Ultra Speed 80 Fair Power ® (1000 g) + šejkr Survival (600 ml) 

<< předchozí | další >>
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (1000 g) + šejkr Survival (600 ml)
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (2000 g) + šejkr Survival (600 ml)
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (1000 g) - čokoláda
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (2000 g) - vanilka
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (1000 g + 2000 g)
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (1000 g)
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (1000 g)
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (2000 g) - ledová káva - smetana, jogurt-jahoda
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (2000 g) - borůvka, čokoláda, vanilka
Ultra Speed 80 Fair Power (R) - vzorky (á 30 g)
Ultra Speed 80 Fair Power (R) (1000 g) + šejkr Survival (600 ml)
Fotografie je ilustrační, v některých případech se může od reálného produktu lišit (např. u suplementů v závislosti na druhu balení, příchuti apod.).
Ultra Speed 80 Fair Power je svým složením i vlastnostmi jedním z nejlepších dostupných proteinových suplementů v České republice. Je určen pro všechny sportovce, kteří usilují o nárůst svalové hmoty, ale i lepší regeneraci či sportovní výkony, často je používán i jako náhrada jídla v redukčních dietách. Je skvělý po tréninku, ráno po probuzení i přes den. Ultra Speed je složený ze tří nejkvalitnějších zdrojů bílkovin, obsahuje plně instantní (= snadno rozpustný) syrovátkový nativní CFM mikrofiltrovaný proteinový koncentrát, dále pak instantní syrovátkový nativní CFM mikrofiltrovaný proteinový izolát a také syrovátkový enzymaticky štěpený hydrolyzovaný proteinový koncentrát s nejvyšším možným stupněm hydrolýzy DH32. Neobsahuje lepek.

Suplement vyniká velmi rychlým a snadným vstřebáváním a tím i maximální účinností. Jako sladidlo je z největší části použita stévie. Ultra Speed 80 Fair Power je velmi snadno rozpustný, netvoří zbytečnou pěnu, je dostupný v příchutích vanilky, čokolády, borůvky a nově i v netradičních kombinacích ledová káva-smetana a jogurt-jahoda. Podíváte-li se na složení, najdete v něm procentuálně uvedené zastoupení všech klíčových složek bílkovin, díky čemuž získáváte absolutní přehled o složení (což je u proteinových suplementů bohužel stále výjimkou). Čistotu, kvalitu i maximální jakost použitých surovin garantuje majitel Fitness akademie Ronnie.cz a vyhledávaný osobní trenér vrcholových sportovců Pavel Provázek.

Přejít do e-shopu: Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA!

Ultra Speed 80 Fair Power (R..

Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
 


sdílet na moji zeď na Facebook

Majitelem autorských práv k fotografiím je společnost Erasport, s. r. o.