Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMANesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit!
MAGAZÍN
OBCHOD
AKADEMIE
zavřít
vyhledávání
Zadejte výše hledaný výraz...
Uživatelské jméno nebo e-mail:
Heslo:
Přihlášení bylo úspěšné.
Rádi Vás u nás zase vidíme!
Okno za za chvilku samo zavře.
Přihlásit se
Košík
0
Oblíbené
SPORTOVNÍ VÝŽIVAOBLEČENÍKNIHYFITNESS ZAŘÍZENÍSPORTOVNÍ POTŘEBYO NÁSVŠE O NÁKUPU
Výživová poradkyně
www.janabrasnickova.cz
Chcete sestavit jídelníček, trénink, pomoci s hubnutím? Klikněte zde.
Ronnie.cz 
Poradna
Rehabilitace

Poradna: Masážní válec Roller

INFORMACE
KATEGORIE
PRODUKTY
V poradně jsou k produktu Masážní válec Roller od výrobce Acra celkem 2 otázky a odpovědi. Chcete-li se také na cokoliv zeptat, přejděte do poradny u produktu a klikněte na tlačítko Vložit nový dotaz.
Všechny
nebo vyhledat produkt:
 
Dotaz u zboží Masážní válec Roller
Jan, 13. 10. 2018
tento válec jsem si koupil, vážím 115 kg, a garantovaná nosnost je 150 kg, za dva dny od koupě jsem si jím masíroval záda - ježdění po válci vlastní vahou po páteři a vzpřimovačích - válec křupl jako vlašský ořech...dobře, rekl jsem si, vadný kousek, jel jsem osobně do obchodu, vyměnil jsem si ho za úplně stejný výrobek, u kterého se mi ten samý den stalo naprosto to samé. Pochopil jsem, že výměna u tohoto výrobku je nesmyslná, ale zároveň pěnový obal masíruje fakt skvěle, tak jsem si válec vyplnil tlustostěnnou papírovou dutinkou, která unese minimálně 300 kg - ovšem zaručeně, a mohu výrobek používat. Fakt by mě zajímalo, proč výrobce, když už vyrobí skvělý masážní válec s funkční pěnou, nedokáže investovat více do výroby do kvalitnějšího vnitřku a použije pro to nejlacinější polyuretanovou 2 mm silnou trubku, která vypadá jak ta, co se dává k záchodu?? :D každý kdo si tento výrobek koupí, ať počítá s maximální nosností okolo 85 - 90 kg, víc ani náhodou, a i to možná přeháním. KOminace luxusní masážní pěny se šuntským vnitřkem, celkový dojem tedy 50%......

Dobrý den. Děkuji za zpětnou vazbu, byť samozřejmě za způsobené starosti nejsem rád a omlouvám se za ně. Kolegům řešící nákup produktů Vaši zpětnou vazbu předám, výše v popisku jsem pak také upravil informace o nosnosti.

Ing. Martin Jebas, Ronnie.cz
Dotaz u zboží Masážní válec Roller
Markéta, 20. 04. 2017
Dobrý den, mám zájem o zakoupení masážního válce. Je válec dutý? Rozlišují se tvrdosti válce?

Dobrý den, ano, válec je dutý. Rozlišuje se pouze délka a průměr masážního válce. Průměr 14 cm, délka 33 cm. Průměr 12 cm, délka 45 cm.

Přemek Řezáč, Ronnie.cz

Mohlo by Vás zajímat

Výprodej

Zelená linka 800 203 209
(po - pá: 09:00 - 17:00)
Způsoby dopravyKontakty
VelkoobchodProdejny
Mapa stránekNahlásit chybu