Instant BCAA 10000

Otázky a odpovědi:
Instant BCAA 10000


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

kazivost
autor: Ondřej • datum: 16.07.2018
Dobrý den, mám otevřené bcaa už asi 1,5 roku. Trochu ještě zbylo tak je zkouším. Chci se zeptat jestli je můžu dobrat, nebo radši ne. Otevřené byly z 1/3, takže byly pořád na vzduchu. Po požití nemám žádné problémy.

Dobrý den, mohou být v pořádku, ale zaručit to neumím.

Složení
autor: František • datum: 15.05.2018
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na obsah aminokyselin v jedné dávce - tj. 10 g. Na dalších stránkách jsem se dočetl, že v jedné 10 g. dávce je obsah aminokyselin dvojnásobný. Jedná se přímo o stránku výrobce ATP. www.atp-nutrition.cz/instant-bcaa-10-000/ Nevíte tady jak to s tímto výrobkem je? Děkuji.

Dobrý den, příliš nerozumím asi dotazu, na webu ATP a adrese, kterou uvádíte, vidím v 10 gramech produktu L-isoleucin a L-valin 1250 mg, L-leucin 2500 mg - naprosto stejně jako v tabulkách u nás (jen u nich je navíc řádek pouze se součtem těchto hodnot dohromady, to nic nemění na daném obsahu jednotlivých aminokyselin).

BCAA
autor: Honza • datum: 07.05.2017
Rad bych se zeptal na pomery jednotlivych aminokyselin..jak vyznamny je rozdil mezi 2:1:1 a 4:1:1. Jak uzivat BCAA pri dlouhodobe zatezi u vytrvalostnich sportu? (Napriklad 5h - triathlon)

Dobrý den, domnívám se, že při praktickém použití rozdíl nepoznáte. Jinak se nejčastěji uvádí, že nejvýhodnější je poměr 2:1:1.

Jaké dávkování vám bude nejvíce vyhovovat, to musíte vyzkoušet v rámci tréninku. První dávku vyzkoušejte vzít před zátěži a pak v pravidelných intervalech v průběhu zátěže.

BCAA
autor: Květa • datum: 23.03.2017
Největší bolesti mi přijdou už při némaze. Začnou mě bolet holeně a pak mám nohy stuhlé, jako v křeči. Jako doplněk ke stravě užívám jen hořčík v tabletách. Omlouvám se, že vás s tím takto obtěžuji, ale nevyznám se v těchto doplňcích.

Zaměřil bych se také na vhodnost běžecké obuvi. Zda boty mají odpovídají parametry a zda již nemají po životnosti.

BCAA
autor: Květa • datum: 23.03.2017
Dobrý den, snažím se cvičit a ráda dost běhám. Poslední dobou mám velké bolesti v nohou a někdo mi poradil BCAA. Chtěla jsem vás poprosit, jestli mi můžete poradit, které si mám vybrat? Potřebuji je jen na regenerci.Moc děkuji.

Dobrý den, BCAA samozřejmě použit může, ale zdá vám pomohou s uvedeným problém, to neumím zaručit. Velmi záleží na tom, o jakou bolest se jedná a co jí způsobuje.

Z konkrétních BCAA doporučuji např.  Instant Amino Fair Power (R).

Kvalita
autor: Rudy • datum: 03.04.2016
Dobrý den. Koupil jsem tyto bcaa. Je normální, že se nerozpustí celé. Zůstávají takové malé kuličky, které jsou tvrdé. Chuť je hořká. Nevím, jak jsou na tom ostatní bcaa jiných výrobců. Asi bych je nikomu nedoporučil.

Dobrý den, ano, je to normální, aminokyseliny jsou hořké-slané. Pokud rozkousnete aminokyselinový krystal, projeví se chuť, kterou zmiňujete. Každá BCAA chutnají hořce - i u jiných výrobců. Zásadní rozdíl je v použití více chemických barviv a příchutí, aby se hořká příchuť potlačila. Výrobek je v naprostém pořádku. Mohu však doporučit BCAA Instant od Extrifitu - chuť je o dost lepší a bez dalších přídavných cukrů, které dělají objem produktu.

Kvalita vs cena
autor: Karel Chromý • datum: 18.03.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně kvality těchto BCAA. V přepočtu čistých BCAA vychází cena hodně levně (750g balení obsahuje 375g čistých BCAA) . Ve srovnání s TOP 1 Extrifitem, který stojí podobně - balení 300g obsahuje 240g čistých BCAA - tyto BCCA mají tedy o polovinu čistých BCAA více! A ve srovnaní s TOP 2 Survival Fair power (150 tablet obsahuje 75g čistých BCAA) jsou tyto 3x levnější. Nestrádají tedy tyto BCAA na kvalitě? Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, co se týká Survivalu, nemůžete porovnávat tablety a instantní formu. Značně se budou lišit výrobní náklady.

Jinak je cenová politika věci každého výrobce či dovozce. Jako zákazník můžete při výběru suplementů vycházet z recenzí uživatelů či vlastních zkušeností.

BCAA
autor: Johnny • datum: 14.03.2016
Zdravím! Je mi 30 a při výšce 190cm vážím 100kg. Hraji hokej zhruba 2x do týdne a do fitka chodím asi 4měsíce co druhý den. Snažím se držet stravu, ale nevyznám se moc v suplementech. Mám protein a synephrine. Mám si pořídit tyto BCAA nebo komplexní aminokyseliny? Můžu k synephrine přidat kofein? Chci nabrat svaly, ale hokej asi svaly pálí... Děkuji

Dobrý den, pokud chcete nabírat svaly, proč užíváte spalovač? BCAA samozřejmě použít můžete. Připravte si nápoj s obsahem cca 15 g BCAA a popíjejte ho během zátěže.

free
autor: Jura • datum: 12.10.2014
Dobrý den, četl jsem že BCAA mají být ve free formě. Jaký je rozdíl když tyto BCAA nejsou free?

Samostatné BCAA jsou vždy ve volné formě, tzn. i tyto, pod kterými si píšeme, jsou „free“ a tedy velmi rychle a snadno pro tělo využitelné.

Dotaz
autor: Likas7 • datum: 05.10.2013
Dobrý den, tyto BCAA mají na 10 g skoro 5g sacharidů, ale pokud vím tak BCAA se mají brát v dietě. Tak podkud to není překlep tak to nedává moc smysl. Nebo je to nějáká novinka?

Dobrý den, BCAA se doporučují užívat zejména při redukci tuku, ale lze je úspěšně zařadit i při náročném tréninkovém programu či při potížích s regenerací.

Pokud vám obsah sacharidů vadí, není nic jednoduššího, než vybrat jiné BCAA, např.  BCAA Instant nebo  Compress BCAA Instant Drink.

Jaroslav
autor: Jaroslav • datum: 20.08.2013
chápu, a z čeho jinak získám ty tři látky, které obsahuje BCAA

Jsou to aminokyseliny, které obsahuje každá bílkovina.

Jaroslav
autor: Jaroslav • datum: 20.08.2013
rozumím Vám, jen by me spíš zajímalo, co k těm proteinům a sacharidům je ještě nezbytně potřebné. Je jasné, že bez proteinů a sachridů to nejde, to je logické, je to tak i u bcaa? u glutaminu? je potřeba jej taktéž dodávat?

Napsal jsem to zcela jasně, pokud máte dostatečný příjem všech živin, máte vše, co potřebujete.

Další suplementy samozřejmě použít můžete, ale nelze to označit za nutné.

Prostě experimentujte a uvidíte co vám bude nejvíce vyhovovat. Určitě bych doporučil vyzkoušet kreatin, např.  Creatine Monohydrate Creapure.

Jaroslav
autor: Jaroslav • datum: 20.08.2013
Dobrý den, cvičím pravidelně na objem každou partii 2x týdně. jako doplnky mám protein a nějaké ty sacharidy.. chci se zeptat, aby to rostlo, resp. aby to mělo význam, co vše je nezbytně nutné ještě ke cvičení jako doplněk? myslíte, že to bcaa je hodně důležitá věc, bez které to neroste?? četl jsem něco ještě o tom glutaminu, ten se také musí dodávat? prosím pouze o info, co je nezbytně nutné.. nejsem kulturista, který bere uplně vše, chci prostě nabírat objem, stravu, bílkoviny a sacharidy dodržuju a chci vědět, co ještě k tomu je důležité dál

Dobrý den, pokud dodáte tělu dostatek všech živin, máte vše potřebné. Pokud chcete BCAA vyzkoušet, klidně to udělejte. Se suplementy je třeba experimentovat, jedině tak poznáte, co vám bude vyhovovat.

Beef amino a bcaa
autor: Cyril • datum: 09.08.2013
Dobrý den, rád bych se touto zeptal na Váš názor ohledně beef amina a bcaa. Můžete mi prosím sdělit efektivní dávkování bcaa, zda se mají brát jen před sportovním výkonem a po výkonu, lze je užívat i ve dnech volna a kolik gramů na člověka o 110 kg. Druhá otázka se týká beef aminokyselin - můžete mi sdělil skutečně kvalitní značku, narazil jsem na firmu FA, cena je velmi dobrá, ale nejsem si zcela jistý touto firmou. Máte zkušenosti např. s Uni liver. Velmi děkuji za Vaši zprávu a čas. Krásný den.

Dobrý den, obecně se BCAA dávkují před, během a po tréninku. V jedné dávce se užívá minimálně 5 g.

Pokud nejste v režimu energetického deficitu (redukce tuku ), doporučil bych instantní BCAA dávkovat během zátěže. V zhledem k náročnosti tréninku si připravte nápoj s obsahem 15-20 g. Pokud nemáte problém s regenerací, dávkujte BCAA jen v den tréninku.

Kvalitní BEEF Aminokyseliny vám mohu doporuči od Extrifitu -  Beef Amino Hydro 4000.

Srovnání
autor: Jirka • datum: 20.07.2013
Dobrý den, Zajímalo by mě vaše srovnání mezi těmito BCAA a BCAA Instant od Extrfitu. Co jsem si tak počítal, tak by tyto BCAA měli vyjít o něco levněji. Nicméně když se kouknu na strohý popis a pro mě nepříliš známou značku, příliš to na mě nenechává dobrý dojem. Každopádně bych nerad v přípádě Extrfitu zaplatil za to, že mají jíž dobré jméno a tento, možná stejně kvalitní výrobek bych zbytečně oželel. S pozdravem, Jirka

Dobrý den, pokud budete počítat cenu na 1 g BCAA, nesmíte zapomenout, že tyto BCAA obsahují více sacharidů než BCAA od Extrifitu.

Osobně bych spíše preferoval Extrifit a to zejména díky velmi kladným uživatelským referencím.

Jinak se v obou případech jedná o volné BCAA, tudíž i účinnost bude stejná.

míchání
autor: Marek • datum: 17.03.2013
Dobrý den, chci se zeptat, můžu BCAA smíchat s maltodextrinem případně i creatinem do jedné směsy, zalít vodou a vypít, nebo by se jednotlivé složky měli míchat samostatně?

Dobrý den, taková kombinace je v naprostém pořádku.

BCAA
autor: vykec • datum: 15.02.2013
Dobrý den jak je to s rozpustností a příchutí u těchto BCAA? děkuji

Dobrý den, já a předpokládám ani nikdo z kolegů s tímto konkrétním výrobkem zatím nemáme zkušenost, takže o příchuti a rozpustnosti nemůžeme bohužel referovat.

cyklistika
autor: Pavel • datum: 14.02.2013
Dobrý den, rád jezdím na kole a chtěl bych se zeptat jestli je dobré při delší jízdě užívat nějaké suplementy (kvalitní strava během dne jako snídaně atd. samozřejmost)? Myslím jako BCAA nebo tak něco. Klidně přivítám nárůst svalové hmoty na nohou i do objemu. Můžete mi něco doporučit i co se dobré ceny týče? Děkuji Pavel

Dobrý den, kompletní cyklisticko vytrvalostní suplementaci řeší tento balíček.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Instant BCAA 10000
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby