CFM Instant Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g!

Otázky a odpovědi:
CFM Instant Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g!


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Dotaz
autor: Rykala Tomaš • datum: 08.03.2019
Dobrý den,chtěl bych se zeptat kdy bude opět akce na CFM Instant Whey80 2270gplus 1000g.Děkuji za odpověd.

Dobrý den, na CFM nyní akce nebude, ale v neděli startuje akce 2270 g + 1000 g na jiný protein této značky. :)

BCAA
autor: Viktor • datum: 26.02.2019
Dobrý den, mám nastavený příjem bílkovin cca 2g/kg hmotnosti. Většinu přijmu z potravy (převážně maso a vejce). Zbytek doplním dvěma dávkami v průběhu dne proteinem CFM Instant Whey 80. Ten obsahuje i BCAA. Je takto nastavený příjem bílkovin a BCAA dostačující pro regeneraci a růst svalové hmoty? 3x týdně posilovna, 2x týmový sport (florbal, volejbal). Děkuji a přeji fajn den.

Dobrý den, obecně je uvedený příjem bílkovin v pořádku. Také to lze posuzovat dle toho, jak se cítíte, zda se zlepšujete atd. Samozřejmě také musíte brát v potaz příjem ostatních živin (tuků a sacharidů ).

autor: Jan • datum: 20.02.2019
Dobrý den, je možné tento protein používat pouze a jen po tréningu? Nemohu si dovolit Proteiny, Gainery, Creatin a BCCA. Jde mi o nárůst svalové hmoty a nepřibírání zbytečných tuků. Pokud bych bral tento protejn 3-5 týdne ale pouze po cvičení může to mít efekt nebo je to vyhazování peněz? Případně doporučíte mi něco jiného?

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislé na tělesné hmotnosti a přijmu bílkovin z běžné stravy.

Pokud přijmete dostatek bílkovin z běžné stravy, může být jedna porce proteinu po tréninku dostačující.

suplement
autor: petr • datum: 20.02.2019
Dobry den. Jaky supplement/y by jste doporucil, kdyz chci nabrat nejakou svalovou hmotu a zvysit silu/vydrz. S cvicenim v posilovne zacinam, nechi vsak chodit na zavody ci podobne. Vek 40, 180cm/70 kg. Diky

Dobrý den, zatím bych doporučil protein, např.  CFM Instant Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g! a po cca 3 měsících pravidelného tréninku přidejte kreatin. Později se suplementace dle výsledků upraví.

Také bych doporučil přečíst si knihu  Moderní výživa ve fitness a silových sportech (Lukáš Roubík a kol.)Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík).

CFM Instant Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g
autor: Bohuslav Šmída • datum: 15.02.2019
Dobrý den. Je možné tento produkt osobně vyzvednout v Plzni? Při způsobu dopravy jsem tam Plzeň nenašel. Děkuji za odpověď. B.Šmída

Dobrý den, osobní vyzvednutí objednávek z e-shopu je zatím možné pouze v pražských prodejnách. Mnohé akce jsou však dostupné i na kamenných prodejnách, můžete se informovat přímo v té plzeňské.

protein + BCAA
autor: Sára • datum: 15.02.2019
Dobrý den, mám asi divnou otázku, jen se v tom moc nevyznám. Pochopila jsem dobře že na nárůst svalové hmoty je vhodné používat jak protein tak i BCAA? BCAA funguje i jako regenerace pro svaly? Jaký je v proteinu a BCAA ještě jiný rozdíl? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, celkově je to trochu složitější. Při běžném tréninku samotné BCAA v podstatě zařazovat nemusíte, protože jsou přirozenou součástí bílkovin. Tudíž stačí přijmout dostatek kvalitních bílkovin a odpovídající množství tuků a sacharidů.

protein
autor: Sára • datum: 14.02.2019
Dobrý den, dnes jsem poprvé ochutnala tento protein - příchuť čoko-kokos, výborná chuť, mám jen dotaz zda je možno k proteinu přimíchávat kousky ovoce, nakrájený banán apod.

Dobrý den, v vám to takto bude vyhovovat, klidně si ovoce k proteinu ovoce přidejte.

cfm
autor: franta • datum: 12.02.2019
zdravím prosím o radu měřím 198cm vážím 93kg pracuji v lese dřevorubec a občas zajdu zvednout železo mam problém přibrat rychlej metabolizmus koupil sem si bcaa a glutamin kterej z vašich produktu by ste mi doporučil na nabrani a zda to mužu užívat s bcaa a glutamanem za info předem dik franta

Dobrý den, vyzkoušejte právě protein CFM Instant Whey , který zařadíte po tréninku a dále dle potřeby v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin.

nárůst svalové hmoty
autor: Tereza • datum: 12.02.2019
Dobrý den, jsem drobného vzrůstu 166cm a 49kg. Cvičím 2x týdně pro zpevnění a vyrýsování postavy a potřebuji samozřejmě nabrat svalovou hmotu, kolik dávek a jak často bych mohla tento protein CFM užívat? Ráda si určitě objednám. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislé na vaši hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistila rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin, např. po tréninku a ve dnech volna dopoledne mezi jídly.

autor: Miroslav Vodička • datum: 12.02.2019
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli se dá protein použít na hubnutí a jak se eventuelne dávkuje

Dobrý den, použít ho můžete při všech fázích přípravy. Dávkování je vždy závislé na tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, abyste zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin, např. po tréninku a dopoledne mezi jídly.

Suplementace v období nemoci
autor: Petr Hanuš • datum: 11.02.2019
Dobrý den, zajímal by mě Váš názor na suplementaci v období nemoci. Konkrétně v mém případě. Je mi 48 let, vážím 130kg. Předesílám, že díky pravidelnému fitnes a dlouholetému treninku boxu je většina ve svalové hmotě... Nyní jsem dostal atb. na týden. Udržuji proteinový příjem pomocí suplementu na cca 1.5g/1kg tělesné váhy v kombinaci s BCCA a vitaminy. Ale co spalovače. Nemohl bych třeba tzv. přitopit pod kotlem při zvýšené teplotě. např. Termogeneticem!? Přeci jen každé deko tuku pryč a bez práce je zisk... :-) Nebo je to hloupost?! Jak se Vy díváte na tuto otázku, kdy se tělo musí potýkat s nemocí a člověk nechce měnit tak pracně nabranou kvalitní sval. hmotu za tuk? Doporučil by jste nějakou odbornou literaturu? Děkuji P.H.

Dobrý den, užívejte maximálně protein a další suplememty až budete fit. Zařazení spalovače v tomto období nemá smysl.

Píšete že cvičíte dlouho, tudíž určitě víte, že cca 1 až 2 týdny je příliš krátká doba na to, aby se cokoliv změnilo, ať v rámci svalové hmoty či tuku.

Z literatury doporučuji knihu  Moderní výživa ve fitness a silových sportech (Lukáš Roubík a kol.).

Netolerance laktozy
autor: Anonym • datum: 10.02.2019
Dobrý den, je vhodný tento protein i pro lidi s intoleranci laktózy? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, CFM Instant Whey obsahuje láktózu v malém množství. Někomu to nevadí, ale nelze na to spoléhat. Snášenlivost doporučuji vyzkoušet na malém vzorkovém balení -  CFM Instant Whey 80 - vzorek (30 g).

autor: Beata • datum: 02.08.2018
Dobrý deň prajem, platí prosím Vás táto akcia aj v kamennej predajni alebo je nutné objednať to online? Mockrát díky

Dobrý den, je možné, že to tak některé pobočky budou mít také, každopádně nejjistější máte objednat zboží zde na stránce a jako způsob dopravy si zvolit vybranou pobočku. Internetovými zásilkami je zásobujeme dvakrát denně, tzn. budete ji tam mít nachystanou velmi brzy.

opakování
autor: Luky • datum: 01.08.2018
Když nemám šanci tentokrát nakoupit, bude se tahle akce někdy opakovat? A jestli ano tak kdy? Díky!

Dobrý den, aktuálně máme rozplánované akce na další tři měsíce a to je období, ve kterém tato ani výrazněji podobná akce určitě nebude.

autor: Dejner • datum: 01.08.2018
Dobrý den. Jak teď byla prodloužena akce, pokud se nevyproda tak bude znovu prodloužená nebo už definitivně konec akce?

Dobrý den. Už bude ukončena jistojistě, ve čtvrtek v poledne skončí, ani o minutu déle. Jinak zásoby pro tuto akci se právě už prodaly, teď jedeme ze zásob, které byly určeny pro export, takže den a půl prodloužení je absolutní maximum možného.

autor: Matěj • datum: 31.07.2018
Dobrý den, mohu se zeptat, jaké byste doporučil dávkování CFM instant whey 80 (kolik a kdy)... Vážím 70 kg (15 let)... aktivně a pravidelně sportuju a posiluju... Děkuji

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislé na tvé hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy. Protein lze dávkovat v podstatě kdykoliv během dne tak, aby se zajistil rovnoměrný a dostatečný příjem bílkovin, např. po tréninku.

DOTAZ
autor: DANA • datum: 31.07.2018
HODÍ SE PROSÍM PŘI REDUKČNÍ DIETĚ MISTO JEDNOHO JÍDLA / CFM 80 /

Dobrý den, ano, takové použití je samozřejmě možné. Případně může být velmi dobrou alternativou multikomponetní  Long (R) 80 Multiprotein.

autor: Miro • datum: 31.07.2018
Dobrý deň. Tento proteín obsahuje lepok? Mám totiž alergiu. Dakujem

Žádná ze surovin lepek neobsahuje, nicméně s ohledem na to, že se produkt vyrábí na stejné lince, kde se vyrábí i produkty jiné s obsahem lepku, nelze absolutní bezlepkovost legislativně garantovat a proto není na produktu uváděna.

autor: Hanka • datum: 30.07.2018
Dobrý den. Hodí se do nizkosacharidové diety ?

Dobrý den, obsah sacharidů je velmi nízký, tudíž ho můžete samozřejmě zcela bez problémů použít.

autor: Míra • datum: 28.07.2018
Davkovani podle hmotnosti? Kolik tedy gramu na 10 kg hmotnosti? Muze tento vyrobek pouzivat aktivni sportovec mladsi 15 let?

Dobrý den, dávkování proteinu je vždy závislé na tělesné hmotnosti a příjmu bílkovin z běžné stravy.

Sportovec váží 80 kg, denně plánuje přijmout 160 g.  Běžnou stravou doplní 110 g a zbytek do požadovaného množství zajistí použitím proteinu.

Použití proteinu je v uvedeném věku možné, ale samozřejmě je třeba dodržovat také odpovídající stravu.

autor: Filip • datum: 27.07.2018
Dobrý den, jak dlouho bude probíhat tato akce? a jak dlouho může byt objednané zboží na prodejně/výdejně.Diky

Dobrý den, akce je platná do 31.7 do 22:00 nebo do vyprodání zásob.

Internetové objednávky jsou do kamenných poboček zaváženy 2krát denně, tudíž doručení je velmi rychlé. Platí pouze pro pracovní dny.

DOTAZ
autor: Tomáš Šubr • datum: 27.07.2018
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je v balení i naběračka děkuji.

Dobrý den, ano, odměrka je součástí balení.

AKCE CFM80
autor: Šárka • datum: 26.07.2018
Dobry den, je akce na CFM protein 2270g + 1 1000g zdrama platna i v kamenne prodejne? Dekuji

Dobrý den, je možné, že to tak některé pobočky budou mít také, každopádně nejjistější máte objednat zboží zde na stránce a jako způsob dopravy si zvolit vybranou pobočku. Internetovými zásilkami je zásobujeme dvakrát denně, tzn. budete ji tam mít nachystanou velmi brzy.

autor: Jakub K. • datum: 26.07.2018
Dobrý den, jaký je prosím datum spotřeby u balení zakoupených v této akci? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vzhledem k velkému množství příchutí a kombinací zmíním rozpětí nejkratší a nejdelší expirace. Velká balení jsou 08/2019 až 01/2020. Malá balení 11/2019 až 12/2019.

Klikněte pro bližší informace a nákup:
CFM Instant Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g!
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
2
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby