Vsaďte při tréninku na kvalitní výživu Nutrend

Vsaďte při tréninku na kvalitní výživu Nutrend

Autor: Štěpánka Flusserová
Datum: 08. 03. 2010

Sledovali jste s napětím souboje českých reprezentantů o cenné kovy na nedávných zimních olympijských hrách ve Vancouveru? Vedle jejich nasazení a Vašeho povzbuzování byly ve hře o medailový úspěch také produkty sportovní výživy NUTREND. Olomoucká firma je již několik let oficiálním dodavatelem doplňků stravy pro olympioniky.

Vedle výživy pro olympijské reprezentanty však potravinovými suplementy podporuje i další sportovce, mezi nimi i mnohé kulturisty. Produkty NUTREND užívá například švédský fenomén Martin Kjellström, jeden z mála vyvolených, kteří se účastnili legendárního Mr. Olympia, snu mnoha bodybuilderů, vedle něj pak také slovenský kulturista Marián Čambál či ukrajinský bodybuilder Vitaliy Grechukhov.

Tito borci spoléhají na NUTREND, který si vydobyl pevnou pozici v jídelníčku aktivních sportovců. Jak toho ryze český výrobce dosáhl? Díky vlastnímu vývojovému oddělení, které stále pracuje na novinkách a současně inovuje nabídku, a velmi důsledné kontrole kvality výroby.

„Především sázka na kvalitu se ukázala jako vítězná. Dodržujeme přísné normy, a to jak interní, tak externí. Zároveň přísně prověřujeme vlastní dodavatele surovin. Jsme držiteli nejrůznějších osvědčení jakosti,“ uvádí Martina Zedníková z vedení firmy. „Zároveň ale nespíme na vavřínech a neustále doplňujeme naši nabídku tak, aby plně vyhovovala sportovcům z řady sportovních odvětví. Kulturisté u nás pak najdou velice rozsáhlé portfolio produktů,“ doplnila.

Nejnáročnější prověrku kvality NUTREND pak představují špičkoví sportovci, kteří při své cestě za triumfy pečlivě zvažují, co zařadí do jídelníčku. Tento náročný test absolvuje firma již řadu let a vždy s úspěchem. Vedle zmiňovaných kulturistů Kjellströma či Čambála používají výrobky NUTREND také další sportovní hvězdy, jako jsou triatlonista Petr Vabroušek, který zvládá za sezónu i 14 ironmanských triatlonů, trojnásobek oproti zbylé světové špičce, atlet Jaroslav Bába, boxer Lukáš Konečný nebo akrobatická lyžařka Nikola Sudová.

Výjimečné kvality sportovní výživy NUTREND, která poskytuje podporu pro maximální výkon za férových podmínek, potvrzuje i certifikát Antidopingového výboru České republiky, zaručující, že v nabídce společnosti nenajdete žádný produkt dopingového charakteru.
DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131 (licenční podmínky zde).
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: VÝPRODEJ
:: SPECIÁLNÍ BALÍČKY
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy

:: DVD filmy
:: Plakáty a fotografie
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Veslovací trenažery
:: Běhací pásy
:: Steppery
:: Posilovací lavice
:: Posilovací stroje

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Solární kosmetika
:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
2
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby