Veslovací trenažer Pacific Rower

Veslovací trenažer Pacific Rower je inovovaný veslařský trenažer, který pro veslování využívá přirozené médium - vodu. Budete nadšeni jeho dokonalými vlastnostmi. Tyto veslovací trenažery se vyznačují okamžitým záběrem a pevnou konstrukcí. Veslařské trenažery monitorují Váš trénink pomocí profesionálního computeru, který znázorňuje všechny potřebné hodnoty.
Veslovací trenažer Pacific Rower
Proč nakupovat právě u nás?
• jsme největší fitness obchod v České republice
9 kamenných poboček v Praze, Plzni a Liberci
• 99 % zboží máme přímo v našich skladech
• výhodné poštovné (0 - 119 Kč), balné 0 Kč
• máme obchodní podmínky s certifikátem dTest
Akční nabídka:

doprava:po celé ČR zdarma
záruka:24 měsíců, případný servis u zákazníka
objednávky:prostřednictvím tohoto internetového obchodu nebo na zelené lince 800 203 209
doplňující info:

možnost nákupu na splátky již od 0 Kč
dodací lhůta: ihned

Veslovací trenažer Pacific Rower (sleva 0 %)
balenídruhcenapočet kusů
1 ks(neuvedeno)
18990 Kč
• doporučená cena: 18990 Kč
Nabízí Vám kdokoli cenu lepší? Klikněte zde, zlevníme více!
 

Určení produktu:

Pro domácí použití. Produkt je určen výhradně pro domácí použití. Není dimenzován na umístění v komerčních posilovnách, klubech ani v jiných místech s velkým vytížením, tzn. nelze jej používat jinak než pro domácí trénink.

Informace výrobce:

Charakteristika výrobku:

 • spolehlivý čtyřlopatkový systém
 • nepřekonatelná životnost stroje
 • nejmenší rozměry stroje ve své třídě
 • velmi pohodlné sedadlo
 • unikátní, neklouzavé opěry pro nohy
 • jednoduché nastavování podpěr dle velikosti nohou
 • madla s velkým průměrem a příjemným povrchem
 • snadný plynulý pohyb - žádné řetězy, žádná lubrikace
 • výkonný počítač
 • vestavěná přepravní kolečka
 • rozměry: 1970 mm x 530 mm. Pro dokonalé uskladnění stroj může stát ve vertikální poloze
 • maximální váhy uživatele: 135 kg
 • stříbrná barva

Pokud si vyberete veslařský trenažér First Degree Fitness s technologií tekutiny jako medium odporu, vybrali jste si ten nejkvalitnější stroj ve své třídě. Budete motivováni ke cvičení a pyšní na své výsledky. Každý uživatel si oblíbí zvuk, pohodlnost a odolnost celého systému.

Informace:

 • vodu v nádrži udržujete pomocí tablet
 • jedna tableta vystačí na 6 měsíců
 • současně s dodávkou trenažeru obdržíte 8 těchto tablet

TECHNICKÉ PARAMETRY
Délka:197 cm
Šířka:53 cm
Výška:51 cm
Váha:32 kg
Nosnost:135 kg
Brzdný systém:lopatky
Přepravní kolečka:ano
Napájení - tužkové baterie:2 x 1,5 AA
Podélný posuv sedadla:ano
Programy:ne
Držák na láhev:ne
Kompatibilní s měřiči pulsu Polar:ne

O výrobci:

Australský výrobce FDF vyvinul novou produktovou řadu na základě kapalinové technologie, kde kapalina představuje odpor (zátěž) při cvičení a tato technologie je aplikována na řadu produktů, které vyhovují širokému spektru uživatelů - od rehabilitace, přes běžný trénink až pro trénink vrcholových sportovců. Pokud si vyberete veslařský trenažér First Degree Fitness s technologií tekutiny jako medium odporu, vybrali jste si ten nejkvalitnější stroj ve své třídě.

Související zboží:
Crossový trenažer
Tunturi Classic R 3.0
Classic R 3.0 nabízí velmi kvalitní provedení crossového trenažéru s klasickou konstrukcí.
+doprava, montáž a dárek zdarma
1 ks
20.990 Kč
Crossový trenažer Tunturi Go Cross F 30
Tunturi Go Cross F 30 je jednoduchý na ovládání. Optimální ergonomika!
+doprava, montáž a dárek zdarma
1 ks
22.990 Kč
Crossový trenažer Tunturi Go Cross F 50
Crossový trenažér s optimální délkou kroku a předním setrvačníkem šetří Vaše kolenní klouby.
+doprava, montáž a dárek zdarma
1 ks
25.990 Kč
Zeptejte se prodavače:
Na otázky odpovídají:
Ing. Martin Jebas
Majitel Ronnie.cz a předseda Svazu kulturistiky a fitness České republiky.
Petr Flášar
Odborník v oblasti suplementace a výživy pro běžnou populaci.
Mgr. Štěpánka Flusserová
Šéfredaktorka serveru Ronnie.cz, 3. LF, FTVS fyzioterapeut, trenér fitness.
Stanislav Ebr
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.
Přemek Řezáč
Specialista na kardio a posilovací stroje a další fitness zařízení.
Jan Koval
Specialista na výživu a fitness zařízení.
Petr Mořkovský
Chcete se na cokoliv zeptat?
Vaše jméno:Váš e-mail:
Nadpis:Upozornit na odpověď:
Otázka:
Kolik je jedna plus jedna? (ochrana proti spamu)
Dotaz bude zveřejněn na této stránce.
E-mailová adresa zveřejněna nebude.
dotaz
autor otázky: Václav • datum: 29. 01. 2014
- je záběr srovnatelný s magnetickými nebo spíš vzduchovými trenažery ? - co znamená „nepřekonatelná životnost stroje „ ? Také má přece mechanické díly. - jak je to s životností oproti ostatním principům (vzduch,magnet) - kdo zajišťuje servis této značky ? - jak dlouho je tento typ na trhu ? - jak často a kdy se obměňují modelové řady tohoto výrobce ? - vodní trenažery prodává jen pár obchodů. Má to nějaký důvod ? Např. poruchovost , dostupnost dílů apod. - jaké jsou nejčastější závady těchto vodních systémů ?
Dobrý den, záběr je určitě srovnatelný se vzduchovým odporem, magnetický trenažér nevytváří při zpětném chodu (návinu) žádný odpor. Dlouhá životnost stroje je dána celkovou jednoduchostí celého systému s minimální náročností na údržbu a bytelnou konstrukcí. Určitě jsou zde mechanické díly, které ale nepodléhají opotřebení tak rychle (ložiska, gumová kolečka...), oproti například magnetickému systému. Servis této značky zajišťuje její český dovozce, který na českém trhu působí od roku 1993 a značku First Degree v ČR a SR prodává od roku 2003. Typ Pacific Rower patří k základním modelům značky, již od roku 2000, kdy byla firma založena. K velkým obměnám nedochází, jedná se pořád o stejné modely, se stejným označením. Jedná se přeci jen o dražší zboží, proto není masověji rozšířené. A dále se u těchto výrobků nepracuje s velkou marží. U nižších modelů netěsnost těsnění kolem vodního bubnu, pokud je těsnění špatné, objeví se tato závada cca do měsíce po používání. U nejvyšších modelů se zase občas musí vyměnit ložisko na hřídeli. Ale procentuelně se určitě pohybujeme v poruchovosti mezi 3-5 %.

Zátěž Pacific rower 2.
autor otázky: Kamila • datum: 08. 02. 2013
Dobrý den, moc jste mě s odpovědí teda neuspokojil :-). Na: firstdegreefitness tečka com (Europe) to vypadá, že jak Pacific, tak i E216 má regulovatelnou zátěž (nebo jsou to modely, které ještě nejsou na ČR trhu?). Nicméně, watty by mi řekly stejně jako jakákoliv jiná veličina odporu, šlo mi (proto v závorce ze zkušenosti) o to, zda se dá veslování přirovnat cca ke spodní kladce se zátěží 5 kg nebo 15 kg nebo 30 kg, příp. zátěž u přítahů s v.č., něco, čím bych si dovedla představit, nakolik je veslování na těchto trenažerech náročné. Díky, pokud na to ještě mrknete, Kamila
Dobrý den, pokud jde o obtížnost veslování, zátěž by se např. v porovnání s přítahy spodní kladky pohybovala někde kolem 7-9 kg, tzn. jeden samotný přítah náročný není (ve smyslu, že byste táhlo silově nezvládala), ta stoupá následně s časem popř. frekvencí záběrů ( tak jako na vodě). To by se týkalo zde uvedeného modelu WR-P. Ještě však existují modely ( které zde nenabízíme) Pacifir AR a Viking AR, u kterých můžete připouštením a odpouštením kapaliny odpor ( spíše subjektivně) regulovat ( ani ten nejvyšší stupeň odporu však není - ani pro ženu - silově nezvládnutelný, spíše bych řekl, že není ve vztahu k veslování na vodě přirozený - lepší je veslovat na odporu středním až nižším - máte vyšší frekvenci záběru a „obrazně „jedete“ rychleji). Pokud byste chtěla model s možností přepouštení kapaliny, pak v naší nabídce je to E 216.

Zátěž Pacific rower
autor otázky: Kamila • datum: 07. 02. 2013
Dobrý den, lze u tohoto typu (příp. u E216) nastavit zátěž? Pokud ne, prosím o info (nejlépe z vlastní zkušenosti), jak velký je odpor při veslování a taktéž o srovnání těchto modelů ve velikosti odporu (rozdíl 4 nebo 16 lopatek..). Díky, Kamila
Dobrý den, zátěž u těchto trenažéru nastavit nelze, zároveň nelze určit žádnou veličinou pouze velikost odporu. Nicméně oba přístroje měří výkon ( Watt).

Tablety
autor otázky: Mirka • datum: 22. 07. 2012
Dobrý den, už mám tento trenažer několik let, jsem nadšená, je to kvalitní držák, ale už mi došly tablety. Dají se u vás koupit nebo čím je mohu nahradit. Mohla bych koupit v lékárně třeba práškový chloramin, nezničí se vnitřní lopatky.Dala bych přednost originálním tabletkám. Díky za odpověď. M
Dobrý den, kontakt na dodavatele tablet Vám zašlu na e-mail.

Pacific Rower
autor otázky: Pavel • datum: 11. 07. 2012
Dobrý den, chystám se pořídit veslovací trenažer a nejsem si úplně jist jak se rozhodnout. Ideálně bych chtěl indukční brzdu ale Kettler Coach E je na mě přeci jen příliš drahý. Otázka tedy je zda tento Pacific Rower je lepší volbou než řekněme Kettler Coach M s klasickou magnetickou brzdou. Nejde mi o programy atp., hledám především plynulý, přirozený tah, kvalitní pojezd a celkově dobré, bytelné zpracování pro intenzivní domácí užití. Vzduch musím vyloučit kvůli hluku. Obávám se také že u klasické magnet.brzdy není tak velký rozsah odporu, resp. že nedovede vytvořit tak velký odpor jako indukce nebo voda. Mám v tomto pravdu či nikoliv? Nevím jestli je dobré kupovat ten v podstatě nejlevnější vodní trenažer, zda vůbec dosahuje kvalit podobně drahých magnetických. Budu rád za každou radu, Děkuji. Pavel
Dobrý den, ve prospěch trenažéru s kapalinovým odporem ( oproti magnetickému) určitě hovoří plynulost odporu a pohybu v neprospěch pak větší hlučnost ( ani vodní není úplně bezhlučný, -+ na 75% vzduchového). Velikost odporu je u vodního i magnetického přibližně stejná ( jednoznačně vyšší lze nastavit u indukčního).Kvalita Pacific Roweru je velmi dobrá ( i když se jedná o nejlevněší model,výrobce je kvalitní).

Klíčová slova:
 • veslovací trenažer, veslařský trenažer, trenažer veslování, vodní trenažer, veslování s vodním odporem, first degree, first degre, pacific

fb


DAFIT, s. r. o., U Rakovky 1739/29, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČ: 00570150, DIČ: CZ00570150
Autorská práva k fotografiím: Erasport, s. r. o., Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10, IČO: 29052131, DIČ: CZ29052131 (licenční podmínky zde).
Přebírání textových i grafických materiálů je bez písemného svolení zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | KontaktyJméno:
Heslo:
:: Seznam výrobců
:: Novinky v nabídce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
:: Hlavní stránka

:: VÝPRODEJ
:: SPECIÁLNÍ BALÍČKY
:: Vzorky suplementů

:: Proteiny
:: Sacharidy
:: Kreatin
:: Stimulanty a energizéry
:: Anabolizéry
:: Spalovače
:: Aminokyseliny
:: Kloubní výživa
:: Iontové nápoje
:: Vitamíny a minerály
:: Tyčinky
:: Suroviny

:: Přírodní výtažky
:: Zdravá výživa

:: Ostatní suplementy
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
:: Oblečení pro muže
:: Oblečení pro ženy
:: Doplňky
KNIHY A DVD
:: Výživa
:: Trénink
:: Odborná literatura
:: Osobnosti
:: Ostatní literatura
:: Časopisy

:: DVD filmy
:: Plakáty a fotografie
FITNESS ZAŘÍZENÍ
:: Jednoručky
:: Velké činky
:: Kotouče

:: Rotopedy
:: Crossové trenažery
:: Veslovací trenažery
:: Běhací pásy
:: Steppery
:: Posilovací lavice
:: Posilovací stroje

:: Adaptéry
:: Stojany a klece
:: Rehabilitace
:: Ostatní stroje
:: Ostatní pomůcky
SPORTOVNÍ POTŘEBY
:: Šejkry a lahve
:: Rukavice
:: Opasky
:: Bandáže a ortézy
:: Elektronika a spotřebiče
:: Pro závodníky

:: Solární kosmetika
:: Box
:: Ostatní sortiment

Přihlášen: nová registrace
O nás  ::  Vše o nákupu  ::  Kontakty
Vyhledávání:
Sportovní výživa
Sportovní oblečení
Knihy a DVD
Fitness zařízení
Sportovní potřeby