Rapid Up Mass

Otázky a odpovědi:
Rapid Up Mass


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Sacharid
autor: Adéla • datum: 10.10.2018
Dobrý den, mohli byste mi prosím doporučit nějaký sachariďák pro kojící ženy? Jestli vůbec takový produkt existuje. Děkuji A.

Dobrý den, obecně platí doporučení, v tomto období žádné suplementy nepoužívát. Nicméně rozumné použití proteinu či gaineru by vadit nemělo. Vhodná je konzultace s lékařem.

Z gainerů bych doporučil např.  Hardcore Gain 21.

Rapid up
autor: John Hauer • datum: 14.04.2018
Dobrý den, rapid up mass 6000g do budoucna bude ?Děkuji za kladné vyřízení

Dobrý den, Rapid Up Mass ve velikosti 6000 g neplánujeme zařadit do nabídky.

Názor
autor: David • datum: 04.12.2015
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mužu z gaineru dostat cukrovku a nebo si zničit jatra a jestli ho muzu brát i po ránu nalačno a nebo jenom po zátěži Děkuji za odpověď

Dobrý den, pro sportujícího člověka není rozumné použití gaineru žádným problémem.

Gainer lze dávkovat i ráno, např. před zátěží.

Rapid Up Mass
autor: Jana • datum: 22.10.2015
Dobrý den objednala jsem si ATP rapid up mass.. Je mi 20 let mám 50 kilo a 175 cm. Mám podváhu a nic mi nepomáhá aby mi šla váha nahoru. Měla jsem tuky v krvi tak jsem jeden čas měla dietu bez tuků. Sice jsem pár kilo nabrala ale pak to šlo hned dolů. Máme to prostě v rodině. Tohle mi poradil bratr který začal také na tomto sacharidu a nabíral. Jenže začal posilovat. Já se objevit v posilovně tak se mi asi všichni vysmějou. Chodím běhat se psem a mám cvičení na záda kvůli scoliose. Chci se zeptat když budu pravidelně jíst, běhat a doplňovat sacharid v této formě, jestli můžu očekávat nějaký výsledek. Chtěla bych nabrat tak 8 kilo a pak začít zpevňovat. Děkuji :)

Dobrý den, běhat přestat nemusíte, ale snažte se běh omezit. Posilování se zátěží je vhodné, zatím stačí procvičit celé tělo 2krát týdně.

Gainer užívejte po zátěži a 1 až 2 menší porce i během dne jako doplněk k běžné stravě.

názor
autor: Milan • datum: 21.03.2015
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať čo by som mal skúsiť či gainer alebo nejaký proteín keďže by som chcel pribrať na váhe (výška 178cm váha 57kg vek 17) pretože aktívne behám asi 3-4 krát týždenne a váhu si stále držím :) ďakujem

Dobrý den, v podstatě žádný suplement nepotřebujete, vše se dá zvládnout běžnou stravou. Pokud suplementaci chcete použít, tak gainer, např. Palatinose Gain 20 Fair Power (R).

ATP
autor: Marek • datum: 09.07.2014
Dobrý den, mám dotaz ohledně tohoto gaineru, myslíte, že je tento gainer dostatečně dobrý, pokud bych ho chtěl používat po tréninku k regeneraci? A ještě jedna otázka myslíte, že bych mohl použít Professional Whey Protein 50% jako gainer po tréninku, jelikož jeho složení sacharidů je cca 40% a bílkovin 50%. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jedná se o tzv. základní gainer, tomu také odpovídá složení. Osobně bych dal přednost tzv. moderním gainerům, např. Palatinose Gain 20 Fair Power (R), Go Pro 30 či Compress B. I. G..

Jaký konkrétně zvolit produkt, to záleží především na vaší hmotnosti, náročnosti tréninku a tréninkových cílech.

gainer
autor: Vašek • datum: 08.07.2014
dobrý den,chci se zeptat jestli je tento gainer kvalitní a dobře prospívající nebo si mám objednat jiný. Potřebuju to hlavně na doplnění sacharidů a taky dodat proteiny na svalovou hmotu.díky

Dobrý den, jedná se o tzv. základní gainer, tomu také odpovídá složení. Osobně bych dal přednost tzv. moderním gainerům, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R)Go Pro 30 či  Compress B. I. G..

Názor
autor: martin • datum: 08.07.2014
Dobrý den, zajímal by mě Váš názor na tento gainer a také jak se liší tento gainer od Mass Gain (NUTREND). A dále bych se chtěl zeptat, jaké gainery jsou podle vás dobré podle složení, učinnosti, atd.? Děkuji za váš čas.

Dobrý den, složením je na tom lépe Mass Gain od Nutrendu. Pokud plánujete gainer užívat zejména po tréninku je to velmi dobrá volba.

Problematikou gainerů se podrobněji zaobírá tento článek.

Rapid Up Mass
autor: Honza • datum: 07.07.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda v mojem věku 14 let je prospěšné pít tyto nápoje, je mi totiž 14 ale mám 194cm a 81kg. Mám hokejové tr éninky 6krát za týden. Díky

Dobrý den, při pravidelném náročném tréninku je zařazení gaineru po tréninku určitě velmi vhodné. Po každé zátěži dávkuj 50-70 g tohoto gaineru.

Rapid Up Mass
autor: Jarda • datum: 15.06.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jake by mělo být dávkování mám 6x týdně hokejové treninky je mi 16 let. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, dávkujte 50 g po každém  tréninku.

Přibírání
autor: Ota • datum: 05.05.2014
Dobrý den chtěl bych se prosím zeptat zda při užívání tohoto přípravku naberu na váze,mám v plánu objednat dvě kila.A budu to kombinovat z creatinem zda je to možné,váha 75 kg výška 187 cm půjde při dobrání poznat rozdíl děkuji,jsem rád za každé kilo na víc.

Dobrý den, pokud bude váš energetický příjem v nadbytku, budete přibírat.

Gianer vám pomůže navýšit příjem energie, ale rozhodující vliv má zejména vaše strava.

přibírání
autor: michal • datum: 12.04.2014
dobrý den, chtěl bych požádat o radu, která se týká problému s přibráním svalové hmoty a váhy při cvičení. Cvičím cca rok a půl. Cvičim 4x týdně, kdy mám cvičení rozdělené na partie, tak abych se procvičil během týdně komplet. Po roce a půl cvičení se stále držím na váze cca 63-65 kg. zkoušel jsem snad všechno. Občas se mi podaří nabrat váhu. Problém mám s tím, že dokážu nabrat během měsíce nějaké kilo navíc..cca 3kg. Tuto váhu jsem však schopen během dne až dvou ztratit. Částečně problém připisuji tomu, že pracuji na směny a to z 95% pracovní doby v noci. Můžete mi prosím poradit

Dobrý den, práce na směny je sice menší komplikací, ale jinak určitě není překažkou v přibírání.

Doporučil bych začít trénovat 3krát týdně celé tělo. Samozřejmě musíte přidat odpovídající stravu. Více podrobností o výžívě se dozvíte zde a v např. v knize  Výživa pro maximální sportovní výkon (Heidi Skolnik, Andrea Chernus).

Ze suplementů bych určitě zařadil gainer a minimálně z počátku bych s dávkováním příliš nešetřil. Po každém tréninku přijmete v prvních 2 hodinách minimálně 1 g sacharidů na kg TH. Něco z gaineru a zbytek z běžné stravy. Gainer také ještě během dne jako doplněk k jídlu, např. k svačině.

Do jídelníčku také zařaďte také dostatek tuků, zejména zdravých, ořechy, semínka atd.

Z gainerů bych doporučil např.  SynPro Pure Mass. Přidat také můžete kreatin -  Creatine Creapure (R).

dotaz
autor: Petr • datum: 19.03.2014
zdravim, prosím Vás kolik dávek maximálně můžu denně brat, videl bych to jednu po cviceni a jednu behem dne. Díky

Dobrý den, dávkování je závislé na vaší hmotnost, náročnosti tréninku atd. Obecně je uvedené dávkování v pořádku.

Re - sleva
autor: Tonda • datum: 27.01.2014
Dobrý den, absolvoval jsem trenérský kurz ve škole Petra Stacha a obdržel jsem jako bonus slevovou kartu s 50% slevou, doufám, že ji tedy mohu uplatnit v Ronnie shopu při každém nákupu? Hodlám Váš obchod vzít brzo útokem:) Děkuji [Rapid Up Mass] Dobrý den. Moc nerad Vás zklamu, ale s trenérskou školou pana Stacha žádnou spolupráci nemáme, tzn. slevová karta, kterou jste dostal, u nás určitě uplatnit nejde. Pokud Vám toto někdo řekl, pak Vám asi předal chybné informace.-------------- Dobrý den, má se jednat konkrétně o slevu na výrobky firmy ATP. Sleva 50% na slevové kartě. Pokud ji nemůžu využít u Vás?, to mi snad ani neříkejte, protože zatím jsem nikde jinde (mimo obchodu na Vinohradech) než u Vás nenakupoval a nerad bych to měnil. S pozdravem Tonda

Dobrý den, jak bylo napsáno, s trenérskou školou pana Stacha žádnou spolupráci nemáme. Tzn. to lze pravděpodobně uplatnit u firmy ATP, když je to na její výrobky. Případně doporučuji se obrátit přímo na osobu, která Vám kartu poskytla, měla by doplnit i konkrétní a jasné informace, kde uplatnit.

Sleva
autor: Tonda • datum: 27.01.2014
Dobrý den, absolvoval jsem trenérský kurz ve škole Petra Stacha a obdržel jsem jako bonus slevovou kartu s 50% slevou, doufám, že ji tedy mohu uplatnit v Ronnie shopu při každém nákupu? Hodlám Váš obchod vzít brzo útokem:) Děkuji

Dobrý den. Moc nerad Vás zklamu, ale s trenérskou školou pana Stacha žádnou spolupráci nemáme, tzn. slevová karta, kterou jste dostal, u nás určitě uplatnit nejde. Pokud Vám toto někdo řekl, pak Vám asi předal chybné informace.

ano nebo ne ?
autor: David • datum: 16.01.2014
chci se zeptat jestli tam je dávkovací odměrka nebo jak se tomu řiká děkuji .

Dobrý den, vzhledem k tomu, že výrobce v popisu používá pro dávkování lžíci, odměrka pravděpodobně součástí balení není.

množství cukrů
autor: Jiří • datum: 07.01.2014
Dobrý den, mohu se zeptat jak velká část z celkového objemu sacharidů je u tohoto výrobku tvořena cukry? Děkuji.

Dobrý den, výrobce tento údaj neuvádí. Důležité je, že obsahuje hodně sacharidů s vysokým glykemickým indexem.

dávkování
autor: Petr • datum: 21.11.2013
a jak dávkovat při 60 kg. Děkuji

Dobrý den, po tréninku 50 g gaineru a k němu přidejte 1 odměrku proteinu + 5 g kreatinu. Kreatin také před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne. Protein dle potřeby kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Také doporučuji přečíst tyto články o proteinech a tyto o gainerech.

kombinace
autor: Petr • datum: 21.11.2013
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli lze kombinovat Essential Pure CFM 80 s Rapid Up Mass a s Crea Monohydrate.

Dobrý den, ano, jedná se o běžně používanou a velmi účinnou kombinaci.

dotaz
autor: Karel Vára • datum: 08.09.2013
Dobrý den obsahuje tento gainer aspartam ?

Dobrý den, dle uvedeného složení ho neobsahuje.

dotaz
autor: Jakub • datum: 04.09.2013
Dobrý den je normální když po tom co vypiju tento sacharidák tak víc prdím a smrdí to ? je to nejaký problém ?

Dobrý den, zcela normální to není, vyzkoušejte o něco snížit dávkování.

lepek
autor: Petr • datum: 25.08.2013
Dobrý den zajímalo by mě jestli tento produkt obsahuje lepek a taky protein Whey Core 100 ? nebo jestli to múže mít vliv na psychiku. Díky

Dobrý den, co se týká lepku, doporučuji použít takové suplementy, kde je vysloveně uvedeno, že jsou vhodné i pro sportovce na bezlepkové dietě. Doporučuji např.  Professional WPC 80 + sáčekGo Pro 30 či  Hardcore Gain 21 + triko ZDARMA!.

dotaz
autor: David • datum: 19.08.2013
A co kdybych dávkoval i v den NEtréninku ?

Dobrý den, možné to je, ale vhodnější je ve dnech volna použít gainer s převahou komplexních sacharidů.

Váš názor
autor: David • datum: 18.08.2013
Dobrý den zajímal by mě váš názor na složení tohohle přípravku ? je tam i sacharóza a jestli to není ve vetším množství ? nemůže mi to ublížit ? je mi 17 a chtěl jsem si objednat 6kg díky

Dobrý den, tento gainer je vhodné užívat zejména po tréninku a tomu odpovídá složení.

Pokud plánujete gainer užívat i během, je vhodné zvolit jiný, např.  Go Pro 30.

...
autor: Karel • datum: 21.04.2013
Dobrý den,je vhodný a učiný když bych společně sním bral Creatine Monohydrate Creapure a PROFESSIONAL WPC 80?

Dobrý den, obecně se jedná o velmi účinnou a hojně používanou kombinaci.

Rozdíl
autor: Lukáš • datum: 16.04.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak velký rozdíl je mezi tímto gainerem a MASsive 1100. Pokud se snažím o objem a nabrání váhy je pro mě Rapid up dobrou volbou? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, v obou případech se jedná o tzv. základní gainery. Oba přípravky jsou pro váš účel vhodné.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Rapid Up Mass
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
2
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby