAA údajně zvedají inzulín a to by pak to pálení tuků bylo narušeno, ne? Díky za odpověď.

Dobrý den, pokud se jedná o lehčí kardio trénink, BCAA bych nezařazoval.

Rada
autor: Hajdy • datum: 28.07.2013
Lze tyto BCAA nechat rozmíchané v lahvi (voda) i 2-3 hodiny? Vydrží v nápoji stabilní? Děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, uvedený postup je v pořádku.

větší balení
autor: Qube • datum: 19.07.2013
DObrý dne, nevíte jestli extrifit plánuje tyto Bcaa vyrábět i ve větším balení? 300g mám ani ne na týden...

Dobrý den, podle informací firmy Extrifit je větší balení zvažováno, pravděpodobně bude.

BCAA
autor: Formes • datum: 12.07.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevadí když mi tyto BCAA budou rok stát ve skříni,s dietou jsem skončil ale bohužel 2 balení mi přebývají.

Dobrý den, pokud nebudou expirovat, tak nevadí.

Bcaa
autor: Tomík • datum: 02.07.2013
Dobrý den, jedu objem ale mam i intenzivní tréninky juda. Je mi 16 let měřím 186 a vážím 74kg. Chtěl bych se zeptat kdy mám bcaa dávkovat a kolik gramu. Děkuji.

Dobrý den, dávkoval bych je především během tréninku juda, stačit bude cca 10 g.

DVD
autor: Kuca • datum: 18.06.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli ještě platí nabídka ke každému výrobku extrifit DVD Extrifit zdarma ? :)

Dobrý den, ne, byla by tu zmíněna.

Bcaa + protein
autor: peterson • datum: 16.06.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na optimální kombinování těchto BCAA s proteinem Matrix, když chci přijímat 20 g čistých BCAA denně. Mám do těchto 20 g počítat i BCAAačka, která jsou obsažena v proteinu? Mám v plánu přijímat 20 g BCAAček rozložených do 3 dávek - před, během a po tréningu. Zvašuji tedy, že bych si rozpustil 3 odměrky těchto BCAA, polovinu vypil před tréninkem, polovinu během tréninku a po tréninku dávku proteinu. Je to v pořádku nebo mám i po tréningu používat s proteinem navíc tyto BCAA? Je mi 24, vážím 96 kg, měřím 184 cm a cvičím 3 roky. Děkuji

Dobrý den, vámi uvedené dávkování je pořádku a pokud vám vyhovuje, jeho použití nic nebrání.

bcaa
autor: tomáš • datum: 15.06.2013
Dobrý den, chci se zeptat jestli se zjistili nějaké negativní účinky při braní nadměrného množství BCAA. Děkuji

Dobrý den, mohou přijít žaludeční nevolnosti a psychický útlum.

Instant vs. Fair Power
autor: Gajdák • datum: 14.06.2013
Dobrý den, doporučily byste mi spíše BCAA instant nebo BCAA 4:1:1 Fair Power. U instantu vidim výhodu ,že ho můžu konzumovat během tréninku ,ale u Fair Poweru je zase 2x víc L-leucinu.

Dobrý den, záleží čistě na vašem rozhodnutí, ale pokud chcete instantní BCAA 4:1:1, doporučuji  Compress BCAA Instant Drink. Díky dvojnásobné množství leucinu mají větší anabolický účinek.

Jinak jsou oba poměry funkční a bez problémů splní svůj účel.

BCAA
autor: beda • datum: 14.06.2013
Dobrý den, prosímVás je tento produkt vhodný i pro osoby s alergií na krevské mléko a mléčné výrobky? Děkuji

Dobrý den, ano, BCAA použít můžete.

BCAA
autor: tom • datum: 13.06.2013
Dobrý den eště bych se teda chtěl zeptat jak sem se vás ptal jestly mužu BCAA uživat v 15 atd. a vy ste mi napsal že je prospěšnější gainer a protein a chtěl bych se teda zeptat jestly je můžu užívat 3g před treningem a 3g po treningu gainer užívám 2x denně a bílkoviny mám v pořádku a chtěl bych BCAA vyskoušet muže být tedy takové dávkování jaké sem napsal?Děkuji

Dobrý den, jak jsem již napsal, vyzkoušet je můžete, ale v podstatě se jedná o zbytečnou investici, ale to je vaše věc.

Běžně se v jedné dávce užívá 3-5 g BCAA.

Česká pošta
autor: Honza • datum: 13.06.2013
Dobrý den. Rád bych si zakoupil tyto bcaa v akci 19.6. (počet balení cca 10). Problém je v tom, že se do Čr vracím až 5.7. Je možné balík pokud k objednání dojde 19.6. pozdržet na poště k vyzvednutí až do 5.7. ? Děkuji.

Dobrý den, s tímto dotazem se obraťte na kolegy ve skladu - e-mail: obchod@ronnie.cz. Děkuji

BCAA
autor: Sabina • datum: 13.06.2013
Dobry den, chtela bych se zeptat zda je pro me vhodne uzivat tyto BCAA, momentalne 2-3xtydne beham cca hodinu, 4xtydne posilovani a take sjem momentalne na diete (maso,vejce,tvaroh,ovoce,zelenina max 3000kJ za den). Jde mi tedy o to pri takhle nizkem prijmu ochranit svalovou hmotu. Dekuji

Dobrý den, v případě omezeného energetického příjmu a náročného tréninku je použití BCAA velmi vhodné.

BCAA
autor: Tom • datum: 12.06.2013
Dobrý den můžu tyto BCAA užívat v 15ti letech v menší dávce např. 3g před treningem a 3g po treningu?Stravu mám celkem v pořádku užívám gainer a chtěl bych tyto BCAA vyskoušet.nevadí teda můj nízký věk? dekuju

Dobrý den, věk nevadí, ale mnohem prospěšnější je pro vás použití proteinu a gaineru.

bcaa vs. protein
autor: Martin • datum: 12.06.2013
Dobrý den, mám dotaz ohledně nabírání svalové hmoty, kromě toho že mam jídelníček v pořádku beru noční protein EGG 100 a dřív sem bral syrovátkové proteiny po tréningu, ale vidím že na tento produkt je sleva a cena v mém případě hraje velkou roli, chtěl bych znát váš názor na to jestli se mi vyplatí si koupit spíš protein jako potréningový nápoj či BCAA během tréningu a po něm. je mi 17 let a měřím 180, vážím 70kg.

Dobrý den, pokud řešíte cenu, dejte jednoznačně přednost proteinu nebo gaineru.

aminy
autor: Daren • datum: 08.06.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když cca 2krát do týdne běhám 2 až 3 hodiny jestli si můžu třeba tyhle aminy dát před během abych předběhl destrukci svalů ? Nebo je jiná cesta či nestačí pouze dát před a po rychlej sachr nějakeej ? Díky moc

Dobrý den, BCAA určitě před během použít můžete a také je vhodné doplňovat energii během zátěže, např. Endurosnack a po tréninku  Regener.

bcaa
autor: cicos • datum: 03.06.2013
prosim vas kdy budete mi zase bcaa ve sleve na 400 ? zda si je mam objendat z jine stranky nebo pockat. dekuji

Dobrý den, akce se připravují těsně před zveřejněním, tudíž předem to není známo. Pokud jste někde našel lepší cenu, postupujte dle tohoto článku.

Dotaz
autor: Martin • datum: 22.05.2013
Dobry den,muzu jsi rozdelat treba jednu odmerku do petky s vodou a pit to cely den?

Dobrý den, možné to je, ale takováto konzumace vám v podstatě nic nepřinese.

Dotaz
autor: Karel • datum: 20.05.2013
Dobrý den, je mi 17 let a cvičím už něco přes rok.. chtěl bych se zeptat jestli nejsem na užívání BCAA moc mladý? Děkuji

Dobrý den, použít je můžete, ovšem je spíše otázkou, zda je potřebujete.

Dotaz
autor: Patrik • datum: 20.05.2013
dobry den chtel bych se zeptat chtel bych si zakoup bcaa instant a tam pisi nad 80kg ze muzou bejt 2-3 odmerky to znamena ze si muzu dat pred ,behem a po treninku? dekuji

Dobrý den, ano, přesně tak. Ideální je připravit si nápoj a postupně ho konzumovat od začátku do konce zátěžě.

Dotaz
autor: Jana • datum: 20.05.2013
Dobrý den, jaké množství BCAA na kg tělesné váhy by měl člověk ideálně přijmout? Někde jsem se dočetla, že 0,2 g. Je to pravda? Nevím, jak velkou dávku si mám stanovit. Děkuji.

Dobrý den, držel bych se běžně používaného dávkování a to 3-5 g v jedné dávce. BCAA se standartně užívají před, během a po tréninku.

Dotaz
autor: Chozé • datum: 17.05.2013
Zdravím, můj dotaz chci směřovat na dávkování Amino X. V posilovně v které cvičím se nemůžou pít vlastní nápoje ( při cvičení ) , před tréningem do sebe už další vodu nedostanu kvůli užívání C4 a po tréningu míchám 500ml vody a Gainerem a ještě další vodou zapiju HMB takže sem plný. Míň vody dávat nemůžu protože chuť gaineru a C4 mi to nedovolí. Moje otázka tedy zní, kdy dávkovat amina abych zajistil dobrou regeneraci? Bude stačit když si dám odměrku cca 30min po tréningu ( při příjezdu domů ) ?

Dobrý den, nejlepší by bylo začít chodit do jiné posilovny.

Ano, vámi uvedené dávkování může být, ale ideálně bych to viděl před a během tréninku.

BCAA
autor: Josef • datum: 11.05.2013
Dobrý den. Je možné současně používat různé produkty bcaa např. tento bych pil během tréninku a ihned po tréninku a před ním bych naopak používal bcaa od scitecu. Nebude se tím profil amk narušovat? Děkuji

Dobrý den, BCAA klidně kombinovat můžete, žádný problém v tom není.

BCAA,Creatin
autor: Michal • datum: 05.05.2013
Dobrý den,jak mám dávkovat BCAA,když před a po tréninku beru Creatin Fair Power,nebo to je nesmysl užívat ještě BCAA ? Děkuji. Hezký zbytek neděle :)

Dobrý den, kreatin užívejte společně BCAA. V obou přípdech po 5 g před a po tréninku. Ve dnech volna užívejte jen kreatin a to ráno a odpoledne.

bcaa
autor: jirka • datum: 04.05.2013
dobrý den,je vhodné používat bcaa i ve dnech volna,nebo má učinek jen během tréninku.myslím si, že ve dnech volna by mi mohl pomoci lépe zregenerovat,ale nejsem si jist.děkuji za odpověd

Dobrý den, ve dnech volna je použí také možné, ale největší efekt mají v době kolem tréninku.

BCAA
autor: Tomas • datum: 03.05.2013
Dobrý den, doporučil byste spíše tyto BCAA nebo Compress BCAA Instant Drink? Cenový rozdíl je tam minimální, dle dávkování vydrží obě balení zhruba stejně dlouho. Děkuji za odpověď

Dobrý den, záleží jen na vás, kterému poměru dáte přednost. Někdo upřednostňuje klasicý 2:1:1 a jiní mají zase v oblibě větší zastoupení leucinu, tedy poměr 4:1:1

Suplementace
autor: Petr Podskalsky • datum: 29.04.2013
Dobrý den, je mi 23 let, vážím 56kg a měřím 165 cm. Cvičím již 5. rokem, 5x týdně, ale až ted zkouším využívat suplementy, tak se chci zeptat, na následující přípravky, jejich dávkování a zda se učinky jednoho suplementu neruší při braní druhého... Ráno 1 hodinu před treninkem 100% Whey Pure Star od Aminostar 2x25g, 3 capsle CEE od AMIX. Během treninku BCAA Instant od Extrifit. Ihned po treninku opět BCAA, pak 3x CEE a Actions Gainer od Aminostar. Děkuji za odpověd a přeji hezký den. Během treninku

Dobrý den, pokud vám uvedená kombinace a dávkování vyhovuje, je to v pořádku.

redukce tuku
autor: zbyněk • datum: 28.04.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat když chci redukci tuku tak je dobré po cvičení zařadit Gainer nebo je lepší BCAA? Cvičím asi 1 hod. vršek + 15 minut břicho a poté si dám Gainer 100g ( Go pro nebo BIG)a poté si dám rychlejší 1 hod. chůze lesem. Má váha 115kg takže nepřijmu asi polovinu sachrů co bych měl. Jde mi o to jestli to není blbost dát gainer i v tak malém množství na doplnění energie a pak dá „kardio“ a propástnout dobu kdy by mělo tělo pálit tuky. Děkuji.

Dobrý den, pokud chcete redukovat tuk, je důležité za celý den dosáhnout mírného energetického deficitu. Tudíž bych gainer po náročném tréninku klidně zařadil.

bcaa
autor: jirika • datum: 25.04.2013
dobrý den,je dobře si vzit bcaa a pak gainer?zajimá mě časový interval mezi suplementy.děkuji

Dobrý den, ihned po tréninku BCAA po cca 20 minutách gainer.

BCAA + spalovač = dávkování?
autor: Dušan Hrubeš • datum: 24.04.2013
Užívám ještě protein Whey Core 100 od Nutrendu.

Před posilovnou můžete užít protein a BCAA kunzumujte během zátěže.

BCAA + spalovač = dávkování?
autor: hrubesdusan • datum: 24.04.2013
Dobrý den, mám tyto BCAA a navíc spalovač Mega Fat Burner od Mega-Pro Nutrition. Vážím 81 Kg, měřím 179 cm. Chtěl bych se zeptat jak mám dávkovat oba doplňky? Po, St, Pá posilovna, Út a Čt aerobka. Je nutné BCAA dávkovat i před posilovnou, nebo stačí jen před aerobkou? a spalovač taky jen před aerobkou, nebo i posilovnou? Díky..;-)

Dobrý den, pokud je vaší prioritou redukce tuku a jiné než uvedené suplementy neužíváte, dávkujte spalovač před každým tréninkem a to samé platí i u BCAA. BCAA také zařaďte po tréninku.

Pití
autor: Luki313 • datum: 22.04.2013
Dobrý den,Sem ted trochu zmatený...Delam si nápoj s techto bccaa(2,5 odmerky)trosku se napiju pred treninkem..piju je pri treninku a zbyde mi po tk to dosrknu...Ale vim ze behem treninku telo potřebuje plno mineralu atd ktere ztrai pocením a ty se vzdy doplnovaly skrz hypotonicke a isotonicke napoje...Obsahuji bcaa instant taky nejake mineraly?..Nevím jak to ted udelat jestli si koupit nakej iontak a nasypat bcaa do nej a nebo jak?Dekuji

Dobrý den, pokud není trénink delší než 90 minut, v podstatě během něho nic doplňovat nemusíte. Samozřejmě také záleží na intenzitě tréninku.

Rýsovačka
autor: Roman • datum: 17.04.2013
Dobrý den, jsem pokročilý sportovec a chci trochu prorýsovat svaly, chci se zeptat které bcca budou lepší na ochranu svalů před katabolizací buď BCAA instant v prášku nebo BCAA pure v tebletách? Dále se chci zeptat jestli by neuškodilo si vzít dvě odměrky Go Pro pouze po tréninku, nebo je lepší při rýsovačce sacharidák úplně vynechat, a zařadit místo něj rychlovstřebatelný izolát Professional CFM iso 90? Dále bych zařadil nějaký noční protein například Trophix. K tomu všemu bych ještě přídal Nitrix a spalovač Granade thermo detonator. Je to takhle v pořádku? děkuji

Dobrý den, kombinace je v pořádku. Co se týká použití gaineru po tréninku při redukci tuku, určitě to možné je. Záleží tedy jen na vás, zda raději použijete jen protein, nebo gainer.

Pokud chcete BCAA užívat ve formě nápoje během tréninku, je samozřejmě vhodnější použít instantní variantu.

Dylema
autor: Richard Januš • datum: 15.04.2013
Dobry den za par tydnu pojedu sacharidove vlny mam 175cm 89kg z toho kolem 15kg tuku a vody Hodlal bych si koupit Extrifit Pro CFM ISO 90, Nutrex Lipo-6, Extrifit BCAA instant a V52 a vit C (Protein bych bral po vzbuzeni, po treninku a v mezi svacine v praci Lipo podle doporuceneho davkovani a BCAA sem myslel ze pred treninkem Silovy trenink bych mel 4x tydne Kardio trenink bych mel ve volne dny Premyslel sme ze je doporucovany na lacno po ranu ale obavam se katabolismu mel bych 2x 45min kardio trenink a 1x Hiit trenink do tydne Mel bych to jeste o neco obohatit ty doplnky? popripade zmenit neco na mem treninku ci doporuceni jineho doplnku? a za treti vyjadrite se mi jak bych mel jit na kardio trenink na lacno a zda byste ho doporucoval?

Dobrý den, uvedená suplmentace je v pořádku a v podstatě i dávkování. V den tréninku dávkujte spalovač před tréninkem i před kardiem. Kardia nalačno bych se neobal, případně před trénikem užijte BCAA.

Mix
autor: Tom • datum: 14.04.2013
Dobrý den, je vhodné kombinovat tyto BCAA s ( The Edge ) přichut obou přípravku ( pomeranč ). Použivaní před a během cvičení.děkuji

Dobrý den, ano, kombinace je zcela v pořádku.

?
autor: koudy • datum: 14.04.2013
dobrý den,rozhodoval jsem se mezi BCAA od Reflex Nutrition ale nakonec jsem si tedy vybral tyto ..vazim 78kg ,takže kdybych chtěl brát 0,20g na kg vl dalo by to skoro 20g ..mám si teda rozmichat 4odměrky,a konzumovat během tréninku .. nebo je lepší pulky vypít a tu druhou konzumovat během treninku a zhruba 15 min po trénninku už jenom 2odměrky gaineru G15 ?Děkuju za odpověd a přeju hezký zbytek dne:)

Dobrý den, zvolil bych konzumaci od začátku do konce tréninku, tedy během zátěže a po tréninku gainer.

jaké?
autor: koudy • datum: 13.04.2013
dobry den,momentalne uzivam Fat burner,L carnitine,a protein Pharma ..a chtel bych zaradit BCAA ale vubec nemam tuseni jake,premyslim o BCAA INSTANT 2odmerky pred a 2 po nebo při treninku.. muzete mi poradi jake si mam koupit a zda je toto davkovani v poradku ? ..cetl jsem,ze kdybych uzival BCAA ,tak neni dobre po treninku si dat protein,tak ten bych zamenil gainerem a protein bych bral behem dne.Co si o tom myslite ?Dekuju za odpoved

Dobrý den, BCAA Instant použít můžete, žádný problém v tom nevidím. Dle vaší hmotnosti si připravte nápoj s obsahem 10-20 g BCAA a konzumujte ho během zátěže. Po tréninku dle potřeby protein či gainer.

Dávkovaní
autor: Tom • datum: 13.04.2013
Dobrý den, mám dotaz ohledně dávkovaní. Cvičím 4-5 týdně před cvičením jezdím 20 km na kole nebo 6 km běhám potom se věnuju cvičení 1h. bojím se o ztrátu sval. hmoty při jízdě na kole ( či běhu ) jaké dávkovaní doporučujete a mám BCAA používat při jízdě či běhu a potom ještě i v průběhu cvičení. Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, celkově je váš systém hodně neobvyklý. Pokud vám jde o svalovou hmotu, není vhodné nejdříve provozovat aerobní aktivitu a pak jít cvičit silově.

Ideální variantou je posilovna a pak klidně cca 30 minut aerobního tréninku. V případě delších aerobních tréninků je vhodné je zařadit ve dnech volna nebo s větším odstupem od posilovny.

Pokud trváte na své variantě tréninku, doporučuji během celého tréninku konzumovat  The Edge nebo Cytomax. Vhodné bude i přidání BCAA.

Trénink každý den
autor: Jan Kratochvíl • datum: 09.04.2013
Dobrý den, o dávkování toho tu již bylo napsáno dost. I tak ale pro upřesnění. Jsem nyní na redukční dietě a jsem v posilovně každý den. V 1 den posilování, druhý den hodina na pásu. Jedu takto už od ledna a občas mám volno jen v neděli. Jaké mi doporučujete užívání těchto BCAA. V lednu jsem začínal na 95kg, nyní jsem na nějakých 87kg. Zatím beru BCAA jen před a po tréninku cca 7g a to satjné před a po aerobce. Jelikož je pro mě trénink 6-7x týdně náročný, uvažuji o zařazení BCAA i po probuzení před snídaní. Nevím však, zda není lepší po probuzení před snídaní protein. Co myslíte Vy? Díky za jakoukoli radu

Dobrý den, pokud po probuzení užíváte protein, je to dostačující. BCAA bych užíval především v době kolem tréninku a případně i během zátěže.

V případě potíží s regenerací, můžete BCAA vyzkoušet zařadit i ráno a to i ve dnech volna.

Amino
autor: Kuca • datum: 06.04.2013
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně toho jaký je rozdíl mezi aminokyselinami obsaženými v Proteinovém koncetrátu např. Whey core 100 a BCAA Max Protect. Pořád nechápu jestli má cenu brát BCAA jako samotné tablety když ve whey core 100 jsou obsaženy aminokyseliny. Předem Děkuju

Dobrý den, BCAA - volné aminokyseliny, protein - vázané aminokyseliny. Pro běžného rekreačního sportovce je dostačují použití proteinu.

Grep
autor: Mara • datum: 05.04.2013
Dobrý den, kolik gramů je jedna dávka u příchutě grep? Uvádíte jen u citron, visen (6,8 g, 7,2g). Dále bych se chtěl zeptat, do kdy tak maji tyto aminokyseliny záruku? Diky

Dobrý den, gramáže odměrek pro zbylé příchutě nám výrobce dodá, poté budou doplněny (předpokládám, že budou mezi 6,8 a 7,2 g). Dávka zůstává totožná, pořád je to jedna odměrka. Expirace produktů, které jsou skladem nyní, je 2/2015.

BCAA
autor: josef • datum: 05.04.2013
Co je lepší BCAA instant nebo tekutý AMINO BCAA MEGA STRONG? Jsem diabetik a zatím jsem měl při redukci tekutý.

Dobrý den, s ohledem na obsah aminokyselin bych upřednostnil BCAA Instant.

před soutěží
autor: Michal Rychlý • datum: 04.04.2013
Dobrý den, mám dva týdny před soutěží, tyto bcaa mají úplný minimum sacharidů v dávce, ale přesto je vhodné je brát v závěrečném týdnu, kdy příjem sacharidů má být po tři dny nulový nebo radši koupit bcaa v kapslích pro jistotu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, v několika málo gramech sacharidů, obsažěných v dávce BCAA Instant, nevidím žádný problém ani ve fázi superkompenzace.

dotaz - kombinace
autor: Sly • datum: 04.04.2013
Dobrý den, mám dotaz ohledně kombinace: ráno kreatin + BCAA instant, po treninku Hyper mass 5000 + BCAA instant. Ještě bych chtěl vědět, jak dávkovat v netréninkové dny. Děkuji moc!

Dobrý den, kreatin bych doporučil užívat s gainerem po tréninku. V netréninkuvé dny užívejte pouze kreatin.

optimální dávkování
autor: Peterson • datum: 30.03.2013
Dobrý den, chci se zeptat na optimální dávkování pokud vážím 102 kg a najíždím na lehčí dietu. Cvičím 4x týdně. Má otázka zní, zda dávkovat před, při a po tréningu a kolik celkově? A další otázka, zda používat BCAA i v netréningové dny (z ekonomických důvodů se mi to moc nehodí) a kolik a kdy?

Dobrý den, pokud jste finančně limitován, dávkujte je jen v den tréninku. Připravte si nápoj s obsahem cca 20 g BCAA. Popíjejte ho od začátku až do konce tréninku.

BCAA
autor: Petr • datum: 18.03.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat je mi 17 let cvičím 6 měsíců a dodržuji i ten jídelníček a cvičím pravidelně 3x týdně cca 1-2 hodiny. A teď k té otázce snažím se nabrat nějakou tu svalovou hmotu ale z důvodu špatné genetiky se mi to moc nedaří a tak jsem se chtěl zeptat zda-li by mi pomohlo alespoň krapet užívání BCAA? (Přesně BCAA instant od extrifitu, kde píší, že je zde anabolický efekt). Děkuji :)

Dobrý den, genetika má sice vliv na konečné výsledky, ale všechno na ní svádět nemůžete.

Pokud nepříbíráte, pravděpodobně přijímáte málo energie. Pokud už nejste schopen zvýšit příjem energie pomocí běžné stravy, bude třeba zařadit gainer. Z gainerů bych doporučil  Actions Whey Gainer.

BCAA
autor: Radek • datum: 18.03.2013
Dobrý den.. Chci se zeptat, užíval jsem BCAA 4:1:1 pak BCAA Instant, které mi už dochází. Je lepší pak třeba měsíc vysadit nebo můžu dál pokračovat v braní BCAA? Dále jsem se chtěl zeptat, je možné ihned po tréninku smíchat dávku BCAA Instant s jednou 30 g dávkou Compress B.I.G.? Gainer už moc neberu, jenom občas, tak jsem přemýšlel, že bych ho zařadil aspoň takhle po tréninku s BCAA. Bude to k něčemu? Děkuji!

Dobrý den, BCAA lze užívat i dlouhodobě, tudíž pauza není nutná. BCAA bych dávkoval ihned po tréninku a gainer s odstupem cca 15 minut.

dotaz
autor: dave • datum: 12.03.2013
Dobrý den. Jak bych mohl spojit užívání techto bcaa s proteinem WPC 80?

Dobrý den, BCAA se užívají dle náročnosti tréninku před, během a po tréninku. Protein můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. po tréninku a večer před spaním.

jkjh
autor: Bigi • datum: 06.03.2013
Dobrý den chci se zeptat jakej výrobek na hubnutí se muze kombinovat s tímhle BCCA. Díky

Dobrý den, bcaa aminokyseliny můžete kombinovat s jakýmkoliv dalším doplňkem výživy.

bjhb
autor: polly • datum: 01.03.2013
Zdravím. Cvičím po tříleté pauze cca půl roku a chystám se teď do léta rýsovat. Bohužel jsem za ten půlrok nestihl nabrat moc svalové hmoty a tak bych nerad ztratil během rýsování i to málo svalů. Je BCAA instant vhodná volba pro ochranu svalové hmoty? Případně máte nějaký lepší tip? Preferoval bych odpověď od p. Širůčky, pokud si moc nevymýšlím :D. Díky

Dobrý den, BCAA Instant určitě vhodné jsou, nicméně bcaa aminokyseliny jsou v procesu zachování maximálního množství svalové hmoty při redukci tuku skutečně jen jedním dílem skládačky. Rozhodující bude nastavit rozumně dietu. Jednoduché pravidlo říká - čím rychlejší a drastičtější bude, k tím větším ztrátám svalové hmoty dojde. Proto omezujte příjem kalorií jen velmi pozvolna, abyste mohl udržet intenzitu tréninku a tím i maximální množství svalů.

gh
autor: igor • datum: 28.02.2013
Dekuji moc a do toho instantniho bcaa v pohode nasypat cistej monohydrat i glutamin?:)

Dobrý den, určitě můžete, to je ostatně velmi dobrá skladba potréninkového koktejlu.

vhh
autor: igor • datum: 28.02.2013
A zadny sacharidy nebo pripravky inhned po trreninku v rysovacce ne?

Dobrý den, pokud přidáte cca 30 g sacharidů ke kreatinu, glutaminu a BCAA, rozhodně tím nic nezkazíte.

hjj
autor: igor • datum: 27.02.2013
Dobry den chci se zeptat co po treninku kdyz rysuju, mam protein pharma blend hr a pak bcaa instant. A muzu do toho dat i cistej kreatin a l glutamine?

Dobrý den, ihned po tréninku BCAA, glutamin a kreatin. Protein cca po 30 minutách.

BCAA
autor: Jan • datum: 24.02.2013
Dobrý den, je mi 17 a chtěl bych se Vás zeptat, všeobecně zda BCAA poškozují tělo, jestli nepůsobí na organismus záporně a nedostaví se negativní účinky třeba za 20 let.

Dobrý den, užívání BCAA je bezpečné a jejich užíváné vám nemůže ublížit.

Složitější dotaz
autor: Radek • datum: 17.02.2013
Dobrý den, měl bych takový komplikovaný dotaz, ptal jsem se sice na fóru, ale raději bych se zeptal opravdového profíka. V březnu mi bude 15, 165 cm, 63 kg. Na fóru, jsem se ptal na sach. vlny (trochu tuku na břiše), ale bylo mi řečeno, že s nimi mám počkat a raději nabrat více svalové hmoty. Jsem endomorf, takže s tímhle jsem měl vždy problém (nabíral jsem hodně tuku). Poslední ca. 2 měsíce se držím na 63 kilech. Zajímalo by mne, co by jste mi doporučil za postup, jestli přidat sacharidy a snažit se nabírat i za cenu nějakých tuků a nebo začít rýsovat. Nepřipravuji se na žádnou soutěž, ale jde mi o to abych měl do léta dobrou formu. Předem děkuji.

Dobrý den, sacharidové vlny se dají použít i v tomto věku, jen je třeba se vyvarovat přílišnému snížení příjmu sacharidů.

Na druhou stranu mi to přijde zbytečné. Mělo by stačit trochu si pohlídat stravu, nejíst zbytečně jednoduché cukry a živočišné tuky. Pokud k tomu přidáte dostatek pohybu, můžete postavu zlepšovat a zbytečně nenabírat další tuk.

Dotaz
autor: Martin Král • datum: 16.02.2013
Dobrý večer, mohu užívat tenhle přípravek na rust svalů + Hardcore Gain 21 a to obojí v jeden den? Děkuji za odpověd

Dobrý den, kombinace je v pořádku. BCAA dle potřeby před, během a po tréninku. Gainer zejména po tréninku.

míchání
autor: Dominik • datum: 14.02.2013
Zdravim, chtěl bych se zeptat, zda po tréninku mohu přidat glutamin rovnou do tohoto BCAA nápoje. BCAA v prášku míchám s práškovým glutaminem už ráno a s vodou tuto směs míchám až po tréninku, čili můžou být tyto suplementy v práškové podobě smíchané ? Děkuji

Dobrý den, ano, bcaa i glutamin můžete klidně smíchat do jednoho koktejlu.

Dávkování
autor: Dominik99 • datum: 13.02.2013
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jak bych mohl nejlépe skloubit dávkování těchto aminokyselin společně s GO PRO 30. Aminokyseliny bych chtěl užívat při tréninku a po. Je tedy zbytečné, nebo vhodné do sebe nalít gainer, také po tréninku? Jaké by bylo tedy nejefektivnější spojení? Děkuji

Dobrý den, uvedené dávkování je v naprostém pořádku. Ihned po tréninku BCAA a cca po 15 minutách následuje gainer.

Višeň
autor: Lukáš • datum: 12.02.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli budete mít v nabídce ještě višeň, popřípadně kdy

Dobrý den, již je skladem, můžete si ji zakoupit vložením do košíku v tabulce výše.

davkovani
autor: jiri • datum: 11.02.2013
Dobry den chtel bych se zeptat jak mam BCAA davkovat behem dne? Kdyz vykonavam velmi fyzicky narocnou praci popripade jaka je max pripustna denni davka? Vazim 80kg a cvicim pravidelne, momentalne mi jde o tvarovani a dietu....Dekuji za odpoved

Dobrý den, poklud je vaše práce náročná a ještě navíc máte omezen energetický příjem, dávkujte BCAA před snídaní, před obědem a večer před spaním. V den tréninku před a po tréninku a případně i během tréninku. Jedna dávka je 5 g.

Také bych doporučil použít protein, např.  Professional CFM Iso 90 %. Dostatečný příjem kvalitních bílkovin je velmi důležitý pro ochranu svalové hmoty a kvalitní regeneraci.

sacharid
autor: Karel • datum: 11.02.2013
Ještě jednou dobrý den, jaký tedy doporučujete nej sacharidy? a lepší aminokyseliny nebo BCA? Děkuji

Dobrý den, jak jsem uvedl, doporučil bych suplementaci volit dle uvedeného balíčku.

Z BCAA vyzkoušejte např. BCAA Instant. Pokud chcete sacharidy pomocí suplementů doplňovat během dne, doporučil bych např.  G 15 Anabolic Gainer či Compress B. I. G..

regenerace
autor: Karel • datum: 10.02.2013
Dobrý den, věnuji se cyklistice a chtěl bych se zeptat...najíždím teď objemy(4hodinový trénink každý den)Co je dobré na regeneraci a sílu-který sacharidový přípravek? a jestli proteiny ano popř. jaký? amonikyseliny ano/ne nebo raději BCA a jaké? popř co byste v průběhu tréninku doporučoval? Jde mi o regenaraci a sílu. Děkuji Karel

Dobrý den, takto dlouhý vytrvalostní trénink má svoje specifika a jeho kvality je závislé zejména na vaší stravě, dostatečném příjmu sacharidů.

Příklad vhodné suplementace pro tuto sportovní aktivitu naleznete zde.

Dotaz
autor: Simon • datum: 09.02.2013
Dobrý den, byla by pro mě vhodná BCAA Instant, i když se můj trénink pohybuje okolo 50 až 60 min? Ptám se, protože jsem je zahlédl ve video vlogu a pořád jsem tápal co je nejideálnější pít v průběhu tréninku. Ihned po tréninku si dávám gainer + creatin a na noc protein. Moc předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, trénink do 60 miut se dá zcela bez problémů zvládnout bez jakékoliv suplementace během tréninku.

Jinak samozřejmě BCAA vyzkoušet můžete, sám posoudíte, zda je pro vás jejich zařazení prospěšné.

bcaa
autor: Dominik • datum: 06.02.2013
Zdravim, můžu vědět rozdíly mezi tímto produktem a BCAA Pure (rovněž od Extrifitu) ? Děkuji

Dobrý den, rozdíl je zcela jasný. BCAA Instant jsou instantní ochucené BCAA, s kterých si připravíte nápoj. BCAA Pure jsou kapslované BCAA.

BCCA Instant + Long 7+ strava
autor: Tomáš Zima • datum: 29.01.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dávkování BCAA Instant, Long 80 (obojí Extrifit) a pevné stravy (kuře na vodě se zeleninou) po tréninku. V jakém časovém rozmezí je ideální uvedené suplementy a pevnou stravu použít? Zatím to dělám následovně: BCAA ihned po tréninku 2 odměrky, Po cca 30 minutách 2 odměrky Long 80 a následovně přibližně po hodině pevné jídlo. Je to správné, nebo byste mi doporučil(i) delší časový odstup? Předem moc děkuji.

Dobrý den, pokud je vaší prioritou redukce tuku, můžete ihned po tréninku dávkovat BCAA a po cca 6O minutách kuře. Long večer před spaním nebo kdykoliv během dne.

Dotaz
autor: Václav • datum: 27.01.2013
Když budu brát v potaz, že trénink je dost náročný... V případě nabírání svalové hmoty.

Pokud se budeme bavit o náročném tréninku, který trvá déle než 90 minut, je vhdoné užívat BCAA a to před, během a po tréninku.

Dotaz
autor: Václav • datum: 27.01.2013
Zdravím, zajímalo by mě, co je lepší. Jestli během tréninku postupně vypít tyto bcaa a nebo si dát bcaa pure od extrifitu před tréninkem a po tréninku dávkovat komplexní aminokyseliny amino beef od extrifitu. Jaká je účinnější kombinace? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, na to není jedoznačná odpověď. Záleží to především na náročnosti tréninku a také na vašich tréninkových cílech.

BCAA + Cell tech
autor: Jaroslav • datum: 23.01.2013
Dobrý den, Je možné kombinovat BCAA instant s kreatinem,konkr. Cell Tech? Děkuji

Dobrý den, ano, jedná se o běžně používánou kombinaci.

BCAA
autor: Petr • datum: 22.01.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li tento přípravek BCAA instant opravdu funguje, když usiluji o nárůst svalové hmoty? A také zda-li to stačí pouze pít při tréninku. (+ Užívám protein, gainer a CEE). Děkuji :)

Dobrý den, BCAA samozřejmě fungují, ale co se týká objemové přípravy, je mnohem důležitější použití kvalitního gaineru, proteinu a kreatinu.

BCAA bych zařadil zejména pokud jso vaše tréninky dlouhé - trvají přes 90 minut a jsou velmi náročné.

Potreninkovy napoj
autor: Tomáš • datum: 18.01.2013
A jako potreninkovy napoj,co by jste tak doporucil?Nejaky gainer? Dekuji S pozdravem Tomáš

Dobrý den, ano, může se jednat o gainer, např.  Compress B. I. G. nebo  Go Pro 30.

Další variantou je použití speciálních potréninkových směsí, např.  Growth Matrix + Creapure Creatine ZDARMA!.

davkovani
autor: Tomáš • datum: 17.01.2013
Dobrý den,chci se zeptat, zdali je dobré brát BCAA instatn i kdyz nemam zrovna treninkovy den.Jde mi hlavne o nabrani svalove hmoty.Nevim jestli bylo k baleni pribalen davkovac,ale ja ho neobdrzel,tudiz jak to presne odmerit.Vaha 90kg,vyska 190cm. Davkovani bych videl jedna davka behem treninku a druha cca tech 20 min po, ale nevim jestli brat i v den volna. DIky

Dobrý den, co se týká dávkování ve dnech volna, určitě je možné, ale není nutné. Pokud nemáte potíže s regenerací, užíval bych je zejména v tréninkové dny. Samozřejmě můžete také vyzkoušet dávkování ve dnech volna a sám posoudíte, jak to bylo účinné.

Vyzkoušel bych přípravit si nápoj s obsahem cca 20 g BCAA a postupně ho začal konzumovat cca 30 minut před zahájením tréninku až do jeho skončení a po tréninku zařadil potréninkový nápoj.

Vzhledem k tomu, že výrobce uvádí dávkování po odměrkách, měla by být součásti balení.  Možná je zasypána.

Vrchovatá kávová lžička je cca 5 g.

BCAA a CEE
autor: Petr • datum: 15.01.2013
Dobrý den je možné brát CEE a BCAA přesně BCAA instant od extrifitu? Děkuji

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku, oba přípravky si velmi dobře rozumí.

Davkovani
autor: Roman • datum: 09.01.2013
Sorry že je ještě otravuji ale jestli se můžu zeptat? jak bych měl tyto dva suplementy dávkovat. Oba po tréninku ? díky.

Existuje více možností. BCAA můžete dávkovat před, během a po tréninku. Tato varianta je vhodná v případě delších a náročných tréninků. Jinak by mohlo stačit před a po nebo jen jedna dávka.

Gainer zejména po tréninku.

Kombinace
autor: Roman • datum: 09.01.2013
Dobrý den, je možná kombinace Těchto BCAA a Gaineru když usiluji o nárůst svalové hmoty ? Děkuji

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

BCAA
autor: Martin • datum: 03.01.2013
Dobrý den jak bych měl brát tyhle BCAA s proteinem WPC80? WPC80 ráno, BCAA před treningem a po treningu WPC80? Cvičím asi 6 let je mi 21 a važím 85kg a chtěl bych zkvalitnit svoji svalovou hmotu. děkuji

Dobrý den, pokud vám uvedené dávkování vyhovuje a přináší výsledky, tak je v pořádku.

Reference
autor: Roman • datum: 23.12.2012
Dobrý den, dříve jsem bral BCAA v kapslích a v porovnání s těmito BCAA v rozpustné formě, to je jak David a Goliáš :) Příchuť višeň naprosto vítečná, rozpustnost super, užívám i během tréninku jako nápoj, příjemně osvěží a regenerace je opravdu neskutečná. Můžu jen doporučit, za vyzkoušení to opravdu stojí :) Všeobecně odebírám přípravky jen od Extrifitu a kvalitu a chutě si nemohu vynachválit, oproti konkurenci. Je vidět, že pokud se Češi do něčeho zakousnou, jsou schopni být nejlepší na světě. Jen tak dál :)

Dobrý den, děkujeme za referenci pro ostatní zákazníky. Také nás velmi těší Vaše spokojenost s výrobky značky Extrifit.

Instantní BCAA
autor: František Peleška • datum: 17.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda instantní bcaa jdou použit jako celodenní nápoj. Rozmíchat do petlahve a pít během dne ? děkuji za odpověď

Dobrý den, mnohem vhodnější je dávkovat BCAA v dávce 3-5 g před snídaní, obědem a večeří. Takové dávkování je vhodné zejména při redukční dietě či při potížích s regenerací.

dík
autor: Radek Hrdlička • datum: 08.12.2012
Dobrá, dobrá. Díky za odpověď. Hezký večer.

Není zač.:-)

Chvála
autor: Radek Hrdlička • datum: 07.12.2012
Dobrý den, už mám skoro dobrané tyto bcaa a jako musím říct, že je to neskutečné! Ta regenarace fakt zázrak! Každý trénink člověk dře svaly bolej a druhej den téměř nic! Ještě jsem se chtěl zeptat mám jablečnou příchuť a ty jsou opravdu vítečné a tak bych teď rád zkusil jinačí příchuť... nevíte, která příchuť je nejoblíbenější? Předem díky za radu a sportu zdar.

Dobrý den, velmi nás těší, že jste s přípravkem spokojen.

Jaká je nejoblíbenější příchuť, to bohužel nevím. Doporučuji případnou objednávku provést telefonicky - 800 203 209 (volání ZDARMA) a kolegové vám na váš dotaz odpoví.

Prosím o radu.
autor: Jakub • datum: 30.11.2012
Dobrý den. Cvičím 3x týdně teprve půl roku po asi dvouleté pauze. ( Stěhování, práce ...) Přibral sem 15 kilo a chci to dostat dolů. Nikdy sem nebyl hubený a nebudu to máme v genech, mám Judistickou postavu a dělal sem Judo. 170cm a váhá 91kg teť. Je pro mně lepší tento přípravek, nebo mně také láká zkusit Peptide Fusion. Případně děkuju za reakci co by bylo vhodnější.

Dobrý den, základem suplementace by měl být ve vašem případě určitě protein.

Doporučil bych začít proteinem a dle potřeby můžete suplementaci rozšiřovat.

Chvála.
autor: Zdeněk • datum: 28.11.2012
Dobrý den, musím pochválit tenhle výrobek! Neuvěřitelně regeneruje až to není snad možné. Trénink přeženu tak že už neudržím ani propisku a druhý den mě nic nebolí. Prostě zázrak.

Dobrý den, děkujeme za referenci a velmi nás těší vaše spokojenost s BCAA Instat.

Dávkování
autor: Petr • datum: 26.11.2012
Dobrý den chci se zeptat jak dávkovat BCAA instant když vážím 100 kg a měřím 191 cm . Potřebuji zhubnout a do posilovny chodím 4x týdně + kardio. Děkuji za odpověd

Dobrý den, doporučuji použít dávkování, které výrobce uvádí v popisu přípravku.

dotaz
autor: Radek • datum: 25.11.2012
Zdravim,chci se zeptat zda je vhodna kombinace tohohle bcca-kreatin-protein v diete/rysovani?diky

Dobrý den, ano, uvedenou kombinaci můžete použít i v dietě.

prichut
autor: plakat • datum: 07.11.2012
docela blivajs raci kupte tablety

Dobrý den, děkujeme za váš názor, ale reference od ostatních uživatelů jsou většinou zcela opačné.

bcaa davkovani
autor: petr • datum: 07.11.2012
*** Cetl jste tento clanek ? Davkovani bcaa ma byt 0,4g na 1kg vlastni vahy a minimalne 0,22g na 1kg vahy. Vse mensi je zbytecne a telo to ani nezaregistruje. Jak muze nektery vyrobce uvest davkovani pouze 3-5g bcaa denne, to je ucinne mozna pro krecka nebo krysu ..

Dobrý den, dávkování doporučené výrobci a dávkování, které doporučují studie, nebo renomovaní trenéři se liší, to je zcela běžné. Proto zveřejňujeme odborné články, jako je například tento, aby si každý mohl utvořit názor na základě několika různých informačních zdrojů.

otázka
autor: Bobby • datum: 05.11.2012
Dobrý den,mám 195cm 95,5kg a bcaa bych mohl brát takto ? 30minut před tréninkem 3 odměrky 3 při tréninku a 3 po ? nebo 1 odměrku?

Dobrý den, uvedené dávkování je příliš vysoké. Doporučil bych v každé dávce použít 5 g BCAA. V případě přísné redukční diety a delších náročných tréninků by bylo vhodné uvažovat o zvýšeném dávkování.

BCAA
autor: Pavel • datum: 31.10.2012
Dobrý den. Rád bych Vás požádal o radu. Je mi 18 let hraji vrcholově lední hokej. V sezóně je trénink na ledě 2x denně, 2x týdně zápas, do toho cca 3x týdně suchá příprav (posilovna). Mimo sezónu je součástí letní přípravy atletika, plavání, posilovna, kolo, 1 měsíc volno. Při tomto nasazení se mi nedaří přibrat více aktivní hmoty. Větší váha by se mi při zápasech dost hodila :-) Používám cca 1,5 roku před i po zátěži BCAA, 1-2x denně proteiňák. výška 185 cm, váha 80 kg. Předem děkuji.

Dobrý den, ono je to v podstatě velmi jednoduché. Máte velký energetický výdej, pokud tedy chcete přibrat další hmotu, musíte také velké množství energie přijímat.

Doporučil bych gainer a kreatin.

BCAA
autor: Tomáš Sas • datum: 29.10.2012
Dobrý den. Pokud chci podpořit regenraci, mám brát BCAA i v netréninkový den, nebo jen po tréninku?

Dobrý den, pokud je to s regenerací opravdu špatné, bude vhodné BCAA dávkovat i ve dneh volna.

Vyzkoušejte nejdříve dávkování jen v den tréninku a pokud to nebude stačit, dávkujte je i ve volnu.

Dávkování
autor: Lukes • datum: 25.10.2012
Dobrý den, mohl bych se prosím zeptat kolik mám dávkovat odměrek? Vážím 76kg, měřím 172 cm a cvičím 4 měsíce. Děkuji

Dobrý den, doporučuji BCAA dávkovat dle doporučení výrobce, které je uvedeno v popisu přípravku.

Děkuji
autor: vláďa • datum: 23.10.2012
Ok, děkuji za objasnění :)

Není zač.:-)

Odpověď
autor: vláďa • datum: 23.10.2012
Dobrá, zůstanu pouze u gaineru a proteinu :). Vím, že už jsem asi otravný :D, ale pouze by mě zajímalo z jakého důvodu BCAA nebo Aminokyseliny nepotřebuji. Myslel jsem, že pro každého kdo posiluje jsou aminokyseliny účinným doplňkem (můj proteinový doplňek neobsahuje skoro žádné). Díky za trpělivost.

BCAA je bezesporu velmi kvalitní a účinný suplement a to samé se týká i dalších suplementů. Ale to neznamená, že je použijte všechny najednou.

Suplementace by měla být volena z ohledem na tréninkové cíle, náročnost tréninku a také s ohledem na denní režim cvičence. Pokud byste měl např. 5krát týdně atletický trénink a k tomu 2krát týdně posilovnu, tak vám klidně doporučím kombinaci kreatinu s BCAA.

Při vašem současném zatížení BCAA opravdu nepotřebujete. Za ušetřené peníze jděte raději do kina.

Pokud budete cokoliv potřebovat objasnit, napište.

dávkování
autor: Lukáš • datum: 23.10.2012
Dobrý den,tyto BCAA mám brát pouze v tréninkový den? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, základní dávkování je před a po tréninku. V případě velmi náročného tréninku a problémů s regenerací můžete BCAA dávkovat i ve dnech volna.

Reply
autor: vláďa • datum: 22.10.2012
Děkuji za bleskovou odpověď. Znamená to, že je tedy použití BCAA zbytečné? Případně od kolika let by jste mi je doporučil. Dále bych se chtěl zeptat jestli by jste mi nedoporučil tedy nějakou náhražku BCAA, alespoň částečně (klidně přírodní), nebo něco co bych měl přijmout před tréninkem. Děkuji :).

Používáte gainer a protein, to je zcela dostačující. Pokud jste měl v době před tréninkem nedostatečný příjem energie, užijte cca hodinu před tréninkem gainer. Nic jiného opravdu nepotřebujete.

Opravdu neplatí, že čím více užíváte suplementů, tím budou lepší výsledky.

Dákování
autor: vláďa • datum: 22.10.2012
Dobrý den, je mi 15 let, posiluji 3x týdně. Snažím se mít dobrý jídelníček + při nedostatku bílkovin příjmam protein a po tréninku gainer. Chtěl bych se zeptat na dávkován BCAA instatnt. Vážím 60kg. Stačí když (jak je psáno zde) užiju 1 odměrku (rozdělím ji na třetiny) a ty přijmu před, během a po tréninku ? Nebo je nějaké vhodnější dávkování. Momentáálně jsem v objemu. Předem děkuji za odpověď :).

Dobrý den, možná se vám to nebude líbit, ale BCAA používat určitě nepotřebujete.

Zcela dostačující je použití proteinu a gaineru.

RE: predavkovani
autor: Petr Zmeškal • datum: 22.10.2012
dobry den, uzivam 6 vrchovatych odmerek tohoto bcaa instant, neni to prilis ? Davkuju dve odmerky po probuzeni, potom dve po silovem treninku a dve po pulhodinovem behu. Jaka je maximalni denni davka aminokyselin? Nemuze se tim clovek predavkovat a poskodit si tak zdravi? dekuji ___________________________ Dobrý den, kolik měříte, vážíte a jak často trénujete? ___________________________ Mam 180 cm, 85kg, trenuji 3xtydne klasicky treninkovy split hrudnik+triceps,zada+biceps,nohy+ramena. Po treninku 30 - 40 min beh.

Vzhledem k vašemu tréninku si dovolím tvrdit, že vámi používané dávkování BCAA je zbytečně vysoké. Zcela dostačující bude dávkovat v průběhu dne 3 odměrky (bude to odpovídat přibližně i cekovému doporučenému max. příjmu BCAA ).

predavkovani
autor: Petr Zmeškal • datum: 22.10.2012
dobry den, uzivam 6 vrchovatych odmerek tohoto bcaa instant, neni to prilis ? Davkuju dve odmerky po probuzeni, potom dve po silovem treninku a dve po pulhodinovem behu. Jaka je maximalni denni davka aminokyselin? Nemuze se tim clovek predavkovat a poskodit si tak zdravi? dekuji

Dobrý den, kolik měříte, vážíte a jak často trénujete?

akce
autor: fugas • datum: 21.10.2012
do kdy platí akce?

Akční nabídka:

(platná do 25. října 2012, 10:00)

V týdenní akční nabídce nyní BCAA Instant se slevou 255 Kč.

Nová příchuť - jablko!

extrifit
autor: fugas • datum: 20.10.2012
od ktere firmy nebo ktere bcaa by ste mi doporucili?

Dobrý den, doporučuji  BCAA Instant. Nyní jsou v akci za velmi příjemnou cenu.

Bcaa
autor: Martin • datum: 18.10.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné kombinovat BCAA s hroznovým cukrem po tréninku pro dodání rychlých sacharidů po tréninku,nechci brát totiž ještě nějaký sacharidový nápoj? Jinak jsem s těmito BCAA velmi spokojen,příchut citron je výborná. děkuji za odpověď.

Dobrý den, přidání rychlých sacharidů je v pořádku. Kombinace podpoří nastartování regeneračních procesů.

Výborný doplněk
autor: Lada • datum: 18.10.2012
BCAA Instant je skvela vec a vyborne chutna, pouzivam jej pri dlouhych trenincich v davkovani 5g pred, 5g v polovine, kdy mi doda energii a prijemne osvezi, 5g na konci a nemohu si ho vynachvalit. Rozhodne doporucuji nejen jako suplement, ale i jako treningove piti.

Dobrý den, děkujeme za referenci pro ostatní zákazníky a velmi nás těší, že jste s přípravkem spokojen.

Jake?
autor: Zdeněk • datum: 11.10.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli zvolit BCAA Pure Nebo BCAA Instatnt. Jaky je v tom rozdíl. Děkuji

Dobrý den, jedny jsou instantní a druhé kapslované. Pokud si rád před a po tréninku dáte chutný nápoj, doporučil bych  BCAA Instant.

prodej
autor: Petr Zmeškal • datum: 10.10.2012
dobry den, snad mi budete schopny odpovedet, zajima me proc o tento produkt bcaa instant neni nejvetsi zajem, ale je az na sestem miste v prodejnosti, vzdyt obsahuje v jedne odmerce 5g aminokyselin, takze ve trech odmerkach urcene na trenink je to 15g, coz uz je slusna davka. Proc je na prvnim miste v prodejnosti bcaa 411 fair power, ze by byl vice oblibeny ? Obsah 3 odmerek bcaa instant se rovna 10 tabletam bcaa fair power, a komu by se chtelo polykat tolik tablet, me teda ne. S bcaa instant jsem byl zatim spokojen, kupuji dalsi baleni a mozna jeste zvysim davkovani. S pozdravem Petr Z.

Dobrý den, výběr suplementů je velmi individuální záležitost, každý cvičenec má jiné požadavky.

BCAA instant je velmi povedený suplement a velmi nás těší, že jste s ním spokojen.

pozor na zdravi
autor: mexin • datum: 27.09.2012
Prosim Vas ted ctu na trener-online.cz/vetvene-aminokyseliny-neboli-bcaa-560/ ze se nesmi davkovat BCAA před nebo v průběhu tréninku, protože to má negativní vliv na vaše zdraví. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uzivam BCAA INSTANT pred , behem i po treninku. Co je na tom pravdy opravdu se musim bat o svoje zdravi ?

Dobrý den, uvedený článek jsem nečetl, tudíž nevím co se tam přesně uvádí.

Co se týká škodlivosti BCAA, uvedu několik citací z literatury.

doc. Mudr. Jaromír Astl, CSc. ve své knize uvádí toto: Pokud chcete použít BCAA jako nosiče energie, musíte je přijmout nejméně 30-40 minut před tréninkem (raději 1hodinu ). V tomto případě pak BCAA chrání svalovou hmotu před devastací.

doc. Mudr. Zdeněk Vilikus, CSc ve své knize uvádí: BCAA jsou často užívány při vytrvalostních výkonech jako zdroj energie.........

Další lékař na jiném webu o kulturistice uvádí toto: ..... , obecně by se dalo říci, že u tekuté formy BCAA cca 30min. před výkonem, u tablet může být odstup i větší atd.

Úmyslně jsem citoval jen lékaře a ostatní renomované odborníky na výživu jsem vynechal. Ani jeden z uvedených lékařů o škodlivosti BCAA před výkonem nebo během výkonu nic neuvádí.

BCAA
autor: Lopez • datum: 22.09.2012
Nazdárek, mám takový zajímavý dotaz, pokud jsem začátečník v posilování a teď jsem v objemovém období, tak užívá gainer Compress BIG. Tam už je sice nějaké to BCAA, ale pro dobrou regeneraci a růst svalů bych mohl ještě použít před a po tréninku tyto bcaa instantní, i přesto že jsem začátečník bude to nějak vadit? Nebo mi to nedoporučujete a proč?

Dobrý den, jako začátečníkovy bych doporučil vyzkoušet HMB. Právě u začátečníků má tento suplemement největší účinnost.

Hodnocení
autor: Lukas • datum: 13.09.2012
Dobrý den,začal jsem užívat tyto aminokyseliny,hodním tě velice dobře.Ovšem co se chuti týče na Amino-X od BSN vůbc nemají,jsou dost hořké - višeň.Ale jinak samozřejmě účinky a efekt užívání je znatelný.

Dobrý den, BCAA Instant od Extrifitu obsahují jen BCAA a žádné jiné látky, což se samozřejmě projeví i na chuti.

dotaz
autor: Vlastimil • datum: 07.09.2012
Dobrý den, chodím 2-3týdně běhat abych sundal nějaké to kg, docela se mi to daří, měl jsem 108kg, již 103kg a dnes jsem si koupil mega fat burner, abych podpořil spalování, chci se zeptat zda existuje na trhu nějaký přípravek po kterém krásně narostou svaly a vypadal jak když chodím do fitness, prostě bez cvičení ale růst svalů. Děkuji

Dobrý den, bohužel, nic takového neexistuje.

kombinace
autor: Bleader • datum: 05.09.2012
-BCAA instant a NO SHOTGUN- Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli mohu kombinovat tyto 2 suplementy - NO SHOTGUN V.3 a BCAA instant.Děkuji za odpověď :)

Dobrý den, ano, můžete. Kombinace je v pořádku.

Dávkování
autor: Martin • datum: 03.09.2012
Dobrý den měl bych dotaz zda můžu míchat zárověň v šejkru tyto instantní BCAA s proteinem nebo musím rozmíchávat každý zvlášt. Zda tedy použít jednou tolik vody na rozmíchání obouch dohromady ?? Děkuji za odpověď

Dobrý den, dají se konzumovat i společně s proteinem, ale vzhledem k tomu, že jsou tyto BCAA ochuceny, bych je konzumoval samostatně.

Vhodné je BCAA zařadit ihned po tréninku a po cca 15 minutách gainer. Před tréninkem cca 60 minut protein či gainer a cca 15 minut před tréninkem BCAA.

BCAA
autor: Martin • datum: 29.08.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda můži užívat tyto BCAA společně s proteinem od extrifitu? A Zda pro nárůst svalové hmoty stačí užívat před tréninkem a po tréninku do 30 min. Nebo musím i během tréninku ? Děkuji

Dobrý den, ano kombinace proteinu a BCAA je v pořádku.

BCAA jsou určitě velmi užitečným suplementem, ale mnohem důležitější je dostatečný příjem sacharidů, bílkovin a tuků.  Pokud bude příjem živin nedostatečný, nemůžete očekávat žádné výraznějí zlepšení.

BCAA se standartně užívají před a po tréninku. V případě déle trvajících tréninků je lze zařadit i během zátěže.

Davkovani
autor: Bujo • datum: 27.08.2012
Dobrý dem. Chci se zeptat na davkovani Bcca. Usiluju o nárůst svalové hmoty. takze mam vlastně Kulturisticky trenink a hned po nem aerobni aktivitu (kolo 20-30 min) mam uzivat prvni davku pred treninkem a potom hned zase bcca pouzit po kulturistickem treninku ? nebo az po aerobni aktivite ? Dekuji

Dobrý den, jednu dávku před tréninkem a druhou po skončení celého tréninku. V případě, že je trénink delší, např. dvě hodiny a více, můžete BCAA zařadit i během tréninku.

BCAA vs Amino
autor: Luki • datum: 25.08.2012
Dobrý den.Uvazuji o koupi techto bcaa ale pres den pred a po treninku beru i Beef amino hydro,tk si rikam jestli jsou bcaa potreba..a jestli ano tk jak byste je davkoval?dekuji.

Dobrý den, nemám dle čeho posoudit, zda BCAA potřebujete. S vašim rozhodováním vám může pomoci tento článek.

BCAA
autor: JesusFit • datum: 23.08.2012
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda-li nevadí pokud si dám do šejkru před tréninkem tři odměrky a třetinu vypiju před, třetinu po dobu tréninku a poslední část po tréninku. Nebo je vhodnější rozmíchat BCAAčka těsně před konzumací. Díky.

Dobrý den, uvedený postup je zcela v pořádku.

BCAA
autor: joseph • datum: 13.08.2012
Dekuji.. Ucel je takovy, ze nechci ztracet pr ilis s.hmoty, protoze box je preci vytrvalostni sport.

V tom případě bude rozhodující především celkový příjem živin a dostatek bílkovin. Beef Amino jsou kvalitním, dobře využitelným zdrojem bílkovin, takže jejich zařazení je určitě dobrá volba. BCAA Instant pak můžete zařadit navíc před každým tréninkem pro zvýšení výkonu a urychlení regenerace.

BCAA
autor: joseph • datum: 13.08.2012
Dobrý den, závodně boxuji 182cm/98kg.. Ted beru Beef amino, myslíte ze jsou BCAA Instant lepsi? Dekuji

Dobrý den, komplexní aminokyseliny a bcaa aminokyseliny jsou rozdílné typy doplňků sloužící rozdílným účelům, takže nelze říci, který je lepší. Záleží na tom, jaký účel mají splnit.

Kombinace s Gainerem a Kreatinem
autor: Dalton • datum: 02.08.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je v pořádku kombinovat BCAA instant s Gainerem a Kreatinem, jestli už to není moc přípravků. Děkuji

Dobrý den, kombinace je zcela v pořádku. Pokud se vám zamlouvá, klidně ji použijte.

Využití BCAA v objemu.
autor: Martin • datum: 15.07.2012
Dobrý den, mám objemový trénink 4-5krát týdně a pomineme-li běžné suplementy, které využívám (gainery a proteiny), tak chci navíc nasadit L-Glutamin a právě BCAA. Vím, že BCAA jsou postradatelné v rámci objemového tréninku, avšak i přesto, které byste mi doporučil s přihlédnutím na objemový trénink a růst svalové hmoty (174cm/75kg a chci jít dál)? Rozhoduji se mezi Instant BCAA od Extrifitu, Amino-X od BSN nebo některých BCAA od Weideru. Nevím, který výrobek bude pro objemovou fázi nejlepší. Chci to kombinovat s gainerem/proteinem a s GLUTA PURE 100. Kreatin zatím nechci, to nasadím tak za dva měsíce až opět dosáhnu fyzického limitu. Prosím poraďte vhodné BCAA. Děkuji a jsem s pozdravem, Martin

Dobrý den, z uvedených variant bych zvolil bcaa Insatnt, protože je na nich jasně uvedeno kompletní složení a víte tudíž přesně kolik kterých aminokyselin je ve výrobku obsaženo a v poměru cena/výkon vychází velmi dobře.

re: dieta
autor: Lukáš Kamaryt • datum: 12.07.2012
tréning 3x týdně posilovaní ( spíše jedu na zpevnění ) a 5-7x týdně areobní cvičení

Dobrý den, pokud používáte jen BCAA, tak před každým tréninkem bych dávkval uvedených 10 g BCAA.

Novinka
autor: ARCI • datum: 12.07.2012
Dobry den,vybobce lze jiz v prvni vete:BCAA Instant jsou světovou novinkou! A co Animo-X od BSN ??? Ty uz tady nejakej ten patek mate ne ??? :-D

Amino-X jsou odlišný produkt. BCAA Instant obsahují jen a pouze instatní BCAA aminokyseliny. Amino-X nikoli, má navíc balastní (skoro bych řekl „laciné“) složky, navíc sám výrobce ani není ochoten uvést, kolik které je v produktu zastoupeno.

dieta
autor: Lukáš Kamaryt • datum: 12.07.2012
Dobrý den, když mám 105kg/183cm a chci při dietě jen zachovat svalovinu, kolik odměrek před treningem bych měl dávkovat?

Dobrý den, hodně záleží na náročnosti tréninku a na použití dalších suplementů. Při vaší hmotnosti bych použil minimálně 1O g BCAA.

BCAA
autor: Pavel • datum: 04.07.2012
Dobrý den, můžu tyto instantní bcaa užívat, i přesto, že začínám s posilováním? Nebude to nějak vadit, protože jsem si ještě od Vás zakoupil gainer CBIG ve kterém už je bcaa v každé dávce cca 6 g bcaa. Nebo to bude mít nějaký negativní dopad na mé zdraví po použítí tak velkého množství bcaa. Kdybych denně přijal cca 22 g bcaa ovlivňovalo by to tedy něco negativně?

Dobrý den, BCAA můžete bez obav použít, ale vzhledem k tomu, že budete používat Comress B.I.G., tak bych je zatím nezařazoval.

Kombinace
autor: Martin • datum: 21.06.2012
Je možnost ty BCAA kombinovat s ASSAULT před treninkem?

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

pauza?
autor: Enzo • datum: 08.06.2012
Dobrý den, chtěl jsem se optat, nyní jsem dobral Xplode 2.0 od N.O, je dobré si dát pauzu, či můžu bez problému užívat BCAA od Extrifitu? Děkuji za Odpověď.

Dobrý den, žádná pauza není nutná. BCAA můžete klidně ihned použít.

Konkurence
autor: Kolej • datum: 07.06.2012
To máte pravdu, ale extrifit BCAA jsou lepe rozpustne a maji dobrou chut. Osobne je mne to jedno, beru, protoze to telo potrebuje, ne proto, ze si chci pochutnat. Ale to je na kazdem, dle financi.

Dobrý den, je dobře, že je na trhu více výrobků, každý si může vybrat dle svého.

Děkujeme za vaši referenci.

Konkurence
autor: Lemon • datum: 05.06.2012
Nesouhlasím s tím, že tu není žádná konkurence, instantní BCAA vyrábí již dlouho firma 4fitness.....

Dobrý den, máte pravdu.

BCAA instant
autor: Luci • datum: 04.06.2012
Dobry den, kdyz beru od Extrifitu BCAA v tabletach 4 pred a 4 po treninku, tak jake mi doporucujete davkovani u tehto BCAA instant? Dekuji

Dobrý den, doporučil bych běžně používané dávkování, tedy 5 g BCAA před a 5 g BCAA po tréninku.

dávkování s kreatinem
autor: Vojtěch Buday • datum: 04.06.2012
Dobrý den, můžete mi prosím poradit s dávkováním? Cca 15 min. před tréninkem vemu půl litru vody, dvě kávové lžičky kreatinu, tři a půl káv. lžičky hroznového cukru a zamíchám. Mohu do toho všeho přilít i BCAA? Nebo potřebuji dalších 300ml vody a pít BCAA zvlášť před prvním nápojem nebo po...? Díky za odpověď. Hezký den.

Dobrý den, vše užijte společně 30-60 minut před tréninkem.

BCAA
autor: Radovan Macko • datum: 02.06.2012
Prosim toto su nove BCAA od tejto znacky Extrifit ked som ich nigde nenasiel este ani na samotnej stranke vyrobcu

Dobrý den, ano, to je naprostá novinka firmy Extrifit.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
BCAA Instant
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Kontakty


Přepnout na verzi pro mobilní telefony
(funkční pouze z mobilních telefonů)Jméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Fitness potraviny
:: Zdraví a vitalita

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Ostatní literatura
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
14
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby
Vyzkoušejte novou
verzi Ronnie.cz