SynTech - prémiová sportovní výživa z Belgie

SynTech

SynTech je belgická značka sportovní výživy, která je založena na využívání nejlepších možných surovin s ochrannými známkami s vědecky prokázanými účinky, zároveň ale také s reálně využitelným množstvím účinných dávek. Produkty SynTech patří k absolutní špičce evropského trhu se sportovní výživou, jejich výroba probíhá v souladu s normou ISO 22000 (systém managementu bezpečnosti potravin) a všechny produkty jsou GMO free (pocházejí tedy ze surovin, které nebyly geneticky modifikovány).

Seznam všech produktů
Od této značky máme skladem:
 • celkem 2 produktů
 • v 1 různých variantách.

Zobrazit produkty SynTechu

SynTech je značka sportovní výživy, která je synonymem pro kvalitu, bezpečnost a vysokou účinnost výživy pro sportovce všech výkonnostních kategorií. Nezáleží na tom, jaký sport je Vám nejbližší nebo jaké cíle sledujete, z nabídky značky SynTech si vyberete vždy to nejlepší, co pomůže splnění právě Vašich tréninkových cílů.

SynTech klade důraz na následující čtveřici klíčových parametrů:

 • Vědecky prokázané účinky klíčových látek
  Produkty SynTech nejsou založeny na použití mediálně vděčných, ale přitom neúčinných aktivních látek, stejně tak neexperimentují s látkami, které nebyly dostatečně vyzkoušeny a jejichž účinnost nebyla pečlivě ověřena. Síla a oblíbenost značky SynTech spočívá v použití pečlivě vybraných kombinací takových složek, které mají vědecky prokázané účinky.

 • Nejlepší suroviny s ochrannými známkami
  SynTech je jednou z mála společností, které při výběru surovin pro své produkty v maximální možné míře využívají suroviny s ochrannou známkou. Jedná se sice o suroviny mnohdy i výrazně dražší, než jsou suroviny dovezené z východních asijských zemí, ale zároveň také o suroviny, které jsou vysoce jakostní. SynTech dává v maximální míře přednost takovým surovinám, jejichž původ je v zemích Evropské unie a které se vyznačují přísnou kontrolou jakosti výroby i výsledné výstupní kvality. Všechny produkty jsou sledovány do úrovně těch nejmenších složek, aby byla zajištěna maximální kvalita výsledných výrobků a také jejich nejvyšší možná bezpečnost.

 • Využití reálně účinných dávek
  Mnoho výrobků sportovní výživy používá řadu ingrediencí jen v „kosmetických“ dávkách, aby mohly být uvedeny na etiketě, přitom ale skutečně obsažené množství zdaleka nestačí k tomu, aby se reálný účinek mohl dostavit. SynTech nenabízí produkty založené na „patentovaných směsích“, které tak často najdete na zámořských produktech a které pod lákavými názvy skrývají dlouhé seznamy látek bez deklarovaného množství, jež navíc bývá ve skutečnosti někdy až směšně nízké. Výrobky SynTech obsahují jen reálně účinné plné dávky. Přidaná hodnota pro sportovce je totiž mnohem vyšší, pokud produkt neobsahuje velké množství příměsí v malých dávkách, ale raději menší počet příměsí v dávkách plných.

 • Vzájemná podpora účinných látek
  Všechny produkty SynTech jsou vyvíjeny pro docílení synergické účinnosti, obsahují tedy takové kombinace složek, které se vzájemně podporují a které umožňují dosažení vyšší účinnosti než při podávání jednotlivých složek zvlášť. Produkty SynTech jsou navíc snadno stravitelné a velmi dobře chutnají.

Přísně sledovaná kvalita výroby

SynTech přináší celou řadu účinných a vysoce kvalitních výrobků, které v současnosti patří k absolutní špičce na evropském trhu. Systém zajišťování kvality je v souladu s normou ISO 22000 (systém managementu bezpečnosti potravin) a HACCP (analýza nebezpečí a kontrolní kritické body) a především, všechny produkty jsou GMO free (pocházejí ze surovin, které nebyly geneticky modifikovány a které neobsahují geneticky modifikované mikroorganismy). SynTech vyvíjí veškeré své produkty také v souladu s nařízením mezinárodní antidopingové organizace WADA a též v bezchybné harmonii s evropskou legislativou.

Pro koho jsou produkty SynTech určeny?

SynTech je značkou pro zdravý životní styl, která usiluje o to, aby vyvíjela prémiovou sportovní výživu skutečně pro každého, a to ať už jste začátečník nebo špičkový závodník, muž nebo žena, či ať už jste v jakémkoliv věku. Každý může využívat naplno přínosů sportovní výživy SynTech.

SynTech je ideální volbou pro všechny, kteří:

 • kladou důraz na zdravý a sportovní životní styl,
 • chtějí dodržovat správné stravovací návyky a cíleně regulovat svoji hmotnost,
 • požadují rychlejší a lepší regeneraci,
 • chtějí zvýšit svoji sílu a rozvíjet svalovou hmotu (produkty SynTech používají s výbornými výsledky začínající i pokročilí kulturisté, sportovci věnující se CrossFitu, hráči amerického fotbalu, bojovníci MMA, hokejisté, boxeři, gymnasté a další),
 • chtějí zvýšit výkonnost v průběhu dlouhých a intenzivních tréninků (řada produktů je vhodných pro sportovce vytrvalostních sportů, využívají je běžci, cyklisté, veslaři, ale i další vytrvalostní sportovci).

V belgických laboratořích pomáhají produkty SynTech vyvíjet špičkoví odborníci na výživu, biochemici a lékaři, ale také osobní siloví a kondiční trenéři. Každý z nich přispívá svým know-how ze své vlastní odborné znalosti v konkrétní oblasti. Všichni ale sdílejí společné myšlenky, vášeň pro vzdělání, sport a fitness na jedné straně a touhu na základě svých vědomostí vytvářet produkty nejvyšší možné účinnosti na straně druhé. Všichni pak úzce spolupracují s trenéry a špičkovými sportovci z různých sportovních disciplín, kteří soutěží na mezinárodních úrovních, aby i s jejich pomocí a s jejich zpětnou vazbou mohli vyvíjet tak špičkové produkty špičkové evropské sportovní výživy, jakými doplňky výživy SynTech bezesporu jsou.


DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131 (licenční podmínky zde).
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: VÝPRODEJ
:: SPECIÁLNÍ BALÍČKY
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy

:: DVD filmy
:: Plakáty a fotografie
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Veslovací trenažery
:: Běhací pásy
:: Steppery
:: Posilovací lavice
:: Posilovací stroje

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Solární kosmetika
:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
 
oblíbené
1
 
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby