Instant Amino Fair Power (R)

Otázky a odpovědi:
Instant Amino Fair Power (R)


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

sport a BCAA
autor: Svobi • datum: 24.01.2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jako sportovec ohledně užívání tohoto produktu.. Chodím 2x týdně na fotbal, 2x týdně fittnes plus nějaké ostatní běhaní, či aktivity.. je vhodné např. před fotbalem a běhaním dát dávku a např. místo proteinu jako po fitness dát BCAA i po fotbale? nebo je vhodnější protein? díky

Dobrý den, po zátěži je dle potřeby samozřejmě mnohem efektivnější použití proteinu případně gaineru. Možností jsou také esenciální aminokyseliny  Instant Essential Fair Power (R).

autor: • datum: 20.01.2019
Dobrý den, jelikož mi už dochází BCAA přemýšlím, že si zakoupím tyto BCAA namísto BCAA synergy od Prom-in. Chtěl bych zeptat zda byste doporučili tyto nebo jestli mám zůstat u Prom-in. Děkuji

Dobrý den, vyzkoušejte  Instant Amino Fair Power (R) a sám posoudíte, které vám budou více vyhovovat.

Dotaz
autor: Tom • datum: 02.01.2019
Dobrý den, posiluji s činkami cca 3-4 týdně za účelem rysování, možná lehkého nárustu svalové hmoty vážím 88kg. Chci se zeptat kolik odměrek bych měl používat před tréninkem. Děkuji, po tréninku používám Instant Essential Fair Power

Dobrý den, dávkujte 5 až 10 g BCAA.

eea
autor: McHoral • datum: 21.12.2018
Dekuj za odpoved. A mate nejake konkretni v nabidce?
eea
autor: McHoral • datum: 21.12.2018
Dobry den, jsem skoro zacatecnik, nicmene rad bych se zeptal , jaky je zasani rozdil mezi EEA a BCAA? A jestli mate EEA v nabidce. Diky

Dobrý den, výstižně to poposuje jeden odstavec, který je součástí popisu Instant Essential.

Po tréninku jsou lepší volbou než BCAA - pro to, abyste mohli postavit či efektivně zregenerovat svalovou tkáň, potřebujete minimálně všech osm esenciálních aminokyselin. BCAA znamenají pouze tři z nich (L-leucin, L-isoleucin a L-valin) a z těch kompletní bílkovinu svalové tkáně zkrátka nepostavíte, protože chybí zbývajících pět esenciálních aminokyselin. Nenechte se zmást, BCAA jsou dobrým pomocníkem, ale ponechte si je raději do tréninku nebo na dobu před ním, tam mají své zasloužené místo.

BCAA
autor: radek • datum: 05.10.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jsou tyhle BCAA vhodné při fotbalu.. trénuji 2x týdně a do toho chodím běhat a 1x -2x týdně fitko.. je vhodné brát jak před fotbalem, běháním či fitku? díky za radu

Dobrý den, ano, takové užívání je možné. Osobně bych spíše zejména při fotbalovém tréninku doporučil připravit nápoj s obsahem aminokyselin 10 - 15 g BCAA a popíjel ho od začátku do konce tréninku.

autor: Martin • datum: 20.09.2018
Dobrý den, je možné rozmíchat společně s kreatinem v jednom nápoji před posilováním?

Dobrý den, ano, kreatin přidat můžete.

Trvanlivost
autor: Aleš • datum: 20.06.2018
Dobrý den, jak dlouho vydrží tyto aminokyseliny po otevření? Děkuji

Dobrý den, výrobce doporučuje po otevření aminokyseliny spotřebovat do 6 měsíců.

Způsob užívání
autor: Jakub • datum: 16.06.2018
Dobrý den, mohou se Instant Amino Fair Power po rozmíchání nechat zmrznout do formy nanuku, nebo se mrazem aminokyseliny znehodnotí? Dekuji.

Dobrý den, ano, v pohodě můžou, nic se jim nestane a výsledek je dobrota. :)

autor: Karlos • datum: 12.05.2018
Dobry den, uzivam tyto bcaa teprve kratce jako vsechno od teto znacky a musim rixt ze jsem velice potesen konkretne tyto bcaa davam 2odmerky behem treninku do cca 1 litru vody jsou sice sladsi ale velice chutne, zajimalo by me jestli muzu davkovat jednu odmerku doporucenou i ve dnech volne a popijet behem dne rozpustene ve vode dekuji :)

Dobrý den. Děkujeme za hezkou reakci. Znám řadu sportovců, kteří to přesně tak, jak píšete, dělají, tzn. popíjejí Instant Amino v průběhu dne stylem „od rána do večera“. Tzn. určitě to tak můžete dělat také. Ono se tak člověku i lépe plní pitný režim a tělu/svalům postupně dodávané BCAA, byť v maličkém postupně dodávaném množství, mohou jen prospět.

autor: Karlos • datum: 07.05.2018
Zdravicko, daji se tyto bcca popijet behem treninku ? Po treninku ale uzivam i all in one fair power dekuji :)

Dobrý den, BCAA se dávkují zejména před a případně i během zátěže. Tudíž s uvedeným dávkováním žádný problém není.

dávkování
autor: Martin • datum: 05.04.2018
Dobrý den, v závislosti na velmi silnou chuť, škodí něčemu když jednu odměrku těchto BCAA smíchám s 700 ml vody ? Děkuji za odpověď

Dobrý den, dle chuti lze použít v podstatě libovolné množství vody.

autor: Jarmila Strouhalová • datum: 19.02.2018
Dobrý den, mám syna je mu 14 let děla judo a má tréninky 4 krát v týdnu. Do toho každý víkend jezdí na závody. Je možné mu tento nápoj podávat a v jakém množství ? Děkuji za odpověď

Dobrý den, BCAA použít lze, ale výraznější efekt na regeneraci a tím pádem i na výkonost bude mít porce gaineru po tréninku -  Palatinose Gain 20 Fair Power (R).

BCAA dávkujte před a během zátěže v množství cca 10 g.

Dotaz
autor: Michal Černý • datum: 16.01.2018
Dobrý den, chci se zeptat, když chci užívat samostatný Glutamin Fair Power ® nekříží se mi to s tímto přípravkem? nebyla by lepší volba volit jiné bcaa bez přídavku Glutaminu? pokud ano jaké? Děkuji.

Dobrý den, určitě se to s ničím nekříží. Samotný glutamin dávkujte po tréninku a večer před spaním. Ve dnech večer před spaním.

Sacharidy
autor: Tomáš • datum: 14.01.2018
Dobrý den, nikde se nemohu dočíst nic ohledně obsažených sacharidů. Jsou součástí BCAA Instant Amino Fair Power a jsou tak vhodná do ketózy? Děkuji

Dobrý den, obsah sacharidů je v podstatě nula, tudíž z tohoto hlediska je použítí možné.

Jaký přípravek je vhodný?
autor: Veronika • datum: 28.12.2017
Dobrý den, protože se ve škále dostupných doplňů výživy pro sportovce nevyznám, chtěla bych Vás požádat o radu ohledně jejich nákupu. Jsem celkem aktivní, 3x v týdnu posiluji (větší váhy) a 3x v týdnu běhám (45 - 60 min). Protože vím, že je to na tělo celkem zátěž, ráda bych používala nějaké doplňky pro regeneraci organispu po tréninku a doplnění všeho co tělo ztratilo, ale potřebuje. Nechci ale žádné spalovače, žádné přípravky určené pro růst svalů a podobně. Tuším, že to bude něco na bázi aminokyselin? Jsem drobnější a menší postavy. Předem velice děkuji za radu a odpověď. Veronika N.

Dobrý den, pohyb je pro tělo zcela přirozený. Vždy samozřejmě také záleží na tom, s jakou intenzitou danou zátěž provozujeme, ale i na celkovém životním stylu.

Nejvýznamnější vliv na regeneraci má kvality naší stravy. Pokud si stravu hlídáte, mohlo by být dostačující použití právě přípraveku  Instant Amino Fair Power (R). Dávkujte ho před a případně i během zátěže. V případě, že jste zaměřena i na výsledky, zvážil bych také záření proteinu, a to minimálně po tréninku. Z proteinů doporučuji směs rychlých syrovátkových bílkovin  Ultra Speed 80 Fair Power (R).

Délka užívání
autor: Martin • datum: 01.10.2017
Dobrý den, musí se také bcca vysazovat nebo se mohou brát pořád?

Dobrý den, v podstatě je lze použít nepřetržitě, ale výhodné je, když suplementace odpovídá aktuální tréninkové fázi.

Způsob užívání
autor: Zdenek • datum: 25.09.2017
Děkuji za odpověď. Takže myslíte banán, tedy jakýkoliv sacharid po tréninku vynechat?

To je opravdu věc názoru, a také osobní zkušenosti, zda vám to takto vyhovuje. V případě opravdu intenzivního tréninku může být menší porce sacharidů výhodná.

Způsob užívání
autor: Zdenek • datum: 25.09.2017
Dobrý den. Měřím 180cm, váha 103kg. Mým cílem je redukce tělesného tuku a ochrana svalové hmoty. Nevím však, jestli nedělám chybu v užívání suplementů. Před tréninkem, cca 20 minut užívám 2 odměrky Instant amino, poté v polovině tréninku opět 2 odměrky Instant amino a ihned po skončení tréninku protein od Scitec 100% whey profesional + jeden banán. Je to takto správně? Nebo by jste mi poradil jiný způsob? Podotýkám, že trénuji 4x týdně a ve dnech volna neužívám žádný suplement.

Dobrý den, v podstatě by to takto mohlo zůstat. Dá se diskutovat o vhodnosti banánu, tedy sacharidů po tréninku a dle potřeby bych uvažoval o zařazení proteinu i ve dnech volna.

DDD
autor: Milan • datum: 25.08.2017
Dobrý den, narazil jsem u tohoto produktu na doporučené denní dávkování 1 odměrka (6,4g) a upozornění, že se nemá překračovat. Obecně ale slýchám doporučení, že by mělo být cca 1g BCAA na 10kg tělesné hmotnosti na dávku před a znovu po tréninku. Jak to tedy je? Může mi vyšší množství než DDD uvedené na obalu nějakým způsobem uškodit? Díky Milan

Dobrý den, výrobce musí uvádět doporučené dávkování v souladu s legislativou, ale praxe je často odlišná.

Dávkování je třeba volit s  ohledem na náročnost tréninku a také dle tělesné hmotnosti. Obecně se často v jedné dávce užívá 5 až 10 g BCAA.

Cuba libre? Ani náhodou
autor: xxx • datum: 21.08.2017
Jenom reference pro ty, co by přemýšleli nad příchutí cuba libre - s chutí normální cuba libre to nemá společného vůbec nic, ta chuť mi sice něco připomíná, ale nevím co. Navíc dost sladké, že jsem málem nedopil ani první dávku. Tak bych vzal radši jinou příchuť a cuba libre si dělal tak, jak se dělat má ;)

Dobrý den, vnímání chutí je velmi individuální a každému chutná něco jiného. Právě tato příchuť je mezi zákazníky velmi oblíbená. Ideální je nápoj konzumovat vychlazený.

Děkujeme za váš názor.

amino
autor: amino • datum: 28.07.2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat,zda můžu užívat tenhle suplement? Mám 17let, 180-183cm a 69kg.Do posilovny chodím 3-5 týdně dálé chodím běhat a dělam požární sport.Dřívě jsem bral BCAA od Extrifitu v tabletach,ale nyní mi došli a chci vyzkoušet něco nového. Jako doplněk bílkovin používám protein CFM80 extrifit.

Dobrý den, stále se jedná o BCAA, jen jsou instantní. Tudíž je můžete užívat stejně, jako předešlé BCAA.

Dotaz
autor: Jan • datum: 28.07.2017
Dobrý den, uvažuji začít užívat Instant Amino Fair Power. Před týdnem jsem nasadil Hellnox. Oba přípravky se mají užívat před tráninkem. Je tato kombinace možná? Děkuji za odpověď
Dobrý den, Hellnox určité množství BCAA obsahuje, tudíž je nazvážení, jak náročné jsou vaše tréninky a zda je třeba další BCAA přidávat. Jinak můžete BCAA popíjet např. během tréninku.
BCAA
autor: Petr • datum: 24.07.2017
Dobrý den, nekolik let uzivam BCAA Instant od Extrifit, chtel bych nyni zkusit tyto BCAA, ale zrovna jsem zaradil do suplementace samotny L-glutamine, ktery uzivam pred spani a v techto je ho zrovna dost. Mam tedy zustat u BCAA od Extrifitu nebo je toto dobra volba. Diky Petr

Dobrý den, obsah glutaminu v Instant Amino není problémem. Pokud je chcete vyzkoušet, klidně to udělejte.

survival VS extrifit
autor: Michal • datum: 22.07.2017
Dobry den, je lepsi po objemovem treninku zaradit Instant Amino Fair Power ® nebo BCAA GT+ ? nemuzu se rozhodnout ktery produkt koupit. diky za odpoved

Dobrý den, po tréninku dle potřeby používejte protein či gainer. BCAA můžete v rámci objemu vynechat nebo je užívat před a během zátěže. Součástí potréninkového nápoje může být také kreatin a leucin.

Dávkování
autor: Vašek • datum: 20.07.2017
Dobrý den, děkuji za popis dávkování. BCAA mám nyní 15g během tréninku. Přidal bych tedy v netrénikové dny ráno 7g a večer také 7g. Jak do toho zahrnout Glutamin, když je již obsažen v tomto produktu? Díky Vašek

Pokud vám to takto bude vyhovovat, není v tom problém.

Dávkování
autor: Vašek • datum: 19.07.2017
Dobrý den, jak dávkovat tento produkt v tréninkové dny a jak v netréninkové dny? Muž 31let, 119kg - 3x týdně trénink. Je možné ještě přidat samostatný Glutamin? Díky moc

Dobrý den, BCAA bych dávkoval především před a během tréninku v množství 10 až 20 g. Samotný glutamin samozřejmě přidat můžete, např. po tréninku a večer před spaním. Ve dnech volna ráno a opět večer.

amynokyseliny
autor: Jan • datum: 13.07.2017
Měřím cca 195cm a vážím cca 86kg

Minimálně po tréninku bych se nebál zařadit gainer s přídavkem 5 g leucinu a 5 g kreatinu. Během dne dle potřeby používejte také protein a před a během zátěže BCAA.

Amynokyseliny
autor: Jan • datum: 13.07.2017
Dobrý den, chtěl bych nakoupit kvalitní Aminokyseliny na podporu růstu a ochranu svalu (dělám MMA a do toho jedu objemový trénink ve fitku) prosím o radu jaký produkt nejlépe zakoupit a jak ho dávkovat. Děkuji

Dobrý den, kolik měříte a vážíte?

Dotaz
autor: Honza • datum: 09.06.2017
Dobrý den.můžete mi poradit když važim.90kl..kolik mám brát lžiček bcaa amino instant...před treningem a po tréningu.posilování..mohu brát i ráno na lačno a nebo jen před treningem...a tribulus teretys jak ho mám používat...jen prosím nepište že síto mám přečíst podle návodu..já se pták vas.diky

Dobrý den, zda užívat i ve dnech volna, to velmi záleží na náročnosti tréninku, vaší stravě a použítí dalších suplementů. BCAA bych užíval především před a během zátěže v množství 10 až 20 g.

Interakce
autor: Jakub • datum: 23.05.2017
Zabýval jste se výzkumy suplementů zaměřenými na jejich vzájemnou interakci nebo zesilování účinků suplementů jinými látkami? Uměl byste mi na tuto otázku prosím odpovědět? Nemusí se to týkat jen tohoto doplňku, myslím to z všeobecného hlediska všech suplementů na trhu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, co se týká vzájemného negativního ovlivnění, příliš toho popsáno není. Uvádí se např. že vyšší množství glutaminu může ovlivnit účinnost NO suplementů, dále se např. nedoporučuje konzumace ZMA společně s mléčnými výrobky, kreatin a kofein. Bohužel často se neuvádí přesnější doporučení nebo i praktické využití ukazuje, že to tak úplně nemusí platit.

V pořádku..
autor: Lukáš • datum: 28.03.2017
Dobrý den,184 cm 94kg takže praskám tam BCCA 2:1:1,Glutamin,Instant Amino Fair Power,Tribulus Terrestris 90(Creatin až doberu Tribulus?,Omega 3 Fair Power,protein je jasnej Ultra Speed 80 Fair Power vše od Survivalu.Dávkování je mi jasný jen jestli je tato kombinace všech suplementu v poradku a neni toho treba moc :-) Každopadně Survival je pro mě naprostá jednička a nelituju ani koruny,a ty Amina to je masakr těch bych měl nejraději plnej sklep..Neskutečně šlapou a troufnu si říct,že fakt makám,a ta regenerace je fantastická.Každýmu mohu jen doporučit produkty Survival.Absolutně žadný problém s travením,prostě nic.Hezký den a děkuju

Dobrý den, pokud vám uvedená suplementace vyhovuje, je její použití v pořádku.

Velmi nás těší, že jste s těmito suplementy spokojen.

Příchuť
autor: Jirka • datum: 20.03.2017
Dobrý den, mám zájem o tyto aminokyseliny. Mohl byste mi prosím doporučit, jaká je oblíbená příchuť u tohoto výrobku. :-) Děkuji za doporučení S pozdravem Jiří Soukup

Dobrý den, vnímání chutí je velmi individuální. Co chutná jednomu, nemusí vyhovovat druhému.

Osobně mi chutná cuba libre a jablko - mango.

Dotaz na glutamin
autor: Michal • datum: 28.02.2017
Dobrý den,je možné užívat ještě zvlášť glutamin nebo stačí dávka udávaná v tomto doplňku?

Dobrý den, pokud chcete využít účinnost glutaminu na plno, je nutné dávkování glutaminu zvýšít. Užívá se např. 5 g po tréninku a 5 g večer před spaním.

délka používání
autor: petr • datum: 22.02.2017
tyto amina užívám asi tři měsíce , vyhovují mi, chutnají,, Ted budu kupovat další , měl bych vzít jiné nebo lze pokračovat s těmito dál .

Dobrý den, BCAA můžete užívat v podstatě libovolně dlouhou dobu.

dotaz
autor: Michal • datum: 13.02.2017
Dobrý den, chci se zeptat jaké BCAA byste mi doporučili začínám opět po dlouhé době cvičit, a již mám zakoupený CFM Instant Whey 80. Nebo jestli BCAA zapojit později. Děkuji.

Dobrý den, začněte s proteinem a úpravou stravy. Později dle potřeby suplementaci upravíte.

Pokud se později rozhodnete pro BCAA, mohou to být BCAA z této stránky.

Dávkování
autor: Tomáš • datum: 11.01.2017
Dobrý den, na obalu je napsáno odměrku cca 6g. denně, (nepřekračujte doporučené dávkování) ale v popisu zboží se píše o 3 dávkách až dvě odměrky tj. 36 g. Kolik by jste mi tedy doporučoval, 90/180cm posilka 4x týdně,. díky

Dobrý den, dle náročnosti tréninku přijměte v době kolem zátěže 20 až 30 g BCAA.

Suplementy
autor: Honza • datum: 10.01.2017
Dobrý den, fitko navštěvuji 4-5 týdně, aktuální váha 75kg, 180 cm; 30let. Cíl - budování svalové hmoty, objem. Změna z 86kg váhy. Momentální tréninkový plán - split (prsa,záda, ramena/ nohy,ruce). Používám doplňky stravy od Survival - Glutamin Fair Power® (ihned po tréninku nebo před spaním); Ultra Speed 80 Fair Power® (do hodiny po tréninku, svačina); Creatin Fair Power® (před tréninkem nebo se snídaní); Caffeine Fair Power® (pouze před tréninkem); Thermogenic Extreme Fair Power® (2x před tréninkem, 2x po tréninku nebo 2x dopoledne, 2x odpoledne). Doplňky mi nevadí a jsou mým tělem bez problému přijímány. Ze všech stran se samozřejmě valí další a další informace, které další suplementy využívat. Chci se zeptat, zda je možné zařadit i další suplementy? Jedná se mi o následující: BCAA (zřejmě ideálně 2:1:1), další izolované aminokyseliny, Kasein, HMB, Gainer, omega-3, omega-6, rybí olej? Můžete mi doporučit k jednotlivým typům i konkrétní výrobek? Či případně doporučit i jiné, další doplňky stravy? Ještě doplnění charakteristiky - stravuji se 5-6x denně. Strava si dovolím tvrdit, že nebude problém. Kromě ryb sním prakticky vše. Jakoukoli zeleninu, ovoce, maso, sója, luštěniny. I další „moderní“ potraviny mi nejsou cizí, např. batáty, amarant, quinoa, jáhly, špaldy. Nejsem na nic alergický ani nijak zvlášť citlivý. Moc Vám děkuji za odpověď a přeji krásný den Honza

Dobrý den, pokud chcete nabírat, je zbytečné zařazovat spalovač a ještě ho doplňovat kofeinem. Rychlé bilkoviny jako ULTRA SPEED je výhodné dávkovat do cca 30 minut od konce tréninku. Vhodná je v tuto dobu kombinaci s glutaminem a kreatinem.

Pokud chcete něco přidat, vyzkoušejte např. HMB, které můžete po měsíci střídat s BCAA.

Cuba Libre
autor: Daniel • datum: 09.01.2017
Dobrý den, chutná příchuť cuba libre jako cola, nebo je zde cejtit i „rum“ ? Díky :)

Dobrý den, chutná jako kola, rum byste musel přidat.

Zpětná vazba
autor: Petr • datum: 06.01.2017
Ta příchuťt cola je perfektní, když se to dá do ledový vody a nejlíp i s ledem, chutná dokonale. Bez chemickýho ocasu, což je dobrý rozdíl v porovnání s jinými značkami.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky.

BCAA
autor: David • datum: 04.01.2017
Dobrý den, Začínám cvičit a chci se zeptat,jaké bcaa mi doporucite.Vzhledem k me práci budu rád,když se do fitka dostanu 3xtydne. A kolik si brát tbl nebo g denně při váze 120kg.Dekuji

Dobrý den, při vaší hmotnosti by měl být rozhodně suplementem číslo jedna kvalitní protein, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R). K proteinu můžete dle potřeby přidat i BCAA. Dávkujte je např. před a během tréninku v množství cca 15 až 20 g.

jsou veganské?
autor: Alex • datum: 03.01.2017
Dobrý den, nevíte, zda jsou tyto bcaa z veganské bílkoviny?Survival má jako jeden z mála některé veganské bcaa ale nevím, jestli jsou to tyto.díky

Ano, tento produkt je vhodný pro vegany (a jen doplním, že i pro celiaky).

amino
autor: Alex • datum: 16.12.2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda ztratí aminokiseliny na kvalitě, pokud je budu rozpouštět v 40 stupnové vodě?Chci si s nima sladit čaj, díky.

Dobrý den, tato teplota by ničemu vadit neměla.

Dotaz
autor: Marek • datum: 09.12.2016
Dobrý den, na mou váhu 75kg by se mělo brát minimálně 25 gramů, není tedy dávkování trochu divné? Píšete zde 2 odměrky, ale měl bych používat minimálně 4 doporučujete mi dokoupit oddělené bcaa pro doplnění zbytku aminokyselin? A také se chci zeptat zda je dobré koupit ještě odděleně arginin, jelikož používám tribulus a nemám dostatek síly v posilovně. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, zlepšení silových výkonů je záležitost tréninku. Pokud bude trénink v pořádku a přijmete dostatek živin, silové výkony se budou zlepšovat.

Každý suplement má  doporučené dávkování, ale to neznamená, že bude všechny tyto suplementy užívat. Vždy je nutné zohlednit aktuální tréninkovou fázi a stravu. Nejdůležitější je přijmout dostatek všech živin, ze suplementů tedy mluvíme o proteinu a gaineru. Dále dle potřeby můžeme,  ale nemusíme přidávat další suplementy.

Dotaz
autor: Honza • datum: 29.11.2016
Dobrý den. Jak je možné dávkovat tyto aminokyseliny, aby byla využita jejich funkce. Je vhodné dát dávku před tréninkem společně s kreatinem (cca 30 minut) a pít další dávku během tréninku? Po tréninku dám kreatin, ale co k němu? Nějaké hydro? Případně jak dlouho po tréninku?

Dobrý den, BCAA před a během tréninku. Po tréninku např. uvedené Hydro, a to cca 15 až 30 minut po tréninku.

Potíže po užití
autor: Renda • datum: 01.11.2016
Dobrý den, kolega po užití přípravku s BCAA mívá 2. den průjem. Měl bych očekávat něco podobného u Instant Amino Fair Power? Děkuji

Dobrý den, vzhledem k velkému odstupu po užití, není moc pravděpodobné, že to souvisí s užitím BCAA.

Méně sladká alternativa?
autor: O.M. • datum: 20.10.2016
Dobrý den. Když dám 3-4 odměrky, aby to mělo nějaký efekt, je to hrozně sladké (anebo musím dát hodně moc vody). Můžete doporučit nějakou alternativu s méně sladidlem, nebo klidně i bez příchutí. Děkuji.

Dobrý den, kombinujte instantní formu BCAA s kapslemi -  BCAA 2:1:1 Fair Power (R). Použijete např. 2 odměrky instantních BCAA s větším množstvím vody a zbytek doplňte pomocí cps.

BCAA před kardiem
autor: Robert • datum: 03.10.2016
Dobrý den. Když si dam BCAA před normálním tréninkem a pak jdu na 20minut na pás/kolo je za potřebí užívat BCAA před kardiem abych nebral energii ze svalu? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, BCAA můžete užít před i během zátěže. Po tréninku dávkujte protein, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R).

dávkování
autor: Zuzka • datum: 17.09.2016
Jaké mi prosím můžete doporučit dávkování. Budou mi stači 2 odměrky na celý den? (Psala jsem dopoledně ohledně práce na skladě, moje váha 51 kg)

Ano, vyzkoušejte dvě odměny a pokud to nebude ono, můžete dávkování zvýšit.

Zpětná vazba
autor: Mirek • datum: 15.09.2016
Koupil jsem minulý týden nový cuba libre (sakra jsou teď v akci levnější:)) a musím potvrdit že chutnají fakt skvělě, vůbec se to nedá porovnávat s Prom-inem, který je jak chemická zvětralá kola.

Dobrý den, akci můžete využít a koupit si BCAA do zásoby.

Velmi nás těší, že jste spokojen.

bcaa
autor: f • datum: 04.09.2016
dobrý den! je nějaký problém když užívám bcaa každý den něco jako štávu? místo štávy si dám do barelu bcaa a piju to celí den.díky

Dobrý den, pokud se nejedná o extrémně velké množství BCAA, problém to není.

Dávkování
autor: Zdeněk • datum: 19.08.2016
Dobrý den, ve vašem obchodě jsem si koupil Instant Amino Fair Power ®,a chtěl bych se zeptat jestli tyto BCAA je vhodné brát i ve dnech tréninkového volna, popřípadě v jakou dobu a kolik. A ještě jeden dotaz mohu je smíchat s kreatinem a gainerem dohromady a brát všechno společně? Za vaši odpověd děkuji.

Dobrý den, BCAA se nejčastěji užívají v době kolem tréninku, a to před a během zátěže. Gainer užívejte po tréninku s kreatinem a kreatin také před tréninkem společně s BCAA.

Použití je možné i ve dnech volna, ale to záleží na posouzení konkrétní situace.

kde koupit
autor: Pepino • datum: 23.07.2016
Nabizite instant amino jiz jen v pytliccich, cele baleni 400 gramu neukazuje moznost koupit, coz je skoda, mate neco podobneho..? Dekuji, P.

Dobrý den, mě se zobrazuje i 400 g balení, tudíž by mělo být standardně v nabídce.

dávkování
autor: Avallo • datum: 21.07.2016
Dobrý den. Na netu je co stránka to jiný názor a tak bych se rád zeptal vás co si o tom myslíte. Měřim 176cm a vážím 80kg. Cvičím teď s hodně těžkou váhou ( tvrdý trénink ) na objem. Dočetl jsem se, že bych měl při takovém cvičení brát 0,4 krát moje váha tj. 32g v jedné dávce. A já vás prosím o odbornou radu. Je to tak, nebo ne? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud je příjem energie v nadbytku a přijímáte dostatek bilkovin, bez BCAA se bez problémů obejdete. Spíše bych se poohlédl po kreatinu.

Uvedené množství se uvádí jako denní dávka, nikoli jednorázová.

Instant Amino
autor: Milan • datum: 13.07.2016
Dobrý den, je mi 75 let a 3 x týdně rekreačně cvičím ve Fitku. Koupil jsem si Survival Instant Amino, abych zregeneroval klouby. Známý ale řekl, že to pro tento věk není vhodné. Jak často a v jakém množství doporučujete konzumovat. Děkuji Milan

Dobrý den, BCAA nemají vliv na klouby, ale mají vliv na regeneraci svalové hmoty. Můžete si připravit nápoj s obsahem 5 až 10 g BCAA a popíjet ho před začátkem a během tréninku.

Doplňky a jejich užívání
autor: Honza • datum: 14.06.2016
Dobrý den, nakoupil jsem u vás následující doplňky: 100 - whey-protein Nutrend, micelar-casein Extrifit, Muscle-gain-15-fair-power, creatin-fair-power a instant-amino-fair-power. Takže syrovátkový protein, micerální casein, gainer, creatin a amino. Měřím 173 cm a vážím 71 kg. Cvičím 3-4 krát týdně. Poradil by jste mi prosím, jak tyto doplňky užívat v tréningové (posilovna) a netréningové dny (běh, plavání, lehčí cvičení)? A zda je tato kombinace vůbec vhodná? Cílem je maximální nárůst svalové hmoty. Děkuji.

Dobrý den, kreatin užívejte před a po tréninku, ve dnech volna ráno a odpoledne. BCAA např. během tréninku. Gainer po tréninku, whey protein dle potřeby kdykoliv během dne a kasein večer před spaním.

Použití ?
autor: Nopixel • datum: 27.05.2016
Dobrý večer,koupil jsem u Vás tento výrobek. Chtěl jsem požádat o radu,jsem běžec a běhám 5×týdně a z toho jeden dlouhý cca 3,30 hod.,když je dení dávka 1 odměrka (6,4g) kdy bych měl dávku brát ?Před nebo po treningu... Předem děkuji za odpověd

Dobrý den, spíše bych volil popíjení před, během a po tréninku. Připravený nápoj může obsahovat 2 až 4 odměrky BCAA. Samozřejmě lze volit např. i dávkování jen po či před tréninkem.

Survival Instant Amino
autor: René • datum: 24.05.2016
Dobrý den, na obalu tohoto produktu je napsaná dop. denní dávka jedna odmerka, která se má užívat před tréninkem. Hodně lidí, kteří mají nějaké instantní bcaa doporučuji užívání před a po tréninku. Chtěl bych se zeptat, jestli vadí, když budu dávat 2 odmerky v tréninkový den. Pokud by to byl opravdu velký problém, jestli je možnost dávku rozdělit na dvě části, ale aby to pořád splňovalo účel. Predem moc děkuji!

Dobrý den, volba dávkování je závislá na náročnosti tréninku, stravě atd. Často se také používá např. dávkování během tréninku nebo jen po tréninku atd.

Dotaz
autor: Petr • datum: 16.05.2016
Dobrý den, cvičím asi rok, a jediný suplement který používám je protein a kloubní výživa. Přemýšlím i o jinych doplňcích, jako právě BCAA, kreatin..., ale nemám velké ambice, jen dobře vypadat. Myslíte že má pro mě smysl další doplňky kupovat? Děkuji

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet kreatin, např.  Creatin Fair Power (R). Kreatin je jeden z nejúčinnějších suplementů.

Glutamin
autor: Viktor • datum: 12.05.2016
Dobrý den, četl jsem že by se měl glutamin vysazovat, po dvou týdnech, je to pravda, nebo ho muzu brát pořád?

Dobrý den, důležité je volit suplementaci s ohledem na aktuální tréninkovou fázi. Jako není vhodné trénovat naplno celý rok, tak je poměrně zbytečné volit rozsáhlou suplementaci mino náročné tréninkové období, např. v přechodném období.

Glutamin lze použít i dlouhodoběji.

Dotaz
autor: Tomáš • datum: 11.05.2016
Dobrý den, chtěl jsem si objednat Instant Amino Fair Power s osobním převzetím v Plzni, ale nenabídlo mi to tuto možnost, je to ted možné? Děkuji

Dobrý den, pokud tato varianta není nabízena, není to zatím možné.

dávkování
autor: laďa • datum: 10.05.2016
Dobrý den, užívám instant amino fair power a chtěl bych zapojit i amino free peptides jak byste dopručoval dávkování trenuju atletiku kratší tratě děkuji

Dobrý den,  AminoFree (R) Peptides můžete úžívat před a po tréninku. BCAA během zátěže.

Rozpis suplementu
autor: Marek • datum: 30.04.2016
Dobrý den, jsem celkem pravidelný odběratel ve vašem iobchod a předem za něj děkuji, že se dá sehnat vše na jednom místě a od všech značek. Cvičím cca 10 let, mam obdobi kdy rekreačně (1-2.krát tydně) a období kdy do toho šlapu naplno(2x v týdnu plavání, 2x v týdnu běh 10Km, 2x tydně fotbal, 3-4x posilovna). Někteří kámoši mi říkají že jsem blázen že to zvládám vše i s praci, ale já proste pohyb a fyzické vyčerpání miluji. Snažím se tělu dát tu správnou výživu a i na tom mají zásluhu vaše doplňky, protože přeci jen když si je koupím. tak se nebudu flákat. :-) ale k věci. měřím 183 cm aktoálně vážím 83 15-20% tuku v těle (před 4měsíci 88). Začal jsem t opět hodně makat, řekl jsem si že zkusím období, kdy nakoupím více suplementu, a zda uvidím nějaký výrazný rozdíl v regeneraci a výkonu. Samozřejmě že beru vyváženou stravu jako základ 4 pevná jídla děnně(né žádné ,,sračky“) zbytek protein, když někdy nezvládám. Představu o doplńkách a jejich dávkování mám. Ale zajímalo by mě, jak by jste vy nastavil následující suplementy v průběhu dne popřípadě jak je v čase prostřídával a dávkoval. Aktuálně mám: Instant Amino Fair Power ® Mega BCAA 6000 Hellgel ® Essential Nitrox Pump HMB 5000 Fair Power Tribulus Terrestris Fair Power Pure Glutamine Long ® 80 Multiprotein Whey Core 100 Gela 1000 mg V 52 Vita Komplex Forte Po letech cvičení nečekám maximální nárust svalu bez práce, vím že základ je posilovna a poctivá strava. Jen chci maximalně podpořít tělo k svalovému růstu a pohodě.

Dobrý den, BCAA můžete dávkovat před a po tréninku v dávce 5 až 10 g (lze i během zátěže ). Po BCAA protein společně s glutaminem (5 g ). Samotný glutamin také večer před spaním (10 g ) a ve dnech volna ráno a opět večer. Tribulus např. ráno a večer, a to i ve dnech volna. HMB před a po tréninku  a ve dnech volna ráno a před obědem. Protein dle potřeby kdykoliv během dne. Předtréninkové přípravky cca 30 minut před zátěží.

Kreatin nebo BCAA
autor: Maťko • datum: 21.04.2016
Dobrý den, začínám znovu trénovat po úrazu a tak se chci zeptat zda je lepší BCAA nebo creatin pro začátek, abych nabral z5 to co jsem ztratil + nějáký protein který by jste mi doporučil na rychlé nabrání.Předem děkuji.

Dobrý den, zda použijte BCAA či kreatin, to je pouze na Vašem rozhodnutí. Z mého pohledu je důležitá odpovídající strava a ze suplementů uvedený protein.

Při výběru musíte brát v potaz účinnost jednotlivých látek a zvolit tu, která vám v současnosti více vyhovuje.

Bcaa a glutamin
autor: Michal • datum: 21.03.2016
Dobrý den chci se zeptat zda má cenu brát s těmito bcaa i glutamin když už je tu obsažený. Děkuji

Dobrý den, běžne se glutamin dávkuje ve větším množství, proto může být použití samotné glutaminu výhodné.

Zda bude vhodný i pro vás, to záleží na náročnosti tréninku a vašich cílech.

Dotaz
autor: Jarin • datum: 18.03.2016
Dobrý den,sportuji denně-Lední hokej. Jak bych měl tedy užívat tento přípravek? Někde jsem se dočetl, že užívání před výkonem je chyba ,že by se měl dávkovat až po tréninku. Děkuji

Dobrý den, je to věcí názoru. Výrobci standartně doporučuji dávkování před a po tréninku. Případně je možné dávkování i během zátěže.

Doporučuji experimentovat a otestovat, co vám bude vyhovovat.

BCAA chuť
autor: Štěpán Kulovaný • datum: 07.03.2016
Dobrý den, tyto Bcaacka jsou první v sypké formě ktere jsem bral. Jsou všechny sypké BCAA tak sladké jako tyto?

Dobrý den, chuť záleží na každém výrobce. Pokud pro přípravu nápoje použijete více vody, chuť nebude tak intenzivní.

podpora regenerace
autor: Ales • datum: 06.03.2016
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na radu jak podpořit regeneraci mého organizmu a podpořit rust svalu. Věk 35let 94kg 191cm. Cvičení 2x týdně power yoga + 2x týdně běh 45minut. Mám cukrovku na inzulínu= omezení v příjmu sacharidu. Nikdy jsem žádné bílkoviny ani BCAA nebral. Pouze iontový nápoj a hořčík. Děkuju předem

Dobrý den, základem je pravidelná pestrá strava. Vzhledem k vašemu zdravotnímu hendicepu, je to pro Vás nezbytná nutnost.

Ze suplementů bych zatím doporučil vyzkoušet protein, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R) či Whey Cream 100 Fair Power (R). Zatím by to mělo být dostačující.

davkovani BCAA
autor: Tyna • datum: 01.03.2016
Dobry den, chtela jsem se zeptat, jak spravne uzivat BCAA, pokud je trenink (beh, spinning) delsi nez 60min. Jsem zvykla na 1,5h treninku a 1x tydne i 2,5h. Mam cca 63kg, momentalne beru 3 tablety Mega BCAA 6000 od Mega Pro pred a do toho 1 odmerku Instant Amino Fair Power ® do piti. Ale nevim, jestli to pri delsi zatezi neni malo. Dekuju

Dobrý den, zda je to málo, to neumím posoudit. Dávkování můžete zvýšit a sám posoudíte, zda to bude pro Vás přínosné.

Dotaz
autor: Roman Pyszny • datum: 25.02.2016
Zdravím hraju profesionálně fotbal a posiluju 4X týdně ale dává mi to zabrat docela i pro nedostatek spánku pomůžou BCAA na klouby proti křečím a takhle? Popřípadě jaký produkt by jste mi doporučily jinak váha 72kg výška 180cm děkuji předem.

Dobrý den, pomocí mohou, ale deficit spánku rozhodně nevyřeší. BCAA popíjejte i během zátěže společně s  Ionix Drink Fair Power (R).

Co se týká křečí, částečně pomůže doporučený iontový nápoj. Pokud to přesto nebude ono, je vhodné doplnit hořčík-  Magnesium Liquid Fair Power (R) a na klouby  Gelatina 2000 Fair Power (R).

Dotaz
autor: jan vavrečan • datum: 22.02.2016
Dobrý den ,zajímal by mě váš názor na přípravek FORMEXPLODE,píše se o tom všude,asi je to podle mě nesmysl ale zkuste mrknou na složení,děkuji

Dobrý den, už samotný způsob prezentace dává tušit, že jediným cílem je, vytáhnout díky nesmyslným slibům z lidí peníze.

ledviny
autor: lada • datum: 19.02.2016
Lékař mi nedoporučuje proteinové přípravky, tak nevím zda BCCA se řadí mezi ně?

BCAA není komplexní bílkovina, tudíž se chová odlišně. Poraďte se s lékařem.

ledviny
autor: lada • datum: 19.02.2016
Dobrý den, mohu používat když mám cysty na ledvinách?

Dobrý den,

pokud nemáte lékařem nařízené nějaké omezení, užívání je pravděpodobně možné. Přesto bych to probral i s lékařem.

varianta
autor: Jakub • datum: 31.01.2016
tedy jeste doplneni...jde mi o nabrani svalove hmoty a kvalitni regeneraci. Pripadne jake jednotlive davky jsou doporucvany? Dekuji

Vyzkoušejte Instant Amino a pokud by to bylo nedostačující, suplementace se upraví.

varianta
autor: Jakub • datum: 31.01.2016
Dobrý den, chtel bych se zeptat, zda je lepsi uzivat a poridit tak BCAA a Glutamin a Arginin jednotlive nebo pouze tyto instant amino fair power? Ktera varianta lepsi? Dekuji za nazor

Dobrý den, to záleží na tom, jak chcete jednotlivé látky využít, jaké jsou Vaše tréninkové cíle atd.

BCAA
autor: Bohouš • datum: 28.01.2016
Dobrý den. Otázku jsem myslel trochu jinak. Ne, že to budu popíjet 8 hodin, ale až za 8 hodin. Ráno bych si to namíchal a vypil odpoledne. Tak jestli se to za tu dobu nějak neznehodnotí(rozklad, oxidace a pod.) :-)

Je naprosto zbytečné to míchat takto dopředu. Není problém vzít láhev vody a kdykoliv přisypat trochu prášku. Minimálně to bude chutnější.

BCAA
autor: Bohouš • datum: 28.01.2016
Dobrý den. Za jak dlouho nejdéle od rozmíchání se musí tyto BCAAčka vypít? Když si je ráno namíchám do petky a budu je pít až za cca 8hodin nedojde k jejich rozkladu?

Dobrý den, pokud si např. namícháte 5 g a budete to popíjet 8 hodin, tělo z toho příliš profitovat nebude.

V tomto časovém úseku je výhodnější např. konzumace 3krát 5 g.

BCAA
autor: martin • datum: 30.11.2015
Dobrý den. Měřím 163 cm a vážím 53 kg. Chtěl jsem se zeptat, zda by jste mi doporučily tyto BCAA nebo BCAA instant od extrifitu děkuji.

Dobrý den, pokud je Vašim cílem přibírání, je použití BCAA zatím poměrně zbytečné. Dejte přednost gaineru, např.  Palatinose Gain 20 Fair Power (R).

Dotaz
autor: Pavel • datum: 19.11.2015
Kdyz smicham s hellnox pred treninkem zadnej problém nebude si myslim ze ?dekuji:)

Dobrý den, 40 g Hellnoxu obsahuje cca 3 g BCAA, což těsně před tréninkem může být dostačující. Proto mi přijde smysluplnější tyto BCAA popíjet během zátěže.

Doporučení suplementu
autor: monotrace • datum: 16.11.2015
Ospravedlňujem sa, ale až pri čítaní odpovede som si všimol, že som zadal zlú váhu. Nie 93kg ale 73kg.

I když je to o 20 kg méně, protein se hodit bude. Výhodou je, že Vám vydrží déle.:-) Glutamin bych přidal také.

Doporučení suplementu
autor: monotrace • datum: 16.11.2015
Doplnenie predchádzajúcej otázky: Vážim cca 93kg na 172cm, s tým,že by som ešte rád cca 2-3 kg nabral. Okrem posilovny cvičím street workout + dosť často práve kardio. Priberanie na váhe ide ťažšie, zas nie úplne nadbytočný tuk. zhruba 5x denne strava, avšak nepočítam denný príjem bielkovín a pod.

Určitě bych uvažoval o použití proteinu, např. Ultra Speed 80 Fair Power (R) a přidal bych glutamin pro podporu regenerace a imunitního systému.

Doporučení suplementu
autor: monotrace • datum: 16.11.2015
Dobrý den, chci se zeptat, jaké doplnky výživy by ste mi doporučili. Akurát som skončil whey 80 (extrifit) a a do týždňa doberiem BCAA 2:1:1 fair power. Normálne by som si dal pauzu, ale nebral som to pravidelne kvôli sťahovaniu. Tak premýšlam nad proteinom, gainerom a BCAA. Čo by ste poradili? Cvičím cca 4x do týždňa. Ďakujem

Dobrý den, výběr suplementů ovlivňují tréninkové cíle, tělesná hmotnost, strava atd. Bez těchto údajů nelze doporučit odpovídající suplementaci.

Bílkovin na 100g ?
autor: jiři • datum: 23.10.2015
Dobrý den jak to že nemá výrobek počet gramu bílkovin na 100g ??? Díky

Dobrý den, protože neobsahuje komplexní bílkovinu, ale „jen“ tři volné aminokyseliny.

V tabulce nutričních hodnot klikněte na červný odkaz „proč nula“. Je tam vysvětlení v souladu s legislativou.

BCAA
autor: Standa • datum: 14.10.2015
Dobry den,muzu tyto aminy pit i behem(popripade k veceru) dne. Diky

Dobrý den, můžete je pít kdykoliv během.

Špatné
autor: Honza • datum: 14.10.2015
Tak už nikdy víc. Je mi po nich tak blbě, že šli hned do koše.

Dobrý den, to nás velmi mrzí, ale automaticky to neznamená, že je suplement špatný.

Občas se bohužel stává, že suplement nesedne a nelze ho užívat.

Amino
autor: Josef • datum: 27.09.2015
Dobrý den mužů jse instantn amino fair Power uzivat dlouhodobého i když obsahují glutamin? Nebo jse kvůli němu mají cyklovat Děkuji

Dobrý den, dlouhodobější užívání je možné. Spíše je otázkou, zda je to takto přínosné.

Dávky užití
autor: Josef • datum: 23.09.2015
Dobrý den, dnes jsem si zakoupil po více jak roce tyto BCAA. Během té doby jsem neměl absolutní problém přibírat svalovou hmotu ani v růstu síly. Užívám multak, protein, maltodextrin, kreatin + samozřejmě kvalitní strava. Řekl jsem si, že po dlouhé době jej zkusím. Podle mého názoru mám docela brutal tréninky a trénuji minimálně 5 krát týdně. Myslíte, že i při kvalitní stravě a zmíněných suplementech jsou BCAA už jen nadbytkem a drahou limonádou a nebo mohu z toho více benefitovat. Pokud ano, prosím jakou dávku doporučujete? Doporučená dávka, která obsahuje nějakých 3 g BCAA mi přijde opravdu málo, ale slýchám všude odlišné názory. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, dá se to dlouze probírat a řešit, ale stejne existuje jediný způsob jak to poznat. BCAA vyzkoušejte a sám posoudíte, zda Vám vyhovují.

Minimálně bych dávkoval v jedné dávce 5 g. Pokud je budete popíjet během zátěže, spíše bych volil 10 g.

nemohu si vybrat
autor: Petr • datum: 18.09.2015
a co je prosím ta fermentace?Také si nemohu vybrat jestli při treninku radši popíjet Amino Fair nebo BCAA Instant (Extrifit) a nebo od Prominu BCAA Synergy.Ktere mi doporučíte,pokud nebudeme koukat na cenu:díky moc a hezký den

Dobrý den, zjednodušeně řečeno, jedná se o přírodní proces výroby. Osobně bych volil právě fermentované BCAA, tedy Instant Amino.

Rozhodnutí
autor: Josef • datum: 15.09.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat které z těchto 2 produktů byste mi spíše doporučil Instant Amino Fair nebo Essential BCAA Synergy. děkuji

Dobrý den, volil bych BCAA vyrobené fermentací, tedy Instant Amino Fair.

dávkování
autor: Radek • datum: 03.09.2015
Dobrý večer. Chci se zeptat, zda je v pořádku užívat tento produkt v průběhu cvičení? jelikož před cvičením užívám nakopávač. díky

Dobrý den, ano, je to jedna z možných variant. Vyzkoušejte to a uvidíte, zda Vám to bude vyhovovat.

Dávkování BCCA
autor: Jirka • datum: 17.08.2015
Dobrý den, chci se zeptat na dávkování těchto Bcca, vážím 71kg měřím 175cm, posiluji 4x v týdnu, jsou to většinou silové tréninky. Zda by postačili 2 odměrky na ochranu před katabolismem, před a po tréninku :) Děkuji

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet dávkování doporučené výrobcem, a pokud to nebude ono, můžete dávkování upravit.

Vzorky
autor: Tomáš • datum: 07.08.2015
Dobrý den, budou zařazeny do nabídky také vzorková balení nových příchutí jahoda a ananas. Děkuji , s pozdravem Tomáš D.

Dobrý den, v tuto chvíli nemám o vzorcích nových příchutí žádné informace, tzn. předpokládám, že v nejbližších týdnech nebudou.

doplněk po běhání
autor: Pavel • datum: 08.07.2015
Dobrý den, když budu užívat tento přípravek po běhání když trénuji intervaly, aby se zvýšila rychlost regenerace, je správně nejprve zavodnit, pak sacharidy(např. glukosa) a za 30 min tento přípravek?Jde mi o to, aby bcaa nebyly použity jako drahý zdroj energie.Děkuji

Dobrý den, BCAA mohou být užity ihned po zátěží spolu se sacharidy.

Které BCAA
autor: Petr • datum: 02.07.2015
Dobrý den chtěl bych u vás zakoupit BCAA a to buď Instant Amino Fair Power, nebo Essential BCAA Synergy a nevím pro který z těchto produktů se rozhodnout, při dávkování 10g před tréninkem, 10g při tréninku, 10g po tréninku. Chtěl bych poprosit o vaší radu které BCAA zvolit a třeba i vaše osobní zkušenosti, nebo doporučení ohledně dávkování.

Dobrý den, v obou případech se jedná o BCAA s přídavkem dalších látek, tedy velmi podobného složení.

Osobně se mi zvoleným poměrem aminokyselin více zamlouvá  Instant Amino Fair Power (R).

Kdy
autor: Ochrana svalové hmoty • datum: 10.06.2015
Dobrý den, jakým způsobem bych měl toto BCAA dávkovat třeba společně s glutaminem, aby se ochránila svalová hmota a zároveň zintenzivnila regenerace svalstva po fyzickém výkonu? Děkuji

Dobrý den,  doporučuji postupovat dle doporučení výrobce. Přípravek glutamin obsahuje. Pokud budete chtít jeho množství zvýšit, může celková po tréninková dávka glutaminu být cca 5 g. Glutamin také můžete zařadit před spaním 5 až 10 g a ve dnech volna ráno a večer před spaním.

Bcaa - sach vlny
autor: Filip Jonáš • datum: 10.06.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal zda je nutné použití ( těchto) bcaa při sacharidových vlnách. popř nestačí příjem bcaa z proteinového nápoje? ( 2 x denne dávám odměrku extrifit cfm instant whey 80). Děkuji za odpověd.

Dobrý den, nutné to není. Záleží to na náročnosti tréninku, stravě atd.

Lepší?
autor: Kvalita • datum: 07.06.2015
Dobrý den, jedná se o jeden z nejkvalitnějších BCAA výrobků, nebo byste mi doporučil jiný, např. Extreme BCAA Pro 4:1:1 (kvůli poměru aminokyselin)? Potřebuji hlavně zefektivnění regenerace svalstva po náročných fyzických výkonech (běh atd). Děkuji

Dobrý den osobně se mi tyto BCAA velmi zamlouvají. Za plus považuji přídavek glutaminu a argininu.

cfm protein + bcaa
autor: PK • datum: 23.05.2015
Dobrý den, nezávodím a tak kupuju CFM80 protein - jak případně zkombinovat bcaa a protein? bcaa před a při a protein po?

Dobrý den, otázkou je, zda BCAA vůbec použít, jsou obsažen, i v proteinu.

Pokud je použijete, popíjejte je během tréninku.

amino +creatin
autor: Luky • datum: 10.05.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali je vhodný tento přípravek užívat v objemu spolu s Go Pro 30 + Creatin Creapture? Posilovna 4-5x týdně. A zdali to mohu smíchat rovnou s creatinem před a po tréninku? Děkuji, hezký den

Dobrý den, kombinaci je možné použít.

Kreatin a BCAA můžete konzumovat současně v jednom nápoji.

bcaa
autor: Zdenek • datum: 06.05.2015
Dobrý den. Uvažuji o koupi Vámi nabízený produkt Instant Amino. Chci se zeptat, zda te tento produkt hodí k mé fyzické aktivite. Hraji ligove americký fotbal. Trénink 2x týdne, každý vikend zápas. 2x až 3x týdne cvičení pouze na TRX.Dále pak jak dávkovat, nebo zda i v době žádné aktivity lze tento výrobek užívat behem dne. Popřípadě zda by jste mi poradili co užívat k uvedeé sportovní aktivitě. Děkuji s pozdravem Zdenek Maslanik

Dobrý den, Instant Amino bych doporučil konzumovat  před a během zátěže. Po tréninku volte komplexní rychlou bílkovinu, např.  Ultra Speed 80 Fair Power (R) + šejkr Survival ZDARMA!.

Objem
autor: Radek • datum: 06.05.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal jaký byste mi dporučil BCAA - jestli tyto nebo BCAA instant od extrifitu popř. jaký je v nich rozdíl (jedu do objemu) Díky

Dobrý den, spíše bych volil Instant Amino a to z důvodu, že obsahují i další důležité aminokyseliny (arginin a glutamin ).

paradni amina
autor: kubino • datum: 01.04.2015
Nemam otazku ale chtel bych tento produkt pochvalit mam ho zatim 14dni a regenerace a stav treningu je paradni i ta chut neni k zahozeni urcite doporucuji vyzkouset.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky a velmi nás těší Vaše spokojenost s tímto suplementem.

Akce
autor: Luky • datum: 24.03.2015
Dobrý den, mám v úmyslu si tyto amina koupit. Jen se chci zeptat zda je zítra sem nehodíte za nějakou akčnější cenu? :-D Zítra byste měli totiž naložit nějaký akční nabídky pokud vím :-) Děkuju

Dobrý den, akční nabídky se tvoří až chvíli před zveřejněním, takže těžko říci. :)

bcaa
autor: Martin Holý • datum: 22.03.2015
Dobrý den, mám dotaz - dcera dělá atletiku, má náročné dvoufázové treninky. Bylo ji doporučeno, že má brát bcaa na regeneraci.Nevím zda by to měla brát a tedy jestli ano, tak jaké? Má 16 let Děkuji za odpověď

Dobrý den, BCAA použít muže, v tom žádný problém není. Vyzkoušet můžete právě Instant Amino.

Instanto
autor: Jarda • datum: 17.03.2015
Zdravim, doporučil byste spíše tyto instantní amina od survivalu nebo instanty od extrifitu ? ;-) dik

Dobrý den, osobně se mi spíše zamlouvají směsi více aminokyselin, tudíž bych volil Instant Amino.

trávení
autor: fouler • datum: 15.03.2015
Dobrý den,je tento produkt dobře stravitelný?Nedanýma a tráví se dobře?Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Jsou to volné aminokyseliny, těžko hledat něco, co by se trávilo snadněji, tzn. můžete být zcela bez obav.

Bcaa
autor: Arnold • datum: 15.03.2015
Dobrý den,hledám nějaké bcaa před-po tréninku. Které bcaa by jste mi doporučil? Co tento Instant Amino Fair Power nebo jiný. Jinak užívám denní protein,noční protein. Děkuji mnohokrát

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet BCAA z této stránky.

Porovnání
autor: Lukáš • datum: 12.03.2015
Dobrá, tak já je tedy vyzkouším. Moc Vám děkuji za rady.

Není zač, ať se daří.

Porovnání
autor: Lukáš • datum: 12.03.2015
A v redukčním období byste mi doporučil spíše tyto, nebo již zmíněné BCAA 1800 mega tablets od Extrifitu? Podstatné je, zda pro mě bude glutamin a arginin důležitější, než leucin, isoleucin a valin?

Osobně bych volil Instant Amino.

Porovnání
autor: Lukáš • datum: 12.03.2015
Dobrý den, potřeboval bych vědět, jaký je přesný rozdíl mezi komplexními aminokyselinami a BCAA. Jsem teď v redukčním období a užívám od Extrifitu BCAA 1800 mega tablets. Pokud bych si místo nich objednal tyto Survivalu, jaký by v tom byl rozdíl? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, toto nejsou komplexní aminokyseliny, ale BCAA s přídavkem argininu a glutaminu.

Komplexní aminokyseliny obsahují kompletní aminospektrum dle použitého zdroje bílkoviny.

otazka
autor: Jan Kovář • datum: 08.03.2015
Dobrý den. Je vhodné kombinovat před tréninkem BCAA s komplexními aminokyselinami za účelem udržení svalové hmoty v období redukce tuku? Nebo je to zbytečné?

Dobrý den,v redukčním období je použití této kombinace velmi vhodné.

dotaz
autor: lada • datum: 05.03.2015
Dobrý den, píšete, že se tento suplement používá také (a hlavně) před tréninkem, nebije se to trochu, když glutamin by se měl používat hlavně po tréninku? Děkuji

Dobrý den, urcitě se to nabije. Glutamin lze dávkovat i před tréninkem, a také je třeba brát potaz množství látky v jedné dávce.

Hlavní složkou jsou BCAA a arginin s glutamin lze označit za látky „pomocné“.  Vylepšující vlastnosti suplementu.

otazka
autor: Jiri • datum: 23.02.2015
Dobry den, chtel bych se zeptat zda maji tyto bcaa smysl uzivat jako samostatny doplnek, zda jejich ocekavany ucinek (tzn zvyseni sily pri treninku) nepomine po skonceni uzivani. Diky.

Dobrý den, pokud máte zijištěn odpovídající příjem všech živin, samotné užívání smysl samozřejmě má.

nápoj
autor: Ondřej Krajča • datum: 19.02.2015
Dobrý den, Chci se zeptat jestli je vhodne dát třeba 2-3 odměrky do tréninkového nápoje (cca 0,7l vody) a vypít to během treninku...? S pozdravem Ondra

Dobrý den, ano, takové použití je zcela v pořádku.

Dávkování
autor: Dan • datum: 18.02.2015
Dobrej chci se zeptat jestli jsou vhodné BCAA i pro někoho kdo to nedělá za nějakým sportovním úspěchem nebo tak ale prostě chcce cvičit aby vypadal líp? Je mi 17 mám 186 cm 87,7 kg.

Dobrý den, BCAA mají svoji účinnost a tu ocení i kondiční cvičenci.

dodanie
autor: Zuzana • datum: 14.02.2015
Mozem sa prosím vás spytat ci je možné dodanie aj do veľkej Británie ? ...

Dobrý den, přehled dopravy najdete zde. Zasíláme do ČR, SR, Rakouska a Německa.

Použití
autor: JuraN • datum: 13.02.2015
Mám 78kilo, jak bych měl tyhle aminokyseliny dávkovat? Používám ještě před spaním protein jiné suplementy nepoužívám

Dobrý den, doporučuji použít dávkování doporučené výrobcem.

Bílkoviny ?
autor: Tomáš • datum: 12.02.2015
Dobrý den, chci se zeptat, nemáte nějaký divné nutriční složení v počtu bílkovin?

Dobrý den. Kdepak, to číslo je správné, samostatná aminokyselina (resp. zde pětice aminokyselin) není bílkovina, tzn. údaj 0 g je přesně ten správný, který v tabulce má být. Nicméně co je stěžejní, je tabulka s obsahem zastoupení jednotlivých volných aminokyselin.

Mimochodem, na produktech, které obsahují jen několik málo vybraných volných aminokyselin, se můžete setkat s velmi odlišnými údaji o bílkovinách, od právě této nuly, přes údaj daný přepočtem přes obsah dusíku až po „kulatý“ údaj 100 g bílkoviny ve 100 g produktu (třeba pro čistý l-glutamin). Každopádně nejvíce správné je uvést údaj 0 g, právě s ohledem na to, že jednotlivá aminokyselina (či několik jednotlivých aminokyselin) není to stejné, jako kompletní bílkovina. Osobně se domnívám, že i s ohledem na jednu z nedávných kontrol Státní zemědělské a potravinářské inspekce jednoho jiného aminokyselinového produktu jiného výrobce, začnou tento „nulový“ údaj postupně uvádět  na svých produktech s volnými aminokyselinami výrobci všichni.

A ještě jedno „mimochodem“, pokud by Vás zaujalo, že na 100 g má produkt uvedeno např. 3,4 g sacharidů a v jedné dávce (v 6,4 g) opět „nulu“, i zde je to správně, protože matematicky obsah vychází cca 0,2 g, jenže to je údaj menší než 0,5 g a ten se z doporučení státních úřadů (v případě, že se jedná o sacharidy, bílkoviny či tuky) opět udává jako nulový.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Instant Amino Fair Power (R)
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby