MAGAZÍN
OBCHOD
AKADEMIE
zavřít
vyhledávání
Zadejte výše hledaný výraz...
Uživatelské jméno nebo e-mail:
Heslo:
Přihlášení bylo úspěšné.
Přejeme Vám příjemné nakupování!
Okno za za chvilku samo zavře.
Přihlásit se
Košík
0
Oblíbené
0
Hodnocení
SPORTOVNÍ VÝŽIVAOBLEČENÍKNIHYFITNESS ZAŘÍZENÍSPORTOVNÍ POTŘEBYO NÁSVŠE O NÁKUPU
Ronnie.cz 
Poradna
Trénink

Poradna: Instruktor Pole Dance (Jarmila Hanzlíková)

INFORMACE
KATEGORIE
PRODUKTY
V poradně je k produktu Instruktor Pole Dance (Jarmila Hanzlíková) od výrobce Ronnie.cz celkem 1 otázka a odpověď. Chcete-li se také na cokoliv zeptat, přejděte do poradny u produktu a klikněte na tlačítko Vložit nový dotaz.
Všechny
nebo vyhledat produkt:
 
Jiří, 15. 01. 2018
Dobrý den, s výrobky Extrifit jsme já a moji známí nadmíru spokojeni. Přesto nedokážu dostatečně odpovědět na dotaz, který jsem dostal: „... To je sice všechno moc hezký, ale proč bych si to kupoval, když můžu mít kilo kvalitního CFM pod 300 kč?“ Argumentoval jsem trávícími enzymy, stévií a příchutí. Na vašem kurzu jsem se dověděl sice o metodách zpracování, ale to už bylo před 4 roky a CFM bylo relativní novinkou. Poslal mi odkaz na..... , kterou asi znáte. Trapné bylo, že to bylo před ostatními. Děkuji za odpověď: Jiří Želivský

Dobrý den, většině zákazníků neochucené suroviny nevyhovují, proto dávají přednost ochuceným variantám. Pokud používají čistou surovinu, tak většinou jako přísadu na přípravu jídel. Některé suroviny také nejsou instantní a hůře se rozpouští.

Samozřejmě také může být rozdíl v jednotlivých surovinách. Proto je vhodné před nákupem porovnat aminokyselinové spektrum jednotlivých výrobku. Při tomto je třeba dát pozor, jak je to uvedeno. Vyplatí se také sledovat historii výrobce a uživatelské reference.

Ideální je, když je uvedeno aminokyselinové spektrum ve 100 g produktu. V tomto případě nemusíte nic přepočítávat. Víte že platí uvedený údaj. Takto to uvádí např. právě Extrifit.

Petr Flášar, Ronnie.cz

Mohlo by Vás zajímat

Výprodej

Zelená linka 800 203 209
(po - pá: 09:00 - 17:00)
Způsoby dopravyKontakty
PoradnaProdejny
Mapa stránekNahlásit chybu