Anabolic Mass (3000 g) + LevroPump (12 g) 

<< předchozí | další >>
Anabolic Mass (3000 g) + LevroPump (12 g)
Anabolic Mass (7000 g) + LevroPump (12 g)
Anabolic Mass (3000 g) + LevroPump (12 g)
Fotografie je ilustrační, v některých případech se může od reálného produktu lišit (např. u suplementů v závislosti na druhu balení, příchuti apod.).

Anabolic Mass je prvotřídní anabolický gainer, vyhledávají jej sportovci, kteří chtějí budovat extrémně čistou svalovou hmotu, umocnit regeneraci a obnovu svalové tkáně a zvýšit hladinu testosteronu. Základ produktu Anabolic Mass, jehož složení navrhla legenda kulturistiky Kevin Levrone, tvoří 40 % bílkovin – proteinová složka je tvořena vysoce kvalitními zdroji bílkovin (Carbelac ®, Isolac ®, Optipep ®, PeptoPro ®). Je obohacen o DAA, HMB, taurin, L-arginin, kreatin, fenugreek.

LevroPump je moderní a ucelený předtréninkový výrobek navržený ke stimulaci těla a k maximalizaci efektu "svalové pumpy". Doporučeno pro dospělé, kteří jsou fyzicky aktivní během chvil nejvíce vyčerpávajícího, dlouhotrvajícího a silového tréninku. Každá dávka dodává tělu 4000 mg beta alaninu (v podobě CarnoSynu ®), 3000 mg argininu AKG, 1500 mg citrulinu malátu a 1000 mg taurinu!

Přejít do e-shopu: Anabolic Mass + vzorek LevroPump ZDARMA!

Anabolic Mass + vzorek Le..

Prvotřídní anabolický gainer pro podporu extrémně čisté svalové hmoty.
Sleva 319 Kč.
 


sdílet na moji zeď na Facebook

Majitelem autorských práv k fotografiím je společnost Erasport, s. r. o.