Fatall (R) Ultimate Fat Burner 1+1 ZDARMA!

Otázky a odpovědi:
Fatall (R) Ultimate Fat Burner 1+1 ZDARMA!


Na otázky odpovídají:

Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a bývalý předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.

Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.

Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.

Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.

Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis: Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Fatall na lačno?
autor: Mirek • datum: 25.01.2019
Dobrý den, používám před aktivitou, funguje nakopnutí i pocení, jak ale s ranním cvičením? Snídani dávám až po, i lehká snídaně mi při kruhovém tréninku dělá zle. Děkuji. Mirek Jask

Dobrý den, výhodnější bude snídat až po zátěži. Před tréninkem použijte  Aminogel (R) nebo BCAA.

autor: Láďa Brom • datum: 23.01.2019
A opravdu posledni otázka... je účiné brát fatall po obědě a večeři pro podporu efektivnějšího spalování? Diky

Výrobce v doporučeném dávkování uvádí užití s jídlem. Užití v pozdějších hodinách může negativně ovlivnit spánek.

V den tréninku dávkujte spalovač před tréninkem.

autor: Láďa Brom • datum: 23.01.2019
A ještě poslední otázka.. je vůbec vhodné cvičit 30 min po večeři?

Cvičit bezprostředně po jídle vhodné samozřejmě není. Od jídla by měl odstup, jak velký, to záleží na konkrétním jídle.

autor: Láďa Brom • datum: 22.01.2019
Zdravím, mám dvě otázky ohledně fatallu. Před cvičením s činkami jsem už dvakrát dal fatall. Nic to se mnou nedělalo, více energie, vyšší pocení apod, prostě nic. Mám si tedy dávat dvě tablety ??. Druhá otázka: je vhodné si dávat fatall po večeři v den, kdy večer necvičím? Má funkci spalování i bez velkého pohybu? Ptám se z toho důvodu ,že potrebuji ubrat na kilech. Stravu mám zdravou a téměř vyváženou. Díky za odpověď. Láďa.

Dobrý den, Fatll je spalovač, nikoliv nakopávač. Tudíž nemůžete očekávat zásadní energetický stimul. Dostavit se sice může, ale je to velmi individuální a ovlivní to zejména tolerance na stimulanty a energizéry. Zvýšené pocení také neznamená, že probíhá redukce tuku.

Vyšší dávkování samozřejmě vyzkoušet můžete, třeba bude stimulační efekt výraznější. Dávkování v pozdějších  hodinách může negativně ovlivnit spánek.

autor: Láďa Brom • datum: 17.01.2019
Stravu mám zdravou a vyváženou. Takže můžu cvičit s činkamy pak protein, po 40min. kickbox s fatallem? Nebo rozdělit den činky a druhý den pytel s fatallem? Cením si vašich rad a zkušenosti. Diky.

Komplexní bílkovina po zátěži je v pořádku, ale současně před intenzivní zátěží to nemusí být úplně to pravé. Osobně bych preferoval aminokyseliny. Pokud vám bude vyhovovat protein, klidně ho použijte.

autor: Láďa Brom • datum: 17.01.2019
Jde mi především spálit kila

V tom případě to může zůstat spojeno, ale samozřejmě vždy existuje více variant. Také je třeba brát v potaz velkou důležitost odpovídající stravy.

autor: Láďa Brom • datum: 17.01.2019
Tak myslíte že to neni dobrá kombinace? Můj návrh: upravím tréning na den činky a potom protein a druhý den kickbox s fatallem? Diky

Pokud je vašim hlavním cílem zlepšení kondice, může to tak zůstat. Pokud vám jde o co nejlepší výsledky v těchto sportech, je lepší to oddělit.

Oddělovat to jenom kvůli proteinu nedává smysl.

autor: Láďa Brom • datum: 17.01.2019
Zdravím, zítra mi od vás prijde FATAL. Teď potřebuji odbornou pomoc s užíváním. Cvičím činkamy denně hodinu,poté si davám Nutrend protein 100% .po pauze cca 45 min jdu cvičit kickbox na boxovací hřib. Před tímto tréninkem bych si dal FATAL ale napadlo mě co udělá s proteinem? Zkuste mi poradit s užíváním jak fatalu tak proteinu, abych např fatalem neubil protein. Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, protein bych v této době spíše vynechal a vyzkoušel  Aminogel (R).  Pokud protein, tak spíše hydro. např. Hydro Isolate90. Vůbec bych se nebál ani kousku banánu či jiného ovoce, které před zátěží snesete. Při takto velkém energetickém výdeji trocha sacharidů bude spíše ku prospěchu. Jednu cps Fatallu si můžete dát I před posilovnou a druhou před další aktivitou

autor: Pavel • datum: 17.01.2019
Dobrý den, mohu přípravek používat zároveň s bcaa před treninkem ?

Dobrý den, ano, jedná se o běžně používanou kombinaci.

autor: Lenka • datum: 16.01.2019
Dobrý den,mohu přípravek používat i když mám křečové žíly?

Dobrý den, použití by mělo být možné, ale v případě zdravotních potíží platí vhodnost konzultace s lékařem.

autor: Kamila • datum: 16.01.2019
Dobrý den, chtela bych se zeptat jestli můžu kombinovat Fatall s přípravkem CLA také od Extrifitu. Děkuji

Dobrý den, můžete, ale vzhledem k síle Fatallu mi přijde kombinace zbytečná. CLA bych spíše zařadil např. po dvouch měsících užívání Fatallu na měsíc a následně dle potřeby můžete pokračovat s Fatallem.

autor: Radek • datum: 16.01.2019
Dobry den, je mozne kombinovat tento produkt s CEE? A po treninku, kdyz bych si dal HERO? Je dosti komplexni vyrobek. Pocet bcaa v davce bude stacit? Predem dekuji za odpoveď

Dobrý den, uvedenou kombinaci můžete bez problémů použít. BCAA obsahují i bílkoviny z běžné stravy. Pokud tedy kvalitně jíte, mělo by to být v pořádku.

spalovače
autor: Šimek • datum: 15.01.2019
dobrý den, mám otázku ohledně spalovačů všeobecně. Snažím se nabrat svalovou hmotu a nerad bych přitom nabral tuk. Otázka je sníží mi používání spalovače schopnost nabírání svalu. Děkuji za odpověd

Dobrý den, schopnost nabírání svalové hmoty spalovač nesniží, ale nebude ani docházet k redukcí tuku.

V případě energetického nadbytku k redukci tuku nedojde.

autor: Tomáš • datum: 14.01.2019
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jak dlouho tento přípravek účinkuje, když bych si dal 1 kapsli 30 minut před tréninkem a měl trénink mezi hodinou/hodinou a půl ? Může se dávat jen 1 kapsle nebo se musí dodržovat ty 2 kapsle denně? Jsem mírně pokročilý a todle je první spalovač/nakopávač co zkouším. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, aby mělo užívání smysl, dávkujte denně minimálně 2 cps, ideálně 3 cps. Jednu můžete zařadit se snídaní a druhou před tréninkem.

autor: • datum: 14.01.2019
Dobry den jakou vyzivu by jste doporucil ke spalovaci tuku Hlavne aby zahanela pocit hladu a mela dostatek bilkovin Dekuji za odpoved

Dobrý den, lze využít proteinové tyčinky, např.  EXXE (R) Protein BarProtein PuddingSušené maso Indiana Jerky atd. Samozřejmě je vhodné dle potřeby použít také protein, např.  Long (R) 80 Multiprotein.

Doba užívání
autor: Tereza • datum: 14.01.2019
Dobrý den, jak dlouho se tento přípravek může užívat v kuse?

Dobrý den, držel bych se obvyklého časového úseku, a to cca dvou měsíců. Následně se zařadí kratší pauza a poté se může dle potřeby s užîváním pokračovat.

autor: Radek • datum: 14.01.2019
Dobrý den,dá se to používat aj na místo nakopávace před tréninkem

Dobrý den, určitý stimulační efekt se dostaví, ale jak silný, to se musí vyzkoušet. Přidat můžete aminokyseliny, např.  Aminogel (R) nebo  Actinox (R).

Kapsle
autor: Martina • datum: 14.01.2019
Dobrý den, je možné kapsli otevřít a obsah vysypat na lžičku s trochou vody a pak spolknout? Nebo se musí polykat celá? Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,  doporučuji kapsli polknout v celku. Zaprvé nebude obsah chuťově dobrý a kapsle také slouží jako ochranný obal.

autor: Tom • datum: 13.01.2019
Dobrý den, je tento přípravek vhodný při běhání nebo fotbalem? Děkuji.

Dobrý den, pokud chcete redukovat tuk a máte tomu také přizpůsobenou stravu, má použití spalovače smysl.

autor: Louis • datum: 13.01.2019
Dobry den, Muze se tento suplement kombinovat s Tribulus Terrestris 90 od Survivalu? Dekuji za odpověď. VM

Dobrý den, ano, oba suplementy můžete bez problémů kombinovat. Dle potřeby používejte také protein např.  CFM Instant Whey 80. V rámci redukce tuku je dostatečný příjem bílkovin velmi důležitỷ.

autor: Petra • datum: 12.01.2019
Dobrý den myslela jsem že běžná cena jednoho balení fatallu je 799 došlo k přecenění zboží? Koukala jsem na akci 1+1 zdarma kde je uvedena cena jednoho balení 999, jak je to tedy a cenou v budoucnu? Děkuji za odpoved

Dobrý den, všechny slevy se počítají s maloobchodní doporučené ceny a ta je v sou časnosti 999 Kč. Jinak se samozřejmě může stát, že k pohybu ceny dojde.

Jedno balení se stále prodává za uvedených 799 Kč. Objednat si ho můžete zde.

dotaz
autor: Radek • datum: 12.01.2019
Dobrý den chodímdo práce kde se pohybuji takřka celý den po práci bud posilovna nebo nějake běhání apod. jak doporučujete rozvrhnout dávky během dne. Díky za odpověď.

Dobrý den, použijte dávkování doporučené výrobcem. Mohou to být např. 2 cps před tréninkem a po 1 cps se snídaní a obědem.

autor: Robin • datum: 10.01.2019
Dobrý den, potřeboval bych poradit co si koupit k nabírání svalové hmoty. Mám 65 kg a výška okolo 185 cm. Jsem začátečník. Děkuji

Dobrý den, musíte vsadit především na kvalitní stravu a odpovídající trénink. S tímto vám pomůže kniha  Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (Lukáš Roubík)Moderní výživa ve fitness a silových sportech (Lukáš Roubík a kol.).

Ze suplementů bych zatím volil gainer, např.  Hardcore Gain 21. Jednu porci zařadíte po tréninku a druhou dle potřeby např. dopoledne mezi jídly.

Carnitin
autor: Michal Soldán • datum: 10.01.2019
Ještě jednou dobrý den a děkuji za odpověď. Manželka ještě trvá na tom, abych se zeptal, jestli má cenu a jestli je vůbec vhodné kombinovat .konkrétně s karnitinem

V případě vysoké tréninkové frekvence to smysl mít bude. Karnitinu se připisují I jiné funkce, než jen podpora spalování tuku. Tyto účinky se nejvíce projeví právé u častého intenzivního tréninku.

Kombinace
autor: Michal Soldán • datum: 10.01.2019
Dobrý den, lze tento spalovač kombinovat např. s NO „nakopávači“? Děkjuji za odpověď

Dobrý den, teoreticky je kombinace možná, ale také platí, že příliš velké množství stimulantů a energizérů může trénink ovlivnit negativně.

Proto může být výhodnější, neužívat oba suplementy současně. Spalovač můžete zařadit ráno a „nakopávač“  před tréninkem.

autor: Ondrej • datum: 10.01.2019
Dobrý den, potřeboval bych poradit měřím 180cm vážím 110kg pravidelně sportuji cca 2x až 3x týdne nicméně sám na sobě cítím, že pohyb není s touto váhou ideální potrebuju přípravek, který mi pomůže shodit alespoň 10kg stravu jsem již upravil, ale výsledek zatím minimální.. Je Fatall vhodný nebo co mi doporučíte? Diky

Dobrý den, je třeba vycházet z toho, že redukce tuku je především o stravě a pravidelném pohybu. Pokud se vám v současnosti redukce tuku příliš nedaří, bude s velkou pravděpodobností problém ve stravě.

Ze spalovačů doporučuji právě Fatall nebo  Thermogel (R).

Klikněte pro bližší informace a nákup:
Fatall (R) Ultimate Fat Burner 1+1 ZDARMA!
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
9
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby