Super Hydro 80 DH32

Otázky a odpovědi:
Super Hydro 80 DH32


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

dh 32
autor: Tomáš • datum: 19.02.2019
Dobrý den , platí týdenní akce i u proteinu Hydro 80 DH 32 1+1 zdarma popř , jaká je cena .Děkuji

Dobrý den, tento protein není v akční nabídce zařazen. V současnosti probíhá akce na  CFM Instant Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g!.

autor: Daniel I. • datum: 05.02.2019
Dobrý den, chci se zeptat hned na několik otázek a produktů. 1) Je syrovátka super hydro 80 získávaná CFM metodou? 2) Jaký produkt z řad hydro byste mi nejvíce doporučili, pokud chci přibrat. Necelý rok cvičení 70kg 179cm 17let. Chci zkusit hydro, jelikož z klasickýho proteinu se mi nedělá poslední dobou dobře. S tím souvisí má další otázka. Ještě dodatek k této: Iso hydro v mém případě má smysl, nebo zbytečné rozhazování? 3) Je možné, že se mi protein v záruce při dobrém skladování zkazil? Nevím, proč se mi začlo dělat z kvalitního proteinu špatně ze dne na den. Nebo se může intolerance laktózy objevit takhle náhle? 4) Nějaký protein, ze kterýho bych mohl i vařit a nezničil bych v něm veškerá probiotika. Pokud existuje...

Dobrý den, otázkou je, co způsobuje problém při trávení proteinu. Pokud by to byla laktóza, bude výhodnější  Hydro Isolate 90. Výhodou je, že je k dispozici malé vzorkové balení.

Protein zahřát můžete, ale samozřejmě znehodnotíte biologicky aktivní látky.

Zkažený protein jsem zatím v podstatě neviděl. Aby se zkazil při dobrém skladování je velmi málo pravděpodobné.

Alergii na laktózu si nechte otestovat u lékaře.

Laktóza ( hydro)
autor: Petr • datum: 01.01.2019
Dobrý den, mam intoleranci na laktózu a mám zájem o hydrolizát od extrifitu ale váhám, zda koupit DH 12 či Dh 8 kažopádné minimálne hydro 80 aby byla hydrolíza co největší. Ale zajímá mě, zda po tom nebude mé břicho trpět skrz laktózu. Děkuji moc za info.

Doporučuji použít  Hydro Isolate 90. Výchozí surovinou je izolát, tudíž obsah laktózy je minimální. Výhodou je také možnost otestovat snášenlivost na malém balení.

autor: Lubos • datum: 28.12.2018
Dobry den. Rad bych nejaky protein s co nejnizsim procentem cukru. Muzete mi poradit jaky protein obsahuje cukru nejmene? A take se chci zeptat,jake doplnky stravy doporucujete pri uzivani proteinu Hydro 80. Dekuji za odpoved.

Dobrý den, suplementy se nevybírají dle proteinu, ale zejmána s ohledem na aktuální tréninkovou fázi, a to včetně stravy, tělesné hmotnosti atd.

Nejméně sacharidů obsahují izoláty, např.  Iso 90 CFM Instant WheyHydro Isolate 90. Bez problémů lze použít i koncentráty s vysokým podílem bílkovin, např.  CFM Instant Whey 80.

Dotaz
autor: Robin • datum: 12.12.2018
Zdravím, rád bych si u Vás koupil nějaký protein, nyní používám veganský, protože jsem chtěl omezit syrovátku, cukry apod. Doporučil by jste mi nějaký u Vás, který by měl málo cukrů, „nezdravých věcí“, syrovátky, ale zároveň by byl vhodný na při nabírání svalové hmoty?(jestli teda něco takového existuje:D) díky moc, R.

Dobrý den, pokud budete protein užívat především po tréninku, doporučuji syrovátkový protein, a to např. CFM koncentrát  CFM Instant Whey 80 nebo  Super Hydro 80 DH32.

Možností je také hovězí  PeptiBeef (R).

Hydro Isolate 90 nebo Super Hydro 80
autor: Julian • datum: 10.12.2018
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jaký je praktický rozdíl mezi Hydro Isolate 90 a Super Hydro 80 dh 32. Z popisu je jasné, že se jedná o stupeň hydrolýzy, nicméně co si pod tím představit v z praktického hlediska? Děkuji a přeji hezký den! J

Dobrý den, vyšší stupeň hydrolýzy zjednodušeně znamená, že je protein předtráven více na menší vazby.

V tomto případě je uživatelsky zásadnější, že Super Hydro má základní surovinu syrovátkový koncentrát a Isolate syrovátkový izolát. Izolát ocení zejména uživatelé, kteří mají problém s trávením laktózy. Izolát má nižší obsah laktózy než koncentrát.

Proteiny
autor: Dana • datum: 21.11.2018
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli existuje i varianta pro děti, jak jim dodat proteiny. Muj desetiletý syn se 3xtýdně věnuje intenzivnímu lezení, které ještě doplňuje plaváním a Jiu Jitsu. Můžu mu zařadit do stravy proteinový doplněk, který by byl pro něj vhodný? Předem děkuji. Dana

Dobrý den, pokud dítě nemá problém s přijmem potravy, má pravidelnou a pestrou stravu, nebude mu většinou nic scházet. V případě potřeby lze použít běžný protein či gainer, např.  CFM Instant Whey 80 či  Hardcore Gain 21.

autor: Karl • datum: 12.10.2018
Dobrý den, zajímalo by mě jestli je po tréninku lepší tenhle protein nebo Hero díky za odpoved

Dobrý den, na takto položený dotaz nejde v podstatě odpovědět.

Oba suplementy jsou velmi dobrou potréninkovou volbou. Je třeba zohlednit případné použití dalších suplementů a váš požadavek na složení suplementu.

Pokud dáte přednost jednoduchému dávkování vše v jednom, volte Hero.

autor: Filip Trubelik • datum: 16.08.2018
A co třeba do palacinek tam pouzivate whey protein 80 % syrovatkovy koncentrat ten obsahuje minimum laktozy?

Koncentrát obsahuje vždy více laktózy než izolát. Pokud vám ovšem vyhovuje, klidně ho používejte.

autor: Filip Trubelik • datum: 16.08.2018
Je tento protein určený pro lidi s toleranci laktozy?

Dobrý den, spíše bych volil  Hydro Isolate 90 - vzorek (30 g). Oproti Super Hydru je výchozí surovinou syrovátkový izolát, který sice laktózu obsahuje, ale ve velmi málem množství.

Snášenlivost nejdříve raději vyzkoušejte na malém balení.

Kdy jíst?
autor: Karel • datum: 08.06.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy se po Hydro můžu najíst.Teď po skončení tréninku dávám klasiku wpc 80 protein po cca 30 minutách a po další hodině jím.Budu to moci u Hydra teda posunout?Hydro ihned po tréninku a jídlo..... ? Děkuji

Dobrý den, je to stejné. Po tréninku užijete Hydro a po cca 60 až 90 minutách následuje pevná strava.

autor: Honza • datum: 18.05.2018
Dobrý den , můžu kombinovat Super Hydro 80 .. s gainerem a v jakém pořadí protein před cvičením a gainer po cvičení ? Nebo i protein během dne ? Děkuji za informaci

Dobrý den, určitě můžete, podívejte se na tento článek - Potréninkový nápoj - kde kolega hezky spojení rychlých proteinů (což Hydro DH32 je) a sacharidů (tzn. gaineru) popisuje. Jinak to hydro můžete klidně i třeba ráno půl hodinky před snídaní a bez problémů i v průběhu dne mezi jídly.

autor: Marek • datum: 17.05.2018
Dobry den.kolik odmerek po treninku je ideální.děkuji.

Dobrý den , dávkování proteinu je vždy závislé na vaši hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy.

Potréninkový nápoj by měl obecně obsahovat cca 0,8 g sacharidů na kg TH a 0,4 g bílkovin na kg TH.

děkuji
autor: Robin • datum: 07.02.2018
Děkuji za odpověď, objednal jsem si nějaké vzorky a mám ještě poslední otázku, mohu HERO pít společně s Proteinem v jednom nápoji? nebo je to velká prasárna? :) díky, R.

K tomu v podstatě není žádný důvod. V jedné porci Hero obsahuje 18 g bílkovin. Pokud přesto protein chce přidat, problém to není.

Dotaz
autor: Robin • datum: 05.02.2018
Ahoj, cvičení ob den, 1,5h trénink, 31 let, 74 kilo. Kupuji si u Vás BCAA, které užívám 30 minut před tréninkem. Po tréninku užívám klasicky proteiňák. Má otázka zní, co mám zařadit dalšího, abych zmírnil následnou únavu během dne a po tréninku. Doporučili by jste třeba maltrodextrin, nebo něco jiného? děkuji moc za odpověď, Robin

Dobrý den, vyzkoušejte po zátěži zařadit komplexní potréninkový nápoj   Hero. Samozřejmě je velmi důležitá odpovídající celodenní strava.

Redukce váhy
autor: Zdeněk • datum: 17.01.2018
Dobrý den, chci se zeptat zda je možné užívat 30min. před tréninkem Thermogenic Extreme a bezprostředně před tréninkem Thermo gel. Po tréninku užívám vždy pravidelně Hydro 80 DH 32. V netréninkové dny užívám BCAA vždy ráno. Může to tak být? díky za odpověď.

Dobrý den, kombinovat dva komplexní spalovače je zbytečné. Před tréninkem užijte jen jeden z uvedených suplementů.

Plynatost
autor: Veslo • datum: 16.01.2018
Dobrý den, trpím větší plynatosti po proteinu, nyní mám od Etrifitu Super Hydro DH 32 a je to trošku lepší, ale žádná hitparáda, poradil byste mě jaký protein použít z hlediska ztravitelnosti. Děkuji

Dobrý den, v podstatě máte to nejlepší co si můžete v tomto segmentu pořídit. Vyzkoušet můžete ještě  Hydro Isolate 90. Základní surovinou je syrovátkový izolát, tudíž by to mohlo být ještě o něco lepší než u Super Hydra.

Jaký protein
autor: Karel • datum: 14.01.2018
Dobrý den, cvičim cca 1 měsíc a nevím si rady s proteiny. Nevím který si mám vzít po treninku a zda se liší protein když budu mít večer ještě po treninku večeři nebo ne. Chodím cvičit odpoledne/večer. Předem děkuji

Dobrý den, po tréninku používejte rychlé syrovátkové proteiny, může to být např. právě Super Hydro z této stránky nebo  CFM Instant Whey 80. Pokud budete protein chtít dávkovat také večer před spaním, tak v tuto dobu se používá protein s postupným uvolňováním  Micelar Casein. Můžete ho dle potřeby použít i během dne, a to i v kombinaci s proteinem syrovátkovým.

Dotaz
autor: Michal • datum: 29.11.2017
Dobrý den, chci se zeptat jestli je vhodné tento protein kombinovat s maltodextrinem a tribulusem. Děkuji.

Dobrý den, kombinace se sacharidy je samozřejmě v pořádku. Takto lze kombinovat dle potřeby každý protein. To platí i pro kombinaci s tribulusem.

kombinace s kreatinem
autor: Jarek • datum: 20.10.2017
Dobrý den, mohu tento protein ihned po tréninku kombinovat s kreatinem (Creatine Monohydrate Creapure)

Dobrý den, jedná se o velmi rychle využitelný a vstřebatelný protein, který je vhodný právě k použití po tréninku. Kombinace s kreatinem je v pořádku.

Dávkování.
autor: Ondra • datum: 29.09.2017
No vážím 85 Kg. Myslíte že tedy bude po cvičení stačit jedna odměrka ? děkuji.

Může to být 20 až 40 g bílkovin, tedy 1 až 2 odměrky.

Dávkování.
autor: Ondra • datum: 29.09.2017
Dbrý den. Rád bych se zepatl na dávkování. Mám domácí posilovnu a rád bych použil Hydro 80 pouze jako doplněk stravy. Ale nevím v jakém dávkování. Také aby to mělo nějaký učinek .... To co uvádí výrobce je pro mé učekly asi moc. 2 - 6 odměrek) do 2 - 3 porcí. Jinak stravu mám celkem dobrou. Děkuji.

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislé na vaši hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin.

Konkrétně Hydro se díky svým vlastnostem dávkuje zejména po tréninku či ráno po probuzení. Lze ho ale použít i během dne. V jedné dávce se běžně používá 1 až 2 odměrky, s ohledem na výše zmíněné.

Protein
autor: Jan Kozelský • datum: 27.09.2017
Dobrý den chci se zeptat na optimální dávkování proteinu měřím 185 a vážím cca 80. děkuji

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislé na vaši hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem, např. po tréninku a k svačině.

DÁVKOVÁNÍ
autor: Roberto • datum: 20.09.2017
Dobrý den chci se zeptát opravdu se pije ráno na lačno? Nebude vadít nejdřív snídaně a pák třeba po dvaceti minut ten protein? díky

Dobrý den, dávkování ráno před snídaní je výhodné pro rychlé doplnění bílkovin po nočním spánku. Jinak je samozřejmě možné protein dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin.

Vyber
autor: Karel • datum: 26.04.2017
Dobry den, muzete mi prosim doporucit velmi kvalitni protein? Dobre vstrebatelny, bez zbytecne pridanych latek(zahustovadel,aspartamu,soji) Tak jestli muzete poslat tipy. Dekuji

Dobrý den, doporučuji právě hydrolyzovaný protein  Super Hydro 80 DH12 nebo  Hydro Isolate 90.

Dotaz
autor: F. • datum: 04.03.2017
Dobrý den, obsahuje balení také látku anadrol?

Dobrý den, součástí popisu je kompletní přehled složení a androl v něm určitě nenajdete.

Hydrolíza
autor: Radek • datum: 23.02.2017
Dobrý den. Dočetl jsem se, že pokud má protein vysoké číslo hydrolízy - DH32, nemusí být plně využit, vzhledem k rychlému vstřebání, bez trávení. Jaký na to prosím máte názor ? je lepší použít produkt s menším dh 12 nebo 8, který máte v nabídce ? děkuji

Dobrý den, pokud se nepletu, v uvedeném článku se psalo o jednorázové konzumaci většího množství proteinu v jedné porci.

Osobně bych volil protein s vyšším stupněm hydrolýzy, a toho, že nebude využít, bych se vůbec neobával.

Pokud byste volil protein s nižším stupněm hydrolýzy, stále se jedná o hydrolyzát a protein  bude vstřebán velmi rychle.

2kg
autor: Ondřej Koplík • datum: 14.01.2017
Dobrý večer ještě jednou - mám na mysli větší balení (kupoval jsem ho u vás za cca 1400kč), ne příchuť :) díky

Aha, já nějak špatně četl nebo chápal. :-) Hydro DH32 v 2000g čoko variantě skladem (v našem počítačovém systému) vidím, tzn. v pondělí ráno, až budou kolegové ve skladu, to ověří fyzicky, že skutečně ve skladu je a následně bychom ho měli znovuzařadit do prodeje. Dle mého je stažený omylem - ale až do fyzické kontroly ho pro jistotu zařazovat nebudu. Prosím, počkejte do pondělního dopoledne tedy. Pak Vám napíšu info e-mailem.

