Jsme na příjmu: 773 222 250
MAGAZÍN
OBCHOD
AKADEMIE
zavřít
vyhledávání
Zadejte výše hledaný výraz...
Uživatelské jméno nebo e-mail:
Heslo:
Přihlášení bylo úspěšné.
Ať se Vám dnes příjemně nakupuje!
Okno za za chvilku samo zavře.
Přihlásit se
Košík
0
Oblíbené
0
Hodnocení
SPORTOVNÍ VÝŽIVAFITNESS POTRAVINYOBLEČENÍKNIHYSPORTOVNÍ POTŘEBYO NÁSO NÁKUPUPRODEJNY
Ronnie.cz 
Poradna
Omáčky a ochucovadla

Poradna: Funky Flavors - aromata bez sladidel

INFORMACE
KATEGORIE
PRODUKTY
V poradně jsou k produktu Funky Flavors - aromata bez sladidel od výrobce Walden Farms celkem 4 otázky a odpovědi. Chcete-li se také na cokoliv zeptat, přejděte do poradny u produktu a klikněte na tlačítko Vložit nový dotaz.
Všechny
nebo vyhledat produkt:
 
Milan, 17. 03. 2020
Bohužel si asi nerozumíme. Koupil jsem u vás tři příchutě ochucovadla a všechny chutnají naprosto stejně - nemají uvedenou chuť (např. marcipán a borůvky), ale v pokrmech i v nápojích vytváří pouze příjemnou vůni, ale ne chuť. K jídlu to není.

Rozumím tomu, že vám výrobek svými parametry nevyhovuje a mrzí mě to. Co se týká popisu, ten je standardně dílem výrobce či dovozce. V popisu je uvedeno aromata (příchutě ), ale v praxi je to i dle mé zkušeností zejména o vůni.

Jak jsem již uvedl, také mi toto ochucovadlo nevyhovuje. Ovšem jsou i uživatelé, kteří jsou spokojeni, např. zákaznické hodnocení na stránce výrobku.

Petr Flášar, Ronnie.cz
Milan, 16. 03. 2020
Nejde o nižší intenzitu chutě, jde o to, že výrobek je vyloženě hořký. Voní po zvoleném aromatické, ale chuťově se nedá srovnávat s jinými ochucovadly, které jsem vyzkousel

Rozumím tomu, že vám nevyhovuje, ale to nemusí znamenat, že je špatný popis atd. Někomu jinému může vyhovovat. V minulosti jsem jednu příchuť ochutnal, a také mi nevyhovovala.

Petr Flášar, Ronnie.cz
Milan, 15. 03. 2020
S výše uvedenou odpovědí nesouhlasím, protože v popisu výrobku uvádíte - v tekuté formě bez tuku dodávající plnou CHUŤ a vůni Vašim pokrmům jsou ideální pro studenou i teplou kuchyni.

V odpovědi není nic v rozporu s popisem výrobku. Připravíte si pokrm, např. sladký a dochutíte si ho požadovaným aromatem. Také musíte brát v potaz individuální vnímání chutí. Pokud je někdo zvyklí hodně solit či sladit, může samozřejmě nižší intenzitu slanosti a sladkosti vnímat negativně.

Petr Flášar, Ronnie.cz
Milan, 14. 03. 2020
Zatím jsem zkoušel 2 prichutě a obě byly strašně hořké a žádnou sladkost jsem necítil. Je to tak u všech, nebo jen příchutě arašídy a marcipán se nedají požít?

Dobrý den, jedná se o aromata - příchutě, nikoliv o sladidla. Tudíž sladkost očekávat nelze.

Petr Flášar, Ronnie.cz

Mohlo by Vás zajímat

Nejprodávanější

MAGAZÍN
OBCHOD
AKADEMIE
Infolinka 773 222 250
• pondělí až čtvrtek 07:00-22:00
• pátek 07:00-14:00
• neděle 16:00-20:00
Způsoby dopravy Kontakty
Poradna Prodejny
Mapa stránek Velkoobchod B2B
Nahlásit chybu