BCAA 2:1:1


Kategorie: Sportovní výživa > Aminokyseliny > BCAA
Výrobce: Nutrend - https://obchod.ronnie.cz/nutrend


Větvené aminokyseliny v podobě dobře vstřebatelných tablet. Obsah BCAA v každé tabletě je 1000 mg. Aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin, L-valin ve vyváženém poměru 2:1:1, který odpovídá potřebám organismu při fyzické zátěži a po ní. Čistá, volná krystalická forma aminokyselin BCAA pro regeneraci a ochranu svalové hmoty. Možnost univerzálního použití.

balení druh běžná cena cena pro vás
150 tbl (neuvedeno)
- oblíbenost: 10/10
565 Kč509 Kč

Garance nejnižší ceny:

Internetový obchod Ronnie.cz je největším maloobchodním prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. Pokud se stane, že Vám někdo nabídne stejné zboží jako my, avšak za nižší cenu, napište či zavolejte nám, nabídneme Vám cenu ještě nižší!


Produkt BCAA 2:1:1 je určen pro zlepšení regenerace po fyzickém výkonu, pro ochranu svalové hmoty, jako doplněk kvalitní výživy sportovců.

Doporučené dávkování:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g6 tbl
L-leucin38,5 g3000 mg
L-valin19,2 g1500 mg
L-isoleucin19,2 g1500 mg

Složení:

Upozornění:

Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Informace:


Jak zboží zakoupit?


Tato stránka byla vytištěna z adresy: https://obchod.ronnie.cz/s-6148-bcaa-2-1-1.html