Protein Bar (2x 60 g) + Energy Bar (2x 50 g) 

<< předchozí | další >>
Protein Bar (2x 60 g) + Energy Bar (2x 50 g)
Protein Bar (2x 60 g) + Energy Bar (2x 50 g)
Protein Bar (60 g) a Energy Bar (50 g)
Proč cvrččí mouka?
Protein Bar (2x 60 g) + Energy Bar (2x 50 g)
Fotografie je ilustrační, v některých případech se může od reálného produktu lišit (např. u suplementů v závislosti na druhu balení, příchuti apod.).

Protein Bar - jak udělat nejlepší proteinovou tyčinku? Smíchat nejméně 20 g vysoce kvalitních bílkovin, nízký obsah sacharidů a použít pouze přirozené suroviny - s cvrččí moukou se to podařilo. Výsledkem je opravdová chuť prémiových surovin. Použili jsme nejmenší možné množství agávového sirupu smíchaného s kakaovým máslem - jen natolik, abychom udrželi všechny ořechy, semínka a prášky dohromady. Jen si představte to množství zdravých tuků z oříšků, semínek a kakaového másla. Nepochybně se jedná o skvělý zdroj energie.

Energy Bar - s energetickou tyčinkou jsme chtěli ukázat jediné - hmyz může chutnat skvěle. Budete překvapeni, jak je lahodná a výtečná. S cvrččí moukou a psylliem jsme z běžné energetické tyčinky udělali vyváženou svačinu, která Vás zasytí na mnohem déle. Většina energetických tyčinek není správně sestavena - nutričně nevyvážená a plná rychlých cukrů. S cvrččí moukou jsme byli schopni vyvinout opravdovou lahodnou svačinku bez výčitek.

Přejít do e-shopu: Sens Bar Pack (se cvrččí moukou)

Sens Bar Pack (se cvrččí ..

Výhodný balíček proteinových a energetických tyčinek s cvrččí moukou.
 


sdílet na moji zeď na Facebook

Majitelem autorských práv k fotografiím je společnost Erasport, s. r. o.