Dobrý den, žádný speciální proteiny pro tuto věkovou kategorii nejsou. Tudíž půjde o standardní syrovátkový protein. Mezi nejoblíbenější patří např. CFM Instant Whey 80, 100 % Whey Protein či CFM 100 % Whey Protein.
Pokud by vám tento výběr nevyhovoval, tak se ozvěte a mužeme to projít znovu.
Dobrỷ den, na redukci tuku to přímý vliv mít nebude. V případě potřeby to může spíše zdravotní efekt.
Dobrý den, omlouváme se za pozdní reakci. Hrazdy z naší nabídky bohužel nejsou vhodné. Obložení bohužel také nepomůže.
Dobrý den, v nabídce máme pouze bándáže o délce 2 m.
Dobrý den, kotníkový adaptér najdete zde.
Dobrý den, dají se použít originál podložky, ale tam musíte počítat s obrovskou finanční náročností. V domácích podmínkách se používají např. navrstvené podložky pod pračku či různé průmyslové gumové pláty (podlahy). Dávají se přímo na podlahu nebo OSB desky.
Dobrý den, náhradní díly na stroje nemáme v nabídce, můžete zkusit zkontaktovat některého z výrobců.
Dobrý den, ohledně náhradních dílů Kettler, kontaktujte prosím servisní středisko Kettler na www.kettler.cz. Ušní upínku máme skladem. Lze si pro ni zajet přímo do centrálního skladu.
Dobrý den.
Prosím berte moji odpověď jako jednu, nikoliv jedinou možnou.
Osobně by mi přišla jako vhodná varianta zařadit trénink na crossovém trenažeru - jedná se o aerobní cvičení, tzn. cvičení obecně posilující kardiovaskulární systém, zároveň cvičení, které je energeticky dostatečně náročné na to, aby pomáhalo (za předpokladu rozumného jídelníčku) redukovat váhu, v neposlední řadě ale i o cvičení, kdy není taková zátěž na klouby, což mi přijde právě v uvedeném věku a za předpokladu, že nemluvíme o trénovaném sportovci, jako dost důležitá věc. Zároveň je snadné přidávat zátěž, tzn. z počátku začínat prakticky pomalou chůzi a postupně se teprve rozběhávat. A abych odpověděl ještě na jednu Vaši zmínku, totiž o posilování svalstva celého těla, crossový trenažer toto ze všech aerobních strojů splňuje nejlépe (ne dokonale, ale nejlépe z možných).
Nicméně platí, jak jsem psal, berte to jako jednu z možností. Určitě bych navíc doporučil, aby si pán sám daný stroj prvně někde vyzkoušel, třeba někde ve fitku nebo v prodejně, aby z něho měl sám pocit, že ho to bude bavit a třeba 45-60 minut 4-5krát do týdne na stroji vydrží (nutit se do něčeho, co člověka nebaví, by asi nebylo to správné). V neposlední řadě je pak nutné zvolit stroj takový, který vůbec rozumný trénink umožní, tzn. určitě ne teleshoppingové stroje nebo stroje ze supermarketu v ceně jednotek tisíc korun, ale už rozumně konstruovaný stroj, jehož ceny začínají někde okolo 6.000 Kč (a i to je velmi základní model). Ale o to více je potřeba si to předem vyzkoušet. Rád Vám s výběrem konkrétního modelu případně pomohu, ale svoji první odpověď beru spíš tak všeobecně a až kdybyste se pro stroj rozhodli, bychom se na konkrétní mohli podívat blíže.
K druhé části otázky, totiž o doplňcích stravy. V první řadě je potřeba se podívat na jídelníček jako takový, kde byste měli postupně (to slovo zdůrazňuji) vyřadit tučné, sladké a obecně nezdravé věci a nahrazovat je zdravějšími alternativami, zároveň se zaměřit na to, aby se denní jídelníček neskládal z jednoho/dvou velkých jídel denně, ale aby to bylo třeba šest/sedm menších jídel/svačin rozprostřených do průběhu celého dne. To celé lehce deficitní, tzn. aby energetický příjem byl o kousek menší než výdej (tomu právě dost pomůže případný výdej energie v rámci některé sportovní činnosti).
Co se týče doplňků stravy konkrétně, neviděl bych je jako stěžejní, pokud nějaké zařadit, tak obecně multivitamín/multiminerál, omega 3 kyseliny a podobně. Věci jako proteiny, spalovače tuku a podobně bych ze svého pohledu vůbec neřešil, postupná úprava jídelníčku a samotná sportovní činnost by měla být více než dostačující. Opět ale zdůrazňuji to své slovo „postupně“, protože ať už změna jídelníčku, tak i zařazení pravidelné sportovní činnosti, jsou dost náročné věci a kdyby se na to šlo skokově ze dne na den, jen málokdo u toho dlouhodobě vydrží. A právě ta dlouhodobost je v udržení správného jídelníčku i u cvičení, ať už pro posílení kardiovaskulárního systému nebo pro snížení váhy, naprosto klíčová.
Mějte hezký den.
Dobrý den, běhací pásy na Vršovické komunikují s hrudními pásy o frekvenci 5 kHz. Z naší nabídky Vám mohu nabídnout hrudí pás Polar T34.
12...8 |
neděle | DNES | nejsme na příjmu |
pondělí | ZÍTRA | 07:30 - 14:30 |
úterý | 07:30 - 14:30 | |
středa | 07:30 - 14:30 |