AminoFree (R) Peptides

Otázky a odpovědi:
AminoFree (R) Peptides


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Respirační problémy
autor: Veronik • datum: 07.06.2018
Dobrý den, mohu se zeptat, proč je výrobek nevhodný pro osoby s respiračním onemocněním a jaké nežádoucí účinky případně hrozí? Děkuji.

Dobrý den, přípravek obsahuje látky, které by mohli průběh nemoci ovlivnit, např obsahuje arginin, který má vliv na zvýšené prokrvení.

Vždy platí, že v případě zdravotních potíží je nutné užívání suplementů konzultovat s lékařem.

autor: Michal • datum: 15.04.2018
Dobrý když užívám Amino peptides plus glutamin už nemusím aminokyseliny řešit samozřejmě užívám hero, creatin,a jaký máte nazor na anabol ampule s komplex.amino

Dobrý den, aminokyseliny obsahuje přece i Hero a všechny bílkoviny ze suplementů i stravy. Tudíž při běžném tréninku, tuto problematiku příliš řešit nemusíte.

Regenerace
autor: Jura • datum: 13.04.2018
40 let/190cm/100kg vytrvalostně silové tréninky 3x týdně (intervaly + vytrvalost cca 3hod) + 3x týdně 15min core cvičení potřebuji urychlit regeneraci a posunout výkonost, ubrat na váze. Standardní strava tomu přizpůsobena. Hledám a chci vyzkoušet, jestli procesy můžu urychlit :) AminoFree Peptides jsem zakoupil. Zatím beru před a po hlavních trénincích a ráno v období core cvičení. Je doporučení na další doplněk či se domníváte, že není zapotřebí? Děkuji.

Dobrý den, s ohledem na délku zátěže doporučuji během tréninku popíjet BCAA -  BCAA Instant

Po tréninku můžete zůstat i AminoFree, ale po cca 20 minutách bych klidně ještě přidal protein nebo komplexní  Hero.

Dotaz
autor: josef • datum: 28.01.2018
Dobryd den , chci se zeptat tyhle AminoFree ® Peptides nahradi teda BCAA kdyz je budu uzivat ? Nebo je to dodatek k pouzivani BCAA .

Dobrý den, užívání BCAA neni nutností  ani povinností, tudíž je není nutné nahrazovat.

AminoFree je komplexní směs volných aminokyselin a peptidů. Pokud je komplexní, obsahuje i BCAA.

Z mého pohledu je to efektivnější a přínosnějsí než zařazeni samotných BCAA.

Dotaz
autor: Zdeněk • datum: 27.01.2018
Dobrý den,v popisu je psáno , že tento produkt není vhodný pro lidi s onemocněním cév vztahuje se to i na ucpané cévy, které jsou ošetřeny koronárními stenty již 3 roky, takže vlastně ucpané už nejsou. Děkuji za odpovědˇ.

Dobrý den, domnívám se, že by to vadit nemuselo, ale mohu se plést. Proto to raději proberte s lékařem.

otázka
autor: radek • datum: 18.01.2018
Ještě bych to chtěl trochu vysvětlit tak jako po „SELSKU“ ZE: aminokyseliny stimulují produkci inzulinu nezávisle na hladině glukózy v krvi. díky za odpoved

Ono už to je řečeno jednoduše.:-)  I po užití aminokyselin se zvýší hladina inzulinu.

Vy si musíte ohlídat, jak bude tělo reagovat a zda vám bude užití aminokyselin vyhovovat.

otázka
autor: radek • datum: 18.01.2018
DOBRÝ DEN, MOHOU TENHLE PRODUKT UŽÍVAT I DÍABETICI??? DEKUJI ZA ODPOVED

Dobrý den, obecně ano, ale je třeba počítat s tím, že aminokyseliny stimulují produkci inzulinu nezávisle na hladině glukózy v krvi.

Pro M. Jebase
autor: Jan • datum: 20.11.2017
Děkuji za odpověď, nicméně mne naprosto neuspokojila. V popisu produktu se píše, cituji: Jedná se o sofistikovanou kombinaci výhradně volných (free form) aminokyselin v plném aminospektru s naprosto novou a revoluční formou značkových peptidů PepForm ®. Takže pouze volné AK plus peptidy PepForm. Ve Tvé odpovědi ovšem hovoříš také o formě vázané, která tam dle popisu produktu vůbec nemá být. I když nemám ony hlubší uživatelské znalostí, jsem stále zmaten. Vezměme si pouze Glutamin. Celkem je ho dle popisu 3000mg. Slovo celkem chápu jako celkový, maximální součet všech forem Glutaminu v produktu. Volného Glutaminu tam 300mg, PepForm nula, PepForm peptidy 800mg. Součet nesedí. Tak jak? :-)

Dobrý den. Že Vás to neuspokojilo, mne sice mrzí, nicméně reálně platí to, co jsem napsal níže, že ten popis je absolutně správně a navíc nadprůměrně podrobně. Ono je to ve výsledku někdy i kontraproduktivní, uvádět takto podrobně údaje, protože to pak může vyvolávat i takové pocity, jako píšete. Ale platí, že ta čísla jsou do posledního puntíku přesná a že složení produktu je z mého pohledu bezkonkurenční. Jen se omlouvám, rozepisovat zde vše tak, jak jsem to níže udělal u argininu, je už - i při nejlepší dobré vůli - mimo moje časové možnosti. Proto pokud Vám nestačí moje ujištění, nemohu více pomoci.

Gramáž peptidů
autor: Jan • datum: 10.11.2017
Dobrý den, jaké jsou skutečné hodnoty peptidů v produktu? Srovnejte si tabulku PepForm 20g a tabulku Profil aminokyselin 20g. Například PepForm Glutaminu. V jedné tabulce je 800mg a v druhé nula. Stejně tak nesedí gramáž ostatních peptidů. Děkuji.

Dobrý den.

Omlouvám se, že píšu se zpožděním.

Předně ve zkratce - vše výše uvedené v popisu je správně.

Surovina peptidů obsahuje jak volné a vázané formy aminokyselin, tak formy peptidické. Výpočet celkového čísla je tedy složen ze všech zdrojů dané aminokyseliny, tzn. z přidaných volných aminokyselin, dále vázaných v surovině PepForm® a peptidických, a následně rozdělen na tyto jednotlivé zdroje na etiketě. Řada výrobců tyto rozdíly zcela ignoruje a neuvádí. U produktu AminoFree Peptides Extrifit uvedeny jsou, což je z pohledu transparentnosti obrovské plus pro výrobce. Chápu, že hodnoty na etiketě mohou uživatele bez hlubších znalostí parametrů použitých aktivních látek mást.

Uvedu-li příklad na argininu, ve 20 g produktu je 800 mg suroviny Arginin PepForm, 800 mg suroviny Glutamine PepForm a 1600 mg suroviny BCAA PepForm. Z toho je 488 mg peptidů z první jmenované suroviny, 6,4 z druhé a 11,2 ze třetí, tzn. výsledek 505,6, zaokrouhleně 506 mg, viz údaj v popisu produktů.

Jinými slovy, je to dokonale přesně a navíc absolutně detailně.

Hezký den!

glutamin +peptidy
autor: dan • datum: 13.10.2017
Dobry den nohl by s radu ?jak to beat do hromady peptidy a glutamin pred cviceni a po nebo ?a dohromad

Dobrý den, AminoFree můžete zařadit např. před tréninkem, po tréninku protein nebo gainer s glutaminem. Glutamin také před spaním a ve dnech volna např. ráno a opět večer.

Spojeni Aminofree+Maltodex.
autor: Martin • datum: 13.09.2017
Dobry den, je mozne AminFree smichat do jednoho „ihned po trenikovem“ napoji s MALTODEXTRINem a kreatinem - ci je dobre to casove nejak jeste rozdelit. Dekuji, Martin

Dobrý den, společná konzumace s kreatinem a sacharidy je v pořádku.

suplementy
autor: Jakub • datum: 24.07.2017
Dobrý den, je v pořádku suplementace - před treningem spalovač, kreatin, BCAA, po treninku kreatin, protein, BCAA a aminofree? Díky

Jak jsem uvedl v předešlé odpovědi, BCAA bych spíše dávkoval před tréninkem. AminoFree můžete zařadit před tréninkem nebo ihned po tréninku a později protein.

Dávkování, zkušenost
autor: Petr • datum: 17.06.2017
Dobrý den, kvůli cestě do zahraničí jsem týden necvičil. Koupil jsem si tento produkt, že ho zkusím po tréninku na regeneraci a je to sním o poznání horší. Určitě tento produkt nehaním, protože používám hodně doplňků od extrifitu a jsem s nimi velice spokojen. Mohlo to být způsobeno vše týdenní pauzou, ale regenerace nohou :) mi trvala 7 dnů, oproti 2 až 3 dnům s BCAA. Dříve jsem měl taky cca 7 dní pauzu a regenerace se samotnými BCAA byla určitě lepši. Po tréninku jsem užil tři odměrky AminoFree Peptides cca 20g bez samostatných bcaa. Mám docela těžké tréninky, takže vždy dávkuju cca 10 až 12g bcaa po tréninku, ne méně. Můj dotaz zní, zda můžu užívat aminofree během dne 3x denne 7g mezi jídlem nebo po jídle a po tréninku ještě 12g bcaa+ 5g glutaminu, protein je samozřejmostí. Určitě jak píšete , že suplementace samotných BCAA není zrovna optimální bez ostatních aminokyselin je pravda s tím souhlasím, ale budu brát to co mi opravdu pomůže. Nevím jestli to už není moc velká zátěž na ledviny (75kg, 171cm). Dohromady by to bylo po tréninku už asi hodně. Vím, že jsou ve složení i BCCA, ale cca 5g je asi málo.

Dobrý den, otázkou je, zda šlo o horší regeneraci z důvodu nepoužití BCAA nebo se jedná o souběh více faktorů, které mají vliv na trénink i následnou regeneraci. Jinak samozřejmě platí, že každý užívá zejména to, co mu vyhovuje.

Uvedené dávkování je možné použít.

Rada
autor: patrik • datum: 09.06.2017
Zdravim. ok. Na kontrolu: Thermogel + V52 + Flexain každé ráno. + například protein pudding nebo pancake. na střídačku třeba. Před cvičením 30 min Agreez nebo hellgel co je z toho lepší? Kreatin creapure před a po treningu a ve dnech volna rano a dopoledne. Protein super hydro 80 po treningu či ráno. a během dne Break 1 za 2 dny třeba jako svačinu . karnitin dopoledne nebo před cvičením Iontex liquid to samé BCAA brát či zatim ne? Děkuju Je to tak v pořádku?

Pokud lze, ráno bych preferoval pevnou stravu nebo to střídal. Pevná strava většinou lépe zasytí.

Protein po tréninku a případně i ráno po probuzení.

Iontový nápoj může být, ale nemusí. Vhodný je při dlouhém tréninku nebo při tréninku např. ve vyšších teplotách.

Zda vám bude vyhovovat více Agrezz či Hellgel, to musíte otestovat. BCAA bych zatím vynechal a dle potřeby bych je zařadil až později. Karnitin ve dnech volna před obědem a ve dnech tréninku před tréninkem po 0,5 až 1 g.

Rada
autor: patrik • datum: 09.06.2017
Zdravim, Omylem se to poslalo 2x. Omlouvám se. Thermogel + karnitin tedy. Thermogel každý ráno nebo jen v den kdy se bude cvičit? a po obědě taky vžd ypo cvičení nebo kdyz se nebude cvičit. Agrezz nebo hellgel nebo oba? před treningem 30min. BCAA, gainer, protein, kreatin použivat nebo zatim ne? Jaký by jste doporučili od extrifitu. Děkuju moc. Omlouvám se za tunu otázek

Thermogel každé ráno a jak bylo uvedeno, ve dnech volna před obědem.

Co se týká nakopávače, samozřejmě použijete jen jeden, a to cca 30 minut před zahájením tréninku. Kreatin a protein jsem také uváděl, a to včetně dávkování.

Rada
autor: patrik • datum: 09.06.2017
zdravim, Poprosil bych o radu. Mám 185cm, 86kg. Momentálně začinám rýsovat + ještě schazovat tuky na brichu a bokách. Začínám používat : Spalovač:THERMOGEL® CARNI 120000 LIQUID SYNE 10 MG THERMOGENIC Kloubová výživa: flexanin vitamíny : V52 CREATINE CREAPURE® IONTEX® LIQUID Anabolizer: hellgel a AGREZZ® + ISOLATE PROTEIN PUDDING PROTEIN BREAK PROTEIN PANCAKE 20% nebo 50% RICE & OAT MASH Mám používat i BCAA? nebo aminofree peptides? gainer či protein? co by jste doporučili k této sestavě od extrifitu. Děkuju předem.

Dobrý den, ze spalovačů zatím použijte pouze Thermogel, maximálně bych přidal karnitin. Synefrin nechte na později. Thermogel používejte ráno a před obědem ve dnech volna. Agrezz před tréninkem. Rozhodně také používejte protein, např.  Super Hydro 80 DH32. Během dne můžete použít i fitness výživu jako  Protein Break!, ale je třeba to nepřehánět. Hydro používejte zejména po tréninku a případně ráno po probuzení. Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne.

doplněk
autor: Petr • datum: 05.06.2017
Dobrý den, můžu poprosit o radu, nejsem vrcholový sportovec, ale obyč chlap 46/187/98, který chce trochu doplnit svaly :-) cvičím 4-5 x týdně střídavě všechny partie, z doplňků po treninku protein s glutaminem a BCAA, večer protein s glutaminem. Má cenu tento doplněk pro mě?? Jde mi o nabrání a vyrýsování svalové hmoty. Děkuji

Dobrý den, osobně bych preferoval kombinaci proteinu a kreatinu a v náročných fázích tréninku, bych přidal právě např.  AminoFree (R) Peptides + Carnigel ZDARMA! či další suplementy.

Dávkování
autor: Marek • datum: 04.06.2017
Dobrý den, možná jsem to špatně napsal. Místo 12g BCAA bych chtěl nyní užívat pouze 20g AminoFree Peptides v jedné dávce po tréninku. Další dávku AminoFree Peptides bych během dne už neužíval. Má hmotnost je cca 75kg při výšce 171cm. BCAA bych už neužíval.

Uvedenou dávku lze takto použít. Případně bych aminokyseliny dávkoval před tréninkem a po tréninku protein.

Dávkování
autor: Marek • datum: 04.06.2017
Dobrý den, užívám po tréninku běžně 12g BCAA. Mohu po tréninku užít rovnou 20g AminoFree Peptides v jedné dávce?

Dobrý den, možné to je, ale také je třeba brát v úvahu tělesnou hmotnost.

Kombinace
autor: Vlasta • datum: 01.04.2017
Dobrý den, je mi 25, 175cm, 70kg, cílem je nárůst svalové hmoty. Chci se zeptat, zda-li je v pořádku tato kombinace, či je potřeba něco přidat či odebrat. Ráno: Kloubní výživa, omega3 rybí tuk, BCAA, Glutamin, pak Protein (do snídaně je cca hodina). Před tréninkem (cca 40 minut) Creatin nebo Tribulus, Peptidy (mám v plánu přidat) BCAA. Po tréninku: kus ovoce, BCAA, pak protein. Večer Kloubní výživa. Vím, že otázka je malinko delší, ocením Vaši snahu, jinak v obchodě ronnie nakupuji pravidelně a jsem velmi spokojen. Jen tak dál :)

Dobrý den, pokud se bavíme o období podpory růstu svalové hmoty, tedy období, kdy je energetický příjem v nadbytku, BCAA bych zcela klidně vynechal. Protein, kreatin a  AminoFree (R) Peptides je velmi dobrá kombinace. Glutamin bych případně střídal s kreatinem.

Kloubní výživa a omega 3 je v pořádku.

AminoFree
autor: Pavel • datum: 31.03.2017
Dobry den ktery kreatin je vhodnejsi k AminoFree Monohydrate nebo Creapure Dekuji za odpoved

Dobrý den, je to stejná účinná látka kreatin monohydrát. Creapure je ochranná známka německého značkového kreatinu.

kombinace
autor: kkubajs • datum: 21.03.2017
Dobrý den, chci se zeptat jestli je v pořádku kombinace amino free peptides, Creatin Creapure a Thermogenic Fair power (popřípadě Carnitin Fair power) Díky.

Dobrý den, ano, uvedenou kombinaci lze bez problémů použít.

dávnkování
autor: bulda • datum: 19.03.2017
Dobry den chtěl bych se zeptat na dávkování. Je mi 18 let a vážím 80kg. Chtěl bych uzivat protein, aminofree peptides a creatin. A mohl bych přidat během dnes glutamins bccaa kdyz amino fre peptides obsahuje tyto látky? děkuji za odpověd. Hezký den

Dobrý den, suplementy je třeba volit s ohledem na tréninkové cíle, stravu atd. Pokud je vaším cílem podpora růstu svalové hmoty, je dostačující protein, kreatin a aminokyseliny. AminoFree dávkujte před tréninkem, protein po tréninku a dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne. Kreatin před a po tréninku a ve dnech volna ráno a odpoledne po 5 g.

Dotaz
autor: Milan • datum: 16.02.2017
Dobry den,chtěl bych poděkovat za odpoved,zboží jsem objednal a chtěl jsem se jeste zeptat na dávkování v den tréninku a v den volna,mockrát dekuji.(Amino Free,Hero,Creatin Creapure,Long 80)

Hero po tréninku a protein dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin během dne. Kreatin před tréninkem a ve dnech volna ráno a odpoledne. AminoFree před tréninkem

Dotaz
autor: Milan • datum: 14.02.2017
Dobry den chtěl bych se zeptat,s čím lze kombinovat tento produkt,co by jste mi doporučil?(protein,gainer)....a celkove jaké doplňky jeste k tomu mam užívat pro nabrani svalové hmoty,chtěl bych si objednat vse najednou,mockrát dekuji.(35let,83kg,3xtydne silovej,2xtydne kardio)

Dobrý den, volil bych kombinaci  AminoFree (R) Peptides, HeroCreatine Creapure (R)Long (R) 80 Multiprotein.

Aminofree
autor: Jarda • datum: 27.11.2016
Dobrý den chtěl bych se zeptat, zda je možné kombinovat přípravky: AminoFree Peptides, Hellgel, bcaa 4:1:1 a zajímalo by mě jak v tomto případě tyto doplňky užívat předpokládám, že zařadit před tréninkem všechny tři bude asi zbytečné s tím, že po tréninku dávám protein (trénuji 4x-5x týdně jak silové tréninky tak tréninky vytrvalostní) předem děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den, Hellgel a AminoFree před tréninkem a protein po tréninku. BCAA bych klidně vynechal, jsou součástí Hellgelu i AminoFree. V případě delšího náročného tréninku je můžete vyzkoušet dávkovat během zátěže.

Aminofree
autor: Radek • datum: 23.11.2016
Dobrý den chci se zeptat jak nejlépe používat tento přípravek dávkování určitě před a po cvičeni. Ale co ve volných dnech také používat nebo ne a jestli ano jak rano v poledne a večer?

Dobrý den, dávkoval bych před tréninkem a případně ráno před snídaní. Po tréninku bych spíše volil protein či gainer. Ve dnech volna můžete dávkovat před snídaní či dopoledne mezi jídly,  ale není to nutnost.

Akcni nabidka
autor: Ales • datum: 04.11.2016
Dobry den, zbozi je v tydenni akci do 10.11.2016 za cenu 333, kdyz dam zbozi do kosiku, je ale cena 666,- Jak ziskam zbozi za akcni cenu? DEKUJI

Dobrý den, není prodáváno za 333 Kč, ale se slevou 333 Kč za velké balení. Tudíž stojí 666 Kč.

Aminofree
autor: Tereza • datum: 03.11.2016
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda to lze kombinovat s nějakým množstvím BCAA-Extrifit free form. Vzheledem k tomu, že Amono free Peptides není čistě jen BCAA, ale více složkový suplement.

Dobrý den, během dne oba suplementy kombinovat můžete, ale v rámci jedné dávky je to poměrně zbytečné.

creatin
autor: MIROSLAV LERCH • datum: 03.11.2016
DOBRÝ DEN, CHTĚL BYCH SE ZEPTAT ZDA JE MOŽNÉ CREATIN ROZMÍCHAT PŘÍMO V PROTEINIVÉM NÁPOJI NEBO JAÁ TEKUTINA JE NEJVHODNĚJŠÍ. LERCH

Dobrý den, ano,  zcela běžně se to takto používá. Minimálně po tréninku bych uvažoval i přidání sacharidů. Což bude mít také pozitivní vliv na účinnost kreatinu.

AminoFree
autor: Michal • datum: 03.11.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mohu užívat tento doplněk stravy pokud mám alergii na laktozu a syrovátku (mléčné bylkoviny).

Dobrý den, výrobek  bohužel obsahuje  laktózu i bílkovinu kravského mléka. Tudíž  je pro vás nevhodný.

kombinace
autor: Calaf • datum: 19.10.2016
Dobrý den, ještě se zeptám na kombinaci s creatinem creapure v den aerobního cvičení (60 min. eliptical). Je stené? Tzn. 30 min. před creatin, těsně před treninkem 2-3 odm. aminofree a po tretinku creatin smichany s proteinem?! Díky za odpoved...

Dobrý den, ano, v podstatě je uvedené dávkování možné použít. Pokud byste kreatin zařadil např. ráno a večer, bude to také v pořádku.

kombinace
autor: Calaf • datum: 05.10.2016
Díky za odpověď, mám 82kg, 183cm, 37 let - jaké množství aminofree byste tedy doporučil? 2 odm. ?!

Dávkujte 2 až 3 odměrky.

kombinace
autor: Calaf • datum: 05.10.2016
dobrý den, jak správně kombinovat s creatinem creapure v den silového treningu? Lze například cca 30min před posilováním creatin, těsně před treningem 3 odměrky aminofree a po treningu creatin smíchaný s proteinem/gainerem ?! Díky

Dobrý den, ano, uvedený postup je v pořádku. Vhodné je zohlednit tělesnou hmotnost a dle ní stanovit množství AminoFree.

odpověď
autor: Jan • datum: 24.09.2016
Dobrý den, chodím cvičím v dopoledních hodinách. Ale zkoušel jsem kuli tomu postupně vysazovat všechny doplňky stravy. a když jsem vysadil tento produkt tak se mi spánek zas srovnal do normálu jak jsem ho měl předtím.

Neumím to 100 % vyloučit, ale způsobení nespavosti není moc pravděpodobné.

Hodnocení
autor: Jan • datum: 24.09.2016
Produkt není špatný, ale mám znej poruchy spánku. Tak za mne nic moc

Dobrý den, přípravek neobsahuje žádné stimulanty, tudíž by k popsanému problémů dojít nemělo. Pokud cvičíte v pozdějších hodinách, může spánek ovlivnit právě fyzická zátěž či vydatnější jídlo.

Hodnocení
autor: Karel Chmelař • datum: 09.09.2016
Dobrý den, Chtěl bych poděkovat za doporučení tohoto produktu. Nic jiného neberu a za 2 měsíce jsem nabral 6 kg svalové hmoty a zlepšil o 20 % svá silová maxima. Beru 3 odměrky denně, ráno, odpoledne, večer, každý den. Za mě je to TOP produkt. Snad jen příchuť malina nebyla nejlepší volba. Chutná trochu zvláštně. Pomeranč super.

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky. Velmi nás těší, že jste spokojen.

kombinace
autor: Michal Rolínek • datum: 23.08.2016
Ahoj, díky, přesto ještě pro upřesnění- oba 2 produkty jsou sypké, nemohu to smíchat dohromady do toho Iontexu, nebo je lepší to dát, jak uvádíš.

Kreatin jednorázově před a po tréninku. Iontový nápoj a aminokyseliny smíchat můžete, ale nevím, zda vám to bude chutnat.

kombinace
autor: Michal Rolínek • datum: 23.08.2016
Ahoj, mohu kombinovat tento produkt(1 dávku) před(ale i v průběhu i po) basketbalovým tréninkem společně s 5g kreatinu (monohydrát - Extrifit). Rozdělat to do půl litru Iontexu a upíjet. Hraji silovým způsobem 2 ligu, mám 192 cm a 102 kilo. Je mi 41 let! Hodně posiluji, stravuji se zdravě. Díky za odpověď, popř. doporučil by si mi něco ještě k tomu? Díky Michal

Dobrý den, kreatin užijte před tréninkem a druhou dávku po tréninku. Použití aminokyselin a iontového nápoje je v pořádku.

Váha
autor: David • datum: 16.08.2016
Dobrý den, jak velké množství mám brát denně pokud vážím 70kg asi 176cm. Děkuji

Dobrý den, viděl bych to na dvě odměrky před tréninkem a po tréninku protein.

Dotaz na dávkování
autor: Ondra Kohák • datum: 27.07.2016
Děkuji Vám za rychlou odpověď. Dneska jsem si je právě koupil a tak zjišťuji nejideálnější způsob dávkování. Mám ještě hellnox, který používám 15min. před tréninkem na nakopnutí, nevadí tedy kombinace s peptidy?

Hellnox a AminoFree kombinovat můžete. AminoFree lze dávkovat i ve dnech volna, např. před snídaní.

Dotaz na dávkování
autor: Ondra Kohák • datum: 27.07.2016
Dobrý den, mam ještě doplňující dotaz k dávkování. Je lepší dávkovat před tréninkem nebo po? Popřípadě rozdělit dávku na půlku jednu dát před a druhou po? A k tomu související otázka jak dlouho před tréninkem nebo jak dlouho po tréninku dávkovat?

Dobrý den, pokud základní dávku rozdělíte, bude příliš malá.  Můžete vyzkoušet dávkování cca 15 minut před tréninkem a po tréninku bych zařadil protein.

Dávkování
autor: Ondřej Kohák • datum: 25.07.2016
Dobry den, chci se zeptat jestli dávkování tři odmerek je jen v tréninkový den, nebo každý den?

Dobrý den, dávkování je možné i ve dnech volna, např. ráno před snídaní.

AminoFree ® PEPTIDES
autor: miroslav schutzner • datum: 23.07.2016
Dobrý den, osvědčila se mi konzumace BCAA Instant během cvičení, jak vidíte obdobné použití AminoFree ® PEPTIDES?

Dobrý den,  AminoFree (R) Peptides zejména před a po tréninku, ale lze je užít i během zátěže.

Amino free peptides
autor: Bedřich Zuzánek • datum: 21.07.2016
Dobrý den, jaky je rozdíl mezi Actinoxem a Amino free peptides? Díky a pochvala Vám za jedinečnou práci!!! je mě 65r. stále trénuju a dost a beru dlouhá léta jenom od Vás. Díky!!!

Dobrý den, Actinox obsahuje nitropetidy a je koncipován jako celodenní stimulant produkce NO. Také je doplněn o základní a osvědčené aminokyseliny podporující regeneraci a růst svalové hmoty (BCAA, glutamin, atd. ).

AminoFree ® PEPTIDES je směs aminokyselin a peptidů, čímž vznikl unikátní produkt s komplexním zastoupením aminokyselin. Zásadní je to, že obsahuje volné aminokyseliny a také peptidy. Takto je dosaženo maximální účinnosti pro podporu růstu svalové hmoty a regeneraci.

Děkujeme za pochvalu.

pro ženy
autor: Lenka • datum: 18.07.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jsou peptidy vhodné i pro ženy? Případně jaké můžou mít nežádoucí účinky. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, samozřejmě je mohou používat i ženy, stejně jako protein, aminokyseliny atd. Pro zdravého uživatele je použítí bezproblémové.

davkovani Aminofree peptides
autor: Jan • datum: 16.07.2016
Dobrý den, když píšete dávkovat 15 před tréninkem, je tréninkem myšlena i rozcvička? Ta moje trvá přes 20 minut. Nenáročné protahování a rozhýbání. Rád všechno dělám přesně a tady nevím, jestli aminy užít 15 min před začátkem rozcvičky či 15 min před tréninkem se zátěží. Děkuji za radu.

Dobrý den vyzkoušejte dávkování před rozcvičením i po a sám posoudíte, co vám bude více vyhovovat.

Rada
autor: pavel štětina • datum: 12.06.2016
Dobrý den, koupil jsem si tento produkt. Cvičím třikrát týdně náročné kruhové tréninky a po nich ještě 30min. kardio. Zdá se mi že mám z té diety ale oslabenou imunitu. Multivitamin a Cečko s vitaminem B používám. Myslíte že bych měl ještě zařadit Glutamin a Bcaa, nebo máte jinou radu pro mě. Dekuji Pavel.

Dobrý den, pokud jste zbytečně moc neomezil energetický příjem, dieta netrvá moc dlouho a přijímáte dostatek bílkovin, imunita by měl být v pořádku. A to i vzhledem k dostatku času na regeneraci.

Pokud máte opravdu pocit, že imunita není v pořádku, doporučuji zářadit glutamin.

NO
autor: Josef • datum: 06.06.2016
Dobrý den, je mi jasné, že se nejedná o NO produkt, ale stimuluje tento produkt i produkci oxidu dusnatého? Vzhledem k přítomnosti peptidů. Díky

Dobrý den, tyto aminokyseliny budou mit vliv i na produkci NO, ale jak píšete, není to jejich hlavní účinek.

Rada
autor: pavel štětina • datum: 24.05.2016
Dobrý den, vím ze je vše v návodu, ale tak prece.. Dnes si zakoupim tento produkt a jsem v dietě. Vazim 88kg a meřím 187. Jaké by jste dal dávkování pred treninkem ? Trenink mam velmi intenzivni a po nem jeste 20min kardio. Po treninku piju hydrolizat. Predem diky za odpoveď. Pavel :-)

Dobrý den, vyzkoušejte dávkovat 2 odměrky před tréninkem. Dávkování je také možné ráno před snídaní.

dotaz
autor: Jarda • datum: 20.05.2016
Dobrý den, prosím Vás uvažuji o koupi tohoto produktu, ale chci se poradit zda již toho nebude zbytečně mnoho. Ráno a v poledne dávkuji protein, na večer protein long, dále beru HMB a creatin. 74 kg/176 cm. Cvičím 4xtýdně/cca hodku. Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den, volba suplementů je vžy na rozhodnutí uživatele. Ten by měl při výběru zohlednit náročnost tréninku, tréninkové cíle, finanční limity atd.

AmimoFree je velmi  povedený aminokyselinový suplement, který stojí rozhodně za vyzkoušení.

netréninkové dny
autor: Mirek • datum: 18.05.2016
Dobrý den,jaké je v hodné dávkováni ve dnech volna?děkuji

Dobrý den, ráno před snídaní a připadně i před obědem či jiným jídlem během dne.

..
autor: Michal • datum: 13.05.2016
Dobrý den,jakou dávku dávat když chodím cvičit 3x za týden..měřím 178 vážím 74 kg.Děkuji moc za odpověd.

Dobrý den, stačit bude cca 10 g v jedné dávce.

Před treninková suplementace
autor: František • datum: 06.05.2016
Dobrý den, Chtěl bych zařadit AminoFree do před treninkové suplementace, ale mám jisté pochyby, zda-li toho již neberu moc. cca 30 min před treninkem beru Essential Nitrox Pump + 2500mg arginine + 10 g creatine. Vleze se tenhle přípravek bez problému ještě tak 15 min. před ?

Dobrý den, aminokyseliny můžete popíjet během tréninku a případně je zařadit i ráno před snídaní.

výměna
autor: Josef • datum: 29.04.2016
Díky a poprosím jen o doplnění - jak velkou dávku na mé proporce (187/93) a kolik minut před tréninkem? Ptám se proto, že často na obalech doporučují o dost menší dávky než se člověk dočte ve článcích. Díky

Vyzkoušejte dávkovat dvě odměrky caa 15 minut před tréninkem. Nápoj lze postupně popíjet, klidně i po zahájení tréninku. Pokud to nebude úplně ono, lze jednu odměrku přidat.

výměna
autor: Josef • datum: 29.04.2016
Dobrý den, měřím 187, vážím 93 a cvičím již řadu let. Teď jsem v těžším silovém tréninku. Jsem zvyklý před tréninkem používat BCAA Mega tablets od Extrifitu. Bude přínosem, když je vyměním za tento suplement? Dle složení je v něm kromě BCAA ještě řada dalších podpůrných přísad. Ptám se jestli nemá třeba nějaký smysl používát pouze BCAA? Děkuji

Dobrý den, určitě bych doporučil změnu vyzkoušet. Zda Vám bude vyhovovat, to posoudíte sám.

Dávkování
autor: Dundy • datum: 19.04.2016
Dobrý den, cvičím 2x týdně po 45 min. (174kg/77cm), je lepší si dát jednu odměrku ráno a druhou před tréninkem nebo dvě odměrky pouze před tréninkem? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, při této tréninkové frekvenci bych tyto aminokyseliny dávkoval před tréninkem a případně i po tréninku.

dotaz
autor: Dominik • datum: 19.04.2016
Dobrý den, už pár let posiluji a mám dotaz ohledně doplnků mám v plánu nabrat co nejvíc svalové hmoty a na tuku mi moc nezaleží... je vhodná kombinace CFM 80, Go pro 30 Bcaa a tyto peptidy ? mohl by ste mi vysvětlit rozdíl mezi peptidy a bcca a popřípadě doporučit ještě nejaký doplněk? Děkuji

Dobrý den, navrhl bych zjednodušení suplementace. Použijte  HeroAminoFree (R) Peptides. Hero klidně 2krát denně a aminokyseliny před tréninkem a ve dnech volna ráno před snídaní.

Dotaz
autor: Honza • datum: 14.03.2016
Dobrý den. Jak dlouho před tréninkem je vhodné užívat AminoFree ® PEPTIDES? Děkuji

Dobrý den, cca 30 až 15 minut před tréninkem.

doporučuji
autor: jarda • datum: 02.03.2016
zdravím, bylo mi Vámi doporučeno zakoupení tohoto produktu, a musím říct, že to je bomba v amino produktech, mám po tom krásně zregenerované svaly, a tím i větší sílu a to poměrně výrazně nečekaně, opravdu všem doporučuji, pro začátečníky poloviční dávku, super produkt, děkuji Jarda

Dobrý den, děkujeme za reference pro ostatní zákazníky. Jsme rádi, že jste spokojen.

Dávka
autor: Honza • datum: 25.02.2016
Dobrý den. Chci se zeptat jakou dávku si mám dávat před tréninkem? Po tréninku budu užívat HERO. Když mám tréninkový den tak dopoledne posiluji (hodinový trénink) a odpoledne mám Thaibox (1,5 hodiny). Měřím 175cm a vážím 98kg. Děkuji za odpověď

Dobrý den, před každým tréninkem můžete užít 2 až 3 odměrky AminoFree. Vhodné je také užívání ráno po probuzení.

kombinace
autor: Tomáš • datum: 24.02.2016
Dobrý den,je před tréninkem možná kombinace tohoto produktu s Thermogelem? Díky....

Dobrý den, ano, kombinace je zcela v pořádku.

davkovani
autor: Tomas • datum: 22.02.2016
Moc dekuji za promptni odpoved a preji pohodovy vecer, Tom.

Není zač, ať se daří.

davkovani
autor: Tomas • datum: 22.02.2016
...vyska 190 cm, vaha 93 kg, Tom.

Spíše bych místo po tréninku, zařadil jednu dávku před zátěží. Jinak je to možné takto použít.

davkovani
autor: Tomas • datum: 22.02.2016
Dobry den, je pripustne davkovani pri silovem treninku (4x tydne) 3x denne po odmerce v rozlozeni: 1. pred snidani, 2. pred obedem a 3. po treninku pred proteinem (HERO), stejne v den treninku jako ve dnech klidu? Dekuji za odpoved, Tom.

Dobrý den, kolik měříte a vážíte?

chůze
autor: Anna • datum: 31.01.2016
Dobrý den, věnuji se dálkové a horské turistice. koncem jara mě čeká velmi náročný projekt na který bych ráda natrénovala a zvýšila rozumně osvalení nohou. Je tento prostředek před tréninkem vhodný? Čím co nejlépe podpořit „sílu“ v nohou, aniž bych přehnaně zvětšila objem? Moc děkuji za odpověď! :-)

Dobrý den, především to ovlivní zvolený tréninkový program a samozřejmě také množství přijatých živin.

Vhodným suplementem může být protein, např.  CFM Instant Whey 80, ale mohou ty být i tyto aminokyseliny.

kombinace
autor: Martin Š. • datum: 27.01.2016
Dobrý den, je možná kombinace s AGREZZ před tréninkem?Děkuji

Dobrý den, ano, kombinaci i uvedené dávkování lze použít.

Dotaz
autor: Adam • datum: 21.01.2016
Dobrý den, chci se zeptat když chci jet objemovou fázi vyplatí se tento výrobek využít třeba s hydro-77-dh12 nebo radši nějaký sacharid? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud použijete  AminoFree (R) Peptides, je použití super rychlého hydra nadbytečné. Spíše bych použil syrovátkový koncentrát nebo potréninkovou směs Hero.

dotaz
autor: radek • datum: 19.01.2016
Dobrý den, měřím 185cm a vážím 70kg.. po více než 10letech jsem přibral 12kg během roku a půl pouze změnou stravy tím, že nejím Xx denně ale max 2x po velkých porcích, ale váha se zase zasekla.. Můj pohyb je 2x týdně basketbal a cca 3x týdně posilování doma.. Doplňků jsem vyzkoušel nespočet, proto bych chtěl poradit o názor zda vyzkoušet a zařadit i tohle nebo by jste mi raději doporučil něco jiného.. děkuji

Dobrý den, jedná se o prvotřídní aminokyselinový suplement, který stojí rozhodně za vyzkoušení. Zda Vám bude vyhovovat, to musíte otestovat.

Rozdíl mezi tímto a instant
autor: Jiří • datum: 16.01.2016
Dobrý den, chci se zeptat jaký je rozdíl mezi tímto a BCAA instant od Extrifitu? Díky za odpověď.

Dobrý den, BCAA jsou důležité aminokyseliny, ale jen tři. Tento přípravek obsahuje širší spektrum aminokyselin v kombinaci volných aminokyselin a peptidů. Je to velmi účinná kombinace, která je v podstatě ihned vstřebána a využita.

dávkování
autor: Milan • datum: 14.01.2016
Dobrý den, jaké je tedy dávkování ve dnech volna, 2 x denně ráno a večer ? díky za odpověď

Dobrý den, dávkování ovlivňují tréninkové cíle, strava a i finanční možnosti.  AminoFree (R) Peptides můžete dávkovat jen před snídaní, před každým velkým jídlem nebo jen před vybraným jídlem.

dotaz
autor: tony • datum: 12.01.2016
Dobry večer k čemu je to presne diky za odpoved ...

Dobrý den, jak je uvedeno v popisu, jedná se o velmi efektivní podporu svalového růstu a podporu regeneračních procesů.

Dotaz
autor: Tomáš • datum: 11.01.2016
Nesnesu proteinove koktejly, nechutnaji mi a ani mi nedelaji dobre. Proto hledam jinou moznost, abych nahradil prijem proteinoveho koktejlu. Tudiz do sebe dostat co nejvice amino kyselin. Co by jste mi poradil? Opravdu bez proteinoveho koktejlu se stejnou ucinnosti.

V tomto případě je kombinace s Amino Hydro v pořádku a použití nic nebrání. Jen bohužel musíte počítat s vyšší finanční náročností.

Dotaz
autor: Tomáš • datum: 11.01.2016
Dobry, chci se zeptat je asi velky nesmysl to kombinovat s Amino hydro, ze? A i tak dokoupit BCAA? Dekuji.

Dobrý den, spíše bych volil kombinaci s proteinem, ale v případě pokročilých cvičenců lze použít i kombinaci s Amino Hydro . BCAA bych  přidal jen v případě  přísné redukční diety či při velmi náročném tréninkovém programu.

Dotaz
autor: Jaroslav Heidenreich • datum: 02.01.2016
Dobrý den, Lze tento doplněk přimíchat i do proteinu, např do hydra od Extrifitu? Děkuji

Dobrý den, naplno ho využijete samostatně, např. cca 15 minut před protein.

Kombinace s Hydrem je možná, ale s ohledem na zpracování Hydra to není zcela nutné.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
AminoFree (R) Peptides
Přepnout na verzi pro mobilní telefony
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice
:: Posilovací stroje

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby