FITNESS ZAŘÍZENÍ

Ať už si chcete vybavit komerční fitness centrum, maličkou posilovnu doma, nebo chcete-li třeba jen jeden jediný rotoped či eliptický trenažer, se vším se na nás můžete obrátit. V každé z kategorií Vám nabízíme fitness zařízení v levnějším cenovém rozmezí (ale pozor, nikdy ne v tom „nejlevnějším“, protože za kvalitou námi prodávaných věcí si chceme stát) i z řad nejvyšších určených pro nejnáročnější zákazníky. S nákupem jakéhokoliv fitness zařízení Vám rádi pomůžeme, samozřejmostí je doprava po celé ČR zdarma, navíc jako jedni z mála prodejců nabízíme i nákup na splátky bez navýšení, kdy nepřeplatíte ani jedinou korunu!

Popis nadkategorie:

  • Co vše v naší nabídce fitness zařízení najdete? Tři úvodní kategorie jsou věnovány činkám, a to v první řadě jednoručním, dále pak i činkám velkým a také kotoučům všech tří nejčastěji používaných vnitřních rozměrů. V sekci Adaptéry najdete rozličné nástavce pro kladkové stroje, v sekci Posilovací lavice pak pevné i nastavitelné lavičky pro použití ať už v domácnosti, či v komerčních zařízeních. Stojany a klece Vám představí naši nabídku pro organizaci činek a kotoučů, v podkategorii Klece pak své najdou všichni silově zaměření sportovci. Rotopedy - to je jedna z nejoblíbenějších sekcí našeho obchodu s fitness zařízením, stejně tak jako kategorie s dalšími aerobními stroji - běhacími pásy, veslovacími trenažery, crossovými trenažery či steppery. V kategorii Posilovací stroje najdete posilovací zařízení jak jednoúčelová pro jednu či dvě svalové skupiny, tak také multifunkční, na kterých lze mnohdy procvičit beze zbytku celé tělo. Zařízení, která se svým zaměřením nehodila do předešlých sekcí, najdete v kategorii Ostatní stroje.

    Mimochodem, zde je vhodné zmínit ještě jednu maličkost. Většinu fitness zařízení, která Vám nabízíme, máme skutečně skladem a k okamžité expedici. V externích skladech (s čekací dobou řádově většinou v jednotkách dnů) jsou především velmi drahé stroje vyšších řad. Dopravu zdarma po celé ČR zajišťujeme jednak prostřednictvím služeb společnosti DHL, jednak ale také vlastními silami, kde disponujeme vlastním dostatečně dimenzovaným expedičním oddělením, jehož pracovníci Vám stroje mohou dovézt až domů kdykoliv se Vám to hodí, a budete-li chtít, zajistí Vám samozřejmě i kompletní montáž!

Klíčová slova nadkategorie Fitness zařízení:

  • fitness zařízení, zařízení fitnesscenter, zařízení fitness pro domácnost, činky, jednoručky, kotouče, posilovací lavice, stojany, posilovací klece, rotopedy, ergometry, steppery, běhací pásy, crossové trenažery, posilovací stroje, rehabilitace, ostatní fitness zařízení

DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů | Kontakty


Přepnout na verzi pro mobilní telefony
(funkční pouze z mobilních telefonů)Jméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: Výprodej
:: Speciální balíčky
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Fitness potraviny
:: Zdraví a vitalita

:: Veterinární přípravky
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Ostatní literatura
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Crossové trenažery
:: Posilovací lavice

:: Adaptéry
:: Rehabilitace
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
1
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby
Vyzkoušejte novou
verzi Ronnie.cz