Hellnox (R)

Otázky a odpovědi:
Hellnox (R)


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Kombinace spalovače a Hellnoxu
autor: Kamil • datum: 06.09.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda není špatné kombinovat Carni Liquid 120000 mg od extrfit a k tomu ještě přidat Hellnox před tréninkem. Trpím při tréninku na nedostatek energie popřípadě co by bylo nejlepší na nakopnutí? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den, pokud trpíte nedostatekem enrgie, hledejte problém především ve stravě. Také je možné, že trénink neodpovídá vaší tělesné kondici.

Pokud neredukujete tuk, karnitin bych spíše nezařazoval. Jinak samozřejmě předtréninkový přípravek použít můžete.

 

Kombinace suplementů
autor: Michal • datum: 27.08.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vhodnost kombinace suplementů, popřípadě, zda má smysl je zařazovat do před a po-tréninkového plánu. Už delší doby užívám Creatin Creapure, dále protein Ultra Speed 80 Fair power, gainer Anabolic Gainer G15 a před nedávnem jsem zařadil i Agrezz. Rád bych podpořil růst svalové hmoty nějakým anabolizérem, např. právě Hellnox, ale nejsem si jistý, zda se to mezi sebou „nepomlátí“. Dále jsem přemýšlel např. nad Arginine 1000 mg či Arginine AKG 1000 mg, ale řeším stejný problém... má smysl je zařazovat? Nedojde k nějakým kontraindikacím? Tréninku se věnuji už delší dobu s pravidelností 4-5x do týdne v délce 60-90 minut s jednou týdenní přestávkou (kvůli zaměstnání). Věk 28, výška 189, hmotnost 98 kg. Prozatím se výsledky za pomoci suplementů dostavili, ale nějakou chvíli to trvalo, takže bych tomu rád trošku napomohl. Myslíte, že by zmíněné suplementy, jako právě Hellnox, Agrezz, Arginine, popřípadě jiné, třeba nějaké BCAA bylo vhodné zařadit do stravovacího schématu? Děkuji za odpověď

Dobrý den, z jakého důvodu budete užívat dva v podstatě „totožné“ suplemty Agrezz a Hellnox. Užívejte pouze jeden. Hellnox i Agrezz obsahující poměrně velké množství argininu, proč tedy přidávat další.

Můžete použít protein, např. během dne, po tréninku  Hero a před Hellnox nebo Agrezz.

DOTAZ
autor: MIROSLAV BRADÍK • datum: 01.07.2018
Dobrý den,při užívání přípravku Hellnox by mě zajímalo jak dlouho po cvičení tahle „PUMPA“ ještě účinkuje.Pokud jdu cvičit okolo 18:00 hod. Jde mi o to,abych ještě o půlnoci nebyl jako „vejr“.Díky za odpověď.

Dobrý den, účinnost je velmi individuální, také ji ovlivňuje vaše tolerance stimulantů a energizérů. Poznáte to jedině tak, že suplement vyzkoušíte.

DOTAZ
autor: MIROSLAV BRADÍK • datum: 20.06.2018
Dobrý večer,chci se zeptat zda po 6-ti týdenním užívání a po 6-tydenní pauze Kreatinu je potřeba znovu startovací(zasycovací) dvoutýdenní kůra a začínat prakticky znovu.Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den, v současnosti se plnící fáze spíše nepoužívá a volí se konstantní dávkování, např. 5 g denně. Těžší cvičenci s oblibou dávkování zvyšují a dávkují kreatin 2krát denně po 5 g.

autor: Martin • datum: 19.06.2018
Děkuji za odpověď. A má Hellnox dostatečné množství proteinu, creatinu a bcaa? A je vhodný pokud mám více tuku? Děkuji

Samozřejmě nemá a hlavně to není základ suplementace. Proto jsem uvedl, co je vhodné použít.

autor: Martin • datum: 19.06.2018
Dobrý den, vyjde podle vás lépe brát jen Hellnox, nebo brát jen protein, creatin a bcaa? Dále bych se chtěl zeptat, pokud chci nabírat svalovou hmotu ale mám dost tuku, mám brát i gainer, popřípadě jaký? Děkuji moc

Dobrý den, naprostým základem je odpovídající strava, pravidelný trénink a dostatek odpočinku. Ze suplementů minimálně z počátku stačí dle potřeby protein a po 3 až 6 měsících pravidelného tréninku bych přidal také kreatin.

Vzhledem k problémům s vyšším množstvím tuku, gainer nezařazujte.

DOTAZ
autor: MIROSLAV BRADÍK • datum: 12.06.2018
Chtěl bych Vás ještě požádat o radu.Je gainer JUMBO opravdu tak dobrý a splňuje potřebné denní dávky sacharidů a proteinů(samozřejmě jako doplněk stravy)Děkuji Míra B.

Zda cokoliv splňuje denní dávky živin, to vždy záleží na hmotnosti uživatele, na náročnosti tréninku, tréninkových cílech, stravě atd.

Musíte zohlednit výše uvedené, dle toho zvolit suplement a jeho dávkování. Tudíž to může být i uvedený suplement nebo např.  Go Pro 30 či komplexní  Hero.

rada
autor: Jaromír Novák • datum: 18.05.2018
dobry den, rad bych se zeptal jak kombinovat dávkování v teréninkové dny a netréninkové dny suplementy : Hellnox - palatinose gain a cfm 80. cvicím 4x týdně. váha 80kg 173 výška. s pozdravem novak

Dobrý den, Hellnox dávkujte jen před tréninkem. Gainer např. po každém tréninku a protein dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin, např. dopoledne mezi jídly.

autor: Marek • datum: 05.05.2018
Dobrý den.muzu se zeptat jaky je rozdil mezi hellonx a actinox? Co byste spise doporucil.dekuji.

Dobrý den, jedná se o zcela rozdílné suplementy, které je možné kombinovat. Actinox je NO aktivátor bez obsahu stimulantů a energizérů. Tudíž ho lze používat i ve večerních hodinách.

Hellnox je klasická předtréninková „pumpa“ s obsahem stimulantů a energizérů.

užívání
autor: Manny • datum: 19.04.2018
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak přípravek užívat v případě, kdy před samotným tréninkem mám zhruba půl hodiny běh. Mám si vzít přípravek po tomto běhu, nebo mohu již před tím během? Jde mi o to, aby případně nevyprchal nějaký účinek. Děkuji předem za odpověď

Dobrý den, pokud je vaším hlavním cílem podpora růstu svalové hmoty nebo silové výkony, není běh před tréninkem vhodný.

Hellnox vyzkoušejte dávkovat před i po běhu a sám posoudíte, co vám bude více vyhovovat.

autor: Mckartny • datum: 17.04.2018
Je silnejsi než agrez?

Dobrý den, je jiný, přesný popis je uveden ve článku, který je součástí popisu výrobku. Obecně platí, že je vhodné vyzkoušet více přípravků. Jedině tak poznáte, co vám bude nejvíce vyhovovat.

autor: Pavel • datum: 12.04.2018
Dobrý den chci se zeptat koupil jsem si hellnox a mám po něm strevni potíže co stim? Díky za odpoved

Dobrý den, můžete vyzkoušet snížit dávkování a pokud se to zlepší, budete ho postupně zvyšovat.

autor: Lukas • datum: 15.03.2018
A kdybych před tréninkem dal 1 odměrku hellnoxu (20g) a nebo 2 (40g) a k tomu přidal 5g creatinu, přijde vám to zbytečne a malo nakopavaci? Kreatin po tréninku s gainerem dávat budu.

Kreatin nemá s „nakopnutím nic společného. V případě 20 g můžete cca 3 g kreatinu přidat, ale není to nutné.

dotaz
autor: Lukas • datum: 14.03.2018
Dobrý den, rozhodl jsem se koupit si nakopávač (např Hellnox) kreatin (Creatine Creapure) a gainer (Hardcore Gain 21). Je možné dát do jednoho „drinku“ před tréninkem Creatine a Hellnox a kolik si tam mám dát odměrek a vody? A po tréninku je možné dát do jednoho „šejku-drinku“ Creatine a HardcoreGain21?

Hellnox kreatin již obsahuje, pokud použijete např. 40 a více gramů, kreatin přidávat nemusíte. Jak je uvedeno v popisu výrobku, doporučuje se 100 až 300 ml vody. Gainer a kreatin se v jednom nápoji konzumuje běžně.

dotaz
autor: Lukas • datum: 09.03.2018
Ano, já vím, napsal jste že to nebude mít takové účinky, že se na to tělo zvykne a že si nebudu připadat tak nakopnutě... Ale nyní by mě zajímalo, jestli to bude mít vliv i na nárůst svalové hmoty, jestli se sníží účinnost i u tohoto..? Sníží se tedy účinnost i u nabírání svalové hmoty? Nebo jediné kde zmizí nebo se sníží účinnost bude to „nakopnutí“ ?

Pořád se ptáte dokola na věci, které jsou zodpovězeny. Tudíž i tato. Na růst svalové hmoty má zásadní vliv trénink, strava a regenerace. Co se týká suplementů, základem suplementační pyramidy jsou vitamíny, antioxidanty a omega 3, první stupeň tvoří proteinové suplementy. Nakopávače a podobné jsou až na vrcholu. Pro jistotu připomínám, že nejdůležitější látky jsou ve spodní části pyramidy.

autor: Lukas • datum: 09.03.2018
Dobrý den, rad bych se zeptal co by se stalo kdybych nakopávač (i kdyby slo o jaký koli) nevysadil po jeho využití, kdybych proste až bych ho dobral, koupil znovu či jiný a bral ho porad dal před tréninkem? Mělo by to méně účinku například by to nenakoplo, ale mělo by to furt stejný vliv na nabirani svalové hmoty, nebo by se to taky snížilo?

Už jste na to ptal a 14.2 jsem na to odpověděl pod tímto produktem.

dotaz
autor: lukas • datum: 27.02.2018
Takže byste mi po měsíční pauze po dobrání hellnoxu doporučil ten Kreatin místo nakopávačů? Potřebuji rychleji a více nabrat na váze (svalové hmotě) není snažší přes nakopávače jako Hellnox/E.nox? Který to mají u sebe i napsané že to velmi podporují...?

Svuj názor jsem vám opakovaně sdělil, pro jakou variantu se rozhodnete, je pouze na vašem rozhodnutí.

Důležitá rada/pomoc/návrhy/dotazy
autor: Lukas • datum: 25.02.2018
Dobrý den, mám velmi rychlý metabolismus, ale rapidně jsem během 2 týdnu nabral 2kg, což se nic snad ještě nestalo. Začalo to po tom co jsem si vzal E.nox 2x (měl jsem jen 2 pytlicky) a nyní beru Hellnox, myslim ze u E.noxu, jsem cítil svědění kůže a trochu napumpovanost což u hellnoxu nepocituji ale diky 2 davkam e.noxu a 2 hellnoxu jsem nabral za 2 týdny 2 kg ale teď už zas tak 1-2 týdny nic a držím stálou váhu opět (jídelníček a trénink furt stejný a lepsi) Rad bych si nechal poradit co teď? Hellnox doberu tak za 2 týdny a zajimalo by mě co mám mit v té měsíční pauze, poté koupim asi E.nox u kterého jsem i něco cítil, u hellnoxu jsem zvýšil dávku a stejně jsem nic necitil... když budu mit měsíc pauzu od těchto suplementu a budu mit jen gainer, mám si na ten měsíc něco ještě pořídit co by tu váhu podpořilo? Nebo si mám jen počkat a koupit znovu e.nox/Hellnox a nebo kreatin? Všech koho jsem se zeptal přijde ze jsem váhu nabral pouze přes svaly... Co si o tom všem myslíte? Co byste mi doporučil delat a používat v měsíční pauze jakmile doberu Hellnox, a co poté dal?

Vše jsme již k tomuto tématu probrali a nic nového vám k tomu řict neumím.

Bílkoviny
autor: Zdeněk Ondrůš • datum: 18.02.2018
Dobrý den Prosím Vás jaký zdroj bílkovin je v produktu použitý?Ptám se jelikož mám celiakii spojenou s nesnášenlivostí mléka. Děkuji za odpověď

Dobrý den, obsahuje i frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového isolátu. Bohužel vám neumím říciř, zda vám bude vyhovovat.

Agrezz (R)Hellgel (R) je k dispozici v jednorázovém balení,  tudíž bych doporučil otestovat snášelivost u těchto dvou produktů.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 18.02.2018
Dobrý den, použil jsem 2x E.nox Shock pomerančový z pytlíčku, celý. Necítil jsem nějakou tu „napumpovanost“ dnes jsem před cvičením (opět 20 minut) použil Hellnox a taky jsem nějak necítil žádnou tu „napumpovanost“ jak je to možné?

Jak už jsem uváděl, účinnost těchto suplementů je velmi individuální. „Napumpovanost“ je jen jeden účinek z mnoho, proto je třeba posoudit účinnost celkově (pocit během zátěže).

Také je případně možné zvýšit dávkování.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Jo dobře chápu, prostě by člověka už tolik nenakopnul jak na začátku... Děkuji. Takže já po 1-2 měsících vysadit Hellnox na měsíc a pak mohu „znovu“ začít s Hellnoxem? A tak to dělat dokola? 1-2 měsíce brát a pak 1 měsíc pauza?

Ano, přesně tak.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Děkuji, z jakého důvodu se po 1-2 měsíci braní hellnoxu a těch to podobných suplementů zařazuje měsíční pauza těchto suplementů? (za 1-2 měsíce bych vybral celých těch 690 g)

Tělo si postupně na stimulanty a energizéry zvykne, a tím v podstatě dochází k určitému poklesu účinnosti.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Takže není problém si teď na 2 tréninky vzít ty balíčky E.nox Shocku a pak hned na další trénink dát Hellnox? V průběhu bych bral pořád Hardcore Gain 21, i když vymením předtréninkový suplement. Druhý dotaz, četl jsem že po použití si mám dát měsíc pauzu... Takže jakmile doberu celý 1 Hellnox, mám si dát měsíc pauzu od toho suplementu a brát pouze Hardcore Gain 21? Takže dnes a v pátek si vezmu E.nox Shock a hned v pondělí hellnox nevadí to tedy? A po dobrání celých těch 690g hellnoxu si mám dát měsíc pauzu a pak zas koupit hellnox ale hardcore gain 21 nevysazovat?

Pokud by to byl problém, určitě bych nepsal, že to můžete takto použít.

Hellnox a další suplementy této kategorie se užívají nečastěji jeden až dva měsíce a následně se zařazuje minimálně měsíční pauza.

Gainer můžete dle potřeby používat libovolně dlouhou dobu.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 14.02.2018
Dobrý den, objednal jsem si Hardcore Gain 21 (po tréninku) a Hellnox (před tréninkem). K tomu jsem dostal 2 malé pytlíčky s E.nox Shock, není problém si tyto 2 malé pytlíčky použít před tréninkem 1 dnes a druhý v pátek a poté v pondělí se přesunout k hellnoxu? Nebo tam musí být větší než dvoudenní pauza? (Hardcore gain 21 bych bral neustále po tréninku a i ve dnech volna jako svačinku) Je tedy možné dát první 2 tréninky E.nox Shock a pak rovnou před třetím tréninkem si už vzít Hellnox?

Dobrý den, ano, přesně tak to můžete dávkovat.

autor: Michal • datum: 12.02.2018
Dobry den...pouziva se pouze pred treninkem a nebo i ve volnu? Jaky je davkovani? Nevim co je soucasti baleni...a jak se to redi? Nevadi tomu kava pac ja si davam turka cca 1h pred treninkem

Dobrý den, jedná se o předtréninkový suplement, který se dávkuje cca 30 minut před zahájením tréninku. Podrobné dávkování je součástí popisu výrobku.

Pokud vám nebude vadit vyšší množství kofeinu, kávu si dát můžete.

pouzivani
autor: Hung • datum: 11.02.2018
dobry den, chodim cvicit 5x tydne. Chtel bych se zetat, u hellnoxu je potreba vyradit jak u kreatinu? napr: pouzivam 4 tydny helllnox a nechat telo 4-6 tydnu bez? nebo muzu pouzivat porad jak mi to dojde? dekuji za odpoved

Dobrý den, na suplementy s obsahem stimulantů si časem tělo zvykne a tím v podstatě dochází k poklesu účinnosti. Proto je velmi vhodné po 1 až 2 měsících zařadit cca měsíční pauzu.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 11.02.2018
Ale pokud jablko má 55 g bílkovin na 100 g a višen s pomerančem pouze 0,3 g na 100 g. Není poté výhodnější si koupit jablko? Nebo se jedná o chybu zapsání nutričních hodnot u bílkovin, sacharidů atd?

Neni v tom žádný rozdíl, obsah všech látek je stejný. Jen je pro obsah bílkovin použít odlišný způsob výpočtu.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 09.02.2018
Takže když vidím u Jablka 55 g bílkovin na 100 g suplementu a u pomeranče s višní jen 0,3 g bílkovin na 100 g tak je chyba v zapsání? Tyto 3 příchutě se liší pouze v příchuti samé? Není zde žádný rozdíl mezi obsahem bílkovin atd? Je obsah bílkovin u jablka, pomeranče, višně stejný a nebo doopravdy jablko má 55 g bílkovin na 100 g a višen s pomerančem mají pouze 0,3 g bílkovin na 100 g?

Toto je pro vás nepodstatný údaj, který je způsoben rozdílným výpočtem bílkovin. Pro vás je důležitý obsah jednotlivých látek, a ten je stejný.

dotaz
autor: lukas • datum: 08.02.2018
Já právě že višeň a pomeranč mají na 100 g pouze 0,3g bílkovin ale jablko má na 100 g už 55g bílkovin...

Je použit jiný způsob výpočtu obsahu bílkovin.

Pro vás je zásadní údaj s obsahem jednotlivých aminokyselin a ten je v pořádku.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 08.02.2018
Když mám gainer, je možné si vzít Hellnox před tréninkem a gainer ihned po tréninku který má 60-75 minut?

Ano, jedná se o běžný způsob dávkování.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 08.02.2018
Já právě že Hellnox pomeranč a vičeň mají 0,3 g bílkovin a 34 gramů sacharidů ale jablko má 55g bílkovin což je o 54,7 gramu víc než pomeranč a višeň, sacharidu má 33 gramu což je stejné, poté tam má mnohem více miligramů u účinných látek, dle mého názoru se nejedná o drobnou odchylku např v bílkovinách, pak tam chybí některé hodnoty a u účinných látek tam mají také až dvojnásobné množství miligramů než višeň a pomeranč... Takže se jedná o velký rozdíl a v čem je to lepší? Nebo tedy o nějakou chybu a jedná se o rozdíl pouze v příchuti?

Jak jsem uvedl, popis zkontrolujeme a případně opravíme (týká se obsahu tuků, sacharidů a bílkovin) . Jinak platí, že rozdíl v účinnosti není žádný. Velmi mírně se liší jen obsah sacharidů. Zbytek je stejný.

Co se týká množství aminokyselin, není uveden v popisu pro jednotlivé příchutě, ale na množství přípravku, 20, 40 a 60 g. Proto je množství rozdílné.

Dotaz
autor: Lukas • datum: 08.02.2018
Hellnox x Actinox? Co si myslíte? A ještě prosím odpověd na rozdíly mezi jablkem a těmi ostatními... Jelikož jablko má více proteinu atd.. zda-li je to možné zapojit s gainerem a tak. Děkuji. A v čem je o tolik jablko lepší že tam jsou takové velké rozdíly?

Actinox je celodenní stimulant produkce NO bez obsahu stimulantů. Hellnox je předtréninkový aktivátor s obsahem stimulántů a energizérů. Oba suplementy lze kombinovat.

Dotaz
autor: Jan pelikan • datum: 05.12.2017
84 kg 26 let

Při dávkování vycházím z toho, že bude Hellnox dávkován po 40 g.

Kreatin po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne v množství 3 až 5 g. BCAA před a případně i během zátěže v množství 10 až cca 15 g.

Protein dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin, např. po tréninku a k svačině.

Dotaz
autor: Jan pelikan • datum: 05.12.2017
Dobrý den jak by jste doporučil kombinovat a užívat hellnox společně s creatine ethyl ester extrifit, bcaa 2:1:1+nitric oxide pro in , whey 100 cfm 80 extrifit, pro co možná nejlepší využity cvicim 4x týdne zhruba 2 h

Dobrý den, jaké je vaše tělesná hmotnost?

Kontraindikace Viagra nebo Cialis
autor: Petr • datum: 09.11.2017
Díky za info, proberu s doktorem. Udává se někde doba, po kterou Helnox, případně samotný Arginin nebo AAKG oxid dusnatý po užití uvolňují?

Konkrétní doba se neudává a rozdíl bude také v tom, zda jde o pravidelné či jednorázové užívání, a také bude mít vliv individuální reakce organizmu.

Minimálně by bylo dobré ohlídat současné užití v jednom dni.

Kontraindikace Viagra nebo Cialis
autor: Petr • datum: 09.11.2017
Ahoj, je mi přes 40 a i když aktivně sportuji, tak to už nefunguje jako za mlada a doktor mi občas předepisuje Viagru nebo Cialis. V příbalovém letáku se píše, že se nesmí používat společně s užíváním léků uvolňující oxid dusnatý. Jestli jsem dobře pochopil, tak Helnox, případně samotný Arginin nebo AAKG oxid dusnatý uvolňují. Máte k tomuto nějaké bližší informace. Mám raději Helnox a Arginin vždy „před a po“, na pár dní raději vyřadit? Díky za názor. Petr

Dobrý den, ano, uvedené látky mají vliv na uvolnění oxidu dusného. Jinak toto musíte probrat s lékařem.

Obecně platí, že byste měl pokyn z příbalového letáku dodržet.

Vhodná kombinace?
autor: Roman • datum: 28.10.2017
Zdravím chci se zeptat zda by byla vhodná tato kombinace hellnox a kreatin cca 30 minut před tréninkem, bcaa během tréninku nebo po a na večer protein? Děkuju

Dobrý den, Hellnox kreatin obsahuje, proto bych samotný zařadil po tréninku. Hellnox také obsahuje sacharidy + aminokyseliny včetně BCAA. Pokud tedy trénink není extrémně náročný nebo není delší než dvě hodiny, BCAA bych klidně vynechal. Po tréninku protein, gainer nebo komplexní potréninkový suplement, např.   Hero.

Vhodná kombinace ?
autor: Mirek • datum: 03.09.2017
Dobrý den, je vhodné kombinovat HELLNOX (v den volna ACTINOX) s tímto Glutamine Mega Strong Powder. Myslím tím pro obsah argininu, který obsahují všechny tyto doplňky. Vím že na otázku ohledně BCCA je spousta dotazů a odpovědí, ale jestli dobře chápu není již potřeba brát další, nyní užívám 5,4 g před a po cvičení (v den volna 5,4 g) a navíc jsou obsaženy i v proteinu (Deluxe 100 % Whey) a vlastně i v již zmíněném Glutamine Mega Strong Powder . A kreatin tedy v případě HELLNOX doplňovat v den volna klasickým způsobem (nyní beru 7,5 g na den? HELLNOX chci začít na 40 g / 4x týdně. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Hellgel i Actinox již glutamin obsahují, tudíž přidání dalšího glutaminu není zcela nutné.

Jinak je použítí kombinace možné.

Dotaz
autor: Jiří • datum: 21.08.2017
Dobrý vecer preju, chtel bych se zeptat, zda je tento pripraven vhodný pro rychlé nabrani svalové hmoty a vyrysovani svalu? Tim mam namysli, abych nejak dobre vypadal. Jestli je to vhodně kombinovat s proteiny, toto pred cvičením a proteiny po? A nebo jestli stačí jen samotný Hellnox?? A nebo jestli bych mel brat nejaky gainer který by toto podpořil více...? Jde mi zcela vazne jen o nabrani svalove hmoty a vyrysovani svalu. (Jídelníček mam dobre sestavený aby vse odpovídalo dávkování suplementů)

Na tanto dotaz jsem ti již několikrát odpověděl a doporučil odpovídající suplementy.

Posledni dodatek
autor: Lukas • datum: 20.08.2017
Dekuji vam za ochotu a odpovědi. Takze mam jen dobrat protein co mam již koupený a po dobrani začít s tímto gainerem? Nebo ten gainer nejakym způsobem zařadit s proteiny? Popr jak? Rad bych abychom brali v potaz to ze bych rad přibral váhu, hlavně ve svalové hmotě abych nejakym způsobem dobře vypadal. Dekuji vam moc za odpověď na tuto posledni otazku.

Pokud máš koupený protein, doplň ho sacharidy, např. Maltox 100 - maltodextrin (EU). Po tréninku si připravíš nápoj s obsahem cca 20 g bílkovin a 30 až 50 g sacharidů. Lze ho zařadit i během dne, a to i ve dnech volna.

Doplněk č.2
autor: Lukas • datum: 20.08.2017
Dobrý den, takze pro mou váhu vek a výšku s problémem přibrat váhu byste spíše doporučil gainer Pro 30 nebo hardcore gain 21 misto proteinu. (170 Cm, 17 let a 50 kg) Který z nich byste spíše doporučil abych začal brat, kdyz moji pripritou je nabrat svalovou hmotu abych nejak vypadal? A jak davkovat?

Pokud máš protein, doužívej ho, jak je uveden uvedeno v předešlé odpovědi. Z gainerů bych zatím spíše volil  Hardcore Gain 21.

Doplnek
autor: Lukas • datum: 20.08.2017
17 let 50 kg a 170cm. Vubec mi nejde přibrat pomoci normalni stravy, mam rychle spalování. Začal jsem brat CFM 80 whey 100 a chtel bych zakomponovat i Hellnox pred tréninkem, dokázal byste mi k tomu neco rict? Co a jak delat, jak casto brat atd?

Dobrý den, použití proteinu pro tebe není prioritou. Mnohem výhodnější je použítí gaineru, např.  Go Pro 30 či  Hardcore Gain 21.

Pokud máš koupený protein, doplň ho sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU). Po tréninku si připravíš nápoj s obsahem cca 20 g bílkovin a 30 až 50 g sacharidů. Lze ho zařadit i během dne, a to i ve dnech volna.

Další suplementy zatím nepotřebuješ. Samozřejmě se musíš kvalitně stravovat.

kombinace
autor: Roberto • datum: 20.08.2017
Dobrý den chci se zeptát opravdu je dost silný ten Hellnox?? Opravdu nemusím dokupovát glutamin, BCAA a kreatin? Píšou tady, že v tom hodně je kreatin, glutamin i BCAA!! Díky za odpověď..

Dobrý den, Hellnox je suplement, který prioritně působí v době konání tréninku. Samozřejmě to bude mít vliv i na období po tréninku, ale v této a další době je třeba s ohledem na tréninkové cíle atd.,řešit další případnou suplementaci. Tudíž se může použít i samotný glutamin či kreatin, ale také nemusí.

Kombinace a davkovani
autor: Lukas • datum: 18.08.2017
Dobrý den, rad bych se zeptal zda je možné kombinovat Hellnox s Whey 100 CFM 80? A zda to mam stále brat CFM 2x denne jako do ted mezi snídani a obědem jako svacinku, hned po cviceni a k tomu pred cvičením 15 minut Hellnox. Je to možné?

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislé na vaši hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Jednu porci zařazujte po tréninku a další dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin. Hellnox 30 až 15 minut před tréninkem.

Helnox
autor: Jan Beránek • datum: 24.07.2017
Dobrý den hodí se tento suplement do diety koukal jsem že to má celkem dost jednoduchých cukrů

Dobrý den, běžná dávka bude 20 až 40 g, coz je celkem max. 13,2 g sacharidů. Toto množství je velmi nízké a redukci tuku určitě neohrozí. Pokud se vám to i tak zda mnoho, použijte  Hellgel (R) nebo  Agrezz (R). Oba mají obsah sacharidů v podstatě nulový.

obsah bílkovin
autor: Pavel Stříbrný • datum: 28.05.2017
Dobrý den, u verze jablko, višeň je psáno na 100g 55g bílkovin a u pomeranče 0,3 (ten to má i na obalu). Předpokládám, že u pomeranče je to chyba.... Děkuji za odpověď

Dobrý den, u těchto suplementů je údaj o obsahuje bílkovin nepodstatný. Hellnox neobsahuje žádnou komplexní bílkovinu, ale pouze jednotlivé aminokyseliny. Rozdíl v obsahu bílkovin je dán použitou formou přepočtu, což přesně upravuje legislativa.

Pro vás je podstatný podrobný obsah složení, kde jsou uvedeny všechny obsažené látky včetně množství.

Dotaz
autor: Honza • datum: 20.04.2017
Dobrý den , chci se zeptat , někdy chodím cvičit hned brzo ráno. Někdy, bohužel, i bez snídaně. Může se užívat Hellnox i na lačno? Děkuji

Dobrý den, tyto suplementy se užívají běžně nalačno. Užití s jídlem může negativně ovlivnit jejich účinnost.

Hero + Hellnox
autor: Tomas • datum: 17.04.2017
Dobrý den, je vhodné míchat Hellnox před treningem s Hero po treningu? Díky
Dobrý den, použití Helnoxu před tréninkem a Hera po tréninku je zcela v pořádku.
Dotaz
autor: Libor • datum: 21.03.2017
Dobrý den je možno kombinovat Hellnox a Tribulus terrestris 90 ... Diky

Dobrý den, ano, oba suplementy kombinovat můžete.

Rozdil
autor: Jan Škorňa • datum: 19.01.2017
Hellnox/hellgel/agrez ? Liší se jen složením nebo i účinky.. zkušenost mám s hellgel a agrezzem, díky :)

Dobrý den, pokud se něco liší složením, je předpoklad, že se to určitým způsobem projeví i na vnímání účinnosti.

U této kategorie suplementů platí, že vnímání účinků je poměrně hodně individuální.

vysazení
autor: Radim • datum: 12.01.2017
Zdravím, když vysadím hellnox...po jaké době jej mám zase zařadit? Dolňující otázka k předešlé...díky

Dobrý den, často se užívá 1 až 2 měsíce a následně se zařadí měsíční pauza.

Hellnox
autor: Vosa • datum: 08.01.2017
Dobrý den, v popisu produktu je napsáno užívat tři až šest týdnů, pak vysadit. Co by jste doporučil brát před tréninkem po dobu vysazeni Hellnoxu? Jsem s ním naprosto spokojen a po 12ti hodinách v práci se potřebuji něčím nakoupnout před treninkem. Diky Petr

Dobrý den, osobně jsem přesvědčen, že není dobrou cestou neustále před tréninkem užívat stimulanty. Dobré je nechat tělo odpočinout a také si tímto způsobem zajišťujete maximální účinnost předtréninkových suplementů.

Vyzkoušejte AminoFree (R) Peptides nebo  Instant Amino Fair Power (R).

Dávkování
autor: Milan • datum: 28.12.2016
Dobrý den,děkuji. Ano e.nox samozřejmě nahrazuji Hellnoxem a cyklování dodržím, jde mi hlavně o to zda toto uspořádání včetně BCAA je správné. A dále se chci zeptat zda je možné doplnit nějaký testosteron třeba HBM5000?

Vždy existuje více možností suplementace. Důležité je, aby vám vyhovovala a přinášela výsledky.

Nedoplňuje se testosteron, ale používají se suplementy, které stimulují tvorbu vlastního testosteronu, např.  T.R.T. či  Tribulus Terrestris 90 Fair Power (R).

Dávkování
autor: MIlan • datum: 27.12.2016
Dobrý den, Je mi 48 let, cvičím cca 2 roky, od letošního léta používám E.Nox Shock před cvičením a BCAA Instant v průběhu cvičení. Po cvičení 100% Whey 80 a občas sporadicky Protein Bar Hydro 31%. Momentálně uvažuji o Hellnox. Pomůžete mi s úpravou dávkování suplementů? Případně prosím o radu co doobjednat a dávkovat dle Vašeho doporučení

Dobrý den, užívá se pouze jeden NO stimulant. Pokud tedy chcete používat Hellnox, vysaďte E.nox. Také je vhodné použít cyklování, např. dva měsíce užívání a měsíc  volna.

Návrat do fitka
autor: Valdmann • datum: 26.12.2016
Dobrý den, po několika letech válení bych se chtěl opět vrátit do fitka a trochu potrápit své svaly a vybral jsem si dva přípravky. Hellnox jako před tréninkem a Actinox ve dnech volna. Je to dobrá volba nebo mi doporučíte něco jiného (pokud to bude možné od značky Extrifit mám s ní velice dobré zkušenosti z dřívějška) Děkuji Valdmann

Dobrý den, nejdříve je třeba začít cvičit a tělo postupně zvykat na zátěž. Ze suplementů bych z počátku použil protein, např.  CFM Instant Whey 80 a případně BCAA -  BCAA Instant. Později můžete zařadit vámi uvedené suplementy.

Hellnox
autor: pavel • datum: 06.11.2016
Dobrý den, je li při dávkování Helnoxu vhodné brát noční protein.Děkuji

Dobrý den, dle potřeby můžete noční protein zcela bez problémů použít.

Dávkování
autor: Petr K. • datum: 12.10.2016
Dobrý den, dorazil mi od vás Hellnox, creatine pure od scitec a protein (Whey 100), chtěl bych se vás zeptat jak mam rozložit dávkování během tréninkového dne a netreninkoveho dne. Nejde mi ani tolik o počet dávek nebo množství - spis rozložení (kdy si co vzit) Jestli v trenink. dnu hellnox 20 min před tréninkem , po tréninku protein a kdy zařadit během dne creatin + netrenink. den. Cvicim 5x týdně. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, Hellnox dávkujte přesně dle doporučení výrobce. Protein cca 30 minut po tréninku a dále dle potřeby kdykoliv během dne. Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna např. ráno a odpoledne.

Hellnox
autor: Tomas • datum: 10.10.2016
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaká je doba spotřeby otevřené dozy s hellnoxem? Druhá věc na kterou bych se rád zeptal je zda-li při redukčním fázi je vhodné kombinovat HMB a hellnox nebo je vhodnější obě varianty střídat např. co tři týdny. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, u Hellnoxu a podobných přípravků, je vhodná co nejrychlejší spotřeba. Běžně balení vydrží na 1 až 2 měsíce. Pokud budete otevřený produkt dobře skladovat, vydrží i dėle.

HMB i Hellnox můžete samozřejmě zkombinovat.

bcaa
autor: Ondřej • datum: 03.10.2016
Zdravím, jsem s tímto přípravkem velmi spokojen a připadal mi o dost lepší než hellgel. Chtěl jsem se zeptat, jaké BCAA použít a v jakém množství po tréninku? Když tohle už celkem slušnou dávku obsahuje (beru 2 odměrky před tréninkem). Viděl jsem nějakou novinku v gelové podobě od extrifitu, ale říkám si, že 5000mg je možná zbytečné.

Dobrý den, po tréninku doporučuji použít protein - Super Hydro 80 DH32 nebo all in one suplement  Hero + šejkr Extrifit ZDARMA!. Oba suplementy obsahují také BCAA, ale takė  velmi důležitou komplexní bílkovinu.

hellnox a trigon 2:1:1
autor: jiri sejba • datum: 08.09.2016
dobry den chtel bych se zeptat zda muzu kombinovat trigon 2:1:1 s hellnoxem. do toho jeste uzivam bcaa a HMB. Dekuji

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

Kofein vs kreatin
autor: Tomáš • datum: 21.08.2016
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jak je to u Hellnoxu?Obsahuje Kreatin a Kofein a Kofein Kreatin prý neguje.Jinak jako nakopávač a pumpa funguje skvěle.Mohu doporučit1* Díky za odpověď.

Dobrý den, pokud by prokazatelně kombinace kreatinu a kofeinu byla nefunkční, určitě by ji většina výrobců takto společně nepoužívala.

hellnox/ actinox
autor: Láďa • datum: 17.08.2016
Dobrý den, jaký je rozdíl mezi Hellnoxem a Actinoxem od extrifitu ? rád bych si jeden z nich vybral, oba nabízejí podobné učiné látky. Rád bych svoje vysledky ještě zlepšil o jeden suplement k proteinu, creatinu a glutaminu.. děkuji

Dobrý den, všechny anabolizéry Extrifitu jsou podrobně popsány v článku, který je součástí popisu obou výrobků.

Hellnox
autor: Pavel • datum: 14.08.2016
Dobrý den, je možné Hellnox koupit jako vzorek? Chci ho otestovat ale nechci si hned kupovat cele balení.. Diky za odp.

Dobrý den, vzorky Hellnoxu bohužel k dispozici nejsou.

dotaz
autor: Ondra • datum: 24.07.2016
Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné použít hellnox, když si jdu zaběhat a potřebuji trochu nakopnout.

Použítí je možné, zda vám bude vyhovovat, to musíte otestovat.

dotaz
autor: Vladinír • datum: 21.07.2016
Dobrý den, před treninkem podávam AminoFree PEPTIDES, bylo by v hodné zařadit ještě hellnox nebo už je to zbytečné? Případně používat jen jeden z nich, který by jste volil vy? děkuji za odpověď

Dobrý den, produkty mají odlišné zaměření, tudíž je možná i jejich kombinace.

Doporučuji kombinaci vyzkoušet a sám posoudíte, zda vám bude vyhovovat.

Kombinace
autor: Jan • datum: 19.07.2016
Dobrý den. Rád bych se zeptal jestli je dobrá kombinace hellnoxu před treninkem s iontovým nápojem při tréninku nebo se dá pít hellnox i během tréninku? A ještě jestli můžu pít hellnox i v případě dvoufazovych tréninku? Děkuji za odpověď

Dobrý den, užití Hellnoxu během zátěže má smysl při déletrvajícím tréninku. V praxi to bude trénink cca nad 120 minut. Jak to fungovat, to musíte otestovat. Reakce na stimulanty a energizéry je poměrně hodně individuální. V případě dvoufázového réninku bych spíše užil Hellnox jen před náročnějším tréninkem. Dvakrát denně spíše jen výjimečně.

Helnox
autor: Tomáš • datum: 16.07.2016
Váš chci se na neco zeptat mám 74kg a 173cm cvijm už delší dobu a vyzkoušel jsem tento výrobek dál sem si 2 odměrky a nepociťoval jsem moc velke účinky nebyl sem ani napumpovaný jediné bylo to že jsem necítil únavu nevím zda když zkusím 3 odměrky bude to jiné před rokem jsem zkoušel compress-caliber-pump a u tohoto produktu i pri nadměrné vysoké dávce jsem nezpozoroval zásadní účinky je tedy možné že mám velkou toleranci na před tréninkové stimulanty ???

Dobrý den, reakce na tyto suplementy jsou velmi individuální. Vetšinou je nutné vyzkoušet více variant, než najdete pro vás vhodný nakopávač. Doporučuji také vyzkoušet  Agrezz (R).

Dávkování Hellnoxu zvýšit můžete.

Vas nazor?
autor: Filip • datum: 19.06.2016
Dobry den, cetl jsem rozdily mezi hellnox a hellgel, nicmene jsem se chtel zeptat na vas subjektivni nazor. V diete pred trenikem hellnox nebo hellgel. Predem dekuji za odpoved.

Účinnost těchto suplementů je velmi individuální, proto je nutné je otestovat a sám posoudit, co vám bude vyhovovat.

V rámci diety může někomu vadit obsah sacharidů, v tom případě by vytězil Hellgel.

Hellnox vs. Hellgel
autor: Alex • datum: 15.06.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na základní rozdíly Hellnoxu a Hellgelu.

Dobrý den, součástí popisu obou výrobků je článek, který podrobně popisuje všechny předtréninkové přípravky Extrifitu, a to včetně možných kombinací.

otázka
autor: Tomáš • datum: 30.05.2016
Dobrý den, chtěl jsem Vás poprosit jestli byste mi nenapsal pozitiva a negativa těchto dvou produktů Hellnox Essential Nitrox Pump

Dobrý den, při výběru suplementů je třeba vždy vědět, co od nich očekávám a co by měli nebo neměli obsahovat, např. sacharidy (kolik a jaké) atd.

Právě obsach sacharidů je jeden ze zásadních rozdílů. Co se týká kostry obou výrobků, ta má stejné složení, které je u Hellnoxu doplněno o BCAA a nitropetidy.

Hellnox
autor: Jirka • datum: 25.05.2016
Dobrý den, Hellnox se užívá pouze před tréninkem nebo i ve dnech volna?

Dobrý den, Hellnox je předtréninková formule, užívá se před tréninkem. Výhodná může být kombinace s Actinoxem, oba suplementy se vhodně doplňují.

Helbox (-:
autor: Petr Valchář • datum: 23.05.2016
Zdravím jen chci pochválit Helnox. Je prostě ze všech přípravku opravdu nej..... 2 odměrky a začne peklo-silné pálení a štípání kůže po celem těle jen ze začátku nabudí do tréninku ve kterém nejde cítit únava ani vyčerpání a člověk musí jet furt dál a úplně nejlepší je to, že ten dobrý pocit a nemožnost se unavit vydrží celej den. Super věc ráno před prací... Díky a čau...

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

E.nox nebo Hellnox
autor: Adam • datum: 22.05.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, který z těchto dvou výrobků byste mi doporučil, případně zda je možné je kombinovat s výrobkem Actinox. Děkuji

Dobrý den, součástí popisu obou výrobků je podrobný článek s popisem anabalizérů od Extrifitu. Doporučuji článek přečíst, pomůže vám s výběrem.

Hellnox, Actinox či Agrezz?
autor: Dominika • datum: 06.05.2016
Dobrý den mam zajem si u Vás koupit Hellnox, Agrezz nebo Actinox... Je mi 20 let, 73kg, cvičim 3x týdne, řekneme ze jsem pokročilejší ne začátečník. Co by mohlo byt ideální? Díky moc

Dobrý den, ideální je koupit z dostupné nabídky vzorky a otestovat, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Probolan 50
autor: karlosa • datum: 05.05.2016
Dobrý den, chci se zeptat zda nemáte zkušenosti s přípravkem Probolan 50 může to mít vedlejší účinky? co následuje po vysazení?

Dobrý den, osobně jsem ho neužíval a ani se k tomu nachystám. Už způsob prezentace napovídá, že je to něco ve stylu teleshoppingu.

Bcaa
autor: Leviis • datum: 15.04.2016
Dobrý den chtěl bych si uvas objednat helnox,bcaa a glutamin ale u helnoxu tu píšete že to vše obsahuje že se to nemusí kupovat tak se chci zeptat zda je to pravda nebo jestli si mám koupit ty bcaa a glutamin popř jaké a jak bych to měl davkuvat

Dobrý den, vždy záleží na konkrétní situaci, nikde se neuvádí, že musíte užívat BCAA či glutamin. Úspěšně lze posilovat i bez použití suplementů.

Musíte zohlednit náročnost a četnost tréninků. Regenarční schopnosti těla a pracovní zatížení atd.

arginin nevolnost
autor: Martin Vodička • datum: 10.03.2016
Dobrý den, po suplementaci argininem (vyzkošel jsem AAKG od různých výrobců - aminostar, vitalmax. To samé jsem zažil s přípravky Nitrix a Expand). Projevuje se to tak, že je mi nevolno. Žaludek „na vodě“, pocity na zvracení. Tyto vedlejší účinky se u mě dostavují už s tak nízkou dávkou jako je 0,5g AAKG (zpravidla 1 kapsle). Zajímalo by mě jestli jste se setkali u někoho s podobnými problémy. Na webu googlenim „arginine side effects“ jsem se docetl, že tyto vedlejší účinky arginine zřejmě běžně existují. Já bych chtěl rozumět tomu, co dělám špatně, dají se tyto vedlejší účinky argininu nějak potlačit?

Dobrý den, nevolnost se vyskytnout může, ale rozhodně se nejedná o běžnou záležitost.

Vyřešit by to mohlo užívání po jídle, ale takové dávkování může negativně ovlivnit účinnost argininu.

kombinace
autor: Lukas • datum: 08.03.2016
Dobrý den chci se zeptat ohledně mozne kombinace produktu Hellnox. Cvičím 5x týdne silový trénink a používám před tréninkem Hellgel a během bcaa v Práškové forme vše od Extrifitu. Mohu začít uživatele Hellnox v kombinaci s Hell gelem, nebo mohu gel vysadit. Děkuji za info. Lukáš

Dobrý den, kombinovat dva podobné suplementy je zbytečné. Vhodné je Hellgel vysadit a po pauze cca 3 až 4 tydenní pauze použijte Hellnox.

Dotaz
autor: Tonda • datum: 04.03.2016
Dobrý den chci se zeptat cvicim už delší dobu a používám NITRON LIQUID AMINO ACID stači mi ted už jen ten hellnox děkuji

Dobrý den, pokud máte zabezpečen dostatečný příjem všech živin z běžné stravy, může to být dostačující.

Pokud to tak není, je vhodné uvažovat i o proteinu či gaineru.

All
autor: Vojta • datum: 27.02.2016
Dobrý den,je my 24 vazim 66kg cvicim 2 rolky cca a rozhodl sem se že skusim het nějakou dobu objem.Chtěl bych povas sestavit suplamenty zatím sem měl jen protein chtěl bych tam mít vše protein,gainer,creatyn (helnox actinox )při SOU ty dva v závorce dobří brát jeden v treningovi den a ten druhy v netreningovi a ještě bych vás chtěl poprosit o dávkování a jak to mám brát předem děkuji jo a popř jestli by stě zařadil aji bcca

Dobrý den, objem není o tom, že zařadíte kupu suplementů. Důležité je plusový energetický příjem a odpovídající trénink, např.Bear routine.

Ze suplementů doporučuji osvědčenou a velmi funkční klasiku, a to Go Pro 30Creatine Creapure (R). Přidat můžete i některý z předtréninkových suplementů, např. Hellnox (R).

dotaz
autor: lukas • datum: 25.02.2016
Dobrý den chci se zeptat na dlouhodobé užívání hellnoxu diky

Dobrý den, dle mého názoru nedává smysl. Tělo si na stimulanty postupně zvykne a v podstatě dojde k poklesu účinnosti.

Výhodnější je cyklování nebo nepravidelné užívání.

díky
autor: Tomáš Bláha • datum: 21.02.2016
takže ve shrnutí: ráno nastartovat Long, během dne další dávka a poslední před spaním, Hero po tréninku a Hell cca 30min před...?

Pokud byste chtěl ráno po probuzení užít protein, je výhodnější použít protein hydrolyzovaný, např.  Super Hydro 80 DH32. Vhodnou alternativou jsou také aminokyseliny  AminoFree (R) Peptides. Ty bych doporučil užít i před tréninkem.

info na kombinaci
autor: Tomáš Bláha • datum: 21.02.2016
Dobrý den, měřím 198/+-95kg věk 37, tréniky dvojfázové mám velmi rychlé spalování, chci se zeptat na kombinaci od Extrifitu : Hellnox před tréninkem, Hero po tréninku, G15 Anabolic Gainer... jde mi o přibrání a zda je tohle dobrá kombinace. Díky za info

Dobrý den, G 15 bych nezařazoval. Spíše bych uvažoval o proteinu pro doplnění bílkovin během dne, např.  Long (R) 80 Multiprotein. Lze ho využít i jako noční protein.

kombinace
autor: Zdeněk • datum: 12.02.2016
Dobrý den chtěl bych poradit s kombinací proteinu CFM whey 80,gain 21,creatine creapure, hellnox, vážím 80 kg výška 192cm trenink 3x tydně díky za odpověď

Dobrý den, Hellnox užívejte před tréninkem. Gainer zejména po tréninku společně s kreatinem. Samotný kreatin také ve dnech volna, a to ráno a odpoledne. Protein dle potřeby kdykoli během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Kombinace
autor: LUKAS • datum: 07.02.2016
Dobrý den chtěl bych se zeptat na kombinaci těchto výrobků:Aminofreepeptides,Hellnox,High 80 cvičím cca 1rok 180cm,90kg mohu k tomu přidat ještě Tribulus? Děkuji

Dobrý den, přidat tribulus můžete, ale doporučil bych to tehdy, pokud je Vám více než 25 let.

začátek
autor: Ruca82 • datum: 02.02.2016
Dobrý den, chtěl bych od Vás doporučit nějaký výrobek na podporu růstu svalů. Teprve začínám, tak nevím co použít, aby byl vidět nějaký slušný výsledek. Děkuji za odpověď Ruca82

Dobrý den, z počátku je zcela dostačující použití proteinu či gaineru. Po několika měsících pravidelného tréninku můžete přídat kreatin - Creatine Creapure (R).

kombinace
autor: lukas • datum: 01.02.2016
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je možné užívat společně Hellnox a Actinox. A zda je potřeba k těmtou dvoum věcem užívat bcaa, glutamin a tribulus, nebo je vše v nějaké formě obsaženo v Hellnoxu a Actinoxu.Děkuji moc za odpověd

Dobrý den, oba suplementy obsahují BCAA i glutamin. Zda oba suplementy přidat také samostatně, to záleží na Vašem tréninku, stravě atd. Z dalších suplementů bych  určitě uvažoval o proteinu, např.  CFM Instant Whey 80.

Kombinace
autor: Václav • datum: 28.01.2016
Dobrý, je možno kombinovat Hellnox s Gainerem a Creatinem před tréninkem ? Diky,

Dobrý den, 40 g Hellnoxu obsahuje 3 g kreatinu, což je dostačující. Samotný kreatin dávkujte po tréninku. Hellnox musíte dávkovat nalačno, gainer tedy užívejte 60 minut před tréninkem.

doplnky
autor: Petr • datum: 27.01.2016
Zdravím, chci se zeptat... Kdyz budu používat tento produkt, jaké další suplementy bych měl zařadit aby to nebylo mrhani peněz do ničeho? Mám tím na myslí, zda jsou hodnoty dostatečně, pro mírně pokrocileho. Dokoupit AAKG? Synephrine? Bcaa? Taurin? Nebo stačí tento produkt na vše zmíněné složky, krom proteinů a vitamínu. Dekuji za pomoc.

Dobrý den, v podstatě nemusíte užívat vůbec nic. Úspěšně lze cvičit i jen na běžné stravě.

Jaké zvolíte suplementy, je v podstatě jen o tom, jak k tréninku přistupujete a kolik jste ochoten investovat.

Základem je protein, gainer, kreatin a velmi často se zařazují různé aminokyseliny a nakopávače.

hellnox
autor: Zdeněk • datum: 26.01.2016
dobrý den ještě jedna otazka, každý den? dny v tréniku? nebo netréninkove dny?? díky

Dobrý den, pokud cvičíte večer, nechal bych to na ráno po tréninku.

hellnox
autor: Zdeněk • datum: 25.01.2016
dobrý den můžu používat HELLNOX v netreninkove dny? Protože jsem zjistil že nemůžu vubec potom usnout, končím v práci pozdě večer a jdu do FITKA prijdu domu kolem osmi večera a nechce se mi vubec spat potrebuju to nejak sužitkovat ! díky

Dobrý den, vyzkoušejte ho užít ráno před snídaní.

Dotaz
autor: Karel • datum: 30.12.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké je ideální užívání tohoto přípravku. Zajímalo by mě jestli jej užívat spíš v objemu, nebo je to lepší do diety.

Dobrý den, pokud někdo při redukci tuku striktně omezuje sacharidy, sáhne spíše po Hellgelu či Agrezzu.

dotaz
autor: lada • datum: 30.12.2015
Dobry den ,mužete mi napsat v čem najdu nejvice glykogenu,,2 otazka chci si koupit Hellnox a glutamin ,jeto dobra volba na přibrani na hmotu svalu?,,děkuji předem,,

Dobrý den, glykogen v doplňcích nenaleznete, protože to je forma, ve které jsou sacharidy již uskladněny v těle, zejména v játrech a ve svalech. Pokud jste měl namysli sacharidy, tak jejich obsah v jednotlivých potravinách naleznete v energetických tabulkách, které lze snadno najít na internetu. Co se týče doplňků, pro objem bych volil dle tohoto článku.

zápas - nakopnutí
autor: Jaroslav • datum: 27.12.2015
Dobrý den, lze tento přípravek používat během zápasu (baseball), kvůli napumpováni a „soustředění“, nebo je vhodný jiný přípravek, případně radši nedávat nic? Jde mi asi o 45-60min. 1x týdně. Děkuji.

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet novinku  Agrezz (R) a otestovat můžete také vzorek  Hellgel (R)Essential Nitrox Pump - vzorek (15 g).

Hellnox vs. Actinox
autor: Pavel Piskač • datum: 19.12.2015
Dobrý den! Používal jsem Actinox a byl jsem s ním velmi spokojený. Teď jsem si bohužel nechtěně obědnal Hellnox na což jsem přišel až doma. Popis produktu se mi zdá více méně stejný, ale hodnoty se poněkud liší. Chci se zeptat jestli jsou účinky stejné nebo alespoň podobné jako u Actinox? Děkuji za odpověď

Dobrý den, Hellnox je čistě předtréninkový suplementem, který můžete kombinovat s Actinoxem.

Hellnox
autor: Ondřej • datum: 18.12.2015
Dobrý den, je mi 36 let, měřím 184 cm, váha 83 kg. Fitko 2xtýdně. Cvičím pravidelně 9 měsíců. Používám Carni Liquid 120000 mg, BCAA, Winmaxx Protein 80 a 52 Vita Complex Forte. Je vhodné zařadit k výše uvedenému Hellnox nebo zařadit Hellnox a z výše uvedeného něco vyřadit? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, Hellnox zařadit můžete. Žádný problém v tom není.

Hellnox
autor: Tomáš • datum: 17.12.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak dlouho se dá užívat Hellnox a jakou pauzu potom dát. Děkuji:)

Dobrý den, pokud se bavíme o pravidelném užívání, doporučil bych užívání po dobu 1 až 2 měsíců a následně se zařazuje cca měsíční pauza.

hellnox+alkohol
autor: Zdeněk • datum: 13.12.2015
dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli můžu kombinovat hellnox s alkoholem, jestli mi to nemůže ublížit popřípadě co to způsobuje. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud se bude jednat o menší množství, konzumované s odstupem od tréninku, nic zásadního se nestane.

dotaz
autor: petr • datum: 11.12.2015
Dobrý večer , chtěl bych se zeptat jaká je lepši kombinace nestli Helnox a protein 80 , nebo helnox a Amino Hydro ? chci velký růst svalů :D Díky

Dobrý den, v podstatě je to jedno, v obou případech slouží druhý suplement k doplnění bílkovin.

Volbu suplementace ovlivňuje zejména Vaše strava, trénink, tělesný somatotyp atd.

Hellnox
autor: Vasek • datum: 25.11.2015
Měřím 184cm vážím 66Kg a trénuji 3x týdně, gainer beru Mutant Mass

Zatím bych ke gaineru přidal kreatin a NO nechal na později. Protein velmi pravděpodobně zatím také nutně nepotřebujete.

Hellnox
autor: Vasek • datum: 25.11.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Vypaltí se mi koupit Hellnox když chci přibrat na objem ?? Beru zatím jen gainer a rozmyšlím jestli koupit Hellnox neebo raději ěnjaký protein. Co byste mi doporučil na objem ?? děkuju

Dobrý den, kolik měříte, vážíte a jak trénujete?

Hellnox Actinox Nitro Peptides
autor: Jan Sauer • datum: 17.11.2015
Dobrý den, chci se zeptat jestli mohu používat společně Hellnox a Actinox.

Dobrý den, Hellgel můžete užívat před tréninkem a Actinox např. ve dnech volna.

Hellnox
autor: Lada • datum: 06.11.2015
Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat.Jestli při užívání hellnoxu mám dávat nějaké pauzi nebo ho mohu užívat bez přestávek.Díky

Dobrý den, při dlouhodobějším užívání si tělo na suplementaci zvykne a dojde k poklesu účinnosti. Výhodnější je nepravidelné užívání nebo po cca měsíci zařadit 3 až 4 týdenní pauzu.

Protein
autor: Tomáš • datum: 01.11.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, s čím vším je možné hellnox dokombinovat. Z popisu jsem pochytil, že se kreatin vynechává (to samé nakopávače, glutamin). Hellnox je dost komplexní produkt, tudíž by mne zajímalo, jestli doporučujete brát i standartní dávky proteinu. (2-3) odměrky denně. Díky za odpověď :)

Dobrý den, Hellnox můžete samozřejmě kombinovat s kretainem i glutaminen. Jen je nebudete dávkovat před tréninkem.

Protein je základní živina a samozřejmě ho dle potřeby můžete použít. Dávkování je vždy závislé na tělesné hmotnosti a příjmu živin z běžné stravy.

Kombinace
autor: Pavel Nedorost • datum: 26.10.2015
Dobry vecer. Chci se zeptat. Kombinuji v den treningu hellnox,bcaa,protein,den volna kreatin,bcaa protein,rad bych nabral vice scalove hnoty ale prijde mi ze po kreatinu se dost zavodnuji, nebyla by lepsi kombinace v den treningu hellnox,bcaa,protein a den volna misto kreatinu zaradit actinox,bcaa a protein? Nebo vas nazor a kombinace? Dekuji

Dobrý den, vždy existuje více suplementačních možností. Pokud Vám jedna nevyhovuje, vyzkoušejte jinou, např. uvedený Actinox.

dotaz
autor: lukáš • datum: 24.10.2015
dobrý den,ktorý produkt by ste mi odporučili hellgel ALEBO hellnox? kombinace s instant amino o fair power?

Dobrý den, postupně vyzkoušejte oba. Sám posoudíte, který Vám lépe sedne.

hellnox
autor: Honza • datum: 10.10.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je dobra kombinace v treninkový den 1,5 odměrky hellnoxu pred treninkem a po treninku odměrku HERO+odmerku CFM proteinu.. děkuji za odpověd popřípade bych poprosil jak upravit suplementaci. cvicim 4x tydně a meřím 182cm vazím 83kg a je mi 22 let..

Dobrý den, při Vaší hmotnosti je odpovídající dávkou 90 g Hera, tedy 36 g bílkovin. Přidávat současné protein je zbytečné. Pokud chcete něco přidat, tak např. Aminogel (R) (stačí 40 g ).

Hellnox před tréninkem je v pořádku.

kombinace
autor: kamil • datum: 08.10.2015
dobry den chtel bych se zeptat jestli muzu kombinovat HELLNOX spolu se spalovacem,jestli to treba neni zbytecna vec dekuji

Dobrý den, spíše je to trochu zbytečné. Hellnox díky svému složení bude fungovat i jako podpora spalování tuku.

Spánek
autor: Adam • datum: 01.10.2015
Dobrý den, myslíte, že je normální, abych po jedné odměrce požité v 14:00 nemohl v noci spát až do 01:00? I po těžkém tréninku, po kterém jsem dost unaven, nemohu v klidu usnout...

Dobrý den, u citlivých osob je to možné, ale časem by se to mělo upravit.

kombinace
autor: Víťa • datum: 01.09.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal jestli HellNox mohu kombinovat s Crea Ethyl Ester děkuji

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

Kdy dávkovat
autor: Martin • datum: 01.09.2015
Dobrý den, prosím o radu kdy dávkovat HellNox, vstávám v 5:00 a v 6:00 začínám s cvičením, cca v 5:15 lehčí snídaně (mléko a cereálie). Je vhodné zařadit hellnox čtvrt hodiny před cvičením i takto rychle po snídani?? Případně jaká jiná snídaně by byla vhodnějíš, děkuji za odpověd.

Dobrý den, výhodnější by bylo zařadit protein, např.  Super Hydro 80 DH32 nebo gainer -  Hardcore Gain 21.

Zda bude Hellnox plně funkční i po uvedené snídani, to musíte vyzkoušet.

kombinace s ActiNox
autor: Roman Bláha • datum: 26.08.2015
Dobrý den. HellNox se bere tedy pouze před cvičením? A druhá otázka - lze kombinovat napš. s ActiNoxem? Předem díky za info.

Dobrý den, ano, Hellnox se užívá jen před tréninkem. Kombinace obou suplementů je velmi vhodná a účinná.

hellnox
autor: kevin • datum: 13.08.2015
Dobry den chtel jsem se vas zeptat budu zase hellnox v axci dekuji

Dobrý den, v akci se objevuje poměrně pravidelně, tudíž předpokládám, že se v akci časem opět objeví.

dobry den
autor: josef • datum: 11.07.2015
Chci se zeptat s jakým gaynerem mám kombinovat hellnox, abych nabral svalovou hmotu a přibral na váže, jsem začatečnik jemi 25 let vazim 60kg a měřim 173cm,a jak a kdy? Bých to měl uzivat,děkuji za odpověď.

Dobrý den, jako začátečník Hellnox užívat nepotřebujete. Hellnox je určen pokročilejším cvičencům, kteří mají dostatek zkušeností s tréninkem a výživou.

S gainerů můžete použít např. Hardcore Gain 21.

hellnox
autor: miras • datum: 11.07.2015
dobry den,chci se zeptat jestli muzu Hellnox kombinovat s probolanem 50.dekuju

Dobrý den, ano, kombinace obou suplementů je možná.

dieta
autor: Aleš • datum: 06.07.2015
Dobrý den, chi se zeptat, jestli je Hellnox vhodný to redukční diety ? Příp mám ještě jeden dotaz, oběd mívám ve 2 a pak před tréninkem (kolem pul 3 si davam protein) mám tedy pokračovat v dávkování proteinu cca 3 min před treinkem a poté dávat Hellnox nebo mi Hellnox postačí ? ve složení je uvedeno že Hellnox obsahuje bílkovinym, ale nevím ejstli an stejné bázi jako protein, děkuji

Dobrý den, protein určité nedávkujte 3 minuty před tréninkem. Pokud protein, tak cca 60 minut před zátěží a Hellnox 30 minut před tréninkem.

Dotaz
autor: Tronda • datum: 01.07.2015
Dobrý den, pokud budu vysazovat kreatin jaký anabolizér by jste doporučil? Po tréningu beru ihned protein. Jde mi nárůst svalové hmoty. Díky.

Dobrý den, zkusil bych například Actinox (R), jsou na něj příznivé reference.

Dotaz
autor: Renat • datum: 30.06.2015
Dobry den, pouzivam creatin a glutamin a za dva tydny budu vysazovat kreatin a i glutamin mi dojde. Chci se zeptat tedy jestli doporucujete si koupit zase glutamin nebo NO od extrifitu? Dekuji

Dobrý den, můžete vyzkoušet NO. Ale pokud byste chtěl dodržet kreatinovou pauzu, neměl by suplement kreatin obsahovat.

Dotaz
autor: petr • datum: 28.06.2015
Dobry den,mohu tento přípravek kombinovat s přípravkem compress t.r.t.?

Dobrý den, ano, kombinace je možná a z hlediska celkové stimulace a vitalizace organismu je hodně účinná.

Pokud jste zdráv, určitě ji vyzkoušejte.

Hellnox
autor: Karel • datum: 23.06.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je opravdu nebzpečné brát tento výrobek, jestliže užívám léky na vysoký tlak, pokud ano, jaký by ste mi doporučil místo tohohle a jestli vůbec jsou nějaké anbolika u kterých nevadí vysoký tlak. Děkuji za odpověď

Dobrý den, nebezpečné to být může, ale také nemusí. Velmi to ovlivní právě Váš zdravotní stav. Užívání je třeba probrat s Vašim lékařem.

Vycházeje z toho, že cvičit a dosahovat dobrých výsledků lze i bez použití suplementů.

Použít by se dal např. glutamin či kreatin, ale i to může mít vliv na tlak. Tedy opět je nutná lékařská konzultace.

Bcaa
autor: Michal • datum: 12.06.2015
Děkuji za odpověd . Ale mám BCAA Instant od extrifitu.. Lze to kombinovat s Hellnoxem??

Hellnox BCAA obsahuje, tudíž přidání BCAA může být poměrně zbytečné. Vyzkoušet můžete dávkování během zátěže či po tréninku.

Kombinace s aminokiselinama
autor: Michal • datum: 10.06.2015
Dobrý den . Lze Hellnox kombinovat před tréninkem s aminokiselinama???Děkuji za odpověd.

Dobrý den, pokud se ptáte na komplexní aminokyseliny, např.  Amino Hydro, je kombinace v pořádku.

Hellnox
autor: Petr • datum: 09.06.2015
Dobrý den, ovlivňuje přípravek Hellnox krevní tlak? Jinak musím říct, po spotřebování jednoho balení - funguje to! Člověk najednou při tréningu nemá dost, a výsledky jsou po měsíci viditelné.

Dobrý den, ano, může dojít k zvýšení krevního tlaku.

...
autor: Tomáš • datum: 02.06.2015
Dobrý den, právě jsem si u Vás zakoupil Hellnox + Go pro 30 + CFM Instant Whey 80 a nejsem si jistý s dávkováním ( co a kdy ). Děkuji.

Dobrý den, Hellnox před tréninkem, gainer zejména po tréninku či během dne a to i ve dnech volna.

Protein v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin, např. ráno po probuzení a k svačině.

vyuziti
autor: tomass • datum: 02.06.2015
Dobry den , muzu pouzivat Hellnox spolecne s Beefmass ?

Dobrý den, ano, kombinace je zcela v pořádku. Hellgel dávkujte před tréninkem a gainer zejména po tréninku.

hellnox a hmb
autor: aaa • datum: 01.06.2015
Dobry den doporuce je se uzivat HMB 4500 a hellnox spolecne nebo tyto 2 produkty na sebe nemaj vliv a jestli hellnox nezatezuje moc ledviny a jatra

Dobrý den, oba suplementy lze kombinovat. Zda je to pro Vás vhodné, to záleží na tréninkových cílech, stravě atd.

Pro zdravého člověka je užívání těchto suplementů bezproblémové.

hellnox
autor: hhh • datum: 31.05.2015
Dobry den tudis kdyz si poridim hellnox tak po treninku nemusism uzivat Amino BCAA mega strong, ale staci jen creatin creapure a heate jedna otazka je tento produkt nejak vekove omezeny Nebo jestli se vyplati ho uzivat v 17-ti letech u ektomorfa (vim hloupa otazka)

Dobrý den, Hellnox je predtreninkový suplement, účinnost je zaměřena především na dobu tréninku. Určitý přesah účinků je i na potréninkovou dobu.

Po tréninku dle potřeby používejte protein či gainer.

Hellnox
autor: Lukáš • datum: 29.05.2015
Zdravím,chápu dobře že když si pořídím Hellnox tak nepotřebuju creatin ani BCAA?

Dobrý den, ano i ne. Záleží to na Vašem tréninku, stravě, tréni.kových cílech atd.

Pokud chcete kreatin využít naplno, je vhodné ho dávkovat i ve dnech volna.

Start up
autor: Petra • datum: 27.05.2015
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda byste doporučil radši Hellnox či Jack3D? A co s nimi kombinovat po tréninku místo běžně BCAA? Momentálně jsem v redukci, doporučil byste něco jako Caffeine a Synephrine? Děkuji.

Dobrý den, doporučovat předtreninkový stimulant je poměrně nevděčné. Reakce na tyto suplementy je poměrně individuální.

Začněte např. Hellnoxem a postupně jich vyzkoušejte více.

Je to totalne na *****
autor: Pavel • datum: 23.05.2015
Dobry den opravdu jste me nastvali!! tento produkt je naprosto na ****. nedela to nic! vyhozene penize. Popis daneho produktu na vasich strankach je opravdu nesmysl! daleko levnejsi produkty jsou znat mnohem mnohem vice... Myslel jsem ze jste pomerne seriozni obchod a ze vite o cem mluvite. Pokud ano tak tu sproste lzete!!! Pouzivam Amix Cellex a ten dela presne to co tu pisete ze ma delat Hellnox. Ten to bohuzel nedela ani z 10% jako Cellex... Pavel

Dobrý den, rozumím tomu, že můžete být zklamán, ale není důvod volit takto silná slova.

Pokud by tomu bylo, jak uvádíte, nepatřil by tento produkt trvale mezi nejprodávanější. Ve velkém procentu případů se jedná o opakovaný nákup, což svědčí o jeho funkčnosti.

účinek
autor: Michael • datum: 22.05.2015
Dobrý den, koupil jsem hellnox a byl zvědavý na účinek. První dvě-tři dávky á 1,5 odměrky byly dobré, takřka stejné jako v popisku (a to i po 12hod noční). Brnění, pálení kolem rtů, výbušnost při tréninku, skoro jsem „létal“. Bohužel u 5 dávky jsem nezaregistroval vůbec nic, tak jsem zvýšil dávku na 2 odměrky. Účinek poloviční jako u první dávky. Skončil jsem na třech odměrkách a účinek nulový. Troufnu si říct, že suplementace obyčejného kreatinu má na mě mnohonásobně lepší účinek. Je možné, že tělo prostě na užívání hellnoxu již nereaguje ve smyslu pálení a pocitu přebytku energie? Nebo se jedná prostě o placebo, či že účinky jsou jiné, které neregistruji? PS: toto je mé první balení

Dobrý den, bohužel je opravdu možné, že tělo si poměrně rychle na suplement zvykne. Ale i přesto, že není cítit efekt napumpovaní a stimulace, přesto ma Hellnox pozitivní vliv na výkonnost.

cukrovka
autor: tom • datum: 22.05.2015
Dobrý den, mám cukrovku prvního typu a chtěl jsem se zeptat proč tento přípravek není vhodný pro diabetiky a jaké to má negativní vlivy na cukrovku? Předem děkuji za odpověd

Dobrý den, přípravek ovlivňuje reakci inzulinu. Zdraví je přednější než užívání suplementů.

Úspěšně lze posilovat i bez použití jakýchkoliv suplementů.

Dotaz
autor: Tomáš • datum: 15.05.2015
Dobrý den, který protein k Hellnoxu je nejideálnější, cvičím 4x týdně a potřebuji přibrat, případně poradit i jiné suplementy. Děkuji.

Dobrý den, pokud potřebujete přibrat, musíte přijmout dostatek energie. Celkový energetický příjem musí být v nadbytku. Použít můžete gainer, např.  Go Pro 30 + šejkr Extrifit ZDARMA! a z proteinů např. CFM Instant Whey 80.

Dotaz
autor: ondra • datum: 14.05.2015
dobrý den,muze se pred treninkem zamichat hellnox s creatinem creapure dohromady ?Dekuji

Dobrý den, Hellnox kreatin obsahuje, tudíž samotný kreatin dávkujte po tréninku.

Hellnox vs Hellgel
autor: VR • datum: 13.05.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, který přípravek je lepší z hlediska komplexnosti ?

Dobrý den, dostatečně komplexní jsou oba. Je třeba přečíst složení a dle toho volit suplement. Sledujte např. obsah sacharidů ,argininu, BCAA atd.

hellnox
autor: martin • datum: 28.04.2015
debrej mam dotaz muhu použivat helnox když mam mencí cukrovku

Dobrý den, použití Hellnoxu je pro Vás nevhodné. Pokud byste ho chtěl přesto použít, tak jen po poradě s lékařem.

Kombinace
autor: Roman • datum: 22.04.2015
Dobrý den,mužu brát Hellnox před cvičením s Anabolic Explosion od Amixu a po cvičení Re-Core + BCAA?děkuju za odpověd

Dobrý den, zařazení dvou předtréninkových suplementů mi přijde zbytečné. Jinak je kombinace v pořádku.

kreatin
autor: Marous • datum: 20.04.2015
Ještě se chci zeptat zda-li je třeba k hellnoxu dokupovat kreatin a beta alanin...a kolik brát odmětek když mám 3x týdně posilovnu a 3x týdně fotbal...výšku mám 189 cm a váha 86 kg

Dobrý den, zatím vyzkoušejte Hellnox a později se suplementace může upravit. Jaké dávkování Vám bude vyhovovat, to musíte otestovat.

Kombinace
autor: Marous • datum: 17.04.2015
Dobrý den, chci se zeptat jestli jde kombinovat Hellnox, tribulus a Gainer. Díky

Dobrý den, ano, použití uvedené kombinace je možné.

Hellnox
autor: Jirka • datum: 15.04.2015
Dobry den Chci se Vás zeptat cvičím Cca 4 měsíce A chtel bych užívat Hellnox poradil bys těmi prosim jestli stačí kdyz budu brát jen Hellnox nebo mam k tomu přidat protein. Jak bych to měl užívat Dekuji Mnohokrát Jirka

Zda použít protein či gainer, to záleží především na vašem příjmu živin z běžné stravy. Pokud je příjem živin nedostatečný, je třeba je doplnit pomocí suplementů.

Hellnox
autor: Jirka • datum: 15.04.2015
Prosim Vás Dobry den Užívání hellnoxu muze se vyskytnout závazný problém ?? Ma negativní účinky ? Dekuji Jirka

Dobrý den, pro zdravého člověka je užívání bezproblémové.

Rozdil mezi ...
autor: Karel Kryška • datum: 13.04.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal na rozdíly produktů Hellnox, Actinox a Enox. Děkuji za odpověď

Dobrý den, všechny doplňky a rozdíly mezi nimi jsou detailně popsány v tomto článku.

protein+ hellnox
autor: vojta • datum: 08.04.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat již déle beru syrovátkový protein a vyhovuje mi. Uvažuju o koupi hellnoxu a tak se chci zeptat jestli mužu brát protein a hellnox dohromady? Nebo snad hellnox obsahuje také protein a měl bych ten můj jak používám vynechat? Děkuju za radu.

Dobrý den, kombinace proteinu a Hellnoxu je velmi vhodná a také se často používá.

Nabuzováky
autor: Luk • datum: 31.03.2015
Dobrý den, píše se, že nemusíte kupovat nabuzováky do tréninku. Znamená to že nemusim pít Iontové nápoje, abych nebyl přebuzenej a stačí jen čistá voda. Děkuji

Dobrý den, iontový nápoj pomáhá doplňovat tekutiny, minerální látky, sacharidy a některé další látky. Používají se zejména při déletrvajících výkonech. S nabuzením nemají nic společného.

Hellnox + Crea
autor: Petr • datum: 31.03.2015
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda před tréninkem kombinovat Hellnox s kreatinem nebo kreatin dát jen po tréninku. Popřípadě jak dávkovat spolu se dvěma odměrkami Hellnoxu. Děkuji.

Dobrý den, Hellnox kreatin obsahuje tudíž samotný kreatin dávkujte po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Protein před nebo po
autor: Jakub Rýdl • datum: 27.03.2015
Dobrý den Petře, prosím o radu. Protein+Cukr+Trénink+HellNOX= super růst svalu, tomu rozumím, ale : cvičím ráno v 8:00 a snídám jen vločky a protein dávám po tréninku, bylo by efektivnější protein hned ráno v 6:30 společně s vločkami?

Dobrý den, samozřejmě je velmi vhodné a výhodné, když snídaně obsahuje i bílkovinu. Konzumace samotných sacharidů je nedostačující.

Dotaz
autor: Dotaz • datum: 27.03.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Dělám závodně atletiku vrh koulí, trénuji denně + 3x týdně posilovna. Je vhodná dávka i před závody? A jaká množsvtí? 3 odměrky? Je mi 23let 208cm a 135kg. Děkuji za odpověd. PS: Působí i při pravidelném užívání?

Dobrý den, použití je možné, ale zda Vám to bude vychovat a jaké množství, to musíte vyzkoušet. Samozřejmě nejdříve v tréninku.

Dotaz
autor: pepe • datum: 22.03.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se může dávat Hellnox i před fotbalovým zápasem? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, možné  to určitě je, zda Vám to bude vyhovovat, to musíte vyzkoušet.

Příprava produktu
autor: Antonín • datum: 21.03.2015
Dobrý den, viděl jsem přípravu tohoto suplementu způsobem, že byl dán do sklenice s vodou a zamíchán. Je vhodné připravovat tento produkt v šejkru? Nemůže třepání v šejkru nějakým způsobem ovlivnit produkt? Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud Vám vyhovuje příprava v šejkru, není v tom žádný problém.

Explosin s Hellnoxem
autor: Tramp • datum: 20.03.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné kombinovat hellnox s explosinem. Děkuji za odpověď

Dobrý den, nikoliv, kombinace je nevhodná. Není důvod, proč kombinovat dva přípravky s obsahem stimulantů a energizérů.

váha
autor: honza • datum: 18.03.2015
dobrý den, chtěl bych se zeptat... snažím se usilovně už něakou dobu přibrat na váze a nedaří se mi to, nemáte něaký tip nebo popřípadě doporučení na něaký z vašich výrobků pro tento problém? je mi 18, měřím 193cm... přibrat je pro mě vážně problém tak bych byl vděčný za něakou radu. Předem děkuji

Dobrý den, doporučuji použít kombinaci gaineru, proteinu a kreatinu, např.  BeefMass (R) + šejkr Extrifit ZDARMA!Long (R) 80 MultiproteinCreatine Creapure (R).

Hellnox - užívání
autor: Jiří • datum: 17.03.2015
Dobrý den. V Hellnoxu je již obsáhlý kreatin. Rád bych se tedy zeptal, zda je nutné užívání Hellnoxu po nějaké době, či užitého množství, vypustit a neužívat jej ... tak jak to je u užívání standardních kreatinů. Předem děkuji.

Dobrý den, předtréninkové suplementy se cyklují a není to jen kůli kreatinu, ale zejména pro obsah stimulantů a energizérů. Hellnox užívejte max. dva měsíce a následně se zařazuje minimálně měsíční pauza.

dotaz
autor: jenda • datum: 17.03.2015
dobrý den,chodím na 1-3 fotbalové tréninky týdně,jsem zviklý brát bcaačka,nyní bych chtěl vyzkoušet jeden z dvojce hellgel hellnox,chci se zeptat jestli je vhodné užívání před fotbalem,nebo by bylo lepší dávat nadále bcaa a tento produkt pouze před posilovnou.děkuji

Dobrý den, co Vám bude vyhovovat, to poznáte jedině tak, že to nejdříve vyzkoušíte.

Hellnox vs. Hell gel
autor: Robert Hopp • datum: 16.03.2015
Co je islnější hell gel nebo hell nox ?

Dobrý den, to nejde takto jednoduše určit. Oba suplementy jsou podrobně popsány v článků, který je součástí popisu Hellnox.

dotaz
autor: oco • datum: 15.03.2015
dobry chci se zeptat je treba jeste neco koupit k hellnoxu at je jeste lepsi ucinek dekuji

Dobrý den, důležitý je dostatečný příjem všech živin, dle potřeby používejte protein či gainer.

Helnox vs spalovače
autor: Karel • datum: 14.03.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné brát spalovače a helnox současně. V současné době beru před tréninkem bcaa + spalovač. Děkuji

Dobrý den, spalovač užívejte před snídaní a Hellnox před tréninkem.

Actinox
autor: Jiří • datum: 12.03.2015
Dobrý den, je dobré si k Hellnoxu zakoupit také Actinox nebo je to zbytečné? Děkuji za odpověď

Dobrý den, kombinace obou suplementů je velmi výhodná. Také nezapomínejte dle potřeby na použití proteinu a gaineru. Dostatečný příjem všech živin je velmi důležity pro maximální využití Hellnox i Actinoxu.

Neskutečný výkon!!
autor: Blanka Kratochvílová • datum: 08.03.2015
Dobrý den, musím se s ostatními podělit o výbornou zkušenost s tímto produktem (což nedělám často, protože patřím mezi „náročné“ zákazníky). Užívám Hellnox již třetí týden, trénuji 3-4 týdně. Vzhledem k náročnému zaměstnání a časté únavě před tréninkem, musím říct, že to je první a jediný produkt, který mě dokáže maximálně koncetrovat a připravit tak na kvalitní trénink. První zkušenost s první dávkou (1 odměrka) mě maličko zaskočila, protože nástup je opravdu znát :) Nicméně s druhou dávkou si člověk rychle zvykne a veškerý přínost Hellnoxu přemění za totální tréninkový peklo! Od druhého tréninku s Hellnoxem pozoruji: - naprostou koncentraci při tréninku - pokaždé! - větší sílu / možnost vyšších vah - extrémní napumpování - svaly po tréninku „drží“ :) - svaly po tréninku bolí méně - člověk není po tréninku tolik unavený - regenerace je skvělá Kluci, díky za Hellnox! Ten, kdo ho dal dohromady by měl dostat medaili za takový přínos :) Blanka www.instagram.com/fitnesspunkprincess

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

helnox a kreatin
autor: Jiří • datum: 08.03.2015
Zdravím , chci se zeptat má pro svaly nějaký význam užívaní kreatinu zároveň s hellnoxem když už ten obsahuje kreatin ? děkuji

Dobrý den, pokud chcete kreatin využít naplno, je třeba ho dávkovat i ve dnech volna. Vhodné je také kreatin zařadit i po tréninku.

hellnox
autor: martin • datum: 06.03.2015
Dobry den , chci se zeptat jestli mam brat hellnox jenom ve dny treninku?? Cvicim 3x tydne

Dobrý den, ano, Hellnox se užívá jen před tréninkem.

info
autor: David • datum: 28.02.2015
Dobrý den, můžete mi poradit jak tento výrobek kombinovat s proteinem, gainerem, bcaa, kreatinem, popř. jestli není zbytečné používat všechny tyto vyjmenované přípravky. Mám 185 cm a váhu 100 kg. Rád bych jen nárůst sval. hmoty nikoliv váhy. Poprosil bych i o info, kdy co dávkovat. Díky za odpověď.

Dobrý den, zda ne pro Vás kombinace vhodná, to záleží zejména na náročnosti Vašeho tréninku. Obecně jejímu použití nic nebrání.

Hellnox užívejte před tréninkem, kreatin po tréninku společně s gainerem. Samotný kreatin také ve dnech volna ráno a odpoledne. Protein kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin. BCAA ihned po treninku.

Hellnox
autor: Patrick • datum: 26.02.2015
Chci na 100% Hellnox doporučit , velmi rychlý nástup a maximalizace silového výkonu je zaručeně znát. U mě top výrobek.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky, jsme rádi, že jste spokojen.

dotaz
autor: Radek • datum: 22.02.2015
To mi je jasné, ale ptám se jestli je lepší koupit kreatin a glutamin zvláště, nebo stačí to kolik ho obsahuje tento přípravek

Dobrý den, na to nelze jednoznačně odpovědět. Každý trénujeme, jíme jinak a méme rozdílné potřeby. Žádná norma příjmu glutaminu neexistuje.

Co se týká kreatinu, je vhodné ho dávkovat i ve dnech volna.

dotaz
autor: Radek • datum: 22.02.2015
Dobrý den mám dotaz nevím jestli si mám koupit tento výrobek a nebo glutamin s creatinem.. zajímalo by mě co mi více pomůže , můj cíl je nabrat váhu..Uživám protein CFM 80 a maltodextrin..děkuji za odpověd

Dobrý den, nabírání hmotnosti je záležitost energetického příjmu. Ze suplementů se to tedy týká zejména gaineru a proteinu. Dle potřeby můžete přidávat další suplementy, např. kreatin.

Hellnox - kalorie
autor: Honza • datum: 16.02.2015
Dobry den, pokud beru v potaz energeticky prijem ze sacharidove slozky (platinoza, maltox, dextroza) obsazene v Hellnoxu, pocital byste v ramci denniho prijmu i bilkoviny zde obsazene, prestoze se nejedna o 'plnohodnotnou' bilkovinu ale o cast amino spektra? V jedne davce Hellnoxu (60g) jde totiz o cca 33g bilkoviny, coz se v diete a v celkovem dennim prijmu pomerne znacne projevi. Teoreticky by se pak melo brat v potaz v ramci prijmu bilkovin i napriklad kazda denni davka BCAA.. Diky!

Dobrý den, v tomto případě bych spíše s těmito bílkovinami v celkovém příjmu nepočítal. Jednotlivé aminokyseliny mají odlišnou funkci než komplexní bílkovina.

Dotaz
autor: Martin • datum: 12.02.2015
Dobrý den chtěl bych se zeptat co by jste doporučil za produkt v období pauzy u helnoxu. Dále bych se chtěl zeptat jesli by ste doporučil kombinaci helnoxu a HMB 4500.

Dobrý den, dle potřeby používejte v pauze protein a gainer.

Kombinace Hellnoxu a HMB je v pořádku.

Dotaz
autor: Martin • datum: 12.02.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dávkování creatinu, konrétně Creatine Creapure. Při používání helnoxu... creatin beru v davkách po 10g před tréninkem a po. Helnox obsahuje v jedné dávce 5g creatinu. Mám si tedy dát 2 dávky helnoxu před tréninkem a pak dávku čistého creatinu + proteinu po tréninku? Dále bych se chtěl zeptat na kombinaci helnoxu a HMB 4500, doporučil by ste tuto kombinaci ?

Dobrý den, dostačující je používat v jedné dávce 5 g kreatinu. Tedy samotný kreatin po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

dotaz
autor: aky • datum: 12.02.2015
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli by vyhovovala kombinace hellnox + Instant Whey 80? časem jsem také přemýšlel že bych přidal Actinox. dekuji

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

doplnky
autor: kaktus • datum: 09.02.2015
zdravím chci se zeptat dneska sem si prvně vzal přípravek hellnox parádně mě to nakoplo dal sem si asi 1,5 odměrky jelikož dělám crossfit takže trenál dost na výdrž a po trenalu jsem si dal přípravek „Anabolic Halo“ můžu to stím kombinovat nebo se vzájemně nějak bijí či už dochází k předávkování některýma složeninama ? docela mi po trenálu bylo težko od srdce děkuju za případné rady

Dobrý den, kombinace uvedených suplementů je v pořádku.

Dotaz
autor: Sylvestr • datum: 04.02.2015
Dobrý den . Chci se zeptat jestli si muzu dat pred treninkem gainer s palatinozou s k tomu hellnox? Nebude se to nejak hádat? Dik

Dobrý den, gainer užívejte zejména po tréninku a během dne, např. jako doplněk k svačině. Před tréninkem stačí pravidelná strava a uvedený Hellnox.

hellnox + one stop extreme?
autor: Jarda • datum: 04.02.2015
dobry den, je mi 27, 185cm/83kg, cvicim 3-5x tydne, byvaly vrcholovy sportovec. Rad bych solidne pribral, zesilil a pred letem trochu vyrysoval. Objrmovky uz jsem parkrat v zivote jel. Mam to velmi narocne s casem, takze jsem si oblibil pripravky allinone. chci se zeptat, zda je vhodna kombinace One sto extrem od Reflexu a Hellnox? Pripadne jestli mi nestaci jeden z tech pripravku? S pestrou a kvalitni stravou neni problem. Rad bych pribral svaly a trochu se „nafouknul“.

Dobrý den, použití komplexního přípravku je určitě velmi dobrou volbou. Hellnox se může minimálně občas velmi hodit, např. při zvýšené únavě. Tudíž bych ho doporučil vyzkoušet.

HELLNOX+Carnitin
autor: Viktor • datum: 03.02.2015
Dobrý den, Hellnox je opravdu parádní nakopávač/pumpa (prokrvuje tak i periférní oblasti, až z toho mezi sériema trochu svědí/brní kůže na uších, nohou atd. to je asi normální?:-)) Ještě by mě zajímal Váš názor na kombinaci s L-carnitinem (nekombinuji zatím a trénuji ráno na lačno)? Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud se Vám tato kombinace zamlouvá, můžete ji použít.

marketing je silna zbran
autor: Petr Zmeškal • datum: 31.01.2015
jak muzete napsat, ze ten kdo nema na proteiny, at si radeji koupi jenom hellnox, kazdy prece vi, ze bilkoviny jsou zaklad ke stavbe svalove hmoty a ne nejakej hellnox

Dobrý den, dostatek bílkovin je samozřejmě naprostým základem pro podporu růstu svalové hmoty, pro kvalitní regeneraci, imunitu atd.

Do určité hmotnosti se dá dostatek bílkovin poměrně bez problémů přijmout jen z běžné stravy a také každý cvičenec nemá za cíl maximální nárůst svalové hmoty.

Vždy je třeba postupovat individuálně s ohledem na konkrétní tréninkové cíle a podmínky k tréninku.

Dávkování
autor: Martin • datum: 29.01.2015
Dobrý den, musí se se po nějaké době vysazovat nebo ne ? Děkuji

Dobrý den, obsahuje např. kofein a na ten si tělo postupně zvykne. Hellnox se užívá 1 až 2 měsíce a následně se zařadí měsíční pauza.

trenink+hellnox
autor: Miroslav Svoboda • datum: 27.01.2015
Dobry den,zakoupil sem si u vas Hellnox a muj trenink se posunul hodne ku predu,ale mam na vas prosbičku,jestli vadi jit do posilovny 5krat za sebou,abych nahodou spise nemel ubytek svalovy hmoty,skratka abych nebyl pretrenovany,protoze s produktem Hellnox to proste jde tvrde maknout.Jinak vazim 110kg,merim 185cm a cvicim 5let,ale nikdy sem nebral zadny anabolizer,jen BCAA + protejny.Mnohokrat dekuji předem za odpověď.

Dobrý den, to záleží na zvoleném tréninkovém programu, Vašich regeneračních schopnostech a stravě.

Nesmíte trénovat jednu svalovou partii dva dny za sebou.

kofein a kreatin
autor: Martin • datum: 26.01.2015
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli i tak male množství kofeinu v hellnox může narušit účinek creatinu.

Dobrý den, teoreticky ano, ale dle všeho kombinace kofeinu a kreatinu funguje.

Jakým způsobem kofein ovlivňuje účinnost kreatinu není přesně popsáno. Jinak se běžně obě látky kombinují a dle ohlasů uživatelů, je kombinace funkční.

Hellnox + doplňky
autor: Zdeněk • datum: 16.01.2015
Dobrý den 188/98/46, posilovna každý třetí den, ve dnech volna plavání a jiné aktivity.. Sportuji celý život bez doplňků a teď jsem se rozhodl okusit nepoznané :-). Nechci nabírat, jen udržet svalovou hmotu a i trochu tuku přeměnit.. 1. otázka: co by jste mi doporučil za doplňky (zakoupil jsem protein CFM Instant Whey 80, BCAA 1800 mg Mega Tablets a Mega Tribulus 1000) a nyní po dobrání BCAA chci vyzkoušet jen protein + Hellnox. Stačí mi tato kombinace? 2. otázka: brát či nebrat Hellnox i ve dnech volna, nebo ho nechat jen v tréninkové dny, a ve dnech volna opět doplnit BCAA? Nebo něco jiného? Strava a dávkování je mi jasné. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Hellnox se užívá jen před treninkem, tudíž ve dnech volna ho nedávkujte.

Ve dnech volna bych dle potřeby zařazoval jen protein.

Vzhledem k uvedeným okolnostem by použití této kombinace mělo být dostačující.

Hellnox
autor: patrik • datum: 14.01.2015
Dobrý den , chtěl jsem se zeptat zda je lepší pro větší nárůst síly hellnox nebo creatin ? Pokud creatin tak jaký ? děkuji mockrát.

Dobrý den, ideální je kombinace obou suplementů. Při použití jen jednoho, bych volil kreatin. Samozřejmě musíte mít zabezpečen dostatečný příjem všech živin.

Hellnox
autor: Jakub • datum: 14.01.2015
Dobrý den. Chci se zeptat jestli hellnox něak ovlivnuje hladinu testosteronu v těle. Možná nevkusná otázka ale jesli se mi po užívání nezmenší varlata a nenaskytnou se jiné vedlejší účinky jako je to u anabolik. Když je zařazen v kategorii anabolizéry. Děkuji za odpověď

Dobrý den, nic z uvedeného se stát v žádném případě nemůže.

Anabolický znamená zjednodušeně podporující růst.

Hellnox
autor: Karel • datum: 12.01.2015
Dobrý den, chtěl jsme se zeptat, zde v článku je uvedeno, že Hellnox obsahuje i Creatine Moonohydrate. Ten jsme dobral před týdnem tzn měl byhc zařadit 4-6 týdnů pauzu, tka jsme se chtěl zeptat jstli to platí i pro Hellnox, nebo jestli ten používat můžu driv nez m iskonci Creatinova pauza ?

Dobrý den, pokud byste chtěl pauzu dodržet striktně, tak to vadí. Jinak tím nic zásadnějsího nepokazíte.

efektivita
autor: Lukáš • datum: 11.01.2015
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli Hellnox bude efektivní když k němu budu užívát gainer.

Dobrý den, kombinace gaineru a Hellnoxu je možná, ale nemůžete oba suplementy užívat současně. Hellnox je vhodné užívat nalačno.

Dotaz
autor: Petr Vacek • datum: 10.01.2015
Dobrý den, Chtel jsem se zeptat jak markantni je narust svalu s tímto pripravkem

Dobrý den, to záleží zejména na Vaší stravě a tréninku. Hellgel je velmi zajímavý a povedený suplement, ale jen jeho užívání nestačí.

Produkty
autor: Honza • datum: 09.01.2015
Dobrý den, když budu používat tenhle Hellnox má cenu k tomu ještě brát navíc bcaa a protein? (popř. gainer) Nejde mi o nákej extrémní narust svalu. Chci nabírat ale zaroveň pořád zpevňovat. Strava je automatická a peníze nehrajou roly.. Děkuji.

Dobrý den, pokud je příjem živin v pořádku, není nutné nic přidávat.

Pokud byste chtěl vyzkoušet velmi zajímavou - účinnou kombinaci, užívejte také  Actinox (R).

Hellnox vs Actinox
autor: Michal • datum: 04.01.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je zásadní rozdíl, mezi těmito dvěma doplňky: Hellnox a Actinox A taky bych se chtěl zeptat, co byste mi doporučil za doplňky, cvičím 3x týdně, po dobu cca 14 měsíců. Momentálně používám pouze protein a BCAA. Jde mi hlavně o to, nabrat objem, vážím 80kg a měřím kolem 175cm. Předem děkuji za odpověď Vidlák

Dobrý den, všechny anabolizéry značky Extrifit jsou podrobně popsány v tomto článku.

Pauza
autor: Ondřej • datum: 02.01.2015
Dobrý den. Užívám dvě odměrky před tréningem asi 4-5x týdně. Po jaké době by bylo vhodné zařadit pauzu a na jak dlouho pokud vůbec. Ad: CO jsem HN začal užívat povšiml jsem si pozorovatelnho úbytku podkožního tuku, je možné že by tento produkt působil i jako spalovač?

Dobrý den, Helnnox není spalovač, ale díky efektivnějšímu tréninku spálíte při zátěži více energie.

Tyto suplementy se užívají 1 - 2 měsíce a následně se zařazuje cca měsíční pauza.

nabrat a jak uzivat
autor: Vladimir • datum: 14.12.2014
dobry den mam ty to suplementy od bsn ; true mass cellmass a jeste bych rad vzal no-xplode ale zacal sem opet po 3 mesicich cvict vaha mozna 93 kil vyska 180?? jak nejlepe .... nabrat .... predem moc dekuju

Dobrý den, důležitá je odpovídající strava, trénink a dostatečná regenerace.

Uvedenou suplementaci můžete ještě doplnit o noční protein, nap Micelar Casein.

Cellmass užívejte ráno a ihned po tréninku, po cca 15 - 30 minutách následuje porce gaineru.

zdravim
autor: Branislav • datum: 09.12.2014
zdravim cvicil jsem 3 roky a vubec zadny vysledek.potrebovalbych pribrat ale uz me nebavi chodit do posilovny bez vysledku.dokazali by jste mi poradit?je mi 27 moje vyska je 180cm a vaha cca 65kg.nemuzu proste pribrat.

Dobrý den, doporučuji použít kombinaci gaineru a kreatinu, např.  Hardcore Gain 21 a Creatine Creapure (R).

Gainer užívejte po každém treninku a druhou porci jako doplněk k svačině. Po treninku dávkujte 60 - 70 g a během dne 45 g. Gainer užívejte takénve dnech volna, 2 krát 45 g. Kreatin dávkujte po tréninku společně s gainerem a druhou dávku před tréninkem. Ve dnech volna ráno a odpoledne. Jedna dávka je 5 g.

Samozřejmě se také musíte odpovídajícím způsobem stravovat.

Extrifit
autor: Adam • datum: 06.12.2014
Dobrý den, cvičím už dlouho a chtěl bych se posunout zase trochu dál. Jídelníček mám vyřešený, přemýšlel jsem o koupi Nitrixu od BSN, ale pak jsem se díval na věci od Extrifitu, přesně Hellnox a Actinox. Mohli byste mi podle vlastních zkušeností doporučit, co mám koupit? Chtěl bych něco předtréninkového a něco po tréninku. Peníze neřeším.

Dobrý den, kombinace Hellnoxu a Actinoxu je velmi dobrá. Actinoxem doporučuji nešetřit a dávkovat ho minimálně 2krát denně. Podrobněji je dávkování uvedeno v popisu suplementů. Hellnox dávkujte před tréninkem.

Pauza - HellNOX
autor: Martin • datum: 03.12.2014
Dobry den, prosim Vas, je vhodne zarazovat pauzi pri brani HellNOXu?

Dobrý den, samozřejmě ano, Hellnox se užívá cca dva měsíce a následně se zařazuje cca měsíční pauza.

Dotaz
autor: Milos • datum: 13.11.2014
Dobry den,uzivan nitrix a ted mi dorazil i hellnox mam dobrat nitrix a pak zacit brat hellnox nebo to muzu na kombinovat mam si dat mezitim pauzu?? nitrix beru pres mesic diky za odpoved

Dobrý, oba suplementy můžete kombinovat. Předtréninkovou dávku Nitrixu nahradíte Hellnoxem.

Hellnox
autor: Václav • datum: 09.11.2014
Dobrý den, nyní používám Long 80 Multiprotein. Chtěl bych přidat sacharidy a Hellnox. Zajímá mě, jestli můžu zařadit BCAA a kreatin nebo je to při užívání Hellnox zbytečné? Kdy mám užívat gainer, protein, Hellnox a popřípadě ten kreatin s BCAA?

Dobrý den, pokud nemáte omezen energetický příjem, samotné BCAA bych při uvedené suplementaci nezařazoval.

Protein můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin. Gainer se používá zejména po tréninku. Kreatin můžete dávkovat 2krát denně po 5 g, a to před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Dotaz
autor: Kryštof • datum: 08.11.2014
Dobrý den, užívám teď udržovací dávku kreatinu (5g denně). Mohu k tomu zařadit hellnox před tréninkem a po tréninku kreatin?

Dobrý den, ano, Hellnox použít můžete.

Kombinace
autor: Tomáš • datum: 04.11.2014
Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli při úžívání Hellnoxu mohu brát Thermogenic Fair Power. Nesnižuji efektivitu těchto produktu když je užívám dohromady? Děkuji moc za odpoveď

Dobrý den, kombinace je možná, ale je třeba brát v potaz, že Hellnox obsahuje kofein a zelený čaj. Tomu je třeba přizpůsobit dávkování spalovače.

Hellnox
autor: Petr • datum: 03.11.2014
Dobrý den, u Helnoxu se uvádí, že by se měl brát 3 až 6 týdnů v kuse. Já cvičím 5x týdně, mám ho tedy brát i v necvičební dny? A kdy ho tedy během dne zařadit když nejdu cvičit. Jaká by měla být pauza po dobrání?

Dobrý den, Hellnox užívejte jen před tréninkem. Po cca 6 týdnech zařaďte cca měsíční pauzu.

hellnox
autor: tomáš • datum: 03.11.2014
dobrý den rád bych zkusil tento přípravek hellnox chtěl bych nějaký to kilo schodit a nabrat rychle svalovou hmotu můžete mi poradit nějakou vhodnou kombinaci s timto přípravkem a jak bych to měl asi užívat? děkuji předem za odpověd

Dobrý den, rychlé nabírání svalové hmoty neexistuje a stejně tak je v podstatě nemožné redukovat tuk a současně nabírat svalovou hmotu.

Pokud se nejedná o větší nadváhu, doporučuji zatím energetický příjem neomezovat a soustředit se na nabírání svalové hmoty. Pokud si pohlídáte stravu a případně zařadíte také aerobní trénink, omezíte ukládní tuku na minimum a budete nabírat především svalovou hmotu.

Ze suplementů doporučuji protein, a to ideálně kombinaci rychlého proteinu a micelárního kaseinu,  CFM Instant Whey 80Micelar Casein. V případě, že se vám podaří vyladit optimálně jídelníček, nebál bych se po tréninku použít  menší množství rychlých sacharidů (cca 30 g ). Můžete použít maltodextrin, dextrózu nebo gainer.  Dávkování proteinu je podrobně popsáno v tomto článku a v tomto je detailně popsán potréninkový nápoj.

Z dalších suplementů lze použít uvedený Hellnox (to v případě, pokud nejste začátečník ), to samé se týká i kreatinu. Vzhledem k ročnímu období se může hodit multivitamín a také glutamin. Glutamin má pozitivní vliv na imunitní systém a také podporuje výkonnost a regeneraci.

NO
autor: Zdenek • datum: 31.10.2014
Dobrý den, prosím o názor chtěl bych poradit jaký výrobek je pro mě lepší Hellnox nebo NO-Xplode2? Jsem boxer 90 kg potřebuji nabudit a něco do svalů :-) měl jsem E.NOX a pecka, ale snesl jsem max 2 odměrky (pak mě strašně štípalo ve tváři a v rukách). Nebude Hellnox na tohle ještě horší-silnější? Děkuji za názor a díky za tuhle poradnu a obchod :-)

Dobrý den, štípání (parestézie )působuje nadbytek beta alaninu. Beta alanin je pro vás svojí účinností velmi vhodným suplementem. Pokud je to možné , tak se užívání beta alaninu nevyhýbejte.

Osobně bych jednoznačně volil Hellnox. Mimo NO a stimulační složky obsahuje také také anabolickou složku, která vám výrazně pomůže efektivněji trénovat a co je také důležité, urychlý také následnou regeneraci.

Krevní tlak
autor: Spikl • datum: 29.10.2014
Dobrý den, jak moc ovlivňují anabolizéry na bázi NO výšku krevního tlaku?

Dobrý den, samotný NO ji může snížit, ale komplexní přípravky obsahují i stimulanty, tudíž může dojít k zvýšení tlaku.

Pokud máte potíže s tlakem, je třeba užívání obou variant suplementů konzultovat s lékařem.

hellnox-
autor: david • datum: 29.10.2014
dobry den.chtel bych vas poprosit o radu.cvičím 3x tydne používam hellnox jako před tréninkem.koupil jsme si bcaa 4:1:1 fair power a palatinose gain fair power.a nevim jak to zaradit do svého treninku.jen se chci zeptat jestli muzu helnox používat zaroven z bcaa před tréninkem a po treninku zaradim palatinose gain a bcaa.mam totiž problém přibrat na váze dekuji za odpověď

Dobrý den, Hellnox obsahuje BCAA a glutamin, tudíž přidání samotných BCAA před tréninkem je zbytečné. Samotné BCAA považuju pro vás v současnosti za nadbytečný suplement.

Pokud máte problém přibrat, je nutné zvýšit energetický příjem, a k tomu se hodí uvedený gainer, který obsahuje i volné BCAA.

Kombinace
autor: Tomáš • datum: 27.10.2014
Dobry den.Chtel bych se zeptat co si myslite o teto kombinaci techto suplementu ...Whey Core 100+Creatine Creapure+Hellnox+Giant Mega Mass 4000.Co si o teto kombinaci myslite .Popripade jak davkovat behem dne .Ted mam v planu zacit objemovy trenink tkz. Korteho trenink.Diky za odpoved.

Dobrý den, jedná se o standardně používanou kombinaci. Protein můžete dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin. Gainer se zařazuje především po tréninku společně s kreatinem. Ve dnech volna kreatin užívejte např. ráno a odpoledne. Hellnox před tréninkem.

Hellnox
autor: petr • datum: 26.10.2014
Dobrý den, zajímalo by mě zda je vhodné Hellnox užívat před tréninkem, kde trénuji prvky break dance, akrobacie apod. doplněné funkčním cvičením. Nebo raději něco jiného? Mohl by jste mi poradit i co zvolit po tréninku? Nevím jak správně nakombinovat suplementaci, rád bych z ní vytěžil maximum. Trénuji 4-5x týdně, 27 let, 176cm výška, 70kg váha. Děkuji

Dobrý den, možné to je, ale zda vám bude vyhovovat, to musíte vyzkoušet.

Po tréninku je vhodné doplnit spotřebovanou energii a podpořit regeneraci. Použít můžete, např.  Go Pro 30.

hellnex
autor: lada • datum: 23.10.2014
Dobry den chci se zeptat koupil jsem si hellnex ale mam strach to vyskouset nevym co to semnou udela kazdy pise ze je to nakopne za jak dlouho de vydet vysledek hellnoxu

Dobrý den, vaše výsledky nejsou závislé jen na užívání jednoho suplementů, proto neumím odpověď, kdy budou výsledky znát.

Hellnox má pozitivní vliv na aktuální výkonnost a také ovlivňuje následnou regeneraci.

Z počátku vyzkoušejte nejnižší doporučené dávkování a dle potřeby ho můžete zvyšovat.

Hellnox vs.Hellgel
autor: Petr • datum: 22.10.2014
Dobrý den, zhruba před měsícem jsem začal před tréninkem brát Hellgel a je to vážně pecka.Beru ho puze před tréninkem bicepsů nebo prsních svalů kvůli maximálnímu napumpování.Teď se rozhoduji zda mám koupit další balení hellgelu nebo zkusit helnox. Jsem ve fázi nabírání a přijde mi, že složení helnoxu je obohaceno např.i o creatin atd. Nerad bych ale přišel o pocit, který mi během cvičení navozuje hellgel.Jaký produkt by jste zvolil jako vhodnější? Díky moc za odpověď

Dobrý den, přečtěte si tento článek s podrobným popisem všech anabolizéru Extrifitu. Díky podrobnému popisu získáte lepší přehled o těchto suplementech, což vám usnadní výběr.

Názor na Hellnox
autor: Petr Včelák • datum: 17.10.2014
Nemám žádný dotaz, pouze bych zde rád vyzdvihl účinky přípravku Hellnox. Při čtení referencí jiných uživatelů jsem se bál, že zrovna u mě se nedostaví ono štípání v tváři a napumpovanost bude minimální. Bál jsem se zbytečně, již po 15-20 minutách se dostavilo silné štípání ve tvářích, které sice během tréninku ustávalo ale napumpovanost byla maximální po celou dobu tréninku, u cvičení bicepsu jsem měl pocit, že mi biceps vybouchne když jsem se na něj podíval. Tento přípravek jenom doporučuji. Člověk je naspeedovanej a pocit, že už nemůže se dostavuje s velkým spožděním.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

Zaslani
autor: Roman • datum: 15.10.2014
Dobry den podle nutricnich hodnot jsem dosel k zaveru ze Hellnox je jeden z nejkvalitnejsich anabolizeru . Bohuzel jej ale nemuzu objednat a zakoupit v UK je mozne zaslani do UK ? Dekuji

Dobrý den, bohužel do UK nezasíláme. zasíláme pouze do zahraničních zemí uvedených v sekci doprava.

Hellnox
autor: Karel • datum: 12.10.2014
Dobrý den ,chtěl bych se prosím Vás zeptat ,zda je to v pořádku a nevyhazuji zbytečně peníze. Jsem ektomorf ,svůj jídelníček nebudu vypisovat ,ale dejme tomu ,že se denně pohybuji okolo !kvalitních! 4000 kalorií. Tuto hodnotu udržuji +/- 6 měsíců a pomalu přestávám nabírat váhu ,proto bych chtěl zařadit nějakou suplementaci. Momentálně mám pauzu 4týdenní od kreatinu ,po kterém mi vždy váha jde lehce nahoru ,ale po vysazení vždy zas spadne ,proto bych chtěl do tréninku zařadit něco ,co by mi pomohlo váhu udržet ,ještě lépe zvýšit. Užívám CFM Instant Whey 80 , Beef Mass Gainer , dále BCAA ,vitamin C ,vitamin E a rybí tuk. Nyní přichází můj dotaz ,zda je v pořádku a zda se produkty nějak nekříží a jejich užíváni najednou není zbytečné a zda je 4týdenní pauza dostačující ,jelikož jsem byl zvyklý zařazovat 8týdenní pauzu. Jsou to Hellnox , Actinox a GlutaPure. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud jste ektomorf, který se snaží zvýšit svoji tělesnou hmotnost, je zcela dostačující použití gaineru, kreatinu a dle potřeby můžete zařadit vitamíny či předtréninkový suplement.

Příjem kalorií se musí postupně zvyšovat, to platí i pro trénink.

HELLNOX
autor: Marcel Loněk • datum: 11.10.2014
Dobrý den, cvicim 3x tídně a beru HELLNOX jednu odměrku před cvičením po cvičení bilkoviny jak dlouho mužu HELLNOX takhle brát v kuse děkuji

Dobrý den, při pravidelném užívání doporučuji po 1-2 měsících zařadit měsíční pauzu.

sleva
autor: david • datum: 11.10.2014
dobry den chtel jsem se vas zeptat bude te mit nekdy zase akci na hellnox nebo ju chystate dekujiza odpoved

Dobrý den, akce se připravují těsně před zveřejněním, tudíž předem nevíme, co bude cenově zvýhodněno.

V podstatě všechny výrobky Extrifitu se v týdenních akcích objevují pravidelně, tudíž předpokládám, že Hellnox se časem v týdenní slevě opět objeví.

jaterní testy
autor: parid • datum: 28.09.2014
Dobrý den, můžou anabolizéry typu Hellnox a E.nox zhoršit jaterní testy? U obou je na obalu psáno „...nevhodné při onemocnění jater...“. Kdysi jsem měl mononukleózu a zvýšené jaterní testy. Stále chodím na kontroly ... díky za info.

Dobrý den, nevím zda se to dá nazvat zhoršením, ale ovlinit je může. Pro zdravého člověka je užívání bezproblémové. V případě zdravotních potíží je vhodné případné užívání konzultovat s lékařem.

Doplnění dotazu
autor: Vladimír • datum: 22.09.2014
Ještě jedna doplňující informace. BeefMass mi již dochází. Mám odjednat znovu BeefMass nebo je nějaký jiný, lepší produkt ? Např. : Palatinose Gain 20 Fair Power ? Děkuji za odpovědi !

Pokud vám BeefMass vyhovuje, není důvod ho měnit.

Dotaz
autor: Vladimír • datum: 22.09.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Jelikož jsem nedávno vysadil Nitrix a chtěl bych změnu rozhodl jsem se pro Hellnoxe. Chodím cvičit 3x týdně a mám zakoupeno •Amino Hydro •BeefMass •Creatine Monohydrate •NeuroCore. Můžete mi prosím říci zda je možné toto vše zkombinovat a v jaké poměru ? Moje výška 190cm váha 82kg Děkuji

Dobrý den, pokud používáte NeuroCore, je zbytečná zařazovat další předtréninkový suplement (Hellnox ).  Gainer užívejte zejména po tréninku, aminokyseliny během dne, před a po tréninku. Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Hell vs. E.nox
autor: Marek • datum: 21.09.2014
Dobrý den, když užívám protein, gainer, BCAA, tribulus a kreatin, bude pro mě Hellnox ještě v něčem přínosem nebo stačí jen pro nebuzení před tréninkem E.nox?

Dobrý den, na to nelze jednoznačně odpovědět, Hellnox obsahuje i další látky, např. glutamin.

Při výběru suplementů je třeba vždy zohlednit náročnost tréninku, tréninkové cíle, regenerační schopnosti organismu atd.

Můžete vyzkoušet  E.nox (R) Shock a příště pro změnu Hellnox.

Hell + trib
autor: Patrik • datum: 15.09.2014
Díky za info. A jak je to s hellnox a tribulus? Když budu mít hell pauzu, můžu užívat tribulus?

Ano, je to zcela v pořádku.

Hellnox + kreatin
autor: Patrik • datum: 14.09.2014
...a ještě jeden dotaz: Mám vůbec kratin užívat, když beru Hellnox? Cvičím 5x týdně ... díky za odpověď.

Pokud chcete kreatin využít plnohodnotně, je vhodné ho dávkovat každý den. Poměrně často se používá dávování 2krát denně 5 g.

Hellnox + kratin
autor: Patrik • datum: 14.09.2014
Dobrý den, jaké je pravidlo užívání Hellnoxu a E.noxu ve vztahu ke kreatinu. Mají se tyto anabolizéry užívat společně s kratinem (tedy v nalaďovací a udržovací fázi) nebo se dají brát i v „kreatinové pauze“. Díky

Pokud chcete dodržet cyklování, nemůžete v kreatinové pauze užívat žádný suplement s obsahem kreatinu.

Dotaz
autor: Petr Mušálek • datum: 06.09.2014
Dobrý den, chci se zeptat chci si objednat glutamin i hellnox, ale kdyz jsem cetl ze obsahuje 5g glutaminu jestli to teda uz neni zbytecny? BCAA+Proteiny jsou jasny. Dekuji

Dobrý den, suplementy je třeba vybírat s ohledem na vaší stravu a tréninkové cíle. Bohužel nemám dle čeho vhodnost suplementace posoudit.

HELLNOX
autor: ludek kocal • datum: 02.09.2014
Dobry den chci se zeptat jestli muzu pouzivat hellnox i po sesti tydnech dekuji

Dobrý den, čím déle ho užíváte, tím je pravděpodobnější, že dojde k poklesu účinnosti.

Jak dlouho ho budete užívat, je v podstatě jen na vašem rozhodnutí.

Dotaz
autor: Ivan V. • datum: 01.09.2014
Dobrý den. Nedávno jsem z Vašeho e-shopu objednal balení HELLNOX. Zajímá mě, zda nemůže nastat nějaký problém, když užívám pravidelně antikoaguláty (prášky pro ředění krve). Děkuji

Dobrý den, složení Hellnoxu ukažte vašemu lékaři a ten vám odpoví, zda je užívání možné.

Hellnox
autor: Lukes • datum: 29.08.2014
Zdravím. Cvičím 5x týdně cca hodinu + hned potom cca 30 min cardio. Potřebuju dost zhubnout, ale chci u toho i nabrat svaly. Ted jsem si u váš koupil BCAA 2:1:1 a Grenade, po kterém ale necítím žádné „nabuzení“ ani více energie. Klidně bych si po užití mohl jít zdřímnout.. Proto se chci zeptat, jestli to po Hellnoxu bude lepší a je dobré ho brát i při dietním jídelníčku, aby fungoval. Děkuji

Dobrý den, pokud chcete redukovat tuk, musíte snížít energetický příjem tak, aby byl celkově v deficitu. V tomto režimu nelze efektivně budovat novou svalovou hmotu.

V případě větší nadváhy se věnujte redukci tuku a do budování svalové hmoty se pustíte později.

Zda bude nabuzení po Hellnoxu pocitově vyšší, to bohužel nevím. Musíte Hellnox vyzkoušet, jedině tak zjistě, jak na vás bude působit.

dotaz
autor: oldřich • datum: 26.08.2014
Dobrý den, chci si od Vás zakoupit Aktinox a Hellnox. Jestli jsem to pochopil dobře, Hellnox mám použít před tréninkem a Aktinox v netréningové dny, nebo jde i Aktinox užít i v tréningové dny (třeba dopoledne). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Actinox můžete dávkovat i v tréninkové dny. V případě použití úsporné varianty se Actinox dávkuje jen ve dnech volna.

Užívání
autor: Michal • datum: 17.08.2014
Dobrý den, právě jsem si objednal Hellnox a protein WPC 80 a mám doma ještě zbytek gaineru Mutant mass... nemáte nějakou kombinaci konzumace těchhle přípravků na nabrání svalové hmoty? Děkuji za odpověď

Dobrý den, dávkování proteinu je podrobně popsáno v tomto článku. Gainer zařazujte zejména po tréninku a Hellnox před tréninkem.

užívání
autor: Patrik • datum: 11.08.2014
Dobrý den, chci se zeptat, jestli mohu Hellnox užít dva dny po sobě a nebude to mít nějaký negativní účinek. Cvičím více než rok, nyní užívám dvě odměrky Hellnoxu před tréninkem a cvičím většinou „ob den“. Někdy mi to ale časově nevyjde a jdu dva dny po sobě (jako například dnes) a chci se poradit, jestli nebude lepší dnešní dávku vynechat a nebo jestli si ji mohu klidně dát, děkuji.

Dobrý den, pokud trénujete dva dny po sobě, můžete takto dávkovat i Hellnox. Po cca 4 - 6 týdnech užívání je vhodné Hellnox na cca měsíc vysadit.

Kombinace
autor: Daniel • datum: 09.08.2014
Dobrý den, Chci se zeptat na kombinaci těchtu suplementů.. Creatine-creapure + Mutant Gainer a Whey.... V treningove dny Hellnox, a v netreningove dny Actinox... + Gela-1000mg Nějaké navrhy? co nahradit, něčím kvalitnějším? Chci maximální výkon a výsledky, na penězích nezáleží... Děkuji

Dobrý den, kombinace je v pořádku. Z gainerů bych použil  Go Pro 30 nebo  G 15 Anabolic Gainer. Z proteinů  CFM Instant Whey 80 nebo  Long (R) 80 Multiprotein.

rada
autor: Jan • datum: 08.08.2014
Dobry den, Chci se zeptat jestli po 8 tydenni kure Hellnoxu mohu na mesic zaradit Creatine Creapure a zase na opak,nebo co mam do pauzy od Hellnoxu zaradit ney se k nemu po mesici vratim.Dekuji za odpoved :-)(je mi 32let a nikdy jsem tyto pripravky nepouzival)

Dobrý den, pokud chcete u kreatinu použití cyklováni, tak uvedený postup v pořádku není. Kreatin se doporučuje užívat cca dva měsíce a poté se zařazuje měsíční pauza.

dotaz
autor: martin • datum: 06.08.2014
Dobrý den dá se používat společne hellnox BCAA 2:1:1 Pure a IsoBeef nebude mi to dělat nejake problémy ? Děkují

Dobrý den, pokud vám uvedená kombinace vyhovuje a vhodně doplňuje vaši stravu a trénink, je zcela v pořádku.

dotaz
autor: Jaromír Novák • datum: 06.08.2014
Dobrý den, právě jsem dobral hellnox a rád bych věděl zda je třeba dát si od tohoto přípravku nějakou pauzu. děkuji

Dobrý den, ano, po 4 - 6 týdnech užívání se doporučuje zařadit 3 - 4 týdenní pauzu.

začátečník
autor: Lukis • datum: 29.07.2014
Dobrý den chci ze zeptat jsem začátečník a chci přibrat i na váze a cvičim 2 až 3 do týdne pomuže mi hellnox na přibrání a na rys? kolik dávkování když jsem začátečník? děkuji

Dobrý den, pokud chcete přibírat, nemůžete rýsovat.

Ze suplementů doporučuji pro začátek protein, např.  CFM Instant Whey 80 a později můžete přidat kreatin a např. i Hellgel.

zprava
autor: Frantisek Stary • datum: 28.07.2014
Dobry den,ctel jsem se zeptat po jak dlouhe dobe mam vynechat prostredek hellnox a cim ho mezi pauzou nahradit.diky

Dobrý den, obecně se pauza zařazuje po 4-6 týdnech užívání. Nahrazovat ho nemusíte ničím, tělo si „odpočne“ a po opětovném nasazení bude na suplement opět reagovat napalno.

hellnox s
autor: lukas • datum: 25.07.2014
Dobrý den, chci se zeptat zda je vhodné užívat hellnox zároveň s Hardcore Gain 21 jestliže chci nabrat co nejvíc svalové hmoty, pravidelně cvičím. díky za odpověď

Dobrý den, kombinace gaineru a předtréninkového přípravku je v pořádku.

Pomeranče
autor: Deno • datum: 24.07.2014
Když přípravek budu pit v čerstvé pomerančové štávě, z vymačkaných pomerančů... ne s džusem... Může to mit vedlejší učinky?

Dobrý den, vedlejší účinky to nebude mít žádné.

S ostatním...
autor: Danko • datum: 19.07.2014
Zdravím, Jak je zmíněno, obsah kreatinu tam je, takže není dobré (nesmí se) brát vedle kreatin?... Můžu to považovat za kreatin + BCAA dohromady? Je možnost jiné příchutě? Nebo je na trhu jiný přípravek? Či kombinace přípravku? Pro stejnou funkčnost jako je toto? Děkuji

Dobrý den, samotný kreatin samozřejmě přidat můžete, žádný problém v tom není.

Jedná se o předtréninkový přípravek, který mimo jiné obsahuje BCAA i kreatin.

Brani Hellnox
autor: Jakub Novák • datum: 13.07.2014
Asi drobný přepis , chtěl jste asi napsat týdnů , že ??? nebo to je výjimka ? děkuji

Samozřejmě týdnů.:-)

Brani Hellnox
autor: Jakub Novák • datum: 13.07.2014
Dobrý den i zde se chci zeptat po jake dobe uzivani a jak dlouho by si mel clovek dat pauzu , dekuji

Dobrý den, tyto přípravky se užívaj cca 4-6 měsíců a následně se zařazuje přibližně stejně dlouhá pauza.

Co k Hellnoxu
autor: Jenda • datum: 12.07.2014
Vyberu si jen jedno, takže Gainer nebo Protein? :/

To netuším, výběr ovlivňuje vaše strava, tělesná hmotnost, tělesný somatotyp, tréninkové cíle atd.

Co k Hellnoxu
autor: Jenda • datum: 12.07.2014
Dobrý den, zvažuju maximální využití hellnoxu společně s užíváním creatinu nasycovací metodou, a k tomu rozhoduju zda zkombinovat nějaký gainer nebo protein Matrix.. Začínám mít trochu pupek tak si říkám aby se to gainerem ještě nezhoršilo, jaký na to máte názor? Děkuji :)

Dobrý den, gaineru bych se vůbec nebál, a to minimálně po tréninku. Ukládaní tuku je spíše problém vaší stravy.

Hydro vs Long
autor: marek • datum: 11.07.2014
... to znamená oba, byť v rozmezí cca půl hodiny? Není to z hlediska využitelnosti živin pro tělo zbytečné?

Dobrý den, rozhodně není, v dané době je to to nejlepší co můžete pro podporu růstu svalové hmoty udělat. Hydro je v podstatě okamžitě využito a Long bude tělo zásobovat aminokyselinami během spánku.

Hydro vs. Long
autor: marek • datum: 10.07.2014
Dobrý den, často končím se cvičením až kolem deváté-desáté večer a asi za hodinu jdu spát. Mám si dát hned po cvičení Hydro 80 nebo raději až před spaním noční protein (resp. používám WPC 80 s mlékem)? Předem díky

Dobrý den, ihned po tréninku hydro a před spaním noční protein.

NO+kreatin
autor: parid • datum: 10.07.2014
Zdravím. Je vhodné užívat Hellnox i ve fázi, kdy neužívám kreatin (tzn. v cca 4-týdenním „kreatinovém volnu“) nebo mám s jeho nasazením raději počkat až na „nalaďovací fázi“ kreatinu? Ptám se proto, že i Hellnox kreatin obsahuje. Díky

Dobrý den, vzhledem k tomu, že obsahuje kreatin, tak užívání vhodné není.

Hellnox a Syne
autor: Radek • datum: 07.07.2014
Dobrý den, dovolte mi dotaz zdali je vhodné užívat před treningem kombinaci Hellnoxu a Syne. Vážím 100 kg a celkem intenzivně trenuji cca 1 - 1,5, tudíž bych si představoval kombinaci dvou tablet Syne a jeden a půl odměrky Hellnoxu, myslíte, že je to vhodná kombinace, nebo mám Syne vynechat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace je v podstatě možné, ale domnívám se, že by mohlo být dostačující použití Hellnoxu.

Rýsování
autor: Lukáš • datum: 03.07.2014
Dobrý den, hodí se tento přípravek pro (začátek) rýsování? Když ho budu užívat spolu s proteinem, tak to stačí nebo mám ještě přidat BCAA po tréninku? A neuvolňuje tento suplement do jater nějaké vedlejší škodlivé látky? Díky

Dobrý den, Hellnox můžete užívat při redukci tuku i objemu. Přidání samotných BCAA je závislé  zejména na vaší tréninkové intenzitě a frekvenci.

Pro zdravého člověka je užívání suplementů v běžném množství bezpečné.

Hellnox VS. Hellgel
autor: Jirka • datum: 03.07.2014
Dobrý den nedokážu posoudit, zdali je lepší hellgel, který jsem už zkoušel a nebo hellnox se kterým ještě nemám zkušenosti. U kterého je lepší napumpování, když bych rozdělil obě balení na 30 dávek. Zdá se být lepší Hellgel? Má větší napumpování (tří odměrek) smysl? Vážím 73Kg, nebude se mi po takovém dávkování cvičit špatně, (hlavně u dřepů)mám obavy abych to udejchal? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, účinnost těchto suplementů je velmi indoviduální. Proto je třeba postupně vyzkoušet více přípravků, jedině tak poznáte, co vám bude vyhovovat.

Velmi podrobně  jsou tyto suplementy popsány v tomto článku.

Hellnox a Actinox
autor: jan bartos • datum: 03.07.2014
Zdravim, koupil jsem si nove baleni Hellnoxů a Actinoxů :-) Hellnox užívam před treninkem a Actinox rano a vecer. Muj dotaz. Po uzití 3 odmerek Hellnoxu pred treninkem necitim nic zvlastiho, zadne nabuzeni ci nic podobneho jako treba u HellGelu. Naopak u Actinoxu po jedne odmerce citim nakopnuti a mravenceni na obliceji, prstech, atd. - pritom se jasne pise ze u Actinoxu k temto reakcim nedochazi. Neni mozna zamena etiket popripade nejake vysvetleni? Dekuji. Doplnky uzivam delsi dobu a tak uz vim jak zhruba ucinkuji, ale toto je opravdu zvlastni.

Dobrý den, Actinox obsahuje beta alanin, tedy látku odpovědnou za „štípání“ kůže. Actinox ale neobsahuje kofein a jiné stimulanty, proto se nejedná o „nakopávač“. K záměně tedy určitě nedošlo.

Hellnox a Actinox
autor: Martin • datum: 24.06.2014
Dobry den koupil jsem si od vas nakopavač Hellnox a funguje uplne skvele. Jeste mam objednanej Actinox. Cvicim 4-5tydne dost aktivne. Poradili by jste mi presne dávkovani abych vyuzil vse správne. Moc dekuji za odpoved a preji hezky den MD.

Dobrý den, v obou případech doporučuji použít dávkování, které u obou přípravků doporučuje výrobce.

Lepší ?
autor: Tomáš • datum: 16.06.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká je lepší volba .. Jestli Hellnox nebo Actinox a čím je lepší.. Děkuji

Dobrý den, jedná se o odlišné suplementy, které je vhodné kombinovat.

Doporučuji přečíst tento článek, kde je podrobně popsáno složení i dávkování.

hodnoceni
autor: peter • datum: 16.06.2014
tak u me to pusobilo chvilkove tudiz ne po celou dobu treningu tak i behem cviceni sem pil hellonx ze zacatku takove mravceni po celem tele ale potom uz ne a celkem rychle si telo nato zvyklo, uz pri prvni davce sem to pocitil a zvedl sem vetsi hmotnosti nez normalne a moh sem nabrat zhruba 3-4 kg ale mel sem ktomu jeste protein a gainr , ale muzu doporucit skoda ze je toho malo :D

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

Hellnox
autor: Michal • datum: 15.06.2014
Zdravím je hellnox učinný i v rýsovačce (jako pumpa a zároveň spalovač)

Dobrý den, díky zvýšené výkonnosti vydáte více energie, tudíž může pomoci i s redukcí tuku.

dotaz
autor: honza • datum: 09.06.2014
Dobry den,premyslim ze si obednam hellnox..muzu to nasypat spolecne s creatinem do jedne nadoby a vypit?

Dobrý den, Hellnox kreatin obsahuje, tudíž samotný kreatin můžete dávkovat až po tréninku.

Dotaz
autor: Sylvestr • datum: 08.06.2014
Dobrý den! Chtěl bych se zeptat na jak dlouho bych asi měl užívat Hellnox a jak dlouhá by asi měla být pauza? Cvičím 6x týdně . Díky za odpověď.

Dobrý den, osobně bych spíše než pravidelné užívání doporučil jendorázové dávkování, a to vždy v případě, že se budete cítit unaven. Takto lze Hellnox užívat v podstatě libovolně dlouhou dobu.

Pokud zvolíte pravidelné užívání, bude vhodné po cca 4-6 týdnech zařadit pauzu v trvání cca 3-4 týdnů.

anabolika
autor: Jara • datum: 05.06.2014
Zdravim,chtel bych se zeptat na anabolika.. zacinam uzivat spalovac Syne Thermogenic 10 mg Burner a protein CFM Instant Whey 80 a jeste bych chtel nejakou pumpu . jenze jak v poslednich tydnech sleduju,tak se nemuzu rozhodnout,nebo spise najit vychodisko pro suplement,ktery je naprosto nejlepsi . konkretneji mam na mysli : E.nox nebo Hellgel a nebo Hellnox mezi temito tremi je velka spekulace,ze je jeden lepsi jak druhy,proto bych prosil vyjadreni profesionalu,ne obchodniku,kteri nabidnou to,co ma vetsi cenu :)) diky

Dobrý den, účinnost těchto suplementů je poměrně individuální, proto je třeba postupně vyzkoušet více přípravků. Je to jediná možnost, jak zjistit, co vám bude vyhovovat.

Začal bych Hellgelem, lze ho zakoupit jako vzorek.

dlouhodobé užívání
autor: Jan • datum: 03.06.2014
Dobrý den, měřím 188cm,váha 110kg,používám „helinox“ a „all in one syntetize“,dá se „helinox“používat dlouhodobě?,případně s čím střídat? A co by jste mi prosím poradil místo „allinone syntetize“v neobjemovém tréninku. Děkuji za radu.

Dobrý den, dlouhodobé použití předtréninkových suplementů není vhodné. Postupně dojde k poklesu účinnosti. V pauze tyto přípravky nahrazovat nemusíte, lze trénovat i bez této podpory.

SynChronize můžete nahradit dle potřeby proteinem a gainerem, např. CFM Instant Whey 80 a Go Pro 30.

Hellnox & E.nox
autor: Dan • datum: 02.06.2014
Dobrý den,beru NUTREND COMPRESS BCAA INSTANT DRINK a ještě protein CFM Instant Whey 80 . Chci se zeptat ktery z produkú Hellnox nebo E.nox ,bych si k tomu mohl pořídit.Přeji hezky den .

Dobrý den, použít můžete oba. Prostudujte jejich složení, a zvolte ten, který vám více vyhovuje.

otázka
autor: Petr • datum: 02.06.2014
Dobrý den, je možné kombinovat tento produkt před cvičením a Extrifit G 15 Anabolic Gainer po cvičení. Díky, krásný den.

Na stejný dotaz jsem vám již odpovídal. Jedná se stále o stejnou kategorii suplementů.

RADA
autor: MICHAL • datum: 28.05.2014
DOBRY DEN UZIVAM BULHARSKY TRIBULUS CREATIN KAPSLE OD EXTRIFITU PORADTE CO K TOMU PRIDAT CO MATE SAM VYZKOUSENE A OPRAVDU FUNGUJE ZREJME NEJAKY PROTEIN UZIVAL JSEM I NOO EXTREME VYROBKU JE MNOHO A KDYBYCH MEL KAZDY VYZKOUSET JAK FUNGUJE MUSEL BYCH BYT MILIONAR PORADTE NECO KVALITNIHO OSVEDCENEHO DIKY

Dobrý den, osobně považuji za velmi účinnou kombinaci proteinu, gaineru a kreatinu. Tuto základní kombinaci můžete dle potřeby doplňovat o další suplementy, např. glutamin, NO či BCAA.

pauza
autor: Alex • datum: 27.05.2014
Dobry den, je potreba u tohoto produktu nasadit po pravidelnem uzivani pauzu stejne jako je tomu u creatinu? Dekuji.

Dobrý den, ano, při delším užívání si tělo na přípravek zvykne a může dojít k poklesu účinnosti.

Hellnox
autor: Sony • datum: 27.05.2014
Dobry den, mam dotaz. Beru ted sestym tydnem kreatin a mel jsem v planu prejit na stejne dlouhou dobu na tribullus. Rad bych ale zkusil i Hellnox, ktery obsahuje i kreatin, mam ho tedy nasadit az po tribullu nebo na nej muzu prejit ihned po kreatinu?

Dobrý den, pokud budete Hellnox užívat cca měsíc, není nutné pauzu zařazovat. Celková doba užívání kreatinu bude cca dva měsíce.

Hellnox a Hydro 80 DH 32
autor: Luke • datum: 26.05.2014
Dobrý den. Zakoupil jsem Hellnox a protein Super Hydro 80 DH32. Cvičím 3xtýdně kondičně. Jak dávkovat a kdy před tréninkem a jak ve volném dnu? Nejsem v objemovce rýsuji

Dobrý den, Hellnox dávkujte přesně dle doporučení výrobce. Protein především po tréninku a ráno po probuzení. Další dávku proteinu můžete zařadit dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne.

Davkovani
autor: Karlik • datum: 26.05.2014
Dobrý den chci se zeptat když používám v den treninku hellnox a v den volno actinox jestli ma cenu brat jeste bcca a kreatin ? Protein a sacharidy uzivam.dekuji

Dobrý den, kreatin bych zařadil, ale samotné BCAA nejsou nutností.

běh+kruhový ténink
autor: kamil • datum: 23.05.2014
Dobrý den, snažím se již léta cvičit co nejpestřeji. Samotný kruhový trénink (s činkami, nebo jen s vlastním tělem), běh, často v jednom tréninku kombinuji obě aktivity. Tréninky trvají od cca 50 minut do dvou hodin. Velmi intenzivní. Hellnox mě hodně zaujal. Doposud jsem používal jen ionťáky + BCAA. Má pro mě Hellnox smysl?

Dobrý den, zda vám bude Hellnox vyhovovat, to poznáte jedině tak, že Hellnox vyzkoušíte.

Tuto kategorii přípravků můžete samozřejmě užívat i při takto sestaveném tréninku.

Hellnox
autor: Michal • datum: 20.05.2014
Dobry den,chtel jsem se zeptat jestli by jste doporucil Hellnox jako nakopavac pred trenikem na 3 az 4 hodinovou vyjizku na kole.Dekuji za odpoved.

Dobrý den, jedná se o dlouhý vytrvalostní výkon a neumím odhadnout, zda vám použití této kategorie suplementů bude vyhovovat.

Hellgel vyzkoušejte, a sám posudíte, zda vám jeho použití bude vyhovovat.

Konzumace s BCAA
autor: Adam Havránek • datum: 18.05.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali je vhodně míchat hellnox například s bcaa od extrifitu? Děkuji

Dobrý den, Hellnox BCAA obsahuje, ale pokud je chcete dávkovat i po tréninku, samozřejmě můžete.

Hellnox
autor: Petr • datum: 16.05.2014
Dobrý den, zajímalo by mě zda je bezpečné užívání Hellnox(u) pro člověka, který prodělal operaci varixu. Jde o to , že jednou z hlavních funkcí je rozprodit krev v tělě a dostat živiny ke svalu. Je tedy bezpečné užívání v takovém případě? Nebo je lepší tento doplněk konzultovat s lékařem?

Dobrý den, určitě je vhodné případné užívání konzultovat s lékařem.

Zkušenost
autor: Pavel • datum: 13.05.2014
Včera jsem měl první trenink s Hellnoxem. Je to vesmír! Přepumpovaný ruce jako blázen. Cenil sem! Měl sem před 3 odměrky a libovost! Sice stav po treninku je jako před treninkem nejste vůbec unavený, ale pak si doma člověk sedně a hned usne. Při tréninku jsem cítil jak každý sval máká na 100%. Doporučuji!!!

Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojen a děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

N.o
autor: Lada • datum: 12.05.2014
A chuťově? No to vim, jen jsem myslel spíš kvalitu a předpoklad Funkcí, každopádně díky, assault nedoporucujete?

Hellnox je chuťově v pohodě.

Klidně vyzkoušejte i Assault, sám posoudíte, který je pro vás lepší.

Funkčnost je dána složením a je popsána v popisu každého přípravku.

Jak účinnost budete vnímat, to právě musíte vyzkoušet.

N.o
autor: Lada • datum: 12.05.2014
Zdravím, mám otázku ohledně nakopavacu celkově, uvažoval jsem o Hellnoxu, nebo ještě assaultu. Ale jsem tomu otevřeny, žádný nakopavac jsem neměl, jde mi o okamžitou energii a pump effect. Díky Ladis

Dobrý den, účinnost těchto přípravků je poměrně hodně individuální. Proto je nutné postupně vyzkoušet více suplementů, jedině tak poznáte, co vám bude vyhovovat.

Vyzkoušejte Hellnox a příště to může být jiný NO suplement.

hellnox vzorek
autor: mexin • datum: 09.05.2014
ahoj, chtel bych vzorek Hellnoxu, muzete mi poslat rekneme 40g ?

Dobrý den, je mi líto, Hellnox ještě vzorky nemá, jsou zatím jen u Hellgelu.

HxH
autor: petr • datum: 09.05.2014
hellgel na me neucinkoval, ma cenu kupovat hellnox ?

Dobrý den, bohužel vám nemohu zaručit, že Hellnox bude plně účinkovat.

NO suplementy maji bohužel velmi individuální účinnost. Musíte experimentovat a postupně vyzkoušet vice přípravků.

Hellnox má tu výhodu, že díky sypké směsi můžete lépe experimentovat s dávkováním.

účinnost
autor: Zdenda • datum: 03.05.2014
Dobry den, ma to smysl brát i kdyz nepocituji účinek jako šimrani a pořádné napumpování? I přes to ma účinek ne? Pro rust a regeneraci Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokd je pro vás důležitý pocit napumpování, smysl to samozřejmě nemá.

Pokud jinak Hellnox účinkuje, dostatek energie, lepší regenerace, užívání se vyplatí.

dotaz
autor: Jirka • datum: 01.05.2014
Dobrý den,které z N.Oček by jste mi doporučil? váham mezi Hellnox od extrifitu a nebo E.NOX Shock také od extrifitu.Které z těchto dvou bude učinější? díky moc za odpověď.

Dobrý den, E.nox je klasická NO pumpa a Hellnox je navíc doplněn o volné aminokyseliny, které podporují aktuální výkonnost a následnou regeneraci.

Dotaz
autor: Robert Havel • datum: 30.04.2014
Dobry den,chtel bych se zeptat,zda nevadi po uziti helnoxu, konzumace alkoholu v malem mnozstvi. Mam na mysli nekolika hodinovy odstup. diky za odpoved.

Dobrý den,

občasná mírná konzumace zásadněji nevadí.

NO
autor: Filip • datum: 29.04.2014
Dobrý den, je možné že na mě nepůsobý dávka 80-ti gramů když sem začátečník, ano vím že na někoho to nemusí mít takové účinky ale 80 gramů myslím že je hodně velká dávka.

Dobrý den, bohužel to možné je a poměrně často se to také stává.

kofein
autor: jan • datum: 29.04.2014
Dobrý den, prosím Vás neruší se přítomností kofeinu působení kreatinu?Mám 105kg,ale chtěl bych ještě nějakou hmotu nabrat,bude k tomuto výrobku vhodná kombinace „one stop extrém“nebo by stačil třeba „whey core 100“?Děkuji.

Dobrý den, vzhledem k vaší hmotnosti může  být zařazení komplexního přípravku jako je  One Stop Xtreme či  All In One SynChronize velmi výhodné.

V předtréninkových suplementech se kofein a kreatin kombinuje velmi často a dle referencí, kombinace funguje velmi dobře.

Kombinace
autor: Vlaďas • datum: 28.04.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda mohu kombinovat a v jaké míře Nitrix a Hellnox ? (trénink 3x týdně, váha 75kg, výška 197cm) Děkuji

Dobrý den, Hellnox užívejte před tréninkem a Nitrix ráno a večer před spaním, a to i ve dnech volna.

Hellnox
autor: Jarda • datum: 23.04.2014
A když budu brát hellnox před tréninkem mužu brát i creapure každý ráno a po tréniku?

Samotný kreatin dávkujte po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Hellnox
autor: libor • datum: 22.04.2014
Dobrý den cvičím asi rok chtěl bych zkusit něco nového zalíbil se mi Hellnox ale také i Hellgel který byste mi doporučil vy? k nabrání svalů. A také kdybych si vybral Hellnox mělo by cenu kupovat creatin když už je v něm? děkuji

Dobrý den, pokud chcete použít plnohodnotné dávkování kreatinu, je přidání samotného kreatinu nutností. Dávkujte ho po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Jako první bych doporučil vyzkoušet Hellgel a následně vyspělejší Hellnox.

Hellnox
autor: Jarda • datum: 20.04.2014
a můžu ho brát i každý den ráno?

Dobrý den, jedná se o předtréninkový přípravek, který se užívá před tréninkem.

Hellnox
autor: Jarda • datum: 20.04.2014
Dobrý den můžu kombinovat hellnox a creapure? děkuji

Dobrý den, ano, Hellnox před tréninkem a kreatin po tréninku.

dotaz
autor: martin • datum: 20.04.2014
Dobry den, z jakeho duvodu je na obalu uvedeno \\\“neni vhodne pro registrovane sportovce\\\“? Diky moc

Dobrý den, kůli kofeinu, dříve byl na seznamu zakázaných látek. I když na seznamu již není, vyhláška vyžaduje upozornění stále uvádět.

pomoc
autor: Dominik • datum: 16.04.2014
Dobrý den, je mi 18 a vážim 56 kilo. mam problém přibrat cvičim skoro každej den ale jen s vlastní váhou. je i pro mě vhodný HELLNOX? a v jakých davkách?

Dobrý den, pokud chcete podpořit přibírání, určitě použijte gainer, např.  G 15 Anabolic Gainer. Dávkujte ho po tréninku a jako doplněk k svačině, a to i ve dnech volna.

Dotaz
autor: Hellnox • datum: 15.04.2014
Dobrý den, Bude v nejbližší době opět slevová akce na výrobek Hellnox? Myslíte si, že tento výrobek je opravdu tak kvalitní? Děkuji za odpověď

Dobrý den, akční slevy se připravují těsně před zveřejněním, tudíž akční zboží není předem známé.

Vzhledem k tomu, že se Hellnox i daší výrobky Extrifitu objevují v akční nabídce pravidelně, časem se určitě dočkáte.

Hellnox je bezesporu složením velmi kvalitní předtréninkový přípravek, ale zda vám bude vyhovovat, to musíte vyzkušet.

Hellnox vs. E.nox
autor: Karel • datum: 13.04.2014
Dobrý den, jaký je hlavní rozdíl mezi těmito výrobky (popř. v čem se liší, jejich vhodnost...) ? Děkuji

Dobrý den, podrobný popis všech anabolizéru zn. Extrifit je uveden v tomto článku.

Hellnox
autor: Jarda • datum: 13.04.2014
Dobrý den rád bych se zeptal jestli hellnox manipuluje s testosteronem, děkuji

Dobrý den, Hellnox je stimulant produkce NO doplnění o stimulanty a živiny podporující maximální výkonnost a regeneraci.

NO
autor: Filip • datum: 12.04.2014
Dobrý den, dnes jsem poprvé vyzkoušel Hellnox jsem začátečník ale i tak jsem si dal 40 gramů, a celý natěšený sem šel cvičit, ale jediný efekt co sem poznal bylo to že mě lehce štípalo v obličeji...jinak žadné napumpování ani nakopnutí do tréninku sem nepocítil, je možné že na mě tento produkt nebude vůbec účinkovat.

Dobrý den, účinnost NO suplementů je velmi individuální. Často je třeba vyzkoušet více přípravků, než najdete odpovídající suplment.

Je možné, že byste musel zvýšit dávkování.

dotaz
autor: Marek • datum: 09.04.2014
Dobrý den, do posilovny chodím 3-4x týdně + do toho mám 3-4x týdně florbal. Používám protein a bcaa. Mám 72kg a 172cm - 17 let. Je vhodné k tomu zařadit tento produkt, či jiná anabolika?

Dobrý den, záleží na tom, jaké jsou Vaše tréninkové cíle. Hellnox nicméně vyzkoušet můžete, je to oblíbený předtréninkový stimulant.

dotaz
autor: Michal • datum: 08.04.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, vážím 78 kilo cvičit chodim cca 4-5x týdně, strava celkem dobrá! Kolik odměrek Hellnox ® bych měl před tréninkem užívat? :) Děkuji za odpověď :)

Dobrý den, vyzkoušejte, jaká dávka Vám vyhovuje. Osobně bych doporučil před tréninkem 1 - 2 odměrky.

kombinace
autor: martin • datum: 06.04.2014
Dobrý den,koupil jsem si u Vás protein a gainer.Dnes jsem si přečetl informace o tomto produktu. Ještě než bych si ho koupil,zajímalo by mě,jak to kombinovat s proteinem a gainerem? Další otázka je ta,zda jsem to teda dobře pochopi, nabudí mě to + napumpuje svaly a mnohem lépe se k sválum dostane to,co jsem za den přijmul ? Děkuju moc za radu.

Dobrý den, Hellnox užívejte dle doporučení výrobce, tedy před tréninkem.

Hellnox je předtréninkový stimulant doplněný o živiny, které jsou důležité pro výkon a následnou regeneraci.

Gainer se užívá zejména po tréninku. Protein můžete dle potřeby zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

d
autor: maras • datum: 06.04.2014
Dobrý den :) mám trošku nadváhu a chtel bych začít běhat :) co by jste mi doporučil ? nějakou pumpu nebo tak ? :) děkují

Dobrý den, v podstatě zatím neexistuje důvod, proč byste měl něco užívat. Vyjímkou je použití multivitamínu, např.  Multivitamin Fair Power (R).

Zařazení
autor: Jirka • datum: 05.04.2014
Dobrý den, jak dlouhou dobu, bych měl cvičit, než zařadím Hellnox.

Dobrý den, je třeba mít zvládnutou techniku cvičení a vědět, jak se stravovat.

NO
autor: Filip Krejčík • datum: 04.04.2014
Dobrý den, tento měsíc mam pauzu co se týče kreatinu ale když je ta sleva na Hellnox tak toho musím využít, jde o to jestli bude nějak vadit když si dám jednou za tento měsíc Hellnox na odzkoušení ?

Dobrý den, vadit to nebude.

HellNox
autor: Martin Křivánek • datum: 03.04.2014
Ahoj, vím, že se sem nedávají recenze, ale pokud někdo chce zažít skutečně koncentrovaný trénink ať si koupí HellNox. Je to super, do deseti minut se dostaví drobné pálení kůže a svaly pracují jak stroj.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zakazníky.

Creatin/kofein
autor: Edwards • datum: 03.04.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda nemá tento přípravek negativní učinky na tělo když obsahuje cratin a zároveň i kofein?

Dobrý den, jedná se o prověřený výrobek, který má mnoho pravidelných uživatelů, což svědčí o velmi dobré funkčnosti přípravku.

Jinak kombinaci kofeinu a kreatinu běžně používají i další výrobci.

NO
autor: Filip • datum: 02.04.2014
Dobrý den, teď sem zrovna začal měsíc bez kreatinu a chtěl sem si obědnat Hellnox tak se ptám jestli bych ho měl používat nebo počkat měsíc.

Dobrý den, pokud chcete dodržet kreatinovou pauzu, tak Hellnox použít nemůžete.

davkovani
autor: Ondřej • datum: 02.04.2014
Dobry den, když bych tedka začal poprve užívat Hellnox tak po jaké době bych si měl vzít ten měsíc volna? - nikdy předtím jsem neužíval nic na bazi kreatinu.

Dobrý den, tady se nejedná až tak o kreatin, ale o to, že na obsažené stimulanty a energizéry si tělo postupně zvykne a tím poklesne účinnost přípravku. Po cca 6 týdnech užívání zařaďte minimálně třítýdenní pauzu.

Hellnox
autor: janko • datum: 31.03.2014
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,zda je dobrá kombinace Beef Amino Isolate a WPC 80+Hellnox.Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, takto sestavenou kombinaci lze použít. Pokud vám tedy vyhovuje, je v pořádku.

Hellnox
autor: Libor • datum: 26.03.2014
Dobry den mam dotaz jestli se nejak sníží učinky hellnoxu kdyz si ho namicham 24 h dopredu?Diky za odpoved

Dobrý den, s největší pravděpodobností ano. Hellnox připravujte a konzumujte až před tréninkem.

dotaz
autor: franta • datum: 24.03.2014
dobry den chtel bych se zeptat jestli je to opravdu takova bomba jak se pise premyslim o koupi proto se ptam dekuji za odpoved

Dobrý den, u tohoto doplňku jednoznačně převažují pozitivní reference zákazníků, nicméně je vždy nutné vyzkoušet a osobně posoudit.

Bušení srdce
autor: Rosta • datum: 23.03.2014
Dobry den chtěl sem se zeptat jestli po Hellnoxu buší nak extremně srdce? užíval jsem už i No-xplode a z toho mi nebušilo srdce ale zaroven mě to nakoplo tak by mě zajimalo jak to je u Hellnoxu? Děkuju za odpověd

Dobrý den, reakce na tuto kategorii suplementů jsou velmi individuální, tudíž je nelze předem odhadnout.

Začněte nižším dávkováním a dle potřeby ho zvyšujte.

spánek
autor: Honza • datum: 23.03.2014
Dobrý den, měl bych dotaz. Jak dlouhá je doba účinku tohoto přípravku? Jde mi o to, že často chodívám cvičit ve večerní hodinách. Nebudu pak mít problém usnout? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, zda bude přípravek způsobovat problém s usínáním, to poznáte jedině tak, že to vyzkoušíte.

Někomu použití před spaním vadit může a jinému to žádný problém nezpůsobí.

Hellnox
autor: Jarda • datum: 21.03.2014
a nevadí že bych ho používal v 17 letech? paní v prodejně suplementů řikala že tam je hodně argininu?

Dobrý den, pro zdravého člověka je užívání zcela bezproblémové, ale to nic nemění na tom, že byste se bez tohoto a podobných přípravků zatím obešel.

Hellnox
autor: Jarda • datum: 20.03.2014
Dobrý den, rád bych se zeptal na dávkování hellnoxu je mi 17 lec cvičim rok tak kolik odměrek a jestli před tréninkem nebo i po tréninku. Děkuji

Dobrý den, Hellnox dávkujte přesně dle doporučení výrobce, tedy před tréninkem.

Náhrada
autor: Martin • datum: 19.03.2014
Aha, díky za informaci. Ovšem musím se opět zeptat, lze tedy nahradit nějakým produktem klidně i na delší dobu? Protože cvičím téměř denně (4x tydně Fitko a mezitím dny plavaní a běhání) a potřebuju prostě nějaké „nakopnutí“ a podobnou podporu. Můžete mi prosím něco doporučit?

Dobrý den, pokud nejste schopen trénovat bez soustavného přísunu stimulantů, je něco špatně. Pokud někoho trénink baví, umí správně jíst a odpočívat, nepotřebuje soustavný přísun těchto látek.

Musíte přijímat dostatek všech živin, ze suplementů dle potřeby tedy protein a gainer. Regeneraci umí výrazně podpořit glutamin a BCAA. Přidat můžete také multivitamín.

Pauza
autor: Martin • datum: 19.03.2014
Dobrý den, chci se zeptat, bral jsem Hellnox nyní cca 7týdnů a dobral jsem balení. Je potřeba dát tělu nějakou pauzu od braní Hellnox nebo nemusím a můžu ihned po dobrání začít znovu brát Hellnox. BTW: Výborný produkt!

Dobrý den, jsme rádi, že jste s výrobkem spokojený. Osobně bych po 7 týdnech doporučil pauzu alespoň na 2 - 3 týdny zařadit. Není to nezbytně nutné, ovšem předtréninkové doplňky s obsahem stimulačních látek pak lépe fungují, pokud na ně není tělo dlouhodobě navyklé.

kombinace
autor: Tomas • datum: 17.03.2014
Jak kombinovat pred treninkem hellnox se spalovacem ktery obsahuje taky kofein? Spalovac uzivam cca 30 minut pred treninkem mam ho teda nahradit hellnoxem a spalovac dat drive? Dekuji

Dobrý den, spalovač užívejte ráno před snídaní a Hellnox před tréninkem.

Hellnox
autor: Libor • datum: 12.03.2014
Dobry den.Chci se zeptat kdyz budu brat pred treninkem 40g hellnoxu tak kolik gramu kreatinu ethyl ester mohu vzit aby byl trenink co nejefektivnejsi.Vazim 80kg,cvicim 3 krat tydne.Diky za info

Dobrý den, 40 g Hellnoxu obsahuje cca 3 g monohydrátu, tudíž bych další kreatin zařadil až po tréninku.

dotaz
autor: Tomáš • datum: 09.03.2014
dobrý den, chtěl bych se zeptat, který doplněk je lepší na napumpování svalů, jestli hellnox nebo cellucor c4 extreme děkuji za odpověd

Dobrý den, pokud porovnám složení obou přípravků, jednoznačně mi vychází jako výhodnější varianta Hellnox. Neposkytuje je jen napumpování, ale také živiny, které se díky napumpování dostanou na místo určení a mohou být maximálně využity.

vzorky no
autor: Jiří Vašíček • datum: 08.03.2014
Kdy uz budou prodejne vzorky anabolizeru od extrifitu? Diky

Do cca týdne by měly být skladem vzorky proteinů Extrifitu a také HellGelu.

dotaz
autor: Patrik • datum: 05.03.2014
chtěl bych se Vás zeptat, je dobrá kombinace před tréninkem hellnox, po tréninková beffmass a prof.WPC 80? Díky ..

Dobrý den, ano, jedná se o běžně používanou kombinaci.

Hellnox
autor: Hanz • datum: 04.03.2014
Musim říct, že mě osobně to vůbec nemaká. Síla absolutně o ničem. Začal jsem na 1,5 odměrce nic, dal jsem 3 nic,teď tam sypu 3-4 odměrky na lačno a nic. Jo abych to tady jenom nehanil, tak pumpa tam nějaká teda je ale fakt minimální.. Co jsem četl recenzi na heuréce, tak vetšina lidí negativně hodnotilo, prostě to nemaká! VYhozený peníze, jsem zklamanej,protože si dávam kůru jednou za rok a teď sem fakt narazil na totální poděl.A mrzí mě že ty páni ve videu to hodnotí jak totální průlom v anabolizérech,ale já to chápu prodat se to nějak musí. Každopádně jestli tenhle příspěvek nesmažou tak doporučuju radši NITRIX od BSN = 100x větší nabuzení nebo napalm to je nebe a dudy

Dobrý den, bohužel je celkem běžné, že účinnost této kategorie suplementů je velmi individuální. Někdo je nadšem a další uživatel zklamán.

Je třeba experimentovat a postupně vyzkoušet více suplementů. Je to jediná možnost, jak zjistit, co Vám bude nejlépe vyhovovat.

dotaz
autor: jakub smejkal • datum: 04.03.2014
Dobry den chci se zeptat jestli se hellnox musi uzivat take ciklicky nebo se muze uzivat dele?Dekuji za odpoved

Dobrý den, určitě je výhodnější cyklování. Při dlouhodobějším užívání dojde u stimulační složky přípravku k poklesu účinnosti.

kreatinová pauza
autor: Michal Bartošek • datum: 02.03.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je užívání Hellnoxu vhodné, když jsem právě dokončil cyklus kreatinu, případně jaký jiný výrobek byste mi doporučil. Je mi 19 let. Děkuji

Dobrý den, použijte libovolný přípravek bez obsahu kreatinu, např.  Gluta Pure.

Hellnox (R)
autor: Daniel Růžička • datum: 02.03.2014
Zdravim,je vhodne užívat tento vyrobek když chci rysovat a take na kardio treningy?

Dobrý den, pokud vám Hellnox svým složením vyhovuje, použít ho můžete.

dotaz
autor: Martin • datum: 28.02.2014
Dobrý den, rad bych nabral svalovou hmotu stačí doplnit normální stravu vločky, rýže, maso , mléčné produkty, luštěniny ,zelenina ovoce proteinem nebo raději gainerem?_

Dobrý den, musíte přijmout dostatek všech živin, a to zejména pomocí stravy. Pokud příjem živin ze stravy bude nedostatečný,  použijete suplementy, a to dle potřeby protein či gainer.

Více podrobností o výživě se dozvíte zde, případně v knize  Výživa pro maximální sportovní výkon (Heidi Skolnik, Andrea Chernus) či  Sportovní výživa (Nancy Clarková) - nové vydání.

Rada
autor: Ladislav Ziga • datum: 27.02.2014
Dobry den.chcel by som sa opitat,je lepsi Hellnox nez Hel Gell?a staci mi 1,5 odmerky Hellnoxu pred cvicenim?kedze po cviceny uzivam WPC 80,popripade Go Pro 30.Dik za radu.S pozdravem Lado

Dobrý den, co se týká anabolizérů, je nutné experimentovat. Účinnost těchto přípravků je velmi indivuální a občas chvílí trvá,  než uživatel pro sebe objeví ten pravý.

Postupně vyzkoušejte oba. Sám nejlépe posoudíte, který vám bude více vyhovovat.

Hellnox
autor: Libor • datum: 27.02.2014
Dobry den chci se zeptat jestli je uzivani Hellnoxu nejak casove omezene nebo jestli se muze uzivat bez vysazeni.Diky za odpoved

Dobrý den, s ohledem na obsah stimulačních látek bych doporučil Hellnox užívat nejdéle 6 - 8 týdnů v kuse a poté bych zařadil 3 - 4 týdny pauzu v užívání.

rada
autor: Vlastimil • datum: 25.02.2014
Dobrý den. Mohu užívat HELLNOX současně s LIPO 6 Děkuji za odpověd.

Dobrý den, současně spíše ne, ale Lipo můžete zařadit např. ráno a Hellnox tradičně před tréninkem.

rada
autor: Jirka • datum: 25.02.2014
Dobrý den, rád bych zjistil Váš názor na zvolené suplimenty a dávkování. Zakoupil jsem Hellnox, Actinox, Megamass 4000 a BCAA 1800mg. Cvičím 4xtýdně vždy v ranních hodinách. Hellnox užívám před tréninkem, po tréninku amina během dne ke svačině sacharidy a večer před spaním opět amina. V netréninkové dny Actinox 2xdenně. Již tam nezařaruji amina ani sacharidy. Nejsem si příliš jist správnosti uživání v netreninkové dny, co by jste mi poradil? Děkuji za odpověd

Dobrý den, po tréninku bych zařadil gainer, je to doba, kdy je tělo využije tím nejlepším způsobem a nebudou uloženy ve formě tuku. BCAA dávkujte cca 15 minut před gainerem. Jinak je to v případě, že vám to vyhovuje v pořádku.

dotaz
autor: Jaromír Novák • datum: 22.02.2014
Dobrý den, měl bych na Vás otázku. Co říkáte na kombinaci Hellnox+G15 anabolic gainer+HMB. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud se vám tato kombinace zamlouvá, v jejím použití žádný problém není.

rada
autor: David • datum: 21.02.2014
Dobrý den, měl bych na vás takovou prosbu. Věnuji se posilování poměrně dlouhý čas avšak stále jsem nespokojen se svým vzhledem apod. Je mi 21 let, mám 183cm a cca 84kg. Měl jsem před půl rokem menší operaci, která mě položila na kolena a já opět začínal od nuly, ale začal jsem vše dělat jinak a snad i lépe. Zesílil jsem, nabral jsem ale i tukovou vrstvu kterou nyní kardiem po tréninku a vhodnou stravou postupně odbourávám, ale mám menší problém s nabráním svalové hmoty. Snažím se jíst tak jak by se mělo, aby cílem bylo nabrání svalové hmoty avšak jsem si řekl, že by se mi hodil nějaký suplement, tak píšu o radu, zda byste mi pomohli vybrat nějaký vhodný zaměřený hlavně na bílkoviny, neboť sacharidů mám v jídelníčku pestré množství. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud redukejte tuk, musíte mít samozřejmě omezen energetický příjem. Tedy celkově více energie vydáváte než přijímáte, a to je právě důvod, proč se vám nedaří nabírat nová svalová hmota.

Doporučuji dokončit redukci tuku a následně se pustit do budování objemů. Energetický příjem musí být v mírném nadbytku. Pokud si stravu pohlídáte, budete nabírat svalovou hmotu s minimem tuku.

Ze suplementů použijte protein, např.  Professional WPC 80 + sáček. Dávkování proteinu je podrobněji popsáno v tomto článku.

h
autor: vojta • datum: 20.02.2014
dobry den chci se zeptat koupil sem si Creatin Ethyl Ester .Hellnox.BCAA Instant.Ultra Speed 80 Fair Power ®.a chtěl bych poradit z dávkováním v tréninkoví den je správně když ráno na lačno vezmu protein creatin před tréninkem hellnox po tréninku bcaa a protein a na večer ještě bcaa a creatin nebo je to blbě takhle ?? dekuju

Dobrý den, pokud vám uvedené dávkování vyhovuje, je v pořádku.

2anabolizery
autor: Martin • datum: 20.02.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli můžu brát hellnox zároveň s E.nox. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, můžete je střídat, ale nikoliv užívat zároveň, protože oba spadají do kategorie předtréninkových stimulantů.

akce
autor: dotaz • datum: 19.02.2014
Dobrý den, neplánuje se nějaká akcička na Hellnox či Actinox 1+1 zdarma? Přece jenom když vezmeme množství a maximální dávkování,což je určitě zapotřebí (ke každému doporučenému dávkování od výrobce je třeba přidat) co si budeme povídat...cca s 60 gramy denně je to strašně drahé. Balení bude stačit na cca 10 dní.

Dobrý den, oba uvedené příravky jsou v současnosti v nabídce za akční cenu.

Oba suplementy mají velmi kvalitní složení, a to se samozřejmě odráží na konečné ceně.

Co se týká dávkování, je pravdou, že se poměrně často užívá vyšší dávkování než je doporučené, ale ne vždy je to nutné.

dotaz
autor: Lukas • datum: 19.02.2014
Dobry den mam 110kg a 197cm cvicim 2+tydne chtel bych nabrat svalovou hmotu a shodit nake to kilo je dobra volba Hellnox?Nebo doporucte nake doplnky.Diky za odpoved

Dobrý den, při vaší hmotnosti bych určitě doporučil protein, např.  Professional WPC 80 + sáček. Více podrobností o proteinech se dozvíte v tomto článku.

Hellnox zařadit můžete, ale osobně bych ho použil až při vyšší tréninkové frekvenci.

Hellnox a actinox
autor: Standa • datum: 18.02.2014
Dobry den,dobral jsem Karnitin a ted davam pauzu. V pauze chci davat pred treninkem Hellnox ,beceacka a pk treninku Actinox, beceacka a protein. Protein samozrejme i behem dne. Strava kvalitni, 180cm,105 kg,prasek denne na tlak. Je to takto mozne a v jakem mnozstvi? Moc diky Je tat

Dobrý den, Hellnox i Actinox obsahují BCAA, tudíž je otázkou, zda je nutné přidávat ještě samotné BCAA. Další BCAA se ještě přijmou pomocí proteinu.

Jinak je třeba pohlídat, co s tlakem udělá Hellnox a platí to i pro kreatin. Kreatin může mít také negativní vliv na tlak.

Dávkování proteinu je kromě hmotnosti závislé také na příjmu bílkovin z běžné stravy. Podrobněji je popsáno v tomto článku. Hellnox a Actinox dávkujte dle doporučení výrobce.

Hellnox
autor: Radek • datum: 14.02.2014
Hezký den.. Chci se zeptat prosím, teď dobírám E.nox Shock - výprodej. Je lepší teď měsíc vynechat a nic nebrat před tréninkem? Chci si koupit zmiňovaný Hellnox, tak jestli mám měsíc počkat nebo můžu pokračovat dál. Děkuji za radu, přeji hezký den.

Dobrý den, pokud chcete mít jasno, jak na vás bude Hellnox působit, určitě je vhodné zařadit pauzu, a to 3-4 týdny.

doping?
autor: Josef • datum: 14.02.2014
Dobrý den, na obalu je napsáno, že je nevhodný pro registrované sportovce. Obsahuje snad nějaké zakázané látky?

Dobrý den, upozornění se týká kofeinu, který byl dříve na seznamu zakázaných látek. Přestože na seznamu již není, vyhláška stále vyžaduje, aby se toto upozornění uvádělo.

dotaz
autor: David Snow • datum: 12.02.2014
Dobrý den Chtěl jsem se prosim zeptat jestli je lepší když budu produkt Hellnox kombinovat s proteiny třeba 75% nebo není potřeba. Dekuji

Dobrý den, musíte dodat tělu dostatek všech živin, bez toho nelze dosáhnout kvalitních výsledků. Dle potřeby je tedy použití proteinu či gaineru velmi důležité.

Hellnox bez kofeinu
autor: Petr • datum: 11.02.2014
Dobrý den, je možné na Vašem eshopu najít výrobek co možná nejpodobnější tomuto, ale bez \“Energy & Mental Focus Matrix\“. Nedělá mi dobře kofein. Jinými slovy, hledám výrobek s touto Pumping matrix (mám ozkoušeno, funguje perfektně), ale bez stimulantů. Kreatin, BCAA a glutamin si mohu koupit samostatně.

Dobrý den, kofein neobsahuje např.  Compress NO Gel.

Hellnox
autor: Dominik Žižka • datum: 10.02.2014
Dobrý večer, zvažuji koupi přípravku Hellnox, mám jeden dotaz. Například při dávkování dvou odměrek před každým tréninkem, po jak dlouhé době užívání doporučujete zařadit pauzu a popřípadě jak dlouhou. děkuji za odpověď

Dobrý den, čím častěji ho budete užívat, tím dříve je většinou vhodné zařadit pauzu. Většinou se doporučuje 1-2 měsíce užívání a následně se zařadí přibližně měsíční pauza.

užívaní hellnox
autor: Jarda • datum: 09.02.2014
Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli můžu hellnox brát před treninkem a creatin po treninku a BCAA i glutamin před i po treninku. Cvičím 4x až 5x týdně.Stravu mám upravenou pro nárust svalové hmoty a snížení tělesného tuku. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, Hellnox obsahuje BCAA i glutamin, tudíž je již samostatně před tréninkem zařazovat nemusíte.

hellnox real mass bcaa 4:1:1
autor: david • datum: 09.02.2014
dobry den mam koupenej hellnox cvicim 4x tydne jen se chci zeptat na par věci. hellnox beru před cviceni s real mass probiotic. po cviceni beru real mass a BCAA 4:1:1 Fair Power je to dobra kombinace? ještě se zeptam muzu to bcaa brat i před cviceni z ostatnima suplementama co sem psal dekuji nebo poradte jak to brát

Dobrý den, pokud vám to takto vyhovuje, je to v pořádku.

Hellnox obsahuje dostatek BCAA, tudíž nemá smysl další BCAA před tréninkem přidávat.

Střevní potíže
autor: Honza • datum: 05.02.2014
Dobrý den, mám po tomto přípravku po cvičení střevní potíže, stává se to i po ostatních předtréninkových přípravcích, je něco co by mi v těchto přípravcích mohlo nedělat dobře?

Dobrý den, je skutečně obtížné odhadovat, která složka předtréninkových suplementů problémy způsobuje. Doporučil bych vyzkoušet například kombinaci čistého kofeinu a argininu, která bude také fungovat a nemusela by být v tomto ohledu problematická.

hellnox
autor: venca • datum: 03.02.2014
Dobry den,chtel jsem pozadat o odbornou radu,nebudu nic predstirad,koupil jsem si hellnox,na doporuceni,a spokojenost s nim byla slusna,prisun energie byl,napumpovani take ale po treningu cca.15min.napumpovani mizi,me jde o to,aby svalstvo zustalo napumpovane alejspon do druheho dne,slysel jsem ze je na to nejlepsi allmax hemanovol nebo cellucor no3 chrome,prosim mohl by jste my neco doporucit? Jinak sacharydak a creatin beru pravidelne,jidelnicek mam dobry,beru to dost vazne,predem dekuji za odpoved,mam rad tuto stranku,jeji cteni my dost pomohlo,preji hezky den.

Dobrý den. Hellnox je předtréninkový přípravek, jeho účinnost je zaměřena na dobu tréninku a následnou regeneraci. Také si musíte uvědomit, že na „napumpování“ má význanmný vliv trénink, tudíž je samozřejmé, že napumpování po tréninku odezní.

Pokud temto efekt chcete udržet co nejdéle a současně svalům dodávat živiny, použijte  Actinox (R).

dotaz
autor: martin • datum: 02.02.2014
dekují jo a zapomel sem se zeptat jak k tomu hellnoxu a kreatynu ,muzu do toho brat ještě wpc 80 ? dekují :)

Na to se vůbec nemusíte ptát.:-) Bílkoviny přijímáte každý den z běžné stravy a pokud je jich málo, musíte je doplnit pomocí proteinu.

dotaz
autor: martin • datum: 02.02.2014
Dbrý den prosím vás mužu užívat hellnex a Creatine Creapure v den trenyngu oba dva ? mužu je kombynovat ? děkují

Dobrý den, Hellnox užívejte před tréninkem a kreatin po tréninku.

Hellnox + Whey 80
autor: Ondřej • datum: 02.02.2014
Dobrý den, chtěl bych se na něco zeptat. Možná, že jste tuto věc už zde řešil, ale přece se zeptám. Jsem boxer, ale na průměrné úrovni a proto chci trochu zapracovat na svoji síle a na zvětšení svalů. Myslíté si, že je správná kombinace na začátku tréninku/ fitka si dát 2 odměrky Hellnoxu a po ukončení tréninku/fitka Whey 80? Můj trénink trvá cca. hoďku a půl. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, po takto náročném tréninku bych se vůbec nebál použít gainer. Doplnění sacharidů po tréninku je velmi důležité pro odpovídající regeneraci. Tudíž by místo proteinu mohlo být výhodnější použít gainer -  Go Pro 30. Hellnox před tréninkem je v pořádku.

Hellnox
autor: Jirka • datum: 30.01.2014
Dobrý den, vím že hellnox funguje, ale není mi zcela jasné, jestli ho vůbec potřebuji. Jde mi o maximální nárůst svalové hmoty. S hellnoxem, sice svaly napumpuji k prasknutí, ale když chci nabrat tak by tréning neměl trvat déle než 45-50 min. s hellnoxem dokážu cvičit i dvě hodiny a pak mi přijde zbytečný ho brát, když 45 min dokážu cvičit na maximum a ještě mi zbyde spousta energie. Také jsem se dočetl, že ke stimulaci růstového hormonu jsou dobré krátké tréninky 45 min to bych potom šel domů „pěkně nastřelenej“.

Dobrý den, trénink rozhodně nemusí trvat jen 45 minut a ono to velmi často ani není možné. Vždy musíte vycházet z toho, že každému vyhovuje něco jiné. Také platí to, že se dá úspěšně cvičit i bez použití suplementů. To je v podstatě odpověď na to, zda je užívání Hellnoxu nutné.

Musíte experimentovat a zkoušet různé tréninky, kombinace suplementů a td. Je to jediná možnost, jak zjistit, co vám bude vyhovovat.

kombinace
autor: Filas • datum: 30.01.2014
Zdravím odborníky. Je možné střídavě užívat hellgel a hellnox. Hellgel je super ale ta chuť se po čase znechuti. Díky moc

Dobrý den, dle potřeby a chuti je můžete samozřejmě libovolně střídat. Pokud je užíváte pravidelněji, je vhodné občas zařadit delší pauzu v užívání, např. cca dva měsíce užívání a cca měsíc pauza.

kombinace
autor: jan bartos • datum: 30.01.2014
Dobrý den, do dnes jsem bral pred treninkem hellgel (cca 3 mesice). Nemuzu si stezovat, trenink bez nej opravdu nebavi :-))) Mohu ho doporucit! Chtel bych ale vyzkouset vyssi level :-) nyni toto - ale v davkovani 3 odmerky pred treninkem. Tedy baleni vyjde na 10 treninku. Chci se zeptat... Po treninku bych davkoval jeste Halo, ktere jsem si u vas koupil, v tom problem neni, že? A jeste mam od vas asi 4 mesice Nitrix 360 od BSN. Muzu kombinovat vse? Tedy Nitrix rano 4 cps. po obede 4 cps. a vecer 4 cps. Pred treninkem HellNox a po treninku Halo (2 odmerky). Plus jeste beru tribulus behem dne 3x 3 cpa a klasika protein 3x denne. Moc dekuji za odpoved. Honza 190 cm / 90 kg (mirne vyssi tlak).

Dobrý den, kombinace uvedených doplňků jako taková je v pořádku, nicméně pokud máte vyšší krevní tlak, byl bych opatrná s dávkováním Hellnoxu a plnou dávku 3 odměrek bych raději nepoužíval.

Hellnox
autor: Roman • datum: 29.01.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat,koupil jsem si Hellnox a rád bych věděl jaký produkt mám k Hellnoxu brát po tréninku,jaký by byl nejvhodnější(Protein nebo Kreatin)na objemový tréning. Děkuji předem za odpověd.

Dobrý den, při objemovém tréninku je nejlepší variantou gainer s kreatinem, např.  Go Pro 30Creatine Creapure.

Užívání
autor: Leoš • datum: 28.01.2014
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaký máte názor na užívání hellnoxu i během tréninku? Tzv. klasicky před 1 dávka hellnoxu a pak ho pít normálně s vodou, když je potřeba, jako by tam hellnox nebyl.

Dobrý den, nikde jsem to takto neužíval, tudíž to neumím posoudit. Klidně to vyzkoušejte a uvidíte, jak vám to bude vyhovat. Osbně bych se držel doporučení výrobce a dávkoval ho před tréninkem.

...
autor: Jirka • datum: 28.01.2014
Dobry den, máte Hellnox mezi anabolizéry, které předpokládám obsahují testosteron...chci se zeptat zdali nehrozí při častém užívání (2 odměrky týdně) padání vlasů, akné, zmenšení varlat a podobné učinky jako u steroidů?díky

Dobrý den, žádný volně prodávený přípravek rozhodně nemůže obsahovat testosteron. Slovo anabolický nemá nic společného se steroidy, ale zjednodušeně označuje suplementy podporující růst svalové hmoty.

Anabolizéry Extrifit
autor: Petr • datum: 28.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat jaký z těchto anabolizérů je nejlepšía nejúčinější ? : Hellnox ® ,Actinox ® ,E.nox ® Shock a hodí se tyto i na cvičení v objemové fázi ? děkuji

Dobrý den, kvalitní jsou všechny, ale každý je jiný. Podrobně jsou popsány v tomto článku.

hellnox
autor: Tomáš • datum: 28.01.2014
Dobrý den, mám dotaz.. Měl bych zájem zakoupit balení Hellnox. Nyní ale zatím beru Nitrix, který mám ještě tak na 2 týdny ( je to poprvé co beru nitrix ) takže je vhodné po dobrání nitrixu navázat hned na hellnox? nebu by měla být nějaká pauza? A důležité věc, že po dobrání nitrixu budu již v rýsovací fázi, takže jestli je vhodné hellnox brát v tomto období? děkuji moc za odpověď. 86kg/180cm

Dobrý den, Nitrix neobsahuje kofein, takže pauzu nevidím jako nutnou a Hellnox je určitě vhodný i do rýsovacího období.

Dotaz
autor: Jakub • datum: 26.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak mám dávkovat tento výrobek Hellnox v netréningové dny? Kolikrát za den(samozřejmě ten netréningový) cvičím 3x týdně a jídelníček samozřejmě mám. Jsem pokročilý, děkuji za odpověď

Dobrý den, Hellnox je předtréninkový přípravek a dávkuje se jen před tréninkem.

Hellnox vs Actinox
autor: Stanislav Matoušek • datum: 24.01.2014
Dobry den, chtel bych se zeptat na zasadny rozdil mezi temito produkty? Jsem jiz docela pokrocily, cvicim 3x tydne 1.5 roka. Chtel bych se posunout na dalsi uroven a proto uvazuji o zarazeni nejake „pumpy“ ke klasicke kombinaci gainer + protein. Co byste mi doporucil? Dekuji.

Dobrý den, všechny anabolizéry od Extrifitu jsou velmi podrobně popsány v tomto článku. Předpokládám, že vám článek pomůže i s výběrem vhodného přípravku.

Hellnox+Actinox
autor: Tomáš • datum: 23.01.2014
Zdravím, koupil jsem si Hellnox společně s Actinox užívat chci: hellnox před tréninkem a actinox v netreninkove dny ráno a odpoledne společně s tím budu užívat proteiny (Whey Core 100) a sacharidy (Mutant Mass Gainer). Chci se zeptat zda užívat něco i ihned po treninku. děkuji

Dobrý den, ano, po tréninku užívejte gainer. Je třeba doplnit spotřebovanou energii a nastartovat regeneraci.

od kolika
autor: Dominik Beer • datum: 21.01.2014
Dobrý den od kolika let se může užívat ? hellnox

Dobrý den, přípravek je určen pro pokročilejší sportovce, kterým je minimálně 17-18 let.

poradte
autor: marek • datum: 20.01.2014
dobry den mam tento hellnox a uzivam dve odmerky pred treninkem na lacno a nic nepocituji nabuzeni nebo takhle a to mam 65kg takze by to semnou neco melo delat myslite ze mam dat 3 odmerky diky

Dobrý den, ano, dávkování zvýšit můžete. I přesto, že se nedostaví efekt nabuzení, měl byste cítit, že během tréninku máte více energie a po tréninku kvalitněji regenerujete.

Hellnox a vedlejší účinky
autor: Danny • datum: 20.01.2014
Dobrý den,můžou se u přípravku Hellnox vyskytnout nějaké vedlejší účinky jako zažívací obtíže a podobně?

Dobrý den, zažívací potíže či podobné „vedlejší“ účinky se mohou vyskytnout v podstatě u jakéhokoliv přípravku i potravin.

Pro zdravého člověka je užívání bezpečné.

kombinace
autor: Michal • datum: 20.01.2014
Dobry den,prosim vas mohu uzivat L-Carnitine 150000 rano na lacno, k tomu dopoledne MaxPro a pred cvicenim Hellnox a dale po cviceni BCAA a navecer opet MaxPro? A tuto kombinaci jen v treninkove dny...trenink 4x az 5x tydne. Popripade,jestli mi muzete poradit. Dekuji

Dobrý den, pokud vám takovéto dávkování vyhovuje, je v pořádku. Karnitin bych zařadil i před tréninkem, a to cca 1 g.

dotaz
autor: Michal • datum: 19.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli můžu dávkovat Hellnox s Creapure Creatine. Měl jsem dvou měsíční pauzu a ted jsem nasadil davkovací týden creatinu, chtěl bych to doplnit právě Hellnoxem a nějakým proteinem např IsoBeef. Je to dobrá kombinace? A mohu k těmto dvoum suplementum dále dávkovat creatin? Netren. den - dopoledne IsoBeef, po obědě creatine,navečer IsoBeef. Trenink. den - dopoledne IsiBeef,po obědě creatine,před treninkem Hellnox,po treninku gainer,navečer IsoBeef. Je možné toto dávkování? Děkuji za odpověd.

Dobrý den, ano, kombinace i dávkování je v pořádku. Jen kreatin bych v tréninkových dnech dávkoval po tréninku.

možna kombinace
autor: Roman • datum: 18.01.2014
Dobrý den , chci se zeptat zda je vhodne s kombinovat tyto dva přípravky BCAA Instant a Hellnox a co pit dřív nebo později děkuju

Dobrý den, kombinace je možná. Hellnox se užívá před tréninkem a BCAA např. během tréninku a po tréninku. Dávkování BCAA během tréninku má smysl pouze při delším a velmi intenzivním tréninku.

HNX + ostatní přírpavky
autor: Roman • datum: 17.01.2014
Dobrý den, Beru nyní nějakou chvíli „Grenade Thermo Detonator“ a jelikož už zde je více kofeinu a zeleného čaje,tak asi už nedoporučujete kombinovat tyto dva suplementy. Grenade Thermo Detonator + Hellnox

Dobrý den, spalovač užívejte ráno nalačno a Hellnox před tréninkem.

hellnox
autor: Tomas • datum: 16.01.2014
Dobrý den, chci se zeptat je vhodné používat hellnox s proteinem instant whey duo od reflexu? A zda je hellnox vhodny pro začátečníky.

Dobrý den, Hellnox mohou použít i začátečníci, ale považuji to za zbytečné. Z počátku vystačíte s kvalitním proteinem, gainerem a multivitamínem.

?
autor: Jirka • datum: 16.01.2014
dobře, jak tedy kombinovat iso a hellnox, vypít obojí před tréninkem, nebo hellnox před treninkem a iso po treninku?

Hellnox před tréninkem a protenin po tréninku.

?
autor: Jirka • datum: 16.01.2014
Dobrý den chci se zeptat jak vhodně kombinovat Hellnox + carnitine 100.000 + iso 90 protein + spalovač. ráno snídaně(ovoce, pečivo) pote hodinku joging a každý třetí den hodinu a pul posilování po jogingu.děkuji

Dobrý den, pokud před tréninkem používáte Hellnox, je přidání spalovače zbytečné. Zbytečná je také kombinace spalovače a karnitinu.

Dávkování
autor: Pepa • datum: 16.01.2014
Dobrý den,prosím o radu v dávkování Hellnox a BCAA jak v treninkové tak netréninkové dny.Trénuji 3x týdně.Děkuji za odpoveď.

Dobrý den, oba přípravky dávkujte jen v den tréninku. Hellnox před tréninkem a BCAA po tréninku.

zkušenosti
autor: Matěj • datum: 15.01.2014
Dobrý den, chci se podělit o zkušenosti! Používám Hellnox, Actinox a WPC 80.Používám vše s maximálním dávkováním spolu s jídelníčkem, tvrdými tréninky 5x týdně(186cm, 100kg) a lepší progres už jsem si ani nemohl přát. Všem tyto produkty vřele doporučuji. A zároven děkuji Extrifitu za tyto produkty! Konečně něco co fakt funguje!!!

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní uživatele a velmi nás těší Vaše spokojenost s uvedenou suplementací.

kreatin
autor: Ondra • datum: 15.01.2014
Zdravím, chci se zeptat, Hellnox obsahuje creapur a creatin monohydrát, je v tom případě potřeba brát ještě creatin monohydrát samostatně?...případně není to naškodu? Děkuji

Dobrý den, Hellnox obsahuje jen kreatin monohydrát s ochrannou známkou CREAPURE. Pokud chcete využít účinnosti kreatinu naplno, tedy dosáhnout plného nasycení kreatinem, je třeba další kreatin přidat, např. 5 g po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

Hellnox
autor: Ivana • datum: 15.01.2014
Dobrý den, je prosím Hellnox také vhodný pro ženy? Hledám něco pro lepší výdrž a sílu při Hardcore kruhových tréninzích. Napumpovaná ale být moc nechci :-) Spíš vyrýsovaná. 32let, 62kg. Díky moc.

Dobrý den, ano, používat ho mohou i ženy. Napumpování postupně odezní, tudíž není napřekážku.

porada
autor: Radek • datum: 15.01.2014
Dobrý den,chtěl bych se zeptat když budu užívat Go Pro 30,protein Wpc a k tomu Hellnox muzu k tomu zaradit nejaky jeste kreatin i kdyz nejake mnozstvi v hellnoxu je ? jestli to bude ještě lepší ůčinkování a popřípadě jaký ? 18let 85kg 182cm a k tomu jeste jestli muzu kombinovat vitaminy od survivalu co mate v nabidce jestli to jsou spravne kombinace?

Dobrý den, pokud chcete využít účinnosti kreatinu naplno, tedy dosáhnout plného nasycení kreatinem, je třeba další kreatin přidat, např. 5 g po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne. Použijte  Creatine Creapure, tedy stejný kreatin jako je v Hellnoxu.

Zařazení multivitamínu je v pořádku.

Pomoc
autor: Honza • datum: 14.01.2014
Dobrý den, když si dám 1 odměrku- 20g rozmíchám ve 300 ml vody, tak mi to vystačí na 31 trénincích? Omlouvám se, ale to jsem moc nepochopil, to je to tak super? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, při dávkování 20 g, Vám Hellnox vystačí na 31 tréninků.

Vhodnost suplementu
autor: Emil • datum: 14.01.2014
Je tento nakopávač vhodný i do diety?

Dobrý den, obsahuje sice ňáké sacharidy, ale není to žádné závratné množství, a také umí efektivně chránit svalovou hmotu.

Hellnox+WPC80+GO PRO30
autor: Honza • datum: 14.01.2014
Dobry den chci ze zeptat jestli muzu uzivat Hellnox,WPC 80 a GO PRO 30 a jak davkovat.vaha 76kg,174cm a 26let

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku. Hellnox užívejte zejména před tréninkem. Protein můžete dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin během dne, např. ráno po probuzení a večer před spaním. Gainer po tréninku a dle potřeby ho můžete použít i během dne, např. jako doplněk k svačině. Při vaší hmotnosti můžete po tréninku dle náročnosti zátěže dávkovat až 90 g Go Pro 30.

Rozdíl
autor: Dejv • datum: 14.01.2014
Dobrý den chci se zeptat jaký je rozdíl mezi Hellnox a Enox ? Děkuji

Dobrý den, vše je velmi podrobně vysvětleno v tomto článku.

Hellnox + Actinox
autor: Pavel • datum: 13.01.2014
Dobrý večer, koupil jsem si hellnox no účinek žádný :( nejdřív 1odměrku, potom 2 a nakonec 3a pul odměrky a nic se nedělo a to jsem užil nalačno 2hodiny po jídle, popřípadě můžu zkusit až 5odměrek? A druhá věc, užívám i actinox ráno a večer a čekal jsem že budu aspoň z poloviny napumpovaný jak z běžného tréninku no ale cítím se spíš takový nakynutý :D má takto actinox působit? napumpování bych to nenazval, ale je to docela fajn. Hodně lidí si tyto suplementy pochvalují, je možné že na mě hlavně ten hellnox nemusí působit? Děkuji za odpověd

Dobrý den, jak už jsem tu mnohokrát zmiňoval, bohužel účinnost této kategorie suplementů je velmi individuální. Někdo je velmi spokojen a druhý tvrdí, že suplement nefunguje.

Pokud u Hellnoxu necítíte vůbe nic, je asi zbytečné další zvyšování dávkování. Těšit vás může aspoň to, že tělo je během tréninku dostatečně zásobeno živinami, což se na výkonnosti samozřejmě projeví.

Doporučil bych nesoustředit se jen na pocit napumpování, ale také na celkovou výkonnost a kvalitu regenerace.

,,
autor: martin • datum: 13.01.2014
Dobrý den mám dotaz dá se Hellnox užívat ve stejný posilovací den i s Proteiny ? :)

Dobrý den, samozřejmě ano. Hellnox se užívá před tréninkem a protein dle potřeby kdykoliv během dne.

Věk
autor: olin • datum: 13.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat od kolika let je možno brát Hellnox ? Diky

Dobrý den, jedná se suplement, který je vhodný pro pokročilejší cvičence, kterým je aspoň cca 18 let.

Hellnox + Kreatin davkovani
autor: Honza • datum: 13.01.2014
Dobry den, jsem velmi spokojen s uzivanim creatine HCL (ProMera Con-Cret), zadna plnici faze, zadne cyklovani atd.. bezne se uziva cca 1-2g/50kg vahy, tedy zhruba do 4g pred treninkem. Pri uzivani Hellnoxu, zarazuji Con-Cret po treninku. Bude mit onech 5g monohydratu bez plnici faze v Hellnoxu nejaky ucinek? Diky

Dobrý den, co se týká kreatinu, u monohydrátu se také nemusí používat plnící fáze a cyklování je vhodného u každého kreatinu.

Kreatin je stále kreatin, tudíž se dávky v podstatě sčítají.

Jinak má samozřejmě smysl i 5 g v Hellnoxu.

Jak poškodí zdraví?
autor: Mirek • datum: 13.01.2014
Chtěl jsem se zeptat, jestli máte k dispozici nějaký výzkum ohledně poškození zdraví při užívání toho preparátu? Řekl bych, že zcela bez rizika to nebude, viz plejáda borců, kteří se nemůžou chytit dech při představování produktu. Díky

Dobrý den, přikládám přímo vyjádření výrobce:

Takový výzkum určitě nemáme... Nicméně produkt není vhodný při určitých zdravotních obtížích - viz upozornění (Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např. astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku.) Vycházíme přitom ale z obecných znalostí, negativní účinky u osob trpících těmito poruchami sami netestujeme :-). U zdravých jedinců je užívání tohoto produktu bezpečné, pokud by se jednalo o potencionálně nebezpečné složky produktu, nikdy bychom ho neuvedli na trh.

Dotaz
autor: Michal • datum: 13.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je tento doplněk vhodný pro předzápasovou přípravu? Věnuji se mma a boxu, za 14 dní mám zápas, nejde mi tedy o to nabrat svalovou hmotu, ale sílu, výbušnost, vytrvalost. Nebo je nějaká jiná vhodná alternativa? Děkuji

Dobrý den, obsahuje stimulanty, energizéry a volné aminokyseliny, tudíž stimuluje a současně vyživuje. Použití Hellnoxu pro váš účel je určitě možné.

Rada
autor: Heřmánek • datum: 13.01.2014
Dobrý den, vážím cca 145 kg, výška 198 cm. věk 29, potřebuji zhubnou ( a vyrýsovat postavu) cvičím doma (kliky. dřepy,sedy-lehy apod.) teď plánuji posilku a rád bych tomu šel trochu naproti :-) Je vůbec tento produkt pro mne vhodný? Případně s kombinací nějakého spalovače tuku??? Děkuji za radu

Dobrý den, použít ho před tréninkem určitě můžete. Vzhledem k tomu, že obsahuje stimulanty a energizéry, tak spalovač přidávat nemusíte. Při vaší hmotnosti bych doporučil použít i protein, abyste mohl zajistit dostatečný a rovnoměrný příjem bílkovin během dne. Z proteinů doporučuji např.  Professional WPC 80 + sáček.

Spokojenost
autor: miroslav pošmurný • datum: 13.01.2014
Dobrý den. Rád bych se podělil o zkušenost s Hellnoxem. Do nedávna jsem vyzkoušel přípravky shogun od VPX a Intensity od ALL STARS. Musím říct, že s oběma jsem byl spokojen, ovšem s Intensity více. Teď jsem vyzkoušel Hellnox a dal jsem mu přednost, jelikož rovnou i vyživuje. Stmuluje na výbornou a tréninky s ním jsou jedna radost. Nasazení při cvičení je prostě perfektní ! Děkuji, je to prostě pecka a účinky jsou cítit opravdu rychle.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní uživatele a velmi nás těší, že jste s Hellnoxem spokojen.

Zkušenost s Hellnox
autor: Honza • datum: 12.01.2014
Asi před týdnem jsem začal užívat Hellnox a musím říct, že je to bomba :) Dávám 1,5 odměrky na 70kg hmotnosti a je to tak akorát. Do 10 minut přijde štípání obličeje a dlaní. Pořádně mě to nakopne a soustředím se jen na cvičení. Zvedám o něco větší váhy a nic jiněho mě v tu chvíli nezajímá, prostě chci makat a makat :D Opravdu doporučuji všem ;)

Dobrý den, děkujeme za reference a velmi nás těší, že jste s přípravkem spokojen.

Cykly u Hellnox
autor: Michal • datum: 11.01.2014
Dobrý den. Beru Hellnox cca 3 týdny a chtěl bych se zeptat, zda u NO doporučujete nějaké cykly v užívání (např. jako u creatinu). Děkuji Michal

Dobrý den, ano, cyklování je vhddné. Hellnox užívejte cca dva měsíce a následně zařaďte pauzu.

Dávkování
autor: Ally • datum: 11.01.2014
Zdravím, chci se zeptat jak Hellnox dávkovat. Chodím cvičit 4x týdně vždy dvě hodiny před hokejovým tréninkem. Mám Hellnox brát už před posilovnou nebo až před hokejem? A je vhodná kombinace Hellnoxu se spalovačem compress fever?

Dobrý den, pokud to finančně zvládnete, klidně ho vyzkoušejte dávkovat před posilovnou i hokejem. Compress Fever nepřidávejte.

Suplement
autor: Mira • datum: 10.01.2014
Zdravím. Chtel bych se zeptat jestli tento produkt lze brat i v dny kdy netrenuji. Nebo brat jen v den treninku? Díky.

Dobrý den, Hellnox je předtréninkový stimulant a jeho užívání je vhodné před tréninkem. Ve dnech volna můžete užívat  Actinox (R).

Suplement
autor: Honza • datum: 10.01.2014
Zdravíčko mám dotázek, chtěl bych se zeptat jestli je možné užívat Hellnox spolu s IRON CRE3 ? díky předem

Dobrý den, užívat oba přípravky před tréninkem je zbytečné.

3x4týdne
autor: Jan • datum: 10.01.2014
To je právě ono, jak mužů cvičit 3x4 krát týdně a odcvicit 2x ttýdne svalovou partii to musím cvičit 6 x týdne, ne?

Pondělí spodní část těla, středa horní část těla a v pátek celé tělo. Tři tréninky a každá svalová partie je procvičena 2krát týdně a to je jen z několika příkladů.

Hellnox a protein
autor: Štěpán • datum: 10.01.2014
Zdravím dnes plánuji odzkoušet hellnox a chci také před tréninkem hodit do sebe protein .. vím že hellnox se má brát nalačno tak tedy nevím co dříve ... nebo je to jedno ? prostě si dát protein 30 min před tréninkem a hellnox o 10 min později ? O.o Děkuji moc

Dobrý den, osobně bych doporučil zařadit protein alespoň 45 - 60 minut před tréninkem.

jak často cvičit
autor: Jan • datum: 10.01.2014
Jsem dnes trochu zmaten, jak často cvičit, když chci nabrat kvalitní svalovou hmotu a nepribirat tuk? Je 5 nebo 6 krát týdně moc? Měl by se sval procvičit po 48 hodinách opět? často nabiram i tuk jinak s dietou problém nemám.Jsem pokročilý. Díky

Dobrý den, to je velice individuální, nicméně osobně bych doporučil cvičit 3 - 4x týdně a každou svalovou partii procvičit v týdnu 2x.

vyplati se Hellnox?
autor: Jakub • datum: 09.01.2014
Dobry den, zkusil jsem uzivat Hell NO gel od Extrifitu a nepocitil jsem zadny ucinek a to ani pri poziti dvou sacku gelu..Myslite, ze ma smysl utracet dalsi penize za Hellnox ? Protoze i kdyz bych si dal tri odmerky Hellnoxu,tak co se tyce ucinych latek, je to dost podobne tem dvou sackum Hell gelu.. Diky

Dobrý den, přesto, že jste nic necítil, přípravek určitě fungoval. Minimálně v tom, že tělu dodal potřebné živiny a tělo lépe snášelo zátěž a po tréninku lépe regenerovalo.

Samozřejmě rozumím tomu, že jste chtěl pocítit i efekt napumpování a přívalu energie.

Složení je opravdu podobné, přesto je možné, že pocit účinnosti bude rozdílný. Pomoci by mohly nitro peptidy ActiNOS ®, které Hell Gel neobsahuje.

šmela
autor: Prfk • datum: 09.01.2014
Běžná cena přeci byla tisíc korun tak co tady pořád oblbujete lidi!!

Dobrý den, pokud se podíváte na web výrobce, uvádí jako doporučenou cenu 1199 Kč. A z této ceny je počítána sleva.

Díval jsem se i na jiné e-shopy, a ty uvádějí stejnou doporučenou cenu, tedy 1199Kč.

kombinace
autor: Robert • datum: 08.01.2014
Dobrý den, již jsem doužíval Hellnox a jsem nadmíru spokojen s tímto produktem. Užívám gainer Aminostar Whey Gainer Actions. Nyní si chci pořídit další Hellnox a k tomu bych si rád pořídil proteny Whey Core 100, BCAAčka BCAA 4:1:1 Fair Power a multivitamín Multivitamin Fair Power. Přemýšlím ještě o kreatinu. Chci se ale zeptat, zda je vůbec tato kombinace nutna (Hellnox - BCAA - kreatin), když v Hellnoxu tyto látky jsou zastoupeny. Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, obecně je použití uvedené kombinace možné. Zda ji dostatečně využijete, to záleží především na vaší stravě a tréninku.

pomoc
autor: Martin • datum: 08.01.2014
Dobrý den ,chci se zeptat ,mám jen za suplementy protein WPC 80 a gainer G 15 ,jsem student a cvičím už rok v posilovně ,tudíž nemám moc peněz ,má smysl si kupovat tento produkt? a muze byt jen samostatně bez Actinoxu? nebo jaké suplementy by jste mi doporučil pro zvětšení objemu a síly? nějaký výběr z ekonomického hlediska ,čeho se mám držet? děkuji za odpověď , Martin

Dobrý den, pokud řešíte peníze, máte vše co potřebujete, a to protein s gainerem.

poradte
autor: marek • datum: 08.01.2014
Dobrý den, teoreticky můžete přidat ještě proteinový doplňek, v závislosti na tom, kolik bílkovin přijmete v běžné stravě. určitě bych doporučil také zařazení kvalitního multivitamínu. A jaky multivitamin na pribrani byste mi doporucil a neni to zbytecne nebo to slouzi k pribirani dekuji

Dobrý den, nesouvisí to s přibíráním přímo, ale sprostředkovaně. Pokud chcete, aby tělo fungovala jak má, nestačí přijmout jen dostatek základních živin, ale i mikronutrientů.

Z multivitamínů doporučuji např.  V 52 Vita Complex Forte nebo Nexgen.

Hellnox
autor: Miloš • datum: 08.01.2014
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak dlouho můžu Hellnox užívat případně po jaké době vysadit a dát si pauzu.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, osobně bych viděl jako optimální dobu užívání 6 - 8 týdnů, po kterých zařadíte 3 - 4 týdny pauzu.

poradte
autor: marek • datum: 07.01.2014
dobry den chtel bych pribrat a pred treninkem beru hellnox 2 odmerky a ihned po cviceni 3 odmerky gaineru anabolik g15 cvicim 4 krat tydne stravu mam doporucil byste mi jeste treba nejaky pripravek abych nabral co nejvic popripade kdy ho davkovat nebo to co sem napsal ze beru staci dekuji

Dobrý den, teoreticky můžete přidat ještě proteinový doplňek, v závislosti na tom, kolik bílkovin přijmete v běžné stravě. určitě bych doporučil také zařazení kvalitního multivitamínu.

otázka
autor: Mirek • datum: 07.01.2014
dobrý den dobral jsem hellnox a super 5kg nahoře ale ted si musím dát pauzu chtěl bych se zeptat jak dlouho abych mohl pak dál užívat další helnox ? a co mám popřípadě nasadit po dobu vysazení abych neschodil ale popřípadě zase nabral a nebo alespon zůstal takovej jakej jsem než zase začnu brát tenhle pekelnej nakopávač ? díky za odpověd .

Dobrý den, pauze se zařazuje většinou v trvání 3-4 týdnů. Důležité je dodržet dostatečný energetický příjem, dle potřeby používejte protein a gainer.

Svědění
autor: NH Nguyen • datum: 06.01.2014
Při prvním doušku mi začínají svědět rty. Nevím jestli je tohle typické =).

Dobrý den, vzhledem k složení přípravku je taková reakce možná.

Volba množství
autor: Nesvs • datum: 05.01.2014
A ještě prosím o jednu maličkost .. Kdyz posiluji 3xtydne (+3xtydne bojovy sport) tak mam volit kolik odměrek ? Děkuji

Vzhledem k hmotnosti bych vyzkoušel dvě odměrky.

Otázka
autor: Lukáš.J. • datum: 05.01.2014
Dobrý, den zakoupil jsem si tento hellnox a chtěl bych se zeptat když mám doma ještě Creatin Ethyl Ester jestli ho mohu s hellnoxem kombinovat před tréninkem. Dík za odpověď

Dobrý den, Hellnox před tréninkem a CEE po tréninku. Ve dnech volna CEE ráno a večer.

Vedlejsi ucinky
autor: Nesvs • datum: 05.01.2014
Zdravím chtěl bych se zeptat na vedleší účinky (jakekoliv jestli vite co myslim, pripadne zmensovani partii atd) A udela Hellnox nejake zmeny pri mem veku ? Pripadna kombinace s proteinem optimum 100 gold (17let 185cm 90kg

Dobrý den, suplement určený k podpoře růstu svalové hmoty, žádný sval určitě zmenšovat nebude.

Kombinace s proteinem i užívání v 17 letech je v pořádku.

re:nabirani svalove hmoty
autor: martin • datum: 04.01.2014
pouzivam G15 double chocolate:-) 2 odmerky na 400ml mleka po posilovne. zas uz 500g se mi zda akorat abych extra nepribiral tuk..dekuji za odpoved:-))

Chcete přibrat a vzhledem k vašim sportovním aktivitám není jiná možnost, než zvýšit energetický příjem. S tím souvisí i ukládání tuku, kterého se vzhledem k dostatku pohybu příliš obávat nemusíte.

nabírání svalové hmoty
autor: Martin • datum: 04.01.2014
Mám dotaz ohledně dávkovaní. Mám 4x týdně trenink fotbal a 4x tydne chodim posilovny a jezdim hodne na kole jinak jsem student. Pri 178cm a 79kg se snazim nabrat svalovou hmotu na cca aspon 85kg snazim se 170g bilkovin a 500g sacharidu, do toho abych neztracel svalovou hmotu po behani a kole jim Bcaa od extrifitu a CREA 1500tablets take od extrifitu a do toho gainer jako pridavek sacharidu...da se vse kombinovat nebo mam pouzivat jen hellnox, musim rict ze vaha mi moc nahoru nejde...uz dlouhodobe, narust sily je ale ta vaha porad stejna. Takze myslite ze mi to pomuze aby kdyz beham skoro kazdej den jezdim na kole nehubl to co naposiluji?

Dobrý den, všechny uvedené suplementy můžete bez problémů kombinovat.

Pokud chcete přibírát, musíte vzhledem k vašim sportovním aktivitám ještě zvýšit energetikcý příjem. Klidně bych ze suplementace vyřadil BCAA a raději investoval do gaineru, u k terého bude třeba zvýšit dávkování.

sfasdfasdf
autor: fadsfsdf • datum: 04.01.2014
Zdravim,už jsem zkusil asi 4 ruzne anabolizery a ani u jednoho jsem nepocítil vetší učinek,jen napalm mě trochu jehličkoval,ale to je tak všechno.Je možné že jsem imunní na látky v NO doplncích?Kolik by jste doporučil dávku např hellnoxu když merim 186 a vazim 100kg?A mlžete mi doporučit nějaky opravdu silný produkt který by mi mohl zabrat? Dííky moc

Dobrý den, účinnost těchto příravku je bohužel opravdu velmi individuální a často je třeba vyzkoušet více suplementů, než najdete vyhovující variantu.

Ve vašem případě bude třeba dávkovat 2-3 odměrky. Z dalších můžete vyzkoušejte např.  E.nox Shock (R)NOS Fusion.

Dotaz
autor: Vláďa • datum: 04.01.2014
Dobrý den, chci zeptat, možná trochu hloupě, ale tento produkt je pouze před tréninkový že? Jen jsem se chtěl zeptat na to jestli se to nemá brat i v dny netreninkove... Děkuji za odpověď

Dobrý den, Hellnox užívejte jen před tréninkem. Ve dnech volna můžete regeneraci podpořit užíváním  Actinox (R).

Dotaz
autor: Adam Keltner • datum: 03.01.2014
Dobrý den, rád bych se zeptal jestli ještě platí akce na váš výrobek Hellnox 799,- , popřípadě do kdy. Děkuji předem za odpověď. Adam Keltner.

Dobrý den, akce již skončila, nyní je k mání za 959 Kč.

poradte
autor: marek • datum: 02.01.2014
dobry den chci se zeptat da se koupit vzorek tohot produktu tAK jako treba sacek hell gelu?A jeste jedna vec ktery je lepsi nakopavac hellnox nebo hell gel a nebo no-xplode chape ze na kazdeho funguje jinak kterej je kvalitnejsi diky

Dobrý den, co se týká anabolizérů, doporučuji přečíst tento článek.

před spánkem
autor: František Ulrych • datum: 02.01.2014
Zdravím, chtěl bych se zeptat jak moc ovlivní tento přípravek můj spánek, chodím cvičit po noční ráno a pak hned spát, je vhodné si ho dát nebo by jste doporučili něco jiného?

Dobrý den, obsahuje kofein, zelený čaj, látky zvyšující prokrvení, tudíž spánek ovlivnit může, ale to může samozřejmě i samotný trénink.

Pokud byste chtěl mít jístotu, že k negativnímu ovlivnění spánku nedojde, musíte použít něco, co neobsahuje stimulanty.

Super účinky
autor: František Snítilý • datum: 02.01.2014
Tohle je po 1., co píšu k nějakému produktu, ale o tohle se rád podělím. Dnes mi Hellnox přišel a tak jsem si hned odcvičil první tréning s tímto produktem! :) Jsem naprosto spokojený! Momentálně mám zkouškové a odreagování ve formě cvičení je potřeba :D s Hellnoxem jsem si odcvičil parádní tréning, protože mě skvěle nakopl! :) Zase nečekejte, že hned budete svedat 3x tolik, ale znát to určitě je :)Takže můžu doporučit ;)

Dobrý den, děkujeme za Vaše reference pro ostatní zákazníky. Jsme rádi, že jste s výrobkem spokojen!

balení
autor: Fandy • datum: 01.01.2014
Dobrý den vyplatí se koupit pouze jedno balení ? příde mi že za 15 tréninků nepoznám změnu

Dobrý den, výsledky lze pozorovat i po 15 trénincích, ale delší užívání bude samozřejmě výhodnější.

Účinky
autor: Petr • datum: 01.01.2014
Rád bych touto cestou vyjádřil své nadšení z tohoto produktu. Cvičím brzy ráno nalačno a účinky hellnoxu mě opravdu velice potěšili. Už mi nedochází štáva v půlce tréninku jako dřivě. Jedu jak fretka do konce :)

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní uživatele. Také nás velmi těší, že jste s Hellnoxem spokojen.

info
autor: maik • datum: 01.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné užívat tento doplněk v dietě před tréninkem? díky

Dobrý den, v maximální doporučené dávce obsahuje 15 g sacharidů, což by pro kondičného cvičence redukujícího tuk, neměl být žádný zásadní problém.

Informace
autor: Filip • datum: 30.12.2013
Dobrý den, co znamená, že tento výrobek není vhodný pro registrované sportovce?

Dobrý den, upozornění se týká kofeinu, který byl dříve na seznamu zakázaných látek. I když již tomu tak není, vyhláška vyžaduje, aby se toto upozornění uvádělo.

Dostatek energie
autor: Martin • datum: 29.12.2013
Dobrý den, cvičím hlavně po ránu a tím pádem mi trochu chybí energie. Chtěl bych tedy vyzkoušet Hellnox a chci se zeptat, jestli je dobré ještě během cvičení kombinovat nějakým Iontovým nápojem, nebo něčím podobným. Děkuji

Dobrý den, pokud doba tréninku nepřesahuje výrazně jednu hodinu, není použití ionťáku nutností. Pokud ho ovšem použít chcete, bez problémů můžete.

Osobně mi čistá voda nechutná, tak ionťák používám skoro při každém tréninku.

Dávkování
autor: Remy • datum: 27.12.2013
Aha!!! V tom byl asi problém... Užíval jsem to na polo plný žaludek. Děkuji moc za radu příště to udělám jinak. Děkuji Fitku zdar

Není zač, ať se daří!

Dávkování
autor: Remy • datum: 27.12.2013
Na Vánoce jsem si tento produkt koupil... Dnes jsem ho poprvé vyzkoušel a nevím čím to je. Vážím zhruba 73 kg dal jsem si před tréninkem 15 minut jak je uvedeno na etikete asi odmerku a pul. A ůčinek byl minimální proto se chci zeptat zda mám zvýšit dávkování nebo to brát dřív před tréninkem... V porovnání s Extreme Napalmem je to 100 a 1. Prosím o radu nechci docílit toho aby mi při tréninku bylo nějak nevolno. Děkuji

Dobrý den, nutné je užívání nalačno. Pokud jste Hellnox užíval nalačno a účinek byl nedostačující, klidně ještě můžete dávkování zvýšit.

hell
autor: adam • datum: 26.12.2013
dobry den chci se zeptat jestli je suplement hellnox vhodny pro 17 leteho kluka ktery posiluje pul roku diky za radu

Dobrý den, stále lze užívání označit za celkem předčasné, ale pokud ho chcete vyzkoušet, klidně můžete.

Hellnox
autor: martin • datum: 26.12.2013
dobry den, dnes jsem od znameho dostal bulgarian tribu a obednal jsem hellnox chci se zeptat jestli ma cenu brat oboji nebo ne? ? Jestli mam dobrat jedno a pak zacit pouzivat druhe. Zatim jsem na takovem nazoru ze je zbytecne pred treninkem brat oboji. Diky za radu

Dobrý den, jedná se o přípravky s rozdílnou účinností, tudíž je kombinace v pořádku. Hellnox se dávkuje před tréninkem a tribulus dávkujte denně, a to ráno, odpoledne a večer po 1-2 cps.

he
autor: ondra • datum: 26.12.2013
dobrý den zajima mě jestli kdyz je tam kreatin jestli se ma zařadit mesicni pauza a přibral sem za tyden 1 kg svalu tak me zajima jestli je to diky kreatinu a aaz to prestanu brat tak jestli budu mit to co pred tim než sem to ztačal použivat nebo mi to zustane

Dobrý den, Hellnox je vhodné cyklovat. Užívejte ho cca dva měsíce a následně se zařazuje cca měsíční pauza..

Vždy platí, že po vysazení suplementů vám získaná svalová hmota zůstane, a to za předpokladu, že budete stále cvičit a odpovídajícím způsobem jíst.

hell
autor: ondra • datum: 21.12.2013
dobrý den tak po uživaní 2 odmerky sem pocitoval stipaní prstu a zadna sila nic citil sem se stejne ale když sem si dal 3 odměrky to už bylo neco jiniho stipaní celýho těla vetsi sila zvedal sem 2x vetsi vahu a za týden sem pribral 1kg svalu tento produkt mužu doporučit

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

hellnox
autor: petr • datum: 19.12.2013
dobrý den davam si 2 odměrky ruce mě stipou ale zadnou vetsi silu sem nezaznamenal pořad zvedam stejnou vahu mam teda přidat 3 odměrky ?

Dobrý den, větší váhu zvedat nemusíte, ale měl byste se cítit dobře, mít dostatek energie a elénu pro trénink.

hell
autor: Ondřej Červenka • datum: 19.12.2013
dobrý den chci se zeptat kdyz si dam 2 odměrky tak už mě štipou ruce tak mě zajima jestli i přesto mužu zvýšit dávku

Dobrý den, vyšší dávkování vyzkoušet můžete, ale je otázkou, zda je to třeba.

klamavá reklama
autor: Michaela • datum: 19.12.2013
Běžně tento výrobek na internetu je k sehnání za 959 Kč, proč uvádíte že běžně tento výrobek stojí 1199 Kč ?????

Odkazuji Vás na svoje vyjádření v jiném místě, kam jste svůj dotaz již zasílala. I zde je cena v naprostém pořádku, toto zboží se za 1199 Kč prodává v současnosti běžně v řadě kamenných obchodů i fitnesscenter. Jedná se o tzv. maloobchodní doporučenou cenu, od které se vždy následující případné slevy odvíjejí.

Mimochodem, v našem obchodě máme aktuálně cca 1900 položek zboží, moc bych si přál, abych Vám pod každým z nich neodpovídal na stejný dotaz:).

19
Hellnox + ostatni doplnky
autor: Mirek • datum: 15.12.2013
Dobry den, mam v planu si koupit hellnox a chci se vas zeptat, zda-li neni zbytecne si koupit i BCAA a kreatin, jak je uvadeno v informacich, tak je to vlstne zcela zbytecne. Jednim z hlavnich duvodu je, proc si ho chci zakoupit, je nakopnuti. Po vyzkouseni od kamarada se mi cvicilo o dost lip. Takze se chci vlastne zeptat, jestli neni lepsi si zakoupit pouze hellnox nebo hellnox a k tomu i BCAA + kreatin, pripadne nakopac + bcaa + kreatin. Dekuji za odpoved.

Dobrý den, Hellnox se užívá jen před tréninkem, pokud BCAA a kreatin chcete užívat i mimo tuto dobu, musíte je zařadit samostatně.

dotaz
autor: Šimon • datum: 15.12.2013
Dobrý den, je vhodná kombinace hellnox s Mass Tech Performance Series?

Dobrý den, kombinace Hellnoxu a gaineru je zcela v pořádku.

paráda!
autor: Jenda • datum: 12.12.2013
Cca tyden zpet sem zakoupil tento produkt,a co se delo dal...?Poprve sem i vzhledem k vaze zkusil 2 odmerky a nic sem na sobe nepocitoval,ovsem do dalsiho treninku sem okusil odmerky 3 a byl sem fakt nabuzenej jako nikdy! Trenink sem odjel takovym zpusobem az se i kamarad divil co zvedam a jak sem cely trenink odjel!!!...nemohu jinak nez doporucit tento produkt!

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zakázníky.

Někdy vyzkoušejte Actinox, předpokládám, že budete opět velmi spokojen.

Kombinace
autor: Ally • datum: 12.12.2013
Je vhodná kombina hellnox s nějakým spalovačem jako třeba compress fever?

Dobrý den, Hellnox obsahuje i energetickou složku, kofein, taurin a zelený čaj. Pokud použijete nižší dávkovní Hellnoxu je kombinace před tréninkem možná.

Minirecenze produktu
autor: Vojtys • datum: 11.12.2013
Dnes jsem zakoupil baleni produktu Hellnox a po jeho vyzkouseni bych se rad podelil o zkusenosti s jeho ucinkem. A predem rikam - je to masakr! Takovy masakr, ze v pripade zkouseni tohoto produktu vas musim pripravit na ucinky, ktere mohou byt az necekane silne a myslim, ze se slabsimi jedinci muze tahle sranda klidne seknout. Ale ted k veci. Prichut jablko je chutove vynikajici, zde zadne namitky nemam. Vzhledem k doporucenemu davkovani jsem zkusil pro zacatek 1,5 odmerky smichat s 400 ml vody a limonadka to byla vyborna. Dosel jsem do posilovny, prevlekl se, rozcvicil a pustil se do treninku. Po odcviceni dvou serii jsem vsak pocitil neco neobvykleho. Zacala me stipat cela zada, nohy, ruce a oblicej. Jako kdyz vam prejede mraz po zadech, akorat to stipe, takove palive mravenceni. Hellnox zacal najizdet. Pri posledni serii prvniho cviku jsem pocitil potrebu zvednout si zatez na nejvyssi co jsem kdy daval a svete div se, slo to, tak jsem si jeste nalozil a prvni polovinu treninku odcvicil vsechny cviky s maximalni zatezi. Tim vsak ucinky hellnoxu bohuzel nekonci... V pulce treningu zacal hellnox nabuzovat telo takovym zpusobem, ze mi srdce malem vyskocilo z tela, zacal jsem se neskutecne potit, zniceho nic jsem zacal byt roztekany, dokonce i hudba hrajici od vedle od holek z aerobiku mi nahle zacala v usich znit tak nejak vyrazneji nez pred tim :D... No nechodme kolem horke kase, ucinek hellnoxu bych prirovnal k necemu, co uz s posilovanim (alespon s tim mym) nema co delat. Dokonalou kombinaci legalnich latek lze bylo vytvoreno neco, co uz mohu s klidnym svedomim nazvat legalni drogou. A ne, neni to jen mnou, kamarad ktery zkousel stejnou davku vedle me popisoval naprosto stejne ucinky jako ja. Produkt tedy bezpochyby funguje, ale otazka zni, zda uz jeho uzivani trochu nezavani necim, co k poradnemu a telu prospesnemu treninku tak uplne nepatri. Ja osobne zbytek hellnoxu uz nechci ani videt a prodavam.

Dobrý den, dle toho co popisujete, by pro Vás bylo vhodnější použít o něco nižší dávkování. Projev účinků nebude tak výrazný, Hellnox budete lépe snášet. Také je velmi pravděpodobné, že tělo si po pár dávkách na Hellnox zvykne, což také jeho výrazný efekt o něco málo utlumí.

náhrada
autor: Vlasta • datum: 07.12.2013
Dobrý den. Výše v popisku produktu je napsáno, že produkt nahrazuje BCAA a creatin. Pokud ale vím, tyto doplňky je vhodné brát denně i v netréninkové dny. Je to tedy tak, že je nahrazuje pouze ve dny tréninkové? Děkuji

Dobrý den, k dosažení maximální účinnosti je opravdu vhodné kreatin užívat i ve dnech volna, ale samozřejmě má svoji účinnost i při dávkování jen před tréninkem. Proto je také zcela běžně součástí většiny předtréninkových suplementů. Co se týká BCAA ty není nutné dávkovat každý den. Většinou se užívají v tréninkové dny, a to před a po tréninku. V případě delších a náročných tréninků se zařazují i během zátěže.

hellnox
autor: petan • datum: 06.12.2013
Dobry den. Chtel bych se zeptat na davkovani jaky pomer kolikrat denne v netreninkovi den a jestli v trenink den jen pred cvicenim dekuji.

Dobrý den, Hellnox užívejte pouze před tréninkem.

hellnox
autor: petan • datum: 06.12.2013
Dobry den. Chtel bych se zeptat na davkovani jaky pomer kolikrat denne v netreninkovi den a jestli v trenink den jen pred cvicenim dekuji.

Dobrý den, Hellnox dávkujte jen před tréninkem. S dávkováním můžete začít na 20 g a pokud to nebude ono, dávkování můžete zvyšovat až na 60 g v jedné dávce.

Doporučené dávkování je také uvedeno v popisu přípravku.

hellnox
autor: Arnie • datum: 04.12.2013
dobrý den, není nějaká slabší alternativa hellnoxu (kvůli věku)? Je mi 14 let a mám 6x týdně trénink a hellnox se mi podle vašeho článku o hellnoxu opravdu zamlouvá-pumpuje, nakopává a obsahuje amniokyseliny. Samozřejmě také v mém věku mám pouze velmi omezené finance. Děkuji

Dobrý den, není a je to dobře. Ve 14 není jediný důvod, proč užívat stimulanty.

Pokud řešíte peníze, kupte si dle potřeby protein či gainer a na Hellnox zapomeňte.

hell
autor: Martin • datum: 03.12.2013
Dakujem za odpoved tak teda keby objednavam od vas jedno balenie na Slovensko čo som pozeral tak by ma to malo stat 998 kč takze takych 35 eur ?

Bohužel nevím jak je na tom v současnosti euro, je třeba se podívat na kurz, který zvěřeňuje vaše banka.

hell
autor: Martin • datum: 03.12.2013
u vas je za prijemnu cenu ale čo som ja pozeral tak je u nas az za 42 eur a ze v akcii to akosi nesedi z vašou českou cenou v akcii ze 800 kč aj keby ste to premenili na eura nikdy to tolko nevide :)

Zde se vychází z doporučené maloobchodní ceny pro ČR, jaká je doporučená maloobchodní cena pro SR, to netuším.

hell
autor: Martin • datum: 03.12.2013
Zdravim zo Slovenska mam dotaz kedy bude dostupny hellnox aj u nas v SR ?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že zasíláme i na Slovensko, můžete Hellnox objednat zde. Nyní je v akci za velmi příjemnou cenu.

Hellnox
autor: Karel • datum: 03.12.2013
Dobrý den, hraji aktivně hokej, ale již rok chodím 3-4 x v týdnu do fitka, s tím že k tomu jsem minimálně 4x na ledě. Zajímá mě proto jestli má pro mě smysl Hellnox, popřípadně nějaké jiné přípravky, mám totiž pocit že jsem někdy bez energie. Je mi jasné že tohle je poměrně velká zátěž pro tělo, tak používám BCCA. Doporučil by jste něco jiného ještě ? Děkuji za odpověď

Dobrý den, při takto velké zátěží má na váš výkon největší vliv kvalitní strava a ze suplementů protein s gainerem, ale to určitě víte.

Hellnox je fain, kromě stimulatů obsahuje i další látky, které mohou výrazně prospět vaší výkonnosti. Pokud se vám Hellnox zamlouvá, klidně bych ho vyzkoušel dávkovat před každým tréninkem.

p
autor: ondra • datum: 03.12.2013
dobrý den četl sem ten prispěvek s tim ze se zlěpsil diky tomuto produktu v imtimni oblasti a zajima mě jestli to fakt taky pomaha na to

Dobrý den, díky nitro peptidům a arginu je taková účinnost určitě možná.

dotaz
autor: ondra • datum: 03.12.2013
dobrý den protein a gainer mam a proto se ptam co je lepsi pro rust svalu jestli samotný hellnox a nebo hell gel+kreatin+bcaa a nebo je to zbytecný a koupit jen hellnox

Domnívám se, že jsem to vysvětlil zcela dostatečně. Základem pro růst svalové hmoty je dostatečný příjem všech živin. Vše ostatní je v podstatě bonus na víc, který proces růstu svalové hmoty může zefektivnit.

Pokud se podíváte na suplementy, o kterých píšete, jsou to stále stejné látkty, jen jinak zabalené.

Před tréninkem Hellnox a přidání samotného kreatinu či BCAA je závislé na náročnosti vašeho tréninku, na stravě atd.

pripravek je opravdu silny
autor: Ivca • datum: 03.12.2013
neverila jsem, ale od te doby co ho pritel zacal uzivat zlepsil se v intimni oblasti a ma silne a dlouhotrvajici erekce. Dekuji vam za nej.

Dobrý den, důležité je, že jste s účinností spokojena.

Nakopávač
autor: Petr • datum: 02.12.2013
Dobrý den co myslíte že je lepší pro rust svalu? E. nox Shock nebo Hellnox? Popř. který je kčemu lepší. Koukal jsem na recenze na webu ale o obouch se mluví velice přijemně:) děkuji

Dobrý den, mrkněte na tento článek, je tam podrobný popis všech anabolizérů od Extrifitu.

dotaz
autor: ondra • datum: 02.12.2013
dobrý den chci se zeptat když si koupim kreatin bcca a hellgel da mi to pro rust svalu víc než kdybych měl jen hellnox ? diky za odpověd.

Dobrý den, naprostým základem je mít zabezpečen dostatečný příjem živin. Bez toho nelze dlouhodobě svalově růst. Ze suplementů se tedy bavíme o proteinu a gaineru. Pokud toto splníte, má význam přidávat další suplementy, např. uvedený Hellnox.

?
autor: Marek Cína • datum: 02.12.2013
Chci se zeptat, užívám creatin ethyl ester je možné tente přípravek používat součastně? Chodim do posilovny každy den a potřebuju nějaky regenerátor aby to bylo k něčemj

Dobrý den, co se týká výběru suplementů, doporučuji přečíst tento článek.

Kombinace kreatinu a Hellnoxu je v pořádku. Kreatin např. ráno a po tréninku a Hellnox před tréninkem.

?
autor: Lukáš • datum: 02.12.2013
Dobrý den mám dotaz, začínám s užíváním Hellnoxu a zajímá mě jestli mohu třeba před nebo po tréninku užít protein aby měly svaly dost bílkovin nebo jestli stačí jenom z Hellnoxu bílkoviny , dík za odpověď

Dobrý den, v případě kvalitní pravidelné stravy, může před tréninkem stačit zařazení Hellnoxu a po tréninku je třeba samozřejmě zařadit běžný potréninkový nápoj, ideálně gainer případně protein.

hell
autor: Michaela • datum: 02.12.2013
tak samozřejmě bych byla radši, kdyby to šlo bez nich, ale káva mi jako pokročilé kulturistce bohužel nestačí, přestože výživu mám v pořádku. Může to mít nějaké zdratovní následky, když budu tento přípravek uživat třeba tři měsíce v kuse, pak 14 dní pauza ?

Káva je také stimulant a nestačí vám proto, že si tělo na ni zvyklo a takto to bude pokračovat se všemi stimulanty, které se budou užívat dlouhodobě. Proto píši, že běžné je trénovat bez stimulantů.

Pro zdravého člověka je užívání bezpečné a to i po delší dobu.

cyklování
autor: Michaela • datum: 02.12.2013
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, zda je možné používat hellnox při každém tréninku, pokud netrénuji každý den ? Moje trétninky jsou dosti podobné mužským tréninkům a ráda bych se připravila i na kulturistickou soutěž, takže si nedovedu představit tréninky bez stimulantu.

Dobrý den, pokud si nedovedte představit trénink bez stimulantů, tak je něco špatně. Protože zcela běžné je trénovat bez pomoci různých stimulantů. Stimulanty se obecně zařazují v období náročné tréninkové přípravy, při omezeném energetickém přijmu, kdy tělo nemusí mít dostatek energie pro kvalitní trénink atd.

Jinak je zařazení těchto přípravků jen na Všem rozhodnutí. Pokud vám budou fungovat i dlouhodbě, můžete je takto užívat.

dotaz
autor: ondra • datum: 02.12.2013
Dobrý den chci se zeptat když cvičim pul roku kolik bych měl brat odměrek stačí 1 odměrka a nebo 2.

Dobrý den, pokud vám bude dobře zabírat jedna odměrka, tak stačí jedna. Pokud ne, dávkování zvyšujte.

dotaz
autor: honza • datum: 01.12.2013
neodpověděl jste mi na druhou otázku s tím poštovným

Jeden balík, jedno poštovné a je úplně jedno, kolik obsahuje položek.

dotaz
autor: Adam • datum: 01.12.2013
Je mi 15 je pro mě Hellnox nebezpečný ?

Dobrý den, Hellnox není určen pro vaši věkovou skupinu. Zatím je pro vás zcela dostačující použit proteinu či gaineru.

Otázka
autor: Tomáš • datum: 01.12.2013
Dobrý den.. Mohu používat Hellnox ? Je mi 15 a posiluji pouze doma

Dobrý den, Hellnox není určen 15letým dětem, ale pokročilým cvičencům starším 18 let.

dotaz
autor: Honza • datum: 01.12.2013
dobrý den chci se zeptat jestli hellnox je omezen věkem a od kolika let je vhodný? A ještě bych se chtěl zeptat když si od vás obědnám tři věci budu platit jen jedno poštovné nebo tři?

Dobrý den, Hellnox je určen pokročilejším cvičenům, kterým je minimálně cca 18 let.

dotaz
autor: J. Komenský • datum: 01.12.2013
Dobrý den, mohu kombinovat gainer mutant a hellnox pred cvicenim? Popripade v jakém množství. 189cm - 96kg. Těžký trénink 4x týdně, objem.

Dobrý den, kombinace je možná, ale osobně bych raději použil větší dávku Hellnoxu - 60 g.

Extrifit
autor: Tom • datum: 01.12.2013
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda na zvětšení svalů je lepší Hellnox nebo Actinox. děkuji.

Dobrý den, nejdůležitější je dostatek všech živin, ze suplementů se tedy jedná o protein a gainer. Potom můžete přidávat další suplementy. Co se týká Hellnoxu a Actinoxu, oba přípravky můžete kombinovat, např. Hellnox před tréninkem a Actinox ve dnech volna.

HELLNOX
autor: Marek • datum: 30.11.2013
Dobrý den, chápu dobře informaci, že hellnox před tréninkem a po tréninku hlavně protein a BCAA, aby to šlo do napumpovaných svalů, nebo si dát protein i před tréninkem. Trénuji totiž hned ráno. A je hellnox vhodný i v době rýsování. díky Marek

Dobrý den, v podstatě ano, jen po tréninku bych jako základ volil gainer. Doplňění spotřebované energii je velmi důležité a má zásadní vliv na regeneraci.

Hellnox sice obsahuje sacharidy, ale poměrně malé množství. Pokud tedy nedržíte tvrdou předsoutěžní dietu, klidně bych ho použil i při redukční dietě.

Hellnox
autor: Pavel • datum: 29.11.2013
Dobry den,muzu uzivat Hellnox pred treninkem a BCAA po treninku?

Dobrý den, ano, takové dávkování je v pořádku.

dotaz
autor: Tomáš • datum: 29.11.2013
Dobrý den je možné užívat zaráz před tréninkem hellnox+HMB 3800 od Weideru?

Ano, nevidím v tom problém s tím, že HMB dávejte potom ještě také po tréninku.

hellnox
autor: lukas • datum: 28.11.2013
Dobry den chodim cvicit v pozdejsich odpolednich hodinach nebude mit tento pripravek vliv na moje usinani? Dekuji za odpoved

Dobrý den, mohl by, ale poznáte to jedině tak, že Hellnox vyzkoušíte. Pokud bude odstup spánku od užití suplementu cca 5 hodin, mělo by to být v pořádku.

hellnox
autor: vláďa • datum: 28.11.2013
Dobrý den chci se zeptat jestli mohu kombinovat hellnox s creatinem ethyl ester i když creatin hellnox obsahu nebude to vadit?? děkuji

Dobrý den, samotný kreatin užívejte po tréninku a ve dnech volna.

hellnox
autor: ondřej • datum: 28.11.2013
dobrý den jak dlouho pusobí ty latky v hellnoxu ? ja jen jestli ho mam dat před i po treninku a jestě jestly hellnox nakopava do treninku protože si na to lidi stěžují že jim to nic neděla

Dobrý den, Hellnox se užívá před tréninkem. Je to předtréninkový stimulátor s výrazným anabolickým účinkem. Po tréninku se zařazuje potréninkový nápoj, většinou gainer, např.  Go Pro 30.

Co se týká stimulačního účinku, tak ten je velmi individuání.

?
autor: Lukáš • datum: 28.11.2013
Dobrý den, chci si tento produkt koupit a chci se jenom zeptat jak čtu dávkování tak jestli stačí jenom užívat před tréninkem a nebo taky po tréninku. Ajak je to s dávkováním v netréninkové dny. Dík za odpověd

Dobrý den, ano, tento přípravek se užívá jen před tréninkem. Ve dnech volna se užívá Actinox. Tedy ideální kombinace je Hellnox před tréninkem a ve dnech volna Actinox.

hellnox
autor: ondra • datum: 28.11.2013
když mam pevnou stravu ale nemam proteinový Supplement je tedy hellnox zbytecný použivat ?

Dobrý den, Hellnox je předtréninkový stimulant, který obsahuje i živiny. Tudíž jeho zařazení před tréninkem je velmi prospěšné.

hellnox
autor: Michal • datum: 25.11.2013
Dobrý den po mesicnim uzivani napalmu bych chtel skusit hellnox je treba si dat mesic pauzu?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že oba přípravky obsahují stimulanty, bych určitě minimálně třítýdenní pauzu zařadil. Díky pauze také mnohem lépe porovnáte účinnost obou suplementů.

bflmpsvz
autor: bflmpsvz • datum: 16.11.2013
Dobrý den, liší se nějak hodně tento produkt od Hell nox GELU? Nebo to během cvičení ani nepoznám? Ještě jsem se chtěl zeptat, u toho Hell Gelu někdo psal, že ho to při tréninku štípe. Jak to s tím je? Zkoušel jste to? Dá se to vydržet nebo je to některak nepříjemnné? DÍÍÍKY

Dobrý den, co se týká porovnání obou přípravků, doporučuji přečíst tento článek. Je to velmi podrobný rozbor všech anabolizérů, které Extrifit nabízí.

Vnímání účinků je velmi individuální, osobně jsem žádné štípání ani mravenčení necítil. Jinak je to větišnou popisováno jako mrevenčení, svědění až mírné štípání, které se dá bez problémů vydržet.

NO
autor: Karel • datum: 16.11.2013
Dobře děkuji. Kdybyste tedy zařadil NO?

Klidně až po půl roce pravidelného tréninku.

NO
autor: Karel • datum: 16.11.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli můžu užívat NO? Je mi 18 a cvičím 4xtýdnně?

Pokud se nepletu, psal jste, že s tréninkem začínáte, v tom případě je užívání těchto suplementů velmi předčasné.

Jinak je rozhodnutí o použití suplementů jen na Vás.

otázka
autor: marty • datum: 12.11.2013
Dobrý den chci se zeptat,mam zájem o koupi tohoto produktu,což je předtréninkový No a jestli si mam pořídit No i po tréninku,popř.jáke by ste mi doporučil nebo je zbytečné a samotný hellnox stačí? děkuji

Dobrý den, po tréninku je mnohem důležitější doplnit spotřebovanou energii a nastartovat regeneraci. Ideální je použít gainer, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (v současnosti se jedná o jeden z nejlepších gainerů na trhu). Pokud někdo z ňákého důvodu po tréninku vynechává sacharidy, může použít hydrolyzovaný protein -  Hydro Instant.

Dotaz
autor: Zdej • datum: 10.11.2013
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mohu nasadit hellnox když jsem ted dobral crea monohydrate a ještě když berete hellnox je třeba brát bcaa děkuji za Vaši odpověď .

Dobrý den, kreatin je vhodné užívat cca dva měsíce. Pokud jste ho užíval uvedené dva měsíce, bylo vhodnější zařadit pauzu.

Pokud se vám čekat nechce, Hellnox použít můžete. Hellnox BCAA obsahuje, tudíž minimálně před tréninkem samotná BCAA zařazovat nemusíte.

pochvala
autor: Marek Orečný • datum: 05.11.2013
Dobrý deň. Je mi potěšením tento produkt pochváliť. Jelikož sem typicky endomorf, tak pocit simrani a napumpování se u mne nedostávají ale za to mužů jet dele a každým tréninkem posúvať svoje hranice. Velké díky firmě Extrifit. Doporučuji!

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

Doba užívání
autor: Jan Plch • datum: 05.11.2013
Dobrý den, mám dotaz ohledně užívání tohoto produktu, případně ostatních NO suplementů. Je možné jej užívat dlouhodobě, anebo je doporučená pauza např.kvůli obsahu kreatinu.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, tyto suplementy se cyklují a to ne jen kůli kreatinu, ale i pro obsah stimulatů.

Při dlouhodobém užívání dojde k poklesu účinnosti.

hellnox-učinek
autor: Jiří Vašíček • datum: 02.11.2013
Dobrý den, chci se zeptat, že pokud na mě nebudou působit ani 3odměrky (92kg), tak mám za to, že přípravek udělá svoje i přesto, že nepocítím nějaké nabuzení ?! Konkrétně rozšíření cév a zásobení svalů všemi obsaženými látkami,atd?

Dobrý den, Hellnox obsahuje např. glutamin, BCAA, taurin atd., tyto a další látky samozřejmě fungují, i když se nedostaví pocit napumpování.

Opravdu je to vhodné?
autor: Honza • datum: 31.10.2013
chci se zeptat, jsou-li tyto a podobné přípravky opravdu bez vedlejších účinků a ničení těla. A je-li to vhodné i pro středně pokročilé sportovce ve věku 15-18 let? Opravdu se tím neničí tělo? Nestálo by to za zničení těla když je spousta doplňků typu proteiˇák a sachariďák dík

Dobrý den, pro zdravého člověka je užívání zcela bezpečné. Tyto suplementy jsou určeny pokročilejším cvičencům, kterým je minimálně cca 18 let.

dotaz
autor: Honza • datum: 25.10.2013
Zdravím, je vhodná kombinace 30min před Hellnox a počas tréninku popíjet BCAA Instant? Na závěr tréninku hydro

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

...
autor: Poník • datum: 20.10.2013
40g pro 70ti kiloveho kluka a ... jen zklamání.. :-(

Dobrý den, účinnost těchto přípravků je velmi individuální. Proto je třeba experimentovat a postupně jich vyzkoušet více.

dotaz
autor: jarda • datum: 16.10.2013
Dobrý den chci se zeptat který z těchto produktů je lepší jestli Hellnox nebo hell NO gel .. jestli mají stejné účinky nebo je tam nějaký rozdíl :) děkuji předem za odpověd :)

Dobrý den, vše je podrobně popsáno v tomto článku.

alkohol
autor: Tomáš • datum: 15.10.2013
Dobré ráno chci se zeptat jestli při užívaní hellnoxu mohu užít alkohol. A po jaké době užívání mám Hellnox vysadit. Diky.

Dobrý den, občasná mírná konzumace nevadí. Hellnox užívejte 1-2 měsíce a pak je vhodné na cca měsíc zaařdit pauzu.

lepší
autor: jarda • datum: 09.10.2013
Dobrý Ráno chtěl bych se zeptat který z těch to dvou výrobků je lepší Hellnox nebo Actinox a zdali je to dobré i na redukční dietě ? Dietu mám už 7 měsíců dostatek sportu i sestaven jídelníček ale chtěl bych rychleji nabrat svalovou hmotu ale zároveň nenabrat zpět váhu v tukách ale ve svalech .. používám proteinový nápoj nad 85% bílkovin + carnitin ale ten bych nejspíš musel vysadit + ještě aminokysleny děkuji moc za odpověď

Dobrý den, Actinox není „nakopávač“, ale díky svému složení umí vytvořit velmi silné prorůstové prostředí. Celý den zásobuje svaly glutamin a BCAA a to díky zvýšenému prokrvení, které zajišťují nitro peptidy.

Oba přípravky můžete kombinovat. Hellnox v den tréninku a Actinos ve dnech volna .

Žádný z dosud používaných suplementů vysazovat nemusíte.

Helnox&Actinox@E.nox shock
autor: Petr • datum: 07.10.2013
Dobrý den, jaký je hlavní rozdíl mezi těmito výrobky? Všechny se používají před tréninkem a jsou pro lepší prokrvení a celkové nabuzení...Děkuji

Dobrý den, přeposílám vyjádření výrobce:

Jednotlivé produkty se liší svým účinkem a obsahem účinných látek. Produkt E.NOX je základním NO produktem určeným na stimulaci při tréninku - obsahuje vysoké dávky látek na zvýšení průtoku krve svaly a napumpování (Arginin AKG, beta alanin a citrulin), vysoké dávky stimulantů pro „nakopnutí“ do tréninku (taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje) a současně i 3 formy kreatinu pro maximální intenzitu a výdrž svalů v každé sérii tréninku. Produkt Hellnox je produkt typu All in one pro co nejrychlejší nárůst svalové hmoty. Dávkuje se před tréninkem a kromě vysokých dávek stimulantů pro nakopnutí do tréninku, obsahuje i Nitropeptidy ActiNOS, což je nová generace látek na produkci NO a zvýšení průtoku krve do svalů. K tomu všemu samozřejmě obsahuje i Arginin AKG, beta alanin a citrulin v nejvyšších koncentracích v jedné dávce na celém trhu - jedná se o silný pumpovací matrix. Hellnox ale obsahuje dále německý kreatin Creapure (patentovaná forma kreatinu nejvyšší kvality), vysokou dávku BCAA, glutaminu i speciální matrix 3 druhů sacharidů, takže s tímto produktem nejen navýšíte průtok krve do svalů, ale současně krev obohatíte o vysokou koncentraci těchto anabolických látek a podpoříte anabolismus v každé svalové buňce.

Actinox je jediný produkt na bázi zvýšení NO, který neobsahuje stimulanty, takže se užívá mimo trénink i odpoledne a večer a zejména v netréninkové dny, kdy svaly mimo posilovnu rostou. Složka nitropeptidy a kombinace s vysokou dávkou arginin AKG způsobí to, že je zvýšený průtok krve do svalů celý den, celý den máte svaly napumpované jako po tréninku. Tím totiž zvyšujete i využitelnost všech snězených pevných jídel i vypitých proteinů. Navíc díky současnému vysokému obsahu anabolických látek v tomto produktu - BCAA, glutaminu i palatinózy v každé dávce - jde do svalů stále to nejdůležitější a dostáváte produkt, díky kterému zvyšujete anabolismus ve svalech 24 hodin denně.

je vhodný do diety??
autor: Radek • datum: 04.10.2013
Dobrý den, mám dotaz, je vhodný tento přípravek do predsoutezni rysovaci diety?? Případně zařadit ho před trénink nebo do tréninku ( po tréninku užívám protein 90%) ?? Nebo bych spíše měl zařadit jiný přípravek na napumpovani?? Velmi díky za odpověď!!

Dobrý den, v jedné dávce obsahuje minimum sacharidů, poměrně velké množství stimulantů a pro růstových látek, tudíž se dle mého názoru bez problémů použít může.

??
autor: martin • datum: 04.10.2013
dekuji za odpoved a co kdyz zapojim po treninku a v den volna pripravek Halo Anabolic.. tak bych mel mit zajisten dostatecny prisun ne? co myslite ?dekuji..

Doporučuji aby základ suplementace tvořil dle potřeby kvalitní protein či gainer, např.  Whey Core 100Go Pro 30.

AH je potréninková formule, neslouží k dopnění živin během dne.

??
autor: martin • datum: 04.10.2013
Dobry den, mam dotaz. Zde uvadeji že mi to nahradi vsechny suplementy pro svalovy rust a ze staci pouze tento Hellnox. Je to pravda? Funguje jako pred trenin.stimulant a take zajistuje narust sval hm. ??dekuji martin

Dobrý den, v podstatě to tak je, ale stále je nutné zajistit dostatečný příjem všech živin. Dle potřeby tedy použijte protein a gainer. Bez dostatečného příjmu všech živin nelze dosáhnout kvalitních výsledků.

dotaz
autor: Honza • datum: 03.10.2013
Dobrý den, chci se zeptat, jsem v dietě a po tréninku používám protein CFM iso 90%, otázka je zda je Hellnox vhodný do diety a zda se dá skloubit s vise zmíněným proteinem. Díky za odpověď

Dobrý den, kombinace je zcela v pořádku. Při omezeném energetickém příjmu se určitě předtréninkový „nakopávač“ hodí.

17
autor: Vladimír • datum: 01.10.2013
Dobrý den, kterou příchuť by jste mi doporučili? Děkuji

Dobrý den, vnímání chutí je velmi individuální, co chutná jednomu, nemusí vyhovovat druhému.

kombinace
autor: Michal • datum: 30.09.2013
Dobrý den, mohu užívat Hellnox společně s Actinoxem ? nebo je Actinox při užívánní Hellnoxu zbytečny. Děkuji Michal

Dobrý den, v podstatě je kombinace možná, ale pokud jste uvedené přípravky neužíval samostatně, velmi těžko budete schopen posoudit, jak na vás bude každý působit.

kombinace
autor: Libor • datum: 29.09.2013
dobrý den používám spalovač grenade,protein Professional CFM Iso 90 %,amynok...Beef Amino Hydro 4000 .. a chtěl bych zařadit právě Hellnox ... ale nejsem si jistej jestli v té kombinaci nebude něco dělat neplechu ??? po té co jsem si přečetl člínek a nebo je kombinace z cela v pořádku děkuji za odpověď

Dobrý den, trochu může být problém v kombinaci spalovače a Hellnoxu, ale lze to vyzkoušet. Spalovač ráno a Hellnox před tréninkem.

mm
autor: Dominik Doan • datum: 29.09.2013
Dobry den je mozne hellnox pouzivat kdyz mam creatinovou pauzu? nebo musim mesic pockat?

Dobrý den, pokud chcete pauzu dodržet, nemůžete v této době užívat žádný suplement s obsahem kreatinu.

behem
autor: Tomáš • datum: 27.09.2013
Zdravim vas, jestli muzu si uzivat pri probuzeni 2odmerky a behem treninku 3odmerky? Anebo jen 15min pred trenin. ? Diky

Dobrý den, v podstatě to možné je. Pokud to snesete, klidně to vyzkoušejte.

otázka
autor: marty • datum: 24.09.2013
Dobrý den chci si objednat Instant Whey protein,intra fusion-během tréninku a hellnox...Je tato kombinace v pořádku? Děkuji.

Dobrý den, ano, kombinaci je možné použít.

dotaz
autor: Pavel • datum: 24.09.2013
Dobrý den chtěl bych vyzkoušet Hellnox a zajímá mě jak dlouho se užívá, pak pauza? případně vystřídat jiným doplněk např. Tribulis 90% Fair Power. A kterou nechuť spíš pomeranč nebo jablko. Děkuju

Dobrý den, Hellnox užívejte 1-2 měsíce a pak je vhodné zařadit minimálně měsíční pauzu. V pauze můžete použít v podstatě libovolný přípravek bez obsahu stimulantů.

Vnímání chutí je velmi individuální, těžko předvídat, co vám bude chutnat.

dotaz
autor: Mára • datum: 24.09.2013
Dobrý den, je při užívání tohoto doplnku zbytečné užívat i jiné BCAA?? a ještě, jestli je vhodné používat k tomuto i spalovač, děkuji za odpověď

Dobrý den, zařazení samotných BCAA je hodně závislé na intenzitě vašeho tréninku a stravě.

Použití spalovače je možné, ale je třeba brát v úvahu, že Hellnox je poměrně silný a kombinace s dalším přípravkem s obsahem stimulantů by vám nemusela dělat úplně dobře.

Učinějsí
autor: David • datum: 24.09.2013
Který je podle vás lepší Hellnox nebo E.nox Shock ? Děkuji

Dobrý den, účinnost těchto suplementů je hodně indviduální. Postupně jich vyzkoušejte více a sám posoudíte, který vám bude více vyhovovat.

chuť
autor: Pav. • datum: 24.09.2013
Jen pro info. pro ostatní možné kupující, skvělou chuť produktu opravdu nečekejte, zatím jasně chuťově nejhorší z ostatních podobných produktů. Chápu však, že kvůli chuti si to asi nikdo nekupuje...ale zamrzí.

Dobrý den, děkujeme za info, pro ostatní záazníky. Vnímání chutí je velmi individuální a osobně mi také příliš nechutnal, ale rozhodně jsem zažil i horší.

V tomto případě je opravdu mnohem důležitější účinnost než chuť.

brat a sehnat
autor: Tomáš • datum: 22.09.2013
Dobry den, jsem vernej Extrifit. Ale chci nabrat rust a vyrysovanej svaly..pokud sezenu se Hydro Instant nebo WPC 80, nebo Hadcore Gain 21 nebo Maltox 100 a Hellnox..co mi poradite. Jak mam postupovat protein, gain a hellnox trenin ci netrenin. Jinak jak mam sehnat plan vyzivy..treba knizka co lepsi. ale nemusi byt soutezit ci zavodit. predem diky

Dobrý den, vemu to od konce, z knih doporučuji  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)Výživa pro maximální sportovní výkon (Heidi Skolnik, Andrea Chernus).

Co se týká suplementů, doplňte prosím věk, výšku a váhu. Děkuji

Kombinace
autor: Ondřej • datum: 20.09.2013
Dobrý den, pochopil jsem z článku správně, že je vhodná kombinace Hellnox + protein + gainer? Děkuji za odpověď

Dobrý den, dostatečný příjem všech živin je opravdu velmi důležitý, tedy chápete to velmi dobře.

Rozdíl
autor: therock • datum: 20.09.2013
dobrý den chci se zeptat co je učinnější hellnox extrifit nebo hell gel od extrifitu co více nabudí napumpuje

Dobrý den, vyzkoušejte postupně oba dva, a sám posoudíte, který vám více sedne.

Hellnox +Methoxy-7-Test
autor: Pata • datum: 19.09.2013
Dobrý den mám obědnaný Methoxy-7-Test od PhD Nutrition a chtěl bych vědět jestli je Hellnox dobrá kombinace, popřípadě poradte lepší. Jinak zdravá pestrá strava, gainer, protein a BCAA užívám

Dobrý den, musíte vycházet z toho, že se suplementy je třeba experimentovat, jedině tak poznáte, co vám bude vyhovovat.

Toto je jedna z mnoha možných kombinací, tudíž ji klidně vyzkoušejte.

Štítná žláza
autor: Vladimír • datum: 19.09.2013
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je pro mě vhodný tento produkt když mám od narození problém se štítnou žlázou.

Dobrý den, pokud se lečíte se štítnou žlázou, raději složení přípravku konzultujte s lékařem.

Osobně ve složení nevidím nic, co by mělo vadit.

Tak určitě
autor: Koumák • datum: 18.09.2013
Chtěl bych se zeptat od kolika let je tento doplněk vhodný.

Dobrý den, pro pokročilejšího cvičence staršího 17 let.

Otazka
autor: Dominik • datum: 14.09.2013
Dobrý den podle složení je tento přípravek silnější než e.nox.Děkuji za odpověď

Dobrý den, složení vypadá opravdu výborně. Co se týká účinnosti, je nutné to vzkoušet. Účinnost těchto suplementů bývá velmi individuální, někdo je vysloveně nadšen a jiní zase raději sáhnou po jiném přípravku.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Hellnox (R)
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby