Dobrý den, pokud se podíváte na složení, Jumbo obsahuje přidané aminokyseliny ve velmi málem množství. Je to v podstatě gainer s minimálním přídavkem dalších látek. Proto bych osobně raději volil Hero nebo One Stop Extreme.
Pokud vám stačí příbírat tuk, cvičit nemusíte.
Dobrý den, chyba není v gaineru. Důležité je dlouhodobě dodržovat mírný energetický nadbytek, a to i zvýšeným příjmem kvalitních tuků. Z gainerů doporučuji např. Palatinose Gain 20 Fair Power®.
Dobrý den, jist pevné jidlo je samozřejmě možné, stačí si ho předem připravit. Stejně tak není důvod jíst salám. Sendvič může obsahovat kvalitní šunku, sýr či maso se zeleninou.
Gainer dávkujte cca 60 minut před tréninkem.
Dobrý den, pokud víš, že nestíhaš oběd, je třeba tomu přizpůsobit stravu již od rána. Poslední velké pevné jidlo by mělo přijít cca 3 hodiny před tréninkem. Blíže k tréninku bych zařadil lehkou svačinu, ale ve formě pevné stravy. Pevná strava lépe zasytí. Může to být nějaká forma sendviče nebo proteinová tyčinka. Gainer bych spíše volil po tréninku. Může to být klidně Jumbo, Hero atd.
Pokud to bude Jumbo, potréninková porce bude obsahovat cca 60 g sacharidů.
Dobrý den, trénujte zatím 2krát týdně celé tělo. Zátěž volte takovou, abyste zvládl 8 opakování v jedné sérii. Pokud začínáte, doporučuji přečíst knihu Základy tréninku a sportovní výživy (1.) (Jan Smejkal).
Ze suplementů doporučuji zmíněné Jumbo nebo Palatinose Gain 20 Fair Power®.
Dobrý den, gainer dávkujte především po tréninku a dle potřeby i během dne, např. dopoledne.
Po tréninku s ohledem na náročnost tréninku můžete dávkovat 60 až 100 g. Během dne bude stačit cca 50 g.
Dobrý den, spíše bych ti doporučil Mass Gain. Nyní je v akci za velmi příznivou cenu.
Dobrý den, pokud se vám lehce ukládá tuk, gainer spíše nepoužívejte. Dejte přednost proteinu, po tréninku ideálně hydrolyzátu - Super Hydro 80 DH32.
Cukry označují jednoduché sacharidy.
Dobrý den, Jumbo použít můžete, další suplementy zatím neužívejte. Není k tomu důvod.
12...21 |
sobota | DNES | nejsme na příjmu |
neděle | ZÍTRA | nejsme na příjmu |
pondělí | 07:30 - 14:30 | |
úterý | 07:30 - 14:30 |