Levrone Mass (7000 g) + triko + šejkr 

<< předchozí | další >>
Levrone Mass (7000 g) + triko + šejkr
Levrone Mass (7000 g) + triko + šejkr
Fotografie je ilustrační, v některých případech se může od reálného produktu lišit (např. u suplementů v závislosti na druhu balení, příchuti apod.).
Levrone Mass je prvotřídní anabolický gainer, vyhledávají jej sportovci, kteří chtějí budovat extrémně čistou svalovou hmotu, umocnit regeneraci a obnovu svalové tkáně a zvýšit hladinu testosteronu. Základ produktu Levrone Mass, jehož složení navrhla legenda kulturistiky Kevin Levrone, tvoří bílkoviny – proteinová složka je tvořena vysoce kvalitními zdroji bílkovin (koncentrát, Isolac ®, Optipep ®, PeptoPro ®). Je obohacen o DAA, HMB, taurin, L-arginin, kreatin, fenugreek.

Pohodlné bavlněné triko ze série Kevin Levrone Signature s potiskem na prsou a šíji, krátký rukáv, kulatý výstřih - zdvojený (černý vnitřní límeček). Šedá barva s bílo-černým potiskem. Šev za krkem překryt a zpevněn pruhem s logy. Materiál: 100 % bavlna.

Šejkr o objemu 700 ml. Klasický vzhled, hnědý průsvitný (matný), dva průhledy (lesk), šroubovací větší i menší víčko stříbrné, stupnice v ml a oz, mřížka. Po stranách logo Kevin Levrone a silueta.

Přejít do e-shopu: Levrone Mass + triko + šejkr Kevin Levrone ZDARMA!

Levrone Mass + triko + še..

Prvotřídní anabolický gainer pro podporu extrémně čisté svalové hmoty.
 


sdílet na moji zeď na Facebook

Majitelem autorských práv k fotografiím je společnost Erasport, s. r. o.