2kg
autor: Ondřej Koplík • datum: 14.01.2017
Dobrý den, z vaší nabídky zmizela 2kg varianta - jedná se o dlouhodobější výpadek, nebo mám vyčkat? :) Díky

Dobrý den. Nerad bych se přel, ale podle mého Super Hydro 80 DH32 bylo vždy jen v příchuti čokoláda. I teď, když koukám na historie prodeje, vidím všude jen čoko. Vanilkovou (a další jiné příchutě) má Hydro 77 DH12.

Užívání
autor: Petr • datum: 06.01.2017
Dobrý den. Mám pár menších dotazů ohledně hydra. Jezdím do tělocvičny na kole (cca 15 minut svižné jízdy). Je vhodné dát si hydro ihned po silovém tréninku nebo můžu klidně až doma-po jízdě na kole. Zadruhé, pokud si do hydra přimíchávám šistý glutamin, nevadí že nápoj rozpustím a protřepu a piji až cca po hodině, nebo je lepší nosit si ho „suchý“ a pak ho po rozmíchání hned vypít? Děkuji

Dobrý den, nápoj si můžete připravit předem, ale osobně mi čerstvě připravený chutná lépe.

Protein se dejte spíše až doma. Rychlá jízda na kole je v podstatě pokračování tréninku.

Informacni clanek
autor: Tommy • datum: 01.01.2017
Super,dekuju moc

Není zač.

Informační článek
autor: Tommy • datum: 29.12.2016
Nám jesště jednu otázku,nemáte tady nějaky přehledný článek,ve kterém je vysvětlené jak je to se správnýma tukama sacharidama a proteinama abych už konečně jednou věděl jak se v tom orientovat?
Protein bez laktozi
autor: Tommy • datum: 28.12.2016
Super,tak dekuji za rady.

Není zač, ať se daří.

Protein bez laktozi
autor: Tommy • datum: 28.12.2016
A nejsky ten spalovac?

Použijte např. komplexní  Thermogel (R).

Protein bez laktozi
autor: Tommy • datum: 28.12.2016
super tak ktery pro mě bude vhodnější? hydro 80 a nebo Iso 90 cfm.je fakt že se snažim spalovat ale dělám náročnou práci a cvičim často tak sem přemýšlel i o nějakem gaineru abych se nezasekl protože zatim na proteinaku to bylo nic moc.+ nějaky spalovač a bcaa?

Pokud máte problém s laktózou, volte protein a dle potřeby k němu přidávejte  Palatinox 100 - čistá palatinózaMaltox 100 - maltodextrin (EU). Z proteinů bych spíše volil  Hydro Isolate 90.

Protein bez laktozi
autor: Tommy • datum: 27.12.2016
Dobry den,mohli by ste mi poradit protein bez laktozy popripade s minimalnim mnozstvim?

Dobrý den, minimum bude obsahovat  Hydro Isolate 90Iso 90 CFM Instant Whey a zcela bez laktózy bude  IsoBeef (R).

Míchání
autor: Petr • datum: 13.12.2016
Dobrý den. Pokud si pro lepší chuť smíchám hydro a klasický čokoládový whey, ovlivní to nějak rychlost hydra? Děkuji

Dobrý den, nikoliv, pro každý protein zůstane rychlost vstřebatelnosti zachována.

Dotaz
autor: Jakub • datum: 09.12.2016
Dobrý den, je mi 16 let výška,190cm,važím 65 kg, chci se zeptat jestli tento produkt je dobry na nabírání, děkuji

Dobrý den, pro tebe je tento produkut v současnosti zbytečný. Více ti pomůže kvalitní gainer, např.  Go Pro 30. Samozřejmě je také nutná odpovídající strava.

davkovani
autor: Alan • datum: 28.11.2016
Dobrý den, dávkování ihned po treninku ? ihned po treninku používám maxx gain 15 takže mohu kombinovat ihned maxx gain a hned po tom protein ? a mohu používat tento protein i před spaním ? děkuju

Dobrý den, kombinace může být,  ale je třeba při dávkování zohlednit vaší hmotnost.

Dotaz
autor: Štěpán • datum: 12.11.2016
Dobrý den, mohu po tréninku užít protein Hydro 80 smíchaný dohromady s glukopurem nebo se mají pít samostatně? Děkuji

Dobrý den, bílkoviny a sacharidy se po tréninku užívají současně v jednom nápoji.

Doporuceni
autor: Richard • datum: 01.11.2016
Dobry den. Chci vas pozadat o radu s volbou proteinu. Ja 185cm95kg27let. Cvicim 3-5×tydne a ze stravy proteinu prijmam podle me malo. Dekuji

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet velmi oblíbený syrovátkový koncentrát, např.  CFM Instant Whey 80. Můžete ho zařadit po tréninku a dle potřeby i během.

.
autor: Michal • datum: 10.10.2016
Dobrý den, mohu se zeptat kdy je ideální používat tento protein a kolik? Cvičení 3x týdně. Stačí pokaždý po cvičení cca 3 odměrky? Nebo je vhodné užívat i během dnů volna, třeba ke snídani? Děkuji mnohokrát.

Dobrý den, hydro je díky velmi rychlé vstřebatelnosti vhodné k použití zejména po tréninku a např. ráno po probuzení. Dle potřeby ho lze zařadit i během dne.

Dávkování je závislé na vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Po tréninku dávkujte cca 30 g bílkovin.

Dotaz
autor: Zuzka • datum: 27.09.2016
Zdravím, prosím o radu, když mi byl doporučen proteinový CFM 80 a v nabídce máte : instant, super high , super hydro ...Co z toho? Je mi 52, sportuji :1x týdně běh cca 7 km, 1x kondiční trénink, 1x HIIIT, event. ještě 1x kruhový trénink. Chci užívat pouze po trénincích. Děkuji.

Dobrý den, pokud budete protein užívat jen po tréninku, je ideální volbou  Super Hydro 80 DH32. Lze použít i další dva proteiny, tedy  CFM Instant Whey 80High Whey 80.

.
autor: Michal • datum: 19.09.2016
Dobrý den, mohu se prosím zeptat, zda je pro mne tento suplement vhodný, či by bylo lepší využít něco jiného? V současné době vážím 70kg při výšce 182cm, posilovna 3x týdně. Na regeneraci aktuálně beru BCAA, a chtěl bych se pokusit nabrat více svalové hmoty. V minulosti jsem již zkoušel proteiny winmaxx 80. Díky moc.

Dobrý den, BCAA nejsou pro vás v současnosti prioritním suplementem. Dle stravy volte protein či gainer a přidal bych kreatin -  Creatine Creapure (R).

Dotaz
autor: Petr • datum: 02.09.2016
Dobrý den, mohu se zeptat, co by bylo vhodné kombinovat ze Super Hydro 80, jestli nějaký doporučený spalovač, nebo něco jiného, když jsem ve fázi kdy chci hubnout a jaké by mělo být dávkování? Děkuji

Dobrý den, zapalovač samozřejmě použít můžete, např. komplexní  Thermogel (R). Použijte dávkování uvedené v popisu spalovače.

Dávkovaní
autor: Jakub • datum: 22.08.2016
Dobrý den ,chci se zeptat jak bych měl dávkovat Super Hydro 80 DH32 s Fitness Authority AntiCatabolix děkuji

Dobrý den, Hydro dávkujte především po tréninku, díky velmi rychlé vstřebatelnosti je to ideální potréninkový protein. Vhodnou dobou pro použití hydra je také doba ráno po probuzení a dle pothřeby i kdokoliv během dne.

Další suplement dávkujte dle doporučení výrobce.

Made in?
autor: Kuba • datum: 05.08.2016
Dobrý den, nikde jsem nenašel kde je tento produkt vyráběn - mohu poprosit? Dškuji předem.

Dobrý den, výrobce je Extrifit, tzn. jedna z největších českých společností na sportovní výživu s moderním výrobním komplexem kousek od Svitav.

Kombinace
autor: Josef • datum: 29.07.2016
Mohu se zeptat jak byste mi tedy doporučil dávkování před a po, těchto tří suplementů? Bcaa instant, Thermogel a Super Hydro 80 DH32. Děkuji

BCAA můžete popíjet před a během tréninku, spalovač před tréninkem a připadně i ráno před snídaní a protein po zátěži či dle potřeby i kdykoliv během dne.

Děkuji
autor: Josef • datum: 29.07.2016
Děkuji za odpověď, a jaké bcaa byste mi doporučil? Mohu Hydro brát ráno po běhání a odpoledne třeba po fitku s kombinací bcaa. Děkuji

Doporučuji instantní  BCAA Instant. Hydro samozřejmě můžete dávkovat i po běhu či jiné sportovní aktivitě.

VHODNOST
autor: Ziptal • datum: 28.07.2016
Přeji Dobrý den, z určitých důvodů jsem limitován ve stravěna krátkou dobu.(3 měsíce) Rád bych se zeptal když mám problém s příjmem bílkovin jak lze uchovat hmotu a mít i menší čistý svalový přírůstek.Děkuji za čas a úsilí.

Dobrý den, pokud jsem z určitého důvodu něčím krátkodobě limitován, nemá smysl se zabývat přírůstkem hmoty. Spíše se zaměřením na udržení, tedy něco jako přechodné období.

Pokud bude protein  využíván zejména jako náhrada stravy, doporučuji multikomponentní  Long (R) 80 Multiprotein.

Rozdil
autor: Josef • datum: 28.07.2016
Dobrý den, měřím 183cm, vážím 97kg, chodím do fitka a běhat. Fitko 3-4 týdně, běh také 3-4 týdně. Rád bych se zeptal jak tento protein kombinovat s Bcaa (které byste mi doporučil), nebo stačí brát jen tento protein, či jen Bcaa? Jedná se mi o redukci váhy a udržení svalové hmoty. Případně jaké suplementy byste mi doporučil. Děkuji Josef

Dobrý den, BCAA můžete popíjet před a během tréninku. Hydro dávkujte po tréninku a např. také ráno po probuzení. Hodit se může také komplexní spalovač -  Thermogel (R). Poslouží i jako předtréninkový stimulant.

Chuť
autor: Vladimír Bernášek • datum: 15.06.2016
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně chuti tohoto proteinu. Je v pořádku že chut je nakyslá a až jakoby chutná zkaženě? Když jsem ho měl poprvé musel jsem ho vyplivnout jak jsem se zarazil. Děkuji

Dobrý den, chuť je spíše nahořklá, ale každopádně je odlišná od ostatních proteinů. Je to dáno vysokým stupněm hydrolýzy.

Co?
autor: Radim • datum: 01.06.2016
Zdravím,dobře děkuji za radu a objednám vámi doporučené suplementy.Je mi jasné,že asi hubnout a nabírat hmotu je hloupost ale pokud omezím sladkosti a tučnější jídlo tak snad něco málo.Prosím Vás ještě jedna věc mám ještě jeden načatý glutamin doma ale už je půl roku otevřený.Asi vyhodit že?Děkuji!

Omezení energetického příjmu tak, aby byl celkově deficitní, povede k redukci tuku, ale ne k růstu svalové hmoty.

Pokud byl glutamin dobře skladován, bude pravděpodobně v pořádku.

Co?
autor: Radim • datum: 28.05.2016
Dobrý den, prosím Vás pokud chci nabrat svalovou hmotu ale zároveň dostat dolů i nějaký tuk co by jste mi doporučil k tréninku za vhodné suplementy? Děkuji!

Dobrý den, bohužel redukovat tuk a současně nabírat svalovou hmotu je v podstatě nemožné.

V obou případech je vhodné použití proteinu a např. glutaminu či kreatinu.

Jak nabrat
autor: Renat • datum: 19.05.2016
Velice děkuji za odpověď,objednám obojí.

Pokud zvolite oba suplementy, Hydro užívejte  po tréninku a aminokyseliny před tréninkem.

Jak nabrat?
autor: Renat • datum: 19.05.2016
Dobrý den,potřebuji od Vás poradit.Chtěla bych přibrat,cvičím 2 krát v týdnu ve fitku.Vážím 51 kg a měřím 170 cm.Co mi pomůže nabrat?Moc díky.

Dobrý den, při vaší hmotnosti by neměl být žádný problém přijmout dostatek všech živin z běžné stravy. Pro přibírání je třeba více energie přijímat než vydávat. Experimentujte s přijmem sacharidů a tuků. Tyto dvě živiny budou mít zásadní vliv na přibírání. Zajímavé jsou zejména tuky, kdy mají vysokou energetickou hodnotu, tudíž není nutné příliš zvyšovat objem stravy. Zejména se jedná o tzv. zdravé  tuky.

Super Hydro je výbornou potréninkovou volbou. Nicméně pokud konzumujete bílkovin dostatek, je také velmi zajímavou volbou  AminoFree (R) Peptides.

Super Hydro
autor: Tomas • datum: 06.05.2016
Dobry den akce je dostuona i v kamennem obchode, napr na Cernem moste?

Dobrý den, zde uvedené ceny a akce platí jen pro eshop. Zboží můžete zde objednat a vyzvednout v libovolné pražské prodejně.

Hydro nebo CFM
autor: Daniel • datum: 05.05.2016
Dobrý den, je je lepší do diety či rýsovačky použít Hydro nebo CFM protein? Děkuji.

Dobrý den, ideálně po tréninku Hydro a během dne CFM Instant.

Dotaz
autor: Mirek • datum: 25.04.2016
Dobrý den, chci se zeptat zda není zbytečné pořizovat si BCAA? Nebo jen postačí podil aminokyseliny který je v tomto proteinu? (Trénink 5týdně cca 130min.) dekuji.

Dobrý den, pokud nemáte omezen energetický příjem, měl by stačit protein.

?
autor: Laďka • datum: 13.03.2016
Děkuji.

Není zač, ať se daří.

?
autor: Laďka • datum: 12.03.2016
Měří 180 cm a váží 80 kg

Zatím bych klidně použil jen protein, např.  CFM Instant Whey 80 a po tréninku se hodí také sacharidy, např. banán.

?
autor: Laďka • datum: 12.03.2016
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám syna 14,5 roku, hraje hokejbal. 3x v týdnu má trénik, o víkendu zápas.Chce koupit protein a BCAA. Jsou tyto preparáty vhodné pro děti? Je možné je použít jen k regeneraci a obnově po tréninku, nikoliv k výrobě objemu? Ev.v jakém množství a který? Děkuji

Dobrý den, kolik syn měří a váží?

před / po
autor: Radek • datum: 09.03.2016
Dobrý den. prosím o radu, je vhodné tento protein použít před tréninkem, cvičit mohu pouze brzy ráno. Nebo použití cca 1/2 hodiny před samotným tréninkem je zbytečné a použití doporučíte až po tréninku samotném ? Případně, jaký produkt by jste mi doporučili při ranních trénincích, před kterými nelze snídat ? Děkuji

Dobrý den, pokud cvičíte ráno nalačno, porce Hydra cca 30 minut před tréninkem je výhodná. Další může následovat po skončení tréninku.

aaa
autor: Tomáš • datum: 03.03.2016
Dobrý den,mám v plánu si kupovat tento protein který budu používat víceméně jen po treninku,k tomu kreatin+bcaa.je vhodné k tomu po tréninku ještě něco přidat zé stránky sacharidu??Do ted jsem po tréninku bral Jumbo PRO.Mým cílem je redukce tuku a nabrání svalové hmoty.Jsem 178cm 90kg.Během dne a večer mám LONG 80.Děkuji

Dobrý den, pokud budete po tréninku používat Hydro, je zařazení BCAA poměrně zbytečné. Stačí kreatin, případně i  Gluta Pure. Gainer bych nezařazoval, ze sacharidů k Hydru přidejte případně  Maltox 100 - maltodextrin (EU) či  Dextrose 100 - hroznový cukr.

PROTEIN
autor: MiCHAL • datum: 24.02.2016
Zdravi, chci se jenom zeptat co je lepsi Hydro 80 nebo Iso 90 podle vaseho nazoru

Dotaz byl zodpovězen v předešlé odpovědi.

Hydro jako super rychlá bílkovina je vhodná k  použití zejména po tréninku a ráno po probuzení. Během dne dne je to spíše izolát nebo koncentrát.

Koncentrát i izolát lze případně dávkovat i v době před tréninkem a ráno po probuzení. Syrovátková bílkovina je obecné rychle stravitelná a využitelná.

Hydro
autor: Michal • datum: 23.02.2016
Zdravim, chci se zeptat, jestli je lepsi pri hubnuti a spalovani brat preparat Hydro 80 a Granade thermo detonator nebo Iso 90 a Granade thermo detonator. Diky

Dobrý den, je to poměrně jedno. Důležitý je dostatečný příjem bílkovin a odpovídající strava.

Hydro je vhodné k použití po tréninku a ráno po probuzení. Během dne se může použít o něco pomalejší koncentrát nebo izolát syrovátkové bílkoviny.

Sestava
autor: Vojta • datum: 23.01.2016
178 cm výška, 79Kg váha (11.4% BF), jezdím 3+1 (1. den 2 hodiny, 2. den 1h 45min, 3. den 1h 30min, 4. den odpočinek)

Dobrý den, kombinaci není špatná a  lze ji takto použít. Variantou by bylo místo Hydra ihned po tréninku použít  AminoFree (R) Peptides a po 15 minutách gainer. Pro doplnění bílkovin během dne můžete použít  CFM Instant Whey 80 nebo multikomponentní  Long (R) 80 Multiprotein (použítí i jako noční protein ).

Kreatin, glutamin a HMB lze dávkovat současně.

Kreatin bych nasadil až druhý měsíc a užíval ho až do konce této tréninkové fáze. Glutamin např. první a třetí měsíc, HMB první a třetí měsíc.

Sestava
autor: Vojta • datum: 23.01.2016
Dobrý den, žádám Vás o radu. Teď bych chtěl jet 3 měsíce objem. Sestavil jsem si to nějak takhle: 1. Měsíc vždy po tréninku 15g hydra + 45g gaineru (poradíte mi který?), 2. měsíc po tréninku 15g hydra + 45g gainer + kreatin + glutamin, 3. měsíc po tréninku 15g hydra + 45g gainer + HMB + Tribulus. Je to takto sestavené správně (myšleno střídání suplementů a jestli jsou suplementy správně zvolené)? + (jak jsem se již ptal, který gainer zvolit?), je nějaký rozdíl mezi výrobci u HMB, Tribulusu? Mohu to po tréninku smíchat vše v jedno, nebo nějak popořadě s časovým rozestupem? Trénink a stravu si myslím, že víceméně mám, ale tady si nejsem jistý. Děkuji

Dobrý den, kolik měříte, vážíte a jak často trénujete?

Otázka
autor: MIREK • datum: 22.01.2016
Prosím o informaci, jaký protein resp. další suplementy je vhodné použít k nabírání svalové hmoty NOHOU (kvůli relativně náročné cyklistice převážně v kopcích). Je mi 60 let, pravidelně posiluji 2x týdně (dřepy, legpress, předkopávání, zakopávání aj.,) vážím 77 kg, při 182 výšky, moc děkuji za odpověď

Dobrý den, během zátěže doporučuji popíjet iontový nápoj v kombinaci s BCAA či AminoFree (R) Peptides. Pro cyklistiku je velmi dobře využitelná také gelová série, např. Aminogel (R), BCAA GT+, Express Energy Gel.

Během dne dle potřeby používejte protein, např.  CFM Instant Whey 80 či  Long (R) 80 Multiprotein.

Doplnění
autor: Jaroslav • datum: 22.01.2016
Další otázkou je když po probuzení použiji HYDRO, za jak dlouho je efektivní normální pevná snídaně/večeře? Jde o to, abych nenarušil trávící proces HYDRA. Btw. jak dlouho se cca 2 odměrky tráví? A ohledně zvýšení dávkování BCAA na 2-4 tablety toto navýšení i mimo tréninkové dny? Děkuji

Hydro je tráveno v podstatě okamžitě, tudíž není co narušit. Pevná strava následuje po ca 30 minutách. Dávkování BCAA zvyšte i ve dnech volna.

Správný postup
autor: Jaroslav • datum: 22.01.2016
Dobrý den. Zakoupil jsem produkty Super Hydro 80 DH32 a BCAA 1800mg Mega Tablets od Extrifitu. Cvičím 3-4x týdně. Dávkuji v tréninkové dny 2 odměrky hydro hned po probuzení, následně před tréninkem 2 tablety BCAA a po tréninku 2 odměrky + 2 tablety BCAA. V klidové dny 2 odměrky Hydro po probuzení + 2x denně 2 tablety mezi jídly (snídaně - oběd, oběd - večeře). Je toto dávkování korektní? Popřípadě prosím o upřesnění dávkování (181 cm, 103 kg). Další otázkou je když po probuzení použiji HYDRO, za jak dlouho je efektivní normální pevná snídaně/večeře? Jde o to, abych nenarušil trávící proces HYDRA. Děkuji za Vaše odpovědi a jsem s pozdravem.

Dobrý den, dávkování je v podstatě v pořádku. Jen bych zvýšil dávkování BCAA. V jedné dávce bych užil 3 až 4 tablety.

Po tréninku
autor: Jan Martinák • datum: 07.01.2016
Dobrý den, sháním suplement po treninku, trenuji systémem 4+1 a někdy mi po náročnějším treninku, hlavně kruhovým nebo aerobním není moc dobře. Snažím se o redukci váhy tak nechci nic na nabírání spíš nějaký komplex na doplnění všeho potřebného. Je tento výrobek dobrou volbou?

Dobrý den, může to být právě  Super Hydro 80 DH32 s přídavkem glutaminu (5 g ) a leucinu (3 až 5 g ).

Možností je také ihned po tréninku použít  AminoFree (R) Peptides a po 15 minutách protein - CFM Instant Whey 80.

gainer
autor: Milan • datum: 04.01.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je vhodná kombinace Hydro 32 a maltodextrin hned po tréninku? Fungovalo by to jako gainer? Děkuju za odpověd.

Dobrý den, ano, kombinace je zcela v pořádku.

se sacharidy
autor: kuba • datum: 19.12.2015
Dobry den, je mozne tento produkt michat s gainerem? nevyrusi se tim rychla vstrebatelnost bilkovin? Dekuji

Dobrý den, společná konzumace je zcela v pořádku. Otázkou je, zda Vám to bude vyhovovat chuťově.

Protein na schození hmotnosti ?
autor: Jink • datum: 19.12.2015
Dobrý den, chtěl bych se Vás otázat, jestli je tento protein vhodný na užívání, při snažení zhubnutí tuků a nabrání/udržení svalové hmoty ? věk: 22 let Váha: 120 kg z toho mám 90 kg svalů v těle, 178 cm ( Byl jsem na bodyfatt a vážili/měřili mě dvakrát, nedokázali uvěřit jak někdo kdo nikdy necvičil může mít tolik svalů ), takže se tomu chci začít věnovat, nic méně jsem naprostý laik co se suplementů týče. Kamarád mi doporučil spalovač tuků (Granade thermo detonator) a tento protein. Je tedy výběr v pořádku ? Děkuji, radek.

Dobrý den, Hydro se používá zejména po tréninku či ráno po probuzení. Během dne se více hodí koncentrát, např.  CFM Instant Whey 80. Přidání spalovače je v pořádku.

Dotaz
autor: Tomáš • datum: 02.12.2015
Dobrý den, jde mi o nabrání hmoty. Jaké suplementy by jste mi doporučili, chodim do posilovny 3x tydne a stíhám denně pouze svačinu obed a veceri, rad bych doplnil stravu suplementy ale nevim jaké by byly nejefektivnější a v jakém množství je můžu denně dávkovat zda denně můžu použít více odměrek než je uvedeno na obalu(2-3 davky denne) či ne.

Dobrý den, doporučuji použít all in one suplement, a to  One Stop Xtreme či All In One SynChronize. Oba suplementy obsahují všechny důležité látky podporující růst svalové hmoty.

Protein?
autor: Bára • datum: 21.11.2015
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jaký protein zařadit po tréninku. Chodím cvičit cca 3x-4xtýdně, různé skupinové lekce (Body pump, Bodyform ad.) a posilovna. Účelem je zhubnout a zkvalitnit svalovou hmotu. Děkuji a přeji hezký den, B.

Dobrý den, velmi vhodnou potréninkovou volbou je právě  Super Hydro 80 DH32. Případně to může být i syrovátkový koncentrát -  CFM Instant Whey 80. Je vhodný i k použití během dne, např. k svačině.

Dotaz
autor: Aleš Dann • datum: 04.11.2015
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Akorát jsem dobral Super Hydro 80 a chtěl bych zkusit i něco jiného. Myslíte, že třeba nějaký syrovátkový protein bych mohl, když jsi chci zachovat stejnou váhu? Děkuji

Dobrý den, můžete použít libovolný syrovátkový protein, např.  CFM Instant Whey 80.

Špatné trávení
autor: Hana • datum: 27.10.2015
Moc děkuji za tak bleskovou odpověď :). Mléko ani mléčné výrobky mi nevadí tudíž to asi s laktózou nebude mit nic společného, že? Ohledně toho Aminogelu. Při tréninku piju instant amino a před E nox tudíž bych potřebovala asi vyloženě protein. Ještě jednou moc děkuji.

Rozhodující je celkový denní příjem bílkovin a jejich rovnoměrné rozložení.

Vyzkoušejte  Super Hydro 80 DH32 a pokud by to nebylo ono, zařaďte Aminogel a zbytek doplníte běžnou stravou.

Špatné trávení
autor: Hana • datum: 27.10.2015
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu ohledně trávení proteinů. Mám velký problém s trávením všech zatím vyzkoušených proteinů. Po klasickém CFM Instant Whey 80 jsem nafouklá jak balon (nejen od extrifitu) a po IsoBeefu trávím zbytek dne na toaletě... :(. Už nevím, který vyzkoušet. A hlavně už mě to testování stálo fakt moc peněz. Vždy jednou vyzkouším a vyhazuji. Poradíte mi prosím, který z hydro proteinů je nejlépe stravitelný? Potřebuji ho hlavně v průběhu dne a po zátěži. Nejméně tuku a minimum sacharidu. Jaký je rozdíl mezi všemi hydro od Extrifitu. Zkoušela jsem i Essential Hydro Optimal Whey (naštěstí nabízíte i vzorek), ale ten je také nedýmaví... Kolik procent hydrolizované složky má např. Super Hydro 80 DH32? Prosím, prosím o radu. Už jsem zoufalá. Děkuji.

Dobrý den, pokud může za problém laktóza, volil bych  Hydro Isolate 90. Jedná se o hydrolyzát izolátu, tedy obsahuje jen zbytkové množství laktózy. Pokud laktóza nevadí, použijte  Super Hydro 80 DH32, protein s maximalním stupněm hydrolýzy - DH32.

Možností je také volba volných aminokyselin - Aminogel (R).

Hydro nebo Night?
autor: Petr • datum: 24.10.2015
Dobře, děkuji za odpověď.A ktery z těchto proteinů bych měl brát jako velké jídlo a podle toho teda dat více bílkovin?

Hydro se samozřejmě díky svým vlastnostem dávkuje zejména po tréninku. Jedna dávka bude cca 30 g bílkovin. Long před spaním v množství cca 0,5 g bílkovin na kg TH.

Hydro nebo Night?
autor: Petr • datum: 24.10.2015
Dobrý den, resim problém s výživou po tréninku boxu ve večerních hodinách. Trénink skončí a já do sebe musím něco hodit protože cesta domů mi trvá hodinu .Ted jde o to, že někdy jdu spát hodinu po příjezdu domů a někdy jdu spát po dvou hodinách.Mužů to řešit tím hydrem hned po tréninku a pak už nic neresit a nebo radši dat hned po treninku noční protein?Diky

Dobrý den, ihned po tréninku Hydro a klidně i s menším množstvím sacharidů a doma noční protein, případně to může být i lehčí večeře.

Ráno
autor: petr • datum: 20.10.2015
Dorbý den, chtěl bych se zeptat proč kupovat cfm protein? Když hydro je rychlejší, mělo by být lepší jak cfm nebo má cfm jiné výhody jak hydro? Používám hydro po tréninku, ale už mě ráno nebaví jíst vejce pořád a pořád do kola.. Přemýšlím, že bych ráno bílkovinou složku nahradil proteinem. Jaký doporučíte? Mám 75kg (minimum tuku) z běžné stravy jsem schopen dostat do sebe 300s/170b

Dobrý den, je pomalejší, což je např. při konzumaci během dne výhodné. Také díky tomu, že není tolik zpracován, obsahuje více bioaktivnich látek.

Bílkovinu obsahují i jiné potraviny než vajíčka.

Můžete použít multikomponentní protein -  Long (R) 80 Multiprotein nebo právě  CFM Instant Whey 80.

Protein
autor: Tommy • datum: 06.10.2015
Dobrý den,přemýšlim jaký protein si koupit..Jestli ten co vždycky a to CFM I.W.80 a nebo tento Hydro..Který mi doporučíte..a pokud je ten Hydro vhodnější tak jestli u něho mám taký užívat bcaa?Děkuji

Dobrý den, BCAA povinně nemusíte užívat u žádného proteinu. V vzhledem k povaze Hydra bych BCAA nezařazoval. Vyjímkou může být redukce tuku a náročný tréninkový program.

Hydro bych doporučil vyzkoušet, je velmi lehce stravitelné a velmi rychle využitelné.

dieta
autor: Jarek • datum: 29.09.2015
dobrý den je vhodný tento protein i při rýsovací dietě?

Dobrý den, určitě ano, je vhodný ve všech fázích přípravy.

hydro vs. hero
autor: Patrik • datum: 17.09.2015
Zdravím, je lepší si po tréninku (na objem) dát Hydro nebo novinku Hero? Díky za info.

Dobrý den, vhodná je rychlá bílkovina a sacharidy. Tedy je zřejmé, že je možné využít více suplementačních variant. Hero má tu výhodu, že obsahuje komplexní spektrum látek podporujích regeneraci.

nacasovani
autor: TOMAS • datum: 07.09.2015
díky za radu

Není zač, ať se daří.

nacasovani
autor: TOMAS • datum: 07.09.2015
dobry den,chci se zeptat,zaradil jsem po treninku hydro a davam ho cca 30 min po ukončení zateze.je tohle nacasovaní v poradku? dekuji

Dobrý den, vzhledem k zpracování proteinu ho lze bez problémů dávkovat bezprostředně po skončení zátěže.

chuť
autor: Jakub • datum: 26.08.2015
Ahoj, vyzkoušel už sem celou troufnu si říct dost protejnu, ale tento je absolutně nejhnusnější ze všech co sem kdy zkusil. Chci se zeptat jestli je tato chuť normální nebo mám kváklej.. Chuť je trpká nakyslá lehce připomínající nahořklost při spálení... Příchuť je čokoláda

Dobrý den, surovina je nahořklá, tudíž se to projeví i na chuti. Proto se protein s tímto stupněm hydrolýzy prodává v  příchuti hořká čokoláda.

Přesto poměrně velké množství uživatelů považuje tento protein za velmi chutný.

Pokud Vám  nevyhovuje, doporučuji protein s nižším stupněm hydrolýzy -  Hydro 77 DH12 nebo tablety - Amino Hydro.

dotaz
autor: Jiřina Hanušová • datum: 12.08.2015
dobrý den , jaký je rozdíl mezi produkty a který doporučujete? děkuji Hydro 80 DH32 - Hydro 77 DH12

Dobrý den, v zásadě znamený vyšší stupeň hydrolýzy (DH32) ještě menší velikost bílkovinných frakcí a tudíž ještě rychlejší vstřebatelnost. V praxi je to ovšem rozhodující pouze pro sportovce, kteří chtějí konzumovat opravdu velmi vysoké množství bílkovin a pro běžně kondičně trénujícího jedince nebude mezi uvedenými variantami zásadní rozdíl. Stále se jedná o nejpokročilejší a tudíž nejkvalitnější možnou formu úpravy syrovátkové bílkoviny, takže ať už zvolíte kteroukoliv z uvedených dvou variant, dostanete jeden z nejlepších produktů v dané kategorii.

Jak dávkovat
autor: David H. • datum: 05.08.2015
Dobrý den, Chci se zeptat na užití tohoto proteinu a Compress BCAA Instant Drink, co mám po tréninku užít dříve? Nebo mám BCAA vypít během tréninku a hned po tréninku tento protein? Děkuji za odpověď. David

Dobrý den, BCAA můžete zařadit před a během zátěže. Super Hydro po skončení a případně také ráno po probuzení.

dotaz
autor: Michal • datum: 21.07.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je pro mě vhodný tento protein. 23 let, výška 178cm,váha 74kg. Cvičím 3-4x týdně a snažím se o nárust svalové hmoty + lehkou redukci tuku. Pokud je vhodný, jaké dávkování by jste mi doporučili?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Super Hydro je díky svému zpracování TOP proteinový suplement. Je velmi rychle vstřebán a využít. Proto se dávkuje zejména po tréninku a v dalších situacích kdy potřebujeme rychlý zdroj bílkovin.

dotaz
autor: dotaz • datum: 18.07.2015
Dobrý den! Je mi 25 let (skoro 26) a užívám tento protein druhým měsícem. od té doby co ho beru ale na sobě pozoruji částé vznikání akné na místech, která jsem měl nejvíce postižená naposledy během puberty. Dané místo vyčistím pleťovou vodou a zmizí to, ale za pár dní tam mám červené fleky zase. Může tento protein obsahovat něco, co může vznik akné přímo podporovat? Nechápu, proč to tělo najednou tak blázní. Děkuji.

Dobrý den, vzhledem k počásí to může být také problém zvýšené potivosti atd. Zda za to může protein, to 100% vyloučit nelze.

Užívání
autor: Luboš • datum: 15.07.2015
Dobrý den, Na vašich stránkách o proteinech jsem si našel tento. Uvadite ho jako „noční“ protein. A že tyto proteiny se nedoporučují po treninku kvůli vstřebávání. Tak se ptam je tento protein vhodný jako protein před spaním? Popř nějaké alternativy. Děkuji

Dobrý den, hydrolyzovaný protein není určitě uváděn jako noční protein. Hydro je díký svému zpracování velmi rychle  vstřebán, proto se doporučuje užívat zejména po tréninku a ráno po probuzení.

Opakem je micelární kasein, který uvolňuje aminokyseliny postupně a to až po dobu cca 7 hodin. Právě micelární kasein se užívá večer před spaním.

protein do začátku
autor: David • datum: 10.07.2015
Potřeboval bych doporučit nějakí protein od 13 let dekuji

Kolik vážíš?

Hydro 80 DH 32
autor: David • datum: 06.07.2015
Od kolika let se smí užívat HYDRO 80 DH 32.

Dobrý den, více než o věk, jde o to, zda má smyl tento protein použít. Je to v podstatě přípravek pro „profesionální“ cvičence. Běžný kondiční cvičenec a k tomu ještě ne příliš zkušený, nebude umět využít potenciál tohoto proteinu.

reference
autor: Lukáš • datum: 27.06.2015
Rozhodl jsem se poreferovat ostatním, kteří uvažují o koupi tohoto proteinu. Rozhodně se nenechte odradit řečmi o hořké chuti proteinu. Jakmile už budete skoro na ně dózy hrabat s odměrkou, tak už vám to ani tak nepřijde, protože si na to prostě zvyknete, resp. vaše chuťové buňky. Jinak za ty peníze tento protein opravdu stojí - poctivě odpracujete a vydržíte i trochu více náročný trénink. Osobně dávkuji takto: jedna odměrka před, druhá po tréninku a jedna příští den pro lepší regeneraci. Mám tedy 6 odměrek týdně, protože cvičím 2x týdně (2x 3 odměrky) a dóza mi vydržela déle jak měsíc. Svaly jsou určitě větší, zesílila mi moje slabší levá ruka. Osvědčil se mi krátký (málo cviků), ale efektivní trénink na procvičení celého těla. Vřele doporučuju!

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

Kombinace
autor: jari • datum: 16.06.2015
Ma smysl tento protein kombinovat s aminokyselinama,když už jich tolik obsahuje?

V případě běžného kondičního tréninku mi přidání aminokyselin přijde zbytečné.

Použití proteinu
autor: Aleš • datum: 06.06.2015
Děkuji za předešlou odpověď. Mohu si po tréninku v posilovně dát 1ks ovoce (banán, pomeranč, jablko) a cca po 30 min. tento protein? Když už budu protein v této cenové relaci, nechci aby to ovoce nějak narušilo vstřebávání proteinu apod. a předpokládám, že brát protein ihned po tréninku bez doplění sacharidů není dobré.. Děkuji

Dobrý den, pokud použijete Hydro, přidal bych raději  Dextrose 100 - hroznový cukr. Ovoce si dejte k svačině.

Přidatné látky
autor: Aleš • datum: 05.06.2015
Dobrý den, rozhoduji se o výběru proteinu který by měl co nejméně přidatných látek jako E, umělá sladidla apod... Pokud porovnám složení tohoto proteinu a například CFM 80 (stejný výrobce) tak zjistím že CFM 80 obsahuje navíc: xanthan a guma guar (stabilizátor, zahušťovadlo), annato (přírodní barvivo), sójový lecitin 0,38 %. Proč jde tedy Hydro 80 vyrobit bez těchto látek a jiné proteiny jako CFM 80 je obsahují? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jedná se o záležitost technologickou. Každá surovina má jiné vlastnosti, proto se upravuje rozdílným způsobem. Také na to má vliv očekávání zákazníků, kdy požadují např. hustou krémovou chuť atd.

dotaz
autor: Lukáš • datum: 01.06.2015
Děkuji! Radši se zeptám jednou a zbytečně, než vůbec :-)

To je zajisté velmi dobrý postup.:-)

dotaz
autor: Lukáš • datum: 31.05.2015
Dobrý den! To já vím. Předtím jste mi napsal, že při 171 cm a 65 kg stačí v jedné dávce jedna odměrka. Tak tomu mám rozumět tak, že při běžné stravě stačí jedna odměrka po cvičení a pak až zase jedna odměrka po dalším cvičení a nejsou potřeba žádné udržovací mezidávky mimo trénink? Děkuji!

Pokud to víte, tak je Vaše otázka zbytečná.

Příjem bílkovin by měl být pravidelný. Pokud je nepřijmete z běžné stravy, doplníte je pomocí suplementů.

dotaz
autor: Lukáš • datum: 29.05.2015
Zdravím! Ještě bych měl dotaz, pokud si dám jednu celou odměrku po tréninku, tak přibližně za jak dlouho si můžu dát další? Zatím si dávám dvě po tréninku s větším časovým odstupem a ještě jednu další den kvůli regeneraci. Při trénování 2x týdně mi protein vychází asi na jeden měsíc užívání a pár dní k tomu.

Dobrý den, dávkování proteinu je závislé na tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Regeneraci podporují i bílkoviné přijaté z běžné stravy.

odměrky
autor: Lukáš • datum: 22.05.2015
Dobrý den! Měřím 171 cm a vážím 65 kg. Jakou dávku (kolik odměrek) tohoto proteinu byste mi doporučil? Děkuji.

Dobrý den, v jedné dávce použijte jednu odměrku. Dávkujte ho po tréninku  a dle potřeby i během dne.

Dotaz
autor: Vít • datum: 11.05.2015
Dobrý den, již po několikáté jedu do zahraničí na brigádu. Vždy tam dost zhubnu. Momentálně vážím 80kg a měřím 185cm. Rád bych se zeptal, jaký protein či sacharid (případně jejich kombinace) by byla ideální pro zmenšení ztráty váhy, případně mírný svalový nárůst (pravidelné cvičení je samozřejmostí). Jím zdravě a pravidelně, jenže nejsem schopen při těžké práci přijmout dostatečné množství živin. Děkuji

Dobrý den, doporučuji gainer s vyšším podílem bílkovin, např.  Go Pro 30 a noční protein -  Micelar Casein.

Hodit se mohou také proteinové tyčinky -  Hydro Protein Bar 31 %.

Rozdíl
autor: Vít • datum: 09.05.2015
Dobrý den, rozhoduji se s výběrem proteinu. V minulosti jsme vždy kupoval CFM Instant Whey 80. Chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi tímto proteinem (Super Hydro 80 DH32) a CFM Instant Whey 80? Hydro 80 DH32 se používá před/po tréninku jelikož obsahuje BCAA (druh štěpení a výroby v popisku mi bohužel moc neříká jaké jsou rozdíl - nepoznám to)? Případně mi prosím poraďte jiný protein (klidně od jiné značky). Protein mám buďto během dne, ráno (když nestíhám kvalitní snídani) nebo po tréninku. Má smysl zařazovat různé druhy proteinu (na noc, během dne, po tréninku..) nebo je rozdíl minimální? Případně čím proteiny ještě doplnit (používám BCAA, kreatin ne)? Děkuji.

Dobrý den, BCAA obsahuje každá plnohodnotná bílkovina.

S výběrem vhodného proteinu Vám pomůže tento článek. Řeší také popis jednotlivých surovin používaných při výrobě proteinu.

koncentrát?
autor: JIrka • datum: 08.05.2015
Dobrý den, níže píšete, že tento suplement doporučujete ráno a po tréninku. Přes den koncentrát. Proč? A co to koncentrát je? Děkuji za odpověď

Dobrý den, CFM koncentrát je kvalitní syrovátková bílkovina, která se tráví pomaleji než hydrolyzát a také je levnější. Proto se často volí kombinace hydra a koncentrátu.

Super Hydro 80 DH32 a Palatinose Gain 20 Fair Power
autor: JK • datum: 06.05.2015
Dobrý den, rád bych se dotázal co si myslíte o kombinaci Super Hydro 80 DH32 a Palatinose Gain 20 Fair Power, a myslím tím doslovnou kombinaci použitím jedné odměrky od každého dohromady jako potréninkového nápoje, či nápoje po vstávání. Jde mi o to, že oba výrobky jsou na tom relativně dobře s nízkým obsahem laktózy, ale jen s proteinem si nevystačím, protože mám rychlý metabolismus a těžko přibírám na váze. Děkuji.

Dobrý den, pokud Vám tato kombinace vyhovuje, můžete ji bez problémů použít.

dotaz
autor: Lukáš • datum: 05.05.2015
Dobrý den. Hledal jsem protein, který by mi mohl nabídnout víc než třeba Whey Core 100 nebo CFM Instant Whey 80. Udělal jsem důkladné porovnání Whey Core 100 a CFM Instant Whey 80 s tímto proteinem Super Hydro 80DH32 a kromě množství aminokyseliny L-isoleucin gramáží naprosto překonává oba dva zmíněné proteiny. A vlastně i způsobem, jakým byl vyroben. Myslím si, že Super Hydro 80 nabídne o malinko více. Máte s tímto proteinem nějakou zkušenost, která by to potvrdila? Děkuji.

Dobrý den, Hydro je bezesporu velmi kvalitní a výjimečný protein.

Více než koncentráty Vám nabídne zejména po tréninku či ráno po probuzení. Během dne zase může být výhodnější koncentrát a večer před spaním zase micelární kasein.

chut
autor: martin • datum: 25.04.2015
Dobrý den . Chci se zeptat zda tento protein ma nasládlou chuť jako většina . Díky

Dobrý den, díky vysokému stupni hydrolýzy má chuť mírně nahořklou.

protein
autor: patrik • datum: 25.04.2015
Děkuji za odpověd , samozřejmně vím že dávkování je podle váh a příjmu bilkovin ze stravy. A bylo by vhodné ve dnech volna tedy zařadit klasicky CFM a v treninkove dny rano a po treninku hydro ?

Ano, kombinace více proteinů se běžně používá. Hydro po tréninku a ráno, koncentrát např. k svačině.

protein
autor: patrik • datum: 25.04.2015
Dobrý den chci se zeptat , Když je to Hydro jenom kilovka dávkuje se méně ? A dávkuje se vubec ve dne volna ? Děkuji

Dobrý den, dávkování se neodvíjí od velikosti balení, ale od Vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Hydro se dávkuje zejména po tréninku a např. ráno po probuzení.

dotaz
autor: Petr • datum: 23.04.2015
Dobrý den, Chtěl byh se zeptat, jestli při intoleranci laktózy je pro mě vhodnější Super Hydro 80 nebo CMF Instant Whey 80... Dále bych se chtěl zeptat, jestli je vhodnější pro potřebu nabrání svalové hmoty a hmotnosti obecně jeden z uvedených proteinů + maltodextrin, nebo pouze Gainer po cvičení ? .. Jsem začátečník, cvičím 3-4x týdně (28 let, 178 cm, 73 kg) .. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Hydro laktózu obsahuje, ale díky zpracování, některým uživatelům s laktózovou intolerancí jeho konzumace žádné potíže nezpůsobuje.

dotaz
autor: Jiří Jurášek • datum: 15.04.2015
Dobry den chtel bych se zeptat zda neni toto hydro vhodne spise jen pro kulturisty jelikoz ma nejvyssi cislo hydrolizy tak by me zajimalo zda mnou protein pouze neprojede a telo si z nej nic nevezme. zaroven jsem cetl ze pokud ma tak vysoke cislo hydrolizy nemelo by se davkovat vice jak 20 g co je na tom pravdy ? dekuji za odpoved

Dobrý den, právě díky hydrolýze bude protein využít velmi dobře. Dávkování je vždy závislé na tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy.

volba proteinu
autor: Tom • datum: 31.03.2015
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jaký protein je nejvhodnější užívat a to i s ohledem na jejich cenu. Jestli se vyplatí si připlatit za hydrolyzát nebo ne. Protein chci užívat hned po ránu a pak po tréninku spolu s maltodextrinem. Doteď jsem užíval buď CFM Instant Whey 80 od Extrifitu, případně ISO 90 při dietě. Tak jestli má smysl si koupit tento Hydro 80, nebo Isobeef, či oba - pak který ráno a který po tréninku. Či si koupit Ultra Speed 80 - případně místo kterého výše uvedeného nebo jenom ten. Anebo jestli s ohledem na cenu se nevyplatí si připlácet a zůstat u CFM Whey 80. Či poslední možnost, zda CFM a k tomu nějaký výše uvedený buď na ráno nebo po cvičení. Cvičím poměrně intenzivně, 5 krát týdně, 26 let. Dále užívám BCAA před tréninkem a po tréninku. Občas před tréninkem nějaký pre-workout. Děkuji za odpověď

Dobrý den, ideální je použít hydrolyzovaný protein, ale v úsporné variantě to může být koncentrát -  CFM Instant Whey 80. Případně se vyplatí i kombinace hydrolyzátu a multikomponentního proteinu -  Long (R) 80 Multiprotein.

dotaz
autor: Milan • datum: 31.03.2015
Dobrý den! Budu po nějaké době užívání tohoto produktu vypadat jako ten Slavoj Bednář?

Dobrý den, bohužel, určitě nebudete.

Hydro
autor: Gary • datum: 24.03.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je tento protein vhodný do redukční, respektive předsoutěžní diety, v kombinaci s BCAA a glutaminem-rád bych zachoval příjem bílkovin. Děkuji

Dobrý den, jedná se o vysokoprocentní velmi rychle stravitelný protein, který lze využít ve všech fázích přípravy.

hydro 32vextrifit
autor: Ondrej Odehnal • datum: 22.03.2015
Jeste jednou dobry den, chtel sem se jeste zeptat na vas nazor a sice dat si tento protein mimo jine chvili pred spanim?nocni nechci, chci,aby telo, v klidu spalo a netravilo, tvaroh a jina jidla co se ji jako posledni protein pred spanim,zrovna nemusim.dekuji

Hydro je rychle stravitelné, tudíž dávkování večer před spaním nic neřeší.

bcaa 4 1 1 survival
autor: Ondrej Odehnal • datum: 22.03.2015
Dobry den,chtel bych se zeptat na davkovani bcaa.Nyni jsem je uzival jen v treninkove dny (objem) a nyni na leto chci zredukovat tuk, snizil jsem si tedy sachry a lehce navysil proteiny a otazka zni, zda je tedna miste i bezne uzivat bcaa imimo treninkove dny? Dale uzivam protein a gainer,dekuji

Dobrý den, BCAA bych užíval jen v době kolem tréninku.

suplementy
autor: seb • datum: 21.03.2015
Dobře, děkuji budu zvažovat o koupi knihy, minimálně si prostuduji rady ohledně tréninku pro hůře přibírající jedince. Jak byste prosím doporučil níže jmenované suplementy (které mám doma k dispozici) pro maximální efektivitu nabírání hmoty? Děkuji mnohokrát

Gainer užívejte po tréninku, Hydro např. ráno po probuzení. BCAA ihned po tréninku a po cca 15 minutách gainer. Multivitamín ráno po snídani.

trénink
autor: seb • datum: 21.03.2015
Cvičím přibližně hodinu. Cvičím vždy nějaké partie - alespoň 3 cviky na danou partii. Každý cvik cvičím na 3-4 série vždy například 15-12-10-8 opakování a přidávám si závaží s každou další sérií. (cvičím s maximálními vahami které na vzhledem k těmto opakováním zvládnu) Cviky se snažím obměňovat jednou za pár týdnů. Jeden kamarád radil na nabrání mít třeba 6 serií těžké váhy a zvednout jí klidně párkrát co si o tom myslíte?

Nemyslím si, že pyramida je zrovna nejvhodnějším způsobem tréninku, když máte problém s přibíráním.

V současnosti bych s tréninkem příliš neexperimentoval a držel se některého osvědčeného tréninkového programu.

Strava a trénink pro obtížně přibírající je podrobně popsán v knize  Tekuté svaly (Karel Šedivý).

Kdy co a jak dávkovat
autor: Seb • datum: 21.03.2015
Dobrý den, Mám dlouhodobý problém přibrat nějak více svalové hmoty. (Všichni říkají že cvičím správně ale mám očividně problém ve stravě/rychlém spalování těla) Cvičím 2-3x týdně, (Po a St ráno, So večer) Dělám breakdance 2x týdně (Úterý a Čtvrtek večer => trénink střídá vždy velký výdej energie s krátkými pauzami) - potřebuji poradit kdy a jak dávkovat tyto suplementy (většina produktů zakoupena na ronnie.cz): *) EXtrifit Hydro 80 (Enzymatically hydrolysed whey protein - HYDRO AMINO ACIDS: 80,5%) *) MYOTEC Royal mass (gainer) *) Nutrend BCAA Amino mega strong 80 000 mg BCAA (Pure Free Crystalline Form) *) Nutrend Iontový sirup Unisport (l-Carnitine, Glycine, Taurine, Minerals) *) Vitamíny a minerály v tabletách (multivitamin,multimineral, C, D, K, Zn, Mg, B6) *) Sušená syrovátka Omlouvám se za nejspíše trochu rozsáhlejší dotaz. Nevím kam jinam se obrátit, nikdo mi nedokáže uspokojivě poradit a každý říká něco jiného. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jak trénujete?

Kde koupit?
autor: Honza • datum: 20.03.2015
DoBry den objednal bych si superhydro 80 d 32 da se nekde sehnat v Brne ? Diky

Dobrý den, v současné době v Brně kamennou pobočku nemáme. Nejjednodušší a nejvýhodnější je zboží objednat přes eShop.

Otázka
autor: Jakub • datum: 16.03.2015
Dobrý den chtěl jsem se jen zeptat ne ke konkrétnímu protejnu ale spíše jestli by jste mi neporadil jaky protejn mám začít požívat po tréningu četl jsem ruzné články ale něak tomu nerozumím.. c

Dobrý den, pokud chcete po tréninku protein a nikoliv gainer, pak bude skvělou volbou například právě Super Hydro. Další vhodnou variantou je například Ultra Speed 80.

Protein
autor: Michaloz • datum: 11.03.2015
Zdravím obsahuje tenhle protein nejake alergeny?například lepek nebo laktozu ?Ktery je lepsi na traveni pokud mám s travením někdy problém ? tenhle nebo hydro 77 děkuji :ú

Dobrý den, lepek neobsahuje, ale laktózu ano.

Hydrolyzovaná, tedy předtrávená bílkovina v podstatě vůbec nezatěžuje trávení, tudíž vzhledem k Vašim potížím je to ideální protein.

protein po treningu?
autor: Tomáš • datum: 08.03.2015
Dobrý den, Chtěl bych vás poprosit o radu a případné vysvětlení jak se věci mají.Všude možně se říká že nejlepší po treningu je dát sacharidy(banan) a 45-60 min po trenalu protein.Ptal jsem se i majitele fitka,znamých a i koukal po internetu a řekli mi že ihned po treningu tělo nepotřebuje protein,spíše ho složitě předělává na sacharidy... Proč se tedy píše že tohle hydro(protein) se má davkovat ihned po treningu?.jaká je tedy nejlepší varianta potreningové stravy + doplňků? Nerozumím tomu a budu velice rád za vysvětlení,mnohokrát děkuji :)

Dobrý den, pokud je Vašim cílem nabírání nebo regenerace po náročném tréninku je výhodné používat gainer, tedy směs sacharidů a bílkovin (může to být i hydro + sacharidy ).

V případě redukce tuku se nejčastěji užívá právě protein.

Hydro80/Beef Amino
autor: Bohouš • datum: 04.03.2015
Super Hydro80 DH32 nebo Beef Amino Hydro? Co je lepší po ránu a po tréninku?

Dobrý den, ideální je kombinace obou suplementů. Pokud bych volil jen jeden, bude to Super Hydro.

Hydro a BCAA
autor: Tomáš • datum: 18.02.2015
DObrý den, chci se zeptat ... používám současně SUPER HYDRO a BCAA Instant od Extrofitu ... není to procento příjmu aminokyselin větší až mnoho

Dobrý den, to záleží na Vašem tréninku a stravě. Kombinace je možná, ale neumím posoudit, zda ji potřebujete.

Gainer?
autor: Jakub • datum: 16.02.2015
Dobrý den, neustále čtu o různých potréninkových nápojích a rád bych v tom měl jasno. Je lepší používat klasický gainer, nebo tento protein (HYDRO 80) + maltodextrin. Popřípadě proč je daná varianta výhodnější? Předem děkuji za odpověď :)

Z mého pohledy jednoznačně Super Hydro 80 DH32 (popř. třeba hydro + isolát + koncentrát, viz třeba Ultra Speed 80) a k tomu maltodextrin. Hezky to popsal kolega Michal Richter v tomto článku: Potréninkový nápoj.

POCHVALA
autor: HYDRO 80 • datum: 13.02.2015
dobrý den, dekuji panu Flášarovi za doporučení tohoto proteinu. je to nrjlepší protein, co jsem zatím měla. kromě jiných plusů, je uzasná jeho chut, které je luxusní. Nenechte se odradit tím, že hydrolyzáty jsou hnusně hořké - naopak. konečně neco co není odporně přeslazené byt stévií. díky

Dobrý den, velmi mě těší, že jste s proteinem spokojená. :-)

Glukopur
autor: Filip • datum: 11.02.2015
Dobrý den, bezprostředně po treningu davam vždy protein koncentrát 40g + 10g glutaminu a 40g Glukopuru. je to vhodné i při hydrolizovaném proteinu? nezpomalí to rychlé zabudování proteinu do svalů? doporučil byste davat glukopur? a v diete i v oběmu? tuto otázku si kladu už delší dobu.Jinak sachry po treningu mi vetsinou dělali dobře cejtil jsem se hned zregerenovaný.. předem díky za odpověď

Dobrý den, stejný postup můžete použít i v případě hydrolyzovaného proteinu. Sacharidy zlepšují vstřebatelnost proteinu.

Sacharidy lze po tréninku užívat i při redukci tuku. Redukci ovlivňuje mnohem více celodenní strava.

Dotaz
autor: Martin • datum: 09.02.2015
Dobrý den, Měřím 188, váha 85, věk 25. Jezdím 2x-3x týdně na kole(50km), případně jiný kondiční trénink a cvičit jsem začal chodit po roční pauze 3x týdně. Chtěl bych nabrat cca 3-4 kila svalové hmoty. Chci se zeptat jakou kombinaci produktů by jste mi doporučil? Koukal jsem na CFM Instant Whey 80 po tréninku plus něco na spaní nebo přes den? Nebo jinou kombinaci? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, použití proteinu je určitě velmi vhodné. Pro denní a potréninkové použití se hodí  CFM Instant Whey 80 a pro noční dávkování Micelar Casein. Z dalších suplementů doporučuji např. Gluta Pure.

Amix / Extrifit
autor: Gabriela • datum: 08.02.2015
Dobrý den, chtěla bych přítelovi udělat radost a dokoupit mu protein, protože ten co má (Amix CarboJet Gain - 1kg), mu už dochází. Chtěla bych mu koupit nějaký kvalitní, a nevím jestli mu koupit znovu ten co měl, popřípadě ale ve větším balení, nebo mu zkusit koupit jiný co mi přijde kvalitnější, zaujaly mě právě proteiny od značky Extrifit, nejvíce asi tento. Chtěla bych se zeptat co by jste mu doporučil, na nabrání svalové hmoty - objem? Bude mu 18, měří cca 175cm a váží cca 70kg.

Dobrý den, doporučuji použít  CFM Instant Whey 80. Jedná se o kvalitní syrovátkový koncentrát, který patří dlouhodobě mezi nejprodávanější proteiny.

Dotaz
autor: Jarda • datum: 05.01.2015
I když jsem dal protein samotný, stejně je kyselý a nemá žádnou chuť, je něco špatně nebo je to „běžná chuť“ ?

Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový koncentrát s nejvyšším možným stupněm hydrolýzy DH32 má chuť mírně nahořklou, nikoliv kyselou.

Pokud je protein opravdu kyselý, raději ho nepoužívejte.

Dotaz
autor: Jarda • datum: 05.01.2015
Zdravím, koupil jsem nedávno od kamaráda tento protein, který mu ležel měsíc otevřený ve skříni. Dneska jsem ho smíchal společně s gainerem (jahodové příchutě) a byl kyselý, mám ho dobrat nebo už je zkažený ? Předem děkuji za brzkou odpověď.

Dobrý den, nemíchejte ho s gainerem a ochutnejte ho samostatně.

S Whey Duo
autor: Ondřej • datum: 30.12.2014
Používám po cvičení Reflex Whey Duo protože někdy nemám možnost hned hodinu po cvičení něco sníst a s WD nemám narozdíl od hydra po 30 minutých hlad. NA druhou stranu mám pocit že po hydru lépe regeneruji. Co kdybych smíchal celé jedno balení tohoto proteinu s Whey Duo. Získal bych to nejlepší z obou světů?

Dobrý den, vycházejte z toho, že bezprostředně po tréninku je výhodné dávkovat rychlé bílkoviny, tedy Super Hydro.

Ihned po tréninku dávkujte Hydro a pokud nebude možnost cca 60 minut po tréninku zařadit pevnou stravu, dávkujte Whey Duo. Ideální bude také přidání sacharidů.

pomoc s vyberem
autor: Filip • datum: 23.12.2014
Dobrý den, měřím 188 cm, vážím 109 kg. Jídelníček mám upravený od nutriční poradkyně, shodil jsem už 11 kg. Teď jsem začal cvičit program „insanity workout“, je tento protein vhodný po cvičení? Případně jaký jiný byste mi poradili?

Dobrý den, pokud plánujete po tréninku užívat protein, je hydrolyzovaný syrovátkový protein nejlepší volbou.

Díky hydrolýze je protein velmi rychle vstřebán a v podstatě okamžitě začíná svalům dodávat aminokyseliny.

RADA
autor: Vojta • datum: 09.12.2014
Dobrý den chci se zeptat měřím 178cm mám 80kg nejsem níjak tlustý ale tkz. špek se na mě najde potřebuju poradit co mám brát aby se mi vše začalo proměňovat na svalovou hmotu? Neposiluji moc dlouho a kamarád mi řekl ať si koupím protein doteď jsem nic nebral posiluji cca 1 rok Děkuji za odpověď.Poraďte klidně více produktů :)

Dobrý den, tuk na svalovou hmotu nezměníte. Musíte ho spálit a svalovou hmotu vybudovat.

Použití proteinu je vhodné, ale samo o sobě to váš problém nevyřeší. Důležitá je vaše strava a samozřejmě také pravidelný trénink.

dotaz
autor: milos • datum: 21.11.2014
Dobrý den, když tento protein obsahuje na 30g 5279 mg BCCA, mám ještě využívat i zvlášť BCCA ? Kolik by mělo být gramů na jeden kg? A kolik užívat před tréninkem a kolik po něm ? Děkuji

Dobrý den, v případě použití hydrolyzovaného proteinu, bych spíše samotné BCAA nezařazoval. Pokud ano, tak v případě přísné redukční diety v kombinaci s náročným tréninkovým programem.

Recenze
autor: Petrik • datum: 19.11.2014
Tohle je 11. protein který jsem vyzkoušel. Musím však konstatovat že i přes výborné složení je chut opravdu odpudivá.Přirovnal bych to ke kombinaci stara vejce rozmixovana s olejem. Navíc i vůně po rozmichani není nic co by vás povzbudilo. Pozitivne hodnotim malou prašnost a penivost. Myslím však ze pro lidi bez soutěžních ambici je zbytečně drahy,což me třeba zase tolik nevadí, a i přes výborne složení si myslím, ze to za tu chuť a smrad nestoji, i když na ex se to dá s velkou mírou sebezapreni

Dobrý den, Hydro s nejvyšším stupněm hydrolýzy má specifickou chuť, které nemusí všem vyhovovat. Přesto má mnoho věrných uživatelů, kterým vysloveně chutná.

Pokud jste kondiční cvičenec, máte pravdu, že je pro vás tento protein asi zbytečným luxusem. Dostačující bude kvalitní koncentrát -  CFM Instant Whey 80.

Pokud byste chtěl přesto občas použít Hydro, volte protein s nižším stupněm hydrolýzy - Hydro 77 DH12. Tato surovina se lépe ochucuje a nabízí se ve více příchutích.

rada
autor: tom • datum: 16.11.2014
dobry den muzu tento protein pouzit spolu s creatinem creapures? dekuji

Dobrý den, ano, kombinace obou suplementů je v pořádku.

rada
autor: Tony • datum: 15.11.2014
dobry den muzu pouzit Super Hydro 80 DH32 spolu s bcaa i kdyz aminokyseliny obsahuje? dekuji

Dobrý den, kombinace je možná, ale v případě použití hydrolyzovaného syrovátkového proteinu je přidání BCAA poměrně zbytečné.

závadějící tvrzení
autor: vaclav.p • datum: 14.11.2014
proč je ve videu uváděno, že je v produktu 80,5% volných aminokyselin? Aminokyseliny jsou tam v peptidových vazbách, a nikoli jako volné.

Dobrý den, přiložím citaci dodavatele, kterého jsme požádali o vyjádření - „Správně, aminokyseliny jsou v bílkovině v peptidové vazbě a v bezvodé formě, neboli jako anhydrát. Když se na ně ale dělá laboratorní rozbor, tak vycházejí samostatně jako volné aminokyseliny, které jsou vždy v hydratované formě, neboli mají na sobě navázanou vodu. U hydrolyzované bílkoviny se aminospektrum měří tedy v hydratované formě, výrobce to udává správně podle EU kritérií.“

chyba v jednotce
autor: Lukáš Vacek • datum: 14.11.2014
Dobrý den, jen taková technická poznámka - v popisu u výrobku je napsáno „průměrná molekulová hmotnost 1,6 Daltonu“ To určitě musí být chyba (1Da je v podstatě to samé jako atomová hmotnostní konstanta mu). Myslím, že tam máte jen překlep a mělo by tam být spíše 1,6 KDa (kilodaltonu). :)

Dobrý den, děkujeme za upozornění, chybka se vloudila, v textu výrobku jsme opravili. :)

dotaz
autor: Petr • datum: 05.11.2014
Dobrý den, nevíte jak dlouho trvá strávení jedné odměrky Hydra?

Dobrý den, jedná se o předtrávenou bílkovinu, tudíž dochází v podstatě k okamžité využitelnosti aminokyselin.

extrifit
autor: lukas • datum: 14.10.2014
Dobrý den, chtěl bych vědět jak mám užívat dohromady protein Super Hydro 80 DH32 a creatin Creatine Creapure. Chtěl bych nabrat svalovou hmotu tak nevim jak to davkovat tyto dva suplementy. Napsal byste mi prosím vás kdy a v jakém množství to mám brát v tréninkový i v netréninkový den? Je mi 18 a měřím 177 a vážím 73kg. Předem děkuji za odpověd.

Dávkování proteinu je závislé na tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein můžete zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Hydro se dávkuje zejména po tréninku, vhodné je přidat také sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU) (30 g proteinu a 30-50 g maltodextrinu.

Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne. Jedna dávka je 5 g.

Hydro + Gainer
autor: David • datum: 22.08.2014
Dobrý den, v objemové přípravě užívám extrifit G15 gainer hned po tréninku. Zároveň bych rád užíval hydro 80 pro maximální regeneraci. Můžete mi doporučit kdy užít Hydro 80, když hned po tréninku piju 2 odměrky gaineru ? Nevím jestli by žaludek pobral gainer a protein hned po sobě. Děkuji

Dobrý den, pro podporu regenerace užíváte gainer, který obsahuje i bílkoviny. Zařazení proteinu je možné, ale zda je to třeba, to záleží především na vaší hmotnosti.

Ředění
autor: Andresz • datum: 20.08.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda nějak ubírá na kvalitě (popř. využitelnosti) když bych rozmíchal tento protein ve větším množství vody než uvádí výrobce (místo 200-300ml třeba v 500ml). Podobná situace nastává i v případě, že si protein rozmíchám v 300ml a pak bezprostředně po konzumaci vypiji třeba dalších sklenici vody... Má to vliv na účinek? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, přesné množství vody není až tak důležité, účinnost proteinu neovlivní.

potreninkovy a nocni protein
autor: Gusty • datum: 14.08.2014
Dobry den, mohl by jste mi poradit nejlepsi, nejucinnejsi protein na uziti ihned po treninku, a dalsi s delsim vstrebavanim na uziti pred spanim? Dekuji.

Dobrý den, po tréninku to je protein z této stránky a před spánkem to bude  Micelar Casein + šejkr Extrifit mini ZDARMA!.

Dotaz
autor: František • datum: 12.08.2014
Dobrý den, chtěl bych kvalitně nabrat svalovou hmotu, bílkoviny přijímám z věžné stravy( hodně mléka, tvaroh, maso) ale rád bych si objednal nějakou kvalitní suplementaci. Cvičím 4-5x týdně ( po-pátek - 2x denně) /so-ne volno. Doporučíte mi nějakou kvalitní suplementaci? Děkuji mnohokrát. :)

Dobrý den, můžete vyzkoušet před a potréninkový suplement, např.  Hellgel (R)SynTsize Recovery.

Rada
autor: Ondřej • datum: 26.07.2014
Dobrý den ,chtěl bych poradit, chci nabrat svalovou hmotu a zároveň spálit tuky. pohybu je relativně dost. Děkuji

Dobrý den, problém je v tom, že pro redukci tuku se musíte stravovat tak, abyste dosáhl energetického deficitu a pro nabírání svalové hmoty to musí být opak, energetický nadbytek.

Ze suplementů pro začátek doporučuji protein a přidat můžete HMB.

dotaz chuť
autor: skipi • datum: 24.07.2014
Dobrý den, pořídil jsem Hydro 80 od Extrifitu s čokoládovou příchutí. A dost mě zarazila poměrně dost nepříjemná chuť a to i na poměry proteinů. Měl jsem o Extrifitu i jiné proteiny a vždy to bylo po této stránkce v pohodě. Skoro jako by byl protein zkažený. Balení bylo OK. Je to vůbec možné, je to standard? Díky za pomoc.

Dobrý den, tento protein má specifickou chuť, za kterou může vysoký stupeň hydrolýzy. Proto se protein z této suroviny vyrábí jen v čokoládové příchuti.

???
autor: Petr Pšenčík • datum: 23.07.2014
Dobrý den, již několik měsíců beru protein i gainer. Někde jsem slyšel, že by bylo dobré to na nějakou dobu vysadit, aby si na to tělo nezvyklo. Vysadit jako třeba kreatin na měsíc či na dva měsíce. Je to pravda? Děkuju za odpověď.

Dobrý den, tyto suplementy slouží k doplnění základních živin, tudíž je dle potřeby můžete používat libovolně dlouhou dobu.

rada
autor: Proteinař • datum: 22.07.2014
Dobrý den. Cvičím už delší dobu a potřebuji nějaký vysoce nabitý protein s rychlou vstřebatelností a nějaký velice kvalitní zdroj sacharidů. A v čem přesně mi napomáhají BCAA a po čem se zviditelní pěkně žíly?

Dobrý den, vhodným proteinem je pro vás hydro z této stránky. BCAA se používají k ochraně svalové hmoty, mohou sloužit jako zdroj energie a také podporují proteosyntézy.

jídelníček
autor: josef • datum: 22.07.2014
Dobrý den, chtel bych zhubnout ale nejsem schopný nějak výrazně změnit jídelníček. Dá se to?

Dobrý den, redukce tuku je závislá zejména na odpovídající stravě a pravidelném pohybu. Pokud tedy strava nebude odpovídat redukci tuku, hubnutí se dařit nebude.

Chuť
autor: Standa • datum: 18.07.2014
Dobrý den, tak po 14 denním testováním mohu číct že tenhle protein chutná opravdu příšerně :D musím se do toho vždycky nutit ;( taková zvláštní nakyslá chuť a ten smrad :( No, co se dá dělat používat ho budu i nadále. Nevíte jaká látka může za tuto chuť a vůni? A nevíte jak odstranit zápach ze shakeru po tomto proteinu? Nechal jsem tam zbytek proteinu 2 dny a nemohu ho naprosto ničím dostat dolů :D (vroucí voda, jar, ocet,...) Budu asi muset zakoupit nový :)

Dobrý den, vnímání chutí je velmi individuální, ale obecně je tento protein i přes svoji specifickou chuť hodnocen velmi pozitivně. Chuť je ovlivněn vysokým stupněm hydrolýzy.

Pokud budete chtít příště opět použít hydrolyzovaný protein, doporučuji  Hydro 77 DH12.

redukce vahy
autor: Petr • datum: 18.07.2014
Dobry den. Mam dotaz, vazim 90 kg, merin 179 cm. Nikdy jsem necvicil, rozhodl jsem se zredukovat telesnou vahu na 75-80 kg. Zacal jsem behat po ranu 3-5 km a provadim intenzivnejsi rozcvicku s klikama a pritahovanim. Muze mi k tomu napomoci tento vyrobek super hydro 80 dh 32, nebo bych si mel radsi poridit nejakej spalovak, pripadnee jakej ? Dekuji za radu.

Dobrý den, k uvedenému tréninku žádnou suplementaci nepotřebujete, bohatě stačí odpovídající běžná strava.

protein
autor: PATRIK • datum: 16.07.2014
Dobrý den, vážím 90kg ale chtěl bych ještě přibrat na 100kg mam zvolyt tento protein nebo gainer předem děkuji

Dobrý den, při vaší hmotnosti bude ideální kombinace gaineru a proteinu, např, právě hydro a přidat můžete  Go Pro 30.

Dotaz
autor: Daniel • datum: 09.07.2014
Dobrý den. Známý mi doporučil, ať používám po treninku nějaký protein. Dočetl jsem se, že hydroprotein je lepší. Je mi 17let, 68kg. Myslíte, že je tento hydroprotein vhodný pro mne jako potreninkový suplement? Jinak mazi jídly dávám gainer. Děkuji:-)

Jak jsem uvedl, při budování svalové hmoty je po tréninku ideální volbou gainer. Je to základní doporučení, které najdete v podstatě v každé odborné literatuře.

Samotný protein se používá po tréninku zejména při redukci tuku.

Dotaz
autor: Daniel • datum: 09.07.2014
Dobrý den. Známý mi doporučil, ať používám po treninku nějaký protein. Dočetl jsem se, že hydroprotein je lepší. Je mi 17let, 68kg. Myslíte, že je tento hydroprotein vhodný pro mne jako potreninkový suplement? Jinak mazi jídly dávám gainer. Děkuji:-)

Dobrý den, pokud máte gainer, zařaďte ho také po tréninku. Po tréninku je třeba doplnit všechny živiny, ne jen bílkovinu.

Hydro
autor: Petr • datum: 07.07.2014
Dobrý den, koukal jsem na recenze ohledně tohoto hydra a nebylo nějak příliš vychvalováno, máte s ním nějaké osobní zkušenosti? Nebo dáváte přednost například WHEY? Rád bych vybral jedno z těchto možností. Díky za odpověď.

Dobrý den, netuším, o jaké reference se jedná, ale Hydro je zákazníky hodnoceno velmi kladně. Má sice specifickou chuť, která je dána technologií zpracování syrovátky, ale i ta je většinou hodnocena kladně.

Míchání
autor: Daid22 • datum: 23.06.2014
Zdravím, chci se zeptat zda nějak nesnižuje učínek proteinu když ho rozmíchávám v mléce?

Dobrý den, změní se nutriční hodnoty a prodlouží se vstřebávání.

dostatek proteinů
autor: Lukáš • datum: 16.06.2014
Dobrý den, vážím 86kg 31 let, cvicím 5x1h týdně. Denně sním v jídle kolem 260g proteinů, má po tréninku dávat ještě tento protein? Díky

Dobrý den, pokud vám současný stav vyhovuje, bílkoviny po tréninku zařazovat nemusíte.

Protein & Kreatin - skladování
autor: Daniel • datum: 09.06.2014
Dobrý den, nechal jsem balení proteinu a kreatinu, dva dny zavřené v kufru auta, při velkých teplotách. Slunce na něj přímo nesvítilo ale počítám vysoké teploty tomu nedělají dobře. Mám to rovnou vyhodit? Díky za info

Dobrý den, mnohem více bude vadit střídání teplot, tudíž toto jednorázové zvýšení teploty zásadněji vadit nebude.

protein II
autor: Marek • datum: 27.05.2014
OK ...mohu tedy Super Hydro 80 používat ráno a po cvičení a In. Whey 80 jako noční protein?

Zařazení Hydra je v pořádku a pokud chcete Instant Whey používat jako noční protein, je vhodné pro příravu použít mléko.

Jinak je výhodnější na noc použít Micelar Casein či  Long (R) 80 - 7 Hours.

protein
autor: Marek • datum: 26.05.2014
Zdravím. Jaký je kvalitativní rozdíl mezi Super Hydro 80 a CFM Instant Whey 80? Je to pouze v krátkých peptidech (tedy rychlejší vstřebatelnosti)? Chci něco pro nabírání hmoty. Který mi doporučíte? Díky

Dobrý den, jak vybrat vhodný protein, je podrobně popsáno v tomto článku.

Redukce
autor: Zuzka • datum: 23.05.2014
Dobrý den, je vhodné Super Hydro 80 užívat při redukci? A jak nejlépe dávkovat? Běhám každý den odpoledne nebo večer, mám zařadit 1 dávku po tréninku a 1 ráno? Na lačno? A za jak dlouho poté snídat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dávkování proteinu je závislé na vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Podrobněji je dávkování popsáno v tomto článku.

Užívání
autor: Michal • datum: 22.05.2014
Dobrý den, cvičím teď zase po 2-3 letech už cca 2 měsíce, koupil jsem si tento protein a zajímalo by mě, co je pro svalovou hmotu efektivnější - brát ho okamžitě po cvičení, nebo počkat 10 minut, příp. 30 minut apod.? Zároveň bych se rád zeptal, zdali pro mne není lepší gainer? Chci se zvětšit, nabrat svalovou hmotu. Samozřejmě chápu, že jde především o běžnou stravu, ale i tak - je efektivnější protein nebo gainer? Děkuji.

Dobrý den, obecně se uvádí, že živiny se doporčuje doplnit do 30 minut od skončení tréninku. Pokud toto dodržíte, bude to v pořádku.

Ideální bude, když k Hydru přidáte rychlé sacharidy, např. maltodextrin či dextrózu.

Dotaz
autor: Martin • datum: 22.05.2014
Dobrý den, chci se zeptat, v čem je super hydro 80 jiné oproti CFM Instant Whey 80. Tabulkově mají téměř stejné hodnoty bílkovin i BCAA.

Dobrý den, zajímalo by mě, zda jste četl popis tohoto proteinu? Protože je tam vše velmi podrobně vysvětleno.

Oproti jiným proteinovým přípravkům vyniká Super Hydro 80 DH32 vysokým obsahem krátkých peptidů. Jedná se o předtrávenou bílkovinu, která se velmi rychle vstřebává a nezatěžuje trávící trakt. Je to ideální protein pro situace, kdy se vyžaduje příjem rychle vstřebatelných a stravitelných bílkovin.

Upřesnění ohledně obsahu laktózy
autor: Tomáš • datum: 20.05.2014
Jak je myšleno 4,7% laktózy mam to chapat tak ze ve 100g výrobku je 4,7g laktózy a nebo je mysleno 4,7% pouze ze sacharidů v tom případě ve 100g vyrobku by bylo cca 0,35g laktózy. Dekuji předem za upřesnění predesle odpovedi.

Dobrý den, 100 g proteinu obsahuje 4,7 g laktózy.

Dávkování
autor: David • datum: 17.05.2014
Zdarec, chtěl bych poradit jak tyto následující suplementy dávkovat, popřípadě jakým chybám se vyvarovat. Momentálně jsem v dietě (rýsuji: většinou 4 série, 10 opáček). Díky :) Super Hydro 80 DH32 Matrix Maltodextrin Creatine Monohydrate Creapure® BCAA 1800 mg Mega Tablets Multivitamin Fair Power® Grenade Black OPS Představoval bych si, že Super Hydro po tréninku, Matrix po ránu a na večer, multivitamin někdy kolem oběda. Ty ostatní nevím. U toho Grenade bych dal spíše na Vaše doporučení, jestli ho mám vůbec k tomu všemu brát (ikdyž by se trocha energie na běhání hodila). Hlavně bych chtěl nějak efektivně využít ten Maltodextrin a Creatin (dočetl jsem se že jsou spolu účinější, či něco takového). Díky za všechny případný rady ;)

Dobrý den, Hydro po tréninku a ráno po probuzení. Matrix během dne a večer před spaním. Multivitamín se většinou dávkuje ráno po snídani. Maltodextrin v podstatě vůbec nepotřebujete. Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne. BCAA před a po tréninku po 5 g. Grenade OPS dle doporučení výrobce.

obsah laktózy
autor: Tomáš • datum: 17.05.2014
Dobrý den chtěl bych se zeptat kolik g laktózy obsahuje tento produkt. Diky moc za odpověď.

Dobrý den, 4,7 %.

Rada
autor: Pavel • datum: 15.05.2014
Dobrý den mám dotaz hned po tréninku si dávám gainer a pak asi do 40-60min si dám už pevné jídlo typu rýže-kuře tak by mě zajímalo jestli je to v pořádku nebo bych měl ještě něco mezi gainer a jídlo dát např protein ale to už bych přesáhl denní potřebu bílkovin děkuji za odpověd

Dobrý den, pokud je porce gaineru dostatečná, mělo by to být takto dostačující.

Dávkování
autor: Amatar • datum: 29.04.2014
Dobrý den, právě jsem protein zakoupil na Vašem eshopu. Chtěl bych se zeptat, kdy přesně jej užívat. Momentálně beru ihned po cvičení BCAA, 10 minut po cvičení mass gain 14, zajímá mě, kam zařadit tento produkt. Jestli jej smíchat s gainerem, nebo jako klasický protein 30 minut po tréningu. Děkuji mnohokrát za Vaší odpověď.

Dobrý den, jednu porci určitě ráno po probuzení a cca 20 g můžete přidat k potréninkové dávce gaineru. Samozřejmě ho lze použít dle potřeby i kdykoliv během dne.

dotaz
autor: evžuu • datum: 28.04.2014
Dobry den.Potreboval bych neco kdyz mam fyzicky narocnou praci..obcas pracuji i 10 dni v kuse... cca 11-13 h denné a po praci tak 3 krat tydne si jdu zacvicit na hrazdu a tak... co by mi mohlo pomoct naruustu svalove hmoty... 183 cm ...90 kg

Dobrý den, naprostým a nezbytným základem je odpovídající strava. Tu můžete dle potřeby doplnit kvalitním proteinem a gainerem. Gainer zařazujte po tréninku a dle potřeby i během dne, např. i jako náhradu stravy. Protein lze zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

dotaz
autor: ondra • datum: 25.04.2014
Dobrý den, chci se zeptat jestli tento přípravek smím. Je mi 14let 2x týdně posiluju a hraju hokej a florbal. Děkuji.

Dobrý den, zaměřte se především na potréninkové doplnění spotřebované energie. Vhodné je použití gaineru, např.  Hardcore Gain 21.

Travení
autor: Tonsc • datum: 24.04.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento protein vhodný pokud mám obecně problém s trávením bílkovin ? (což v rámci posilování je celkem nepříjemný problém) .. děkuji

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o předtrávenou bílkovinu, nezatěžuje prakticky vůbec trávící trakt. Je předpoklad, že vám jeho užívání bude vyhovovat.

2,27kg
autor: Jiří • datum: 16.04.2014
Plánuje se i vetsi baleni at nemusim objednavat co 3tydny pikslu? :-)

Dobrý den, ano, výrobce má větší balení v plánu, nicméně v tuto chvíli není znám konkrétní datum jeho uvedení na trh.

intenzivní redukční příprava
autor: Antonín • datum: 02.04.2014
Dobrý den, mám dva měsíce před mma zápasem a potřeboval bych poradit co se týká suplementace. Běžně používám pouze kloubní výživu a vitamíny double-x od jisté nejmenované společnosti. Dřív jsem dost cvičil kulturistiku ale nyní jsem ztratil přehled o jednotlivých výrobcích. Zvažoval jsem aminokyseliny a do toho nějaké to NO, pro lepší regeneraci, ochranu svalové hnoty při doufázových trénincích a trochu té výbušné síly na víc, můžete mi něco doporučit, popřípadě mi nabídout i něco jiného? děkuji za odpověď

Dobrý den, dostatek kvalitních bílkovin se určitě hodí, pro jejich doplnění můžete použít protein z této stránky. Před tréninkem vyzkoušejte zařadit např.  Hellnox (R) a během tréninku zařáďte  ProXtend.

Hydro vs 90%
autor: melda • datum: 01.04.2014
Dobrý den, moje váha je aktuálně něco kolem 97kg a výšku mám cca 188cm a jsem od začátku ledna v dietě (začínal jsem na 107,2kg) cyklím sacharidy od 100 do 400 pořád dokola + zhruba jednou za 14 dní takovej lehčí prasečák a kardio dělám každý skoro každý den + 3-4x týdně posilka. Co se týče bílkovin tak držím 160-190g živočišných bílkovin denně (maso, vejce a sýry) + odměrku 90tky proteinu od Extrifitu, výhradně po posilce či kardiu. Myslíte si, že bych měl místo té 90tky zařadit Hydro? Plánuju ještě tak 5-10kg dolů. Ještě bych dodal, že ob měsíc používám spalovač.

Dobrý den, Hydro je určitě fajn, ale vzhledem k tomu, že váš příjem bílkovin není až tak vysoký, dá se to zvladnout i s izolátem či koncentrátem.

Jinak samozřejmě Hydro vyzkoušet můžete. Přepokládám, že s ním budete velmi spokojen. Jednu porci proteinu bych zařadil také ráno po probuzení.

hydro77 vs Super hydro80
autor: Jurkovič • datum: 22.03.2014
Dobry den,vim ze rozdil je v DH ale nedokazu se rozhodnout zda v diete rano a po treninku vyuzivat hydro77 nebo hydro80. Ja sam nepoznam,co je pro me prinosnejsi a tim vyhovujici.Koumam,ze nutricni hodnoty jsou zcela stejne,takze tam bude jen rozdil v rychlosti vstrebavani ale stale nevim ktery koupit. Nyni mam Super Hydro80.

Dobrý den, v podstatě žádný rozdíl mezi oběma proteiny nepoznáte. V obou případach se jedná o hydrolyzát syrovátkového koncentrátu. Rozdíl v rychlosti vstřebávání bude minimální, tudíž toto řešit nemusíte.

Hydro 77 DH12 se díky menšímu stupni hydrolýzy lépe ochucuje a díky tomu ho lze nabídnout ve více příchutích než Super Hydro.

dotaz
autor: Karolína • datum: 20.03.2014
Dobrý den Chtěla bych se zeptat, hraji házenou a mám 6x týdně trénink plus 2x posilovnu. Tréninky jsou zaměřeny většinou herně nebo na běh. Doporučil by jste mi tenhle protein na budování svalové hmoty nebo nějaký jiný přípravek. Měřím 160cm a vážím 60kg. Děkuji za odpoveď.

Dobrý den, dostatečný příjem bílkovin je pro budování svalové hmoty nutností, tudíž zařazení proteinu je velmi dobrou volbou.

Super Hydro je TOP proteinový přípravek, s kterým bude určitě velmi spokojena.

Vhodna kombinace
autor: Michal • datum: 19.03.2014
Dobry den, poprosil bych Vas o radu. Jedna se mi o to jak vhodne kombinovat protein a hydro. Chci neco nabrat. Je vhodne kombinovat 1/2 hodiny pred treninkem (Amix anabolic monster whey) tento uz mam, a ihned po treninku bych daval Hydro 80 s Maltoxem. Je to vhodna kombinace? Predem diky a omlouvam, se za odkaz

Dobrý den, ano, uvedené dávkování je v pořádku. Hydro můžete také dávkovat ráno po probuzení.

dotaz
autor: Michal • datum: 18.03.2014
Dobrý den, mám takovou blbou otázku. Četl jsem článek o Hydru a psali, tam že takový vysoký stupeň DH32 tělo nestráví a radí, aby se to pilo pomaleji, tak bych se chtěl zeptat po, jak dlouhých intervalech, je vhodné to pít a popřípadě jaké množství :) ... Mám hydro s tímto stupňem DH a nechci ho používat zbytečně :). Děkuji za odpověď

Dobrý den, bohužel netuším o jaký článek se jedná, ale domnívím se, že s běžnou dávkou, která odpovídá vaší hmotnosti, nebude ohledně stravitelnosti žádný problém.

kombinace
autor: vojta • datum: 17.03.2014
dobrý den chci se zeptat sčím je vhodné kombinovat tento protein, když bych chtěl zhubnout na nabrat objem...

Dobrý den, pokud máte kvalitní stravu, může být dostačují použití proteinu. V případě náročného tréninku podpořte regeneraci glutaminem.

dotaz
autor: Lubo • datum: 16.03.2014
Ahoj,je nějaký podstatný rozdíl mezi tímhle Hydro 80 a Hydro 77?

Dobrý den, Super Hydro 80 DH32 je enzymaticky štěpený hydrolyzovaný syrovátkový proteinový koncentrát s nejvyšším možným stupněm hydrolýzy DH32. Hydro 77 DH12 obsahuje instantní, tedy snadno rozpustný, enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát se stupněm hydrolýzy DH12.

Rozdíl je tedy ve stupni hydrolýzy, nižší stupeň hydrolýzy se lépe ochucuje, proto je Hydro 77 nabízeno ve více příchutích.

Otazka
autor: Martin • datum: 14.03.2014
Dobrý den, chci se zeptat hydro se vstreba do hodiny ne ? mě bylo nejak receno ze by se melo pit dlouho cca 10 minut jinak se to pry vsechno nevstreba? Jeli jsem to popchopil dobre je už zbytecne si dokupovat bca kdyz jich je v hydru dostatek

Dobrý den, do hodiny se vstřebá kvalitní CFM koncentrát. Vstřebávání hydra je záležitost několika minut.

Pokud používáte hydro, je pro kondičního cvičence přidávání dalších aminokyselin poměrně zbytečné.

dávkování
autor: Vojtěch Novák • datum: 14.03.2014
Nevím zda už tu to bylo ale chtěl bych se zeptat na dávkování mimo v tréninkových dnech...

Dobrý den, dávkování proteinu je závislé zejména na vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Podrobněji je to řešeno v tomto článku.

Zpomalování
autor: Petrick • datum: 12.03.2014
Hydro plánuji 4 dávky týdně, vždy po tréninku. Ráno a v poledne užívám pharmu ht a na noc tvaroh, to snad bude v pořádku? Zarazilo me v článku něco jako „zbytečně vysoký stupeň dh a zpomalování pomoci tuků“? Nevíte proč by někdo hydro zpomaloval? Vyšší dh má byt lepší..

Dobrý den, osobně mi přijde zpomalování hydra zcela zbytečné a nelogické. Pokud potřebuji protein z delší dobou vstřebatalnosti, je lepší použít koncentrát - Professional WPC 80 nebo mix více bílkovin - Long (R) 80 - 7 Hours.

Dotaz
autor: David • datum: 03.03.2014
Dobrý den, dočetl jsem se že toto hydro díky stupni hydrolýzy se velmi rychle vstřebává a měl by se užívat v kombinaci s jinými pomaleji vstřebatelnými proteiny. Je to pravda? Popřípadě jaký poměr tohoto proteinu s jiným byste doporučoval. Děkuji za odpověď

Dobrý den, vstřebatelnost je opravdu velmi rychlá a pokud ho užíváte v situacích, kdy je rychost vstřebávání výhodou, a to zejména po tréninku a ráno po probuzení, jiný protein přidávat nemusíte.

davkovani
autor: thomas • datum: 28.02.2014
a je vhodny so objeu,nebo co mi doporucite?one stop extreme je dobra volba?

Do objemu určitě vhodný je, je to jeden z nejkvalitnějších proteinových zdrojů. One Stop Extreme je také velmi kvalitní a vhodný doplněk. Pokud jde o objemový trénink, pak bych Vám doporučil tento článek.

davkovani
autor: thomas • datum: 28.02.2014
dobry den.kolik odmerek by jste dopporucil na 115 kg,je vhodny do objemu?dekuji

Dobrý den, dávkování je vždy individuální. Záleží především na tom, kolik bílkovin přijmete v běžné stravě. Podle toho zařaďte odpovídající dávku Hydra. Doporučuji prostudovat tento článek, kde naleznete rady ohledně dávkování.

dávkování
autor: adam • datum: 18.02.2014
Dobrý den, lze tento protein dávkovat i před tréninkem.

Dobrý den, ano, díky své mimořádně rychlé stravitelnosti je tento protein vhodný i v době před tréninkem.

Extrifit Hydro 80
autor: romcasipek • datum: 15.02.2014
Dobrý den, dnes jsem ochutnal první dávku Hydro 80 a překvapila mě chuť tohoto výrobku - oproti jiným silně chutná jakoby po kvasnicích. Je to normální chuť tohoto proteinu? Čím je způsobená? Nebo jsem už zbytečně zhýčkaný jinými chutěmi? Díky za odpověď!

Dobrý den, Hydro DH 32 nelze chuťově srovnávat s jakýmkoli jiným proteinem, protože proces hydrolyzace v nejvyšším stupni 32 má na chuť naprosto zásadní vliv. Výsledná hořkokyselost suroviny je typická a je tedy pro daný produkt naprosto v pořádku. Jako protiváhu za ne zcela lahodnou chuť dostanete tu nejvyšší kvalitu a bezkonkureční využitelnost a stravitelnost bílkoviny.

protein
autor: Petr • datum: 13.02.2014
Dobrý den, chtěl bych teď spíše redukovat váhu a rýsovat na leto:) Proto se ptám jestli je tento protein vhodný do „diety“ :) díky

Dobrý den, ano, použít ho určitě můžete. Jedná se o hydrolyzovaný protein, který je velmi rychle vstřebán a využit. Díky tomu se dávkuje zejména po tréninku a ráno po probuzení, kdy je rychlé vstřebávání velmi výhodné.

kombinace
autor: jan bartos • datum: 13.02.2014
Dobrý den, vcera jsem si na prodejne zakoupil tento protein, nocni protein a Extrifit 80. Je mi jasné, že noční před spánkem a „80“ behem dne, ale hdyro? Hned po treninku? Zaroven jsem si koupil creatin mono, glutamin, od Biotechu aakg, HMB nutrend a bcaa. Takže Glutamin 5g rano, pred, po treninku a vecer. Kreatin 5g pred a po treninku s bcaa a 30 g maltoxu. AAKG 5 g pred a 3g po treninku, 3g rano a 3g pred spankem. A jak mam vzit hydro? A HMB? Hned po treninku nebo nějakou dobu po kreatinu a spol.? Dekuji, to jsme se slecnami uz nevymysleli :-)

Dobrý den, Hydro dávkujte po tréninku společně s maltodextrinem, kreatinem a glutamin. Kreatin také před tréninkem společně s HMB a AAKG. Glutamin také večer před spaním a ve dnech volna ráno a opět večer před spaním. Kreatin ve dnech volna ráno a odpoledne. AAKG ráno a večer před spaním a ve dnech voln ráno odpoledne a večer. HMB ve dnech volna 3krát denně po 1 g, a to ráno, odpoledne a večer. BCAA bych klidně vynechal nebo je můžete užívat ráno po probuzení.

Dotaz
autor: Jan • datum: 05.02.2014
Dobrý den, chtěl bych zhubnout a proto bych se chtěl zeptat, zda-li jde používat vzájemně „Super Hydro 80 DH32“ s „Syne Thermogenic 10 mg Burner“ nebo „Mega Fat Burner“. Děkuji

Dobrý den, ano, kombinace proteinu a spalovače je v pořádku. Samozřejmě k tomu musíte přidat odpovídající stravu a dostatek pohybu.

Hydro vs CFM ISO
autor: Honza • datum: 05.02.2014
Zdravim, Hydro se bere jako nejlepe vstrebatelny a nejrychleji stravitelny protein, proto se da povazovat jako top protein pro celkove pouziti pres cely den (rano, pred treninkem, po treninku) ? Ma pripadne nejaky vyznam ho kombinovat napriklad s CFM ISO 90%? . Diky

Dobrý den, hydrolyzovaný protein bych díky jeho vlastnostem používal zejména po tréninku a ráno po probuzení. Během dne a ve dnech volna bude dostačující izolát - Professional CFM Iso 90 % nebo koncentrát -  Professional WPC 80 + sáček.

Dávkování
autor: Petr • datum: 03.02.2014
Dobrý den, koupil jsem si tento produkt a nevím jak ho dávkovat. Můj jídelníček obsahuje vše od vajíček po hovězí, tak si myslím že by mi mohla stačit 1 odměrka denně. A pod víček v tom strhávacím obalu byla dírka, jaký má význam? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, mikroperforace podvíčka slouží k vyrovnání tlaků při indukčním zatavování. Bez průduchu by zůstal v dóze trvalý podtlak, který by znemožnil otevření dózy (víčko by se přisálo k hrdlu). Mikroperforace je vytvořena tak, že je neprostupná vzdušné vlhkosti, ovšem při podtlaku / přetlaku slouží jako jednoduchý ventil, který zajistí, že nad hmotou v dóze i v prostoru mezi víčkem a podvíčkem je atmosférický tlak.

Co se týče dávkování, to je vždy nutné uzpůsobit individuálním potřebám v závislosti na Vaší tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Doporučuji prostudovat tento článek, kde naleznete užitečné rady.

Hydro
autor: Dan • datum: 30.01.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když je použito rostlinné stévie jako sladidlo, tak tam není aspartam? v suplementech se moc nevyznám, tak proto možná hloupá otázka. Děkuji

Dobrý den, stačí se podívat na složení přípravku, tam je vždy uvedeno, jaké sladidla jsou použita. V tomto proteinu je použito jako hlavní sladidlo stévie, které je doplněno sukralózou.

Hydro
autor: Vlada • datum: 29.01.2014
Mohu se zeptat tedy, jaky rozdil je mezi starsim produktem a timto novym DH32? Mate me, kdyz u tohoto produktu je 72,5g bilkovin, vice tuku a cukru nez u starsiho, ktery je levnejsi a ma nutricni hodnoty lepsi.

Zásadní rozdíl je ve stupni hydrolýzy, kdy u tohoto proteinu je použit nejvyšší možný stupeň hydrolýzy - DH32 a jako sladidlo je použita přírodní stévie. Čím vyšší stupeň hydrolýzy, tím rychlejší a snadnější vstřebávání. Hydro Instant má má stupěň hydrolýzy 12.

Bilkoviny
autor: Vlada • datum: 29.01.2014
Dobry den, jak je mozne ze obsah bilkovin v produktu je uvaden jako 72,5%, kdyz celkovy obsah aminokyselin je uveden jako 80 g? Jak to tedy je? Dekuji za odpoved:)

Dobrý den, počítání bílkovin vypadá jednoduše, ale co se týká aminokyselin, tak to jednoduché není. Má to to svoje pravidla a proto to občas vypadá jako špatně spočítané a ono to tak není.

protein
autor: Filip • datum: 27.01.2014
Dobrý den, rád bych vás poprosil o radu, jaký protein mám zvolit. Chodím do posilovny cca 4x týdně a snažím se zhodit a vyrýsovat. Jsem typ člověka, který sní 1kg a na jeho váze to znamená navíc 3 kg. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, s výběrem vhodného proteinu Vám pomůže tento článek. Pokud byste i po přečtení článku potřeboval poradit, stačí napsat a vhodný protein vybereme.

Hydro
autor: Kateřina • datum: 22.01.2014
Zdravím Vás!Dnes mi HYDRO došel a ihned jsem musela vyzkoušet - výborný, příjemně nahořklý, oproti přesládlému WPC (od kterého jsem nechtěla vůbec upustit) příjemná změna. Nechce se mi kupovat již jiný, lze ho tedy užívat nejen po tríningu, ale i před spaním? Z hlediska kvality, můžete, prosím porovnat s WPC od Extrifitu? Díky!!!

Dobrý den, před spaním potřebujete pomaleji vstřebatelné bílkoviny, ideálně směs pomalých rychlých bílkovin -  Long (R) 80 - 7 Hours + šejkr Extrifit ZDARMA!.

Hydro se používá díky super rychlé vstřebatelnosti po tréninku, před tréninkem a ráno po probuzení. Tedy vždy, když oceníme rychlou vstřebatelnost bílkovin.

WPC 80 je syrovátkový CFM koncentrát, vstřebávání probíhá déle, protože se teprve trávícím procesem musí rozštěpit na kratší řetězce.

Hydro
autor: Lukas • datum: 22.01.2014
Dobry den jaky je rozdil mezi timto a puvodnim instatem hydro? Ano vyssi hydrolyza, ale jinak mimo to? A nechau cenove tento produkt je v akci? Protoze vyjde levneji kdyz ho koupim 2x1kg nez instant 2kg. Prosim o informaci. Dekuju. Lukas

Je v akci zítra do rána ještě.

A ano, toto hydro je DH32 (nejvyšší možný stupeň hydrolýzy), Hydro Instant má DH12.

Rozpustnost
autor: Adam • datum: 22.01.2014
Dobrý den. tady se píše rozmixovat ve vodě nestačilo by to jen dát do vody a promíchat lžičkou ?

Dobrý den, běžně jsem ho připravoval v šejkru a bylo to dostačující.

Info
autor: Ondra • datum: 20.01.2014
Dobrý den. chci se zeptat když si tet objednám protein je možno ho použít až za 2 měsíce nebo je lepší ho koupit a hned ho používat. aby měl furt stejné účinky ( samozdřejmě by byl 2 měsíce zabalení )

Dobrý den, všechny zde nabízené suplementy mají dostatečně dlouhou dobu expirace. Tudíž si ho můžete bez obav objednat a klidně ho použít až za několik měsíců.

Protein x Sacharidák
autor: Vita • datum: 15.01.2014
Dobrý den, mámm trochu dilema ohledně doplnění energie po tréninku. V čem se liší když si po tréninku dám sacharidový nápoj, a nebo hdyroprotein? Mým cílem je vyrýsovat tělo, nějakou svalovou hmotu už mám. Díky

Dobrý den, liší se to v tom, že gainer obsahuje sacharidy a bílkoviny a Hydro je samotná bílkovina.

Obě varianty jsou možné a záleží jen vás, zda je pro vás výhodnější dávkovat jen protein nebo vaše forma dovolí i sacharidy.

Nicméně použití hydrolyzovaného proteinu je velmi dobrou potréninkovou alternativou. Pokud byste potřeboval i sacharidy můžete k němu přidat maltox nebo dextrózu.

Horák
autor: Tomáš • datum: 15.01.2014
Dobrý den. když posiluji zhruba 2 roky a jsem už se svoji postavou spokojen můžu jen tak přestat cvičit a vyřadit všechny suplementy,? a zůstane mi moje potava i nadále nebo mi svaly začnou mizet?

Dobrý den, pokud přerušíte na další dobu trénink, o svalovou hmotu samozřejmě začnete postupně přicházet.

Dotaz
autor: Honza • datum: 10.01.2014
Dobrý večer mám dotaz měl by se dávkovat a netréninkové dny nebo stačí jen tréningové ? mám jídelníček tak mám rovnoměrné přijímání bílkovin jde mi jen o to jestli je nutno brát i netréninkové dny. děkuji

Dobrý den, pokud máte ve dnech volna dostatečný příjem bílkovin z běžné stravy, protein užívat nemusíte.

Sladidla
autor: ferokulda • datum: 03.01.2014
Dobrý den, je někde uvedeno procentuální zastoupení těch dvou sladidel - stévie a sukralosy vůči sobě (např. 60% stévie ku 40% sukralosy) - tedy jakého sladidla je tam více? Děkuji.

Dobrý den, více je zastoupena stévie, ale jinak se jedná o údaj, který výrobci běžně nezveřeňují.

Pokud to bude chtít výrobce uvést, určitě vám odpoví na svých stránkách, kde jste mu tento dotaz také položil.

Dávkování
autor: Anamto • datum: 26.12.2013
Dobrý večer chci se zeptat cvičím 4x týdne 2hodiny je možno brát teto protein jen dny kdy cvičím. nebo i netréninkové ? nerad bych udělal nějakou velkou chybu. děkuji

Dobrý den, dávkování závisí na Vaší tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Zařadit jej můžete v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Stupně
autor: Gagouš • datum: 25.12.2013
Dobrý den, můžu se zeptat jaký je rozdíl mezi stupni hydrolýzy?

Čím vyšší stupeň hydrolýzy, tím rychlejší a snadnější vstřebávání. Nejvyšší technicky dostupný stupeň hydrolýzy pro sportovní výživu je 32.

Nevím
autor: Lukas • datum: 25.12.2013
Dobrý den je možno používat Super Hydro 80 DH32 jen 1x denně a to k večeru po tréningu ? + kolik g děkuji

Dobrý den, ano, Hydro je právě ideální k potréninkovému použití. Přesné dávkování je závislé na vaší hmotnosti. Může to být cca 0,5 g bílkovin na kg TH.

...
autor: Michal • datum: 27.11.2013
Dobrý den. SUPER HYDRO 80 DH32 je novinka?

Dobrý den, v nabídce Extrifitu to novinka je a oproti konkurenci je jako sladidlo použita stévie.

Hydro
autor: Zbyněk • datum: 25.11.2013
Díky za nabídku, Hydro mám a jsem sním max. spokojen (cena právě 980kč a právě 2kg)proto je mi líto, že toto Hydro je za takovou cenu i když kvalita je vysoká tak zůstanu u Hydro isntant jen jsem chtěl vyzkoušet novinku, ale kilovku za 750 kč asi nepřekousnu.

Jasně, to chápu. Každopádně i Hydro Instant je velmi dobrá volba.

32
autor: Zbyněk • datum: 25.11.2013
Dobrý den, nechápu logiku výrobce dělat menší a menší balení a čekat, že lidi jsou ovce a koupí to a nevidí gramáž...to je asi všude. Aji kdyby tento byl zázračný tak za tu cenu se najdou proteiny co cenově nejsou úplně mimo...abych se dostal k otázce bude tento protein někdy v aspoň v 2000g verzi a za rozumnou cenu +- 1200kč? Děkuji.

Dobrý den. Mluvíme o hydrolyzátu DH32, tzn. nejvyšším technicky možném stupni hydrolýzy pro proteiny současnosti, navíc je zde jako sladidlo použita přírodní stévie. Logika výrobce je tedy zřejmá - použít v jednom suplementu to opravdu nejlepší. Předpokládám, že cena pod úroveň, kterou zmiňujete, není reálná ani v krátkodobých akčních nabídkách. Chcete-li ale kvalitní protein v této ceně, určitě nepřehlédněte aktuální akční nabídku na Hydro Instant za 1099 Kč.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Super Hydro 80 DH32
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby