Glutamin Fair Power ® (500 g) 

<< předchozí | další >>
Glutamin Fair Power (R) (500 g) + Leucin Fair Power (R) (250 g)
Glutamin Fair Power (R) (500 g)
Leucin Fair Power (R) (250 g)
Glutamin Fair Power (R) (500 g)
Fotografie je ilustrační, v některých případech se může od reálného produktu lišit (např. u suplementů v závislosti na druhu balení, příchuti apod.).

L-glutamin je nejčastěji vyhledávanou volnou aminokyselinou mezi sportovci napříč všemi sportovními odvětvími. Sportovci od ní vyžadují nejen zlepšení regenerace, ale i posílení imunitního systému a urychlení pokroků v silových, silově vytrvalostních i vytrvalostních disciplínách. Cenově výhodné balení Glutamin Fair Power ® společnosti Survival vystačí na rovných 100 dávek.

Leucin Fair Power ® je farmaceuticky čistá aminokyselina s rozvětveným řetězcem bez jakýchkoliv dalších přísad. Je nesporným faktem, že aminokyseliny BCAA jsou základním doplňkem výživy pro všechny sportovce zaměřené na sílu, svalový objem, ale i vytrvalostní výkony. BCAA jsou tvořeny třemi aminokyselinami - leucinem, isoleucinem a valinem. Potřeba lidského těla je největší právě u leucinu, proto jej mnoho pokročilých sportovců vyhledává a obohacuje jím svůj denní příjem živin. Čistý krystalický leucin je chuťově nahořklý, používá se tedy pro přimíchání do jídla nebo proteinových, sacharidových či jiných nápojů.

Kvalitu obou produktů Survival garantuje majitel trenérské školy Ronnie.cz a vyhledávaný osobní trenér vrcholových sportovců Pavel Provázek.

Přejít do e-shopu: Glutamin Fair Power ® + Leucin Fair Power ®

Glutamin Fair Power ® + Le..

Kombinace dvou čistých aminokyselin pro ochranu Vaší svalové hmoty.
 


sdílet na moji zeď na Facebook

Majitelem autorských práv k fotografiím je společnost Erasport, s. r. o.