High Whey 80 + 1000 g ZDARMA!

Otázky a odpovědi:
High Whey 80 + 1000 g ZDARMA!


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

autor: Lida • datum: 14.06.2019
Uklikla sem se-165/55kg :-)

V případě ženy, to stále není nic zásadního. Samozřejmě platí, že rozhoduje pohled do zrcadla a vlastní spokojenost s postavou.

Zkuste zvýšit příjem energie a pomalu příbírat, cca 1 až  2 kg za měsíc.

autor: Lida • datum: 13.06.2019
Dobry,den.Ziju sportem cely zivot,ikdyz trochu jinym.Stolni tenis 20 let,jinak volejbal,pul roku beh 5km,ale malo trenuju.Postava 165/66, vek 36.Potrebovala bych zlepsit stravu a nebyt,na hranici podvyzivy.Cvicim jen doma s vladtni vahou,ne moc pravidelne.Co byste me doporucili?

Dobrý den, dle uvedených tělesných parametrů se nejedná o nic závažného. Samozřejmě rozhoduje i pohled do zrcadla a vlastní vnímání těla.

Pokud chcete trošku přibrat, může být dobrou volbou  Go Pro 30, tzv. fitness výživa  Protein Break!Proteinut (R) atd. V případě že vaše strava obsahuje málo bílkovin, může se použít protein, např.  High Whey 80.

autor: Jan • datum: 10.06.2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně toho dávkování dle mě hmotnosti jestli se to dá někde najít nebo vypočítat nebo popřípadě jestli by jste poradily. Děkuji

Dobrý den, dávkování vždy záleží na tělesné hmotnosti, přïjmu bílkovin z běžné stravy a tréninkových cílech. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil dostatečný a rovnoměrný příjem bílkovin během dne.

Tudíž musíte znát, kolik bílkovin přibližně přijmete z běžné stravy a kolik jich chcete přijmout celkově a tomu přizpůsobíte dávkování.

S výživou a suplementací vám pomůže kniha  Moderní výživa ve fitness a silových sportech (Lukáš Roubík a kol.).

Dotaz
autor: Anna V. • datum: 09.06.2019
Dobrý den, měla bych zájem o pořízení proteinu,nicméně se v nich sama nevyznám.Během příštího měsíce mě čeká bariatrická operace a protein jako takový mám uvedený poté v jídelníčku.Dostala jsem danný typ www.usn.co.cz/proteiny/100-whey-protein/ a zajímalo by mne,zda je to to samé?Děkuji Vondráčková

Dobrý den, jedná se o stejnou kategorii proteinů.Podrobněji  zmíním najednou všechny tři podobnější proteiny Extrifitu. Produkt CFM Instant Whey 80 obsahuje jako zdroj bílkovin syrovátkový proteinový koncentrát zpracovaný CFM metodou. Produkt High Whey 80 je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Nový 100 % Whey má jako zdroj bílkovin syrovátkový proteinový koncentrát. U všech tří proteinů platí, že s ohledem na ryze syrovátkové zdroje bílkovin mají perfektní spektrum aminokyselin, ale samozřejmě i výbornou rozpustnost, stravitelnost a dokonalou chuť. První jmenovaný (CFM Instant Whey 80) obsahuje navíc trávicí enzymy (celkem 7), které jsou pro svou funkčnost a kvalitu relativně nákladné (nově jsou dostupné třeba i samostatně v produktu Enzy 7! Digestive Enzymes), CFM Instant Whey 80 je zčásti slazen i stévií, v ovocných příchutích obsahuje skutečné mrazem sušené ovoce. Navíc CFM metoda výroby je ta nejlepší ze všech možných. Druhý jmenovaný (High Whey 80) obsahuje 2 přidané trávicí enzymy, i zde je použito ve velké míře sušeného ovoce. Nový 100 % Whey byl vytvořen tak, aby v absolutní možné míře zachoval benefity ostatních proteinů Extrifit (vysoká kvalita bílkovin, perfektní spektrum aminokyselin, maximální využitelnost, výborná chuť a rozpustnost), ale aby byl cenově co nejdostupnější (má tedy třeba i trochu jednodušší obal, neobsahuje přidané enzymy a sušené ovoce). U všech tří platí, že to jsou naprosto špičkové produkty vhodné jak pro co nejširší spektrum sportovní veřejnosti, tak i vrcholové sportovce.

autor: Michal • datum: 23.05.2019
Dobry den který protej by jste doporučili k dyz jsem začal s cvičením tento nebo CFM Instant Whey 80

Dobrý den, zcela bez problémů lze použít oba.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

autor: Marek • datum: 22.05.2019
Dobrý den Chci se zeptat, jestli se tento protein bere před nebo po tréninku, děkuji

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislé na vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil dostatečný a rovnoměrný příjem bílkovin během dne, např. dopoledne mezi jídly a po tréninku.

protein
autor: Karol • datum: 09.02.2019
Zdravím mužu protein brát každý den ?, děkuji

Dobrý den, pokud je to třeba, samozřejmě to je možné. Dávkování proteinu je vždy závislé na tělesné hmotnosti a přijmu bílkovin z běžné stravy.

autor: Petr • datum: 21.01.2019
Dobrý den, posledně jsem zakoupil tento protein v akci, ze jsem dostal k 2kg balení 1kg zdarma. Chystá se v blízké době obdobná akce? Děkuji za odpověď

Dobrý den, v nejbližších 2-3 týdnech, na které máme plány, podobná akce zatím není.

Dotaz
autor: Dana • datum: 15.01.2019
Dobrý den, je protein vhodný i pro děti? Ne jako náhrada pestré stravy, spíš jako doplněk přimícháním do jiné základní potraviny. Děkuji.

Dobrý den, pokud nemá dïtě žádné zdravotní problémy, kterým vadí vyšší příjem bílkovin, je takové použití možné. Pro jistotu to také konzultujte s dětským lékařem.

autor: David • datum: 02.01.2019
Dobry den, chci se zeptat zdali tento protein můžu používat když máma problémy s vysokým tlakem a jestli neobsahuje kofein

Dobrý den, protein použít můžete, žádný problém v tom není.

Kofein neobsahuje. Pokud by byl obsažen, byl by uveden v popisu složení.

Kamarádka
autor: miloš • datum: 17.12.2018
Dobrý den, moje kamarádka 165 cm,55 kg a 52 let má problém s nabráním svalové hmoty. Běhá každý den asi 3 km a třikrát týdně posiluje s činkami. Jaké proteinové doplňky byste jí doporučil. Má to být dárek.

Dobrý den, otázkou je, zda bude výhodnější použít protein nebo suplement s vyšším podílem sacharidů. Co je vhodnější, o tom rozhoduje zejména strava, tělesná hmotnost a náročnost zátěže.

Pokud by se volil protein, může to být např.  High Whey 80. V případě gaineru (vyšší podíl sacharidů ) to může být  Go Pro 30.

Rada
autor: Marek • datum: 04.12.2018
Dobrý den, mohu míchat dohromady protein 1 odmerku a gainer 2 odměrky do 150-200 ml vody? Před tréninkem a po treninku a před spaním i během dne takto míchat neustále? Děkuji za odpověd Marek.

Dobrý den, dávkování těchto suplementů je vždy závislé na tělesné hmotnosti, příjmu bílkovin a sacharidů z běžné stravy, náročnosti zátěže a tréninkových cílech.

Obecně je tato kombinace vhodná po tréninku. Dále je třeba zohlednit především načqsování stravy.

autor: Petra • datum: 04.12.2018
Dobrý den, je protein vhodný pokud chci redukovat váhu? Může se pít i ve dnech bez tělesné aktivity aniž by se po něm probralo? Děkuji Petra

Dobrý den, protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistila rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin. Přesné dávkování je závislé na vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy.

Také je třeba brát v potaz, že pokud pravidelně necvičíte, je potřeba bílkovin nižší než u cvičího člověka s vyšším podílem svalové hmoty.

Syrovátkový protein samozřejmě použít můžete. Dobrou volbou je také protein multikomponentní, např.  Long (R) 80 Multiprotein.

odpoved
autor: Marek • datum: 26.11.2018
Dobrý den, měřím 173 cm,vážím 67 kg, je mi 24 let, cvičím s přestávkama 7 let, cvičím 3x týdně, muj cíl je vypadat dobře-udržovat se ve formě nejedu silové cvičení korzeta 25 kg opakovaní 3x po 15,jednoručky 13 kg opakování 3x po 10, bench 40 kg opakovaní 3x po 20 atd..

Použití BCAA není úplně nutné, a!e pokud vám vyhovují, klidně je užívejte. Gainer bych spíše vynechal a po tréninku zařazoval protein. Protein můžete dle potřeby zařadit kdykoliv během dne, tedy i večer. Večer před spaním je výhodné používat protein s postupnỷm uvolňováním, tedy  Micelar Casein. Pokud použijete protein syrovátkový, může být i s mlékem.

Dotaz
autor: Marek • datum: 26.11.2018
Dobrý den, mám dotaz jak správně používat suplementy, dělám to tak že v treninkový den si dám před cvičením bcaa po cvičení gainer a před spaním si dam protein a jestli vadí když si dam protein s mlékem před spaním nebo jestli mam dávat jen s vodou.(Každopadně během dne normalně jím.(Potřebuju jen vědět jak tyhle 3 varianty suplementů co jsem vam napsal používat správně aby to mělo efekt. Předem DĚKUJI za odpověd. :)

Dobrý den, kolik měříte, vážíta, jak dlouho již posilujete, kolikrát týdně cvičíte, jaké jsou vaše tréninkové cíle, kolik vám je let?

autor: Hombre • datum: 14.11.2018
dobry den, je tento protein vhodny i pri redukci tuku se zachovanim svalove hnoty? mam 180cm 90kg. Protein beru ke snidani, po cviceni a pred spanim. chtel bych pouze jeden druh proteinu. Tady ten jsem zkousel a celkem me vyhovuje jen mezajima vas nazor jestli se k tomuto hodi.

Dobrý den, ano, samozřejmě je k takovému použití vhodný. Jak se vám bude dařit, to ovlivní především vaše strava a trénink.

K použití před spaním není ideální, ale použít ho lze. V tuto dobu se používá zejména micelární kasein, který uvolňuje bílkovinu až po dobu 8 hodin.

Regenerace po tréninku
autor: Martin • datum: 12.11.2018
Dobrý den, je mi 43.let a věnuji se boxu, běhání, jezdím na kole a občas i nějaké ty míčové sporty. Co byste mi doporučili na regeneraci hned po tréninku? Chtěl bych trochu zhubnout, ale ne na úkor svalové hmoty. Díky Martin Březina

Dobrý den, doporučuji protein, např. právě High Whey nebo komplexní potréninkovỷ nápoj s nižším obsahem sacharidů, např.  Hero.

autor: Anonym • datum: 08.11.2018
Obsahuje tento produkt lepek? Nebo stopy lepku ?

Určitě nelze vyloučit stopy lepku. Nicméně suroviny použité pro produkt lepek neobsahují. Ale stopy vyloučit nelze.

autor: Ervin B. • datum: 06.11.2018
Dobrý den začal sem konzumovat ten to protein asi týden dozadu. A momentálně mám zácpu. Nwm jestli jestli to může být proteinem. Ale předtím sem měl ATP Maxx pro 90% a vůbec ktomu nedocházelo

Dobrý den, 100 % to vyloučit nelze, ale vzhledem ke kvalitě proteinu mi to přijde nepravděpodobné.

dotaz
autor: Tomáš • datum: 05.11.2018
Prosím, ještě se chci ujistit, takto jsme si psali a pro upřesnění, Aminogel před nebo po treninku? Děkuji “Dobrý den, je mi 50, cvičím 3x týdně, užívám N1 shot před cvičením a BCAA liquid shot po cvičení, chodím pravidelně 2 roky, ale zdá se mi, že mi nerostou svaly , dělám asi nějakou chybu, že? Je třeba jiný suplement na růst? Děkuji Tom Dobrý den, výsledky jsou závislé především na odpovídající stravě, tréninku a regeneraci. Nedostatky musíte tudíž hledat především v této oblasti. Co se týká suplementů, určitě bych změnil potréninkovou suplementaci. Mnohem výhodnější než BCAA bude komplexní potréninkový suplement Hero. Také bych pravidelně nezařazoval „nakopávač“, ale spíše zařadil Aminogel (R) 1+1 ZDARMA! Hero bych klidně zařadil 2krát denně, a to samozřejmě po tréninku a druhou porci dopoledne mezi jídly.“

Ano, Aminogel můžete dávkovat před tréninkem.

autor: Martina • datum: 23.10.2018
Dobrý den,kolik odměrek při snižování hmotnosti místo jednoho až dvou jídel denně?

Dávkování proteinu je vždy závislé na tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Obecně to může být jedna odměrka 1 až 2krát denně.

autor: Michaela • datum: 22.10.2018
Hezký den. Chci se zeptat co je pravdy na tom, že se protein nemá michat s mlékem? Mam od Vas tento akční a rozpuštěným ve vodě mi moc nejede, ale v mléce ok. Váš názor? Dekuji

Dobrý den, pokud vám nevadí, že mléko změní nutriční složení proteinu (vyšší obsah sacharidů, laktózy atd.), lze mléko použít. Po tréninku bych ovšem dal přednost vodě.

autor: Mich • datum: 22.10.2018
Dobré ráno. Zajímá mě jaký rozdíl je mezi tímto produktem a vaším akčním proteinem.

Dobrý den, High Whey je syrovátkový protein s obsahem koncentrátu a izolátu.Vámi uvedený suplement je rostlinný a obsahuje převážně sacharidy.

Opakování
autor: Jana • datum: 21.10.2018
Prosím bude tato akce do konce roku ještě zopakovaná? Nemůžu teď využít ale určitě bych tenhle protein chtěla:)

Dobrý den, tento ani jiný protein značky Extrifit v podobné akci (2270 + 1000 g) do konce roku určitě už nebudou, v plánu nejsou ani na leden 2019 (a dále zatím plány nemáme, tzn. nedokáži potom říct).

autor: marek w. • datum: 21.10.2018
Dobrý den chci se zeptat jak dlouho vydrží balení pokud ho neotevřu, chci si koupit do zásoby vydrží to aspoň půl roku ne?Dekuji

Dobrý den, bez problémů vydrží hodně měsíců po datu expirace. Expirace je většinově v říjnu 2020.

Dávkování
autor: Jiří • datum: 20.10.2018
Dobrý den chtěl jsem se zeptat kolik odměrek bych si měl denně namixovat vážim 82kg a chodím cvičit 2x až 3x týdně.

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislė natėlesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein můžete dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnomėrný a dostatečný příjem bílkovin, např. po tréninku a dopoledne mezi jídly.

High Whey 80
autor: veronika • datum: 19.10.2018
Dobrý den, bude prosím v nabídce- akci ještě příchuť JAHODA ve větším balení? Děkuji, veronika

Dobrý den, té pár kusů dnes ještě dorazilo, tzn. před chvilkou jsme ji doplnili do nabídky výše, můžete tedy objednat.

autor: Archom • datum: 19.10.2018
Dobrý den. Potřeboval bych radu. Neposílají, ale v práci toho natahám docela hodně. Na paletovém vozíku i 30 tun denně. Do toho jsem začal hrát hobby hokej. Začali mě bolet záda, lékařka radila posílit. Jasně, jenže rodinné prokletí je takové, že by jsme se všichni schovali za mladý smrk. A teď ta otázka. Co bych měl brát, aby se nějaké ty svaly udělaly. Děkuji

Dobrý den, bohužel vás musím zklamat, ale pokud nezařadíte odpovídající cvičení, problém se zády se bude zhoršovat. Toto žádný suplememt nevyřeší.

Suplement vám pomůže s regenerací a podporou růstu svalové hmoty, ale uvedený problém vžádném případě neřeší.

Můžete vyzkoušet gainer. např.  Go Pro 30, kterỷ budete dávkovat po tréninku a případně i během dne, např. dopoledne mezi jídly.

autor: Ondra • datum: 19.10.2018
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jakou příchuť by jste mi doporučili z vlastní zkušenosti.Chci určitě čokoládu kokos ale u te druhé váhám zda zkusit pistacii nebo borůvku? Nebo jen klasickou vanilku,kterou nic neskazím.A co je u vás v žebříčku na prvních 2 místech.Dekuji

Dobrý den, doporučuji podívat se na stránce  High Whey 80 na uživatelské recenze, což by vám mělo výběr usnadnit.

autor: Vlastimil • datum: 18.10.2018
Chtěl bych se zeptat od kolika let se to může používat

Dobrý den, nejde přímo o věk, ale zejména o to, zda je třeba protein poużít. Rozhoduje předevšim příjem bílkovin z běžné, tělesná hmotnost, tréninkové cíle atd.

autor: Hana • datum: 16.10.2018
Dobrý den,jsem měsíc po porodu a na původní váze,okolo 50kg,v těhotenské jsem neposilovala a chtěla bych zase zpevnit,byl by tento produkt pro mě vhodný? Cvičila jsem tak 3x týdně,ale teď není tolik času se v klidu najíst.Mam SCD dietu-nizkosacharidova.

Dobrỷ den, pokud kojíte, obecně se použití proteinů atd. nedoporučuje. Velmi často je přímo na suplementu uvedeno, že není vhodnỷ pro kojící ženy.

Nicméně použití rozumného množství proteinu by ničemu vadit nemělo. Přesto to raději proberte s lékařem.

Kombinace
autor: Michal • datum: 16.10.2018
Dobrý den, měřím 180cm a vážím 69kg, pro nabrání hmoty používám Palatinose Gain 20 Fair Power, je rozumná kombinace s tímto produktem produktem? Děkuji za odpověď

Dobrý den, obecně je kombinace v pořádku. Zda protein potřebujete, to záleží především na vaší stravě. Konkrétně na množství zkonzumovaných bílkovin.

Vhodnost
autor: Jan • datum: 16.10.2018
Má výška 180cm a cca 102kg. Cvičím tzv. na udržovačku někdy 4-5x týdně, případně na redukci váhy. Když nestíhám jíst až tak moc pravidelně samozřejmě je to základní chyba, mohu částečně nahradit jídlo tímto proteinem? Kolikrát denně bych jej měl brát? Je tento protein dle mé váhy, výšky a tréningu vhodný? Díkyy

Dobrý den, protein samozřejmě použít můžete, ale jak uvádíte, velmi důležitá je také strava.

Protein můžete dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin, např. po tréninku a dopoledne mezi jídly.

datum spotřeby
autor: Martin Novák • datum: 13.10.2018
dobry den prosimvas chci se zeptat jake jsou data spotreby u techto baleni dekuji mnohokrat :)

Dobrý den. Každá příchuť i balení mají datum doporučené spotřeby trochu jiné, tzn. napíšu to spíše obecně. Naprostá většina produktů v této akci byla vyrobená v uplynulých 5-10 dnech právě pro tuto akci, tzn. expiraci mají v říjnu 2020. Určitě ale máme skladem ještě starší šarže, ale i ty mají datum doporučené spotřeby v průběhu roku 2020.

autor: Seba • datum: 13.10.2018
Dobrý den, je protein vhodný pro 15ti letého člověka?

Dobrý den, použití je zajisté možné, ale je třeba zvážit, zda je protein potřebné použít. O tom rozhoduje především strava, tělesná hmotnost, náročnost tréninku a tréninkové cíle.

Dotaz
autor: Honza • datum: 12.10.2018
Dobrý den , je tento produkt v hodný i po transplantaci ledviny a mírné cukrovce

Dobrý den, zda můžete bez problémů použít proteinový suplement s vysokým podílem bílkovin, je vzhledem k zdravotním potížím nutné konzultovat s lékařem.

autor: Radek • datum: 12.10.2018
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně dávkování proteinu. Je mi 20 let, před půl rokem jsem začal doma aktivně cvičit a posilovat (5x - 6x týdně) Mou otázkou tedy je v jakém množství a kolikrát denně mohu tento protein konzumovat. Děkuji.

Dobrý den, dávkování je závislé na tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil dostatečný příjem bílkovin během dne, např. po tréninku a dopoledne mezi jídly.

CFM 80 vs High Whey 80
autor: Michal • datum: 12.10.2018
Dobrý den, prosím Vás jaký je rozdíl mezi CFM Instant Whey 80 a High Whey 80? Děkuji.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

autor: • datum: 11.10.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda.ma protein postupne uvolňování bílkovin?

Dobrý den, jedná se o směs rychlých syrovátkových bílkovin, a to koncentrátu a izolátu.

Pokud se u proteinu bavíme o postupném uvolňováním bílkovin, jedná se o micelární kasein nebo vícesložkový protein s obsahem micelárního kaseinu.

svaly
autor: Tom • datum: 11.10.2018
Dobrý den, je mi 50, cvičím 3x týdně, užívám N1 shot před cvičením a BCAA liquid shot po cvičení, chodím pravidelně 2 roky, ale zdá se mi, že mi nerostou svaly , dělám asi nějakou chybu, že? Je třeba jiný suplement na růst? Děkuji Tom

Dobrý den, výsledky jsou závislé především na odpovídající stravě, tréninku a regeneraci. Nedostatky musíte tudíž hledat především v této oblasti.

Co se týká suplementů, určitě bych změnil potréninkovou suplementaci. Mnohem výhodnější než BCAA bude komplexní potréninkový suplement  Hero. Také bych pravidelně nezařazoval „nakopávač“, ale spíše zařadil  Aminogel (R) 1+1 ZDARMA!

Hero bych klidně zařadil 2krát denně, a to samozřejmě po tréninku a druhou porci dopoledne mezi jídly.

Prodejna
autor: Novák • datum: 10.10.2018
Platí tato akce i v kamenných prodejnách?

Dobrý den, platit může, ale také nemusí. Cenu si ověřte na konkrétní prodejně. V rámci pražských poboček si můžete zboží objednat v shopu a vyzvednout na prodejně.

po tréninku
autor: Luky • datum: 10.10.2018
Dá se používat po tréninku? A míchat s vodou nebo mlékem?

Dobrý den. Ano, pro použití po tréninku je High Whey 80 také vhodný. On je relativně dost univerzální, tzn. ráno po probuzení, přes den jako náhrada jídla nebo i po tréninku, to všechno jsou chvíle pro něj. Stejně tak třeba na přimíchání do tvarohu, dáváte-li jej třeba před spaním. Jinak po tréninku lépe s vodou. Pokud jste v objemu, můžete v ostatní časy i s mlékem, v dietě spíše jen s vodou.

chuť
autor: Kindl • datum: 06.10.2018
Mám trochu netradiční dotaz:) Suplementovat jsem začal čerstvě a objednal i whey80 s karamelovou příchutí. Ale nejsem schopen ho skoro vypít. Příjde mi extrémně sladký a po jeho požití se mi na nějakou chvíli udělá divně:) Nevím možná jsem jen zvolil špatnou příchuť ,která mi nesedla. Ostatní suplementy mi chutnají. Máte zkušenost že někomu nesedne chuť? Případně nemůžete m doporučit nějakou více neutrální a pokud taková je i méně sladká? děkuji

Dobrý den, vnímání chutí je velmi individuální, tudíž je nejlepší koupit malá balení a otestovat, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Intenzitu chuti upravíte množstvím použité vody, čím více vody, tím méně bude chuť výraznější.

Protein
autor: Kuklová • datum: 26.08.2018
Děkuji za předešlou odpověď,jaké přípravky my tedy kromě proteinu doporucite pro 18hokejistu,kdyžtak prosím konkretní značku

Minimálně po tréninku by bylo vhodné doplnit I sacharidy. Lze to udělat tak, že k proteinu přidáte např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU). Případně lze použít gainer, např.  Hardcore Gain 21. Další velmi dobrou suplementační variantou je pro hokej je kreatin a beta alanin.

Protein
autor: KUKLOVÁ • datum: 26.08.2018
Tento protein nebo 100% whey protein professional pro 18hokejistu?děkuji a je nutne brat ještě bcaa nebo jsou v proteinu dostačující

Dobrý den, otázkou je, zda je vůbec samotný protein pro rychlostně silového sportovce tou nejlepší variantou. Samozřejmě je třeba zohlednit zejména věk a stravu.

Pokud protein, volil bych s ohledem na původ výrobce, cenu a kvalitu proteinu právě High Whey 80 nebo  CFM Instant Whey 80.

CFM Instant Whey 80 a High Whey 80
autor: Bendová • datum: 02.08.2018
Dobrý den, prosím Vás jaký je rozdíl mezi proteiny CFM Instant Whey 80 a High Whey 80? A který je lepší? Předem děkuji za odpověď.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Hight Whey 80
autor: Josef • datum: 26.07.2018
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jaký protein byste mi doporučili? Jsem muž 30+ let, sedavé zaměstnání, před pár měsíci jsem začel znovu cvičit (po cca 3 letech pauzy) - a teď, když již mám znovu zaběhnuté tréninky a jídlo, tak bych rád přidal nějaký suplement - ideálně zatím jen jeden, který je dobře stravitelný (se suplementy mám pouza malé zkušenosti, takže si rád nechám doporučit). Byl by High Whey 80 dobrou voblou? Děkuji za případná doporučení. Josef

Dobrý den. Vhodný by být mohl, resp. proteinový suplement a právě nějaký takto univerzální jako je třeba High Whey je u většiny sportovců první a hlavně i rozumnou volbou. Ale najdete-li čas, podívejte na tento můj článek, on je trochu delší, ale k výběru proteinu (a k rozřešení otázky, zda-li jej potřebujete a pomůže Vám) Vás lépe nasměruje než moje krátká odpověď zde.

High Whey 80
autor: Láďa • datum: 21.05.2018
Dobrý den mám dotaz, od kolika let se může používat přípravek High Whey 80.Mám 11 letého syna a dceru 15 let,hrají florbal a večer po tréninku by si to chtěli dávat.popřípadě mi doporučte něco jiného. Děkuji

Dobrý den. Tím, jak mají děti dost velký výdej energie - a sportující o to větší - bych spíše doporučil produkt obsahující aspoň trochu vyšší podíl sacharidů, tzn. například Gourmet Protein 50 Fair Power (R). Jinak stejně jako na většině (spíše tedy všech) produktech i na něm bude v sekci upozornění hláška o nevhodnosti pro děti, ale z mého pohledu je to spíše legislativní nutnost než věta na reálném základu. Tím, jak je to protein se sacharidy, navíc s dobrými sladidly i aromaty, tam není dle mého nic, co by jakkoliv mohlo dětem ublížit. Naopak, budou mít více energie a jejich svalům se bude lépe regenerovat.

autor: Barbora • datum: 15.05.2018
Dobrý den je vhodný tento protein i do diety?

Dobrý den, jedná se o vysokoprocentní bílkovinu, která je samozřejmě vhodná k použítí i v dietním režimu.

autor: Marek • datum: 14.05.2018
Dobrý den, Zajímalo by mne kolik procent z balení je vyrobeno metodou ultrafiltrace a kolik procent metodou CFM. Díky

Dobrý den, tento údaj je součástí popisu výrobku: instantní syrovátkový proteinový koncentrát vyrobený metodou ultrafiltrace (85 % bílkovin produktu), instantní syrovátkový proteinový izolát vyrobený metodou mikrofiltrace CFM (15 % bílkovin produktu).

autor: Honza • datum: 16.03.2018
Dobrý den, je prosím součást balení i odměrka? Děkuji.

Dobrý den, ano, odměrka je součástí balení.

s čím smíchat
autor: Jirka • datum: 08.02.2018
Zdravím. V návodu se píše směs rozmixovat s vodou nebo odtučněným mlékem. Chci se zeptat, co by se stalo, kdyby se to smícholo s polotučným mlékem? Děkuji J.

Dobrý den, nápoj bude obsahovat více tuku, bude obsahovat více energie.

Rada
autor: Lukáš • datum: 22.12.2017
A jaký suplement byste mi doporučil kromě toho co jsem psal ze mám? Klidně jich napište vic, ja si o nich přečtu a vyberu, nebo napište jeden, podle vás ten nejkvalitnější, který by nejvíce pomohl

Ale já jsem vhodný suplement doporučil, zatím bych jiný nezařazoval. Nehledej záchranu v suplementech, ale v kvalitním jídelníčku, tréninku a regeneraci.

Rada
autor: Lukáš • datum: 21.12.2017
Ale je tu menší problém, jím furt stejně, možná o trochu méně, jím 2x víc než ostatní co se snaží přibírat jako já, při nabírání svalové hmoty. Ale začínám zas ztrácet na váze, třeba 1kg a to jím furt hodně s dobře rozvrženým jídelníčkem. Není něco co by pomohlo více při nabírání na váze, svalové hmoty apod?

Strava není jen o množství, ale zejména o kvalitě a načasování. Strava by měla obsahovat dosatek kvalitních tuků, bílkovin a přiměřeně sacharidů, a to zejména komplexních. S jídelníčkem ti pomůže kniha  Sportovní výživa (Nancy Clarková) - nové vydání a  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík) (řeší i trénink).

Ze suplementů bych se zatím stále držel gaineru, a to po tréninku a případně i dopoledne mezi jídly, a to i ve dnech volna.

Rada
autor: Lukas • datum: 18.12.2017
Dobrý den, 55 kg, 170 Cm a 17 let. Za posledni měsíc jsem přibral 3-5 kg, dochází mi suplement který je hardcore gain 21 pokud se nemýlím a rad bych se poradil, co koupit nyní, jídelníček mám upraveny a cvickm 3x týdne hodinu a mám rozvržené části těla rozumně které kdy cvičit. Který suplement bych si nyní dle vašeho názoru měl pořídit, pokud stále potřebuji nabrat váhu, Jakož to svalovou hmotu a nějak Dobre vypadat?? Popř napište více možnosti co koupit abych si mohl vybrat dekuji.

Dobrý den, zatím bych stále zůstal u gaineru. Pokud ti  Hardcore Gain 21 vyhovuje, není důvod ho měnit.

Svalova hmota
autor: Karel • datum: 23.11.2017
Dobry den, chtel bych se zeptat na doporuceni na rust svalove hmoty, vahu pribrat nepotrebuji naopak se trochu snazim shodit/zpevnit bricho a plus celkove nabrat svalovou hmotu na celem tele... Tak zda je pro mne vhodny tento vyrobek nebo neco jineho ?. Dekuji za odpoved Karel

Dobrý den, pokud se bude zvětšovat svalová hmota, samozřejmě se to projeví i zvýšením hmotnosti.

Obecně je použítí proteinu vhodné, protože dostatek bílkovin má na růst svalové hmoty zásadní vliv. Důležitý je také trénink a samozřejmě celková strava. Po caa třech měsících pravidelného tréninku bych přidal také kreatin, např.  Creatine Creapure (R).

Protein
autor: Honza • datum: 05.09.2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je po cvičení lepší varianta Whey100 CFM80, Whey 100 HIGH80 nebo Amino 50 HERO. Díky za případnou odpověď.

Dobrý den, v podstatě lze bez problémů použít všechny uvedené varianty. Pokud se budeme bavit čistě o proteinech, je velmi dobrou variantou hydrolyzovaný protein, např.  Super Hydro 80 DH32. V případě zapojení více látek do regeneračního procesu, bych po tréninku volil komplexní   Hero.

jak to pomaha ty prašky
autor: alex • datum: 27.06.2017
kolik to stoji ty prašky

Cena je uvedena v tabulce, která je součástí popisu výrobku.

Dotaz
autor: Iveta Blažková • datum: 28.04.2017
Dobrý den, potřebovala bych radu. Cvičím asi tři měsíce tak 5x týdně (fitko + cardio). Beru před cvičením Hellgel a Syne Thermogenic. Chtěla bych to po cvičení doplnit ještě nějakým proteinem, nejlépe s krémovou konzistencí,který můžu v případě konzumovat i přes den a který bude zároveň vhodný pro redukci váhy. Děkuji

Dobrý den, můžete použít čistě syrovátkový protein, např. právě  High Whey 80 - Akce nebo to může být multikomponetní  Long (R) 80 Multiprotein. Long obsahuje směs rychlých a pomalých bílkovin.

Dotaz na protein
autor: Michaela • datum: 02.04.2017
Dobry den, chci se zeptat, zda je tento protein vhodny pro redukci vahy? A zda ho naopak muze i pritel, ktery chce nabirat svalovou hmotu?

Dobrý den, samozřejmě ho můžete užívat oba. O tom, zda budete redukovat tuk nebo nabírat svalovou hmotu, rozhodne převážně stravovací režim.

Protein
autor: Vojta • datum: 25.03.2017
Zdravím, jaký je rozdíl mezi tímto proteinem a CFM Instant Whey 80? Děkuji

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové

Rozdíl
autor: Jan Škorňa • datum: 19.03.2017
Chtěl bych se zeptat na porovnání a rozdíly popřípadě k čemu se hodí cfm instant whey 80 a high whey 80 nebo jestli je rozdíl jen v ceně a obalu. předem díky

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Dotaz
autor: Michal • datum: 07.02.2017
Dobry den, chci se zeptat doporucil by jste mi tento protein 181cm 88kg.Dalsi dotaz.. cvicim 1den cinky cca hodinu.. 2den veslovaci trenazer 45min.n takto kazdy den takze vlastne nemam den odpocinku je to takle spravne, nebo mam cvičit 1den cinky plus tech 45 min veslovani a dalsi den treba vynechat uplne na regeneraci?

Dobrý den, co se týká tréninku, rozhodující jsou tréninkové cíle. Pokud jde o růst svalové hmoty, svaly rostou ve dnech volna. Tudíž odpočívat se  rozhodně vyplatí.

High Whey 80 je velmi dobrou volbou. Jeho použití mohu doporučit.

Protein
autor: Miroslav Kučera • datum: 02.02.2017
Dobrý den, rád bych se zeptal na dávkování proteinů po cvičení. Cvicim zhruba 1,5 až 2 hodiny. Prozatím jsem dával 1 odměrku do cca 300 ml vody. Můžu přidat, nebo je to takto v pořádku. Děkuji M. Kucera

Dobrý den, dávkování je závislé na vaší hmotnosti. Obecně se doporučuje po tréninku přijmout cca 0,4 g bílkovin na kg TH a 0,8 g sacharidů na kg TH.

Protein-dávkování ve volnu
autor: Jan Pecháček • datum: 26.01.2017
Dobrý den, chci se Vás zeptat jak dávkovat protein ve dnech volna? Držet se hranice 2g/Kg? Někdy chodím ve dni volna i běhat, nebo kolo. Zajímá mě také jak dávkovat jeli např.pauza dva dny. Velice Vám děkuji

Dobrý den, uvedené 2 g na kg TH je orientační údaj. V podstatě vše v rozmezí 1,6 až 2 g bude v pořádku. Samozřejmě rozhoduje také kvalita bílkovin a celkový energetický příjem.

Držel bych se konstantního příjmu a jednou týdně příjem bílkovin snížil na 0,5 g na kg TH.

Dotaz
autor: Vojta • datum: 19.01.2017
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký výrobek je vhodnější na nabrání váhy 62/174 Jestli tento High Whey 80 a nebo CFM Instant Whey 80 ( od extrifitu) Popřípadě nějaké další produkty. Děkuji.

Dobrý den, vzhledem k hmotnosti bych zatím spíše použil gainer, např.  Go Pro 30 nebo  Hardcore Gain 21. Jednu porci po tréninku a druhou dle potřeby např. dopoledne mezi jídly.

sleva
autor: martin • datum: 26.12.2016
Dobrý den, platí sleva u produktu i v kamenných prodejnách? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, zde uvedené ceny platí jen pro eshop. Cena v kamenných pobočkách se může lišit.

dotaz
autor: standa • datum: 23.09.2016
DObrý den rád bych se zeptal jak dlouho může být otevřena krabice prod.WPC 80 aniž by se znehodnotil její obsah .Asi dva měsíce jsem nebyl doma a krabice byla sice zašroubovaná víčkem ale z půlky bylo debráno. Takže mám obavu jestli třeba nemohl obsah chytit plíseň nebo nějak znehodnotit ,myslím kvalitativně.Zdravím a díky za odpověď

Dobrý den, pokud byl produkt zavřený, tak bych se toho vůbec nebál a snědl ho, dle mého není nic, co by mu mohlo být.

kila dolů
autor: Pavel • datum: 15.09.2016
dobrý den potřebuji dát něco dolů z váhy cca 10kg. cvičím doma rotoped jednoručky kolo venku užívám nějaké spalovače a kloubní výživu rád bych dal něco dolu ale zároven nabral nějakou svalovou hmotu proto ty jednoručky 5-6 týdně co by jste mi doporučili za spalovač a protein k nárustu sval. hmoty nejsem už nejmladší 49 let díky Pavel.

Dobrý den, redukovat tuk a současně nabírat svalovou hmotu je problematické. Tím se ale zatím příliš nezabývejte. Důležité je zařadit odpovídající stravu a pravidelně trénovat. Trénujte zejména se zátěží a přidávejte aerobní trénink.

Použijte kombinaci  CFM Instant Whey 80Thermogel (R).

Andrs
autor: Petr • datum: 13.09.2016
Dobrý den , mám dotaz , nejím maso (vyjímečně o víkendech) protože se rád cítím lehký a jsem na tom pocitu v souvislosti se svým způsobem života a aktivity zavislý na druhou stranu chápu že potřebuji bílkoviny chci se zeptat zda-li mi proteinový nápoj plnohodnotně nahradí bílkoviny a jestli se je lepší střídat syrovátkový a hovězí - zdali je v hovězím proteinu např od extrifitu , totéž co v hovězím mase (minerály,B12) atd ....Nejsem vegetarián z etických důvodů takže mi hovězí protein nedělá problém , Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud doplňujete bílkoviny z jiných zdrojů, např. mléčné výrobky, vhodné kombinace rostlinných zdrojů, tedy příjem bílkovin je přibližně na dostačující úrovni, může pro zpestření stačit zařadit  IsoBeef (R). V případě, že je celkový příjem bílkovin spíše nižší, bude výhodná kombinaci hovězího a syrovátkového proteinu, např.  High Whey 80.

protein
autor: Martin • datum: 12.09.2016
vážím 75kg a měřím 180cm .

Použití proteinu je dobrou volbou a minimálně po fotbalovém tréninku přijměte také sacharidy. Může to být gainer, např.  G 15 Anabolic Gainer nebo k proteinu přidejte 30 až 40 g  Maltox 100 - maltodextrin (EU) nebo  Dextrose 100 - hroznový cukr.

protein
autor: martin • datum: 10.09.2016
Dobrý den, je mě 22 let a závodně hraji fotbal a do toho ještě chodím občas cvičit. Potřeboval bych nabrat svalovou hmotu, mohl byste mě doporučit nějaký přípravek na nárust svalové hmoty :-) samozřejmě jen 100% přírodní děkuji

Dobrý den, kolik měříte a vážíte?

Rozdíl
autor: Lukáš • datum: 10.09.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat v čem je rozdíl mezi CFM Instant Whey 80 a High Whey 80 :) Po případě který z těchto proteinů je lepší pro nárůst svalové hmoty a použití po tréninku. Díky

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

protejn
autor: Dan • datum: 08.09.2016
Dobrý den je mi 50 let ,chtěl bych nabrat svalovou hmotu a vyrýsovat vrchní partie vážím kolem 85kg cvičím dvakrát týdně,používám High Whey 80 , chci se zeptat jestli mám po cvičení použít a nebo přidat něco jiného .Děkuji za odpověď.

Dobrý den, z počátku může stačit protein a později můžete přidat kreatin -  Creatine Creapure (R).

Dotaz
autor: Michal pokorny • datum: 08.09.2016
Dobry den jsem docela Dobře atlet trénuji už opravdu dlouho mám teď dost těžké treniky než držím váhu připravují se na zápas v thajskem boxu teď vážím kolem 80kg potřebuji 82 kg důležitější je pro mě dynamika vytrvalost a regenerace pak až sila volím tedy dobře když PŘED PŘI A PO treniku používám BCAA ? Navíc bych chtěl přidat kreatin plus nějaký protejn je to tak v pořádku nebo by jste mi doporučil něco jineho ? Klidně mi můžete doporučit něco konkrétního děkuji:)

Dobrý den, vyzkoušejte kombinaci kreatinu a beta alaninu a samozřejmě bych přidal protein. Kombinace může vypadat takto:  High Whey 80Creatine Creapure (R)Beta Alanine 4000.

Dotaz
autor: Josef • datum: 25.08.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali mohu tento výrobek(High Whey 80) užívat i když mám epilepsii. Zdali to nemá nějaký špatný vliv na tuto nemoc. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, protein obsahuje bílkovinu, kterou každý den přijímáte běžnou stravou. Tudíž by s použitím proteinu neměl být problém. Důležité je zvolit vhodné dávkování, které bude odpovídat vaší stravě a tělesné hmotnosti.

Otázka k proteinu
autor: Michal • datum: 07.08.2016
Dobrý den, prosím vás jaký je rozdíl mezi CFM Instant Whey 80 a High Whey 80? Děkuji předem za odpověď.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Protein
autor: Filip • datum: 30.07.2016
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli mohu začít brát protein ve 13. letech? Měřím 160 cm a vážím 55 kg. Aktivně hraji florbal a mám trénink 5 krát do týdne. Florbal dopňuji také posilováním s vlastní vahou. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, k použití proteinu není žádný důvod. Při rozumné stravě přijmeš dostatek živin z běžné stravy.

Objednávka
autor: Patrik • datum: 19.07.2016
Dobrý den, je sice moc pěkné, že víme, že posledni nákup ve vašem obchodě proběl před méně než 5 minutami, ovšem zajímalo by mě jak je to s dodací lhůtou? Měl jsem za to, že v dnešní době je již standardem odesílat zboží druhý den po přijetí objednávky. U vás se to ovšem začíná poslední dobou blížit spíše týdnu. Děkuji za odpověď váš nespokojený zákazník.

Dobrý den. Okolo 99 % objednávek je odesíláno ten stejný den, kdy přijdou, případně pokud přijdou v odpoledních hodinách, tak den následující. Je-li tomu u Vás jinak, je možné, že některá položka z Vaší objednávky je neočekávaně nedostupná. Napíšete-li na obchod@ronnie.cz i s Vaším jménem, popř. zavoláte-li na bezplatnou linku 800 203 209, kolegyně jistě obratem zjistí, kde je případná potíž.

Laktoza
autor: Pavel • datum: 19.07.2016
Dobrý den, našel bych na vašich stránkách protein, který má minimální podíl laktózy? Nejsem na ni vyloženě alergický ale špatně ji snáším. Proto hledám hledám protein s co nejnižším obsahem. Děkuji Pavel

Dobrý den, je to např. CFM Instant Whey 80, výhodný je obsah trávicích enzymů a také  možnost zakoupit malé vzorkové balení.  To platí také pro  High Whey 80.

O něco lépe je na tom s obsahem laktózy syrovátkový izolát  Iso 90 CFM Instant Whey a hydrolyzát vyrobený z izolátu  Hydro Isolate 90.

HERO
autor: KKK • datum: 14.07.2016
a ještě jeden dotaz. Celkem s úspěchem :) používám po cvičení od Extrif. hero, ten dávkuji cca po 30min od konce cvičení. za jak dlouho si mám já dát jídlo? a je vhodné si ještě po hero dát tento protein? děkuji

Opět je možné zařadit pevnou stravu cca 30 až 60 minut po užití Hera. Protein bych spíše dle potřeby zařadil před spaním či během dne.

HIGH
autor: kkk • datum: 14.07.2016
Dobrý den, chtěl bych tento protein koupit manželce která cvičí už delší dobu, ale nikdy před tím nebrala žádné doplňky. Tento protein by měl být vhodný užívat po cvičení. Po jak dlouhé době od užití proteinu je vhodné jíst normální jídlo? např. v 18h skončí s cvičením, v 18.45 si dá protein a večeře může být např ve 20h? děkuji

Dobrý den, protein může užít cca 30 po skončení tréninku a po cca 30 až 60 minutách následuje pevná strava.

protein
autor: Vasek • datum: 13.07.2016
Dobrý den,dá se tento protein rozmíchat třeba do jogurtu?

Dobrý den, po tréninku je samozřejmě výhodnější připravit protein s vodou, ale během dne je možné přidání proteinu k jídlu, např. právě k jogurtu.

Na noc?
autor: Lukáš • datum: 08.07.2016
Dobrý den, je mi 21 let měřím 180cm a vážím 68 kg, do současné doby jsem hrál fotbal, nyní jsem skončil a rád bych nabral svalovou hmotu a proto se více věnoval cvičený. Chci se zeptat, jestli je tento produkt pro mě vhodný nebo byste mi doporučil nějaký jiný a jestli je možné ho užívat i na noc? Děkuji

Dobrý den, syrovátkový protein je vhodný pro použití během dne a po tréninku. Pro noční využití se používá pomalu vstřebatelný micelární kasein.

Případně můžete použít univerzální multikomponentní  Long (R) 80 Multiprotein. Lze ho použít během dne, po tréninku i večer před spaním.

Použití
autor: Veronika • datum: 29.06.2016
Dobrý den, je tento protein vhodný i když dělám jen kardio? Je to k něčemu platné? Pokud ano, tak jakou dobu po kardio tréninku je nejvhodnější protein užít? Děkuji moc

Dobrý den, je to kvalitní směs koncentrátu a izolátu, která je vhodná pro všechny sporty i jen pro běžné doplnění bílkovin. Nechal bych po tréninku větší odstup, a to cca 45 minut.

Rozdil?
autor: Pavel Jurča • datum: 23.06.2016
Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi tímto proteinem a dalším Vašim produktem CFM Instant Whey 80, který je levnější (příchuť ledová káva se vážně povedla, je TOP). Děkuji :)

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Cena
autor: Petr • datum: 16.06.2016
Dobrý den, chci se zeptat, proč je toto zboží na Seznamu(zboží.cz) za 899kč a v int. obchodě ho máte za 999kč???

Dobrý den. Seznam.cz si stahuje zboží a ceny od nás několikrát denně, nicméně z toho i vyplývá, že pokud se změní u nás ceny (např. zboží už není ve výrazné slevové akci, což je případ tohoto produktu), trvá pár hodin, než se to na Seznamu/Zboží.cz projeví. To byl zřejmě i tento případ, protože když to nyní kontroluji, vidím tam už v tuto chvíli platných 999 Kč. Akce za 899 Kč skončila v průběhu uplynulého dne (tak, jak u ní bylo od jejího počátku avizováno).

dávkování
autor: Lukáš • datum: 01.06.2016
Dobrý den,chci se zeptat myslíte,že je vhodné dávkovat protein whey HIGH 80... ihned po tréninku?? osobně v tom problém nevidím ale chci se ujistit děkuji.:)

Dobrý den, použití po tréninku je možné, ale dle intenzity tréninku může bý vhodná určitá pauza pro zklidnění organismu.

Bude to "k něčemu"?
autor: Veronika • datum: 24.05.2016
Dobrý den, už měsíc mám upravený jídelníček a snažím se jíst zdravě a vyváženě. Ve stravě mi chybí vláknina a poměrně dost bílkovin, proto jsem začala přemýšlet, zda-li by bylo dobré začít užívat nějaký protein, líbí se mi High Whey 80. Momentálně nemohu cvičit, jelikož mi ortoped vytahoval vodu z kolene. Zajímalo by mě teda, zda-li není „hloupost“ užívat protein i bez pohybu nebo cvičení? Až by se koleno uzdravilo, chtěla bych jen zpevnit postavu a snížit tukovou zásobu. Děkuji předem za odpověď

Dobrý den, pokud vaše běžná strava obsahuje málo bílkovin, není jídelníček sestaven optimálně. Jinak protein samozřejmě použít můžete, např. právě High Whey.

Pokud v současnosti nesportujete, snižte příjem sacharidů. Protein dle potřeby použít můžete, ale v rozumném množství.

Kojení - protein
autor: Lucie • datum: 24.05.2016
Dobrý den, jaký proteinový přípravek mohu užívat při kojení? Na podporu a nárůst svalové hmoty? Jsme 4 měsíc po porodu a už 1,5 přibližně lehce začínám cvičit. Před těhotenstvím jsem ke cvičení měla i proteinové přípravky ale nyní nevím, které mohu (na většině jsem našla že není vhodné pro těhotné a pro kojící). Během těhotenství a nyní po porodu mi svaly dost opadly a já bych podpořila jejich růst. Děkuji

Dobrý den, obecné doporučení je, proteinové suplementy neužívat. Často je to také na suplemtech uvedeno.

Nicméně by použití vadit nemělo, ale pro jistotu to proberte také s lékařem.

Můžete použít např. právě  High Whey 80.

Co si mám vybrat?
autor: Filip • datum: 22.05.2016
Dobrý den, Je mi 15 let,vážím 63 kg a mám 174cm. Už jsem si předtím koupil gain 21 a pomohl mi. Chci se zeptat má cenu si kupovat znovu Gain 21 nebo je lepší koupit protein High whey 80 při mé výšce a váze. Rád bych nabral svalovou hmotu. Zas nechci zbytečně promrhat peníze na produkt,který nepotřebuji. Děkuji předem :)

Dobrý den, je ti jen 15, tudíž je zatím možné, že tělo není na výraznější svalový růst připraveno. Posiluj, ale také se věnuj dalším sportům.

Vzhledem k hmotnosti můžeš bez problémů dostatek živin přijmout z běžné stravy. Proto bych se zaměřil na potréninkovou suplementaci. Opět bych zůstal u gaineru, např. opět  Hardcore Gain 21.

CFM vs. Ulstrafi
autor: Jakub • datum: 20.05.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je rozdíl a případně jaký mezi metodou CFM a kombinací ultrafialového koncentrátu a CFM isolátu ? Děkuji J.

Dobrý den, rozdil mezi těmito metodami zpracování je (není přímo kvalitativní, ale zejména technologický ), ale pro vás je důležitá informace, že obě metody poskytují kvalitní suroviny pro výrobu proteinového suplementu. Co se týká účinnosti, žádný rozdíl nepoznáte.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové

Rozdíl
autor: Jakub • datum: 20.05.2016
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jaký je rozdíl mezi High whey 80 a CFM instant whey 80 ? Děkuji

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Chuť
autor: Daniel • datum: 18.05.2016
Zdravim, chci se zeptat jaká příchuť u tohoto proteinu je nejlepší. Koupil jsem si borůvku a ta mi vůbec nechutná. Nevíte tedy jakou? Děkuju

Dobrý den, doporučuji koupit vzorky a dle vlastní zkušenosti zvolit pro vás nejlepší chuť.

Obecně bývá nejlépe hodnocena klasika, tedy čokoláda a vanilka.

Stévie
autor: Ondráš • datum: 18.05.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento protein slazený stévií. myslím, že CFM Instant Whey 80 byl slazený stévií a vadila mi tam ta chuť, Děkuji za info

Dobrý den, ve složení stévie uvedená není, tudíž je protein neobsahuje.

Potein rozdíl
autor: Filip • datum: 11.05.2016
Dobrý den, jaký je rozdím mezi CMF Instant Whey 80 a High Whey 80? Díky.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové

Protein
autor: Marek • datum: 09.05.2016
Dobrý den, mohl byste mi doporučit pro manželku nějaký protein bez lepku,laktózy a s minimem vlákniny. Děkuji Preissler

Dobrý den, tuto podmínku splňuje  IsoBeef (R) nebo některý z rostlinných proteinů, např. Good Hemp Protein Natural.

Whey 80
autor: Honza • datum: 09.05.2016
Zdravím, vážím 115kg, věk 48, začal jsem se věnovat posilování a chci se zeptat zda je tento protein vhodný pro začátečníky, dále se chci zeptat co používat na snížení tukové váhy.

Dobrý den, redukce tuku je především záležitost stravy a pravidelného pohybu. Z počátku by měla redukce tuku probíhat poměrně snadno. Až se zpomalí, můžete ji podpořit komplexním spalovačem -  Thermogel (R) .

High Whey je dobrou volbou. Stejně tak lze použít i další proteiny, např.  CFM Instant Whey 80.

Dotaz
autor: Nikola • datum: 27.04.2016
Dobrý den, mám dotaz :) je možné používat tento protein? Měřím 171 cm a vážím 53kg. A chtela bych nabrat svalovou hmotu, dekuji za odpoveď.

Dobrý den, protein samozřejmě použít můžete, ale pokud vaše strava není vysloveně špatná, bílkovin máte pravděpodobně dostatek. Ale i přesto minimálně po tréninku se protein hodí.

bcaaa
autor: MarTan • datum: 31.03.2016
Dobrý den, chápu dobře, že pokud je ve 100g proteinu obsaženo 15g BCAA jak uvádí výživová tabulka, nemusím tedy doplňovat tělo o další BCAčka když budu pít po každém tréninku tento protein, a stačí si je dát jen v netréninkový den, kdy protein nepiji? děkuji M.bee

Dobrý den, co se týká užívání samotných BCAA, nikde není uvedeno, že je jejich konzumaca nutná. BCAA ve vazané formě konzumujete každý den (maso, mléčné výrobky atd. )

Samotné BCAA se užívání zejména při redukčních dietách kombinovaných s náročným tréninkem.

High whey 80
autor: md • datum: 15.03.2016
Dobry den, davam si tento protein k snidani a odpoledne po treninku, pri zmene stravy s cilem ubytku vahy. Cca po tydnu jsem zacala mit strevni potize. Muze to byt zpusobeno proteinem, nebo jsem jen paranoidni? Diky za odpoved.

Dobrý den, vyzkoušejte protein na pár dní vysadit. Následně ho opět zařaďte a uvidíte, jak bude tělo na protein reagovat.

váha
autor: Radek • datum: 05.03.2016
zdravím...chci se zeptat -co je lepší -Protein 50 a nebo tohle na objem,,,, děkuji,...

Dobrý den, s výběrem vhodného proteinu vám podrobně pomůže tento článek.

Začátečník
autor: Adéla • datum: 28.02.2016
Dobrý den, uz jsem se dnes dotazovala a potřebovala bych ještě jednou poradit, zda bych mohla užívat High When 80, místo toho,co jste mi doporučoval? Děkuji

Bohužel nevím, jaký protein jsem doporučil, ale pokud obsahuje syrovátkovou bílkovinu, je to v podstatě podobný suplement.

BCAA
autor: Viktor • datum: 27.02.2016
Díky moc, ještě jsem se chtěl zeptat na BCAA, je mi 16 a podle mě je zbytečné to brát, když mé tělo dobře regeneruje v mém věku. Co myslíte? Často se s tím setkávám jako se základem.

Dobrý den, BCAA nejsou základem ani v suplementační pyramidě, jsou až v druhé patře.

BCAA jsou dobrým suplementem, ale opět platí, že to není žádný zázračný přípravek, bez kterého nelze fungovat.

Zatím BCAA nepotřebuješ.

Kolik gramů
autor: Viktor • datum: 25.02.2016
Hádám že stejně tak u sacharidů... Takže při mé hmotnosti není třeba dávkovat 2 až 3 odměrky,jak je doporučené, bude stačit jen třeba 1 odměrka, 1 a půl, ano?

Jedna odměrka by mohla stačit. U sacharidů je to více individuální, vyzkoušejte 4 g na kg TH.

Kolik gramů
autor: Viktor • datum: 25.02.2016
Dobrý den. Kolik gramů proteinu by jste mi doporučil dávkovat denně, při váze 62 KG? Popřípadě i gaineru , děkuji.

Dobrý den, je možné, že protein vůbec nepotřebujete. Dávkování je závislé na Vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný příjem bílkovin a přijmul celkově cca 2 g bílkovin na kg TH.

Protein
autor: Jiří • datum: 22.02.2016
Vždy po cca hodině je to lepší a další den už normální.. Dobře vyzkouším a uvidím jinak nevím čim to nahradit a děkuji za odpověď.

Vyzkoušet se může případně protein bez příchutě nebo komplexní aminokyseliny.

Protein
autor: Jiří • datum: 22.02.2016
Dobrý večer chci se zeptat koupil jsem si tento protein s příchutí pistacie dnes jsem ho vyzkoušel a asi 5min po dobití mám tak sucho v puse jakobych tam mněl něco zasekle a tlačí mne na hrudníku tak se chci zeptat čím to může být a jestli je to bezpečné děkuji. Mněl jsem i jiný protein jinou příchuť a to samé..

Dobrý den, protein nebezpečný není. Vyzkoušejte ho ještě párkrát užít a uvidíte.

Možná by se mohlo jednat o alergii na některou z látek obsažených v proteinu.

Rozdíl
autor: Ondřej Kohák • datum: 21.02.2016
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat jaký je rozdíl rozdíl mezi High Whey 80 a CFM Instant Whey 80? A co je lepší na růst svalů, Předem děkuji za odpověď.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové

Protein
autor: Denisa • datum: 21.02.2016
Dobrý den, Má výška je 165 a vážim 60kg. Do posilky chodím 5-6x týdně. Jaké by bylo pro mne nejlepší dávkování tohoto proteinu? :)

Dávkování je závislé na tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze použít v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistila rovnoměrný příjem bílkovin během dne, např. po tréninku.

Otazocka
autor: Šimon Pavel • datum: 18.02.2016
Dobry den..Moje vaha je 103 kg a merim 185 cm..Do posilovny chodim 3x-4x tydne.Chtel bych shodit jeste 10 kg..Je dobre pit pri tom protein? Nebo co by jste mi doporucil? Dekuji za odpoved.Pavel

Dobrý den, protein bývá velmi často součástí redukčních diet v kombinaci se spalovačem, např.  CFM Instant Whey 80Thermogenic Fair Power (R).

Zásadní vliv na redukci tuku má samozřejmě vliv strava a pravidelný pohyb.

Protein
autor: Vlada • datum: 17.02.2016
Zdravím chtel jsem si zakoupit tetnto protein abych nabral svalouvou hmotu mam 3x tydne fotbal a 2x tydne hazenou a jeste chodim 2x tydne do posilky. Merim 170cm a vazim 66kg. Jaké by melo být prosím me davkovani? kolikrat denne a kolik g. Moc dekuji

Dobrý den, pokud je Vaše strava v pořádku, bílkovin máte dostatek, stačí 100 až 120 g bílkovin denně. Počítají se bílkoviny přijaté ze suplementů a běžné stravy.

Jinak lze protein dle potřeby dávkovat v podstatě kdykoliv během dne, např. po tréninku.

Dotaz
autor: Pavel • datum: 13.02.2016
Zdravím mám 186cm 70kg cvičím 1X denně půl hodiny stravu dodrzuju ale nepoužívám žádné proteiny nic rad bych se zeptal na nějaký malý doplněk který by mi pomohl.

Dobrý den, pokud je vaše strava opravdu v pořádku a příjem všech živin je dostatečný, vyzkoušejte použít kreatin -  Creatine Monohydrate Creapure (R).

bcaa
autor: Radek • datum: 10.02.2016
zdravím,,,už to má v sobě?? bcaa :? děkuji

Dobrý den, každá plnohodnotná bílkovina obsahuje vázené BCAA, jsou přirozenou součástí bílkoviny.

Rozdíl
autor: Tomáš • datum: 07.02.2016
Dobrý den Chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi vašemi výrobky HIGH 80 a CFM instant Whey 80. Děkuji.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové

Kombinace
autor: Aleš • datum: 05.02.2016
Hezký den vaha 107 kg,vyška 196 cm Děkuji Aleš

Použítí uvedené kombinace je možné. Alternativou místo gaineru může být zařazení komplexní potréninkové směsy Hero.

Kombinace
autor: Aleš • datum: 05.02.2016
Hezký den chci se zeptat na kombinaci sacharidů Beeffmas,protein High 80 a Creatinu vše od firmy Extrifit,jestli je to dobra kombinace na nárůst hmoty,děkuji Aleš

Dobrý den, kolik měříte a vážíte?

sleva
autor: Lukas • datum: 20.01.2016
Dobrý den, mám dotaz co se týče ceny toho výrobku. Do zítra máte slevu za 329 kč, ale tato cena se mi při koupi neukazuje. Děkuji

Dobrý den, cena není 329 Kč, ale je to částka o kterou je cena snížena. Malé balení stojí 469 Kč.

Aminokyselin
autor: Pepa • datum: 20.01.2016
Dobrý den,chtěl bych poradit.Která aminokyselina je lepší Aginin nebo Citrulin.

Dobrý den, záleží na tom, co od dávkování konkrétní aminokyseliny očekáváte. Dle toho lze doporučit odpovídající variantu.

Nástupce CFM Instant Whey 80?
autor: Lucie • datum: 20.01.2016
Dobrý den, je prosím tento protein nástupce CFM Instant Whey 80? Nebo v čem se liší? Kupovala jsem vždy CFM Instant Whey 80. Děkuji :) Potřebuji jen na doplnění bílkovin a aby dobře chutnal.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Protein
autor: Marie • datum: 20.01.2016
Dobry den, v lete jsem mela uraz diky cemuz doslo i k ubytku svalove hmoty. Nyni se snazim svaly nabrat zpatky posilovanim predevsim s vlastni vahou. Rada bych to podporila i nejakym proteinovym napojem. Je tento High Whey 80 vhodnou volbou? Cvicim 3-4x tydne, vazim 55 kg a merim 164 cm. Predem diky za odpoved.

Dobrý den, obecně jsou syrovátkové proteiny pro podporu růstu svalové hmoty díky svým vlastnostem nejlepší volbou. Tudíž  High Whey 80 mohu  rozhodně doporučit.

po cvičení
autor: Richard • datum: 17.01.2016
Dobrý den, scháním protein po cvičení. Je tohle ta správná volba? Děkuji

Dobrý den, jedná se o rychlou syrovátkovou bílkovinu, která je vhodná pro doplnění bílkovin po tréninku i během dne.

Protein
autor: Lukáš • datum: 16.01.2016
Dobrý den, chtěl bych se poradit. Měřím 183cm a vážím 70kg, jsem začátečník cvičím 3x týdně + mám 3-4x týdně fotbal, chtěl bych nabrat nějakou svalovou hmotu k fotbalu, takže jestli byste mi doporučil ten High Whey 80 nebo něco jiného?

Dobrý den, protein je dobrou volbou, ale minimálně po fotbalovém výkonu bych ještě přidal sacharidy, např.  Maltox 100 - maltodextrin (EU).

Protein do diety
autor: Marek Bastl • datum: 13.01.2016
Dobrý den, který protein by jste mi doporučili do diety bud tento High whey nebo CFM Instant whey. Měřím 177cm vážím 80Kg vždy po tréninku zařazuji ještě 45mi kardio. Děkuji

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

high 80
autor: zdeněk jiřík • datum: 27.12.2015
Ahoj hezké svátky je to dobré na svalovu tkaninu cyklista amater

Dobrý den, bílkoviny jsou základní stavební látkou. Pokud sportujete, obecně je potřeba příjmu všech živin vyšší. Pokud tedy nezvládnete odpovídající množství přijmout běžnou stravou, je vhodné použít suplementy.

Dotaz
autor: Honza • datum: 30.11.2015
Děkuji za zodpovězení otázky. To samé platí s BCCA? Řekl bych že tohle bude už o něčém jiném pletu se?

V tomto případě je to složitější a k určitému ovlivnění by dojít mohlo. Jak velkému a jak byste reagoval, to odhadnout vůbec neumím.

Dotaz
autor: Honza • datum: 30.11.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda není špatné kombinovat tento protein s medikamenty jakými jsou například antidepresiva či antipsychotika? S díky a pozdravem.

Dobrý den, bílkovina je základní živina, kterou každý den běžně konzumujeme.  Použití proteinu by mělo být v pořádku.

Dávkování
autor: Adam • datum: 24.11.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat u tohoto proteinu je denní dávka rozvržena(2 - 6 odměrek) do 2 - 3 porcí chapu to dobře že ta denní dávka je 2-6 odměrek tak si dam třeba 2 odměrky ráno 2 odměrky po treninku a 2 odměrky večer abych měl těch 6 odměrek denně ? nebo je to jako že si mam dat rano 2-6 odměrek to samé odpoledne a to samé večer ?

Dobrý den, bez ohledu na to co je uvedeno v popisu, je dávkování závislé na Vaší hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy.

Dávkování
autor: Lukas • datum: 18.11.2015
Dobrý den, měřím 172cm a vážím 75kg. Posiluji 3x týdně, 2x týdně hraju futsal a 1-2x týdně chodím na funkční trénink. Rád bych nabral trochu svalové hmoty, než mi zase začne fotbal. Uvažuji o koupi proteinu High Whey 80 a k tomu gainer Maxx Gain 15, ale nevím jak mám tyto dva suplementy brát během dne a co před cvičením v posilovně a co po cvičení. Mohl by jste mi prosím poradit co mám kdy brát? Ještě jsem zvažoval variantu komplexnějšího řešení HERO. Jaká varianta by pro mě byla dle vašeho názoru nejlepší? Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud je Vaše strava v pořádku, mohlo by stačit jen použití Hera. Po každém tréninku dávkujte 45 až 70 g.

V případě, že byste potřeboval doplnit více bílkovin, volil bych ještě multikomponentní Long (R) 80 Multiprotein. Lze ho využívat i jako noční protein.

rada
autor: michal vajda • datum: 18.11.2015
dobry den jaky by stemi doporucil protein cvicim 3 az 4 tydne merim 178cm a vazim 83 kg dekuji za odpoved

Dobrý den, pro doporučení vhodného proteinu je třeba vědět, kdy ho plánujete užívat.

doporučení
autor: Pavel • datum: 17.11.2015
Dobrý den, mám dotaz, jestli byste spíš doporučil protein High whey 80 nebo CFM instant whey 80? Jinak lze tento protein taky míchat na noc s tvarohem ? Předem děkuji za odpověd.

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Rozdíl
autor: Vašek • datum: 17.11.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi výrobky Extrifit Whey 80 a CFM Instant Whey 80. Děkuji. Vašek

Dobrý den. Viz moje odpověď o kousek níže, tj.:

CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Akce
autor: Evžen • datum: 15.11.2015
Ano, a nad tim je napsáno „Akční nabídka: (platná do 19.listopadu 11:00) V týdenní akční nabídce nyní High Whey 80 ze slevou 239 Kč za malé a 700 Kč za velké balení“ . Tak chci se zeptat jestli to plati a pokud ano, tak jak to funguje. Děkuji.

Dobrý den, cena za velké balení je 999 Kč, jak to i vidíte v tabulce. Pokud vložíte 1 ks zboží do košíku, musí tam být právě tato cena. Vámi zmiňovaná odpovídá přesně dvojnásobku, nedáváte si do košíku 2 ks? Nenapadá mě,  v čem jiném by byl problém, prozkoušeli jsme a vše je v pořádku.

Akce
autor: Evžen • datum: 15.11.2015
Dobrý den Chtěl by jsem si objednat High Whey 80, a koukám, že je v týdenní akce. Ale když si ho objednávám tady, tak stejně se mi ukazuje, že celková cena je 1,998 Kč (totiž bez té týdenní slevy) Můžu se zeptát, jak funguje tady ta akce? Ďekuji za odpověď

Dobrý den, ceny se automaticky zobrazují v tabulce příchutí. Ukazuje mi to cenu 999 Kč pro velké balení.

HIGH
autor: Jiří • datum: 05.11.2015
Dobrý den, na mléčných výrobcích je uvedena gramáš Proteinu, třebas na Kefíru je uvedeno 3g na 100ml, to znamená, že v půl litru kefíru je více Proteinu než v 1 dávce HIGH 80 Proteinu? Je Protein v mléku stejný jako Protein v Extrifitu High 80?

Dobrý den. Ve 30 gramech (1 dávce) třeba tohoto proteinového suplementu je 22-23 g bílkovin, tzn. řekněme 75 %, a malé jednotky gramů laktózy (1-2 g) i tuků (2-3 g). Klasické mléko a nebo třeba kefír obsahují cca 3 % bílkovin, cca 3 % sacharidů a třeba cca 2 % tuků (záleží na typu, ty hodnoty se mohou lišit). Abyste tedy z kefíru přijal stejné množství bílkovin, jako z jedné dávky proteinového suplementu, musel byste ho vypít cca 750 ml. Jenže - a tady je jeden (a nikoli jediný) ze stěžejních rozdílů - spolu s tím byste přijal cca 22 gramů laktózy (velmi těžko stravitelný mléčný cukr) a také cca 15 g tuků. Jinými slovy, bílkovina v proteinovém suplementu, byť ve většině případů pochází z mléka, je výrazně „očištěná“ od nežádoucích látek, jakými jsou právě laktóza a tuk. V tom je jedna z řady výhod proteinových suplementů. Nicméně samozřejmě, i mléko nebo kefír jsou skvělým zdrojem bílkovin - jen s nimi člověk přijímá i další, pro řadu tréninkových cílů ne zrovna ideálních látek.

Na závěr jenom prosím, berte všechna mnou uvedená čísla s rezervou, protože nutriční hodnoty potravin (tzn. i mléka nebo kefíru) se mohou značku od značky lišit, stejně tak se mohou lišit u stejného výrobce a stejné značky v různých výrobních šaržích. Psal jsem je spíš orientačně pro popis principu.

HIGH
autor: Jiří • datum: 04.11.2015
Je vhodné si dát tento protein na noc před spánkem? Nebo to muze zpusobit až nespavost?

Dobrý den, jedná se o syrovátkový, tedy rychle stravitelný protein. Pro noční použití je vhodnější micelární kasein nebo protein multikomponentní.

High Whey 80
autor: Vojta • datum: 02.11.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč je tento výrobek levnější než CFM 80 od stejného výrobce, který je navíc teď v akci. Přijde mi, že složením je na tom High Whey 80 lépe. Děkuji

Dobrý den, CFM Instant Whey 80 obsahuje koncentrát zpracovaný CFM metodou, zatímco High Whey je kombinace ultrafiltrovaného koncentrátu a CFM isolátu. Z hlediska využitelnosti jsou na tom produkty prakticky stejně, stejně tak co se týče hodnot. CFM Instant Whey je mírně sladší a méně hustší, naopak High Whey je méně slazen a naopak je hustší - to jsou asi dva základní ukazatele, dle kterých bych se rozhodoval, protože složením jsou oba špičkové.

Nabranie sv hmoty
autor: Monotrace • datum: 20.10.2015
Dobry den, chcem sa spytat o radu. Chcel by som pribrat svalovu hmotu, doma mam protein od extrifitu. Premyslal som nad nocnym proteinom alebo gainerom. Vas nazor? Popripade nieco aj ine. Dakujem

Dobrý den, máte protein, přidejte k tomu odpovídající stravu, pravidelný trénink a zatím to bude stačit. Až přiberete pár kg svalové hmoty, suplementace se upraví.

kombinace
autor: marcel • datum: 13.10.2015
Dobrý den chci se zeptat jestli bych mohl kombinovat High Whey 80 a Maxx Gain 15 potřeboval bych přibrat a udržet svalovou hmotu děkuji

Dobrý den, kombinace je určitě možná. Zda ji takto potřebujete používat, to záleží na Vaší stravě a tělesné hmotnosti.

svaly
autor: Peštová • datum: 28.09.2015
Dobrý den mám dotaz manžel by chtěl začít chodit do fitka a chtěl by nárůst svalů jen svalů chtěl by zakoupit Váš výrobek jaký by jste mu doporučil výška 168cm a váha 70kg děkuji za odpověď

Dobrý den, je třeba vědět, že růst svalové hmoty je především záležitost odpovídající stravy, tréninku a regenerace. Suplementy jsou jen „pomocníkem“, který bude efektivní za předpokladu funkční stravy a tréninku.

Vhodné je také se s problematikou tréninku seznámit podrobněji. Ideální je spolupráce s osobním trenérem, případně pomůže odborná literatura, např.  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).

Z proteinů doporučuji CFM koncentrát  CFM Instant Whey 80.

Spalování tuků
autor: Lukáš • datum: 23.09.2015
Ahoj, dáte mi tip na spalovač tuků, kterej mě nebudí!,ale nerad bych přišel i o svalovou hmotu- může se to stát?

Dobrý den, ztráta svalové hmoty nesouvisí přímo se spalovačem, ale je to záležitost stravy a pohybu.

Ze spalovačů doporučuji  Syne Thermogenic 10 mg Burner nebo  Thermogenic Fair Power (R).

kombinace
autor: Jirka • datum: 20.09.2015
Dobrý den chci se zeptat jestli můžu tento výrobek zkombinovat s: Essential BCAA Synergy , Arginine Anabolic Acid

Dobrý den, ano, kombinace uvedených suplementů je v pořádku.

užívání
autor: Milan • datum: 13.09.2015
Dobrý den, chci se zeptat zda při redukci váhy je lepší proteinem nahradit jedno denní jidlo (např. odp.svačinu) nebo ho užívat mezi jídly nezávisle na rozložení denních jídel. A také kdy nejpozději si dát protein večer před spaním. Děkuji

Dobrý den, je to čistě zalžitost Vaší stravy a denního režimu. Důležitý je odpovídající příjem všech živin a pravidelný pohyb.

x CFM Instant
autor: Ondřej • datum: 11.09.2015
Dobry den, dlouhodobě užívám CFM Instant a jsem s ním spokojený, koukám, že Extrifit má zase něco nového, což je perfektní, nicméně v čem je tento protein horší? Vzhledem k tomu že je základní cena o 200 kč levnější tak v něčem musí být. Je to tím že není celý 100% CFM? Díky

Dobrý den. Surovina pro tento protein není zpracována metodou CFM (ostatně stejně jako absolutní většina proteinů např. z USA) a to je i důvod nižší ceny v porovnání s CFM Instant Whey 80.

extrifit
autor: Marek • datum: 10.09.2015
Dobrý den, mám docela chaos v produktech od Extrifitu. Vím, že je to tam vše detailně popsáno, ale popravdě, neznám (ne)výhody koncentrátu a izolátu, krátkých a dlohých peptidů apod. Dá se jednoduše říct, kt. protein je vhodný pro objemový trénink? Maximálně bych rozdělil protein na před(po)tréninkový a noční. Na ceně až tak nezáleží, jde mi o kvalitu a efekt. Nechci ztrácet čas experimenty, děkuji za pochopení.

Dobrý den, proteinové suplementy jsou podrobně popsány v tomto článku.

Protein
autor: Vojtěch Hrabě • datum: 29.08.2015
Dobrý den, doporučil by jste do předsoutěžní diety protein High Whey 80, IsoBeef nebo CFM Instant Whey 80? Děkuji za radu :-)

Čím blíže budete soutěži, tím více byste měl hlídat obsah sacharidů, kterých sice v uvedených produktech není nijak moc, ale stejně s nimi je třeba počítat. Tzn. pokud je soutěž relativně daleko, je High Whey 80 bez problémů použitelný, jak se bude blížit, změňte ho na CFM Instant Whey 80 a až bude „za rohem“ (řekněme posledních 6 týdnů), používejte spíše už jen isolát Iso 90 CFM Instant Whey.

Metoda výroby
autor: guest • datum: 18.08.2015
Dobrý den, chci se zeptat zda koncentrát použitý v tomto proteinu je vyroben také metodou CFM? Děkuji

Dobrý den, CFM metodou je zpracován izolát. U koncentrátů se jedná o ultrafiltrát (poměrně hodně kvalitní zpracování syrovátky ).

Použití
autor: Vojta • datum: 11.08.2015
Dobrý den, cvičím již poměrně dlouho a stejně se pořád nevyznám v diskusích ohledně potréninkového příjmu. Polovina lidí tvrdí, že pouze sacharidy, druhá (včetně doporučeného použití), že protein. Mám momentálně konkrétně tento protein, ale opravdu si lámu hlavu, zda je jeho užití zhruba 15 minut po tréninku vůbec správné a jestli ho tělo využije. Mohl bych poprosit o rady všetně orientačních časů? Děkuji

Dobrý den, výhodné je, když potréninkový nápoj obsahuje sacharidy i bílkoviny. Popsán je v tomto článku.

protein
autor: filip • datum: 09.08.2015
jaká je podle vás nejlepší příchut ? Nemuzu si vybrat .

Dobrý den, osobně mi chutná borůvka a čokoláda. Jinak i další příchutě jsou velmi povedené.

Příchuť
autor: Dominik • datum: 20.07.2015
Pokud jde o příchuť, je na tom tenhle protein vážně dost špatně, příchuť čokokokos je hodně nevýrazná. Jak už tu někdo psal, oproti CFM Instant Whey 80 je to skoro bez chuti, bohužel :/ Přidávám si ho ráno do vloček a s tímhle proteinem je to bída.

Dobrý den, jak už tu bylo někde zmíněno, na přání uživatelů se ubralo na sladkosti.

S chutí je to bohužel složitější, každému chutná něco jiného.

sleva
autor: Michal • datum: 18.07.2015
Dobrý den, do kdy platí sleva 35 % na tento produkt?

Dobrý den, sleva není v současnosti časově omezena.

Příchuť
autor: Daniel • datum: 17.07.2015
Ještě se tedy zeptám zda se to týká všech produktu od Extrifitu nebo jenom toho to. Díky za odpověď

Dobrý den, podle informací výrobce není odpověď jednoznačná, každý produkt je nově vyladěn trochu jinak dle referencí od zákazníků, nedá se říci, že by všechny měly sníženou sladkost.

Příchuť
autor: Daniel • datum: 15.07.2015
Dobrý den, potřeboval jsem nabrat a tak jsem u vás zkusil CFM Instant Whey 80 příchut čoko kokos což byla pro mě super příchuť, tet nedávno jsem si kupoval High Whey 80 s tím že příchut znám a tak tedy čoko kokos. Bohužel jsem byl dost zklamán jaky by to byl jiný výrobce ani čokoláda ani kokos není cítit je to něco úplně jiného. Proč? Dost mě to mrzí, ale nějak to snad dám.

Dobrý den, vyjádření výrobce ja takové, že na žádost velké části zákazníků snížil sladkost produktu, čímž se stala příchuť o něco méně výraznou (sladkost umocňuje aroma).

dotaz
autor: Jan • datum: 12.07.2015
Zdravím, mohu v dietě si dát tento protein i ráno ? Díky.

Dobrý den, ano, pokud to vhodně doplní Vaší stravu, lze ho dávkovat kdykoliv během dne.

hubnutí
autor: Petra • datum: 12.07.2015
Dobrý den, chtěla bych poradit jaký přípravek mám použít na snížení hmotnosti. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, redukce tuku je především záležitost stravy a pravidelného pohybu.

Ze suplementů se často používá protein a spalovač, např. High Whey 80Thermogenic Fair Power (R).

Rozdíl
autor: Marek • datum: 08.07.2015
Jaký je rozdíl mezi tímto produktem a CFM Instant Whey 80?

Dobrý den, CFM Instant Whey 80 je čistý proteinový koncentrát, High Whey 80 je protein s poměrným zastoupením proteinového izolátu (15% proteinové složky). Zásadní rozdíl mezi nimi není.

dotaz
autor: Ondra • datum: 08.07.2015
Dobrý den,mohu použít tento protein v dietě?Děkuji

Dobrý den, ano, nevidím v tom žádný problém.

Protein
autor: Vojta • datum: 08.07.2015
Dobrý den, jsem začátečník, chtěl bych se zeptat, který protein je vhodný pro nabrání svalové hmoty.

Dobrý den, vhodný je každý protein s obsahem komplexních bílkovin. Pro začátek doporučuji koncentrát syrovátkové bílkoviny zpracovaný CFM metodou -  CFM Instant Whey 80.

laktóza
autor: Andresz • datum: 08.07.2015
Zdravím, u WPC 80 je laktózy méně než 4% a jsou tam přidány trávicí enzymy na laktózu, takže i při intoleranci mi nedělá WPC 80 problémy. Jak si stojí tento protein s obsahem laktózy v % zastoupení? předpokládám správně, že složka „TOLERASE“ je nějakým způsobem vylepšená laktáza pro lepší trávení laktózy? Díky za odpověď. :-)

Dobrý den, obsah laktózy bude díky izolátu o něco nížší. Tolerase převádí laktosu na glukózu a galaktózu. Trávení laktózy je takto efektivnější.

Jaká bude vaše reakce na tento protein, to bohužel přesně odhadnout neumím.

Předpoklad je, že stejně jako u CFM Instant to bude v pořádku.

Potréninkový nápoj
autor: Martin • datum: 08.07.2015
Dobrý den. Hodí se i do potréninkového nápoje s Maltox 100 - maltodextrin (EU) a Crea Monohydrate? Za odpověď předem děkuji...

Dobrý den, samozřejmě ano. Protein obsahuje dva druhy rychlé syrovátkové bílkoviny, tudíž je pro tento účel vhodnou variantou.

NEJ protein
autor: Patrik • datum: 20.06.2015
Dobrý den, trochu plavu v záplavě proteinů. Rozhoduji se mezi CFM Instant Whey 80 a Higt Whey 80 (oba od Extrifitu) ... nebo je vhodnější Ultra Speed 80 od Survivalu? Jsem momentálně v objemové fázi a hledám to nejlepší. Díky za info.

Dobrý den, Instant Whey 80 je klasický CFM koncentrát, High Whey 80 je kobinací koncetrátu a menšího podílu izolátu (vyšší stupeň úpravy). Ultra Speed pak kromě koncentrátu a izolátu nabízí také podíl hydrolyzovaného proteinu (nejvyšší forma úpravy). Všechny tři proteiny v objemu zcela bez problémů splní svůj účel a výběr závisí pouze na individuálních preferencích. Pro většinu lidí bude ideálním kompromisem v poměru cena/výkon klasický koncentrát, někteří s ohledem na citlivější trávení zvolí raději protein s větším obsahem izolátu nebo hydrolyzovaného proteinu. Ať už vyberete kterýkoliv, chybu neuděláte, všechny mají kvalitní složení.

dotaz
autor: Kristýna • datum: 12.06.2015
Dobrý den, tento produkt mne velmi zaujal, budou prosím vzorky, jako je tomu u CFM Instant Whey 80? Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den, ano, vzorky budou řádově tak do 1-2 měsíců. A budou nejen od tohoto, ale od celé řady dalších produktů.

chyba v nutricnich hodnotach
autor: bbvka • datum: 12.06.2015
zdravim, vsiml jsem si ze v nutricnich hodnotach mate chybu u prichute coko-kokos u bilkovin. Uvadite miligramy misto gramu. Pekny den ;]

Dobrý den, děkujeme za upozornění, sloupce pro čoko-kokos opravíme. :)

Protein WPC 80
autor: Pavel • datum: 11.06.2015
Dobrý den, zakoupil jsem u Vás protein ještě staré značky WPC 80, kterému skončila trvanlivost v prosinci minulého roku. Je nějak závadné jeho užívání? Vlhkost se k němu nedostala a byl stále zabalen. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pravděpodobně je v pořádku, ale zaručit to neumím.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
High Whey 80 + 1000 g ZDARMA!
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Kontakty


Přepnout na verzi pro mobilní telefony
(funkční pouze z mobilních telefonů)Jméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Fitness potraviny
:: Zdraví a vitalita

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Ostatní literatura
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
1
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby
Vyzkoušejte novou
verzi Ronnie.cz