Essential BCAA Synergy

Otázky a odpovědi:
Essential BCAA Synergy


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

rada
autor: vera • datum: 22.11.2018
Dobrý den, chtěla bych poradit co bych si měla pořídit za produkty v případě:ráno cvičení na lačno cca1,5h lehké posilovací cviky+kolo. Navečer střídání plavání, kolo, běh, posilovna každý den něco jiného vše okolo hodiny až dvou. Jen chci upozornit, že se léčím se štítnou žlázou,tak aby mi dané produkty nevadili.Děkuji

Dobrý den, před tréninkem můžete zařadit BCAA, např.  Instant Amino Fair Power (R) a protein, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R) + šejkr ZDARMA! či  Essential CFM Evolution + 1000 g ZDARMA!.

Zuby
autor: Pavel • datum: 31.10.2018
Dobrý den, cvičím cca 1x.. doplňky beru už tak 10 měsíců. Nikdy jsem neměl problémy se zuby, ale teď v říjnu mám v puse cca 8 kazů.. Dostal jsem info, že by to mohlo být z doplňků.. Tak jestli náhodou nemáte víc informací, na internetu jsem nic nedohledal.. Kupuji si tyto BCAA. Glutamin, Protein (ATP, Prom-in) Vitamin C, horčík, Vitamin E, Caffein. Děkuji.

Dobrý den, osobně bych to rozhodně nesváděl na suplementy. V suplementech problém nebude.

Vhodnost pro 15 letého hokejistu
autor: Martin • datum: 28.10.2018
Dobrý den, je vhodné, aby tyto nebo jiné aminokyseliny bral v rozumné formě 15 letý hokejista? Jedná se o vysoce náročný trénink 4xtýdně. Díky

Dobrý den. Být to můj syn, tak mu je bez váhání dám, určitě pomohou regeneraci i trochu zápasu s únavou. Používal bych před tréninkem a klidně i na upíjení v průběhu cvičení.

autor: Kamil • datum: 19.10.2018
Dobrý den, jen mam dotaz, jak mám používat přípravek! 3 krát týdně běhám 30km za týden a každý den jezdím na kole do práce 11km, a z práce 11km.Potřebuji líp regenerovat!

Dobrỷ den, v podstatě by měla stačit odpovídající bežná strava, ale bohužel ne vždy se jí daří dodržovat.

Po zátěži bych volil esenciální aminokyseliny   Instant Essential Fair Power (R). Pokud není vaše strava zcela v pořádku může být výhodné dávkovat 1 až 2krát denně protein, např.  Gourmet Protein 50 Fair Power (R).

silikagel
autor: Milda • datum: 25.07.2018
Dobrý den, přišli mi bcca kde silikagel byl již roztrhnutý a rozsypán v produktu.. Danný obchod reklamaci neuznal. Můžu přípravek i tak užívat.. v jednom komentáři píšete zdravý neškodný, ale jak zafunguje při rozpoštění ve vodě ?

Dobrý den, jak zareaguje to netuším (zda se rozpustí či ne), ale podstatné je, že je zdravotně nezávadný.

Doporučuji také informovat přímo výrobce, aby věděl jaký problém se u jeho přípravku vyskytl.

BCAA
autor: Zdenek • datum: 19.05.2018
Dobry den, chci se zeptat, jelikoz sportuji celorocne a uzivam tyto bcaa, (essential bcaa synergy od prominu) muzu je brat porad nebo je treba nejaky cas je nebrat a pote zas? Ptam se hlavne, protoze obsahuji dalsi latky, krome zakladnich 3. Diky.

Dobrý den, užívat je můžete i dlouhodobě. Ovšem je otázkou, zda je to nejvhodnější forma suplementace.

BCAA
autor: Honza • datum: 21.01.2018
Dobrý den, poradte ktery prostředek zvolit na zlepsení regenerace po vykonu vek 54 jezdím enduro

Dobrý den, volil bych některý komplexní potréninkový suplement, např.  After Training Protein nebo   Hero.

Možností je také využítí klasického gaineru, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R) či  Hardcore Gain 21.

Rozdíl
autor: Jaroslav • datum: 17.01.2018
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký by jste spíše doporučil produkt..tento nebo jak jsem si již všiml v jednom dotazu Instant Amino Fair Power? S rozpustnými BCAA nemám zkušenost. Jediné jaké jsem užíval byly od Extrifitu BCAA 1800 mg Mega Tablets.

Dobrý den, osobně bych volil  Instant Amino Fair Power (R), ale nejlepší je postupně vyzkoušet více produktů a sám posoudíte, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Kdy ?
autor: grunblatt • datum: 18.11.2017
Dobry den, pracuji 8 hodin denne na nohou porad se hybu a pak jdu na trenink jak byste doporucoval davkovat bcaa ? Pri praci postupně upíjet ?

Dobrý den, doporučuji začít s dávkováním před a během zátěže a později se může dle potřeby dávkování upravit. Celkově to může být 10 až 20 g BCAA.

Kdy vzít?
autor: Petra • datum: 05.08.2017
Dobrý den, děkuji za odpověď. Možná jsem se vyjádřila špatně, ten článek byl o cvičení na lačno obecně a psali, že pokud chci cvičit na lačno tak ta půlhodinka úplně bez ničeho je ještě ok, ale při delším cvičení už by k tomu ničení svalů docházet mohlo. Proto aspoň ty BCAA, které je ale lepší vzít tak jako tak. Dobrá tedy, dá se říct, že když budu ráno stíhat jen půlhodinku, jsou BCAA zbytečné plýtvání, ale když budu chtít cvičit hodinu nebo dýl, už je potřeba je vzít? Jde mi prostě o to, abyco nechodila na jedné straně do posilovny, kde se snažím nějaké svaly vybudovaT a na druhé straně si ke pak neničila nevhodným cvičením na lačno...

Platí to i pro cvičení nalačno. Samozřejmě se nebavíme o závodní přípravě, tam je vše trochu jinak.

Jak jsem uvedl, rozhoduje o tom také intenzita zátěže. BCAA můžete dávkovat samozřejmě i při tomto tréninku, ale čím bude trénink delší, tím bude přínos BCAA výraznějším. Prospěšné to bude, ale pokud je nedáte, rozhodně se nestane žádná tragédie.

Kdy vzít?
autor: Petra • datum: 05.08.2017
Dobrý den, jsem ve fázi hubnutí a mimo jiné tyto BCAA beru ráno, před tím, než si na lačno vlezu na cross trenažer na půl hodinky, abych si ochránila svaly. Za jak dlouho po požití dvou odměrek začínají dělat svojí práci? Jinými slovy jak dlouho po dopití musím čekat, než můžu začít cvičit? A pokud vezmu takovouto dávku, je bezpečná i delší doba než půlhodinka kardia? (někde jsem četla totiž že na lačno je potřeba být opatrný i s kardiem, že tak max půl hodinky a ideálně vzít BCAA, jinak prý se pálí svaly...je to pravda?) Díky Petra

Dobrý den, tvrdit, že pokud si před 30 minutami kardia nevemete BCAA, tak spálíte svaly, by bylo velmi odvážné tvrzení. Také jsem přesvědčen, že nikdo nic takového tvrdit nebude.

To ovšem neznamená, že BCAA nepomohou. Čím delší a náročnější bude trénink, tím jejich význam stoupá.

BCAA dávkujte cca 30 minut před zahájením tréninku. V případě delší zátěže je můžete popíjet i během tréninku.

Skutečný obsah BCAA
autor: Lukáš • datum: 01.06.2017
Dobrý den, naprosto s vámi souhlasím. Doplňky užívám nějakých 5 let a vždy pro mě bylo prioritou vybírat si co nejkvalitnější přípravky. Dbám na to, aby žádná „BCáčka“, která si objednám, neobsahovala pod 85% BCAA. (Objednávám jen instantní BCAA, jelikož mi více chutnají, dají se pít i v průběhu cvičení a dostávají se prakticky hned do svalů.) Proto mě tady trochu zmátlo, že byl tak nízký poměr BCAA. Všiml jsem si, že je ve složení uveden glutamin i AAKG, ale netušil jsem, v jakém množství. Možná by nebylo na škodu tento sdělený obsah přidat do nutričních hodnot, aby to ostatní lidi také nemátlo. Já jsem tím změnil názor a až mi dojdou mé stávající, určitě si je rád objednám. :) Přeji příjemný zbytek dne.

Popis zkontrolujeme a případně doplníme.

Skutečný obsah BCAA
autor: Lukáš • datum: 31.05.2017
Zdravím, tento „dotaz“ berte spíše jako takovou recenzi. Cena tohoto produktu je sice ve slevě velice atraktivní, nicméně je důležité řídit se především obsahem aktivních látek (BCAA), jenž v tomto produktu netvoří ani polovinu (přesně 45g/100g výrobku), což trochu shazuje jeho kvalitu- Polovina peněz tak přijde nazmar. Přeci jen se ale na něco zeptám. Ve složení je uvedeno, že je výrobek obohacen glutaminem, ale v nutričních hodnotách nemohu najít procento jeho zastoupení. Je taková informace dostupná, nebo se budu muset obrátit na výrobce? Předem Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, předně je třeba vědět, jaký suplement si chci koupit a co od něj očekávám. Pokud chcete hlavně BCAA, pořídím si čisté BCAA, tedy zejména cps nebo tablety. V případě, že preferujete BCAA ve formě nápoje, vyberu suplement, který z účinných látek obsahuje pouze BCAA a minimum sacharidů.

BCAA z této stránky obsahují další aminokyseliny, a to glutamin a AAKG. Tudíž obsah BCAA musí být zákonitě snížen.

100 g výrobku obsahuje 18 185 g glutaminu a 27 275 AAKG. 90 % obsahu výrobku jsou aminokyseliny, což je velmi pěkné číslo.

užívání s proteinem
autor: Tom • datum: 05.04.2017
Dobrý den, používám protein od Prominu CFM Evolution, kdy tento dávám cca 30 minut po tréningu. Chtěl bych si objednat tyto BCAA. Záleží mi spíše na regeneraci. Tak bych se chtěl zeptat na dávkování. BCAA bych dal ihned po tréningu a protein CFM Evolution tak cca 30 minut po tréningu. Mohu tak dávkovat? Nebo by jste mi doporučili jiné dávkování? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, BCAA bych spíše dávkoval před a během tréninku v množství 10 - 20 g s ohledem na náročnost tréninku a tělesnou hmotnost.

užívání
autor: Petra • datum: 03.04.2017
dobrý den. vážím 49kg a měřím 163cm. kolik g těchto bcaa mám používat pro optimální výsledky při tréninku nalačno? a mám je užívat před cvičením, po nebo v průběhu? děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte nápoj s obsahem cca 5 g BCAA popíjet před a během zátěže.

Essential BCAA Synergy
autor: Daniel • datum: 30.03.2017
Dobrý den, chtěl sem si od vás koupit tento produkt Essential BCAA Synergy - COLA a to 2x, bohužel sem narazil na nižší cenu u konkurence a to za 539kč s dph, nechci měnit obchod a tak bych se rád zeptal, jestli je možné přes Vojenskou slevu dostat tento váš produkt za 500kč kus, když objednám dva a to buď formou pošty a nebo osobního převzetí na Černém Mostě .Pokud ne, nevadí, objednám to u konkurence.Děkuji za odpověď Šulek

Dobrý den, co se týká slevy, musíte se obrátit na kolegy ve skladu - obchod@ronnie.cz.

Co se týká suplementu, osobně bych spíše doporučil  Instant Amino Fair Power (R). Dle zákaznických referencí chutná lépe než vámi zvolený produkt.

Dávkování s kombinací gaineru který BCAA obsahuje
autor: Tomáš • datum: 29.03.2017
Dobrý den, pokud mám gainer, který mi za celý den dá zhruba 10 mg BCAA, měl bych tedy dávkovat pouze jednu odměrku těchto BCAA? Někde jsem se dočetl, že pro regeneraci by se mělo dávkovat zhruba 0,22 na kg (u mě tedy zhruba 14 g/den). Preferuji dávkování BCAA před cvičením. Díky moc.

Dobrý den, gainer obsahuje vázané BCAA a suplement BCAA obsahuje volné aminokyseliny. Z funkčního hlediska je to rozdíl. BCAA užívejte před a během tréninku v celkové dávce 10 až 15 g.

V případě objemové připravy, kdy máte plusový energetický příjem, má tělo všeho dostatek a s regenerací by neměl být problém.

Dotaz
autor: Tadeáš • datum: 27.03.2017
Dobrý den. Zvažuji koupi bcaa synergy kvůli regeneraci svalů. Mám fotbalový trenink středa a pátek, v neděli zápas. V pondělí cvičím a v úterý běhám. Svaly mě občas bolí. Zkouším jíst lepší stravu i dodržovat pitný režim, chci jen něco na urychlení regenerace svalů popřípadě na podporu růstu, aby treninky sportování bylo o trochu efektivnější. Mohl byste tento výrobek doporučit? Popřípadě mi navrhnout nějaké jiné profukty z vaší nabídky a navrhnout jak je užívat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud nemáte problém s nadváhou, určitě minimálně po každém fotbalovém tréninku konzumujte směs sacharidů a bílkovin, např.  Mass Gain. Společně s kvalitní stravou, je to zásadní věc, kterou podpoříte regeneraci.

Případně lze použít i BCAA, např.  Instant Amino Fair Power (R).

Essential Bcaa synergy
autor: Jitka • datum: 25.03.2017
Dobrý den, dnes jsem si zakoupila toto balení Bcaa a chtěla bych se zeptat na doporučené dávkování. V prodejně mi doporučili 1 odměrku před „tréninkem“ a pak 1 odměrku bezprostředně po tréninku. Na obalu je ale dávkování trochu jiné :) chci se tedy zeptat, jaké je vhodné dávkování dle vás. děkuji předem za odpověď

Dobrý den, osobně bych si připravil nápoj s obsahem cca 10 g BCAA a popíjel ho před a během zátěže. Po tréninku bych preferoval protein či komplexní aminokyseliny.

Bcaa
autor: Petr • datum: 21.03.2017
Dobry den, prosim o pomoc. Uz beham okolo 15-20 km na raz. cca o obden a casem chci behat 30-50 km denne. + cvicim s vlastní vahou. Mam 85 kg a merim 180 cm. Nevite o necem dost kvalitním ( bcaa... ) na rychlejsi regenerace? Obcas mam unavene svaly atd. Rad bych něco extra na regeneraci. Moc vam dekuji.

Dobrý den, únava po takové zátěži je zcela běžná a velmi ji také ovlivňuje pitný režim během zátěže, strava před a po zátěži a také doplnění živin během běhu.

Velmi důležité je doplnit po tréninku spotřebovanou energii. Používá se větší porce sacharidů s menší porcí bílkovin nebo jen sacharidy a bílkovina se přidá v další fázi. Použít může např.  RegenerMass Gain,  Regel (R). Během zátěže bych volil iontový nápoj, např.  Ionix Drink Fair Power (R), používají se energetické gely, např.  Express Energy Gel,  Carbosnack atd. Vhodným suplementem pro podporu regenerace může být  HMB 5000 Fair Power a případně i BCAA -  Instant Amino Fair Power (R).

Prom-in BCAA
autor: Honza • datum: 02.03.2017
Dobry den, koupil jsem si tyto bcaa a po otevreni je v nich mimo bcaa prasek v uzavrenym papirku, to je kvuli vlhkosti?

Dobrý den, ano, je to pohlcovač vlhkosti.

Cvičení a užívání BCAA + protejnáku
autor: Honza • datum: 24.02.2017
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak je to s užíváním těchto dvou přípravků.Mám kolem 80 kg Začal jsem cvičit,pracují se svojí váhou a samozřejmě na strojích,ale není síla.Jako výsledek by měl být se trochu zpevnit a vyformovat(nechci tahat belouny) Děkuji za odpověď

Dobrý den, dávkování proteinu je závislé na vaší hmotnosti a stravě. Protein lze použít v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin během dne, např. po tréninku a k svačině.

BCAA
autor: Marek • datum: 10.02.2017
Dobry den, jsou tyto BCAA v poměru 2:1:1 nebo 4:1:1?

Dobrý den, poměr je 2:1:1, viz. popis složení.

Kdy brát suplementy
autor: Jakub • datum: 08.02.2017
Dobrý den, aktivně sportuji, hraju fotbal + spinning, snažím se o zhubnutí. Koupil jsem si tyto bcaa a uzivam jednu davku pred treninkem a druhou po treninku. Pred treninkem davam jeste davku L-carnitine 100 000 od Nutrendu a kaspli Synephrine od Nutrendu. Chci si jeste k tomu kupovat tento protein PROM-IN ESSENTIAL CFM a dávat si ho po tréninku. Chtěl bych se tedy zeptat jestli je taková kombinace dobrá a v jakém čase po tréninku dávat bcaa a protein. Druhá otázka je, že budu na soustředění a budeme mít ráno hodinu a čtvrt výběh, potom odpoledne pul hodinky posilování a nakonec hodinku tréninku. Zajímalo by mě tedy, jak brát tyto doplňky v tomto režimu. Jestli po každém tréninku menší dávku aby to dohromady dávalo jednu celou dávku na den nebo jak. Děkuji mockrát za pomoc. S Pozdravem Jakub

Dobrý den, BCAA bych dávkoval před a během tréninku a po tréninku zařadil protein. Synefrin a karnitin je možné užívat před každým tréninkem.

Obsah bílkovin
autor: Jirka • datum: 03.02.2017
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč u některých je BCAA uvedeno, že obsahují bílkoviny a u těchto, že jich obsahují 0g? Mám doma 2 balení BCAA Synergy, naprosto identické, jen asi pozdější etiketa, a zatímco na novějších je 0g bílkovin na 100g, starší se chlubí 90g. Netušíte, proč?

Dobrý den, je to pravděpodobně vinou špatného legislativního výkladu. Pro vás je podstatný výpis jednotlivých složek. Tak víte, co suplement přesně obsahuje.

Akce
autor: Natálie • datum: 15.01.2017
Dobrý den, bude v blízké době akce na toto BCAA či na protein, kreatin též od Prom-in? Děkuji

Dobrý den, akce jsou většinou známé těsně před zveřejněním. Tudíž v tuto dobu termín neznám.

BCAA+ALAVIS
autor: Mia • datum: 13.01.2017
Dobrý den, je možné užívat BCAA rozmíchaný společně s Alavis Triple Blend extra silný?

Dobrý den, netuším, jak to bude chutnat, ale smíchat to lze.

spotřeba
autor: brabi • datum: 30.12.2016
dobrý den, mám tyto BCAA doma otevřené cca 4měsíce, protože sem nemohl cvičit a spotřebovat je, myslíte že je ještě mohu spotřebovat? Mám v nich stále i ten sáček proti vlhkosti. Děkuji za info

Dobrý den, velmi pravděpodobně jsou zcela v pořádku a lze je použít.

Info
autor: Jarda • datum: 22.12.2016
Dobry den,zacinam cvicit,potreboval bych schodit 12kg,je nejaky protein na hubnuti?,kdyztak jaky by jste doporucil,diky za info.

Dobrý den, protein je doplněk stravy, který vám pomůže přijmout odpovídající množství kvalitní bilkoviny. Při redukci tuku se využívá velmi často, ale jinak má na redukci tuku zásadní vliv strava a pravidelný pohyb.

Z proteinů doporučuji multikomponentní  Long (R) 80 Multiprotein. Je vhodný ke konzumaci během dne, po tréninku  i večer před spaním.

BCAA *DDD
autor: Pavel • datum: 26.11.2016
177 cm, 72 kg

Uvedená suplementace by při rozumné stravě měla být zcela dostačující. Pokud si uvědomíte, co je cílem objemového tréninku a jak by měl vypadat, nemělo by k výraznějším stavům únavy docházet. V tomto období není zcela vhodné cvičit do selhání či využívat metody, které mohou neúměrně prodloužovat regeneraci. Pokud se takto trénuje, je nutné tomu přizpůsobit celkovou stavbu tréninku.

V případě zvýšené únavy tedy může být výhodnější řešit tento stav upravou tréninku než spoléhat pouze na suplementy.

V rámci objemu bych přidal kreatin, ale samozřejmě je možné použít i uvedené BCAA.

BCAA a *DDD
autor: Pavel • datum: 25.11.2016
Dobrý den, jsem typický ektomorf. Jídelníček mám řekněme v pořádku, doplněný o Gainer i Protein značky Extrifit. Dle údajů výrobce obsahují tyto výrobky již mnoho aminokyselin samy o sobě. Je nějaké doporučené dávkování, kolik g kterých aminokyselin by měl člověk denně přijmout? Při dávkování 1xLong 80 a 2xGO 30 /den? Při náročnějších trénincích (objemových) mám problémy s regenerací, je vhodné stávající suplementaci doplnit o BCAA? Např. tyto výše uvedené nebo jiné a s jakým dávkováním? (Prosím doporučte) Děkuji.

Dobrý den, kolik měříte a vážíte?

doba
autor: Jakub • datum: 10.11.2016
Dobry den, za jak dlouhou dobu se davka stravi pri pouziti ihned po treninku/na lacno. Dekuji

Dobrý den,  využitelnost i stravitelnost je velmi rychlá,  je to v desítkách minut.

BCCA, během dne
autor: David • datum: 09.11.2016
Dobrý den, hledám nějaký bcca produkt, který bych mohl popíjet během dne v práci. Vykonávám fyzicky namáhavou práci a rád bych zlepšil regeneraci svalů. Budu také objednávat CFM Instant Whey 80 , který bych chtěl užívat ráno a potom také během dne jako svačinu. Je tedy tento bcaa produkt vhodný na takové užívaní ? nebo bych měl zvolit jiny ? Ideálně kdyby se ty bcca rozpustily v +- 2l vody. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,  osobně preferuji  Instant Amino Fair Power (R), ale lze použít i BCAA z této stránky .

BCCA
autor: Lukáš • datum: 01.11.2016
Dobrý den chci se zeptat mám fyzicky náročnou práci .Je možné brát dohromady BCCA a Arginine ?

Dobrý den, kombinaci vyzkoušejte, a sám posoudíte, zda vám bude vyhovovat.

Bcaa,Glutamin
autor: Martin • datum: 26.09.2016
Dobry den, chtel bych se zeptat jestli pri uzivani Bcaa a Glutaminu se zarazuje nejaka pauza nebo ne... jestli ano, tak jak dlouho mam oba suplementy brat? a jak dlouhou si mam dat pauzu? dekuji za odpoved

Dobrý den, aby byl trénink efektivní, je výhodné ho fázovat a tomu by měla také odpovídat suplementace.

BCAA i glutamin lze užívat dlouhodoběji.

Bcaa
autor: Mira • datum: 26.09.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné dávkovat tento produkt Essential BCAA Synergy následovně: Namíchat rovnou 20g do 700ml vody. 1/4 vypít před cvičením, 2/4 při výkonu a poslední 1/4 po skončení?Předem děkuji.

Dobrý den, přípravte si nápoj s obsahem cca 15 až 20 g BCAA a popíjete ho před a během tréninku. Po zátěži použijte protein či gainer.

Doba spotreby
autor: David Marecký • datum: 12.08.2016
Dobry den, doba spotreby od otevreni na obale je uveden jeden mesic.Jaky je Vas nazor, musim dodrzet ? U podobneho baleni od Nutrendu 4:1:1 compress bylo 3 mesice a mel jsem bez problemu 5. Dekuji, David

Dobrý den, při dobrém skladování bez problému vydrží déle než je uváděno.

Dotaz
autor: jan vavrečan • datum: 10.08.2016
dobrý den,cvičím jen rok a chci jít do diety a chtel bych se zeptat jaký olej je nejlepsí na pečení nebo smažení kuřete a ješte jestlí je lepší péct kuře s kuží anebo bez kuže,každý totiž říka neco jineho a ještě jedna otázka, mám denni dávku 1 kg masa zachovat,není to moc?Mám 94 kg váhu,dekuji

Dobrý den, vůbec není nutné jíst kilo masa denně. Důležité je přijmout dostatek kvalitních bílkovin.  Vhodné je využití proteiny, např. CFM Instant Whey 80. S dietou vám pomůže kniha  Sacharidové vlny (Michal Kulštejn).

Co se týká úpravy jídla, smažení na oleji se v této fázi přípravy příliš nepoužívá. Jinak se používá v kuchyni olej řepkový, olivový, kokosový atd.

Odměrka
autor: Skalka • datum: 10.08.2016
Zdravím, jak velká je odměrka obsažena v balení? Díky.

Dobrý den, podle informací od výrobce z dávkování „7 - 11 g (2 - 3 odměrky)“ usuzuji, že to bude cca 3,5 g tohoto produktu.

Dávkování
autor: Saša • datum: 02.08.2016
Dobrý den, má vlív dávkování BCAA na nárůst svalové hmoty? Dávkuji tyto BCAA jenom v tréninkový den, a to 5g v průběhu cvičení. Můžu takto dávkování ponechat, nebo mi doporučíte dávkovat jinak? Děkuji předem.

Dobrý den, uvedené dávkování by mohlo být dostačující. Zásadnější je celková strava s dostatečným množstvím bílkovin a samozřejmě odpovídající trénink.

Kickbox
autor: Nikola • datum: 28.07.2016
Dobrý den, chodím na kickbox, kde je velká zátěž na kondičku. Tyto BCAA piji cca půl hodiny před tréninkem, po tréninku dávám protein. Je to podle Vás vhodné, či je lepší pít BCAA při takové záteži? Moc děkuji!

Dobrý den, BCAA můžete popíjet i během zátěže a po tréninku protein.

Protein po tréninku
autor: Honza • datum: 14.07.2016
Dobrý den, rád bych reagoval na předchozí otázky a chtěl se zeptat jak to myslíte s příjmem bílkovin tedy proteinu ihned po tréninku. Pokud je mi známo, tak příjem bílkovin ihned po cvičení, jako první zdroj živin si tělo složitým a náročným způsobem bílkoviny prestepi na sacharidy, které potřebuje k doplnění energie. Takže protein se doporučuje přijmout až 30-60 minut po tréninku po te, co přijmeme cukry. Možná se mýlím, ale rad bych znal Vas názor, protože ze všech stran slyším jen tuto verzi za správnou a to se jedná o profesionální kulturisty české scény. Děkuji

Syrovátkové proteiny jsou rychle a snadno vstřebatelné a lze je dávkovat i poměrně brzy po tréninku. Pokud se bude jednat o hydrolyzáty, ty lze dávkovat  v podstatě ihned po skončení tréninku. S koncentrátem se může chvíli počkat, ale i ten lze dávkovat velmi brzy po skončení tréninku.

Jediným omezením je v podstatě intenzita zátěže, tedy zda trávící trakt bude ochoten brzy po zátěži protein bez potíží zpracovat.

Pokud vynecháte po tréninku sacharidy, bude část bílkovin využita jako zdroj energie  bez ohledu na to, zda protein užijte 5 nebo 30 minut po tréninku.

Po treninku
autor: Kika • datum: 13.07.2016
Dobrý den, tyto bcaa pouzivam pred i po treninku. Po treninku pouzivam i protein Impact Whey od Myprotein ve kterem uz nejake bcaa jsou (asi 4,5g). Tak jsem se chtela zeptat jestli uzivani techto bcaa po treninku neni zbytecne?

Dobrý den, spíše bych BCAA užíval před a během zátěže a po tréninku zařadil protein.

Dávkování
autor: Vítězslav Němec • datum: 12.07.2016
Dobrý den. Mám užívat tedy 11g před tréninkem a 11g po tréninku? Cvičím 4x týdně, předpokládám tedy, že stačí užívat pouze v den tréninku. Děkuji moc za odpověď

Dobrý den, je to jedna z možností. Osobně bych spíše preferoval dávkování před a během tréninku a po zátěži použil protein, např.  Essential CFM Evolution.

Dávkování
autor: Jan Bezděkovský • datum: 08.07.2016
Dobrý den. Jsem zvyklý užívat BCAA hned ráno nalačno. Je možnost i tyto BCAA užívat ihned po ránu? Děkuji za odpověď

Dobrý den, jedná se o stejnou účinnou látku, tudíž je takto samozřejmě používat můžete.

Datum spotřeby
autor: Kristýna • datum: 07.07.2016
Dobrý den, zakoupila jsem tyto BCAA s příchutí cola. Na obalu je napsano po otevření spotřebujte do jednoho měsíce. Přijde mi to zvláští zatím jsem se potkala se spotřebou do 3 měsícu a tak mi to i vyhovuje. Co se stane po jednom měsíci? Budou pak bcaa neučinné nebo nějak poškozené?

Dobrý den, pokud budou standardně skladovány, bez problémů vydrží déle než je uvedeno.

Bcaa
autor: Markéta • datum: 30.05.2016
Dobrý den, je možné instantní BCAA rozpouštět v perlivé vodě, nebo tím dojde k jejich znehodnocení? Děkuji za odpověď

Dobrý den, při použití perlivé vody k žádnému znehodnocení nedojde.

Cola
autor: Czk • datum: 27.05.2016
Dobrý den mohu se zeptat kdy budete mít dostupné bcaa s colovou příchutí?

Dobrý den, cola byla pro velký zájem vyprodána, je objednána k dodání, bohužel nemáme od výrobce přesný datum dodání, doufáme v úterý.

Cola?
autor: Radek Döme • datum: 26.05.2016
Dobrý den, je ke koupi taky príchuť cola když mě na ní láká reklama na stránkách ronnie. Díky

Dobrý den, cola byla pro velký zájem vyprodána, je objednána k dodání, bohužel nemáme od výrobce přesný datum dodání, doufáme v úterý.

cola
autor: czeko • datum: 26.05.2016
Měl bych zájem o příchuť Cola. Stihnete je mít skladem, než akce skončí

Dobrý den, cola byla pro velký zájem vyprodána, je objednána k dodání, bohužel nemáme od výrobce přesný datum dodání, doufáme v úterý.

Cola
autor: Hugo • datum: 26.05.2016
Dobrý den, cola v akci nebude?

Dobrý den, v akci jsou všechny příchutě, které jsou skladem.

Cola
autor: Ondřej • datum: 26.05.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda budete mít dostupné k zakoupení bcaa od prom in s příchutí coly,, děkuji za odpověď

Dobrý den, cola byla pro velký zájem vyprodána, je objednána k dodání, bohužel nemáme od výrobce přesný datum dodání, doufáme v úterý.

kombinace
autor: pep • datum: 23.05.2016
Dobrý den, používám před tréninkem amino 5600 od scitecu a chtěl bych si objednat BCAA synergy a brát je během tréninku, je kombina vhodná ? nebo jsou BCAA už zbytečné když beru amino? Děkuji za odpověď

Dobrý den, pro někoho může být velmi výhodná, pro jiného zase zbytečná. Vše v podstatě záleží na objemu a intenzitě tréninku. Čím více trénujete, tím bude tato kombinace prospěšnější.

carnitin
autor: Marek • datum: 18.05.2016
Dobrý den, chci zhubnou a používám pul hodiny před tréninkem carnitin. Mohu zároveň používat tyto BCAA nebudou se tyto přípravky vzájemně rušit? Děkuji

Dobrý den, oba suplementy  samozřejmě kombinovat můžete.

Cola
autor: Radek • datum: 13.04.2016
Dobrý den, jak to vypadá s příchutí cola? Mám ještě čekat nebo do konce akce nebudou? Díky

Dobrý den, příchuť cola je již skladem, můžete si ji objednat v tabulce výše.

příchuť COLA
autor: Filip • datum: 11.04.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy budou skladem tyto BCAA s příchutí Coly ve výpisu nejsou, děkuji Filip.

Dobrý den, příchuť cola by měla být od výrobce dostupná od zítřejšího dne.

STUDENT
autor: Michal Kopecký • datum: 10.04.2016
Dobrý den, zaslechl jsem něco o studentské slevě s kartou ISIC ale nikde jsem se o tom nedočetl, tk bych se chtěl zeptat, zda je to pravda? Diky

Dobrý den, je mi líto, ale žádné takové slevy u nás uplatnit nelze.

dotaz
autor: Jiří • datum: 31.03.2016
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kdy u vás budou k dostaní bcaa s přichutí coly.Děkuji za odpověď

Dobrý den, produkt byl právě naskladněn, můžete jej objednat v tabulce výše.

dotaz
autor: Tomáš Blažek • datum: 31.03.2016
Dobrý den, nedávno jsem si u vás zakoupil tyto bcaa od firmy prom-in a stala se mi taková nestastná vec, ze se mi do obsahu balení vysypaly ty kulicky, ktere jsou v tom pytlíku, který je soucasti kazdeho baleni. Asi dvakrát jsem je vypil, nez jsem si toho všimnul. Nol a chci se zeptat, jestli je to pro me nejak skodlivé a co jsou ony kulicky zač? Zatim jsem nepocitil zadne zdravotni potíže. Předem dekuji za odpoved. S pranim pekneho dne Tomas BLažek.

Dobrý den, co půjde, tak odstraňte. Jinak je to zdravotně nezávadné.

Dávkování
autor: mirek • datum: 07.03.2016
Dobrý den potřebuji poradit přemýšlel jsem že bych začal brát bcaa 10g ráno 10g před tréninkem a 10g během tréninku ale nevím zda je to takhle dobře a jestli ano jak dlouho před tréninkem bych je měl dávat. děkuji za odpověď

Dobrý deny, uvedené dávkování vyzkoušejte a sám posoudíte, zda Vám bude vyhovovat. Dávkují cca 15 až 30 minut před tréninkem.

BCAA synergy
autor: Pepa • datum: 24.02.2016
Dobry den chci se zeptat na dávkování dávám si 2odmerky před tréninkem a otázka je jestli muzu i 2 odmerky po cvičeni? Dekuji za odpoved Pepa

Dobrý den, BCAA se běžně dávkují před a po tréninku. Často se také používá dávkování během zátěže, nápoj se začne popíjet před tréninkem a pokračuje se s konzumací i během tréninku.

dotaz
autor: Erik • datum: 20.02.2016
Dobrý den. Lékaři mi diagnostikovaly crohnovu chorobu. Na něaké proteiny a jiné suplementy můžu zapomenout. Jediné co můžu doplňovat jsou vitamíny a minerály popř. doplňky stravy jako jsou Chlorella. Ale co BCAA ? jak moc zatěžují trávící trakt? Je možné že budou mít vliv na vyšší zánětlivost? Nebo jsou opravdu tak lehce stravitelné a vstřebatelné že mi to nebude dělat zle? popřípadě jaké bcaa nebo jiné doplnky stravy by jste mi doporučily. Jsem ektomorf metabolismus mám dost rychlý a s mín jídelníčkem je dost těžký nabrat trochu té hmoty. Tréninky max. 4x týdně. Děkuju za rady

Dobrý den, BCAA trávicí ústrojí nezatěžují, stejně tak je tomu u hydrolyzovaného proteinu, např.  Super Hydro 80 DH32.

O možném použití se poraďte s lékařem.

dotaz
autor: Jana Růžičková • datum: 18.01.2016
Dobrý den-včera jsem vám psala ohledně dcery, která dělá atletiku- doporučil jste nám-Isodrinx a nebo kombinovat iontak a BCAA -jaký je rozdíl mezi nimy. a jaký BCAA synergy nebo jakej-jestli mohu ještě otravovat. Používá aminogely. potřebuje nabrat svalovou hmotu a uchovat si ji. Běhá hlavně sprinty. Děkuji moc.

Preferoval bych první doporučenou variantu, a to použití proteinu a iontového nápoje. Protein bude dávkovat cca 30 minut po tréninku a dle potřeby i během dne, např. k svačině. Iontový nápoj bude popíjet před, během a po tréninku. Z proteinů to může být doporučené  Super Hydro 80 DH32 nebo syrovátkový koncentrát, např. CFM Instant Whey 80.

Iontové nápoje řeší pitný režim, doplňují minerální látky atd.

V případě použití BCAA to může být suplement z této stránky či  Instant Amino Fair Power (R).

Dotaz
autor: Petr Nojvejs • datum: 17.01.2016
Dobrý den, měl bych dotaz, ohledně tohoto výrobku. Jsem šikula a povedlo se mi při vyndavání odměrky propíchnout sáček, který je obsahem balení (tuba s malými kuličky), hned sem ji vyndal a řekl bych, že moc obsahu té tuby se nevysypalo, ale je možné, že něco ano..je vhodné dál bcca užívat nebo, z bezpečnostních důvodů, vyhodit balení a koupit si nové?Děkuji za odpověď..

Dobrý den, pohlcovač vlhkosti je zdravotně nezávadný, tudíž BCAA vyhazovat nemusíte.

Dotaz
autor: Jana Růžičková • datum: 17.01.2016
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat-dcera 16let dělá atletiku-3krát za týden trénink, 2krát posilka-co byste nám doporučil-z tréninku příjde vyštavená. Děkuji Růžičková

Dobrý den, doporučuji během zátěže popíjet iontový nápoj, např.  IsodrinX a po tréninku protein, např.  Super Hydro 80 DH32 a poté s odstupem pevná strava s dostatkem sacharidů a přiměřenou porcí bílkovin.

Možností je také kombinace iontového nápoje a BCAA z této stránky.

Kozumace BCAA
autor: Adam • datum: 13.01.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli lze požívat bcaa tím, že si před treninkem vysypu odměrku/odměrky do pusy nebo jestli se musí nechat rozpustit ve vodě.

Dobrý den, příjemnější je konzumace ve formě nápoje. Pokud Vám ovšem vyhovuje jiný způsob, problém v tom není.

Trvanlivost BCAA
autor: Pavel • datum: 12.01.2016
Dobrý den, mám načaté, ale uskladněné v pixle dle návodu instantní BCAA. Koupené v květnu 2015 (8 měsíců). Mohu je dále užívat bez vlivu na zdraví? Budou účinkovat? V návodu je doporučení po otevření spotřebovat do 4 měsíců. Je mě líto je vyhodit. Poprosím o reálné vyjádření. Děkuji

Dobrý den, velmi pravděpodobně jsou v pořádku a lze je použít.

potřeboval bych poradit
autor: jaroslav šimek • datum: 16.11.2015
co používají kulturistik na pomazání těla barvu jak se to jmenuje aby baly vydětelní do hněda či černa jak se to jmenuje ?

Dobrý den, barvy na tělo najdete v sekci „pro závodníky“.

Volba
autor: Peter • datum: 25.10.2015
DObrý den, rozhoduji se mezi Essential BCAA Synergy od PRomi-in nebo BCAA Instant od Extrifit... Synergy jsem koukal že je o dost větší balení (ale i o něco málo větší dávkování). Tak by jsem se chtěl zeptat jaké jsou lepší ktere bych si měl vybrat. Zda se preci jenom nevyplati větší balení. Budu dávkovat pred treninkem a behem treninku. Předem děkuji

Dobrý den, osobně bych volil jinou variantu, a to  Instant Amino Fair Power (R). Jedná se o BCAA vyrobené fermentací - přírodní cestou.

Míchání
autor: Peter • datum: 18.10.2015
DObrý den je možné tyto bcaa míchat s nakopávačem od prom-in? Dát na 300ml (nebo více) vody nakopavač plus bcaa nebo je lepsi zvlast a co dříve a potom? A jake by jste doporučily davkovaní pri treninku? kolik odmerek na kolik vody? Předem děkuji

Dobrý den, pokud Vám to bude chutnat, je společná konzumace možná.

Osobně bych BCAA popíjel během tréninku.

Chuť
autor: Peter • datum: 14.10.2015
Dobrý den, rozmýšlím se jakou příchuť mezi pomerančem a melounem. Mužete mi zdělit která příchuť (jeslti jste zkoušel) Vám sedela nejvíce? Popřípadě zdělit která příchuť je asi nejprodávanější z techto dvou? Předem děkuji

Dobrý den, vnímání chutí je velmi individuální, co chutná mě, nemusí vyhovovat Vám.

Otestoval jsem všechny příchutě a všechny byly bez problémů s chutí konzumovatelné.

Dotaz
autor: Ondra • datum: 27.09.2015
Ještě mě zajímá zda by nebyl lepší nějaký protein s vyším podílemm bílkovin o proti go pro30 například CFM Instant Whey 80

Po tréninku bych spíše volil gainer. Během dne podle potřeby můžete zařazovat protein.

Dotaz
autor: Ondra • datum: 27.09.2015
Dobrý den,začal jsem používat bcaa synergy a potřeboval bych poradit s nejakým gainerem i vhodném dávkováním. Používal jsem go pro30 2odměrky po tréninku a velké výsledky jsem nezaznamenal. Cvičím 4x týdně, 190cm 85kg chci nabrat jestě pár kilo svolové hmoty. Děkuji

Dobrý den, co se týká výsledků, 100% není chyba v gaineru. Velmi pravděpodobně budou nedostatky ve výživě a tréninku.

Pokud budete gainer užívat zejména po tréninku, doporučuji  Hardcore Gain 21. Dávkujte cca 80 až 100 g 15 minut po BCAA.

Sacek v balení
autor: Lukas • datum: 23.09.2015
Dobrý den,balení obsahuje nějaký sáček?můžete my říci o co se jedná? Je to byli sacek normálně v balení mezi práškem bcaa? Dekuji

Dobrý den, do některých produktů přidávají výrobci vysoušeč v malém sáčku, není určen ke konzumaci, není samozřejmě zdraví závadný.

rozložení dávek
autor: Tom • datum: 15.09.2015
Ahoj,co sem tak četl, obecně se doporučuje dávkovat zhruba 0,22 g na 1 Kg. je vhodnější u mě těch zhruba 15g dávkovat na jeden zátah před cvičením, nebo rozložit na ráno a odpoledne půl hodiny před cvičením zbytek 7g? Jde mi spíš o ochranu svalů, než regeneraci, kterou mám dobrou. Díky za odpověď.

Dobrý den, vhodné je dávkovaní rozložit, ale mohou být i situace, kdy se jednorázově použije vyšší dávka. Ovlivňuje to Vaše forma, trénink a tréninkové cíle.

davkovani kreatinu
autor: stanislav • datum: 15.09.2015
dekuji za odpoved.je pravda ze s jidlem sem na stiru a este k tomu mam 12ti hodinove smeny takze spanek taky uplne nic moc.cvicim tak 4krat tydne.uzivam creatin monohydrate a na obalu mam davkovani 6kapsli hodinu pred treningem coz je 4800mg.neni 10 gramu dene vysoka davka?ptam se protoze sem to este s nikym jako ste vy neresil.takze vlastne ani nevim jake je idealni davkovani creatinu denne.a co to skusit doplnit o bcaa?

Dobrý den, většinou se dávkuje 2krát denně 5 g. Lehčím uživatelům může stačit 5 g denně.

doplnky stravy
autor: stanislav • datum: 14.09.2015
dobry den chtel bych se vas zeptat s cim a v jakem mnozstvi kombinovat creatin .cvicim asi pet let ale mam proste problem nabrat hmotu.skousel sem protein a gainer a ruzne podobne proteinove napoje ale nic moc.spis nafoukle bricho...dekuju vam za odpoved.standa

Dobrý den, pokud jste nepřibíral, je na vině nedostatečný energetický příjem a nevhodný trojpoměr živin.

Kreatin použít můžete, ale mnohem důležitější je odpovídající strava. Kreatin dávkujte 2krát denně po 5 g.

prichut meloun
autor: David Meszáros • datum: 07.09.2015
dobry den chtek bych se zeptat co jsou ty male bile kulicky v techle bcaackach kdyz je rozpustim ve vode tak na dne shakeru jsou male bile kulicky u prichute meloun

Dobrý den, výrobce přidává k BCAA v sáčku pohlcovač vlhkosti, to jsou ty kuličky. Jsou samozřejmě zdraví neškodné. Ale nepojídají se.

Dávkování
autor: Richard • datum: 28.08.2015
Dobrý den, chci se zeptat, zda je lepší dávkovat před a při nebo před a po tréninku? Děkuji za odpověď

Dobrý den, je to různé, každý máme jinou stravu, jiný trénink, jiné cíle atd. Tomu je třeba přizpůsobit dávkování. Otestujte více variant, a sám posoudíte, která Vám více bude vyhovovat.

Dávkování
autor: Pepa • datum: 24.08.2015
Dobrý den, Může se v dnech tréninků dávkovat 30 min před a ihned po? Nebo je to blbost?

Dobrý den, jedná se o běžně používané dávkování, tudíž je v pořádku.

Dávkování
autor: Lukáš Hellebrand • datum: 24.07.2015
Dobrý den, chci se zeptat když BCAA budu popíjet v průběhu tréninku, nemusím je už dávat po skončení tréninku ? Díky za odpověď

Dobrý den, osobně zařazuji bcaa prioritně před tréninkem a v jeho průběhu a po tréninku zařazuji protein, nebo gainer, takže stejný postup mohu doporučit i Vám.

BCAA synergy VS BCAA Instant
autor: Jiri • datum: 22.07.2015
Dobry den, jaky mate nazor v diete na tento produkt versus bcaa instant v diete? Zda se mi,ze cenou,velikosti baleni a obsahem glutaminu v bcca synergy bzde asi lepsi toten vyrobek oproti extrifit instantu ze? Bcaa instant uzivam roky a proslo mi snad 50baleni do zaludku ale ted se rozhoduju co z tohodle je o trochu vyssi level..diky za nazor

Dobrý den, základem obou přípravků jsou instantní BCAA 2:1:1. Přídavek dalších látek podpoří účinnost BCAA, ale tyto látky lze zařadit také samostatně.

Dotaz na slevu
autor: pavel türk • datum: 20.07.2015
Dobrý den rád bych si u vás koupil Essential BCAA Synergy a IsoBeef ® protein 1kg cokoláda před cca 1-2 měsícema mi prisla nabidka na slevu na dotaz tak bych rád vědel jak to funguje popripade jestli na to mám nárok děkuji Pavel nick na ronnie Pokedex

Dobrý den, nevím bohužel o jakou nabídku se jednalo, ale pokud šlo o týdenní akcí, ta se pravidelně mění.

BCAA Synergy
autor: Matylda • datum: 15.07.2015
Dorý den,mohl by jste mi poradit jak uzivat BCAA Synergy ve dnech volna? Vyrobce pise DDD jen ve dnech treninku.Znamena to ze kdyz necvicim tak je brat nemusim?

Dobrý den, užívání ve dnech volna není nutností. Pokud ho ovšem chcete vyzkoušet, můžete je dávkovat např. před každým velkým jídlem.

bcaa
autor: tomas • datum: 08.07.2015
Dorý den.BCAA Synergy obsahuje i glutamin a arginin,znamena to ze uz tyto 2 suplementy uzivat samostatne nemusim? Neo je tam tak zanedatelne mnozstvy ze se arginin a glutamin uzivat doporucuje.Dekuji

Dobrý den, je to množství, které umožní synergicky efekt všech těchto látek.

Pokud chcete zařadit další látky samostatně, je to s ohledem na trénink a stravu možné.

Dávkování
autor: Petr • datum: 03.07.2015
Dobrý den jak dlouho mám tihle bcca dávat před trenikem Děkuji za odpověď

Dobrý den, cca 30 minut, můžete je také popíjet během zátěže.

?
autor: Michal • datum: 22.06.2015
Dobrý den našel jsem v balení sáček který vypadá jako cukr do kafe když jsem ho rozbalil tak to vpadá jako kuličky co jsou v botách. K čemu to tam je nebo jaký to má význam ? celkem mě to děsí

Dobrý den, takovéto sáčky obsahují silikagel (zdraví neškodný), dávají se k produktům pro zachycování případné vlhkosti.

bcaa synergy
autor: david • datum: 19.06.2015
dobry den chci se vas zeptat cetl jsem hodne na netu ze z bcaa se muze dostat cukrovka je to pravdive.docela by me to zajimalo dekuji za odpoved

Dobrý den, pro pravidelně trénujícího člověka, který se rozumně stravuje, je to v podstatě vyloučené.

Při výběru suplementů je třeba postupovat s rozumem a zohlednit, zda vůbec konkrétní suplement potřebuje nebo ho užívám jen proto, že ho všude chválí.

Garance ceny
autor: Pavel Staš • datum: 09.06.2015
Dobrý den ,chci se zeptat ,jestli garantujete nejnižší cenu výrobku? (Když pošlu web ,kde to mají podstatně levnější ,jestli snižujete ceny)

Dobrý den, pod tabulkou s cenou klikněte na odkaz „Klikněte zde, zlevníme více!“.

arginin alfa ketoglutarát
autor: Tomas • datum: 06.06.2015
Dobrý den, jakou přesně má funkci arginin alfa ketoglutarát? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, navozuje prokrvení svalstva a periferních tkání. Ke svalům se dostane více živin.

Dotaz
autor: Petr • datum: 03.06.2015
Muzete mi poradit kolik odmerek brat bcaa esential synergy kdyz v davkovani pisou 7-11g(2-3) odmerky . Nemuzu z toho nejak vyjit . 1odmerka je 5ml to znamena 5gr? Dekuji za radu

V jedné dávce doporučuji užít minimálně 10g prášku.

Dotaz
autor: Jarda • datum: 01.06.2015
Dobrý den Mám na Vás dotaz. Zakoupil jsem u tu protein (Extrifit: CFM Instant Whey 80, 2270 g), creatin (Extrifit: Creatine Creapure (R), 300 g) a BCAA ( Essential BCAA Synergy, 550 g ) Jaká je vhodná kombinace dávkování jednotlivých suplementů? Mám na mysli tohle ráno a večer, tohle zase před a po tréninku atd. Moc děkuji Jarda

Dobrý den, dávkování proteinu je závislé na Vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

Kreatin ráno a odpoledne a v den tréninku před a po zátěži. Jedna dávka je 5 g.

BCAA můžete popíjet během zátěže.

bcaa synergy + hellnox
autor: david • datum: 01.06.2015
dobry den chtel bych od vas poradit. koupil jsem si BCAA SYNERGY + HELLNOX. chci se zeptat na davkovani a jestli je to dobra kombinace,pred cviceni zaradim helnox 2 odmerky a k tomu dam 2 odmerky bcaa synergy.a jdu cvicit.je to pumpa funguje to vse me svedi,po cviceni zaradim bcaa synergy a go pro 30.tak se chci zeptat jestli je to dobra forma, protoze ctu ze v helnoxu je dost bcaa a glutaminu,ale bcaa neni nikdy dost v tele.dekuji za odpoved

Dobrý den, Hellnox užívejte před zátěží a BCAA během zátěže či po tréninku.

Dávkování
autor: Luboš • datum: 27.05.2015
Dobrý den chtěl bych brát za den 20g BCAA synergy a 10g BCAA instant + 5g glutamin. mám to zařadit do dvouch dávek před a po tréninku a nebo raději do tří ráno, před a po tréninku ? děkuji

Dobrý den, možné jsou obě varianty. Zvolte tu, která Vám bude více vyhovovat.

Uzkost
autor: Pavel • datum: 19.05.2015
Dobrý den, je pravda, že L-Leucin snižuje množství serotoninu? Trpím OCD a nerad bych přiléval benzín do ohně? Je také možné, že se po užívání může objevit bolest hlavy a nevolnost? Používám tyto BCAA cca týden a už 3x se mi stalo,že mi během tréninku nastal skoro až migréna. Díky za odpověď.

Dobrý den, BCAA toto ovlivnit mohou. Vhodnost užívání je třeba probrat s lékařem.

dotaz
autor: Radek • datum: 12.05.2015
Ještě bych se chtěl zeptat, zda li před tréninkem můžu přímo namíchat tyto bcaa s protuktem Essentiall Nitrox pump a po tréninku dát okamžitě BCAA smíchané s maltodextrinem a nebo BCAA a počkat a pak dát maltodextrin s proteinem? Nebo jak je to nejlepší kombinovat? :D děkuji.

BCAA a Nitrox kombinovat můžete. Použití sacharidů při redukci tuku je po tréninku možné, ale ne každému to musí vyhovovat. BCAA užijte bezprostředně po skončení tréninku a po cca 15 minutách následují další suplementy.

dotaz
autor: Radek • datum: 12.05.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy a v jakých dávkách mám brát tento suplement a suplementy : protein..maltodextrin..a předtréninkový nápoj..Děkuji.Můj cíl je trochu výrýsovat postavu..

Dobrý den, BCAA dávkujte dle doporučení výrobce. Dávkování proteinu je závislé na Vaším hmotnosti a napříjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze zařadit v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin.

růst svalů
autor: Petra • datum: 23.04.2015
Dobrý den,Bcaa je i na nárůst svalové hmoty stejně jako protein?

Dobrý den, řada doplňků může dopomoci k efektivnějšímu budování svalů a bcaa mezi ně bezpochyby patří.

Dotaz
autor: Michal • datum: 22.04.2015
Dobrý den, mám dotaz ohledně těchto bcaa a jestě creatinu. Mám pouze jednu ledvinu a chci se zeptat jestli je vhodné brát vůbec bcaa a creatin, nebo jestli to bude mít nějaký vliv na mj organismus. Je mi 17 let a posilování se věnuji 5 měsíců. Do této chvíle jsem používal pouze protein. Takzě otázka zní: Mohu brát bcaa a creatin když mám jednu ledvinu? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, co se týká zdravotních rizik, je třeba probrat užívání suplementů s lékařem.

?
autor: Petr • datum: 19.04.2015
Dobrý den,piju je ráno hned po probuzení,dělám dobře,nebo stačí okolo treninku?díky za info

Dobrý den, BCAA lze užívat ráno po probuzení, před každým velkým jídlem a pak standartně před a po tréninku.

skladové zásoby
autor: Marek • datum: 01.04.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak člověk pozná co je a co není skladem. Děkuji

Dobrý den, suplementy, které jsou ke koupi v e-shopu, by měly být skladem. Může se stát, že ve chvíli, kdy objednáváte, se může zároveň s dalšími kupujícími vyprodat, nicméně toto by se mělo stávat výjimečně.

bcaa
autor: Jiří vanc • datum: 21.02.2015
DObrý den je vhodné brát tyto bcaa i po tréninku když obsahují AKG?

BCAA jsou obecně dobrou volbou před tréninkem nebo v jeho průběhu, po tréninku je výrazně vhodnější použít komplexní zdroj aminokyselin, v ideálním případě třeba Super Hydro 80 DH32 spolu s maltodextrinem.

Sáček v BCAA
autor: Petr • datum: 16.02.2015
Dobry den, chtěl bych se zeptat. Zakoupil jsem si u vás tento produkt a narazil jsem v pixle s BCAA na sáček. Ten se roztrhl a ze sáčku se vysypali male krystalky rovnou do BCAA, chtěl bych se zeptat, k čemu tyto krystalky slouží a jestli mě nemohou nejakym způsobem ohrozit. Díky za odpověď.

Dobrý den, v sáčku je látka absorbující vlhkost, je netoxická, zdraví neškodná, neublíží. Pokud se Vám stalo, že se sáček protrhl, stačí přesypat přes sítko, abyste tam neměl kuličky, i pokud je náhodou sníte, zdraví nijak neuškodí.

bcaa
autor: Honza • datum: 16.02.2015
Dobrý den, hraji fotbal, cvičím a příležitostně si chodím zaboxovat, má fyzická aktivita připadá minimálně na 5 dní v týdnu. Tudíž bych rád zařadil bcaa, chci se zeptat jaké by jste mi doporučil? Mně se nejvíce zalíbil Essential BCAA Synergy a to proto že je v něm také glutamin a arginin. Dále bych se chtěl zeptat na dávkování, měřím 171cm a vážím 65kg, zda ho mám užívat před i po tréninku a v jakém množství a zda ho mám užívat každý den nebo jen v tréninkové dny. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, BCAA klidně vyzkoušejte a uvidíte, zda budete spokojen. Začněte dávkováním dle doporučení výrobce. Osobně se mi více zamlouvá hydrolyzovaný protein nebo směs esenciálních aminokyselin.

Rozdíl
autor: Marián • datum: 08.02.2015
Dobrý den jaký je podle vás rozdíl mezi Bcaa Synergy a Instantama od Extrifitu? Díky, nejlépe i chuťový rozdíl :)

Dobrý den, rozdíl je ve složení i chuti. Essential BCAA Synergy obsahují také arginin, glutamin a vitamín B6.

dotaz
autor: tony • datum: 05.02.2015
Dobry večer chci se zeptat kolik je jedna odmerka ?a co je lepši brat to pred posilovnou když mam nakopač nebo po bcca diky

Dobrý den, jedna odměrka odpovídá přibližně 3,5 gramu. Bcaa Synergy můžete užívat před tréninkem i po tréninku.

dotaz
autor: stinky • datum: 03.02.2015
Dobry večer mam takovej ma to cenu brat když pred posilovnou beru nakopavač a po treninku protein bude to mit nejaky učinky diky

Dobrý den, na tyto otázky se bohužel příliš dobře neodpovídá. Obecně platí, že BCAA mají největší význam při redukci tuku či velmi náročném tréninkovém programu.

???
autor: dominik • datum: 01.02.2015
dobry den rad bych se zeptal jak dlouhou ma trvanlivost hotovy napoj aby nezousoboval zadne pripadne potize dekuji :) vyrobce to neuvadi na obalu tak zdalipak aspon vy nemate nake informace nebo zkusenosti dekuji:)

Dobrý den, běžně se tyto suplementy připravují těsně před konzumací. Pár hodin vydrží, ale přesto bych doporučil, držet se pravidla, připravovat nápoj těsně před konzumací.

?
autor: Jakub • datum: 30.01.2015
Dobry den,jak nejlepe brat a davkovat tyto bcaa, kdyz po uziti argininu by se nemelo brat spolecne s bilkovinama a nejlepe nalacno, tedy alepson pul hodiny zadne bilkoviny? A kolikrat denne lze tyto bcaa uzivat, kdyz opet arginin a jeho nejcasteji doporucovana denni davka je 1-3g? V jedne davce techto bcaa je obsah argininu bez par mg 3g). Opet vim, ze kombinace glutaminu a argininu, je vice nez prinosna, ovsem nevim a nejsem si ted jisty u techto bcaa, vzhledem k otazkam vyse...Uzivam protein Ultra Speed od Survivalu rano pred snidani a pred a po treninku, a uzivam take volny glutamin 5g po treninku a 5g vecer pred spanim, tj 10g. Dale Micelarni protein pred spanim. Predem dekuji za odpovedi.

Dobrý den, rozdíl je mezi komplexní bílkovinou a BCAA. Oba suplementy můžete užívat společně.

Co se týká kombinace argininu a glutaminu, může vyšší dávkování glutaminu negovat účinek argininu.

Arginin užívejte ráno, před tréninkem a večer před spanín. V jedné dávce užijte 2 až 3 g argininu.

BCAA užívejte dle doporučení výrobce.

Porovnání
autor: Lukáš • datum: 17.11.2014
Dobrý den, právě teď používám BCAA Instant od Extrifitu, mohl byste s nimi nějak porovnat tyto BCAA. V čem se Vám zdají lepší a v čem horší? Také bych se chtěl zeptat, jak dlouho před tréninkem bych je měl brát?

Dobrý den, rozdíl je v přidání dalších látek, jako argininu, glutaminu a vitamínu B6. Jsou uživatelé, kteří přídavek těchto látek vítají a jiní zase dají přednost čistým BCAA.

BCAA se dávkují cca 30 minut před zátěží.

bez creatinu
autor: jan bartos • datum: 05.11.2014
dobrý den, dá se tento produkt pouzit jako predtreninkovy? nebo mi doporucite nejaky TOP bez creatinu - predtreninkovy. dekuji

Dobrý den, BCAA se dají použít i před tréninkem, ale nejedná se o klasický předtréninkový přípravek. Předtréninkové suplementy většinou obsahují stimulační a NO složku. Pokročilejší suplementy obsahují také anabolický mix aminokyselin, většinou minimálně glutamin a BCAA.

Doporučit mohu např. Compress NO GelSynNOvator Beta+ či Explosin.

???
autor: dominik • datum: 31.10.2014
dobry den mel bych dotaz ohledne uzivani bcaa vim kolik na den nebo trenink :) ale nemela by se pri uzivani bcaa zaradit naka pauza ?? jestli to napriklad nezatezuje telo neustale uzivani bcaa pokud nema byt treba bcaa treba 2 meseice a pak naka pauza :) dekuji za odpoved :)

Dobrý den, BCAA dle potřeby (trénink, strava, treninkové cíle ) můžete užívat libovolně dlouhou dobu.

glutamine
autor: martin99 • datum: 09.09.2014
Teď když zkoumám ty amina tak ještě přemýšlím nad l glutaminem. Otázka co je pro mě výhodnější?? Bcaa nebo glutamine, děkuji...

Nejvýhodnější je kombinace obou přípravků.

Tyto BCAA obsahují v jedné dávce 2 g glutaminu, což by mohlo být dostačující.

free??
autor: martin99 • datum: 09.09.2014
Zdravím, nikde jsem nenašel informace v jaký formě jsou ty bcaa? Vetvene nebo volne?? Jo a hodí se do redukce spolu s proteinem 80 nebo mám sáhnout po nějakých komplexních aminach?? Děkuji

Dobrý den, větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin, L-valin jsou v tomto přípravku ve volné formě.

Pokud používáte protein, volil bych BCAA.

ditaz
autor: Ivan • datum: 19.08.2014
Dobrý den, chci se zeptat, jak je to s těmito bcaa v netréninkové dny? A lze brát tyto bcaa i před spaním? Děkuji, Ivan

Dobrý den, BCAA lze uživat ve dnech volna i před spaním. Zda je to pro vás výhodné, to záleží na vašem tréninku, stravě a regeneraci.

Bcaa
autor: Adam • datum: 18.08.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat mohu užívat tyto bcaa s proteinem: protein 80 plus od weideru? děkuji za odpověd

Dobrý den, ano, kombinace je v pořádku.

bcaa
autor: strom • datum: 08.08.2014
zdravím, tyhle bcaa bych doporučil velice skvělá chut´ i ochrana....velice doporučuji

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky, jsme rádi, že jste spokojen.

BCAA a ostatní suplementy
autor: Michal • datum: 01.08.2014
Dobrý den, po delší pauze nyní cvičím pravidelně několik měsíců. 3x týdně, někdy i častěji. Střídám 3 plány, které se dělí podle prsou, bicák, tricák, záda, nohy, ramena.. Váhy začínám a navyšuji tak, abych končil v maximu, které zvednu a zároveň cvik ještě zvládnu ve správném provedení. Je to vcelku komplexní plán, který nám připravil kdysi trenér na americký fotbal. I tak je ale dobré plán časem změnit - vystřídat jiné cviky na stejné partie apod., nemám pravdu? - nejsem odborník, rád bych slyšel názor/radu odborníka. Běžně využívám Extrifit Whey 80 protein jako doplněk bílkovin ihned po tréninku - je to ideální? Mohl/a byste mi prosím poradit, jaké další suplementy jsou pro takovýto trénink vhodné? Přemýšlím o BCAA kvůli ztrátě energie během cvičení, nebo při častém cvičení mám někdy pocit, že se mi nestačí do dalšího tréninku regenerovat energie a síla/svaly, tak, jak bych si přál. Je toto to pravé? Je lepší brát BCAA před nebo po tréninku a v jakém množství? Jaké BCAA jsou nejkvalitnější, které doporučujete? Nějaká zdravotní rizika? Případně jiné vhodné suplementy - podotýkám, že na prvním místě je zdraví, bývám skeptický k braní příliš mnoha suplementů, nebo k některým konkrétním typům. Je to hned několik dotazů, ale věřím, že mi i tak dokážete věcně a stručně odpovědět. Děkuji.

Dobrý den, pokud doplňovat energii, tak pomoci sacharidů. Je to levné a efektní. Po tréninku k proteinu přidejte cca  30 g Maltox 100 - maltodextrin (EU). Z dalších suplementů bych doporučil vyzkoušet kreatin.

Trénink je opravdu vhodné občas změnit, ale nemusí jít o kompletní změnu. Stačí změna úchopu, zvýšení intenzity atd.

rada
autor: haluska roberet • datum: 10.06.2014
dakujem za odpoved prosim ako som pisal cvicim doma s cinkami alôe chcem sa este poradit doteraz so mbral len cretin monohydrat sem tam gainer chcem teraz vysadit gainer a chel by som si kupit nejaky suplement aby som trosku viacej vladal v poslednomcase akosi keby som vladal coraz menej rozmyslam nad nejakymi bcaa podla vas by boly vhodne nejake aminokyseliny mohol by sa mi trosku s toho zdvihnut objem dakujem alebo chcem poprosit o nejaku radu pri vybere suplementu dakujem

Dobrý den, dle mého názoru je dostačují odpovídající strava a dle potřeby zařazení proteinu a gaineru.

Pokud byste rád vyzkoušel BCAA, určitě můžete. Sám posoudíte jejich účinnost a vyzkoušíte, zda jsou pro váš trénink přínosem.

rada
autor: haluska robert • datum: 03.06.2014
prosim vas dakujem za odpoved a prosim kolko krat do tyzdna idealne trenovat ak chcem trosku pribrat svalovu hmotu ako som pisal cvicim len doma dakujem za odpoved s pozdravom robert

Dobrý den, není důležité kde cvičíte, ale jak cvičíte. Pokud cvičíte jen s vlastní váhou, můžete cvičit celé tělo klidně 4krát týdně. V případě tréninku se zátěží, je třeba počítat s delší regenerací. Celé tělo procvičte 3krát týdně.

rada
autor: haluska robert • datum: 29.05.2014
prosim este ohladom toho poctu serii na byceps prosim ake pocet serii je uz neproduktivny na ich rast dakujem za odpoved

Dobrý den, není je to jen o o počtu sérii, ale i intenzitě tréninku atd. Neumím říct, žádné přesné číslo.

cyklistika
autor: Roman • datum: 29.05.2014
Dobrý den, doporučili by jste tyto BCAA, pro delší jízdy cca 5 hodin, popíjet v průběhu výkonu? Jde mi o ochranu svalové hmoty. Díky.

Dobrý den, konzumace BCAA během dlouhého výkonu je dobrou volbou. Dle potřeby můžete také použít energetické gely či tyčinky.

Kombinace
autor: Martin • datum: 27.05.2014
Dobrý den. Dá se souběžně konzumovat tento produkt před tréninkem a po něm s kreatinem Creatine Ethyl Ester 120 kapslí ve vaší nabídce??? A když ne, bude lepší kreatin nebo aminokyseliny. Aktivně jezdím na kole, běhám a 3x týdně CrossFit. Za odpověď předem děkuji...

Dobrý den, ano, kombinace kreatinu a BCAA je zcela v pořádku. Osobně bych dal přednost monohydrátu, např.  Creatine Creapure (R).

rada
autor: halusa robert • datum: 27.05.2014
prosim vas velimi pekne o radu cvicim len doma prosim chcem sa s vami poradit ked cvicim byceps kolko serii maximalne je vhodne ny byceps aby som co najvia c podporil rast ked robim poviem priklad az niekedy 25 serii na byceps dam si desat serii tyc desat jednorucky a pat izolovany opretim o koleno dakujem za odpoved s popzdravom rober ts rk

Dobrý den, běžně se cvičí na malou svalovou partii cca 8 sérií, ale může to být i více.

Dotaz
autor: Petr • datum: 24.04.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký přípravek by pro mě byl lepší v době „rýsování“ ? Tyto BCAA nebo spíše noční protein ? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, zajisté je důležitější dodat tělu dostatek bílkovin, a to nejen večer před spaním.

Suplementem číslo jedna je protein.

Dávkování
autor: Adam • datum: 07.04.2014
Dobrý den, stále si nejsem jistý zda-li je dobré, když jsem v dietě dávkovat těch 7-11g před tréningem a nebo i po tréningu. A nebo další možnost 5g před tréningem a 5g po tréningu. Šlo by to ? Já jen abych si je nekoupil zbytečně a pak by ztráceli efekt. děkuji

Dobrý den, v první řadě bych v dietě použil protein a pokud by nebyla regenerace v pořádku, pak bych teprve uvažoval o zařazení BCAA.

BCAA Synergy
autor: Lukáš • datum: 05.03.2014
Za mě musím jen doporučit! Regeneruji po nich vyborně, chuť taky skvělá. A že to nejsou instanty? Vždyť jsou rozpustný uplně bez problémů...

Dobrý den, už to instantní je, údaj bude doplněn.:-) Osobně jsem je neužíval, tudíž jsem vycházel z uvedeného popisu.

Jak jsem uvedl níže, složením se mi zamlouvají.

Děkujeme za referenci pro ostatní uživatele.

BCAA instant
autor: Kalina • datum: 05.03.2014
Pane Flašar,Zdravím, za výrobce potvrzuji, že se jedná o instantní BCAA. David Kalina

Dobrý den, děkujeme za upozornění, informaci doplníme přímo k výrobku.

Názor ?
autor: Igor • datum: 05.03.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Váš názor na tyto BCAA? Mně přijde porovnání cena a „výkon“ jako velice slušné.

Dobrý den, složení je určitě velmi dobré, ale nejedná se o instantní BCAA, tudíž konzumace nebude tak konfortní jako u instantní formy.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Essential BCAA Synergy
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
5
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby