E.nox (R) Shock

Otázky a odpovědi:
E.nox (R) Shock


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Dávkování při ranním tréninku
autor: Michal • datum: 01.05.2018
Dobrý den, jaké byste prosím doporučili dávkování + snídani při ranním posilovacím tréninku? Představoval bych si to zhruba takto: po probuzení E.Nox.Shock + Instant Amino Fair Power, za 30min trénink (zhruba 45-60min), následně protein a za 30-45min snídaně, případně Protein Break! od Extrifitu. Nebo byste doporučili hned po probuzení protein pro větší dodání živin a E.Nox až vyloženě těsně před tréninkem (chápu, že dávkovat ho hned spolu s proteinem není vhodné?)? Děkuji za případnou odpověď.

Dobrý den, jednoznačně bych volil první variantu s tím, že po tréninku se použije protein s velmi rychlou vstřebatelností a využitelností  Super Hydro 80 DH32.

Dotaz
autor: Libor • datum: 02.04.2018
Dobrý den. Pravidelně chodím cvičit a před cvičením beru E.NOX,jenže za chvíli mi dojde. Chtěl bych se zeptat, zda ho brát i potom co mi dojde první balení nebo si mám dát pauzu. Děkuji

Dobrý den, výhodnější je použít při dávkování stimulantů cyklovaní. Užívejte je jeden až dva měsíce a následně se zařazuje minimálně měsíční pauza.

kombinace
autor: Standa • datum: 21.03.2018
Dobrý den, cvičím 2-3 týdně, ve dvou fázích 20km kolo a poté cca 60 min cvičení, mohu se zeptat zda byste dopručil a zda mohu kombinovat Aminogel ® s e-nox shockem ?

Dobrý den, ano, oba suplementy můžete zcela bez problémů kombinovat.

expirace
autor: Veronika • datum: 09.03.2018
Dobrý den, jaká je přesná expirace ?

Dobrý den, višeň 16. 4. 2019, grep 17. 7. 2018, černý rybíz 17. 12. 2018 i 1. 2. 2019, pomeranč 15. 11. 2018, jablko 29. 11. 2018.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 18.02.2018
Já vím, začal jsem si to hlídat a najednou za 2 týdny jsem přibral 2kg což je u mě zázrak takhle rychle přibrat tolik. Nyní se ptám který z těchto 2 produktů je dle vás lepší,u E.noxu jsem cítil svědění, u Hellnoxu né tak velké ale příště zvýším dávku, tak se uvidí.

Na to jsem vám také odpovídal. Je třeba je vyzkoušet a sám posoudíte,  který vám bude více vyhovovat.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 18.02.2018
Po požití jsem cítil svědění kůže, dočetl jsem se že u tohoto produktu to má dělat což jsem rád. Napsal byste mi něco E.nox Shock vs Hellnox? Co je podle vás lepší a proč? U hellnoxu se necítím unavený, trochu svědění kůže a stejný účinek měl i e.nox. Tak bych rád věděl nějaké pro a proti na každé a v čem je ten jeden z nich nejlepší a proč... ?

Ke všemu jsem se již vyjádřil. Co se týká příbírání, je to záležitost energetického příjmu a vhodného poměru živin.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 15.02.2018
Takže na kalorie se mám uplně vykašlat nebo těch 4000 kalorií je fajn na mou váhu, výšku a věk? Pak si tedy mám dát že za den mám sníst 120 g bílkovin, 60 g tuků a 350 g sacharidů?

Nastavte si jídelníček, který budete měsíc dodržovat. Pokud nepřiberete, mírně zvyšte přijem energie.

V případě, že chcete řešit jídelníček detailně, spolupracujte s trenérem, který vám sestaví při osobní konzultaci trénink i jídelníček na míru. Další možností je odborná literatura, např.  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)Výživa pro fitness a kulturistiku (Ivan Mach, Jiří Borkovec)Sportovní výživa (Nancy Clarková) - nové vydání.

 

 

 

 

 

 

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Kolik kalorií byste mi doporučil vůči mé váze, výšce, věku a problému s rychlým metabolismem? Zapisuju si to poctivě co jsem jedl a vyšlo mi za dnešek 4610 kalorií a to mi přijde že jsem toho ani tolik nesnědl a kontroloval jsem si to co všechno jsem si zapsal a mám to vše správně. (Bílkoviny 66g ze 73g mám v sobě, Sacharidy 243 g ze 179 g mám v sobě, 30g tuků ze 40g tuků mám v sobě a 12g vlákniny z 23g mám v sobě) Mám nastavený cíl 60 kg a k tomu i započítaný domácí cvičení na 1 hodinu které mi také nějaké kalorie v dané dny ubralo určité kalorie, například dnes. Bez cvičení mi tu píšou že bych měl 6485 kalorií. Na co se mám spíše zaměřit pro lepší a rychlejší nabírání svalové hmoty a na váze jako obecně?

To nemá cenu takto počítat, nastavte si jídelníček a podle potřeby se bude příjem energie zvyšovat či snižovat. Bílkovin to může cca 120 g, cca 60 g tuků a 350 g sacharidů.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Dobře tedy, doberu hellnox, zařadím měsíční pauzu, a až po té pauze si mám pořídit kreatin, který budu používat 2 měsíce a pak zavedu další měsíční pauzu a pak dál si promyslím co mi dalo větší progres. Jestli kreatin a nebo jestli Hellnox. A to koupím po té měsíční pauze po kreatinu. Ještě bych rád věděl, z jakého důvodu a proč je podle vás lepší ten kreatin než-li Hellnox.

Už jsem to vysvětloval v jedné z předešlých odpovědí. Pokud chcete poradit, jak dosáhnout lepších výsledků, máte možnost řídit se uvedeným doporučením.

Samozřejmě také můžete pokračovat dle svého uvážení a doporučením se neřídit.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Dobře, doberu Hellnox, v té měsíční pauze koupim Creatin Creapure a uvidím změnu při braní hellnoxu a při braní creatinu creapure. (v průběhu bych pořád bral Hardcore Gain 21). Uvidím co se stane při používání Hellnoxu a co v měsíční pauze či víc při braní Creatine Creapure. Jen, mám to také nějak po času vysadit nebo to mohu v klidu dobrat a když to bude mít kladnější účinek než Hellnox tak mohu ihned koupit druhý a jet dál?

Doberte Hellnox a poté zařadíte měsíční pauzu. Po pouze bude kreatin užívat dva měsíce a opět bude nasnásledovat měsíční pauza.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Ale teoreticky by Hellnox mohl být dobrý ne? Když obsahuje i kreatin, tudíž to co potřebuju jako další věc krom gaineru.. (počítejme s tím že jídelníček mám upravený a trénink dobrý což je pravda) Tak by Hellnox mohl stačit ne? Ještě napumpuje a podpoří vše co bych teoreticky potřeboval.

Pro vás je to v současnosti postradatelný suplement. Jinak platí předešlé doporučení.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Kreatin tedy kupovat nebudu, dodělám Hellnox a uvidím potom, třeba to bude stačit, kdoví. Až doberu Hellnox, tak na ten měsíc bych koupil popř ten Creatine Creapure.

Pokud chcete být dlouhodobě úspěšný, musíte se držet toho, že je to o stravě, tréninku a regeneraci. Jiná cesta k úspěchu nevede.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Dobře, kalorie s mým metabolismem jde nabírat hodně špatně, myslel jsem že Hellnox pomuze, no uvidím po 1-2 měsících jeho používání. Zaměřím se na stravu a gainer v rozumném množství znamená co? Kolik? A kreatin, jaký byste doporučil jako nejlepší co by to podpořil? A jak dávkovat? Tréninky mám vhodný a odpočinku dostatek taky.

Množství gaineru je závislé na sravě a tělesné hmotnosti. Obecně to může být 50 g po tréninku a během dne cca 30 až 50 g. Kreatin určitě monohydrát, např.  Creatine Creapure (R). Hellnox i E.nox kreatin obsahují, tudíž samostatně ho zatím nepoužívejte.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Hellnox už doberu, ale čím tedy ještě více podpořit nabírání než jen gainerem? Myslel jsem že Hellnox to podpoří výborně co jsem četl..

Potřebujete dostatek kalorií, tudíž je to zejména o stravě a ze suplementů je to gainer v rozumném množství. Pomoci může i zmíněný kreatim v množství 3 g denně. Přidáte vhodný trénink a dostatek odpočinku. Toto zatím zcela dostačuje.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Na lačno dobře, to co jsem „(ne)cítil“ byla taková nevyčerpatelnost, třeba jsem už nemohl dál což jsem poznal když jsem tahal, ale dřív jsem na sobě cítil že už nemohu, ted jsem necítil nic, jen jsem věděl že víc nedám. V pátek vezmu poslední kousek E.nox Shock a poté nasadím na měsíc-2 měsíce Hellnox, třeba to bude mít lepší účinek. Cítil jsem takové svědění na rukou a 5-10 minut po použití jsem cítil proudit krev. V pátek znovu otestuji druhý sáček (dávku) E.noxu a uvidím. Poté od pondělí budu brát hellnox dokud ho nedoberu celý (1-2 měsíce) pak hodím pauzu. A ohledně rady co použít, nakopávač už mám a nad kreatinem se zamyslím, nechal bych to zatím tak jako teď a kreatin bych koupil místo Hellnoxu jakmile si dám tu měsíční pauzu od něj.

Máte rychlý metabolismus a nakopávačem výdej energie zvýšíte. Tudíž to není zcela to, co potřebujete. Mnohem přínosnějsí bude, až se vám podaří přibrat pár kg hmoty.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Zapomněl jsem dodat, že mám rychlý metabolismus (těžce přibírám na váze a hur nabírám svalovou hmotu) nyní zpět k tamtěm dotazům, co bych měl cítit, zda-li je to vhodné 170cm/52kg cvičím 3x až 4x týdně a mám i gainer. Použil jsem tento pytlíček a pak se přesunu na Hellnox

Osobně bych se soustředil na odpovídající stravu a ze suplementů bych doporučil právě gainer a případně i kreatin.

Nakopávače bych zatím nepoužíval.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Jaký účinek má mít tento E.nox Shock když ho použiji 20 minut před tréninkem? Trochu mě svědí ruce ale nějak extra to nenakoplo... Má se pro to ještě něco udělat aby to mělo správný účinek? Nebo lepší nakopávač je Hellnox?

Dobrý den, tyto suplementy je nutné užívat na lačno. Jinak může dojít k ovlivnění účinnosti. Také platí, že účinnost této kategorie suplementů je poměrně hodně individuální a často je třeba otestovat více variant „nakopávačů“.

Duležité je také vnímat, jak se vám trénovalo, zda jste měl více energie, soustředěnost, napumpovanost atd.

Smichov
autor: Lubomir Stecik • datum: 04.02.2018
Dá se toto zboží ve výprodeji zakoupit třeba i na prodejně na Smíchově. Díky za info.

Dobrý den, tato kategorie je dostupná jen v eshopu. Zboží si zde můžete objednat a vyzvednout v libovolné pražské prodejně.

dotaz na možnosti
autor: adolf vondra • datum: 13.01.2018
Dobrý den, jsem roč. 1939 a po většinu života jsem cvičil, nikdy ale na soutěžní, nebo závodní úrovni. Pro bolesti ramen a kolen jsem musel ukončit cviky na tyto partie. Ze silových cviků mi zbylo jen biceps, triceps a kolo, které mi dělá docela dobře. I kdybych se ušlapal k smrti a vypustil duši, nedaří se mi zbavit se svého břicha. Je to velmi obtěžující a dovolte mi zeptat se. Je pravdou, že lidem, kteří podstupují redukční kůru se provádí odběr krve? V krvi je prý nějaká látka zodpovědná za to, že nejde zhubnout. Chci se ještě zeptat, jak se správně drží EZ hřídel? Z toho co jsem o sobě napsal je zřejmé, že jsem starý člověk a možná se podívíte, proč nezalezu někam do kouta a nedám pokoj. Jsem ve svém věku stále zaměstnám v OC Nový Smíchov na pokladní zoně, musím však uvést, že na snížený úvazek 85-90 hodin za měsíc. Pracovní nasazení v Tescu je obrovské a atmosféra velmi vypjatá a já už na plnou pracovní dobu nestačím. Přesto potřebuji svalovou hmotu a usilovně se o to snažím. Stím souvisí můj poslední dotaz: přece jen už nemám sílu jako když mi bylo 30. S jakou vahou bych měl cvičit biceps, případně tricps. Děkuji za Vaši odpověď, s pozdravem vondra.

Dobrý den, dle mého názoru bude nejlepší držet se dle možností pravidelného pohybu a rozumně se stravovat. Do žádných drastických či složitých diet bych se nepouštěl.

Odběr krve není nutný a většinově se neprovádí. Výjimkou jsou některé speciální diety či zdravotní problémy.

Musíte cvičit s takovou váhou, která odpovídá vaší kondici. Obecně to bude taková váha, abyste zvládl v jedné sérii 8 až 12 opakování.

Místo na držení EZ osy je patrné na tomto obrázku (vroubkováni na lomená části osy).

Rozdil
autor: mckartny • datum: 29.12.2017
Prosím jaký je rozdíl mezi E.nox a hellnox

Dobrý den, součástí popisu výrobku je „žlutý“  článek, v kterém jsou anabolizéry podrobně popsány, včetně možných kombinací.

dotaz
autor: samer • datum: 24.11.2017
a to je prošlí ?

Dobrý den, zboží prošlé není, ale pouze jsou v prodeji dvě verze obalu, a to původní a nová.

Dotaz
autor: Robert • datum: 24.09.2017
Dobrý den mě to nefunguje zrovna sem to přidál do košíku ukazuje mi cenu 700kč opravte tu chybu nefungujeto!!

Pokud to stále nejde, proveďte objednávku telefonicky -  800 203 209.

Dotaz
autor: Robert • datum: 24.09.2017
Dobrý den chci se zeptát ve výprodejí máte E.nox Shock za 549kč, ale když to přidám do košíku ták mi ukazuje jinou cenu ták teda je, nebo není ve výprodejí?? díky

Dobrý den, pokud vložíte do košíku E.nox ze sekce výprodej, měla by se objevit cena 549 Kč. Teď jsem to zkoušel a fungovalo to v pořádku.

Dotaz
autor: Robert Suman • datum: 22.08.2017
Dobrý den chci se zeptát na E.nox výprodej expirace: 23.8.17 už to bude prošlí a je v pořádku bude funkční? prošlí věci nemám moc rád

Dobrý den, ve výprodeji máme v tuto chvíli pouze E.nox 10/2017.

Dotaz
autor: Tom • datum: 21.08.2017
Dobrý den, když už tento produkt obsahuje kreatin, tak před tréninkem další dávku nemám přidávat? Děkuji

Dobrý den, jedna dávka obsahuje 6 g kreatinu, což je zcela dostačující.

Expirace
autor: Míra • datum: 26.07.2017
Dobrý den, jak dlouho mohu tento produkt používat po expirační době, která je 1.8.2017, aniž by měl snížený účinek ? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud bude dobře skladován, bude v pořádku i po několika měsících.

Expirace
autor: Míra • datum: 07.07.2017
Dobrý den, rád bych se zeptal, mám u tohoto produktu datum spotřeby 1.8. 2017, bude účinek a užívání v pořádku, když ho začnu brát hned ? Díky za odpověď.

Dobrý den, ano, produkt bude samozřejmě zcela funkční.

Dotaz
autor: Filip • datum: 30.06.2017
Dobrý den, dočetl jsem se, že kofein negativně ovlivňuje působení kreatinu. Co je na tom pravdy a v případě že je to tak, není nesmysl dávat je společně?

Dobrý den, toto se opravdu uvádí, ale přesto se obě látky běžně kombinují a dle uživatelských recenzí je kombinace funkční.

Kreatin
autor: Jaromír Novák • datum: 02.09.2016
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak je to s těmi stimulanty. Právě jsem nastoupil kreatinovou přestávku (po 8týdenním tréninkovém cyklu) ale jak víte stimulanty typu hellnox, e.nox atd kteatin obsahují. Musim nyní suplementy obsahující kreatin tedy vypustit. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud chcete kreatinovou pauzu dodržet, neužíváte žádný kreatin. Tedy ani z různých směsí.

Dotaz
autor: Renata • datum: 23.07.2016
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli nejsou vzorečky E.nox pumpy.Děkuji za odpověď

Dobrý den, bohužel v současnosti k dispozici nejsou.

uzivani
autor: Atyla • datum: 23.07.2016
Ahoj Chtěl bych se zeptat mám bilirubimii a dobral jsem BCAA a chci se zeptat jak velka pauza v opětovném užívání?Kdy koupit další a vybrat je?Děkuji

Dobrý den, BCAA můžete dle potřeby užívat bez pauzy.

dotaz
autor: Anna • datum: 24.06.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné tento přípravek používat v případě, že jsem epileptik a beru hodně prášků? Děkuji :)

Dobrý den, možnost použití musíte probrat s vaším lékařem.

Rozdíl mezi..
autor: Ondřej Kohák • datum: 03.05.2016
Dobrý den, už delší dobu beru BCAA+GT. Chtěl bych změnu přemýšlím mezi Hellnoxem, E.nox a Actinoxem. Můžu se zeptat jaký je mezi nimi rozdíl? Hlavně tedy mezi prvními dvěma jmenovanými? Předem Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, součástí popisu těchto suplementů je podrobný článek (žluté pole a ve spodní časti je červený odkaz ) s popisem těchto suplementů a součástí je také návrh jejich kombinací.

Hodnoty
autor: Petr • datum: 12.03.2016
Dobry den, na zadni strane Enuxu je napsane, ze 1 odmerka obsahuje 6.2g sacharidu a 7.2g bilkovin. Dale se vsak pise, ze 100g vyrobku obsahuje 40.6g sacharidu a 47.3g tuku. Jsem trochu zmateny. Mel jsem za to, ze Enox obsahuje pouze sacharidy(dextroza,maltodextrin,palatinoza) a bilkoviny budu muset doplnovat pridanim napr. bcaa s vyrobkem. Jake jsou vlastne skutecne nutricni hodnoty Enoxu? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, E.nox obsahuje volné aminokyseliny. Pro Vás je podstatné, že E.nox. neslouží k doplnění bílkovin. Je to předtréninková pumpa.

Pokud Vaše strava neobsahuje dostatek bílkovin, musíte je doplnit pomocí proteinu.

Platí nutriční hodnoty uvedené zde v popisu přípravku.

Kombinace s aminokyselinama
autor: Pavel • datum: 03.03.2016
Dobrý den, je možné/vhodné užívat před a během cvičení společně s BCAA Instant 2:1:1 jako náhrada kreatinu v době jeho pravidelného vysazení? děkuji

Dobrý den, nejedná se o náhradu, ale zařazení BCAA po vysazení kreatinu je možné. Možná je i kombinace obou suplementů.

Mam problém pribrat
autor: Martin • datum: 24.02.2016
Děkuji za odpověď a za včasné dodání sem z vaším obchodem spokejen

Není zač, ať se daří.

Mam problém pribrat
autor: Martin • datum: 24.02.2016
Dobrý den chtěl sem se zeptat jestly tento product je možné použít společně z hero vážím 70 kilo a začínám cvičia mam problémy nabrat siky za odpověd

Dobrý den, ano, kombinace je zcela v pořádku. Vzhledem k tomu, že jste začátečník, je vhodnější E.nox zařadit až po několika měsících pravidelného tréninku.

Zvrtdlý Enox
autor: Pavel Křivánek • datum: 04.08.2015
Dobrý den, koupil jsem si u Vás již několikrát Enox, ten poslední je však jiný, cca do jedné třetiny byl normálně sypký, jen občasná hrudka. Zbytek je však jako jedna velká hrudka a jediná možnost jak jej nabrat odměrkou, je trochu ho nadrolit nožem. Je toto normální? Díky za info Pavel

Dobrý den, přikládám vyjádření výrobce stran reakcí E.noxu na skladování: „Receptura je stále stejná. Na vině budou pravděpodobně současná vedra. Produkt musí být uskladněn v prostorách do 25 °C s konstantní vlhkostí. Obzvláště po otevření.“

Dotaz
autor: Sylvestr • datum: 27.07.2015
dobrý den. chtěl jsem se zeptat, jestli je lepsi e-nox nebo hellnox? je mezi nimi nejaky vetsi rozdil? dik

Dobrý den, všechny anabolizéry Extrifitu jsou podrobně popsány v tomto článku. Pokud si přesto nebudete schopen vybrat, napište.

Nakopávač
autor: Honza • datum: 20.07.2015
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jakej nakopávač byste mi doporučili? Mám mírně zvýšený krevní tlak a četl jsem, že to prý není dobré.. Díky.

Dobrý den, užívání těchto suplementů není vhodné a pokud ano, jedině po konzultaci s lékařem.

grenade detonator + enox
autor: lukas • datum: 03.07.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je možno kombinovat enox se spalovačem jako je grenade detonator. děkuji

Dobrý den, spalovač užívejte před snídaní a E.nox před tréninkem.

E.nox a spalovače
autor: Ondřej • datum: 07.06.2015
Dobrý den, jak je to s kombinací E.nox a jemu podobných výrobků a spalovačů L-karnitin? Děkuju

Dobrý den, kombinace s carnitinen je možná. Pokud bude spalovač obsahovat kofein a jiné stimulanty, je třeba sledovat celkový obsah těchto látek.

E.nox
autor: Patrik Kysela • datum: 27.04.2015
Po mojí skvělé zkušenosti s Helloxem jsem zařadil po pauze od anabolizérů naopak E.nox a myslel jsem, že Hellnoxu se nevyrovná. Mrazení po těle a píchání na obličeji se mi zdá menší než u Hell.. , ale co se týče sily a nabuzení hodnotím skvěle. Opravdu silný účinek , celý trenink na 100% dále 100% soustřdedění. Tento výrobek je fakt pecka a doporučuji.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky. Velmi nás těší, že jste spokojen.

zdravotne riziko
autor: Lukáš • datum: 13.04.2015
chtel bych se zeptat: jestli muze byt uzivani E.noxu nebezpecne, pokud trpim vrozenou srdcovou vadou. kondicnych treninku se nehodlam vzad, kedze se citim lip, nez kdyz se setrim, a jenom odychuju. mel sem tedkon dlouhu pauzu od cviceni z casovich duvodu, a chtel by sem pro zacatek poradne nakponout. je tento vyrobek vhodny? DEKUJU

Dobrý den, v případě zdravotních potíží je nutné užívání NO konzultovat s lékařem.

aaa
autor: Nemanský • datum: 08.04.2015
zdravím,můžete mi nechat místo šejkru poštovný zdarma, šejkrů mám asi sedm. minulý týden jsem objednával za 2500 a nechci nyní platit poštu za jeden e.nox děkuji za vstřícnost

Dobrý den, kontaktujte kolegy ve skladu - obchod@ronnie.cz. Děkuji

Dotaz
autor: Radek • datum: 04.02.2015
Dobrý den. Chci se zpetat, koupil jsem si tento E.NOX a zajímá mě, zda se dávkuje i netréninkový den. pokud ano, tak jak? Děkuji a s pozdravem Radek

Dobrý den, předtréninkové přípravky se užívají jen před tréninkem.

dotaz
autor: Andre • datum: 19.01.2015
Dobrý den, chci se zeptat jestli je vhodná kombinace E.noxu a Hardcore gain 21? Bílkoviny získávám převážně z jídel,proto jsem dal přednost Gaineru.Cvičím 4x týdně objemové treninky a jen jsem se chtěl ujistit,zda je tato kombinace pro mě vhodná.Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, obencně je kombinace v pořádku. Zda je pro Vás tou nejlepší, to nemám dle čeho posoudit.

V případě objemu je gainer vhodné dávkovat zejména po tréninku a dle potřeby také během dne, např. jako doplněk k svačině.

Dlouhodobé užívání
autor: Jose • datum: 08.01.2015
Dobrá večer, rád bych se zeptal na vliv a reakci na organismus při dlouhodobém užívání předtréninkových suplementů (NO, nakopávače...) Střídám výrobce, ale účinné látky bývají stejné nebo podobné. 1, má vliv na organismus a může škodit? 2, má význam měnit výrobce? Děkuji JZ

Dobrý den, dojde k poklesu účinnosti a také je to určitá zátěž pro tělo. Zátěží je již samotný trénink a pokud k tomu přídáte pravidelnou stimulaci pomoci energizérů, jedná se v podstatě o dvojí zatížení.

Stá se nemusí vůbec nic, ale důležitá je také určitá opatrnost. I z tohoto důvodu je vhodné cyklování.

Pokud nelze odjet trénink bez podpory stimulantů, asi není zcela vše v pořádku.

uzivani NO+BCAA
autor: martin • datum: 04.01.2015
Čau. Mohu 30 min. Před tréninkem kombinovat NO produkt a BCAA tekutý? Např NO s vodou a hned potom BCAA s vodou a jít do posilky?

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

Suplementy.
autor: Roman Řehák • datum: 30.12.2014
Dobrý den.Čeká mě ortopedická operace s pobytem v nemocnici i rekonvalescencí.jsem zvyklý pravidelně posilovat a tak bych chtěl poradit jaké přípravky bych měl užívat abych tak řečeno úplně nevypadl z formy.Děkuji.

Dobrý den, pokud netrénujete, není nutné užívat suplementy. Dostačující je pohlídat si stravu, abyste nenabral zbytečně mnoho tuku.

Astma
autor: david • datum: 26.12.2014
Chtěl bych se zeptat jestli se při astmatu tento výrobek úplně zamítá nebo včem je to škodlivé ?

Dobrý den, neumím odhadnout, jak přesně budete na užití tohoto či podobného suplementu reagovat.

U některých přípravků s argininen výrobci uvádí nevhodnost užívání právě při astmatu. Proto je vhodné užívání konzultovat s lékařem.

davkovani
autor: filip • datum: 25.12.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda se mění dávkováni tohoto produktu, pokud bych ho chtěl zkombinovat s kreatinem, tudíž jeho dávkováním při plnící fázi 20g denně. Vím že tento produkt obsahuje také kreatin, proto se ptám.

Dobrý den, kreatin obsažený v E.noxu započítejte do celkového denního příjmu kreatinu.

Dotaz
autor: lukas • datum: 23.12.2014
Jaký je prosím rozdíl mezi nakopávačem Hellnox a E.nox od extifitu? Přijdou mi to jako dva stejné doplnky.

Dobrý den, hezky je to popsáno v tomto článku.

Nárust svalové hmoty
autor: Tomáš • datum: 15.12.2014
Dobrý den, dávám si pauzu po dvou měsících užívání Essential Nitroxpump, a Creatin monohydrate od aminostaru. Následně mám v plánu obdobnou kombinaci. Mým cílem je nárůst hmoty a síly při zařazení tréninku zaměřeného na základní cviky jako je benchpress, mrtvý tah, dřep a shyb. Současně užívám jen All in one synchronize, který mi dojde přibližně v období, kdy začnu užívat nové suplementy. Zaujalo mě vaše doporučení E.nox, v kombinaci s Actinoxem. Máte jiné doporučení v tomto případě? Co byste doporučil v této fázi za protein případně gainer? Mám v plánu zůstat pro toto období u All in one. Mám 90kg a 187cm Děkuji

Dobrý den, nevím, zda jsem přesně porozumněl otázce, ale pokud budete užívat Synchronize, další protein ani gainer zařazovat nemusíte. Tedy s vyjímkou nočního proteinu, jeho použití doporučuji.

Kombinace uvedených anabolizérů je v pořádku. V případě Actinoxu, doporučuji dávkováním příliš nešetřit a dávkovat ho minimálně 2krát denně, a to i vzhledem k vaší hmotnosti.

muscle
autor: martin • datum: 28.11.2014
Zdravim chtěl bych se zeptat, k tomuto produktu mam protein a gainer..jak uživat při nabrání svalové hmoty gainer/protein - před/po ? nebo obracénně..cvičim 3-4x týdně. Předem děkuji za odpověd

Dobrý den, gainer se zařazuje zejména po tréninku a protein dle potřeby můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. ráno po probuzení a k svačině.

NO + doplnky
autor: vojtech • datum: 25.11.2014
Dobry den, vim ze uz se na to nekdo ptal, ale zajima me, jestli enox MUSI byt doplnen BCAA a glutaninem? A pokud nemusi, jak moc je snizen ucinek NOcka? Odpovidal sjte tu pouze ve vztahu k proteinum. Protoze napriklad u hellgelu neni zadny doporuceni k uzivani jeste Bcaa nebo glutaminu...

Dobrý den, zda je třeba užívat další suplementy, je vždy závislé na vaší stravě, tréninku, tréninkových cílech atd.

Nejdůležitější je mít vždy zajištěn dostatečný příjem všech živin. Základ suplementace by měl dle potřeby tvořit protein a gainer.

dotaz
autor: martin • datum: 23.11.2014
Dobrý den chtěl bych se zeptat na to který NO produkt by jste mi spise doporučil jestli e-nox nebo hellnox který je lepší a účinnější děkuji na shledanou.

Dobrý den, E.nox je klasická NO pumpa a Hellnox je pokročilejší varianta NO předtréninkového suplementu, která je doplněna o silnou anabolickou složku.

Podrobně jsou tyto přípravky popsány v tomto článku.

dotaz
autor: Vlastimil • datum: 15.11.2014
Muzu to nakombinovat e.nox s nitrixem?

Dobrý den, ano, oba suplementy kombinovat můžete. E.nox užívejte před tréninkem a Nitrix ráno a večer.

Užívání nalačno
autor: Michal • datum: 02.11.2014
Dobrý večer, v předešlém příspěvku jsem si všiml, že E.nox je důležité užívat nalačno. Jak mám tento problém vyřešit, když nemám možnost chodit ráno do posilovny. Většinou chodím kolem 18 hodiny. Děkuji.

Dobrý den, nalačno znamená cca 30 minut před jídlem nebo cca 90 minut po jídle.

Ještě jeden dotaz
autor: Jiří Maškarinec • datum: 31.10.2014
Dobrý den ještě jednou. Ve středu jsem u Vás objednal tento produkt a dnes mi přišel. Byl jsem celý natěšený, tak jsem ho šel hned vyzkoušet. A rád bych se zeptal jestli píchání v obličeji atd. se dostaví hned první trénink s tímto produktem. Dal jsem si 2 odměrky. Ptám se proto, že jsem nic podobného necítil. Je mi jasné, že každý suplement působí na každého jinak. Netuším jestli je to důležité, ale radši to napíšu. 18 let, 81kg a 185cm. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, důležité je hellnox užívat nalačno, jinak může dojít k negativnímu ovlivnění účinku.

Vyzkoušel bych ještě jednou dávkovat 2 odměrky a pokud to nebude stále ono, dávkování zvyšte.

E.Nox vs. HellGel
autor: Jan Košek • datum: 29.10.2014
Dobrý den, zajímalo by mě srovnání E.Noxu a HellGelu co se týká nakopnutí a pumpy. E.Nox jsem měl a je to fakt výborná věc.

Dobrý den, účinnost této kategorie suplementů je velmi individuální, tudíž skutečnou účinnost poznáte jen použitím suplementu.

Hellgel je doplňen o volné aminokyseliny, např. glutamin a BCAA (anabolická složka ).

Podrobně jsou všechny anabolizéry této značky popsány v článku, který je součástí popisu výrobku.

Dotaz
autor: Jiří Maškarinec • datum: 28.10.2014
Dobrý den, je možné používat E.nox bez dalších suplementů ? Protože jsem četl, že je nutné E.nox doplnit dostatkem proteinů, BCAA a glutaminu. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, důležité je mít zabezpečen dostatečný příjem všech živin. Pokud to zvládnete jen pomocí běžné stravy, protein užívat nemusíte.

Kombinace kreatin
autor: Václav • datum: 26.10.2014
Přeji dobrý večer, obracím se na Vás s dotazem, zda li je potřeba užívat kreatin i zvláště, když je zde obsažen. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, samotný kreatin zařadit můžete, ale nemusíte. Pokud chcete využít maximální účinnost kreatinu, je vhodné zařadit kreatin také ve dnech volna. Většinou se každý den dávkuje 2krát 5 g.

Délka užívání
autor: Jakub • datum: 17.09.2014
Dobré odpoledne, chtěl jsem se zeptat, používám e-nox přibižě 3 týdny, musím uznat, že je to opravdu pecka, byl jsem trošku nesvůj,když jsem četl příspěvky a reference .. Ale opravdu se ten bodavý pocit v obličeji objevuje :). Takže za mě rozhodně palec nahoru! Zpět k prosbě, jak dlouho bych ho správně měl používat, aby si na to tělo nezvyklo? Měsíc? A pak na měsíc vysadit, nebo jak to vidíte? :) Díky moc ! :)

Dobrý den, doporučil bych dobu užívání 4-6 týdnů a následně zařadit na 3-4 týdny pauzu.

srovnání
autor: Mirek • datum: 20.08.2014
Dobrý den chci se zeptat je E.nox podobný jako HellGel ? myslím účinkami nechci kupovat velké balení co kdyby mi nedělalo dobře že bych nejdříve zkusil. a koupil na zkoušku malé jen pytlíček po 1 dávce

Dobrý den, E.nox je klasická NO pumpa bez dalších látek. Hell Gel je obohacen o další látky podporující výkonnost a regeneraci.

Podrobně jsou všechny anabolizéry Extrifitu popsány v tomto článku.

dávkování
autor: Petr • datum: 12.07.2014
Smím se zeptat koupil sem si E.Nox beru ho uz asi tyden... muzu ho brat porad a nebo mam davat prestavky? estli ano jak dlouhe? :)

Dobrý den, NO suplementy je vhodné cyklovat, cca dva měsíce užívání a následně se zařadí měsíční pauza.

E.nox Shock
autor: Ondřej Šimeček • datum: 26.06.2014
Koupil jsem si u vás E.Nox Shock a naprostá spokojenost. Nabuzení na trénink parádní, výdrž, vytrvalost. Vyzkoušel jsem několik předtréninkových suplementů od Vás, ale tenhle mi naprosto vyhovuje. Překvapila mě i skvělá rozpustnost a relativně dobrá chuť. Ale poradil bych ostatním uživatelům užívat max tak měsíc a půl..pak si dát pauzu měsíční a opět užívat (mě osobně se osvědčilo). Tělo si na suplement po čase zvykne.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní uživatele.

Extrifit
autor: Kai Greene • datum: 08.06.2014
Omlouvám se za trochu dělší příspěvek. Neberte ho nikdo jako propagaci značky Extrifit, je to můj, čistě subjektivní názor. Asi před 7 lety, když jsem začal cvičit, jsem měl v oblasti suplementace velice malý přehled a vlastně celkově o cvičení. V té době jezdil do fitka distributor doplňků stravy a já pod neustálou tíhou informací o doplňcích stravy amerických výrobců za tímto pánem přišel pro radu, jaký bych si měl koupit protein. On mi už v té době doporučil protein od Extrifitu, s tím, že mi řekl něco v tom smyslu, že je to expandující firma, výrobce z ČR, který používá kvalitní suroviny (už nevím, jestli mi v té době řekl, že jsou z Belgie nebo odkud, to bych opravdu lhal), ale v té době jsem si koupit, ten tradiční bílý kyblím s uchem, na etiketě byly myslím cihličky, a takový červená cihlová barva s černou a už v té době mě protein velice oslovil, protože když se Extrifit rozšížil i na Ronnie.cz, začal jsem kupovat převážně jejich výrobky a musím podotknout, že opravdu nikdy nezklamaly (jen snad chuť beef proteinu), ale u tohoto suplementu jsem s tím už podle složení celkem počítal. A tím se dostávám k E.noxu, který mě nadchl, z předtréninkových produktů jsem měl pouze No.xplode a superpump, ale tohle je úplně jiný level a jsem rád, že jsem si jej koupil. Musím říci, že necitím až tak velké nakopnutí do tréninku, jak tady většina píše, ačkoli štípání kůže, především uší a kousaní na hlavě je neskutečné, ale s čím jsem hlavně spokojený je znatelné napumpování. Dokonce i okolí, které neví, že E.nox mám, poznalo, že se něco děje, protože žíly na předloktí, bicepsech i ramenou mám vystouplé a prokrvené jak nikdy předtím. Opět platí staré známé, že na každého učinkuje každý suplement jinak, ale stále více uvažuji nad tím, že E.nox doplním ještě o Actinox, protože napumpování je fantastický pocit, a já věřím, že Extrifit funguje a že Actinox bude opravdová pecka. Díky moc Extrifitu za jejich výrobky a ronnie.cz za poradenství a opravdu nadstandartní, fantastickou úroveň celých stránek. Jste ve svém oboru naprosté jedničky a já smekám pomyslný klobouk

Dobrý den, děkujem za rozsáhlou referenci pro ostatní zákazníky.

Osobně výrobky této značky také velmi často používám a stejně jako Vy, jsme zcela spokojen.

otázka
autor: Souček • datum: 04.06.2014
Omlouvám se za spam otázek, ale chcu mit jistotu a neudelat nejakou hloupost... :)merim asi 196 cm vazim 91 kg chcu na prazdniny trosku schodit nejakej tuk tak sem si koupil ten Lipo 6X upravil sem si jidelnicek snidam vetsinou celozrny rohlik se sunkou a jednu misku můsli váhu nevim takto do podrobna to neresim obědvám vetsinou nejaky sálát ktery se sklada z papriky rajcat salátu. dale mam svaciny pred a po obede kdy si davam vajicka michany nebo nejaky sýr k veceri si vetsinou vezmu nejaky jogurt a trosku salatu este :) chodim 3x tydne do posilovny a tak v prumeru 3x tydne hraji basketball asi 1,5h cvicim neco kolem 2 mesicu driv sem cvicil a pak mel prestavky a takto to slo ze zdravotnich duvodu a ted se mi zatim dari. :) mohl bych to vse nejak zkombinovat aniz by nebyl ubyt ucinosti spalovace? :) mockrát vam dekuji za trpelivost a ochotu :)

Obědvat jen zeleninu je špatně, každé jídlo musí obsahovat bílkovinu. Živiny trochu bohužel počítat musíte, a to minimálně bílkoviny. Dostatečný příjem bílkovin je velmi důležitý pro udržení svalové hmoty a kvalitní regeneraci. Dle potřeby je vhodné použít protein, např.  CFM Instant Whey 80.

hellgel
autor: Souček • datum: 04.06.2014
eště mám otázku zkoušel sem Hellgel a nepocitoval sem nejakou zmenu v cviceni zadny simrani nebo nejaky vetsi nabuzeni v cviceni udelal sem neco spatne nebo cim t omuze byt? dekuji za odpoved :)

Dobrý den, tyto přípravky je třeba užívat nalačno. Bohužel se občas stává, že u některých uživatelů je účinnost slabší.

Je třeba experimentovat a postupně vyzkoušet více předtréninkových přípravků.

kombinace
autor: Souček • datum: 04.06.2014
CHcu se zeptat zda se toto dá kombinovat se spalovačem Lipo 6X nebo mám počkat az ten spalovač doberu. A dá se to kombinovat s proteinem Whey core 100 dávám si ho v den tréningu 3x deně a jinak 2x. děkuji za odpověd :)

Dobrý den, spalovač užívejte ráno a před obědem a E.nox před tréninkem. Kombinace je vhodná pro pokročilé sportovce starší 18 let.

Review
autor: Imrich • datum: 03.06.2014
Pridavam vlastnu skusenost s tymto produktom. Moja vaha 107 kg, davkoval som 2 odmerky, skusal som aj 3, kde som ale velky rozdiel uz nezaznamenal. Celkovo produkt hodnotim skor do kategorie stimulantov...nabudenie fakt vyborne, do pol hodinky nastupuje krasne stipanie tvare, nervozita, ale pumpovaci efekt v mojom pripade nebol prilis badatelny. Chut vcelku OK, mal som citron a dalo sa to vypit. Urcite odporucam vyskusat za tu cenu. Vela sil do dalsieho treningu borci.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

NO produkty
autor: Jakub • datum: 03.06.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda mohou být obecně NO produkty zdraví nebezpečné. Rozhoduji se mezi Enoxem a Hellnoxem. Nevím zda zvolit levnější variantu (enox) nebo kvalitnější složení (hellnox). Mají oba produkty nějaké specifické výhody? Který byste zvolil? Je mi 26 let, cvičím cca 3 roky, vážím 90 kilo a měřím 182cm. Děkuji za radu.

Dobrý den, pro zdravého člověka je užívání těchto suplementů v doporučeném dávkování bezpečné.

Co se tyká porovnaní Hellnoxu a E.noxu, jsou to v podstatě rozdílné suplementy. E.nox je klasická NO pumpa a Hellnox je pokročilejší formule s přidavkem látek, které ovlivňují aktuální výkonnost i následnou regeneraci.

Podrobněji je vše vysvětleno v článku, který je součástí popisu obou suplementů.

dotaz
autor: Petr • datum: 02.06.2014
Dobrý den, je dobré kombinovat před cvičením Hellnox a po cvičení Extrifit G 15 Anabolic Gainer ? Díky a krásný den.

Dobrý den, jedná se o běžně používánou kombinaci předtréninkového přípravku a gaineru.

e.nox
autor: david • datum: 29.05.2014
mam skromný dotaz muze se kombinovat e.nox společně s bcaa, pořípadně jak nakombinovat

Dobrý den, E.nox před tréninkem společně s 5 g BCAA a 5 g BCAA můžete zařadit také po tréninku.

rada
autor: Kai Greene • datum: 28.05.2014
Velice děkuji za bleskovou odpověď :). Ještě bych měl jeden dotaz, nechci to tu nějak spamovat zbytečnými dotazy, protože vím, že konečně rozhodnutí je na mě samotném, ale rád si nechám poradit od odborníků na slovo vzatých. volil byste osobně radši koupi dvou E.noxu, nebo kombinace kterou jsem zvolil níže? Jelikož E.nox mi při tréninku 4x týdně vydrží dejme tomu na 4 týdny, ale vhodné by bylo brát ho asi déle, takže při koupi dvou balení bych ho mohl užívat už 8 týdnů...a dejme tomu v netréninkové dny (když mám fyzicky náročnější práce) bych zvoli nějakou nižší dávku, abych do těla dostal látky na pumpování svalů...Extrifit je naprostá pecka, akčkoli jsem ještě NO od nich neměl, tak jinak snad vše a se vším jsem byl maximálně spokojený, je to známá věc, za kvalitu se musí jednoduše platit, ale nedá se říci, že bych na tom byl finančně zrovna tak dobře, abych mohl kombinaci E.nox + Actinox za měsíc opakovat...čili, abych to jednoduše shrnul...Zvolil byste si radši 8-týdenní ,,kůru“ s E.noxem, nebo 4-týdenní ,,kůru“ E.nox + Actinox?? Děkuji mockrát za odpověď a Vaší trpělivost s takovými případy jako jsem já

Dobrý den, pokud je pro vás prioritou celodenní „napumpování“ bude třeba zařadit Actinox.

V případě, že řešíte cenu, bude asi výhodnější samotný předtreninkový E.NOX.

rada
autor: Kai Greene • datum: 28.05.2014
Dobrý večer :), nedávno jsem davál dotaz a dnes bych se chtěl zeptat ještě na jednu kombinaci, jde mi hlavně o napumpování, myslím ,že stravu mám dobrou, už cvičím nějaký ten rok a stravu si hlídám, denně mám okolo 2,5g bílkovin, ačkoli mám fyzicky náročnou práci, nehledám nakopávač před tréninkem, ale něco na napumpování a žilnatost...Nyní mě napadla kombinace E.nox před tréninkem a v netréninkové dny Actinox. Myslíte, že by tato kombinace byla pro účel napumpování svalů vhodná? Extrifitu věřím, zatím jsem byl s každým produktem spokojený, takže se nechci uchylovat k NO produktům z USA

Dobrý den, jedná se o kombinaci, kterou doporučuje i výrobce, tudíž vaše volba je velmi dobrá.

dotaz
autor: kaja • datum: 06.05.2014
Dobry večer chci se zeptat co je lepši mezi a silnejši hellnox nebo E.nox a jakej je v tom je rozdil diky moc za odpoved

Dobrý den, E.nox je klasická NO pumpa. Hellnox je doplňen o další látky podporující aktuální výkonnost a následnou regeneraci, např. BCAA a glutamin.

Podrobněji je rozdíl popsán v tomto článku.

Dotaz
autor: pepe • datum: 05.05.2014
Dobrý den, rád bych zredukoval nějaké to kilo, ale mám každý den na krku docela namáhavou práci která mě nutí možná tak do postele. Byl by tento produkt vhodný i pro nějakou další aktivitu po praci? (posilovna, běh, atd...) Díky...

Dobrý den, ano, je to předtréninkový aktivátor. Pokud máte těžkou práci a pohlídáte si stravu, bude bohatě stačit sport 2-3krát týdně.

dotaz
autor: David • datum: 29.04.2014
Je vhodné kombinovat E.nox s inosinem?Děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, kombinaci můžete vyzkoušet.

dotaz
autor: fj • datum: 28.04.2014
Dobrý den, mohu tento produkt užívat společně s creatinem? Děkuji za odpověď...

Dobrý den, ano, E.nox před tréninkem a kreatin po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Altered State
autor: Míra • datum: 26.04.2014
Dobrý den, rád bych se zeptal na přípravek Altered State. Vím, že ho již zde nemáte, ale před časem jsem ho tu viděl a na spoustě jiných stránek také. Váhal jsem s jeho koupí, a když jsem se rozhodl, že bych si ho zakoupil, nemohu ho v žádném e-shopu najít. Prosím, jestli by jste mi řekl svůj názor na přípravek Altered State a popřípadě tip, jestli ho lze ještě někde zakoupit. Slyšel jsem, že je to nejsilnější přípravek na bázi NO. Budu rád, když mi popřípadě poskytnete jinou alternativu opravdu silného přípravku na bázi NO nebo i jiné na brutální nárůst svalové hmoty. Předem děkuji za odpověď..;-) :-)

Dobrý den, nevím jaký je přesně osud Altered State , ale pokud není již nikdy v nabídce, je možné, že ho výrobce již nevyrábí.

Z NO přípravků mohu doporučit např.  E.nox (R) Shock či  Hellnox (R).

Jinak nárůst svalové hmoty je vždy nejvíce závislý na tréninku, regeneraci a dostatečném přijmu živin (protein a gainer ).

Dotaz
autor: Tomas • datum: 02.04.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je vhodne používat i jednu odběrku nebo jsou lepší raději ty tři? Děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte jednu a pokud to nebude ono, můžete dávkování postupně zvyšovat.

dotaz
autor: Hugo • datum: 01.04.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak to je s e-noxem protože tady na webu píšete že je vhodný pro profesionální sportovce ale když mi to přišlo domu tak na krabičce je napsáno není vhodné pro reg. sportovce tak se bojím si to vzít abych neměl pozitivní dopingový nález. Deěkuji za odpověď.

Dobrý den, je to kůli kofeinu, který byl dříve na seznamu zakázaných látek. Na seznamu již není, ale přesto vyhláška vyžaduje, aby toto upozornění bylo uváděno

e.nox
autor: petr • datum: 20.03.2014
Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli je vhodná kombinace e.nox pred treninkem a po treninku BCAA a protein a nebo ty BCAA i pred treninkem. Dekuji

Dobrý den, volba suplementace je vždy závislá na náročnosti tréninku, tréninkových cílech atd. Obecně je použití kombinace možné. Zde je to pro vás optimální volba, to nemám dle čeho posoudit.

Dotaz
autor: Tomáš • datum: 19.03.2014
Dobrý den, má smysl brát tento produkt, v době kdy chci zároveň brát, něco na hubnutí děkuji

Dobrý den, E.nox ® Shock sám o sobě bude mít částečně účinnost spalovače, tudíž samotný spalovač přidávat nemusíte.

zhubnuti
autor: ondra • datum: 09.03.2014
dobrý den doporučite mi neco na nabrání svalove hmoty a pote vyrísovani vážím 95kg mam 185 cm a je mi 17 let děkují

Dobrý den, jak by měla vypadat suplementace podporující růst svalové hmoty je podrobněji popsáno v tomto článku.

Dotaz 2
autor: David • datum: 12.02.2014
Děkuji za odpověď a ještě mám otázku, jaký největší rozdíl je mezi produkty E.NOX a Hellnox? Který z těchto dvou produktů b jste mě doporučil předněji nehledě na cenu a proč? Děkuji a přeji hezký večer

Velmi podrobně jsou všechny Extrifit anabolizéry popsány v tomto článku, a to včetně možných kombinací.

Objem
autor: Marek • datum: 12.02.2014
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat který z těchto anabolizérů E.nox, Actinox, je lepší do obejmu, protein i gainer mám ale chtěl bych ten růst podpořit eště některým z těchto anabolizérů. Děkuji za odpověď

Dobrý den, oba přípravky můžete kombinovat. E.nox se užívá před tréninkem a Actinox dávkujte ve dnech volna.

Dotaz
autor: David • datum: 12.02.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by stačilo dávkování dvou odměrek při váze 85 kg a výšce 185cm? A zda by bylo lepší dávkovat obě před treninkem nebo jednu před a druhou po třeninku? Děkuji za odpověď

Dobrý den, E.nox je předtréninkový přípravek, který se dávkuje před tréninkem. Konkrétní dávkování musíte vyzkoušet v praxi. Nejdříve vyzkoušejte dvě odměrky a pokud to nebude ono, ještě jednu přidejte.

Poprve
autor: Matěj • datum: 12.02.2014
Dobrý den, chodím do posilovny vždy po práci a už jsem takový nějaký unavený a vím že neodcvičím tolik co dřív, když jsem neměl tak vytížené dny, je tento výrobek pro mě vhodný? Ještě bych se rád zeptal na dávkování, protože nemám žádné zkušenosti s výrobky tohoto typu a patřím mezi lehké váhové kategorie (66kg, 179cm, 21 let). Dále používám WPC 80 od Extrifitu a Maxx Gain 15. Únava nebude nedostatkem spánku, spím 8 hodin denně a stravování mám také v pořádku. Děkuji za odpověď :-)

Dobrý den, E.nox určitě vyzkoušet můžete. Použijte dávkování, které doporučuje výrobce.

dieta
autor: tomas44 • datum: 11.02.2014
dobry den ,doted jsem jel objemak na whey core 100, mega mass4000,hell gell a sem tam bcaa a glutamin a multivitamin+mineraly. Chci ted nasadit na 6 tydnu sacharidove vlny. Co by ste mi doporucil do teto diety a co mam s tech pripravku vysadit ? diky :)

Dobrý den, určitě bych vysadil Mega Mass. Zbytek suplementů můžete dle potřeby dále užívat. Pokud byste potřeboval zvýšit příjem sacharidů, použijte gainer s obsahem platinózy -  Go Pro 30.

E.NOX
autor: Kuba • datum: 09.02.2014
Dobry den chtel bych se zeptet uzivam pred a po treninku BCAA vasi znacky ma smysl jeste pred treninkem do toho zapojit E.NOX dekuji za odpoved

Dobrý den, E.nox funguje zcela rozdíleně, je to NO stimulant. Kombinace je tedy v pořádku.

Hell
autor: Ondrej • datum: 08.02.2014
Dobry den, me jde o to aby to pri tom thaiboxu melo smysl, to pumpovani. Jestli neni lepsi rozfazovat napr. 2x tydne thai box a 2x tDne posilovna. Nechci aby ten pripravek ztracel smysl. Diky moc

Dobrý den, opravdu je třeba to vyzkoušet. Jsou uživatelé, kteří ho používají i před hokejem, fotbalem  atd.

E.nox ® Shock nabudí, energizuje atd., tudíž může být prospěšný i mimo posilovnu.

doporuceni
autor: Marek • datum: 07.02.2014
Dobrý den, od kolika by jste asi doporučili tento produkt? Děkuji.

Dobrý den, přípravek je určen pokročilejším sportovcům, kterým je minimálně cca 18 let.

A
autor: Ondrej • datum: 06.02.2014
Dobry den chodim 3x tydne na thai box a vyzkousel jsem jiz vsechny zakladni doplnky. Ma pro me tento pripravek smysl na thai box? Mam bcaa a protein long 80

Dobrý den, použít ho určitě můžete. Zda vám bude vyhovovat, to poznáte jedině tak, že ho vyzkoušíte.

E.Nox
autor: Michal • datum: 02.02.2014
Dobry den,chtel sem se zeptat jestli se E.NOX muze brat zároveň s Creatinem.E.NOX totiz obsahuje creatin,dokonce creapure tu nejčistší verzi.Jestli je možné brat pred tréninkem kreatin i s enoxem a po tréninku kreatin nebo jen pred tréninkem enox a po tréninku kreatin,díky

Dobrý den, jako se běžně užívá kreatin před a po tréninku, tak můžete E.nox užívat před tréninkem a kreatin po tréninku.

Je vhodné?
autor: Tomáš • datum: 20.01.2014
Dobrý den,chci se zeptat na kombinaci E.nox shock s Mega Tribulus 1000,zda je kombinovatelné?. A jáký byste mi doporučil protein.Mám objemový trénink,cvičím 4krát týdně (25 let/175cm /85kg.Děkuji

Dobrý den, kombinace je v pořádku. Z proteinů doporučuji vyzkoušet  Professional WPC 80 + sáček nebo hověží  IsoBeef (R).

Je to pro mě vhodné?
autor: Matěj • datum: 31.12.2013
Dobrý den, je mi 17 let, měřím 188,5 cm, vážím 82 kg a cvičím 3x-4x týdně. Je pro mě tento doplněk vhodný? Jinak mám Beef gainer od Extrifitu a BCAA od Survivalu.

Dobrý den, ano, použít ho můžete.

Dotaz a kombo
autor: Pavel • datum: 30.12.2013
Zdravíčko, již cvičím nějaký ten pátek a chtěl bych posunout svůj objem o něco dále, zkoušet se musí ledacos :-). E-nox Shock mne vcelku zaujal. Jaký byste mi k E-noxu doporučili protein a gainer (případně jiný suplement o kterém se mi ještě nedoneslo)aby to mělo trochu hlavu a patu? Jinak cvičím dlouhodobě 4x týdně (Věk 29 let, váha 93kg).

Dobrý den, přidejte  Go Pro 30IsoBeefActinox.

dotaz
autor: Radek Rybárik • datum: 29.12.2013
Zdravim,chci se zeptat na uvaděné sacharidy,jedna se o čisté sacharidy a nebo jednoduché cukry?Můžete mi popřípadě poradit funkční anabolizér bez cukru?Diky

Dobrý den, jedná se o tyto sacharidy: dextróza, maltodextrin, palatinóza (isomaltulóza). Při doporučeném dávkování se jedné o poměrně malé množství sacharidů, které není pro běžného cvičence třeba řešit.

Pokud přesto preferujete suplement bez sacharidů, použijte  Hell NO Gel.

Dávkování
autor: Honza • datum: 25.12.2013
Dobrý den, mohl byste mi doporučit optimální dávkování níže uvedených produktů. Cílem je nabrat trochu svalové hmoty (v současnosti-188cm, 88kg). Nyní mám zakoupené 4 produkty a rád bych je užíval tak, aby to mělo smysl. Jedná se o produkty E.nox Shock(690g), Creatin-Crea 1500 mg Mega Tablets, protejny-Professional WPC 80 a sacharidy-Hardcore Gain 21. Jde mi o dávkování ve dnech cvičení a ve dnech volna. Děkuji za odpověď a přeji pěkné svátky.

Dobrý den, gainer užívejte zejména po tréninku  cca 70 g, protein můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. ráno po probuzení, k svačině a večer před spaním. Kreatin po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.  E.nox před tréninkem.

dotar
autor: Roman • datum: 23.12.2013
Dobry den...prosim vas jak yje rozdil mezi E noxem a hellnoxem? Dekuji za odpoved

Dobrý den, vše je velmi podrobně vysvětleno v tomto článku.

re
autor: re • datum: 17.12.2013
Dobry den chci se zeptat mam už od teto firmy bcaa a chtel bych dokoupit tento produkt e.nox shock a jeste isobeef protejnový napoj a chci se ujistit s davkovaním trenuji 4X týdne, a s protejnovým napojem nemam žadnou zkušenost a s NO take ne, mam 100 kg a 180cm předem dekuji za odpověd

Dobrý den, E.nox se užívá před tréninkem, protein můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. ráno po probuzení, po tréninku a k svačině.

E.NOX
autor: dexter morgan • datum: 16.12.2013
Dobrý den, mohu se zeptat jak se od sebe liší E.nox v oranžové a e.nox v černé krabici? Výrobce je stejný, jedná se tedy jen o novější a starší verzi? Děkuji za odpověd.

Dobrý den, proběhla jen změna obalu, obsah je stejný. Ntw. s tím rozdílem, že je tam použitý creatin Creapure.

Vhodný přípravek?
autor: Petr • datum: 12.12.2013
Dobrý den, doporučil by jste mi tento přípravek? Věk 16 let cvičím 2 roky. Momentálně beru Kreatin a Whey Core 100. Tak jsem myslel, že až doberu kreatin, tak že bych do toho šel. Jen se chci právě ujistit, jestli by mi to nijak neublížilo. Díky

Dobrý den, osobně užívání těchto suplementů v tomto věku nedoporučuji, považuji to za předčasné a poměrně zbytečné.

Cyklování
autor: Josef Antoš • datum: 11.12.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se musí E.Nox vysazovat - užívám ho pouze 3x týdně před posilovnou - dělám vytrvalostní sport rychlostní kanoistiku, kde trénuji 8x týdně

Dobrý den, při dlouhodobějším užívání bude postupně docházet k poklesu účinnosti, tělo si na přípravek zvykne. Proto je vhodné po cca 2 měsících zařadit měsíční pauzu.

dotaz
autor: michal • datum: 24.11.2013
zdravim, chci se zeptat jak mam uzivat spolecne s creatinem. dekuji

Dobrý den, E.nox Shock před tréninkem a kreatin po tréninku. Ve dnech volna kreatin ráno a odpoledne.

dotaz
autor: michal • datum: 23.11.2013
dobrý den, chci se zeptat v čem se liší stary E.nox a nový? děkuji Jinak nový E.no naprostá bomba, doporučuji

Dobrý den, inovace produktu spočívá ve dvou věcech. Namísto kreatin ethylesteru obsahuje E.nox nyní CREAPURE - německý kreatin monohydrát nejvyšší kvality, a výrobce vylepšil také příchuť (a přidal příchutě nové). Děkujeme za Vaše reference a jsme rádi, že jste s výrobkem spokojený!

Dotaz?
autor: Petr • datum: 16.11.2013
A když užívám kreatin v tréninkový den ráno a po tréninku.Je teda nutné vyřadit ranní dávku a nebo je možné, užívat kreatin v trénink.den dvakrát i s NO?Děkuji.

Ranní dávku můžete klidně vynechat.

Dotaz?
autor: Petr • datum: 16.11.2013
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaký z těchto NO doporučujete. Ještě jsem nikdy NO nezkoušel.A ještě se chci zeptat, jestli nevadí když to budu užívat s kreatinem, přitom NO obsahuje kreatin?Děkuji.

Musíte experimentovat a vyzkoušet postupně více přípravků jedině tak poznáte, který vám bude více vyhovovat. Začít můžete např. právě s přípravkem z této stránky.

Kreatin přidat můžete a to po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Kombinace
autor: Petr • datum: 08.11.2013
S čím je teda nejlepe kombinovat e.nox shock?. Kreatin a nějaky sacharid?:) a jaky kreatin když tak :)

Vámi uvedená kombinace je v pořádku, jen je zbytečné přidávat samotný kreatin před tréninkem. Z kreatinů doporučuji monohydrát s ochrannou známkou CREAPURE, např. Creatine Creapure.

Kombinace
autor: Radek • datum: 07.11.2013
Dobrý den, je vhodná, (zda to není přehnané) kombinace: před tréninkem dát dávku E.NOX SHOCK, Kreatin s trochou Maltoxu či dextrózy a HMB. Po tréninku - „kokteil“ WPC 80 + kreatin + maltox či dextróza + k tomu HMB ? - soustředím se výhradně na přibrání hmoty a zesílení. Cvičím již delší dobu, dost tvrdě, jen mám pocit, že „stagnuji“. E.NOX SHOCK za účelem intenzivnějšího tréninku, „aby se zvedlo víc“ a celkově, aby pomohla daná kombinace k rychlejší regeneraci. Či něco přidat, nebo zaměnit, děkuji.

Dobrý den,  E.nox Shock kreatin obsahuje, tudíž zařazovat další před tréninkem je zbytečné. Jinak je kombinace v pořádku.

Dotaz
autor: Mika • datum: 04.11.2013
Dobrý den můžu kombinovat e.nox společně s Arginine Anabolic Acid? pořípadě jak dávkovat. děkuji

Dobrý den, vzhledem k tomu, že E.nox již dostatečné množství argininu obsahuje, považuji současné užití před tréninkem za zbytečné. Můžete ovšem arginin navíc užívat například ráno na lačno v tréninkové i netréninkové dny.

E. NOX SHOCK
autor: Petr • datum: 30.10.2013
Mužu tento produkt v oběmove fazi kombinovat s Creatine creapure a nebo bych měl e.nox kombinovat ze sacharidem a creatin nasadit samostatně s něčim ? a jestli nasadit creatine creapure později s čim ho kombinovat pro maximalni učinost oběmoveho treninku ?:)

Dobrý den, základ suplementace by měl dle potřeby tvořit protein a gainer. Bez dostatečného přijmu svalové hmoty nelze budovat svalovou hmotu.

E.nox sice kreatin obsahuje, ale pro jeho maximální účinnost je třeba kreatin dávkovat i ve dnech volna.

Dotaz
autor: Jan Haša • datum: 27.10.2013
Dobrý den,chci se zeptat jestli výrobek E.NOX můžu protřepat v šejkru.

Dobrý den, ano, samozřejmě můžete.

Dotaz
autor: Márty • datum: 26.09.2013
Dobrý den, kde se tam bere tolik bílkovin? a jaké to jsou bílkoviny? prosím o odpověď něak to nechápu.. jinak enoxe jsem měl několikrát a je to promě top NOčko.

Dobrý den, přípravek obsahuje aminokyseliny, tudíž je jasné, že se v cekovém složení musí objevit bílkovina.

Jsou to základy výživy, znát by to měl i kondiční cvičenec.

zavody
autor: Tomáš • datum: 24.09.2013
doporučil by ste mi tento produkt nebo NANO vapor potřebuji to na zavody plavecký případě běžecký aby mě to hned nazakyselilo na střední tratě ps. 60 kg 170 cm 15 let trenuju 9 týdně jestli by sem vůbec prošel přes dopingovou kontrolu protože sem nikde přečetl ze se nedoporučuje registrovaným sportovcům

Dobrý den, nedoporučuji ani jeden z uvedených přípravků. Tato kategorie suplementů je určena cvičencům starším 18 let.

Dle potřeby použijte protein, gainer či BCAA.

Kreatin
autor: Martin • datum: 19.09.2013
Dobrý den, v tabulce nutričních hodnot je uveden kreatin creapure, ale o něco víš v recenzi je napsaný kreatin ethyl ester. Který teda E.nox obsahuje doopravdy?Děkuji

Dobrý den, omlouváme se, text jsme upravili, v produktu je Creapure.

60kg
autor: Jan • datum: 15.09.2013
Dobrý den, jak bych měl upravit dávkování, když vážím 60 kg?

Dobrý den, vyzkoušejte dvě odměrky a pokud to nebude ono, ještě jednu přidejte.

rada
autor: Michal • datum: 13.09.2013
Dobrý den, chci se zeptat jeslti se tento přípravek dá kombinovat s klasickým Creatin purem od Weidru? a jak rozvrhnout dávkování Creaatinu? děkuji za odpověď a Váš čas

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. E.NOX před tréninkem a kreatin po tréninku. Ve dnech volna kreatin ráno a odpoledne.

E.nox
autor: Michael • datum: 12.09.2013
dobrý den chci se zeptat obědnal jsem si tento výrobek a creaskock mužete mi poradit nějak jak tyto dva vyroky kombinovat ..?

Dobrý den, E. NOX před tréninkem a CreaShock po tréninku. Ve dnech volna CreaShock např. ráno.

dotaz
autor: tom • datum: 05.09.2013
Dobry den, objednal jsem e.nox shock a bcaa instant. Jak mam zacit s tim? Shock pred trenink. a bcaa po trenin. ? Nebo? Predem diky

Dobrý den, dávkování  E.NOX Shock je jasně dáno, tedy před tréninkem. BCAA můžete popíjet průběžně od začátku do konce tréninku. Po tréninku je vhodné zařadit např. ganer -  Palatinose Gain 20 Fair Power.

NO
autor: Filip • datum: 02.09.2013
Dobrý den, je podle vás lepší NO XPLODE 2.0 nebo tento E.NOX Shock? Děkuji Tuma

Dobrý den, osobně se mi mnohem více zamlouvá  E.NOX Shock.

Svalová hmota
autor: Tomáš • datum: 02.09.2013
Dobrý den, po delší době (2 roky) začínám znovu cvičit (3x týdně posilovna + 2x bazén). Při mé výšce 201 cm a 100 Kg (25-let) bych byl rád za radu, jaké doplňky užívat na podporu růstu svalové hmoty. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pro budování svalové hmoty je rozhodující především kvalitní strava bohatá na všechny potřebné živiny. Inspiraci včetně vzorového jídelníčku můžete nalézt například v tomto článku.

Co se týče doplňků, lze jich použít celou řadu v závislosti na konkrétních potřebách daného sportovce. Velmi přehledně je funkce těch nejdůležitějších doplňků popsána v tomto článku.

Svalová hmota/Spalování
autor: Šárka • datum: 24.08.2013
Dobrý den, je mi 31 let, skoro rok pravidelně cvičím a shodila jsem pohybem a zdravou stravou 17 kg a chtěla bych nyní nabrat více svalové hmoty a spalit zbytek přebytečného tuku, cca se jedná se už jen o 2 kila a pak „rýsovat“, ráda bych typy na účinné suplementy pro můj věk a aktivní pohyb cca 7 hodin týdně, užívání před tréningem a po tréningu na doplnění. Také se chci zeptat, mám docela náročné zaměstnání, je možné užívat nějaký stimulant dlouhodoběji na koncentraci? Začla jsem užívat Speed8 ale téměř nepocituji žádný účinek po týdnu. Velmi děkuji za odpověď.

Dobrý den, stimulanty jsou určeny v podstatě ke krátkodobějšímu užívání. Při delším užívání si na ně tělo zvykne a přestane reagovat. Proti únavě je nejúčinnější dostatek spánku, pravidelná pestrá strava a pohyb. Jinak také tělo musí odpočívat, proto doporučuji zvážit, zda je vhodné sportovat 7krát týdně.

Ze suplementů je vhodné použít multivitamín, protein, BCAA a přidal bych i glutamin.

Suplementace
autor: Lubomír Nowak • datum: 22.08.2013
Dobrý den, je mi 60 let, po dlouhé odmlce cvičím 2 měsíce, cítím se dobře a chtěl bych popohnat nárust svaloviny. Hmotnost 100 kg, výška 184 cm, více tuku v oblasti břicha. Které výživové doplňky byste mi doporučil? Cvičím 4x týdně. Děkuji.

Dobrý den, hodit se může určitě protein, multivitamín a např. HMB.

prosím o radu
autor: Mirek • datum: 22.08.2013
Dobrý den, zakoupil jsem u Vás suplement E.NOX shock, užívám společně s Anabolic booster XXL a nyní chci zakoupit vhodný gainer, nebo protein. Prosím o radu, zda tato kombinace je v pořádku a zda je lepší gainer, nebo protein, případně jaký, jde mi o objem a růst svalové hmoty. Díky moc.

Dobrý den, použijte komplexní přípravek s obsahem všech potřebných látek podporující růst svalové  a to  One Stop Xtreme.

poradit
autor: Michal • datum: 07.08.2013
Dobrý večer, Je mi 17 a do posilky chodim 3-4 týdně. Je vhodný tento suplmenet pro nabrání svalové hmoty a síly?

Vhodnou suplementaci jsem vám doporučil v předešlé odpovědi.

Kreatin
autor: tom • datum: 07.08.2013
Dobrý den, je vhodné užívat E.NOX Shock, pokud beru kreatin? Nebude se kofein obsažený v E.NOXU s kreatinem navzájem negovat? Mám v plánu E.NOX užívat 2x týdně

Dobrý den, E.NOX také obsahuje kreatin, tudíž samotný kreatin dávkujte až po tréninku.

RE: nespokojenost
autor: Dony • datum: 07.08.2013
Děkuji za profesionální odpověď.. četla jste vůbec, co jsem psal? Enox jsem skladoval v nejlepších podmínkách s ostatními suplementy (i další NO produkty), jediný Enox nevydržel.. jestli stín a 20 stupnů v klimatizovaném domě jsou extrémní podmínky ...tak to teda pardon ...

Dobrý den, ano, četla, proto jsem také odpovídala, že v současné době není příznivé počasí pro tyto produkty, tzn. extrémní vedra, případně pak zas bouřky s vysokou vlhkostí. Jaké jste měl prostředí v domě v době Vaší dovolené, skutečně netuším, nicméně přispělo ke ztvrdnutí produktu. Budete-li chtít produkt vyměnit, jsem domluvena s kolegy ve skladu, že to pro Vás výjimečně učiní - 800 203 209.

nespokojenost
autor: Dony • datum: 05.08.2013
Dobrý den, zakoupil jsem si u vás Enox, dal si sním 2 treninky a pak odjel na 3 tydny na dovolenou.. i kdyz byl v puvodním balení, v nejlepsich podminkach vcetne papíru uvnitr balení, je ted ztvrdlej jak cihla... takze z prášku je jen jedna velká sraženina... :/ jsem sním tedy docela nespokojen, ostatní suplementy ktere mám jsou ok a tento je ted uplně nepoužitelný

Dobrý den, bohužel jsou nyní extrémní vedra. Trpí sypké NO produkty všech značek. Je proto naprosto NEZBYTNÉ dodržovat pokyny skladování uvedené na etiketě !!! NO produkty reagují na vlhkost a vysokou teplotu a další extrémní vlivy tvrdnutím v letních měsících. Nezatracujte značku Extrifit, nejedná se o hanebný produkt.

mega 4000
autor: jan benda • datum: 29.07.2013
Dobry den, pred nekolika tydny jsem si u vas koupil MEGA 4000 a E Nox Shock. Pribral jsem na hmote 4kg. Jak dlouho mohu pouzivet tyto suplementy. Jaky nazor mate na Annimel Stak. Dik Honza

Dobrý den, gainer můžete užívat libovolně dlouhou dobu. E.NOX je vhodné při pravidelném užívání cyklovat, tedy cca 6-8 týdnů užívání a následně se zařadí cca měsíční pauza.

Animal Stack jsem osobně neužíval, tudíž ho neumím podrobněji ohodnotit.

kombinace
autor: Tomas • datum: 17.07.2013
Dobry den, chtel bych se zeptat zda-li kombinace Nitrix 2, E.NOX Shock, Amino X, Synta 6 je v poradku a suplementy si nebudou vadit. Dekuji za odpoved

Dobrý den, takto sestavenou kombinaci lze použít.

*kombinace
autor: petr • datum: 14.07.2013
popripade mi prosim doporucte jine produkty;sacharidák,protein...:) jde mi o celkove nabrani+sila. diky moc preji hezky den

Pokud jst se rozhodl pro dříve uvedenou kombinaci, předpokládám, že máte dstatek zkušeností s tréninkem i výživou. Tedy víte, že ze všeho nejdůležitější je dodat tělu dostatek všech živin. Dle potřeby použijte protein a gainer.

kombinace
autor: petr • datum: 14.07.2013
zdravim. smim pouzit spolecne s nitrixem? enox pred, nitrix po. Chystám se na porádny gain s intenzivnim treninkem. mam doma ciste l-glutamin a chystam se poridit bcaa..smim to vse kombinovat? kdyz pojedu 2+1,3+1 dva dny,volno,tri-volno jako zdroj sacharidu jumbo,protein optimum100%gold + nocni samozdrejme kvalitni jidelnicek(objemovy) co si o mem ,,planu,, myslite? je tato kombinace dobra? nebo spise nitrix + ten cellmas? 19let ektommorfni typ

Dobrý den, Nitrix ráno, E.NOX před tréninkem a Nitrix večer před spaním.

Je třeba příliš to nepřehánět s dávkováním glutaminu, mohlo by to negativně ovlivnit účinnost Nitrixu. Zařazení BCAA je v pořádku.

:-)
autor: Míra • datum: 08.07.2013
Dobrý den, rád bych se jen zeptal, jestli plánujete dát tento produkt (popř. ještě Whey core 100 a Mass Gain 14) v dohledné době do týdenních slev ? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, týdenní akční nabídky se tvoří vždy těsně před jejich zveřejněním, tudíž Vám bohužel není nikdo schopen dopředu říci, co kdy bude v akci. Whey Core byl v akci minulý týden (končila 5. 7.).

Dotaz
autor: Ivan • datum: 08.07.2013
Dobry den dobral E.NOX a chci začit používat creatin mužu začit hned nebo musim počkat ? koukal sem na složení a E.NOX obsahuje taky creatin a četl sem že když beru creatin 4tydni se bere a 2 tydní vynechava děkuju .

Dobrý den, kreatin se doporučuje užívat 1-2 měsíce a pak se dopoučuje zařadit měsíční pauza.

Pokud jste E.NOX neužíval každý den, 2-3 týdenní pauza by měla stačit.

NO
autor: Marek • datum: 05.07.2013
Dobrý den. Jaká předtréninková stimulace je lepší,E.NOX Shock, nebo Hell NO Gel ??

Dobrý den, E.NOX lze označit za silnější, ale jinak je třeba počítat s tím, že účinnost těchto přípravků je velmi individuální.

Postupně vyzkoušejte oba a sám posoudíte, který vám více sedne.

Lepsi
autor: Tibor • datum: 26.06.2013
Dobry den muzu se zeptat co je lepsi zda enox nebo nitrix? Dekuji.

Dobrý den, pokud se jedná o předtréninkovou stimulaci, tak jednoznačně  E.NOX Shock.

protein
autor: Cinek • datum: 24.06.2013
Zdravim potreboval bych se zeptat jestli je tejten stimulant E.NOX Shock vhodny na objem svalu ?uz cvicim dlouho ale zda se mi to stejny tak bych to chctel zkusit můžete mi ric vas názor dekuji

Dobrý den, naprostým základem je odpovídající strava a trénink. Pokud máte zajištěn dostatečný příjem všech živin, E.NOX použít můžete.

Výběr vhodné suplementace je podrobně popsán zde.

protein
autor: dotaz • datum: 22.06.2013
dobry den potrebuji se zeptat jestli tejten protein E.NOX Shock je vhodny pro objem a rysovani svalu a jestli po nem nezustanou neake následky na zdravy dekuji

Dobrý den, evidentně vůbec nevíte, o čem píšte. E. NOX není protein, ale před tréninkový stimulant.

Objem a rysování vyžadují odlišné stravování a trochu jinou suplementaci. Nejdříve doporučuji získat o stravě a tréninku co nejvíce informaci a až potom řešit suplememty.

Hell vs E.NOX
autor: Matyáš • datum: 17.06.2013
Dobrý den,chtěl bych se zeptat co je podle vás lepší, jestli E.NOX Shock nebo Hell no gel... příjde mi že to je na stejném principu akorát v E.NOXu jsou vyšší hodnoty matrixů... Co si o tom myslíte vy? Co je lepší? Děkuji

Dobrý den, dle referencí mám pocit, že o něco lépe je zákazníky hodnocen E.NOX. Ale stále platí, že účinnost těchto suplementů je velmi individuální a oba tyto suplementy jsou hodně povedené.

Dotaz
autor: Ivan • datum: 09.06.2013
Dobry den, stimhle Creatin Monohydrate stimhle jesly mužu kombinovat tenhle e-nox?:)

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

Dotaz
autor: Ivan • datum: 08.06.2013
Dobry den muže se brat tento vyrobek s Creatinem??dekuju

Dobrý den, bohužel netuším na co přesně se ptáte?

Věk
autor: Pepek • datum: 07.06.2013
Je tento výrobek vhodný pro 16ti letého cvičence, třeba aspoň v menší dávce?

Dobrý den, tato kategorie suplementů není pro tuto věkovou kategorii vhodná.

Vzorek
autor: Kamil • datum: 05.06.2013
Dá se koupit, nebo dostat k nákupu vzorek tohoto výrobku? Děkuji

Dobrý den, E.NOX je dostupný jen v balení, které je uvedeno na této stránce.

Co po tréninku
autor: Pavel • datum: 05.06.2013
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jaký produkt využít při užití E-NOX Shock po tréninku?

Dobrý den, to záleží na vašich tréninkových cílech. Obecně se většinou používá gainer nebo potréninková formule.

NO
autor: Nicol • datum: 05.06.2013
Dobrý den, mohl by jste mi poradit nějaké NOčko vhodné i pro ženy? Bude mi 21, 170cm, 57kg (18%tuk, cvičím 4-5x týdně). Zkušenosti mám pouze s hell gelem (trochu jsem se po něm klepala a po tréninku mě strašně vyšťavil, nějaké extra účinky jsem nezpozorovala). Hledám nějaký předtréninkový suplement (nemusí být ani na bázi NO), který by mě určitě povzbudil, dodal sílu, měl živiny potřebné pro svaly, anabolický efekt. Prosím jen nějakou rozumnou kombinaci vhodnou i pro ženy :-)

Dobrý den, doporučil bych vyzkoušet  E.NOX Shock,  NOS Fusion nebo  Compress Caliber Pump.

Čas
autor: Micha • datum: 31.05.2013
Dobrý den,je mi 19 let,cvičím asi 11 měsíců ale v tomto úseku byla dost dlouhá doba kvůli zranění (6 měsíců).Teď se snažím chodit do posilovny 4x týdně,po tréninku beru gainer a občas přes den a na noc protein,myslíte že už je vhodná doba zkusit např.kreatin nebo nějaký NO doplněk?Není to v mém případě ještě zbytečně moc brzo?Jestli ne,mohl by jste mi doporučit nějaký doplněk který by byl pro mě vhodný?Snažím se co nejvíce nabrat.Předem moc děkuji :)

Dobrý den, pokud některý z uvedených suplementů chcete vyzkoušet, klidně to udělejte. Sám posoudíte, jak vám který přípravek pomůže.

dotaz
autor: lojza • datum: 29.05.2013
Dobrýden chci se zeptat co by ste mi raději doporučil NO-Xplode 2.0 nebo E.NOX Shock?

Dobrý den, vzhledem k složení bych preferoval E.NOX.

5 x týdně
autor: Jaro NOx • datum: 23.05.2013
Dobrý den, děkuji za radu. Jedná se mi o to, že mám pondělí až pátek tréninky a poslední dobou jsem dosti vyčerpán. Potřeboval bych před tréninkem nějaký suplement. Strava a doplňky v podobě gaineru a proteinu je standartně. Gainer po tréninku a protein cca do 2 hodin po tréninku. Jaký předtréninkový suplement v podobě mého režimu doporučujete? Děkuji

Dobrý den, pokud se jedná o ňákou krátkodobou únavu, určitě se to dá takto řešit. Pokud je ovšem únava dlouhodobější, je třeba hledat příčinu únavy. Může to být nevyváženou stravou, nedostatek spánku, přetrénování, zdravotní problém nebo kombinace více problémů.

Pokud bude strava v pořádku, v podstatě před tréninkem nic užívat nemusíte. Jinak se dá použít gainer, BCAA, nebo již zmíněné předtréninkové stimulanty.

Užívání E.NOX Shock
autor: Jaro NOx • datum: 22.05.2013
Dobrý den, zajímá mne zda je možné tento výrobek užívat 5 x týdně: pondělí až pátek vždy před trénikem?

Dobrý den, možné to je, ale čím častěji ho budete užívat, tím dříve pravděpodobněji dojde k poklesu účinnosti.

Pauza
autor: Petr Podskalsky • datum: 21.05.2013
Dobrý den, mám otázku ohledně kreatinové přečstávky. 1. měsíc beru crea mono pure od Extrifitu a druhý měsíc E.Nox Shock od stejné značky. Po těchto dvou měsících dělám 2 měsíční krea pauzu. Je to tak možné? A co bych měl brát namísto kreatinu v té pauze prosím? Děkuji za odpoved.

Dobrý den, užívat můžete cokliv co neobsahuje kreatin, např. HMB nebo glutamin.

E.NOX Shock a Assault
autor: klocek • datum: 19.05.2013
Dobrý den, je možné použít naráz E.NOX Shock s Assault od MusclePharmu 20 minut před treninkem

Dobrý den, kombinovat dva předtréninkové přípravky mi přijde zcela zbytečné. Kombinaci nedoporučuji.

E.NOX Shock a Copress Caliber Pump
autor: Jakub • datum: 14.05.2013
Dobrý den. mám dotaz... beru si 45 min pred třeninkem Caliber Pump, Mohu to mixovat i s tim to produktem E.NOX Shock ? Má váha je 85 kilo

Dobrý den, k současnému užívání není žádný důvod, ale rozhodnutí je jen na vás.

Sport a doping
autor: ondra • datum: 13.05.2013
dobrý den, je to dobré pro profesionální sportovce ? není tam nějaká zakázaná látka? děkuji za odpověď

Dobrý den, u tuzemských výrobků je prakticky nemožné, aby obsahovali zakázané látky, tudíž ho můžet zcela bez obav použít.

suplementy
autor: Lada • datum: 10.05.2013
Dobře tak tedy E.NOX Shock. Ten je ale pouze stimulant pokud se nepletu takže pouze nabudí ale látky potřebné k nárustu v něm jsou také? Pokud ano tak stačí pouze e.nox shock a pokud ne co by jste k němu doporučil pro nárust svaloviny? Děkuji za odpověď.

Stavební látky a energii musíte tělu dodat zejména po tréninku. Před trénink není problém toto pokrýt běžnou stravou a v případě nutnosti se může použít gainer.

suplementy
autor: Lada • datum: 10.05.2013
Dobrý den, který by jste volil? E-NOX SHOCK nebo Napalm?

Dobrý den, osobně jednoznačně  E.NOX Shock. Velmí dobré složení a mnoho kladných zákaznických referencí.

enox + creatin
autor: Zdeny • datum: 09.05.2013
Dobry den uzivam pripravek E.Nox vzdy pred cvicenim (2 odmerky) cca 3x tydne je mozne tento pripravek skombinovat s creatinem monohydratem (treba pred cvicenim E.Nox a po cviceni 1 davku creatinu), nebo je to nesmysl ? A jeste u creatinu uvadite ze je nejlepsi ho prijimat spolecne s proteinem muzu tedy creatin primichat primo do proteinoveho napoje (gainer)??? Dekuji za odpovedi.

Dobrý den, kreatin po tréninku zařadit můžete a ideální je společná konzumace s gainerem.

pocení
autor: David • datum: 08.05.2013
Dobrý večer, chci se zeptat, je normální, že když si dám 2 odměrky před tréninkem tak se celý trénink nehorázně potím? Myslíte že je to timhle NO? Celkem mě to štve jelikož se snažím jet objem takže celkem nevím co dál. Celkem hodně se před trenínkem zasypu sacharidama myslíte že to může být i tím? Dřív jsem se tolik při posilování nepotil, teď nevyjdu z fitka bez totálně promočeného trička. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, jedná se ozcela běžný účinek předtréninkového suplementu. Pokud se hodně potíte, je velmi důležité během tréninku dostatečně doplňovat tekutiny. Použít můžete iontový nápoj, např.  Unisport.

dotaz
autor: Honza • datum: 08.05.2013
Dobry den muzu se zeptat jestli enox škodi nejak rustu penisu(slysel jsem ze oxid dusnaty škodi.. tak jestli to nejak škodi rustu a tomu ze by se pak nepostavil??a jestli muzu brat enox pred treninkem a i po treninku. dekuji za odpoved

Dobrý den, určitě neškodí. E.NOX je předtréninková pumpa, tudíž ho dávkujte před tréninkem.

enox
autor: Michal • datum: 07.05.2013
Dobrý den dobral jsem E.NOX Shock a chci přejít na kreatin. CHtěl bych se zeptat jestli si po tom enoxu musím dát pauzu?

Dobrý den, kreatin je vhodné užívat 1-2 měsíce a pak se zařazuje měsíční puza.

Pokud jste E.NOX užíval pravidelně, počítejte to za užívání kreatinu.

darce krve
autor: Mirek • datum: 04.05.2013
Pro Aleše: Jsem taky dárce krve a Enox vubec nevysazuji.

Dobrý den, každé tělo je jiné tudíž je třeba určité opatrnosti.

krev
autor: aleš • datum: 02.05.2013
Dobrý den, jsem dárce krve. Má tento produkt vliv na krev? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, užívání může ovlivnit výsledky krevních testů. Obecné doporučení je, cca měsíc před odběrem přípravek neužívejte.

gainer
autor: David • datum: 29.04.2013
Dekuji za odpoved a jeste mam 1otazku , behem par dni mi gainer dojde doporucil by jste mi nejakej jinej s vyžším mnozstvim sacharidu za podobnou cenu? Děkuji

Vyzkoušejte  Actions Whey Gainer.

užívání
autor: frank • datum: 29.04.2013
Dobrý den, po jaké době se má produkt vysadit, jak dlouhé pauzy mají být a jak dlouho mohu tento suplement užívat dlouhodobě? Děkuji.

Dobrý den, pokud není užívání pravidelné, tedy E.NOX užíváte jen občas, např. při větší únavě, lze ho užívat libovolně dlouhou dobu.

Pokud je užívání pravidelné, je vhodné cyklování, např. 1-2 měsíce užívání a pak následuje pauza.

E.NOX + BCAA + PROMIL SUPER GAINER 15
autor: David • datum: 29.04.2013
Dobrý den chtel bych se zeptat jak tyto 3 suplementy kombinovat a kdy uzivat abych dosáhl co nejlepších výsledků , merim cca 175cm a vážím 60kg , děkuji za odpověd

Dobrý den, cca 60 minut před tréninkem gainer a cca 30 minut před tréninkem E.NOX + 5 g BCAA. Po tréninku gainer a 5 g BCAA.

Dotaz
autor: Ota • datum: 24.04.2013
Dobrý den můžu užívat E.NOX před tréninkem a potom hned po tréninku CREA PURE a ještě bud WPC 80 nebo MAXI PRO 90% a prosím jak je jen to dávkovkování u toho MAXI PRO jsem nějak pořádně neporozuměl Díky moc

Dobrý den, ano, uvedené dávkování je v pořádku.

Dávkování proteinu závisí na Vaší tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Zařadit jej můžete v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

dotaz
autor: Tomáš • datum: 23.04.2013
Dobrý den, je vhodné užívat před tréninkem anabolizér + bcaa a po tréninku Sacharidový nápoj + bcaa? Díky :)

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

dotaz
autor: Jade • datum: 20.04.2013
Dobrý den, je tento produkt vhodný i pro ženy..? díky :)

Dobrý den, ano, E.NOX mohou užívat i ženy.

Dotaz
autor: Pepa • datum: 16.04.2013
A kdy by se měl užívat E.NOX ? před tréninkem či po? a jak dlouho? před nebo po dík

Přesně dle doporučení výrobce, které je uvedeno v popisu přípravku, tedy před tréninkem.

rada
autor: patrik • datum: 16.04.2013
omluva. blbe sem to napsal. Protein wp90 , bcaa, e nox, creatin ethyl mam koupene. vsechny 4 veci. jak to mam skombinovat. a co mam brat kolik . v tyhle sestave. dekuju moc

Dávkování proteinu je závislé na vaší hmotnosti a přijmu bílkovin z běžné stravy. Protein můžete použít v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin. Zbytek viz. předešlá odpověď.

rada
autor: patrik • datum: 16.04.2013
tak em nakonc koupila e nox, bcaa, ester ¨crea ethyl, muzu poptosit. jak brat a kolik ceho v tyhle sestave. 3 krat tydne cvicim hodinu a pul. zbytek prace. dekuju

Výběr je samozřejmě na vašem rozhodnutí, ale vynechání proteinu bylo špatné rozhodnutí. Co se týká ochrany svalové hmoty, udělá mnohem více práce než BCAA.

BCAA se běžně užívají před a po tréninku, v jedné dávce se užívá cca 5 g BCAA. CEE dávkujte po tréninku a to 1,5-3 g. Ve dnech volna ráno a večer.

p
autor: patrik • datum: 16.04.2013
ok. Enox je i spalovac? Nebo k tomu riper vzit.a bcaa treba

Je to předtrénnkový stimulant, ale díky zvýšené vykonnosti, spálíte více energie.

Vzhledem k finančnímu omezní je to dle mého názoru nejvhodnější varianta.

rada
autor: patrik • datum: 16.04.2013
ok . dekuju. jakej by jste udelal vyber vy? Ripped Fuel Extreme 1+2 ZDARMA! ,Creatine Monohydrate Creapure BCAA, Instant Professional CFM Iso 90 % ,E.NOX Shock ,VemoHerb Tribulus Terrestris na vse namam penize. a nevim co z toho dat do vyberu 3 az 4 veci max do 2 tisic. ale aby to blo funkcni zase.

Já myslel, že už máte provedenou objednávku a potřebujete ji změnit. Pokud si teprve vybíráte, samozřejmě volat nemusíte, poradíme vám zde.

Pokud jste omezen cenou, volte protein a  E.NOX Shock.

Plný energie
autor: Ivo Slánský • datum: 15.04.2013
Ahoj, E.NOX SHOCK je super, višeň je mňamka, jen se chci zeptat, zda cukry které obsahuje jsou spáleny inhed v tréninkové zátěži a je tedy vhodný i do diet na rýsování? I když je asi jasné, že pumpa svaly natlakuje. Ale za zeptání tady nic nedám :o)

Dobrý den, děkujeme za Vaše reference. Co se týče cukrů, tak vzhledem k jejich obsahu na jednu dávku (necelých 10 g na 3 odměrky), je jeho použití zcela bezproblémové i v dietě.

Dotaz
autor: Jenik • datum: 15.04.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali by byla možnost konzumace E.NOX SHOCK s přípravkem G15 anabolic gainer, případně tyto dva produkty míchat dohromady. Děkuji.

Dobrý den, přípravky kombinovat můžete, ale neužívejte je současně. Takové užívání může snížit účinnost E.NOXU.

Skvělý produkt
autor: Jack 3D • datum: 12.04.2013
Pro ty, co uvažujete o koupi E.NOX SHOCK: Dnes jsem pln skepse koupil jedno balení, nečekal jsem žádné ohromné účinky, protože od té doby, co zakázali DMAA (byl třeba v Jack3d - stará verze), jsem nenašel žádný slušný předtréninkáč. Dal jsem rovnou 3 odměrky a bylo to něco neskutečného, měl jsem přesně ten pocit, jako když jsem dal první odměrku Jacka - v posilovně mi ani nestačilo závaží a žádný „crash“ po docvičení...pokud zvažujete koupi, 100 % jděte do toho, E.NOX posune Vaše tréninky na úplně novou úroveň..... jo a abych nezapomněl, chuť naprosto skvělá, lepší NOčko jsem snad nepil (višeň)

Dobrý den, děkujeme za referenci pro ostatní zákazníky. Velmi nás těší, jste spokojen.

Kombinace
autor: Aleš • datum: 12.04.2013
Dobrý den, byl jsem spokojen s Shotgam MFH1, ale chtěbych vyzkoušet E.NOX Shock. Jedná se o stejně kvalitní přípravky? Případně co je Vaše doporučení? Dále používám EGG 100 a Volumass 35. Rád bych přidal např. tribulus,zkoušel jsem Scitec Anabol X. Je tato kombinace dobrá, nebo by jste doporučil kombinaci změnit? Cvičím 3x týdně, 39 let. Děkuji

Dobrý den, tribulus i E.NOX můžete bez problémů vyzkoušet. Sám posoudíte, jak bude kombinace účinná.

používání suplementů
autor: Ján Domitrek • datum: 11.04.2013
Dobrý den, spotřeboval jsem jedno balení Creatin Fair Power (300 g) a BCAA 4:1:1 (150 tablet). V návodu je psáno, že bych si měl dát přestávku s těmito suplementy min. na dobu, co jsem tyto přípravky používal. Ptám se, co bych měl používat v tomto meziobdobí? Po týdnu vysazení pozoruji, že hmota mi začíná pomalu ubývat. Děkuji za odpověď a zůstávám s pozdravem. JD

Dobrý den, pokud jde o bcaa, ty můžete užívat dlouhodobě, kreatin je vhodné pro maximální efekt cyklovat. Možností jaký doplněk zařadit je víc. Zkuste se inspirovat tímto článkem.

Dotaz
autor: Mirek • datum: 07.04.2013
Dobrý den, je tento přípravek možno kombinovat se synephrine?

Dobrý den, E.NOX obsahuje dostatečnou dávku stimulantů a energizérů, tudíž přidávání dalších je naprosto zbytečné.

tomas
autor: petr • datum: 06.04.2013
dobry den chci se jen zepta kolikrat dene se tento produkt bere

Dobrý den, užívejte ho přesně dle doporučení výrobce, tedy jen před tréninkem.

e.nox
autor: thomas • datum: 05.04.2013
dobry den.beru one stop a onestop extreme stridave a chetl bych to na nejaky cas vysadit a zkusit neco jineho.chtel byc se zeptat jestli by stacil pred treninkem e.nox a po treninku kreatin a po pripade jaky?jsem pokrocily.diky za odpoved

Dobrý den, volba doplňků je u každého individuální. Pokud v běžné stravě přijímáte dostatek kalorií, pak se obejdete bez gaineru či proteinu a můžete vyzkoušet doplňky jako je E.Nox, kreatin, bcaa aminokyseliny, tribulus apod. Obecně bych doporučil řídit se při volbě doplňků tímto článkem.

skveta chut
autor: Martin • datum: 04.04.2013
Musim pochvalit naprosto skvelou chut visnoveho E.NOX. Neda se to vubec srovnat s Hell No Gel, ktereho je spis utrpeni ho dostat do sebe. Fakt jsem byl prekvapen ze najednou to i jde udelat velice chutny booster.

Dobrý den, děkujeme za Vaše reference. Jsme rádi, že jste s výrobkem spokojen.

e.nox
autor: igor kocur • datum: 31.03.2013
zdravim uzivam e.nox druhy tyzden a to som uz mal skoro vsetky pumpy zaberal mi animal pump a no explode a nitrix od bsn ...ale e.nox shock je pecka berem 3 odmerky, cvicim 5rokov 182 102kg, a co sa tyka toho produktu po 15minutach ma uplne zacne palit celo,nos, zacnu sa mi kus triast ruky a mam chut behat :D..a ked pridem do fitka neviem co skor proste na drepy mi staci minuta pauzy proste ak necvicim klepem sa a mam chut cvicit bez pauzy proste som nakopnuty na maximum a tesim sa na trening odporucam

Dobrý den, děkujeme za váš názor. Velmi nás těší, že jste s přípravkem spokojen.

kombinace
autor: petr • datum: 31.03.2013
Ještě bych se chtěl zeptat jestli je možnost kombinace tohoto doplňku a spalovače Mega Fat Burner?

Dobrý den, oba přípravky obsahují stimulanty a energizéry, tudíž kombinace není příliš vhodná.

dotaz
autor: petr • datum: 31.03.2013
dobrý den, je tento produkt vhodný i při fázi rýsování? Děkuji

Dobrý den, samozřejmě ho lze použít i při redukci tuku. Pokud máte omezen energetický příjem, určitě se předtréninková stimulace hodí.

kombinace
autor: Honza • datum: 31.03.2013
Mohu užívat E.NOX společně s Crea 1500 nebo je to zbytečné?

Dobrý den, E.NOX užívejte před tréninkem a kreatin po tréninku. Ve dnech volna kreatin ráno a např. večer.

kombinace
autor: Jakub Rambousek • datum: 28.03.2013
Dobré poledne, Chci si objednat Enox v kombinaci s gainerem Go Pro 30 a HMB 3800 je tato kombinace v poradku? nebo doporucite nakombinovat s jinymi produkty? 22let 84kg cca 185 vyska. Bude to muj druhy nakup, jako prvni jsem zkusil One stop Extreme a s vysledkama jsem byl spokojem.. Chci opet nabrat co nejvetsi mnozstvi svalove hmoty a sily. diky za Vaši odpovšd :)

Dobrý den, pokud jste byl One Stop Extreme spokojen, dopručil bych ho použít znovu.

V případě, že chcete vyzkoušet něco jiného, je uvedené kombinace v pořádku.

Super
autor: Jiří Chocholouš • datum: 25.03.2013
Pořídil jsem si tento výrobek a jsem nadmíru spokojen. Už jsem vyzkoušel ledacos a tohle je fakt bomba. Vřele doporučuju!

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky, jsme rádi, že jste spokojen.

E.NOX
autor: Jakub Smejkal • datum: 25.03.2013
Dobry den..Mam tento produkt brat ciklicky?

Dobrý den, pokud ho užíváte pravidelně před každým tréninkem, cyklování je určitě vhodné. Užívejte ho cca měsíc a pak zařaďte 3-4 týdny pauzu.

účinky E.NOX
autor: Lukáš • datum: 25.03.2013
Dobrý den, používám E.NOX před tréninkem, ale popisované účinky se u mě nestavujou. Řekl bych, že žádné nepociťuji. Před E.NOX jsem vyzkoušel HELL NO GELL, kde jsem také nic nezaznamenal a na ten popud si objednal silnější E.NOX. Nevíte proč to na mě nepůsobí? Dočetl jsem se, že může na to mít vliv pití kafe, pokud ano za jak dlouho po vysazení kafe mi začne zabírát E.NOX? Děkuji

Dobrý den, ano, snižení citlovosti na kofein, může účinek těchto přípravků ovlivnit. Vyzkoušejte kofein na 3-4 týdny vařadit z jídelníčku.

Tyto přípravky je také nutné užívat nalačno. Konzumace po jídle může ovlivnit negativně jejich účinnost.

Dotaz
autor: richard • datum: 25.03.2013
Zdravim, posiluji kazdy den, chci pribirat ciste svalovou hmotu protože hraju fotbal a tenis přicházím na chuť i workoutu, uzivam protein, chtel bych zaradit tento produkt, jak tento produkt dlouho uzivat? Pokud je pauza tak co zařadit v pauze? Dekuji

Dobrý den, E.NOX a podobné přípravky se užívají cca měsíc, platí to při pravidelném užívání a pak se zařazuje přibližně stejně dlouhá pauza. Ideálnější variantou je užívat „nakopávače“ jen nárazově, v případě zvýšené námahy atd. V tomto případě  se žádná pauza zařazovat nemusí.

V pauze se nechává organismus odpočnout, tudíž se nic podobného nezařazuje.

enox
autor: igi • datum: 24.03.2013
mam otazku je mozne uzivat cell tech +enox shock ?,,,nesedi mi jen to ze enox obsahuje kofein ktory odvodnuje vodu zo svalu a cell tech ho zavodni kreatinom ..co by ste mi odporucil..chcem to dat do objemovej pripravy.diky

Dobrý den, kofein dehydruje, ale určitě se nejedná o nic velkého, tudíž se při běžném pitném režimu žádného odvodnění obávat nemusíte.

Oba přípravky můžete kombinovat.

dotaz
autor: Tomáš • datum: 23.03.2013
Dobrý den chtěl bych se zeptat na negativa tohoto produktu.A jestli ma tento produkt něaké špatné účinky na organismus?Děkuji za odpověď

Dobrý den, o žádných podstatných negativech nevím. Pro zdravého uživatele je použití tohoto přípravku zcela bezpečné.

enox
autor: igor kocur • datum: 23.03.2013
dobry den beriem enox shock pred treningom a chcel by som sa opytat ci ho brat aj v dni volna alebo staci ak v dni volny beriem kreatin

Dobrý den, E.NOX se užívá jen před tréninkem.

e.nox
autor: thomas • datum: 21.03.2013
dekuji za odpoved.jeste jedna otazka!je vporadku stridani jednou one stop a jednou one stop extrem?dekuji

Dobrý den, určitě ano.

e.nox
autor: thomas • datum: 21.03.2013
dobry den.uzivam pravidelne na stridacku one stop a one stop extrem a chtel jsem se zeptat jestli muzu zaradit pred treninkem e.nox nebo jaky predtreninkovy anabolizer.jsem pokrocily.dekuji

Dobrý den, určitě ano, nevidím v tom problém. Jediné omezení bych viděl v případě, kdy byste trpěl zvýšeným krevním tlakem. V tom případě bych předtréninkové stimulanty s vysokým obsahem kofeinu nezařazoval.

Enox
autor: Petr • datum: 20.03.2013
Dobrý den, cvičím již 5 let a nikdy jsem nebral nic jiného než protein, gainer, bcaa a kreatin. Před dvěma lety jsem měl miokarditidu, ale vše je momentálně v pořádku. Trénuji již zcela naplno (s povolením doktora,který řekl, že se můžu postupně vracet do normálního tempa) Mohl bych nějaké NO zařadit? Případně si nechám poradit co koupit jiného, protože poslední dobou hodně stagnuji. Váha: 84kg výška: 177cm ,20 let. Děkuju Vám

Dobrý den, použití NO přípravků doporučuji určitě konzultovat s lékařem. Pokud bude souhlasit, vyzkoušejte  Hell NO Gel a později silnější  E.NOX Shock.

E-nox
autor: Michal • datum: 20.03.2013
Dobrý den,chtěl bych se zeptat kdy je vhodné začít s těmito suplemetny.Můžou se začít brát hned při začátku trénování(naposledy jsem posiloval před 3 léty)??? Tak samo Hell NO Gel.A mohou se užívat při cvičení na objem?Děkuji

Dobrý den, doporučil bych nechat tělo nejdříve adaptovat na zátěž a z počátku užívat dle potřeby gainer a protein. Postupem času přidávejte další suplementy.

enox
autor: Milan • datum: 18.03.2013
Dobry den chtel jsem se zeptat, zakoupil jsem u vas E.NOX Shock. A po prvnim pouziti jsem se citil velmi spatne, bylo mi jakoby na omdleni a mel jsem navali tepla, coz je asi normalni u tohoto vyrobku.Tak prave jsem se chtel zeptat jestli mam tetnto vyrobek dale uzivat a doufat, ze to bude lepsi a bude to mit dobry vliv nebo uz to radeji nemam pouzivat. Dekuji.

Dobrý den, doporučil bych snížit dávku a snad nebude reakce tak silná. Jedná se o velmi silnou předtréninkovou směs a citlivější jedinci ji mohou snášet velmi špatně.

dotaz
autor: Roman • datum: 17.03.2013
Dobrý den chci se zeptat jestli je dobre brat před tréninkem kreatin i ENOX,shock dohromady, nebo jak je ted nejlepe užívat děkuji

Dobrý den, taková kombinace je zbytečná. E.NOX v jedné dávce obsahuje dostatečné množsví kreatinu. Samotný kreatin dávkujte až po tréninku.

Dotaz
autor: Ondra • datum: 12.03.2013
Dobře, když tyto suplementy budu užívat v den tréninku jak jste psal, tak by mě zajímalo jestli mohu ten Zell Volume užívat i v den odpočinku. Popřípadě co byste mi doporučil k užívání v den odpočinku?

Dobrý den, ano, kreatin ve dnech volna můžete zařadit a to např. ráno před snídaní. Pokud ve dnech volna přijmete ze stravy dostatek živin, žádné další suplementy zařazovat nemusíte.

Dotaz
autor: Ondra • datum: 11.03.2013
Dobrý den, chci se zeptat jestli je kombinace E.NOX Shocku a Maximum Zell Volume Plus Krea-Genicu v poradku? Dekuji za odpoved

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. E.NOX užívejte před tréninkem a Zell Volume po tréninku.

E.NOX v kombinaci s dalšími suplementy
autor: Aleš • datum: 10.03.2013
Dobrý den, nedávno jsem přešel na objemový trénink, kombinuji kreatin + sacharid, podle potřeby i protein, chtěl bych vyzkoušet také E.NOX Shock. Zajímalo by mě, zda je vhodné ke stávajícím suplementům ještě přidat E.NOX nebo nějaký vyřadit (případně omezit) - například čtu, že E.NOX již kreatin obsahuje. Děkuji.

Dobrý den, nic bych nevyřazoval, E.NOX přidejte k současné kombinaci. Samotný kreatin dávkujte po tréninku a ve dnech volna.

Obsah kreatinu
autor: Honza • datum: 10.03.2013
Zdravim, s E.NOX jsem velmi spokojen. Chtel bych nyni vysadit kreatin (po cca 9ti tydnech), ovsem rad bych pri trenincich zustal u kvalitniho NO produktu. E.NOX obsahuje pomerne velke mnozstvi kreatinu a je tomu tak (v mensich davkach) i skoro u vsech ostatnich NO vyrobku. Reflex NOS mi prijde jako jedina adekvatni nahrada, ktera kreatin neobsahuje. Doporucite tento vyrobek, nebo je jeste jina moznost? Diky

Dobrý den,  NOS Fusion je dobrou volbou, ale co se týká cyklování, doporučuji ho používat i u NO přípravků.

Dotaz
autor: Luke • datum: 09.03.2013
Dobrý den, je mi 15let (180cm/85kg - 1,5roku posilování) a chci se zeptat jestli by produkt účinkoval v normě nebo jestli třeba počkat. Děkuji

Dobrý den, tato kategorie suplementů není určena pro vaši věkovou skupinu.

Zatím je pro vás zcela dostačující použití proteinu a gaineru.

HALO
autor: Tomáš Zídek • datum: 07.03.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda-li je možné užívat Anabolic Halo a E-NOX. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, jedná se o kombinaci předtréninkového a potréninkového suplementu. Kombinace je tedy zcela v pořádku.

ENOX
autor: Jan Stolín • datum: 01.03.2013
Zdravím,sice tohle nedělám,ale tentokrát se podělit musím.Je to týden co užívám ENOX a musím říct,že je to naprostá bomba. Stačí 2 odměrky a člověk je nabuzenej a napumpovanej po celou dobu tréniku.Občas se mi stávalo,že jsem byl po půl hodině unavenej a chtělo se mi domů. A ted?S tímhle produktem je to nemožný.Ani po hodině a půl tréninku se mi domů nechce.Člověk vidí to užasný napumpování a cejtí v sobě tu energii,že prostě musí pořád cvičit a cvičit a ty činky zvedat a zvedat. Mějte se fajn.čuuuuus

Dobrý den, děkujeme za referenci a velmi nás těší, že jste s přípravkem spokojen.

Sam toho moc neudela...
autor: Adam • datum: 26.02.2013
Zdravim vas, chci se podelit o zkusenosti s Enoxem. Jako predtreninkovy napoj je to fajn, ale neni to zadna extremni pumpa, co by vas poradne nakopla. Pokud chcete opravdu kopanec, pred nejsilovejsimi cviky, pak doporucuji vypit tuhle stavicku pred treninkem, v doporucenem mnozstvi, trosku vas to probere, trosku to zasimra a placebo je take fajn, ale hlavne si dejte par minut pred temi konkretnimi, narocnymi cviky HellGel.... Enox sam o sobe mnoho neudela, probere vas na cely trenink, ale nikde zadny vrchol.. HellGel ma zase rychly a intenzivni nastup, takze vas to nakope a rozbrni, ale za 20minut je konec, pak je zase dobre, ze uz vam v brise sploucha Enox, ktery vam pomuze dokoncit zbyle cviky.... Takze za me doporuceni - vypit to, jit cvicit, par minut pred nejnarocnejsim cvicenim vycucnout HellGel a trada..... No pain, no gain. At vas to ve fitku bavi panove. Caus

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky. Jsme rádi, že jste s kombinací produktů spokojen.

Kombinace
autor: Patrik Morávek • datum: 22.02.2013
Dobrý den,chci se optat,je možná kombinace před tréninkem tento produkt a po cvičení Growth Matrix ? Díky

Dobrý den, ano, tato kombinace je v pořádku.

Kombinace
autor: Miroslav • datum: 13.02.2013
Dobry den je tato kombinace spravna Crea Mono Pure a E.NOX Shock pri extremním tréninku, a jak s davkovanim mohu je pouzivat oba pred treninkem ? Dekuji.

Dobrý den, použít se určitě dá, ale určitě nesmíte zapomínat na dostatečný příjem všech živin. Dle potřeby použijte také protein a gainer.

E.NOX v 45 g obsahuje 6 g kreatinu, tedy je zcela zbytečné před tréninkem přidávat další kreatin.

E.NOX dávkujte před tréninkem a kreatin po tréninku.

E-NOX
autor: Josef • datum: 13.02.2013
Dobrý den všem. E-NOX mohu jednoznačně doporučit. Osobně mám tuto zkušenost: Vezmu si 3 odměrky a zaliji 400 ml vody, pro mě osobně je to až moc sladké, ale o to rozhodně nejde, prvních 20 minut po konzumaci se nic neděje, právě až za 20 minut začnu najednou cítit šimrání po celém těle, respektive cítím prokrvení kůže na celém těle, cítím to na celých rukou, zádech, hrudníku .... je to takové šimrání, ten pocit se prostě musí zažít, a právě v tento okamžik začínám trénink, ten pocit prokrvení kůže a to šimrání cítím po celou dobu tréninku, nemluvě o skvělém napumpování svalů. Kdo chce zažít stav dokonalého prokrvení svalů na celém těle, ať zkusí E-NOX, pro mě číslo 1.

Dobrý den, děkujeme za Vaše reference. Jsme rádi, že jste s E.NOXem spokojen!

výsledek
autor: Jindra • datum: 09.02.2013
Děkuji za odpověd. A mohl by jste mi poradit nějaký výrobek pro nárůst svalové hmoty? Děkuji.

Pokud se snažíte přibrat, doporučil bych dle potřeby určitě použít gainer a protein. Pokud cvičíte pravidelně déle než 6 měsíců, vyzkoušejte také kreatin.

Samozřejmostí je odpovídající trénink a strava.

výsledek
autor: Jindra • datum: 09.02.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké je dávkování u tohoto produktu v tréninkovej den a v netréninkovej den. A jaký do toho mužu očekávat výsledky. Děkuji.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o předtréninkový suplement, tak se dávkuje jen před tréninkem. Použijte dávkování, které je uvedeno v popisu přípravku.

E.NOX vám díký své účinnosti pomůže tvrději trénovat. Dodá vám energii pro trénink, napumpuje vaše svaly a dostatečně vás nabudí na trénink.

Dávkování
autor: Crep • datum: 07.02.2013
Dobrý den, při výkonnostním dvoufázovém tréninku doporučujete vždy před tréninkem 3 dávky nebo pouze v daný den 1x 3 dávky?

Dobrý den, doporučuje se užívat před tréninkem 3 odměrky - 45,9 g.

Doporučil bych ho užívat jen jednou denně a to před náročnějším tréninkem.

Dávkování by šlo i upravit a vyzkoušet užívat např. 2krát dvě odměrky, ale je třaba vyzkoušet jak takové dávkování budete snášet. Také je třaba počítat s tím, že čím častěji budete příprave užívat, tím dříve může dojít k poklesu účinnosti. Tělo si na přípravek zvykne.

Hell NO vs. E.NOX
autor: Dominik • datum: 06.02.2013
Ještě jednou zdravím, dneska se už chystám objednávat, tak jen krátce, co byste doporučil ? Hell NO Gel či E.NOX ?

Dobrý den, je třeba experimentovat, tedy postupně vyzkoušet více suplementů, jinak nepoznáte, který vám bude více vyhovovat.

V obou případech se jedná o povedené předtréninkové suplementy, které si zákazníci pochvalují.

Účinky
autor: Roman • datum: 04.02.2013
Ještě bych se rád jenom zeptal po jak dlouhé době cvičení ,můžu tento pro ukt začít brát? Jest-li musím mít odcvičíno třeba měsíc v posilce apod.

V podstatě ho můžete použít od samého začátku, ale na druhou stranu je zbytečné od počátku používat „silné“ suplementy. Jako začátečník se budete bez problémů několik měsíců zlepšovat jen se základní suplementací.

Při výběru suplementů doporučuji postupovat dle tohoto článku.

Účinnky
autor: Roman • datum: 04.02.2013
Dobrý den chtěl jsem se zeptat , jaký tento produkt muže mít vedlejší účinky? Děkuji.

Dobrý den, pro zdravého člověka je užívání zcela bezpečné. Tedy žádných zásadních vedlejších účinků se nemusíte obávat.

E.NOX a CEE
autor: Honza • datum: 02.02.2013
Zdravim, kolik cca gramu CEE je vhodne doplnit k E.NOXu? Ten obsahuje kombinaci ruznych forem kreatinu, celkem 6g. U monohydratu doporucujete doplnit po treninku 5g a ve dnech volna kdyz se E.NOX neuziva, tak 2x5g. Jak tomu s gramazi muze byt u CEE? Extrifit u jejich CEE uvadi pouze 3g jako davku (6pcs), coz mi prijde pomerne malo. 30 let, 85kg. Diky

Dobrý den, po tréninku dávkujte 3 g CEE a ve dnech volna 2krát 3 g.

kombinace
autor: Badin R. • datum: 31.01.2013
Chtel bych se jen zeptat,jestli k E.NOX SHOCK mohu soubezne brat i CreaShock.Diky

Dobrý den, ano, můžete. E. NOX před tréninkem a CreaShock po tréninku.

dotaz
autor: Roman • datum: 30.01.2013
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let je vhodné tento přípravek používat a jaké by jste doporučili BCAA. Děkuji

Dobrý den, přípravek je vhodný pro pokročilejší cvičence starší 18 let. Z BCAA bych doporučil  BCAA Instant.

E.NOX SHOCK
autor: Radim Bohuslav • datum: 07.01.2013
Dobrý den,chtěl bych se zeptat je možná kombnace E.NOX SHOCK+BCAA+L-glutamin? Jaké je popř.optimální dávkování? Nebo co jiného by jste mi doporučil k E.NOXU Díky

Dobrý den, E.NOX před tréninkem společně s BCAA a BCAA také po tréninku společně s glutaminem. Další dávku glutaminu také před spaním.

Vyšší krevní tlak
autor: Pavel • datum: 02.01.2013
Dobrý den, Před používáním E.NOX SHOCK jsem bral 5 tréninkových dní No Hell Gel, vždy jeden pytlík před cvičením. Pak jsem začal užívat v tréninkové dny E.NOX SHOCK. Užívám ho už 2 týdny a jediné co mě zarazilo byl krevní tlak. Naměřil jsem 145 na 82. Normálně mívám tlak vpořádku tedy 120 na 80. Co tak pozoruji tak i ostatní mají z No vyšší tlak. Vysoký krevní tlak přece způsobuje různá onemocnění. Je to vpořádku, když je systolický tlak vyšší?

Dobrý den, použití stimulantu společně s tréninkem může krátkodobě zvýšit tlak, ale pro zdravého člověka se nejedná o nic nebezpečného.

Davkovani
autor: Patrik • datum: 27.12.2012
Dekuji za odpoved, akorat u Sanasu BCAA pisou 50 minut pred treninkem, nebude pakzbytecne davkovat po treninku? Nemaji tyto aminokyseliny byt jako ochrana svalove hmoty?

Dávkování BCAA před tréninkem má smysl zejména při redukční dietě. V případě objemového nebo udržovacího tréninku stačí dávkování po tréninku.

Kombinace
autor: Patrik • datum: 27.12.2012
Dobry den, Mam od vas tento produkt a pak Aminokyseliny BCAA od Sanasu ktere obsahuji 3000mg argininu v davce. Mohu kombinovat tento produkt stemi aminokyselinami? Nebude to uz moc Argininu? Nejsem profesional, ale uz cvicim cca. 3 roky, je mi 23 let a s NO produkty mam zkusenost (Hell Gel, NAno Vapor) Dekuji

Dobrý den, oba přípravky můžete kombinovat, dávka argininu je stále v normě.

E.NOX dávkujte před tréninkem a BCAA po tréninku.

E.NOX
autor: jarde • datum: 21.12.2012
Zdravím, již rok cvičím a snažím se sformovat postavu, mam dost trpělivost a le výsledky stale nejsou , standartní koktejly z fitka jsou na unavu ok ale na objem a viditelné výsledky to není. Mohu poprosit o tip na opravdu funkční doplněk stravy. popřípadě kombinaci. děkuji jarde

Dobrý den, pokud vám protein či gainer pomáhá, lépe regenerujete, tak velmi pravděpodobně bude chyba ve vašem jídelničku a možná i tréninku.

Pokud nebude jídelníček v pořádku a to zejména dostatek všech živin, nemůžete žádné výraznější zlepšení očekávat. Více informací o výživě naleznete zde.

Ze suplementů bych dle potřeby zařadil gainer nebo protein a přidal osvědčený kreatin.

Dotaz
autor: Michael • datum: 21.12.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat mohu kombinovat E.NOX s Nitrix AVPT? E.NOX před cvičením a Nitrix AVPT jak je uvedeno od výrobce. Děkuji

Dobrý den, ano, kombinace je možná. V den tréninku Nitrix dávkujte jen 2krát, třetí dávku nahradí E.NOX.

dotaz
autor: radek • datum: 19.12.2012
Zdravim,měl by sem takový dotaz.Před tréninkem davam:protein,E.Nox Shock a Bcaa Instant od extrifitu.Je možné smíchat nějaké dva suplementy do jednoho drinku?Třeba smíchat E.Nox Shock s Bcca Instant do jednoho nápoje?Díky za radu

Dobrý den, ano, E.NOX a BCAA můžete konzumovat společně.

dotaz
autor: richard • datum: 17.12.2012
175cm 72kg, 2 odmerky, to mravenceni je normalni? Vazne pusobi skvele, cvicim 5x tydne a o vikendu fotbal, je tento pripravek vhodny i pred fotbalovym ci tenisovym utkanim? Dekuji za odpoved

Dobrý den, ano, mravenčení je v pořádku.

Klidně ho vyzkoušejte i u tenisu a fotbalu, sám posoudíte, zda vám to vyhovuje.

porovnani
autor: micus6 • datum: 14.12.2012
Zajímalo by mě, jak si tenhle přípravek vede oproti assalutu. Nevíte, co funguje lépe? Děkuju

Dobrý den, E.NOX je kvalitní a funkční předtréninkový suplement, který má mnoho spokojených uživatelů.

Jinak je třeba experimentovat a zkoušet, jinak nepoznáte, který suplement je pro vás ten nejlepší.

dotaz
autor: richard • datum: 12.12.2012
Zdravim, posiluji kazdy den, chci pribirat ciste svalovou hmotu a uz jen rysovat, uzivam protein, chtel bych zaradit tento produkt,a chci se zeptat jestli je treba k tomuto uzivat jeste kreatin? A jak tento produkt dlouho uzivat? Dekuji

Dobrý den, samotný kreatin přidat můžete a to 5 g po tréninku a 2 x 5 g (davkování platí pro monohydrát ) ve dnech volna.

E.NOX užívejte cca dva měsíce a pak bych zařadil měsíční pauzu.

dotaz
autor: Radek Hrdlička • datum: 10.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak si vede e.nox v porovnání s Hell gelem?(tím novým)? mám dobráno už skoro celou krabici a působí to na mě parádně. Vždy před tréninkem si dám hell gel a ještě piji při tréninku bcaa instant. A fakt super hell gel, ale nechci po druhé to samé a toto mě zaujalo tak prosím kdyby jste mi poradili co bude lepší?! Předem moc díky za ochotu. Hrdlička

Dobrý den, E.NOX by měl být ještě silnější, ale je to třeba vyzkoušet. Jinak učinek neporovnáte.

Dotaz
autor: richard • datum: 10.12.2012
Dobrý den, posiluji 5-6 týdně, užívám protein od nutrendu, kreatin monohydrát, a chtěl bych užívat třeba i tenhle produkt. Jen se chci zeptat zda se dá užívat i během tréninku protože nemám rád iontové nápoje a jsou si myslím zbytečné.. za cíl mám pořádné vyrýsování bez tuku protože hraju závodně fotbal. Děkuji za odpověď

Dobrý den, jedná se o předtréninkový stimulant, který je vhodné dávkovat před tréninkem. Takové dávkování zajistí optimální využití přípravku během tréninku.

NOCKO
autor: davebojka • datum: 30.11.2012
dobry den koupil sem si e.nox a pouzivam ho k mass gain 14 cvicim 3xtydne je to dobra kombinace co se tyce sacharidu a bilkovin a muzete mi jeste neco doporucit dekuji

Dobrý den, Mass Gain obsahuje poměrně málo bílkovin, tudíž by mohlo být vhodné přidat ještě protein, např.  Long 80 - 7 Hours. Protein můžete dávkovat večer před spaním a dle potřeby i během dne, např. k svačině.

Kombinace uvedených suplementů je v pořádku.

Prichute
autor: Petr • datum: 24.11.2012
Dobry den, zajimalo by me, jake z prichuti jsou nejpopularnejsi, event. jestli nemate nejake vzorky prichuti na vyzkouseni.

Dobrý den, osobně tento údaj neznám, ale pokud případnou objednávku provedete telefonicky - 800 203 209 (volání ZDARMA), kolegová vám to řeknou.

Dotaz
autor: Václav • datum: 19.11.2012
Spíše by mě zajímalo, jestli mezi tou pauzou mohu zařadit jiný anabolizér a pak zase zařadit ENOX. Např. 2 měsíce ENOX, pak 1 měsíc Hell No Gel a zase ENOX.

Všechny tyto přípravky mají podobné složení, tedy pokud je zařadíte, vlastně by o žádnou pauzu nešlo.

Dotaz
autor: Václav • datum: 19.11.2012
Dobrý den, po jakou dobu mohu brát tento suplement? Cca jeden měsíc a pak pauza? Případně jaký jiný anabolizér by byl nejvhodnější... Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se užívá jen před tréninkem, můžete ho užívat cca 2 měsíce a následně zařadíte měsíční pauzu.

Pokud se opět ptáte na předtréninkový stimulant, doporučil bych např.  NOS Fusion.

D
autor: Pop • datum: 19.11.2012
Dobrej v kterym ordtreninkovym stimulantu je nejvicucinnych latek ? Diky za dporuceňi chci nakej brutus

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet přípravek z této straánky, tedy E.NOX.

Gg
autor: Polis • datum: 15.11.2012
Dobrej Enox nebo hell no gel? Dik Sem v objemu vhci nabrat Strava je

Dobrý den, nelze jednoznačně doporučit konkrétní přípravek (každému vyhovuje něco jiného ). Oba mají kvalitní složení, je jen na vás, kterému dáte přednost.

Dotaz
autor: Andre • datum: 13.11.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli by bylo potřeba dávkovat tento NO + Cretine Monohydrate Creapure a ještě protein. Děkuji

Dobrý den, nutné to není, ale pokud se vám tato kombinace zamlouvá, klidně ji použijte.

kreatin
autor: martin • datum: 08.11.2012
dobrý den. tento výrobek užívám a je super, napumpování, nabuzení při tréninku, dokonce i potom během dne ještě cítim jak jsem svěží a ne unavenej. chtěl jsem se zeptat na jednu věc. je možné abych po tomto nakopávači natáhl do podkoží trošku vody? ptám se proto, protože užívám i delší dobu kreatin od firmy reflex a s ním jsem moc vody v těle nezadržoval. ptám se proto, protože se píše že v tomto pčípravku jsou tři druhy kreatinu, tak jestli mohou mít tento efekt který kreatin ord reflexu neměl. i když i po kreatinu od reflexu jsem cítil sílu a perfektní napumpování. děkuji za odpověd.

Dobrý den, kreatin od reflexu je monohydrát, tedy forma kreatinu, která hydratuje nejvíce. Samozřejmě hydratační účinky má každý monohydrát, ale u každého bude hydratace jiná. Mimo jiné ji ovlivňuje i strava.

E.NOX monohydrát neobsahuje, tudíž by se žádné velké „zavodnění“ konat nemělo.

Enox a redukce hmotnosti
autor: robert • datum: 08.11.2012
Dobrý den, za účelem snížení hmotnosti používám před tréninkem (běh i posilovna) přípravek Grenade Thermo detonator. Byla by vhodná/doporučil byste kombinaci těchto dvou přípravků před tréninkem? Nejsem sportovec začátečník. Děkuji za radu.

Dobrý den, nedoporučil. Oba přípravky obsahují stimulanty, tudíž při kombinaci by jejich dávkování bylo příliš vysoké.

Pokud chcete dosáhnout efektu napumpování, použijte kombinaci Grenade a Nitrixu.

Po tréninku?
autor: HNA • datum: 03.11.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by se mohl přípravek brát případně i po cvičení? Děkuji za odpověď!

Dobrý den, k takovému užívání není žádný důvod. Přípravek je určen k předtréninkové stimulaci a tomu odpovídá jeho složení.

Pro potréninkovou suplementaci se hodí např. Growth Matrix.

Dotaz
autor: Václav Chvojka • datum: 02.11.2012
Dobrý den, zde jsem se dočetl, že mohu použít kreatin monohydrát od creapure v nasycovací fázi společně s E.NOXem. Creatin mám tedy brát zhruba týden a pak už jenom E.NOX v tréninkové dny? Chápu to dobře? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, takový postup je možný, množství kreatinu v E.NOX je dostačující. Jsou ovšem cvičenci, kteří přidávají dávku kreatinu i po tréninku.

Cim nahradit v kreatinove pauze?
autor: Lada • datum: 02.11.2012
Dobry den, E.NOX je rozhodne super (a to nejen kvuli cene). Zkousel jsem ruzne predtreningove preparaty a musim rict, ze tenhle mi sedi velmi dobre. Cim ho ale nahradit, kdyz mam v planu ted na nekolik tydnu vysadit kreatin ze vsech suplementu? Je mi 34let (193cm/92kg), cvicim 3x-4x tydne relativne tvrde a dlouze (+90min) takze bez „nakopavace“ je cviceni nuda a cire zoufalstvi...

Dobrý den, osobně jsem přesvědčem, že dlouhodobé užívání „nakopávačů“ není dobré. Časem by mohlo dojít k psychické závislosti a také je třeba si uvědomit, že je to určitá zátěž pro organismus.

Doporučil bych zařadit pauzu a pořádně si užít „nudné“ cvičení bez stimulantů. Pokud to ovšem ještě zvládnete.:-)

Pokud trváte na předtréninkovém „nakopnutí“, vyzkoušejte  NOS Fusion.

NOCKO
autor: davebojka • datum: 01.11.2012
dobry den koupil sem si E.NOX Shock. a chci se zeptat muzu to promichat 20 minut pred cviceni s MASS GAIN 14 a s Crea Pure Ethyl Ester a cvicit a po cviceni jen doplnim MASS GAIN 14 je to dobre nebo mi nejak poradte jak to mam pouzivat dekuji poradte

Dobrý den, gainer užívejte cca 60 minut před tréninkem a E.NOX cca 30 minut před tréninkem.

Kreatin dávkujte až po tréninku. Předtréninkovou dávku kreatinu obsahuje E.NOX.

Petarda
autor: Márty • datum: 27.10.2012
Král všech NOček. (víc netřeba psát)

Dobrý den, velmi náš těší, že jste s přípravkem spokojen.

dotaz
autor: Thomas • datum: 23.10.2012
DObrý den, chtěl bych se zeptat, jestli tento NO muzu kombinovat s kreatinem monohydrátem v nasycovací fázi? děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, můžete. Do celkové denní dávky kreatinu započítejte i kreatin obsažení v E.NOX.

Kombinace
autor: Miroslav • datum: 21.10.2012
Dobry den chtel jsem se zeptat jestli muzu kombinovat protein PROFESSIONAL WPC 80 % a BCAA Pure a E.NOX Shock pri extemni zatezi v posilovne a jeste jestli bych protein a E.NOX mohli smychat v jedne davce v sejkru ?? dekuji.

Dobrý den, kombinace uvedených suplementů je v pořádku.

E.NOX musíte užívat samostatně cca 30 minut před tréninkem.

Dávkování
autor: Pavel • datum: 16.10.2012
Dobrý den, zakopil jsem u Vás tenhle produkt a chtěl bych se zeptat kolik odměrek před tréninkem mám užívat a po jakou dobu? Stejně jako čistý kreatin po dobu 1-2 mesíců s 1 měsíční pauzou? Také bych se chtěl zeptat jakou dobu před tréninkem užít. Děkuuji

Dobrý den,

Doporučené dávkování:

  • 1 odměrka = 15,3 g
  • 1 dávka = 3 odměrky (45,9 g)
  • kondiční sportovci: užívejte 2 odměrky 15 - 20 minut před tréninkem
  • pokročilí a výkonnostní sportovci: užívejte 3 odměrky 15 - 20 min před tréninkem
  • E.NOX Shock má formu prášku, který snadno rozpustíte ve vodě, výborně chutná a můžete jej okamžitě konzumovat
  • berte 2 - 3 odměrky E.NOX Shock rozmíchejte ve 300 - 400 ml vody
  • obsah připraveného nápoje je určen k přímé konzumace

Přípravek užívejte 1-2 měsíce a následně zařaďte měsíční pauzu.

E.Nox
autor: Mirek • datum: 30.09.2012
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak efektivně dávkovat E.Nox s BCAA a CEE.

Dobrý den, E.NOX a BCAA před tréninkem a po tréninku BCAA + CEE. CEE dávkujte i ve dnech volna.

kreatin monohydrát
autor: pavel • datum: 22.09.2012
Dobrý den,děkuju za předchozí odpověď a ještě jeden dotaz. E.nox obsahuje mimo jiné tři formy kreatinu,ale i kofein.Otázka zní,je tedy vhodné kombinovat e.nox ještě s kreatinem monohydrátem,nebo je to zbytečné a díky kofeinu i kontra produktivní.Díky

Dobrý den, pokud vám jde o maximální využití kreatinu, je vhodné ho zařadit také po tréninku a ve dnech volna.

e.nox
autor: Jakub • datum: 21.09.2012
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je vhodné tento produkt užívát dlouhodobě např. 2 a více měsíců v kuse ??? předem děkuji za odpověd

Dobrý den, dlouhodobé užívání může významně snížit účinnost přípravku. Vhodné je E.NOX užívat cca dva měsíce a pak zařadit přibližně měsíční pauzu.

E.NOX
autor: Kuba • datum: 20.09.2012
Musím říct, že vážně výborný doplněk! To mravenčení po těle je neskutečný. Jedu delší pauzy mezi opakováními (+/-2min.) a s E.NOX mi stačí tak půl minuty a odjedu sérku úplně v pohodě. Když už mám odcvičeno, to co jsem měl odcvičit musím si ještě o nějaký ten cvik přidat, jsem plný energie a síly! Fakt doporučuji!!

Dobrý den, děkujeme za referenci pro ostatní zákazníky a velmi nás těší, že jste s přípravkem spokojen.

e.nox
autor: pavel • datum: 20.09.2012
Dobrý den,čekal jsem co odpovíte na poslední dotaz od Radka,ale radši se tedy optám taky.Po 10-ti minutách začne mravenčit obličej,poté začne celé tělo,což trvá ještě tak prvních dvacet minut cvičení,tj. cca 40 minut. Je to ok? To samé ohledně doby užívání,nikde se to tu nepíše. Díky za odpověď.

Dobrý den, pocit mravenčení je značně individuální a může za něj beta alanin.

Předtréninkové suplementy je třeba cyklovat (cca dva měsíce užívání a následně měsíční pauza ). Při dlouhodobém užívání může dojít k značnému poklesu účinnosti.

dotaz
autor: Radek • datum: 17.09.2012
Dobry den,chci se zeptat co vyvolava takove to pichani po celem tele,a zda je to vporadku? a dale jak dlouho doporucujete pripravek uzivat a jak dlouhou pauzu pak pred dalsim uzivanim nasadit?diky

Dobrý den, pocit mravenčení má na svědomí beta alanin.

Předtréninkové suplementy je třeba cyklovat (cca dva měsíce užívání a následně měsíční pauza ). Při dlouhodobém užívání může dojít k značnému poklesu účinnosti.

Produkt
autor: Kuba • datum: 16.09.2012
DObrý den, koupil jsem si E.NOX Shock a je celý zatvrdlý, je v tom nějaký problém, nebo když ho rozškrábu na prášek bude v pořádku? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Nové šarže produktu by toto dělat neměly (zatvrdávání byl problém první šarže po uvedení produktu na trh). Prosím, můžete-li, zavolejte v pondělí kolegům do skladu na bezplatnou linku 800 203 209, zajistí výměnu za bezproblémový produkt. Omlouvám se za komplikace.

Je lepsi vapor ci E.NOX Shock
autor: Erik • datum: 15.09.2012
Je lepsi vapor ci E.NOX Shock dekuji za odpoved ?

Dobrý den, co se týká účinnosti, ta je velmi individuální a každému může vyhovovat zcela jiný suplement.

Pokud se zaměřím konkrétně na E.NOX Shock, tak jeho obrovskou výhodou oproti konkurneci je přesně uvedené složení. Žádné schovávání za různé směsi, ale konkrétní látky (ty nejúčinější ) a to včetně množství. Vzhledem k tomu, že se jedná o domácího výrobce, máte jistotu, že přípravek obsahuje přesně to, co je uvedeno na obalu.

amino?
autor: Dan • datum: 11.09.2012
Dobry den, chci se zeptat zda pred treninkem uzivat i BCAA, kdyz uz budu uzivat tento anabolizer. Ma to nejaky smysl a nebudu toho mit uz moc? Dekuji. Po treninku pak beru gainer + pripadne BCAA.

Dobrý den, pokud se jedná o náročný trénink, klidně BCAA přidejte.

dotaz
autor: Jakub • datum: 11.09.2012
je potreba tento produkt uzivat s prestavkama myslim ciklicky.Dekuji za odpoved?

Dobrý den, pokud ho užíváte pravidelně před každým tréninkem, tak určitě ano. Při dlouhodobém užívání může dojít k výraznému poklesu účinnosti.

l
autor: Claud • datum: 06.09.2012
Dobrý den, merim 196cm a vazim 71 kg. chtel bych se zeptat jakym pridavkem zvysim s posilovanim po mesici svoji vahu + svalovou hmotu. spise mi jde o nabrani svalove hmoty. děkuji za odpověď s pozdravem

Dobrý den,

v objemové fázi tréninku bych spoléhal na základní doplňky, kterými jsou kvalitní protein a gainer, dále kreatin monohydrát a kvalitní multivitamínový přípravek. Určitým nadstandardem pak může být zařazení dalších doplňků, jakými jsou BCAA aminokyseliny, glutamin, nebo předtréninkový stimulant.

Z proteinových doplňků mohu doporučit například velmi oblíbený protein WPC 80, Whey Core 100, nebo vícesložkový protein s postupným vstřebáváním Long 80.

Mezi gainery vynikají svým komplexním složením přípravky jako Compress B. I. G., Go Pro 30, nebo Instant Mass.

Co se týká kreatinu, osobně preferuji klasický kreatin monohydrát, který většině uživatelů přináší nejlepší výsledky a je zároveň finančně nejdostupnější. Jsem přesvědčený, že kvalita kreatinu je u všech výrobců srovnatelná, takže volba je skutečně jen na Vás. Zajímavé cenové nabídky naleznete například u kreatinu Fair Power, nebo Crea Pure.

Dostatek vitamínů a minerálů je zásadní nejen pro dosažení optimálního sportovního výkonu, ale samozřejmě i pro celkové zdraví obecně, takže zařazení kvalitního multivitamínového doplňku bude určitě vhodné. Doporučoval bych vybírat například z těchto výrobků: Nexgen, V 44 Vita, One Daily, nebo Animal Pak.

Pro potřeby sportovců s velmi náročným tréninkovým programem dobře poslouží suplementace BCAA aminokyselinami pro podporu výkonu a lepší regeneraci a glutaminem, který podpoří činnost imunitního systému.

Předtréninkové stimulanty umožní dosáhnout vyššího výkonu. Mezi ty oblíbené a osvědčené patří například No-Xplode, nebo Gutain.

Cena
autor: alex • datum: 03.09.2012
Dobrý den přeji. Dnes jsem zakoupil tento výrobek v obchodě ronnie a cena byla větší, než cena zde na internetu. Jak je to možné a co s tím?

Dobrý den, internetové ceny jsou od cen v kamených obchodech odlišné. Pokud jste z Prahy, můžete si zde zboží objednat a zvolit vyzvednutí v prodejně.

extrifit
autor: Jakub • datum: 01.09.2012
Na tento produkt jen chvalu je opravdu super. A hlavne zabira.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky, jsme rádi, že jste spokojen.

Otázka
autor: David • datum: 30.08.2012
Chtěl bych se zeptat zda tento suplement nema nejake spatne účinky na potenci apod. Děkuji.

Dobrý den, vaše obava je zcela zbytečná.

Napumpování
autor: Kostelecký Drobeček • datum: 28.08.2012
Dobře, super. To chápu. A ještě mi prosím řekněte jestli pro nárust svalové hmoty postačí E.NOX + protein nebo jestli k těmto dvěma zařadit ještě kreatin nebo jestli je to už vzhledem k tomu že je nějaké množství již obsažené v E.NOX zbytečné? A pokuď ano, který? Koukal jsem že doporučujete spíše monohydrát a co krealkalyn? Děkuji

Dobrý den, je třeba experimentovat a postupně vyzkoušet více kombinací suplementů.

Pro začátek klidně protein a  E.NOX Shock a v dalším kole můžete vyzkoušet protein a  Creatine Monohydrate Creapure.

Napumpování
autor: Kostelecký Drobeček • datum: 27.08.2012
Dobrý den Jenom stručný dotaz. Koukám že je v tom obsažený kreatin. Je tedy potřeba kupovat kreatin ještě zvlášť? Cvičím pravidelně už několik let a vždy jsem kupoval, kreatin + např.tribu nebo N.O. + protein 80 a výše. Ale když vidím toto rád bych to zkusil. Děkuji

Dobrý den, pokud chcete maximálně využít účinnosti kreatinu, je třeba ho dávkovat i ve dnech volna.

Kreatin uživejte cca dva měsíce a následně zařaďte měsíční pauzu.

odpovědˇ
autor: rk • datum: 25.08.2012
taky by mě zajímala odpovědˇa reakce na popis účinku a složení produktu podle p. toma ze dne 24.8.2012

Viz moje odpověď níže.

droga
autor: tom • datum: 24.08.2012
No nevím, naposledy jsem vyzkoušel tester od firmy Nutrex a to byla dávka pouhých 11g..a to s doplňkem stravy nemělo nic společného, po deseti hodin neskutečné stimulace a mravenčení po celém těle jsem začal pátrat a zjistil že tenhle přípravek obsahuje látku, která je přirovnáváná k účinkům amfetaminů. Rozhodně bych si už nic podobného nikdy nevzal. Už jen z důvodů že je ta látka na seznamu zakázaných látek a pak hlavně, že v kombinaci s L-argininem který cévy rozšiřuje, tak dimethylamylamin cévy zužuje..no bylo mě z toho tak zle, že bych to okamžitě zakázal..normální doping, nic víc..nechápu jak ten Hemo rage můžou vůbec prodávat!!! Podle popisu učinků, co tady píše pán Března, bych se vůbec nedivil, kdyby to obsahovalo tu stejnou látku

Nemůžete srovnávat americké a české produkty. Ze Států se sem často dostane všelicos, co potom může způsobovat Vámi zmíněné nepříjemné pocity, dokonce někdy i pozitovní dopingový nález (však poslední takový případ byl v ČR ne déle než před měsícem či dvěma). Naproti tomu v ČR vyrobené produkty musí splňovat mnohem přísnější kritéria a nestane se, že by u nich byl obsah čehokoliv, co by mohlo být v rozporu s platnou legislativou či s antidopingovými pravidly. I to je důvod, proč kdykoliv jen mohu, doporučuji české produkty (a to i E.NOX Shock, na jehož stránce si nyní píšeme) a nikoli zámořské.

REKLAMACE
autor: Richard • datum: 24.08.2012
Nevím co to byla za šarže,ale datum spotřeby byl do roku 2014,tak nevím. Poslal jsem Vám ho zpět,doporučeně,abych měl z pošty nějaký doklad a prodražil se mi produkt o 70kč. Děkuji a nashledanou

Jak zmiňuji, hned ta první, co sjela z výroby. Nová už je jiná a bez potíží. Bohužel tyto komplikace u nových produktů napříč všemi výrobci jsou (a budou). Pokud budete souhlasit, až budete objednávat příště, pošlete mi těsně po objednávce kratičké info na ronnie@ronnie.cz, zařídil bych ponížení ceny tak, aby se Vám ztráty a nepříjemnosti vykompenzovaly.

REKLAMACE
autor: Richard • datum: 24.08.2012
Dobrý den.Objednal jsem si u vás Vámi doporučený E.NOX SHOCK.Tento produkt mi přišel zatvrdlý jak beton,nešla z něj vyrvat ani odměrka,je zcela neuživatelný. A to jsem za něj zaplatil 840 kč a vy ho tědˇ nabízíte za částku 599 kč asi víte proč.Obratem jsem volal na Váš e-shop a výrobek posílám zpět jako reklamaci.Vím,že zrovna vy za to nemůžete,ale jako jediní uvádíte ocenění kvality. Doufám,že má reklamace bude kladně a co nejrychleji vyřízena. A vaše produkty mnou objednané byly tak nevalně zaprášené,že příště zvážím,kde nakupovat. Děkuji

Dobrý den.

E.NOX měl problém v první výrobní šarži, kde některé z produktů zatvrdávaly. Nové šarže už mají tento problém odstraněn, tzn. vše, co je nyní v prodeji, je už zcela v pořádku a podobný problém se už nemůže opakovat (tím vyvracím Vaše tvrzení „nabízíte ho za 599 Kč, asi víte, proč“). Tzn. ještě jednou: aktuální šarže je už zcela bezchybná a bezproblémová.

Za potíže s tou první se omlouváme. Zašlete-li nám (samozřejmě i otevřený) produkt zpět, okamžitě jej za nový a bezproblémový vyměníme.

otazka
autor: martin • datum: 23.08.2012
a co by jste mi doporučil před zápasem na nabuzení?

Buď máte natrénováno, na zápas se těšítě a vaší motivací je snaha vyhrát a předvést co nejlepší výkon a v tom případě žádné „nakopnutí“ nepotřebujete. Pokud není motivace a není natrénováno, žádný stimulant to nezachrání.

Samozřejmě se může stát, že občas-vyjímečně stojí den za prd a je třeba trochu nabudit, tak v tom případě bych vsadil na klasiku, např.  Speed 8Compress Brutus či  Stimulus.

otazka
autor: martin • datum: 23.08.2012
zdravím je mi 21 let a hraju fotbal na profesionální úrovni a chtěl bych se zeptat jestli to je vhodné si to dát před fotbal na nabuzení,tedka jsem používal superpump,ale stím mi strašně trvalo než jsem se rozdýchal a klesl mi tep.

Dobrý den, osobně se domnívám, že toto není vhodná forma stimulace a účinnost bude velmi podobná jako u předešlého suplementu.

Samořejmě to zjistíte jedině tak, že E.NOX vyzkoušíte.

Doporučení
autor: Stanislav • datum: 23.08.2012
je mi 58 let, hmotnost 74 kg, výška 180 cm. Chci po dlouhé době znovu začít chodit do posilovny jen rekreačně. Jaké doplňky si mám od Vás pořídit? Může to být E.NOX Shock. Mám si pořídit i kreatin a jaký? (Alkalyn, Monohydrát CEE). S pozdravem Stanislav Chocina PS: Strava je u mě asi O.K. Jím ryby, krůtí, kuřecí, vepřové i hovězí cca 150 až 200 g denně) Beru tribulus 3x (MEGA Tribulus), multivitamin a vitamín C 500.

Dobrý den, zatím bych pořídil jen kvalitní gainer s vyšším obsahem bílkovin a převahou komplexních sacharidů, např.  Instant Mass Native.

Po pár týdnech pravidelného tréninku uvidíte jak bude tělo reagovat na zátěž, a dle toho můžete pořídit další suplementy. Případně by mohlo být vhodné od začátku použít ještě BCAA.

dotaz
autor: Daniel • datum: 22.08.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat ,jaký z těchto 3 předtreninkových NO produktů by jste mi doporučil.. E.NOX Shock nebo NO compromise (nutrend)nebo Hell NO gel..díky za odpověd.

Dobrý den, doporučil bych vyzkoušet E.NOX Shock.

dotaz
autor: Richard • datum: 16.08.2012
Moc děkuji za odpovědi a Váš čas. ale nedá mi se nezeptat,proč vždy nabídnete suplementy od EXTRIFITU? Je to kvalitou,nebo že je to český výrobce? Nezlobte se za tento dotaz,plně Vám důvěřuji.

Určitě je to kvalitní domací výrobce a osobně tuto značku také poměrně často používám.

Pokud se zaměřím konkrétně na E.NOX Shock, tak jeho obrovskou výhodou oproti konkurneci je přeně uvedené složení. Žádné schovávání za různé směsi, ale konkrétní látky a to včetně množství.

dotaz
autor: Richard • datum: 16.08.2012
A ještě jeden dotaz.Beru SYNTRA ec, to už by s E.NOX Shock asi dohromady nešlo?

Kombinace bych se neobával a klidně ji použil.

dotaz
autor: Richard • datum: 16.08.2012
Můžu užívat s tímto suplementem, potréninkový RE-CON? Moc děkuji za radu

Ano, kombinace je v pořádku.

před nebo po?
autor: Franta • datum: 09.08.2012
Jěště mám jeden dotaz mohu to pít při treninku jako u instant Bcaa? Nebo spíš před jak je uvedeno?

Dobrý den, základní použití je před tréninkem, ale dovedu si představit v případě delších tréninků dávkování i během zátěže. Je to třeba vyzkoušet, zda vám to bude vůbec vyhovovat.

blabla
autor: Franta • datum: 09.08.2012
Dobrý den,mohu si tento přípravek dávat např 2x-3x denne když mam více treninku za den? Nebo bych měl spíš jen 1x na ten nejduležitější trenink?

Čím méně stimulantů budete užívat, tím bude větší jejich účinnost.

Doporučil bych ho použít před nejnáročnějším tréninkem či při posledním tréninku, když už může být znatelná větší únava.

Kombinace
autor: Pavel • datum: 25.07.2012
Dobrý den, dělám MMA a nyní jsem ve fázy rýsování. Je mi 24 a vážím 105kg při 190cm. Beru ráno 5x Tribulus (Extrifit) před tréninkem 2x Hell No Gel a po tréningu 6x CEE (Extrifit), zajímá mne jestli je to správné rozložení a jestli je možné a lepší zaměnit Hell No Gel za E.NOX. Cvičím v průměru 5x týdně hodinu a půl. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, dávkování tribulusu doporučuji rozložit do více dávek během dne, např. 3 x 2 cps.

E. NOX bych určitě vyzkoušel. Pokud užíváte Hell Gel již delší dobu, doporučiji zařadit aspoň týden pauzu a poté nasadit E.NOX.

Pokud nepoužíváte protein, tak v zhledem k vaší hmotnosti bych ho určitě zařadil. Dostatek kvalitních bílkovin je velmi důležitý pro ochranu svalové hmoty, pro kvalitní regeneraci atd.

Dotaz
autor: dotaz • datum: 21.07.2012
Dobrý den, tenhle dotaz není ohledně výživy ale tréninku. Je vhodné po tréninku plus kardio jít ještě do sauny, nebo do výřivky? Kvuli teplotám, např. je škodlivé přehřívání svalů nebo dochází k tomu takhle? Děkuji.

Dobrý den, osobně bych to na základě vlastní zkušenosti nedoporučil, protože můžete prohloubit únavu a dehydrataci organismu. Pokud by ale šlo například pouze o jedno „kolečko“ v sauně a nikoliv o delší cyklus, pak se ještě jedná o přijatelnou variantu.

Dotaz
autor: Petr • datum: 19.07.2012
Dobrý den, chtěl jsem se optat, jak daný produkt kombinovat s creatinem ethyl ester od stejne firmy. Brát daný produkt před cvičením a creatin až po cvičení,nebo brát oba přípravky před tréninkem? Děkuji.....

Dobrý den, E.NOX Shock před tréninkem a CEE po tréninku.

E:NOX Shock
autor: Jakub • datum: 17.07.2012
Dobrý den, prosím Vás, tento anabolizér je pro mě naprosto dokonalý. Právě dobírám první balení a rád bych se zetal, jestli mohu bez obav v užívání pokračovat, nebo byste mně doporučili pauzu? Pokud přestávku, jak cca dlouhou? Děkuji!

Dobrý den, zařazení přestávky je určitě velmi vhodné. Tělo si na přípravek nezvykne a ten bude mít stále velmi vysokou účinnost.

Pauza může být dlouhá 3-4 týdny. Hodně také záleží na délce a fekvenci užívání přípravky.

Dotaz
autor: Marcel Mantič • datum: 20.06.2012
Dobrý den.Prave sem obdržel objedna vku,rozbalil a otevřel tubu s tímto přípravkem a sem docela nemile překvapen konzistenci ....prášek je stuhlej na kost a steží de zeškrábnout lžíci natož nabrat odmnerkou.Je to normální nebo je neco špatne a mnel bych to nejakým spusobem reklamovat pokud to jde a hmota má skutečne vypadat jinak??Za odpoved dekuji předem.M

Dobrý den, podle informací výrobce stačí trošku pomačkat dózu a zatřepat a hmota se rozpadne opět na sypký prášek. Komponenty jsou hydroskopické a toto není na závadu.

V nové šarži přesto mírně upravili složení a již by se ani toto stávat v budoucnu nemělo.

Obavy
autor: Pavel • datum: 18.06.2012
Dobrý den,je mi 16 a koupil jsem si tenhle výrobek,před chvílí jsem ale zjistil,že je zezadu malým písmem napsáno:Nevhodné pro děti a mládež do 18 let,mohlo by se mi stát něco vážnějšího?Např Hell No Gell beru bez nejmenších potíží,je mi jané,že tohle je silnější,ale může tu být i možnost,kdybych to bral v menších dávkách? DĚKUJI.

Dobrý den, pro vaši věkovou kategorii není vhodný žádný předtréninkový stimulant, tudíž vám jejich užívání NEDOPORUČUJI.

Stát by se nic nemělo, nicméně nikdo je určitě nezkoušel podávat „dětem“.

Dotaz
autor: Pavel • datum: 17.06.2012
Dobrý den,chtel bych se zeptat na jednu věc,před tréningem beru Hell No Gell,který mě „nafoukne“ a zajímá mě,jestli i E.NOX funguje přibližně stejně,děkuji.

Dobrý den, ano, oba přípravky mají stejný princip účinnosti. E.NOX lze označit za „sinlnější“, ale jak platí u těchto přípravků, účinnost může být značně individuální, proto je třeba experimentovat a vyzkoušet jich postupně více.

Dotaz
autor: Pepa • datum: 15.06.2012
Dobrý den přeji.Mám dotaz,trochu jsem se v tom rejpal a pozoroval jsem E.NOX a Hell NO Gel.Co se týče ceny,je Hell výhodnější,vydrží až na 30 tréninků při jedné dávce,což při E.NOX a dvou dávkách vydrží pouze 23 tréninků zhruba.Koukal jsem také na složení těchto výrobků a přijde mi,že Hell NO Gel je mnohem nacpanější látkami,než E.NOX,třeba jen co se týče trikreatin malát.Bral jsem od E.NOXu dvě odměrky,zhruba těch 30,6g.Reference si vychvalují více E.NOX než-li Hell NO Gel,mohu se tedy zeptat,čím je E.NOX od Hellu lepší,když e.nox má horší podle mě nutriční hodnoty?Předem vám mockrát děkuji za odpověď.S pozdravem pěkného dne,Pepa. :) PS: Snad jste mne pochopil.Sám se v tom moc nevyznám,ale zkuste mi prosím odpovědět.

Dobrý den, E.Nox Shock má zásadně vyšší koncentraci složek odpovědných za napumpování (citrulin + beta alanin + arginin AKG + arginin base), energetizaci (taurin, green tea, kofein) a stimulaci síly - kreatinový matrix (kreatin AKG, CEE, TCM) a není určen pro začátečníky. Má velmi silný nástup účinku. Hell NO Gel zase obsahuje navíc oproti E.Noxu BCAA a glutamin AKG a další složky. Hell NO Gel má nižší zastoupení složek, ale zase je těchto složek větší počet. Zkuste obojí a posuďte, který produkt Vám více vyhovuje.

E.NOX Schock
autor: vaclav vyskocil • datum: 14.06.2012
Proc už je dnes jiná cena konec akce 7dení nabýdky

Dobrý den, tento výrobek byl v akci od 6. 6. do 14. 6. (10:00), jak bylo deklarováno ve výrazném rámečku o akci.

Dotaz
autor: Pavel • datum: 13.06.2012
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,pokud beru před tréningem Hell No Gel tak bych to neměl kombinovat s E.NOX ? Měl bych brát před tréningem bud' jedno,neboo druhe? Děkuji

Dobrý den, přesně tak. Užívejte jen jeden z uvedených suplementů.

protein
autor: Lubomír • datum: 13.06.2012
Dobrý den , chci se zeptat jestli můžu E.NOX brát společně s proteinem?

Dobrý den, ano, oba přípravky můžete bez problémů kombinovat.

hell no gel vs. E. NOX shock
autor: Marek Dragoun • datum: 12.06.2012
Dobrý den, jako předtréningový stimulant používám Hell NO gel od extrifitu a teď jsem si všiml tohoto nového výrobku E.NOX. Který přípravek je účinnější a se kterým bych případně měl pokračovat. Zbývá mí posledních 10 dávek Hell NO gelu. Děkuji a jsem s pozdravem.

Dobrý den, neumím řící, který je účinnější. Každému vyhovuje něco jiného, a proto je třeba experimentovat a postupně vyzkoušet více suplementů. Je to jediný způsob, jak zjist co vám bude nejvíce vyhovovat.

Dotaz
autor: Martin • datum: 09.06.2012
Dobrý den chtěl jsem se zeptat kdžy tohle budu uživat tak ve dnech volna to ne mám brat a kdy by jo tak jak děkuji :-)

Dobrý den, přípravek užívejte jen před tréninkem.

Dávkování
autor: Honza • datum: 09.06.2012
Dobrý den jak to mám užívat z Kreatine Crea Pure Ethyl Ester tyto dvě jak to mám dávat po sobě nebo mužu zárověn děkuji :-)

E.NOX Shock dávkujte před tréninkem a CEE po tréninku.

Co dodat
autor: vyhupik • datum: 08.06.2012
DVD už mám jáké jssou změny?Diky

Dobrý den, DVD je skladem jedna verze.

NO
autor: Radovan Macko • datum: 08.06.2012
Prosim co je teda lepsie tento E.NOX SHOCK alebo HELL NO GEL alebo je to apsolutne jedno neviem sa rozhodnut si vybrat dakujem.

Dobrý den, to nejde jednoznačně říci, každému vyhovuje něco jiného.

Se suplementy obceně je třeba experimentovat, jedině tak poznáte, které vám budou vyhovovat a přinášet nejlepší výsledky.

Dotaz
autor: Juri • datum: 07.06.2012
Dobrý den, toto neobsahuje žádne BCAA ?

Dobrý den, pokud nejsou ve složení uvedeny, tak je přípravek neobsahuje.

bez DVD
autor: Buchta • datum: 07.06.2012
Mám krátký dotaz, měl bych zájem o tento produkt, ale DVD již mám. Je možné ho dodat bez a s nějakou slevou? Díky

Dobrý den, pro případnou objednávku využijte tel. 800 203 209 (volání ZDARMA). Kolegová vám řeknou jaké jsou možnosti.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
E.nox (R) Shock
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice
:: Posilovací stroje

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby